GSTV. Rotterdammerts hebben geen vertrouwen in de toekomst van Rutte 3
U weet van Kees Boonman van het nieuwe kabinet vindt. U weet wat Tom-Jan Meeus van het nieuwe kabinet vindt. U weet wat Frits Wester van het nieuwe kabinet vindt. U weet wat Dominique van der Heyde van het nieuwe kabinet vindt. Maar het is natuurlijk veel belangrijker wat de mensen op straat van het nieuwe kabinet vinden. En dan het liefst al dan niet geïntoxiceerde Rotterdamse jongeren natuurlijk. Tom Staal dook het nachtleven van de Maasstad in en dat leverde hoogstaande discussies op. Kijken!
Reaguursels
InloggenIs dat de bloem der natie?
Wat,een,verschrikkelijk,dom,volk.
Ik hoop echt dat dit expres zo gemonteerd is, want als dit een afspiegeling is van Nederlandse (HAVO???) jeugd. Dan zie ik het erg somber in voor de toekomst.
Nee, wie wel?
Kan me prima vinden in de mentaliteit van Rotterdam: het leven heb je zelf in de hand.
In tegenstelling tot het kansloze klaagvolk dat zijn/haar leven in de handen legt van politici en de overheid. Die eisen dat de overheid alles voor hun moet doen.
Wow wat een leuk Aziaatje.
Tom Staal manier van interviewen altijd +++
Heej Geenstijl, doe es een stukkie tikken over Buma's dikke kloppende middelvinger in het gezicht van de kiezer en de democratie dan? No way dat ie hier zomaar mee weg mag komen....
Volgens den haag komt de aftapwet er omdat men zo terroristen kan opsporen. Dan hoeft de gewone man toch niet worden afgeluisterd.
Buma gaat de uitslag van het sleepwet referendum negeren. Dat even voor alle CDA stemmers die Balkenende al uit hun geheugen hadden gewist. Vertrouwen op nep christenen is wel het laatste dat je moet doen zo blijkt wel weer. Ook deze verrader is uit op een baantje in de EU.
Die slome christelijke zeikstem van Buma is voor mij al voldoende om de drion pil tevoorschijn te halen ,die stem is dodelijk voor een gewone normale niet christelijke Nederlander.
van politiek krijg je toch hèel vervelende huidaandoeningen
De anti-democratische bloedzuiger buma.. u weet wel dat is die door u gekozen matennaaier van het cda;heeft nu even besloten dat er geen referendum mag komen omtrent te sleepwet.
U kiest:en hij sch***t u erna recht in uw bek.
Want u de burger bent namelijk niet intelligent genoeg om hierover te oordelen ,volgens buma en pechvogel.
Precies wat u zegt en verder: Ik heb een schijthekel aan mensen die vloeken maar vanochtend toen ik dit bericht hoorde heb ik echt hardop gevloekt, sorry hiervoor. CDA=Christelijke Domme Achterban? Het volk is te dom om dit te begrijpen? Dan zou de politiek misschien de moeite moeten nemen om het aan de mensen uit te leggen zodat we met z'n allen kunnen begrijpen waarom deze super intellectuelen hun reedt afvegen met de mening van het volk. Wat ben ik blij dat ik niet op deze mafkezen gestemd heb. Red het referendum want de mening van het volk is het enige waar de politiek zich naar zou moeten richten, opzouten met rubbere Rutte en zijn kontlikkers! Deze tijden vragen om een frisse wind: FvD
De mening van deze mensen is volstrekt niet interessant. Waarom maakt Tom niet eens wat betere filmpje. In plaats van dit soort troep waar niemand iets mee kan. Volgens mij kan hij dat best.
Luiheid, gemakzucht, waarom moeilijk doen als het makkelijk kan? Ik noem maar wat.
Eens. Wat zou de wereld prachtig zijn als we nooit meer een nutteloze mening zouden horen. Dat er alleen nog maar feiten mogen worden gemeld. Alle tv-shows, internet items meteen mening: hup het sleepnet in en dumpen in de zee. Weg ermee. We kunnen zonder.
Ik denk dat het precies Staals bedoeling is om met enige regelmaat 'dit soort filmpjes' te maken: ze laten zien wat het kennis- en interesseniveau is van veel mensen, of ze nou jong of ouder zijn. Was het niveau hoger, zaten we nu niet met Rutte III (III!) opgescheept.
Stadhuisplein... het dommere smaldeel van het uitgaansleven...
