Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

BAM. 49999 leden voor Ongehoord Nederland

Hoera. Weer een nieuwe publieke omroep erbij

hoera

Oprecht gefeliciproficiat Arnold, Joost, Hans, Vlemmix, Ybeltje et al van ONGEHOORD NEDERLAND. De drempel is gehaald, waarvoor hulde. Het was een mooie vlotte campagne, met wat hobbeltjes enzo. Maar snel gedaan. Waarvoor hulde. En wij kunnen het weten, want been there, done that. En jullie hadden ook nog een NIET AFLATENDE HAATCAMPAGNE van de totalitaire Nederlandse systeempers die de godganse dag over pluriformiteit wauwelt, maar als ze het dan tegenkomen huilend wegrennen naar de dichtstbijzijnde columnist voor alweer een obligaat haatstukje met puntmutsen. Jullie krijgen nu een ongehoorde bak taxpoet en een aspirant timeslotje op een klote-uur, ergens op zaterdagochtend. Doe iets moois met de centjes en verbrand het niet allemaal op één plek of aan 1 buitenproducent. Kleine kanttekening onzerzijds nog waarmee we geenszins de feestvreugde willen verpesten. TV = deaud.

Reaguursels

Inloggen

Super snel gegaan. Door naar de 100.000 voor nog meer zendtijd?

Ik zou gewoon die aanvraag doen om in 2020 al zendtijd te krijgen. De linkse wegkijkende, uit zijn neus vretende, Slappe hap minister Slokop kan tussentijds wel regels willen aanpassen, maar ik betwijfel of dat stand houdt voor een rechter....

FrankOngerust | 20-12-19 | 23:22

De 101st Airborne Division heeft zo'n 35.000 soldaten, de 2019 ON Divisie nu 50.000. Geen slecht resultaat.

rmstock | 20-12-19 | 16:31

En nu maar hopen dat sneue types die je nogal eens hier op GS vindt, niet voor de zoveelste keer de boel gaan verkloten. Ben bang van wel.

hardhorendhert | 20-12-19 | 14:03

Ha fijn,
Een mooi platform om wegkijkende en liegende gutlinksiers
te ontmaskeren en aan de publieke schandpaal te nagelen.
Terwijl we hier dan genieten van hun huichelachtige huilen er over. ;-)

hotmint | 20-12-19 | 13:11 | 2

PS Ik wed 1 euro dat:
De reactie van gutlinks zal zijn dat de "toonzetting" van ON onaangenaam is,
zonder op de argumenten / feitetelijkheid / werkelijkheid in te gaan.
Wie neemt m aan .... ? ;-)

hotmint | 20-12-19 | 13:15

@hotmint | 20-12-19 | 13:15:
Ik wed er 1 euro om dat ze zelf de boel verkloten met intene ruzies. De eerste is alweer gewieberd, dus dat bellooft weer wat goeds. Drie mensen die gesjeesd zijn in hun beroep die prima donna willen spelen. Dat wordt leuk.

Beste_Landgenoten | 20-12-19 | 16:29

Wel een mooie aanvulling: Een complotzender en dat betaald met publiek geld!
We gaan de meest bizarre onzin horen en zien uit de monden van twee, misschien drie (Ybeltje) gesfrustreerden met een lichte rancune jegens "de" MSM.

Het zal uiteeraard gaan over de vreselijke dreiging van Bruine Mannen uit Enge Landen die onze blonde dochters komen vergewaltigen, besnijden en meer fraais. En in het verlengde daarvan de gemene EU-functionarissen die daar graag op toekijken, volgevreten aan de dis in Straatsburg of Brussel. En uiteraard over die nare NPO, die alleen maar propaganda laat horen van het kartel. Oh en het klimaat natuurlijk. Was het bijna vergeten. Part and parcel van het pakketje rechtse lulkoek. Het ene gaat niet zonder het andere. KLimaat is verzonnen, door handige jongens die daar geld aan willen verdienen over de ruggen van.. drie keer raden? De Burger! Het Volk!

Je kunt het uittekenen. De lulkoek, bagger en onzin, het rancuneuze en het angstfige en het kleinzielge van witte ouwe mannen die niet helemaal meer serieus genomen worden, met hun militaire mutsjes en hun slappe boekjes vol complot-fantasie. En dan Ybeltje Berckmoes, te onbeholpen voor kamerlid, te lui voor het echte werk, aan de kant gezet door de VVD.

De gemene deler van deze ON-jongens en meisjes is dat ze eruit gezet zijn. Karskens door de NPO, Niemoller door het journaille en Ybeltje door de partij. We gaan zien wat drie professioneel gefrustreerde zielen gaan brengen aan fraais.

Beste_Landgenoten | 20-12-19 | 11:37 | 8

Je bent eigenlijk wel een heel zielig mannetje he.

stijlloze reactie | 20-12-19 | 13:14

Neen.
ON zal ongemakkelijke *feiten* gaan brengen,
die de NPO nu structureel verzwijgt / verbloemd.
Vanuit gutlinks zal er gejammerd worden over de "toon", ipv de "feiten".
Precies zoals jij nu doet, zelfs nog voordat ON begonnen is.
Maar het geheel zal bevorderend werken voor "rationeel' rechtse partijen bij nieuwe verkiezingen.

hotmint | 20-12-19 | 13:22

Ach houd toch op met je ongemakkelijke feiten. Meer van dezelfde rechtse bagger die ons al tien jaar overspoelt. Geen enkel nieuw inzicht, niets origineels, maar op de bekende wijze zogenaamd strijden voor de VVMU, als excuus voor het zo keihard mogelijk kunnen beledigen van alles waar ze een hekel aan hebben. Links dus, en migranten. Of omgekeerd. En de islam. En links. En "deugers".

Dus ik zit klaar om te zien hoe ze hun eigen graf graven door interne ruzies, over the top uitspraken, geld achterover drukken en meer leuke dingen, want de oprichters zijn mensen die aangetoond hebben niet te kunnen en willen samenwerken. Ze zijn uit op persoonlijke genoegdoening. Dag is het vermakelijke, je kunt het uittekenen.

