Anti-homogeweld in de hoofdstad. Halsema en Rob Jetten krijgen "islam" niet uit hun strot
Moedige uitsprekers Fabio en Daniël zien ondertussen geen andere optie dan weg verhuizen uit de staat waar seksueel onzekere kutmarokkaantjes hen het vrije leven onmogelijk maken
Bij Dit is M (een praatprogramma voor en door mensen met kort pittig haar waar de geur van ribstof en seksuele revolutie uit lang vervlogen decennia omheen hangt) werd een heet hangijzertje op tafel gelegd: het antihomogeweld in de lieve stad Amsterdam. Specifieker: het Marokkaans-islamitische anti-homo herhaalgeweld tegen Fabio & Daniël in Amsterdam Oost. Alleen: dat werd niet benoemd. Bij M (afkorting voor "Margriet van der Linden" - red.) waren daartoe aangeschoven: Sebas Diekstra, advocaat van het koppel, Femke Halsema, hoofd van een semicrimineel probleemgezin in Amsterdam (en burgemeester), en Rob Jetten, fractieleider van LHGBTQI66. En die zeiden, volgens de ankeiler, dat "De maat is vol". Alleen: dat zeiden ze niet. Femke Halsema heeft in het antwoord op de vraag "Welke groep?" heel veel woorden nodig om géén "Arnon Grunberg" "voornamelijk jongeren met een islamitische achtergrond" te zeggen.
Rob Jetten probeert het op zijn beurt met een (zelfverzonnen, nooit gebeurde) anekdote waarin hij een Marokkaans meisje en een transgendermeisje in hetzelfde hokje stopt om een veel te breed, kapot-veralgemeniseerd en daarmee volstrekt nietszeggend punt over discriminatie te maken, waar zijn social media-mannetje (of vrouwtje, kan allemaal tegenwoordig) vervolgens politieke spam van maakt. En zo zijn we weer een stap verder achteruit, want laffe wegkijkende duikende politici hadden we altijd al, en twee dappere homo's die zich niet zomaar in elkaar laten beuken zonder te benoemen door wie en waar dat is gebeurd, verlaten de voormalige homohoofdstad. En daarmee verliezen we weer een stukje vrijheid ten gunste van een giftige homohatende religieuze ideologie die niet bij naam genoemd mag worden, omdat er altijd wel ergens een twitterende niet-moslim gevonden kan worden die onaardig doet tegen homo's, en er altijd wel een moslim genoemd kan worden die zelf ook wel eens gediscrimineerd (maar nooit mishandeld) is vanwege zijn geloof.
Ja, zo komen we er wel niet, en wordt toch weer normaal gemaakt, wat niet normaal is.
Ellie Lust durfde het ooit nog wel te benoemen
Social
Maar ja, die moet tegenwoordig ook haar brood verdienen met de kop in het NPO-zand
Zelfs de Azaanbode constateerde in 2008 al....
Reaguursels
InloggenEr is in Nederland maar één ding erger dan homohaat: benoemen dat het door Marokkanen komt.
Toch doet dit topic me goed. Ik zie vooruitgang!
20 jaar geleden kon ALLEEN maar gesproken worden over discriminatie en racisme door roomblanke NLers. Dat niet-blanke mensen ook racistisch zijn en discrimineren werd hardnekkig ontkend. Wie wat anders beweerde was een Racist en kon wachten op een aangifte. En nu?
Nu zie ik een verandering. Er kan nu over onderwerpen gesproken of geschreven worden waar dat vroeger ondenkbaar was.
- homohaat onder islamieten,
- ongelijke behandeling m/v obv religie,
- de massaal gesteunde anti-semitische haat onder vele migranten en asielzoekers,
Nu nog ook de andere onderwerpen,
- toenemende haat en haatmisdrijven tegen blanken (van de metromoorden in 010, tot aan recente spuugincidenten tegen agenten, aanrandingen in zwembaden, straatterreur),
- discriminatie van gehandicapten,
- schoolboeken in het onderwijs die kinderen racisme en discriminatie aanleren,
- het uitsluiten van niet-tot-de-eigen-cultuur-behorende mensen van de arbeidsmarkt, of wegpesten ervan op scholen,
- het obv religie schenden van fundamentele mensenrechten (op gebieden als: geslacht, geaardheid, interreligieuze relaties, maar ook besnijdenis, slavernij en ongelijke m/v rechten)
Stuk voor stuk onderwerpen waar op dit terrein nog een hoop winst te halen valt.
Alleen als racisme/discriminatie niet meer als excuus voor whites-shaming word misbruikt, en pas als alle vormen van racisme en discriminatie uit de taboesfeer en bespreekbaar zijn, pas dan zal er echt iets veranderen. Er zijn al stappen in de goede richting genomen. Nu ook nog de andere stappen nemen.
P.s.
Info over white-shaming. Voor sommigen is dit misschien een nieuw begrip.
www.amazon.com/White-Shaming-Prejudic...
mobile.twitter.com/search?q=%23whites...
"Handhaven hoort zó niet bij Amsterdam..." aldus Femke Halalsema.
Het erge is dat de presentatrice homoseksueel is en Jetten ook en dan tóch niet het M woord durven te benoemen. Twee Chaimberlains bij elkaar...
Zachte heelmeesters ...
@TitanFoxX | 13-05-20 | 23:10:
iets met ........ Stinkende wonden
Iedereen is gelijk maar Islam homo-bashers zijn gelijker.
Allah bepaalt die shit, niet de islam hoor?!
Het volk stemt op deze lui ...................... dit is wat het volk wilt .......... in de bek gespuugd worden door geimpoteerde minderheden om vervolgens nog de bijstandsuitkeringen bij hen naar binnen te schuiven.
Samengevat: we hebben een Halsema (GL) en Jette (D66) probleem.
Laat ik het nu gewoon maar ‘es benoemen…
Halsema krijgt "islam" niet uit hun strot. Zou ze wel iets anders in haar mond kunnen nemen.
De dikke lul van Allahsema.
Welk belang denken ze hier in vredesnaam te dienen? Ze weten toch dondersgoed hoe de vork ik de steel zit en iederéén weet het toch? Kijk, er is niks mis mee om te benadrukken veruit de meeste Marokkaanse Nederlanders nog nooit fysiek geweld hebben gepleegd tegen homo's, sterker nog: er is alle reden om dat te benadrukken. Maar er is óók alle reden om te benadrukken dat geweld tegen homo's grotendeels afkomstig is van islamitische jongens.
Er is helemaal geen enkele reden om te benadrukken dat veruit de meeste Marokkaanse Nederlanders geen fysiek geweld tegen homo`s hebben gebruikt. Waarom zouden we iets benadrukken wat volstrekt normaal is? We benadrukken het ook niet dat de meerderheid van Nederland zijn veters kan strikken.
Welk belang zij denken te dienen? Nou wat dacht je van het fluweel van hun huidige maatschappelijke positie?
De burgemeester is dus het officieel hoofd van de politie. Genoeg gezegd lijkt me...
Sorry; burgeRmeester. Laat deze functie dan ook meester over burgers zijn.
Het blijft bijzonder om te zien dat zo’n hele tafel verzuimt om zich te mengen in het benoemen van de groep, toch een vrij belangrijk saillant detail.
Het lijkt wel een slechte film van een jaar of 15 geleden van Paul Verhoeven over hoe raar de wereld in 2020 wel zou kunnen zijn. Diezelfde film werd toentertijd niet genomineerd voor een Oscarnominatie, geheel logisch. Nu zou diezelfde film in de categorie ‘meest absurde screenplay’ diezelfde Oscar pakken.
Liegen ,liegen, liegen, wat de burgermeester van Amsterdam doet. Dit is normaal kijk naar pinokkio en mensen haken aan bij zijn succesvolle hermelijne mantel liegen loont. Het is één hele grote Leugbende. Ik heb een troost dat alles terugkeert naar de bron.
Mevrouw Halsema draait altijd heel stellig om de hete brij heen. De bedoeling is dat je respectvol terugdeinst voor haar statements, maar kennelijk heeft ze nog steeds niet door dat haar toehoorders haar inmiddels en masse in haar blootje zien zitten en denken: 'hé mevrouw de burgemeester heeft helemaal geen kleren aan!'
Dat is toch een beetje hetzelfde als de Zweeds-Nederlandse Ollongren die ons, gevoed vanuit haar Zweedse achtergrond, keer op keer ongefundeerd bang voor de Russen wil maken. Zulke mensen neem je toch niet meerserieus.
@Bataafje | 13-05-20 | 20:48: vanaf 1985 al bang gemaakt voor de Russen. In Seedorf moesten we de Russen tegen houden. Nu wat is echt die onze vrijheid afneemt. Diegene die onze vrijheid afnemen zijn al binnen. Voorbeelden rijkelijk. Stop deze waanzin.
Ze wil haar achterban niet beledigen en hoopt flink te kunnen groeien nu DENK in de kreukels ligt. Het pluche plakt nu eenmaal.
Als je de statistieken erbij haalt dan weet iedereen dat Halsema en Jetten hier keihard staan te liegen. Het is pure partijpolitiek en heeft niets meer met het willen oplossen van het probleem te maken. Want voor een oplossing, als die er al is, moet je bij de wortels beginnen en dan kom je bij de Marokkaanse jongeren uit. Hier en dan daar een Turk maar met name Marokkanen. Dat deze twee figuren dit bewust niet benoemen en erover liegen is gewoon schandalig. Ze houden hiermee het probleem in stand of maken het zelfs erger want ze geven Marokkanen een soort van vrijbrief om er maar mee door te gaan.
Even een les in 'benoemen' voor bestuurders, deugvolk en de deug-blaadjes die gedrukt worden voor dat deugvolk:
Halsema:
"Afschuwelijk".
"Onacceptabel"
"Onacceptabel".
Honderden keren heb ik dat al horen zeggen door bestuurders als Halsema.
Maar dank zij de partijen die ons die bestuurders door de strot hebben geduwd, is het al lang geaccepteerd. Er is sprake van gewenning, berusting, en vooral onmacht en angst.
Onmacht, omdat politie en justitie in de afgelopen decennia zijn kapot bezuinigd, over-gefeminiseerd en ingekapseld door de 'zachte sector' van psychologen, sociologen en allerlei andere 'logen'.
En angst om dit enorme probleem, deze olifant in de huiskamer, te benoemen. Angst om voor 'racist' of 'discriminatoir' te worden uitgemaakt.
Of het nou gaat om anti-homo-geweld, geweld tegen vrouwen, geweld tegen buschauffeurs, tegen conducteurs, tegen politie-agenten, tegen hulpverleners, tegen joden, tegen joodse winkels en restaurants, geweld tegen en berovingen van bejaarden en invaliden, en geweld tegen mensen alleen omdat ze 'ongelovig' en westers zijn, het is allemaal "onacceptabel". Maar al zó diep ingevreten in de samenleving dat het in feite geaccepteerd is.
Geaccepteerd, net zoals de oorzaak van deze structurele ellende al lang is geaccepteerd: De ISLAM. Die religie is wereldwijd zó over-vertegenwoordigd in de gewelds- en terreurstatistieken dat je eigenlijk niet meer van een religie kunt spreken, maar meer van een internationale maffiose organisatie met Allah als 'capo di tutti capi'.
Het A.D.:
"Volgens Halsema komt homofobie in diverse groeperingen in de samenleving terug".
Yeah, right. Maak het maar breed waar het niet breed is. Kronkel & draai jezelf maar een hernia om maar niet te hoeven benoemen wat iedereen al lang weet: homofobie is vooral een ISLAMITISCHE ziekte. En het is bij lange na niet de enige ziekte. Als ik alle vormen van morele rotting van de ISLAM zou moeten benoemen, zit ik over een uur nóg mijn vingers blauw te tikken.
Het A.D.:
"Het koppel heeft besloten te verhuizen, nadat ze zondag voor de tweede keer in vier weken werden lastiggevallen door jongeren."
"Lastig gevallen door 'jongeren'"
Neen, meneer (of waarschijnlijker: mevrouw) van het AD; die twee homo's werden geterroriseerd door MAROKKAANSE jongeren. Waarschijnlijk met stilzwijgende goedkeuring van MAROKKAANSE ouderen, die eveneens zijn geïnfecteerd met de ISLAM. Want volgens de ISLAM zijn homo's minder dan varkens. En 'minder dan apen' wáren ze al, want ongelovig.
Dan Marianne Poot (what's in a name) van de VVD:
"In Amsterdam is geen plaats voor dit soort geweld."
Fout, mevrouw Poot; Amsterdam is bij uitstek een plaats voor dit soort geweld, omdat in deze stad tienduizenden MAROKKANEN - en nog vele andere ISLAMIETEN - wonen, die (onder andere) geweld tegen homo's als een heilige opdracht zien van hun overlord Allah die met klatergouden letters geschreven staat in het enige boek dat ze ooit zullen lezen.
Poot:
"Je mag zijn wie je bent en houden van wie je wilt houden."
Neen, mevrouw Poot. Dat mag niet. Niet in Amsterdam. Want die stad bestaat inmiddels voor bijna de helft uit aanhangers van de ISLAM, en zoals u weet, is de ISLAM dé mag-niet-religie bij uitstek.
Dus als je in de inmiddels danig verziekte openbare ruimte laat blijken dat je als man zielsveel van een andere man houdt, ben je je leven niet meer zeker.
"Onacceptabel!"
Jaja. ik wacht al zo'n 30 jaar op politieke daden waaruit dit eindelijk gaat blijken.
Maar ik vrees dat dat wachten vergeefs is, vooral met politici aan het stuur die niet weten hoe ze moeten kronkelen om vooral de oorzaken maar niet te hoeven benoemen.
Stel je voor.
Goed verwoord. Dit is de olifant die niet benoemd mág worden. +1
Beste Emile, maar uw witte medelanders stemmen partijkartel. Terwijl iedereen, buiten verstokte antifa en andere (s)linksgekkies en nuttige idioten, uw verhaal heus wel weet.
Waarom hebben deugers en hun sympathisanten en stemmers zoveel macht en aanzien? Terwijl de waarheid voor 90% van hun soort bekend is.
Waarom begon Jetten nou juist over een Marokkaans meisje ?? Anyone ?? Juist , omdat hij wel de link legde met Marokkanen maar te dom was om er omheen te zeilen en toen van de zenuwen maar begon te zeveren over het Marokkaans meisje.
Ontzettend naïeve laffe kut dat je d'r rondloopt. Volgens mij hebben we echt genoeg van jouw soort gezien. En het bevalt niet.
Dit is niet naïef, dit is van tevoren opgezet en bedacht. Zo rollen ze in de politiek. Landverraders zijn het.
@reagluurder010 | 13-05-20 | 18:25:
In Amerika kennen ze een mooi principe; "guilt by association". Kortom, bewust zijn van een crimineel feit en desondanks wegkijken maakt je nét zo schuldig als de dader.
Wat een reacties op dit artikel.
Wat me wel een beetje somber maakt is dat er een onoverbrugbare kloof lijkt te bestaan. Aan de ene kant iemand als Beste Landgenoten (leuk gevonden reaguurdersnaam overigens) en aan de andere kant de meeste andere reaguurders hier.
Nou vind ik heus niet dat het altijd pais en vree moet zijn en het is logisch dat de meningen van mensen met verschillende politieke opvattingen stevig met elkaar botsen, maar de meningen lijken wel muurvast te zijn. Er lijkt ook weinig begrip voor elkaar te zijn.
Misschien ben ik een sentimentele oude zeurpiet maar ik vind het enigszins verontrustend hoe fel er soms gereageerd wordt. Dit is maar een platform jongens, en wat wij hier schrijven is niet werkelijk van zeer groot belang.
Jessus wat ben jij een sentimentele oude zeurpiet zeg!
@merel veld | 13-05-20 | 18:05: Ja dat had ik zelf ook al geconstateerd. Sorry hoor.
Het zou inderdaad heel erg helpen als mensen als Beste_Landgenoten minder dogmatisch naar dit soort zaken zouden kijken en als ze hun meningen niet zouden baseren op de rotsvaste overtuigingen die ze hebben meegekregen van hun havodocenten.
Je hebt ergens wel gelijk, maar neem dit niet te serieus aub. Af en toe heb je gewoon zin om je af te reageren op zo'n ongeinformeerde betweter als B.L. Dat hij ook wel ergens een punt heeft, snap ik ook wel. Maar het is soms zo'n lekkere boksbal.. Hè BL! Het is ook een beetje vermaak. Dus niet direct een afspiegeling van een zwaar gepolariseerde maatschappij. ( Nog niet) ;)
@vrijejongen | 13-05-20 | 18:16:
Ja, hallo, zeg jij nou dat wat hier wordt gezegd niet van belang of serieus is?! Jij durft! Joris!
@GeenHeil | 13-05-20 | 18:25: ja!! Dat zeg ik !! Everything you know is wrong! Wacht, even krabben aan mijn neus
Maar het lucht op. Dat is ook een functie...
Had ik de havo maar gedaan, dan klopte het nog een beetje! Ik kijk er zo tegenaan, dat ik eerder de indruk heb dat de meningen hier vaak het randje vertegenwoordigen van de meningen in het land en dan vooral het uiterste rechtse randje, uitzonderingen daargelaten. Op Joop heb ik een permaban omdat ik het bestond een redactielid een "racist" te noemen, te weten de heer Karim Bettache, toen hij nogal Calimero uit de hoek kwam over het gebrek aan respect voor zijn wetenschappelijke prestaties. Dat gooide hij op discriminatie en dat vond ik een kutsmoes, met als gevolg de ban. Hier loop je ook de kans, maar minder snel dan daar. Ik ben ook niet links, heb een hekel aan de dogmatiek aan die kant maar kijk toch met verbazing naar de manier waarop het vaak korte metten wordt gemaakt met alles en iedereen die niet bereid lijkt om van leer te trekken tegen moslims, of de EU niet wenst te zien als dictatuur of Trump bekijkt als de narcist die hij is.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 19:46:
Prima, dan klopt dat havogedeelte niet. Voor de rest ben je een linkse dogmaticus.
Dat er mensen zijn die de realiteit niet onder ogen willen zien bewijst dit artikel maar weer eens. Jetten verraad met zijn 'marokaans meisje' dat hij dondersgoed weet dat het Marokkanen betreft, maar hij wil het niet erkennen. "Want dan speel je de populisten in de kaart". Maar wat nou als de populisten zich gewoon blijken te baseren op feiten en logica? Dan blijkt dat daar een rotsvast rationeel fundament schuil gaat onder al die 'gure' FvD'ers. De waarheid is niet relatief of subjectief, dat beweren enkel de leugenaars. Beste Landgenoten is er ook zo eentje. Iemand die met drogredenen semi-intelligent probeert om de realiteit te verdoezelen. Waarschijnlijk betaald door de VVD of een ander links clubje. Recht lullen wat krom is in de hoop dat het bij de komende verkiezingen weer een paar zeteltjes van de zwevende kiezer pakt. Gelukkig krijgen die VVD-trollen als Berbaar, Kuifje en BL hier maar weinig zielen met zich mee. De meesten hier in de panelen zijn al lang geleden ontwaakt en prikken eenvoudig door valse argumenten heen. Staan we lijnrecht tegenover elkaar? De leugen staat per definitie lijnrecht tegenover de waarheid. Laten we niet opzoek gaan naar een middenweg tussen de realiteit en onzin, dat hebben we vijftig jaar gedaan. Kijk wat het ons bracht...
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 19:46: ach die permaban heb ik ook te pakken. Ik weet waar opa Han af en toe een borrel drinkt en stelde voor om eens onder het genot van een borrel van gedachte te wisselen. Hahaha! Ja ja, opiniestukjes schrijven kunnen we allemaal. Maar een echt gesprek onder 4 ogen wordt toch wat te lastig.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 19:46:
".... maar kijk toch met verbazing naar de manier waarop hier vaak korte metten wordt gemaakt met alles en iedereen die niet bereid lijkt om van leer te trekken tegen moslims..."
Beste Landgenoot,
Er kan niet genoeg van leer getrokken worden tegen moslims. Er zijn islam-critici die een onderscheid maken tussen 'moslims' en 'islam'. Zelfs Wilders doet dat. Dat doen ze om het gevaar te mijden dat moslims zich te persoonlijk aangesproken zouden kunnen voelen: "Ik heb niets tegen u als moslim, ik heb iets tegen de islam".
Ik vind dat een drogredenatie. De islam bestaat immers bij de gratie van haar volgelingen; dat zijn moslims. Zonder moslims geen islam, en omgekeerd.
Wie kritiek heeft op de islam, heeft dus kritiek op moslims.
Anyways. Ik vind dat je niet genoeg van leer kan trekken tegen lieden die een religie - of ideologie - aanhangen die gericht is op het inperken van de vrijheid van anderen. Interesseert me niet of je het dan hebt over moslims, nazi's, hardcore communisten of andere fans van het totalitarisme.
Toevallig voel ik me als homo, om moverende redenen, ook nog eens persoonlijk bedreigd door de islam. dús door moslims. Als ze me al niet iets willen aandoen, zijn ze er op z'n minst op uit om mijn vrijheid te zijn wie ik ben - waar ik immers geen mens kwaad mee doe - aan banden te leggen. En geloof me, in de afgelopen 30 jaar heb ik talloze malen aan den lijve de haat mogen ervaren die uit het Midden-Oosten en Noord-Afrika is komen aanwaaien. En niet alleen de haat, maar ook de stuitende domheid en stompzinnigheid waarmee het gescheld, de intimidatie en de bedreigingen gepaard gaan.
Vrijheidsberovers, haters en dreigers moet je van repliek dienen. Punt. En hard ook. Ik beschouw dat als een morele plicht.
Nederland heeft zich in het verleden aan de onderdrukking en de terreur van de katholieke inquisitie van de Spaanse bezetters kunnen ontworstelen. Weer later kwamen de Duitse nazi's met hun terreur en hun massamoord op de joden. Ook aan díe vrijheidsberovers hebben we ons - weliswaar hoofdzakelijk dankzij hulp uit het buitenland - kunnen ontworstelen. Nu is het de hoogste tijd dat we wéér een mag-niet-cultuur van ons dienen af te schudden - eentje die bovendien de haat tegen joden en homo's weer nieuw leven inblaast. Ertegen van leer trekken is wel het minste wat ik kan doen. Het gaat om mijn veiligheid. Mijn vege lijf. En dat van mijn partner en van vele anderen.
De steeds vaker terugkerende geweldplegingen van moslim-jongeren tegen homo's én joden laten zien dat het één minuut voor twaalf is.
Maar in mijn somberste buien zie ik een klok waarop het al twintig over twaalf is.
@Peter Emile | 13-05-20 | 22:33: Wat wel eens vergeten wordt dat die Allah lui tegen iedereen zijn. Tegen ons allemaal.
Het VK artikel uit 2008 was een laatste stuiptrekking van onafhankelijke journalistiek. Het tijdperk van de Grote Ontkenning was toen al aangebroken. Waar het debat over het failliet van de multiculturele heilstaat nog vlak na de millenniumwisseling gevoerd kon worden, blijven de kaken sinds tien jaar stijf op elkaar en kijkt de MSM krampachtiger weg dan ooit. Reden: doodsbang voor de groei van PVV en FvD. Dan maar salafisme, tramaanslagen, jihadstrijders, homohaat, diyanet, dan maar ingekeilde ruiten van Joodse restaurants en bukken voor Marokko. Dan maar zwichten voor islamfascisme, maar de groei van het eurosceptische, zogenaamde ‘populisme’, nee, dat nooit...
Ja, zo is het, en het grappige is dat de PVV en FvD helemaal niet hadden bestaan als de toenmalige en huidige leiders en media wel hadden opgetreden tegen het islamfascisme en het gestaag oprukkende linkse fascisme in Nederland.
En dit is de burgermeester van Amsterdam niet durven zeggen waar het probleem is of bedoeld ze al die islamitische homo`s die hun frustratie botvieren op de samenleving.
"Beste Landgenoten". Ik ben nooit te beroerd om eens door de ogen van een ander te kijken. Ik heb je uiteenzettingen eens goed gelezen, onbevooroordeeld, maar ik heb inmiddels toch even een aspirientje moeten nemen tegen opkomende hoofdpijn. Terwijl ik daar toch verder nooit last van heb.
Beterschap.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 17:36: dank je
Onder de bezielende leiding van Halsema cs gaat die lieve stad regelrecht de ondergang tegemoet. Tot leedvermaak van velen maar ook verdriet van anderen. Zolang Halsema, de kaken op elkaar geklemd houdt (pun intended) komt dat moment steeds dichterbij.
Ik denk dat er meer mensen zijn die heel hard staan te lachen en klappen als amsterdram afgezonken wordt in de noordzee, dan dat er mensen staan te huilen.
Ik ben al op zoek naar een aantal personen die een paar nachten mee willen graven en dan op vrijdags met zijn allen de schop in de grond steken en de hele zooitje in de noordzee kieperen. De wereld zal er niet slechter van worden.
Haha, die laffe takken van Op1 hebben niet eens een bericht over dit onderwerp gedeeld op hun Facebook tijdlijn...
Alle andere onderwerpen wel. Ze voelen de bui al hangen, natuurlijk.
Kansloos land, dat Nederland.
Mijn linkse kennissen zeggen al 10 jaar dat het bij de volgende generatie over is. Dus....
Ze zeggen het al 10 jaar...., maar de linkse generatie hiervoor zei het ook al...
Daarom hebben ze the gay pride. 1 x per jaar laten zien hoe tolerant Amsterdam wel niet is (voor de bühne). Allemaal op de boot van kijk ons nou eens tolerant wezen.
Daarna maken dezelfde zachte heelmeesters weer zwerende wonden. Is het weer links wanbeleid van weg kijken en vooral niet vertellen wat er aan de hand is en zaken niet bij de naam noemen. Maar goed Amsterdam stemt er zelf op dus dit is wat ze willen.
Het ultieme verraad van wegkijkend links, maar dat is niet van vandaag of gisteren .Inmiddels is het een automatisme geworden terwijl ze zich kapot moeten schamen .
Ultra links Joop.nl laat deze tweede aanval en eigenlijk alles hier over voorlopig stiekem voorbij kabbelen en doet alsof er niets is gebeurd .
Zouden Halsema en Jetten soms iets te vaak struisvogel eten?
De misvatting hier, als ik dat zo kan zeggen, is dat "links" niet zou (willen) weten dat onder moslims vaak andere normen over homo's gelden. Ik weet zeker: Zo dom en naief zijn ze niet op links. Men is heel goed op de hoogte van de scheve statistieken en het feit dat sommige opvattingen er met de paplepel ingegoten worden, zo ook veelal de afkeer van hier te lande bestaande vrijheden op sexueel gebied en omgangsvormen tussen mannen en vrouwen.