400m verder op de Witte de Withstraat vind je een totaal andere beleving. Tot 4:30 en later.
Meer , meer meer Asia ... Ben ik nu nog steeds xenofoob..??
Inderdaad .. de toekomst is onzekurrrr..
Op hun leeftijd wist ik prima het kabinet op te dreunen. Hopelijk was het selectief gemonteerd want anders kan je alleen maar concluderen dat de volgende generatie pubers uit louter onnozele zwakzinnigen bestaat. En wtf was er met die Chinees aan de hand?!
Lijkt een beetje op het virus uit "The Planet Of The Apes", Apen worden slimmer, mensen dommer... Lijkt de werkelijkheid wel!
Gezellige Rotterdammers. Op die leeftijd wist ik ook niets over politiek want het intresseerde mij geen ruk. Helaas na mijn dertigste ben ik mij er in gaan verdiepen en kwam tot de conclusie: het zijn allemaal matenaaiers. Kortom: "ignorance is bliss.
Zelfde hier
Ik ken er 3.
Halve Zoolstra, Halve Sijkstraal en Halve Lamstraal.
Waarom zou je ze kennen dit is een doodsaai kabinet dat er alleen maar is om Rutte snel nog even NL aan de de Brussel uit te laten leveren.
Een kabinet is niets anders dan een ander woord voor een duur kastje (en duur is het en het zal nog steeds duurder worden)
Kijk nu eens babyboomers, dit zijn onze kleinkinderen m.a.w. de kinderen van onze kinderen. Als ik het zo inschat hebben we alles fout gedaan wat we ook maar fout konden doen., het is een grote ballenbak niet meer en niet minder.
Ok, weten geen enkele naam te noemen, kijken wat verdwaasd als je het over de politiek hebt en weten niet wat het kabinet is. Nou, ik heb echt alle vertrouwen in de toekomst... yay!
OT/ Kazachstan schaft het Cyrrilische alfabet af.
Dat zal kameraad Putin niet leuk vinden.
Ik ken ook een minister. Wilders toch? Of Roemers?
En wat is een kabinet?
Djeez wat een tetten die chinees. You go girl
Op zich niet onverstandig om je zo weinig mogelijk met politiek bezig te houden.
De jeugd is totaal wereldvreemd. Het zijn wezenloze wezens die met een soort van dode blik, de wereld in kijken, en zich afvragen, waar gaat het over. Zeer zorgwekkend. De linkse kliek die nederland decennium lang, volledig ontdaan hebben van alle logica en fatsoen en andere verworvenheden zoals sociaal, veiligheid, krijgen we nu een golf wereldvreemde wezens, die dan ook helemaal nog niets gepresteerd hebben, maar wel een waffel hebben van hier tot Tokio.
De gewone hard werkende nederlander wordt steeds schaarser, des te meer schreeuwers komen er!
Het gaat nog veel erger worden hier!
Dat valt best mee, zie de liefde voor de bejaarden!
www.youtube.com/watch?v=7OrLroFa0AI
Zeik niet zo, kudt
Lol Macklemore, jij hebt iets met maatschappelijk danwel jongerenwerkers is het niet O.B. ?
Helaas wordt al het harde werk geautomatiseerd en staat tomaten plukken niet goed op je cv. Tenzij je het als vakantiewerk hebt gedaan in Spanje om de taal te leren. De arbeidsmarkt hier is genadeloos als je niet technisch aangelegd bent (daar zijn altijd vacatures voor).
knutsel_ | 28-10-17 | 00:56
Veel liefde maar ik kan net zo makkelijk afwijzen.
Waar heb jij iets mee, k?
Gezellig avondje stappen daar voor de verandering. Soms is het knokken, krukken gooien en bierflesjes koppen. Dit ziet er goed uit. Misschien is Rotterdam toch zo gek nog niet.
Tjahh, en zo krijgen Pinokkio's 3 termijnen...
Exact !
Beroeps leugenaar en volksverrader puursang Rukke zegt dat hij niet naar Brussel gaat,dus is het nu zeker dat hij erheen gaat ,eigenlijk zit hij er allang. Te betreuren als de pest is dit allang verloren landje ,al zou ik graag iets anders willen zeggen.
En Rutte heeft het alleen hier voor het zeggen? ga PVV stemmen als u weg bent van een dictator.
Amper 20% van de stemmen en hij zal wel eens bepalen wat goed voor onze democratie is.
Wie heeft ooit bedacht dat kinderen met hun 18 al mogen stemmen? Zie hier het resultaat.
Er gaan zelfs steeds meer stemmen op om die leeftijd te verlagen. Te gunste van wie?... vul zelf maar in.
stemmen met 18 was gewoon een stukje window-dressing van Den Haag.
Vind het redelijk schokkend dat studenten niet een naam kunnen noemen van een nieuwe minister.
Maar ach, ik heb een neef van 16 die nooit tv kijkt en geen kranten leest.
Begrijp het niet, maar al zn vrienden doen het.
Waarschijnlijk zijn het gewoon nieuwe tijden.
Ik lees het profiel van een gemiddelde reaguurder.........
Maar way is het alternatief? Doordat de twee grootste partijen incompatibel zijn, want tegenpolen op de as globalistisch-nationalistisch, zijn er nauwelijks andere combinaties mogelijk.
Na dit filmpje weet ik het 100% zeker ,dit landje is echt naar de godverdommenis,geef het maar snel weg aan de volprezen islam ,met zulke jongeren kun je het echt schudden,de islam blijk nog zo n slecht idee niet,godverdomme wat zijn we een dom kut volk,ik geef er nou echt de brui aan zie maar wat je met dat zooitje doet,jezus wat een geestelijke armoe.
je kunt alles doen met je leven wat je wilt, maar jij moet op je vrijdagavond weer lopen klagen hoe kut dit land is. Je hebt hier meer vrijheid en kansen dan in 99% elders in deze wereld, maar jij kunt niks beters bedenken dan hier lopen janken Je hebt er zelf niks van gebakken, groei een paar ballen en ga dat jezelf een keer kwalijk nemen.
Circlont6A | 28-10-17 | 00:31
En jij zit hier anderen op vrijdagavond de maat te nemen. Dat is pas echt zielig.
Die gast... sjit... al die typo's...
Op de eerst komen de ledenvergadering zal ik uw gewag aan de kaak stellen geloof me!
Ledenvergadering van de PVV bedoel ik uiteraard
Om kort te gaan... dit kant echt niet ! Een regering die niet wordt ondersteund door de meerderheid van de Nederlandse samenleving ??? Nee... Rutte drie gaat het niet halen ! Kan niet ! ONMOGELIJK !
Rotterdam is gezien de havens als economische spil van de Nederlandse economie.
Wil je dit afbreken? wat mij betreft prima, ik vermaak mij uitstekend Den Haag doet alles verkeerd omdat de uitkeringsgerechtigden niet aan hun trekkenkomen
Wat wil je, die kinderen zijn zwaar met de studie bezig en ontspanning op vrijdag. Wilder en Rutte, daar gaat het om. En dan blijft het onverteerbaar dat Wilders niet aan de bak komt en in de tegenpartij moet, want het is toch idioot, dat er een regering is waarbij de keuze van de meerderheid van de Nederlandse bevolking wordt ontkend ! Kan niet joh !
De jeugd heeft de toekomst....
Wel raar om uit jouw vis-mond te horen.
Laat de jeugd dat zelf maar bepalen, op een later tijdstip.
Wat heb je allemaal geslikt Ongeblustekalk?
Nuchtere rotterdammerts, je hebt maar één stem dus lekker boeiend.
Bier en neuken.
Hey kalk, dacht dat je geslachtsziekte je de das had omgedaan :) (weet iemand wat van necrossis af?) Anyway, als Nederlander mogen je 2 mensen mij machtigen om een stem uit te brengen. Ik doe dat bij elke gelegenheid. De rest klinkt goed!
Fucking idiot.
Wat zegt de wijsheidsleer van Feng shui?
Het kabinet moet iets naar rechts om de balans t.o.v. de leunstoel te herstellen.
En als geboren Rotterrrdammerrr zeg ik u: nul reeten.
Tja, de namen onthouden ze wel wanneer de schandalen of onjuist informeren van de kamer naar boven komt drijven.
Ik denk niet dat Tom Staal of wie dan ook verbaasd is over deze hoogstaande opinies. Dit filmpje had 50 of 100 jaar geleden ook gemaakt kunnen zijn.
Ik zou het eens op Woudestein of wat studentenverenigingen in Kralingen gaan vragen - krijg je van dat soort antwoorden, dan kan je daar rechtstreeks een flink deel van het kabinet op aanspreken, want ex-Shell en Shell schijnt mede te gaan over het 'profiel van de studenten en het curriculum' van bijvoorbeeld de RSM..
citaat: "In dat contract staat ook dat Shell invloed kan uitoefenen op de opzet van het RSM-curriculum en ‘het profiel van studenten’: “The main aim of this SG is: (…) c. For Shell to potentially influence the design of the RSM curriculum and the profile of students who attend the BSc/MSc/MBA programmes.” " www.erasmusmagazine.nl/2017/05/16/she...
Je moet ook wel volledig dement, of een lid van de wegmetonskerk zijn om er wel vertrouwen in te hebben......
Of moslim natuurlijk.
dat valt onder "vollledig dement" toch?
LOL...
Als je zegt die Aziatische komt uit de stal van ene mevrouw Holland dan geloof ik het 100%
Ik denk dat het geheel wederzijds is. En terecht.
Was net toevallig nog in Rotterdam, maar het leek meer alsof ik de grens over was gestapt, want veel ABN heb ik niet gehoord daar. Echt spijtig, want ik vind/vond het verder altijd echt "mijn" stad... in Rotterdam geboren en getogen, maar de armoe druipt er nu helaas vanaf in de Koopgoot. Meer Goot dan Koop overigens ook.
Zullen we het voortaan dan maar de Roofkloof noemen?
Ik kom uit groningen , ook daar is Engels inmiddels de voertaal naast takki-takki. In de VVD enclaves lachen ze zich de balletjes uit de broek.
Gewoon een leuk filmpje. Geen boze mensen, gewoon vermaak. Zo kan het ook, top!
Inderdaad : vermaak .. maar ga ze geen serieuze vraag stellen want allemaal bijkans zwakzinnig. En dat is dan weer vermakelijk.
Dat kwam omdat er geen kansenparels bij waren.
daytripper | 28-10-17 | 06:48
Op donderdagavond/nacht pal voor de skihut moet je ook geen diepe discussie's verwachten
Niet alleen Rotterdammers hebben er geen vertrouwen meer in, de rest van Nederland niet, en zelfs Rutte zelf heeft twijfels...
En hoe komen ze dan aan de meeste stemmen ?
"En hoe komen ze dan aan de meeste stemmen ?"
MSM ftw, of voor de lose in dit geval....
@ ja hoor ! | 27-10-17 | 22:30
Stemmen mis/dubbel/niet tellen? Verkiezingsfraude? Waarom moesten alle stembiljetten na tig maanden vernietigd worden? Vragen, vragen, vragen
Rutte gelooft er zelf ook niet in vandaar dat hij gemakklijk kan zeggen dat hij niet naar Europa gaat tijdens de rit. Maar die duurt dus maar heel kort.
Ruttah, sodeflikkars
0:53 jajaja
Zeker een lekkertje. Compleet van de pot gerukt qua politieke voorkeur, maar goed..
Die met die spijkerrok. Echt wel.
Dan blijft voor mij die alleraardigste Aziatische mevrouw over. Top!
Doe normaal, lochos. Daar heb ik het over. Ik zou haar Peter R-ren. Met een fles champagne het huis van haar vriend binnenstappen en weigeren weg te gaan, that is.
Tast vooral diep in de buidel straks, de spruitjes en het bier worden behoorlijk duurder, dankzij rutte 3.
Wat een zegen voor NL.
Ja we gaan er allemaal op vooruit. In onze dromen.
zelfs al zijn ze bezopen, het zijn nog steeds aardige, welbespraakte, beschaafde NL'ers :)
Rutte III is een ramp voor Nederland, want ze gaan door met de uitverkoop van onze soevereiniteit. En we blijven de grootste netto-betaler aan de EUSSR. Het is te hopen dat deze 'regering' snel valt met één zetel meerderheid
En, wat hebben deze Rotterdammers allemaal gestemd, de 15e maart j.l.?
'Oplichting' staat inderdaad in het wetboek van strafrecht.
Je willens-en-wetens láten 'oplichten' dus niet. En terecht.
Iets met billen-en-blaren. Net als de rest van Nederland.
Tja, dieren-partij en D666 dus. En dát zijn dus onze toekomstige leiders en billenkoek afvegers. Helaas.
-koek
Ik zie veel pluspunten ondanks de onzinnige antwoorden.
Ja, grote kwalitieten.
Daar hoef je niet dronken voor te zijn, om daar geen vertrouwen in te hebben...
REAGEER OOK