Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

'Jongeren' plannen nog steeds invasie van Urk

Plaatje gaat rond in Telegramgroepen

Dinsdagavond liep het goed af maar de uitnodigingen die rond gaan, suggereren dat de fittie tussen Mocro's en Urkers nog niet voorbij is.

Toch raar: alle MSM maken melding van de onrust op Urk die door lokale tuigjongeren werd veroorzaakt dinsdagavond, maar niemand (behalve het wakkere WNL hierboven, hou die NPO in balans) bericht over de honderden Marokkaanse  jongeren die openlijk oproepen om Urk te belegeren en filmpjes deelden van hoe ze naar of in Urk rondrijden. De hele fittie begon met 100 KutUrkers die een huis van een Marokkaanse gast binnen vielen (apologetenvideo bij Mediahuis) en daarna ook nog online tof gingen doen met nepwapens (stupide stoermans is opgepakt), maar die twintig politiewagens plus honden stonden gisteren natuurlijk niet bij de invalswagen van Urk om de eigen jeugd binnen te houden. Toch daarover niks in de MSM, alleen "geruchten" - terwijl chats & video's voor het oprapen lagen en niets te raden overlieten.

Uiteindelijk liep het allemaal met een sisser af (ha, ha...), maar uit videobeelden die GeenStijl uit besloten Telegramgroepen (met inmiddels meer dan 500 deelnemers) viste, blijkt dat Mocro's uit verschillende windrichtingen wel richting het eiland zijn afgereisd - en niet met vriendelijke bedoelingen. Er werden drie aanhoudingen verricht, waaronder van een man met een honkbalknuppel en dat zou wel eens de gast in deze korte video kunnen zijn:

Nog niet voorbij: Veldslagplanning voor vrijdag

Ook voor aanstaande vrijdagavond gaan nog altijd diverse oproepen en uitnodigingen rond om met een Marokkaanse meute naar Urk af te reizen, zoals de pica bovenaan dit topic. Ook de Facebook-uitnodiging "Feessie bouwen in Urk" heeft (op moment van screenshotten) al 350 geïnteresseerden. Maar ook in huisvlijt laten de Mocro's zich niet onbetuigd - zie onder. Kortom: Wijkagent, hou die jonge Urker horken binnen en burgemeester, laat de boevenwagens nog maar even op de rotonde & de carpoolstrook staan.
En apologeten van geweld & rellen in onze comments krijgen ongezien een BAN.

Huisvlijt bonuspica

En wat Mazzelstof zegt

Reaguursels

Inloggen

Ik zie ook geen verschil tussen Urkers en Rifgebergte bewoners. Een pot nat.

Jan Onbewoond | 14-03-19 | 00:43

Als de politie slim is laten ze die 200 makrelen naar urk toekomen zijn we gelijk van opsporing verzocht af .

Jetstream | 13-03-19 | 21:29

Christenen gaan uit van elkaar uiteindelijk vergeven, "de andere wang toekeren" en "heb uw vijanden lief". Arabieren kennen vooral begrippen als "eerwraak" en "vergelding". Cultuurdingetje.

Ramsesz | 13-03-19 | 20:53 | 1
-weggejorist-
Watjijwat | 13-03-19 | 22:44
-weggejorist en opgerot-
Ordnung | 13-03-19 | 20:41

De persoon die aan de "jorisknop' zit heeft verdoemd weinig sjoege van begrijpend Nederlands..... Da's zeker.

Mazoeza | 13-03-19 | 20:40

Goed u te realiseren, wanneer u het nieuws leest of kijkt, zit u min of meer gratis in de Efteling. Sprookjes bestaan... Laat u niet dolmaken. Bovendien is het die tijd van het jaar, denk alstublieft even na..

Canis.bonus.es | 13-03-19 | 19:51
-weggejorist-
Watjijwat | 13-03-19 | 19:19

WR wegjorrissen staat op het punt gebroken te worden zo te zien.
Durf bijna niet te plempen.

Denk dat deze kwestie als een nachtkaars uit zal gaan. En zo niet, dan wil ik kaartjes voor de 1e rij.

theJ71 | 13-03-19 | 19:05

Wel veel auto's, best knap, dat is te duur voor mij met toch een volgens de statistieken boven-modaal inkomen. Die Marokkanen zijn zo gek nog niet!

minderweter | 13-03-19 | 18:54

Misschien rijd ik even langs Urk op vrijdagavond. Vanuit Lemmer is dat niet zo ver.

ballenkraker | 13-03-19 | 18:45
-weggejorist en opgerot-
Jan Lange3373 | 13-03-19 | 18:25
-weggejorist-
Mazoeza | 13-03-19 | 17:54

De afstand Ede Urk moet te overbruggen zijn....

Mazoeza | 13-03-19 | 17:46 | 1

gewoon de belt naar boven volgen

theJ71 | 13-03-19 | 19:18
-weggejorist-
fret3459 | 13-03-19 | 17:16

GroetenVanUrk | 13-03-19 | 17:02
Thanks (en pardon dat het niet lukt direct onder je post, technisch dingetje).
Mijn blik van afstand bevroedde jouw inzage al goeddeels.

Misschien wat rest, is de Nederlandse lieden met Marokkaanse roots hiermee te leren zich ook niet zo op te laten naaien. Dat ze ook prima kunnen vertrouwen op hun NL'se mores en mensen hun kleine eigen fitties laten uitvechten.

Take care,

Kudtkip | 13-03-19 | 17:16

Dat krijg je nu van een beperkte genen variatie aan beide kanten

van Dam | 13-03-19 | 17:10 | 2

Het in stand laten dat is fout. En die fout ligt bij de zogenaamde slimme mensen...

Bill Cosby | 13-03-19 | 17:14

ik vind het ook niet bepaald aantrekkelijk om een gereformeerd meisje aan te duwen laat staan dat dit niet mag na 24u op zaterdagavond.
Dus ik laat het vermengen van de genen even aan mij voorbij gaan..

btw .Fatima aanduwen? Mwah, wil nog wat langer leven

theJ71 | 13-03-19 | 19:27

DankeSchon | 13-03-19 | 16:47
Aha!
Die app-fittie tussen Souf en Jan Willem was dus al bijgelegd voor deze shit the fan raakte.
Hooguit valt er nog de aardslafheid uit te halen dat Souf die lelijke dingen van een ander moest zeggen in de app... - nooit zelf instaan voor je daden, hm?

Voorts nog deze attentie, die gisteren door iemand anders (whahoo! maar weet even de nick niet meer) werd gepleegd:
SBS6 begint volgende week met de real life Urker "soap".
www.destentor.nl/urk/sbs6-komt-met-re...

Lijkt me dat deze verkapte veldslag niet ongezien blijft bij John de Mol Networks....

Kudtkip | 13-03-19 | 17:06

Als je er middenin zit merk je opeens hoe incompetent de mainstream media is en hoe gretig ze fake news verspreiden.

- Het is gewoon een Urker die Urkers praat en meedoet in Urk, met een niet ter zake doende Marokkaanse achtergrond.
- De dader(s) en het slachtoffer zaten, hoe het mij is verteld, vroeger al samen op (de visserij)school en hadden al ruzie.
- De opmerkingen over een meisje waren aanleiding voor de initiële vechtpartij bij de Willem de Boer.
- De vechtpartij is gestopt, de ene is naar huis gegaan/gebracht en bleef stoer doen. Daarop is de andere kant naar z'n huis gegaan.
- Er was geen 'knokploeg' van 100 Urkers, maar iets van 98 ramptoeristen / klasgenoten die aapjes kwamen kijken.
- 1 of 2 Urkers gingen dat huis binnen om verhaal te halen
- De familie en buren hebben daarbij ook klappen gekregen (geen ziekenhuisbezoek zover ik weet)
- Er werden geen PVV 'Geertje Wilders' leuzen gescandeerd.
- Het was geen lynch partij door PVV'ers van een Marokkaans gezin.
- Het was een infantiele ruzie tussen jongeren en hun vrienden die ook opgetrommeld worden. (gebeurt wel vaker, ook tussen 'autochtone Urkers')
- Dat frame van de media alsof 100 racistische dorpelingen een zielig Marokkaans gezin in elkaar kwamen beuken slaat nergens op en wakkert dat DENK/Marokkanen vs PVV/Urkers alleen maar aan terwijl daar helemaal geen sprake van was.

Dat is de versie die mijn jeugdige Urker informant mij heeft verteld, en volg de officiële informatie hier: www.heturkerland.nl/

GroetenVanUrk | 13-03-19 | 17:02 | 4

Was mij ook al zo verteld door een kennis ''op de Bult''.

Ab Sconditus | 13-03-19 | 18:03

Framen van alles dat een millimeter rechts van GL opereert, is de hedendaagse hobby van de linkse media, oftewel bijna alle media.

theJ71 | 13-03-19 | 19:09

Dank je.

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 23:01
▼ 1 antwoord verborgen

“De 25-jarige Jelle woont vlak bij het gezin Boukhizzou. Hij was niet bij de vechtpartij, maar kent het gezin wel. Soufyan is volgens hem een jongen die bekend staat als vervelend mannetje, dat nu dus een plaatsgenoot heeft uit zitten dagen. ,,Inmiddels is het uitgelopen op een soort oorlog, door foute berichtgeving dat het om zijn Marokkaanse afkomst zou gaan en de reactie van Denk daar weer op. Dat is echt onzin. Er wonen hier veel meer Marokkaanse gezinnen, en ook Turkse, en vluchtelingen, wat allemaal nooit een probleem is geweest. Dit was echt een onderling gebeuren tussen een paar jongeren. Soufyan had ook paars of blauw kunnen zijn.”

Je kan hier verder lezen hoe de dingen onnodig door de ((s)linkse) media zijn opgeblazen:

www.destentor.nl/flevoland/hoe-een-bi...

DankeSchon | 13-03-19 | 16:47 | 1

Ook danke schön, DankeSchon.

schijtzat | 13-03-19 | 17:32
-weggejorist-
Kudtkip | 13-03-19 | 16:42

Gaat niet door vrijdag. Iedereen loopt in de fuik.
Wie daar vrijdag is maar niet hoort, is niet goed wijs.