Beste_Landgenoten | 20-12-19 | 16:18
▼ 5 antwoorden verborgen

Moet ik nou een tv kopen?

zwenkwieltje | 20-12-19 | 11:27

Gefeli. Het is niet te harden dat bijna dagelijks de VARA/NPO op primetime de uitzendingen verzorgen. Ja, 's ochtends is er WNL maar een echt ander geluid hoor je er zelden.

Piet Karbiet | 20-12-19 | 11:17

Doe mij maar UP!

Wil Palen | 20-12-19 | 10:56 | 1

Doe mij maar UP! bij ON.

Roadblock | 20-12-19 | 11:08

Mooie prestatie. Wel frustrerend dat ze twee jaar moeten wachten voordat ze los kunnen gaan op het nepnieuws over immigratie, EU en klimaat. Wel handig van Slob om ze pas na de verkiezingen met subsidies te overspoelen.

Graaier | 20-12-19 | 10:04 | 2

En de msolim24 zender ook wat meer tijd om de mullah en akbar app te ontwikkelen, win win voor links.

28 | 20-12-19 | 11:45

Tot die tijd moeten ze maar op YouTube een mooi uur per week maken of zo

Middensteun | 20-12-19 | 12:22

Ach wat tegengas kan nooit verkeerd zijn. Hoe slecht en verdorven ON is lees ik dan wel in de NRC of het Handelsblad.

Rest In Privacy | 20-12-19 | 10:00

Nee hoor gewoon 50.000 net lid geworden

likdoorn | 20-12-19 | 09:58

En nu blijven ze zeker nog een jaar ongehoord?

Schoorsteenveger | 20-12-19 | 09:06 | 1

Badum tsss

RembrandtvanGogh | 20-12-19 | 10:39

Nou gefeliciteerd met Onderbuik Nederland! Maar laten we wel zijn, treurbuis is voor ok boomers. Jugend zit al lang op een streaming dienst en zet de treurbuis alleen aan voor sport, boer zoekt hoer en chateau Meiland. En Temptation Island maar dat mag niet meer van RTL of zo.

Alleen de onderbuikjes van grijze postduiven kan potentieel bereikt worden, meer ook niet. Neen, willen conservatieven (en een ieder die niet stapgek identity politics aanhangt) een geluid ten gehore brengen, moet dat via internet (via jijbuis kan al niet meer wordt al gecensureerd door Silicon Valley).

Graaf_van_Hogendorp | 20-12-19 | 08:34 | 2

Het is juist de groep grijze postduiven die bereikt moet worden. Die zijn jarenlang gehersenspoeld door de TV en kijken er nog steeds naar. En gezien de vergrijzing is dat best een grote groep. Het is vermoedelijk ook de groep die op het partijkartel blijft stemmen omdat ze "altijd" op vvd/'66/cda/pvda hebben gestemd. Want het gaat toch goed? Ze geloven wat ze zien op TV ook al is dat niet het juiste beeld. Dat moet doorbroken worden en dat zou ON kunnen doen. Maar dan niet op een manier zoals Powned of Jensen want dan haken ze af. Het zal heel wat serieuzer gebracht moeten worden.

T. Rammel(l)an(d)t | 20-12-19 | 09:36

Jij bent wel nieuwsgierig wat er onder die grijze kuifjes speelt anders was jij hier niet.

likdoorn | 20-12-19 | 10:02

Ik vind het verheugend dat het aantal is gehaald. Ook wetend dat alles met een jaar is verlengd. Ik heb vertrouwen in Arnold en Joost om echt een ander geluid te laten horen. Het komt de democratische meningsvorming ten goede... dus de pluriformiteit.

Rest In Privacy | 20-12-19 | 08:33 | 3

"democratische meningsvorming"
Hoe precies ziet dat eruit? Meeste stemmen gelden?

Rest In Privacy | 20-12-19 | 08:36

@Je_zeulende_zusje | 20-12-19 | 08:36: Dat ziet er als volgt uit. Een onderwerp niet alleen van links benaderen maar ook van rechts, zodat een ieder er zich een mening van kan vormen. Dat is democratie maar nu wordt alleen vanuit de linkse politiek een mening opgedrongen (geframed). Van GL tot aan VVD (die de linkse agenda op veel onderwerpen uitvoert). Helder zo sjouwend zusje? Of moet ik er een tekeningetje bij maken! (grapje... zal niet besteed zijn aan links)

Rest In Privacy | 20-12-19 | 09:26

@Je_zeulende_zusje | 20-12-19 | 08:36: Nee dat je van een verscheidenheid aan meningen kennisneemt ipv Sylvana , een transgtender en een antifa lid hoort verkondigen hoe verdorven kapitalistisch we aan het discrimineren zijn.

bijna_raak | 20-12-19 | 09:45

Nou, mijn dag kan niet meer stuk. In afwachting van de journalistieke parels van ON zal ik me tot die tijd echter moeten behelpen met het aanbod van een of andere obscure streamingservice. Mocht u verder niets meer vernemen vandaag na 09.00 uur komt dat door geestelijke voorbereiding op de intellectuele kanonnen van voornoemde aspirant-omroep.

Rest In Privacy | 20-12-19 | 08:29

Maar ja eerlijk is eerlijk. Als het een WNL wordt. Nou berg je dan maar. Vanochtend was wel weer een diepte punt. Met het kerstzielig.En de zielige vluchteling kwam zelfs voorbij. Bij een trendstrateeg. Je weet wel. Zo'n te dikke muts met blond haar.

tweetybird | 20-12-19 | 08:27

Ybeltje: een Tweede Kamerlid dat landelijk bekendheid verwierf bij haar afscheid; toen bleek dat ze te lui was om haar bek open te trekken. Vlemmix: een autistische aandachtshoer waar alleen maar verbale diarree uit komt.

Die hebben nu het plan opgevat een boterham te verdienen als beroepsquerulanten. Volgens mij kan dit rariteitenkabinet maar het beste ongehoord blijven. Maar het domme volk trapt er kennelijk met open ogen in. Dat geeft deze abominatie bestaansrecht.

de IJsman | 20-12-19 | 08:13 | 6

Blijven trouw en onnozel op Rutte met consorten vertrouwen.