Ook bij links is genoegzaam bekend dat je niet zomaar allerlei achterlijke opvattingen achterlaat in het land van waar je vandaan ge-emigreerd bent of dat je ouders uit de Rif opeens vinden dat homosexualitiet een fijne hobby is voor zoonlief. Het is ook genoegzaam bekend dat die opvattingen haaks staan op hier vastgelegde wetten en vrijheden en ook dat dit geregeld tot problemen leidt.
De vraag is echter, en die is bij links allang beantwoord, of het steeds maar benoemen van die verschillen echt bijdraagt aan een oplossing of vooral leidt tot het afserveren van mensen met een andere achtergrond. Heb er geen zorgen over dat er een tekort aan is: Mensen met een moslim-achtergrond worden reeds ruim voldoende afgezeken in dit land, om alles wat ze zijn en vaak ook om wat ze niet zijn. Wilders en Baudet doen er dagelijks hun best voor.
De oplossing is echter onafhankelijk van welke achtergrond dan ook: Je stelt als wetgever en handhaver dat geweld starfbaar is, onder welke omstandigheid dan ook. Als de politie handhaaft is dus achtergrond van de daders geen issue. Dat is overigens een no-brainer: anti-homo geweld is strafbaar zonder meer. Dit is dus allang geregeld in de wet. Al decennia.
Dus wat voegt de hier zo ontzettend belangrijk gevonden constatering dat het vaak om moslims gaat nog toe? Niets. Tenzij het de bedoeling is om hen extra zwart te maken natuurlijk, als enige doel op zich. Daar lijkt het op.
Nou je kan er rekening mee houden en geen moslims meer in je land toelaten.
Die constatering wordt hier zo belangrijk gevonden omdat die homohaat er ook hier bij in Nederland geboren moslims met de paplepel ingegooid wordt. Verder wordt die constatering hier belangrijk gevonden omdat er met name in Amsterdam een kleine groep jongeren van islamitische afkomst verantwoordelijk is voor een groot deel van de problemen. Het is dan niet prettig, op zijn zachtst gezegd, dat er steeds over jongeren gesproken wordt, terwijl van alle jongeren er 95 procent niets mee te maken heeft. Vervolgens zouden er dan bijvoorbeeld opvoedkundige maatregelen moeten volgen voor alle jongeren, maar zo werkt dat niet. Als je een probleem wilt oplossen moet je weten wie het probleem veroorzaakt.
Oh, mooi, het is al lang geregeld in de wet en links weet heel goed hoe ze ermee om moeten gaan. Er is dus geen enkel probleem meer. Next story!
Lul niet zo ontzettend dom vent. Links weet heel goed dat het averechts werkt om man en paard te benoemen. Uh huh, sure, want dat hebben ze na al die jaren ondervonden. Links heeft het probleem nooit bij de naam genoemd en dat is een nog veel groter probleem. Het wordt tijd dat we de moslims helemaal nergens meer mee weg laten komen. Als een moslim of Marokkaan weer eens iets heeft geflikt, dat moet dat heel breed worden uitgemeten in de media en dan moeten alle moslims en Marokkanen daarop worden aangesproken, totdat ze elkaar een keertje aan gaan spreken en verantwoordelijk gaan houden.
Natuurlijk doet het feit ‘moslims’ er wel toe. Als je je religie hoog hebt zitten, en alle sprookjes uit je heilige boek nauw neemt, dan volg je de wetten van je god. Wat sommige anderen doen is in hun ogen ‘zonde’, tegen de wil van hun god. Punt. Daar treden ze dan , binnen hun eigen waan volledig in hun recht staand, tegen op. Wanneer je binnen zo een reli-cultuur opgroeit is dat gewoon waarheid; homo’s horen er niet te zijn.
@GeenHeil | 13-05-20 | 17:12:
"Het wordt tijd dat we de moslims helemaal nergens meer mee weg laten komen. Als een moslim of Marokkaan weer eens iets heeft geflikt, dat moet dat heel breed worden uitgemeten in de media en dan moeten alle moslims en Marokkanen daarop worden aangesproken"
Dat bedoel ik dus. Meteen een "oplossing" die onmiddelijk in strijd is met Artikel 1 van de grondwet. Je wil voor moslims andere rechtspraak en dus rechtsongeklijkeid.
Ik heb nog geen enkel steekhoudend argument gehoord waarom strikt handhaven van de al bestaande wet de gehele oplossing biedt.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 17:18:
Nee hoor, die oplossing is helemaal niet in strijd met artikel 1 van de grondwet. Artikel 1 van de grondwet zegt dat er gelijke behandeling is in gelijke gevallen. Artikel 1 zegt niet wie die gelijke behandeling uitvoert en het zegt ook niet wanneer de gevallen gelijk of ongelijk zijn. Bovendien had het artikel niet geformuleerd hoeven te worden als er sprake was geweest van gelijkheid; in dat geval was het namelijk vanzelfsprekend geweest dat ieder aan elkaar gelijk was. Het artikel is opgeschreven, juist omdat het bij voorbaat zo is dat mensen niet aan elkaar gelijk zijn en dat de gevallen dus ongelijk zijn. Artikel 1 is gebakken lucht. Het is een parapluterm die helemaal niets zegt.
Wat zei ik ook al weer om 16:48 als reactie op een eerdere bijdrage van uw hand?
1e alinea: "Handhaven, lukt al niet om diverse diversiteitelijke redenen, deportatie is ook erg moeilijk, omdat 't Noordafrikaans grondbeheer ze niet (terug) wil. Komen we toch weer bij handhaving terecht. Terecht en graag niet zo zuinigjes ook."
Fijn dat u zo goed oplet, sprak de meester.
Nu nog de, door hen geinternaliseerde, religieus/culturele achtergrond van de daders begrijpen en het daar uit voortvloeiend gedrag, dan zijn we er.
Komt goed met u? Evocatus
@GeenHeil | 13-05-20 | 17:23:
Nou jawel: Je stelt dat geweld door moslims zwaarder bestraft zou moeten worden, een totaal belachelijke en onhaalbare kaart. Dus als een moslim (en wie bepaalt dat?) iets doet, dan krijgt die een dubbel straf, of zoiets?
Er zijn voorbeelden van dictaturen waar dat werd toegepast. Het leidde tot ellende en je weet ook waarom. En kom me niet aan met technicalities over artikel 1 van de grondwet.
@Castor12 | 13-05-20 | 17:19:
Beste _Landgenoten is geen trol, maar een Reaguurder hier op GS die wel vaker van zich laat horen. Lijkt mij dat dit toch mag?
Haar/zijn stuk is echter een standaard stukje uit het paternalistisch linkse denken. Wegkijken, niet opkomen voor de zwakken in de samenleving en vooral over minderheden praten en nooit met.
Er is ook een beweging als Vrij Links die wel degelijk kritisch is op integratie in Nederland en zorgen heeft over het extreem rechtse gehalte van een te groot deel van moslims. Juist bij deze beweging zitten nogal wat Nederlanders met migratie-achtergrond. Dit in tegenstelling tot elitair, blanke linkse bewegingen als D’66, gl, Volkskrant, NRC, Joop.
@Nuuk | 13-05-20 | 17:36:
Er is desondanks maar 1 oplossing en dat is zonder aanziens des persoons hadhaven op geweld tegen homo's. Elke andere oplossing is contraproductief of in striujd met de Grondwet. Halsema is overigens voor een harde aanpak. Dus waar zit dan telkens het probleem? Ik vermoed dat men een "speciale" aanpak wenst, van moslims.
@Castor12 | 13-05-20 | 17:19:
Beste Castor,
Nee, nee, keurig geschreven stuk. Beste_Landgenoten is een voorstander van handhaven en denkt dat regressief-links precies begrijpt wat er aan de hand is. Dat wordt prima neergeschreven.
Persoonlijk denkt dat sommige regressief-linkse personen het echt niet doorhebben of met alle geweld dit soor kut-mensen als echte medemensen willen zien, hetgeen hen blind maakt voor het wangedrag of het verwerpelijk gedrag acceptabeler en verklaarbaarder maakt. Oplossing wordt ook gezien in het verbeteren van de sociale achterstandssitiuatie.
Denk ook even aan de crack-hoerenloper die zei: "Kutmarrokanen, maar het zijn wel onze kutmarrokanen" Nou, bij dat "onze" zet(te) ik dan wel graag een levensgroot vraagteken.
Zo het is weer welletjes geweest. Evocatus
.
"De vraag is echter, en die is bij links allang beantwoord, of het steeds maar benoemen van die verschillen echt bijdraagt aan een oplossing"
Ja, BL, het is duidelijk dat links van mening is dat dat 'benoemen' niet bijdraagt tot een oplossing, maar als er op 'rechts' sprake is van wangedrag, dan is links er altijd als de kippen bij om alles met naam en toenaam te benoemen; dan draagt het kennelijk wel bij tot een oplossing:
"De jongerenafdeling van de VVD, de JOVD, heeft twee leden geschorst die op het jubileumcongres de Hitlergroet hebben gebracht. Dat vond plaats afgelopen oktober in Amersfoort. Ook in een WhatsApp-groep werden racistische en nazistische berichten met elkaar gedeeld."
Laatst ook mbt 6 leden van FvD, die in App-groepen antisemitisch zaten te wezen.
En ik verdedig die lieden niet, hoor, hou me ten goede, maar de 'gretigheid' waarmee links en de MSM dit soort zaken benoemt, en zich vervolgens drie slagen in de rondte draait om woorden als 'islam', 'Marokkanen', etc te vermijden - zie Halsema en Jetten ( Vd Linden) - die stoort me wel vaak, ja.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 17:35:
Je legt mij woorden in de mond die ik niet gebruikt heb en daarom stop ik deze discussie nu meteen. Ik heb geen moeite met andersdenkenden, maar wel met mensen die mijn woorden verdraaien zodat ze hun eigen punt sterker kunnen maken.
@Dr_Johnson | 13-05-20 | 17:43:
O, de kwoot heb ik van de Joop gekoppiepeest.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 17:35:
Verder zegt het feit dat jij over details uit de grondwet wil stappen in ieder geval dat je niet bereid bent om je te bezinnen op de fundamenten van onze samenleving en dat leidt tot dogmatisme. Met dogmatici heb ik nooit prettig kunnen discussiëren.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 17:39:
Dat zij zegt voor een harde aanpak te zijn, dat zegt helemaal niets. Ze moet het laten zien en dat doet ze niet.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 17:18: nee, er is een geloofsgemeenschap die meent dat artikel 1 van de grondwet alleen in hun voordeel werkt. We moeten ze HEEL duidelijk maken dat niemand, geen religie, boven de grondwet staat. Klaar, afgelopen! Tijd dat hier eens fatsoenlijk gehandhaafd en gestraft gaat worden. Want je wil het waarschijnlijk niet horen, maar dit is wat islamisering inhoudt, het langzaam aan oprekken van de grondwet in het voordeel van een religie die de democratie en onze grondwet afwijst.
Ik begrijp niet dat je het geen probleem vindt dat een bepaalde opvoeding leidt tot strafbaar gedrag. Dat wordt uiteindelijk wel veel handhaven zo, en dan zijn er altijd wel ernstigere delicten te vinden..
@Dr_Johnson | 13-05-20 | 17:43: zo was er ruim 18 jaar geleden 1 die het wel durfde te benoemen. De man had zowaar ook best wat heumaux onder de leden. Ligt mooi aan de verkeerde kant van het gras.... het is er in die 18 er na helaas niet beter op geworden.
Ik ben van mening dat alles bij naam genoemd moet worden, weg met dat hele gezeur over "gekwetst" worden, groei maar wat eelt op je ziel, en niet zielig doen. In de meeste gevallen is iemand met het syndroom van down nog steeds een mongooltje of downy, als iemand zich als een lul gedraagt wordt dat ook gewoon gezegd en ga zo maar door. Het schept een hoop duidelijkheid ipv om de hete brij heen draaien en iets met te veel woorden willen zeggen.
Waarom mogen ze niet zeggen dat marokkanen veel problemen veroorzaken? Omdat mensen ze dan gaan mijden (wat nu ook al gebeurt)? Maar veel erger vind ik dat je als autochtone nederlander harder gestraft wordt dan een marokkaan (turken en andere bevolkingsgroepen hebben dat voordeel ook).
Juist het benoemen dat het om moslims gaat geeft voor veel mensen duidelijkheid. Bij heel veel berichten in de krant kan je bij voorbaat al zeker zeggen dat het om een nederlander met migratieachtergrond gaat, en veelal zijn het ook nog eens moslims. Het wordt zo makkelijker gemaakt vooroordelen uit de weg te gaan omdat ze bij fatsoenlijke benoeming het vooroordeel weghalen. En ja er zijn ook goede moslims, die moeten zeker niet onderbelicht blijven, maar waarom is de grote meerderheid bij opsporingverzocht niet blank? Waarom worden er voor de politiek cijfers achtergehouden over criminele allochtonen (asielzoekers inbegrepen).
In mijn ogen is het gewoon werkschuw tuig waar de maatschappij niets aan heeft, buiten dat het een goed voorbeeld is over hoe niet te willen worden in het leven.
@lammehond | 13-05-20 | 17:55:
En dan zijn er mensen die durven te beweren dat het gedachtegoed van Pim Fortuyn mainstream is geworden. Het tegendeel is waar. Het anti-Fortuyngeluid is mainstream geworden. Dat gaat zo ver, dat er vrij hoge politici meelopen met demonstraties van fascistische types die in de openbaarheid roepen dat bepaalde rechtse politici moeten worden doodgeschoten.
@GeenHeil | 13-05-20 | 18:01: met het niet benoemen van een bepaalde ideologie die grossiert in bedreigingen en mishandeling van homo’s en joden wordt antisemitisme en homohaat bijna mainstream. Helemaal klaar met de religie/ideologie die meent dat de grondwet alleen in hun voordeel werkt, en als eerste racisme staat te roepen.
@Sinterbikske | 13-05-20 | 18:22:
Dat ben ik helemaal met je eens. Het wordt tijd dat wij weer zelf onze wetten gaan uitleggen en dat wij de betekenissen daarvan bepalen, in plaats van dat we dat overlaten aan een stel woestijnratten en Sylvana-achtigen.
Brie de penis, gefeliciteerd met de veruit meest tot de olfactorische verbeelding sprekende naam, ik zou zeggen ja, benoemen is prima, maar voegt het iets toe als je toch al helder neergezet hebt in je wetgeving dat homogeweld hier niet mag? Ik denk van niet en ja, iedereen weet al dat het meestal moslims zijn die er niet tegen kunnen dat mannen hand in hand lopen. En ja, bij opsporing verzocht bijna altijd getinte jongens, dat klopt. De verklaring is je bekend. De statistieken.
Maar dan nog. De meerderheid is nog steeds niet crimineel, eet gewoon met mes en vork, zit niet aan kleine meisjes en steelt geen snoep bij de Jumbo. Dat we criminaliteit aanpakken is logisch dus daarmee is de oplossing reeds gegeven. Iedere moslim maar afschrijven omdat ze nu eenmaal vaker een rol spelen bij opsporing verzocht doet onrecht aan de brave gewone normale hardwerkende Achmed, Joesef en Mohammed. Dat lijkt mij dus helemaal niet nodig ook, integendeel, straks bereik je ermee dat ook Achmed, Joesef en Mohammed de schijt krijgen aan alles en zin krijgen om ook te gaan rellen. Je kunt er beter voor zorgen dat je duidelijk maakt waar de grens ligt, maar ook dat wanneer je je gedraagt, er plaats voor je in in deze samenleving als ieder ander.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 19:58:
"De meerderheid is nog steeds niet crimineel, eet gewoon met mes en vork, zit niet aan kleine meisjes en steelt geen snoep bij de Jumbo."
Dat is nepnieuws. De meerderheid is gewoon crimineel. Dat ze niet gepakt zijn, dat is te danken aan het falen van onze overheid.
"... straks bereik je ermee dat ook Achmed, Joesef en Mohammed de schijt krijgen aan alles en zin krijgen om ook te gaan rellen."
Als een echte linkse dogmaticus geef je ons nu vast de schuld van het feit dat alle Achmedjes uit de Schilderswijk zich in de toekomst gaan misdragen.
"Je kunt er beter voor zorgen dat je duidelijk maakt waar de grens ligt..."
Inderdaad. Dat is precies wat we moeten doen. We moeten inderdaad eens echt duidelijk gaan maken waar de grenzen liggen. En als ze zich daar niet aan kunnen of willen houden, dan trappen we ze over de landsgrenzen.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 19:58:
Het is veel erger dan dat links het niet weet;
- links censureert opzettelijk alle feiten over islam en immigratie;
- links liegt opzettelijk over feiten, cijfers en statistieken;
- links noemt klokkenluiders stelselmatig "nazi's".
En het benoemen van achtergronden bij problemen is in Nederland eeuwenlang geen probleem geweest als het om katholieken, Duitsers, boeren, hooligans, Israël, scientology of blanken mannen gaat. Of om "extreemrechts"; oftewel alle tegenstanders van de sharia.
Dat al die groepen bij elkaar de afgelopen 50 jaar minder problemen hebben veroorzaakt dan de islam deze week doet daar niks aan af.
En nee, het benoemen en veroordelen van ontucht in de RK kerk leidde *niet* tot meer ontucht door boze priesters. Dit soort gelegenheidsargumenten gaan nooit op bij normale bevolkingsgroepen. Alleen groepen die toch al trammelant willen gaan kritiek op wangedrag als excuus voor meer wangedrag gebruiken.
Zolang je weigert de feiten te benoemen gaan die feiten niet gecorrigeerd worden. En een "harde aanpak" van geweldsdelicten wordt juist door de linkse kerk al decennialang gesaboteerd.
Misschien heb je gelijk dat links alleen "gewone" geweldsdelicten wil gedogen, en dat geweldsdelicten vanwege homohaat net zo hard bestrafd kunnen worden als gewone gedachtendelicten. Maar dan nog is dat een dooie mus met oplossingspercentages van onder de 2%.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 19:58:
Ik was vroeger zelf een Achmedje uit een soort van Schilderswijk. Ik denk dat de wijk waar ik ben opgegroeid nog een tandje erger was, destijds. De riedeltjes die jij bezigt, die werden destijds ook gebezigd en ik lachte me de ballen uit de broek. Ik werd gezien als een slachtoffer, behalve als ik in de supermarkt kwam. Mijn blonde zus hoefde geen winkelmandje te pakken en ik, donkere jongen met donkere ogen en donkere haren, ik werd gezien als een van de zoveel Achmedjes die de winkel leeg kwam roven. En ze hadden nog gelijk ook. Die hele wijk bestond uit kruimeldieven vanuit de leeftijdscategorie 7-16 en uit pooiers, dealers, kwekers, mensen die illegale wapens verkochten, mensen die illegale hondenrassen fokten en verkochten et cetera. En in die wijk, daar woonden toen en nu voornamelijk Marokkanen, Turken, zigeuners uit de Oost-Europese landen, illegalen uit Afrikaanse landen en het Midden-Oosten en noem het maar op.
Dat is de realiteit waarin de meeste moslims in Nederland leven. Wie dat ontkent, die is onwetend, kwaadaardig of ziende blind.
Ze zijn bang, doodsbang.
Ze durven het probleem niet te benoemen met het beeld van van Gogh nog op hun netvlies.
d66 en groenflinks, partijen van de wegdraaipraat die feiten ontkennen die niet in hun straatje passen.
Op de letterlijke vraag "om welke groep het gaat?"
weet Halsema de woorden 'islam' en 'marokkaan' behendig te omzeilen.
Anders echter wordt het wanneer Halsema (ongevraagd!) mogelijke slachtoffers gaat benoemen. Dan opeens hoor je opeens wel 'islam'.
Zelfde bij Jetten, beluister zijn "een Marokkaans meisje".
De titel boven het artikel is daarom (licht) misleidend:
Halsema en Rob Jetten krijgen "islam" wel degelijk uit hun strot. Maar alleen wanneer 'íslam' gerelateerd kan worden aan een mogelijke slachtofferrol.
Een korte samenvatting van precies dat waar regressief links voor staat....
Weet niet of iemand het al vermeld heeft, maar zag recent op de twitters dat er een filmpje in omloop is, waarop de burgemeesteres vertelde dat ze haar kinderen van die zwarte school gehaald had wegens Mohammedaanse bangmakerij door klasgenootjes van haar kroost. Gesprek met de verantwoordelijke moeder haalde niets uit, dus kinderen weg.
Prachtig logisch en begrijpelijk verhaal, alleen ontbrak de rol van de school in kwestie daarin, want die hadden ook wel eens de lange lat van een stevig gesprek mogen hanteren, maar dat kon waarschijnlijk niet wegens de idiologisch-religieuze oogkleppen (indertijd).
Luister nu naar dit oneerlijk gewauwel. Evocatus
.
Dat filmpje is genoegzaam bekend, dat maakt het mens zo hypocriet.
Femke Halsema Zwarte School www.youtube.com/watch?v=CRfzapmXOPk
Filmpje gekeken, interessant. Op het einde de vraag van haar gesprekspartner: 'Heb je dat kunnen doorbreken, of is het daarbij gebleven.' (Het zoontje zou branden in de hel omdat hij worst op brood at, en dat werd niet maar een keer gezegd door leerlingen op zijn school.) En dan weer dat lachje: 'Ik heb ze weggehaald.' Het begint erop te lijken dat Halsema het benoemen van feiten en het aangaan van conflicten niet sjiek vindt. Ze denkt dat ze overal boven staat en moet staan, dat denken veel mensen, maar ze is onderdeel van het probleem.
Hoe ik het knulletje moet benoemen, weet ik niet.
Maar dat mens uit A'dam, zou zo een persvoorlichter uit een of ander regime kunnen zijn.
En dan denk ik bijv. Irak, en wat langer geleden onze oosterburen.
Wat een vuilakken zijn het toch.
Item nog even helemaal bekeken, anti-homogeweld wordt wel neergezet als enorm probleem en dan begint M met: 'Ja, er is werk te verzetten, hoe gaan we dat doen,' en dan als gasten Rob Jetten en Femke Halsema heeft. Op die Sébas Diekstra is niks aan te merken, en Halsema houdt niet op te benadrukken dat de politie dit probleem goed in de gaten houdt, en anderen dat het uiteindelijk bij de rechter moeilijk te bewijzen is. Daarna gaat het over algehele verruwing, wat voor tweets Rob Jetten over zich heen krijgt, weer terug naar straatcultuur, en dan beginnen M, Jetten en Halsema zich te gedragen alsof zijzelf het slachtoffer zijn van iets waar ze al heel lang tegen vechten, en dan komt het fragmentje hierboven, waardoor het lijkt alsof dat over het geweld tegen homo's gaat, maar dat is dan allang niet meer zo. Dat hebben ze handig gedaan.
Ik bedoel hiermee te zeggen, zo konden ze het probleem op de 'algehele verruwing' gooien.
Die Margriet van de Linden is ook een waarceloze interviewster, vraagt niet door en danst met haar gasten om de hete brij heen.
@Ruud5 | 13-05-20 | 16:30: Dat is een hele smerige pot.
Neh. Er wordt kritiek geleverd op de rechters. Maar wel degelijk wordt er gestuurd dat het een algemeen probleem is. Rob Jetten laat even zijn haat berichtjes zien van Hollanders. Ga ik niet ontkennen. Die tokkies en rascisten zijn er ook gewoon. Maar het gaat er wel om dat waar het grootste probleem zit gewoonweg niet word benoemt.
Halalsema & Robo Jet, het klassieke voorbeeld van stinkende heelmeesters in de politiek.
Hun stemvee kunnen ze natuurlijk niet afvallen.
Hoeveel Marokkaanse lieverdjes zouden er D66 of Groen Links stemmen?
Hun stemvee wil deugen en dat kan niet als je statistische dader feiten zoals geweld tegen homo’s benoemd.
Dan verlies je stemmen want discriminatie enzo
Men heeft het zichzelf onmogelijk gemaakt om te ageren tegen Marokkaans tuig door bijna elke reactie tegen dit tuig openlijk te benoemen als racistisch en nou kunnen ze niet meer terug .... met alle gevolgen vandien .
Ik wou dat ik het gênant kon noemen. Dit maakt(e) heel duidelijk wie de echte verraders zijn. De verraders van onze cultuur en onze vrijheid. Allemaal door/dankzij goede en lieve mensen.
De 5e colonne ...
1940. Het jaar waarin werkloos en armoede afgeschaft werden. 1942. Het jaar waarin twijfel ontstond bij de door inteelt geteisterde landgenoot. 1944 en zekerheid kreeg door lid te worden van een beginnend verzet. 1945. Hun heldendaden, knippen en scheren, verdiende alom bewondering van een bevrijd Nederland. Die tot vandaag, stomverbaasd en in stilte, bevrijding beleeft, zoals de Jackhals en bunzing het in de dierenwereld doen.
Religies zoals islam is een veroorzaker van veel discriminatie ; lbtquiuhx, vrouwen, anders gelovigen etc Waarom Femke en Jetten dat nou zo moeilijk uit hun strot krijgen ontgaat me totaal.
Je mag bepaalde mensen niet 'in de kaart spelen'. Dat ze dat dat juist op deze manier doen (mensen raken gefrustreerd van de zittende wegkijkende feitenverdraaiende politici) is de ironie.
De moraal van de linkse kerk gaat zo ver dat het discriminerend is om te vinden dat hoofdzakelijk slechts een groep discrimineert ondanks de wetenschappelijke onderzoeken die dat uitwijzen.
Ik heb nog nooit zo iets erg gezien 3 mensen die systematisch om de waarheid heen draaien. Jaffe journalistiek en laffe politiek.
Gisteren ook Arnon Grunberg Verzocht! gezien? Naast de vertrouwde gezichten ook twee vrouwen die dementerende bejaarden beroofden van pinpassen. Eentje ervan had hoofddoekje op uit Respect voor Allah. Uiteraard, want Respect is heel belangrijk in de islam zoals we weten.
(Hoofddoekje, het; = verplicht pseudo-kledingstuk waarmee het lidmaatschap van een vijandige sekte wordt onderstreept. Doel ervan is de populatie kechs van de populatie niet-kechs visueel te onderscheiden. In het westen echter heeft het dragen ervan vooral een provocatieve functie)
Uit de politiestatistieken lees je af dat 99,9% van het geweld tegen homo's in Nederland door moslims komt. Alleen de NPO weigert die waarheid te aanvaarden dus wordt via drogredenen en staatsleugens het linkse inclusieve sprookje kunstmatig in leven gehouden.
M - Ein Moderator sucht ein Lüge
Jij snapt het. Tijd dat men dat eens algemeen gaat inzien.
@vrijejongen | 13-05-20 | 15:43: men bijt niet in de hand die je voedt!
@Harrie7949 | 13-05-20 | 16:36: wat zeg jij nou??
"Arnon Grunberg Verzocht! gezien?"
LOL. Die ga ik er in houden!
@Harrie7949 | 13-05-20 | 16:36: Hebben wezentjes uit Noorse bossen tegenwoordig ook al een internetverbinding?
Hoeveel zetelverlies hebben D'66 en GroenLinks ook alweer in de peilingen?
Te bizar voor woorden. Worden deze mensen soms bedreigd om de waarheid niet te benoemen?
Die gedacht kwam bij mij ook op. DIe kunnen toch niet serieus echt achter staan wat ze allemaal verkondigen? DIe Rob Jetten is gewoon gestoord maar die M en Halsema dat klopt niet.
Het van Gogh syndroom ligt bij de gutmensch als een steen op de maag!
Je suis Minder...
Wat is dan de intimidatie van moslims waar Halsema het over heeft?
Daar zijn zoveel voorbeelden van, bijna elk jaar haalt dat het nieuws;
- hoofddoek afgetrokken (bleek gelogen);
- met bier bekogeld (bleek gelogen);
- mishandeld in winkelcentrum (bleek gelogen);
- etc (bleek gelogen).
Kortom, we doen nou wel alsof potenramen heel erg is. Zoals volgens "extreemrechts" ook verkrachting, bejaarden aftuigen, racistisch/antisemitisch geweld, moord, vergismoord, etc, heel erg is. Maar kritiek op al dat geweld leidt ook bijna elk jaar wel tot een verzonnen misstand.
Legalisatie van alle vormen van geweld is echt de enige oplossing waarmee extreemrechts niet in de kaart gespeeld wordt.
Vind ik leuk.
Ja idd
Onbegrijpelijk, het ettert maar door
Tja, zgn. bestuurders die het dun in de broek doen..........
Het is natuurlijk al veelzeggend dat Jetten als voorbeeld twee meiden opnoemt "die de hele dag worden gediscrimineerd". Tuurlijk Rob. Een voorbeeld van een Marokkaanse jongen (uit de doelgroep waar we over zwijgen) en een ongelovige transgender boy bestaat nl niet. Lul met oren!
Kan je nagaan hoe moeilijk het was voor Jetten om een realistisch voorbeeld te vinden/bedenken.
Tja, hij neemt uitgerekend het deel als voorbeeld dat wel wil integreren en vaak hoge opleiding doet, maar vervolgens spoorloos raken, want opgesloten en onderdrukt in huis door man. De ironie.
Het syndroom van Stockholm is verslavend en besmettelijk. Kunnen deze wegkijkers niet tijdelijk worden opgelockd worden in een afkickkliniek ?
Kan me niet aan de indruk onttrekken dat het niet-benoemen van "moslims" verreweg de grootste ergernis vormt en het zoeken naar een oplossing verreweg van ondergeschikt belang is. Geen andere conclusie mogelijk als je de reacties leest.
Het zoeken naar de oplossing begint bij het benoemen van de achtergrond van deze daders.
Wie wil er nou geen minder anti-homo geweld ?
@Carlos_I | 13-05-20 | 15:16:
Waarom zou het daarmee beginnen?
Wordt de handhaving er ook maar iets anders van?
En zo te horen wil Halsema ook minder geweld.
Bij mij bestaat de stellige indruk dat men zich niet echt stoort aan homogeweld, maar dit vooral heel erg vindt omdat moslims de daders zijn. Maar zo eerlijk zijn de meesten hier niet denk ik.
Die ergernis was er 30 jaar geleden nog niet maar ontstond toen cultuur en religie gerelateerd tuig (ik bedoel niet vele de goede en welwillenden) de straten onveilig begon te maken en er vervolgens niet werd opgetreden. Maar weet je BL, zelfs deze ergernis raakt zelfs bij mij ondergeschikt door figuren die de gemakkelijke weg kiezen d.m.v. wegkijken en niets doen om nestvervuiling tegen te gaan omdat er geen greintje zelfreflectie aanwezig is in hun met religie vervuilde brein!
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 15:23: nee BL, geen. Moslims maar K- Marokkanen! Dat dit tuig zich verschuilt achter 'hun' geloof is een andere zaak!
Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 15:12,
Alle vormen van islamitisch en socialistisch geweld legaliseren lijkt me echter ook geen oplossing.
Wat jij helaas niet beseft is dat je zelf uiteindelijk ook aan de beurt komt. Het is naïef te denken dat "alle täter werden brüder". Terwijl jij hier steeds waarschuwt tegen de gevaren van mensen die geweld afwijzen, bereiden de voorstanders van geweld zich voor op nog veel meer geweld. En dat geweld is uiteindelijk dodelijker dan alle kritieken die daar op te bedenken zijn.
@Dandruff | 13-05-20 | 15:33:
Je probeert het steeds weer: Mij uitspraken in de mond te leggen.
"Alle vormen van islamitisch en socialistisch geweld legaliseren lijkt me echter ook geen oplossing."
WIE zegt dat dan? Stro-poppen daar ben je irritant goed in Dandruff. Zoals mij aanwrijven dat ik voor geweld zou zijn tegen mensen met een ander mening. Nooit gezegd. Ook Halsema legaliseert geen geweld tegen homo's, integendeel. Maar zij benoemt alleen niet wat voor jou het allerbelangrijkste is aan het hele verhaal: Dat het om moslims gaat. Al is dat laatste nog niet eens officieel bevestigd ook.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 15:23: Als benoemd mag worden waar de pijn zit kun je hem effectiever bestrijden. Heeft niets met handhaving te maken. Dit zou aan de voorkant aangepakt kunnen worden. Als het probleem zich daadwerkelijk voornamelijk bij een bepaalde groep voordoet heeft het geen meerwaarde dit uit te smeren over de gehele samenleving. Begrijpen wie dit doet en uit welke beweging kan juist bijdragen aan een oplossing. Lijkt me niet een heel lastig verhaal om te begrijpen. Vwb de irritatie mbt het niet benoemen van de ( duidelijke ) achtergrond van de daders komt volgens mij voort uit een bepaalt groepsgevoel. Als je jezelf plaatst in een ‘bepaalde’ groep, neem je ook aan dat ‘iedereen’ in die groep zich op een bepaalde manier gedraagt. Dat die zo ongeveer dezelfde normen en waarden heeft. Terecht of niet. Als men dan bepaalde gedragingen waarin jij je totaal niet in terug ziet ( onterecht ) ook toewijst aan de groep waar jij jezelf in ziet, voelt dit als onrecht.
Aparte aan dit verhaal is dat als dit een ‘autochtoon’ betreft, dit niet wordt begrepen. Terwijl als dit persoon een ‘minderheid’ zou betreffen men ineens wel begrijpt waar deze gevoelens vandaan komen.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 15:23: Voor iemand die zich zo kan opwinden over mensen die generaliseren, bent u zelf ook behoorlijk aan het.... nou ja, generaliseren. U denkt dus dat letterlijk niemand hier (of slechts een kleine minderheid) zich stoort aan anti-homogeweld? En zich alleen maar stoort aan het feit dat "moslims" de daders zijn?
Ik mag toch hopen dat u zelf ook wel doorheeft dat dat een generalisatie is. Juist ja, precies datgene waar u zich zo tegen stelt te verzetten. Daarmee zeg ik niet dat er hier geen generaliserende reacties voorkomen (o.a. bij dit topic), maar u schildert het nu wel heel lekker zwart-wit af.
"Maar zo eerlijk zijn de meesten hier niet denk ik."
Afgaande op dat citaat van u, zou u ook de mensen die zich ook echt oprecht storen aan anti-homogeweld, ongeacht de achtergrond van de daders, al niet eens geloven. Ik stoor mij daar bijvoorbeeld wel degelijk aan en de achtergrond van de daders maakt mij niet eens zo heel veel uit: anti-homogeweld is altijd onacceptabel en dient te allen tijde bestreden te worden. Wel is het problematisch dat bijv. mensen met een Marokkaanse achtergrond (relatief) oververtegenwoordigd zijn waar het gaat om dit soort dingen: dat vraagt niet alleen om betere en strengere handhaving, maar misschien ook om een wat gerichtere preventieve aanpak (waarbij ik in een eerdere reactie al toelichting heb gegeven op de vraag wat ik daar dan mee bedoel).
De oplossing is direct gerelateerd aan het benoemen van de doelgroep. Er zit iets mis daar in de cultuur en de opvoeding en je zal je dan ook specifiek op die cultuur en opvoeding moeten richten. Als je vervalt in algemene termen dat het overal voorkomt, dan kom je niet veel verder dan het maken van statements dat 'de maat vol is' en dat 'homoacceptatie' heel belangrijk is zonder dat je het probleem aanpakt...
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 15:48:
Lieg niet.
Ongeveer 99% van jouw reacties is gericht tegen de tegenstanders van geweld. Die breng jij voortdurend in verband met nazi's en terroristen.
Als jij geweld inderdaad net zo kwalijk zou vinden als kritiek op geweld, dan zou dat in jouw reacties ook ongeveer 50/50 moeten zijn.
En wat stropoppen betreft.
Gisteren noemde je me nog een complotdenker, en kwam als bewijs met 0 concrete voorbeelden.
Eerder verweet je me moslims te willen vermoorden en een kruistocht te willen beginnen. Ook vergeleek je me al eens met massamoordenaars en moskeeschutters. Ik heb moslims in mijn vriendenkring, en zou iets dergelijks nooit zeggen of suggereren.
Dat alles wat jij zegt altijd gelogen is, is geen excuus. Natuurlijk heb je altijd ongelijk, daar ben jij heel principieel in.
Maar laster over personen gaat echt een stap verder.
@countus | 13-05-20 | 15:57:
Dader achtergrond heeft weinig zin in de handhaving.
Moeten agenten dan eerst vragen of iemand moslim is en dan een ander bonnenboekje uitschrijven of een bus met sterkere pepperspray?
En ja, ik geloof al die ophef nooit zo, over homo-geweld. Opvallend is steevast de gigantische ophef bij rechts als daders vooral moslims zijn. Dan is het hek van de dam. Bij hooligan-geweld en vernielingen is de focus nooit zo verbeten bijvoorbeeld. Kortom: selectieve verontwaardiging. Elke dag weer. Wat de indruk wekt: Het feit dat de daders moslims zijn is de essentie van de ophef, niet het geweld zelf.
Tenzij beste countus, je gericht wil gaan voorlichten bij moslims, maar dan nog vraag ik me af: Waarom? Het dient voldoende te zijn om te weten dat geweld ALTIJD strafbaar is. Voor zover ik weet is het ook helemaal geen vraag, of moslim-jongens kennis hebben van de strafbaarheid ervan. dat weten ze heel goed.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 16:07: ik vind u hopeloos naïef. U gaat volledig voorbij aan de zegeningen van het verlichtingsdenken die sommige groepen in onze samenleving nog niet hebben meegemaakt.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 16:07: "Moeten agenten dan eerst vragen of iemand moslim is en dan een ander bonnenboekje uitschrijven of een bus met sterkere pepperspray?"
Nee, dat hoeft helemaal niet. Qua handhaving dient iedereen op dezelfde manier behandeld te worden. Dat wil zeggen, dat elke dader van anti-homogeweld op dezelfde wijze stevig aangepakt moet worden. Het moet niet zo zijn dat iemand puur op basis van achtergrond strenger of juist minder streng wordt bestraft/aangepakt.
De dader achtergrond maakt wat dat betreft weinig uit ja. Het punt is alleen dat het in de preventie en een oplossing voor de langere duur nu juist wel uit kan maken: als jij weet dat bepaalde groepen oververtegenwoordigd zijn waar het gaat om het plegen van bepaalde strafbare feiten, dan kan het geen kwaad om te kijken of daar bijzondere achterliggende oorzaken voor zijn en zo ja, om te proberen deze met een wat gerichtere aanpak weg te nemen. Daar kom ik zo nog over te spreken.
"En ja, ik geloof al die ophef nooit zo, over homo-geweld."
Dat is jammer, omdat het nu juist de homo's zijn die daar de dupe van worden.
"Bij hooligan-geweld en vernielingen is de focus nooit zo verbeten bijvoorbeeld."
Nou niet helemaal: ik kan mij niet herinneren dat iemand hier op GS dit soort wandaden heeft goedgekeurd of niet erg vond. Bovendien zie je ook als de daders van dit soort feiten (vermoedelijk) autochtoon zijn, dat er doodleuk met allerlei benamingen wordt geschermd ("tokkies", "simpele geesten", "sneuneus").
"Wat de indruk wekt: Het feit dat de daders moslims zijn is de essentie van de ophef, niet het geweld zelf."
Met de nadruk dat dat uw indruk is. Dat kan natuurlijk, aangezien sommige reacties hier zeker dat idee geven, maar aan de andere kant: dat is nog geen reden om alle reacties die uw indruk niet ondersteunen maar gelijk aan te merken als onbetrouwbaar of verdacht.
"je gericht wil gaan voorlichten bij moslims, maar dan nog vraag ik me af: Waarom?"
Omdat in sommige situaties een algemene aanpak niet werkt en een gerichtere aanpak noodzakelijk is. Zie daarvoor ook mijn eerdere reactie van vandaag bij dit onderwerp. Als je je in algemene bewoordingen uitspreekt tegen anti-homogeweld (wat goed is, uiteraard), dan bereik je daar wel een deel van de bevolking mee, maar het deel van de bevolking dat er heilig van overtuigd is dat het aftuigen van homo's "normaal" is, bereik je er niet mee. Dit geldt eveneens voor de mensen die zo denken vanuit culturele en/of religieuze opvattingen. Die overtuig je niet met algemene afkeuringen e.d. Dit geldt ook voor een harde aanpak: dat kan werken, maar in sommige gevallen ook niet. In een enkel geval kan het mogelijk zelfs averechts werken.
Dat moet je voor zijn, met naast strakke handhaving, ook een op preventie gerichte aanpak, eventueel toegespitst op de groepen die oververtegenwoordigd zijn. Die oververtegenwoordiging komt toch ergens vandaan en als deze aanhoudt, dan is het niet vreemd om te onderzoeken waar dat aan kan liggen en te gaan voor een gerichtere aanpak. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het aanmoedigen van progressieve(re) geluiden vanuit de oververtegenwoordigde groep, het bevorderen van contacten over en weer etc.
"Het dient voldoende te zijn om te weten dat geweld ALTIJD strafbaar is."
Dat weet inderdaad iedereen ook wel, maar toch komt het nog regelmatig voor dat geweld wordt gepleegd. Dat komt ongetwijfeld deels door een gebrek aan handhaving en deugdelijke bestraffing, maar mogelijk ook, en dat is hier eerder al genoemd, omdat men zich te weinig lijkt te richten op preventie dan wel deze preventie niet toereikend is, omdat deze te algemeen is en bepaalde groepen kennelijk niet aanspreekt.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 16:07: jij bent echt ziende-blind... Hou je maar weer lekker vast aan je eeuwige riedeltje.
Handhaven, lukt al niet om diverse diversiteitelijke redenen, deportatie is ook erg moeilijk, omdat 't Noordafrikaans grondbeheer ze niet (terug) wil. Komen we toch weer bij handhaving terecht. Terecht en graag niet zo zuinigjes ook.
Ben nog steeds voorstander van huren van oud goelag van de Russen, kunnen dit soort figuren tot rust komen in een prikkelarme omgeving, samen met enige regeringshoofden, die daar ook al zeer lang thuis horen.
Ijdele hoop. Evocatus
PS
Zit natuurlijk wel een interessant reality-tv-programma in.
Waar is dhr. De Mol als je hem nodig hebt?
.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 15:23:
Ben jij wel helemaal goed snik?
@Graaisnaaiert | 13-05-20 | 16:55:
"Bij mij bestaat de stellige indruk dat men zich niet echt stoort aan homogeweld, maar dit vooral heel erg vindt omdat moslims de daders zijn."
Sloeg dus op deze opmerking van de Landgenoot. Alsof vrijheid van partnerkeuze niet voor iedereen geldt, alsof dit niet een groot goed in dit land is. Homofilie is niet mijn ding maar zij hebben net zoveel recht om hun partnerkeuze zelf te bepalen zonder in elkaar geramd te worden als ik. Punt. Vrijheid van jezelf begint bij het gunnen van die vrijheid aan anderen. Moeilijk he, Landgenoot?
@Graaisnaaiert | 13-05-20 | 16:58:
Ik ben het helemaal met je eens, maar ik denk dat jij je er vooral druk over maakt omdat het om moslim-jongens gaat. Het is slechts een vermoeden, dat geef ik toe.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 17:32:
Nou, dan ken je mij niet. In tegenstelling tot een hoop anderen doe ik nog wel eens aan omdenken. Ergo, als man wordt je geacht met mannen samen televen, samen te wonen en samen te seksen. Dat is de norm. Stel nou dat jij ervan gruwt, dat je veel liever met een vrouw de koffer induikt maar dat mag niet, dan ben je de reise van je dorp, dan wordt je bespuugd, uitgescholden, bedreigd of nog erger. Dat moet je toch niet willen?
Komt het woord moslim niet in voor, volgens, mij maar goed, u dicht mij wel meer toe, racist was ik geloof ik laatst. Nou, prima, neem nog een lolly. Ik wind nooit doekjes om mijn mening, kun je ook gewoon overal terugvinden en heeft me ook al menig Joris en ook een paar Opgerotjes opgeleverd. Soit.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 17:32:
En jij maakt je vooral druk om tegenstanders van geweld.
En dat is geen vermoeden, dat blijkt hier in elke discussie over elke vorm van geweld.
Je bent ook vrij hypocriet. Zoals je weet wordt 0,001% van alle aanslagen op moslims niet gepleegd door andere moslims, maar door geradicaliseerde tegenstanders van islamitische aanslagen.
- Bij die 99,999% aanslagen op moslims door andere moslims weiger je de rol van de islam te benoemen.
- Maar bij die 0,001% beschuldig je wel consequent iedereen die islamitisch geweld afwijst van "radicalisering".
Onacceptabel, dit moeten we niet willen. Zo gaan we niet met elkaar om, foei! Denk erom!
Is net alsof er in hun idealistische wereld geen plek is voor realiteit. Deze mensen zullen wat er ook gebeurt gewoon in hun illusie blijven. Problemen oplossen en politiek correct zijn gaat helaas niet samen.
99 % van de bestuurslaag in Nederland praat net zoals Femke Halsema en Rob Jetten met meel in de mond omdat het schijtlijsters zijn, daarom zitten ze ook op deze posities.
Dat gaat pas veranderen als men anders gaat stemmen, doet men dat niet dan moet je verder je mond houden en niet raar zien dat Rutte 4 er komt.
Het veralgemeniseren van het probleem als een 'Amsterdams' probleem met 'groepen' 'jongens' zorgt ervoor dat je nooit een oplossing zult vinden. Volgens mij hoopt links dat alle homo's en joden uit Amsterdam vertrekken. Dan is het probleem 'opgelost'. Zie je wel geen probleem meer met anti-homo geweld. Gay pride bestaat ook nog gewoon maar dat zal dan hernoemd worden naar 'diversiteits' festival waar het wemelt van de bestuurders die graag met een token moslim op 1 bood willen staan om te tonen dat ze aan de goede kant van de geschiedenis staan.
Het veralgemeniseren houdt het probleem in stand. Het zijn geen Noord Afrikanen, maar "jonge mannen" Ze zijn niet lichtgetint, maar ze droegen een spijkerbroek en een zwarte jas. Het is geen (gewelddadig) Moslim extremisme, maar "terrorisme" Daarbij kan je je een paar dingen afvragen. Bijvoorbeeld, als hier geen Noord Afrikanen, Turken of Moslims waren, zou het aantal "incidenten" en "kleine misdrijven" dan net zo groot zijn als nu? Zou zo' n "top 600" in Amsterdam er nog steeds zo uitzien als nu? Zouden we nog steeds buurtvaders nodig hebben? Zouden er nog steeds zoveel problemen zijn op de VMBO's en ROC's in de grote steden?
Dat ze na 30 jaar nog steeds niks willen doen aan die klootzakjes - moeilijk te bevatten.
Moslims houden al 1400 jaar vast aan een idiote overtuiging, waarom zou links die van hun dan na 30 jaar al opgeven?
Naarmate het islamitisch en AZC geweld in Nederland toeneemt en vrijwel in elk dorp en elke stad meer zichtbaar wordt, groeit ook de ontkenning door de linkse kerk ervan en van de absolute onverenigbaarheid van onze en de islamitische cultuur. Het is gewoon pathetisch om die koppen te zien en te horen wat ze uitkramen. Straks beweren ze nog dat Duitsland toch de laatste oorlog heeft gewonnen en dat we altijd bezet zijn geweest door de nazi's en dat het daardoor komt. Het zal me niet verbazen.
Onacceptabel en afschuwelijk noemt Femke het vertrek van de 2. Maar het is ze dan toch maar mooi wel weer gelukt in Amsterdam om ze toch weer weg te pesten.... hoe triest dit wel niet is.... En na de uitspraken gebeurt er weer niets met die veroorzakers. Glas thee maar weer?
Weet je nog Aleid Wolfsen?? die slappe lul die ook burgemeester ws, en het letterlijk dun in de broek deed tegen het mocro gajes. Liet een homo stel ook lekker gaan. Lafbek.
Het gaat helemaal volgens plan. Femke's afschuw is totaal geveinsd.
Tuurlijk Femke, die groep is "vrij wijdverbreid"... Flikker toch op joh!! We weten allemaal dat dit kutmarrokaantjes zijn dus ga de rest van NL nou geen schuldgevoel aanpraten alsof we allemaal schuldig zijn aan homogeweld. Het is een schande dat dit niet benoemd wordt!
Links kan altijd mooi om de materie heenpraten
Dat mediamomentje van de 2 lafste takken die maar kunt vinden, was voor mij (als Amsterdammer) een boosmaker du jour. En dan die laffe Margriet vdL..... ik kots op dit soort useful idiots nog meer dan op die "cultuurverrijkers"". Arm Amsterdam. Arm Nederland.
Het ligt ook helemaal niet aan de islam. Voor iedere "slechte" moslim heb je 5 goede. Net als gewone Nederlanders. Waar het aan licht is de extreme haat die word gepredikeerd van xneofobe racisten. Dat moet stoppen. In dit mooie land kunnen we prima samen leven in een mooie multiculturele samenleving. Moslims, LGBTQIAPK'ers, joden, Nederlanders en iedereen op de wereld.
Bedankt voor je sarcasme. Nu je echte mening hierover graag. *duwt een microfoon onder je neus.
Opbokken naar Joop ouwe arbeidsongeschikte rolstoelklever.
Are you drunken, Pumpkin?
Drunken-Pumpkins | 13-05-20 | 14:43
Klinkt als een prachtig sprookje.
Wel jammer dat de islam het bestaan van alle niet-moslims verbiedt.
Ook jammer dat de islam daarnaast ook moslims met een andere taal, huidskleur of afkomst verbiedt. En dat de islam natuurlijk ook moslims van elke andere moslimsekte verbiedt. En vooral zelfdenkende of anderszins "ketterse" moslims verbiedt.
En moslims die LGBTQIAPK-ers zijn, geloof je echt dat die bestaan?
Ze zijn in ieder geval allemaal verboden, op straffe van de dood.
"Waar het aan licht?" Echt? Krijgen scholieren ook nog Nederlands of alleen maar links-deugende maatschappijleer-agitprop op school?
@MikeTheBull | 13-05-20 | 14:51:
Daar zit ‘ie al. Met zijn (A)FA avatar.
@Dandruff | 13-05-20 | 15:06: dat is simepweg niet waar. De core value's van de islaam is respect en vreden. Waar jij het over hebt is de xenofobish racistishe tak van de islaam. Zoals wd ook hier in NL xenofobe racisten hebben, hebben ze die in landen waar de islaam populair is ook.
En als wat jij zegt waar is, hoe komt het dan dat ze in Egypte en Marokko christelijke kerken hebben? Ja precies. Omdat de goede islamieten wel respect hebben voor anderen.
@MikeTheBull | 13-05-20 | 14:51: Op de joop wordt deze reactie van dit geval niet geplaatst.
waarom niet? omdat er in de reactie van deze moslimknuffelaar nog sprake is van één slechte moslim en volgens de extreem linkse joop-site bestaan er helemaal geen slechte moslims.
Poeh. Vind ik toch wel weinig. 5 goed 1 slecht. Loopt dan wel erg op. Maar wie ben ik. Nb. wie zijn dan die racisten? En hoe komt u tot dezelfde verhouding in vergelijking tot gewone Nederlanders. Dat is namelijk verzonnen. Immers de geregistreerde cijfers zeggen iets heel anders. Maw u praat peop!!
@Drunken-Pumpkins | 13-05-20 | 15:20:
De bedenker van de islam verdiende zijn geld met plundertochten en slavenhandel. Hij beging reeksen oorlogsmisdaden tegen weerloze burgers, en stuurde doodseskaders op zijn critici af.
Dat was de naar eigen zeggen "perfecte mens" Mohammed.
Op zijn schrikbewind zijn de jihad en sharia gebaseerd.
Er is geen invloedrijke islamitische geestelijke ter wereld die deze feiten ontkent. Of die jihad en sharia consequent afwijst.
Als ik mij vergis, hoor ik graag de uitzondering op de regel.
Geen enkele invloedrijke islamitische geestelijke predikt vrede, vrijheid en tolerantie. Enkelingen die dat wel deden zijn vermoord (Mohammed Taha).
Als ik mij vergis, hoor ik dat weer graag.
De vergelijking met Nederlandse xenofoben is debiel. Er is in Nederland nauwelijks sprake van racistisch geweld; behalve dan natuurlijk uit islamitische hoek. Zelfs moslims in NL hebben meer te vrezen van andere moslims, dan van Nederlanders die steniging afwijzen (= "xenofobe Nederlanders").
En met Roodkapje, Vrouw Holle, Assepoester, Doornroosje.
@Drunken-Pumpkins | 13-05-20 | 15:20: Gaat ook heel goed met de Koptische christenen in Egypte... die waren daar trouwens eerder dan onze moslimvriend en.
@Drunken-Pumpkins | 13-05-20 | 15:20: domme onwetende staatsruif vretende droeftoeter dat je er bent.
@Simon_Ketellapper | 13-05-20 | 15:24: grin.
@Drunken-Pumpkins | 13-05-20 | 15:20|
Het is pijnlijk duidelijk dat u nog nooit ook maar één pagina van de islamitische Geschriften gelezen heeft. Of er, indien u er wel iets van gelezen hebt, geen hout van snapt. Anders zou u deze kolder namelijk niet tegelen. De core values van de islam zijn verovering en onderwerping, vooral van anders-/ niet gelovigen. Dat staat letterlijk woordelijk in de teksten.
