Verkiezingspunt GroenLinksPvdA: de politie islamiseren met copvodden
Frenske wil kopvodden bij de kit
Alineaatje uit het verkiezingspogrom van GordelRoos. De neutraliteit van de politie moet eraan. Niet dat daar nog wat van over was na de opzichtige aanpakverschilletjes in het ABC van A12-zitters, Boerenprotesten en Coronademonstraties, maar als het aan de naamloze wanhoopsfusie van de Cognitieve Disso-Fransie ligt, komt er een opheffing van ‘het verbod op religieuze uitingen bij de politie’. Pagina 666 in deze pdf, onder het copvodje kopje ‘een politie voor iedereen’. Slecht idee, snapt iedereen maar hier uitleg voor dogmatisch islampijpend domlinks, en daarrr nog meer. Dom plan, niet doen, de neutraliteit van het politie-ambt heeft geen geloofsboek maar een wetsboek, en geen hoofddoek maar een blinddoek. In een vrij en seculier land zou niemand ooit een diender in een djellaba serieus moeten nemen, laat staan een handhaver in een hijab. We hebben echt liever een Nationale Politie met waterwerpers in plaats van werpstenen, en bonnenboekjes boven bomgordels.
Social
Reaguursels
Inloggen‘Waarom draag je een hoofddoek?’
‘Uit vrije wil, omdat in mijn religie een man mij niet zonder mag zien’
‘Oh, dat geeft niet, ik identificeer me als vrouw’
…
‘Maar je bent geen vrouw?’
‘Toch wel, dat zei ik toch net? Je kunt nu die hoofddoek gewoon afdoen?’
…
Zo’n zin aan de toekomst … *zucht* … waarom doen mensen van die domme shit?
Meer met betrekking tot het eigenlijke topic, doe maar even niet, die uitingen van geloof bij de politie of de rechterlijke macht. Dan maar geen religieuze zeloten aangenomen.
Wat hebben we het weer druk met andermans culturen en geloofsovertuigingen. Hopelijk krijgen we weer eens wat respect voor onszelf.
Omdat ze de sfeer hier aardig verpesten, daarom.
De PvdA is een knietje in het kruis van Nederland.
Jezus wat ben ik die multicul zat..... Dit soort gedram en gezeik iedere keer weer. Iedere keer weer opnieuw proberen om toch weer een stukje te islamiseren. Waarom zouden we? Is er een and in de wereld te noemen waar de Islam niet voor problemen zorgt?? Juist!!
Ik snap het ook niet, liever een verbod op ‘sluik-halal’ in sport- en schoolkantines, als het een issue voor je is neem je zelf maar wat mee, hoeft een meerderheid niet onder gebukt te gaan.
Agentes in het leer met open kontgat.
Groen = Islam = groen. Zeer gevaarlijk.
Dan ook agenten met een groot houten kruis dat pontificaal op de borst wordt gedragen, agenten met een tulband, een satanskruis, een davidster en een vergiet. Zet er een draaimolen bij en je hebt een kermis.
Ik mis nog een heks op de bezem.
En pvv petjes op
Een agente met hoofdoek neemt de islam serieus, neemt de koran en hadith serieus, en daar staan nogal wat 'onaardige' zaken in over christenen en joden. Zij heeft, als agente en indien nodig, verregaande geweldsbevoegdheid tegenover mij als burger. Ik zal nooit kunnen uitgaan van onpartijdigheid. Als je je ideologie verkiest boven je plicht als agente, dan ben je niet geschikt voor de job...
En is gepast onderdanig aan de man en mag niet zonder haar echtgenoot op straat. Echt van die dingen die bij een agent passen. Mogen ze al een rijbewijs eigenlijk?
Dus die laffe, landverradende ratten van de PVDA vinden het prima dat politieagenten openlijk laten zien dat ze de Nederlandse wet ondergeschikt achten aan allerlei mensonterende, gewelddadige regels die 1400 jaar geleden door een seriemoordende, massaverkrachtende woestijnrover zijn opgesteld. Goed idee. Wat kan hiermee in vredesnaam mis gaan?
Fijn, zo'n beleid waar de islamitische man steeds beter van wordt.
Maar een hoofddoek en een keppeltje samen de straat op zal wel nooit gebeuren, wedden?
"Dom plan, niet doen, de neutraliteit van het politie-ambt heeft geen geloofsboek maar een wetsboek, en geen hoofddoek maar een blinddoek." In Haarlem is een politiechef aangesteld die dit voor heel Noord-Holland 100% gaat omdraaien. Dus als Yeşilgöz het principe 'practice what you preach' huldigt, wordt deze wolf in schaapskleren vervangen.
Geen tekenen van geloofsovertuiging. Het is niet zo moeilijk.
Als je hewt godsdienst boek boven het wetboek hebt staan mag je niet meedoen.
Volkomen zinloos. Ga eens een keertje met een gewone agent praten en stop er een paar biertjes in. Dan komen de verhalen los, en dan ga je begrijpen dat die vooroordelen, helaas en hoe triest dat ook is, gebaseerd zijn op jarenlange ervaring met de realiteit van de echte wereld. En natuurlijk zijn er verschillen, een agent in de Rotterdamse haven of de grensregio West-Brabant heeft een hele andere realiteit dan de bromsnor in een tochtig Fries gehucht met 10 inwoners. Je kan de praktijk van de een niet zomaar universeel verklaren en proberen op te leggen aan allemaal. Als je eens een goed gesprek hebt met een agent die te maken heeft met de realiteit van mocromaffia, tieners in snelle dure auto's en martelcontainers dan begrijp je al snel waarom ook en vooral de agenten die zelf een "diverse" achtergrond hebben nog racistischer zijn dan de agenten met een "Nederlandse" achtergrond. Als ze niet, gedwongen door druk uit of op de familie, corrupt zijn geworden.
Het probleem zit hem meer in het feit dat het overgrote deel van de Nederlandse bevolking uit laffe deugers bestaat. Die willen zich (bewust of onbewust) moreel verheven voelen.
Je ziet het ook hier in de panelen. Dom semi-intellectueel gelul over hoe alles beter moet. Hard aanpakken mag niet, want dat is 'barbaars' en dan ben je een tokkie, want we verlagen ons naar het niveau van de finnen.
Veel succes met de softe en beschaafde aanpak. De afgelopen 40 jaar hebben laten zien dat dat ook echt werkt *proest*.
Wat Zomaarwat uit de archieven heeft geplukt over Frenskes uitglijder over 2000 jaar naboarschap tussen islam en Europa laat goed zien dat deze totale non-valeur een totale non-valeur is. En dat geldt voor veel van zijn adepten.
Balkenende IV, Ella Vogelaar, moskee subsidies, generaal pardon, deze gedachten komen gelijk op.....
Alles valt en staat met de wijze waarop men (jullie) op 22 November gaat stemmen... ik zit hier rustig achterover leunend zo eens alles te lezen, maar sinds het kabinet is gevallen (ergens in Juli dacht ik) en al bekend was over de samenwerking van de PvdGL, was/ben ik zeker van mijn zaak en stem op de PVV, wat ik al sinds 2006 doe.
Dus geen JA21, geen BVNL en ook geen BBB, laat staan NSC.... want na 22 November is de kans groot dat NL nog meer versplinterd is en dan is een PVV met (hopelijk) minstens 18 zetels, liever meer... belangrijk voor een coalitie te vormen... als je in de peilingen ziet hoeveel zetels de gevestigde partijen overhouden, hebben ze straks geen 4 maar 6 of 7 partijen nodig voor een redelijke meerderheid.
Want vertel mij maar eens WIE er met de club van Timmerfrans in een coalitie wil gaan zitten, met dit soort achterlijke standpunten als de kopvodden bij de politie.... en of je dan een meerderheid hebt, met wie??
Óók mijn partij op 22 november.
De Nederlandse bevolking gaat echt niet massaal op de PVV stemmen. Die zullen eerder op de BBB en NSC stemmen. De gevestigde partijen gaan inleveren, maar ik verwacht niet dat de PVV hier veel winst uit gaat halen.
Man is knettergek.
Er zijn vrouwen die onder de knoet zitten, en daarom die hoofddoek niet af durven te doen. Die vrouwen staan uiteraard open voor druk om dingen op een andere manier te doen dan wat democratisch besloten is.
Het overhrote deel van de vrouwen met een hoofddoek doet dit niet vrijwillig. Er is altijd wel een man, echtgenoot, broer, vader of neef in de familie die dit vereist. Laat je niet in de maling nemen dat ze dit vrijwillig doen, er zullen er zijn, maar hiet veel.
Ik hoop dat de politie dan voortaan met z'n drieën over straat patrouilleert, neutraal, keppeltje en kopvod. Heb ik in ieder geval een keuze.
Over hoofddoekjes gesproken, er is hier in Frankrijk voor zover ik weet maar één bedrijf waar kassières hoofddoekjes mogen dragen, en laat dat nou net de Nederlandse Action zijn, ja, NL kan weer trots zijn op het exporteren van zijn normen en waardes.
De laatste stap voordat de Sharia wordt ingevoerd ?
In de jaren 70-tig van de vorige eeuw kregen gastarbeiders collectief de Nederlandse nationaliteit cadeau. Het CDA dacht, dan gaan ze allemaal op ons stemmen, want ze zijn gelovig en islam is ook een soort christendom. De PvdA dacht, ze gaan dan allemaal op ons stemmen, want ze zijn ook arbeiders en dus socialisten. Dat heeft werkelijk prachtig uitgepakt. Sindsdien heeft blijkbaar nog steeds geen enkele PvdA'er de koran gelezen. Nu gaat Frenske met zijn reet omhoog op de knieën om de oude kiezersgroep opnieuw te verleiden, het zal wel een wanhoopsdaad zijn.
Frenske met z'n reet omhoog ....
Koffie op toetsenbord.
Vieze gedachte. Onze nieuwe premier.
religieuze uitingen bij de politie: Oemfoefoe Mamboetoe komt voortaan naar zijn werk als agent met zijn traditionele rieten rok met ebbenhouten peniskoker en een botje door zijn neus. Agempreet Singh, sikh van huis uit, komt met een tulband, kromzwaard en schoenen met gekrulde punten. Hendrik in zijn zaanse klederdracht.
Heinz wasserbach staat er ook gekleurd op met zijn lederhose.
Maar goed, sinds Annie met hem trouwde was hij blij dat hij een baantje kon krijgen bij de plietsie.
Lol!!!