Rest In Privacy | 20-12-19 | 09:19

Ja het domme volk geeft iedere keer zijn stem aan de door jou geliefde partijen.

bijna_raak | 20-12-19 | 09:47

@bijna_raak | 20-12-19 | 09:47 |

Het lijkt me heerlijk om zo zwart-wit te kunnen denken als u. Maakt de wereld lekker overzichtelijk.

de IJsman | 20-12-19 | 12:30
▼ 3 antwoorden verborgen

De reden waarom de TV deaud is, is omdat er, heel simpel, niks FATSOENLIJKS op komt.

F1802 | 20-12-19 | 08:12

de STAATSLOTERIJ ziet het in nederland ook al niet meer zitten. Ze geraken buiten beeld op zo een manier.!

brandewijntje | 20-12-19 | 08:06

Hopelijk krijgen we Jensen terug op de TV, dan zien we weer real TV.

brandewijntje | 20-12-19 | 07:52 | 3

Dikke harses past inmiddels zelfs niet meer op een breedbeeld TV.

Bigi Bana Boy | 20-12-19 | 08:11

Ik kijk wel eens naar zijn filmpjes op de interwebs. Meer dan twee minuten houd ik het meestal niet vol.

knutsel_ | 20-12-19 | 09:01

Nee dank u, als er nou iets is waardoor de rechtse stem niet gehoord wordt, is het wel Jensen met z'n flauwe grappen en open deuren. Doe maar niet.

EefjeWentelteefje | 20-12-19 | 10:17

Fake nieuws. Ik geloof er niks van.

Bigi Bana Boy | 20-12-19 | 07:43 | 1

En daarom dus #Nexit! Bigi :)

Rest In Privacy | 20-12-19 | 08:11

Goeie campagne? Twee keer zag ik die Karskens op TV de laatste dagen en wat zag ik; een kerel met een Afghaans hoedje op en een smerige vechthond aan de riem die hem de baas was. Nooit maar dan ook nooit een dubbeltje of stem/steun naar die gek. De groeten met die ego-malloten.

Normpje | 20-12-19 | 07:36 | 10

@Ridde Rogter | 20-12-19 | 07:52: tegen zulk soort types wel.

Gerr123 | 20-12-19 | 10:38

Ik denk niet dat uw 'steun' vereist is.

Roadblock | 20-12-19 | 11:12
▼ 7 antwoorden verborgen

Overigens, over de NPO, en dat moet gezegd:
Hoorde voor 2/3 nachten terug diep in de nacht een tof NPO interview met Hans Dulfer.
Ging over Miles Davis, met wie die een keer een encounter had (beroepsmatig, of viavia weet ik het.)
-
Dodelijk mooi experience citaat van Dulfer:
"Sta ik daar ik in die lift, komt Miles Davis binnen.
"Rokend, in dat purperen pak."
"En ik, jong bewonderaartje, kon alleen maar als de eerste de beste groupie stamelen: Mr. Davis, Mr. Davis, you have NO IDEA how i admire your work. You a legend, Mr. Davis."
(Waarop Davis, na nog niet 1 woord, en Hans Dulfer in stilte rokend te hebben opgenomen, na meerdere verdiepingen stilte zei, al uitstappend:
"Well, ain't this your lucky day".
-
Prachtverhaal, toch.
Die nachtelijke NPO intermezzo's kunnen best okay zijn, wil ik maar zeggen.
Eus dat doet ook goed.
Kewl.

chicago river | 20-12-19 | 07:32 | 5

@chicago river | 20-12-19 | 08:03:
Poephoofd kan best wel een kuitenbijtertje zijn hoor. Jammer dat hij te fatsoenlijk is om door te bijten.

Rest In Privacy | 20-12-19 | 08:08

@de Voorzittert | 20-12-19 | 07:54: Van dattum dus.

De Profundus | 20-12-19 | 08:45

1994. Bijbaantje in het audiocentrum op een druilerige zaterdagmorgen. Oude man sloft alleen richting hoofdingang. Baard van een dag of vijf, kabeltrui, vale spijkerbroek, wollen sokken in bordeelsluipers.

Komt binnen en loopt, of eigenlijk sloft op me af.

“Hello, could you guide me to the radio studio?”

Die stem. Geen seconde twijfel. Grijsgedraaid bij mij thuis. In de auto.

Aan de grond genageld kon ik Joe Cocker slechts met een handgebaar wijzen richting trap die naar de studio van radio 3 leidde.

Hemelsbreed op 40 meter afstand van de plek waarop Fortuin geliquideerd is.

Ajb. Helemaal gratis.

Joffri | 20-12-19 | 08:58
▼ 2 antwoorden verborgen

De website van ON begint met .. "Schande!"
Dan is de toon maar gezet hé.

Rest In Privacy | 20-12-19 | 07:20 | 2

VerONgelijkt Nederland

Bigi Bana Boy | 20-12-19 | 08:29

@Bigi Bana Boy | 20-12-19 | 08:29:
U bent tegen.
Dat weten we nou wel.

Roadblock | 20-12-19 | 11:16

Ik vind het nog steeds bijzonder dat wanneer aan de eis voldaan wordt, dat er niet vanaf dan naar een oplossing gezocht kan worden.

Qua zendtijd zijn er nu ook herhalingen van programma's door de week. In de lineaire TV-tijd kan ik mij nog enigszins een herhaling voorstellen, maar in deze tijd van (online) replay TV, zijn die geprogrammeerde herhalingen toch overbodig, zeker wanneer je die tijd kunt inzetten voor een nieuwe (blijkbaar levende) beweging.

Qua budget: het kabinet is bereid om 12+ miljoen extra te geven aan een Songfestival (waarom?!), terwijl deze NPO (200+ miljoen gespaard heeft (waarom?!) en dit spaarpotje daarvoor niet wordt aangesproken (waarom?!). Of is dat spaarpotje voor onvoorziene omstandigheden (zoals een Songfestival en een nieuwe omroep?)?

Buiten alles: WTF, in deze tijd nog steeds een achterhaald idee dat een BETALEND lid een richtlijn is voor een PUBLIEKE omroep (je weet wel, welke gesubsidieerd wordt met PUBLIEK geld)?! Je zou bijna denken dat TV-land/kabinet niet wilt dat deze nieuwe omroep er komt...

LuNaTeeQ | 20-12-19 | 07:12

"TV = deaud"
Precies... Ben lid van ON uit sympathie, maar het gaat natuurlijk niks worden om bovenstaand citaat.

Motleycrew | 20-12-19 | 07:12

Probleem us wel het logo. Als ik die op mijn afstandbediening in druk, gaat m'n TV uit.

Jos Tiebent | 20-12-19 | 07:05

Dan nog eens iets ; Pritt heeft het over een mooie vlotte campagne ,maar als ik geen reaguurder zou zijn zou ik nog nooit van ON hebben gehoord . Kan aan mij liggen natuurlijk ,maar ik heb er hier in het zuiden weinig tot niets van meegekregen.

Koning BongoBongo | 20-12-19 | 07:02

Peildatum een jaar verschoven....
Waarom kiest ON voor TV?
Goedkoper is om via YouTube te gaan etc.
Groter bereik en eigen baas.
Dit avontuur is nu al kansloos.
Wellicht fuseren met MAX.

Ruimedenker | 20-12-19 | 06:58 | 3

Ruimedenker | 20-12-19 | 06:58
Over eigen baas(!) / MAX gesproken, ben jij eigenlijk een typische enkel- of dubbel speler?
En mag dat dan gemixt of juist nooit?
Je lijkt me namelijk wel het type mannendubbel
(zoek hier niets achter, psychologie van de koude grond, RuimedenkerT).
Hier zelf: haatte dubbels als de pest.
Niet te doen, geen land mee te bezeilen met wie je partner ook was.
Was een ultieme bassline player, en aan het net ben ik een nul.
Maar daar hield je partner dus nooit rekening mee.
-
Gewoon 5-setters zwoegen only the lonely op de baan, liefst in de gorthitte in de zomer zonder schaduw.
Al die wijn/cognac in 1 moeilijk lekkere ochtend, hop, zo eruit.
Genieten.
*in hoofd balletjes slaan doet tegen oefenmuur in 't "kippenhok*
/.
Verder ontopic: je kunt het verdeelde medialandschap, betaald door de belastingbetaler, vergelijken met de NL Tweede Kamer, met al die splinterpartijtjes, afscheidingen en versplintering.
Houd een sop.
Werkt toch niet.
Allemaal op de LPF toer, dat wil je niet.

chicago river | 20-12-19 | 07:09

@chicago river | 20-12-19 | 07:09:
Zo vroeg al zo’n scherpe pen.
Waar zal ik beginnen?
Op woensdag herendubbel met extra opdrinkbier in de zesde set.
Competitie is mix, want gezelliger met babbeldames en mensen van buiten het dorp.
Zeer scherp aan het net, vlug als water. 49 en zo rap als een jonge hinde(dag erna spierpijn).
Liefst in de hitte inderdaad.
Single is dus niet mijn ding.
Verder over ON-topic:
Precies wat je zegt.
Beter ten halve gekeerd, dan ten hele gedwaald.
Maar Arnold is een PitBull, die laat niet los.
Zonde van de poen en inspanning, terwijl er andere manieren zijn.
Ik ONdersteun wel, but NOt ON TV.

Ruimedenker | 20-12-19 | 07:23

@chicago river | 20-12-19 | 07:09: Je vergeet nog het totale gebrek en kennis, kunde en kwaliteit in de laatste alinea.

Dirty-Harry44 | 20-12-19 | 07:27

Die lidmaatschapbijdrage is toch mooi 2 zevens want, €5,72.,dus lid geworden.
Waar zal het voor ON eindigen?
Only God knows.

steekmug | 20-12-19 | 06:35 | 6

@chicago river | 20-12-19 | 06:58: Nee sorry , Rammstein is meer mijn band.

Koning BongoBongo | 20-12-19 | 07:06

@Koning BongoBongo | 20-12-19 | 06:50: 77777+ ledenaantal minimaal komend jaar.

steekmug | 20-12-19 | 07:07

@Ruimedenker | 20-12-19 | 07:00:
Mornin'! (zie tenniscomment hierboven)
Ja, ach, verandering van spijs doet eten/op tijden commenten.
En 's middags ertussenuit knijpen, lange siesta/uitbuiken/vrindin verwennen/hond op strand lang lucht laten happen.

chicago river | 20-12-19 | 07:13
▼ 3 antwoorden verborgen

Een doodgeboren kind........... zonder( s)linkse netwerken maakt deze foetus geen kans whatsoever .

Koning BongoBongo | 20-12-19 | 06:24 | 6

Goeie ‘s murgens.
Drie x eensch.
Ik gun het ze van harte, maar ben bang dat het zware bevalling wordt.

Ruimedenker | 20-12-19 | 07:03

@Schijtzat
@Ruimedenker

Keurig inklokken rond zevenen, laat niemand ooit twijfelen aan de motivatie van het roze leger. Een jolig goede morgen terug gewenst!

MickeyGouda | 20-12-19 | 07:14

Buon giorno a tutti

ristretto | 20-12-19 | 07:15
▼ 3 antwoorden verborgen

Ik ben er een van. En hoop dat die 5,74 euro beter besteed zijn dan indertijd bij Powned.

WirMachenMusik | 20-12-19 | 04:54

Proficiat Arnold ! Begin eens met een 6kamp, links tegen rechts. Voor links zie ik een mooi team, van Dam, Pauw en Sonja Barend tegen Eerdmans, Pastors en Karskens himself, voor het onderdeel touwtrekken.
Nee, beter een kort geding tegen Slob, gauw de spelregels veranderen tijdens de wedstrijd.
Succes ermee, verdere input volgt.

SlimmeBelg | 20-12-19 | 04:26

Ik zie de NPO leader al voor me:
"En straks na Nieuwsuur een nieuwe aflevering van café weltschmerz bij omroep ON"

Dommelsch | 20-12-19 | 03:50 | 1

Dat zou prima zijn! Dan worden ook Boomers bereikt met wat frisse inzichten.

T. Rammel(l)an(d)t | 20-12-19 | 08:56

Ik zit nog steeds vast aan Powned of zo.. iets met geld terug storten, en belegging.. nhaa..

photto | 20-12-19 | 03:17

TV is kapot gemaakt voor degene die leeft.
Enkel Zombies kijken nog TV, oftewel , mensen die zich laten leven.
Ieder slim mens vermijd die Tsunami van dagelijkse reklames, want ... zonde van de tijd, je hebt gewerkt en wil lekker je Serie kijken ect.
Dat de Zender 10 destijds geklapt is, is puur omdat men te lui is om verder te zappen voor nog meer kwasi entertainment/leedvermaak doorspekt met Reklames...

Torquemada | 20-12-19 | 02:56 | 5

Gisteravond Zembla gezien over de graaiende Oranjes die Rutte voor hen laten liegen?

Abu Bachouca | 20-12-19 | 08:28

@Abu Bachouca | 20-12-19 | 08:28: Het absolute dieptepunt voor de oranjes was voor mij het moment dat WA op tv verkondigde dat we allemaal de broekriem moesten aanhalen. Nou weet ik niet wie die teksten schrijft ,maar die persoon die staat zo ver buiten de alledaagse werkelijkheid dat ik twijfel of hij/zij wel op aarde is . Als WA had ik gezegd dat ik die woorden never uit mijn strot zou krijgen als multimiljonair zijnde . Vind het nog steeds onbegrijpelijk en onbeschoft .

Koning BongoBongo | 20-12-19 | 10:12
▼ 2 antwoorden verborgen

Joepie, eindelijk een tv omroep voor de alu-hoedjes!

RenJeRotter | 20-12-19 | 02:07 | 3

Kunt u deze vooronderstelling ook onderbouwen? Want tot op heden heb ik nog niets van hen gezien. En als u tevreden bent over de huidige publieke omroep kan het u vast weinig schelen dat er een nieuwe mening bij komt. Maar oordelen voor waarnemen noemt men ook wel bekrompen

Dr. LOVE | 20-12-19 | 02:25

Uw nick is één van mijn favoriete jeugdprogramma's niet waard, want deze is duidelijk aangemaakt om een beetje te kunnen stangen.

MickeyGouda | 20-12-19 | 06:24

U moet uw realiteitszin eens bijstellen , zal u goed doen. U bent kennelijk ook een linkse meeluller die niet voor zichzelf kan denken .

Koning BongoBongo | 20-12-19 | 06:26
-weggejorist-
RickyLaRue | 20-12-19 | 02:00

Ik niet. Geloof er niet in.

Poesman | 20-12-19 | 01:45 | 2

Fake news van fake media.

Bigi Bana Boy | 20-12-19 | 07:46

Fijn veilig bij het oude houden.

Rest In Privacy | 20-12-19 | 09:24

De eerste programma ideetjes zijn al geopperd.

grapo | 20-12-19 | 01:36 | 4

En natuurlijk DWDNDWIP (De Wereld Draait Niet Door Want Is Plat)

RenJeRotter | 20-12-19 | 02:35

De rat van Fortuyn

popeye-de-zeemeermin | 20-12-19 | 04:54
▼ 1 antwoord verborgen

Laten we eerlijk zijn. Ik gun ze het van harte maar ik hoop dat ze niet wegzakken in het NPO moeras zoals Powned, MAX, BNN en WNL. Allemaal begonnen met goede voornemens en ze zouden allemaal de boel (al dan niet van binnenuit) veranderen maar zodra de Sirenes van Hilversum (lees gratis (belasting) geld) begonnen te zingen, lieten ze zich allemaal inpalmen.

Basil Fawlty | 20-12-19 | 01:31 | 7
-weggejorist-
28 | 20-12-19 | 02:31

De komende jaren zijn we dan toch verzekerd van een stemmetje dat 1/3 van de nederlandse bevolking vertegenwoordigt. Wie weet komt er nog een Thierry uit voort, dan zou al ruim de helft van de kiezers gemobiliseerd zijn. Het zal niet moeilijk zijn de juiste onderwerpen aan te snijden (Brexit) en mogen ze niet uitzenden, dan zenden ze niet uit. Een bordje 'censuur', zie www.on voor nadere info zal ook de nodige nieuwsgierigheid opwekken en er worden toch alleen nog maar 'smart' tv's verkocht ? ON,we gaan ervoor. Arnold, laat je niet kisten. Is in afganistan ook niet gebeurd. Alleen lopen er nog enkele van je oude collega's op terugbetaling van een leninkje te wachten. Heb je straks een graaipot voor ha ha.

SlimmeBelg | 20-12-19 | 03:52

Wat een optimisme weer. Jullie reageren hier wel maar willen het stiekem bij het veilige oude houden. Zeg dat dan;-).

Rest In Privacy | 20-12-19 | 09:26
▼ 4 antwoorden verborgen

Daar moet een nul achter, anders wordt het niets.

de honden blaffen... | 20-12-19 | 01:14

Net even lid geworden nr13 mooi man
Kan mijn niet rechts genoeg zijn

steefbeen | 20-12-19 | 01:08

Eindelijk een rechtse weersverwachting.
"Morgen wordt het 8 graden. En dat kan heel normaal zijn."

Rest In Privacy | 20-12-19 | 01:03 | 2

Sinds we 28 jaar geleden zijn gaan meten is het maar drie keer warmer geweest. Dat komt waarschijnlijk door Gepetto.

geen koning | 20-12-19 | 01:41

@geen koning | 20-12-19 | 01:41: Het hoort gewoon warmer op aarde te zijn. We gaan richting normale waarden. Het klimaat hersteld zich.

ogeon | 20-12-19 | 06:23

Als Beau van E. van D. een beetje kleauten heeft, nodigt hij ze regelmatig uit, met als tegenspraak Peter R. de V. en consorten.
Hij wilt ongetwijfeld hogere kijkcijfers.
Dan moet hij van zijn luie reet afkomen en een beetje risico durven nemen.

Rammstein | 20-12-19 | 00:59 | 6

Dat initiatief kan toch van on uitgaan? Leuk format, links tegen rechts, maar eindelijk eens met gelijke kracht. De Vries komt wel voor 3000 euro.

SlimmeBelg | 20-12-19 | 03:56

@Basil Fawlty | 20-12-19 | 01:55:

Toch blij dat ik de nacht nog even heb nageplozen, anders had ik deze toch maar mooi gemist!

MickeyGouda | 20-12-19 | 06:12

Zelfs een heel land wordt verkwanseld voor cash. Wat te vinden van hen de verantwoordelijken daarvoor? Beau=peanut.

Rest In Privacy | 20-12-19 | 09:31
▼ 3 antwoorden verborgen

Hopelijk komt er niet een nieuwe zuil bij, maar een omroep die rechts en links bij elkaar zet zodat er een echt vergelijkend warenonderzoek kan zijn.
Als het gewoon een klaagzender wordt schieten we er niet veel mee op.
Misschien dat Wilders komt opdagen een keer ook.

kloopindeslootjijook | 20-12-19 | 00:46 | 2

En eindelijk volksdansen op tv.
Sjoelwedstrijden met bier.
Reportages uit rechtse huiskamers.
Lachen gieren brullen om de losers.
Tal van onbenutte formules worden mogelijk.

Rest In Privacy | 20-12-19 | 01:20
-weggejorist-
Olleke | 20-12-19 | 00:45 | 9
▼ 9 antwoorden verborgen

Ongehoord Nederland kan de linkse NPO (helaas) nooit veranderen. De NPO zou zich eigenlijk puur moeten richten op het indelen van zendtijd. Maar het is gewoon een soort RTL met drie themazenders. Pas je er niet tussen of wijkt jouw programma teveel af? Dan is het jammer en kom je er niet tussen tot jezelf geheel aanpast. Kan iemand mij trouwens ook vertellen wat er met Dumpert is gebeurd? Ik bezoek die website nog nauwelijks na de overname van de Belgen, de reaguursels daar doen mij de laatste tijd denken of ik op NU .nl zit.

Henk003 | 20-12-19 | 00:44 | 1

Nee het is een soort vara pvda met d66 die NPO. Waar is de tros met Wibo?

pejoar | 20-12-19 | 00:48

Ik ben ook zeven keer lid geworden. Daarna vond ik het wel welletjes.

Theodorus.Goldbach | 20-12-19 | 00:39 | 2

En nog dat broodrooster niet gewonnen.

tweetybird | 20-12-19 | 00:43

Dat zwaar verzilverde plastic eierlepeltje van de VARA hebt u vàst nog ergens in de keukenla liggen...

bisbisbis | 20-12-19 | 03:20

Jullie moeten ook die knaken pakken.

1977 | 20-12-19 | 00:39

Een mooie sportzender erbij ? Curling, korfbal, bowling, knikkeren en sportvissen zijn onderdrukte sporten. Zou mooi zijn als die eindelijk eens een platform kregen.

Baron Clappique | 20-12-19 | 00:38 | 2

Sport on

tweetybird | 20-12-19 | 00:39

Bestaat al. Extreme Sports is de naam van die zender. Hehehe.

Basil Fawlty | 20-12-19 | 00:41

De TV is helemaal nog niet dood. Alleen al de vele malen dat allerhande vervelende kwebbelprogramma's hier worden besproken is daarvoor het bewijs. En al die vreselijke Bekende Nederlanders, hoe worden die dan bekend? 9 van de 10 keer is dat via de TeeVee.

JvanDeventer | 20-12-19 | 00:30 | 2

Ik had graag een discussie programma.Katholiek versus atheïst en moslim.
EU fan tegen iemand die tegen EU is en voor Nexit. Klimaat-emo tegen rationalist en ga zo maar door.
Altijd dezelfde koppen die je ziet en nog erger ,altijd dezelfde mening.

pejoar | 20-12-19 | 00:51

Thierry is ook een bewijs. Een paar keer bij Rutger in het programma en de grootste partij van het land. De massa van de kiezers zoekt zijn info op tv. En tv is, zoals mijn dochtertje van 10 jaar destijds na een optreden bij Carlo en hoe heet ze ook alweer, 'allemaal nep papa'.

SlimmeBelg | 20-12-19 | 04:09

Hahahaa, niet eerder gezien. Strak hoor. Tnx. *plop met schroefdop*

grapo | 20-12-19 | 00:40

Ha, ha geniaal! LOL...

Roadsurfer | 20-12-19 | 06:41

Inmiddels 50.007.
Maar klopt het als ik zeg dat er pas ergens december 2020 (over een jaar dus) wordt beslist door het "alwetende" Pantheon van de publieke omroep voordat men toestaat dat ze zendtijd krijgen? Maw 2021 op z'n vroegst zijn ze op de buis?

Basil Fawlty | 20-12-19 | 00:25 | 2

Laat ze maar beginnen met wat YouTube producties. Iets zegt me dat deze ouwe knakkers vooral zin hebben in subsidie.

Theodorus.Goldbach | 20-12-19 | 00:40

Die Slob heeft ervoor gezorgd dat de kiezers niet teveel input kunnen krijgen voor de volgende verkiezingen. Tijdens de wedstrijd worden de spelregels snel gewijzigd. Aanvechten, kort geding etc.

SlimmeBelg | 20-12-19 | 04:12

Wtf .... tegen geluid tegen het linkse omroep bestel?
Waardan, kan iemand me vertellen waar ik een links geluid kan horen op t.v.
Zie nu vnl. dom rechtse prietpraat uitzendingen........
Wakker Nederland, PowNed, etc.
Rare jongens die Romeinen

oeribedoerie | 20-12-19 | 00:18 | 14

@oeribedoerie | 20-12-19 | 00:24: Kun jij nou echt geen onderscheid maken tussen die waardeloze realityshows en NPO nieuws en talkshows die voornamelijk policor gericht zijn en geen kritische noot hebben tegen de regering ,maar alleen FvD en PVV in de grond willen boren ? Het valt niet op bij je ?

Koning BongoBongo | 20-12-19 | 06:43

Domme trol?

Harrie7949 | 20-12-19 | 07:59
▼ 11 antwoorden verborgen

Geweldig eindelijk journalistiek zonder censuur of linkse propaganda. De burger mag weer zeggen wat hij denkt en wellicht items voor de Nederlanders en die zich Nederlander voelen. Goed nieuws

Ron101 | 20-12-19 | 00:16 | 5

Zou kunnen. Andersom kan ook? Dat alleen de burger iets mag zeggen als het binnen hun straatje valt? Wat dan hetzelfde is als waar u nu tegen agiteert?

geen koning | 20-12-19 | 01:25
▼ 2 antwoorden verborgen

Hier ook lekker lid geworden. ON! En Powned!

Justhenk | 20-12-19 | 00:05

Mooi gedaan, proficiat, er komt nog wel een moslim omroep bij en daarom werd de termijn verlengd maar zo is toch minder geld voor links!
Ook al zenden ze alleen testbeeld uit!
Helaas heeft Powned wel veel gedaan tegen de linkse zaak maar er is te weinig geld naar rechtse denkers gegaan en nu wel een column van ebru maar ze houden krampachtig vast aan eigen beheer en rutger.
Jammer want zo kan niemand vrij rechts spreken, simpelweg door het cordon sanitaire van de npo en de overheid, hoop dat ze dat doorbreken!

28 | 19-12-19 | 23:54 | 2

En niet meer dom rechts uitzenden,maar mensen als Bosma en de Winter bijvoorbeeld meer tijd geven.

pejoar | 20-12-19 | 00:54

De waarheid moet gesproken van belastinggeld en daar is komt niks links/ rechts bij kijken. Commerciële zenders mogen reclame maken voor vakantiehuisjes en beursgoeroes en daar dan een ‘programma’ omheen fantaseren.

geen koning | 20-12-19 | 01:22

Nee pritt teeiveei is niet dood ,meer dan springlevend zelfs .

iopeth | 19-12-19 | 23:53 | 4

@Erikjan79 | 20-12-19 | 00:05:
Jensen was sleeeecht. Kijk, iemand die schreeuwt tegen een Trump-stemmer. En dan niet zich afvragen waarom die persoon dat doet.

kloopindeslootjijook | 20-12-19 | 00:49

Geenstijl houdt TV in leven. Zonder GS zou ik echt niks van omroepen of zenders weten.

keestelpro | 20-12-19 | 02:10
▼ 1 antwoord verborgen

Hoor dat ze pas gingen uitzenden in 2021 briefje van Jan . Halen ze gvd de verkiezingen niet!

rattenvanger XL | 19-12-19 | 23:44 | 2

Misschien niet erg want 50k precies is na adres en betalings correctie mogelijk net te weinig, dus blijf lid worden!
Er blijken nog veel idioten net te doen of ze lid worden namelijk.
De enige die meetelt is de betalende held, dus blijf lid worden.
Voor 5.72 is jetten treurig en klaver verdrietig. Nu betaal je 50% salaris per maand aan links dus die 5.72 is een schijntje.

28 | 20-12-19 | 00:03

@28 | 20-12-19 | 00:03: 25% aan links, 25% aan rechts. Van de helft je nog in de zak hebt gaat vrijwel alles naar rechts of links naar keuze.. bank: meestal rechts. Popconcert: meestal links. Zo gaat dat maar door met die rechtslinkerballen.

geen koning | 20-12-19 | 01:13

Ik kreeg vorige week een mail van ON! waarin staat dat Arie Slob de peildatum (de datum waarop de ledenaantallen van alle omroepen worden gemeten) op eigen houtje een jaar opgeschoven heeft, naar 31 december 2020 dus. Het lijkt erop dat ON! nog een jaar in de wachtkamer moet zitten.

TheWriter | 19-12-19 | 23:44 | 6

@tweetybird | 19-12-19 | 23:55: Tenzij er het bedrijfsplan onderzocht moet worden, lang gedacht moet worden over uitzendtijden, tv gidsen moeten worden aangepast etc. Zo makkelijk laten ze het in Hilversum niet gebeuren, me dunkt (en nee ben niet aan het basketballen)

Olleke | 19-12-19 | 23:59

@Olleke | 19-12-19 | 23:59:
Ze zullen er best alles aan doen om het te dwarsbomen. Dat wel.Nou we zullen wel zien. Er is ook nog internet.

tweetybird | 20-12-19 | 00:02

Voldoende om Slob aan te klagen lijkt me, Wilders staat voor minder voor de rechter.

SlimmeBelg | 20-12-19 | 10:43
▼ 3 antwoorden verborgen

Hopelijk wordt Jordan Peterson ingehuurd als talkshow host. Of zend Christooher Hitchens' podcasts uit.

Olleke | 19-12-19 | 23:43 | 3

En Ome Pat.

SDI | 19-12-19 | 23:44

Christopher....
Johnnie Walker icm dikke vingers icm smartphone toetsenbord

Olleke | 19-12-19 | 23:45

en laat je niet verleiden door het geld zoals Rutger en Weesie, respect voor wat ze eerder hebben gedaan, maar tering wat zijn die mensen afgeschreven. Zonde.

deugfoob | 19-12-19 | 23:43

Vlemmix zit er ook bij? Komt te land, ter zee en in de lucht weer terug?

SDI | 19-12-19 | 23:42 | 2

Ik denk bommetje

tweetybird | 19-12-19 | 23:53

Top, ben benieuwd

weggooier | 19-12-19 | 23:41

Weer zo’n splinter groepje waar je totaal niets aan hebt. De één wauwelt sus, de ander wauwelt zo. Er verandert dus niets.

Go_Vegan2.0 | 19-12-19 | 23:41 | 5

Want Vegans wauwelen nooit. Die zien er alleen erg bleek en ongezond uit en dringen hun levensstijl anderen op, accepteren geen tegengeluid en eten het voedsel van vee op

Olleke | 20-12-19 | 00:39

Ja, ja, splinter groepje. Waar komt Baudet vandaan ? Van zo'n splintergroepje en nu de grootste partij van het land. En er komt er nog 1 aan hoor. En dan kunnen D66, Groen links en andere splintergroepen een cordon sanitair verwachten.

SlimmeBelg | 20-12-19 | 04:17
▼ 2 antwoorden verborgen

Artikel over Dick Schoof al in de maak, neem ik aan? Reactie mag worden gejorist vw off topic. Laten staan mag ook!

de IJsman | 19-12-19 | 23:41 | 1

Ze hebben ook een tip knop he?

deugfoob | 19-12-19 | 23:44

Off topic. Boeren onderweg naar binnenhof. Rutte moet nu opzouten.

Crupus | 19-12-19 | 23:40 | 13

@tweetybird | 20-12-19 | 00:20: zolang ze het maar niet boerenbont maken, hebben ze mijn zege. Ze staan voor meer dan boeren alleen, vandaar de brede steun van het volk. Ze geven niet op, staan voor hun rechten en hopelijk komt er een bevredigend resultaat wat de rest van het volk inspireert om ook op te komen voor hun rechten en de onvrede te laten zien

Olleke | 20-12-19 | 00:27

Rij dan door naar het Benoordenhout. Hou de ambtenarenkliek maar wakker.

Frau Merkel | 20-12-19 | 00:30

@Frau Merkel | 20-12-19 | 00:30:
En inderdaad er stonden wat boeren. Dus klopt wel. Hebben yasser uitgejouwd. Bij de tweede kamer.

tweetybird | 20-12-19 | 01:17
▼ 10 antwoorden verborgen

Jeuj, weer een subsidiespons erbij.

wapster | 19-12-19 | 23:40 | 4
▼ 1 antwoord verborgen

Net alsof je een patient waarvan je weet dat die nog 5 minuten heeft te leven nog voor 49.999 Euro een half uur verlenging geeft? Ofwel wat haalt dit bijna achterhaalde concept nog uit eigenlijk?

Jan, Leiden | 19-12-19 | 23:39 | 3

Ik zie het eerder als een soort van 'rechtse' (in deze leeftijdscategorie denken de menseh nog in links-rechts) 50Plus omroep... genoeg verongelijkten die zich gehoord voelen door een journalist die zo vol zit met (terechte) rancune en het 'ik zei het je toch' complex.

Het kan wel eens een hele grote omroep gaan worden.

litebyte | 19-12-19 | 23:44

@litebyte | 19-12-19 | 23:44:

Over 50plus gesproken, die steunden dus alle linkse plannetjes als het over asielzoekers gaat vanmiddag in de kamer bij de stemmingen.

sprietatoom | 19-12-19 | 23:51

Eerst is de NPO niet goed want te links. Komt er wat rechts bij is het is ook niet goed. Wat willen we nou?

kloopindeslootjijook | 20-12-19 | 00:53

Flexweb mag de servert wel een schopje geven. Leuke site maar retetraag.

Tuinhekje | 19-12-19 | 23:38

Dus als ik NU lid zou worden en de 50.00'e ben, krijg ik vast een broodrooster van ome Arnold?

Keyboardspeler | 19-12-19 | 23:36 | 8

@geen koning | 20-12-19 | 01:00: te, zegt ie.

geen koning | 20-12-19 | 01:00

@Basil Fawlty | 20-12-19 | 00:26: Die heeft Zappa al gekregen.

SlimmeBelg | 20-12-19 | 04:18
▼ 5 antwoorden verborgen

Nog een jaartje wachten zodat de NPO zich kan voorbereiden op de meest onwelkome ontvangst sinds PowNed. De NPO hoopt natuurlijk dat de nieuwe omroepen zichzelf de tent uitvechten voordat het zover is, en het hele initiatief vervliegt. Leer ons de Riefenstahltactieken van het pluche kennen.

Frau Merkel | 19-12-19 | 23:36 | 1

Kunnen ze een jaar langer demoniseren.

SlimmeBelg | 20-12-19 | 10:45

Mooi!

Dr_antonickx | 19-12-19 | 23:35

fake news

fast eddy | 19-12-19 | 23:33 | 1

Nee fake news is 2 kanalen omhoog. Staat logo NPO1. Kan niet missen.

tweetybird | 19-12-19 | 23:37

Als ze genoeg poen kunnen verdienen door msm te worden, kneden ze het eerlijke verhaal wel.
Men zal niet de eerste graaierT worden die pro-multiculturele samenleving wordt omdat het zo lekker verdient.
Nietwaar?

Ongeblustekalk | 19-12-19 | 23:31 | 4

Nee, niet de eerste.. Heb je gelijk in. Gebeurt best vaak. Evengoed tot uur U, voordeel van de twijfel?

geen koning | 20-12-19 | 00:56
▼ 1 antwoord verborgen

Totaal (niet) ONverwacht natuurlijk. Gefeliciteerd!1!! Laat de staatsomroep een ONgehoord poepje ruiken!!1!

GWBA | 19-12-19 | 23:29

Heel veel sluikreclame voor ON en voor off, maar dat is nog geen omroep (stijlloze tip)

kapotte_stofzuiger | 19-12-19 | 23:28

Bij ON zitten ze wel op één lijn

kapotte_stofzuiger | 19-12-19 | 23:27

Yay! Nu maar hopen dat het geen PowNed 2.0 wordt.

Mahatma | 19-12-19 | 23:23 | 5

Ik hoop juist wel dat ze ook de straat op gaan in die shithole wijken.

sjef-van-iekel | 19-12-19 | 23:35

Meh, meestal met grotere bekendheid en beterende pegels
gaan de ego's omhoog en de programma's omlaag,
das een beproefd concept wat nu elke dag op de neerlands treurbox
te zien is.

Plorkface | 19-12-19 | 23:56
▼ 2 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl