Eritrees steengooifeestje 070: 4 agenten gewond
Maatschappelijke discussie!
Social
Lieve mensen in het nieuwe jaar. We moeten praten over een steenverbod. Kijk, we kunnen niet alle stenengooiers over één kam scheren en er zitten ook hele aardige stenengooiers tussen. Sterker nog, onze buurman is een stenengooier en daar hebben we nooit problemen mee. Maar de Eritrese relschoppers die gisteravond stenen naar de politie gooiden omdat hun feestje niet doorging nopen tot keiharde maatregelen. Er zijn vier agenten gewond geraakt, en dat zijn er echt vier te veel. Tijd voor een SIRE-campagne. Je bent een geit, als je met stenen naar de politie smijt.
Social
DOEI
Social
Social
Reaguursels
InloggenTja....... vluchtelingen.....
Vraag me af hoeveel echte vluchtelingen ons land de afgelopen decennia binnen heeft laten komen. Bar weinig vrees ik. Het gros dat heeft geclaimd vluchteling te zijn had hier helemaal niet moeten kunnen komen. Met dank aan EU en regeringen die het belangrijker hebben gevonden de EU te pleasen dan voor hun eigen bevolking op te komen.
Overheid grijp verdomme eens in en verlos ons van de asielplaag!!
Met dank aan de open grenzen van Rutte.
Onacceptabel. Die lieve mensen hun feestje verstoren. Hoe durven ze.
Stenengooiers, die de IND konden wijsmaken dat ze als gewetensbezwaard dienstweigeraar (vanaf 18 maanden dienstplicht) huis en haard moesten ontvluchten om gevangenisstraf te ontlopen. Lees: om hier van uw belastinggeld een feestje te kunnen vieren. Zo te zien zijn het prima recruten voor het Eritrese leger. Door de mand gevallen.
Allemaal de schuld van consumenten vuurwerk. Laten we dat maar snel verbieden.
Oplossing ligt zo voor handen, is simpel en levert ook nog eens geld op. Bij het allereerste vergrijp direkt verblijfsvergunning afpakken. Paspoorten alleen nog verstrekken onder voorwaarde dat men zich goed blijft gedragen. Maar dan stuit je op de laffe politiek en dat weten die smeerlappen.
Hoe ging dat aloude gezegde ook al weer...? “Hij die zonder verblijfsvergunning is werpe de eerste steen!”
"Het aantal immigranten steeg in de eerst helft van 2019 tot bijna 113 duizend. In de eerste zes maanden van 2018 schreven ruim 101 duizend immigranten zich in bij een Nederlandse gemeente "
Leuk hoor..nog meer van dit soort feestjes binnenkort...
Wat zijn we schijnheilig.Dit moet volgens ons niet kunnen want we hebben er last van maar hebben we het over vuurwerk afsteken dan is de lead: " tis maar 1x in het jaar en bla bla bla '. Is samenleven niet rekening met elkaar houden en dat we iets niét doen waar andere last van hebben? Dus geen rotzooi,geen relie buitenlanders,geen geknal en wel pang pang politie bij lastigvallen hulpverleners.Groepen met nare eigenschappen weren uit de maadschappij.
Tot een paar jaar geleden had ik nog nooit van Eritrea gehoord, maar tegenwoordig zie ik die chappies overal rondhangen en ze laten niet echt een positieve indruk op me achter.
Grote steden worden meer en meer een Ghetto. Iedereen kijkt de andere kant op, bezuinigingen bij Justitie en Politie, en niemand die het ziet of er wat aan doet. Nog even en dan is het te laat en hebben we niets meer te zeggen in de grote steden. En even later volgt de rest van Nederland. Slaap lekker allemaal.
Exact !
Ik wil het niet goedpraten wat hier allemaal gebeurt, maar ik zie geen stenengooiers of enige agressie van onze bruine medemens. Wat ik wel zie is een overmacht aan agressieve politiemensen en of optreden, bijtende honden enz enz..... of heb ik iets gemist ?
Oh dan was er waarschijnlijk niks aan de hand. Als jij het zegt
En wat heeft dit feestje van onze dankbare gasten gekleed in de nieuwste UWV gesponsorde kleding en schoeisel de gemeenschap weer gekost aan ordehandhaving, materieel en personeel.. zorg.. etc etc .. toch gauw weer een paar ton. En dan niet te vergeten de indirecte kosten bv dat dit alles niet ingezet kan worden voor andere taken.
Je moet als land toch wel behoorlijk van God los zijn dan wel " verward" als je dit soort gasten in je huis toelaat en/of laat blijven Ik kom veel in andere landen en men vraagt zich af of wij niet goed snik zijn en kijkt mij soms meewarig aan . Hugo de Jonge (CDA) heeft nu een windje gelaten in het NRC dat hij immigratie wil beperken .. en dat durf je te zeggen anno 2020.... lol. Ik zou zeggen : laat maar Hugo ... a little too late. Had je 10 jaar geleden moeten doen.
Tsjonge, jonge, echte pareltjes van de samenleving...
.
Het ging buitengewoon lekker in 's Gravenhaghe, aldus het AD:
"Het incident bij Kristal was niet het enige geweldsincident gisteren. Op het Hobbemaplein was eerder die avond al een man neergestoken bij een straatroof, waarschijnlijk door twee verdachten. En in Zoetermeer gingen drie auto’s in vlammen op, mogelijk door brandstichting. Naar beide zaken doet de politie onderzoek. Vandaag wordt mogelijk een getuigenoproep over de steekpartij verspreid."
Hallo @MinPres, bent u daar? Evocatus
.
Het wordt alsmaar gekker, erger, in dit land. Vreemdelingen die hier hun heil zoeken proberen zodra men met groepen is te vaak de dienst uit te maken of eea af te dwingen.
Rutte gebruikt alleen stoere praat kort voor verkiezingen maar is geen leider en al helemaal niet van het kordate handelen. Geen ruggengraat, geen lef, niets.
En op het 8 uur-journaal hadden ze het over "jongeren". Zomaar wat jongeren, toevallig op weg naar, of komend van een "Eritrees" feest. Ja, wij autochtonen gaan immers regelmatig naar Eritrese feesten, nou ja, onze jongeren tenminste. Net zoals Akerboom naar een iftar gaat. Wat zou dat zijn, een Eritrees feest? Zou het soms een feest voor Eritreërs zijn, dan?
Beste JvanDeventer. volgens het AD:
"De groep van voornamelijk mannen was afgekomen op een optreden van Kiros Asfaha, een bekende zanger uit het Oost-Afrikaanse land. Hij treedt regelmatig in Europa op, waar veel Eritrese migranten een verblijfsvergunning hebben gekregen."
Allemaal muziekliefhebbers, dus mol je de boel en je stenigt agenten.
Begrijpelijk toch? Evocatus
.
RTL is ook al tot de orde geroepen
www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/art...
Daar is geen woord Eritrees bij.
@Fi-Bu-Bla | 06-01-20 | 00:54:
Het is toch zo duidelijk als maar het kan?
Oud-Hollandse gezegden: Er is geen woord Spaans bij!
Daar komt geen spaan van terecht = daar komt niets van terecht.
@drs.Nee | 06-01-20 | 02:45: In het stuk van RTL word niet benoemd dat het om een Eritrees 'feest' gaat. Stel je voor. Je zou er wat van gaan denken.
Je hebt hier als samenleving echt he-le-maal niets aan. Hier zie ik ze ook steeds vaker. Ze kijken je ook aan met een lege blik wat niets goeds beloofd voor de toekomst als er nog meer zijn binnen gelaten. Wie oh wie laat dit toch gebeuren?
We hebben mensen nodig om de vergrijzing op te vangen niet om de vergrijzing te laten escaleren tot apocalyptische proporties. Lees: extreme belastingen met een kapotte zorg, kapotte politie, kapotte boeren, kapot onderwijs. Gewoon niets werkt hier nog straks.
Blijf dat probleem volk importeren en we krijgen de problemen van de moederlanden er gratis bij maar dat wist u al ondertussen
Gasten maken allemaal geld over naar het regime daar. Hele emigratie zit een plan en verdienmodel achter. In 2014 al bekend. www.volkskrant.nl/cs-b33dd95e Maar laten we vooral rechts niet in de kaart spelen. Voor je kijken doorlopen dus.
Als we zo nodig de vergrijzing moeten opvangen dan ben ik meer een fan van de Hongaarse methode.
Snap niet waarom men perse volk uit andere landen wil halen, oikofobie?
Oei, dat wordt vast schadeherstelbetalingen aan irriteerïers, want zij worden nu toch wel erg hard aangepakt door onze gendarmerie. Een gast die zich misdraagt moet gewoon buitengeflikkerd worden. In dit geval dus buiten de open grenzen.
Als men met stenen gooit kun je dat toch als levenbedreigend zien, je wapen trekken en schieten?
Stel, je bent politieagent…
Je wandelt in een afgelegen straat met je vrouw en kinderen.
Plots verschijnt er een gevaarlijk individu voor je met een
gigantisch mes. Hij kijkt je recht in de ogen en brult dat
hij je geld wil, terwijl hij jou en je gezin bedreigt met
zijn gigantisch mes.
Jij hebt je dienstpistool bij je en je bent toevallig de
beste schutter van je korps.
Je hebt slechts enkele seconden om na te denken en te reageren
voordat hij aanvalt.
Wat doe je?
In Australië:
BANG!
In Amerika:
BANG BANG BANG BANG BANG BANG BANG!!
herladen
BANG BANG BANG BANG BANG BANG BANG!! click click click click!
In Nederland :
Om over te gaan tot actie eerst een diepgaand onderzoek uitvoeren:
- Is het mes toevallig geen plastic namaakmes?
- Verkiest de aanvaller te spreken in het Arabisch, Turks, Duits, Engels, Frans
of het Nederlands?
- Gaat dit incident invloed hebben op mijn kansen voor promotie?
- Gaat de media een profiel van hem maken en concluderen dat hij geliefd is
door iedereen, zelfs door zijn hond?
- Is hij lid van een bende die goed geïntegreerd is in onze maatschappij?
- Is hij een nieuwe immigrant die niet goed weet hoe hij de politie moet benaderen?
- Is het een TBS'er op proef verlof die nog steeds slecht ge-integreerd is in onze maatschappij?
- Gaat dit geval aangemerkt worden als een racistische actie en verlies ik mijn baan?
- Is dit een slachtoffer van alcohol en/of drugs en weet hij niet wat hij doet?
Actie: Ik zal hem dan eindelijk maar eerst vriendelijk vragen zijn wapen neer
te leggen en als hij niet reageert op mijn herhaald en zeer vriendelijk
verzoek, dan schiet ik hem neer.
DE GEVOLGEN:
In Australië:
Eenvoudig proces-verbaal; een verdachte is namelijk altijd fout.
In Amerika:
Een verslagje door middel van een standaard invulformuliertje van
één bladzijde, felicitaties en de zaak is gesloten.
In Nederland:
- Proces-verbaal met alle mogelijke en onmogelijke motivaties
waarom je hebt geschoten en of dat wel nodig was.
- Verslag aan de korpschef.
- Verslag aan de Burgemeester.
- Verslag aan de Rijksrecherche.
- Verslag aan de Algemene Inspectie.
- Inbeslagneming van je wapen.
- Tuchtonderzoek.
- Verschijnen voor de onderzoeksrechter.
- Verschijnen voor de rechtbank als verdachte.
- Klacht tegen je met burgerlijke partijstelling door de familie.
- Klacht met burgerlijke partijstelling door het Centrum voor Gelijkheid van Kansen
en voor Racismebestrijding (hij bleek een illegale vreemdeling te zijn).
- Veroordeling wegens doodslag.
- Oneervol ontslag.
- Jarenlang trauma met zelfmoordneigingen.
@slowpoke-htb | 05-01-20 | 22:46: Jammer dan, hij gaat toch echt neergeschoten worden.
Je vergeet schat ik zo'n 200 andere landen waar de politie nog wel autoriteit en ballen heeft. Bij twijfel, taser of schieten.
@slowpoke-htb | 05-01-20 | 22:46: je vergeet de schadevergoeding aan het slachtoffer, die geen dader genoemd kan worden. Zelfs de familie kan nog geld krijgen voor genoegdoening. Zie Molukse treinkapers. De schaamte is men helemaal voorbij. Leegtrekken dat wordt het woord van 2020. Voor de geïmporteerde medelanders dan. Voor de rest blijft het woord betalen. Al sinds mensenheugenis. Misschien dat 'bek houden' Een kans maakt. Maar dat noemt men anders en alleen bij de benoemers van rechts gebruiken is genoeg. Cordon sanitaire of zoiets klinkt beter.
Gelukkig hebben we het CDA nog , die gaan keihard ingrijpen. Aldus de belofte voor de a.s verkiezingen.
Totdat de verkiezingen voorbij zijn natuurlijk.
Hahaha.. het journaal van de staatstelevisie had het daarstraks uitsluitend over "jongeren".. hahaha!
Dus onze staats tv heeft veel geleerd van de DDR en Noord Korea . ze hadden het inderdaad over een jongere feestje.
Beste Tietmier,
Helaas moet ik u enigszins ongelijk geven. Ook ik zat te wachten op een bericht over de feestelijk stenerij van dit omvolkvolk. Er werd als ik mij goed herinneren twee keer gesproken over jongeren en ... en . .. een Eritreees feest!
Dat maakt het dus nog veel erger dan het mogelijke niet noemen van de culturele achtergrond, want de NOS-Journaal-smeerpijpen sugereren hiermee dat de Eritreeërs feest vierden, dus braaf en die jongeren, a.h.w. van welke snit dan ook, dat feestje kwamen verstoren, ergo die arme Eritreeërs.
Overigens begrijp ik wel dat je uit dat land weg wil wegens de zeer onrechtvaardige soms extreem lange dienstplicht; kudt-klote-land par excellence verder.
Dat geeft je echter niet het recht om hier de boel te verkloten!
Hard werken, je best doen en als ut niet lukt, je wél gedragen.
Moeilijk kennelijk. Evocatus
.
@blauwe zander | 05-01-20 | 23:34:
Uh, nee, werd Eritrees feestje genoemd.
Zie verder mijn commentaar op Tietmier.
OK? Evocatus
.
Mooi he zo'n Belgian Malinois (Mechelse herder). Hebben we veel meer van nodig
Was inderdaad mooi shot in die film. Dappere hond had been te pakken. Nou, als er iets des honds is dan is het wel een tak of bot in je bek, dus het beest kwam aan zijn trekken, hoewel de smaak enigszins bedorven zou raken doordat dat been omwikkeld was met textiel. 'k Gun die hond een blote poot za'k maar zeggen.
Braaf beest! Evocatus
.
Hier zie je ze helaas ook al, aardige huisjes krijgen ze. Aan spullen ook geen tekort, oewerken vallen zij echter niet op te betrappen. Heerlijk land dit.
Vergeet je de te betalen zorgpremie niet?
Was dat een Gayparty of zo? Zie alleen mannen uit die omgeving.
En waarom NS een trein inzet? Werden ze bij het azc afgezet? Naar Den Haag CS of Voorburg is max 15min lopen. Laat ze een Uber of taxi nemen.
Vanaf de feestlocatie 5 minuten.
Even het artikel lezen. Ze stonden op CS, maar daar reden geen nachttreinen, dus de NS had een extra trein geregeld om ze naar HS, een paar kilometer verderop, te transporteren. Ja, ik dacht ook dat lopen hun dingetje was, maar dat is nu blijkbaar teveel gevraagd. Je wilt natuurlijk ook geen roedel qatters 's-nachts door de stad hebben lopen.
@Vuurwezel | 05-01-20 | 20:46: Van de locatie was HS even ver als CS. En of ze dat niet wisten. Op HS waren ze opeens braaf?
@arlen | 05-01-20 | 21:23: Ze zijn waarschijnlijk via CS naar Den Haag gekomen en gewoon teruggelopen. Er is volgens mij ook niet meer een echte reden om 2 grote stations zo dichtbij elkaar te hebben; vroeger was dat nodig vanwege andere spoorlijnen en misschien treinstellen die een andere spoorbreedte hadden. Voor zover ik weet, is men van plan om in de Binckhorst nu 1 groot station te maken.
@Vuurwezel | 05-01-20 | 21:47: HS was een doorgaand station en CS een kopstation. HS was bedoeld voor hogesnelheidslijnen, maar is telkens overgeslagen. De internationale functie is nooit van de grond gekomen. De post werd er ook geleverd. CS is gezien OV ideaal en was voor nationaal vervoer (ambtenaren). Denk dat als het de Binckhorst wordt, ook Voorburg verdwijnt.
Volkomen overbodig volk.
Verrijking heet dat, je moet het wel positief bezien, hiervan leren we dus als je gewelddadig wordt, je vervoer geregeld wordt, mits je voldoende pigment hebt dus zielig bent, pigment = zielig, niet zelfredzaam + simpel, maar blijkbaar dus niet he!!
Want wie zit er in de speciaal voor hen geregelde en vast gratis trein !!
Juist!
Dat is toch wel wat anders dan een arrestanten'taxi' en een ME knuppel in de nek bij hooligans.
Bij ons in de stad zitten deze lieden ook met grote getalen.
Heel sneaky zijn ze hier gedumpt, eerst 10 gezinnen, toen 20 enz enz, nu lopen er 30 /40 van die kippenekkies in het rondte en hebben ze de kleine criminaliteit zich eigen gemaakt. Het wachten is op het grote werk.
De gemeente en politie doen he- Le-maal niets.
Dit lulletje rijdt morgen wel weer braaf naar kantoor. Alles om de kansenpareltjes te sponsoren.
Dit soort zaken maakt duidelijk dat ontwikkelingshulp een volkomen onzinnige linkse hobby is. Na 50 jaar geld pompen in een land kunnen ze werkelijk nog steeds helemaal niets zelf. het is nu nog steeds dezelfde shit-hole als 50 jaar geleden. Een aantal dictators beschikt inmiddels over een fijn wagenpark, dat dan weer wel. Een enkele rijstkorrel wist het echter te redden na een maandenlang verblijf in een opslag in een haven ergens in Afrika. Die kwam aan bij zo'n zielig zwart jongetje met een bol buikje en vliegjes om het hoofd. Rekeningnummers zijn geopend om dezelfde zielige zwarte jongetjes met bolle buikjes en vliegjes om het hoofd te voorzien van eten. Wat niet niet aan de strijkstok bleef hangen of werd uitgegeven aan minderjarige hoertjes door de hulpverleners ter plekke bereikte de doelgroep, samen met die ene korrel rijst van ontwikkelingshulp. Sommige kindertjes wisten het te redden, andere niet. Diegene die het wisten te redden stappen momenteel allemaal op de boot of in het vliegtuig richting crazy witte mensen in Nederland. Want eens gekocht blijft gekocht en dan zul je het hebben ook. Ruilen is niet meer mogelijk aangezien er weer eens bonnetjes verdwenen zijn bij de overheid.
Eritrea had 50 jaar geleden nog geen 2 miljoen inwoners. Inmiddels zijn dan er meer dan 5 miljoen. Het is dus een nogal drukker shithole geworden, waarschijnlijk te druk. In plaats van aan geboortebeperking te doen, gaat het (lageropgeleide) overschot naar het buitenland. Niet vreemd dat het land niet meewerkt om een onproductief deel van de bevolking terug te nemen.
@Vuurwezel | 05-01-20 | 20:34:
-
Voor landen als Turkije, Marokko, Somalië en Eritrea zijn de centjes die de in het buitenland wonende burgers overmaken nog altijd onontbeerlijk. (hoewel Eritrea een economische groei van NEGEN procent kent) Eritreërs in Nederland worden trouwens doodleuk afgeperst om geld naar familie over te maken door het eigen régime, waarvan de geheime dienst in Nederland vrij spel heeft (alweer een overeenkomst met Turkije en Marokko)
@bisbisbis | 05-01-20 | 20:49:
Dat geld-sturen-naar-familie is meer dan de ontwikkelingshulp.
Overigens is het bedrag dat wij (als belastingparadijs) uit die landen halen nog een stuk hoger. Zo'n mijnbouwbedrijf uit Nigeria of Congo heeft doodleuk een hoofdkantoor in een Amsterdamse brievenbus.
#TaxesNotCharity
******** | 05-01-20 | 23:05 | Klok/klepel. De concessies om te mogen mijnen worden allemaal verhandeld in Londen, waar de lokale despoot een godsvermogen krijgt om de concessie te verlenen. Van die licentieopbrengst komt nog geen dubbeltje ten goede van het land omdat het in het buitenland ergens op een rekening gezet wordt. Het mijnbedrijf zal ongetwijfeld bedingen dat het in het land waar het de mijnactiviteiten uitvoert geen of nauwelijks belasting hoeft te betalen. Nederland heeft daar niets aan toe te voegen en dat mijnbedrijf heeft hier dan ook niets te zoeken. Je kunt in Nederland geen belastingontduiken in Afrika. Is groen-links prietpraat.
Het nos journaal had het over rellende jongeren in Den Haag. Zoals gewoonlijk.
qatvolk
=
kutvolk
Jongens, een beetje respect voor deze klimaatvluchtelingen!
Bij den photographie # 1 :
Heeft die hond wel maagbeschermende pilletjes gekregen ?
Ik vraag het u allemaal af meneer Rutte met uw importbevorderende kötcoalitie.....
Die hond is ingeënt tegen rabiës hoop ik.
daarom likken ze hun gat af, om die smaak van die Eritreeër uit zijn mond te krijgen
www.elsevierweekblad.nl/nederland/ach...
Lekker als vluchteling op vakantie naar Eritrea.
En dan weer terug naar Nederland.
Welkom welkom welkom
Alles veilig daar dus geef die mensen 'n busreis :
Ethiopische premier Abiy Ahmed heeft de Nobelprijs voor de Vrede gewonnen. Dat heeft het Noorse Nobelcomité bekendgemaakt. Hij ontving de prijs omdat hij resoluut een einde maakte aan de bittere en lange twisten tussen zijn land en het buurland Eritrea.
Nu nog een einde aan de bittere ellende in dit landje graag.
Helaas ze hebben allen al een verblijfsvergunning en gaan noooooit meer terug, ja op vakantie wel natuurlijk.
Sinds Dronebama de prijs gekregen heeft is het een totale aanfluiting geworden. Ik krijg liever een rol gebruikt WC papier.
We sturen ze terug, nu en per direct. Kijk, als Rutte dit nu meteen zou zeggen over deze verdwaalde amoeben en ook die daad bij het woord zou voegen, dan zou ik op hem stemmen. Echt waar.
Die gaat zijn Brusselse Avontuur echt niet in de waagschaal leggen. Nooit meer op stemmen is mijn advies!
Welkom welkom welkom!
Méér!
Weg met ons!
Waar ligt eigenlijk het laagste punt in NL ?
Kunnen we daar de definitieve afvoerput maken, en de autochtone bevolking -nog even- sparen.....
Waarom het laagste punt opzadelen met deze zooi?
@Is dit nog nieuws? | 05-01-20 | 19:28: we krijgen toch klimaatverandering ?
@Elder of Z. | 05-01-20 | 19:29: duurt te lang
Die foto's herinneren mij eraan dat ik een nieuwe pleeborstel nodig heb... Met de opgeschoren zijden de rand doen, en de bovenkant van die sliertencoupes voor de pot, blinkende troon weer en keuze uit zo'n honderd modellen.
Het werkt niet, die Eritreers..... die hebben elke dag feest !
Twee vragen: 1. Is Eritrea een onveilig land waardoor dit soort *piep*-figuren hier een verblijfsvergunning krijgen? 2. Als het dan een onveilig land is, komt dat dan niet doordat er veel van dit soort brainless *piep*-lui rondlopen?
Nou okay drie (speciaal voor Rutte) dan: 3. Waarom laten we in Nederland in hemelsnaam dit soort lui binnen en ben ik verplicht mee te betalen voor deze nietsnutten?
Howick en Lili.
Genoeg gezegd.
Hopelijk worden ze vanavond nog vrijgelaten want morgen moeten ze weer aan het werk!
LOL!
Oom agent die een Eritreeër bij z'n kippennek grijpt? Wat doet die agent in Eritrea dan?
Snap ik niet. Bij al mijn 4 (sorry) arrestaties is er nooit geweld gebruikt.
Waar ligt het dan aan.
Aan uw te vrouwelijke kanten?
Gelukkig zijn ze zo te zien flink uitgerust van al dat vluchten uit Afrika...
Ook bij het DVHN geen vermelding van de dadergroep. Feiten weglaten is ook liegen en relevante informatie achterhouden. Vinden ze het daar bij die dode boom ook nog vreemd dat je geen prijs stelt op een abonnement en als reden vermeld dat je graag volledig geïnformeerd wenst te worden over alle onderwerpen. www.dvhn.nl/binnenland/Haagse-agenten...
Hulde aan de politie en ik hoop dat het goed gaat met de gewonden agenten.
images.app.goo.gl/bFNHdFjoLNE2rw3a86
Wen der alvast maar aan met de groeten van D66, groen links ,vvd, CDA, Brussel zeg maar daar komt het op neer.
Het zoveelste staaltje van deels de Haagse d66/ gr. linkse regeringskliek, met hun diversiteits en inclusiviteits praatjes. Opzouten dat volk!
Maar .. Wanneer word de Nederlandse bevolking wakker ?
Wanneer het te laat is en we in een oorlog wakker worden...! Dan is het tranen met tuiten en roept iedereen in koor 'hadden we het maar geweten'...
@Nederlandop1 | 05-01-20 | 18:50:
Niet, die blijft slapen en naar de Staatstelevee en campingzenders kijken.
En foebele.
Gelukkig is er GS.
Preken voor eigen parochie, maar een mens moet wat.
En dan te weten dat het éénvoudig is op te lossen, echt waar.
Ik hoor dat mens broekers-knol nog zeggen "zo gemakkelijk gaat dat niet"
Is het zo moeilijk ze het land uit te zetten? Als Eritrea niet mee wil werken, nou dan werken ze maar niet mee.
Als ik een logé in huis heb en die begint te donderen, staat hij in no time met de koffer op de stoep, ook al is zijn eigen woonadres 300 km verderop, dat is dan zijn probleem, niet de mijne.
Weet zeker dat het binnen een week weer rustig is in Nederland.
Poch airways. Ieder met zijn geit, naar zijn eigen dumpsite. Plop.
@r frier tuck | 05-01-20 | 18:50: Excuus dat ik de laatste tijd wat kort van stof ben, als het om onze import prinsesjes gaat. Ik ben de afgelopen jaren plopklaps een beetje geradicaliseerd, zeg maar. Die aanhoudende stroom ellende met die ondankbare opvreters hangt me meters de strot uit. Laten we ons medeleven en steun eens aan onze Joodse medemensen geven. Die worden, opnieuw, meer en meer belaagd, we hebben met hen nog iets goed te maken.
@r frier tuck | 05-01-20 | 19:02: mijn dank....!
G KOLKS676469474546 | 05-01-20 | 18:14
Enig idee waar Eritrea ligt?
Die gasten lopen niet eerst noordwaarts door 2/3e Afrika om vervolgens de spectaculaire escapeboot richting Europa te overleven, waarna nog een treinreis of vrachtwagenlift, maar misschien wel diehard opnieuw lopend Nederland kan worden bereikt.
Vliegtuig. Zoals verteld, dit betreft in de regel welgestelde Eritrese grisstenen.
Die zijn luxe gewend. Rappen ook en zo - al zijn dit moslims:
www.youtube.com/watch?v=-fisZAk1IrQ
Dit zijn de grisstenen - let op hoe ze van elke clip verhaaltjes maken.
Voor deze in een best herkenbaar decor...
www.youtube.com/watch?v=XL7tpJXvo2Q
Afijn, dit spelen ze continue af op hun king size boze oog genaamd Smart TV.
Zenuwenpokkemuziek - nee man. X@Rick.
Da's toch met bijna alle vluchtelingen zo?