Verenigd links is geen progressieve partij maar een regressieve. Zelfs de elementaire scheiding van kerk of moskee en staat is bij deze partij niet in goede handen. Terug naar de middeleeuwen onder de bezielende leiding van Frans Timmermans.
Onzin, in Den Haag loopt minstens 1 agente met een hoofddoekje.
Waarom dat nou weer zo uberpolariserend en kinderachtig een kopvod moet worden genoemd...
@dickwvf | 12-09-23 | 11:22: boehoe, erg hoor, het woord kopvod. Anders ga je lekker bij de Margriet reaguren.
Let mar op, dit gaat ingevoerd worden.
Niet omdat ze dit zelf willen of belangrijk vinden mara gewoon om andere partijen een hak te zetten.
Oh jullie hebben een verbod op religieuze uitingen bij de politie ingevoerd, dan maken wij dat snel weer ongedaan.
T zelfde met de 130 kmh op de snelwegen van de PVV.
Google even op Dawa.
Het is de methode, de strategie om gebruikmakend van onder andere de wetten van een land, dat land van islamitische wetgeving te voorzien.
Daarmee wordt de moderniteit afgeschaft en vervangen door een wetgeving die voorkomt uit een geloof, niet uit de menselijke maat.
En draai het dan maar weer eens terug.
Dat kan heel geleidelijk.
Zo langzaam, stapje voor stapje, zodat elk stapje geaccepteerd wordt.
Gratis boekje van Ayaan Hirshi Ali over deze strategie.
The Challenge of Dawa
Political Islam as Ideology and Movement and How to Counter It
www.hoover.org/sites/default/files/re...
Interview
Ayaan Hirsi Ali on the West, Dawa, and Islam
www.youtube.com/watch?v=Bx2hEc7Dlcg
Een van de grootste problemen is dat mensen in het westen helemaal niet in gaten hebben welke vrijheden ze hebben, waar de vrijheden vandaan komen en wat ze precies zijn en waarom ze er zijn.
Als verwende kinderen van rijke ouders, nemen ze de luxe als gegeven.
Vinden vakken als maatschappijleer en geschiedenis en filosofie saai.
De mensen die de vrijheden bevochten hebben zijn vervelende oude zeurpieten of al lang dood.
De moderne westerse mens is geleerd samen te werken, tolereren, veelvormigheid accepteren, een compromis te sluiten.
Maar wanneer gaat dat tegen zichzelf werken?
Daar wil met name Woke helemaal niet over nadenken.
En dat is vreemd.
Dat gaat tegen het verlichtingsdenken in. Het is bijna religieus.
Intussen drukt Nida in gemeenteraadsvergaderingen wel tegen die 'waardeloze' seculiere wetgeving aan met hun goddelijke wetgeving.
Het is ook een lastige, want hoe harder je tegen fanatieke moslims tekeer gaat, hoe meer ze in hun bubble, cocon kruipen om aan de cognitieve dissonantie te ontsnappen.
de oorverdovende domheid van de meeste mensen. Interesses: hun vakantie, F1, voetbal en netflix. En veel kijken naar de totaal infantiele en zwakzinnige TV. Totaal geen besef van historie.
Duidelijk verhaal waarom religie en staat gescheiden MOETEN blijven.
Uitgerekend PvdA wil dat beëindigen.
@fabeltjesland | 12-09-23 | 11:28: Tja, de Romeinse keizers wisten het al: geef het volk brood en spelen en je hebt geen last van ze. Ook nu weer, al is het dat het brood op rantsoen is gezet.
De achterliggende reden hiervan is dat er wordt gestreefd naar een situatie waarin in bepaalde stadsdelen alleen nog handhaving van als zodanig herkenbare geloofsgenoten zal worden geaccepteerd. Daarnaast is elke vodcop een zichtbare vlaggendrager van de conservatieve Islam, een teken van onderwerping. Niet alleen van de draagster, maar ook de onderwerping van onze seculiere instituties aan deze religie. De PvdA heeft een geschiedenis van wegkijken bij dit soort in het oog springende onwenselijke gevolgen, GroenLinks was altijd al gek op een dergelijke toekomst. Denk daaraan in het stemhokje.
Best wel pijnlijk, dat Gordelroos.
Die moslimcolumniste in het AD destijds (ik ben gelukkig haar naam vergeten) stelde zich in haar eerste column voor en vond het gepast om uit te leggen waarom zij een hoofddoek droeg. Dat was, zo schreef zij, om ons te vertellen "Ik ben moslim. Dat je het weet!".
Ziehier het dilemma.
Het uniform van een politie zegt "Ik ben agent. Dat je het weet!". Er mag geen misverstand over bestaan dat als ik bejegend word door een agent in functie het er niet toe doet wat de betreffende persoon als hij niet in functie is zegt, denkt of doet. Nee, hij speelt een rol, hij voert een functie uit, en zijn autoriteit wordt van voor tot achter bepaald door die functie en nergens anders door. Als hij als persoon buiten zijn bevoegdheden treedt dan wordt hij uit zijn functie ontheven. Dat is het vertrouwen dat ik in een agent zou moeten kunnen hebben, dat hij trouw is aan wat hem als functie is toebedeeld., niks minder maar vooral ook niks meer, en vooral niks anders.
Als diezelfde agent een copvod draagt, an is voor mij meteen de volgende vraag actueel. Wat zegt die persoon die mij benadert mij? "Ik ben moslim. Dat je het weet!", of zegt zij "Ik ben politieagent. Dat je het weet!"?
Als ik tegen die persoon zeg "Ik wens me niet te laten bekeuren door een moslim", heb ik dan een probleem met de politie? Ik bedoel, of een politieagent moslim of hindoe of katholiek of pastafari is, het zal me aan mijn reet roesten als die agent zich, wanneer hij in functie is, als agent gedraagt en niet buiten zijn boekje gaat. Dat is nou juist wat dat uniform uitdraagt: "u heeft te maken met iemand die zich volgens nauwgezette regels gedraagt en enkel daarom een machtsmonopolie heeft en u dingen mag opleggen". Maar als een agent zich tot mij richt met de boodschap "Ik ben moslim. Dat je het weet!", dan is de situatie toch wezenlijk anders, dan word ik bejegend door iemand met een machtsmonopolie, door de staat gelegitimeerd, die die positie rechtstreeks wenst te koppelen aan het kenbaar maken van een door religie ingegeven positie.
Scherper geformuleerd: welke boodschap heeft voorrang? "Ik ben politie" of "ik ben moslim"? En welke boodschap heeft binnen welke context voorrang?
Die gelovigen vinden hun geloof normaal, maar de seculiere wereld vindt dat helemaal niet.
Het is een verborgen olifant is de kamer, waar liever niet over gepraat wordt.
Dit vind ik wederom een buitengewoon goede tegel van je Schoorsteenveger! In je laatste zin mooi samengevat. Compliment!
Tot vier cijfers achter de komma haarscherp uitgelegd. Vandaar ook dat Dilan als MinJus de enig juiste beslissing heeft genomen en de hoofddoek als toevoeging bij het politie-uniform heeft verboden.
Helaas zal dat de zelf-islamiseerders van GL/PvdA dus worst zijn. Zodra die in de regering zitten, zullen ze als eerste dat besluit van Dilan terugdraaien. Hopelijk scoren ze maar 15 zetels; minder mag ook, graag zelfs.
Laatst zag frenske, met tranen in zijn ogen, een bekogeld islamitisch meisje, in een berg stenen, met een hoofddoekje nog in haar hand.
... en sprak hij dat hij niet zou rusten voordat de onderste steen boven zou zijn gekomen.
Hulde !!,
Maar dat is toch inherent aan kosmopolitisch links ?
Eens.
In de Tweede wereldoorlog was er ook een socialist die een bepaalde beweging had opgericht. Hij had zijn hoofdkantoor op de Maliebaan in Utrecht.
Waarom hebben de vrouwen die een hoofddoek op willen zelf niet door dat ze daardoor er niet neutraal uitzien.
Weet je hoe makkelijk het is agenten een hoofddoek te geven? Trekt het ding over de ogen geef ze een tik en ren weg. Volgens mij is het meer voor de veiligheid dat ze het niet moeten doen. Anders zouden ze eens aan stropdassen moeten denken. Dat ziet er ook leuk uit.
Waarom niet meteen de sharia invoeren? Dan zijn ze meteen bij de zo gewenste eindhalte.
Alleen de zanger van Laibach zie ik graag met een hoofddoekje.
+ Veel, ik ook.
In dit geval wordt het voorbeeld van de hoofddoek aangehaald, en daarop wordt het beleid dan afgestemd.
Er is ook nog een religieuze cult van de KKK, die dragen ook iets op hun hoofd, en dat mag straks dus ook in NL?
Jammer dat de vrouw niet door mag vragen, want ze zou de volgende vraag aan Frans kunnen stellen:.
"Wat vindt u van de trend die te zien is in het straatbeeld dat steeds jongere meisjes met een hoofddoek lopen?"
De een neemt haar dochter mee naar een klimaatdemo, de ander knoopt een doek om haar haar.
Beide trends vind ik griezelig.
Links doet werkelijk alles om zieltjes te winnen. Zouden ze nog een schoonmoeder hebben?
Als je de uitingen van je geloof belangrijker vindt dan de neutraliteit van de overheid, justitie en politie, dan ben je niet geschikt voor werken bij de politie.
En ook niet geschikt voor de politiek
@BeTruthful | 12-09-23 | 10:35:
En ook niet voor deze maatschappij.
Precies! Dat wordt dus: "Sorry Edelachtbare. Ik zag helemaal geen politie. Er sprong een gewapende terrorist voor mijn auto en in paniek heb ik toen maar gas gegeven. Hoe ik weet dat ze een terrorist was? Ze had haar terroristenuniform aan."
fEUdalisme.
Mening uiten zeer riskant.
Vrij noch land. Gegrepen door een unie.
Niet
Op
Partijlijst
Uh, wat, een religieuze uiting van de politie? Gvd. Deze mensen proberen de samenleving nog ingewikkelder te maken. Nog even en ik heb geen vertrouwen meer in de politie. Bah, bah.
Die Frans is wel erg wanhopig, als je zo je stemmen moet binnen halen, schijt aan de gemiddelde NL-er hebben, schandalig.
Het is juist politie voor iedereen doordat ze religieus neutraal zijn.
Gordelroos is wel erg treffend. Chapeau
GordelRoos moeten we erin houden idd. Trending # maken op de socials?
Gewoon een logisch gevolg van massa immigratie. Bij bijv. de AH werken ook veel dames met een hoofddoek.
Ja want die vertegenwoordigen ook een van de pilaren van onze rechtsstaat. Wetgevende macht, rechtsprekende macht van n vakvullende macht.
Dat had niet zo hoeven zijn.
De socialisten zijn de useful idiots van de islamisten
Dat zijn ze altijd al geweest. Vraag het even na aan die linkse studenten die Khomeini geholpen hebben bij zijn islamitische revolutie in Iran.
Oh nee, wacht...
Laat deze debiele tuinkabouter svp niet aan het bewind komen hier in dit land, want dan zijn we totaal verloren. Deze linkse groengoeroe is 1000 keren erger dan rutte en kaag, bij elkaar.
Ik liep laatst bij station sloterdijk langs een school, letterlijk alle meisjes hadden een hoofddoek op, beangstigend..
"We leven in een open inrichting.
Met mensen in een sociaal geaccepteerde en geïnstitutionaliseerde psychose."
Er is nog een derde optie, IEDEREEN een hoofddoekje bij de politie (vooral mannelijke agenten en dan knalgeel), dan is toch iedereen tevreden en dan is het echt uniform.
Is dat geen win-win situatie?
Het is heel makkelijk: Als jij geen politie uniform aan kan, omdat je dan geen hoofddoek kan dragen, vindt je _dus_ jouw geloof belangrijker dan de functie.
Je bent dus per definitie ongeschikt. Het is een perfecte test om te zien of iemand religie en wetboek kan scheiden.
(En inderdaad, in hoofddoekjes landen is het wetboek vaak op het geloof gebaseerd, en dat willen we hier dus niet)
Zo is dat.
Precies religie laat je maar thuis. Hier down under mogen de Sikhs hun religieus mesje meenemen naar school... zum kotzen.
El mektoub, mektoub.
Als het voorbestemd is zal het gebeuren, zo denken de echte moslims.
Gevaarlijke ontwikkeling. Maar ik hoop op de wijsheid van de kiezer.
Deze 2 slappe verliezende partijen die nu proberen de islamitische stemmer voor zich te winnen met deze verraderlijke en middeleeuwse voorstellen.
Politie voor iedereen, en hij denkt dat mijn vrouw of dochter die door een islamitische Marokkaan of wat ook ik lastig gevallen omdat ze een vuile kech is of erger… vertrouwen gaat hebben in een overduidelijke aanhanger van hetzelfde geloof.
Dus keppeltjes mogen ook van Frenske? Heel benieuwd wat de islamitische achterban daarvan vindt. Gelijke monniken, gelijke kappen.
Oh nee, dat is weer een andere religie.
Ik ga het kruisje weer opzoeken dat ik ooit kreeg van mijn oma.
Droeg mijn mondkapje als keppeltje puur om te stangen.
Gossie, en dat van de PvdA die vanaf jaren 60 vorige eeuw, overal waar een kruisbeeldje of andere een christelijk identificatie in een overheidsgebouw hing dan wel stond onmiddellijk eiste dat deze verwijderd werden vanwege seculier karakter overheidsinstantie. Dat uitgerekend de PvdA/GL nu de islamitische hoofddoek willen toestaan bij notabene uitgerekend de politie is echt een gotspe van de bovenste plank gezien hun hierboven z.g. beschreven strijd voor het seculier karakter overheidsdiensten!
Tjah, ze hebben eerst al het stemvee geïmporteerd. Vervolgens werden het er zo veel dat ze een eigen partij begonnen, weg stemmen. Maar je kunt altijd proberen ze alsnog binnen te hengelen.
Klopt. Met het aflossen van de dominantie van de ene religie door de andere in Nederland is de pvda geruisloos 180 graden omgedraaid, als een blad aan de boom. Was het devies bij de ene religie nog ongebreideld 'tegen heilige huisjes aanschoppen', bij de andere is dat omgeslagen in slaafs over de grond kruipen en hielen (en andere lichaamsdelen) likken.
Hè verdorie, mijn dag begon zo goed toen ik las dat Tjeerd de Groot op plek 12 op de kieslijst van D66 staat en dus bij de huidige peilingen verdwijnt in de vergetelheid! "Halleluja hij is joppene" zou mijn vader gezegd hebben.
(ja dat is een bestaand woord uit het Bargoens)
Nou ja, gelukkig voor hem is het niet megollem.
ik ben ook benieuwd wat de gevolgen zijn als iemand tijdens een aanhouding die hoofddoek expres aftrekt of afscheurt tijdens een worsteling. Hetzelfde als het aftrekken van een pet?
Of wurgt.....
Dan krijg je 2 boetes, waarvan één voor discriminatie.
Kostte wat kost moet onze cultuur en identiteit kapot gemaakt worden, zodat elk land dezelfde zielloze mengeling van nietigheden is opdat wij allen goede globalisten worden.
Zou het omvolking kunnen zijn,geïmplementeerd door brussel.
Een echte woordkunstenaar die Timmermans.
Volgens hem hoort de islam al 2000 jaar bij Europa.
Dat las ik laatst inderdaad dat hij dat zou hebben gezegd. Hebben we een bron?
Want naast Jetten hebben we dan weer een debiel erbij, die zich daar niet voor schaamt of de beperking als hinderlijk ervaart bij het uitoefenen van zijn functie.
Daar denk ik anders over, maar dat zal wel discriminatie zijn op een of andere manier.
@Zomaarwat | 12-09-23 | 10:10|
Voilà:
- www.geenstijl.nl/5147706/timmerfrans-...
@Zomaarwat | 12-09-23 | 10:10: Natuurlijk: www.geenstijl.nl/5147706/timmerfrans-...
@Sjefke7807 | 12-09-23 | 10:16: WTF inderdaad. Enge gek is het die Timmerfranz.
@Sinterbikske | 12-09-23 | 10:17: Ja, dank ook. Niet te geloven. Wat is die man een doodenge ouwehoer. Alle feiten en logica uit verdwenen.
Slecht idee, en dat zeg ik als waarschijnlijke GroenRood-stemmert.
Dat laatste lijkt me dan ook een slecht idee.
Zou eerder een reden zijn om daarop juist niet te stemmen
Als GroenRood-stemmers daarop afhaken is het misschien juist wel een goed idee.
Mocht het zover komen dat de hoofddoek gemeengoed wordt bij o.a. gezag handhavers dan kan ik nu al vertellen dat ik ze nooit zal erkennen en bij aanhouding, controle e.d. niet met ze in gesprek ga. Arresteer me dan maar maar ga liever strijdend ten onder dan overwoekert te worden door een langzaam gif wat steeds meer intrede doet in de Nederlandse maatschappij.
Beste Cornelis12; mee eens, zo denk ik er precies over. Met mijn 72 jaren op deze aardkloot ga ik mij niets laten 'aanleunen' door een religie mafklapper in Politie uniform.
Meen toch dat we een grondwet hebben waarin staat dat staat en religie gescheiden zijn?
Niet lang meer, ben ik bang. Nederland gaat het eerste volledig geislamiseerde West-Europese land worden. Gidsland, weet u nog?
“Een politie voor iedereen”, weer dezelfde terminologie als bij “een feest voor iedereen”.
De politie is er al voor iedereen.
Gevaarlijke ontwikkeling.
Dit is puur politiek opportunisme van die club en van Schrans. Hij zou zijn moeder nog verkopen op een Afrikaanse slavenmarkt als hij daarmee in het torentje komt. Als bonus gooit geeft hij dan ook die nummer 2 mee.
Gekoppeld aan een quotum zijn onder het regime van Timmermans I veel hoofddoeken met zwaailichten erop te voorzien.
Kunnen we niet gewoon politie-agenten inhuren van Wagner als er een tekort is? Het schijnt zelfs een vrij diverse groep te zijn.
Wel griezelig dat Frenske de handen op elkaar krijgt met zijn zotheid. Maak me toch wel zorgen over de aankomende verkiezingen...
Daarbinnen zat een geselecteerd gezelschap.
Die mevrouw die het aandurfde om deze vraag te stellen zal waarschijnlijk geroyeerd worden als lid, mocht ze lid zijn.
@laurentius | 12-09-23 | 10:10,
Hoop wel dat deze vrouw na dat geklap denkt, " waar ben ik in Hemelsnaam terecht gekomen ?! ".
Op de lange termijn is islamisering van onze maatschappij toch niet tegen te houden. Dus wat wilt u? Geleidelijke overgang of plotsklaps.
Ik ga ervan uit dat dit nooit gaat gebeuren in mijn seculiere land. Indien ik het mis heb wordt dit mijn land niet meer. Denemarken lijkt me wel wat.
zie het probleem niet, ik kom net uit het politie kantoor in Fujairah, nog nooit zo correct behandeld door de popos hier in de UAE. Beetje krampachtig allemaal in NL.
Ben je weer vrijgelaten?
En hoe is het met de homo’s daar gesteld?
@Tiscali-2 | 12-09-23 | 10:03: Die worden ook vrijgelaten uit het politiebureau. Van de hoogste verdieping, head first.
"in de UAE", daar heb je dus de crux. Hoe is het voor de agentes zonder hoofddoek daar in de UAE? Misschien veel minder krampachtig.
@Bigi Bana Boy | 12-09-23 | 10:05:
Moest wel lachen maar het is in en intriest
Is een moslimland met Sharia-wetgeving. Prima daar, maar niet in Nederland.
the_real_chemist | 12-09-23 | 10:02,
U bent de opvolger van " Ali Chemicali " ?!
@small_town_dad | 12-09-23 | 10:07: De UAE heb ik er maar bij gezet, anders weten de meeste niet waar Fujiarah is (feit!), de reacties zijn leuk maar in mijn mening vrij eenzijdig (ben als rotterdammert geboren uit een christelijke familie, hoewel ik geen geloof ambieer).
Goedemorgen allen,
Zo dat is even wakker worden ( gelijk een hartslag van 120 )...... wat is het weer doorzichtig van deze 2 enge clubs, DENK is bijna uit het zicht en op deze manier trachtten zij de kiezers met dit absurde voorstel daarbij weg te trekken.
Niks lijkt hen teveel ?!
Het land nog verder de afgrond in trappen, daar zijn zij duidelijk zeer bedreven in.
In dat filmpje komen 4 dingen duidelijk, naar voren, vrouw die de vraag stelt, heeft eigenlijk gelijk, diezelfde vrouw haar dochter is al duidelijk door het onderwijs gehersenspoeld, gezien Timmermans zijn antwoord weet hij duidelijk niet wat er binnen de maatschappij speelt ( iets zegt mij dat hem dat ook niet ooit zal boeien ).
En als laatste, dat klappende publiek laat duidelijk zien wat voor soort mensen op hem stemmen en door dat soort mensen blijft die Timmermans in zijn eigen " Goddelijke " gelijk geloven.
Van Rossem, je hebt wederom een treffend stukje geschreven.
DENK kwam precies uit dit gedrag voort. Ze leren het nooit. Meer hoofddoeken in de kamer en uiteindelijk splitsen ze weer af. Want ooit moeten ze toch weer bukken voor woke en daar zijn moslims van vrijgesteld.
@nsfl | 12-09-23 | 10:05,
Die " linkse " gasten hebben zichzelf door de jaren heen in een hoek geschilderd.
Voor de Moslims zijn zij gewoon nuttige idioten, want door deze idioten kunnen zij hun doelen behalen.
Als de hoofddoek mag, dan moet-ie.
Maar hij mag niet.... probleem opgelost.
Goed samengevat.
Niet alleen die ene zin, maar de gehele alinia is weerzinwekkend.
Om eerlijk te zijn, verder dan de cassiere bij de locale Appy en Jumbo kom ik niet met vrouwelijke moslims incl. hoofddoek. De moslim dames op de hogere posities zijn vaak losgevochten en dragen al geen hoofddoek meer, laat staan dat ze accepteren achter een man aan te lopen.
Dus hoeveel van dit volk gaat bij de politie, 10, 20 of 100 vrouwen?
Ook moet je, je maar afvragen of je meer van dit volk bij de politie wilt, zeker met de Mocro maffia en de bijbehorende familie banden.
Het zal een kleine stap zijn en voor weinig vrouwen gelden. Maar daarna is het een kleine(re) stap naar een OvJ met een hoofddoek, een kleine stap naar een rechter met hoofddoek, of een hoge militair met hoofddoek.
@small_town_dad | 12-09-23 | 10:02: Eens, dus voor het weinige aantal potentiele vrouwelijke moslim agenten ga je dus alle neutraliteit overhoop gooien. Met een verder mogelijk gevolg zoals jij dat beschrijft. Het intellect zit op links pffff, dom volk
Zo zie je maar weer hoe fout linkse mensen zijn in deze tijd.
Niet alleen in deze tijd, in de tijd dat ze zich nog nationaal noemden waren ze nog veel fouter.
uit datzelfde stukje:
1. "de politie wordt voor alle groepen in de samenleving een betrouwbare partner"
Is dat nu niet dan?
2. "ook worden agenten bewuster gemaakt van hun vooroordelen".
Is het geen vooroordeel dat agenten allemaal vooroordelen hebben?
3. "we moedigen de samenwerking aan tussen de politie en organisaties die discriminatie tegengaan".
Dus de PvdA zegt onomwonden dat de politie discrimineert.
Toe maar.
Ze creëren een behoefte door een probleem te verzinnen. En als dit al bestond dan was dit al vastgelegd in de wet om al aan te pakken. Ze doen nu van niet niet en reiken een zogenaamde oplossing aan in de vorm van hoofddoekjes. Nieuwe problemen negeren die hypocrieten uiteraard. Zeer laag bij de grond dit voorstel. Ik hoop dat dit in hun gezicht explodeerd. Desnoods met een nieuwe Denk.
Het engste aan zo'n hoofddoek bij de politie is het onoverkomelijke gevolg. In het heetst van de strijd, waar de politie zich altijd bevindt, uiten mensen zich ongecontroleerd en zal er aan iedere aanklacht 'racisme' (tja) toegevoegd kunnen worden. De statistieken zullen lijnrecht omhoog gaan en de Nederlandse bevolking heeft het weer gedaan.
Overigens zijn die vergelijkingen met tattoos en andere religieuze uitingen nogal krom. Dat zijn per definitie persoonlijke keuzes (vind het niet erg dat die ook verboden zijn/blijven). Een hoofddoek is opgelegd en iedere meid die er vanaf wil wordt het een beetje moeilijker gemaakt door die agente met "zelfvertrouwen". Wat overigens ook een sterk antiwesterse bijsmaak heeft, daar hoef je niet ver voor te zoeken.
Onoverkomelijke = onvermijdelijke. Maar helemaal verkeerd staat die daar ook weer niet.
Je zult als Joods of homo slachtoffer van geweld door de welbekende groep maar aangifte moeten doen, of ze bellen om te komen. Om dan vervolgens geconfronteerd worden met een agente die opzichtig getooid is met één van de hoofdsymbolen van de ideologie die dergelijk geweld als handleiding in zijn Geschriften heeft staan. Daar zullen je vertrouwen en gemoedsrust echt op vooruit gaan, maar niet heus. Wat snappen die lui van PvdGL niet aan het woord u.n.i.f.o.r.m.?!? De politie dient ten alle tijden neutraal te zijn. Einde discussie.
Dit dus!
Wat te denken van apostaten die hun moslimland gevlucht zijn.
Wat vindt iemand als Freek de Jonge hier nu van? Die stond altijd vooraan om harde grappen te maken over religie. Durft hij hier iets over te zeggen?
Freek help ons!
Ik ben meer links dan rechts, want ik vind dat de overheid bepaalde zaken niet aan de markt moet overlaten. En ik ben voor het verzorgen van zieke mensen. Ik word echter gedwongen op partijen te stemmen die dat minder hoog in het vaandel hebben, omdat links met geld smijt, pampert en in mijn ogen zeer foute normen en waarden verdedigt.
SP en PVV zijn voor u interessante alternatieven.
Slecht nieuws: Als je niet 100% mee kunt or wil in het dogma van de linkse partijen ben je bij voorbaat extreemrechts en een nazi.
Links en rechts zijn weinig zeggende termen die er vooral zijn om tweedeling te creëren die er voor moet zorgen dat mensen boos blijven op elkaar in plaats van op hun falende 'leiders'.
Het klinkt voor mij alsof je vooral een minarchist bent, dan ben je in NL nog het beste af bij de LP.
@nick666 | 12-09-23 | 09:52:
De SP zeker niet. Niet kritisch genoeg op immigratie en geldsmijten.
Wij zijn hier in Nederland. Een land met een Joods/Christelijke traditie en dat moet zo blijven. Alles wat hier binnenkomt, en vooral 'die van de ideologie van haat en uitsluiting', dient zich honderd procent aan te passen aan onze tradities. Jouw eigen ideologie hou je maar achter je eigen voordeur. Daarom: een politieagent met christelijke symbolen mag geen enkel probleem zijn, want die symbolen zijn van ons en vertegenwoordigen onze traditie. Nooit toegeven aan dat volk, geen strobreed toegeven en niet één vinger geven, want dan hebben ze meteen je hele arm.
Ergens ben ik het daar helemaal mee eens.
Aan de andere kant klopt het van geen kant om 1 religie boven een andere te verkiezen, ze horen allemaal in de kliko.
@niet-creatief | 12-09-23 | 09:57: Daarom noem ik het ook geen religie, maar een traditie. Ben zelf niet gelovig, maar ik mag heel graag een mooie kerk binnenlopen. Is het niet voor de rust, dan wel voor de vele prachtige kunstuitingen of, nog mooier, als er op het orgel wordt gespeeld. Ik zie het dan ook meer als een plek voor meditatie, rust, bezinning.
Waarom kunnen ze zichzelf niet gewoon als bedekte moslima 'identificeren'?
Er zijn zelfs agenten zonder vagina die zich als vrouw identificeren, dus het schept wel mogelijkheden.
Eerlijk, ik word hier gewoon een beetje bang van. Niet normaal hoe onze normen en waarden moeten buigen of barsten. Ik mag hopen dat ze een gigantische nederlaag tegemoet gaan.
Mijn arme kleinkinderen, waar komen ze in terecht.
Uw laatste zin, dát is waar het werkelijk om gaat. Wat doen we onze nakomelingen toch aan door constant op de verkeerde partijen te stemmen? Onze samenleving is hard op weg naar een hel op aarde. En dat maken wij niet meer mee. Daarom moeten we nu echt iets doen en dat moeten dan helaas zeer impopulaire, keiharde maatregelen zijn. Het kan niet anders helaas.
@Graeme Reaper3779 | 12-09-23 | 09:52|
U ziet het, ik zie het. Helaas zitten nog té veel mensen met de kop in den aarsch. Ze wonen niet in een "Prachtwijk" zoals ondergetekende, denken dat alle verhalen die daarover rond gaan slechts -istafobische verzinsels zijn. Op een kwade dag worden ze wakker in hun zelfgeschapen hel, en dan is het ach en wee. Het enige waar u en ik het oneens over zijn is de tijdschaal. Ik ben van mening dat u en ik de ellende nog wel mee gaan maken, tot mijn grote verdriet overigens.
En het vervelende is: als de piketpaaltjes eenmaal verplaatst zijn (hoofddoeken toegestaan), worden ze nooit meer teruggezet en zo gaat dat stapje voor stapje verder. Eerst een moskee, dan de azaan, dan stilteruimtes op opleidingsinstituten met scheiding van man en vrouw, waar alleen gebedstapijtjes op de vloer liggen enz. enz.
Ik vraag me af of mijn kinderen wel kleinkinderen willen maken voor mij. De maatschappij stimuleert dat soort gedrag bij ons blanken niet echt.
Een 'agente' in hijab vertegenwoordigt andere wetten dan waar ik me aan wens te conformeren. Ik zal haar authoriteit niet erkennen.
Haar mede-geloofsgenoten denken over onze wetten exact hetzelfde, dus u heeft een punt.
Wanneer zij de islamitische wet boven de grondwet stelt in haar oordeel hoef ik niet naar de persoon te luisteren in elk geval. Ben gehouden aan de grondwet en niet de islamitische. Althans nog niet, zit nu nog niet in de grondwet die Sharia. Maar met de huidige instroom in Europa zal dat niet lang meer duren helaas.
@Cobarde | 12-09-23 | 09:52: Hallo? Zoiets wens je niet over je mede landgenoten.
@Adriel | 12-09-23 | 09:57: Niet alleen dat, een tazert is juist gemaakt om niet te doden. Zoek psychische hulp, is mijn tip, je bent op meerdere vlakken de weg kwijt.
Is natuurlijk zo opportunistisch als wat. Sinds Kuzu heeft aangekondigd DENK te verlaten ziet Frenske zijn kans schoon om grote aantallen stemmen binnen te harken door dit soort punten ertussen te gooien. Zo doorzichtig. Maar ja, zo werkt politiek.
En als ze zo graag met een hoofddoek bij de politie willen, waarom gaan ze dan niet gewoon werken bij de politie in Marokko? Er zullen vast wel vacatures zijn
In Marokko dragen vrouwen geen hoofddoek bij de politie.
@Après toi | 12-09-23 | 09:50: Bizar toch? Dan in Dubai
Dat is bij de politie in Marokko dus verboden(!). Laat dat even bezinken, dan ziet u pas goed hoe groot de waanzin is die in dit landje rondgaat.
Denk bijna pleite, nu ruiken de socials hun kans.
Nog meer diversiteit, denken ze bij de fusiepartij.
Je kan hoofddoek agente toch niet negeren, zoal de sharia bepaald.
Het kortelontjesvolk staat nu al dienders uit te kafferen, laat staan een agente met doeken op het hoofd.
Dilan heeft het pas vast laten leggen dat er niet aan het tenue wordt gesleuteld.
Een politicus die iets vast heeft laten leggen. Iets klopt er niet.
@Usumani | 12-09-23 | 09:51: Oke, ik ben nog aan mijn eerste bakkie bezig.
Toch weer de Partij van de Allochtonen?
Ha ha, opschuivende grenzen, en straks moet de niet gelovige diender ook meedoen en een "religieuze uiting" dragen? Immers, het blijft wel een uniform.
Wilders kan duidelijk nog niet met pensioen.
Als ik het me goed herinner, dan was die ene van GL voor de hoofddoeken, want dan kregen we meer agenten?
Welnu, dan moeten we dat dus juist niet doen, het is beter dat soort types die geen afstand van hun geloof willen doen niet bij de politie ( of iedere taak bij de overheid ) te willen.
Anders krijg je alleen maar kortsluitingen in het hoofd als er een belangrijke beslissing gemaakt moet worden, zoals luisteren naar een homo, of een vrouw zonder hoofddoek.
Win win dus, geen gewetensbezwaren en geen onrechtvaardige beslissingen.
Niets is te gek tegenwoordig. Wat als gezagsdragers, om hun geloofwaardigheid te behouden, een habijt met witte puntmuts gaan dragen?
Een uniform is niet voor niet een uniform en niet een uniform behalve voor...
Bij 4 strepen een rode puntmuts, grijnzzzzzz.
"Politie voor iedereen",
Behalve voor homoseksuelen, joden, alevieten, druzen, sjiieten en zo kan ik nog wel even doorgaan. En waarom zou een Arabische crimineel luisteren naar een agent die haar onderdanigheid met een kopvod uitdraagt?
.
En wat valt er überhaupt te winnen? Ik heb het idee dat moslima's niet in grote getalen staan te wachten om bij de politie te gaan, net zoals ze ook opvallend afwezig zijn in de ouderenzorg.
Bij de ouderenzorg valt niets te "regelen", bij de politie wel. Begrijpt u?
Ze zijn vaak alleen aan het zorgen voor hun eigen 6 kinderen. En als die groot zijn is de moeder zelf oud en verzwakt.
@small_town_dad | 12-09-23 | 09:48: zorgen? De zoons hangen in het beste geval tot in de nacht op straat, in het slechtste geval terroriseren ze daarbij de buurt. Moeders heeft geen idee wat ze uitspoken hoor.
De hoofddoek staat wel degelijk voor verschillende normen en waarden.
Goed of slecht laat ik dan nog maar even in het midden maar we gaan er zeker niet door "samen".
Het wachten is op herdefiniëring van het begrip "samenleving".
Doe eens een agent als orthodoxe Jood, met pijpekrullen, naar Kanaleneiland gaan om daar een paar "jongeren" te verbaliseren wegens overlast.
Ik heb daar vorige eeuw op school gezeten, maar 10 jaar geleden voor het laatst daar geweest. Ook toen liep ik er al als volwassene niet echt ontspannen rond. En ik ben niet gelovig, dus geen keppeltje of zo.
Met keppeltje zou ik daar echt niet graag 's avonds rondlopen.
PvdA/GL begint steeds meer op GL te lijken. Dit standpunt inzake de politie was bij GL allang bekend. De PvdA schudt in deze combinatie heel wat meer af dan haar ideologische veren.
het is niet voor niks dat ik de combinatie PvGL noem.
Zegt de oude witte man…. Die niet winnen kan….
Hopelijk lijdt GroenTimmerlinks een historische nederlaag.
Nul zetels zou het mooiste zijn, dan moet Frenske staan.
@Usumani | 12-09-23 | 09:57: Wat dacht je van 1 zetel?
Dan moet hij op een bankje in de kamer gaan zitten.
Denk niet dat hij dat gaat doen.
Religieuze uiting
Zag laatst een training
Lopen met een winterjas en supergrote boodschappentas…is best zwaar in een hittegolf
Respect
Toch wel een tas van Dirk?
@Après toi | 12-09-23 | 09:44:
Nee stond ‘Action’ op
@RickTheDick | 12-09-23 | 09:48: Dan weet je wel hoe laat het is....
Benieuwd of ze zich net zo inzetten voor de Schotse Nederlander die graag in kilt zijn politietaken wil uit kunnen voeren.
DE redenering zal zijn dat er in dat geval geen sprake is van een geloofsuiting. De Pastafari's hebben gepoogd om de vinger op de zere plek te leggen door een religie te starten waarvan iedereen aanvoelt dat er sprake is van een construct, maar die zo goed in elkaar is gezet dat de instanties er bijzonder veel moeite mee hebben om te beargumenteren dat er gé´´n sprake is van een ware religie.
De vreemdste redenering is wel de redenering dat pas sprake kan zijn van een religie als die 'gevestigd' is, dus als die al langer bestaat en een groot aantal aanhangers heeft. Hier wordt, o ironie, dus een historisch argument ingevoerd om te bepalen of er een ware God wordt aanbeden, of, omgekeerd geredeneerd, wordt de 'waarheid' van die God, de vraag of die als een absolute God moet worden gezien, rechtstreeks beantwoord door de vraag of de betreffende religie een historie heeft: het tijdelijke is het bewijs voor het tijdloze, het relatieve is het bewijs voor het absolute.
Volgens deze redenering was het Christendom in het jaar nul dus géén religie en was Jezus destijds nog geen Zoon van God, want zijn sekte was niet 'gevestigd', geen religie.
Wat zijn dan precies 'religieuze uitingen'? En waarom straks een copvod wel, maar een copvergiet niet? En als ik als agent een van een ouwe krant gevouwen hoed opzet en beweer dat mijn geloof me dat voorschrijft?
"Het verbod op religieuze uitingen bij de politie schaffen we af."
Da's nogal erg breed. Dus een agent mag met een groot kruis op zijn borst rond gaan lopen? En met een bijbel onder zijn arm? En met een wierookvat gaan zwaaien om het verkeer de goede kant uit te sturen> Een kazuifel over zijn uniform aantrekken? Een bidmatje achter op de motor meenemen en meerdere keren per dag op straat dat ding uitrollen en aan het bidden slaan? Enzovoorts enzovoorts?
Denk het niet. Dit is omfloerst taalgebruik, camouflage. Het gaat om de invoering van het copvod.
Het ligt overigens nog iets complexer dan Bart in zijn tweet aangeeft. Bij de fundamentalistische moslim liggen er twee moraalsystemen volledig náást elkaar, systemen die volstrekt gescheiden van elkaar opereren en elkaar op geen enkele wijze beïnvloeden. Het ene systeem is dat van de samenleving die die fundamentalistische moslim de ruimte geeft om zijn eigen leven te leiden, inclusief zijn opvattingen over goed en kwaad, het andere systeem is dat van die moslim zelve. Wat de westerling en met name de linksdraaiende westerling maar niet wil begrijpen is dat die fundamentalistische moslim totaal omgekeerd redeneert en zijn eigen moraalsysteem als hoger neemt, ja als allesbepalend. In die zin verschilt hij niet veel van de fundamentalistische christen die God en gebod eveneens bóven alle wereldse wetten plaatst. Zie bijvoorbeeld de statuten van de SGP.
Voor die moslim bestaan er dan ook twee soorten van vrijheden, die welke de westerse samenleving aan het individu toekent en die welke De Verhevene aan de gelovige wenst te geven. Sjeich Fawaz heeft, toen hij nog imam was in de As Soennah Moskee in Den Haag, het eens heel kernachtig geformuleerd: 'Zusters', maak gebruik van je recht op individuele vrijheid, eis het recht op je hoofddoek te dragen, opdat je je kunt onderwerpen aan de Wil van Allah.":
Timmerfrans wil het enkel over dat individuele recht hebben, maar niet over de groepsdruk die daarmee verbonden is, een groepsdruk die dat individuele recht volledig teniet doet, precies op het moment dat de enkeling er gebruik van maakt.
Rouvoet heeft in een interview in de Volkskrant iets soortgelijks gezegd toen hij opperde dat elke kritiek op het geloof dat een enkeling aanhangt als een inbreuk op de privacy van die enkeling moet worden beschouwd.
Het is wachten op een agent die met een vergiet op zijn hoofd gaan rondlopen.
Mooi verwoord.
Het is wachten op de wijkagent met mijter op.
Had precies over dit een paar dagen geleden een discussie met mijn beste vriend, een GroenLinks stemmer. Hij vond het ook normaal dat er mensen zijn die Wilders willen vermoorden, geweld willen gebruiken tegen mensen die kritiek hebben op de islam. Hij veracht Wilders en de PVV. Op de vraag waarom hij dan een religie verdedigt die intolerant is tegenover homo’s, ongelovigen en waar vrouwen nauwelijks rechten hebben kon hij mij niet echt een antwoord geven. Het is precies dezelfde praat die Timmerfrans bezigt en daarbij de moeilijke onderwerpen achterwege laat.
@Sinterbikske | 12-09-23 | 09:57:
De scheiding tussen geloof en vriendschap gaat nog eens groot worden.
Meer diversiteit bij de politie? Betekent dit ook dat clientelisme verder gaat toenemen. Elke "diverse" (lees etnische) club zijn eigen belangen en lijntjes binnen het voormalige onafhankelijke Nederlandse politiecorps?
Nog meer politiepersoneel met hotline naar drugsmafia, om maar een dwaersstraat te noemen?...
We gaan zware tijden tegemoet.
Je ziet de problemen zich aftekenen, maar de boven ons gestelden weten wat goed is voor de maatschappij
Wat is het toch een wereldvreemde domme lul die Timmermans, ween hoofddoek is een keuze voor emancipatie en zelfvertrouwen. Yeah right!
Stem op hem en over 10 jaar zijn alle problemen niet meer te overzien. Voor zover de problemen nu al zijn te overzien.....
Frans spreekt toch 27 talen? Helaas geen Latijn, hij weet namelijk niet wat 'uniform' betekent.
Hij spreekt 27 talen, maar praat voornamelijk peop.
Linkse knakkers snappen het woord UNIFORM niet zo.
ha, zat er net aan te denken.
Het wachten is op herdefiniëring van het begrip "uniform".
Als dit zó belangrijk voor je is, als die hoofddoek zo'n onlosmakelijk deel van je identiteit is, misschien ben je dan wel niet geschikt voor het beroep van politieagent.
En als die hoofddoek zo belangrijk voor je is dat je je als burger minder prettig voelt bij een agent die er geen draagt, dan ben je misschien wel niet geschikt voor deze samenleving.
U slaat de spijker op zijn kop! (cq hoofddoek)
Ik heb het al vaker gemeld: in Marokko dragen vrouwen in het leger en bij de politie geen hoofddoek.
Uhm, eigenlijk wel, vrees ik. En een opportunistisch als Timmermans gaat daar uiteraard rücksichlos voor.
Het is godverdomme niet te geloven! Heeft Dilan twee of drie maanden geleden eindelijk een einde gemaakt aan die onverkwikkelijke lobby om een religieus symbool aan het politie-uniform toe te voegen, komt die combinatie van kutsocialisten en bakfietsidealisten er gewoon wéér mee. Ik dacht zelf dat pas over twee of drie jaar dat balletje weer eens opgegooid zou worden, maar nee hoor, nu dus al.
Ik hoop dat die GL/PvdA combi helemaal ineen gaat zijgen, ook al nu ze hoofddoek nr 2 op plaats 2 hebben gezet. Stop de islamisering van Nederland!
Hek kan ook zijn omdat Denk bijna ter ziele is.
De stemmen, he.
@Zitvlak | 12-09-23 | 09:37: Kuzu en Ozturk werden de PvdA uitgezet. Welke fanatieke moslim gaat ze dat vergeven? Ik denk dat de moslims niet meer geronseld gaan worden om te stemmen en massaal thuisblijven. Ze snappen toch 'democratie' vaak niet.
Nummer 2 heeft een Nederlandse moeder die na haar huwelijk met een Marokkaanse man ook een hoofddoek is gaan dragen.
Vraagje: als een islamitische man vermanend wordt toegesproken door een agente met een hooddoek: is hij dan vanuit zijn cultuur/religie eigenlijk wel verplicht haar aanwijzingen op te volgen? Volgens de sharia is immers de stem/mening van een vrouw toch per definitie ondergeschikt aan die van de man?
Dit kan leuke taferelen gaan opleveren. Een Turk of Marokkaan die gewoon tegen een kopvodagente zegt: muil houden. En daar dan mee wegkomt.
Daar komen ze nu ook al mee weg, want anders 'racisme'.
Geen terroristen bij de politie svp. Het zooitje dat er nu zit is zo al erg genoeg
Op zich goed nieuws dat dit nu naar buiten komt. Alle zwevende kiezers die nog twijfelden aan de goede bedoelingen van Frans zijn nu overtuigd lijkt me. Stem niet op hem!
Eerste alinea ( meer wil ik niet weten): "Armoede en
uitsluiting moeten onmiddellijk worden bestreden, zodat er weer een
fundament komt waar iedereen op kan rekenen en niemand doorheen
zakt. " Uitsluiting van wie ?? Moet misschien "insluiting" zijn ? Als ik de media een beetje volg lijkt dat meer voor de hand te liggen. Overigens, wat een schitterende platitude .. eentje waar Bontebal jaloers op zal zijn .
Alles voor de stemmen uit bepaalde hoek, alsof vertrouwen daar er nog wel is…., dommig, pvda, niks meer van over, helemaal niks
Diversiteit is en rijkdom? Waar zijn de bewijzen voor deze stelling?
Stukje haar afknippen voor de vrouwen in Iran... lol, waarom niet voor die in Jemen of Soedan?
Maar omgekeerd staat hier in Nederland plotseling de hoofddoek voor emancipatie, en vrijheid?
Zullen we direct de Sharia ook maar invoeren,,,,,,
Het probleem is niet de religieuze uiting. Dat wil zeggen: een mild beleden, globale uiting van religie. Het probleem is het tribale dat onder heel veel religies zit. Stel dat jij naar Nederland gevluchte Jehdzi bent - ga je dan vol vertrouwen op een agent af die overduidelijk een Syrische Soenniet is?
Heel veel mensen, ook uit die contreien - met *name* uit die contreien - willen ook tegen het tribale uit het land van herkomst beschermd worden. Dat merken we niet, omdat de tribalen altijd het hardst schreeuwen, maar het is wel zo.
Tadaaaa!!!
Zie daar de politieke Islam agenda van Jesse Klaver.
Maar het plannetje gaat niet gebeuren. In ons land is een zeer groot en toenemend draagvlak voor een neutrale uitstraling bij de overheid, helemaal bij de uniform dragende beroepen zoals handhaving, politie en rechtspraak.
Ja echt, hier zat de arrebeider in de kansenwijk op te wachten. Nu nog een meldpunt komkommers en dit land is af, Frans.
Vraag een moslimmeisje in het bijzijn van haar hele familie of ze verplicht en tegen haar zin een hoofddoekje draagt. Het antwoord zal altijd Nee zijn.
Als 6 of 12 zijn kiezen ze daar uit persoonlijke overtuiging vrijwillig voor. En het is emancipatie. Twee "verklaringen" die ik regelmatig overtuigde moslims heb horen zeggen.
Frenske heeft gelijk, er zijn nog steeds teveel Nederlanders in Nederland, het moet sneller en het kan sneller.
Inderdaad ... die verhouding 25/75 lijkt nergens naar! Ik ben om! En die 500+ per km2 moet ook beter kunnen. Ik zeg minder natuur en meer gezelligheid! www.youtube.com/watch?v=K0lg9KchCqQ
Het voormalig Denk electoraat ligt voor het oprapen. Geen vetklep weet dat beter dan 'ons Frenske'.
Daaraan kun je zien hoe laag bij de gronds dat soort politici zijn. Alles voor de macht en het pluche, al moeten ze het complete land verraden. Echt walgelijk.
De afdeling werving en selectie zal zijn werk toch wel gewoon doen (zeer waarschijnlijk niet want deugdoelstellingen)?
Ik bedoel (geslachtsrijpe) vrouwen die geen omgang/contact met andere mannen mogen hebben kunnen toch helemaal niet bij de politie werken?
Als je zonodig "links" wil stemmen, overweeg dan de SP. Dan krijg je niet al die klimaatshit en islamfilie erbij.
Eerst Lilian eruit dan.
Eens, dat is een beter alternatief dan GL/PvdA.
@Wayfaring stranger | 12-09-23 | 09:33: Lilian spreekt inderdaad demense niet erg aan. Met een wat meer aansprekender persoon zou de SP veel meer succes kunnen hebben. De SP zie ik voor een groot deel wat de PvdA had moeten zijn.
Ja hoor, krijg je erbij en je laatstebeetje welvaart gaat ook overboord, want kapitalisme.
Een wijkpolitie (ipv een nationale), met afspiegeling van de samenstelling van de bevolking in die wijk met een drempelwaarde van x%, periodiek te toetsen gezien de razendsnelle veranderingen. Dwz bij de uniformering geldt voor een bevolkingsgroep >= x%=> u wordt afgespiegeld, <x% helaas met uw identiteit houden we geen rekening.
Ah! U bent voor racisme!
Racisme bestrijdt je niet met nóg meer racisme.
@gaffelbaard | 12-09-23 | 09:35:
Het afspiegelingsbeginsel is wettelijk voorgeschreven bij ontslag. Ik stel derhalve dat bij aanname een vergelijkbaar beginsel dient te worden toegepast. Om de hierbij gewenste uitgangssituatie te creëren, zie mijn bijdrage hierboven. Als u dat ervaart als racistisch dan raad ik u aan de diverse wetgevingen met wat meer diepgang te bestuderen voordat u uw gal spuwt.
Straks ook een rechter met een hoofddoek op die recht moet spreken over de te hardhandige arrestatie met letsel van een Joodse man door een Islamitische agent.
Houd het dan maar eens neutraal met al die keppeltjes, hoofddoeken en andere religieuze uitingen voor en achter het hekje.
Gewoon niet doen, religieuze uitingen in neutrale functies.
Dames met hoofddoeken zijn niet neutraal. Gewoon: niet.
Ik heb meerdere ervan als collega of ken ze op andere wijze privé. Ze hebben allemaal discriminerende, racistische opvattingen. Of het nou de hoofddoek collega is die het heeft over "moraal" en "bij ons, In onze cultuur". Of de moeder van een ander sportclub-lid dat eist dat er in de sportkantine alléén nog maar halal-snoep verkocht mag worden, of je moslimkennissen die altijd precies rond de feesten het christelijk geloof gaan afzeiken met uitstapjes naar hoeveel beter dat van hen is.
Polizei moet altijd levensbeschouwelijk neutraal zijn. Punt uit.
Dat stuk tekst staat van a tot z voor chaos en haat.
De eerste zin suggereert dat de poltie thans geen betrouwbare partner is voor alle groepen in de samenleving. Taghi kan erover meepraten. Maar wellicht bedoelen ze wat anders.
Verder moet de (onafhankelijk en betrouwbaar opererende) politie banden aanhalen met allerlei belangengroepen (hetgeen blijkbaar de betrouwbaarheid niet aantast van die politie bij anderen dan die die belangengroepen vertegenwoordigen) en moet zij bewuster worden inzake het maken van onderscheid (oom agent doet g.v.d. niet anders de godganse dag, dat is verdorie zijn/haar taak, onderscheid of de wet wordt overtreden, wat de kans is dat dat gebeurt en hoe relevant is het om er tijd en aandacht aan te besteden). Er wordt dus bedoeld dat de politie bepaalde groepen ánders moet gaan beoordelen.
Pure discriminatie en daarmee desintegratie ergo pomp nog maar wat wokegas het gebouw van de samenleving in. Vinden veel mensen wel lekker ruiken.
De PvdA heeft haar ooit zo nobele ideologische ziel (het opkomen voor de arbeidersklasse) verkocht aan de duivel.
Volgende stap is de rechter in een niqab ipv toga.
Sharia-wetgeving in Marokko, volgens het reisadvies van BuZa. Ik vermoed dat Frans T. ook deze kant op wil met Nederland:
Seksualiteit
Houd hier rekening mee:
Seksuele relaties buiten het huwelijk zijn strafbaar. Een hotel kan u vragen naar een bewijs van huwelijk op het moment van inchecken. Kunt u dit niet laten zien? Dan kan het hotel erop aandringen om aparte kamers te boeken.