Het woord zelf, "islam", betekent onderwerping, géén vrede. Onderwerping aan Allah en de aan Zijn profeet overgeleverde Geschriften/ regels etc.. En het woord "moslim" betekent "zij die zich onderworpen hebben aan Allah/ Mohammed".
Het woord voor vrede is "salaam". Wij, iedere niet-moslim waar ook ter wereld, leven in het Dar al Harb (Huis van Oorlog) enkel en alleen omdat wij de islam niet volgen. Daar zit al een enorme clou in verborgen.
Zij wonen in het Dar al-Islam (Huis van Islam), en het Dar al-Salaam (Huis van Vrede) zal slechts bewerkstelligd worden wanneer de gehele wereld buigt voor Allah en Zijn profeet. Begint u hem al te voelen?
Even over die christelijke kerken waar u zo over opgeeft. Het aantal kerken gaat alleen maar achteruit in dergelijke landen. Indien ze gesloopt dan wel vernietigd worden mag er geen nieuw exemplaar worden gebouwd. In zo'n beetje alle islamitische landen is het percentage christenen schrikbarend onderuit geklapt. En als ze er nog leven is het de meest vervolgde groep gelovigen ter wereld(!):
- www.statista.com/statistics/271002/pe...
Degenen die niet vermoord/ vervolgd worden leven als tweederangs burgers (Dhimmi's) zonder enige vorm van recht of bescherming en zijn verplicht de Jizya (speciale belasting opgelegd aan niet-moslims in islamitische landen) te betalen.
Slighthly offtopic : Waarom lees ik niets, zowel op GS als op de Linksche media, over de aanslag van IS in Afghanistan op ziekenhuis waarbij de daders zelfs twee pasgeboren baby's hebben vermoord?!?!?!?! Aanslag overduidelijk bedoeld om de op hand zijnde vrede in het land tussen Taliban en USA te dwarsbomen overigens.
Beste JBKiller
Dit was nieuws van gisteren, is wel bij de NPO gemeld, hoor. Dit is dermate ernstig, daar kun je niet voor weglopen, ook niet bij de NPO.
Deo volente? Evocatus
Robbie Jetten moet niet zeuren. Hij weet dondersgoed dat homohaat op veel plekken op de wereld cultuur gerelateerd is. En laat hijzelf nou net een van degenen zijn die al jaren zijn uiterste best heeft gedaan om zoveel mogelijk mensen uit dat soort culturen naar ons land te halen.
Wat wil je anders met een wegkijkende bevolking die stemmen op wegkijkende partijen.
Halsema zei ook twee keer: "Volgens mij ". Dat ze het wel vaker bij het verkeerde eind heeft weten we inmiddels ( zoon, man, pistool, geen burgemeester willen worden).
Viel mij ook op. Heel slim politiek. Daarmee ontwijkt zij feiten en geeft haar mening.
Hoe krijgt ze het uit haar mond.
bek
Het verbaast me dat die Jetten zich verschuilt achter allerlei verkrampte policor nonsens om de olifant in de woonkamer maar niet te hoeven benoemen, terwijl hij zelf gay is. Wie het nog begrijpt mag het zeggen.
Links gelooft dat iedereen eigenlijk wil wat links wil. Dus moslims willen eigenlijk vrijheid en democratie, Turken willen geen nationalisme enz.. Dat is onvatbaar arrogant, maar is wel degelijk een pijler onder het linkse doen en laten. Jette wil graag genaaid worden en dus denk hij dat wij dat ook eigenlijk willen. Daarom blijft hij ook zo arrogant tevreden met zichzelf, hij geeft ons net als heel links, wat we eigenlijk willen (zouden moeten willen).
@Blauwpetje | 13-05-20 | 15:21: Inderdaad. Deze vreselijk arrogante gedachtengang ligt ten grondslag aan het elitair linkse denken.
Ik zie in Amsterdam twee duidelijk gescheiden enclaves: autochtoon en allochtoon.
Die leven naast (niet met) elkaar.
Kijk maar eens bij de hockeyclub, bij de manege, op het gym: allemaal blank.
Zag laatst een gekleurd meisje: Hey!!!
Maar die bleek geadopteerd.
Dat is toch overal zo? Als er teveel moslims komen, dan verdwijnen de blanken vanzelf. Dat geldt voor voetbalclubs, sportscholen, discotheken, restaurants, coffeeshops, kroegen et cetera.
Zie hier hoe de multikulti maatschappij van globalisten en marxisten daadwerkelijk eruit ziet. Iedere kaste strikt gescheiden buiten OV. En straks de meer welvarende kasten in beveiligde compounds, de minder fortuinlijke (ongeacht pigment) leven in mad max achtige wijken waar de popo al lang niet meer komt en waar recht van de sterkste heerst.
De beweging die zo hard heeft gestreden voor de ontzuiling van Nederland zet zich nu omgekeerd evenredig hard in voor de rehabilitatie ervan.
Je zal toch slachtoffer zijn geworden en nu genoemd worden met in dat rijtje juist de groep waarin zich juist over het algemeen de daders bevinden. Je mag zelf invullen welke groep.... Hoe kunnen femke en robbie de echte slachtoffers op deze manier schofferen. Walgelijk..
Heeft onze tante Bel dit nog niet opgepakt?
Even een beetje roeren...
Is hard nodig.
Jetten ging al met zijn kontje omhoog. Femke moet nog even wennen
Goh. Verhalen over potenrammen, jodenhaat, vrouwenmishandeling - yep, kan ik allemaal plaatsen. Maar iemand die mishandeld is vanwege moslim zijn? Nah. Ken een aantal verhalen van meisjes waarvan de hoofddoek is afgerukt - eentje waar (door een mevrouw van middelbare leeftijd, was filmpje), voor de rest een aantal islamitische dames die uiteindelijk een erg lange neus bleken te hebben.
Ik denk dat mevrouw Halsema hier iets vertelt wat niet waar is. Waarom ze dat doet weet ik niet (nou ja, WIL ik niet weten).
En ja, je hoeft geen exotische Nederlander te zijn om mensen uit de lettercategorie, joden of vrouwen te mishandelen. Het schijnt wel ontzettend te helpen. Het NRC meldde dat 75% van de vrouwen in blijfvanmijnlijf huizen van allochtone komaf zijn. Een deugende bron van heb ik jou daar.
Allahtone afkomst? Jaja, die zitten daar natuurlijk omdat ze door blanken worden gediscrimineerd..
Wat had u anders verwacht van iemand die zoals elke GroenLinkser, totaal wereldvreemd is.
Als ze het al benoemen, dan wordt onmiddellijk de vergelijking gemaakt met een voetbalkleedkamer in de Achterhoek waar wel eens "heeujj homoooww" wordt geroepen. Dat dat meestal geroepen wordt naar hetero's die iets doms doen, en dat ze in tegenstelling tot latente besneden boefjes uit de Randstand niet vinden dat de persoon in kwestie eigenlijk in brand gestoken moet worden, vermelden onze linkse politici er dan niet bij.
Ha, ik wist wel dat Van Rossem de auteur van dit spot on maar wel weer moedeloos stemmend stukje moest zijn.
Er wordt niet gegaan op daders of bepaalde specifieke trends.
"Volgens-mij-ehm-ehm-Femke" denkt nog steeds dat de verruwing van de samenleving hier debet aan is.
Kennelijk heeft ze nog geen duiding waar die verruwing vandaan komt en uit bestaat.
Extreem rechts, dat zal het wel weer zijn, maar provocatie van andersachtergrondiërs door homo's valt natuurlijk ook niet uit te sluiten.
Waar is Rob Ouderkerk als je hem nodig hebt?
Rob Oudkerk? Zoek eens op de Theemsweg.
Grunberg: “als we kijken naar wie in de tweede Wereldoorlog Joden ombrachten in kampen, dan was daar niet een specifieke groep, dat waren mensen uit allerlei landen... niet specifiek een land of natie....”
Grunberg vervolgt; "het was ook niet zo dat elke nationaalsocialist een kampbeul was. Er waren heel veel gematigde nationaalsocialisten, die van niets wisten. Een kleine groep extremisten heeft het voor de rest verpest. We mogen de aanhangers van Hitler daar eigenlijk niet allemaal op aanspreken."
Links in Latijn is sinister.
Bij het woord links denk ik nooit meer aan richting maar aan naïeve achterlijkheid. Zo wordt de betekenis van het woord blijkbaar door deze club naar de verdommenis geholpen! Vervolgens wordt het woord een taboe voor de realisten en een wapen voor de fascisten. B.v. neger, alloctoon, racisme... enz.
Tja..
Het moet toch wel enorm vermoeiend zijn om steeds om de zaken heel te moeten kletsen. Zijn daar cursussen voor?
Zijn daar cursussen voor? Even denken. Ja die zijn er. Ze noemen het de basisschool en het middelbaar onderwijs.
Politieke correctheid is wat dit land kapot gemaakt heeft. Het willen deugen ten koste van de werkelijkheid, wat de gevolgen daar (voor anderen buiten de grachtengordel) daarvan ook zijn. Want dat zijn fascistische plebejers.
Wat een surrealistisch gesprek. Femke reageert door te zeggen dat de gedachte is dat het geweld afkomstig is van een bepaalde groep, zonder die groep te benoemen. Maar vervolgens vraagt géén van de tafelgenoten wie of wat ze daarmee bedoelt. Dat kan alleen maar betekenen dat men zich conformeert aan een norm die voorschrijft dat de groep vooral niet benoemd wordt.
Daardoor krijgt Femke de gelegenheid om de dadergroep te verbreden waardoor de roze olifant niet benoemd hoeft te worden. Zelden zo'n bizar gesprek gezien.
Overigens: wie de geschiedenis van GroenLinks kent, valt ongetwijfeld van zijn stoel bij het horen van een GroenLinks burgemeester die vraagt om meer politie op straat. Mooi hoe de realiteit het wint van idealisme.
Nee hoor, het idealisme blijft het winnen, want die extra agenten zijn hard nodig om de dialoog aan te gaan tijdens de zwaar gesubsidieerde iftar-sessies.
Ik denk echt dat dit iets te makkelijk gelabeld is. Moslims keuren homofilie af, maar dat doen christenen ook. De groep die mensen echt lastig valt op straat, dat zijn niet echt religieuze types. Precies die groep is onopgevoed tuig met een niet Nederlandse achtergrond. Dezelfde groep die oververtegenwoordigd is in de criminaliteitscijfers. Dezelfde groep die op die kansloze driewielers en motorscooters met 70km over het zebrapad knallen. Dezelfde groep die theekansjes in de supermarkt houdt terwijl de normale mensen zich een beetje aan de corona regeltjes proberen te houden. Ik heb mijn portie irritatie alweer gehad voor vandaag in deze stad. Ik ga ook verhuizen.
De meeste christenen keuren homoseksualiteit helemaal niet meer af. De Rooms-katholieke kerk doet dat niet meer, de Nederlands-hervormde kerk en de Gereformeerde kerk doen dat al lang niet meer. Met deze 3 kerken heb je al zeker 80% van de Nederlandse christenen te pakken.
In de Nederlands-hervormde en Gereformeerde kerk kunnen homo's ook gewoon trouwen.
Nu zijn er christeren die tegen homosexualiteit zijn maar hoeveel van die vinden dat homo's dood moeten? Of dat ze een pak slaag moeten krijgen? Wel zijn veel christenen tegen het homohuwelijk omdat ze vinden dat het huwelijk iets tussen man en vrouw is. Dat homo's samen zijn vinden ze niet erg maar als ze trouwen moet dat dan maar anders heten.
Is toch net even anders dan veel moslims er over denken. Binnen de islam zijn het overigens de heel religieuzen die homo's van flatgebouwen gooien.
Diezelfde groep zit elke vrijdag schijnheilig in de moskee en doet fanatiek mee aan ramadan.
Islam is een constante factor in deze.
Er zijn wel wat gradaties te bedenken tussen "afkeuren" en "aftuigen".
Over dat laatste gaat deze discussie.
En wie denkt dat dit geen "religieuze types" zijn moet voor de gein eens googelen op de combi "jihad + maffia". Het is al decennialang bekend dat jihadisten en criminelen op alle denkbare gebieden samenwerken. Drugs-, wapen- en mensen- handel natuurlijk. In Europese gevangenissen wordt al ruim 20 jaar geronseld voor de jihad; terwijl er toen nauwelijks terroristen vastzaten.
En veel terroristen hadden ook al een ellenlang strafblad voor "gewone" (geweldsdelicten) voor ze hun aanslag pleegden. In Nederland geldt dat voor onder andere Samir A, Gökman T en Mohammed B.
En ook bij "gewone" criminaliteit wordt vaak onnodig zwaar geweld gebruikt tegen zwakkeren zoals vastgebonden bejaarden. Want zoals Marcouch te horen kreeg toen hij straatrovers aansprak; "dat zijn ongelovigen, dan mag dat".
Het probleem is echt veel groter dan we denken.
Als het religieus fascisme niet benoemd mag worden dan wordt genocidaal geweld hier net zo normaal als in Pakistan of Soedan. De combinatie autochtone vergrijzing tegenover ongecontroleerde massa-immigratie gaat ons opbreken.
Geen wonder dat linkse mensen altijd zo zuur zijn, probeer je keer op keer islamitische allochtonen te knuffelen en hun wandaden onder het tapijt te vegen en dan blijven die kutmarokkanen steeds maar weer opnieuw wat uitvreten. Dweilen met de kraan open, wie zou er niet gefrustreerd van raken!
Volgende keer bij M:
Een paar homo-geweldplegers die uitleggen waarom ze het normaal vinden om dit zo te doen.
Ze zijn blijkbaar stoer genoeg om met 10 man tegen 1 zich uit te leven, dan moeten ze dit ook wel even op tv kunnen toelichten waarom dat een goed idee is.
En nee, niet naar anderen gaan wijzen. Je bent verantwoordelijk voor je eigen daden. Zij plegen het geweld, dan mogen zij het uitleggen.
Hoe kun je als homoseksueel zijnde zo ongelofelijk wegkijken bij wat er met jouw gelijkgeaarden gebeurt. Als je hier al geen stevig standpunt over durft in te nemen wat heb je dan in godsjammerlijk te zoeken in de politiek.
Omdat als je er iets over zegt, je meteen kalltgestelt wordt.
Overigens, iedereen die als homo een beetje prettig leven wil leiden, is allang naar de provincie of naar Spanje gevlucht. Het (overwegend katholieke) Spanje is een toevluchtsoord geworden.
Als de politieke aard alle andere aarden ontstijgt, dan krijg je dit. Jetten is een binnenstebuiten gekeerd persoon. Mensen die geen eigen mening in relatie tot hun gevoel meer hebben, maar volledig gekoppeld hebben aan een maakbaar, dramatisch, ideaal. Meestal mensen met hechtingsproblemen in de vroege jeugd. Men zoekt emotionele bevestiging en heeft geleerd hiervoor steeds te ‘switchen’. Te laveren om maar die bevrediging te krijgen.
‘Waarderingsslet’ dekt aardig de lading.
Je zal maar liefhebber zijn van extreme rape gaysex. Dan is dat anti-homogeweld een soort van voorspel in plaats van zeer ongewenst.
@Bataafje | 13-05-20 | 14:02: Wat Spanje betreft, dat klopt. Er is geen toleranter land qua homoseksualiteit te vinden in de wereld, denk ik.
Het is ook niet voor niets dat Barcelona, Madrid, Sitges, Gran Canaria en Torremolinos enorm populair zijn bij homo-toeristen. En die komen werkelijk van de hele wereld naar deze bestemmingen.
Ze komen er nog wel achter die twee.
Achja de oud amsterdammers ,die weten nog wel hoe mooi amsterdam was en hoe oerhollands met de jordaan en de wallen. Amsterdam is kapot. En komt niet meer goed ook. Geef mij maar het plattelandsleven.
Benieuwd wanneer Halsema daar mede verantwoordelijk voor wordt gesteld . Vrees dat het , als er genoeg is verdiend , gaat als met Pechtold en Terlouw .. beetje low-proile aankloten ..
@daytripper | 13-05-20 | 13:54: Het is gewoon harstikke zonde van die stad. Ik kom er jaren niet meer en dat is bewust. Je waant je in een heel ander land dan nederland daar in t algemeen. En t deel wat nog nederlands lijkt is t dure bekakte zuid amsterdam. De meeste oudamsterdammers zijn of naar almere of naar lelystad vertrokken vele jaren geleden. Maarja daar gaat t al net zo worden als in hun oude amsterdam. T zal ook niet alleen amsterdam zijn trouwens,,hoe zit in in rotterdam en den haag? Den haag de stad van de annabolen of is dat scheveningen? Naja hoe dan ook,,ik zou er nooit willen wonen,ook niet als ik 30 jaar jonger was.
Zie hier waarom ik er van de week met gestrekt been inging bij een vergelijkbaar topic aangaande deze ellende. Dat constante vergoelijken van het onverdedigbare. Het constante buigen en knikken voor zaken die hier op de eerste plaats nóóit het dan gangbare "normaal" hadden mogen vervangen. Het achteloos weg pissen van zo moeizaam verkregen rechten voor o.a. vrouwen, homo's etc.. Zie hier de spagaat waar links zichzelf moeiteloos in heeft weten te manoeuvreren. Ze hebben de adder aan hun borst gedrukt, en nu die adder precies blijkt te doen waarvoor vanuit diverse hoeken al werd gewaarschuwd geeft men niet thuis. Men kan het niet over de lippen krijgen, kan het niet benoemen. Het is die ondraaglijke lafheid, die onmetelijk dikke Stelconplaat voor hun hoofd die er voor zullen zorgen dat de èchte slachtoffers opnieuw in de kou zullen staan. Joden ontvluchten niet alleen massaal Amsterdam, maar heel Europa. Opnieuw. Homo's is hetzelfde lot beschoren. En de groep(en) waarover het gaat wanen zich niet alleen onaantastbaar, ze zíjn onaantastbaar! Er hoeft maar even met de "-foob" of "-ist" kaart gewapperd te worden en Links trekt de keutel schielijk in, bang als ze zijn om de desbetreffende labels aan de oren gehangen te krijgen. Zodoende zal deze steenpuist blijven door etteren, net zolang tot er iets onherroepelijks gebeurt en men wel kleur zal móeten bekennen. Ik heb intens medelijden met de Joden en homo's in dit land. Schaamteloos geofferd op het Altaar van Deug omdat Links zichzelf stijf de hoek heeft in geverfd.
PS: @GS-redactie. De foto is goud waard!
Want, Halsema zegt dat ze het allemaal prima vindt, dat geweld tegen homo's?
Ik dacht van niet.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 14:23:
Dat zegt ze wel, met haar gedrag. Ze vindt het niet alleen prima, maar ze vindt het geweldig. Anders had daar de prioriteit wel gelegen.
@GeenHeil | 13-05-20 | 14:42:
Echt onzin. Het enige dat ze NIET zegt is dat het vaak om Marokkaanse jochies gaat. Maar de vraag is of dat helpt bij de oplossing ervan. Dat is namelijk gewoon keihard handhaven. Lik op stuk.
Goed geschreven, Sjefke.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 15:10:
Er wordt niet gehandhaafd en dus zegt ze het wel gewoon, zo simpel is het. Ze moet benoemen wat er speelt en ze moet duidelijk maken dat het nu echt klaar is met die woestijnratten. Dat moet ze letterlijk met die woorden zeggen en direct daarna moet ze haar politiemensen razzia`s laten houden in alle allochtonenwijken van de gemeente Amsterdam.
Hup Sjefke, boe Landgenoot.
Die Halsema is zo'n ongelooflijk naar wijf. Ben blij dat ze in 020 zit en hier allang, heel erg lang weg is. Hoewel wij hier nu wel opgescheept zitten met een D666 burgemeester die pleit voor de app van Hugo de Clown. Het is klaar met Nederland. Komt nooit meer goed. Zag ze gisteravond zitten en ben ook direct weggezapt. Wil het niet eens meer zien; slecht voor m'n bloeddruk. Heb al pillen genoeg.
Het is inderdaad afgelopen. Er valt niets meer te winnen.
Tja, als je de problemen niet wilt weten, dan zal je ze nooit echt oplossen.
Kern van het probleem is een religie die doodstraffen zet op homofilie.
Met een wetgeving die eremoorden toestaat, onder ander bij homofilie.
Het is naïef te denken dat wie daar mee opgroeit daar niks aan overhoudt.
Verder vind ik het wat raar dat het regelmatig mishandelen van homo's om de zoveel maanden het nieuws haalt. Er worden ook dagelijks "gewoon" mensen mishandeld en zelfs vermoord. Omdat ze blank zijn, joods zijn, niet islamitisch genoeg zijn, vrouw zijn, noem maar op.
Daar hoor je veel minder over; bij antisemitisch geweld laat men het motief soms zelfs weg. Zie oa de "Opsporing Verzocht" rond dat lam- en blind- geslagen bejaarde echtpaar in Amsterdam. www.geenstijl.nl/4772112/bij_voorbaat...
Het probleem is niet zozeer homohaat als wel islam. Homo's en joden zijn kleine minderheden en dus makkelijke doelwitten. Net als bejaarden en scholieren, ook vaak slachtoffers van kopschoppers.
Maar uiteindelijk komt iedereen aan de buurt; wacht maar tot de islam hier echt de baas is. Jette en Halsema worden echt niet gespaard omdat ze de islam zo lang beschermd hebben. Dat was gewoon allahs wil; en allah eist uiteindelijk altijd dat hij kan fappen op de lijken van niet-moslims.
Bovendien wil de primitieve rif-aap die met z'n testo onder z'n arm loopt graag, zeker in een groep, z'n "mannelijkheid" onderstrepen en dan is de homo daarvoor een geschikte bliksemafleider, zowel voor z'n frustratie als tegenover soortgenoten . Voeg daarbij dat het individueel schijtbakken zijn en het plaatje is redelijk ingekleurd .
@Dandruff | 13-05-20 | 13:44 |
U slaat de spijker daar keihard op zijn kop! Dat arme echtpaar Blog, wat had ik intens medelijden met ze. Beiden overlevers van de Holocaust, om dan op je oude dag zó mishandeld en blind geslagen te worden door lieden die het predikaat "mens" niet zouden mogen dragen. En dan de dingen die ze hen toesisten. Je maag draait om van walging!
En Links hier maakt dezelfde fout als Links destijds in Iran tijdens de Iraanse Revolutie van 1979. Men dacht dat men op het goede paard wedde door de Ayatollahs stevig in het zadel te helpen. Echter toen dat eenmaal een voldongen feit was, was Links één van de eersten die in diepe kerkers verdwenen of aan de galg eindigden. Men zou ter linkerzijde maar beter lering trekken uit die geschiedenis.
@Sjefke7807 | 13-05-20 | 13:56:
Daarvoor hoeft links geeneens een geschiedenisboek open te slaan.
Ook op dit moment is er geen islamitisch land te bedenken waar links vrijuit mag spreken. Als linkse politici/activisten al niet door de overheid vervolgd worden, dan zijn er wel mohammedaanse extremisten die jacht op hen maken.
En feitelijk hoef je voor anti-links geweld niet eens naar het Midden Oosten. Wat veel linkse deugzeugen niet beseffen is dat Charli Hebdo ook links was. Het krantje heeft miljoenen cartoons gemaakt over god, de kerk en de christenen, en over rechtse politici en hun stemmers. De zichzelf "links" noemende Hebdo-overlevende Zineb el-Rhazoui zit nog steeds ondergedoken.
In Frankrijk werd een aantal jaar geleden ook een Algerijnse linkse feministe met benzine overgoten; ze kon op tijd ontsnappen.
In Nederland werden de PvdA-ers Marcouch en Aboutaleb bedreigd door andere moslims. Links beseft niet welk gevaar zij omarmt.
Ik vind het gewoon zielig voor de olifant. Zo’n beestje heeft ook aandacht nodig.
Dat sentiment had Neil al in 1986.
www.youtube.com/watch?v=gGOU0o9K89g
Problemen kan je pas oplossen als je ze eerst goed definieert. Helaas is politieke correctheid en "bepaalde bevolkingsgroepen" de hand boven het hoofd houden belangrijker dan daadwerkelijk iets bereiken. En de gevolgen hiervan worden steeds zichtbaarder.
Wat Sietske zegt...
www.youtube.com/watch?v=d_AWXdwulO8
Fantastische vrouw, journalist. Nog te ondergewaardeerd. 4K+ views al binnen een paar uur.
Hij is echt vals ja.
Hij zei op 4 Mei het volgende:
"Voor mij was het van begin af aan duidelijk: als ze het over Marokkanen hebben, dan hebben ze het over mij." Overduidelijk bedoelde hij hier "met mij als Jood". Gewoon omdat het hem hier uitkwam.
Maar diezelfde Arnon Grunberg pende in een Voetnoot in de Volkskrant van 15 oktober 2013 nog de volgende woorden neer:
"Op de site van de Volkskrant schreef Meindert Fennema over ‘Joodse kringen’. Hij suggereerde dat ik tot die kringen zou behoren. Nu beschouw ik mijzelf als een Duitser, maar als de heer Fennema een Jood van mij wil maken zal ik hem dat pleziertje niet misgunnen."
@Schoorsteenveger | 13-05-20 | 14:17:
Ik las het net op Joop. Selectief identiteitsshoppen om plaatsvervangend slachtofferschap te claimen. Dat is wat Arnon doet.
Gad Saad noemt dat “collective Munchhausen Syndrome”
www.youtube.com/watch?v=P1II4WBdKX0
Tenenkrommend om te zien hoe er om de islamitische olifant heen gelopen wordt.
Maar ook gevaarlijk: de jeugd krijgt de kromme wegkijk argumenten zo hard door de strot gedrukt dat veel jongeren simpelweg geïndoctrineerd zijn. Feiten en statistieken doen er niet meer toe, het gaat simpelweg om wie de slachtoffers zijn op basis van huidskleur, afkomst en geloof.
Wat ironisch gezien dus een vorm van omgekeerd racisme is. Die groep krijgt standaard een andere behandeling dan als ze van een andere etnische achtergrond waren.
Eerdmans zei laatst bij Op1 dat het hem ging om (ongewenst) gedrag en dat de cijfers van het CBS er niet om liegen. Ongewenst gedrag komt in alle bevolkingsgroepen voor, alleen bij de één wat meer dan de ander. Daar moet wat niet normaal is ook als niet normaal besproken worden.
Wat een ziek afgeknepen toneelstukje : Mevrouwtje M : " ..( zorgelijk gezicht) " om welke groep het gaat " ? En dan frustrantje Halsema : " nou ..( quasi overtuigend gezicht) het is volgens mij vrij wijd verbreidt" " volgens mij " ... daarna nog twee keer " volgens mij..." Inderdaad : volgens jou ... lol... maar niet echt volgens jou want je weet het verdomde goed .. alleen .. ja .. dat toegeven ... dan benne de rapen gaar ..! Hoe zullen de agenten in Amsterdam tegen deze leuterkoek aankijken ??
Het is spannender om naar een screensaver te kijken dan lulletje Jetten.
Steeds meer mensen rennen weg van dat mediakartel.
Alleen zij roeptoeteren van bijvoorbeeld Rutte een geweldige leider is. De enigen die daar in zouden kunnen trappen zijn bejaarden, verveelde huisvrouwtjes of wanhopige vvd-ers .(die denken dat Rutte iets doet voor het MBK (terwijl deze van Wiebes failliet mogen gaan)).
Goed nieuws: steeds meer prominente vvd-ers stappen over naar Forum. Let maar op. De vvd is een zinkend schip en passagiers stappen over naar de renaissance vloot.
Onder welke steen heb jij de afgelopen maanden geleefd?
Nou, ik ben 73 en trap al jaren niet in die lulpraatverkoper van een trutte. Rondom mij zij. het meestal de jongeren die hem adoreren.
Laat dat waardeloze mens dat zichzelf 'burgemeester' durft te noemen eens de volgende test uitvoeren: hand in hand met een pot door een volledig blanke wijk lopen en daarna door een door de islam gedegenereerd ghetto. Waarschijnlijk piept ze dan wel anders. Nogmaals, wat een waaaaaardeloos figuur deze niet door enige kennis van zaken gehinderde demagoge.
Zie hier de oude bekentenissen van prominente PvdA ers: Felix Rottenberg, Wouter Bos, Rob Oudkerk met de gevleugelde uitspraak. "toen dacht ik: "eikel, Fortuyn had gewoon gelijk".
www.youtube.com/watch?v=ZLu6WRPPmTE
Laatste update:
U weet wel, die "failliete" landen Spanje, Frankrijk en Italie die huilen om de "crisis" maar dezelfde crisis misbruiken om illegalen "legaal" te laten worden, kortom, een miljarden kostende operatie waarvan we maar moeten afwachten of deze nieuwe EU burgers in Spanje, Italie, en Frankrijk blijven, en deels niet vertrekken naar NL, Duitsland en Zweden.
In de Coronatijd werd legalisatie aangevraagd voor illegalen in:
6 maart : Italie: 600.000
28 maart : United Kingsdom: 1,2 miljoen
12 April : Frankrijk: tussen de 300.000 – 400.000
14 april : Spanje: 800.000
www.gatestoneinstitute.org/16013/euro...
De kosten voor 1 legale asielzoeker varieert tussen 300.000 en 1 miljoen euro.
www.demo-demo.nl/KostenVanAsielOpBasis...
Dus wat hebben ze er aan om dit te doen? Wie wordt er hier wijzer van en waarom?
Bedankt voor de link naar Youtube. Verbijsterend hoe zwak en laf deze PvdA-bestuurders waren. Wel mooi dat ze dat nu zelf ook wel zien.
Maar had verdorie veel eerder de waarheid onder ogen gezien!
Heb me nooit zo druk gemaakt om 'links' of 'rechts' zijn.
Stemde altijd vvd, vanwege dat liberale, maar dat herken ik helaas niet meer.
Wel veel deugers en angsthazen in de politiek nu. Er zit niks anders op dan naar rechts op te schuiven. Heb veel sympathie voor Bosma, mijn stem krijgt ie.
Vvd liberaal??? Nooit geweest!
Mevrouw Kaakklem benadrukt tot drie keer toe dat het "volgens mij" etc.etc. Zij woont dan ook niet in die wijk waar het volgens de ervaringsdeskundige homos wel om een zeer specifieke groep gaat...
Weet je hoeveel keer trappen het is vanaf haar huis om daar wel een keer te kijken? Net even voorbij Artis de hoek om. Kan ze niet moe van worden
Haar adelijke familienaam is voluit Kaakklem tot Zandindekut.
Dit is dus wat je krijgt als je zo bezuinigd op de GGZ, dan blijven alle geestelijk gestoorden en verwarde mensen vrij rondlopen en krijgen veelal een baan of positie bij de overheid (want wie wil ze anders?).
Als je als politicus stug twee tegenpolen blijft proberen te verenigen die niet te verenigen zijn dan gaat dat ten koste van je eigen geloofwaardigheid, en op de lange termijn de geloofwaardigheid en het vertrouwen in het publieke bestuur. Mensen als Halsema en Jetten ondermijnen bewust de democratie en de samenleving.
Verwerpelijke mensen als u het mij vraagt.
Jetten, Halsema en hun achterban zijn een kwaadaardige plaag voor Nederland, geen enkele toegevoegde waarde.
Wanneer je een Marokkaanse en transgender vrouw naast elkaar in een vergelijking gebruikt, dan weet je zeker dat je hard je best hebt gedaan om je narratief te versterken met die voorbeelden. Dat is niet hetzelfde als woorden zoeken om de realiteit aan te duiden. Tenzij je realiteit en narratief in elkaar verweeft. Sinds wanneer is selectieve perceptie gelijk aan waarheid? Waarheid is groter dan selectieve perceptie. Je kunt een kant van waarheid belichten wat je perceptie kunt noemen, maar het is niet zo dat vele percepties die waarheid inzichtelijker maken.
Het is hetzelfde als roepen dat je je alleen bezig houdt met feiten en daarmee je eigen objectiviteit hebt verheerlijkt, niet beseffende dat iedereen een narratief heeft en je objectiviteit juist verliest bij het ontkennen van je eigen narratief.
Ziekte van deze eeuw: de helicopterview zonder daarbij je eigen rol in het geheel te zien.
Wanneer je een Marokkaan en transgender bij elkaar zet zal de transgender slaag krijgen,voorbeelden zat.
Femke & Rob…
Linkse wegkijkers
Jesse & Arnon…
Hypocriete zeikers
Arnon & Claudia de Breij…
Joden & homo’s zijn vogelvrij!
Wollah!
Cultuurverrijkers!
Kopschoppen & plunderen
Plucheplakkers glunderen
Een vreemd verbond
Tussen kruitvat & lont:
Mocro’s...
& politici die blunderen
Ja lieve luisteraars, Nederland moet en zal een moslimland worden.
Als je allemaal linkse rakkers aan een tafel zet (want die advocaat is dat ook) dan kun nooit een objectieve discussie voeren.
Valt mij ook op, als ik herhalingen van tv-programma's zie. Het selectieve uitnodigingsbeleid. Zag je ook sterk bij de boerka-discussie. Vooral tegenstanders van het verbod kwamen toen aan bod. Terwijl zo'n 75 procent van de Nederlanders voor dat verbod was en 10 procent geen mening had.
Zij vinden van wel.
@Kuifje-naar-Brussel | 13-05-20 | 13:14:
Je ziet het nu ook bij RTL.
Jinek is vrij links dus zijn de de gasten aan tafel dat ook steeds vaker.
@HoerieHarry | 13-05-20 | 13:18: Ik zie dat programma bijna nooit, maar als ik lees wie er te gast is, dan weet je al wel hoe laat het is.
Volgens d666 is er helemaal geen sprake van anti homo geweld door Marokkanen in de grote steden; in Den Haag durfde Pechtold zelfs voor de foto even hand in hand te lopen met een man. Op het afgesloten binnenhof, bewaakt door de marechaussee. Als dat geen bewijs is, weet ik het niet meer.
nou, idd. wat een heldendaad....
Halalsema presteert het zelf of de booslims binnen het rijtje slachtoffers te halen. Verder blijft ze bij meningen. De politie mag afkomst niet meer registreren en toch blijken het iedere keer rifratten te zijn. Opmerkelijker is dat de politie opeens toch tijd wist te vinden om de aangifte op te nemen en het dan nog eens hoog opneemt. Als er wat gebeurt moet je dus zorgen dat je beelden hebt, die gooi je online, laat de shitstorm wat groeien en dan bel je de politie. Anders doen ze dus niets. De overheid kan zijn verantwoordelijkheid niet aan, daarmee krijgt de burger het recht op geweld weer terug. De lokhomoploeg mag van mij ingevoerd worden, het liefst gevuld vanuit de lokale MMA club (pun intended).
Mijn zegen voor zo'n knokploeg heb je, Frau Merkel. Ik vraag me wel af of nou uitgerekend MMA-slopers antihomogeweld gaan wreken
Voorts wil ik nog even gezegd hebben dat "the pink elephant in the room" een pleonasme is. Het is een "pink elephant" / "roze olifant" waar je zogenaamd niet aan mag denken (en vervolgens dus toch aan denkt), en het is "the elephant in the room", te weten het zeer opzichtig aanwezige onderwerp waarover men niet mag spreken, maar wat nodig besproken moet worden. Hier speelt dus de laatste situatie. De olifant zou derhalve niet roze moeten zijn.
Maar wat is dan precies de relatie tussen de olifant in de kamer en het paard in de gang?
Mooi stukje duiding!
@zuurtjeregen | 13-05-20 | 13:58:
Dat wel, maar het is geen pleonasme. Hier is taalkundig gezien sprake van contaminatie.
@GeenHeil | 13-05-20 | 14:32: Je hebt gelijk.
Als een burgemeester op een simpele feitelijke vraag (welke groep verantwoordelijk) antwoord met tot drie keer “volgens mij” in de eerste zinnen, weet je dat hier gelogen wordt. Zeg dan dat je het niet precies weet of noem de feiten.
Hier zat geen burgemeester aan tafel maar een politicus van een bepaalde partij die de partijstandpunten aan het uitdragen was.
Zoals gebruikelijk bij NPO, belabberde journalistiek. Lijkt meer gericht op het zorgen dat de domme massa wel het juiste denkt.
Femke Halsema heeft het over "geweld (...) tegen moslims". Ik neem aan dat ze daarmee mishandelde moslimmeisjes bedoelt, die door hun vader of oudere broer geslagen worden vanwege fout gedrag, bijv. weigeren de hoofddoek te dragen?
En die 2500 meisjes die ieder jaar "op vakantie" besneden worden, wat hebben we toch met ons land laten gebeuren
Die Halsema kan daar allemaal onzin uit zitten kramen zonder dat er naar feiten en voorbeelden wordt gevraagd. Wanneer en waar zijn moslims mishandeld mevrouw Halsema ? Zijn slachtoffers van homohaat dan leugenaars als ze Marokkanen beschuldigen van mishandeling ? Is het al niet 20 jaar bekend dat in de Islamitische opvoeding homohaat en vrouwen-onderdrukking een vaste waarde heeft ? Maar nee, Margriet weet wat er afgesproken is voorafgaande aan het programma. Moslims en islam uit de wind houden.
www.youtube.com/watch?v=Mo8x-aAcG90
www.youtube.com/watch?v=LPz_3GZpPGY
LOL !!
Domweg gelukkig in de Dapperstraat.
Dat kan al vele jaren niet.
Rob Jetten zou natuurlijk een geschikte lok-homo zijn.
Nee zelfs dat kan hij niet, Hij is aan het zoeken naar manieren om de kast weer in te gaan en nooit uit te komen.
Rob is zo'n enorme held dat hij zelfs op prinsjesdag een actreutel zijn vrouw laat spelen. Alles voor de illusie datIslam en homofilie elkaar niet bijten.
Zelfs ik zou me hiermee uit de tent laten lokken
Je mag het niet zeggen......
Ik vind dat je het wel mag zeggen.
Wat hier pas echt geweld aangedaan wordt is de waarheid.
Ik krijg de indruk dat de overheid doodsbang is voor Moslims.
Haar zoon propte toch ook onrein vlees in zijn mondje, boterhamworst wel te verstaan, hij zou branden in de hel zei zijn Islamitische 'vriendje'. Toen werd het beestje wel benoemd en er werd snel actie ondernomen.
De kinderen van Halsema mochten geen sociaal experiment zijn. Desondanks zijn ze toch mislukt. Ergens ga je toch een rol van de ouders vermoeden.
Niet alleen in homogeweld zijn ze oververtegenwoordigd, in alle soorten criminaliteit.
De reden dat Marokkanen potenrammers zijn is simpel. Ze hebben hun roots in een islamitisch land, waar homoseksualiteit strafbaar is. Homo's worden in Marokko (en alle andere islamitische landen) gezien en behandeld als criminelen. Op homoseksualiteit staat gevangenisstraf. En dat is wettelijk zo vastgelegd, omdat de islam homoseksualiteit verbiedt.
Wie denkt dat moslims hun denkwijze gaan veranderen is vreselijk naïef. Tolerantie naar homoseksualiteit is voor een moslim hetzelfde als zijn geloof verloochenen. Dat gaat dus nooit gebeuren. Nederland heeft er een gigantisch probleem bij mensen. Wen er maar aan. Dit komt nooit meer goed.
Grotendeels mee eens. Volgens mij staat in bijna alle sharia-landen gevangenisstraf op homoseksuele handelingen. Zowel mannen als vrouwen. En er zijn ruim 50 landen die de sharia helemaal of gedeeltelijk hebben ingevoerd.
@Kuifje-naar-Brussel | 13-05-20 | 12:59: In alle islamitische landen is homoseksualiteit strafbaar. Alleen in Turkije is het geoorloofd. Vroeger was het ook niet strafbaar in Indonesië, maar inmiddels wel.
Het is nooit wat het lijkt. Homosexuele pret komt in islamitische landen veel meer voor dan in de westerse- vanwege de verregaande sexe-scheiding.
@lightpole | 13-05-20 | 13:28: Maar als je betrapt wordt....
@Kuifje-naar-Brussel | 13-05-20 | 12:59|
Er staat niet alleen maar gevangenisstraf op, in de diverse Sharia landen wordt de doodstraf op homofilie ook daadwerkelijk uitgevoerd. Met bv Iran als 'lichtend' voorbeeld, alwaar soms wekelijks een aantal homo's hun ongelukkige dood vinden door ophanging aan de lokale hijskraan op een dorps-/ stadsplein.
In Afghanistan heb je het verschijnsel van de dans-jongetjes. Jaar of 10, worden meegenomen door een lokale warlord om daar te dienen in de huishouding. Maar dienen om de seksuele lusten van de baas te bevredigen. Ze zien dat natuurlijk niet als homosexualiteit. Is nog een aardige rel geweest in Uruzgan toen onze militairen met die lui samenwerkten maar wisten van deze praktijken.
@staat het bier koud? | 13-05-20 | 13:27: Indonesië volgens mij alleen Java (en misschien Sumatra). Bali zeker niet.
Deze marokkaanse jongens zijn de echte slachtoffers door jarenlange discriminatie vanuit blanke nederlanders en natuurlijk stigmatisering. We moeten ze daarom een flinke schadevergoeding en excuus aanbieden. Zij verrijken Nederland juist, dat wordt zo vaak vergeten.
Ze zijn in ieder geval zwaar verwaarloost door hun ouders en gemeenschap.
Het zijn gemiddeld genomen geen autochtone jongeren die vrouwen en homo's intimideren en achtervolgen op straat. Haal je hoofd uit je reet en word wakker Femke en Rob !!
Elke moskee waar geweld tegen homo's aantoonbaar wordt gepredikt per direct sluiten om mee te beginnen.
Dan moeten ze allemaal sluiten. Waar moeten de mannen dan channellen?
@RickTheDick | 13-05-20 | 12:57: In de gender-neutrale shisha lounge.
Waarom staat als je Marokkanen zegt dit gelijk met islam, geloof dat RJ en FH een potje aan het etnisch profileren bezig zijn, want er zullen ook best wel van die lui zijn die geen geloof belijden of zelfs Christen zijn. Die zet je dan mooi in een hikje waar ze niet thuis horen, dat het daar in tegen etters kunnen zijn maakt dan weer niet uit. hoop ergens dat RJ ooit eens met zijn vriendje iets soortgelijks gaat meemaken, en dan door de partij censuur wordt gedwongen om het met de mantel der liefde te bedekken, terwijl hij tot het diepst van zijn ziel erdoor is geraakt. En als de blanke Islamsterdam gaat verlaten en de inkomsten erg gaan tegenvallen.hoop ik dat FH in en dip komt.
Gewoon een rechtse partij stemmen, volgend jaar. Baat het niet, dan schaadt het niet, want veel slechter dan deze non-valeurs is schier onmogelijk. En nu niet met geleuter over onfatsoenlijk, dit nooit weer, discriminatie, achtergestelden enzovoorts komen.
Rechtse partijen sturen rare appjes heb ik begrepen.
Vermeld er wel even bij dat de VVD niet rechts meer is, ik heb het idee dat mensen dat nog niet helemaal begrepen hebben.
'Homo's geslagen met handtasjes door jongeren' klinkt best wel koddig.
Dit bied de Moskeeën in nederland een mooie kans zichzelf hier van te distantiëren.
Hang 2 weken een Regenboog vlag uit op vrijdag.
En toon u solidair met de homo. Spreek u uit tegen geweld tegen de homo.
Misschien kunnen ze zelfs die luidsprekers gebruiken die aan de moskeeën hangen.
@knutsel_ | 13-05-20 | 12:54: En de Efteling is ook een echt land.
En de rest van het jaar geen jankoproep
@knutsel_ | 13-05-20 | 12:54: de hele godganselijke dag YMCA van The Village Boys draaien met die speakers
Die ramadanvierders worden wel heel irritant van de hele dag niks eten.
Ze laten die Jetten er ook gemakkelijk mee weg komen bij dat praatprogramma trouwens
DDR666 investeert dan ook fors in NPO. Wiens brood men eet...
Hee Jetten, de koran heeft gelijk wat betreft homo's. Wat zegt u daarvan?
Een praatprogramma over homogeweld en dan Halsema en Jetten uitnodigen.
Wat voor een antwoorden had je dan verwacht?
Waarom nodig je die twee dan ook uit.
Oh jee, oh jee,
Links heeft het maar weer moeilijk met de waarheid / werkelijkheid.
.
Om de duiding eens en voor altijd helder te krijgen, stel ik voor dat we qua woordkeuze standaardiseren op het Oudkerkse "kutmarokkanen".
Dat is niet te generaliserend, want het duidt alleen die op Marokkanen die 'kut' zijn.
Het is ook niet gender discriminerend, want de doelgroep heeft over het algemeen juist geen kut maar een penis in ontwikkeling.
.
Helpt dat je in de communicatie, @Femke...? ;-)
Als voetbalsupporters geweld plegen, wordt er gemeld dat voetbalsupporters geweld plegen, hoewel het niet alle voetbalsupporters zijn.
Als moslimjongeren geweld plegen, zou je ook mogen zeggen dat moslimjongeren geweld plegen.
(ja, ik weet het, oude bekende vergelijking, maar het is zo juist, en past uitstekend bij dit artikel)
Halsema is nog liever antisemiet dan de PVVof FvD gelijk te moeten geven.
GL zit vol met jodenhaters dus dat past dan goed.
@Moonwarrior | 13-05-20 | 12:53:
Klopt. Zorgvuldig geboetseerde profielen met een verzameling idealen die haaks op elkaar staan. Kortom een partij voor lafbekken.
Waanzin.
Trouwens hoe zit het nu eigenlijk met dat fluimen op straat. Nog steeds toegestaan in deze coronatijden? je kent het wel wanneer ze je toevallig even aankijkt en ze dan ineens zo'n fluim voor je op het trottoir deponeren.
Natuurlijk blijft dat toegstaan, iesj koeltoer.
Moet je respect voor hebben.
Jetten:
//”Een Marokkaans meisje en een transgender meisje [...] allebei uit twee groepen die in de verdrukking zitten"//
Typisch gevalletje omdraaien oorzaak en gevolg. Marokkanen zijn notoire potenrammers en voeren de criminaliteit statistieken. Tuurlijk vinden veel mensen Marokkanen inmiddels niet meer zo lievv. En dat heet dan "in de verdrukking zitten"?? Hoe krijgt die huilstruik het zijn strot uit. Altijd maar weer van daders slachtoffers maken.
Hij heeft gelijk, Marokkaanse meisjes worden verdrukt maar dan door hun mannen of familie.
@Moonwarrior | 13-05-20 | 12:54:
En dan toch binnen die eigen kring blijven in plaats van die hel te onvluchten en met normale mensen omgaan. Geen medelijden, doen ze echt helemaal zelf.
@Graaisnaaiert | 13-05-20 | 16:39: Makkelijker gezegd dan gedaan. Uit die cultuur kun je alleen maar komen als je er helemaal mee breekt. Want reken maar dat tout Marokkaanse Nederland op de hoogte wordt gebracht en je nergens in Nederland meer prettig kunt leven. Iemand van de veluwe die uit de gereformeerde gemeenschap stapt, kan ergens anders nog mensen vinden die een bepaalde cultuur en/of ervaringen delen. Een Marokkaans meisje die alleen de strikte grenzen van de Marokkaanse gemeenschap kent, heeft het vele malen moeilijker. Dat is te vergelijken als dat ze mij in Engeland droppen en zeggen "vind je weg maar" en tegen jou zeggen ze hetzelfde, maar droppen ze je in Kyrgyzstan. Succes.
Waarom nou elke keer willen en moeten wijzen naar andere groepen? Iedereen een beker mentaliteit... Ja maar hun doen het soms ook... ja tuurlijk maar wij zijn dan wel ook met heel veel meer. Daarbij mocht het voorkomen dat een allochtoon of moslim lastig wordt gevallen door een autochtoon je enkel extreem rechts de schuld krijgt en heel NL een opkomend en gewelddadig probleem heeft... dan zijn de Halsema”s en Jettes/klavers en ook msm keihard en duidelijk... dan is er geen enkele wil om “andere groepen” erbij te betrekken die hetzelfde doen of in geval van moslims het velen malen vaker voor overlast en criminaliteit zorgen. Enige conclusie die ik telkens kan maken is dat politiek kiest voor bescherming van moslims en allochtonen en dat dit simpelweg beleid is geworden binnen politiek als media. De enige partijen die dit kunnen en willen stoppen zijn de pvv en fvd. Volgend jaar maart ervoor zorgen dat pvv dan wel fvd de grootste van het land worden dan kan er eindelijk afgerekend worden met de politieke correctheid dan wel deugpolitiek. Pvv en fvd niet de grootste? Dan zal dat deugen en weg met ons politiek met de dag erger worden.
2008 Gaap
"36% van de homo gerelateerde geweldsincidenten in Amsterdam werden door jongeren van Marokkaanse komaf gepleegd, terwijl zij in hun leeftijdscategorie slechts 16% van de bevolking uitmaken. Het genoemde onderzoek uit 2008 vond hier geen eenduidige verklaring voor, maar noemt factoren als relatief slechtere sociaaleconomische omstandigheden, vaker dan andere jongeren in groepen op straat hangen en de stigmatisering van Marokkanen in het maatschappelijk debat, waarbij de acceptatie van homoseksualiteit als voorwaarde voor integratie wordt gesteld"
nl.wikipedia.org/wiki/Antihomoseksuee...
"relatief slechtere sociaaleconomische omstandigheden"
Ik zie ze anders altijd rondrijden met nieuwe Mercedessen en andere dure auto's dus zo slecht kan het ze niet gaan.
@AntonJansen | 13-05-20 | 12:45 |
"36% van de homo gerelateerde geweldsincidenten in Amsterdam werden door jongeren van Marokkaanse komaf gepleegd, terwijl zij in hun leeftijdscategorie slechts 16% van de bevolking uitmaken. Het genoemde onderzoek uit 2008 vond hier geen eenduidige verklaring voor, maar noemt factoren als relatief slechtere sociaaleconomische omstandigheden, vaker dan andere jongeren in groepen op straat hangen en de stigmatisering van Marokkanen in het maatschappelijk debat, waarbij de acceptatie van homoseksualiteit als voorwaarde voor integratie wordt gesteld"
Er is maar één gemene deler en die luidt: "It's the Islam stupid!" Dààr wringt hem de schoen! Het heeft hoegenaamd niets te maken met "slechtere sociaal-economische omstandigheden" of "stigmatisering" te maken. Er zijn zat andere groepen die ook in vergelijkbare sociaal-economische omstandigheden zitten die zich niet zo gedragen. Die niet de Joden en homo's van de straat slaan.
Het onhebbelijke gedrag was er vanaf Dag 1 sinds hun binnenkomst in dit land. Het is die vermaledijde rot ideologie die ze mee brachten. Die is heilig, onveranderlijk en perfect. Die heeft overal waar hij komt alleen maar voor ongemak, ellende, geweld en wrijving met de 'natives' gezorgd. En dat wereldwijd.
En Wikipedia is tegenwoordig zo verschrikkelijk politiek correct dat de waarheid meer dan eens zwaar geweld aan wordt gedaan. Als bron dan ook niet langer serieus te nemen.
@Sjefke7807 | 13-05-20 | 13:17: idd dag 1....! mn volkswijk in Amsterdam was binnen een paar maanden een ghetto, Iedere blanke nl er vertrok.
Volgens mij is Femke Halsema een stinkwijf. Volgens mij dan hoor, zeker weten doe ik het niet maar zij wordt breder, in alle lagen, dus het stinkt overal, bij haar. Moslims. Daarom heet u programma toch M?
Oke, en dan ZIJN het dus vaker moslim-jongens.
Op welke manier gaat dat dan meehelpen aan een oplossing?
Leg het maar eens uit dan.
Of is het benoemen belangrijker dan de oplossing?
Ik krijg namelijk de sterke indruk als ik de reacties lees.
.... en de oplossing van ALDE (VVD, D66) nadat dit geconstateerd is geworden is...?
Vragen, vragen.
Het begint bij benoemen.
De oplossing zal liggen bij het het kritisch benoemen van de homo-haat die de Islam voedt.
Als moslims zich niet openlijk hier van afkeren en elkaar durven aan te spreken op het gebrek aan naastenliefde dan zal het nooit veranderen.
Zoals jij zegt dat het benoemen nog geen oplossingen is, en daarom niet veel vertrouwen hebt in de oplossing die benoemen voort zou kunnen brengen, geeft maar aan hoe mentaal beperkt je bent.
We kunnen je wel dom noemen, dat maakt je nog niet slimmer, maar we kunnen je in ieder geval naar school sturen.
Mss een import beperking voor mensen met een bepaalde religieuze achtergrond?Die begint met een i..
En de anderen die hier al zijn met die religieuze achtergrond,maar desondanks grote moeite hebben met bepaalde grondrechten,eerst leren wat hier normale vrijheden zijn.
Hoe zou jij geweld tegen homo’s oplossen?
Nou, als we kunnen benoemen dat marokaans islamitische jeugd de oorzaak is. Dan kunnen we deze groep onder de loep nemen en erachter komen waar het vandaan komt. Maarja dat houd in dat we moeten benoemen dat hun cultuur minderwaardig is en dat willen heel veel politici niet. Want wat gaat de koning van Marokko wel niet doen wanneer dat gebeurd? Wat zullen wereldwijd de islamistische leiders doen wanneer we op hun tenen trappen? Ik heb wel een idee: handel verbreken en onrust stoken via de religieuze kanalen.
Wanneer we ons niet tegen deze groepen verenigen zullen ze niet hervormen.
Stap in het licht van de verlichting, oh nee vooruitgang is de duivel.
Duct tape !! It can't fix stupid, but it can muffle the sound.
Als je een campagne maakt tegen alcoholmisbruik dan richt je je op bovenmatige drinkers, een campagne voor NIX18 richt zich niet op bejaarden. Dus om een oede campagne tegen homogeweld in te kunnen richten moet je weten wie de daders zijn. Het is niet heel ingewikkeld.
Nou we laten Slechte_Landgenoten binnen Nederland en gooien Beste_Landgenoten eruit
@Turbulentie? | 13-05-20 | 12:51: Met een kruistocht tegen de veroorzakers?
Het gaat om geloofwaardigheid van ons bestuur. Als de waterleiding knapt wordt je huis ook niet nat door de stijgende zeespiegel. Maar als de loodgieter dan eerst gaat onderzoeken of de dijken niet zijn doorgebroken dan verliest hij natuurlijk iedere geloofwaardigheid.
Daarnaast helpen algemeenheden sowieso niet. Als er rotzooi in de straat ligt en je vraagt in de algemene buurtwhatsapp wie dat gedaan heeft krijg je uiteraard nooit antwoord. Als je daarbij specifiek een rijtje huizen aanwijst zullen die mensen wel in actie komen (als is het alleen maar om te ontkennen)
Het begint met benoemen en vervolgen en het blijven benoemen. Dat vergroot de sociale controle op en groepsdruk bij de marrokanen zelf om hun gedrag aan te passen. Met het wegkijken gebeurt nl. precies het omgekeerde: het signaal dat we het wel zien maar niets durven doen.
Hoe wil je een oplossing geven als je het probleem niet kunt benoemen?
Ik heb hier, tussen de haken, een rekensom voor je die je mag oplossen..
[...........] =
Best lastig om zo de juiste oplossing te geven..
De oplossing is links weghalen aan het stuur bij de rechterlijke macht en het OM. En ze dan straffen volgens de wet in plaats van de alsmaar beschermen en de zaak goedpraten.
En als dat niet helpt bij een dubbel paspoort ze het Nederlandse paspoort afnemen en dan er uit flikkeren richting het land van het eerste paspoort.
@witwas | 13-05-20 | 12:52:
Ok, fair enough, dus als je weet dat het moslims zijn kan je gerichter aanpakken? Ik ben benieuwd op welke manier dan. Homo-infoavonden op het buurthuis in Nieuw-West? Verplichte homo-acceptatielessen op school?
Ik denk dat de simpelste oplossing (zonder aanziens des persoons) is: hard en direct straffen, dit geweld. Dat kan, dat vergt mankracht, bij politie, handhaving, justitie, maar het kan. Ik denk dat niemand daar tegen kan zijn, ook de linkse politici niet. En zo te horen vindt Halsema het een groot probleem dat een oplossing verdient.
je moet dan wel uitkijken dat je niet met twee maten gaat meten, dat moslims-jongens harder worden gestraft dan ander anti-homo geweld bijvoorbeeld. Maar minder hard is ook onwenselijk.
Joehoe BL, hoe zou jij het oplossen dan?
Het gaat om gedrag Landgenoten. Dat gedrag zou je met een open blik kunnen onderzoeken. En als bv blijkt dat dat gedrag vaak uit een bepaalde hoek komt, dan zou dat misschien een aanwijzing kunnen zijn.
Alleen maken de links-/rechtswappies (en nu jij dus ook) er iedere keer weer een beladen rasdingetje van (met al dan niet achterlijke culturen). Dat smoort iedere onderzoekende intentie. En dat al 18 jaar lang. We zijn goed bezig.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:58: In Marokko staat 3 jaar gevangenisstraf op het verrichten van homoseksuele handelingen.
Er is maar één oplossing. Niet weglopen of wegkijken als het weer eens 10 tegen 1 is. Vraag de mensen die niet staan te filmen of bang in hun broek poepen om te helpen. Doe er wat aan. Altijd die verontwaardiging en het niet mogen benoemen. Misschien moeten we eens aanpakken.
Het benoemen is in elk geval een begin. Dan kan er vervolgens nagedacht worden over de oplossing, met wellicht een wat gerichtere aanpak in plaats van een heel algemene aanpak ter bestrijding van discriminatie van en geweld tegen homo's etc.
Met gerichtere aanpak doel ik hier op een aanpak die wat meer afgestemd is op de oververtegenwoordigde groep: met simpele boodschappen als dat homoseksualiteit normaal is, het iets is waarmee je geboren wordt en dat homo's ook mensen zijn, die niemand kwaad doen en dat geweld e.d. tegen deze groep fout is, bereik je wel een deel van de Nederlandse bevolking, maar een deel ook niet. Je begint bijvoorbeeld weinig met deze boodschappen als de dader er heilig van overtuigd is vanuit zijn/haar geloof en/of cultuur, dat het iets slechts is wat niet mag en aangepakt moet worden. Dan zul je toch moeten denken aan bijvoorbeeld het mobiliseren van progressievere stemmen binnen eigen kring(en) om de (mogelijke) daders op andere gedachten te brengen.
@countus | 13-05-20 | 13:15|
"Dan zul je toch moeten denken aan bijvoorbeeld het mobiliseren van progressievere stemmen binnen eigen kring(en) om de (mogelijke) daders op andere gedachten te brengen."
En dat gaat dus nooit gebeuren, mijn beste @countus. De Oemma komt vóór alles. Men komt hier vanuit een cultuur waarin hen vanaf de geboorte wordt bijgebracht dat ze het uitverkozen volk zijn. Dat hun cultuur/ geloof superieur is aan alles dat buiten de ideologie staat. De grootste fout die men gemaakt heeft bij het massaal binnenhalen van deze groep is denken dat ze vanzelf wel Europees/ Westers zouden gaan denken. Hoe kan men nu verwachten dat zij de in hun ogen inferieure Haram cultuur van ons overnemen? Dat is luchtfietserij van de hoogste orde. Met in dit geval ook nog eens bijzonder kwalijke en onwenselijke gevolgen voor kwetsbare groepen in onze samenleving.
En wellicht lost benoemen ook niks op...... maar door het zo kunstmatig niet te benoemen geef je de daders alleen maar meer het gevoel dat ze onaantastbaar zijn.
Begin alvast met het afschaffen van onderwijs op religieuze basis.
Verander het vak maatschappijleer, noem het anders, maak het verplicht examenvak met daarin het onderdeel verlichting en humanisme en liberalisme.en scheiding kerk en staat.
Dat is al een aardig begin.
Meten is weten, niet meten is wegkijken.
@Kuifje-naar-Brussel | 13-05-20 | 13:04:
Ja precies, maar hier geldt de Marokkaanse wet niet, dus handhaven we onze eigen wetten. Als je dat doet en met voldoende stevigheid, druk je dit de kop wel in. Maar goed, prioriteiten, mankracht etc etc.
@kloopindeslootjijook | 13-05-20 | 13:45: Alsjeblieft niet zeg. Binnen no-time is zo'n vak tot propaganda voor de socialistische heilstaat verworden. Als er een vak opgeheven zou moeten worden op scholen is het juist wel het vak maatschappij leer. Bovendien is het probleem Islamitisch, Beetje lullig om christenen, Joden en Hindoes dan ook te straffen.
Twee personen die van slap ouwehoeren een ware kunst hebben gemaakt.
Zeer scherp en krachtig artikel. En zo logisch geschreven... als je het leest vraag je je af waarom niet iedereen dit zo ziet.
Deze hypocriete types moeten een voorbeeld nemen aan iemand als Femke Halsema, burgermeester van Amsterdam. Die durft wel te zeggen waar het om gaat. Kijkt en huiver.
m.youtube.com/watch?v=CRfzapmXOPk
Even ja, als het om haar eigen kindertjes gaat.
Die beelden kende ik al. Maar ze is sindsdien duidelijk weer naar een heropvoedingskamp gestuurd.
Hahahahahhaa wat een giller!
Het probleem publiekelijk juist benoemen is niet relevant. Het oplossen is relevant.
Het is allebei relevant want de een is de voorwaarde voor de ander. Net als je verslaving alleen kunt oplossen als je je er bewust van bent.
@Hume | 13-05-20 | 12:43: Niet waar.
Voorbeeld: publiekelijk zeggen ze dat mondkapjes niet werken.
Stiekem lossen ze daarmee het echte probleem op; de zorg zou anders een nog groter tekort hebben.
Je kan dingen prima oplossen zonder het probleem publiekelijk te benoemen. Jouw baas is vast ook wel eens vervangen omdat hij het niet goed deed.
Die reden hoef je niet perse in de krant te zetten om hem te kunnen vervangen.
@mark1487 | 13-05-20 | 12:54: De leugen van mondkapjes was wel heel erg dom want dat was makkelijk te controleren.
Waar blijven de landelijke moskeekoepel-organisaties? Die zouden zich hier openlijk van moeten distantiëren en dit thema met hun kudde moeten oppakken. Zwijgen = toestemmen.
*geluid van krekels*
Waarom moeten ze zich distantiëren? Ze zijn het roerend met hun kroost eens. Heaumeau's zijn haram en mogen van een hoog gebouw afgekeild worden.
Die zijn te druk bezig met belangrijke zaken. Ramadan geneuzel. Overigens wordt het eens tijd voor een statistiekje over een eventuele toename van "incidentent" met lichtgetinten, tijdens de ramadan.
Mag je het nog wel hebben over Noord-Afrikaans uitschot?
Zo langzamerhand ben ik die bendes van pisvlekken zat. Misschien dat knokploegen dat tuig een keer gaan opvoeden. De overheid pakt het slap aan.
Het lijkt erop dat ze bij M minder bang zijn uitgevallen om over de policor grens heen te vragen, ribstof uit vervlogen tijden of niet.
En zo hoort het ook.
Vroeger werden die vragen vermeden. Je kan ze beter stellen er er antwoord op krijgen, ook als is het een klungelig antwoord of een half antwoord.
Maar er wordt totaal niet kritisch doorgevraagd
@Ruud5 | 13-05-20 | 12:42:
Stom is dat he, dat vermijden van het onderwerp.
Maar het is een begin.
Het is ook doodeng natuurlijk voor die mensen.
Misschien moet er de volgende keer een FvD-er bijzitten om de boel een beetje vlot te trekken.
Niet teveel ineens, anders schieten ze in de kramp.
Het grappige is dat dit wel vaak de types zijn die met het vingertje wijzen naar landen als Rusland wanneer het gaat om homorechten. Echter kun je in NL dus gewoon amper fatsoenlijk over straat en je geaardheid tonen en de oorzaak van het probleem wordt gewoonweg niet benoemd door de overheid.
Tja als je alleen maar corona huisarrest krijgt zoals iedere Nederlander dan verandert er niks. Dat is immers wat nog een maand geleden Ilyas kreeg opgelegd na het lastig vallen van deze gasten: 'niet op straat rondhangen'.
Deze sosjale kliek die nooit maar dan ook nooit het Nederlandse volk inlichtte over de enorme aantallen sinds jaren 70 waardoor een goede integratie onmogelijk is geworden, zoals ook een duurzame wereld onmogelijk is met de massacultuur van intensieve menshouderij (Kongsie sosjale akademies, sosjale werkgelegenheid zoals jeugdzorg etc. en aandeelhouders multinationals). deze waardeloze landgenoten trappen ons land liever in het moeras waar het ooit uitgeklommen is dan toegeven dat ze "only in it for the money" zijn. Hun redenatie: Als we nu maar lief blijven doen en overdreven menselijk blijven tegenover de immigranten en alle misstanden anders benoemen dan komt het misschien wel niet aan het licht dat wij de sosjale boeven zijn. Nu kunnen we moreel verheven zijn ten opzichte van Jan en Alleman en tegelijk onze zakken vullen uit de belastingpot. Ook de immigrantjes gunnen we dat wel. Jan en Alleman dat is tuigh en die zoeken het maar uit. hadden zo ook maar sosjale akademie moeten studeren. Zoiets dus.
Tja.... experts in het NIET benoemen van de olifant in de kamer.
En daarom gaat het zo goed in Nederland. Tolerantie werkt 2 kanten op. Het moment dat dit niet zo is, moet je ingrijpen
"Krijgtheenenweer | 13-05-20 | 12:39 |"
Intolerantie met nog méér tolerantie beantwoorden is geen tolerantie, maar lafheid. En de intolerante partij zal alleen maar intoleranter worden. Waarvan akte.
Rob Uitkerk had toen al een vooruitziende blik. *KutMarokkanen*
Maar niemand ging er echt op in.
Over waarom iemand zo'n woord gebruikt.
Er werd wel van alles over geroepen. Foei en boeh.
Oudkerk is de naam.
En zo waren er nog twee PvdA'ers (nota bene de allochtonenpartij) die er iets over zeiden.
Diederik Samsom met de opmerking dat Marokkanen het monopolie hebben op overlast en Hans Spekman die zei: We moeten Marokkaanse jongeren vernederen.
Waarom GroenLinks en D66 het zo opnemen voor moslims in het algemeen en Marokkanen in het bijzonder is nogal raadselachtig. Want ze stemmen toch niet op deze partijen voor autochtone studentjes en hoger opgeleiden.
@leo de pejo | 13-05-20 | 13:04: De leukste was toch echt Jobje die gympies wilde afpakken.
Eigen straatje schoonschijten, noemen we dat
Waarom zitten die jongetjes die zon grote mond hadden niet aan tafel? Waarom wordt hun niet gevraagd waarom ze homo's zo haten? Lijkt me best relevant om eens te horen uit hun mond.
Dan krijg je zo'n interview als in deze link. In die schaamtecultuur komt er geen eerlijk woord uit zijn mond ... youtu.be/sDHTNdqhI9o
Plot twist: De homospugers blijken het slachtoffer te zijn.
youtu.be/sDHTNdqhI9o
@Simon_GS | 13-05-20 | 12:43:
U was mij voor.
Omdat ze graag anderen beledigen maar zelf helemaal niet tegen kritiek kunnen, dan gaan ze zich in 1000 bochten wringen en jij-bakken. De lafbekjes onder hen dan he.
Poeh, moet jij eens op internet gaan plempen dat Homo's enz dood moeten. Hoe snel zou de popo bij jou op de stoep staan?
Minderheden of beter gezegd "gasten" moeten "gastvrij" behandeld worden.. ofzo.
Juist, zelfs als je dat alleen maar zegt dan kom je in de problemen. Een te grote groep moslimjongeren gaan verder dan zeggen, ze doen het, en lijken door het beleid redelijk gedoogd te worden.
Ondertussen zijn we een nietszeggend puntje in het universum. We zijn zo kwetsbaar als de neten en in plaats van het leven in het hier en nu goed, veilig en fijn voor iedereen te maken zijn we als mensheid niet in staat vijandige elementen van een vrij leven te verbannen. We zijn nog steeds niet in staat ons zelf te zijn en ons veilig te voelen.
De evolutionaire sprong die de mensheid in theorie zou kunnen maken door een samenspel van vrij denken en technologie zal daardoor nog langer uitgesteld worden en als we maar lang genoeg wachten zal deze evolutie niet meer plaats kunnen vinden en zo ook de expansie naar andere werelden.
Dan eindigt het gewoon hier waar we elkaar voor eeuwig bestelen en de koppen inslaan tot we door de zon uitgevaagd worden.
Zoiets.
Met andere woorden, pak ze keihard aan. Dat zijn de gezagsdragers verplicht aan de samenleving en uiteindelijk de mensheid.
Veel leed nu komt doordat de agenda van de machthebbende totaal anders is dan de niet machthebbende. Wat de machthebbende heel listig voor elkaar heeft gekregen is de niet machthebbende doen laten geloven dat ze wel dezelfde agenda hebben. Er is altijd een groep mensen groot genoeg om er in te trappen, waardoor ze de mensen die er door heen prikken kunnen tegen houden. Waarom is hun agenda anders dan die van ons? Omdat ze de macht willen behouden.
Tip: Lees die boeken van Yuval Noah Harari (pro tip: ben je geen lezer, hup audioboekje aan). Het heeft mijn negatieve kijk op dingen veranderd. Lees je daarnaast nog wat kwalitatieve stukken zoals: waitbutwhy.com/2015/01/artificial-int... En de toekomst biedt weer mogelijkheden.
Een andere manier is door onze huidige situatie te vergelijken met de middeleeuwen. Dan zijn we er toch wel een behoorlijke stap op vooruit gegaan. Zo moet je ook de huidige problemen zien. Stel dat we ooit zo ver komen dat je niet meer dood hoeft te gaan, we moleculen kunnen beinvloeden waardoor we alles instant kunnen printen. Dan zien we onze huidige tijd als een soort van middeleeuwen. Waar hebzucht en stiekem beleid vooral de septor zwaaide. Niemand van die tijd zal dan willen leven in onze tijd, net zoals niemand van ons in de middeleeuwen had willen leven.
We worden niet door de zon uitgevaagd. Over 5 miljard jaar dooft onze ster. Er ontstaat dan een supernova en uiteindelijk een zwart gat. Het melkwegstelsel zoals we dat nu kennen inclusief deze planeet bestaat dan niet meer.
@The2Amendment | 13-05-20 | 12:56: Wat denk je dat onze ster is?
@The2Amendment | 13-05-20 | 12:56: Voordat de zon dooft zal deze extreem in omvang toenemen en als eerste Mercurius, dan de aarde, vervolgens Mars en uiteindelijk het hele zonnestelsel vernietigen voordat het met een supernova als climax vervalt tot een witte dwerg. Het wordt geen zwart gat.
Het Melkwegstelsel herbergt miljarden sterren en dus ook miljoenen zonnestelsels. Onze ster/ zon zal echt niet in staat zijn het melkwegstelsel uit te vagen.
Terug de boeken in!
Tip van Rob Jetten: neem contactlenzen. Dan kunnen homohaters geen bril van je neus slaan. Graag gedaan, ook namens Dewegkijkersvan66.
Tip van mij. Voorziet uzelf van iets van 90% van 1 centimeter.
Halalsema en EasyJetten doen een Basil Fawlty. Don't mention the moc...
Alleen was Basil toch echt een heel stuk leuker dan deze stukken (s)links hypocriete verdrieten. Intelligenter waarschijnlijk ook. En meer integriteit zelfs al was hij fictioneel.
Wanneer er moet worden gekozen tussen heaumeaux of aanhangers van de religie van de vrede, dan zal de laatste altijd de voorkeur krijgen aldus de doctrine van links. Dat zelfs Robot Jetten zichzelf hiermee volledig diskwalificeert (alweer) is een extra klap in het gezicht van de dappere boodschappers die nu moeten verhuizen omdat links ze in de stront laat zakken. Het tuig krijgt hiermee een stevige steun in de rug en weet zich gesterkt in hun gedrag.
Jetten is al bezig met stemmen trekken en hij hoopt op het imploderen van DENK. Halsema ook. Als ze de waarheid over het lichtgetinte straatvuil zeggen, gaat dat niet lukken. Men valt het eigen misdadige vullis niet af,
Als je na al die jaren nog altijd de daders als slachtoffers wilt zien, dan lijd je aan een fatale vorm van blindheid.
En aan politie en justitie, als zo'n groepje homohaters weer eens theater maakt, ga dan eens optreden...
Hoe lang mag Halsema nog falen op die positie? Amsterdam, ooit een baken van tolerantie en hoofdstad van de internationale homo gemeenschap, is onder haar leiding een gure plek geworden waar Arnon Grunbergs de dienst uitmaken.
Ze is benoemd dus nog heel erg lang.
Margriet van der Linden, Femke Halsema en Rob Jetten effe testen of die namen nog getikt mogen worden.
Pensen! Ja die doet het nog.
Een transgender *meisje*?
Hoe oud was dat meisje? Geloof er geen zak van. Volgens mij moet je in NL 18 zijn om je te laten ombouwen. En dan nog pas na jaren van bedenken. Er zijn dus helemaal geen transgendermeisjes.
Rob lult een stuk uit zijn nek.
Zoals we van hem gewend zijn.
Ik denk dat het hele dierbare vriendinnen van hem waren.
Als jongetje kun je zeggen dat je je identificeert als meisje, dat is genoeg. Je hoeft tegenwoordig geen hormonen te nemen en ingrepen te ondergaan om als transgender door het leven te gaan als man/vrouw/x.
@GroetenVanUrk | 13-05-20 | 12:57:
Ik identificeer me als een krop sla. Zit daar nog ergens subsidie op?
Ik snap het wel. Arnon Grunberg zei op 4 mei de deugdzame en voor velen o, zo roerende woorden: "Voor mij was het van begin af aan duidelijk: als ze het over Marokkanen hebben, dan hebben ze het over mij."
Dus ja, als je het expliciet over Amsterdamse homo-haters gaat hebben, dan heb je het over Arnon Grunberg, en dat kan niet want die deugt.
Het is trouwens niet een Nederlands probleem.
Het gebeurt in alle landen om ons heen.
Ga maar eens als 2 kerels hand in hand lopen door Molenbeek bij Brussel, of met een keppeltje op.
Dan breekt de pleuris uit.
Hetzelfde in bepaalde wijken van Parijs en Malmö.
In Molenbeek heb je als niet-Arabier sowieso niet zoveel te zoeken.
Molenbeek en Schaarbeek, de Gazastrook van de lage landen.
@Kuifje-naar-Brussel | 13-05-20 | 12:39:
Dat klopt want dat is echt het buitenland, maar even als voorbeeld.
Ben er weleens doorheen gereden maar had niet het idee in Europa te zijn.
In andere wijken mag het wel. Dat is dieskrieminasie. Ook in andere wijken moet je niet hand in hand kunnen lopen of met een keppeltje op. Gelijkheid mensen. Ook in de rijke buurten moeten Marokkanen wonen. Het moet nu wat eerlijker worden!
Halalsema doet een uitspraak, maar ze hoeft dit niet hard te maken met statistieken of enige vorm van bewijsmateriaal. Haar uitspraak is dus nergens op gebaseerd (behalve dan haar eigen vooroordelen). Dit fenomeen noemen we nou 'nepnieuws'. Maar gelukkig is Ollongren weer terug. *Start lachband*.
Onder de termen "verbinden en duurzaam" mag je alles zeggen en je komt er mee weg.
En uiteraard nul tegenspraak of kritische vraag van de interviewsters. De linkse wegkijkers krijgen op de Nederlandse treurbuis alle ruimte om hun gedachtengif te ventileren.
Maar als je als rechtse politicus opereert, dan staan de pershyena's klaar om je aan stukken te scheuren. Dan staat Job Friso klaar om je met een pamfletje in zijn hand uit te maken voor alles en nog wat.
Trieste figuren. Zowel de pers als de linkse politiek.
Het verbaast me allemaal allang niet meer. Ik heb weleens het idee dat "onze leiders" het bewust allemaal kapot willen hebben. Ik merkte dat vanochtend ook (weer) op een ander gebied. Na het doen van aangifte van oplichting via Marktplaats (wat pas na 5 dagen mag, anders is de pakkans waarschijnlijk te groot) kreeg ik daarvan een bevestiging per e-mail. Mijn blik werd daarbij direct getrokken door de vetgedrukte kop "Wilt u uw aangifte intrekken?". Ik weet nog van een vorige keer dat dat eigenlijk steeds de belangrijkste boodschap was van de updates die ik af en toe kreeg: trek je aangifte alsjeblieft in.
Volledige controle is moeilijk af te dwingen als er geen problemen zijn. Case in point: Coronacrisis, wat doen we niet wat al lang bewezen is dat slim is om te doen? Testen. Wat doen we wel? Apps bouwen die je overal volgen en waar straks bepaalde garanties aan vast hangen. Bijv. wel of niet met het OV mogen reizen.
We lachen om het punten systeem in China, want dat zou nooooooit hier in het vrije westen kunnen komen. Volgens mij is het er al.
Natuurlijk zegt Femke niet wie de daders zijn, verraden is zó niet-Amsterdams.
Ho ho. Voor 7 gulden en 50 cent niet hoor. Dan is het ineens heel Amsterdams.
Van Rossem, uh sorry, Nederland blaft wel maar bijt toch nooit. Op naar de volgende verontwaardiging.
Ik zal het maar eens hardop zeggen #teamellylust. De rest ligt onder een hunebed, of zou er een op de kop moeten krijgen.
Moslims zijn slachtoffers van de eigen daden.
Oh ik dacht hun eigen vader. Verkeerd gelezen, sorry.
Ik krijg bij dat verhaal van Jetten sterke Dotan vibes. Een bs verhaal verzinnen (ook al is t enigszins op werkelijkheid gebaseerd) en t zo spinnen zodat t goed op jou en je partij afstraalt. Heel goor dit. Opmerkelijk dat het in politiek blijkbaar geaccepteerd is maar als een celebrity t doet hij (terecht) wordt afgefikt.
Doet de lul regelmatig, ook in de TK. De ik-sta-midden-in-de-samenleving-anekdotes van Jetten. Lachwekkend. Elke lamme tak prikt er direct doorheen maar nooit verifieerbaar dus robot komt er mee weg.
Sylvana S. heeft er ook een handje van om allemaal voorvalletjes te verzinnen (negertkindjes in de Bijlmer die voor "zwarte piet" worden uitgescholden"....). Zie je vaker bij lui die een heils-ideologie aanhangen. Die hebben dit soort verhaaltjes nodig om maar niet de werkelijkheid te behoeven erkennen.
Zou Halsema niet doorhebben dat iedereen haar kan zien en horen?
Jetten is niet wijzer, wat wel blijkt uit zijn argument, maar Halsema zou beter moeten weten.
Deze hele vertoning toont aan dat intersectionalisme is uitgevonden na bestudering van een tekening van Escher.
De realiteit toont de onmogelijkheid van watervallen die tegelijkertijd omhoog en omlaag gaan, maar in de linkse droom is niets onmogelijk.
Vervolgens toont zich de werkelijkheid en de reflex is steevast die van ontkenning.
Voor alle duidelijkheid: het gaat hen niet om "deugen" op zich. Intersektionalisme als moderne variant op multiculturalisme is een vorm van cultureel marxisme. Waar het om gaat is macht. Niks anders.
Hulde voor uw tegel. Mooiste metafoor die ik tot nu toe ben tegengekomen. Het zal dan ook wel geen toeval zijn dat het Eschermuseum 100 mtr bij het Binnenhof vandaan ligt?
@MarkiesDeBalzaque | 13-05-20 | 12:29:
Zie ook meteen voor hoe Jetten met een stijf piemeltje voor zo'n tekening staat en hard op mompelt: "Zie je wel dat het kan... fap fap.. zie je wel...."
Nee, het M-woord werd niet genoemd. Hier een fraai en snoeihard artikel van de Nederlands-Marokkaanse Samirrha Tarras over haar bevolkingsgroep als verdienmodel voor de deugers: opiniez.com/2020/05/12/de-decennialan...
Goede link, valt niets aan toe te voegen dan dankjewel
@kindapaas | 13-05-20 | 12:32: No thanks. Ben al blij dat ik weer linkjes kan plempen.
Inderdaad een aardig steekhoudend stuk.
De vraag is, hoeveel slimme marokanen er niet genieten van de slachtofferrol van hun 'etno-genoten' in de rol van slachtoffer, dan wel als 'hulpverlener'.
Goed stuk van Samirrha, herkenbaar ook.
Dank voor de link Piet. Wist niet dat het bestond .
Echt griezelig is ook die NPO.
Zonder tegenwoord dit soort kak laten horen en zien door de taktische samenstelling van de praattafel die zelfs wordt aangevoerd door een lesbo.
De burger vooral laten denken dat wegkijken en slap praten de oplossing is.
Er werd in ieder geval naar gevraagd, wat al een hele verbetering is.
Echt erg is dat er gloeiende kachelpook nog 1.266.000 mensen naar die vooringenomen lesbische T(rut) hebben gekeken. Sommige zaken zullen daarom nooit veranderen. Dit volk heeft het te goed om zich nog kwaad te maken.
Fuckinghell.
De afkomst van de daders interesseert me niet eens zoveel, dat weten we ondertussen wel. Waar het om draait is dat de pakkans omhoog gaat en dat de schuldigen er niet met een fopstrafje vanaf komen. Mishandeling lijkt me ernstiger dan het gooien van een brandbom met 0 slachtoffers en schade, dus 4 jaar onvoorwaardelijk minimaal.
De pakkans is niet het probleem, de zaken worden vaak gewoon geseponeerd. niemand doet meer aangifte.
Daar komt nog bij, sla je zelf die gasten op de flikker zit JIJ op het bureau wegens mishandeling van een minderjarige.
Leuker kunnen we het niet maken in Nederland.
Welkom allemaal bij deze aflevering van het programma N (van Nuuk, red) waarin onze hoofdgast de lang doodgewaande heer Adolf Hitler.
Hoe spreek ik u aan? Meneer Hitler? Of mag ik Adolf zeggen?
Nein, dat heb ik liever niet. Noemt u mij maar mein führer.
Nou ja; u bent mijn leider niet, maar goed laten we komen tot de reden dat wij u uitgenodigd hebben. Het geweld tegen Joden, zigeuners en andersdenkenden op de straten van uw Duitse rijk. Kunt u als leider van uw land zeggen waar dat vandaan komt?
Jawohl. Om te beginnen wil ik stellen dat je een tendens ziet van agressie en intimidatie op de straten van mijn prachtige duizendjarige rijk. Waar komt dat vandaan? Ik denk niet dat je één groep daar in kan aanwijzen. Homo’s, Joden, nationaal socialisten; wij zijn hier allemaal slachtoffer van.
Dan is ook te gast uw hoofd van politie de heer Himmler. Meneer Himmler, net terug van vakantie hoor ik. U was in Polen? Of de Antlantikwall? Stalingrad? Met Luftwaffe Holidays
Eh ja, maar niet altijd vliegen hoor. Ik was ook een keer met de trein, maar ik wil het daar niet over hebben.
Nou ja goed dan. Wat wilt u nog aanvullen op uw politiek leider?
Ik heb nog een mooi verhaal dat mij tot tranen roert. Laatst was ik, met de trein!, in Dachau. Of was het Auschwitz?....... noe ja ik weet het niet meer en doet er niet toe. In ieder geval stonden een Jood en een SSer samen op en vertelden dat ze beiden wel eens naar bejegend werden. De een in grijsgestreepte pyjama, de ander in zwart Toteskopf uniform en toch zo gelijk als slachtoffers.
Nou fijn dat u er was. We kunnen samenvatten dat het levensgevaarlijke narratief van Churchill en Eisenhower de haat aanwakkert.
Er ist wieder da.
Geen slecht boek.
Ik heb een neef, zijn buurman heeft een vader en die zei in 1978 een keer kutmarokkanen, dus Halsema heeft gelijk hoor..
In '78 sprak men nog van "Naffers", en sommigen zeiden toen dat we daar in de toekomst nog wel eens problemen mee konden krijgen.
Maar dat waren natuurlijk zwartkijkende racisten.
Ja, fantastisch hoe Halsema en Jetten op de vraag "Welke groep?" weer keurige, om door een policor ringetje te halen antwoorden oplepelen. Vooral Jetten maakt het bont: het onderwerp is 'twee homo's voor de tweede keer belaagd door Marokkanen', maar hij weet het weer zo te draaien dat een Marokkaans meisje (en een transgender) 'slachtoffer' is.
Je zou dan hopen dat 'M' misschien eens de knuppel in het hoenderhok gooit door te benoemen dat het om Marokkanen handelt, maar dat is uiteraard veel te hoog gegrepen voor een toch eigenlijk niet al te snuggere muts die op eerste kerstdag een leuk, totaal kritiekloos 'human interest' interviewtje maakt met ISer Laura H.
12 Jaar geleden - tsja, dat was toen 7 jaar na 9/11, 6 jaar na de moord op Fortuyn en 4 jaar na de moord op Van Gogh - kon je kennelijk nog 'dingen' benoemen, getuige die kop uit de Volkskrant van 2008. Veel is er sinds die tijd niet veranderd, althans niet ten goede, ten slechte wel degelijk. Alleen, het 'benoemen' is in die jaren weer tamelijk taboe geworden, dat zie je aan dit soort 'weldenkende', 'inclusieve' figuren als Halsema, Jetten, en Vd Linden.
Ik vind het wel verfrissend. Tussen de partijen die de hele dag moord en brand schreeuwen en zeer eenzijdig geweld aankaarten van migranten, Marokkanen en moslims, op luide toon het debat bepalend hierover, kom je soms een stem tegen die in algemenere bewoordingen geweld tegen anderen afkeurt, want ja, OOK vindt geweld plaatst tegen minderheden door andere dan moslims-jongens. Het is echt waar, het komt voor dus waarom dan dat onderscheid maken? Leg het maar eens uit dan.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:27:
O, BL, ik zal de laatste zijn om te ontkennen dat er nooit eens geweld plaatsvindt tegen minderheden, met name in Duitsland komt dat wel voor. Mbt Nederland toch stukken minder, lijkt me.
Laat ik één voorbeeld noemen: het gedeeltelijke boerkaverbod. Ik ben benieuwd of er over een kleine drie maanden, op 1 augustus, nog 'evaluaties' in de kranten etc verschijnen, wanneer dat verbod een jaar van kracht is. Destijds las je dat moslimaatjes op kickboksles gingen omdat ze bang waren aangevallen te worden, was er dacht ik een rijke meneer die verkondigde alle opgelegde boetes (voor overtreding van het verbod) te gaan betalen, en ondertekenden de wetenschappers van de Radboud universiteit een anti-boerkaverbodverklaring, omdat het de 'tegenstellingen' in Nederland alleen maar zou aanscherpen, en ook zij voerden het toegenomen geweld tegen moslima's aan, die op straat uitgescholden, 'geduwd', en 'aan hun kleren getrokken' zouden worden. Nou wil ik dat uitschelden niet uitsluiten, maar ik het het afgelopen jaar werkelijk geen één keer gelezen dat er geweld op straat tegen een moslima - in hoofddoek of nikaab - is bedreven, terwijl er tig voorbeelden te noemen zijn (hier op GS kun je de meeste wel terugvinden) van daadwerkelijk, grof geweld van, laten we dan maar zeggen, 'minderheden' tegen autochtonen. Dus ja....
(Mbt het gedeeltelijke boerkaverbod had je in september of zo, slechts een paar incidenten van nikaabdragers die tóch hadden plaatsgenomen in trein of bus, en daarop werden aangesproken. Dat stond in de krant, verder niets).
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:27: Ja, maar jpuw club wil NOOIT praten over geweld van migranten, slapzak
@Dr_Johnson | 13-05-20 | 12:45:
Inmiddels is gezichtsbedekkende kleding dan ook verplicht in het OV, dus dat boerkaverbod kan meteen al op de helling. Ingehaald door Covid.
En Ruuds, leg me dan eerst uit WAAROM het belangrijk is bij de oplossing om te vermelden dat het om moslims gaat. Is het dan extra verboden, extra erg of extra abnormaal?
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:51:
Flauwe reactie, BL.
@Dr_Johnson | 13-05-20 | 13:01:
Overigens, het grofste geweldsincident ooit tegen een moslima op straat schiet me nu te binnen, voornamelijk omdat Peter Breedveld het er op zijn sitetje FrontaalNaakt altijd over heeft. Hij memoreert altijd hoe - ik meen in Parijs, maar dat weet ik niet zeker, en het moet iets van 10 /15 jaar geleden zijn gebeurd - een moslima ''een abortus is geschopt''. Ze is toen kennelijk dusdanig toegetakeld dat ze haar kind heeft verloren.
Gruwelijk uiteraard, maar dit is het enige voorbeeld dat ik ken.
@Dr_Johnson | 13-05-20 | 13:36: Ik weet wel van een gevalletje van 15 jaar geleden dat een "moslima" tot abortus is geschopt. Dat was niet, omdat ze "moslima" was, maar omdat ze een donkere vriend had en niet aan geloof deed en dat accepteerde de moslim-dader niet. Of het is een ander geval of Breedveld heeft een rare twist aan het verhaal gegeven.
Maar dan de hamvraag: Waarom is het zo essentieel om te moeten benoemen dat het vaak om moslim-jongeren gaat?
Voegt dat iets toe aan de oplossing?
Maakt dat het geweld erger, minder erg?
Maakt dat het afkeurenswaardiger?
Wie kan uitleggen waarom dat essentieel is, mag een poging wagen. Of wil men ontzettend graag een bevestiging zien van de reeds bestaande eigen vooroordelen, om maar weer eens hetzelfde punt te kunnen maken: Moslims zijn slechte mensen?
Als je een probleem niet benoemt, hoe kun je het dan oplossen?
@staat het bier koud? | 13-05-20 | 12:22:
Het probleem WORDT benoemd, geweld tegen homo's.
Het wordt afgekeurd.
Er moet iets aan gedaan.
En nu?
Wat is dan de oplossing? Want benoemen hoeft inderdaad niet, we kunnen antisemitisme en homogeweld gewoon harder aanpakken zonder te nemen wat de achtergrond is van de dader. Maar zelfs dat gebeurt niet
Criminele Moslims zijn slechte mensen en zouden, wanneer dat enigzins kan (bijvoorbeeld bij het bezit van 2 paspoorten), ons land moeten worden uitgewezen.
Vervang moslims door nazi's in je tegel en je hebt je antwoord.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:24: hoe ga je er iets aan doen als je niet weet waar het vandaan komt? Geweld komt niet van sjoelvereniging de Pepermolen.
U bent af, voor straf krijgt u een pijpbeurt van kaakklem halsema.
Moslims en hamvragen, grappig..
Het land uittyfen zou het begin van een oplossing kunnen zijn. Paspoortje afpakken en droppen in zandbakkiestan. Problem solved. Ietse simpel.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:24: aanpak van Marokkanen moet anders ivm hun culturele achtergrond en zienswijzen. Lijkt me nogal logisch dat een 'straf praatje van oom agent' niet op zn plaats is - wordt alleen maar uitgelachen. Bij Marokkanen helpt t alleen om ze flink fysiek aan te pakken - dat is namelijk hoe dat in de heimat gebeurt. Allerlei andere oplossingen leiden echt tot niks.
Journalisten moeten feiten op tafel brengen. Opdat het publiek volwaardig geinformeerd wordt. Dat gebeurt nu niet. U kijkt graag naar de weersvoorspelling met alleen de temperaturen maar niet de dagen?
Ja hoor, ik kan dat uitleggen. Het is essentieel omdat het ons erop wijst dat met het op grote schaal importeren van Marokkanen ook de bekrompenheid uit die streken wordt mee-geïmporteerd. Daarna kun je vaststellen dat na vijftig jaren van import er geen teken is dat de geïmporteerde Marokkanen ruimdenkender worden. Daarna kun je vaststellen dat wanneer je het anti-homo-geweld niet wilt verergeren (en wie wil dat niet?), je moet stoppen met het importeren van de genoemde groep. Ook zou je kunnen concluderen dat het verwijderen van illegalen (eigenlijk alle illegalen, maar in dit geval illegale Marokkanen) een heilzame invloed op het deze zaak zou hebben.
Of u moslims in het algemeen slechte mensen wilt noemen moet u zelf weten. Ik heb daar geen behoefte aan.
Wat een draak van een omkering.
@Mr_Natural | 13-05-20 | 12:26: Dat is ook het eerste wat ik dacht, ham.. moslims... halal??? Beste Landgenoten gaat dus daar meteen al in de fout en dat zegt dan ook alles over deze Joop-figuur.
U blijft het proberen hè, ik zou zeggen ga lekker Jopen op De Joop want behalve een enkele geestverwante Trol zul je hier niemand vinden die jou sneeuwvlokjes-meningen deelt.
En wat betreft: moslims zijn slechte mensen?
Als er een hel is weet ik zeker dat profeet mo daar zit.
It's the religion, stupid.
@MaximusAurelius | 13-05-20 | 12:28:
Oke dit is de eerste die uitlegt waarom, de andere reacties zijn inhoudsloos gescheld, wat ik wel verwacht had. Dus je zegt: moslims moet je harder aanpakken. Dat is alvast een benadering die in principe racistisch is. Dus niet iedereen zou voor de wet gelijk moeten zijn, begrijp ik uit je verhaal?
De eerste reactie met inhoud is in conflict met artikel 1 uit de Grondwet. Next? Wie heeft een betere reden waarom achtergrond vermeld zou moeten worden.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:40 Voor jou dan ook maar weer de vraag die ik al zestien jaar stel:
Noem één goed ding van de islam.
@knutsel_ | 13-05-20 | 12:47:
Knutsel, dat doet niet terzake. Noem eens 1 goed ding aan de Jehova's, is ook zon vraag. Maar wat heeft dat te maken met een betere oplossing tegen homogeweld? Ik mis telkens de link tussen de gezochte oplossing en de wens om te vermelden wat de achtergrond is.
Leg het uit, ik heb tot nog toe geen verklaring gelezen.
De meeste moslims zijn inderdaad verschrikkelijke mensen
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:53: De ideologie en bijbehorende cultuur en opvoeding IS de oorzaak.
Ook al racisme www.bol.com/nl/f/kapot-moeilijk/39708...
Zomaar een etnische groep onderzoeken. Foei hoor!
Omdat het bijdraagt aan het bewustzijn dat de "multiculturele samenleving" slechts een marxistische heils-ideologie is ipv een concept dat ooit ergens gewerkt zou hebben. Het helpt om te begrijpen dat olie en water niet mengen en het dus beter is daar niet aan te beginnen. Jammer van het enkele goede individu, maar het is gewoon vele malen beter om de grenzen hermetisch te sluiten voor Islamieten. Ga maar lekker asiel in Saudi=Arabië aanvragen of ga lekker gezinsherenigen in Marokko.
Opeens bedenkt Gerben Dijkstra met z'n 3 Friese vrienden uit Sexbierum laten we de trein naar Amsterdam nemen.
Dan slopen we eerst even een Joods monument en dan gaan we lekker homo's aanvallen.
Denkt Halsema dat dat het is?
De gebeurde enkele tientallen jaren geleden inderdaad exact zo...
Rob J, is een bange wezel. Hij is zelf een latente homo en kiest ervoor om met de vijand te heulen in de hoop dat ze hem met rust laten.
Nee Rob, jij bent gewoon ook de Sjaak als je met je vrindje hand in hand gaat lopen. En jij moet in de toekomst ook gewoon voor je eigen veiligheid uit Nederland vertrekken als je partij deze koers vasthoudt.
Goed bezig man(netje).
Steeds weer hetzelfde riedeltje: onacceptabel roepen en overgaan tot de orde van de dag.
Het probleem niet willen benoemen, is het probleem niet erkennen.
Als er geen benoemd probleem is, dan hoef je het ook niet op te lossen.
Zo schuif je het niet benoemde probleem eenvoudig door naar een volgend bestuur of generatie.
Welkom bij uw hedendaagse politiek.
Niet noemenswaardig, wat mij betreft.
Zowel op het niveau van uw stadsbestuur, als wel landelijk.
Het probleem is geweld op straat tegen homo's. Dat wordt benoemd, dat wordt afgekeurd. Daar moet iets aan gedaan worden. En ja toch ook echt waar: Er komt ook geweld tegen homo's voor door niet-moslims. Misschien minder vaak, maar wel degelijk. Dus door in het algemeen dit geweld af te keuren pak je alles mee.
Wie kan daar nu bezwaar tegen hebben?
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:23: Wat standaard mist in dit soort conversaties zijn aantallen. Laat gewoon zien of statistisch een bepaalde groep meer x doet dan y. Niet vanuit racisme, wel vanuit het oogpunt gerichter naar een oplossing toe te kunnen gaan.
Als ik een hele succesvolle sekte zou starten waarbij iedereen er zeker van is dat de wereld plat is. Vervolgens wordt iedereen lastig gevallen die denkt dat het niet zo is. Dan moet je het ooit toch eens gaan hebben over de ideeën van de sekteleider. Staat los van etnisch profileren en elke standaard verdoemenis hoek waar je in wordt geflikkerd.
Als dan ook nog eens blijkt dat er juist met die statistieken wordt gerommeld (gigantische red flag), dan wordt de oplossing actief tegen gewerkt. De vraag is dus waarom.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:23: Ben jij de broer van Halsema?
@Zeiss | 13-05-20 | 12:32: Nee hij is de zus van Rob Jetteketetten.
@Zeiss | 13-05-20 | 12:32:
Hij is Turks.
@Beste_Landgenoten | 13-05-20 | 12:23: Ik. een groep van 5% is totaal irrelevant ten opzichte van een groep van 85% overtreders. Het is doelbewust wegkijken van een nijpend probleem.
Goed zo, staatsomroepen, blijf die Jetten gewoon constant een podium geven!
D66 is ondertussen bijna van de kaart geveegd, dus nog even doorbijten.
Mooi om te zien dat ze het zelf best door hebben hoe het echt zit, maar dat past niet in hun linkse beeld.
Zou er misschien ook een politieke duiding moeten komen als "rot-islam" ofzo. Want ik heb islamitische buren sinds ik kon kruipen, maar daar had ik alleen maar profijt van (ze kwamen uit suriname) en lekker eten enzo... Echter, wat ik lees over kut-marokkanen (ook een politieke term) dat lijkt me niet prettig om mee samen te leven. Dus een arbitrair onderscheid tussen islamieten die redelijk deugen, de meerderheid toch wel en de rot-islam met scooterboys en radicaal aanhangers. Net zoals we een onderscheid maken tussen christenen in algemene termen en christenfundi's als het over de SGP aanhang gaat.
Surinaamse moslims zijn in de Islamitische wereld een "fringe"" groep. Daar heb je totaal geen last van. Hetzelfde geldt voor Indonesische moslims (exclusief de Javanen). Die lui kunnen wel met anderen leven, omdat ze niet totaal verïslamiseerd zijn, maar ook nog andere waarden en normen hebben meegekregen. Dat geldt echter niet voor al die landen tussen de Himalaya en de Atlantische kust ten zuiden van Spanje. Daar is er geen ander referentiekader dan Islam, Islam en Islam.
Welke minister en welke koning kan akkoord gaan met wanbeleid van deze hautaine en decadente burgemeester. Zelf de oorzaak van al het wanbeleid maar de schuld altijd bij de verkeerde personen leggen (politie!?). Dat accepteer je toch niet!
Wie dit aan relegie op wil hangen : nl.wikipedia.org/wiki/Antihomoseksuee...
Je ben naïef om te denken dat er ook maar iemand geïnteresseerd is in feiten en cijfers als het woord Marokkanen valt...
@Erikjan79 | 13-05-20 | 12:28: Gemakshalve even voorbij gaan aan het artikel in de Volkskrant in 2008......... wat is daarop jouw reactie wegkijkert?
Overigens geeft Wiki ook aan dat met name Marokkaanse jongeren zich aan dit geweld bezondigen.....
@Fatwabuster | 13-05-20 | 12:31:
Dit staat er letterlijk:
"Volgens dit landelijke onderzoek heeft 75% van de slachtoffers (alleen) de Nederlandse nationaliteit en is 84% man. Van de daders heeft 61,8% de Nederlandse, 16,6% de Marokkaanse (eventueel samen met de Nederlandse), 5,5% de Turkse, 2,5% de Roemeense en 11,5% een minder vaak voorkomende nationaliteit en is bijna 93% man. De meeste verdachten zijn tussen de 19 en 25 jaar oud".
@Erikjan79 | 13-05-20 | 12:46:
Volgens die wiki pagina zijn de cijfers in Amsterdam iets anders, daar zijn de daders in 28% van de gevallen Marokkaans en bij fysiek geweld zelfs 36% Marokkaans.
Volgens het CBS vertegenwoordigen Marokkanen ongeveer 2% van onze bevolking. Hoe kan het dan dat zo'n kleine groep verantwoordelijk is voor 1/3 van de gevallen van antihomogeweld in onze hoofdstad?
Dit is gewoon duidelijk een van de groepen die je kan benoemen, maar de deugers durfen het beestje niet bij naam te noemen.
@usb stok | 13-05-20 | 13:22:
Waarom de obsessie om de afkomst van een dader te noemen? Al het geweld is erg toch? Waarom zou je je dan richten op de minderheid?
Je goochelt wel lekker met cijfers. In A'dam is bijna 9% Marokkaan (weet niet waarom je daar juist het NL totaal nummer pakt, maar geweld weer alleen A'dam). En ik zeg niet dat het geen probleem is, maar de focus op een minderheid is best vreemd als je een probleem wilt oplossen.
@Erikjan79 | 13-05-20 | 14:04:
Hoe gaan we dit probleem dan oplossen als onze bestuurders niet willen erkennen dat bepaalde groepen dit veroorzaken?
Je hebt gelijk, heb misschien foutief gebruik gemaakt van de cijfers, maar Marokkanen zijn dan nog steeds een best deel van dit probleem. Waarom mogen we niet de afkomst van daders benoemen, wikipedia doet dit ook?
Het wordt tijd dat de schuld niet langer bij de Arnons, Finnen en echte Marokkanen van deze maatschappij neergelegd wordt, maar bij abjecte landverraders als Halsema, Jetten en Klaver.
Door het legitimeren van homo-geweld, belediging van politieagenten, gesis naar vrouwen, etc. etc. en het consequent wegkijken van het overduidelijke cultuurprobleem wat groepen Marokkaans-Nederlandse jongeren hebben, zijn zij de ware schuldigen van dit rottende gezwel in onze samenleving.
En dat allemaal voor die paar lullige rotzeteltjes in een 2de kamer waar niemand zich meer wat van aantrekt.
U heeft gelijk met uw laatste zin. Stemmen heeft geen zin want als het indruist tegen wat VVD/CDA/D66 enz. willen gebeurt het toch niet. Vindt Baudet ook geen oplossing maar hij was wel degene die het land al veel vroeger op slot wilde maar omdat het Baudet was werd er toch niet geluisterd. Meneer Rutte heeft daarom bloed aan z'n pollekes
En het betreft niet alleen homo-geweld maar ook drugscriminaliteit, vermogensdelicten, diefstal, mishandeling, bedreiging en (uitkerings)fraude, zorgfraude, adresfraude, plofkraken, uitkeringsafhankelijkheid etc etc. Wat zou dit land er van opknappen als deze groep zou terug gaan naar het land van hun 2e paspoort.
Dus wat gaan jullie er met z'n drieën aan doen? Kom in actie zou ik zeggen.
@Erikjan79 | 13-05-20 | 12:29: Be careful what you wish for.
@knutsel_ | 13-05-20 | 12:30:
Kan zo een geel hesje voor je regelen hoor.
@Erikjan79 | 13-05-20 | 12:47: Ik hoef geen geel hesje, ik heb een hamer.
@Stratum | 13-05-20 | 12:26: Kleine correctie: hun 1e paspoort. Het Nederlandse dient er alleen maar ervoor om verzekerd te zijn van een niet aflatende stroom van (financiële) voordeeltjes.
De deugziekte van oa GroenLinks neemt een steeds ernstiger vorm aan.
Al krijgt Halsema keer op keer een tik op haar niet zo goddelijke achterwerk van deze joden, vrouwen, anders denkenden en homo haters, nog zal ze het ontkennen.
Van wegkijken je beroep maken, het kan!
Wie zijn het dan?
Dacht dat het na Pechtold niet erger kon maar die Jetten is echt het allerergste dat de NL politiek ooit heeft voortgebracht. Wat een ontzettende foute lul is dat!
Vergeet Ollongren en Kaag niet. D66 is uitermate slecht Voor Nederland.
@BozePaarseMan | 13-05-20 | 12:16:
De hele partij is idd een ramp. Je moet toch wel totaal van de pot gerukt zijn als je in het stemhokje het vakje van deze malle, doorzichtige volstrekt incompetente nitwit of een van zijn partijgenoten inkleurt?
@Ad Fundum | 13-05-20 | 12:44: Jullie zijn die ijsjeslikker nog vergeten.
@BozePaarseMan | 13-05-20 | 12:16: Ze zijn helemaal niet erger dan Pechtold. Dit zijn gewoon Pechtold klonen op die positie neergezet, omdat ze de juiste Pechtold mening hadden. Meer realistische/nuchtere D66'ers zijn in de Pechtold periode vakkundig uitgerangeerd.
Ok Jetten.
Als je lef hebt ga je met je vriend/man een dag lang hand in hand lopen door verschillende A'damse wijken. Zonder tv-camera's.
En uiteraard zonder beveiliging. Succes gegarandeerd!!
Wel goed voor de zeteltjes/de zieltjeswinnerij maar hij heeft aan gegeven niet met z n vriend hand in hand te lopen, gemist kans.
Halsema durfde te stellen dat het heus niet due ene groep is. Op de achtergrond zorgvuldig twee homo haatbberichten van NL ers geprojecteerd. Tot dat momentvwas het woord moslim niet in de mond genomen
Ja dat viel mij ook direct op. Hebben ze waarschijnlijk 2 dagen naar moeten zoeken. Wat een farce.
Voordeel is natuurlijk dat straks in AMsterdam alleen nog maar Marokkanen en Linkse mensen wonen die niet weg mogen omdat het dan net lijkt of ze voor de Marokkanen vluchten.
Dat is dan voor ons weer leuk. Ze worden dan lastig gevallen en kunnen niet weg. Helaas zullen we daar nooit iets van horen want Geenstijl is natuurlijk verboden voor Links.
Zo zie je dat alles goedkomt. Gewoon een dik hek om Amsterdam en een pasje natuurlijk.
Je maakt wel een punt hier, ergens moet het linkse electoraat een moment hebben van, wacht eens even, die zijn dochter is aangerand, die is in elkaar geslagen, die is beroofd etc. hmmmmmm wat is de gemeenschappelijke factor? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Nu nog hopen dat dat gebeurd voordat heel Amsterdam in de brand staat.
Geweld tegen moslims??? Ik ben benieuwd naar het onderzoek van Halalsema.
Moslims lijden enorm onder het geweld wat ze wordt aangedaan.......... met name de meisjes met hoofddoek zijn niet veilig, ze worden continue uitgescholden en er zijn zelfs onverlaten die hun hoofddoekjes proberen af te trekken......
*Zwetend wakker werd*
Sisha lounges waar een afgehakt hoofd voor op straat wordt gezet ? Ook daar zijn de daders Arnon Grunbergs
Femke had op school al moeite met voorzetsels. "Tegen" en "door" verwarde ze ook toen al met elkaar. Toch knap, wat ze daarna carrieretechnisch, pardon, qua portie ruifvreterij nog heeft bereikt.
Een verbod op die achterlijke ideologie is het enige wat helpt. En een verbod op LHGBTQI66Jetten
Als ik opa Han was dan zou ik deze 'ziejewel' reactie kopiëren en plakken in mijn volgende luie 'ziejewel' column. Maar ik ben opa Han niet.
IQ66 Jetten bedoelt u?
Verbod op een ideologie. Hoe zou dat werken vraag ik me dan af? Wat moeten we nog meer uit de grondwet slopen volgens jou?
@Erikjan79 | 13-05-20 | 12:25: Ach Mark 'bejaardenruimer' Rutte en zijn clubje hebben de Grondwet al bij het oud vuil gedumpt duh.....
www.geenstijl.nl/5153408/arrogante-ta...
Woon jij in een hol onder de grond of zo?
@Erikjan79 | 13-05-20 | 12:25: Is Nazisme niet verboden?
@threeheadedmonkey | 13-05-20 | 12:49:
Nee.
Troost u met de gedachte dat heel Nederland exact weet welke ‘gesloten gemeenschappen’ anno 2020 de meeste homohaters en jodenhaters binnen hun gelederen hebben.
Dat klopt maar de meeste mensen vergeten dat weer in het stemhokje.
Wegens een zwakke maag kan ik het geleuter van Jetten niet helemaal afluisteren.
Halsema weet kennelijk niet meer dat ze de burgemeester van onze hoofdstad is en zegt een keer of drie: "het is volgens mij" alsof ze daarnaar moet gissen, alsof ze los staat van het Amsterdamse politiekorps... Nu ik dat zo opschrijf denk ik dat is natuurlijk ook zo. Ze staat los, van alles wat er gebeurt en niet past in haar links-elitaire-deuggedachten. Tot haar eigen kinderen er last kregen. Toen wist ze niet hoe snel ze deze van een zwarte school moest halen... Hypocriete deuglinksers... Bah
Rob Jetten is zelf ook homo toch? Als hij er dan al omheen draait, dan wordt het nooit opgelost.
Maar waarom zijn we daar nog verbaast over? Is gewoon beleid en degene die wel echt gevaarlijk zijn voor het beleid (lees: de echte problemen benoemen) die krijgen een kogel. Interessanter is dus eens haarfijn uitzoeken waarom ze dit kromme beleid doen? Kan Follow the money hier niet eens induiken? Iemand wordt hier wijzer van en wij zijn het niet.
Jetten, vd Linden, Ollongren etc. zijn homo's van de verkeerde kant.
Geef het nog twintig jaar, en de Ajax fans schreeuwen ipv "Joden,Joden" gezamelijk "Allah, Allah" door het stadion.
Het nieuwe Amsterdam.
Ach altijd het zelfde hier in Rotterdam ook ja maar er liep ook een blank joch bij
Wit graag!
Halal en Jetmo hebben beiden een ernstig psychische kink in de kabel, hun droom-wereldje is zo angstig klein dat ze goed en kwaad gewoon niet kunnen zien, ingrijpen svp, dat Amsterdam zo'n persoon burgemeester maakt.... leg eens uit.
Ben wel benieuwd hoe types als Jetten en Halsema in de privesfeer over moslims praten en dan vooral over Marokkanen.
Zou best heel anders kunnen zijn.
en samen met Oudkerk "kutmarokkanen" roepen???? lachen
Stel dat ooit zo iets zou uitlekken, Obamagate zou er niks bij zijn.
Zwijmelend, bijna verliefd, denk ik. Stockholmsyndroom doet rare dingen met de mensen.
Wat een land..... alsof je naar een absurdistische film zit te kijken.......
Een hele slechte B-film is nog beter te pruimen.
Van Rob Jetten zijn we na de verkiezingen in maart ‘21 op zeker verlost. Die gaat hooguit 2 zetels pakken.
Daar kom je nooit meer vanaf hoor, net als met al die andere vreselijke figuren. Die krijgt dan echt wel weer een andere belangrijke functie, want baantjescarrousel.
Laten we het hopen....
@Slipsnifter | 13-05-20 | 12:13: Burgemeester van den Haag?
@bijna_raak | 13-05-20 | 12:39: Zoiets.
Na Rob komt Kaag. Buk dan maar echt.
@Graaisnaaiert | 13-05-20 | 13:54: Inderdaad, laten we in godsnaam hopen dat Jetten blijft. Kag is zo'n beetje de meest valse politicus die er ooit is geweest, Nooit vertrouwen dat secreet.
Gossie..... De homohaatstad Islamsterdam kan de problemen weer niet eens benoemen..... het is me toch wat met dat wegkijken.
By the way..... kan die Jetten niet doodgezwegen worden, die slaat alleen maar rabiate onzin uit!
Er gaat een rectificatie komen!!
Reactie van Halsema en Jetten kan zo als inlegvelletje bij betoog van Arnold Grunberg van 4 mei.
Ik ken nog een veel grotere groep die stelselmatig in de verdrukking komt en zo langzamerhand het ook niet meer pikt, Rob.
Welnee, die laten zich als makke schapen leiden. Er verandert niks. Nederland zoals wij dat kenden gaat verdwijnen. Het ziet er over 50 jaren uit als zuid-afrika: grote hekken om bewoonbare gebieden (ja, met pasje) en bewaking.
Ieder land krijgt de leiders die het verdient. Ik gun het Amsterdam van harte, deze topbestuurdster die zich niet gek laat maken dat het wéér die Mocro's zijn. Nee, het ligt veel dieper en vooral moslimjongeren zijn slachtoffer. Heel goed Femmie, inclusiviteit mag wat kosten. Vrijheid bijvoorbeeld.
Het is jammer voor de echte Amsterdammers dat import Amsterdammers op verkeerde partijen stemmen.
@BozePaarseMan | 13-05-20 | 12:14: K*t studenten hebben ook Utrecht/Groningen/Nijmegen qua politiek landschap naar de verdommenis geholpen.
Als de Volkskrant in 2008 al melding maakte dat geweld tegen homo's voornamelijk door Marokkanen wordt gedaan, dan is er al 12 jaar weggekeken, achtereenvolgens door: Eberhard van der Laan, Kutja Ollongren (interim 2017 en ook hosmos), Eric van der Burg (ook interim in 2017, Kutja was ziek denk ik), Jozias van Aartsen (waarnemend 2017-2018) en de grote Femke Halsema (vanaf 2018).
Maar voor het gemak zullen de burgemeesters vanaf 1990 dit wegkijken al tot ambtskunst hebben verheven, inclusief Lolo Asscher (die als Jood toch ook best wat zaken mag benoemen qua discriminatie van Marokkanen).
Amsterdam was ooit een leuke stad, maar het enige verstandige is wegwezen!
De kopers van mijn huis hebben dat begrepen.
Duk en Acker gister over dit groepsgevalletje :
twitter.com/wierdduk/status/126031198... " Ik zou graag die groepen specifieker benoemd zien: mods, nozems, punks, hippies, rappers, rockers?"
Geestesziek dit soort deugers. Door dit soort mensen glijdt dit land zo langzamerhand naar niveau afvoerput. Ik haat ze onderhand nog meer dan die invasieve, Islamitische demografische 'minderheid'.
Ah, u kunt het werkelijke probleem ondertussen herkennen.
De rest van Nederland is nog niet in staat om oorzaak en gevolg van elkaar te onderscheiden.
In de Tweede Wereldoorlog verpestten een aantal Europeanen het voor de rest.
*proest*
Laffe linkse honden; benoem de zaken gewoon zoals ze zijn
ik ga over mn halsema, ik mag haar zo niet.
Die homo's moeten niet zeiken.
Dit hoort gewoon bij Het Nieuwe Omgevolkte Amsterdam.
Wie niet wil wegkijken moet zelf weg.
Ook hier weer opvallend toch, de aandacht en de vragen van de media.
Dit was 5 jaar geleden notdone op TV.
Man, man, man... wat een zielige vertoning weer. Wegkijken gaat nog es heel groot worden... oh wacht...
Wat moet je als links georiënteerde toch lenig zijn. Deze enorme spagaat kunnen maken om twee minderheidsgroepen te “beschermen”. Pijnlijk om te zien.
Komen die muntthee nippende yogaklasjes toch nog van pas.
Zeg Van Rossem, prima stukje weer maar jij hebt connecties: kun jij jezelf niet een keer uitnodigen daar aan tafel tijdens zo’n topic?
Eensch !
Van Rossem is lekker op dreef.
@Kwelbeller | 13-05-20 | 12:12: jij zegt wat ik dacht... Hij bloeit helemaal op in deze Corona Times
Het is gewoon een kleine groep die het voor de rest verpesten.
www.nrc.nl/nieuws/2020/04/27/ga-naar-...
Als je het probleem niet benoemt en door laat etteren ben je medeverantwoordelijk. Halsema, de staatstelevisie, Jetten en al die linkse deugers bij elkaar zijn verantwoordelijk voor het toenemende homogeweld. De Marokkaanse daders worden gewoon gefaciliteerd in hun daden. Simpel is dat.
Helemaal waar, die Halsema had al eerder ontslagen moeten worden rondom haar weigering om het boerkaverbod te handhaven, dit is een reden te meer. Wat een vals kolerewijf is het toch. En die Jetten, zelden zo'n druif in de poltiek gezien, wat een zak hooi zeg
Kon het niet duiden maar Halsema had duidelijk moeite met Jetten, waarom weet ik niet.
@Uw Verzekeringsadvis | 13-05-20 | 12:29: wellicht, Jetten is ook wel het meest bijzondere Stockholmsyndroom geval dat bekend is. Dat dit weekdier fractievoorzitter van een middelgrote partij is is een gotspe. Hoe vaak stond hij in de Kamer al met zijn grijnsbek voor lul, Wilders over zijn vliegreizen en economisch onbenul, Baudet over zijn jijbakken en niet kloppende aantijgingen van afwezigheid van Baudet bij fractievoorzittersoverleg, het is allemaal te vinden op Youtube. Vergeleken daarbij was die valse Pechtold, met dat appartement, waar ze na een dag bij de NPO over uitgepraat waren, een verademing
Het waren islamietjes Rubberen en Halalsema.
Zolang er geen noodzaak gevoeld wordt, geen echte druk van buitenaf is, zullen politici niet snel bewegen. Zoiets hoorde ik laatst nog een Kamerlid zeggen in een of andere obscure kelder.
Halsema en Jetten zijn al lang niet meer geloofwaardig.
Heeft niets met Islam te maken maar gewoon met opvoeding.... Had je in de jaren 60 en later ook met autochtone Nederlanders nog... In de jaren 70 was het zelfs nog noodzakelijk om speciale "homo- en lesbo-radio"-stations te hebben...
Zeg dat maar eens tegen homo's in islamitische landen.
Heeft juist alles met islam te maken.
Hun religie vertelt dat en in hun cultuur is het ongewenst.
Opvoeding doe je op basis van Normen en waarden. Ik hoef je niet te vertellen wat de principes en normen en waarden van de islam zijn mbt homo's en lesbo's denk ik.
In de jaren 70/80 hadden we hier in Nederland het roomsblanke tijdverdrijf "Potenrammen"... De Blauwe Kei langs de E3 was berucht... Dat was geen kwestie van geloof maar van opvoeding...
@bvdbos | 13-05-20 | 12:23: niemand beweerd hier dat er buiten de islam nooit problemen (zijn geweest) echter is het een fundamenteel punt in de islam en ook de manier hoe hele generaties momenteel worden opgevoed.
Zou toch mooi zijn als Jette verkleed als leernicht met crotchless leren broekie uit een roze taart komt springen tijdens een Suikerfeest bijeenkomst ergens in een feestzaaltje. Wellicht stelt ie zijn mening dan bij hoe inclusief de Moslim gemeenschap je omarmt. Lekker jezelf zijn (bij de SEH)
Dat bewijst nog niks, als 'ie dat bij mijn verjaardag deed kreeg hij ook een klap op z'n muil. Wat een schrikbeeld zeg..
@Binkoo | 13-05-20 | 13:25: Is een blauwe taart dan wel goed?
@Headshrinker | 13-05-20 | 13:33: Ja nu breng je mij aan het twijfelen, fijn hoor.
Kan Kots Jetten zijn teringbek houden. Wordt echt fysiek misselijk van die gast. En niet omdat ie hosmo is. Dat maakt me geen reedt uit.
Dat mag je dus niet zeggen. Ik ken genoeg wel leuke homo's! Er is altijd die ene die het voor de rest verpest en dat is Kots Jetten.
Jammer dat er zoveel jaar na Pim nog steeds een taboe heerst op het erkennen van culturele componenten in gedrag. En elke keer komt er weer een onderzoekje waarvan de conclusie al bij voorbaat vaststaat: 'het komt door armoede'. Maar de invloed van muziek, religie en softdrugsbeleid mag kennelijk niet benoemd worden op slecht gedrag van scholieren.
Kots Jetten!
Hoe kan he toch dat je in Nederland wordt geboren en je je marrokaans voelt?
Ga dan. Blijf niet.
Nederland is voor mensen die zich aanpassen aan Nederland, genoeg is genoeg!
Ook mijn vrouw, een toch wel links georienteerde onderwijzeres , werd enorm boos tijdens deze uitzending omdat het probleem niet benoemd werd, en we stukje bij beetje alle verworvenheden die horen bij een vrije seculiere samenleving weer moeten inleveren. Joden zijn niet meer veilig, homo’s lesbo’s zijn niet meer veilig. Politie kan zn werk niet meer veilig doen. Zakkenrollers en winkeldieven daarintegen kunnen hun werk wel veilig doen.
En zonder consequenties! Dat mag ook wel eens gezegd worden.
Het was inderdaad niet om aan te zien, zoals het probleem niet benoemd en geduid werd.
Ook mooi in Het Parool van gisteren: daarin werd geschreven dat "het homostel al eerder ZOU zijn belaagd".
De deugmedia in optima forma.
Ik word ook altijd een beetje opstandig bij "ZOU" in die gevallen waarbij het overduidelijk "WAS" zou moeten zijn.
Het voordeel van deze deugmensen is dat zij een stad/plek creëren waarvan je weet dat je daar niet moet zijn.
Vraagt M aan Halsema om welke groep het gaat.
Antwoord: het gaat om meerdere groeperingen die homo's haten.
Er is niet een bepaalde groep aan te wijzen.
Dan zakt je broek toch af.
Inderdaad, en je tenen gaan er heel krom van staan.
Vooral niet benoemen, jarenlang...
Tís heel simpel. De Guccipet( al dan niet islamitisch ) moet en zal t ( Politieke ) slachtoffer zijn. En Lokaal kan ze niets, omdat heel GL, de SP, de PVDA , DENK, dan elke keer over etnisch profileren beginnen. Het is een catch22. Halsema heeft t veel te druk met Halsema.
Zal dat nu nooit eens vroeging geven bij surrogaat-linkse types als Halsema en Jetten: aan de ene kant het fascisme en alles wat daarbij hoort verfoeilijken en aan de andere kant het relifascisme niet durven te benoemen.
Ga naar een land als Pakistan, Egypte of Indonesie - leg daar eens aan progressieve moslims (ja die bestaan) uit hoe hier met dit soort rechts-orthodox relifascistisch tuigh wordt omgesprongen en ze snappen er helemaal niets van
Het richt zich tegen homoseksuelen, vrouwen, joden, en tegen MOSLIMS. Ohja natuurlijk nog even de moslims toevoegen als slachtoffergroep, terwijl die zelf verantwoordelijk zijn voor het geweld tegen de overige groepen. Als de burgemeester niet eens het probleem durft te noemen, weet je dat er niks aan gedaan gaat worden. Succes Amsterdammers!
Dat wilde ik ook opmerken, was een bijzondere afsluiting: de moslims zijn ook slachtoffer, wist niet wat ik hoorde.
Moslims vinden zichzelf altijd slachtoffer. Als je de feiten van islam benoemd zijn ze al slachtoffer
Dat viel mij ook op, in negatieve zin, dat Halsema het nodig vond om moslims ook slachtoffer te maken. Het is zo eenvoudig om daar geen deel van uit te hoeven maken: Behandel mensen zoals je zelf zou willen worden behandeld, Eis geen respect, verdien respect. Dring mensen jouw denkbeelden niet op.
Een vorm van stockholmsyndroom.
Nou ja. Potenrammen is niet een Arabisch woord of een Arabische uitvinding of iets unieks Marokkaans of anderzijds. In menig Fries of Limburgs dorpje hoef je echt niet hand in hand te lopen als homostel. We doen altijd maar alsof die achterlijke Marokkaanse jongeren de enige idioten zijn maar dat valt vies tegen. Ik weet. Hoewel ik zelf geen homo heb ken ik meer dan genoeg homo's om te weten dat er veel meer debielen rondlopen dan een paar Marokkaantjes.
Grote kans dat die intoleranten gelovig waren.
@Victor_GS | 13-05-20 | 12:06: Gristenen! Lopen iets voor op de moslims, maar niet veel.
Het gaat er in deze specifieke zaak echter om dat de twee mannen wel door Marokkaanse jongeren in elkaar zijn gebeukt. Twee keer in korte tijd. U doet nu wat Halsema en Jetten gisteravond ook deden. U verlegt het werkelijke probleem naar autochtone gebieden in Nederland. Daar waar geen Marokkanen of andere criminele moslims het normaal vinden om mannen die hand in had lopen in elkaar te slaan. Het is een probleem van de grote steden waar islamitische jongeren denken dat zij de dienst uitmaken op straat, en openlijk etaleren dat je van de herenliefde bent, wordt bestraft.
@Toos Bevergeil | 13-05-20 | 12:13: Daar waar geen Marokkanen of andere criminele moslims wonen die het normaal vinden om mannen die hand in had lopen in elkaar te slaan.
In Amsterdam worden al jaren homo's, lesbo's en transseksuelen lastig gevallen door Marokkanen en jij zegt.
Ja maar ik ken ook een ander geval.
Zoveel onnozelheid kom je niet vaak tegen.
Een moslimapologeet met een Joodse nick. Net zoiets als een latente homo Marokkaan die potenrammer is.
Daarom hoef je niet nóg meer van die ellende te importeren...
@Beefbus | 13-05-20 | 12:21:
Een beetje de Goldstein uit 1984, inderdaad. Goed gespot.
Lang in Limburgs dorpje gewoond. Kan u uit ervaring vertellen dat het onzin is wat u beweert.
Echt onzin. Ben jij in de jaren 50 blijven hangen?
Kunt u even een dorpje noemen, want ik woon in zo'n gehucht (zalig) en wij hebben hier gewoon een openlijke homosexueel die op de voetbalclub zijn steentje bijdraagt. Dus graag echte voorbeelden ipv dit goedkope "whataboutism"
Zelfs bij het bespreken van het probleem wordt er tegenwoordig aan diversiteit gedacht. Dus telkens als je als vrouw, homo of Jood wordt lastiggevallen denk dan aan die arme Marokkaanse meisjes die worden gediscrimineerd om hun hoofddoek.
Niemand heeft het makkelijk.
Het kabinet reageert geschokt!
Volgens dit soort politici mag je personen nooit over één kam scheren, en moet je ze individueel straffen. Maar... wanneer het onderwerp 'racisme' is, dan worden incidenten ineens als onderdeel gezien van een groter gemeenschappelijk probleem. Zouden ze het zelf nou doorhebben hoe hypocriet ze zijn?
nounou het was me weer een deugclubje.
Hints met woorden weer terug op de buis ?
Waku Waku komt ook weer terug met het item benoem het beest(je) op de foto bij de naam. Hey ik weet het! Het is een woestijnrat.
Tot Rob op een dag ondersteboven van een flatgebouw wordt gegooid. Ik ben benieuwd of hij 'm dan nog niet zag aankomen. Tenenkrommend dat er geen man en paard wordt genoemd, maar Amsterdam is al heel lang verloren.
De homo's komen er nu achter. De grote trek uit Amsterdam komt langzaam op gang, aangevoerd door de homo's. Wees welkom in de rest van Nederland!
En dan in mijn stadje vervolgens weer allemaal GroenLinks stemmen. Dacht het niet. Ze blijven maar lekker daar om in hun eigen sop gaar te koken.
De meeste homo's weten dit al heel lang hoor. Die stemmen VVD, PVV of Forum. Er zijn natuurlijk dwaallichten, wegkijkers of vergoelijkers (Hoi, Rob Jetten!) maar de meeste homo's zijn niet gek.
@staat het bier koud? | 13-05-20 | 12:08: Dat geloof ik ook meteen. Dit geweld en beschimpingen zijn niet van gisteren.
Waar dan? Je ziet dezelfde cultuur opkomen van Hoek van Holland to Groningen. Ook in het midden: Veenendaal, Apeldoorn. Overal meerdere mosk... eh ‘groepen’ die steeds groter worden in omvang.
@staat het bier koud? | 13-05-20 | 12:08:
twitter.com/COCNederland/status/11290...
@Erikjan79 | 13-05-20 | 12:19: Bedankt voor de link, ik heb het met interesse bekeken.
Dat PVV en FvD tegen een hogere strafmaat zijn voor 'hatespeech' specifiek tegen homo's wist ik niet, maar ze hebben naar mijn mening wel gelijk. De vrijheid van meningsuiting dient wat mij betreft zo groot mogelijk te zijn en eigenlijk zou alleen smaad, laster, het oproepen tot geweld en bedreiging strafbaar moeten zijn.
Dat iemand homoseksualiteit weerzinwekkend, goddeloos, zondig of tegennatuurlijk vindt is voor mij natuurlijk niet leuk maar daarmee is het nog geen verboden opvatting. En dus zou je die ook moeten mogen uiten, lijkt mij.
@Erikjan79 | 13-05-20 | 12:19:
Dat is al in 2019 diezelfde dag onderuit gehaald. Het punt is dat er geen wet nodig is om een specifieke slachtoffergroep te beschermen als die al beschermt worden door de bestaande wet.
I.E er is geen wet nodig om bijvoorbeeld diefstal van homo's (Zwaarder) te bestraffen omdat diefstal al verboden is.
@staat het bier koud? | 13-05-20 | 12:08: Het wordt wel eens tijd dat homosexuelen een vuist gaan maken. Zolang er bv massale geen protesten tegen het COC zijn die staat te juichen voor burqa's op de Pride neem ik jouw stelling met een korreltje zout. Helaas ken ik zelf teveel homosexuelen die nog braaf GL en D66 stemmen, omdat ze bang zijn met een andere mening uit de gemeenschap gegooid te worden. Als ze zelf weigeren om in opstand te komen tegen de COC figuren, de GL'ers en D66'ers, waarom zou ik het dan wel doen? Laat Huffnagel en co. een nieuw soort COC oprichten. Dan geef je daarmee in ieder geval een niet te ontkennen boodschap mee af.
Als de Volkskrant het wel mag zeggen maar als je het hier zegt je gebanned word.
Precies dat!
Drain the swamp. We willen de waarheid, geen gecensureerd verhaal van 2 linkse politici die overduidelijk bewust feiten niet noemen. Schandelijk.
Het is nog vele malen erger dan slechts het weglaten van feiten. Ze verzinnen zelfs feiten en flagrante leugens om vooral de blanke heteroseksuele man als dader te kunnen bestempelen. Halsema en Jetten zijn wat dat betreft echt compleet gewetenloos. Die ontberen volledig een moreel kompas.
Is elke Marokkaan een Moslim of is elke Moslim een Marokkaan?
Vooruit, er is een 1,3% kans dat een Marokkaan, immers alle Neder-Marokkanen kunnen/mogen/willen niet van hun Marokkaanse paspoort af, geen moslim is.
nl.m.wikipedia.org/wiki/Marokko
Een gek kan meer vragen dan een wijze kan beantwoorden. Denk daar maar eens over na.
Niet elke moslim is een terrorist,
bijna alle terroristen zijn moslim.
De vraag waarvan je wist dat die ging komen van erikjan.
Beide niet wenselijk.
Arme Marokkaans-Islamitische slachtoffers, de hele dag geconfronteerd worden met heaumeaux. Goed dat GroenLinks en D66 daar begrip voor opbrengen.
Ik heb het niet vaak, dat ik mensen echt walgelijk vind. Maar Jetten staat in mijn top 3, nu even op 1. Wat een lul.
Ik ook niet daarom zeg ik schijtlam.
Mooi geschreven Van Rossem, heb het gezien en ben het volledig met je eens. Tenenkrommend was het, die voorzichtigheid.
Helemaal mooi dat je dit stukje snapt.
@RickTheDick | 13-05-20 | 11:57:
Bemoei je er niet mee, oud wijf.
@DrumPiet | 13-05-20 | 12:23:
Niet zo onaardig. Vaak snap je dingen niet.
@RickTheDick | 13-05-20 | 11:57: LOL!
@RickTheDick | 13-05-20 | 12:42: Nog meer LOL, rolt over de grond van het lachen....
@RickTheDick | 13-05-20 | 12:42: En hij of het, dat weet ik niet, vergeet de stokjes altijd.
REAGEER OOK