BELANGRIJKE INFO VOOR KIEZERS VAN PVDA EN GROENLINKS: KLEUR BEIDE BOLLETJES ROOD!
Omdat ze nog niet gefuseerd zijn, moet u op beide partijen stemmen!
GroenLinks en PvdA zijn - na ampel moreel beraad - gefuseerd in gemeenschap van opvattingen. Maar ze zijn nog niet officieel samengevoegd en dat zorgt voor een ingewikkelde situatie bij de aanstaande Provinciale Statenverkiezingen. Sowieso is er al grote verwarring over de vraag waarom Attje Kuiken of Jesse Klaver niet op de kieslijst staan, terwijl NPO & Corporate Media al wekenlang de indruk wekken dat je op die twee moet stemmen als je van Mark Rutte af wil. Nou zijn wij bepaald geen Partij van de GroenLinks-fans maar we zijn wél voorstander van eerlijke verkiezingen. Dus willen we de linkse wolk graag even waarschuwen: Het is van levensbelang om te beseffen dat je in het stemhokje woensdag ALLEBEI DE PARTIJEN ROOD MOET KLEUREN als je op fusiepartij GroenLinks/PvdA wilt stemmen. Volg daarvoor het voorbeeld hierboven. Stem je maar op één van beiden, dan geef je in feite je stem aan BBB, JA21 of - nog erger - FvD. Dus denk er om: Steun de linkse samenwerking. Stop de polarisatie. Stem Kuiken én Klaver. Kleur beide bolletjes rood achter PvdA en GroenLinks woensdag!
VVD, D66 en CDA, woensdagavond
Social
COM PLOT?
Social
Reaguursels
InloggenWat is er mis met het FvD? Zij vertegenwoordigen kennelijk toch ook stemmen, negeren, waarom?
Je kunt ook een wolk tekenen op het stembiljet en daarin het woord "linkse" schrijven.
Overigens GS: stemmen ronselen mag toch niet?!
Proest! Wat een uitspraken van Kamerleden over natuur en Stikstof....
twitter.com/ikgeefnooitop/status/1634...
Stand-up comedy is er niks bij?
youtu.be/htgr3pvBr-I
Hold the line.
Enfin, jongens, de karavaan moet aan haar wekelijkse tocht beginnen, dus ik mag niet treuzelen, maar ik was op zoek naar @Bad_Casey, want die goede jonge was blijkbaar jarig.. gefeliciteerd nog BC, ik ben zwaar te laat, maar des te welgemeender met mijn verjaardagswensen. Hoop dat jij een mooie dag had gisteren! Tevens heb ik een liedje gevonden, voor jou, en ook gewoon omdat het een leuk nummertje is: Toto - Hold the Line.
youtu.be/htgr3pvBr-I
Het is redelijk jaren 60 dat je met een rood potlood ergens in een stemhokje je stem moet uitbrengen. Zelfs geen stemcomputer in het hokje.
Kan met DigiD best gedaan worden,met machtigingen wordt de boel toch genoeg belazerd.
Hallo Denk.
Ja zo'n hillary clinton stemcomputer. Zijn heel wat regenten mee in het zadel geholpen vermoed ik.
Wij zijn er destijds niet aan begonnen want fraudegevoelig, hackgevoelig, oncontroleerbare codes.
Seaweed - Service Deck
www.youtube.com/watch?v=Q1P08MhPgV0
Goedemorgen. Niet dat ik gisteravond nou echt een doorwrocht Geldblog over de gang van zaken in de VS momenteel had verwacht, maar de vrije markt ophemelen terwijl de belastingbetaler dit weekend weer voor meer dan $100.000.000.000 de teil in gaat omdat een aantal handige jongens meer oog hebben voor hun bonus dan fatsoenlijk risicomanagement?
Ach ja. Gelukkig was er gisteravond de uiterst voorspelbare Oscaruitreiking, dat scheelt weer. Zeker in termen van headlines. Koffie en op naar woensdag!
Vaag ze weg!
Tja, omvallende banken. Het zijn niet de belastingbetalers die daar het schip in gaan maar de rekeninghouders. Of bedoel je het garantiestelsel (FDIC)? Die betalingen zijn juist aan belastingbetalers. En is dan weer een voorbeeld van iets dat niet bij de vrije markt hoort.
Zei Hayek niet ook dat een vrije markt een sterke, onafhankelijkje en kritische, de burger beschermende rol moest hebben, dan? Of was dat Friedman? Of allebei? Of eigenlijk iedere fatsoenlijke, zichzelf respecterende en serieuze econoom..? Bedrijven gaan zichzelf geen beperkingen opleggen. Dat doe ik ook niet bij mezelf. Doet Rutte ook niet bij zichzelf. Dat moet een overheid doen... helaas zit daar nu het Rutte-beestje in, en die lijkt, samen met cum suis, een enorme parasiet te zijn.
Pharming Leiden is voor 40 miljoen het schip in gegaan bij SVB. Het garantiestelsel betaald een laar ton uit.
@sjef-van-iekel | 13-03-23 | 09:24: paar ton
@sjef-van-iekel | 13-03-23 | 09:24: *betaalt
En komt er ook een herdenking voor de Barbarijse slavenhandel ?
"vanaf 1 juli dit jaar wordt Keti Koti voortaan groots herdacht en gevierd in Alkmaar"
www.nhnieuws.nl/nieuws/315921/alkmaar...
Dat moeten wij zelf initieren.
*Belangenclubjes, klaagzangen en slachtofferrol opstarten doet*
XR klaagt over de inzet van de waterwerper, hun demonstranten kregen het koud vanwege de douche en de tent van de politie voor de opvang van de waterwerpslachtoffers was soms niet te bereiken.
Hoe wereldvreemd ben je als je zo durft te klagen? Ze zijn echt van het padje af bij XR.
Was zelfs zo geregeld dat de brandweer tenten had neergezet waar droge kleding te verkrijgen was ???? Nederland pamperland. nieuws.nl/algemeen/20230311/brandweer...
Ze mochten niet op de A12 komen, zei de interviewer dat, of liet die ze gewoon weer hun gang gaan?
Tweehonderd van de in totaal zevenhonderd klimaatactivisten van Extinction Rebellion die zaterdag werden gearresteerd voor het blokkeren van de A12 in Den Haag zijn erin geslaagd anoniem te blijven. Ze werden rond middernacht vrijgelaten en ontkomen aan strafvervolging omdat de politie niet weet wie ze zijn.
m.haarlemsdagblad.nl/cnt/dmf20230312_...
Klagen mag toch. Maar zo erken je wel betrokkenheid en kun je verantwoordelijk gehouden worden. Dat gebeurt niet/nauwelijks. Die lelijke graffiti staat nu al maanden op de muren bij de A12. Niets...
Voorts ook een kwalijke rol voor de media die dat xr zootje een podium blijft geven.
Gelukkig krijgen we wel een sleepwet, gaan we elke uitgave boven 100 Euro controleren -sarcasme uit-. Van twee honderd personen die fysiek ergens vastzitten lukt het niet de naam te achterhalen? Was het niet mogelijk om wat DNA te verzamelen?
@Gebakschep | 13-03-23 | 08:42: DNA kan niet a) DNA van aangehouden verdachte kan alleen bij Voorlopige hechtenisfeiten b) al zou je DNA hebben en verdachte zit niet in DNA databank weet je nog niet wie het is.
Op de weg zitten en de boel blokkeren = passief geweld, en dat mag. Die lui van de weg af slepen / spuiten = actief geweld, en dat mag niet. Het is het aloude “does this bug you? I’m not touching you!” getreiter vertaald naar een “filosofie” waarbinnen zij hun gang kunnen gaan maar wij er niets aan mogen doen. Krakers noemden vroeger hetzelfde principe al (kraken is passief, uitzetten actief).
Misschien hebben ze thuis helemaal geen douche en zijn ze dus erg geschroken ;))
Mijn punt is dat alle internet verkeer wordt gemoniteerd, straks iedere uitgave boven de 100 wordt gecontroleerd, maar als je iemand fysiek oppakt niet een poging mag doen om te achterhalen wie die persoon is.
@Gebakschep | 13-03-23 | 08:42: Moeten ze wel in de databank zitten, anders weet je nog niet wie het is. DNA afnemen voor toekomstige zaken lijkt me een prima idee. Ze hadden lijm op de vingers gesmeerd om vingerafdrukken onmogelijk te maken en strepen geschminkt om een foto te saboteren. Die strepen kunnen er wel vanaf met wat aceton en die lijm peuter je er ook zo vanaf. Zo niet, in de cel smijten totdat de vingertjes schoon zijn, al duurt het een half jaar. Met de huidige werkwijze staan de politie en het OM gewoon gigantisch voor lul. Als minister Dilan nou echt goede wil heeft, zoals ze afgelopen week verkondigde, zouden de verantwoordelijken die gezorgd hebben voor vrijlating van de anonieme actievoerders, deze ochtend al op het matje moeten komen en nog flink moeten praten om hun baan te behouden, als dat al zou moeten lukken. Dit is klinkklare ondermijning van de rechtsstaat door mensen die het uit moeten voeren. Een soort hoogverraad waar eigenlijk alleen maar ontslag op de plaats zou zijn.
Volgens mij is er een identificatieplicht. Kun je je niet identificeren dan boete!
Volgens mij was de locatie van de demonstratie verboden, dus is er een strafbaar feit gepleegd. Dus bij identificatie weigere na een strafbaar feit, is weigering mee te werken met een politie vordering. Lijkt me simpel, als je je niet kan identificeren ben je een onbekende, en daar hebben we speciale opvangplekken voor. Succes tussen de Syrische tandartsen en Afrikaanse gelukszoekers.
@Kopieerapparaat | 13-03-23 | 09:02: JE kan ook gewoon veroordeeld worden onder een nummer als ze je echte identiteit niet weten te achterhalen.
@johnyl | 13-03-23 | 08:48: Vingerafdrukken afnemen kan toch op zijn minst wel, lijkt mij?
Nog slaperig, koffie gepakt en zet net m'n tv aan op WNL want hoef je niet bij na te denken. Kijk ik recht in het gezicht van tafelgast Kaag.
#horror
Erg slim van GS om advies te geven om beide bolletjes GL/PvdA rood te kleuren, de twijfel is gezaaid voor degene die in het stemhokje staan en denken: "shit was het nu... 2 of 1 bolletje rood kleuren" ? Klopt het wel die 2 bolletjes.. of is het toch niet waar ?
Het is natuurlijk twee keer een half bolletje.
Ja, bij GS zijn ze stiekem VVD aanhangers. En als je het fout doet, dan is je stem ongeldig.
Maar serieus: als je links wil doen, dan kan je beter SP stemmen in plaats van de grachtengordel-socialisten die tot nu toe Rutte steeds geholpen hebben in de eerste kamer.
@ParadiseLost | 13-03-23 | 08:41: Mee eens Peter Kwint of Renske Leijten
Vink je zowel groen-links als pvda aan krijg je bij het naar buiten gaan te horen, veel dank voor uw stem op Hugo de Jonge!
Ik kleur helemaal niks. Gaat blanco de stembus in
Wat gebeurt er dan met je stem?
@De_fluitlokker | 13-03-23 | 08:25: Bedankt voor uw stem op de VVD.
Dat zal ze leren.
Not.
@De_fluitlokker | 13-03-23 | 08:25: Is een soort tegenstem, gebeurt er verder niets mee, altijd doen,
Blanco/ongeldig
Kiezers kunnen blanco stemmen. Iemand stemt blanco als hij geen enkel vakje van het stembiljet aankruist. Het uitbrengen van een blanco stem heeft, net als niet-stemmen, geen invloed op de zetelverdeling. Voor de berekening van de uitslag en de kiesdeler/kiesdrempel worden uitsluitend de op de kandidaten uitgebrachte stemmen geteld. Het is dus niet zo dat een blanco stem naar de grootste partij gaat.
www.kiesraad.nl/verkiezingen/tweede-k...
Met andere woorden: Je stem gaat verloren, het telt niet mee bij de bij verdeling van de zetels, de zetels worden alsnog verdeeld onder de deelnemende partijen waarbij de grootste partij de grootste hap van de koek krijgt.
Uit protest kan je beter tegen stemmen dan, blanco stemmen, of je stem ongeldig te maken, het is onzinnig.
Bij de laatste verkiezingen van de Tweede Kamer waren er 13,29 miljoen stemgerechtigden waarvan en 10,46 miljoen mensen een stem hebben uitgebracht.
Blanco stemden 17.173 kiezers (0,16%) en 22.652 (0,22%) stemmen waren ongeldig.
De VVD kreeg een 2,36 miljoen stemmen terwijl er 2,83 miljoen mensen niet kwamen opdagen, deze 2,83 miljoen stemmen stonden voor zo'n 30 zetels in het parlement, en maar kankeren op het beleid.
@BadPatNL | 13-03-23 | 09:02: Idd., waarom zou je de moeite doen om in die gevallen naar een stembureau te lopen?
Q: GratisTipMan: ik heb buren waar ik een ont-zet-ten-de hekel aan heb! Tegelijkertijd ben ik wel een hele grote dierenvriend. Heb zomaar het vermoeden dat u wel een gratis tip voor mij in petto heeft!
A: GTM: uiteraard, koop enkele kilo's strooivoer voor vogels... Heimelijk strooit u kwistig dit vogelvoer rondom de perimeters van uw buur zijn terrein. Weldoorvoede vogels zullen weldra op het terrein, huis, ramen en auto hun bird droppings flatschen. Een win-winsituatie zoals men zegt!
Belachelijk!
Stem weer Libertaire Partij. Het zal wel een verloren stem zijn aangezien de rest van Nederland meer overheid wil.
Minder overheid, de oplossing voor alles?
Dat wel heel simplistisch.
Sommige dingen kun je beter samen doen, andere dingen juist niet.
Daar is een blanco stem dus goed voor, je geeft niemand een stem, ze zijn het niet waard, zegt je blanco stem.
@AdvocatusDiaboli | 13-03-23 | 08:29:
Als je er vanuit gaat dat een overheid niet in staat is juiste beslissingen te nemen is een kleine overheid een heel goed antwoord.
Kijkend naar wat er de afgelopen 50 jaar gebeurt is denk ik dat echt liberaal het enige antwoord is
Getver. Wakker worden met NPO66.
Dat wordt een onderzoek naar GS van euvsdisinfo…
Ik sla de verkiezingen over dit jaar. Ben er achter gekomen dat het rijk de stikstofvergunning helemaal niet rond heeft. Voor al deze extra verkeersbewegingen hadden zeker 5 boeren uitgekocht moeten worden.
subliminal message
Is dit niet gewoon strafbaar…. GS. Vraag dit voor een vriendin die Burgemeester is in Amsterdam..
Nee, zowel PvdA als GroenLinks stemmen is niet strafbaar.
Veel mensen weten dit niet.
DIT is Halalsema...
Ik sla over dit jaar. Ik ben voor radicale maatregelen tegen klimaatverandering en verlies van biodiversiteit, maar ik wil ook een immigratie en asielstop en einde aan fokpremies.
In andere woorden, geen enkele partij om op te stemmen.
Een fusie tussen groen links en JA21 zou uitkomst bieden
Welke klimaatverandering?
Provinciale Statenverkiezingen gaan helemaal niet over geboortebeperking in Afrika en India.
@Stinkendzadel | 13-03-23 | 08:06: Ik hoorde pas iemand zeggen "klimaatstijging". Het moet niet gekker worden.
Dus blanco stemmen.
@Usumani | 13-03-23 | 08:29:
Het kan nog gekker hoor.
D66 zei gisteren in een reclamefilmpje dat ze het klimaat gaan aanpakken!
@gato | 13-03-23 | 08:39: Waarmee je niks bereikt. Je stem telt alleen mee voor de opkomst, verder gaat ie de prullenbak in.
@entredeuxverres | 13-03-23 | 08:45: Dat werd tijd. Dat zal het klimaat wel leren om constant z'n eigen gang te gaan.
Goed stemadvies, maar moet je dan niet beide bolletjes voor de helft inkleuren?
Mörser - All to Suffer
www.youtube.com/watch?v=a7-yMpNbw14
De tegeltjeswijsheid “ben je onder de 25 jaar en stem je rechts dan heb je geen hart, ben je boven de 25 en stem je links dan heb je geen verstand” is nog altijd de beste graadmeter voor een stemadvies.
Vroeger wel. Nu moet je kiezen tussen rechts en heel fucking dom rechts.
Het menselijk brein ontwikkelt zich nog tot het 28e levensjaar, heeft VU-hoogleraar Neuropsychologie Erik Scherder wel eens uitgelegd. Vooral de lange termijn overzien is nog niet volop ontwikkeld, vóór je 28e.
Het blijft alleen een beetje vreemd dat je geen hart zou hebben als je niet links zou zijn. Het socialisme is de enige religie die de islam in moorddadigheid heeft overtroffen. Met ongeveer 100 miljoen tot 200 miljoen doden in de 20e eeuw, door (staats-) terreur, genocides en (deels opzettelijk geplande) hongersnoden.
Veelzeggend is de populariteit van Che Guevara prullaria.
Gisteren ook weer zo'n poster continu in beeld in NPO-programma "kiespijn". T-shirt held Che was echter een oorlogsmisdadiger die naast krijgsgevangenen ook hele families liet executeren. Bovendien vond Che het geil om geliefden van zijn slachtoffers te dwingen de executieplaats te schrobben. Alle bloedspatten, botresten en hersenresten werden weggepoetst terwijl het volgende slachtoffer al stond te wachten.
En die klootzak is dus een icoon op links, nog steeds.
Dat vind ik dan weer vrij harteloos.
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 07:58: kan je het ook uitleggen zonder gebruik te maken van politiek jargon?
@Papa Jones | 13-03-23 | 08:00: de prefrontale cortex met name
@Dandruff | 13-03-23 | 08:11: Ik wist dat niet en denk velen met mij.
@gato | 13-03-23 | 08:42:
Che Guevara's misdaden zijn inderdaad nogal onderbelicht, wat vreemd is gezien de populariteit van die Guevara prullaria. Ik verwijt dat niet zozeer jonge naïeve kinderen, maar vooral de linkse journalistiek. Erger nog, veel (zelfs bejaarde) journalisten en TV-sterren zijn nog steeds helemaal lyrisch over die moordmachine. Gisteren dus die poster de hele tijd in beeld; 2 weken geleden zag ik Joanna Lumley (AbFab) soppen op Che in een of ander Max-reisprogramma, op Cuba.
Jong en naïef zijn is een ding, maar het is wel raar om met T-shirts en vlaggen te lopen van iemand die zoveel op zijn geweten heeft. Iemand die met een T-shirt van een onbekende nazi-beul rondloopt krijgt daar ongetwijfeld gezeik mee, en terecht. Je koopt en draagt toch geen portretten van een volslagen vreemde? "Wir haben das nicht gewusst" is geen excuus, en zeker niet voor een TV-programma.
Pensioensleeftijd in Frankrijk dus omhoog van 62 naar 64. Elke gelegenheid om niet te werken, wordt met beiden handen aangepakt in zulke knoflooklanden.
Het is berekend dat de miljoenen Fransen die op straat zijn gaan staan, niks gaan doen dus eig, samen, bij elkaar opgeteld, een HALF jaar aan tijd hebben ingenomen. (Aantal protestanten x tijdsduur protesten = tijdseenheid gedeeld door deeltijds (4/5) werkenden op het eind van hun loopbaan).
Had men dus niet gaan staken, had men een joker kunnen inzetten en op 63.,5 jaar kunnen stoppen i.p.v. 64.
Goedemorgen nachtploeg!
Uitstekende stemtip! Op naar de nul zetels…
*Koffie zetten doet…*
Goedemorgen! Ik moet ff checken waar ik op mag stemmen want Duits.. heb wel een stembiljet gekregen dus ik mag ergens iets inkleuren maar moet dus nog even uitzoeken en uitpluizen wat. Dank voor de koffie, nu snel ontbijt! Fijn begin van de week gewenst, iedereen!
De NYT:
"When the government announced plans on Tuesday to clamp down on asylum seekers, Gary Lineker tweeted, “This is just an immeasurably cruel policy directed at the most vulnerable people in language that is not dissimilar to that used by Germany in the 30s, and I’m out of order?” Conservative lawmakers said he had misused his platform to voice a political opinion.
The playbook for Britain’s bill on migration seems taken from Australia’s unyielding approach, which experts say is “inhuman” and of dubious legality."
Je gaat toch vragen stellen. Is omvolking al dan niet een echt gevaar.
Kijk naar Noord- en Zuid-Amerika, Australië, wie zijn toch die mensen?
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 07:52:
Iedereen uit deze "shithole countries" (dixit Trump) wil graag in een goed land wonen. Vaak willen ze daarvoor veel betalen en hard werken. Dus je zou zeggen: een win win situatie voor die rijke landen. Maar als wij een verzorgingsstaat hebben dan kun je niet zomaar iedereen binnen laten. En we hebben al niet genoeg woningen in Nederland. Dus het is inderdaad moeilijk. Ze zeggen wel eens dat als je de grenzen niet potdicht maakt mensen ook makkelijker heen en weer reizen ipv dat ze hier koste wat kost blijven zitten.
Bankengedoe in de VS. De FED grijpt sneller in dan in 2008. Zou het lukken of barst de bom?
Wordt moeilijk, als de sneeuwbal eenmaal gaat rollen. Die bazen van de SVB wisten het al, pakten al hun geld en gaven advies aan hun personeel het ook te doen, Oh wat zijn die Amerikanen pissig, want nog 10 banken zijn gevallen.
En in Nederland hoor je niets erover, terwijl in Amerika iedereen loopt te stuiteren. Als de Fed niet ingrijpt , wordt dit erger dan de Lehmann Brothers, Dan hoeven we ons niet druk meer te maken, dan is het geld weg, want ook Credit Suisse valt en nog heel veel meer banken.
Deze meneer legt u de maandag even uit.. grappig
youtu.be/y3j-TLcum2g
VN (uit Blendle, dus een voor allen toegankelijke link lukt niet, daarom wat uitgebreidere citaten):
Maar met de Provinciale Statenverkiezingen in aantocht worden de schuttersputjes weer betrokken. Zo presenteerde BBB samen met JA21 het volstrekt onhaalbare plan om het aantal natuurgebieden in Nederland te halveren, want ‘wat is natuur?’ – terwijl de tijdens Rutte-I door CDA-staatssecretaris Henk Bleker getorpedeerde plannen voor aaneengesloten natuurgebieden in de Ecologische Hoofdstructuur de huidige stikstofcrisis juist zou hebben kunnen voorkomen. En zo verklaarden de twaalf provinciale lijsttrekkers van D66 dat ze BBB uitsluiten van coalitievorming, want ‘Partijen die de aanpak van stikstof en klimaat blokkeren, zullen ons recht tegenover zich vinden’ – terwijl de inzet nu juist zou moeten zijn eindelijk met de boze boeren tot een vergelijk te komen. Aan de vooravond van de Statenverkiezingen koersen de kemphanen weer af op een hopeloze verlenging van de impasse.
Je zou haast terugverlangen naar de tijd dat Henk Bleker en de rechtse populisten nog niet op het toneel verschenen waren, dat uitgerekend VVD-minister Pieter Winsemius de Ecologische Hoofdstructuur ontwikkelde, dat de boeren zich nog lieten vertegenwoordigen door de redelijke krachten binnen het CDA, en dat D66 zich het ‘redelijk alternatief’ noemde. Maar zulke gedachten hebben natuurlijk weinig zin.
Te hopen valt in ieder geval dat de kemphanen na de Statenverkiezingen iets van die redelijkheid weten op te diepen, anders hebben uiteindelijk de natuur, de bouwers én de boeren alsnog het nakijken.
Het is zo bijzonder dat het nu zo slecht gaat met de natuur terwijl de landbouw al 30 jaar op rij minder uitstoot.
Het is ook bijzonder dat er wetenschappers zijn die vinden dat er van alle modellen weinig klopt.
Ook frappant is het dat de stikstof uitstoot technisch terug gebracht kan worden in de landbouw, voor een minder bedrag dan dat men nu denkt nodig te hebben, maar dat dit weggewuifd wordt.
Het zou zomaar kunnen dat, wanneer er niet gekeken wordt naar alternatieven en men dreigt met onteigening en beroepsverboden dat dan heel redelijke mensen behoorlijk onredelijk worden.
Ergo, de angst bij de middenpartijen en de gelijkgeschakelde msm voor bbb zit er behoorlijk in, en terecht. Onder leiding van Rutte en Kaag hobbelt Nederland van ene naar de andere zelf gecreëerde crisis.
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 07:48: Dus boeren zijn koeien mishandelaars?
U begrijpt dat u nu af bent, toch?
@Nuchternederland | 13-03-23 | 07:52:
Awww wat schattig een persoon die niet weet hoe melk geproduceerd wordt. Maar wel voor de boeren is.
Ik hou het kort. Koeien worden zwanger gehouden zodat ze melk produceren, hun kalveren worden geslacht en verkocht aan o.a. Duitsland, ze halen amper de helft van de verwachte levensverwachting van een koe.
Maar dat is niet eens het ergste. Heel veel boeren gaan zo slecht om met hun koeien dat, let op, ze uit de "melkunie" worden getrapt wegens ondermatige melk. Boeit die boeren niets want die verkopen het elders.
Oh op uw kosten trouwens. Want subsidies blijven ze krijgen.
@Nuchternederland | 13-03-23 | 07:52:
Schout is woketariër..
Iets met scheren en een kam ofzo
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 07:48: Misschien moet u eens op bezoek gaan bij een melkveehouder om wat bijgeschoold te worden....
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 07:57: wel interessant, bij Keuringsdienst van Waarde had men eens een programma over legkippen. Kwam erop neer, dat de huidige, moderne kip gekweekt is naar zowaar een (doorgefokte) topatleet is die circa 325 eieren kan leggen per jaar. En een economische levensduur heeft van een kleine 2 jaar.
Vroegah, legde een kip circa 20 eieren per jaar. Een hen kan in natuurlijke omstandigheden ongeveer zes jaar oud worden.
Zelfde met koeien; hebben een economische levensduur van 5 à 6 jaar. Dit terwijl een koe gemakkelijk 20 jaar kan worden.
Van 'hoeve' naar 'hoeveel'.
Zag gisteren op de televee een moedertje wiens zoon van 18 in het leger doodgemaakt was door collega's/vriendjes. Had ook geen tandjes meer. Ergens in Azerbeid dinges of zeau. Hoeveel shit per dag/per uur te zien en moetende verdragen. Ook de kijkerts.... #Zijdenroute
*Zijderoute. Wat maakt het trouwens uit.
@Weethetallemaalniet | 13-03-23 | 07:07:
Het maakt veel uit. De nieuwe "zijderoute" is namelijk een plan van de Chinezen om ons, westerlingen, uit de gehele handel te pleuren. Wij schamen ons nog steeds over wat wij Afrika hebben aangedaan maar de Chinezen en in mindere mate Russen hebben daar geen enkel probleem mee.
Dus zijderoute, ja dat was al eeuwenlang belangrijk.
Voor de mensen met teveel geld hier, ik kan je aanraden om eens te gaan denken aan Mozambique.
Nigeria.
Zuid-Afrika.
Afrika is hard op weg om onze vergrijzing in de poetert te nemen en zonder verdoving. Hoe? Misschien met hulp van de Chinezen, en Russen doen hun best. Maar vanuit ons? Enkel de Fransen doen nog een beetje hun best.
Dus straks als u trots kijkt naar uw foto van vroeger. Denk er nog een keertje aan die #zijderoute dat netwerk van #karavaanroutes
Sisters of Mercy - Dominion / Mother Russia
www.youtube.com/watch?v=-o-6ftmw8CE
Goedemorgen, laten we maandagochtend maar eens lekker positief beginnen...
Chris Rea - It's All Gone
youtu.be/St6RPRzFLDU
Ja, mooi, de albumversie van zeveneneenhalve minuut. Mét solo op de Fender Rhodes van toetsenman Max Middleton, vanaf een minuut of vijf.
oud Nieuws.
* Familie kroongetuige Nabil B.: 'We zijn niet veilig'.
* Hoofdofficier Midden-Nederland draagt beveiliging familie kroongetuige Marengo over.
* Vandaag uitspraak tegen oppas in misbruikzaak zeven kinderen.
* NS-machinist komt bij Maarn om het leven door aanrijding trein.
* Bioboeren zijn hoge prijs voor hun product beu: ‘Als supermarkt wil je toch niet de nieuwe Shell worden’.
* BeloftenBierBitterballen – hoe Overijssel BBB-land is geworden: ‘Hier wordt valse hoop gegeven’ volgens de Volkskrant.
* Veel verwijten in tv-debat, maar kiezer krijgt weinig nieuws te horen.
* Hoofdredactie NOS Sport treedt per direct af.
* Ommezwaai in denken over vrije markt voor Nederlandse energiesysteem; overheid heeft belangrijke sturingsinstrumenten uit handen gegeven.
* Chinese premier wil meer samenwerking met VS.
Weer: 14 graden en bewolkt.
Koffie: helaas vanochtend automatenkoffie. Kan niet elke dag feest zijn, bedankt u het de overheid maar.
Is wel zo. BBB geeft boeren (en burgers) valse hoop. Ik vind het best wel sneu voor de boeren in Overijsel die nog steeds niet weten waar ze aan toe zijn. Krijgen ze een mooi bedrag voor het bedrijf en verloren toekomstige inkomsten of zijn ze gewoon de lul die langzaam doodbloed.
Het beste nieuws is hoe zielig dan ook het nieuws dat je niet wil horen of het nieuws, het slechte nieuws, waar je op moet wachten. Terwijl je al weet hoe het eindigt.
Het is alsof je weet dat het over is maar je hebt de bevestiging nog niet gekregen.
Waarom dit meer sneu is voor Overijsel dan Friesland of Groningen? Dat is jouw vraag en mijn weet.
Ps dank aan Cugel voor het muzikale intermezzo.
Wel weer jammer van die ene reaguurder die probeerde mee te zingen. Maar een sticker op je hand voor het proberen.
@Ndranghitiari | 13-03-23 | 06:49:
Valse hoop klopt niet. BBB heeft (nu) nog geen mandaat of invloed op huidig beleid.
U reageert nu als een MSM Aragnost op twijfelzaaibericht
Komop u kunt wel beter..
Mogge Eén
Weg met die automatenzoooooi. Astu,
2 bakjes Lavazza bonenpleur voor u beiden ;))
(noodzakelijke opstart op Maandag)
@AldNuut | 13-03-23 | 07:10: hmmmmmmm...
Alles beter dan de automaten koffie.
Wij kregen laatst een zak bonen uit zo'n automaat mee. Tja, volgens internet een goede mix en kwalitiet, in het echt? Ik heb die zak weggegooid.
@Ndranghitiari | 13-03-23 | 06:49:
Kun je een hint geven? Kwam zelf recentelijk door het BBB hartland op een tocht van Deventer naar Beilen. En zit geregeld in Twente, dus ik ben geïnteresseerd.
@EEnzame SchizofrEEN | 13-03-23 | 07:06:
;-)
@cugel | 13-03-23 | 07:19:
MSM berichten, die coalitie aan het woord laten, die vervolgens vingertje wijzend naar een mogelijk eploderende conculega proberen u op andere gedachten te brengen
Stop de Stilstand roept D66, je hey hallo, wie z'n stilstand is dat eigenlijk ??
Twijfel zaaien, en de NLer trapt er weer in
* warrig verhaal, mijn hoofd wil niet meewerken
"Kabinet wil af van bindend studieadvies om stress bij studenten te verminderen: ’Slecht plan’"
Want ook jij bent heel speciaal!
@AldNuut | 13-03-23 | 07:10: Ohhh Lavazza? Ik wil ook graag, als het mag en kan. Dank daarvoor AldNuut, en dank je wel voor het nieuws, Schizo, en fijne dag, heren!
@AldNuut | 13-03-23 | 07:28:
Geeft niet. Enige tijd geleden je dorp in Friesland op Google maps opgezocht: ziet er gezellig uit. Ik groeide zelf op in Twente: Delden heeft sinds 1333 stadsrechten en je ziet er nog de Noord- en Zuidwalstraat en de Noorder- en Zuiderhagen. Van toen het nog verdedigd moest worden.
@cugel | 13-03-23 | 08:51:
Het is inderdaad nog ouderwetsig hier..
Niet zo heel erg als je het schuurtje een keer vergeet af te sluiten
Zitten overal een beetje tussen en dat heeft z'n voordelen
@anja | 13-03-23 | 08:43:
Schuift kom door..
Hij is heerlijk.. (ook nog een snufje buysman op het filter) goddelijke geuren
@AldNuut | 13-03-23 | 09:09:
Tijdje geleden voor het eerst vergeten mijn fietsslot dicht te doen. Hij stond wel redelijk verdekt opgesteld, maar toch bij een druk bosgedeelte van Twickel. Maar hij stond er nog toen ik na uren terugkwam.
music.youtube.com/watch?v=W6N3o4TDYsI...
"Please tell me something, have you met an angel?
Someone too lovely to live on earth
Well, yesterday I thought I met an angel
But she wasn't worth all she seemed to be worth
And oh, what a fool I have been
I was sure taken in
I'm her yesterday man
Well, my friends, that's what I am
I'm her yesterday man
Well, my friends, that's what I am
That's what I am, her yesterday man"
Hoe harder populist, Jesse Klaver, roept dat Rutte moet opstappen, hoe meer ik geneigd ben Rutte te steunen.
Kun je je haast niet voorstellen, maar ik heb een nog veel grotere schurft aan Jesse Kuiken dan aan Rutte.
Even door de kranten gegaan en geconstateerd niets gemist te hebben en het SpeTTeRdeBat niets nieuws heeft gebracht.
Wijsvingeren naar elkaar, polariseren en populisme.
Deze verkiezingen zijn geen landelijke, dus kun je gerust B3 stemmen.
De VVD steunt immers de boeren….toch?
Goed voor de Eerste Kamer, waar je moet voorkomen dat Jesse Kuiken & Atje Klaver een meerderheid krijgen en alles blokkeren.
Want dat zijn het simpelweg, BlokkeerHagenezen.
Stem BBB, dan doe ik SGP.
Fijne dag allemaal XX
Ik zou zeggen: stem jij GL, dan stem ik PvdA, want zelf vind ik Jesse Klaver zo'n dom broekje. Maar als je PvdD stemt vind ik dat ook een goede keus. Voor "polariseren en populisme" kun je natuurlijk ook rechts van de VVD stemmen. Geniet in ieder geval van de dag en maak één en niet meer dan één hokje rood als je links stemt. Als je rechts stemt dan mag je inderdaad zowel BBB, JA21, PVV, FVD en groep van Haga rood maken: dat vinden ze prettig.
Ik ga je goede raad opvolgen Cugel en proberen nog wat te slapen. Maak het zelf ook maar niet te laat/vroeg. Je moet de 15e gaan reizen. Beter een beetje uitgerust aan beginnen. Iedereen een hele fijne dag gewenst! Xxx
Nogmaals welterusten. Ik wil zelf ook nog wel even slapen, en ga het later proberen, maar lijk nu helemaal wakker.
Dank je, hetzelfde en een mooi begin van de week gewenst!
Dat hadden jullie wel wat eerder mogen zeggen, ik heb mijn stem al lang naar Den Haag opgestuurd (vanuit het buitenland mag je, voor het eerst, voor de eerste kamer kiezen).
Door al die onduidelijkheid heb ik maar PVV gekozen.
Het zal aan mij liggen maar ik heb dat altijd raar gevonden dat je mag stemmen vanuit het buitenland. Zowel voor het parlement als de senaat tegenwoordig. Met wel recht doe je dat dan? Je woont hier niet eens. Het is als het jaloerse ex-vriendje. Ik ben weg maar ik ga je toch het leven zuur maken. Vind ik hoor. Maar weet ik veel.
Pvv? Huh? U zit notabene tussen de buitenlanderts. * Kop tegen muur bonken gaat
O wacht. Pvv is alleen tegen buitenlanders die optisch minder lekker liggen. Blanke buitenlander
@bergsbeklimmer, op mijn kieslijst geen PVV.
Er zijn per regio verschillende kieslijsten.
Die knotsgekke oranje envelop heb ik vervangen door een gewone witte.
Dacht dat de PVV en B3 niet op een buitenlandse stembiljet stonden.
music.youtube.com/watch?v=UzB1DFmWvU0...
zal best nog wel een keertje net als vroeger, een nachie willen stappen
Op m'n puch een wijffie halen en daarna dansen in de Marathon
en na afloop op het Rijswijkse plein, een harinkie gaan happen
De dag daarna een kater dus naar Scheveningen lekker bakken in de zon
Oh oh Den Haag, mooie stad achter de duinen
de Schilderswijk, de Lange Poten en het Plein
Oh oh Den Haag, ik zou met niemand willen ruilen
meteen gaan huilen als ik geen Hagenees zou zijn
Dat is van die man die meeliftte op het succes van F Jacobse en T van Es. Kom, hoe heette hij ook al weer... leeft hij nog?
Als man van onder de rook van de Erasmus geboren kan ik dit wel begrijpen. Den Haag is een mooie stijlvolle stad, het centrum dan en Bezuidenhout.
Er zijn wijken waar je niet moet komen heb ik begrepen.
@Sans Comique | 13-03-23 | 07:12:
Harry Jekkers. Hij leeft nog en schijnt zelfs nog actief te zijn. Hij is 8 maanden ouder dan ik en is geboren in dezelfde stad, maar ik ken hem verder niet.
@J.Cash | 13-03-23 | 08:39:
Jekkers werd geboren in de Haagse Schilderswijk. Ik in de Riouwstraat, een heel andere wijk. In feite in het Emma kinderziekenhuis.
music.youtube.com/watch?v=LIRmSnhnydo...
En langs het tuinpad van m'n vader
Zag ik de hoge bomen staan
Ik was een kind en wist niet beter
Dan dat 't nooit voorbij zou gaan
Wat leefden ze eenvoudig toen
In simp'le huizen tussen groen
Met boerenbloemen en een heg
Maar blijkbaar leefden ze verkeerd
Het dorp is gemoderniseerd
En nou zijn ze op de goeie weg
Want ziet, hoe rijk het leven is
Ze zien de televisiequiz
En wonen in betonnen dozen
Met flink veel glas, dan kun je zie, hoe of het bankstel staat bij Mien en d'r dressoir met plastic rozen
music.youtube.com/watch?v=8oh9-5qD1tw...
Er werd gewoon gebeld dus zij deed open heel bedaard.
Nog geen seconde later was haar gang gevuld met paard.
Er staat een paard in de gang,
Ja ja een paard in de gang
O o een paard in de gang bij buurvrouw Jansen
Er staat een paard in de gang,
Ja een paard in de gang
O o een paard in de gang, een paard en staart
Uhm.... Zeg Cugel... wat heb jij vanavond gebruikt? Lol ;-)) Wel leuk om jou zo melig mee te maken. Hihi
@lezeres | 13-03-23 | 06:12:
Ik had die tekst van "Een glaasje Madeira, my dear" in mijn hoofd en dit soort rommel gooit YT er dan achteraan. Omdat er nogal wat mensen op GS zitten die van dit soort troep houden gooi ik het erop.
Ik ben zelf meer van "If you are going to San Francisco" en "Brown Eyed Girl" maar, dat laatste nummer, wat nu net draait, heeft geen fraaie video erbij, daarom postte ik die niet.
@cugel | 13-03-23 | 06:22: Nooit gemerkt dat mensen op GS van dat soort troep houden Cugel. Ik denk dat het overgrote deel, die twee echt mooie nummers die je noemt, veel meer waarderen. Er worden heel.wat mooie nummers gedraaid in het café. Af en toe een lekker maf nummer tussendoor is ook wel weer goed voor de stemming :-))
@lezeres | 13-03-23 | 06:32:
Eigenlijk zijn dat soort carnavalsnummers natuurlijk ook best leuk.
@lezeres | 13-03-23 | 06:32: Moest ook lachen, voor een keer best leuk en lekker Hollandse muziek.
Maar ga toch weer verder met metal.
music.youtube.com/watch?v=X1tnpLs1lns...
"All across the nation
Such a strange vibration
People in motion
There's a whole generation
With a new explanation
People in motion
People in motion
For those who come to San Francisco
Be sure to wear some flowers in your hair
If you come to San Francisco
Summertime will be a love-in there"
Een generatie met dromen (oké, vaak onrealistisch) is vervangen door rechtse zuurpruimen die alleen maar kankeren op links.
Mooie video trouwens waarin je oa beelden van Jimi Hendrix ziet.
Zo'n oproep je stemformulier zelf aan te vullen,
Stel dat iemand een identieke oproep maakt, maar dan voor bijvoorbeeld Kaag, of Rutte.
Los van de dommigheid, hoe zou daar dan op gereageerd worden?
Ik ga het niet doen, dit is geen oproep of zo, maar ik denk dat er op onder meer de msm meer aandacht aan zou worden geschonken.
Nu even ontbijt verder op maken en het nieuws doorzeven.
Goedemorgen lieve Schizo. Eerst koffie natuurlijk. Ben je weer helemaal opgeknapt nu?
Als je teksten gaat krabbelen op je stembiljet, dan maak je hem ongeldig. Geen goed idee om te doen. Zonde van je stem. Zeg ik even in het algemeen Schizo. Niet speciaal tegen jou :-))
Ik verzorg wel even wat muziek tot we de samenvatting van het nieuws krijgen ;)
@lezeres | 13-03-23 | 06:10: opgeknapt wel, dank u!
Ik snap u volledig; blijft de vraag wat er zou gebeuren als iemand een soortgelijke oproep doet met bijvoorbeeld de PVV, BBB, CU of VVD in de onfrisse hoofdrol.
Forum Kamerlid Pepijn van Houwelingen noemt de Tweede Kamer "de meest breindode, hersenloze plek in ons land". Pepijn strijkt € 8.889,89 per maand op als TK-lid (áls hij en Baudet er al zijn) exclusief 8% vakantie-uitkering en reis- en verblijfkosten.
twitter.com/mmeeuw/status/16349572358...
Misschien doet ie het niet voor het geld?
@Johan1235 | 13-03-23 | 07:16:
Misschien heb je gelijk wat Pepijn betreft, maar Thierry is duidelijk wel op geld uit, met zijn commerciële activiteiten die hij niet openbaar wil maken.
@Johan1235 | 13-03-23 | 07:16: Het mag niet, maar doe het toch, vind Pepijn wel grappig en niet dom.
@gato | 13-03-23 | 09:30:
Ja, hij komt niet onsympathiek over. Vond ik van Baudet ook niet. Hij zit alleen bij FvD, terwijl Jesse Klaver, toch wat arroganter, bij GL zit, hetgeen toch een partij is waar ik, afgezien daarvan, liever op stem.
music.youtube.com/watch?v=LYWcBg_6mQc...
"Zo betaalt de mens z'n prijs
Voor z'n egoïstisch leven
En maakt alles grauw en grijs
In het aardse paradijs
De natuur kun je straks kopen
Om nog eens door 't bos te lopen
Wat je eerst hebt moeten slopen
Want het stond zo in de weg
Die natuur dat was een flop
Want het bracht geen stuiver op
Ja, de mens is als de haai
Hoofdpijn, reumatiek, waterleiding, gasfabriek
Hoofdpijn, reumatiek, waterleiding, gasfabriek"
Goede tekst voor rechts
Heb je wel eens iets gelezen van Kahlil Gibran Cugel? Zo niet, dan raad ik je dit bij deze van harte aan. Is echt prachtig. Heb 2 van zijn boeken, nou ja boekjes. Vind De Profeet het mooist.
@lezeres | 13-03-23 | 05:43:
We hadden het, de Profeet, thuis in de kast staan, met mooie illustraties, houtsnedes. Vroeger gelezen. Mijn moeder heeft een kast vol boeken over yoga en Oosterse filosofie. Mijn vader was wat meer "down to earth": hij had chemie, specialisatie metaalkunde, gestudeerd in Delft. Ze woonden in de Riouwstraat in Den Haag, de kant van Scheveningen op toen eerst ik, en anderhalf jaar later mijn broer Jeroen geboren werd. Mijn zus is later in de Achterhoek geboren, toen mijn vader daar een baan kreeg bij Dru.
Overigens zijn nu de Oscars live, maar als ik jou was zou ik gaan slapen.
@cugel | 13-03-23 | 05:52: Heb het boek al heel lang. Laatst stukjes uit voorgelezen om iemand te troosten die een zwaar verlies geleden heeft, en met schuldgevoelens worstelt. Er staan zulke bijzonder mooie wijsheden in. Haal er zelf ook nog steun uit zo nu en dan.
@lezeres | 13-03-23 | 06:04:
Ik heb zoveel verzameld en merk hoe langer hoe meer dat je er later geen tijd meer voor hebt omdat je leven vol zit met wat er op dat moment gebeurd. Maar goed dat je mensen troost. Mijn vrouw vindt het prettig voorgelezen te worden, maar mijn zus en een kleinzoon niet echt. Jammer, want ik lees graag voor.
Truste allen.
Cugel en lezeres leuk, beetje te laat voor mij.
Cugel op naar de 15e!
Lezeres Xxx.
Welterusten, TheOne48, je hoort wel hoe het gaat.
Hee lief maatje :-))
Voor mij ook veel te laat hoor. Probeer juist weer een normaal slaapritme te krijgen. Lukt nog niet helemaal zoals je ziet. Slaap lekker maatje, Xxx
music.youtube.com/watch?v=Ld3-1RJjsIc...
Johnny Lion
Sophietje
"Zij dronk ranja met een rietje
Mijn Sophietje
Op een Amsterdams terras
Zij was Hollands als het gras
Als een molen aan een plas
Ik wist niet wat ik moest zeggen
Uit moest leggen
Iets wat Cupido wel weet
Dat zij mij meteen iets deed
Meteen iets deed"
music.youtube.com/watch?v=x8FlFTNAgQw...
Een glaasje Madeira my dear
Ted de Braak
"Hij troonde haar mee naar zijn zondige flat
En liet z'n verzameling zien, postzegels
Hij dempte het licht en ook z'n stem
En zei toen "zeg wil je misschien
Een glaasje madeira my dear
Dat drink je toch voor je plezier
J'hahahahehe 'k wil je niet dwingen als je dat soms dacht
Nee, geen alcohol op dit uur van de nacht
Maar een glaasje madeira my dear
Dat is toch veel sjieker dan bier
Ikzelf, ik drink weinig, de hemel zij dank
Er gaan weken voorbij zonder 1 druppel drank"
Jij bent ook wel echt een nachtdier Cugel)
Oeps... Ging iets mis. Wilde je alvast welterusten wensen voor zometeen. Kan zelf niet goed in slaap komen, ondanks vermoeidheid. Toch maar weer proberen. Tot gauw cugel, en heel veel sterkte de komende tijd! :-)) X
@lezeres | 13-03-23 | 05:19:
Sorry voor de gore tekst. Ik heb vanaf middernacht geslapen, maar werd net wakker. Maar hoop toch nog wat te slapen zodirect.
Alles goed met jou, lezeres?
@05:22: ja, vandaag een vrije dag, morgen even eropuit en dan woensdag stemmen en naar Ierland.
@cugel | 13-03-23 | 05:23: Beetje grieperig momenteel, maar niets ernstigs. Het heerst nogal. Als je dit een gore tekst vindt dan heb je waarschijnlijk de tegels van Boris Poepnagel nooit gelezen, lol.
@lezeres | 13-03-23 | 05:27:
Als je goed slaapt moet je lichaam het kunnen overwinnen. Sterkte en tot de volgende keer.
Had tijdje geleden fles madeira gekocht. Niet te zuipen vind ik het. Iemand interesse?
@Kattie | 13-03-23 | 08:19:
Ik heb een vrouw en (daarom) drink ik niet, maar anders zou ik best kennis willen maken.
De Grote Boeren Beweging zal de grote winnaar worden. (BBB)
Wedden?
Maar dit is de werkelijkheid:
youtu.be/uRJCW8sqY6Y?t=11107
Caroline was daar niet uit angst om te sterven voor haar idealen.
We gaan het zien Kees. Wordt best spannend! Wil je eerst nog even feliciteren met mix 150! Wat een mijlpaal. Heel bijzonder. Bedankt dat je iedere week weer zoveel moeite voor ons medereaguurders doet. Een groot en ijskoud bier voor jou! En een warme knuffel! :-)) Xxx
@lezeres | 13-03-23 | 05:17:
Hoezo ons? Ik doe het alleen maar om jou te imponeren. Ghehehe XD
@keestelpro | 13-03-23 | 05:19: Kijk.... dat wilde ik even horen, hihi :-))
Ben nu wel echt heel benieuwd hoe het de 15e gaat verlopen. Vrees het ergste eigenlijk. VVD weer de grootste. Ziet er wel zo naar uit. :-((
Oh wat fijn.
Ik kijk nu al uit naar het moment dat Thierry de uitslagen niet accepteert en zijn Sturmabteilung richting Bezuidenhoutseweg marcheert met omgekeerde vlaggetjes en onder commando van Gideon zijn bende om de omwenteling zo bloedloos mogelijk te maken terwijl men schreeuwt om Kaag haar hoofd en schavotten bouwt om Rutte, Kaag, de gehele D66 fractie en VVD fractie op te hangen terwijl ze de CU en CDA fracties willen laten smeken om vergiffenis.
De politie weet niet wat te doen tegen deze overmacht van zoveel boze burgers.
Onderwijl dit alles maken ze brandstapels voor de GroenLinks en PvdA fracties want die moeten verbranden. Dat is duidelijk.
Sylvana Simons weet nog net te ontsnappen en anderen doen zich voor als Forum aanhangers om het vege lijf te redden. Vooral SP'ers.
En toen kwamen de mariniers.
@Ndranghitiari | 13-03-23 | 05:35: Wat een hoop fantasie wielrenner, zo in de vroege morgen. Angstgedachtes? Ik weet er alles van. Beter om je hier niet door te laten meeslepen en een helder hoofd te houden.
Van Rossem heeft het over eerlijke verkiezingen. Dan is het toch vreemd, dat een aantal landelijke partijen niet op het stembiljet staan.
Waar denk je dat het rode potloodje voor is?
Je moet gewoon zelf zo'n stembiljet kloppend maken.
Alleen zo werkt democratie.
@keestelpro | 13-03-23 | 05:09: Door je stembiljet ongeldig te maken?
Dat zegt iedereen al. Daarom moet je ook gewoon jouw partij plus je favoriete politicus met de hand op je stembiljet schrijven. Problem solved.
Daar maak jij je druk over midden in de nacht. Ok.
Lucky tv - feest met Beatrix
www.youtube.com/watch?v=S-sKrog06iM&a...
Een van de allerbeste! XD
Trust K.
Trust T.
Welterusten, jullie tot één letter gemaakten!
De zommer steet er an te kommem
Tonnis in de bokse begint te grommen
I-j vuult ow net zo'n bolle in de wei
Tussen al dat mooie grei
Oeh doar zie'k een mooie deerne
Godsalderbastend wat zie ik dat geerne
Oeh dat deerntjen hitst mien op
't Bloed dat stig mien noar de kop ...
www.youtube.com/watch?v=UPgi5vP6EZA
Nitzer Ebb - Murderous
www.youtube.com/watch?v=3_2GlKk08xQ&a...
Mutter. Rammstein. Uitgevoerd door een kinderkoor. youtu.be/BzF-JEZ1RMo
Waarom is er geen politieke partij die de ECHTE belangen van de Nederlander wil behartigen? De PvhB bijvoorbeeld.
Waar staat PvhB voor? Ik zal een hint geven in de vorm van een fictieve motie:
Geachte voorzitter,
Gehoord de beraadslagingen,
Deze motie roept op tot het verstrekken van gratis bier aan alle Nederlandse burgers. Dit voorstel is gebaseerd op het feit dat bier een belangrijk onderdeel is van de Nederlandse cultuur en dat het tijd is om degenen die ervan genieten te belonen.
Bier is niet alleen een populaire drank in Nederland, het speelt ook een belangrijke rol in ons sociale leven. Het drinken van bier bevordert sociale interactie, vermindert stress en creëert een gevoel van samenhorigheid. Door gratis bier te verstrekken aan alle burgers, zouden we de sociale cohesie in ons land kunnen versterken en de kwaliteit van leven van onze inwoners kunnen verbeteren.
Bovendien kan gratis bier de economie stimuleren. De bierindustrie is een belangrijke sector in Nederland en het verstrekken van gratis bier aan burgers kan de verkoop van bier verhogen en daarmee de economie stimuleren.
Daarom verzoeken wij de regering om gratis bier te verstrekken aan alle Nederlandse burgers, op kosten van de overheid. Laten we onze burgers belonen voor hun harde werk en inzet voor ons land door hen te voorzien van deze essentiële en geliefde drank.
En gaat over tot de orde van de drank.
Hoog *hik* achtend,
PvhB.
Ook deze motie steun ik.
@TheOne48 | 13-03-23 | 03:34:
Dank namens a̶l̶l̶e̶ ̶l̶e̶d̶e̶n̶ het enige lid.
Maar dan nu de bacon-vraag: waar staat PvhB voor?
@keestelpro | 13-03-23 | 03:36:
Geen idee, iets met Bier denk ik :)
@TheOne48 | 13-03-23 | 03:38:
Oké dat tel ik voor ¼ goed. Hartelijk drank voor uw inzending!
@keestelpro | 13-03-23 | 03:40:
Graag gedraan.
Partij vh Bier? Sociale cohesie en gezelligheid, akkoord .... Maar wat te doen bij overmatig/problematisch alcoholgebruik?
En schoon is uw kunsdt gebidt.
⬇
Steun.
@TheOne48 | 13-03-23 | 03:22:
Kous.
Danclan
Blckbx in gevecht met FvD tijdens de boerendemonstratie aflopen zaterdag.
youtu.be/uRJCW8sqY6Y?t=7905
Ook steun!
Voor mensen die nog gaan proberen om een goede nachtrust te hebben.
www.youtube.com/watch?v=Ftk101psq2c&a...
Of voor mensen die eventjes willen zeggen, oh ja, dat was wel tof inderdaad.
www.youtube.com/watch?v=dIFjxCtIfww&a...
youtu.be/hzWhMREeGNs
In de geest van de opera.
www.youtube.com/watch?v=t5jaRipA5_M&a...
Yellen en Powers hebben zojuist de signature bank overgenomen. Ongeveer 2x de SVB bank.
Ehm. Nee ik was aan het kijken naar de nieuwste Japanse tank. Maar waarom is dit belangrijk?
Ik vind het namelijk niet zo heel erg als steenrijke miljardairs geld kwijtraken.
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 02:48: Omdat er nog 10 banken zijn omgevallen en we weer een 2008 krijgen, als het zo doorgaat.
Maylee Todd - Hieroglyphics
www.youtube.com/watch?v=ddpczq4MPE0&a...
Lee Fields - Ladies
www.youtube.com/watch?v=4IFmpzv7zp8&a...
Geen tegel over de twee omvergevallen banken en de mogelijke cascade die te wachten staat?
650 miljard weggevaagd aan waarde en nog geen tegel over geschreven.
In Amerika wel, hier niet.
In Amerka gaat het nergens anders over.
Zit hier iemand om het hoekje te kijken, vreemd.
Oh wacht, doe ik zelf ook.
Niks te vertellen.
‘same shit, different day’
www.youtube.com/watch?v=85cNRQo1m3A&a...
David Bowie - Cat People (Putting Out Fire)
youtu.be/zTkw6ukUVXw
Ella Fitzgerald - Ev'ry time we say goodbye
youtu.be/nP-8dzS1_rM
Rustig, het is.
Ik ben aan het kijken hoe het zit met die nieuwe Japanse tank.
www.youtube.com/watch?v=JTOOcFAjLWA&a...
Inner Circle- Bad Boys
youtu.be/on9TXY8kYyk
www.youtube.com/watch?v=D4nox3QOYvc&a...
Niet alleen voor gays:
www.youtube.com/watch?v=ouDdtLA9QVg
Kylie Minogue - Fragile
Billy Storm - I've Come of Age (1959)
www.youtube.com/watch?v=8RKBQuOEOqY&a...
THE HARPTONES - A SUNDAY KIND OF LOVE (1953)
www.youtube.com/watch?v=pvYCtdZpOMg&a...
*Om hoekje kijkt*
Nee, nog niet.
Je hebt gelijk. Nog niet.
Overkill - Coma
www.youtube.com/watch?v=FbTVVXNm9IM&a...
Links stemmen is nog nóóit zóóó belangrijk geweest! Of u nu
-GroenLinks/PvdA
-Partij voor de Dieren
-SP
-of iets anders
stemt; doen!!! Want elke stem naar rechts leidt RECHTSTREEKS naar een kabinetscrisis én uiteindelijk de totale gedwongen uitkoop van boeren, terwijl dit laatste ook geleidelijk kan onder begeleiding van een langetermijnplan. Maar de rechtste partijen willen zulks helemaal niet en koersen daarmee aan op een kabinetscrisis én een bouwstop in HEEEL Neederland.
Dankjewel VVD!
Elke stem op de PVV of FVD is een stem voor GroenLinks/PvdA om de simpele reden dat de VVD + coalitie nooit in zee gaat met die partijen dus dan wordt GroenLinks/PvdA bespreekbaar.
Beetje koehandel dus.
Dan blijft over JA21 en BBB. BBB is een marketing clubje voor boeren of eigenlijk beter gezegd veevoederbedrijven. Het gaat ze niet om boeren of burgers maar om geld te blijven verdienen aan boeren en burgers.
JA21 bevindt zich op glad ijs. Het kan de nog rechtser dan rechts rechterkant van de VVD prikkelen maar dan moet het niet met verhaaltjes aankomen van Jan van de Beek die met absurde onzin komt voor wat betreft de kosten van asielzoekers.
Die zijn inderdaad hoog, maar volgens de cijfers van Jan zouden we ergens volgende maand failliet moeten zijn. Daar hoef je geen econoom voor te zijn om te snappen. Maar dat geeft niets. Jan kan niets, helemaal niets, niet eens een website bouwen van de donaties die hij probeert te schooien van wat sneue kaalkopjes.
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 01:34:
U doet nogal boude uitspraken over een gerenommeerd statisticus. Dat zijn onderzoeksresultaten niet altijd bij iedereen in de smaak vallen betekent nog niet dat hij ze uit zijn duim zuigt. En dat de verre van objectieve activistische wetenschapper Leo Lucassen kritiek op hem heeft is vooral een compliment.
@Spring Bruissteen | 13-03-23 | 02:07:
Hij is niet gerenommeerd. Hij is niet eens een statisticus. Dat is juist mijn hele argument. Ja, zijn Twitter-bio en zelfpijpen doet je denken dat je van doen hebt met een man die van wanten weet. Maar dat is helemaal niet zo. Het is niet dat hij een onwelgevallige mening heeft of met feiten komt die men niet leuk vindt. Het is dat hij alles uit zijn duim zuigt.
Dit om de zeer simpele reden dat zijn hele "onderzoek" uitgaat van de conclusie.
De conclusie moest zijn dat asielmigratie ons miljarden kost en hij is de cijfers gaan buigen en vervormen tot hij op het punt kwam dat het niet alleen slecht was maar zo slecht dat wij als toch vrij rijk land dat niet eens zouden kunnen betalen.
Kunnen we 1 of 2 miljard ophoesten per jaar voor asielzoekers? Ja, met pijn en moeite. Maar 24 miljard is gewoon klinkklare onzin. Voor dat geld kunnen we koud 2 miljoen mensen duizend euro per maand geven. Gewoon gemakkelijk. En zo werkt het dus niet.
Iedereen met een middelbare schoolopleiding zou dit moeten weten.
En dan kan je zeggen "ja maar" gezondheidszorg en schoolgeld voor de kinderen en uitkeringen en noem maar op maar dan nog kom je niet op 24 miljard tenzij, tenzij je er vanuit gaat dat elke immigrant, nooit iets doet of gaat doen en alleen maar geld loopt te vangen. Als je dat doet kom je wel in de buurt van zo'n bedrag. Alleen is het simpele probleem met Jan van de Beek dat hij niet snapt dat immigranten niet alleen geld kosten maar ook opleveren.
Het is als de EU. Gemakkelijk te claimen dat we nettobetaler zijn. Maar als je niet in acht neemt wat we verdienen aan de EU dan praat je uit je poepgat.
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 01:34:
Op het gebied van zorg en onderwijs zijn hun standpunten niet zo rechts. Zelfs enigszins links.
@Spring Bruissteen | 13-03-23 | 02:07:
Overigens, ik switchte hier met opzet van "asielzoeker" naar "immigrant" dit komt omdat Jan van de Beek claimt dat ALLE immigranten ons miljarden kosten. Nu weet ik dat niet iedereen even slim is maar arbeidsmigranten kosten ons niet maar leveren ons op. Dit geldt zeker ook voor kennismigranten en zelfs voor studenten. Dan blijft er nog een groep over waar Nederlanders zelf voor betalen omdat verliefd op vrouw geworden in den vreemde of kinderen adopteren en nog wat redenen en dan blijf je haken op asielvreemden. Die amper 8% vormden van de migratiestromen vorig jaar terwijl wij dankzij Poetin 90 duizend Oekraïners moesten opvangen.
Voor de duidelijkheid. Die worden niet gezien als asielzoekers. Maar die telt Jan wel mee natuurlijk.
@letopuwzaak | 13-03-23 | 02:29:
Hahahahahaha!
Privatisering is de totale desensibilisering van zorg in het algemeen, dus legt u me maar eens goed uit waarom dergelijke voornemens 'links' zouden zijn.
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 02:22: Beste Schout, het kost ons vele malen meer dan slechts 24 miljard. Je benoemd zelf maar een heel klein deeltje van de kosten. O nee, je benoemd niets. Beetje dom? Alleen al in dit kleine stadje zijn alle winkeliers het zat hoeveel er gestolen wordt. niet alleen bij winkeliers maar ook bij burgers. Dan komen de verkrachtingen en aanrandingen, de messteken, de oorlog tussen de assielzoekers. Elke dag wordt politie ingeschakeld die op moet treden, er zijn advocaten nodig, mensen en kinderen mogen niet meer door het park wegens herhaaldelijke aanrandingen. Er worden drugs gedeald in stegen waar gewone mensen wonen. De lijst is km ers lang dus onze leefomgeving gaat er aan. Onrust, plus alle kosten die het tuig veroorzaakt samen is met geen getal uit te drukken. Snap je het een beetje Schout die nog nooit ooit buiten zijn eigen stolpje is geweest om het zelf eens allemaal mee te maken met je dochtertjes op safari in je eigen land. Moet je eens doen dan maak je ook eens wat mee. Ik zeg doen!
@dijkbewaker | 13-03-23 | 02:40:
Men geeft in totaal aan justitie en politie "slechts" gemiddeld 15 miljard uit. Dus dan blijft over per jaar ongeveer 10 miljard die we betalen voor wat meer dan nog? En dit is er van uitgaande dat we 15 miljard betalen alleen voor asielmigratie.
Kom op. Iedereen snapt toch wel dat asielzoekers niet 10 miljard aan goederen stelen of ziektekosten veroorzaken.
Als ze dat wel zouden doen zou dat verdomde knap zijn.
Ja21 heb ik het over overigens.
Nou Kees, zitten we zoals gewoonlijk elke zondagsavond samen te luisteren naar je Café Mega Mix en zegt mijn ega, heb je de reacties al gelezen over deze mix.
Huh wat bedoel je zeg ik ? Zelf had ik het nog niet gelezen want ik was aan het luisteren tsja. Wat een boel felicitaties en leuke berichten over je honderd vijftigste Café Mega Mix.
Beste Kees je bent voor ons een tovenaar met muziek mixen als wij denken dat een bepaalt nummer er juist in staat van wie dan ook pak jij een ander nummer wat er ook in past en dat is bewonderenswaardig en dat maakt je zo goed.
Je bent een hele fijne en lieve welbespraakte kerel en een fijne vent.
mvgrt
Cheers pegaje en de groetjes aan je ega! *tingggg*
De meeste Nederlanders zijn voor de onverminderde opvang van asielzoekers, aldus Kuiken in het verkiezingsdebat bij Pauw.
lees ik hieronder
Dus de meeste Nederlanders vinden het normaal om mensen op te vangen, terwijl daar geen ruimte, zorg, en jeugdzorg beschikbaar voor is.
En dat moeten wij geloven ....
Het lijkt mij dat de problemen enkel toe zullen nemen, en dat deze incompetentie tot nog meer slachtoffers zal leiden.
Als een blind paard, dat op hol is geslagen..
Een asielstop als oplossing voor de asielcrisis, verschillende lokale VVD-politici pleiten hier voor, en ook landelijk lijkt dit veel steun te krijgen.
86 procent van het representatief Hart van Nederland-panel vindt dat de grenzen voor vluchtelingen gesloten moet worden.
@drs.Nee | 13-03-23 | 01:07: PvdA en GL Links paradeert met humaniteit, terwijl ze totaal geen oog hebben voor wat die mensen echt overkomt in een land met gebrekkige opvang en zorg en jeugdzorg.
VVD en D66 kijkt lachend toe, en misbruiken humaniteit voor hun EU Agenda.
@drs.Nee | 13-03-23 | 01:07:
Ik pleit ook voor een asielstop. Wat nu. De grens overzetten naar de Duitsers of Belgen? Per schip afzetten in Denenmarken?
Aha. Het begint te dagen.
Misschien allemaal naar Turkije vliegen. Dat gaat vast werken.
Of nee wacht, laten we ze allemaal naar Saoedi-Arabië verschepen.
Nu al vergeten hoe Mohammed bin Salman ons in de kont neukte zonder glijmiddel toen we probeerde het inflatieprobleem op te lossen?
Vergeten dat wij Erdogan miljarden betalen om miljoenen vluchtelingen in Turkije te huisvesten?
Laten we kijken, vergeten dat Rusland alles sloopt in Oekraïne en dat er voorlopig geen weg terug is, niet met de beste wil.
Oh, en dat Rusland nog steeds de regio's beschiet waar de Syriërs gevlucht zijn?
Makkelijk gezegd, maar wie krijgt het gedaan.
(niet wilders of baudet of joost of caroline)
Dan nog even de poll van hier rechtsboven:
PVV: 28%
BBB: 21%
JA21: 18%
Zo'n uitslag op 15 maart, dat zou een enorme opsteker zijn voor de VVD66, toch een teken dat de mensen achter het beleid staan!
www.youtube.com/watch?v=E8bCwmZp5W8
ABBA - The Winner Takes It All
Vroeger. Toen ballads nog over ruige seks en elektriciteit mochten gaan.
www.youtube.com/watch?v=GjCWmUt62YE&a...
#BonScott
Met een potlood stemmen.
Dat komt natuurlijk nog uit een tijd toen ze met een gum konden manipuleren.
Waarschijnlijk dat ze daarom nog niet met stemcomputers werken.
De geschiedenis van een gum valt niet te achterhalen.
Maar een watervaste stift dat is te duur.
Ambtenaren houden niet van geld over de balk gooien.
Persoonlijk ben ik vooral benieuwd naar wat Schutzstaffel FVD gaat roepen nadat bijna al hun kiezers zich inmiddels realiseren dat het een eng gevaarlijk clubje is. Mijn gok is dat ze, en let op ik ben 1 van die mensen die de "probleempjes" met Trump en Bolsenaro voorspelde, gaan claimen dat het "onmogelijk" is voor de grootste ledenpartij van Nederland zo te verliezen en dat het WEF, de "globalisten" en Oekraïners erachter zitten en hun aanhang gaan oproepen om hun stem te laten "horen".
Zo ja, dan is er reden tot zorgen.
Zo nee, dan kunnen we er vanuit gaan dat het gewoon een zooitje balletjes zijn met geen echte kwaliteiten die de boel oplichten.
PvdA stemmers krijgen woensdag vrij van stemmen, als bedankje. Omdat het donderdag rustiger is in het stemhokje, mogen zij speciaal op die dag stemmen.
Dit geldt voor de VVD-stemmerTs
@Boris Poepnagel | 13-03-23 | 00:46:
PVV-stemmerTs hoeven alleen maar @geertwilderspvv te retweeten. Heeft Geertje het toch goed voor elkaar.
Kan nog leuk worden als mensen echt twee bolletjes gaan invullen.
Of gewoon hun democratische recht uitvoeren om Thierry of Geert op hun stembiljet te schrijven met blauwe balpen!
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 00:35: Jaja nou weten we het wel. Hier, heb je een biertje.
Of toch maar speciaal voor GL een groen potlootje meenemen?
@Papa Jones | 13-03-23 | 00:43:
Neem je een borreltje met me dan?
www.youtube.com/watch?v=dN61WU57zBw&a...
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 00:45: Ja, en nóg één! Hips!
youtu.be/BAoqVtK7Msg
@Papa Jones | 13-03-23 | 00:49:
Hehe geweldig dit. Die video ook. Hoe heb je dat gevonden?
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 00:56: Mijn vader heeft platen van Spike Jones. Het nummer kwam spontaan bij me op. Wist niet dat er ook beelden van waren, is echt jaren 40/50.
Nu pitten hier, morgen spannende dag, ben na vanavond al helemaal in de stemming;) voor wounded knee morgen !.. www.youtube.com/watch?v=AvZbmLJlSoM
Zo'n nummer wat je nooit meer vergeet
kan me herinneren dat ik het nog weleens gezongen heb, als we dronken op ons bek gingen in mijn jeugd jaren..
De meeste Nederlanders zijn voor de onverminderde opvang van asielzoekers, aldus Kuiken in het verkiezingsdebat bij Pauw. Maar, zo zei ze eerder zelf, dat gaat om een meerderheid van 60% van de bevolking.
Dat is een wel erg magere meerderheid voor een maatregel die zo ingrijpt op de samenleving. Die overige 40% van de bevolking, vertaald naar stemgerechtigden zo'n 5,24 miljoen mensen, die doen er volgens de PvdA kennelijk niet toe. Volgens de VVD overigens ook niet hoor, want die waaien traditiegetrouw straks weer met alle winden mee. Maar ergens zou je willen dat voor zulke zware maatschappelijke onderwerpen in politieke debatten een tweederde meerderheid de norm is.
Dit even los van de schijntegenstelling die de uitzending suggereert, die sterk doet denken aan hoe in 2012 de virtueel grootste partij SP werd kaltgestellt door eveneens de nadruk te leggen op een fictieve tweestrijd tussen VVD en PvdA.
Het problematische met asielzoekers is dat je er niet veel tegen kan doen. Tenminste, je kan er niet veel tegen doen wat in deze eeuw acceptabel is.
Je kan ze niet in concentratiekampen gooien, je kan ze niet weigeren aan de grens en terug in de ellende gooien, je kan ze niet systematisch uitmoorden dat zijn allemaal dingen die je vroeger gewoon kon doen maar tegenwoordig is daar weinig animo voor.
Dan blijft dus over het zo onprettig mogelijk voor ze maken. Maar ook dat werkt niet al te best.
Wat blijft dan over?
Dat is een vraag die mensen die wel serieus de problemen willen oplossen 's nachts wakker houdt. Je mag ze niet gevangen zetten, niet vermoorden of verjagen. Wat blijft dan toch over?
Mijn enige antwoorden blijven ergens tussen JA21 en de VVD hangen. Opvang in de regio en als ze toch komen ze direct aan het werk zetten waar nodig.
In Amerika kwamen ook honderdduizenden vluchtelingen aan uit voormalig oost Europa en Ierland en Italie en Polen en noem maar op. Okay, sommigen werden crimineel maar de meesten gingen gewoon aan de slag en velen gingen keihard aan de slag. Dat zijn nu de miljonairs en grotere werkgevers in Amerika.
George Bush junior heeft er een boekje over gemaakt. Best interessant.
Welk Grobbe kuiken zei dit? Feit is: Kabinet 'moet werk maken van asielstop': 86 procent Nederlanders is er klaar mee.
Veilige opvang in de regio en buitengrenzen EU op orde.
Asielbeleid.
Het huidige asielbeleid is niet meer vol te houden. Tussen de asielzoekers zitten te veel gelukszoekers die hier geen recht op asiel krijgen, maar wel de opvang vullen en de procedures onnodig lang maken. Europese samenlevingen kunnen de grote groepen migranten niet aan en vreemdelingenhaat ligt op de loer. De enige winnaars van dit systeem zijn de mensensmokkelaars.
Opvang in de regio
Voor ons staat voorop dat echte vluchtelingen recht hebben op veiligheid. Zij moeten dus worden opgevangen in het eerste veilige land waar ze aankomen. Dat hoeft niet in Europa te zijn. Wij willen bijdragen aan veilige havens in de regio zelf. Daardoor kunnen vluchtelingen veilig worden opgevangen en hoeven zij niet voor een enorm bedrag hun leven te wagen in een smokkelbootje op zee.
Wanneer veilige opvang in de regio geregeld is, hebben we geen asielloketten in Europa meer nodig. Wel kan Nederland vluchtelingen die in onze samenleving passen zelf uitnodigen. Dit doen we pas als de ongecontroleerde toestroom bijna helemaal is opgedroogd.
VVD asielbeleid: Buitengrenzen versterken.
Daarnaast moeten we de buitengrenzen van de EU op orde krijgen. Alleen zo kunnen we het aantal asielaanvragen echt naar nul brengen en zelf een kleine groep mensen selecteren die passen in onze samenleving. Als dat niet met de hele EU lukt, willen we het met een kleiner groepje landen regelen.
Afgewezen asielzoekers moeten meteen terug naar het land van herkomst. Als die landen daar niet aan meewerken, willen wij dat de EU haar macht gebruikt. Bijvoorbeeld door die landen sancties op te leggen of te korten op ontwikkelingshulp. Statushouders die veroordeeld zijn voor ernstige misdrijven, moeten hun verblijfsvergunning verliezen. Asielzoekers die ernstige overlast veroorzaken, worden in een zeer zwaar regime opgevangen.
Was getekend VVD. Heeft Rutte vanavond zijn beleid verdedigd?
Volgens Georg Wilhelm Friedrich Hegelis het handiger om zelf een vijand te creëren... hoe in 2012 de virtueel grootste partij SP werd kaltgestellt
Alles wat in dat debat besproken wordt morgen, is in de achterkamer al besloten
SP is een Loose Cannon, PvdA en GL niet
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 00:35: "Het problematische met asielzoekers is dat je er niet veel tegen kan doen." Natuurlijk kan dat !
Ongeveer twee derde van de Nederlanders ziet wel iets in het opvangen van humanitaire en economische vluchtelingen in de eigen regio. Deze vluchtelingen kunnen dan asiel aanvragen in het land van opvang, en dus niet in Nederland.
www.trouw.nl/binnenland/nederlanders-...
Waar het Kuiken die cijfers vandaan haalt is een raadsel, alle peilingen geven een ander beeld.
@Wattman | 13-03-23 | 00:41: Kuiken weet niet wat 'eigen regio' betekent.
@Papa Jones | 13-03-23 | 00:44:
Kuiken moet niet zo piepen, de overgrote meerderheid wil minder of geen asielzoekers opvangen.
Ze haalt de cijfers hier vandaan zie ik
www.ioresearch.nl/actueel/meeste-nede...
Met verkeerde cijfers aankomen en daarmee het verkiezingsdebat verstoren (= stemmers voorliegen), daar heeft de PvdA een handje van.
Remember Melkert versus Fortuijn, over de mega grote scholengemeenschappen waar Fortuijn tegen was.
@Wattman | 13-03-23 | 00:41:
Ik denk dat ik dat wel kan verklaren. De meeste Nederlanders zijn meer dan bereid om Oekraïners op te vangen maar zien verder dan dat naar het oosten eigenlijk als minder prettig.
Maar puntje bij paaltje komt het er wel op neer dat het opvang in de regio en/of ze hier aan het werk zetten zal moeten worden. Maak maar nadrukkelijk gebruik van de participatiewet.
@Papa Jones | 13-03-23 | 00:47:
Er zijn veel peilingen, heb die van haar net ook gevonden, zie linkje, maar sommige geven een vertekend beeld door heel sturende vraagstelling.
Velsen was laatst duidelijk, 59% wil dat de asielboot weggaat.
@Wattman | 13-03-23 | 00:53:
Ipsos:
Over de asielcrisis zegt een groot deel van de ondervraagden in dit Ipsos-onderzoek dat de instroom van asielzoekers beperkt moet worden; 68 procent is het eens met die stelling.
nos.nl/collectie/13915/artikel/244524...
Waar zijn deze cijfers op gebaseerd? Er was kortgeleden een onderzoek waaruit bleek dat een meerderheid van de mensen asielzoekers netjes wil opvangen dwz niet buiten laten slapen. Er is toen niet gevraagd of je meer of veel minder toestroom wil hebben........
@Red shirt | 12-03-23 | 23:52:
Er zijn meerdere mensen hier op dit forum die daar al meermaals over hebben gewaarschuwd. Thierry is van de club wij hebben zoveel gelijk dat we het desnoods met bloedvergieten gaan halen, dit bij monde van zowel Gideon als Pepijn en ik denk dat ze of gewoon grote oplichters zijn of ze zijn gewoon bloedserieus.
Men moet niet onderschatten dat de Baudet-jugend daadwerkelijk militair probeert te trainen en men moet ook niet onderschatten dat de berichten dat militante figuren uit de extreemrechtse hoek daadwerkelijk in dienst gaan en trainen maar met een secundair doel.
Dit in zo verre zo dat onze zuiderburen een speciale afdeling hebben om extremistische militairen in het oog te houden.
Wel een belangrijke post-scriptum in deze is dat het gaat om neonazi's en jihadi's.
Het moet extreem rechts toch vroeg of laat ook duidelijk worden dat Baudet met ze speelt en ze gebruikt voor zijn businessmodel.
Nederland kan hem niets schelen.
Waarom reageert u niet onder de reactie van Red shirt?
Wat een totale flauwekul, inhoudelijke kritiek is prima, maar dit slaat nergens op.
@AdvocatusDiaboli | 13-03-23 | 00:37: ''Nederland kan hem niets schelen.''
En dan , wat maakt Thierry slechter dan Rutte of Kaag.. en waarom al die aandacht, voor een partij die volgens MSM media totaal gaat verdampen in de komende verkiezingen
@intrigant | 13-03-23 | 00:39:
Het is wel feitelijk juist.
*België heeft een speciale eenheid die extremisten volgt in het leger.
*Gideon van Meijeren heeft gezeegd dat hij het liefst een opstand heeft zonder bloedvergieten
*Pepijn van Houwelingen heeft gezegd dat er tribunalen zullen komen voor, naar ik mag aannemen mensen die het niet met Pepijn eens zijn.
Intrigerend is het niet.
Maakt niet uit waar je op stemt. Formulieren gaan toch regelrecht de prullenbak in. D66 en VVD worden weer kunstmatig de grootste.
www.southparkstudios.com/video-clips/...
Vreemd, dacht dat je altijd ID moet tonen,
Tweehonderd van de in totaal zevenhonderd klimaatactivisten van Extinction Rebellion die zaterdag werden gearresteerd voor het blokkeren van de A12 in Den Haag zijn erin geslaagd anoniem te blijven. Ze werden rond middernacht vrijgelaten en ontkomen aan strafvervolging omdat de politie niet weet wie ze zijn.
www.haarlemsdagblad.nl/cnt/dmf2023031...
Wat is dít nou weer voor slap gedoe?
Het enige wat ze nodig hadden was een mugshot en vinger afdrukken denk ik..;)
'In feite is het een grote middelvinger naar het systeem, beaamt een actievoerder die onbekend wist te blijven.
Waarom ervoor is gekozen om de anonieme actievoerders te laten lopen, kan de Haagse politie zondag niet zeggen. „Daarvoor verwijzen we naar het Openbaar Ministerie''.'
Het OM... Tsja, bekend van partijdige klassenjustitie zoals met die Akwasie.
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 00:22: Nou ja, het verwijderen en arresteren van die lui is wat zo veel mankracht kost. Vasthouden is een eitje. Nu komen ze met nóg meer, volgende keer, want er zijn tóch geen consequenties.
En die koffiedrinkers... daar heb ik niets mee, maar die bezetten geen snelweg tenminste. Die liepen gewoon gezelig over het museumplein.
Klassenjustitie, de blokkeerfriezen zijn veroordeeld vanwege het creëren van een gevaarlijke situatie.
@intrigant | 13-03-23 | 00:42:
Verbaas je niet, verwonder je slechts als blijkt dat de politie in opdracht van het OM die stinkrebellen moest laten lopen.
Moet jij eens niet je ID kunnen tonen, dan krijg je wél meteen een prent!
In 2010 kwam de VVD tijdens de verkiezingscampagne met de slogan: Vandalen gaan betalen. VVD. De partij zonder daden met loze woorden. Dertien jaren later wordt schade veroorzaakt door rapaille op de Utrechtsebaan, nog steeds niet verhaald op de daders terwijl de politie ze meteen had kunnen inrekenen. Snap jij het nog? Niet normaal toch dat de politie ze niet meteen in de kraag greep en inlaadde toen ze die zwarte schermen sloopten. Daardoor worden de kosten niet op de daders maar weer op onschuldige burgers verhaald.
@intrigant | 13-03-23 | 00:42:
Ja, alle vijftien.
Ad Waterschappen: stem vooral NIET op Water Natuurlijk. Deze club is sterk gelieerd aan Groen Links. Dan weet je het wel.
Wybren van Haga BVNL, Theo Bovens CDA, Annabel Nanninga JA21 en Caroline van der Plas BBB bij Business Class.
Alweer?
@Papa Jones | 13-03-23 | 00:08:
Hun koppen zijn niet van tv af te slaan. Oh wacht... Da's kartel bij NPO.
Voor de diversiteit moet je bij RTL7 zijn; herhaling van vanmorgen.
@Botte Hork | 12-03-23 | 23:42:
Ja, vond ik ook altijd zo raar. Mensen die denken dat het fascisme verslagen was op het moment dat Italiaanse vrouwen op het lijk van Mussolini spuugde of het moment dat Hitler wel/niet zichzelf door zijn kop schoot.
Niet alleen leeft het fascisme maar het is bezig met een come-back.
Vaak wordt, ironische genoeg een quotatie aan Winston Churchill graag toebedeeld door "bepaalde mensen". Deze luidt: “The fascists of the future will call themselves anti-fascists.”
Hiep-hoi! Antifa zijn dus de fascisten en wij noemen hun vanaf nu de echte fascisten want Churchill voorspelde het al.
Alleen... Winston Churchill heeft dat nooit gezegd. Maar dat is niet het grootste probleem. Het grootste probleem is dat heel veel mensen denken dat "fascist" een scheldwoord is voor iets wat je niet leuk vind, of een autoriteit die volgens de wet handelt in.
Maar dat is niet zo. Fascisme is geen fluïde concept, het is geen multi-laag ideologie waar je zo maar iets van kan meenemen en of verwerpen. Het is niet zo dat je Jodenhaat kan verwerpen en daardoor ben je geen fascist. Zo werkt het niet. Je hoeft niet moslim, christelijk of joods te zijn om een fascist te zijn. Je hoeft niet eens wit of zwart te zijn.
Als je wil weten wat fascisme is dan moet je naar de pijlers kijken. En als je dat doet dan blijkt al snel dat fascisme niet dood is. Het leeft onder ons en heel veel mensen die de fascistische ideologie aanhangen hebben het niet eens door.
Had nep-Churchill toch een beetje gelijk.
Taal is wel fluïde. Dus kan een woord als 'fascisme' in de loop van de tijd in principe ook (een) nieuwe betekenis(sen) krijgen.