Ach, die arme asielzoekers. Ze hebben het ook niet makkelijk...... */ mulders mode off
Een surrealistisch verhaal dit, eritrejers uit afrika die zich in Den Haag misdragen. En dat daar nederlandse agenten achterna moeten rennen, omdat onze politici het af laten weten. En dat lees je dan, terwijl je zeker weet dat je geen drugs hebt gebruikt. Wellicht zit er toch iets in het water dat uit de kraan komt.
Er zit heel veel kalk in het water; misschien dat sommige mensen daar een beetje raar van worden. Veel azijn laten drinken ter compensatie.
Past in het rijtje stenigen en stenen tijdperk. Zelfde betekenisveld.
Honden zijn slimmer. Die bijten niet in de hand die ze te eten geeft. Deze lui scheurt gewoon op de eettafel van hun gastheer.
En deze gastheer is te bang om ze de deur te wijzen. Hopeloos dit.
Scheurt moet zijn scheit
@Carlos_I | 05-01-20 | 18:23: probeer schijten eens. Geeft meer rotzooi.
@Carlos_I | 05-01-20 | 18:23: Maakt niet uit, komt door de haast van schrijven, iedereen had het wel begrepen.
Ruikbaard | 05-01-20 | 17:44
Schrijnend genoeg dat het zo herkenbaar is, niet?
Heus, qua taal en Nederlands kunnen leren.
Het was 2 jaar geleden dat ik in was gegaan op de uitnodiging om de verjaardag van dat dochtertje te vieren. Binnen zat weer zo'n 'vertrouwde' club rrrblrrrmle-gebabbel wat ik dus weer niet versta. Maar goed, je bent te gast (...) en red je met handen en voeten plus de taal der ogen.
Nou had ik me netjes voorgesteld en een van hen zei helder hoe hij heette (Kibrab - zo noem ik hem even, omdat de naam leek op de vader van het kindje, hoe hij echt heette weet ik even niet). Hij viel mij in ieder geval op.
Het feestje verloopt zoals traditioneel gaat: mama Selam zit in een hoekje koffiebonen te branden voor de koffie. Iets waarmee ze eens het brandalarm had geactiveerd bij een andere viering. Op tafel staat het klassieke gerecht doro wat - koud, dat wel. Voor 'eigen' gasten wordt het warm gepresenteerd.
Die ene gozer blijkt heel lekker Nederlands te kunnen. Hij markeert zelfs: mij flik je niks, ik versta alles. Heel fijn man! Hij is vrachtwagenmonteur in Hazeldonk. Nou is dat geen plaatsje, maar de grensovergang naar Belgi... u weet.
Toch, ook deze gozer gaf blijk van goede taalbeheersing. Was ook al 8 jaar eerder dan deze kluit naar NL gekomen. Of hij ze dan niet wilde onderwijzen in onze taal, vroeg ik. 'k Kijk wel uit zei hij. Ik heb m'n werk, ga goed.
In z'n ogen las ik dezelfde deceptie als iedereen die zich plaatsvervangend schaamt - zij moeten verdoemme zelf maar hun best doen om te bereiken waar ik ben gekomen.
En precies dit markeerde het verschil tussen de échte en de fakevluchteling.
Ik denk zelfs dat hierin de parallel ligt met dat feest in Den Haag gisteren.
Die 100 man die wel even zonder TOEGANGSBEWIJS binnen dacht te komen, zijn precies de luie flikkers die zelfs hun oud landgenoten durven te naaien.
En daarom: subiet een hun verblijfsstatus intrekken, uitzetten.
Gooi dat volk in een zeecontainer en los ze op het strand van Eritrea.
Is ook een beetje de reden dat men in zowat heel Afrika al duizenden jaren uit hun neus zitten te vreten; het is daar iedereen voor zichzelf en de rest kan de tering krijgen. Voor beschaving heb je samenwerking nodig.
Het is vast al eerder gezegd, kunnen we niet afspreken dat dit soort gewoon af is en terug naar start mogen, Eritrea in dit geval?
Hahaha.
Marokkaanse jongeren blijven ook gewoon.....
Met het bootje hier gekomen, van ons geld vreten, met het vliegtuig heel heel heel snel terug. Kunnen ze daar met zand gooien.
Gezinshereniging. welkom welkom welkom.
NOS 6uur journaal zojuist: "... Er is in overleg met de NS een extra trein ingezet voor de feestgangers."
Je.Verzint.Het.Niet.
Vanuit Den Haag kun je alleen maar naar het oosten. Rij dan door!
Feestgangers klinkt in ieder geval wat vriendelijker dan 'jongeren', want dat heeft al een nare bijklank.
En morgen weer fijn als haringen in een ton naar het werk. Er moet tenslotte weer geld worden verdiend om dit soort types maandelijks ook van een inkomen te voorzien.
Het NOS-journaal van 18:00 duidt:
"jongeren die een Eritrees feest wilden bezoeken maar geen toegangsbewijs hadden"
Altijd weer die jongeren. Het zou verboden moeten worden.
Maar het wordt in elk geval wel duidelijk gemaakt dat het Eritreeërs betrof, dat is winst. Dat is nml. een feitje wat belangrijk is en zo kunnen mensen zich een beeld vormen, zonder een NOS die meent ze te moeten sturen naar een Policor-mening.
@Kabouteraap | 05-01-20 | 18:41: Mooie sturing dat het wel eens Nederlandse jongeren kunnen zijn die zich agressief opstellen bij een feestje van Eritreeërs.
@Ruikbaard | 05-01-20 | 19:05:
Heel juist dát is de boodschap van het NOS Hoernaal. Er was een Eritrees feest, implicerend dat het braaf was, jongeren daarentegen veroorzaken de rel. Wast op die manier de gewelds-Eritreeër netjes schoon.
Perfide-tv. Evocatus
.
Je loopt NL binnen, je wordt van alles voorzien en dan mag je niet zomaar bij een feestje binnenlopen. Daar zou ik ook danig van in de war raken.
Ik voorzie een probleem voor de NPO:
van al die Somaliërs, Eritreërs en Ethiopiërs, wie moet de NPO opvoeren als bewijs van het succes van deze groep?
Behalve dan natuurlijk die ene hardlo(o)p(st)er?
Weert ?? of Ter Apel ??
Welkom welkom in mijn.. O wacht.... hun? Laat ook maar
Teringlijers! Beetje op onze kosten stenen gooien naar onze wouten. Wegwezen met die uitvreters!
Beldewouten!
Nooit begrepen waarom de mensen uit Eritrea hier toegelaten worden. 95% van Afrika bestaat uit veilig gebied, maar ze moeten voor hun veiligheid helemaal naar Nederland?..
Misschien niet voor hun veiligheid...….....
Tja dat politie geweld gaat dus helemaal niet, het is al schandalig dat je zomaar voor een concert met eritrese popsters betalen moet dat geldt toch alleen voor blanke. En als je daar een beetje ongelukkig mee bent komen er ook nog de politie rambo's die je stenen afpakken. Dadelijk komt het misschien nog is zover dat ze verlangen dat we moeten gaan werken, en we hebben het al zo zwaar. Kamervragen graag.
Here's Freddy | 05-01-20 | 17:17
Maffer nog, die wapenstok leken ze helemaal niet te voelen. Alsof het de plumo van tante Sjaan was.
Heus, iedere knakker die meer dan één aai met dat ding nodig had, verdiende de boeien en enkeltje uitzetcentrum - nou, nee, allemaal eigenlijk.
Dit roept om perk en paal aan het Walhalla voor deze lieden.
Dat er een tolk aan te pas moest komen om de aftocht te verduidelijken spreekt boekdelen - er is er tenminste ééntje die de Nederlandse taal wél heeft kunnen leren. Dus het kan!
Die grote kluit heeft de moeite niet eens genomen - de alles beslissende extra reden om de status van blijver (voor 5 jaar) niet te verdienen. Opzouten dus.
Ze zouden zich met hun zogenaamde grisstelijke smoel moeten schamen tegenover werkelijke vluchtelingen, die binnen 6 maanden de beginselen al kennen.
De NS had nog een aparte trein ingezet voor het geteisem. Het had een kwestie kunnen zijn van een paar wissels omzetten, zeg maar. Naar het oosten ofzo, weenie.
Conform de huidige mores mogen we een verbod op Eritreeërs verwachten. Die lui zijn immers niet te handhaven.
Niets hierover op nu of nos.
Wel op het RTL-Nieuws?
Morgen bij Jinek...
Welles Willem, zoek op de NOS website naar Agenten bekogeld na ongeregeldheden bij feest in Den Haag
@BubbelWater | 05-01-20 | 17:35: Wel goed lezen, Eritreers worden niet genoemd. Blijf maar in je bubbel.
De NOS heeft er wel iets over geschreven ("Agenten bekogeld na ongeregeldheden bij feest in Den Haag").
NU daarentegen weet alles wat ook zou maar zou kunnen linken naar mulitculti, vakkundig te omzeilen:
"een groep van circa honderd personen - de groep - ongeveer honderd tot honderdvijftig personen - ze - een deel van de groep - de groep"
(en plaatst het artikel onder lokaal nieuws, de rest van NL hoeft de wederwaardigheden van deze 'groep' niet te weten...)
@Drake69 | 05-01-20 | 17:38: Beheers je de Nederlandse taal wel voldoende? 'Volgens lokale media was er een groot feest voor Eritreeërs aan de gang in het centrum.'
@BubbelWater | 05-01-20 | 17:52: Regio15, op alle andere media geen enkele duiding. Op welke lokale media volgens jou ??
@Drake69 | 05-01-20 | 17:57: Vraag jij je basisschool leraar eens hoe aanhalingstekens er uit zien.
@BubbelWater | 05-01-20 | 17:59: Basisschoolleraar is 1 woord.
@Blote Bertus 2000 | 05-01-20 | 18:12: *proest*
Op Nos Teletekst helemaal niets hierover, wel gezeik over vuurwerk, dat dan wel weer.
Dat die agenten nog zo rustig bleven. Ik zou volledig los zijn gegaan met de wapenstok.
Daar staat de doodstraf op... in Nederland
Daar zijn ze in eritrea aan gewend, als ze het hier doen gaan ze het lekker vinden.
Hier net zo. Daarom ben ik ongeschikt voor de Wouten. Terwijl ik juist heel geschikt zou zijn.
En daar betaal je dan in de BV Nederland 52% belasting voor. Van maandagmorgen 08.00 uur tot woensdagmiddag 16.00 uur werken voor de Nederlandse Staat zodat die op zijn beurt weer het geld kan verkwanselen aan Ontwikkelingssamenwerking ( 5.000.000.000 EURO), Brussel ( 8.000.000.000) Euro en 10.000.000.000 Euro per jaar aan immigranten, samen dus 5+8+10 = 23.000.000.000 EUR per jaar.
Blijf maar werken, hou je mond, hier heb je als dank voor je harde werken nog een Blauwe enveloppe. En nog een , en nog een en nog een. O ja, en nog een van het CJIB deze keer, en nog een, en nog een. O ja, de verzekeringspremie Ziektekosten, gaat ook weer omhoog want die 80.000 nieuwkomers, die zelf
h-e-l-e-m-a-a-l niks bijdragen, moeten ook worden geholpen. O ja, de huren stijgen, want de Nieuwkomers moeten ook wonen, en aangezien u 5 Euro meer verdient, bent u een zogenaamde 'Scheefwoner" en moet u eruit, zodat de niksnutten, oh pardon, sorry hoor: Nieuwkomers, bedoelde ik natuurlijk, ook een plekje hebben.
Oprutten dus uit je flatje, want er moeten Nieuwkomers in. Graties natuurlijk, want van een Bijstanduitkerinkje kan je de huur niet betalen...
En de Nederlander, wat doettie?
Niks. Nada. Hij draagt zijn lot. Zwijgt.
;) De boer, hij ploegde voort...
Rutte en consorten weten dit donders goed en dus gaat het eindeloos door.
Totdat de bom barst... ik heb het vermoeden dat dit niet lang op zich laat wachten.
@debaviaan
Nou...... dat hoopt u. Overigens hoop ik dat mét u !
@debaviaan | 05-01-20 | 17:30:
2020 is pas begonnen en het wordt een heel spannend jaar. Let maar op. En die crisis komt er ook aan.
Helemaal mee eens, helaas bestaat er geen solidariteit meer, dat is vakkundig om zeep geholpen door de politiek.
@ demaup
Nee, we hopen het niet maar het gaat domweg gebeuren.
Als je een citroen maar lang genoeg uitknijpt komt er op gegeven moment geen sap meer uit maar bitterheid. We staan aan de vooravond daarvan.
Zojuist op Radio 1 (NPO):
Woordvoerster Leonie Berghout - Politie Den Haag wist niét wát voor een feest het betrof !
Neen, stel je voor !
Dan hadden ze gelijk de MARSOF ingeschakeld. /wishful thinking
Dit was vorig jaar hetzelfde liedje met die Eritreeërs. Ook zo'n kutfeest met uitgenodigden.
justinianus | 05-01-20 | 15:55
Het is nog veel bonter.
Er worden speciale uitreistours georganiseerd door de Eritrese overheid, ten einde 2% (meen ik) belastinggeld te innen over het inkomen van die vertrokken jeugd - dat is het meestal, jeugd.
Daar is vorig jaar nog over gedebatteerd hoor, in Den Haag. Dat type uitheemse inning heet diaspora-belasting.
zoek.officielebekendmakingen.nl/kst-2...
Lees het vooral als je nog niet geïrriteerd genoeg bent. De conclusie is dat het niet verboden is!
Afijn, nu naar de kern van de zaak. Hoe het kan dat Eritreeërs hier asiel, of nee, juist het statushouderschap krijgen is mij een raadsel. Dat land verkeert niet (meer) in oorlog, al jaren niet meer.
Tsja, ze hebben een kudtregering en 70% van de bevolking wordt arm gehouden. De religieuze verdeling is 50% christelijk, 50 % islamitisch.
Maar dat vormt het probleem niet eens daar!
Nee, dat is voor die jongelui de dienstplicht. En oja, degenen die onze contreien weten te bereiken, zijn de beter gestelde grisstenen.
Ik heb er eentje 2 deuren verder wonen. Bedeesd meisje zou ik zeggen, al is ze intussen bijna 30 en heeft zich zwanger laten maken door een Eritreeër die een wijk verderop ook een eigen statuswoning had. Die gozer was alles behalve bedeesd. En z'n vriendjes ook niet.
Het doopfeestje van een hele week hebben we geweten hier. Uit alle provincies en ook Duitsland kwamen ze. Er werd een kostuum- en dure wagenshow van gemaakt dat je denkt 'woont hier stiekum soms een keirijke prinses' of zo?
En gewoon op straat kabaalfeesten hè. Ja, tot ik ze in m'n beste Duits toesprak.
Vort, feest achter de voordeur --> daar. Het is godverredomme je vervloekte ouwe zandbak niet.
Oh mensen. Deze sprinkhanen horen hier niet.
Laatst nog had dat kudtje een nieuw bankstel (gekregen natuurlijk). Komt d'r personal coach van vluchtingenwerk (zo'n dikke drol die zelf uitschot is geraakt) even wat sterke armen verzamelen - oude bankstel moest naar buiten.
Ikke, buiten de herfstbladeren harken/kliko (vond ik padvinder lief genoeg) bedankte. Wees naar m'n Poolse buurman, die zowaar begreep niet om de boodschap heen te kunnen - deed hij ook 'ns wat voor een ander.
En verdoemme dat ouwe, mega lounge bankstel heeft 1,5 week op de stoep gestaan. Daar helpt die vluchtelingenkoei dan weer niet mee hè? Even grof vuil bellen. En het voor het statusmiepie ook geen excuus (taal nog moeilijk - dat lijkt zo althans), want die kan wel een nieuw bankstel binnen laten bezorgen.
Dit tuig dat illegaal op dat feest wilde raken - zo zijn ze dus verwend. Gewoon en masse erop af en je zin krijgen. Giller toch, dat hun landgenoten mét TOEGANGSKAARTJE daar bezwaar tegen hadden?
Een volgende keer drijven ze zo'n groep vooral in de hal van het station, wordt foto gemaakt, ID genoteerd, met een stempel ongewenst vreemdeling.
En op de trein/bus naar het uitzetcentrum.
Oja, en regering in Den Haag? Schrap subiet Eritrea van de lijst 'gevaarlijke landen'. Stel dat gelijk aan de norm voor Marokko en Albanië.
*hm, zulke adviesideeën, oh oh...*
Dit is het echte leven in een wijk helaas. Met dank aan alle partijen behalve FvD en PVV. Overal heb je die lui (jonge mannen uit Eritrea) zitten waarvan je weet en voelt dat ze hier niet horen en het bericht er ook het relaas geeft aan waarom niet.
"Tsja, ze hebben een kudtregering en 70% van de bevolking wordt arm gehouden." Verrek, het lijkt Nederland wel!
Veel herkenbaars in het verhaal. Hier in de buurt ook zo'n mannelijk type, alleen in een eengezinshuis. Volkomen verpauperde woning, maar wel de grootste screen-tv. Gestimuleerd door een welzijns/vluchtelingen-muts spreekt die geen woord Nederlands en dat wenst die zo te houden. Verplichtingen hoeven ze dan niet te snappen en de welzijns-muts verteld hem wel waar die "recht" op heeft en regelt het ook nog wel eventjes. De taal niet hoeven spreken en gewoon doen of je gekke Henkie bent levert veel op in Nederland.
Ik heb ook ooit van die boot toeristen als buren gehad. Deden de hele dag NIKS. Binnen 2 weken hadden ze een televisie waar ik alleen van kon dromen.
Niks doen. Nada. Noppes. Uitslapen, boodschappen doen en voor de tv hangen.
Dat was in 2008.
Ik woon er allang niet meer maar die kleine irritante krulspelden wel. Van de (vroegere) buren heb ik vorig jaar begrepen dat er niks is veranderd.
11 jaar later!!!!! Niks veranderd!!!
www.ad.nl/den-haag/eritrese-concertga...
"Mochten de geweldplegers nog maar kort in Nederland zijn (twee derde van de Eritreeërs in ons land woont er niet langer dan vier jaar), dan lopen zij de kans dat ze hun verblijfsvergunning verliezen."
De overheid heeft wel haast met het land naar de klote te helpen... Draai de klok even op z'n minst 4 jaar terug.
Ach, dan zijn er advocaten die bij de rechter aanvoeren dat de straf niet te hoog moet zijn omdat ze dan hun verblijfsvergunning verliezen. En rechters gaan er in mee, dus om nu te zeggen dat er iets aan gedaan wordt, nah.
Voor wie echt lachen wil: haatopa Hans van der Worst heeft een opiniestuk op de linksextremistische site Joop punt nl, waar hij Minister Hugo de Jonge aanvalt vanwege diens nieuwe migratiestandpunten. Volgens Van der Worst kan Nederland niet zonder grootschalige migratie, en wie vindt dat 0031 iets te druk wordt, moet zich maar laten steriliseren (terug te vinden in de reacties). Reaguurder Daan Ouwens- voormalig RAF-aanhanger- is het met opa eens en vindt tegenstanders van ongebreidelde migratie sowieso fascisten. Hahaha.
DaanOuwens en Sonic; extremisten pur sang.
Merk je ook zodra Haatopa Han even buiten de lijntjes kleurt. Als dolle honden blaffen ze hem terug in het hok.
Het ironische is dat die nieuwelingen niet echt een bijdrage zijn in het halen van de klimaatdoelen... ook een links feestje
Hansworst van der Horst, incontinente en seniele stukjesschrijver, heeft zo te zien weer eens last van een deug-aanval. Man, man, man, wat is die vent wereldvreemd.
@Nederlanddraaitdoor | 05-01-20 | 17:23: Nieuwkomers hebben vaak ook weinig inclusieve denkbeelden over vrouwen, homo's en Joden, maar dat wordt nogal eens gebagatelliseerd.
Ging het eens een keer niet over Baudet? Bijzonder. Niet te druk maken over wat veelschrijver van der Horst ergens van vindt. Die man is helemaal wereldvreemd en deugt dat ie barst. Verder zit er op Joop een klein kliekje van zo'n 20 linkse reactionairen, die veel en voortdurend reageren op elkaar en allemaal menen te weten hoe de wereld in elkaar steekt of hoort te steken. ( Sonic, Satya,Ouwens enz. ). Een minderheid met een raar wereldbeeld en een hele grote mond met pretenties, laat ze maar lekker in hun eigen bubbel gaarkoken.
@Kabouteraap | 05-01-20 | 17:58: Nee, Baudet en Wilders worden ook genoemd. Maar het is Hugo de Jonge die 'tegen migranten aan wil pissen'. Wat zijn nou 80 duizend migranten per jaar?
Van der Worst spoort natuurlijk niet -alleen al die foto bij zijn stukjes, Pipo de Clown is er niks bij- maar hij mag wel af en toe op de radio zijn abjecte meningen verkondigen. Gevaarlijke man dus.
En als je dan kritiek hebt mag hij je gewoon uitschelden. Want de reacties van de keizer daar worden niet gemodereerd. Eng clubje bij elkaar. Als je reactie niet naar hun zin is word je geband. Op zich prima ware het niet dat het van publiek geld in de lucht wordt gehouden. Zij zijn de echte nazis.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 18:07: Ik heb het net gelezen, bedenkelijk stuk van die man op een verder beschaafde site ("tiefusland"?). Overigens schiet hij ook in de linkse stuip om boos te worden bij de minste weerstand, en dan heel korte niet inhoudelijke antwoorden te gaan geven, en zelfs echt ordinair op mensen te gaan reageren ( "je lult uit je nek man" ). Echt een rare kwast en het verbaast me dat Joop dit toestaat. Ik ben het met weinig eens wat daar gepost wordt maar het is verder wel een beschaafde site. Dat is Geenstijl duidelijk niet, maar die doen ook niet zo hooghartig.
@exqueeseme | 05-01-20 | 18:24: @exqueeseme: "ware het niet dat het van publiek geld in de lucht wordt gehouden"
Klopt helemaal en dat stoort me ook mateloos.
@Kabouteraap | 05-01-20 | 18:31: Je hebt ook nog reaguurder Katootje, een soort van geflipte Anja Meulenbelt. Die mag ongestraft iedereen uitschelden voor nazi en fascist. Er wordt nogal eenzijdig gemodereerd. En echt een fatsoenlijke site is het niet: ze geven podium aan de erg dubieuze Internationaal Socialisten, de club die nog steeds Lenin bewondert. En in het verleden mochten enkele IS-aanhangers hun stukjes plaatsen. Verder was er een fake-auteur die helemaal niet bestond, maar op Facebook een nepaccount had aangemaakt met een Arabische naam. Meerdere stukken van hem werden op Joop geplaatst. Lachen om dat soort amateurisme op kosten van de belastingbetaler.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 18:50: Dat wist ik niet, kun je me wat meer info daarover geven? Linkje?
@Kabouteraap | 05-01-20 | 19:00: Ik mag als kersverse reaguurder geen linkjes plaatsen, maar ik zal eens speuren.
En elke dag komen er weer van deze kansparels (ons) Nederland binnen. De politiek en de deugmensen blijven maar volhouden dat het een verrijking is van onze cultuur. In mijn beleving is Nederland beter/gezonder/veiliger zonder deze opgedrongen cultuurverrijking.
Zie net het journaal zijn geen kansparels maar wederom "jongeren "
@dedwarsligger | 05-01-20 | 17:07: Jongeren uit een "gesloten gemeenschap"?
Valt mee, zie ze er voor aan om te zeggen dat de losse stenen de schuld zijn.
Eddy:
Prima. Welkom. Het volk wil dit.
Wie zonder zonde is, die gooit de eerste steen.
Dat boek kennen ze niet
@Eddy67 | 05-01-20 | 17:01: Ze kunnen waarschijnlijk niet eens lezen.
Wie gezondigd heeft, gooi een steen.
Je gooit stenen naar verkrachte vrouwen. Hoeren zijn het. Sex buiten het huwelijk, schande.
Dat krijg je ervan als je deze high potentials niet gewoon hun werk laat doen als tandarts, raketgeleerde of architect, stelletje witte racisten!
Raketgeleerde zou nog kunnen. In de Gaza hebben ze er ook heel wat.
Rob Jetten twitterde onlangs dat de integratie goed was gelukt. Vandaar dat er een tolk nodig was. Pleur dat tuig er uit. Het land is veilig en ze hebben ons niets te bieden.
Rob Jetten leeft dan ook op een roze wolk, achter hoge witte muren, bovenin een ivoren toren.
@TeeJee | 05-01-20 | 17:01: Ik denk eerder op een plakkerige vloer in een donkere kamer met zwarte muren.
@TeeJee | 05-01-20 | 17:01: bij jetten heeft dat toch een poep kleur?
Ook al hebben ze ons wat te bieden, dienen we ze de deur te wijzen. Uit erbarmelijkheid wel te verstaan, immers als al die mannen hun land ontvluchten, wie blijft er dan over om dat land op te bouwen en voor nageslacht te zorgen?
" *eneuker* is weg gevallen van de site slogan.
Sire
Als er een bijdrage verlangd wordt om deze lutsers het land uit te flikkeren, betaal ik graag mee.
Die betaal je al !
Ze doen er alleen andere dingen mee.
Voorlopig betaal je alleen mee aan het binnenhalen er van.
Ik voerde Koekul met de volgende termen: "npo" "eritreeërs" en "den haag"
Eerste hit": "De Eritrese kerk is een belangrijke ontmoetingsplek"
De rest van de hits was uit 2017!
Zelfs eentje van de NOS uit 2016: "Integratie Eritrese vluchtelingen verloopt problematisch"
Ik verving zoekterm "npo" door "nos". Eh, voila daar komt de hit uit 2016 boven aan te staan.
Ben benieuwd naar het 20:00 journaal van hedenavond, want men zal niet er omheen kunnen om de achtergrond van dit schorremorrie te benoemen.
We wachten af. Evocatus
.
Kerk met volledige qat vergunning ?
Langzamerhand slaat het klimaat om (nee, niet DAT klimaat); 80% van de Nederlanders is er wel zo'n beetje klaar mee.
Met het ongebreideld toekennen van verblijfsvergunningen aan wilde jongemannen met een jankverhaal dat ze worden vervolgd in hun eigen shithole country, en DAAROM dus recht hebben op de sociale zekerheden + woningen van een klein overbevolkt landje aan de Noordzee, wat ze waarschijnlijk niet eens konden aanwijzen op de globe, maar doordat de kwartiermaker via hun mobiel een 5 sterren review hebben gegeven.
Het vluchtelingen verdrag uit de jaren 50 was bedoeld om de nasleep van WWII, en de dissidenten uit het Oostblok een kans te geven, de Hongaren, die enkele Russische dissident, die enkele vervolgde journalist.
Dus niet om de halve wereldbevolking, die het slechter heeft, op te nemen.
Alsof de oorspronkelijk bewoners van Nederland OOK niet het mensenrecht hebben om in rust en vrede te leven. Nota bene in hun eigen land, waarvoor zij via de belastingen ook jarenlang hun entreekaartje betalen.
Ja, wij wel.
Hopelijk zijn die anti-ZwartePiet gekkies als eerste aan de beurt.
U verwoordt uitstekend ook mijn mening. Jarenlang belasting betalen, premies afdragen (voor wie eigenlijk?) en je land steeds verder zien wegzakken. Dat alles wordt hard afgestraft :bek houden, white privilege, premacy, guilt. Slechts één recht; Betalen stelletje racisten. En als het je niet bevalt 'Oprotten'
Witte autochtone hetero- man.
Een extra trein is prima, zo lang deze maar naar Asmara CS gaat en leeg retour komt.
Wie is er nou niet stoned in Den Haag..?
Ik tegenwoordig nooit meer. Heb een serieus leven.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 16:57: hmm, daar denk ik wel anders over..
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 16:57: Je bent nu alleen nog maar stoned in Brussel?
