achtergrond

Geenstijl

ingelogd als

lid

logout

nachtmodus

tip redactie

zoeken

Hee dat is handig: jodenvrije bussen in Londen

Segregatie, altijd goed

Hier in de Randstad zijn we nog niet zo ver, neem bijvoorbeeld Buitenveldert, waar je anno 2024 nog steeds niet ongestoord en pijpenkrulvrij het vroege werk van Mula B op JBL-boxjes door de bus kan laten schallen. Sorry mama maar ik blijf op de streets met die guns en die yayo. Bandolero, Bandolero. Afijn, waar het over ging: gewoon, als goijem onder elkaar reizen zónder te worden geconfronteerd met allerlei genocidale huismoedertjes of volwassen mannen met achterlijke namen als Eliezer of Baruch. 

In Londen hebben ze het wat dat betreft beter voor elkaar, die stad is hard op weg om één grote judenfreie safe space te worden. Wat kunnen we van de Britten leren? Als je ze maar lang genoeg blijft treiteren en intimideren is het een kwestie van tijd voor joodse mensen zelf smekend om een gesegregeerd openbaar vervoersmiddel vragen. 

Nou, waar wachten jullie nog op?

Reaguursels

Dit wil je ook lezen

550 Israëlische oud-commandanten Mossad, Shin Bet en IDF vragen Trump oorlog te beëindigen

Die club (Commanders for Israel’s Security) van 550 Israëlische oud-commandanten roert zich wel vaker. Maar niet eerder zo expliciet terwijl de internationale druk op Israël zo hoog was

@Spartacus | 04-08-25 | 08:30 | 466 reacties

Gazaanse menigte bestormt Hamas-meelopslag, twee burgers doodgeschoten, twee verdrukt

En nu voor de hoofdprijs: waarom lag daar zoveel meel dat de Gazaanse bevolking onthouden werd?

@Spartacus | 29-05-25 | 10:30 | 448 reacties

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.