Shareholder II | 13-03-19 | 16:41

Grote bekjes hebben ze allemaal, ze zijn zooo stoer.
Maar als puntje bij paaltje komt zijn ze nog laffer dan een klein blank meisje

Nouwske | 13-03-19 | 14:52

Wel lachen... staat die mocro met nota bene een Israëlisch wapen met de Israëlische voornaam Uzi op de foto. Ik weet ook wel dat mocro's niet de capaciteiten hebben om zoiets "complex" als een simpel vuurwapen te ontwikkelen maar neem dan iets Russisch of zo. Nu laten ze duidelijk zien dat Joden toch echt heel wat meer in hun mars hebben dan zij... maar dat wisten we al.

moitambien | 13-03-19 | 14:52 | 1

"Nederlandse" Marokkanen weten helemaal niet dat juist de Joden Marokko hebben opgebouwd, dat wordt uit de geschiedenisboekjes gehouden. Door de eeuwen heen hadden Joden in Marokko goede posities en bouwden het land op. Zo tussen 1960 en 1980 vertrokken veel Joden echter naar Israël aangezien deze bevolkingsgroep het steeds slechter en slechter kreeg in Marokko. Ze werden daar echt slachtoffer van discriminatie, profilering en uitsluiting, De dingen waar de Marokkanen in Nederland een patent op denken te moeten hebben. Met het vertrek van de Joden uit Marokko bleef dit land ook gewoon steken in de ontwikkeling.

Ruikbaard | 13-03-19 | 15:08

Ik snap niet waarom ze afritten afsluiten, in plaats van de verantwoordelijken uit hun huis te sleuren.

mark1487 | 13-03-19 | 14:51 | 2

Dat komt omdat de-escalatie de primaire taak van de politie is.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 16:12
-weggejorist-
Watjijwat | 13-03-19 | 22:47

Vraagje aan GS:
" apologeten van geweld & rellen in onze comments krijgen ongezien een BAN."
Apologeten zijn lieden die specifiek het christendom verdedigen .
nl.wikipedia.org/wiki/Apologeten
...
Begrijp ik hieruit dat GS niet wil dat christen hun geloof verdedigen of is het woord apologeten wat onhandig gekozen?

moitambien | 13-03-19 | 14:42 | 1

Ze zagen een duur woord en dachten; laten we eens slim overkomen. Gebeurt wel vaker.

mark1487 | 13-03-19 | 14:52

Ik denk niet dat die Marokkaantjes uit het Westen weten waar ze aan beginnen. Stevige vuisten uit het Noorden en Oosten van Nederland zijn zo in Urk en dan beginnen de kereltjes niets met hun imitatie Vutton tasjes. Hopelijk zal dat niet nodig zijn, niemand zit op geweld te wachten, maar als ze het hebben willen kunnen ze wel verwachten dat er ook meer echte Nederlanders naar Urk komen. Gelukkig weten we na de show processen rond de Friezen dat de popo precies weet wie wat start op social media, dus die kunnen ook mooi veroordeeld worden, inclusief afname dna, wat waarschijnlijk ook nog wel wat hits oplevert. Maar ja, dat zal wel niet gebeuren. Alle Nederlanders zijn gelijk, maar sommige zijn meer gelijk dan andere.

Ruikbaard | 13-03-19 | 14:41

De verdeling: de Turk claimt Urk. Tevens nieuwe hit van boef.

BrokenTipi | 13-03-19 | 14:41

Uhhh ... in die foto bij "Huisvlijt bonuspica" ... dat is toch een UZI? Weten die posters wel dat dat een Zionistisch instrument is?

appelboor | 13-03-19 | 14:40

Één van de verschillen tussen deze 2 groepen,.
Van de één is bekend dat ze eerst met hun zus trouwen.

dooiestruik | 13-03-19 | 14:40

Heb gisteravond het gesprek met Wilders gezien bij Jensen, geweldig de hele zaal stond op zijn kop.

roodborstje1 | 13-03-19 | 14:32 | 3

Moet wel zeggen dat dhr Jensen geen kritische vragen stelde.. Dat is toch exact wat wij de NPO verwijten?

Kwelbeller | 13-03-19 | 14:39

Vind het een onsmakelijke en domme dikke pad die het hardste om zijn eigen grappen lacht. Vreselijk dat deze man nu gewaardeerd wordt, dat zegt wel wat.

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 15:05

Als het maar geen Marocchinate wordt....

TonyMontana010 | 13-03-19 | 14:06

kweenie of iemand dit leest maar wat is die vlag in het midden? met dat rode krabbeltje erop..

owikzegmaarwat | 13-03-19 | 13:57 | 2

De Marokkaanse regenboogvlag.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 14:17

Berbervlag

FRWolt | 13-03-19 | 14:55

Ik denk dat die jongens die deze oproep hebben gedaan wel eens van een koude kermis thuis konden komen. Urkers zijn echt niet voor de poes hoor.... maar goed ik mag hopen dat de wegen / afslagen idd een aantal uur dichtgaan. Want iemand met een beetje gezond verstand zit niet te wachten op berichten van een veldslag tussen honderden blanke en niet blanke gasten waar gewonden of erger vallen.

ja-nee-misschien | 13-03-19 | 13:50 | 1

Die berichten komen er alleen als er mocro slachtoffers vallen. Zojuist nog maar eens googled: de msm rept enkel over de aanval van Urkers. Niet van de Marokkanen wraak. Ik word boos van die eenzijdige berichtgeving. Als wit bent, dan ben je slecht en verdien je straf.

upbeat | 13-03-19 | 13:53

Orcros vs Urkers klinkt als een nieuw deel van het spel Warcraft.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 13:41

Turkse en Marokkaanse jeugd trekt eendrachtig ten strijde tegen witte jongelui.
Integratie geslaagd.

Bolder | 13-03-19 | 13:24 | 4

Dat is hoe Groenlinks het graag ziet.

MaartRutte | 13-03-19 | 13:45

Polderen in optima forma!

Callkoen | 13-03-19 | 13:59

Deze jongens hebben alle kansen gehad. onvoorstelbaar.

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 15:06
▼ 1 antwoord verborgen
-weggejorist-
Rest In Privacy | 13-03-19 | 13:17 | 3

Iedereen loopt lekker te brullen, maar het loopt met een sisser af, want er vindt gewoon "écht politie optreden" plaats, d.w.z. samenscholingsverbod, toegangsverbod, geen grote bek of je mag mee naar het buro, en vooral DOORLOPEN, of uitleggen wat je hier te zoeken hebt en ga maar even daar staan om gefouilleerd te worden. Een sisser .... bedankt Mark!

Du-u-u-h | 13-03-19 | 13:05 | 1

Het was Femke die het sisverbod heeft afgeschaft.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 13:39

Nou, spannend. Ik pak er een bakje pistache nootjes bij

Mark van Leeuwen | 13-03-19 | 12:58 | 2

Ja, lekker op rtlnieuws aan het kijken? Of NOS?

upbeat | 13-03-19 | 13:24

Heb jij pistachenootjes? Heb jij banden met die Roemenen die overal in NL de pistachenootjes hebben geplunderd?

Rest In Privacy | 13-03-19 | 15:33

Een beetje te kort dag om een ventvergunning aan te vragen voor de foodtrucks. Da’s dan wel weer jammer. Je kunt toch al snel een hele kudde gebakken schaap aan zo’n horde Noord-Afrikanen kwijt.

Stormageddon | 13-03-19 | 12:52

Het zou me niks verbazen als die schele leugenaar hier niet een slaatje uit slaat voor de verkiezingen denk aan de turken rel in Rotterdam kleine 2 jaar geleden...

RedwhiteNick | 13-03-19 | 12:42
-weggejorist-
klinkklaar | 13-03-19 | 12:39 | 2

Tsja.... Met dat soort aantallen die openlijke invasies plannen. Als je dan als overheid een geweldsmonopolie hebt, stuur dan ook het leger eens op dit soort troep af?

Ow w8, dat zit ook ahlf vol met die lui matuurlijk. Want ook daar heeft men zitten slapen en lopen er stapels figuren met 2 paspoorten en een héél bedenkelijke loyaliteit rond.

Glennfiddich | 13-03-19 | 12:30

Dit soort nieuws komt de gevestigde partijen zéér slecht uit zo vlak voor de verkiezingen...

pga | 13-03-19 | 12:26 | 4

Nee want Rutte zegt straks persoonlijk helemaal in zijn eentje naar Urk te gaan om dat tuig in elkaar te gaan rammen en ze het land uit te schoppen en die gemene Urkers achter de tralies te zetten want gelijke monniken gelijke kappen en heel Nederland trapt er dan weer in met beide voeten.

klinkklaar | 13-03-19 | 12:45

Moet het wel in het nieuws komen.

upbeat | 13-03-19 | 13:25

@klinkklaar | 13-03-19 | 12:45: Rutte..... die lul met z'n vaasje. Die kan nog een deuk (je) in een pakje(halul) margarine slaan.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:31
▼ 1 antwoord verborgen

Jammer dat ik hier niet mag oproepen tot de enige oplossing die werkt.

Gewinflipt | 13-03-19 | 12:26 | 5

LOL

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:16

Prima oplossing!

BaldEagle | 13-03-19 | 13:17

@klinkklaar | 13-03-19 | 12:48: Dat doet men al zo'n 40 jr. met honderden liters thee.... mwah, heeft nog niet echt iets opgeleverd denk ik zo.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:32
▼ 2 antwoorden verborgen

Vreemd dat we eigenlijk NOOIT horen om Marokkaanse jongeren thuis te houden, alhoewel dit mega doeltreffend zou zijn voor de misdaad statistieken.

F1802 | 13-03-19 | 12:25 | 1

psssssssssst.... niet zeggen....

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:16

Een Marokkaan of een groep Marokkanen die iets organiseren!!, pffff moet de eerste nog tegenkomen, verder dan het opblazen van een pinautomaat, bankoverval of wat poeder transport met max 2 tot 4 man komen ze niet, bij 5 of meer beginnen ze elkaar op te vreten. Ook de reden dat ze politiek zo interessant zijn, totaal geen organisatiekracht en veel afhankelijkheid.

Turkjes doen het toch iets beter!

allesofniks | 13-03-19 | 12:22 | 1

En dat zie je in de gehele Arabische en Afrikaanse wereld. Goed organiseren kan niet in een tribale samenleving.

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 13:05

Als je niet meer mag pulsvissen maar je hebt die apparatuur nog... *Hint*

Repetitive Beats | 13-03-19 | 12:17

Het is 2019, en die achterlijke islam bestaat nog steeds... Wat een wereld :')

Nouwske | 13-03-19 | 12:15 | 2
-weggejorist-
BaldEagle | 13-03-19 | 12:39
-weggejorist-
Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:17

Zou dit de aanloop van de naderende burgeroorlog zijn?
Is de teerling geworpen?
Een ding is zeker, de islamisering van Europa zal uitmonden in burgeroorlog!

Nefret | 13-03-19 | 12:11 | 3

Daarom zie je in de staatsomroepen geen beelden van "hunnie", met een Uzzi, man man man en daarom zitten er nu drie Jorissen 24/7 op zo een item.
Ja je moet wat teneinde groot geweld te voorkomen, maar toch ben ik bevreesd, dat er in de moskeeën geen rust en vrede gepredikt wordt momenteel. Nee van die kant hoor je niets en dat is pas eng.

Theo-Pim-Riv | 13-03-19 | 12:20

Maar da's nodig om die EU politie en dat EU leger er door te krijgen, voor voldoende "zie je wel" effect...

Ad Hominem Tu Quoque | 13-03-19 | 12:20

Dat laatste weten zelfs de Joop sukkels, zelfs Cohen, de ongekroonde Pickwick koning, was de boel al "bij elkaar aan het houden", en voorspelde al zachtjes dat dit helemaal fout gaat vroeg of laat.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:19

Ok drie Jorissen zijn wel nodig kennelijk, maar hier is de waarheid en het antwoord, want het integreren en aanpassen aan Ons Nederland duurt te lang.
www.youtube.com/watch?v=erdtJ2m8H4w

Theo-Pim-Riv | 13-03-19 | 12:11 | 3

En natuurlijk willen de normaal denkende mensen geen burgeroorlog en zeker geen afgehakte hoofden en AK-47 en Uzzi plaatjes met imbeciele teksten, maar hoe zou die enorme frustratie toch ontstaan?

Theo-Pim-Riv | 13-03-19 | 12:13
-weggejorist-
BaldEagle | 13-03-19 | 12:40

Amen.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:20

In de serie 'Raad een lied, of niet' een van mijn favo songteksten:
Quick to judge, quick to anger
Slow to understand
Ignorance and prejudice and fear walk hand in hand...

Petrus Poortwachter | 13-03-19 | 12:07
-weggejorist-
Henk P | 13-03-19 | 12:02

De politie riep de ouders van Urk op om na te gaan waar hun kinderen verbleven. Misschien ook een idee om de Marokkaanse ouders er eens op aan te spreken.

Therapietje | 13-03-19 | 11:59 | 4

Hoho Marokkaanse ouders naar hun eigen kinderen laten omkijken? Laten opvoeden? Wat is dit voor populistische praat?

Repetitive Beats | 13-03-19 | 12:08

@Repetitive Beats | 13-03-19 | 12:08: LOL+! Weet nog, toen ik in A'dam West een tafereel zag: een of andere Maroc ma stond op straat te gillen, toen haar lieve zoontje werd meegenomen na een straatroof. Het was "allemaal de szchoelt van de politie", hoe leip kun je zijn?!!

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:23

@Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:23:

'Volstrekt' leip

HypoPseudo | 14-03-19 | 07:10
▼ 1 antwoord verborgen

Kan die tekst van Mazzelstof even op billboards langs de kant van de weg langs alle grote snelwegen? Morgen ook ruimte inkopen op voorpagina's van kranten voor een afdrukje? Dit is gewoon wat het is.

DeJemelscheet | 13-03-19 | 11:59 | 1

Inderdaad. Al het overige is allemaal impulsief, door overschot aan testosteron en door emoties geleid, gedrag. Enige redenatie en en zelfbeheersing uitgesloten.

HypoPseudo | 13-03-19 | 12:04

Het zal toch geen toeval zijn Urk is al omgedoopt tot Urkislam.De politiebureau te Urk bevindt zich op ''Het RiF 2''!!

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:58
-weggejorist-
Theo-Pim-Riv | 13-03-19 | 11:57 | 3

Hee van Rossen, stop is met moeilijke woorden als "apologeten" te gebruiken.... Half Nederland moet dat googelen.

miff | 13-03-19 | 11:57 | 1

Goed werk, van Rossem, zet heel het raderwerk in beweging om 'apologeet' op te zoeken. Verhef het volk uit de indolentie! (Ook te scrabbelen op Google).

Eeuwig..Op..Vakantie | 13-03-19 | 12:16
-weggejorist-
Stratum | 13-03-19 | 11:56

'Slim' om die meeting op vrijdagavond te plannen. Dan komen net alle ruwe vissersbonken terug van de zee. Die kerels zijn op dat moment ware testosteronbommen omdat ze de hele week niet hebben kunnen neuken. Kortom nog meer olie op het vuur.

Tinus Oudestraat | 13-03-19 | 11:55 | 3

die drie bonken lopen vanaf vrijdag 15h te zwalken door coke en bier.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:57

@Langshetrandje | 13-03-19 | 11:57: Ik zie het jou nog niet doen, met storm 5 dagen op zee dan hang jij 5 dagen kotsend bij de reeling Dit zijn wel keiharde werkers hoor en door weer en wind.

roodborstje1 | 13-03-19 | 13:09

En die "andere" komen allemaal terug van hun "bidden", lachen.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:24

Volgens mij lopen de vissersschepen op vrijdagochtend binnen. Wordt nog gezellig vrijdagavond! *denkt aan stamgevechten in Asterix en Obelix*

ole guapa | 13-03-19 | 11:53 | 2

Helaas zijn er weinig menhirs op Urk!

BaldEagle | 13-03-19 | 12:43

ole guapa: Klopt want de vis gaat gelijk naar de visafslag,en die visserlui zullen via hun radio wel van alles mee gekregen hebben dus die staan op scherp denk ik.

roodborstje1 | 13-03-19 | 13:17

Bij 1 gemengd Nederlands-Marokkaans gezin is het dus al hommeles in een dorp met verder autochtone bevolking. Moet ik mijn lijst met stadia van oplopende percentages moslims en de gevolgen toch eens bij gaan stellen. Normaal kwam straatterreur en intimidatie pas bij 15/20% om de hoek kijken.

Mammeloe | 13-03-19 | 11:52 | 3

Bij 15-20% kun je er niks meer tegen doen, daarom is dat het percentage waar de overheid minimaal naar streeft. Heb zelf ooit een Marokkaans gezin naast me gehad. Vooral bizar dat die kinderen (ook de meisjes) zo asociaal doen. De jongste liep op 4 jarige leeftijd al te vloeken en tieren ("ga je vriendin d'r kk k*t likken joh" was haar standaard welkomsttekst als ik uit m'n werk kwam en dan zeg je de eerste keer "goh wat knap, je kan al praten", maar dan ging ze daarna helemaal "los" haha, wat een land.

Watching the Wheels | 13-03-19 | 12:01

Maar er wordt geen dna afgenomen van polderjihadmarokkanen.

Theo-Pim-Riv | 13-03-19 | 12:01

@Watching the Wheels | 13-03-19 | 12:01: Bekend verhaal: "buurjongen" Mo, die wekelijks het hele huis aan het verbouwen was, en pa en moe het zkh. insloeg. De "wijkagent" hier toch eens op aangesproken, de stakker had zgn. geen "signalen" ontvangen, lees: deed het dun in de broek met z'n vouwfietsje.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:26

Turkscist Han ten Broeke kan daar heel boos over worden.... fijn om te weten

litebyte | 13-03-19 | 11:50

Jarenlang de kop in 't zand door der Gutmensch heeft uiteindelijk ook in Nederland de kurk van de fles gekregen.
Het gaat vast een warme lente worden.

Not_again | 13-03-19 | 11:49 | 1

Inteelt tegen inteelt, her probleem lost zich zelf op.

litebyte | 13-03-19 | 11:51

Wilders heeft zich meerdere malen in het openbaar uitgesproken tegen iedere vorm van agressie en geweld, en een oproep gedaan aan zijn eigen achterhoede om op een democratische en geweldloze manier in verzet te komen. Heeft DENK zich al uitgesproken tegen deze geplande wraakactie van hún achterhoede?

JackStick | 13-03-19 | 11:48 | 4

@TeeJee | 13-03-19 | 11:55: Dat klopt. Voor de gang van zaken is Geert Wilders totaal niet relevant. Net als Baudet is zijn programma onuitvoerbaar. Niets van dat alles realistisch.

Red shirt | 13-03-19 | 12:52

@Red shirt | 13-03-19 | 12:52:
Je hebt er wel een handje van om niet in te gaan op de stelling, om vervolgens met iets te komen wat totaal irrelevant is voor de lopende discussie.

Heb je daar vaker last van? Of is het zelfs een obsessie en sta je reeds onder behandeling?

Heb je wellicht nog iets te melden over de framing en het nepnieuws wat nu de ronde heeft gedaan?

Rest In Privacy | 13-03-19 | 13:53
▼ 1 antwoord verborgen

Problemen om Urk binnen te komen?
Ik adviseer al die welopgevoede mocros een luchtlanding net als in WW2 alleen dan zonder parachute. In dat geval zijn jullie nog eerder benden!

varkenshouder | 13-03-19 | 11:46 | 3

Ze komen eraan met Airforce Corendon!

ole guapa | 13-03-19 | 11:54

Hoop dat de Urkers zich niet laten opnaaien door die treitertypes die met hun leven blijkbaar niets beters te doen hebben en al helemaal niet gaan meedoen met 'wij Marokkanen' vs 'wij Urkers', daar zijn die treitertypes op uit.
Raar spelletje, ga eens wat doen met je leven zeg.
Straks hebben 'de Urkers' het gedaan.

kloopindeslootjijook | 13-03-19 | 11:45 | 1

Die krijgen sowieso de schuld, let maar op.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:28

ik maak me geen zorgen. jezus is liefde en mohammed is liefde, dus er kan niks misgaan.

Zyprexa20mg | 13-03-19 | 11:43 | 3

Barmhartigheid.
Oók zo'n mooi begrip dat slechts met de mond wordt beleden.

Kapitein Sjaak Mus | 13-03-19 | 11:56

ik zou de dosering aanpassen XD

nikolaos | 13-03-19 | 11:56

Het beste sarcasme is wanneer je niet zeker weet of het wel sarcasme is. Heerijk.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 12:00

Speelt er geen drugsconflict op de achtergrond? Urker vissers haalden voor Marokkanen de dope binnen en zijn nu veroordeeld. Is dit daarvoor wraak? Of is het, net zoals met die pedo destijds, gewoon lol trappen.

arlen | 13-03-19 | 11:41 | 3

Kunnen twee losse dingen zijn, of zoals in elke eindeloos doorlopende tv-serie, niet.

kloopindeslootjijook | 13-03-19 | 11:48

Zie het WNL-filmpje: Die Urker jongeren steken vuurwerk af omdat ze volgens de politie "blij" zijn. Net zoals op het Mercatorplein in 020 West.

Mammeloe | 13-03-19 | 11:56

WAAROM niets maar dan ook niets in de msm hierover?!?! Debielen in beide kampen, de een nog groter dan de ander. Maar waarom wel Urkers schandpalen en niet die sukkels die wraak willen nemen??? Als dit geen stemadvies is?

upbeat | 13-03-19 | 11:40 | 2

Urk, witte mensen?

Kanarie_Geil | 13-03-19 | 11:43

In mijn vlinders en eenhoorn universum dacht ik bij "rellen in Urk" als eerste aan een pulsvissers opstand.

brughslurph | 13-03-19 | 11:39

And so it will begin ,wat een zieke maatschappij hebben de boven ons gestelden toch gecreeerd.
Haat voert de boventoon en allen zijn onbewust geworden.
Ego,s hebben het denken overgenomen en zinnen op wraak om er uiteindelijk achter te komen dat ze tegen hun eigen angst vechten

Kappie62 | 13-03-19 | 11:36 | 1

Brood en spelen. De Romeinen lieten slaven elkaar uitmoorden als vermaak, zijn de huidige machthebbers veel beter? Machthebbers dienen hun bestaan te legitimeren en om dat te bereiken moet er altijd sprake zijn van een bedreiging.

Solar666 | 13-03-19 | 11:42

Klein bier.

Van Urk | 13-03-19 | 11:35

Ik was in Haren 2.0.
-
GS doet precies even hard als de Hilversumse media mee aan het maatschappelijk 'aufmotzen' van het zoveelste uit de hand gelopen 'social media opfok-incident' tussen een paar opgeschoten k**pubers.
-
Urk is natuurlijk even zeer een achterlijke 'kashbah' als een Marokkaans bergdorp. (of een stadwijk in Gouda) Altijd weer amusant, zo'n geestelijk gesloten gemeenschap, waar opmerkingen maken over iemands vriendin kennelijk niet leidt tot schouders ophalen, maar tot verhaal halen.
-

bisbisbis | 13-03-19 | 11:34 | 3

Dagje meelopen met een Urker?

Van Urk | 13-03-19 | 11:36

De wereldvreemdheid in deze regel spat er weer van af. Ga eens een boek lezen

amateurrr | 13-03-19 | 11:37

Het meest interessante vind ik nog wel dat er een racistisch incident van gemaakt wordt.
Dit 'verhaal halen' gedrag is in meerdere boerendorpen praktisch de standaard. Gebeurd elk jaar wel een paar keer. Maar deze keer betreft het een getinte jongen, dus staat het hele land op zijn achterste poten.

Kom aan zeg; laat de politie en OM gewoon even hun werk doen.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:39

“De moskeeën zijn onze kazernes, de koepels zijn onze helmen, de minaretten onze bajonetten en de gelovigen onze soldaten…
Er bestaat geen gematigde of niet-gematigde islam. Islam is islam en dat is het…
Democratie is als een trein. Je springt ervan af als je je doel hebt bereikt.”
Recep Tayyip Erdoğan

Kuzu en Öztürk zijn slechts marionetten
En ze richten zich naar de Turkse wetten
Zoals je wel kunt verwachten
Geeft Erdogan hen opdrachten
Voor het bouwen van nog meer minaretten

’s Nachts bij volle Maan wordt Vlad erg actief
Dan fladdert hij naar z’n Erdogantje-lief
“Nosferatu hoe luidt uw bevel?”
“Speel slachtoffer! Dat werkt altijd wel!”
Vol eerbied buigt Kuzu dan voor de Kalief

Met Selçuk en Farid gaat hij snel aan het werk
“Toverwoord is ‘discriminatie’: dat maakt ons sterk!”
We eisen nog meer privileges
En subsidie voor werkcolleges
Zo groeien onze aanhang én de Ottomaanse kerk!

In Turkije is de persvrijheid in de kiem gesmoord
De journalisten zitten daar vast of zijn vermoord
Kuzu ziet dat voor Nederland ook wel zitten:
Zo is hij nu begonnen met op Fidan te vitten
DENK is de grootste vijand van ’t vrije woord!

Zo ondermijnt de vijfde kolonne onze staat
En dat is precies waar het Erdogan om gaat
Intussen laten wij ’t wel allemaal toe
‘De islamisering bestrijden is ook zo’n gedoe’
Liever noemen we Wilders ‘n groot kwaad

De EU heeft ons Eurabië door de strot geduwd
En steeds op onze westerse cultuur gespuwd
Joods-Christelijk-Humanistisch
Wordt vervangen door salafistisch
Dan kan er ook met ’n klein meisje worden gehuwd

Plofkraken en aanslagen, je raakt eraan gewend
Bij Opsporing Verzocht werd de dader herkend
‘In de gevangenis zal hij verder radicaliseren’
‘Laat hem liever op onze kosten ’n vak leren’
Zo worden tuig en criminelen steeds verwend

Ook de drugshandel gaat gepaard met veel geweld
De achtergrond van de daders wordt nooit vermeld
Schietpartijen en ontploffende granaten
En Halsema die zegt: “Willen jullie dat ‘ns laten!”
Ja, van zoveel daadkracht sta je echt versteld!

De Mocro-miljonairs verdienen zo bijna 20-miljard
Per jaar natuurlijk en dat is dan ook nog ‘ns zwart
Misdaad loont wel en niet een klein beetje
Onze kinderen bezoeken intussen ‘n moskeetje
’t Haatpaleis betreden moeten jongens en meisjes apart

Zo passen wij ons aan en kijken liever weg:
Als ze ’n Jood duivel noemen en ’n vrouw kech
Bat Ye’or en Oriana Fallaci ten spijt
Resteert ons nu niet meer veel tijd
Of is ’t al te laat en hebben we pech…?

De slag om Friesland werd nog ‘n overwinning
Maar nu volgt op Urk al weer de tweede inning
Tussen Mohammeds soldaten
En gereformeerde piraten
Of komen ze bijtijds nog tot bezinning?

Angélica de Sancé | 13-03-19 | 11:34 | 8

Wanneer komt uw bundel uit?

BaldEagle | 13-03-19 | 12:44

Op welke melodie kan dit gezongen worden ?

Bertus Bolknak | 13-03-19 | 12:54

Mooi.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:36
▼ 5 antwoorden verborgen

In 2007 schreef Fleur Jurgens een boek met de titel "Het Marokkanendrama", nota bene in opdracht van de Politieacademie. Dat is nu, 12 jaar later, actueler dan ooit. En de politiek? Horen, zien en zwijgen...

DasNouJammer | 13-03-19 | 11:33 | 2

Fleur Jurgens...
Gek ik word opeens vrolijk.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 12:17

Ik ben niet meer van de leeftijd om geweld te promoten of goed te praten, maar toch vind ik het een beetje scheef dat Geenstijl tegenwoodig het medium is waar je het minst kan zeggen. Al die chatkanalen, twitter, youtube, etc... daar kan iedereen zeggen wat hij/zij wil. Nu ga ik niet goedpraten wat er gezegt word, maar ergens heb ik toch het idee dat de vrijheid van meningsuiting hier minder gerespecteerd word (zelfs nu ik dit type ben ik bang dat ik 'te ver' ben gegaan of dat mijn reaguursel verkeerd word opgevat, en ik een ban krijg).

goede_extremist | 13-03-19 | 11:33 | 5

Ga vooral los in je EIGEN social media kanalen. Dit is ons huis. Hier gelden onze huisregels.

Van Rossem | 13-03-19 | 11:44

@TheEgg | 13-03-19 | 11:42:
Goed punt en goed verwoord.

Helaas weten we allemaal dat onze 'vrienden' ter linkerzijde geen zier geven om feiten en wat er wel/niet op GS staat. Die hebben hun mening al klaar staan, en wijzen standaard naar 'rechts' en 'het roze riool' als schuldigen. Enige zelfreflectie of beschaafde terughoudendheid hoeven we daar niet te verwachten.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:53
▼ 2 antwoorden verborgen

Uiteindelijk is het allemaal gekomen door 'jeugdige onbezonnenheid'. Kom op jongens, meisjes geef elkaar een knuffel, ga naar de kerk,moskee, school of je werk en wees geen vlerk.

LostSandWich | 13-03-19 | 11:33 | 2

Ga neuken achter de dijk of ga pulsvissen. Als dat laatste niet mag, doe eens wat mocro aan de haak.

Pleegzuster B | 13-03-19 | 11:49

@Pleegzuster B | 13-03-19 | 11:49: Dit is dan dus "impulsvissen". Meer shock dan awe.

ole guapa | 13-03-19 | 11:56

Bij opsporing verzocht zie ik bijna altijd kansenparels de huizen binnenvallen van Nederlanders, maar dat telt niet toch?

Willy Keutel | 13-03-19 | 11:32 | 3

Inderdaad. Zij doen dat ongemerkt en dan heb je geen overlast.

Baron Clappique | 13-03-19 | 11:35

Neu, dat is heel wat anders. Wat zou jij doen zonder stage?

HaatbaardKnipper | 13-03-19 | 11:35

Eerlijk is eerlijk, Ten Broeke (vvd) die zich druk maakt dat de Marokkaanse ouders hun kinderen thuis te laten blijven. Of snappen die soms geen woord Nederlands ?
En WNL-troela; Het zijn Marokkanen en Niet Marokkaanse-Nederlanders. Nederland komt niet in hun gedachten op.

Kamervraag | 13-03-19 | 11:30 | 1

Dat laatste ergerde ik mij ook al dood aan!

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:38

Is dit nu iets voor de VN of voor de NAVO ?

Baron Clappique | 13-03-19 | 11:30

Hadden we maar meer vrije denkers tussen ons zoals Elon Musk. Mensen met een visie en hersenen. Dat reisden we nu tussen de sterren en waren we onsterfelijk tot we zelf de keuze maakten.
Maar met het binnen laten van deze volken zal dat sterrenreizen denk ik nog even in de to-do list blijven staan. Weer een paar eeuwen wachten op een nieuwe verlichting als dit zo doorgaat en dan opnieuw proberen.

Dirk III | 13-03-19 | 11:30 | 2

Wat zit er in je thee?

Baron Clappique | 13-03-19 | 11:33

Musk is vooral wappie.

Not_again | 13-03-19 | 11:41

Als Marokkanen het gezin willen helpen,moeten ze juist geen geweld gebruiken.

kzegje | 13-03-19 | 11:30 | 4

Zomaar aannemen dat deze mensen niet verzekerd zijn???? Omdat het Marokkanen betreft??? Nogal vooringenomen Patje.

HaatbaardKnipper | 13-03-19 | 12:35
▼ 1 antwoord verborgen

De belangrijkste vraag is nog niet gesteld.
Hoeveel buurthuizen zijn er in Urk? Het antwoord: sowieso te weinig. Als er buurthuizen waren hoefden die belhamels uit Urk ook niemand te lynchen.

Historicuck_Han | 13-03-19 | 11:28

Wel vaker met harde wind.... Worden mensen onrustig van.

de broer van theo | 13-03-19 | 11:25

Soms zie je ze,
eenling Marrokanen.
Stil, angstig, schuiven door donkere straten.
Kurk in de anus.

Kanarie_Geil | 13-03-19 | 11:24

Neef met nicht, geeft een scheef gezicht. En meer.

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 11:24

Natuurlijk schrijft de MSM hier niet over. Moet je op korte termijn een (mogelijk fout) standpunt innemen. MSM heeft het veel te druk met het klimaat, etc.. Klimaat is een lekker onderwerp waar je geen buil aan kunt vallen. Tegen de tijd dat blijkt dat het allemaal onzin was zijn de meeste paniekaanjagers dood.

watazooi | 13-03-19 | 11:24

'Wij Marokkanen'
Hij staat er weer op hoor.
Beetje universeel denken, dat is natuurlijk weer te modern.

kloopindeslootjijook | 13-03-19 | 11:23

Dé grote vraag blijft natuurlijk: waar was de vader? Zoon en moeder (moeder "ziekenhuis in geslagen", factcheck graag) volop ter sprake, maar paps? Was-ie uit varen met de vissers om de kost te verdienen? Of misschien anderszins uitgereisd? Benieuwd.

e_abbastanza | 13-03-19 | 11:23 | 1

De vader was in Eemshaven, omdat hij op een Urker boot werkt.
De moeder hoefde niet naar het ziekenhuis.
Het filmpje van 'Geertje WIlders' is fake news, is namelijk uit 2015.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:35

Meneer die vindt dat dit het bewijs is dat verbinden nodig is..

Good luck with that.

nikolaos | 13-03-19 | 11:23 | 2

Verbinden is nodig, maar social media de oorzaak.

LinkeLotje | 13-03-19 | 11:27

"Verbinden" in deze, moet nu al lachen.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:40

Urk + thee = Turk.

>> gaa theelemaal goedkomen, dit...

Username Reeds Bezet | 13-03-19 | 11:21 | 2

Urk wordt kurk drooggelegd door Soldaten van izz ad -din al qassam en Amri Khattab .Urk wordt omgedoopt binnen 24 uur tot Urkislam.Alle racistische Urkers die deelnamen aan zinloze huisvredebreuk worden aan vissen gevoerd.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:24

www.geenstijl.nl/5146705/jongeren-pla...
Oh zijn dat dezelfde soldaten van Izz Din al Qassam die zich van de week in Syrie overgaven, en jankten dat ze kok of verpleger waren geweest? Of die lachwekkend met ballonnetjes in Gaza lopen te knoeien?

Roadblock | 13-03-19 | 11:48

Je wilt echt geen ruzie met gesloten gemeenschappen als Urk, Spakenburg, Staphorst. Daar is het niet ieder voor zich, maar allen voor een. Het verhaal gaat dat zelfs de Hells Angels op handen en knieen uit Spakenburg kropen, terwijl er af en toe nog steeds stukjes Harley uit de haven gevist worden. Of dat een jongen uit Meppel na een leuke nacht met een meisje uit Staphorst ondanks mooie beloften uiteindelijk toch niet met haar wilde trouwen. Staan er een paar weken later meer dan 100 Staphorsters voor z'n deur, en mag hij kiezen of delen.

quigg | 13-03-19 | 11:21 | 7

Ze zoeken het conflict niet op, maar lopen er ook niet voor weg.
Er wonen ook mensen en kinderen op Urk die gewoon met rust gelaten willen worden namelijk.
Die opjut-gastjes zoeken het conflict wel op door van mensen een doelwit te maken. Ze maken problemen die er niet waren. Dat is aanzetten tot haat en geweld. Daar wordt ons land niet mooier van.

kloopindeslootjijook | 13-03-19 | 11:33

www.geenstijl.nl/5146705/jongeren-pla... Die gemeenschappelijkheid moet open gebroken worden van Rutte en de EU, u mag geen eigen identiteit meer hebben als witte autochtoon Dat is alleen voorbehouden aan Turken en Marokkanen.

Kanarie_Geil | 13-03-19 | 11:40

Volendam idem. En terecht.

Wienerschnitzel mit | 13-03-19 | 13:41
▼ 4 antwoorden verborgen

Hoe boos zou u eigenlijk worden als er razende junkies uw huis binnenvallen of dat van uw familie?

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:19 | 19

@HaatbaardKnipper | 13-03-19 | 11:31:
Onzinnige vraag, u wilt mij woorden in de mond leggen. Op de openbare weg mag iedereen komen en de politie moet handhaven.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:37
▼ 16 antwoorden verborgen

Nieuwste aluhoedje: dit is door de PVV georganiseerd om stemmen te krijgen.
Voor de waterschappen.

kloopindeslootjijook | 13-03-19 | 11:18 | 5

@Glasgow Argus | 13-03-19 | 11:19:

Denk inderdaad dat eerder ja. Alles voor de kijkcijfers en de centen. Zo kennen we hem alleen maar. Stond er al beetje verbaast van dat het tijdstip met de reality serie zo'n beetje gelijk loopt.

tweetybird | 13-03-19 | 11:21

@tweetybird | 13-03-19 | 11:21:
Is dat een aluhoedje in een aluhoedje? Een alu-babushka. Of een alu-inception.

kloopindeslootjijook | 13-03-19 | 11:27
▼ 2 antwoorden verborgen

Toppunt van domheid is geweld gebruiken om je punt te maken.

WellusNietus | 13-03-19 | 11:17 | 1

Soms is dat de enige mogelijkheid die overblijft. Meestal niet lijkt me, maar ik kan mij situaties voorstellen.

HaatbaardKnipper | 13-03-19 | 11:25

Was ook weer typisch bij het RTL nieuws gisterenavond: waar ‘Marokkaanse’ daders altijd Nederlanders worden genoemd, want geboren en getogen in NL maar met migratie-achtergrond, werden de slachtoffers nu wel Marokkaans genoemd. Hoezo zijn ze dan nu ineens wel Marokkaans i.p.v. Nederlands... Buiten dat blijft het een ongelofelijk kansloze en trieste actie om op deze manier een huis binnen te vallen.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:16 | 3

De lieden die het gezin komen 'helpen', zijn dat dan Nederlanders of Marokkanen? Ik begrijp er echt helemaal niets meer van.

NeedIsaymore? | 13-03-19 | 11:37

@NeedIsaymore? | 13-03-19 | 11:37:
Dat zijn Marokkanen maar als ze dan uiteindelijk in de pan worden gehakt door de Urkers zijn het ineens zielige 'Nederlanders'! Het is maar hoe het (S)links en de media uitkomt!

BaldEagle | 13-03-19 | 12:50

@NeedIsaymore? | 13-03-19 | 11:37: Dat zijn Marokkanen en gisteren kon je lezen dat die moeder op URK ook hun moeder is.Arm mens 200 vandat spul moeten baren.

roodborstje1 | 13-03-19 | 13:53
-weggejorist-
pauljunior | 13-03-19 | 11:16 | 4
▼ 4 antwoorden verborgen

Volgens Han is de oorzaak van het probleem:

Social Media.

LinkeLotje | 13-03-19 | 11:16 | 5

Volgens mij is het een gebrek aan thee, en te veel cis patriarchale witmannazi's

Historicuck_Han | 13-03-19 | 11:33

Welnee. Het probleem is trots.
Als Marokkaan afhankelijk zijn van een land met Nederlandse uit de klei getrokken Allah niet gehoorzamende blanke boeren.

Carmelita | 13-03-19 | 11:43

Ha ha ha ha han, met z'n zwoele stemmetje... heeft hulp nodig bij defecation.

Kanarie_Geil | 13-03-19 | 11:47
▼ 2 antwoorden verborgen

Jennen en treiteren kun je wel die ventjes overlaten, vooral in een groep, oh die heerlijke saamhorigheid.
Maar waarom zou je.
En dan nog een eervolle aftocht willen natuurlijk.
Ga eens wat doen met je leven.

kloopindeslootjijook | 13-03-19 | 11:15 | 1

Het hele probleem met deze mocromannetjes is dat ze onze autoriteit gewoon vierkant uitlachen. Ze hebben geen enkele ambitie in ónze maatschappij en overal scheit aan. Ze komen hun leven toch wel door op basis van de verzorgingsstaat die wij faciliteren en hebben zodoende niets te verliezen. Vastzitten? Prima voor de time being, daarna weer op de oude voet verder.

Precies de reden dat ze hier niet horen, en welke groepering je een HALT moet toeroepen opdat er hier in Nederland niet (zoals nu nog gebeurt) álsmaar méér bij komen. Zo simpel is het. Da heeft niets met discriminatie of racisme te maken, en alles met feiten, rationeel denken en op orde op zaken stellen.

HypoPseudo | 13-03-19 | 11:35

Friesland-Urk-... het ongenoegen komt steeds dichter bij de ambtenaren in de randstad, vroeger werden die ambtenaren (Johan en Cornelis de Witt) door orangisten geslacht, heb al 25 jaar het gevoel dat de strijd nu uit verre hoeken gaat komen.

grindbak | 13-03-19 | 11:15

Nog zeven dagen tot de verkiezingen.
En de NPO blijft stil,terwijl DENK de wind meekrijgt in de moskee.

Zodat we weten waar de NPO staat mocht Denk één van de grootste partijen worden ontstaan uit een minderheid,omdat de meerderheid in het duister blijft door nalatigheid van de NPO.

Welles! Nietes! | 13-03-19 | 11:15

@ Diotima

JA. Tekenend hè?

HypoPseudo | 13-03-19 | 11:14 | 2

Je ziet het ook bij ongevallen. Goed gehandeld, HypoPseudo! Wegkijkers kan je overigens ook aanspreken.

Diotima | 13-03-19 | 11:18

@ Diotima

Veel mensen negeren het uit angst omdat voor jet weet je het mikpunt van agressie bent. Het is immers niet onwaarschijnlijk dat zo'n gestoorde je neersteekt.

Eerlijk gezegd had ik het misschien niet gedaan als ze met drie of meer waren geweest.

HypoPseudo | 13-03-19 | 11:27

Ik ben voor de Urkers

Willy Keutel | 13-03-19 | 11:12 | 1

Dat staat buiten kijf!

BaldEagle | 13-03-19 | 12:52

We hebben nu eenmaal een Marokkanenprobleem in Nederland. Zolang dat niet opgelost wordt en door blijft etteren is het wachten totdat het verder uit de hand loopt. Iets met zachte heelmeesters en stinkende wonden.

kunstliefhebber | 13-03-19 | 11:11
-weggejorist-
Heppie-even-voor-mij | 13-03-19 | 11:11

Net nog een aanvaring op het werk met een Marokkaanse aanwinst. Echt hoor, als je links stemt dan heb je nooit met Marokkanen te maken. Je werkt er niet mee, woont in een blanke wijk en je hoeft nooit met het openbaar vervoer. Dat kan niet anders.

Repetitive Beats | 13-03-19 | 11:11

Hersenloze gekken willen het heft in handen nemen. Een betere reden voor een sterke en doortastende politiemacht is er niet (en hopelijk zijn ze even goed geïnformeerd als GS hier blijkt te zijn).

JvanDeventer | 13-03-19 | 11:10

Elke dag pizza eten -> ook heel erg fout. Maar ja, het is lekker, dus. Toch doen.

Albert K. | 13-03-19 | 11:10

Ben niet voor escalatie, zeker niet. Maar het zou wellicht een hoop wegkijkers de ogen openen omtrent de multiculturele puinhoop die is geschapen. Een wake up call zogezegd.

HaatbaardKnipper | 13-03-19 | 11:09 | 4

Dit importgeweld word nog enorm onder het tapijt geveegd door politiek en de media tot in ieder geval de komende verkiezingen voorbij zijn.

2voor12 | 13-03-19 | 11:21

Dit zal wel langer spelen tussen die mocro's en de Urkers want ja die mocro's denken dat alle vrouwen naar hun moeten luisteren.

Jan70 | 13-03-19 | 11:37

Nee hoor, dan wordt het gewoon weggezet als 'in scène gezet nepnieuws'! Wegkijkers wonen niet op Urk dus is het een 'ver van mijn bed show'!

BaldEagle | 13-03-19 | 12:54
▼ 1 antwoord verborgen

Dus als ik het goed begrijp wilde het OM gisteravond minder Marokkanen in Urk.
En zijn ze dat gaan regelen.
Okay.

Mammeloe | 13-03-19 | 11:08 | 5

Grof van het OM!

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 11:32

Waar kunnen we aangifte doen?

Repetitive Beats | 13-03-19 | 11:40
▼ 2 antwoorden verborgen

Je kunt simpele zielen wel uit een rare cultuur halen maar hoe haal je die rare cultuur uit simpele zielen? Ik moet aan de woorden van Rutte denken: "Wij zijn met meer!" dus we kunnen er gerust op zijn (...)

DasNouJammer | 13-03-19 | 11:06

Urkse door gesnoven gekken nu tegen Marokkanen.
Hordes Turken, waaronder grijze wolven die op bruggen zwaaien met vlaggen leggen hun loyaliteit bij volksmenner en fascist Erdogan. Marokkanen die de hele onderwereld beheersen , in moskeeën hun haat ongehinderd kunnen verspreiden, asiel aanvragen enkel om hier tijdens de opvang op rooftocht te gaan
Economische migranten die met een lulverhaal de rest van hun leven hun zakken willen vullen .Zelfs echte vluchtelingen blijken te vaak jonge mannen die na betaling van veel geld hier , asociaal, eisend , crimineel en zelfs verkrachtend huishouden terwijl ze op alles voorrang krijgen en de MSM ze krampachtig uit de wind houd .
Dit alles op onze kosten door de EU leiders en laffe landsregeringen veroorzaakt en gedoogd omdat ze alleen met hun eigen loopbaan bezig zijn .
Een kind snapt dat dit in Europa helemaal uit de hand gaat lopen .

Castor12 | 13-03-19 | 11:06 | 3

Exact zoals ík het ook(voor) zie.

HypoPseudo | 13-03-19 | 11:10

Tsja, verworden tot een heel fijn systeem die democratie. We hebben hier kennelijk voor gekozen.

HaatbaardKnipper | 13-03-19 | 11:12

Was al jaren te voorzien! En allemaal gefaciliteerd door de eigen 'regering'! Fijn hè, die omvolking?

BaldEagle | 13-03-19 | 12:57

V.V.V. vrijdag .. visdag .. veldslag..

blauwe zander | 13-03-19 | 11:05

Ik snap de terughoudendheid wel, want anonieme opruiing op internet is natuurlijk moeilijk te traceren, en dus te duiden. Iedereen kan wel namens die en die groep een oproep tot geweld plaatsen, zonder er zelf toe te behoren.
Dus ik neem aan dat deze terughoudendheid er altijd is, ongeacht de groep die het betreft..

RozemarijnLucassen | 13-03-19 | 11:05 | 3

Leest u anders de draadjes van gisteravond nog even terug. Voldoende duiding lijk me. Succes met uw kunstenaarsschap verder.

OekbertDrazington | 13-03-19 | 11:14

DENK t ook hoor

Lionfromzion | 13-03-19 | 11:16

Gisteren onverwachts iets te vieren, dus ik de auto op werk achtergelaten en met de tram naar het centrum voor een hassebassie.

Vanochtend dus weer met de tram werk náár werk. Was er een of andere mocro die door de tram "kk-joden", "sich heil" stond te roepen en de Hitlergroet bracht. Ik zei er op een gegeven moment wat van...

Hij reageerde met : "Wholla kanker jij ben niks jij kankerkleine jongetje, jij gaat dood. Sich heil".

Daarna stapte hij uit en ging buiten verder en ging keihard tegen het raam slaan waar ik achter zat. Toen heb ik m'n middelvinger opgestoken en ben met m'n rug naar hem toe tegen het raam gaan zitten.

Leuk joh het OV.

Mijn conclusie is dat, zowel in deze als de Urkse kwestie, dit 'soort' mannetjes óf een genetisch bepaald kort lontje in combinatie met een testosteronoverschot heeft óf psychiatrisch patiënt is óf beide.

Wat een regelrechte maatschappelijke verarming dit alles.

HypoPseudo | 13-03-19 | 11:03 | 16

Geef mij maar een Urker, is hard werkend volk en aan dat andere heb ik een hekel, sinds zo'n kl.. tzak op de kermis mijn dochter een kopstoot verkocht omdat hem vriendelijk werd gevraagd het botsautootje waar hij in stond en al drie ronden niets mee deed te verlaten, deed de rat ook maar toen mijn dochter ging rijden kwam de rat op eens terug en gaf haar een kopstoot, het is jammer dat ik de rat niet te pakken kon krijgen want dan had hij nu in de rolstoel gezeten

Jan70 | 13-03-19 | 11:45

Tip: altijd zorgen dat je voor de zekerheid iets bij je hebt om mee te meppen!

BaldEagle | 13-03-19 | 13:00
▼ 13 antwoorden verborgen

Jongens. Rustig nou. Het was gewoon anders om dag!

sjef-van-iekel | 13-03-19 | 11:03

"De hele fittie begon met 100 KutUrkers die een huis van een Marokkaanse gast binnen vielen"
Als we het toch over nepnieuws verspreiding hebben, er stond misschien 100 man te kijken hoe 5 man in een deurportier als meisjes heen en weer zaten te klappen. Er is zelfs een video van.

Grzl-II | 13-03-19 | 11:01 | 5

@Muuke | 13-03-19 | 11:09:
En vervolgens gaat dat testosteronbommetje ook nog eens, naar goed eigen cultureel gebruik, een meisje lastigvallen. Dan kan je op problemen wachten.

2voor12 | 13-03-19 | 11:17

@Muuke | 13-03-19 | 11:09:
De vader werkt op één van de boten. Zo raar is het dan niet.
Daarnaast zal Soufje niet de eerste zijn die door de lokale sociale controle een lesje krijgt.
Het grote verschil is dat hij Marokkaans is, volgens hemzelf dan (3e /4e generatie?) en dat zowel media als 'medelanders' dit dan zien als racisme en vol op het orgel gaan.

Het is een grote exercitie in stupiditeit en een botsing van mentale beperkingen aan beide zijden van dit conflict.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 11:27

Waarom kuturkers en geen kutmarokkanen zoals Rob Oudkerk van de pvda ze noemde

Jan70 | 13-03-19 | 11:47
▼ 2 antwoorden verborgen
-weggejorist-
jos verstoppen | 13-03-19 | 11:01 | 2

Leuk zo'n tegel van mazzeltov, wat Van Rossem ervan had moeten breien was dat dit soort situaties om sterk leiderschap vraagt. Ergo Rutte zou de Urkse en marokkaanse gemeenschap tot de orde moeten roepen en handelend moeten optreden. Tegen de Urkers is dat al gedaan, nu graag invallen door heel Nederland bij pistolen en messenzwaaiend tuig dat van plan is naar Urk te komen. Er zou een heel helder, heel duidelijk signaal van de politiek af moeten komen. Tot hier en niet verder...

Sterk leiderschap....

RenHoek | 13-03-19 | 11:00 | 7

In een echt land met een echte regering die het voor de eigen bevolking zou opnemen zou het zo ook gaan! Maar wij zijn overgeleverd aan de boosaardige criminelen uit Brussel!

BaldEagle | 13-03-19 | 13:03

Nee, daarmee heeft Rutte weer een electoraal voordeel!

Knokloof | 13-03-19 | 13:45

Dat staat niet in zijn woordenboek.

roodborstje1 | 13-03-19 | 14:00
▼ 4 antwoorden verborgen

Dit is nog lang niet voorbij; er zijn namen en/of adressen van Urkers in omloop. Dat betekent dat zodra de politie stop met controleren er een groep marrokanen die kant op gaat om verhaal te halen. En die Urkers hebben zich natuurlijk ook georganiseerd zodat die snel verzamelen zodra ze onraad waarnemen. Ik denk dat we de rest van het jaar vechtpartijen daar gaan zien.

quantumcollider | 13-03-19 | 10:58 | 4

Misschien moeten de urkers dan maar hetzelfde doen zoals de molukkers in Culemborg deden. Daar waren de grote mocro bekken ook heel snel stil.

2voor12 | 13-03-19 | 11:12

@Glasgow Argus | 13-03-19 | 11:01: Zoals die vrachtwagenchauffeur gisteren.

Petrus Poortwachter | 13-03-19 | 11:32

Denk ik ook! Dat haattuig moet en zal vroeg of laat wraak nemen!

BaldEagle | 13-03-19 | 13:31
▼ 1 antwoord verborgen

Urka Urka, Mohammed Jihad.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 10:57 | 3

Shurpa shurpa.... bakala.

RenHoek | 13-03-19 | 11:00

dhaaaag.

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 11:15

Nooit echt moeite mee wanneer 2 geloven elkaar de kop in slaan. Voorzichtig met het straat meubilair en de ramen van de Urker winkeliers. Fijne vrijdag avond toegewenst.

Toetsiemonster | 13-03-19 | 10:57 | 1

U weet dat winkeliers op Urk geen religie aanhangen en na sluitingstijd geen woonkamerbezoek hebben afgelegd?

Promedio | 13-03-19 | 11:09

Het valt wel op.
Elk tv-programma heeft onderhand wel zo'n mafkees die haarfijn het (overigens nutteloze) getwitter van enkele absolute nobody's kan duiden, maar nu het echt boeiend wordt...

Rico Tampeloerus | 13-03-19 | 10:56
-weggejorist-
bwi | 13-03-19 | 10:56 | 2

Mocht er een wraakactie komen richting Urk dan kan dit weleens voor een hele hete lente en zomer worden. Andere dorpen zoals bijv. Zandvoort zouden het voorbeeld van Urk kunnen volgen. Zou me niets verbazen dat ook andere provincies er last van gaan krijgen. Mede mogelijk gemaakt door jarenlange ontwijk politiek met name in de grote steden. Volledige segregatie, parallelen samenlevingen en een opjuttende Moskee en Moederland Marokko. Mix dat met een sausje van stammencultuur, religie en criminaliteit, en voila de perecte mix voor etnische conflicten. En van DENK krijg ik echt overal jeuk, wat een stel gore engnekken zijn dat. Als zelfs de NPO niets van je moet hebben dan zou een verbod op DENK er nog weleens kunnen gaan komen.

Overigens met 100 man een huis bestormen en daarbij een vrouw mishandelen is simpelweg not done!

Indoneesje | 13-03-19 | 10:55 | 6

@Grzl-II | 13-03-19 | 11:05: Dat is in eerste instantie wat er aan berichtgeving binnenkwam. Dus als dat waar is dan hierbij mijn excuses. Ik blijf er wel bij dat een huis bestorming gewoon not done is. Dan ben je gewoon strafbaar en verdien je een paar weken cel wat mij betreft.

Indoneesje | 13-03-19 | 11:09

Zal wel meer aan de hand zijn, ik den dat die Urkers niet zomaar dat gedaan zouden hebben

Jan70 | 13-03-19 | 11:52

Hadden ze dan zo,n groot huis dat daar 100 man in paste?

roodborstje1 | 13-03-19 | 14:04
▼ 3 antwoorden verborgen
-weggejorist-
Niedendeze | 13-03-19 | 10:55 | 1

Stop met domme mensen beroemd maken.

Ignatius J Reilly | 13-03-19 | 10:55

Allemaal grootspraak, op wat verdwaalde heethoofden na. Urk wordt de komende dagen van de buitenwereld afgegrendeld is, wat niet zo moeilijk, is tot de storm is gaan liggen en dat was het dan.

brutus68 | 13-03-19 | 10:54 | 6

Plus dat naburige vissersdorpen de Urkers wel een handje komen helpen

Jan70 | 13-03-19 | 11:54

@Jan70 | 13-03-19 | 11:54:
Ja, die nemen dan de kortste weg per boot, die hoeven niet op de 'scootâh'!

BaldEagle | 13-03-19 | 13:34
▼ 3 antwoorden verborgen

Na de fatwa is Salman Rushdie nooit meer veilig geweest.
Een fatwa duurt voor eeuwig.
Deze dreiging blijft, totdat er doden zijn gevallen. Urkers zijn superdom en lomp geweest en mocro’s zoeken altijd naar een aanleiding om de boel te verzieken.
Een slagboom en ID-controle bij Urk.

Ruimedenker | 13-03-19 | 10:54 | 3

Maar ze hebben daar wel superscherpe fileermessen maar als die mocro's er met proppenschieters aankomen doe je er niets tegen.

eerstneukendanpraten | 13-03-19 | 10:56

Degene die de fatwa heeft uitgevaardigd kan hem als enige ook weer intrekken maar in het geval van Ayatollah Khomeini ging dat wat lastiger: die was inmiddels overleden. Een elementaire weeffout in het systeem. Er zijn er meer; als het overgedaan kon worden zou het er hoogstwaarschijnlijk allemaal heel anders uitzien.

kindapaas | 13-03-19 | 11:04

Ze komen er toch elke week al om Urk te voorzien van coke?

Cheeky Bastard | 13-03-19 | 10:54 | 1

Dat doet Urk toch gewoon zelf?

Van Rossem | 13-03-19 | 10:55

Mooi he hoe de media het steeds hebben over marokkanen. In Huppeldepupistan stortte een vliegtuig neer. Onder de slachtoffers bevonden zich 3 Nederlanders van Spaanse afkomst, 2 Nederlanders van Turkse afkomst, 1 Nederlander van Sloveense afkomst, 5 Nederlanders van Nederlandse afkomst en een gedenaturaliseerde Nederlander van Chinese afkomst met een horrelvoet. Wanneer de media eens zou beginnen met het alleen maar over 'mensen' te hebben. Dat zou wat zijn.

Axelvon | 13-03-19 | 10:54 | 1

Als bepaalde groepen zich dan ook als mensen zouden gedragen, was dat vast een optie.

captainobvious | 13-03-19 | 12:13

De mens is kennelijk nog steeds niet het tribale niveau uit de steentijd ontstegen.
Het verschil met de steentijd is alleen dat je nu dankzij facebook jezelf bij een andere stam aangesloten kunt voelen om vanuit daar de mongeaulenbarbaar uit te hangen.

JanVergoor | 13-03-19 | 10:53 | 2

Ja echt hé. Voor sommigen is er niets veranderd omdat ze nog wat dichter tegen die tijd aan zitten qua ontwikkeling denk ik dan.

Dirk III | 13-03-19 | 10:57

De ontwikkeling van de mensheid loopt op alle continenten.... Laat ook maar.

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 11:19

De oorlog in Joegoslavië is na stijgende spanningen tussen etnische groepen ook begonnen met iets simpels als een voetbalwedstrijd....

Injegezicht | 13-03-19 | 10:53 | 1

Als je er maar genoeg van binnenlaat. Onze overheid is nu al bang voor ze, laat staan als de verhoudingen zijn zoals in Joegoslavië toentertijd.

Dirk III | 13-03-19 | 11:24

Waren die mocro jongeren ook maar zo fanatiek en betrokken in het opbouwen van een goede toekomst en integratie hier.

2voor12 | 13-03-19 | 10:53 | 1

Of beter nog: in Marokko.

Cheeky Bastard | 13-03-19 | 10:54

Een hele goede morgen allemaal!

Mr_Natural | 13-03-19 | 10:52 | 2

Van sommige religieuzen weet ik waar hun geweld vandaan komt, sterker nog, geweld wordt door hun reli-boek gepropageerd, maar van Urkers? Zijn die kerkdiensten op Urk zo geweld minnend dan?
En op vrijdag? Serieus; op naar Urk nadat allah zijn zegen gegeven heeft op de komende geweldsorgie? Je leert je buren wel kennen zo; als dit geen voet heeft in een algemeen aanvaarde logica, goedkeurend of niet, dan zou het niet bestaan.

Zoltan | 13-03-19 | 10:51 | 5

@Red shirt | 13-03-19 | 10:53:
Altijd weer dit argument. Het oude testament is meer beschrijvend.
De koran (en Hadiths) zijn voorschrijvend

Lohengrin | 13-03-19 | 11:11

Vrijdag is een mooie tijd want dan komen de mannen die op zee zaten ook weer thuis

Jan70 | 13-03-19 | 11:56

@Red shirt | 13-03-19 | 10:53: - u niet blijkbaar, toch gewoon eens doen. Begin bv met de profeten zoals Daniël maar ook Spreuken is heel actueel en leerzaam.

Maris v.d Hof5393 | 13-03-19 | 12:56
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik stel voor dat al die Marokkanen lekker naar Urk komen. Vervolgens neemt de politie bij allemaal DNA af, want zo gaat dat tegenwoordig in Nederland. En dan kunnen we waarschijnlijk een hoop misdaden oplossen en voorkomen.
Win-winsituatie

usb stok | 13-03-19 | 10:51 | 1

De politie heeft het te druk met het ontkennen van misdaad en het manipuleren van statistieken om nog aan opsporing te doen.

Glasgow Argus | 13-03-19 | 10:53
-weggejorist-
TheEgg | 13-03-19 | 10:51 | 1

“I apologize for any apologetic comment”

Glasgow Argus | 13-03-19 | 10:51

On-apppollogeerbaar staatsfalen.
Of een experimentje om te peilen of de populatie al gereed is om de EUrogendfor te verwelkomen als bevrijders.

hallevvezool | 13-03-19 | 10:49
-weggejorist-
Sjoerdhendrik | 13-03-19 | 10:49 | 2

Eéncellige gereformeerde mafklappers tegen ééncellige islam mafklappers. * Bier en chips pakken doet "

Godnondejusdorange | 13-03-19 | 10:48 | 1

Inbreeding heet dat. Daar krijg je rare mensen van.

Red shirt | 13-03-19 | 10:52

Als er dan zometeen echt geweld gebruikt wordt door Marokkaanse straattuig is het weer van 'wir haben es nicht gewusst' door de heren en dames deugpolitici en de schuld van het racisme van de Nederlanders.

fjordman | 13-03-19 | 10:47 | 2

Het is sowieso de schuld van de blank.... ehm... witten. Wij hebben die edele wilden immers eeuwenlang gekoejoneerd? Vóór de Europese kolonisatie van de wereld was de aarde een waar paradijs met de Islam als de grote vredestichter. /BAN_AVOID_MODE_OFF

Brou Is Back | 13-03-19 | 10:56

@Brou Is Back | 13-03-19 | 10:56: "Witten" is wat mij betreft ban-waardig.

marcoplarco | 13-03-19 | 11:06

De islamitische veroveringsoorlog is blijkbaar nu in volle hevigheid begonnen.

2voor12 | 13-03-19 | 10:47

Ik heb het gisteren ook al gezegd, doeslief!

pibasso | 13-03-19 | 10:46 | 1

Verder wat Mazzelstof zegt

pibasso | 13-03-19 | 10:51

Vorige week een lekkerbek gegeten van een viskar uit Urk. Van kabeljauw. Begin te eten... en wat denk je? Juist.. Smerige panga.

RickTheDick | 13-03-19 | 10:46 | 1

Gelukkig was het geen oproerpaling.
Maar even serieus, het zal wel koolvis geweest zijn.

OekbertDrazington | 13-03-19 | 11:01

Dus we gaan de mop aanpassen? Het is blauw en het komt uit Urk? Een Smurk.

Rest In Privacy | 13-03-19 | 10:46

Allemaal begonnen met dat verbod op Pulsvissen door de EU volgens mij.

Radicali | 13-03-19 | 10:45

Zullen ze nu ook dna afnemen bij al deze gasten , want dit lijkt me toch wat ernstiger als langzaam rijden op de snelweg?

Lyssa | 13-03-19 | 10:44 | 3

Heeft geen zin; Mocro's hebben allemaal hetzelfde DNA.

Brou Is Back | 13-03-19 | 10:57

@Brou Is Back | 13-03-19 | 10:57: lol

Methylfenidaat | 13-03-19 | 11:17

De moordenaars van X zijn meneer Y, zijn vader, zijn oom en zijn tante.

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 11:22

De VVD lost het wel op met het oog op verkiezingen.

kwark001 | 13-03-19 | 10:44

Als het eerst maar veel zijn komt ook de rekening.
Men moet erg goed geloofs zijn te denken dat het goed komt,Eu wil islamitisch worden en dat zal ook gebeuren,langer hier wonende mogen bald hun koffers pakken.

rein9576 | 13-03-19 | 10:44
-weggejorist-
eerstneukendanpraten | 13-03-19 | 10:43 | 11
▼ 11 antwoorden verborgen

Die mocro's kunnen elk moment toeslaan.
Werken doen ze toch niet.

Manus Olie | 13-03-19 | 10:43
-weggejorist-
Jahowiseffe | 13-03-19 | 10:42 | 3

Dus ik begrijp dat dit allemaal fout is. Maar waarom gebeurt alles dan toch?

azijnseikerT | 13-03-19 | 10:42 | 4

Omdat er niet alleen maar goede dingen gebeuren, sneeuwvlokje.

Superior Bastard | 13-03-19 | 10:44

@Superior Bastard | 13-03-19 | 10:44: Je kunt toch ook voordat je een fout maakt, die fout niet maken?

azijnseikerT | 13-03-19 | 10:54
▼ 1 antwoord verborgen

Urk of geen Urk, we "wachten" hier al jaren op. Tribale cultuur importeren is vragen om veldslagen. De clans wachten gewoon op een goed excuus zoals nu Urk.

IkWilOokWatZeggen | 13-03-19 | 10:41 | 1

Zo is het precies! Meer, meer, meer en dan gewoon afwachten tot de oproep komt! Helaas is Nederland er niet op voorbereid!

BaldEagle | 13-03-19 | 13:11
-weggejorist-
usb stok | 13-03-19 | 10:40 | 2

Ik denk dat die moco's niet helemaal beseffen welk dorp ze binnen willen lopen. Het lijken mij niet die randstedelijke weekdieren die zich alles laten welgevallen.

RenHoek | 13-03-19 | 10:40

Alles wordt afgedaan als jeugd. Jeugd weet hoe hun toekomst in NL eruit ziet en politiek vergist zich. De pleuris gaat uitbreken over de komende jaren. Politiek en justitie buigen voor mekka dus pas op...

ZwarteRiek | 13-03-19 | 10:39

Als de Urkers de snelweg maar niet blokkeren...

Koning Willy | 13-03-19 | 10:39 | 6

@Dal_Riata | 13-03-19 | 10:46: Urkers en Mocro's hebben best veel gemeen: een achterlijk geloof en door eeuwenlange inteelt onbruikbaar geworden DNA.

Brou Is Back | 13-03-19 | 10:50

@Brou Is Back | 13-03-19 | 10:50:
Zelden was DNA afname zo efficiënt: 1 Urker, 1 Mocro. En je hebt ze allemaal. Hooguit dat je nog onderscheid kunt maken naar de hoeveelheid beschadigd DNA er is.

TheEgg | 13-03-19 | 11:16

@Brou Is Back | 13-03-19 | 10:50:
Het Christendom is een Geloof en de islamd is een kwadaardige ideologie! Dat is een hemelsbreed verschil!

BaldEagle | 13-03-19 | 13:39
▼ 3 antwoorden verborgen

Qua 'gesloten gemeenschappen met de rug naar de Nl. samenleving' moeten die Urkers en Mocro's het juist uitstekend met elkaar kunnen vinden.

raskol | 13-03-19 | 10:38

'Gezellige' DENK tweets. Iets met olie en vuur,

Uit naam van de PVV hebben 100+ Wilders hooligans in Urk een gezin van Marokkaanse komaf agressief aangevallen en mishandeld met rascistische motieven.

Farid Azarkan : Ik roep op tot kalmte over Urk! Burgemeester moet het gezin meteen beschermen, want dit loopt uit de hand. Politie moet die hooligans zo snel mogelijk oppakken. Ook verwacht ik dat Geert Wilders en de PVV afstand doen van deze hooligans.”

janleuk | 13-03-19 | 10:38 | 6

@Red shirt | 13-03-19 | 10:49:
Uhhh, nee dat is hij niet.
Drogreden van associatie.

General Dripple | 13-03-19 | 10:55

"Ook verwacht ik dat Geert Wilders en de PVV afstand doen van deze hooligans.”
Aldus de woorden van een lid van een partij die nog nimmer afstand heeft genomen van Erdolf.

Rico Tampeloerus | 13-03-19 | 11:10

Heeft Azarkan al van de vlaggen zwaaiende Turkjes op de Erasmus brug afstand genomen?

RenHoek | 13-03-19 | 11:11
▼ 3 antwoorden verborgen

Tja, de comment van Mazzelstof zegt inderdaad alles.

Superior Bastard | 13-03-19 | 10:37
-weggejorist-
Karel Kruizenruiker | 13-03-19 | 10:37

Orks vs Urks.

Conan de Rabarber | 13-03-19 | 10:37

Fantastisch dit, zo vlak voor de verkiezingen.

Kanarie_Geil | 13-03-19 | 10:36 | 6

Het is niet voor niks zo stil op het NPO hierover....

Jos Tiebent | 13-03-19 | 11:33

Dit is weer een uitgelezen kans van Prutte om zijn staatsmanschap te laten zien zo voor de verkiezingen

Jan70 | 13-03-19 | 12:06
▼ 3 antwoorden verborgen

WAAR BLIJFT HET TEKENFILMPJE VAN HET OM?

Mathijs2017 | 13-03-19 | 10:35 | 3

Waren er Friezen bij betrokken dan?

Omebert | 13-03-19 | 10:37

U bedoelt zeker het NIEUWE tekenfilmpje van het OM met van die Jip- en Janneke teksten? Daar wordt hard aan gewerkt!

BaldEagle | 13-03-19 | 13:42

Laat ze toch allemaal afreizen.

Urk is uitermate geschikt om een groot detentiecentrum te plaatsen. Heropvoedingskamp. Zij die uitgewezen kunnen worden mogen direct per vissersboot naar Marokko.

KollenbergSittard | 13-03-19 | 10:35

“... en dat de officiele talen het Berbers en Arabisch word”

Het maatschappelijk faillissement in één citaat samengevat.

Glasgow Argus | 13-03-19 | 10:35 | 5

@Glasgow Argus | 13-03-19 | 10:43:
Och, kijk hier eens in de panelen. Matig tot slechte beheersing van de Nederlandse taal is niet alleen aan allochtonen voorbehouden.
Wat verder opvalt is dat de meeste "vaderlandsliefde" vaak gepaard gaat met abominabel gebruik van de moedertaal.

Superior Bastard | 13-03-19 | 10:49

@Superior Bastard | 13-03-19 | 10:49: dat is een apologisme, laat Joris het maar niet zien!

Glasgow Argus | 13-03-19 | 11:04

Onevenredig grote mond gaat met slechte taalbeheersing gepaard. In elke cultuur, ook hier. Een onevenredig grote mond is gewoon dom. En dat is
slechte taalbeheersing ook.

Willem_Oltmans | 13-03-19 | 11:06
▼ 2 antwoorden verborgen
-weggejorist-
Zatkniss | 13-03-19 | 10:35

Op vrijdag? Maar dan moeten die mocro's toch naar de kerk?

Nogood Boyo | 13-03-19 | 10:34

Opvallender was dat orthodoxen naar 020 waren afgereisd om tegen het advies van de politie een school open te houden. Is er geen schaamte of denkt men 'nu even doorpakken?' (Anders zijn we te laat...)

Einde van de Domheid | 13-03-19 | 10:34 | 1

Ja dan doen ze wel mee aan de samenleving. Dan zetten ze zich wel in.
De overige tijd is het zeiken en handje ophouden.

2voor12 | 13-03-19 | 11:03

Het zou leuk zijn als de Turken en Tukkers zich bij de Urkers zouden aansluiten. Gewoon omdat het kan. En omdat stotteraars het dan helemaal niet meer uit hun strot krijgen.

Kapitein Stijlvol | 13-03-19 | 10:34 | 1

En bedankt!
Niet dat ik stotter, mijn koffie over het klavier

Het Licht | 13-03-19 | 10:53

Tja , WNL en DENK hebben sinds 6 maart niet echt een klik,

Kuzu: 'WNL wakkert haat aan tegen Nederlanders met een migratieachtergrond en moslims. Daarom was het hoog tijd om ze te confronteren op hun eigen kanaal'
twitter.com/DenkNL/status/11033369244...

janleuk | 13-03-19 | 10:34 | 1

Een confrontatie die eindigde in het compleet afdrogen van Kuzu.
Maar de verongelijkte import ziet dat dan ook weer als bewijs. Hoe dan ook doen we het nooit goed in hun ogen.

2voor12 | 13-03-19 | 11:01

Hmm, de site-die-soms-genoemd-mag-worden heeft het nog steeds over "groepen jongeren" en schrijft in zo vaag mogelijke bewoordingen het liefst helemaal niets over deze veldslag. Ze mogen het gewoon niet schrijven he? De zelfcensuur is daar zo hevig dat gewoon het nieuws brengen met de feiten domweg niet meer mogelijk is.

elfenstein | 13-03-19 | 10:33 | 5

@Superior Bastard | 13-03-19 | 10:35: Is het op zijn tijd al was het maar als intellectuele exercitie niet interessant om eens over het randje van je eigen echoput te kijken en te zien waar zij waar je het mee oneens bent zich mee bezighouden?

Ceevoo | 13-03-19 | 10:44

@Superior Bastard | 13-03-19 | 10:42:
Zelfs die ellende lees ik soms, al was het maar voor het leedvermaak. Ceevoo heeft het bij het rechte eind, know thy enemy.

elfenstein | 13-03-19 | 12:54
▼ 2 antwoorden verborgen

Nou ja. Destijds in Haren hadden ze er ook een beetje om gevraagd toch?

Godsammekraken | 13-03-19 | 10:32 | 3

We hadden ooit eens een reaguurder die erbij was destijds. Waar is die eigelijk?

elfenstein | 13-03-19 | 10:34

IkWasInHaren is naar verluid naar een andere project X gegaan en wordt in juli door Elon Musk in een baan rond de aarde gebracht.

keestelpro | 13-03-19 | 10:38

WNL houdt de NPO in balans. LOL. Zo hebben wij Jojanneke toch niet opgevoed?
Hartverwarmend overigens die saamhorigheid in de samenleving. De parallelle welteverstaan.

keestelpro | 13-03-19 | 10:31 | 5

Jojanneke , wat een trut , hoe ze tegen Wilders deed, echt linkse NPO.

gato | 13-03-19 | 10:48

Jo heeft last van het Jinek syndroom, vol op de hysterische emo tour als je op inhoud niet kan winnen.
Het meiske viel hard door de journalistieke mand.

Harry Turtle | 13-03-19 | 11:11

Journalisten die een vraaggesprek met Wilders hebben zijn totaal niet benieuwd naar wat hij te melden heeft. Ze zijn uitsluitend bezig met het gevaar dat ze na afloop te horen krijgen dat ze de PVV-voorman niet kritisch genoeg hebben benaderd. Hetzelfde speelt trouwens bij intervieuws met Baudet en Hiddema.

Zonder erg | 13-03-19 | 11:22
▼ 2 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl