Lee Towers op Groot Scherm in Het StamCafé
Never forget dat Lee Towers een pik tekende op mijn Lee Towers-shirt (Mosterd)
Dat we dat nog mochten meemaken. Lee Towers (77) die kampioensliederen ging zingen op het bordes aan de Coolsingel. Vond-ie zelf ook, want zelden was het "kippenvel..." van Leendert dieper uit het hart & beter op z'n plaats dan vandaag in Rotterdam. Ook opvallend: bij huldigingen in 020 worden de spelers een voor een naar voren gehaald en juichend genoemd door Marc Netto-types ivm transferknaken, in Rotterdam pakten Feyenoord-spelers de microfoon om met 100.000 supporters het alfabet te boeren en "Rotterdam" te roepen. De kloof tussen Randstad en Randstad; hij bestaat. Daar is-tie: LEE TOWERS
LOL @ Leen
Social
Reaguursels
InloggenNog eentje voor vandaag, Mark Rutte in 1990.
youtu.be/x-z2jgt6cKg
Evenepoel is uit de Giro vanwege positief testen op Covid. Geen idee of hij ook echt ziek was, eergisteren won hij nog de tijdrit. Heel jammer.
Hij had ook wat verkoudheid klachten begreep ik. Maar jammer inderdaad.
Kan je nog net even een knuffel sturen Mickey voordat de tent sluit. Hoopte je bij de koffie te treffen, maar misschien lukt het je vandaag eindelijk om een keertje lekker door te slapen.
Groetjes, X :-))
Gigi D'Agostino - The Riddle
www.youtube.com/watch?v=cvvd-9azD1M
Lekker schommelen boven het IJ,
Met misschien wel vijfhonderd man tegelijk in een goudkleurige, titanium capsule over het water van het IJ scheren, hangend aan kabels met een lengte van honderd meter. Het is een kabelbaan, maar dan veel lager. Energiezuinig, want deze sprong over het IJ wordt voortgedreven door de zwaartekracht: het schommelprincipe. Naam, als het aan bedenker Paul van Milligen ligt: de Swingerset.
www.parool.nl/amsterdam/ingenieur-kom...
Mss moet die Paul toch nog eens nadenken over die naam...
(Swingers are people who are married or in a long-term relationship and who like to have sex with other people's partners.)
@Ichneumonidae | 16-05-23 | 08:11:
Gewoon "Schommel" noemen. Is ook leuk voor de toeristen om uit proberen te spreken.
@aflaatverkoper | 16-05-23 | 08:20: Lijkt me alvast beter. In de kop van dat artikel heet het een 'schommelpont'.
What else is new. Mijn leuke buurvrouw heeft al jaren een seksschommel op de zolderkamer.
@goedverstaander | 16-05-23 | 08:29: Die heb jij ooit voor haar in elkaar gefabriekt?
Een schommel die wordt gestopt door magneten bij aankomst aan 1 kant. Wat zou er mogelijk mis kunnen gaan?
Beter investeren in een goede brug. Maar ja, dat college wil perse een kabelbaan. Gewoon absurd dit.
In de usa zijn de conclusies van het Russia collusion, het Durham report gepresenteerd. De conclusies zijn niet mals voor de FBI en de DOJ. Trump had nooit op deze manier onderzocht mogen worden op basis van het Steel dossier. Men is ernstig buiten hun boekje gegaan. Er is eenzijdig en bevoordeeld gehandeld. Met de overtreding van Clinton campagne in deze noemt het rapport dat daar opvallend niks mee gedaan is die zijn totaal genegeerd terwijl men Trump bleef bestoken, ook toen het snel duidelijk was dat er niks was. Het was een grote leugen. Dat is nu officieel.
Heb je een Engelse tekst door Translate gehaald?
@Ichneumonidae | 16-05-23 | 08:04: nee
@P-unit | 16-05-23 | 08:05: O.k.
Heb je een linkje naar dat verhaal? Is zeg maar verzoeknummer.
@Ichneumonidae | 16-05-23 | 08:08: bijvoorbeeld: www.dailymail.co.uk/news/article-1208...
@P-unit | 16-05-23 | 08:12: Dank. Het hele rapport telt 320 pagina's. Denk dat ik dat maar even niet ga lezen;).
@Ichneumonidae | 16-05-23 | 08:08:
nos.nl/artikel/2475291-aanklager-onde...
@Ichneumonidae | 16-05-23 | 08:20: kom nou, er zit een vrije dag in deze week, dat doe je er dan toch ff bij..!
We zitten samen in de kamer
en de stereo staat zacht
www.youtube.com/watch?v=I05HHk0zGUw
Koffie!
Ah heerlijk! Ben echt verslaafd aan koffie. Goedemorgen aflaatverkoper. Koffieproost dan maar?! Moet ik altijd gelijk aan Patje denken.
@lezeres | 16-05-23 | 08:01:
Goedemorgen! Maak er een mooie dag van.
@aflaatverkoper | 16-05-23 | 08:03: Insgelijks beste aflaatverkoper. Hopelijk krijgen we vandaag een mooi zonnetje te zien. Het leek gisteren wel herfst!
@lezeres | 16-05-23 | 08:08:
Hier in het westen des lands schijnt de zon. De rest van het land komt er wat minder van af vandaag. Volgens windy.com dan.
@lezeres | 16-05-23 | 08:01: Koffie..? Oh goede dame, mag ik bij jou komen buurten voor die koffie.. ivm inflatie is Wise Man's Finest momenteel blijkbaar uit de productie gegaan.. jullie ook een heerlijke dag gewenst, moge het een buitengewoon prettige zijn!
@anja | 16-05-23 | 09:30: Maar natuurlijk Anja. Jij bent altijd welkom, weet je toch?! :-))
Hier een extra grote mok koffie voor jou met een chocolade croissant. Had ik voor je bewaard. Fijne dag lieve Anja!
Voor Leen,
Ik ga weg Leen - Dingetje
youtu.be/MxyphrzzzlA
Ondertussen in de Oekraïne,
Ukraine’s capital Kyiv has come under a Russian aerial attack involving drones, cruise and ballistic missiles in what one Ukrainian military official described as an “exceptional” onslaught involving the most number of missiles fired by Moscow in the shortest time and from different directions.
www.aljazeera.com/news/2023/5/16/air-...
Gister in 020. Benieuwd wat die huilstruik met vaderdag doet,
Actrice Tjitske Reidinga opent bloemenstal voor mensen die Moederdag lastig vonden
www.at5.nl/artikelen/220480/bloemenst...
Wat een onzin. Ik ben in mijn leven talloze vrouwen tegengekomen die lekker vastgepakt wilden worden terwijl ze (nog) geen moeder waren. Misschien wel omdat ze moeder wilden worden?
Echt geen idee hoe je dit nou weer negatief kan uitleggen.
Lee Towers heeft mij nog als buurman gehad in Scheveningen(zeekant) in de tijd dat er nog om de haverklap autoradio's werden gestolen aan de Strandweg. '86 tot '88 was dat.
Maar ik weet wel zekers dat Lee dat niet wist dat ik daar recreërde.
Zijn buurvrouw had van mij nog een grote gistingsfles gejat en via de garagedeur aan de Zeeweg naar binnen gesmokkeld.
Goedemorgen steekmug, en natuurlijk ook alle andere reaguurders. Wat een Stoutert, die buurvrouw van jou! Heb je hem wel weer terug gejat? Of was het een bijzonder leuke buuf? ;-))
@lezeres | 16-05-23 | 07:18: Dat is nou net het probleem het is een wooncomplex met maar één garage in- en uitrit.
Nee geen leukert, een kakmadam.
@steekmug | 16-05-23 | 07:25: Dat is nou weer jammer. En toch..... Soms zijn juist die keurige dametjes bijzonder lollig met een slokje op, hihi ;-))
@lezeres | 16-05-23 | 07:29: Wanneer wordt jij eigenlijk "bijzonder" lollig?
Vanaf één of twee wijntjes op?
En is dat dan een fles of wijnglas?
;)
@steekmug | 16-05-23 | 07:45: Ben je van plan om me dronken te voeren steekmug? ;-))
Tegenwoordig ben ik bij 2 wijntjes al behoorlijk aangeschoten moet ik zeggen. Ligt er ook wel aan of ik er iets bij eet. En wat is jouw taks? Bij welke hoeveelheid wordt jij lollig?
@lezeres | 16-05-23 | 07:57: Je kent mij toch al een beetje?
Ik kan nuchter al lollig wezen.
Aangeschoten zijn begint bij 4 sterke drank of mixen of 6 amsterdammetjes. Maar voornamelijk ligt het aan de sfeer op dat moment als ik jolig wil zijn of juist wel of niet wil doordrinken of aangeschoten wil zijn.
Laatste jaren drink ik zelden door want niet aangeboren hersenletsel en drank gaan vaak niet samen wegens versnelt oriëntatie/evenwicht verlies.
@steekmug | 16-05-23 | 08:11: Lieve steekmug, ik vind je altijd wel een lollige vent. En behoorlijk brutaal ook, lol. NAH en drank gaat inderdaad niet zo goed samen. Wist ik trouwens niet van je. Wel dat er iets was met je gezondheid. Dat heb je een keer verteld hier op GS. Tjonge, 4 sterke drank is dan nog best veel. Dan ben ik al wel dronken hoor! Ik drink je dus bij lange na nog niet onder de tafel zeg maar. Fijne dag steekmuggie. Word altijd wel een beetje vrolijk van je :-))
Moeten jullie twee niet gewoon contactgegevens uitwisselen?
@lezeres | 16-05-23 | 08:45: Ik word blij van jou!, maak er een leuke dag van.
Goh,
Inspectie constateert tientallen misstanden bij flits- en maaltijdbezorgers
nos.nl/artikel/2475290-inspectie-cons...
Geen idee of het waar is of waar dit uitgeknipt is.
Maar Kaag afz..... is altijd leuk.
Ah ok de EU dus.
twitter.com/Fabula_Infinita/status/16...
Lekker NOS, even Elon Musk aan kindermisbruik linken. Tesla-topman Musk gedagvaard in zaak rond Jeffrey Epstein - nos.nl/l/2475289
Hij wel, Bill Clinton heeft er niets mee te maken <clowngezichtje>
Het gaat echt helemaal nergens over. Ja, over het willen beschadigen van mensen door vergezochte suggestieve verdachtmakingen de wereld in te slingeren.
Als je met je kop ver boven het maaiveld uitsteekt, zijn er altijd gasten die je terecht maar vaak onterecht die willen afkappen.
Nooit zie je hem, en nu ze kampioen zijn...
Waar heb je het over? Lee is de held van de haven van Rotterdam en omstreken (Nederland).
Lee.... dat kan echt niet meer: was weer vreselijk om aan te horen.
(geldt ook voor al die mensen, die slechts 1 zelfde regel kunnen zingen.
Lijkt net of er nooit een ander Feyenoordlied is gemaakt)
Joe nevver wak alloon!
Heer ES, dit opiniestuk zal u zeker aanspreken:
'Stop met experimenteel onderwijs, het werkt niet'
www.nrc.nl/nieuws/2023/05/14/stop-met...
Dank!
Een interessant artikel, zeker!
De essentie volgens mij: te weinig capabel personeel, methodes die werken zijn 'ouderwets', wat mij betreft te veel gezeik van buitenaf waardoor we niet tot de kern van de zaak komen.
Een veeg teken: de term 'excellente school', die vrij arbitrair werd uitgedeeld aan scholen die het leuk doen, mag niet langer gehanteerd worden want zou impliceren dat andere scholen dus niet excellent zijn...
oud Nieuws.
* Politie wil privacy van onschuldige burgers vaker schenden.
* 18-jarige schiet 3 mensen neer in New Mexico, ook 9 mensen gewond.
* Grootste lithium producent wil fabriek in Nederland.
* Explosie in woning Rotterdam, verdachte op de vlucht.
* Zorgen om vluchtende Soedanezen nemen toe, ook onder hun landgenoten in Egypte.
* Luchtafweer slaat 'massale aanval' op Kyiv af, drie gewonden.
* Rapport van de Bayelsa State Oil and Environmental Commission: Nigeria heeft 12 miljard dollar nodig voor opruimen olie van onder andere Shell en Eni.
* Voormalig Trump-adviseur Rudy Giuliani aangeklaagd voor aanranding.
* Amnesty: Vorig jaar 53 procent meer executies dan in 2021.
* Nederlanderschap al bij 20 mensen ingetrokken voor nationale veiligheid en aantal stijgt nog.
* Grote brand in hostel Nieuw-Zeeland, zeker 6 doden.
Weer: zonnig, helder, 8 tot 14 graden.
Koffie: met een dubbele mergpijp; moet een beetje aankomen (of andersom, ik ben plots veel afgevallen)
Aanvullend nieuwtje.
* Toespraak Adolf Hitler afgespeeld in Oostenrijk de trein.
Hoe dan?
@EEnzame SchizofrEEN | 16-05-23 | 06:41: Omdat het kan?
Een hele goede morgen meneer Schizo. Heerlijk om weer even een bakkie bij jou te komen doen, :-))
Plotseling veel afvallen als je niet op dieet bent, of anderszins, is een reden om even langs de huisarts te gaan. Maar ik wil niet ongezellig doen, daarom een koffieproost voor jou! (Misschien ook wat brood met eieren en spek?).
Misschien moet ik mensen aanklagen zonder bewijs en dan het bewijs fabriceren.
@EEnzame SchizofrEEN | 16-05-23 | 06:41: Ws reed die trein niet op tijd, terwijl die dingen vroeger wel op tijd reden.
@Ichneumonidae | 16-05-23 | 07:58: Haha, nee, twee gasten hebben blijkbaar met de installatie geknoeid. Maar ik was het niet! Goedemorgen allemaal, dank voor het nieuws, en wat is dat nou met die lithium fabriek.. goh... Wat krijgen we nou? Werkgelegenheid, extreem vervuilende industrie, of ..? Ben benieuwd.. en wens jullie allemaal een fijne dag!
L.T.D. - (Every time I turn around) Back in love again
www.youtube.com/watch?v=QFmPK3JrI5A
Trust allen.
Astrooid, ik mag jou wel hoor, ondanks je takkeherrie:)
Zzzzzz.
Ha, slapend maatje :-))
Als ik nou nog wat vroeger opsta, en jij net wat later naar bed gaat dan treffen we elkaar weer. En K1100 ook. Knuffel X en pas goed op jezelf!
www.youtube.com/watch?v=qNedZh68KXM&a...
Kan allemaal wel, moet toch echt de deur uit,,,,
Jammer neon, had graag even een kopje koffie met je gedronken :-))
Wel een fijn nummer geplaatst! Werkse en fijne dag.
Als je er bij was, was je gezegend want dit moment zou nooit weder keren.
Fuzz Box in fuck*ng München.
Punk door soort van 'meisjes' .
Extinction Rebellions hebben nu hun looks gekaapt maar deze ECHTE punk meiden staan daar precies 180 graden voor.
www.youtube.com/watch?v=wn1zKFXS3AQ
Ook een soort van potjespoppunk
www.youtube.com/watch?v=Zd9jeJk2UHQ&a...
@miko | 16-05-23 | 05:06:
Best enge meisjes. Ik zou vluchten.
@keestelpro | 16-05-23 | 05:10:
Ik vreet ze op.
Er zit hier een behoorlijk zanglustige vogel in de boom met een uniek talent: fluit telkens het riedeltje ‘I’m a barbie girl’, Weet ook niet hoe ‘ie daar nu opgekomen is, maar vind het bijzonder!
Leuk! Bij het CS van Amsterdam deden vogeltjes het fluitje na van de conducteur.
Ik kan me niet herinneren dat ik de overheid ooit gevraagd heb mij te beschermen tegen wat andere mensen denken. Waarom wil D66 die taak dan op zich nemen ?
twitter.com/geertwilderspvv/status/16...
Deze dame leest te veel Joop-artikelen.
De arme man. Gevlucht uit zijn flat op Scheveningen Rederserf,.omdat die de torenhoge elektrische rekeningen niet meer kon betalen. Want verwarmen elektrisch aan zee. Hahaha. Foutje. Het gerucht gaat dat de maandfactuur 10.000 bedroeg.
Is een half uurtje zingen
*hik*
Kan ik al iedereen lief vinden? *hik*
@TheOne48 | 16-05-23 | 04:36:
Denk van wel... maar psssst:
▶ www.youtube.com/watch?v=DBwg5y2uwaQ
@keestelpro | 16-05-23 | 04:40:
Ja verstandig. Maak toch een uitzondering voor lezeres, tijd niet gezien Xxx.
@TheOne48 | 16-05-23 | 04:48:
Die popt vanzelf wel weer op. *iets met onkruid mompelt*
@TheOne48 | 16-05-23 | 04:48: Oh wat lief! Xxx :-))
@keestelpro | 16-05-23 | 04:40: Ah... zwijgen is goud! :-)) En inderdaad.... onkruid... X (kusje)
Sommige mensen die wat meemaken schrijven daar boeken over.
Maar dan moet je wel tijd hebben om daarna er boeken over te schrijven.
Kort verhaal lang: mensen die boeken schrijven zijn te snel tot conclusies gekomen of hebben de lat te laag gehangen of te hoog dat kan ook dat hangt ervan af of je een kruiper of een springer of een rechtdoor loper bent.
Mijn boek is bijna af.
@TheOne48 | 16-05-23 | 04:33:
Als het af is: stuur het naar me op! Ik zal het signeren! XD
@keestelpro | 16-05-23 | 04:35:
That would be an honer sir!
Heb zoveel meegemaakt dat ik er nu nog van in de war ben. Zou ik een boek schrijven dan raken de lezers in de war. Dat kan ik niemand aandoen...
@Unsinkable-Sam | 16-05-23 | 05:03:
Samenvatting: alle boeken ooit geschreven zijn geschreven door mensen die in een soort van comfort leefden: fuck hun! Zij zijn AF!
babi pangang zullen deze indonesische dames niet maken,.... dat is haram
www.youtube.com/watch?v=WPVo_QyS0Hw&a...
Die Martha, uit dat parallelle item, is dat niet die oude vlam van Tom Waits?
music.youtube.com/watch?v=VXQwDb7AUmo...
Lee Towers... Mijn God wat een armoede. Typisch Nederlands.
Jij voelt je verheven boven Leen?
@TheOne48 | 16-05-23 | 03:38: Lee Towers is het nog niet waard om de pindas uit mijn stomende ochtendblubber te peuteren. Ik voel me niet alleen verheven boven hem, ik ben het ook.
@TheOne48 | 16-05-23 | 03:38:
Lee Towers is de ultieme muzikale lamlul. Hij doet al meer dat 10 jaar niet meer zijn best tijdens zijn optredens want hij-heeft-het-toch-al-gemaakt.
Neen! Zo werkt dat niet! Echt waardeloos zijn optreden gisteren.
@Asteroid-B612 | 16-05-23 | 03:58:
Toe maar, ik begrijp dat jij succesvoller bent in de muziekbusiness.
Nou heb ik Leen een paar keer ontmoet in mijn politietijd, want hij had een nogal vervelend zoontje. Vriendelijke vent. En bij een optreden had hij in twee minuten de boel op stelten. Ook niet mijn muziek, maar dat is jouw muziek ook niet. Maar ik heb wel respect voor jouw kunsten. Tis maar kwestie van smaak.
@keestelpro | 16-05-23 | 04:18:
Komop Kees, die man is versleten en moet nog overal opdraven. Hij kan geen nee zeggen denk ik.
@TheOne48 | 16-05-23 | 04:22:
Hij is niet versleten. Hij denkt dat alleen maar. Leen is gewoon topfit maar hij durft niet voluit te gaan. En daar is ook iets voor te zeggen hoor. Maar hij zal daardoor nooit in het harnas sterven.
@TheOne48 | 16-05-23 | 04:18: Of iemand "succesvoller" is in de "muziekbusiness" in de zin van "meer platen verkopen" is een volkomen irrelevante graadmeter. En al ZEKER in Nederland. Your argument is invalid : Als je hier een chimpansee of een mikrofoon geeft en hem maar genoeg promoot op tv kan je er een ster van maken. Sterker nog dat gebeurt al, zie "Gordon", "Marco Borsato" en al die andere talentloze kakelende idioten. Maar "de mensen vinden het leuk" en dat de enige graadmeter, kennelijk ook voor jou. Maar ik zeg : The masses are asses. They don't know what they like, they like what they know. Lee towers zal best een aardige kerel zijn, al meen ik me te herinneren dat hij ooit iemand heeft doodgereden met een slok op, of iets dergelijks, en daarmee wegkwam. Lee towers is een "entertainer", typisch Nederlands dus by definitie van derderangs garnituur, wiens "muziek" (schrijft hij wel eens eigen liedjes of zijn het alleen maar makkelijke covers ?) doorsnee meuk is, die nauwelijks tot niets te maken heeft met creativiteit, muzikaliteit, passie, bevlogenheid, lef, of grensverleggen. De muziek van Lee towers is voorspelbare doorsnee crooner kak voor voorspelbare doorsnee mensen. Ik denk overigens niet dat meneer Towers meer dan 40 Europese tournees van een maand elk en 6 Amerikaanse tours op zijn CV heeft staan zoals ik, maar dat terzijde. Dat hij "de zaal op stelten zet" zegt niets. Elk jaar betalen 300,000 randdebielen 100 euro om naar "de Toppers" te gaan om "lekker uit hun dak te gaan". Het is allemaal zo sneu, triest, en vooral zo NEDERLANDS
@Asteroid-B612 | 16-05-23 | 04:46:
Ik ben het eigenlijk helemaal met je eens, allemaal bagger.
Maar wel knap dat die lui en jij er kennelijk aan verdienen.
En nou echte muziek(mijn smaak)
Scott Henderson-Dolomite :)
@Asteroid-B612 | 16-05-23 | 04:46: ok ok, maar de doodrijder was Marco Bakker, laten we niet alles op Leen schuiven.
@Asteroid-B612 | 16-05-23 | 04:46:
Een afkeer van Nederlandse muziek vind ik dan weer typisch Nederlands. En anderen beoordelen op een "verkeerde" muzieksmaak is een teken van absolute verveling in het welvarende naoorlogse Westen.
Beatles versus Rolling Stones, nou en?
Ik herinner me de jaren '70 en '80 ("Disco, boe!") en '90 ("House, boe!"). In de VS kwamen duizenden mensen bijeen om Disco-platen ritueel te verbranden in een stadion. Hoe ontzettend leeg is zo iemands leven dan eigenlijk?
Zonde van mijn tijd. Als iemand een plaatje leuk vind heeft dat plaatje bestaansrecht, klaar. Zelf kan ik niet zo goed tegen alle oproepen tot criminaliteit, racisme en geweld in rapmuziek, maar de begintijd (Sugerhill Gang, Grand Master Flash, etc) was best leuk. Dat ik later ook heb staan pogoën bij concerten van GBH en Exploited doet daar niks aan af.
En succes is natuurlijk wel degelijk een relevante graadmeter. Lekkere gebakjes worden beter verkocht dan ongare deegballen met zure slagroom.
De meeste "commerciële" muziek zit gewoon beter in elkaar dan "alternatieve" muziek. Iets met mooie zang versus grunt; en opbouw en afwisseling van melodieën versus een muur van power cords.
Niks mis mee op zijn tijd, maar geen reden om je verheven te voelen.
@Dandruff | 16-05-23 | 07:02:
Dank voor het verwoorden van mijn gedachten, Dandruff. Mijn man luistert met een meer technisch oor naar muziek en kiest vaak voor zware kost of alternatieve stukken. In mijn beleving heeft dat zware werk vaak een deprimerend effect op het gemoed en klinkt dat andere gekmakend atonaal. Ik vlucht meestal de kamer uit.
www.youtube.com/watch?v=YF5MJVyp3tA
No comment
Bonne nuit et dors cher.
Trust K.
Tiger Woods incognito is niet zo heel bijzonder.
video.twimg.com/ext_tw_video/16581655...
Agree. You're better off alone -:)
youtu.be/Lgs9QUtWc3M
Yeah!
www.youtube.com/watch?v=2EaE0_gQLw0
Je hebt rock, en je hebt house. Dit is de best house
Doe mij maar het origineel.
Strijkers zijn mooi.
▶ www.youtube.com/watch?v=izQsgE0L450
Maar menselijke stemmen zijn onovertrefbaar.
▶ www.youtube.com/watch?v=AiuC_CaObbI
De Hemel op Aarde.
@keestelpro | 16-05-23 | 03:07: Op dit uur toch graag wat beats erbij
SNAP! - Madman's Return (1992)
youtu.be/0td0Yxv_7YM
Snap – (don’t) Believe The Hype (1989)
youtu.be/vMaoZtenkVs
Snap - The Ex-Terminator (1992)
youtu.be/myFu0jtXcd8
Vooral met het laatste nummer kun je de boxen flink mee laten knallen.
Bonus voor de meisjes:
Snap - Mary had a little boy (1990)
youtu.be/CL92-jO8ovg
Ja, ik snappum nou wel -;)
SNAP! - Rhythm Is A Dancer (Official Video)
m.youtube.com/watch?v=JYIaWeVL1JM&...
@K1100 | 16-05-23 | 03:01: youtu.be/g9Y6BM-agjA
SNAP - do you see the light
youtu.be/YRtTFLzqFnw
Volgens mij ook een statement tegen vooroordelen. Vind 't een goed nummer, zo niet een van hun beste nummers. Zanger Turbo-B had helaas geen rechten en de platenbobo ging er met het concept vandoor waarna er nog een paar remixen en een dance act uitgebracht werd. Feitelijk het einde van SNAP!
www.youtube.com/watch?v=3mbBbFH9fAg
De wereld nu.
Anthem van mijn jeugd in OJA in Aarle Rixtel.
Ik kwam daar graag omdat de meisjes 'te easy' waren maar dat vonden ze waarschijnlijk ook van mij. Allemaal D-D's!
-instant update- D-D's zijn dorpse deugnieten.
Bij ons heette dat vroeger dorpse deernes. En wichtje’s
Alice Deejay-Celebrate Our Love
youtu.be/zlJHFEQFA3M
www.youtube.com/watch?v=Dn8vzTsnPps
My way or the highway
Ik ben er al 15 jaar gelukkig mee
www.youtube.com/watch?v=5XR7naZ_zZA
Galantis - Runaway (U & I) (Official Video)
I want to run away!
2 Unlimited - No Limit (Live) 1993
m.youtube.com/watch?v=k90hUGCa8hU&...
Ik was ooit verliefd op Anita.
@Theodorik1 | 16-05-23 | 02:23:
Wie niet ;-)
@K1100 | 16-05-23 | 02:32: youtu.be/oRrLsTrosdE
-weggejorist-
@keestelpro | 16-05-23 | 02:52: Dazed and confused. Joris?
@Theodorik1 | 16-05-23 | 02:58:
Ik modereer mezelf. Wat ik zei kan heel verkeerd opgepakt worden.
Maar ik meende het goed. Maar dan ook echt goed. Keihard.
@keestelpro | 16-05-23 | 03:08: Jonguh, kneitergoed man.
Niemand fucked met Maaskantje. Dat ze het maar weten.
www.youtube.com/watch?v=Xe_0zKVVGQw
SNAP! - The First the Last Eternity (Till the End) (Official Video)
Mooi nummer, maar wat mij betreft te lichtvoetig, dus voor ‘n breed publiek. De oudere albums waren beter: ‘dont believe the hype’ en ‘the madmans return’ bijvoorbeeld. Ga ze nu eventjes opzoeken, hold on!
@Unsinkable-Sam | 16-05-23 | 02:26: Doe maar niet -:)
Gooi het wel even omhoog, anders raakt Theo van de leg.
@Unsinkable-Sam | 16-05-23 | 02:48: -;)
Eerste pannenkoek mislukt, maar dat schijnt normaal te zijn.
*geduldig wacht*
@MickeyGouda | 16-05-23 | 02:11:
Dan is de derde voor mij.
Pan te heet. Eeste gebruiken om de pan op temperatuur te krijgen.
Eén met stroop graag.
@MickeyGouda | 16-05-23 | 02:11:
Nee een mislukte pannenkoek is niet normaal.
Nu opschieten geblazen.
@entredeuxverres | 16-05-23 | 02:17:
Wat ga jij bijdragen aan het culinaire feestje hier?
ik doe het inmiddels voor de stukjes
Word up! Vet!
www.youtube.com/watch?v=-M7vOnlcLbo
Mijn tandarts is een kunstenaar.
Twee gedeeltelijk afgebroken boventanden zien er na de ingreep van de tandarts
uit alsof ik weer twintig ben.
Een droom hier om een tandarts te kunnen betalen, geniet ervan!
The question is: hoe komt u aan twee gedeeltelijk afgebroken boventanden.
Vorig jaar een keer op m’n bek gegaan, van de ladder af gevallen. Dacht dat een hoektand afgebroken was, maar na foto’s bleek dat ie mijn gehemelte ingedrukt was. Tandarts had dit nog nooit meegemaakt. Beetje slijpen, plamuren en polijsten en nu heb ik daar weer een tand zitten.
@Theodorik1 | 16-05-23 | 02:05:
Volgens mijn tandarts: het komt door roken. Roken is slecht voor het gebit, lost het glazuur op (heel langzaam) van je tanden.
Je tanden worden dunner met de jaren.
@Jan Dribbel | 16-05-23 | 02:10: Was het geen geen Wolf.
Mijn tandarts zei me ooit dat gele tanden de sterkste tanden zijn. En ik maar poetsen met koolstof.
@Jan Dribbel | 16-05-23 | 02:10: En je krijgt er een droge mond van. Terugtrekkend tandvlees enz.
Knap werk! Moet ook maar eens naar de bekkenbeul toe, helaas gaan ze allemaal zeiken over roken, dit terwijl ik mooie, sterke tanden heb. Echter de ouderdom noopt mij tot een pijnlijke ingreep. Moet lijden en nog betalen voor mijn leed ook, dat vind ik best vreemd. De tandarts moet mij betalen als ‘ie leed veroorzaakt.
Gebruik trouwens nu Parodontax tandpasta met een zoute basis, dat is beter voor je tandvlees en je krijgt er mooie, gladde tanden van.
Wilderst, hoeveel denk je nodig te hebben indien je het sober aanpakt? Kunnen we dat niet funden met z’n allen?
Jan Dribbel, roken lost niet het glazuur op, dat doen zuren w.o. fruitsappen e.d. Wel vervuilt het je tanden (verkleuring) en is het minder goed voor je tandvlees.
@Unsinkable-Sam | 16-05-23 | 04:48: Het verraderlijke is paradontitis / paradontose. Plaque die zich onder je tandvlees nestelt. Dat zie je niet en je komt er niet vanaf met gewoon poetsen. Die bacterien beginnen op een gegeven moment je kaakbot aan te vreten, waardoor er zg. "pockets" ontstaan. Het kan nog jaren duren voordat je daar iets van merkt. Meestal ontstaat er een spleetje tussen de tanden, of gaat e.e.a. loszitten, enz. Roken speelt trouwens wel degelijk een rol.
Tuttututte tuttututte
www.youtube.com/watch?v=32ZTjFW2RYo
Bad Wolves-Zombie
youtu.be/5N5DS-3YpYI
www.youtube.com/watch?v=uAE6Il6OTcs
Alice In Chains - Rooster (Official HD Video)
God is dood.
www.youtube.com/watch?v=6Tq2FyLf0as
Ja ik vind het wel leuk zo zonder kroontje. Lekker kort pittig kapsel.
Marc Bolan zoals ik hem nog niet kende
Het houdt het midden tussen muziek van Tyrannosaurus Rex en zijn latere band T-Rex, hij zal wel in een overgangsfase hebben gezeten.
youtu.be/HvLXhRJo1ew
Interessant maar ik sla het toch even over. Ik heb meer te doen.
Dan ben ik dus hier bij het grootscherm. Wat nu?
Everlast-White Trash Beautiful
youtu.be/tj4OgWq5OmE
Ik gun het Feijenoord en de Rotterdammers van harte. Maar steeds die gekunstelde Lee Towers met zijn nazingen van populaire buitenlandse liedjes; moet dat nou per se? Word eindelijk eens origineel!
Doe het zelf.
De volgende keer wordt het waarschijnlijk een hologram van Lee Towers ben ik bang..
Nederlandse "artiesten" gaan altijd voor de grootste gemene deler, de meest makkelijke en gemiddelde, risikoloze, inhoudsloze, laffe meuk.
De "Toppers" met een ABBA medley ! JAaaaaa ! Allemaal een gek hoedje opdoen ! LEUK ! En daar komen gewoon 5 keer 60,000 imbecielen op af. Er zijn weinig voor te stellen waar het ZO ontzettend beroerd is gesteld kwa muziek. Ongelofelijk.
In het Midden Oosten wordt de Nakba herdacht. Ofwel de verloren oorlog tegen Israël die zij zelf begonnen met vier of vijf Arabische landen tegelijk.
Ja ik heb een tijdje in Cairo gewoond. Ze zijn echt oliedom in die regionen.
Ze verheerlijken daar de 6daagde oorlog. Stellen ten toon wat niet kapot is.
Maar het ergste is eigenlijk dat jij daar de taxichauffeur de weg moet wijzen.
Oliedom.
@entredeuxverres | 16-05-23 | 01:39: "Maar het ergste is eigenlijk dat jij daar de taxichauffeur de weg moet wijzen".
Dat is in vele plaatsen zo, daarom zeg ik in Brasil "Não da volta caralho". Of je bent zelf oliedom.
Ach ja, Nakba Dag ofwel 'De ramp' aka 'De catastrofe'. 15 Mei 1948.
Terwijl de echte ramp natuurlijk de uitvinding van de Islam is.
Die ramp mag je elke dag van het jaar herdenken!
Vrijwel de hele Arabische wereld steunde die landen. Ja, Marokko ook.
Bad Wolves- Hear Me Now
youtu.be/M38aWHxwtXE
Oké, als ik nu pannenkoeken ga bakken, wat voor pannenkoeken zouden jullie willen? Heb kaas, spek en stroop/ maple syrup in de aanbieding, en voor de snelste ook nog wat bosbessen en aardbeien.
Aardbei en wat Nutella, indien niet aanwezig volstaat wat stroop ook.
Spek met gesmolten kaas op de bovenkant en dan omkeren in de pan zodat je een krokant laagje knapperige kaas krijgt. Of spek en stroop, ook een heel goede combi.
@Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 01:10:
Maar dan wel met een clamato wodka met cheesburgers en misschien poutine.
Suiker.
@Baksteenbakker | 16-05-23 | 01:08: Ja maak ik.
@Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 01:10: Yes! Komt eraan!
@DeEnigeWaarheid | 16-05-23 | 01:13: Poutine in je broekje. Wat zeg ik nou net , zeurkous, welke ingrediënten heb ik?
@Sinterbikske complimenten aan de chef was zeer smakelijk, voortreffelijke presentatie ook. Precies wat nodig is voor het slapen gaan. Een goede nacht gewenst.
Appel! Uhm, alsjeblieft.
@MickeyGouda | 16-05-23 | 01:27: Gaat ik regelen!
@MickeyGouda | 16-05-23 | 01:27: Ben jij nou hangry?
@Sinterbikske | 16-05-23 | 01:35:
Heel even voelt het weer als vroeger thuis. Mijn moeder die tussen de middag een enorme stapel pannenkoeken stond te bakken. Mijn vader die er uit stress over zijn werk gedachteloos een stuk of 10 weg kauwde, terwijl mijn zus en ik giechelend zaten te turven.
@MickeyGouda | 16-05-23 | 01:43: Mooi! Daar doen we het voor. En met liefde!
@entredeuxverres | 16-05-23 | 01:41:
Altijd! ;-)
Fraaie hoogtepunten van de Olympische Spelen: youtu.be/m9GUIdjPnnE
Beste Feyenoord selectie, wel fit zijn tegen Emmen aub zodat jullie die nog even winnen. Dan is FC Volendam mooi zeker van volgend jaar eredivisie.
FC Volendam in huidige vorm heeft NIETS te zoeken in de keukendivisie.
Forza Volendam!
De Pietels - Pietels In The Sky (2009)
▶ www.youtube.com/watch?v=kzQxvNJD7l0
@keestelpro FC Groningen blijkbaar wel, het kan raar lopen
@keestelpro | 16-05-23 | 00:43: Volgens lokale kenners qua gemoedelijkheid wel het leukste uitje, en Spangen zeggen ze.
Herinner me nog een artikel in de Telegraaf van 1940, waarin Churchill ontmaskerd werd. Hij bleek dus helemaal niet zo'n heilig boontje te zijn. Hij had plannen overwogen om Duitsland aan te vallen op het eigen grondgebied! En iedereen hem hier maar aanbidden de Messias. Dat, terwijl Engeland zelf ook zo corrupt als de neten is.
Hij had ook al whiskey bij t ontbijt potverdrie
@Baksteenbakker | 16-05-23 | 00:39: daar kan ik wel wat mee.
Hmmm, de wapenleveraciers van Oekraïne zijn toch wat terughoudend gebleken in het leveren van wapens voor de lange afstand aan Oekraïne omdat zij blijkbaar toch zorgen hebben over escalatie. Zijn die landen nu allemaal dom of zo?
Huh geen idee. Maar ook de VS heeft Zelenski onlangs afgehouden van een drone aanslag op Poetin. Blijkbaar wordt zoiets serieus overwogen in Kiev. En die neergeschoten vliegtuigen gister, wie deed dat dan? Er gaan geruchten dat het vanuit Oekraïne kwam, AIM 120 sidewinder met lang vliegbereik.
Stel Putin verdwijnt op wat voor manier dan ook. Is er een soort rechterhand welke oppakt of gaan we een hanengevecht van jewelste meemaken?
Te zien aan alle prive legertjes vermoed ik een rommelig einde. Poetin leek een tijd lang een lul, maar een stabiele lul. Nu is hij een instabiele lul en daarom denk ik dat hij weg moet omdat hij erg gevaarlijk is.
Ouwe lul.
Churchill en ik, wij gaan heel lang terug..
@Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 01:17: haha
Eén verschil: dat was een wereldoorlog.
@Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 01:12: Juist omdat hij een instabiele, gevaarlijke lul is, moet je hem de mogelijkheid bieden zich hier nog min of meer uit te wurmen zonder gezichtsverlies te lijden.
Laura Branigan - Self control : youtu.be/RP0_8J7uxhs
80s dus gewoon goed.
Misschien relevant, misschien ook niet. Al een tijdje valt me op dat er mensen die beter zouden moeten weten zichzelf heel masochistisch storten in een discussie waar ze totaal geslacht worden en zelfs daarna blijven ze doorgaan. Ik heb daar vragen over.
Vraag 1.) is niet eens over deze masochisten. Er is niets wat mij wat het allemaal een beetje zielig vind. Je wordt verbaal, op inhoudelijk en na te trekken feiten de maat genomen. Wat bezielt je eigenlijk om terug te komen voor een meer en groter pak slaag?
Maar mijn eigenlijke vraag is nummer 2.) welk plezier beleef je als sadist om wat ogenschijnlijk weinig intelligente en mensen met zeer weinig kennis van zaken aan te vallen?
Ze zijn geen bedreiging. Ze zullen nooit wat bereiken. Ze kunnen nu niets, toen niets en ook morgen is het niets. Waarom die mensen die toch al niet goed kunnen meekomen zo vernederen? Is dat nu echt nodig? Het is geen oorlog. Ze zijn gewoon laagbegaafd. Laat ze.
In de spirit van Leentje. Let them not walk alone!
Heb je voorbeelden?
@Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 00:34:
Best wel. Jij hebt regelmatig een onderbouwd feitenrelaas waar geen discussie over blijft. Waar je de tijd en moeite vandaan haalt snap ik soms niet. Vandaar mijn referentie naar masochisten en sadisten.
Hmmm, ik ben dus een sadist! Oeps.
@Sinterbikske | 16-05-23 | 00:46:
Je kan mijn punt niet nog duidelijker opschrijven. Dank, je ziet de ironie niet eens.
@Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 01:03:
Nou ja, het moment dat je jouw smartphone of laptop opwarmt en leest wat er nu weer staat ratelt er al een heel gedeelte keiharde feiten die rammelt door je hoofd en je nu moet formuleren met enige beschaving en kalmte en rust. Maar je "tegenstanders", althans die paar met hersenen, voelen natuurlijk wel dat ze verbaal in de hoek zijn gedreven.
Dus ja. Wat is de sadist? Jij omdat je dagelijks kennis deelt of de leugenaar die de wind van voren krijgt?
Oke waarom doe ik het. Vaak uit ergernis, niet eens over de absurde redenaties of de rabiate meningen maar vooral omdat domme mensen, die geen idee lijken te hebben van waarover ze schrijven, daar toch een heel grote mond over opzetten. Dat is niet erg, iedereen heeft het recht om een mening te geven maar volgens mij zijn domme mensen die luidkeels hun mening aan je opdringen de gevaarlijkste groep mensen. In de geschiedenis blijkt steeds weer dat je domme, aggressive mensen voor ieder ellendig karretje kunt spannen en is er eenmaal een drempel over, dan kan zoiets eindigen in een orgie van geweld.
Hey hey Feyenoord - RTS: youtu.be/sfEUuK-1b3o
Mood.
Eindeloos kut weer.
Elkie Brooks, rain.
www.youtube.com/watch?v=4y5TOVldgkQ
Oh, dit is wel een bijzonder mooi nummer zeg! Nooit eerder gehoord, deze gaat de platenmaatschappij in! Bedankt :)
@Sinterbikske | 16-05-23 | 00:32: dat is uiteindelijk rainbow in the sky van paul elstak geworden
@ikwilgeennaam | 16-05-23 | 00:57: Nou je het zegt..
Pitten, morgen roept de Stihl werkverschaffing weer, de mrs. deejay draait gewoon door voor de nacht ploeg bonne nuit xx www.youtube.com/watch?v=Y5Ni6QGEBck
Don Leen, de Rotterdamse Godfather.
Neem nog maar een haal want stoned als een garnaal zijn we allemaal. Amalia.
Lol. Geniet er van!
Nog een mooie:
Marion Black - Who Knows: /watch?v=ri3Ow6SVi3w
Zo dan en graag gedaan.
www.youtube.com/watch?v=ChH_eisaf2E&a...
Top nummer trouwens,dank je wel.
@pegaje | 16-05-23 | 00:08: Misschien deze ook dan?
Chuck Willis - Hang Up My Rock and Roll Shoes: /watch?v=HC_I0JZRcgc
Cheers!
Plaats dan ook uw telefoonnummer ook niet wanneer u zo stoned bent als een garnaal?
Loop ik hier al een half uurtje rond en er is geen bier te zien. Rondje van mij en graag een grote schaal Bamischijven als die er al zijn. Voor mij de ergste crisis
die er kan zijn de Bamischijvencrisis. Nu wat muziek lekker mensen.
www.youtube.com/watch?v=IyXFHr5jylI&a...
Voor alle dames hier.
Neem anders een knapperige knieschijf.
Moest het doen met de live uitzending. Wat een prachtige sfeer! En al heeft Litouwer wel eens beter gezongen, tis toch als de kleffe oliebol bij Oud&Nieuw: het is niet hetzelfde zonder.
Hoe moet het dan als Leen overlijd want gaat ooit gebeuren. En wat wordt er dan op z'n begrafenis gedraaid ?
Feyenoord Feyenoord dat lied is ook niet origineel.
Tekst is gemaakt op dit oude Engelse liedje
Daisy Daisy give me your answer do!
Mijn moeder van 90 herkende het haha.
youtu.be/jsz09z1_AI0
Ik schuif niet aan. Heb geen ene zak met het slavernijverleden te maken. Ondervind wel de negatieve gevolgen daarvan.
Parool: De komende weken schuiven ruim 2500 Nederlanders door heel het land aan bij zogeheten Keti Koti Tafels. Zo’n tafel is volgens de organisatie bedoeld om ‘witte en zwarte Nederlanders en alle kleuren daar tussen in’ een gesprek te laten voeren over de slavernij en koloniale geschiedenis en de negatieve gevolgen die deze in het heden nog hebben.
Er worden tussen 16 mei en 4 juli meer dan 25 Keti Koti Tafels georganiseerd, waar plek is voor honderd mensen. Dat gebeurt in samenwerking met onder meer de politie, verschillende ministeries, de NPO en verschillende onderwijsinstellingen. Ook in het Rijksmuseum schuiven er mensen aan de Keti Koti Tafel.
www.parool.nl/nederland/ruim-2500-ned...
Ik ben niet uitgenodigd?
Worden er ook koffertjes/ bruine enveloppen met belastinggeld op de Keti Koti Tafels gelegd?
Mag ik passen voor dit politiek correcte gereutel?
Waarom kunnen mensen dat niet uit zichzelf regelen? En zo wordt er weer heel wat subsidiegeld nodeloos verbrand en houden een paar zweefteven er een dik inkomen aan over.
Gewoon de volgende lulsmoes om niet te hoeven werken
Wel eens geweest op Keti Koti toen nog helemaal niet werd gesproken over het alsmaar aanspreken van een schuldgevoel bij de huidige witte mensen. Dat was toen nog even een gezellige tijd waar werd meegeleefd herdacht en er werd met elkaar gevierd. En de Surinaamse nassi en alle zoete versnaperingen bij de kraampjes waren heerlijk en de sfeer was gewoon toen uiterst relaxed. Krijg nu het idee dat het hele ooit fijne Keti Koti in de boeien wordt geslagen door een groep genoegdoening willende fanatici? Of lijkt dat maar zo? En denken alle Keti Koti vierders of organisatoren er zo over? Kan het me bijna niet voorstellen....
Is de roti ook to-go?
Moeilijke regel,,,,
Belogen worden. Wat is erger dan dat. Niks.
Nou, ik doe een poging.... vernederd worden?
@Smoelensmid | 15-05-23 | 23:56: Belogen worden is een vernedering.
@entredeuxverres | 16-05-23 | 00:15: het is voor je eigen bestwil.
Of je armen en benen worden geamputeerd en je moet nog een wedstrijd zwemmen tegen Michael Phelps. Cactus Kid overkwam het. Gelukkig kreeg hij daarna nog een rol in een Hollywood film.
Lezersvraag: waarom voelt maandag kutter aan dan andere dagen ?
The Boomtown Rats - I Don't Like Mondays
www.youtube.com/watch?v=-Kobdb37Cwc
Omdat iedereen weer aan het werk moet, de reden waarom ik altijd vier dagen wat langer doorwerkte en de maandag vrij nam, zondagavond nog even een extra fles ontkurken bij de bbq onder het motto morgen slapen we toch lekker uit;)
De Gulden snede; maandag is gewoon de langste dag van de week. Daarom is het weekend ook altijd zo snel voorbij!
@groenepixelporno | 15-05-23 | 23:57: Heeft me altijd gefascineerd, ook in de tandheelkunde en in de ontwerpen van moderne autos overal is het van toepassing;) www.poezievoorbetas.nl/gulden-snede/
Skandal - Spider Murphy Gang. Lekker nummer van de neue Deutsche Welle. youtu.be/oESfa8jt0p8
Het alfabet boeren: youtu.be/ddal0AUgDj0
Feyenoord kampioen en Slot benoemd tot God, maar vergeet vooral het geklungel van PSV niet: verloren van de onderste 3 clubs, Emmen, Cambuur en Groningen.
Het waren niet die wedstrijden tegen de onderste clubs. PSV was geen schim van Feyenoord. Ajax ook niet.
Het was ook onderschatting & wellicht minachting en niet voluit willen gaan omdat er later die week een 'belangrijkere' wedstrijd op het programma stond.
Voor Emmen, Cambuur en Groningen is zo'n wedstrijd tegen PSV de topper van het jaar, voor PSV precies het tegenovergestelde.
Bezieling kun je niet faken en dat is wat er dan gebeurt en ook moet gebeuren: de deksel op je neus.
Die prittstift is eigenlijk wel leuk. Zelfde interesses. Zelfde humor. Ja geinig.
Vraag me af wordt je als artiest of acteur niet op een gegeven doodziek van je zoveelste herhaling van lied of toneelspel. Wordt toch eentonig. Wat dat betreft heb ik heel afwisselend werk. Ik pak potloden in op een sociale werkplaats. De ene dag kleurporloden de andere dag zwarte potloden.
Hangt er vanaf. Een of ander artiest gaf ooit toe dat hij zijn kersthit geschreven had als pensioenplan. Goedkoop sentiment bespelen en lekker cashen.
Sommige liedjes gaan nooit vervelen. Zo'n nummer als You Never Walk Alone is tijdloos mooi. Andere liedjes daarentegen gaan je op den duur de keel uithangen.
Wat dat betreft is Jody Bernal niet te benijden.
Amsterdam heeft niets, Rotterdam heeft Towers, nog minder dus.
Zelden zo’n super feest overal in de stad meegemaakt. Ja, 1/2 liter opdrink bier in plastic a € 7 op de Witte de With is kut maar de sfeer was top!
Ik mis de Ramada en de Frou Frou bar op de Witte. Het is nogal gentrified / hipster tegenwoordig
@Muxje | 15-05-23 | 23:35: Frou Frou was werelds….en voorts geef ik je gelijk. Gelukkig vandaag weinig hipsters.
Ik wist dus niet dat die appelzooi zo ranzig is. Ranzige Cider.
Wel beetje eigen schuld.
Appelzooi? Wat is dat? Klinkt niet als Apfelkorn, want dat was toch wel lekker dacht ik.
Of appelsap of Calvados, maar de tussenweg is horreur!
"De baas zijn of de baas spelen ...." Mooi punt van meneer Leen! Zal het ook een sneer kunnen zijn richting Ajax?
www.youtube.com/watch?v=GHLDcJ7dVSQ&a...
Punt,,,,,
Kende ik nog niet, heel relaxed! Thanks!
Dat nummer bouwt lekker op zeg! Prachtig!
Sinds die kniebuigingen ben ik helemaal klaar met voetbal.
Dat is niet in Nederland.
Hier knielen supporters voor islamfratsen.
@Papa Jones | 15-05-23 | 23:30: Was wel zeker in Nederland. Europacup.
@entredeuxverres | 15-05-23 | 23:33: Oh, zal dan één of andere maffe Engelse club zijn geweest.
Voor de liefhebbers.
www.youtube.com/watch?v=p8DoX6yyQtU
Afgelopen avondmaaltijd, de kosten maar eens opgeteld ivm het bericht dat er prinsjes zijn die voor 52 euro per dag eten.
Pak van vijf schnitzels, waarvan drie nodig ( andere twee gaan in de vriezer) 5,67 euro, zelf gepaneerd uiteraard. Paar aardappels, nog geen euro. Rabarber, meen iets van 1,50 euro, spruitjes! ( uit fucking Marokko, ze hadden geen broccoli vandaag) ook iets van 1,50 euro, sjalottensaus zelfgemaakt nog geen 50 cent. Nog geen 10 euro dus voor drie personen, hadden zelfs nog wat over. Niks uit een pakje of potje.
Gisteren met Moederdag lekker vroeg uit eten geweest, ham, brood, aioli, uienconfijt, Kikkerbillen, asperges en zalm, crème brûlée. Bij lange na in een restaurant nog geen 52 euro bij elkaar. Vond het best mooi, vraag me af wat ze in zo’n azc dan eten.
Ik vind het een beetje slordige berekening.
Terugkomend op eerder topic.
RT.com werkt gewoon.
@entredeuxverres | 15-05-23 | 23:27: Ik kijk niet op een cent, gaat ook niet lukken ivm bloem en kruiden, bouillonblokje. Al eten we morgen entrecote, dan nog komen we niet aan die 52 euro, inclusief bereidingstijd/personeelskosten.
@K1100 | 15-05-23 | 23:29: nee. Safari kan de pagina niet openen omdat de verbinding mogelijk niet veilig is.
Natuurlijk weet ik dat je via een omweg de pagina wel kunt bekijken, maar het zou gewoon zonder omweg moeten kunnen. Niet dat ik er echt behoefte aan heb, gaat het ook niet over, hou er niet van dat anderen bepalen wat goed voor me is.
@Sinterbikske | 15-05-23 | 23:38: Complimenten klinkt goed, en een extra schnitzeltje of twee achter de hand is altijd mooi meegenomen! Ik was aan de aubergine met vis ook scherp gecalculeerd en chef waardig;)
@Sinterbikske | 15-05-23 | 23:43:
Firefox en Chrome werkt zonder omweg.
En ja, censuur is een slechte zaak.
@K1100 | 15-05-23 | 23:48: Hmm tsja, doe alles op m’n iPhone.. misschien dat daar het probleem zit. Heb ook geen vpn en zo. Gewoon basic.
@Smoelensmid | 15-05-23 | 23:44: Ben de laatste tijd ook veel met vis bezig, Heek, Heilbot en momenteel hebben ze Geep bij de Sligro, dat is echt van korte duur, die ga ik morgen even wat halen.
@K1100 | 15-05-23 | 23:48: Hè K, waar zitten jullie nou inmiddels? Alweer een beetje richting het goede leven :) ? Las dat jullie vorig jaar veel tijd in Vera doorgebracht hebben, vond ik zelf ook heel mooi.
@Sinterbikske | 15-05-23 | 23:54: Sligro is Smit vis he? .. verse mooiere soorten vis in Belgie Dilsen Stokkum bij mijn fish monger en voor de diepvries voorraad van alledag witvis witte tonijn gambas liever de discounter Leader Price in Luik.. Maar voor een huwelijks diner hier in huize Smoelensmit voor 25 personen wel de gegrilde wilde Daurade via Sligro en Rungis in laten vliegen.. Goddelijk;) zullen we binnenkort samen maar eens aan de asperges gaan.
@Smoelensmid | 16-05-23 | 00:04: Klinkt goed, zal ik op mijn tocht naar het zuiden de asperges meenemen? Kom toch langs Kelpen-Ohler dan en daar hebben ze toch echt de beste, of je moet een beter adresje hebben :)
@Smoelensmid | 16-05-23 | 00:04: Neem ik ook een flesje Eau de vie Sinterbikske mee.
Inzake de rechtszaak tegen de man die een aansteker op Klaassens kale pan gooide.
Tijdens zijn twee dagen durende verblijf in een politiecel, werd hij door agenten geïnformeerd wat zijn actie teweeg had gebracht. Foto’s van zijn vrouw en kinderen werden via sociale media verspreid, bij zijn werkgever kwamen bedreigingen binnen en ook fans van Feyenoord en Ajax kondigden aan hem een lesje te willen leren. De politie vond zelfs dat de situatie zo ernstig was, dat De W. met zijn gezin twee weken in een safehouse in Duitsland werd ondergebracht.
De rechter legde de man een werkstraf van zestig uur op, waarvan de helft voorwaardelijk, maar zag af van het gevorderde locatieverbod.
Slappe straf. Hopelijk wel een stadionverbod voor life?
@BobDobalina | 15-05-23 | 23:21: De voetballers die met hun agressie op het veld de boel op de tribunes opfokten gingen vrijuit.
@BobDobalina | 15-05-23 | 23:21: Zou wel een gepaste straf zijn. Het is maar voetbal, voor een toeschouwer eigenlijk niet echt van belang, voor iemand die het beoefent wel. Verziek je de boel dan moet je gewoon wegblijven.
Dus beter een aansteker dan een waxinelichtje.
Golf tip van een jonge Tiger Woods:
video.twimg.com/amplify_video/1658164...
Die ouwe Lee - ik dacht even dat Trump daar op het balkon van het stadhuis stond.
Santa Esmerelda -Don't let me be understood
Toen waren we nog vrienden.
www.youtube.com/watch?v=J123lM0RvzM
You of You’ll never walk alone?
Nummer heb ik nou wel gehoord
Zelfs Duncan ging het zingen
Lekker origineel allemaal.
Rotterdam heeft zoveel meer te bieden, maar telkens graven ze Lee weer op.
Een shot adrenaline in z’n kont, en daar gaat ie weer.
Kapotsaai.
Het origineel bij wedstrijden schijnt bij iedere doodsschop te zijn:
"You’ll never walk ... again."
@Ruimedenker | 15-05-23 | 23:12: Niet zo heel ruime denker dus.
@Ruimedenker | 15-05-23 | 23:12: Ooit de marathon van Rotterdam gelopen met bij de start een zingende Towers. Nog nooit van mn leven zo'n slechte marathon gelopen terwijl ik 'm sneller dan ooit wilde lopen om zo snel mogelijk die verdorven stad te verlaten.
@Wiezewalakristalix | 15-05-23 | 23:20:
Niet zo heel originele reactie.
Jank niet man.
Lee is vergane glorie, werd gewoon eerlijk.
Je mag trots zijn op je stad of club.
Ach, je mag zelfs hardcore fan van Lee zijn….
Je hebt al z’n boeken gelezen?
Zoute haring uit de supermarkt was al jaren een drama. Te veel graten. Blijkbaar dit jaar een stuk minder. Die van de Aldi zijn best wel goed. Verpakking opentrekken, een dagje in de koeling laten liggen, en ze zijn heerlijk romig zonder graat.
Nu moeilijk voor te stellen, maar zoute haring was ooit een manier om voedsel mee te nemen op lange vaarten ten tijde van de VOC.
Omdat ze te lui waren onderweg een hengeltje voor een verse zoutwater pangasius uit te gooien zeker ;)
Lekker hoor met scheepskaak.
De lekkerste goedkope haring heeft de Lidl ,echt waar. Tenminste dat vinden wij dan.
@pegaje | 15-05-23 | 23:50:
De lekkerste goedkope haring,
koop je bij een goeie visboer.
Kwaliteit heeft een prijs.
@pegaje | 15-05-23 | 23:50: En gerookte makreel?
Machinaal schoongemaakt. Met de hand schoongemaakte haring heeft dat niet.
I can see clearly now, the rain has gone. *fistpump.
morgen moooi weer..
Was dat niet van Ray Charles?
Was John de Wolf nog van de partij?
Die man droeg de meest onooglijke bloesjes maar die je je kunt voorstellen.
Die droeg hij zeker als hij namens Feyenoord in het veld stond.
Paste goed bij zijn matje.
Dat heeft ie van zijn zoon André Hazes junior overgenomen.
Is een familietrekje.
@keestelpro | 15-05-23 | 23:00: lol!
Wat lijken die op elkaar hè? Daar is toch bijna geen twijfel mogelijk, vooral niet als je weet dat John vroeger naast Rachel en sr. op de camping stond.
Dat kwam van Gaston en Regi af die druk met mode bezig waren. De halve selectie liep ermee. Alleen Edje natuurlijk niet.
“De huldiging op het dorpsplein”…..
Manmanman, verzin eens iets nieuws.
Ik gun elke beste club van het seizoen het kampioenschap hoor, maar dat hysterische gejank op het dorpsplein vin’k echt zo achterhaald.
Of dat nu in Eindje, Roffa of Damsko is boeit niet, het is gewoon kut.
Heel tof voor Feyenoord en ook heel fijn voor PSV dat ze de beker hebben, maar dat massale gejank is echt lachwekkend.
Oké, oké, de kans dat Utreg een keer kampioen wordt is bijna nul, vandaar dat ik het bijna niet kan aanzien, maar dan nog.
Kap daar ‘s lekker mee.
Vieren doe je maar in je eigen stadion ofzeau.
Verder wel gefeliciteerd, Feyenoord is de terechte kampioen, wat meer zegt over het niveau van de rest.
Ik ben prima tevreden met het niveau van AZ, PSV en zelfs Ajax.
Alleen ligt de lat bij Ajax zo hoog dat een minder seizoen compleet niet geaccepteerd wordt. Hier in Eindhoven zijn we inmiddels al jaren niet meer landskampioen geweest maar de sfeer is er niet minder om.
Maar waar vieren we het kampioenschap van FC Utrecht?
Neude? Vredenburgplein? Jaarbeurs?
@SterF... | 15-05-23 | 23:00:
Gewoon: NIET. Hahaaa!! XD
@keestelpro | 15-05-23 | 23:02:
*lampje uitknipt en snikkend in het donker ligt*
@SterF... | 15-05-23 | 23:00:
Onder de Dom…
Dan zijn wij er bij!
Janken, tattoo’s, bier, “we are the Champions”, “You’ll never walk alone” en nog meer van die niet-originele bende.
Overigens gaat Herman Verrips onze 1e trainen.
4e klasse zaterdag , ook leuk.
@Ruimedenker | 15-05-23 | 23:06:
“Annie, houw jij me kuppie effe vást, want die goser, wil met me dansûh”
Utrecht heeft toch wel eigen artiesten!
@Nuuk | 15-05-23 | 23:18:
Herman Berkien is al jaren deaud en rapper Steen is een beetje te grof in z’n bek.
UDS zijn al jaren uit de picture…
Ik zou zo snel niet een Utrechtse artiest kunnen noemen.
Bilts wél…. The Murphy Jets ;-)
@Ruimedenker | 15-05-23 | 23:30:
Grafjammer, Laster, Verwoed en Wrang zijn prima Utrechtse bands.
Vandaag Feyenoord volgend jaar horen we weer:
youtu.be/oStDBv6mf74
Humor!
De bard van Bolnes!
www.ad.nl/offside/tattoo-liverpool-fa...
Zal Lee ook sterven in het harnas, zingend You'll never walk....
The Little House I Used To Live In - Zappa
Iemand? Bijna 19 minuten genieten.
www.youtube.com/watch?v=XduaWFznN5s
De man was een muzikaal genie.
You never wok alone...!
:-) Dat doet mij eraan denken dat de maaltijd-verspakketten in de bonus zijn!
www.youtube.com/watch?v=sJ8koJjpGR8
LOL!
@MickeyGouda | 15-05-23 | 22:54:
Mickey!!! Je karretje is vol……vol. Er kan niets meer bij, dus hop naar de kassa en naar huis.
@MickeyGouda | 15-05-23 | 22:54: daar ben ik ook fan van...;-)
Gave stem!
Parker Millsap - Hades Pleads: /watch?v=-8QAaoSDdGE
en Parker Millsap ft. Michael Rose - Palisade: /watch?v=dHJ4lbYWce0
Proost!
Proost!
Parker Millsap - Hades Pleads (2016)
▶ www.youtube.com/watch?v=-8QAaoSDdGE
Dank! dank! ;)
www.youtube.com/watch?v=_vCWZCR_vxI www.youtube.com/watch?v=dHJ4lbYWce0
Is wel lachen, ga aankomende zondag naar Ajax-Utrecht, buisiness lounge met eten vooraf. Maar er is dus helemaal niets meer.. Afspraak staat al maanden, maar het lijkt nu toch of er voorkennis was. Ach ja, als het eten maar goed is.
De afgelopen week heb ik elke dag dit nummer bij AH gehoord. Zou het universum een boodschap voor me hebben? Misschien wel dat ik teveel geld naar AH breng.
Snow Patrol - Chasing Cars
youtu.be/GemKqzILV4w
Vooral dat jankmuziek chagrijnig maakt.
Ik stuit al snel op het zinnetje:
“We don’t need
Anything”
Zou dat een gesublimeerde boodschap (ha!) kunnen zijn?
@UnderTheDevil | 15-05-23 | 22:41:
Het heeft op sommigen een andere uitwerking. Ik passeerde vanmiddag een andere shopster bij de snoepafdeling en we liepen allebei zachtjes mee te zingen.
@Nuuk | 15-05-23 | 22:44: als ik knip met mijn vingers dan denk je dat je een hamster bent..
*Rasta Rostelli imiteert*
Beter dan “Deviny” dat ze ook grijs draaien bij de Appie. Zeker bij die lange uithaal in dat nummer, die klinkt alsof er een lagertje in de airco niet helemaal lekker loopt “Aaaahhhhhhhhhhhh”
@Nuuk | 15-05-23 | 22:44:
Kijkende naar de gemiddelde inhoud van mijn kar - de verhouding noodzaak <-> impulsaankoop - zou je wel eens iets op het spoor kunnen zijn, Nuuk.
@Roos | 15-05-23 | 22:47:
Niet sinds mijn beugel in jaren '80!
@Roos | 15-05-23 | 22:47:
www.youtube.com/watch?v=kGOTIt2wJXs
@MickeyGouda | 15-05-23 | 22:50: Beugel? ohhh ik dacht dat je mooi van jezelf was;))
Oei nou sla je de plank mis voor mij wat een ... nummer maar als jij dit mooi vind is het prima toch. Als we allemaal de zelfde smaak hebben is er ook niks meer aan MickeyGouda
@Roos | 15-05-23 | 22:47:
Ha ha,bijna al mijn favo``s in een posting,
Rob Jetten zetten Nederland gerust 4 zonder stroom door een vogeltrek.
nos.nl/artikel/2475258-windmolens-op-...
One day I fly away.
youtu.be/L8vAz3uqKig
Ik kijk echt nooit filmpje, geen geduld voor. Nee ook die stomme niet. Anyhow.
'Vogeltrek'
Mooie naam voor een restaurant gespecialiseerd in gevogelte.
@keestelpro | 15-05-23 | 23:34: Of een leuk 19e eeuws volksspelletje.
Tijd voor een nieuw stadion. De Lee Towers arcade.
www.youtube.com/watch?v=J123lM0RvzM
leuk ouderwets met je weet wel lafaard.
Ja wel raar Ik zie mijn huis nogsteeds. Ik verstopte me. Wilde blijven. Ik praat er nieyt over.
Euhm, ik het National Geographic opstaan, laatste waar mijn vriendin kennelijk naar toe had gezapt. Kerel tussen de Afrikanen zegt net dat het warm is, en de kamelen klaar zijn om te gaan.
Echter, wat hij kamelen noemt, ik zag maar één bult per 'kameel'...?
In het Engels klopt dat. Het is een geslachtsaanduiding.
en.wikipedia.org/wiki/Camel?wprov=sfl...
Nee hoor, een kameel heeft al heel lang één bult:
www.google.com/search?q=sigaretten+ca...
Sommige twee bulten: damespraatjes.nl/hoe-voorkom-je-een-c...
Australian feral camel - heeft ook maar 1 bult, kameel in het taalgebruik, maar in het echt een dromedaris.
@small_town_dad | 15-05-23 | 23:01: Marga Bult pretendeert er ook slechts één te hebben.
Blauwe brillenglazen, een gouden mic, 87 geworden en op zijn honderdste nog een hit van een ander zingend. Een hit van een wereldband. Dé hit van Liverpool.
Toch vind ik dat Feyenoord Liverpool maar slecht imiteert.
Liverpool staat 5e in de premier league.
Nederlandse muziek in een notendopje. In Amsterdam hebben ze nog het fatsoen om met behulp van een rijmwoordenboekje er nog een Nederlandse tekst op te verzinnen.
@BobDobalina | 15-05-23 | 22:52: wat dacht je van André Hazes sr.?
Alles uit de vertaling!
@Roos | 15-05-23 | 22:54: ik zag hem ooit met een rijmwoordenboekje vandaar mijn tegel. Nee dat was allemaal niet best.
Leuk die link maar als ik effe scroll zie ik geen Lee en wel tientallen foute npo smoelen, ik moet een seconden aanduiding.
Ooit bij Feyenoord open dag gewerkt en ergens was pauze en zeiden ze dat ik echt even moest komen kijken bij de stip.
Bleek Lee met een helikopter te landen en al die fans meezingen, ja kippenvel, verder nooit voetbal gekeken hoor, of sport; zonde van mans tijd.
Zijn we nu gelukkig wel weer tien jaar af van het Calimero complex van onze Feyenoord vrienden. Ik volg voetbal niet zo maar ik begrijp dat men een goed seizoen heeft gedraaid. Gefeliciteerd, hand in hand enzo.
Ik liep dit weekend toch echt in mijn eentje door de wei.
Lee Towers (77).... dus ik denken, dat is voor de humor, maar die gast is echt 77
Sommige artiesten gaan inderdaad lang door. Roger Waters wordt in september alweer 80.
Theoretisch kan hij nog president worden. Moet hij wel even lijsttrekker worden van de VVD
Evenepoel corona uit de koers,
Geraint Thomas morgen in het roze
Kan Tao Geoghegan Hart, zijn verwachtingen waarmaken, of de sterke UAE ploeg met Almeida.
Wordt het een rit voor de sprinters of toch de ontsnappers.
Jeetje, nou degene die het beste linkebalt wint, en dat is Thomas, terwijl ik het Roglic gun
Ken je die mop van die wielrenner die meedeed met de Giro en zich liet testen?
@keestelpro | 15-05-23 | 22:31: die ging mee doen in de Tour de France !!!!!!!!!!!
Een treurige bedoening, een artiest die zijn leven lang teert op een hit, "you never walk alone" .
En dan ook nog niet eens van hemzelf.
Ho ho niet zo snel. Leen teert ook op meer hits van andere artiesten.
Lee Towers - I Can See Clearly Now (Johnny Nash)
▶ www.youtube.com/watch?v=t34F0PYIqCk
Lee Towers - New York, New York (Frank Sinatra)
▶ www.youtube.com/watch?v=-1mcToAqCcY
@keestelpro | 15-05-23 | 22:22:
Haha.
@keestelpro | 15-05-23 | 22:22: (Theme from) New York, New York is van Liza Minnelli uit 1977.. al is die van ol'blue eyes wel meer mijn smaak ;)
@ChillZZ | 16-05-23 | 01:34:
Mooi we hebben weer een nieuwe BIG BANG uit de muziekwereld!
Liza Minnelli - New York New York (1977)
▶ www.youtube.com/watch?v=ge7NiJuSpac
Maar die van Frank 'The Voice' Sinatra is echt wel de beste ook naar mijn smaak. Niet alleen de stem maar ook het arrangement en de sfeer.
▶ www.youtube.com/watch?v=le1QF3uoQNg
Maak af 'niets is sterker dan dat ene woord: ......'
(en bewijs dat dat niet perse Feyenoord hoeft te zijn)
Ik zal alvast een voorzetje geven:
Niets is sterker dan dat ene woord: gevangenispoort.
Ik rol er nog eentje, misschien kan ik je vraag daarna beantwoorden. punt
Niet is sterker dan dat ene woord: eenhertenbiefstukjeinrodewijngesmoord.
Liedje er bij van Anton Goosen.
www.youtube.com/watch?v=-GLcsx5wsvE
Volkerenmoord!
Broedermoord.
@Nuuk | 15-05-23 | 22:22:
Haha wat een heerlijke taal dat Suid Afrikaans!
Die plaatsnaam bestaat nog echt ook.
goo.gl/maps/9r8AogrZLbxmMz3X7
Gordijnenkoord
@Sinterbikske | 15-05-23 | 22:25:
Of galgenkoord. Brrrr! Broedermoord en volkerenmoord zijn ook best sterke woorden. XD
@keestelpro | 15-05-23 | 22:30: Kwam er op door een liedje uit m’n jeugd, er is een vrouw vermoord met het gordijnenkoord.
@keestelpro | 15-05-23 | 22:25:
Ze hebben prachtige plaatsnamen daar, ik had dit trouwens niet gedacht! Meende dat hij dit verzonnen had. Beetje die ellenlange dorpsnaam in Wales.
@Sinterbikske | 15-05-23 | 22:37:
Oh ja dat zongen wij ook op het schoolplein. Best een luguber liedje.
Ook met bloed dat langs de trap liep enzo. Ideaal voor kleuters uiteraard. XD
Politieke moord
De keeper van ADO werd door zijn vriendin gepoort.
@Bigi Bana Boy | 15-05-23 | 22:51:
Slecht sluitwerk was dat.
voetbalflitsen.nl/nieuws/fst648/fans-...
onze Fons is ontspoord.
Mijn lievelingssnelheid is 64, mijn geboortejaar.
Ik rij zelden of nooit op een snelweg.
Als ik 64 rij kan ik nog vogels kijken.
Als ik voorbij rijd met een normale snelheid laat ik mijn achterkant zien, dan zie je nog eens wat.
Goed bouwjaar. Ik heb eens een vriendin uit 64 gehad, nog met van die gedraaide poten.
@goedverstaander | 15-05-23 | 22:34:
De Beriberi variant ?
@goedverstaander | 15-05-23 | 22:34:
Jij hebt nog nooit een vriendin gehad.
@Flightless bird | 15-05-23 | 22:27:
Alsof jij weet wat een normale snelheid is.
@entredeuxverres | 15-05-23 | 23:03:
*hoofd naar beneden buigen doet
@entredeuxverres | 15-05-23 | 23:01: Talloze. We hebben ongetwijfeld gemeenschappelijke kennissen.
Dat ene woord…Ajax
Ik doe er de vloer en het toilet mee, werkt prima wat dat betreft.
Ja blijft toch altijd weer een interessant fenomeen. Hij werd afgunstig en wraaklustig, slachtte een kudde schapen af om er vervolgens zelf maar een eind aan te maken. Sindsdien staat Ajax toch wel synoniem voor het zijn van een hufterige klootzak.
Das toch geen pik, dat is gewoon een hijskraan.
'kraandrijver'.
Freek de J.
Toen hij nog wel enigszins leuk was.
Ga weg, Hup Ajax, Proost.
Waar is Patje?
Bij de huldiging stiekem.
@Sinterbikske | 15-05-23 | 22:14:
Dat zou Patje nooit doen, hij komt zo het café in, let maar op en dan bouwen we een nieuw Ajax op dat volgend jaar kampioen wordt, zoals het hoort.
@Sinterbikske | 15-05-23 | 22:14:
Ja, Patje is nog aan het bijkomen van het feesten vandaag.
Komt ie uit Zuid?
Ik ben ook geboren in Rotterdam maar heb 0,0 met Feyenoord. Überhaupt niks met voetbal trouwens.
Zwaar kut gezongen.
Leuk feestje daar niet van. (voor de liefhebber)
Hij had wel beter z'n best mogen doen zeg. De hele tijd de hoge noten overslaan enzo. En ouderdom mag geen excuus zijn want neem nu Tom Jones die is 6 jaar ouder dan Leen en die zingt nog iedere noot loepzuiver en krachtig.
Helene Fischer & Tom Jones - Sexbomb
▶ www.youtube.com/watch?v=-MZrgXR75Tk
@keestelpro | 15-05-23 | 23:24: Dit was echt een super optreden en miss ( Fraulein )Fischer deed het ook prima !
1956: De geboorte van het prachtige nummer 'You Never Walk Alone'.
▶ youtu.be/RMpZl9751Mo?t=62
*proost op de terechte landskampioen Feyenoord*
En dat schud ie zomaar weer even uit zijn mouw. nice;)
Ik dacht dus dat het van Gerry and the Pacemakers was. Deze versie kende ik niet.
@UnderTheDevil | 15-05-23 | 22:11:
Het komt uit de musical 'Carousel' van Oscar Hammerstein. Het is geschreven in 1948 maar hierboven is de vroegste opname die ik kan vinden en dit is het originele arrangement uit de musical.
Wat gaat Helmond Sport komend weekend doen tegen PEC in de zinderende ontknoping van het kampioenschap in de eerste divisie?
Punten pakken, of wordt het kanonnenvoer voor PEC in een poging via doelsaldo kampioen te worden?
@keestelpro | 15-05-23 | 22:14: Stukje muzikale educatie, waarvoor dank waarde DJ.
@Nuuk | 15-05-23 | 22:15:
Ik weet zeker dat Helmond Sport zijn sportieve plicht zal doen maar als HS zicht laat inmaken met 0 - 10 ga ik wel achter m'n oren krabben.
@keestelpro | 15-05-23 | 22:14:
1945. Elvis versie uit 1967 is ook prima te nassen.
@Smoelensmid | 15-05-23 | 22:10: * Credits to Reaguurder Jos Tiebent.
Nummer stond in mega mix 159.
REAGEER OOK