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 16:57: Je komt nog een keer met de staart tussen de benen terug naar Den Haag.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 16:57: dat je het bent geweest maakt je al een lutser.
@Turbulentie? | 05-01-20 | 17:01: Zelfs daar laat ik de psychotrope middelen staan.
@WayneGretzky*99* | 05-01-20 | 17:03: Onderzoekt alles en behoud het goede, zei Opa Kuifje altijd.
@Drake69 | 05-01-20 | 17:02: ben er nu circa 10 jaar geleden gevlucht. Beste beslissing ooit. Wat een shithole.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 17:04: ook niet echt bijster slim dan je opoe.
@WayneGretzky*99* | 05-01-20 | 17:08: Opa. Man. Veel van geleerd.
@WayneGretzky*99* | 05-01-20 | 17:03: Zo'n reaguursel kan slechts door een lutser worden geplaatst.
@Usumani | 05-01-20 | 17:21: Wel lutser-van-het-jaar, dus een beetje respect graag.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 17:54: U bent inderdaad reaguurder van het jaar. Maar is het nu echt nodig zo idioot veel op alles te reageren? Zelfs de meest onbenullige reacties, wat wilt u nu bewijzen? Dat u nu naast uw schoenen loopt tot het gewoon zielig aan het worden is, kijk mij eens veel kunnen reageren Oh oh wat ben ik goed he?
Begin een beetje misselijk te worden van u, en zal u nog even iets laten weten.
Onze necrosis(rip) zou zich nooit zo hebben gedragen daarvoor had hij teveel klasse en dat is precies wat u mist.
Zo dat wilde ik even laten weten, dus Sorry redactie, maar kon dit niet langer voor me houden.
Dit land is verkwanseld, tot op het bot.
40 jaar slappe politiek, alle partijen met hun nieuwe..."wetten"
Kijk eens één dag naar politiek24 (of zoiets) en U ziet allemaal dombo-amendementen/maandverbanden langskomen, helemaal door en door rot. Veel dommer kan Nederland niet meer worden.
Inderdaad. Nederland is een sociaal experiment geworden en volkomen mislukt.
Ik heb de foto's gezien op de website van Regio15.
Veel politie inzet. Agenten die op dat moment niet voor andere calamiteiten zijn in te zetten, zonde.
Ook zonde voor de Nederlandse belastingbetaler denk ik dan, die verwacht bescherming in ruil voor zijn centen. Die krabt zich vast achter de oren, beseffend dat hij niet alleen betaalt voor de politie, maar ook voor de vluchtelingen opvang plus uitkeringen voor mensen die oorlogen zijn ontvlucht.
Dat sommigen vervolgens met stenen richting Nederlandse wetshandhavers gaan gooien, getuigt niet van enige dankbaarheid. Opgevangen vluchtelingen die geen dankbaarheid tonen en bovendien de politie onevenredig belasten, daar heeft deze belastingbetaler wel een mening over.
Agenten die het aanstaande vuurwerk verbod kunnen gaan handhaven?
Ik heb gehoord dat op het Binnenhof mooie klinkers liggen..
Passen perfect in het vuistje.
Cultuurverschil. Wij werken met kaartjes, maximum quota wbt aantal bezoekers ivm veiligheid en aansprakelijkheid en dat kennen ze in Eritrea niet. En als wij handhaven begrijpen ze dat niet en worden ze boos.
Kun je op wachten, sprak Captain Hindsight.
Return to sender. Ga maar vakantievieren voor onbepaalde tijd in je eigen land. Bah, mat moet dat volk hier. Ze verkloten het voor ECHTE vluchtelingen.
Hahahaha. Welke echte vluchtelingen komen naar Nederland?
Wat een ophef, ik gooi ook altijd stenen als ik mijn zin niet krijg.
Ik schiet altijd nierstenen met m'n bierkanon.
Machtig spannend aktiefilmpje daar op Regio 15.
Tuigh versus bewakers van de vrede.
Toch een vraag: als dat tuigh hier zo massaal de samenleving zo duidelijk verziekt, waarom wordt het dan niet meteen in een grote hoop teruggeknikkerd naar hun Eritrese moederland? Dan kunnen we die Mieles en die oetkeringe geven aan mensen die het werkelijk nodig hebben en ook verdienen. En dan kunnen onze gewaardeerde wouten zich aan de vele klussen weiden die nu op de plank liggen te verstoffen.
Kunnen D66 en Groenlinks hier een en ander duiden?
D66 en Groenlinks steken liever hun kop in het zand en laat de hardwerkende autochtone bevolking keihard vallen. Ik kan nog steeds niet begrijpen waarom mensen op deze partijen stemmen.
Verbod op stenen! Behalve door de gemeente gereguleerde zones met sierstenen om de traditie in stand te houden...
Hoe dare you!
Stenen zijn heel biologisch.
Stenen gooien? Die zullen wel weer een week qat kauwend moeten bijkomen van zoveel inspanning.
En ze zijn daarna allemaal opgepakt en in een steemgroeve gegooid voor 10 jaar dwangarbeid?
DivERsiTy iS OuR StrENgHt hurrrr durrrrr.... Wat is Nederland toch k*dt geworden door de import
Ze wilden natuurlijk naar de feest om een leuke Eritrese vrouw te ontmoeten, want de spoeling is dun.
Cock blocking doet heel wat met viriele jongemannen in de geile leeftijd.
Die vier opgepakte lopen eerder weer vrij rond dan dat de politie rapport opgemaakt heeft.
Ben benieuwd wanneer zelfs de meest toegewijde politieagent de handdoek in de ring gooit. De arbeidsmoraal is gelukkig nog hoog bij hun, maar de eerste barsten beginnen zichtbaar te worden. Steeds meer info op MSM waarbij de dienders zich afvragen waar ze nog mee bezig zijn en dat het dweilen met de kraan open is, een leiding die ze niet steunt, een iftarrende Akkerboom en een vogellamme Grapperhaus.
Als de eerste dienders zich gaan af- of ziekmelden zullen er velen volgen. Dit houden ze niet vol.
Het grootste gedeelte komt volgens mij allang uit de diversiteitspoel.
Ik ben daar ook bang voor. Iedere dag krijgen zij bagger van een deel van het publiek over zich heen, een overheid die hen niet steunt, een rechtsprekende macht die geen fatsoenlijke straffen kunnen of willen opleggen en daarbovenop een beledigend laag salaris
En dan een paar van die Duindorpers maar de politie lastig vallen... omdat ze geen vreugdevuur mochten maken....
Respect voor de politie. Op oudejaarsavond ook nog vriendelijke hulp gehad van een aantal agenten die de enige asociaal uit de straat (niet blank maar dat is niet van belang) zijn gedrag moesten corrigeren.
@ devil
Natuurlijk, niets dan respect voor de Hermandad, maar ook bij hen zal het op een gegeven moment genoeg zijn. Geen back-up van je leidinggevende, de hoogste baas Akkerboom die liever zoetigheid met de moslims vreet dan hard beleid formuleert en de politiek die wegkijkt en de individuele agent laat barsten. Hoe lang blijft dit nog goed gaan denk je?
Alweer zo'n groep die geen idee heeft van het land van aankomst. Een hernieuwde kennismaking met het land van herkomst zal ze goed doen. Voor 400 eu zijn ze onderweg, betalen kan bij uitchecken politiebureau.
Er is geen enkele reden voor de NL bevolking om ze tot hun dood te onderhouden. Politiemensen, honden en paarden bekogeld; dat komt er van als je het geteisem, dat NL op de kaart wss niet kan aanwijzen, importeert.
Volgens D666 en Groen Links hebben we dit volk hard nodig om de vergrijzing een halt toe te roepen. Als ze al niet hartchirurg, raketgeleerde of ICT-topper zijn dan gaan ze straks in het bejaardentehuis onze billetjes wassen. En volgens Robbie gaat het hartstikke goed met de integratie, dus dat komt wel goed.
@5611 | 05-01-20 | 17:07:
Wat ben ik blij dat ik bijna in mijn graf mag gaan liggen.
Afgaande op statistieken en de persoonlijke ervaringen van mensen uit de asielsector heb ik geen hoge dunk van Eritreeërs. Analfabeet tot zeer laag opgeleid, vinden geen aansluiting bij de Europese manier van leven (in tegenstelling tot Syriërs), vaak huiselijk geweld, moeite met zelfstandig leven, de zwaksten op de inburgeringscursus, etc.
Hun land is niet zo onveilig. Ze gaan op vakantie naar Eritrea en de vrouwen komen zwanger terug. Dat gedrag faciliteren en subsidiëren we in Nederland.
www.rijksoverheid.nl/documenten/kamer...
Somalieërs idem. En als er toch perongeluk een is die hier serieus probeert mee te doen, wordt hij gemept door de rest, want dat is stam-verraad.
En dat volk gaan we hier faciliteren met van alles en nog wat. Je gelooft je oren en ogen niet meer in ons land van melk en honing....
Ik heb op een school voor dropouts gewerkt. Altijd te laat of niet op komen dagen, niet weten welke dag of tijd het is, amper gealfabetiseerd en allemaal zo'n ontplofte poedel op hun hoofd. Zelfs daar wisten de linkse juffen zich geen raad met dit onontwikkelde tuig. En dan moeten ze nog 60 jaar onderhouden worden.
.
Zeer laag IQ. Niet in staat om een georganiseerde samenleving overeind te houden
Gelukkig hebben we Hugo de Jong. Ken met z'n mooie schoentjes zal dit straks wel aan banden leggen, althans vóór de verkiezingen. Na de verkiezingen zal hij met zijn collega's er weer voor zorgen dat we steeds verder in de stront zakken. Wel fijn om te weten dat hij ook zelf ook ooit met zijn gebloemde voetjes in de shit zal staan als het in dit tempo doorgaat.
Het CDA is altijd kort van memorie. PVV of FvD stemmen is daarom een betere keuze.
Ja maar het is zo'n leuke vlotte man.
Dus dan komt het wel goed.
Als het een leuke vlotte man is.
@eastender | 05-01-20 | 16:28: Ja dat bedoel ik. Voor de verkiezingen iets over migratie roepen en na de verkiezingen de kraan gewoon open laten staan. Ongeloofwaardige huichelaars.
@kloopindeslootjijook | 05-01-20 | 16:33:
Welnee, het is een vroegoude paljas met rare schoenen.
@gestoptmetroken | 05-01-20 | 16:41:
Er zit natuurlijk een wereld van milieu tussen de man weet je wel en weet je niet, maar als hij weer zo lacht dan zit je gewoon helemaal te soppen weet je wel weet je niet.
Diana Charite en de mannenbillen:
www.youtube.com/watch?v=NPxC7YFcnLI
Vroeger was ik van steen, tegenwoordig lig ik in puin.
Raak.
Volgens Klaver en Jetten hebben we deze mensen hard nodig!
Ze gaan ons land helpen vooruit te komen. Dat ze dat in hun eigen moederland al eeuwen niet gelukt is zorgt er niet voor dat het "rotsvaste" vertrouwen in deze mensen stopt bij alles links van de PVV.
Als Klaver en Jetten zelf eens zouden verkassen, zou het bijna een goede ruil lijken.
@threeheadedmonkey | 05-01-20 | 16:29:
Eritrea lijkt mij een puike bestemming voor deze vazallen.
Het zouden goede stratenmakers en oppermannen als ze met stenen gooien. We moeten ze alleen nog leren hoe ze de stenen goed neerleggen.
Veel cynisme hier. Niet raar ook, wat kan je nog anders. De overheid met slapjanus Rutte doet weinig meer voor Nederland en Nederlanders. Dus ik ook maar een passend tegeltje.
Voor alle (politie)mensen de tip van Merkel: gewoon een steenworplengte afstand houden en doorlopen mensen, onder zand kun je prima nog even ademen.
Behalve gewoon doorlopen word je wel geacht de portemonnee te blijven trekken om dit volk, dit gespuis in leven te houden. Huisvesting, gezondheidszorg, oetkering, scholing voor de larven en zelfs privé openbaar vervoer in de nacht. Voor hen allemaal graties, maar niet voor jou. En het wordt alleen maar erger totdat de bom barst en de realistische Nederlander het recht in eigen hand gaat nemen.
Die sind nun bald da.
Het wordt hoe langer meer een anarchie. Dit alles mogelijk gemaakt door onze linkse en zelf liberale politici en bestuurders onder de vlag van 'WIJ DEUGEN'.
RIP, land der Lage Landen.
Europa wordt het gastland van de grootste stammenstrijd aller tijden.
@Gulliver | 05-01-20 | 16:26: Met al die nationaliteiten worden het een soort Olympische Spelen. Speerwerpen naar elkaar, soort van hordelopen met ambtenaren als obstakel en een paspoort als prijs en zo vallen er nog wel wat onderdelen te verzinnen.
Wat ben je dan voor een totaalmongool. Je komt naar Nederland, je kan helemaal niks, je bent helemaal niks, je leeft van geld dat wij je geven, en dan ga je ook nog eens stenen gooien naar politieagenten. Dit soort vuil zouden we toch zonder gezeik het paspoort moeten afpakken en enkeltje terug naar Afrika moeten geven? Het liefste terug naar dat kut dorpje van ze waar nog meer van dat soort waardeloze talentloze mensen wonen die sinds de koloniale tijd nog steeds niks gebakken hebben van hun land en samenleving omdat ze te dom zijn en niks kunnen.
Gelukkig mogen ze als klap op de vuurpijl nog altijd betaald ontspannen tijdens een vakantie in het land van herkomst dat ze ontvlucht zeggen te zijn.
@schoon-schip-maken | 05-01-20 | 16:26: en aan alle neven en broers vertellen hoe slap we hier zijn en de bink uithangen met gratis geld. Hoe anders houden we deze instroom stabiel op peil.
@Dirk III | 05-01-20 | 16:32: De Staat Eritrea ziet ze ook gewoon als inkomstenbron. Er wordt van ze verwacht dat ze afdragen, ook al zitten ze allemaal op bijstandsniveau. Dat doen ze ook, want of ze krijgen problemen tijdens hun vakanties of ze doen het omdat ze dat goed vinden. Andere migranten uit armoelanden onttrekken ook geld aan het land waar ze van eten/op parasiteren.
Nee, Eritreeërs wordt ongezien een verblijfsvergunning verstrekt, omdat ze in dat land een nogal lange dienstplicht hebben of zoiets. Ook dat is tegenwoordig al een criterium om hier welkom geheten te worden.
Maar goed, Eritreeërs, samen met Somaliërs, kunnen echt helemaal niks, zullen voor de rest van hun leven hier van een bijstandsuitkering leven, 24/7 qat liggen te kauwen, en verder af en toe proberen zich in te dringen in feesten waar ze niet genodigd zijn en geen kaartje voor hebben, want ze denken waarschijnlijk dat ze daar ook gewoon gratis recht op hebben, net als op alles in Nederland.
Gewoon afleveren bij Jesse. In zijn woonkamer. Laat hem het maar oplossen in zijn eikeltjes pyjama.
Of gooi ze over de schutting bij vara coryfee marcel van dam. Kijken hoe hij zijn ruimte en rijkdom deelt met deze gasten.
Ik ken het uit directe omgeving van mensen die vluchtelingen helpen ......... het helpen opzich geeft hen een euforisch Gutmensch gevoel maar als ze er na een tijdje achterkomen dat het water naar de zee dragen is en dat er geen voorruitgang geboekt wordt (omdat deze mensen tevreden zijn met sociale huurwoning, uitkering en lcd-tv) dan geeft men de vluchteling bij wijze van spreken weer net zo makkelijk terug aan de overheid / maatschappij.
Je begint zo de Eritreese overheid steeds beter te begrijpen waarom ze hun volk onderdrukken.
@Dirk lll, 'k zal je ff helpen; gooi maar 'Hoeksteen' naar boven.
Die jongeren hebben wel wat te vertellen als ze maandagochtend op hun werk verschijnen.
Verschijnen of verduisteren?
Stempelen bij het UWV zult u bedoelen.
@Ommezwaai | 05-01-20 | 16:52: een UWV uitkering krijg je pas nadat je gewerkt hebt. Bijstand bedoel je. Alleen is de meldplicht afgeschaft en vond de overheid het idee om een tegenprestatie te vragen niet goed.
Echt tijd voor: Claudia de Breij - Mag ik dan bij jou
Waarschijnlijk hebben ze allemaal de trein naar Utrecht genomen want ze zijn door Claudia natuurlijk ruimhartig in huis genomen.
Types als Claudia de Breij zijn er de oorzaak van de de instroom van kanslozen zo enorm groot is. Maar goed, zolang deugen nog flink geld oplevert voor deze droeftoeter blijft ze onzin uitkramen.
en ze mogen natuurlijk niet terug-gooien.
Aaahhh Eritreeërs... piep pieppp
Dat zouden ze er niet bij in het nieuws ...
Piepppp
Dan kom je uit een land waar de repressie enorm is. Je vlucht en wordt opgenomen in een land en als dank gedraag je je als de grootste hufter mogelijk. Gewoon omdat het hier wel kan.
'Je vlucht'
Hoe weet U dat?
Mooi stukje reality tv op Regio 15. Behoeft weinig commentaar en is van het voorspelbare. Die politiehond knaagt er aardig op los. Zulke kapsels dagen je ook uit om extra hard te slaan trouwens
Stenengooien?
Waarschijnlijk hadden ze daar een goede redenen voor.
De injera en de doro wot waren op en dat was een ontoelaatbare provocatie.
Tribal wars in NL, import van bushmeat en andere
verrukkelijke exotica. Overheid bedankt.
Papier, STEEN & schaar
Als de politie met papieren propjes had gegooid hadden die Eritreërs verloren.
@threeheadedmonkey | 05-01-20 | 16:17:
Ze hadden de hondjes gewoon los moeten laten. Die beesten zijn inmiddels dusdanig wijs geworden, dat ze feilloos weten aan wie ze moeten gaan knagen....
Ik zat zoëven in de auto. Mijn vrouw reed natuurlijk. Toen wij het op het nos journaal hoorden. Helemaal niets over de afkomst van de feestgangers/relschoppers of naam van het feest. Je verwacht het niet.......
'Je verwacht het niet'
Jawel, zo buigt de NOS verkiezingsuitslagen bij.
@Hoge Nood: *kuch* sarcasme
Bij soortgelijk in 2017 vermeldde de NOS het nog wel maar tijden veranderen hè. Overigens zegt een foto meer dan duizend woorden.
Het voordeel van deze actie is dat we gaan inzien dat de overheid over 10 jaar 365 dagen per jaar bloedige dodelijke veldslagen moet gaan voeren om zichzelf overeind te houden en de macht te behouden. Ik voorspel, dat gaat ze niet lukken.
Met het imploderen van de overheid, imploderen alle machtsstructuren van de overheid, dus ook de EU. Die laatste heeft dit ook nog veroorzaakt. Karma is een bitch.
Alle Irriterianen terug naar Irriterië.
Ik ben tegen een steenverbod. Het licht aan het zand dat de stenen bij elkaar moet houden of aan hen die ze leggen. Overigens is de oplossing zo eenvoudig A: meer asfalt of B. Terug naar pre-romeinse zandpaden.
Zand naar de politie gooien zullen ze wat lastiger vinden denk ik zo.
Niks hierover op npo teletekst. Ik verbaas me er niet eens meer over.
Dit zijn óók Nederlanders #trots
Laat ze het maar voelen in Den Haag en Amsterdam en andere grote steden.
Niet de eerste keer,
NOS NIEUWS 26-12-2017
Een feest van zo'n 350 Eritreeërs in Zaandam is vannacht uit de hand gelopen. Na vechtpartijen waarbij ook met vuurwapens is gedreigd, werd een zalencentrum ontruimd door de politie.
Zoek de verschillen,
NOS NIEUWS 05-01-2020,
In het zalencentrum was een feest, dat werd stilgelegd omdat ongeveer 100 bezoekers zonder kaartje probeerden binnen te komen. Dit leidde tot woede bij bezoekers met een kaartje. Een deel van hen weigerde de locatie te verlaten en keerde zich tegen de politie.
sceptr.net/2019/07/afrikanen-hoboken-...
Rond 02u00 werd een feestje afgesloten in de tennisclub van Maccabi. Maar de feestvierders – zeker een honderdtal – wilden nog niet naar huis. Ze hebben zich overheen de wijk verspreid en overal amok gemaakt. Buurtbewoners werden aangevallen, er werd ingebroken en gevandaliseerd. Er werd zelfs met stenen uit de straten gegooid. Er werd heel veel gebeld naar de politie, maar die was traag in het beantwoorden van de oproepen en slechts met weinig mankracht. De onrust ging door tot 06u00.”
De politie bevestigt het voorval. “We hebben zaterdagnacht-zondagochtend verschillende oproepen gekregen wegens overlast uit de omgeving van Hoboken. Dit na een feestje in de buurt, kennelijk voor mensen van Eritrese origine”, zo vertelt de woordvoerder van politiezone Antwerpen,
Meer dan 100 mensen probeerden zonder kaartje naar binnen te komen?! Er werden vernielingen gepleegd?! De ambulance kwam om gebeten relschoppers te verzorgen?!
Wtf. Dit is niet meer 'slecht geintegreerd'. Dit is totale waanzin. Op het dierlijke af.
Geef ze een paar jaar, dan worden het net zulke redelijke, oer-hollandsche jongens waar ons nuchtere landje aan de Noordzee altijd bekend om heeft gestaan.
Meh, een paar plutojaren dan.
Ach... ze zijn hier nog niet zo lang en het zijn vast de hormonen. Als ze dadelijk een lief GroenLinks/extintionrebellion/Doutzen meisje treffen worden het hartstikke lieve trotse burgers.
Zat de onderste steen er toevallig ook tussen? Dat zou een geluk bij een ongeluk zijn.
Hahaha... :-)
We lopen financieel compleet leeg op die zottegeit.
Wat een domme klucht
Misschien nauwelijks te geloven maar echt waar, tienduizenden (jonge) Eritreeërs die afgelopen jaren zijn binnengehaald zijn geen echte vluchtelingen maar economische migranten die zich, uiteraard, in grote getale hebben opgemaakt voor vertrek toen eenmaal duidelijk was dat zij hier , standaard, een verblijfsvergunning kregen vanwege het enkele feit dat zij uit Eritrea komen in de naïeve overtuiging dat iedereen daar onderdrukt wordt door de overheid. Diezelfde overheid die hen bij deze migratie geen strobreed in de weg legt, integendeel. Dat lijkt nu zij het mondjesmaat en jaren te laat ook op beleidsniveau wat door te dringen. Deze groep integreert nauwelijks, arbeidsparticipatie is verwaarloosbaar en zal voor groot deel afhankelijk blijven van overheidssteun, begeleiding etc. En dan hebben we het nog niet over volgmigratie. Een van de voorbeelden van een hopeloos falen , eerder failliet van Nederlands asielbeleid.
Alleen failliet van het asiel(wan)beleid ?
Jouw verhaal is niet nauwelijks te geloven, maar al heel lang bekend bij iedereen die niet in de linkse schijnwereld gelooft maar jaren geleden al waarschuwde voor het gevaar van de naderende asielplaag.
Nou en,over tien jaar is toch iedereen deaud aldus huppelend fff.
Wacht,hoe zat het toch,over honderd jaar alles groen met veel zon ofzo.
De Somaliërs en Eritreeërs zijn de volgende probleemgroep in Nederland. Dus we hebben nu niet alleen een Marokkanen-probleem, maar dus ook een Somaliërs-probleem. Wanneer gaan onze grenzen nou eindelijk eens potdicht?
Dat maakt geen zak meer uit. Dit zit binnen en zal zich in no-time vermenigvuldigen.
Wacht maar tot de pleuris uitbreekt in Iran. Die staan ook te popelen om naar luilekkerland te verhuizen.
Prachtig al die kekke schaap geschoren kapseltjes bij die Eritrese gasten... de ook hier in de wijk een groepje van 6 ik schat midden 20 jaar. Hangend en zo nu en dan vechtend zodat de politie wet kan uitrukken. Uiteraard een mooie sociale hoekwoning toegewezen gekregen, ik bedoel maar. Maar ik heb niet het idee dat al die kekke gasten nou een voorbeeld zijn van een positieve bijdrage aan de maatschappij en ik vermoed dat een fractie over heel wat jaren wellicht financieel rendabel zal worden maar 80/90% dat mooi zal zijn. Maar goed, ergens moet die 52% belasting en staatsinkomsten aan worden uitgegeven nietwaar...?
Hield het maar op bij dei 52%. Als je een beetje vermogend bent maar net niet groot genoeg om een deal te sluiten met de blauwe enveloppenbrigade dan betaal je 79 cent van iedere euro die je casht.
Vind helemaal mooi, want ies koeltoer!
Had die trein dan naar het politie bureau gereden en gelakt voor orde verstoring, obstructie en intimidatie
Zijn die stenengooiers ook zonder kaartje in de trein gestapt?
Beschrijf je nu de gemiddelde bijstandstokkie?
@Erikjan79 | 05-01-20 | 15:55: Lezen Erik lezen.
@Erikjan79
Lezon, denk je nu echt dat een bijstandstokkie alles gratis krijgt?
Hetr voordeel van deze actie is dat we gaan inzien dat de overheid over 10 jaar 365 dagen per jaar bloedige dodelijke veldslagen moet gaan voeren om zichzelf overeind te houden en de macht te behouden. Ik voorspel, dat gaat ze niet lukken.
Met het imploderen van de overheid, imploderen alle machtsstructuren van de overheid, dus ook de EU. Die laatste heeft dit ook nog veroorzaakt. Karma is een bitch.
Jeetje, als je ze zo bij elkaar ziet zijn het er wel veel zeg.
Er werd een treinreis voor ze geregeld mét politie-beleiding.
Te makkelijk, ik pas.
Mogen eritreers wel nog als zodanig vechtend worden?
Vechtend worden ze niet, zijn ze al.
Zoals al eerder geopperd: een totaalverbod op stenen. Persoonlijk vind ik een handje grind nog wel kunnen maar voor je het weet heb je al te maken met kiezels, bakstenen, zwerfkeien of vliegen complete hunebedden door de lucht
Ah, een steppingstone theory. Bij de hunnebedden trek ik ook een lijn. Dat is cultuurgoed en daar word niet mee geobelixt.
En dan een stenengooievenement georganiseerd door de overheid?
@einStina | 05-01-20 | 16:27:
Word ergens anders ook druk bezocht, dus waarom niet?
Dat zijn veel uitkeringen bij elkaar.
Als je toch al zo veel politie inzet hebt, kan de belastingdienst daar niet meteen controleren?
Och die arme Eritreeërs, "gevlucht" uit eigen land en dan nog moeten sparen voor een vakantie naar je eigen land. Oh wees welkom, wees welkom in mijn land. Ruk de zangkoortjes maar weer aan met tekeningen, knuffeldieren en flesjes water die weggeflikkerd worden omdat een vrouw ze aanreikt.
Het was een steengoed feest.
Iedereen ging keihard.
Rotsvast vertrouwen in de organisatie.
@TeeJee | 05-01-20 | 15:49: en in de toekomst met deze mensen
Ja, ik hoorde dat Baksteen van de jeugd van tegenwoordig er ook was.
Nou nou wat een reaguursels weer. We hebben ze nodig mensen! Okay, ik weet niet precies waarvoor, maar ik ben dan ook geen intellectueel. Maar de mensen binnen de gelederen van mijn politieke partij die dat wel zijn, zeggen dat u en ik deze mensen nodig hebben .
Dus so what als deze mensen éénmaal per jaar een paar agenten bekogelen? De overige 364 dagen van het jaar zijn het keurige wetenschappers, ingenieurs, hersenchirurgen en apothekers. En voor de agenten is het niet meer dan een simpel beroepsrisico waarvoor ze tekenden toen ze agent werden.
Dus hou aub op met klagen en ga gewoon aan jullie werk: de asielopvang heeft namelijk meer geld nodig.
Ik mag toch hopen dat we hier oproepen tot saamhorigheid! Laten we de dialoog open houden, en deescalerend optreden. Ik stel voor de nadruk te leggen op de overeenkomsten, ipv de verschillen. Al die dingen die de laatste jaren zo fantastisch gewerkt hebben. Want ze de grens over trappen moeten we niet willen.
Je kunt een man wel uit de steentijd halen, maar hoe haal je de stenen uit zijn hand? Afhakken misschien?
Die mensen hebben het zo zwaar in Eritrea. Nare dictator, wonen vlakbij dat prachtland Somalië vol met Khatkauwers, kilometers warme kustlijn en landgrens die ze moeten verdedigen met levenslange dienstplicht tegen die nare Ethiopiërs, wereldwijd ongeacht waar je woont belasting moeten betalen als dank voor je Eritrese paspoort, alsof het Amerikanen zijn (met zonder geld dan) en slechts één of een paar keer per jaar terug op vakantie naar het moederland, waar ze met gevaar voor eigen leven uit gevlucht zijn.
Maar net zoals struikrovers en verkrachtende bosjesmannen volgens Halsema aan de struiken ligt, moet hier de oorzaak ook elders liggen. De straatstenen liggen daar zo verleidelijk los op de grond. Je moet ze ook vervangen met iets minder schadelijks. Grind of zo, of een laag beton. Wel lastig de straat openbreken bij onderhoud, maar daar pak je dan maar even een drilboor bij. Of anders rubbertegels, dat past zo goed bij onze tijdgeest.
Geef die jongens een fijne nuttige hobby met gebruik van hun talenten. Ballenkanon op een tennisbaan wellicht. Of honkbal, maar dan alleen als werpers, want een stel knuppels kun je niet met een slaghout vertrouwen.
Goeie catch voor de Motormuis! Winner!
Maar wacht ze kunnen er niks aan doen. Het is toch een gewoonte om vrouwen te stenigen! Iss cultoer.
En weer moeten zwarten het ontgelden! Sylvana, kom er maar in.
Misschien is een aangepaste versie van 'A Christmas Carol' wel een methode om Nederland te beschrijven middels 3 geesten.
Onze grenzen staan wagenwijd open; 80% van de aanvragen van Eritreërs wordt goedgekeurd. Niemand die er iets aan doet.
Het maakt niet eens uit of een asiel-aanvraag wordt goedgekeurd of afgekeurd; indien afgekeurd, verdwijnt zo'n barbaar gewoon in de illegaliteit. En daarmee in de criminaliteit.
Oplossing: een steenverbod.
Het is nodig om hier Victoriaans de openbare orde te herstellen. Een steen naar de politie betekent opsluiting in een hulk van de Marine, die zodra die vol is, afvaart naar Zandbakkië - ergens bij de Libische kust, dat is ver genoeg - en aldaar zich ontdoet van zijn ballast. Dus met opzet zeer zware straffen invoeren voor verstoorders van de openbare orde. Grote bek? Meteen in de boeien en in het schavot: gewoon openbaar te kak zetten. Zo herstel je de openbare orde.
Ik zeg, smijt er meer geld tegenaan. Dat is altijd de oplossing voor dit soort multi culturele problemen.
Geef ze een clubuis, een lcd televee en uiteraard een laptop om te solliciteren... ohw wacht.
Speciaal NS vervoer:
"Een deel van de weggestuurde bezoekers bleef rond Den Haag Centraal hangen. Daar rijden geen nachttreinen. Om de bezoekers buiten het station te houden hebben meerdere agenten op linie de hal van Den Haag Centraal geblokkeerd.
Vervolgens heeft de NS op verzoek van de poltiie een trein geregeld om de rust te laten wederkeren. „Het ritje van Den Haag Centraal naar Den Haag Holland Spoor vond plaats onder politiebegeleiding. Daar hebben ongeveer 20 tot 25 mensen gebruik van gemaakt. Vanaf Holland Spoor kunnen mensen weer alle kanten op”, aldus een woordvoerster van de NS."
Ik weet genoeg !
Wel bijzonder toch? Beloond worden met de inzet van een trein omdat je je niet gedragen kan.
Lekker. Tuf je met de nachttrein krijg je zo'n kutroedel opgefokte Afrikaniers er gratiesch bij. Nou maar hopen dat ze die 20 euro instapNS op hun kaart hadden...
Waarom is die kudde niet gewoon afgemacheerd naar Den Haag HS,met 10 herdershonden had dat moeten lukken.
@Lorejas | 05-01-20 | 16:02:
Nou......…….die €. 20.= lijkt me ijdele hoop !
Gotallemachtig! Echt waar?? Dan loopt hun schema op rolletjes...
Wie zijn 'ze'? Namen, rugnummers, posities, aantallen. Ik ben benieuwd.
@A.U.EnLeven | 05-01-20 | 15:42:
en.wikipedia.org/wiki/Frankfurt_Schoo...
@A.U.EnLeven | 05-01-20 | 15:42: Kijk even op een EU Gouvernment site. Die hebben dit toegestaan.
@Kijkeensaan | 05-01-20 | 15:46: nee, niet het wiki-artikel met een paar stokoude en dode Duitsers, zover kwam ik zelf ook wel. Ik bedoel de namen, rugnummers, posities en aantallen mensen die bovenstaand plan elke dag uitvoeren. U schrijft 'ze' zitten op schema. Wie allemaal?
Heb je ook een bron?
Ik kom deze punten alleen tegen in het manifest van Anders Breivik waarin een aantal puntsgewijze observaties overeenkomen, maar niet zo zeer aan de Frankfurter Schule is gekoppeld. Deze punten lijken te komen uit Breiviks eigen kijk op de wereld.
Zijn allemaal dienstweigeraars.
En dus dientengevolge lafaards/landverraders.
Dus nergens in heel Eritrea is plek voor deze mensen? Wie is Chef Terugkeer Eritreers bij het COA? Kunnen we het beleid en dossiers van al deze mensen wobben? Waarom zijn ze hier? Wie verdient er aan? Genoeg vragen.
Meen me te herinneren dat ze hun in Nederland 'verdiende' geld massaal opsturen naar het land van herkomst.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 15:58:
De Eritrese "regering" dwingt ze tot het betalen van een "diospera" belasting van zo 'n 2%.
www.dsp-groep.nl/projecten/heffing-en...
Allemaal nepvluchtelingen die door onze regering zijn binnen gelaten alszijnde zielig. Nepvluchtelingen die op onze kosten kunnen rellen, vrouwen verkrachten en ook gewoon naar Eritea op vakantie gaan.
Voor nog veel meer van dit tuig in ons land gewoon straks allemaal weer braaf PvdA, GL, D66, CU, SP, CDA en ook VVD stemmen.
Politieke onwil ,bang voor zetelverlies.
Knikt instemmend ja, en dan wel zo hard dat ik mezelf bijna een whiplash bezorg.
Ik hoorde op de radio over dit 'besloten feestje' en ik vroeg me al af wat voor een feestje het dan zou zijn. Vorig jaar was het Veldhoven toch? Kan iemand mij uitleggen 1. Waarom deze mensen hier uberhaupt zijn? 2. Waarom ze openlijk een politieke partij/beweging aanhangen (van de dictator waarvoor ze zogenaamd gevlucht zijn)? 3. Waarom ze dan verdomme op vakantie gaan in het land waaruit ze 'gevlucht' zijn? 4. Waarom wij dat allemaal gewoon maar toelaten?
Ik hoorde het ook op de radio. Natuurlijk bgeen vermelding dat het onze o zo geliefde irritreeers weer waren.
@5611 | 05-01-20 | 15:50: Dit soort problemen hadden wij vroeger iig niet op de feestjes in de 5611.
En ja hoor, net op het NPO radiojournaal. Een groep jongeren, dat het Eritrese jongeren betreft wordt maar weer verzwegen.
Zelfs al zat er een 50-jarige tussen, wanneer niet blank is het een 'jongere'.
De Nationale Propaganda Omroepen zijn reeds gecapituleerd.
Rutte met aanhangsel ook uitgenodigd??
Die loopt vast weer te brallen dat geweld tegen hulpverleners echt niet kan en er keihard zal worden opgetreden. Zelfs dat liegt ie dus.
@Ommezwaai | 05-01-20 | 15:35: Nee, hij is nog geschokt.
Iets met een vaasje.
Geen medelijden. Je bent gewoon knettergek als je bij de politie gaat werken en jezelf als schietschijf laat gebruiken.
Nee geen medelijden,wel respect.Je hebt nl goede intensies als je voor de politie kiest.Ben blij dat ze er zijn!
Plus dat de politie weinig respect nog verdient. Als dit blank tuig was geweest dan was er zero tolerance beleid toegepast. Bij dit volk of Marokkaans tuig wordt er vrijwel niks gedaan behalve doodleuk even een extra treintje geregeld. F#ck the police.
@R. Skickr | 05-01-20 | 15:35: Precies niks extra trein. Bus in duwen, met z'n twintiger de cel in en na een dagje eens kijken hoe het erbij staat. Volkomen hersenloos asieltuig dit.
Maar vooral door blijven gaan het het importeren van derde wereld tuig.
Misschien komen we dan over een paar jaar ook in aanmerking voor ontwikkelingshulp.
Met honderd man onuitgenodigd op komen dagen bij een feest. Zelf geen rechercheur of burgemeester van Den Haag, toch een paar vragen:
1) Wat voor feest?
2) Door wie georganiseerd?
3) Eigenaar van het betreffende etablissement? (sluiting u.h.v. van ordeverstoring)
4) Wie waren er wel uitgenodigd?
5) En wie waarom dus niet?
6) Verblijfsstatus van alle betrokkenen, inclusief facilitators (tolken).
7) Woon- en verblijfplaats betrokkenen.
8) Redenen waarom niet uitgezet? www.vluchtelingenwerk.nl/feiten-cijfe... Saoedi Arabië kent de doodstraf en is dus vele malen erger.
9) gegeven dit "feest" snap ik de regering van Eritrea prima, maar hoe bewijs je vervolging?
10) Aan agressie geen gebrek, het verklaart een dienstplicht van 10 jaar. Onderkomen en gegarandeerd eten. Partytime in je eigen land lijkt mij.
Tenslotte: www.infopolitie.nl/index.php/verslavi... Verbieden is het nieuwe handhaven: kan het tenminste nooit aan het beleid op zich liggen.
Vraag 11) Wie heeft dat feest betaald? Iemand?
Wat dacht jezelf? Jij en ik.......
Ik ken de hele achtergrond (website Kristal: veel spelfouten en "voor uw oosterse bruiloften" dus kennelijk zo'n Turks feestpaleis) niet maar sluiten van die tent lijkt me wat kort door de bocht. Als bedrijf ben je natuurlijk goed stom om je met irritreeers in te laten (die moet je buiten de deur houden) maar als hij dit feest geweigerd had hadden daags erop de Robbies en de Jesses weer lopen gillen. Je doet het dus nooit goed.
Er zit uiteraard maar 1 ding op. Per direct een stenenverbod. Dat zal ze leren.
Ja ooit was 't leuk, maar nu loopt het toch wel de spuigaten uit. Jammer voor al die mensen die wel verstandig met stenen om kunnen gaan, maar 't is niet anders....
DMDHVDMV-ers altijd weer.
De minderheid die het voor de meerderheid verpest.
Een jaar of twee geleden is in Zaandam hetzelfde gebeurd met een paar honderd Irriteerders. Die hebben toen urenlang het centrum onveilig gemaakt. Ook iets met een feestje dat uit de hand liep.
Uiteindelijk komen de meesten er nog mee weg ook. Er wordt zelfs een extra trein voor ze geregeld om ze naar een station een paar kilometer verderop te brengen. We zijn echt kansloos de weg kwijt in Nederland......
Ze kunnen ook niets anders dan stenen gooien.
Niet liegen, geld in ontvangst nemen gaat ze ook prima af.
Die politiehonden zijn zo te zien gek op qattepootjes. Zal wel een drugshond zijn.
Als je stenen kan gooien kan je werken ook .
Ooooh wacht .
Hahahaha
Ik zie toch wel inzet-mogelijkheden.
Aan die dure kleding, schoenen, mobieltjes en sieraden te zien moeten die gasten toch een topbaan hebben. Van een uitkering kun je dit nooit bekostigen.
De kansenparels van Rutte.
De agenten waren gisteren Qatvangers
Welkom in het beschaafde westen. Kun je een mooie toekomst opbouwen. Met stenen? Ja, met stenen.
Nee,met stenen kun je geen mooie toekomst opbouwen.Kijk maar naar het land wat ze 'ontvlucht' zijn.... komt niks van terecht
@Wilookevenietszeggen | 05-01-20 | 15:44: tsja, daarom zijn ze ook gevlucht, thuis mogen ze geen stenen gooien. Je reinste onderdrukking.
Goh, dit gebeurd nooit op grote festivals waar de XTC en MDMA rijkelijk vloeit... Heeft Grapperhaus trouwens al gezegd dat het aantal Eritreër feestjes naar beneden moet...?!
Akerboom zal dat niet leuk vinden, liever in dialoog!
Ken ook een heleboel ongelofelijk sympathieke Eritreanen. Nee man.
Ik ook maar die wonen allemaal in Eritrea...
"Geweld tegen politie en hulpverleners zal zwaarder worden bestraft".
En wel met: een Nederlands paspoort, uitkering, gratis huisje, gratis Miele, extra zakgeld, gratis feestjes, kortingen, gratis reisjes, geen burgerplichten louter -rechten, en natuurlijk nog een aai over de bol van mevrouw Welkomwelkom.
Ja hallo, we zijn hier wél het gaafste land ter wereld! Lekker divers en de meeste mensen deugen! Geld klotst tegen de plinten en de bevolking is lief! <3
Dat was een typo van de overheid. Bestraft=beloond.
Dit zijn geen Eritreeërs. Eritreeërs zijn schuchter.
Zolang alles gratis is, ja...!
"Er was een groot feest van Eritreeërs in zalencentrum Kristal aan de Wegastraat. Er zijn daar veel feesten en meestal verlopen die zonder problemen, maar nu probeerde een groep van naar schatting 100 personen zonder kaartje naar binnen komen.
Volgens getuigen waren er al enkele bezoekers zonder kaartje (en zonder gefouilleerd te zijn) binnen gedrongen in het zalencentrum en daarop werd het feest stilgelegd. Dit leverde de nodige ongeregeldheden op, aangezien de bezoekers met kaartje hier boos om werden.
De politie was inmiddels met de nodige agenten ter plaatse om de problemen binnen en buiten in goede banen te begeleiden. Zo'n 100 á 150 personen keerden zich tegen de politie, omdat ze weigerden om de locatie te verlaten."
Tenzij die Eritreeërs niet zelf voor hun beveiliging kunnen zorgen, geen feestje dus volgend jaar.
Tenzij = Als.
Stenigen is daar aan de orde van de dag.
En dan kun je zo'n Eritreeër wel oppakken en een paar daagjes binnen houden, maar ja, vanuit hun perspectief is dat gewoon weer een paar dagen gratis bed, bad & brood. Precies datgene waarvoor ze hier in eerste instantie gekomen zijn. En geen werkgever die zich afvraagt waar ze blijven.
Uw sarcasme is echt van een hogere orde.
Wat doen die lui in ONS land?
Vluchten...
Feest vieren.
De Khat is hier in de aanbieding.
Die komen stenigen.
Je krijgt hier te vreten, je krijgt hier een dak boven je hoofd, de beste medische zorg helemaal gratis... Eigenlijk is het meer de vraag wat al die andere Eritreeërs nog in Eritrea doen.
een deel is vluchteling en dient als zodanig behandeld te worden, het gros komt voor hand ophouden voor geld.
Terugkeren uit de UK
@VanBukkem | 05-01-20 | 15:22: Hun land opbouwen? Of in de rij staan voor de volgende boot naar Nederland?
Ik heb wel een beeld.
@otjemans | 05-01-20 | 15:22: Die 1 promille "echte vluchteling" valt in het niet bij de rest.
Ik zie niemand stenen gooien, of heb ik iets gemist ?
De stenen, gelukkig maar voor je.
De stenen hebben jou blijkbaar gemist.
"Jij bent welkoooom..."
Volgens D'66 verloopt de integratie uitstekend.
Heeft Akerboom al gehuild?
Nee maar hij heeft wel laten optekenen dat hij mensen kent die hier om gehuild hebben.
Zeker, alle feesten moeten verboden worden. Nergens voor nodig, kost een hoop en verbod geeft rust.
Dat waren dus 100 enkele reisjes terug de zandbak in. Waarom is dat tuig niet opgepakt, vastgezet, verblijfsvergunning ingetrokken, asielprocedures gestopt en per direct op het vliegtuig gezet? Vrijwel alle andere landen kunnen dit, dus juridisch is er geen enkel bezwaar. Ik kan niet anders concluderen dan dat men gewoon niet wil. Dit volk biedt geen enkele meerwaarde, integendeel. Opvoeden of optyphten. Opvoeden is niet gelukt, dus eruit. En als dat niet kan, kunnen ze per trein naar Brussel of Berlijn.
Wat een stigmatiserende berichtgeving zeg. Alsof alle Eritreeërs uitsluitend stenen willen gooien. Sommigen gooien ook met stokken hoor.
Hoe zat het nou ook al weer met stenengooiers volgens al die Pali lovers? Legitiem verzet ofzo tegen gewapende agenten?
Iets met moeilijke jeugd en zo?
Immigratie in een notendop: wat een leuk fuifje, wij willen ook naar dat fuifje, hoezo mogen we niet naar dat fuifje, jullie zijn een kutfuifje, een steen voor je kutfuifje, fuifje voorbij... Een notendop, vol niemand blij.
Was Kuifje ook bij dat kutfuifje?
@aamert | 05-01-20 | 15:19: die was eregast
@aamert | 05-01-20 | 15:19: nee die was onderweg naar Brussel. Als chauffeur van Mark.
@aamert | 05-01-20 | 15:19: uiteraard, snuifje is eigenlijk Halbe.
Iemand Grappersmous al gehoord over het verbieden van alle feestjes ?
Grapperhaus moet eerst nog zijn belofte nakomen, bij ernstige ongeregeldheden het vuurwerk te verbieden. Put your money where your mouth is. Of was het weer een proefballonnetje?
-
Waarom wordt er niet geschoten?
#steenverbodnu al trending op twitter?
#keukentrapverbodnu wel.
Oh gelukkig het twitvolk kan ze nog ergens druk om maken
Wel netjes gedragen tegen die lui die zo'n verschrikkelijk leven hebben moeten meemaken. Ze hebben alles achter moeten laten. Ik heb ook zo'n medelijden met ze. Voel me zo verrijkt door die kennis en kracht. Meer meer meer PVV!
Het waaibomenkapsel is ook terug van weggeweest.
Gelukkig maakt de jeugd zich druk over het klimaat en hebben ze geen idee wat ze werkelijk boven het hoofd hangt.
Is een simpele truc, maar het werkt. Alle aandacht is weg van de instroom.
Algemeen steenverbod is de juiste oplossing
Ik zie meer in een verbod op luide knalstenen
Ik zie inderdaad maar één oplossing, een totaalverbod op stenen. Snap werkelijk niet dat tuincentra maar gewoon het hele jaar door stoeptegels mogen verkopen, moet je zien wat een schade en overlast het aanricht. Ik verwacht spoedig een poll hier om te kijken hoe groot het draagvlak voor stenen nog is.
Godverdomme verbieden, die kudtstenen... Weet iemand wel hoeveel overlast ik ondervind van stenen...?! Zeker wanneer ze gelegd worden moet ik hoesten van de stof die er van af komt... Mijn hond ook en die is er bang van... Een beetje respect voor ons slachtofferschap, ja...!
u vergeet de illegaal verkregen klinkers die via Duitsland ongecontroleerd de grens overkomen of die gruwelijke kasseien uit Belgie.
@Nemo_Tenetur | 05-01-20 | 15:12: Inderdaad, het moet ook altijd gelijk zo luidruchtig met een rubberen hamer waarbij elke slag op de inslag van een bom lijkt, en een bijtel om de hoekjes eraf te slaan. als zo een stukje beton in je oog komt ben je voergoed blind, je zou er maar net langslopen op dat moment. Het is nu wachten tot de eerste oogarts te zien is op NOS met de actuele cijfers. En dan hebben we het trouwens nog niet eens over het klimaat, die vieze diesel stampers die ze gebruiken om de grond klaar te maken zijn ronduit collectieve zelfmoord.
Dit waren gewoon legale tegels!!!
@Petroselinum crispum | 05-01-20 | 15:25: Tegeltjeswijsheden.
Hoeveel VVD burgemeesters hebben zich al uitgesproken over deze kwestie?
@Petroselinum crispum | 05-01-20 | 15:25: Waarschijnlijk een stuk legaler dan de gooiers, inderdaad.
Wat een rare mensen. Deden ze dat zomaar voor de lol?
En dan niet doen wat de politie zegt. Slecht idee.
Nou, wat een aanwinsten, deze modelburgers.
Meer, meer
He wat is dit, ben je nu tegen het beleid van rutte da je schamen lol
@Idiot456 | 05-01-20 | 15:39: Die toelating mag allemaal wel wat strenger. Deze jongens zijn vrij kansloos in onze samenleving. Heb je niks an en kost een boel geld.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 16:02: dat argument geldt voor >95% van de nieuwelingen.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-01-20 | 16:02: eh.. Kuifje, .is de verkiezingsstrijd nu al losgebarsten?
Vluchtelingen, hè... Tjonge jonge, wat hebben we allemaal binnengelaten door de jaren...?! Moet je nagaan dat we al dat gezeik allemaal ook niet hadden kunnen hebben...
Dat is hun cultuur mensen. wel een beetje begrip tonen
Welkom terug in het stenen tijdperk .
Die zijn natuurlijk gewoon zand gewend, om in te hurken.
Dat mag.
Want dat is cultuur.
Racisten!
Wat n lief hondje.
Dat tuigjoch op de laatste foto moet inderdaad nodig naar de poedeltrimsalon.
(even meezingen graag) "..... Je bent wééélkom, welkom in mijn land...."
Bedankt Wering heb ik dat kudt melodietje weer in m'n kop
keukentrapjes, die zijn pas gevaarlijk.
@Plat-forum | 05-01-20 | 15:12:
Sorry, zal het niet meer doen ; - )
Wèèèèèèèlkom, niet wééééééélkom.. Voor de rest sterke bijdrage :-)
Welk Iritrees feestje?
Is bekend dat Eritreërs krengen zijn...
Iemand al de racisme kaart gespeeld
Moet je in Eritrea proberen, stenen gooien naar de politie.
Daarom zitten ze ook hier. De arme kindjes zijn allemaal getraumatiseerd door hun gewelddadige opvoeding. Daar moet je met hen over praten,.
Eritreërs zijn ook wel echt het uitschot van het uitschot. Allemaal terugsturen zeg ik.
Dat eerste weet ik niet, heb er geen verstand van, maar dat tweede, terugsturen, dat lijkt me heel verstandig. Maar verstandig is niet direct iets wat bij de huidige - in daden verlamde- politiek hoort.
-
Ik hoorde het op de radio en dacht: laat ik effe checken op GeenStijl waar dit tuig vandaan komt. Turkije of Marokko.
Maar ik zat er naast.
Zo zie je maar, je onderbuik heeft niet altijd gelijk!
We worden met veel meer uitvreter groepen opgescheept dan alleen Turken en Mocro's. Eritreeërs horen daar bij, maar vlak de Somaliërs ook niet uit. Stuk voor stuk aanwinsten voor onze Westerse maatschappij.
Het gaat nog veel te goed met Nederland. Zodra het gratis geld op is voorspel ik een burgeroorlog, en ik vrees dat de autochtone Nederlander die niet gaat winnen.
Vooral die illegale stenen zijn zwaar materiaal! Zullen wel in Polen gehaald zijn.
Niet mijn getraumatiseerde vluchtelingen.
Meer van dit. Zodat de regering zal weten wat ze binnenhalen.
De echte vluchteling bestaat niet.
Die kunnen namelijk de overtocht niet betalen
O, maar de regering weet dat verdomd goed!
@WarremeWors | 05-01-20 | 15:08: In 1988 kwam ik op voor mijn dienstplicht bij de Kon. Luchtmacht. Ik herinner mij een les in een van mijn eerste weken van een majoor, die toen al aangaf dat de dreiging uit het oosten steeds minder werd (de koude oorlog liep al op zijn eind immers), maar dat we in de toekomst rekening moesten houden met dreiging in de vorm van een enorme migratie vanuit m.n. Afrika. Dit was voor mij toen wel een verassing en later een eyeopener en ik denk er nog regelmatig aan terug. Dit is dus 32 jaar geleden en men had toen al lang ik kaart welke kant het toen opging. Wir haben es nicht gewust, gaat dus voor niets en niemand op in bestuurlijk NL.
Waarom stopte die special geregelde trein niet midden in een weiland ergens in een verlaten deel van Groningen?
De randstad is toch al een hellhole en soort zoekt soort, dus hou dat zootje ongeregeld daar maar lekker zelf.
Nee dank u, wij hoeven geen dump van in de randstad veroorzaakte bagger en ellende.
Nee, die gaan allemaal naar de stad en wij hebben er al genoeg en krijgen sowieso meer en de waarde van mijn huis holt daardoor achteruit.
@WitteGrunneger | 05-01-20 | 15:18:
De randstad een hellhole
Groningen een sinkhole
Niet dat ik veel verstand heb van etymologie maar zou het kunnen dat het woord 'irritant' een verbastering is van Eritrea?
Ik ben etymoloog en kan bevestigen dat dit inderdaad klopt.
Gevlucht, te lui om wat uit te voeren, betalen voor feesie's en OV, dat is voor die gekke Hollanders en van de zomer zes weken op vakantie naar... Eritrea!
Omroep West en het AD zijn te laf om het beesie bij zijn naampje te noemen.
Ze zijn gevlucht voor de puinhopen die ze zelf gemaakt hebben in Eritrea.
Het zijn net sprinkhanen. Nu is Nederland aan de beurt.
True story, ik ken een Eritrees gezin dat inderdaad iedere zomer naar Eritrea gaat, en ook gewoon weer veilig terugkomt. Deze werken overigens wel, maar het geeft aan dat je prima kunt leven in dat land.
@John McClane | 05-01-20 | 15:07:
Dat krijg je ervan als je paspoorten bij de waspoeder cadeau doet. Een Nederlands paspoort staat wereldwijd tegenwoordig gelijk aan een pinpas...
@Ommezwaai | 05-01-20 | 15:43:
Voor mij als geboren Nederlander en inmiddels 20 jaar expat geldt dat vast niet als ik terugkom in mijn land. Of toch wel?
@SDI | 05-01-20 | 18:10: Dan mis je op zijn allerbest wel 20 jaar aan opgebouwde AOW rechten..
“Wiebelen” vind ik niet zo een heel sterke woordkeuze van oom agent.
Ik verstond anders 'Wieberen'
Oh, ik hoor anders duidelijk
Kom op konijntje kom maar wiebelen
wiebel met je oortjes heen en weer
Wat een gedrag zeg. Zo gedraag je je niet als je ergens te gast bent.
De grote grap is dat de IND Somaliërs en Eritreeërs niet uit elkaar kan houden. Allemaal welkom.
Gast? Indringer bedoel je?
@Zult-eter | 05-01-20 | 15:37:
Een gast is in principe iemand die welkom is. De meeste Nederlanders zijn het gezeik met allochtonen inmiddels goed zat. Stel nu eens een voorbeeld en trap er eens een vliegtuig vol uit, is het gelijk over.
.
Spugen in de ruif waar ze uit vreten, idioten....
@Acidstain | 05-01-20 | 15:06: Waarom uit elkaar houden? Ze zijn beide niet welkom. Lekker terug met die lui naar waar ze vandaan kwamen.
Naatsjie!
REAGEER OOK