Vertoon in het openbaar geen genegenheid of intimiteit. Vooral buiten de belangrijkste toeristische gebieden en in de buurt van religieuze plaatsen.
Pornografisch materiaal bezitten is verboden.
Lhbtiq+
Lhbtiq+ (lesbiennes, homoseksuelen, biseksuelen, transgenders, intersekse personen, queers en personen die hun gender of seksualiteit anders benoemen) is strafbaar in Marokko. Er kunnen zware straffen staan op homoseksuele relaties of handelingen. De sociale acceptatie van lhbtiq+ personen zeer klein in Marokko. Dit geldt ook voor buitenlanders. Houd daar rekening mee.
De spagaat van links: én pronken met LHBTQ+ én knielen voor de islam.
Ben zelf een keer beboet door de plaatselijke sharia politie ,daar we gingen zwemmen in ontbloot bovenlijf.
@Bootsjunge | 12-09-23 | 09:27: “De Leeuw Zal Neerliggen Met Het Lam” …… ze geloven het echt bij de PvdA. De moslim met Djellaba zal vreedzaam om kunnen gaan met de transgender drag queen. Ze geloven het echt.
Hoofddoekrelevant?
@Bootsjunge | 12-09-23 | 09:27: Het gaat ze anders moeiteloos af.
Net als anderen nazi en racist noemen maar wel veel joden het leven in Nederland onmogelijk maken en zich suf discrimineren als het om wegkijken en bevoordelen gaat.
Nee, van dat soort intellectuele hygiëne hebben deugers geen enkele last.
Het hoofddoekje als stemmentrekker. Hoe desperaat ben je dan?
Zelfs in een ziekenhuis en bij albert heyn tref je kopvodden aan achter de desk,er is geen ontkomen meer aan.
@Coolcalmcollected | 12-09-23 | 09:28: Andere kassa nemen, En van tandarts veranderd. Het kan wel.
@Regentenstijl | 12-09-23 | 09:37: idd.doe ik ook en zeg het ook luid en duidelijk,vinden de klanten van ah niet fijn.
Mooie kreet ook wel, "blabla schaffen we af". Ja, want we weten allemaal dat dat zo werkt in de politiek. Je kiest gewoon iets wat je wil afschaffen en dan doe je dat.
Wat er eigenlijk moet staan is: stel dat we mogen meepraten met een regering dan gaan voorstellen om dat verbod af te schaffen maar bij de eerste de beste tegenwind gaan we dat als wisselgeld inzetten voor een ander thema.
Ja, of gewoon korter (want ik neem aan dat ze bondig willen zijn): “willen we afschaffen.”
We hadden ook al een Indiaan bij het songfestival.
En als kannibaal?
Als U wordt ingezet in het arrestatieteam wel natuurlijk.
Een partij als de PvdA zit vol met hoogopgeleide types. Die hebben andere ‘problemen’ dan de mensen voor wie ze op zouden moeten opkomen. Klimaat, milieu, gender issues, inclusiviteit. Ik ga niet zeggen dat die zaken totaal onbelangrijk zijn, maar het zijn niet de problemen van de mensen die nu naar de PVV, BBB, FvD en noem ze maar op, zijn overgegaan. Want woningnood, criminaliteit, onderwijs, miserabele arbeidsvoorwaarden, torenhoge energieprijzen, onbetaalbare boodschappen zijn allemaal zaken van lagere prioriteit voor onze hoogopgeleide PvdA’ers.
En dat terwijl de PVDA een brede volkspartij zou moeten zijn, iets links van het midden. Inmiddels is de PVDA extreem en kneiterlinks.
Links = eng
De vrouwen in Iran demonstreren toch ook voor. het dragen van een hoofddoek?
1979 i.cbc.ca/1.5048628.1552062351!/fileIm...
Ik heb niet het idee dat hier goed over is nagedacht. Als aanhanger van VSM mag je dus met een vergiet op de hoofd politieagent zijn, als satanist een omgekeerd kruis op je borst hangen en 666 op je voorhoofd dragen.
Misschien moet Frans ook eens een hoofddoekje op, ik heb nog wel een 2-persoons hoeslaken liggen.
Het zeil van een flinke windjammer is nog niet groot genoeg om Zimmerschwanz z'n ego in te pakken.
Dank voor je reactie Frans, dan weten we meteen hoe je er echt over denkt! Of was het maar een politiek correct antwoord om gezeik met je nr. 2 te vermijden?!
Edit.
Je wordt toch stapelgek van dit soort ideeën? Links was altijd van trappen tegen instituties en religie, maar nu gaat alles de andere kant op. Alleen om stemmen te trekken, ook al geven ze alles op wat nog seculier was.
Dit moet een halt toegeroepen worden, dit is doodeng, weg met die volgevreten gek!!
Links was tegen religie, toen religie gelijk stond aan het Christendom. Dat was namelijk stug en stom.
Ontzuiling was een doel.
Nou ja, het argument vóór zou kunnen zijn; ""jongeren"" met een Islamitische achtergrond zouden zich eerder 'aangesproken' voelen/aansluiting hebben met popo die een Islamitische achtergrond uitdraagt. Then again, tuigh is gonna tuigh.
200% met u eens! Maar voorlopig zie ik geen andere mogelijke coalitiepartij die deze idioterie zal accepteren (D66 is m.i uitgespeeld), Daarnaast zal met huidige zetelverdeling in de 1e Kamer dit voorstel compleet kansloos zijn.
Voordeel is wel dat evt twijfelaars nu zien,met wat voor megalomane politieke gek we hier te maken hebben.
@kleybeuker | 12-09-23 | 09:19: links was tegen religie, toen het de eigen religie was. Want eigen is stom. Weg met ons.
Alles om zieltjes te winnen, het begon met dubbele nationaliteit en nu met die achterlijke hoofddoekjes, volgende stap is we schaffen kerst pasen en pinsteren af.
Erger nog, éen van de volgende stappen (verwacht ik) is het afschaffen van de wettelijke rente voor consumenten transacties. Rentewoeker moet terug; het is uw vrije keuze om te lenen of niet.
Da;s op zich wel een goed idee. Geen gemaakte "gezelligheid" meer en onnodige vrije dagen die alleen maar geld kosten.
De PvdA gaat wat zeteltjes pakken die D66 kwijt raakt en ik hoor ze nu al op de verkiezingsavond euforisch krijsen over het enorme succes van links onder Frans. Te stom om in te zien dat ze werkelijk geen één stem van de naar rechts weggelopen voormalige achterban zullen hebben terug weten te halen. Ze leren het ook nooit daar. Ik zou een gezonde sociaaldemocratische partij toejuichen om een gezonde democratie balans te waarborgen, maar de PvdA wil het maar niet begrijpen.
Precies. Ze willen problemen steeds oplossen door geld van de een af te pakken om aan projecten en anderen te geven.
Ze zouden moeten richten op de randvoorwaarden voor de economisch zwakkeren, dan hoef je niet de economie te slopen met herverdeling.
Het ligt niet zozeer aan de PvdA in het algemeen, maar meer aan linkse mensen in het bijzonder. Die zijn globaal gesproken wereldvreemd, lijden aan he 'Grote Leider' syndroom en ze pronken liever met Deugen dan daadwerkelijk iets te doen en de handjes te laten wapperen. Als dit niet zo zou zijn dan was de SP momenteel veel groter geweest.
@Grachus | 12-09-23 | 09:27: Ik denk eerder dat, vreemd genoeg, linkse mensen doorgaans welvarender en hoger opgeleid zijn dan de gemiddelde stemmer op populistische partijen. Dat maakt dat je weinig tot niks op heb met kwesties die over bestaanszekerheid gaan zoals woningnood, slecht onderwijs, inflatie, voedselbanken, nulurencontracten en flexwerk, door immigratie onleefbare buurten en ga zo maar door.
In je veilige welvarende bubbel heb je de luxe om klimaat, gender issues en inclusiviteit als de belangrijkste zaken op aarde te zien.
Als Franske maar niet op tafel gaat dansen net als Kaag destijds... als ie eraf lazert kunnen we hier ook een inzamelingsactie gaan houden voor de aardbevingslachtoffers
Uitstekende vraag opmerking Bart. Wat mij - wegens redenen - evenzeer verontrust is de dystopiache aankondiging “bewust maken van vooroordelen”, enkele zinnen erboven. Hell to the no dat ik me ga onderwerpen aan een 2 minutes of hate strugglesessie van een dag of 2 ergens op een anoniem bedrijventerrein in het midden van het land. Niemand geeft ik het recht om zich bezig te houden met mijn vermeende vooroordelen, en of deze terecht zijn of niet, omdat er een stel racistische agenten racistisch waren. Dit gaat nog een issue worden in de toekomst, met bonden die steeds meer over worden genomen door postmodernaangehaakten; in mijn hoofd gaat echter geen baas komen. Ik ben nergens schuldig aan, en laat me dan ook niet onderwerpen aan verplichte bijsturing.
Lees 1984. Mindsetting, hersenspoeling, geschiedenis verdraaien, collectief geheugen wissen. Volgt allemaal uit Groenroos.
Idd.ze verklaren iedereen gelijk,dat is pas racistisch,ze willen de verschillen gelijk trekken terwijl die er wel zijn.
Stond de PvdA indertijd nog wel voor wat seculariteit, al enige tijd is dat niet meer het geval en staat de PvdA vooral voor de islam. Proberen vrouwen in Iran van de hoofddoek af te komen, heb je hier een of andere vent die het wel goed vindt dat vrouwen hier verplicht worden een hoofddoek te dragen. De man thuis beslist dat het moet en de anderen controleren wel of de vrouw het daadwerkelijk doet. Doet ze het niet, dan wordt ze er thuis wel op aangesproken.
Die man doet meer aan islamisering dan velen in de moskee.
De PvdA staat dan ook enkel voor seculariteit wanneer het om het christendom gaat. Hypocrisie is immers inherent aan alles wat links is.
Dat komt omdat Frans vind dat een hoofddoek veelal een teken is van zelfvertrouwen en emancipatie.
Hij zegt het hardop.
twitter.com/widtvoet/status/170089338...
Frans vindt zichzelf ook het toppunt van feminisme als het stemmen trekt.
En hij krijgt daar applaus voor... wtf
Dat Frans dit soort onzin kan uiten was mij al bekend. Wat mij echter de koude rillingen geeft is het 'spontane' applaus uit het publiek!
In Iran hebben ze in 1979/80 ook een huwelijk trachtten te sluiten tussen socialisten )studenten) en het geloof. En dat liep voor de socialisten niet goed af.
Nee, nee, nee, en nog eens nee. Het politie uniform straalt de neutraliteit van de staat uit en hoort niet gebruikt te worden als uiting van religieuze overtuiging. Geen enkel kledingstuk of sieraad hoort dit te doen tijdens de dienst als politieagent(e). Je godsdienst houdt je maar achter de voordeur thuis. En als je van mening bent dat je zonder zo'n hoofddoek niet kunt functioneren, dan wordt je maar geen agente.
U discrimineert hoofdoeken kunnen ook door mannen worden gedragen.
Niet alleen de politie. Neutraliteit van de staat betekent dat dat voor elke ambtenaar geldt. Loket, straat of douane.
De heer Timmermans heeft groot gelijk: in termen van betrouwbaar partnerschap kan de politie inderdaad een voorbeeld nemen aan de diversiteit en inclusiviteit binnen de al dan georganiseerde misdaadgemeenschap in Nederland.
Ok allee christelijke agenten met een groot kruis om gaan lopen. Alle Joodse agenten een keppeltje op. Of was dat niet de bedoeling Frenske?
Punt is dat de meeste Joden en christenen dat niet eens doen. In Rotterdam was er eens een conducteur bij de RET. Die had een kruisje. Mocht niet. Islamitische kleding mocht wel. www.trouw.nl/nieuws/tramconducteur-mo...
@El Rico Grande | 12-09-23 | 09:16: Dus als hij een mijter op had gezet met een kruis, mocht dat wel.
In geval van een pastafari krijg je dus te maken met een agent met een vergiet op zijn hoofd.
@me163komet | 12-09-23 | 09:29: Nee, want Nederlands hoogste rechtscollege doet aan de uitleg van geloven en hoe je je geloof moet beleven. Een zeer kwalijke ontwikkeling: www.raadvanstate.nl/@112547/pastafari...
@El Rico Grande | 12-09-23 | 10:00: ja, prachtig, de overheid die gast bepalen wat religie is. Zucht…
Ik ken toch wel wat linkse mensen die tegen een hoofddoek bij de politie zijn. Maar ja, de nieuwe nummer 2 op de lijst van GroenLinks-PvdA is voor. Dat zei ze een paar jaar geleden al in een interview in het FD.
Er is al jaren discussie of politiemensen een hoofddoek zouden moeten mogen dragen.
'Ik begrijp niet dat daar zo ingewikkeld over wordt gedaan. Die hoofddoek definieert niet wie ik ben. Of ik nou een agent zou zijn met of zonder hoofddoek, ik zou een professional zijn.'
Als agent moet je neutraliteit uitstralen. Waarom zou je die neutraliteit voor een groot deel van de bevolking geweld aandoen door religieuze symbolen te dragen?
'Dat gesprek over “geweld aandoen” moeten we dan vaker voeren, want dat is het niet. En hoe zit het dan met de gemeenschap die wel een hoofddoek draagt? Herkent die zich dan in dat “neutrale” beeld dat agenten zonder hoofddoek zouden moeten uitstralen? Het werkt twee kanten op.'
Wordt u een heel ander iemand als u uw hoofddoek afdoet?
'Helemaal niet, maar ik voel me dan wel in mijn vrijheid beknot. Wat mij betreft is Nederland nu eenmaal divers, is diversiteit een rijkdom en mag je dat ook in het straatbeeld terugzien. Het moet gaan om je professionaliteit. We hebben in Nederland ook vrijheid van godsdienst. En als ik iets belangrijk vind, is het dat iedereen zichzelf mag zijn en kan meedoen aan de samenleving. Dat gun ik iedereen, dus ook mijzelf. Soms denk ik wel: wat jammer dat mensen zelfs in 2021 nog zo vaak éérst op mijn hoofddoek reageren.'
De hoofddoek staat wel degelijk voor verschillende normen en waarden.
Goed of slecht laat ik dan nog maar even in het midden maar we gaan er zeker niet door "samen".
Het wachten is op herdefiniëring van het begrip "samenleving".
Iedereen die denkt dat een hoofddoek met vrijheid te maken heeft vergist zich.
Ik ken niemand die structureel een hoofddoek draagt tenzij vanuit religie. Als het vrijheid is, waarom gebeurt het dan niet bij anderen dan religieuzen?
- omdat het niets met vrijheid te maken heeft, maar met religieuze principes.
Die hoofddoek definiert niet wie zij is maar toch zet zij hem niet af. Goh.
Misschien moeten we de shariapolitie in gaan voeren voor islamgekkies.
Tegelijkertijd wel sociale stelsel aanpakken,zodat de vele criminele 'jongeren' niet een arbeidsongeschiktheidsuitkering kunnen krijgen als dr klauwtjes afgehakt zijn.
Zoveel domheid ineen geperst in een blok vet...
Kernachtiger valt die idioot bijna niet te omschrijven.
Zou zelf nog het woord 'narcistische' toevoegen.
Mooi geschreven. Inderdaad: Zóveel domheid geperst in een narcistisch blok vet.
Boule de Suif, noemen ze dat in Brussel .
De zoveelste reden om die mensen niet serieus te nemen. Die lui zien echt helemaal nergens de consequenties van in. En ze hebben het niet eens door.
Gevaarlijke afslag neemt Frans hier. Na de politie volgt de rechterlijke macht en dan is de boot pas echt aan.
Kan alleen maar hopen dat mijn achterkleinkinderen tzt iets van herstelbetalingen gaan zien voor het leed dat ons momenteel wordt aangedaan door dit soort wokedienaars.
Binnenkort ook de rechterlijke macht?
Zat me net te bedenken dat de scheiding van kerk en staat eigenlijk zou betekenen dat er een cordon sanitair zoals ze dat zo mooi noemen niet om de PVV moeten leggen, maar om alle op een godsdienst gebaseerde partijen. Dus geen CDA, SGP, enz.
Denk, GL, D66…allemaal aanhangers van een religie die niet ter discussie mag worden gesteld.
Logische redenering maar dit werkt natuurlijk niet. Met mensen die een symbool van onderdrukking weten om te buigen tot een symbool van emancipatie is iedere discussie bij voorbaat onmogelijk.
@Kukooo1 | 12-09-23 | 09:18: Ik heb het niet over een discussie gehad.
Gewoon doen, met de PVV is er ook geen discussie, die wordt standaard uitgesloten.
Ik ben Frenske nu al zo zat.... kan me niet voorstellen hoe ellendig het leven zou worden als die galbak daadwerkelijk min-pres zou worden.
Jaja, het gaat beginnen hoor.
Het gaat nog niet snel genoeg met het islamiseren.
Je vraagt je af welk doel erachter zit om de moslim zoveel als mogelijk tegemoet te komen, om constant te buigen voor hun eisen.
Het beste voorbeeld heb je net over de grens.
Brussel is dood en Frankrijk probeert het tij te keren(kansloos).
En wat doen we hier?
Schepje religie van de dood er bovenop.
Frans rot op.
Frans gaat achter de stemmers van DENK aan.
Waarom? Kleinere groepen met vergelijkbare gewoonten en overtuigingen liften er geruisloos op mee.
Verbaast iemand dat? Kijk eens naar de nummer twee op de kandidatenlijst.
PvdA had al geen bestaansrecht meer. En nu uit gekkigheid niet meer weten wat te doen en zo Deugstemmen proberen te trekken. Wederom een voorbeeld van politiek falliet Nederland.
VPRO Tegenlicht heeft een enorm rake documentaire gemaakt over precies dit verschijnsel:
youtu.be/xu7LXPpfzh0?si=iAfb5ey26AUIv...
Dat lijkt me nou typisch iets voor een referendum! Zal wel mensen in beweging brengen, en dan hoop ik op een eerlijk debat tussen voor- en tegenstanders.
Juist niet. Kunnen we alle regeltjes uit de ideologie islam wel langs een referendum trekken. Dit is Nederland slimpie.
@VP732 | 12-09-23 | 09:09: Simpel opgelost. Eénmalig refenrendum met de vraag: wilt u de sharia? Bij een meerderheid voor nee, nooit meer buigen voor welk religieus regeltje van de Islam in de openbare ruimte. Zijn we voor eens en altijd van deze discussie verlost.
@VP732 | 12-09-23 | 09:09: Het gaat niet om de Islam, maar om de vraag of de politie altijd neutraal moet blijven. Een fundamentele vraag binnen een rechtsstaat, sukkelaar.
@small_town_dad | 12-09-23 | 09:16: "de vraag of de politie altijd neutraal moet blijven."
Zie je zelf wat je tegelt, handige harry? (Nog los van het feit dat de vraag wel degelijk werd aangezwengeld met de islambril op.)
@Kukooo1 | 12-09-23 | 09:15: Dan moeten we wel snel zijn want het volk dat wél sharia wil groeit razendsnel.
@VP732 | 12-09-23 | 09:43: Je snapt het hele onderwerp niet zo, of je wilt het niet snappen. Enfin, neem een koffie om wakker te worden.
@small_town_dad | 12-09-23 | 09:58: die koffie geef ik jou graag, want je lijkt zelf niet te begrijpen dat het heel raar is wat je tegelt. Enfin, fijne dag.
Nieuwe rage; hoofddoek trekken hij agentes. Vroeger was je ‘de man’ als je de pet afpakte, nu het doekkie.
Bij*
Speciaal voor de geslachtsgedysphorieerden onder ons: de politie regenboog hoofddoek die ook door transagenten gedragen mag worden.
@kindapaas | 12-09-23 | 10:03: Hahaha die gaat er niet komen. 'Geen hoofddoek maar blinddoek' is geniaal trouwens.
Dat is toch al vaker geprobeerd en via de rechter afgewezen juist omdat de wetsdienaar neutraliteit uit moet stralen?
Het is ook voor electoraal gewin en weer oh zo tegenstrijdig met de daarop volgende regels. Zonde dat er zoveel aandacht aan die bejaarde boomer van twee gefuseerde splinterpartijen gegeven wordt.
Frenske gaat die wet gewoon veranderen als ie de kans krijgt. Let maar op.
Timmerfrans is duidelijk aan het vissen in de DENK vijver, griezelige ontwikkeling...
De DENK-vijver, de BIJ1-vijver, de PvdD-vijver. Allemaal geklapt om de Rode Zee van Timmermans te vullen.
Ook mijn eerste gedachte. Deze kerel is beyond griezelig imho.
REAGEER OOK