En het ergste is is dat men het gewoon niet ziet, of niet wil inzien.
Angst? Brainwashing? Gemakzucht? Onwetendheid? Waarschijnlijk een combinatie.
Hoe dan ook, voor mij is het overduidelijk. Zeker sinds 'The Great Reset'. Ze moeten wel uit de schaduw stappen. Dus creëer je een crisis crisis om de mensen af te leiden en nieuwe agenda's (verdienmodellen) in de wereld te zetten. Oorlog hier, pandemie daar enz enz. Volg het geld en alles valt op zijn plek.
Waarom reageert u niet onder de reactie van botte hork ?
Klaar!
twitter.com/beschaafdrechts/status/16...
Ja kudt ... Bedankt hé. *uit bed gaan doet om vriezer te inspecteren
Zit geen ananas op...
Stem VVD. Voor een verdere, totale escalatie van de stikstofcrisis en een totale bouwstop in HEEEL NEDERLAND, én een kabinetscrisis kado! Yeah!
Stem VVD. Voor nóg hogere verzekeringspremies want privatisering is niet beter voor úw beurs, maar voor CEO's en aandeelhouders.
Stem VVD. Voor totale tekorten bij Defensie wegens begrotingsplafonds want zo min mogelijk belasting.
Stem VVD. Voor nóg meer psychiatrische patiënten in uw portiek want bezuiniging op GGZ omdat zorgverzekeraars (óók door VVD) behandelingen te duur vinden omdat psychotherapeuten ook graag in een zo vet mogelijke villa-kasteelwoning willen wonen.
Stem VVD. Voor nóg meer verslaafde daklozen, want menigeen haakt af bij de alsmaar groter wordende persoonlijke bureaucratie en daarmee gepaard gaande keuzemomenten en ambtelijke taal want zelfredzaamheid voor iedereen en tegenslagen zijn door VVD-stemmers verdisconteerd in hun vermogen/loon, terwijl zulks bij de stinkburgers niet te dragen is.
Stem VVD. Voor nog veel meer zeggenschap van banken over burgers.
Stem VVD. Voor nóg veel meer trainering van de hervorming van de boerensector, terwijl door wetenschappelijk onderzoek is gebleken dat het merendeel van de akkers, weilanden en boerenerven zijn verworden tot totale ecologische woestijnen.
Stem VVD. Voor een totaal gebrek aan perspectief op het landschapsgebruik want visie is voor idioten en doelstellingen zijn voor voetballers.
En vooral:
Stem VVD. Voor belastingverlaging die uiteindelijk betekent dat de inflatiecijfers vooral worden gebaseerd op de hoogste inkomens waardoor grote instellingen en supermarkten hun prijzen vooral afstemmen op deze groep, waardoor de lage inkomens en de modalen volledig worden leeggezogen!
Zeg nee, stem SP!
‘Inflatiecijfers gebaseerd op de hoogste inkomens’ - heb jij zelf enig idee wat je schrijft?
@BobDobalina | 13-03-23 | 00:06:
Inflatiecijfers worden gebaseerd op grosso modo cijfers, dus dit klopt aardig ja. Meer dan aardig.
Laat mij je geruststellen naarmate je ouder wordt zul je merken dat je zelf ook aan inflatie onderhevig bent dan valt het niet meer zo op ;)
@Smoelensmid | 13-03-23 | 00:18:
Ik bén al (behoorlijk) ouder en ik wórd al(weer) ouder, dus uw mededeling is bekende koffie.
@Boris Poepnagel | 13-03-23 | 00:24: Met een toef slagroom dan , als het effe kan;)
Ik breng graag een toast uit op : Oleksandr Igorevich Matsievskyi (42) die vorige week laf werd geëxecuteerd door een stel barbaarse Russische soldaten. Vandaag door President Zelensky officieel uitgeroepen tot Held van Oekraïne. Slava Ukraini!
twitter.com/ZelenskyyUa/status/163498...
"... he was a sniper of the 163rd battalion of the 119th separate brigade of the territorial defense of the Chernihiv region Oleksandr Matsievsky. ..."
Misschien wel met een Nederlands scherpschutter-geweer....
Revolting Cocks - Attack Ships On Fire
www.youtube.com/watch?v=IFxc3r3ZpX0&a...
Front 242 - Quite Unusual
www.youtube.com/watch?v=urd8tG0xvoM&a...
Jarboe - Lavender Girl
www.youtube.com/watch?v=EmNg9jQjsz8&a...
Debatcentrum Pakhuis de Zwijger wordt de facto opgenomen in de Culturele Basisinfrastructuur (Bis) en krijgt een vierjarige landelijke subsidie van 250.000 euro. Dat komt bovenop de 450.000 euro subsidie van de gemeente Amsterdam. Dat is de uitkomst van een overleg tussen het ministerie van Cultuur en het debatcentrum, nadat het eerder een beroep tegen het ministerie won.
www.parool.nl/amsterdam/pakhuis-de-zw...
Ik denk dat er sommige mensen zichzelf nu opvreten van woede waarom het deze mensen wel lukt en hun niet. dezwijger.nl/dossiers
Ik dacht ik zoek het toch eventjes op want het boeit me verder niet. Maar ja, ik denk wel dat zo'n Pakhuis de Zwijger meer animo heeft dan de clubjes die zo'n Pakhuis de Zwijger tot het bot haten.
@Schout-bij-Nacht-J | 12-03-23 | 23:48: U linkt naar de reclamefolder. Leuk. Persoonlijk vind ik, dat al die culturele clubjes hun eigen broek moeten ophouden; evenals alle artiesten, kunstenaars en fanfares. Als er geen markt voor is, houdt het op.
@vladimirows | 13-03-23 | 00:01:
Dat vind ik ergens ook wel. Zo kan ik maar niet begrijpen dat de PVV geen subsidie krijgt omdat het geen partij is maar de FVD de allermeeste subsidie krijgt, by far, in Nederland.
Zo vind ik het ronduit vreemd dat boeren betaalt krijgen per hectare voor het weiland wat ze bezitten. Dit eventjes buiten de subsidies die ze krijgen van de EU, de regering en noem maar op. Gewoon iets van 250 euro per hectare land wat je bezit, voor eigenlijk niets doen.
Nou goed ik kan wel doorgaan maar u begrijpt me.
Zojuist de belastingaangifte weer ingediend, met als resultaat straks weer een extra centje voor op de reserve.
Dat gemekker over capaciteitsproblemen op de eerste en laatste dag snap ik nooit zo goed. Hysterisch om het direct te willen doen en dom/slordig om tot het laatste moment te wachten.
Prik gewoon een geschikt moment ergens tussen 1 maart en 1 mei. Als iedereen dat doet is er niets aan de hand. Dat de overheid extra servercapaciteit voor die twee dagen per jaar zou moeten aanschaffen is onzin.
Ik begreep dat ook niet, dan toch de volgende avond? Alsof je een concertkaartje probeert te bemachtigen.
Ik vind die capaciteitmanagement echt heel naïef hoor. Heel Digid kon twee dagen niet meer gebruikt worden. We gebruiken het voor alles, niet alleen voor aangifte doen, maar ook voor inloggen bij SVB, je zorgverzekering, aanvragen van toeslagen.
Je kunt wel mensen de schuld geven dat ze niet allemaal tegelijk moeten inloggen, maar... nee, dat kun je gewoon niét. Digid moet gewoon ten alle tijde operationeel zijn. We zíj́n al bakken met geld aan kwijt aan Digid. Dan mag er ook nog wel wat bij om te zorgen dat het wérkt.
Ik laat mijn belastingen altijd doen door iemand die ik betaal. Wat nu?
@Schout-bij-Nacht-J | 12-03-23 | 23:45: Laat hem meedelen in de winst!
@Papa Jones | 12-03-23 | 23:48:
Dat doe ik technisch gezien toch ook.
@Schout-bij-Nacht-J | 12-03-23 | 23:45: Als het goed is verdient die man geld voor je;)
@Schout-bij-Nacht-J | 12-03-23 | 23:45:
Die iemand kan toch net zo goed een geschikt moment prikken tussen 1 maart en 1 mei? Wat is het probleem?
@Schout-bij-Nacht-J | 12-03-23 | 23:45: Ik ook. Ik wil dat gedoe helemaal niet, te veel ergernis.
@Schout-bij-Nacht-J | 12-03-23 | 23:45: Was u nu degene, met dat huis in Frankrijk en Moskou? Dan heb je idd een mannetje nodig én kun je die betalen. Dat geluk heeft niet iedereen. (mits u dat was natuurlijk)
@vladimirows | 13-03-23 | 00:04:
Dat is onzeRed Shirt.
Ik vind het altijd wel amusant dat die verliezers je eerst in februari een hooghartig briefje sturen in gebiedende wijs dat je aangifte moet doen. Zelf zou ik dat graag in januari al doen. En als die sukkels dan eindelijk in maart stoppen met in de weg lopen zijn er capaciteitsproblemen. Totale amateurs.
Ik probeer 15 partijprogramma's van waterschappen te bekijken. Zijn er voor andere reaguurders dealbreakers?
Zoals windmolens ja/nee. Andere belangrijke dingen? Ik zie niet echt enorme verschillen in de partijpunten.
Ik doe denk ik maar gewoon CDA. Degelijke, grijze bestuurdertjes met hopelijk veel ervaring en weinig verdere politieke ambitie.
@de IJsman | 12-03-23 | 23:33:
Ook voor waterschap? Waarin onderscheiden ze zich voor waterschap? Ik ben voor waterschap ook geneigd op een partij te stemmen, waar ik normaliter niet op zou stemmen.
Windmolens (geen) en vooral en uitsluitend zich bij kerntaken houden.
Alles buiten dat laatste is altijd actuele politiek en moet voortdurend uitgedaagd en bevraagd kunnen worden.
Geen grijze managementlaag instandhouden die ook onder het maaiveld (op grondwaterniveau), zich gaat bezighouden met inkomenspolitiek (toeslagen/kwijtscheldingen)
@de IJsman | 12-03-23 | 23:33: Zoals die met de schoenen, die ons thuis opsloot voor de griep, en ons later zonder spuit nergens meer binnenliet, als waren we negers in Zuid-Afrika?
Wat betreft de waterschappen kijk ik niet naar partijprogramma's. Ik wil geen partij maar deskundige mensen daar aan het roer. Ik stem dus dan dus per definitie niet op een politieke partij die ook in de landelijke politiek meedoet. Het vergt best wel wat tijd en inspanning om dat allemaal uit te zoeken. Voor uw regio heb ik dat niet gedaan. Ik kan dus, behoudens een mogelijke systematiek, helaas geen echt advies geven.
stemhulp gebruiken wellicht?
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:37:
Dat ligt er toch aan waar je woont? Ik stem in deze op partijen waar ik normaliter niet op kan of zou stemmen. Het gaat om je waterschap, doen ze het goed, prima laat ze zitten met je stemmen, doen ze het niet goed, stem ze weg. Hetzelfde met de provincie, doen ze het goed, prima laat ze zitten, zo niet, stem ze weg.
Ik stem voor de gemeente trouwens ook anders dan voor de landelijke verkiezingen. Ik ben politiek geëngageerd genoeg om te weten wie de flapdrollen zijn en wie daadwerkelijk aan de slag gaan.
De helaas saaie grijze muizen met niet al te veel prietpraat zijn meestal je beste opties.
Tenzij je gewoon op een persoon uit jouw cultus wil stemmen. Dan schrijf je gewoon Thierry of Geert op je stembiljet uiteraard.
@Pardoes | 12-03-23 | 23:41:
Ik bedoel ook specifiek de partijpunten voor de waterschappen. Ben het nu ook aan het uitpluizen, maar merkte via de stemhulp dat ik ook te weinig kennis heb om sommige vragen te beantwoorden. Wat vind ik van een lobby? Wat vind ik van water naar landbouw bij droogte? Ik ben een beetje ontmoedigend van mijn gebrek aan een onderbouwde waterschapsmening:).
@Schout-bij-Nacht-J | 12-03-23 | 23:44:
Ja, zeker. Voor waterschap zou ik zomaar VVD kunnen stemmen. Of iets anders waar ik normaal niet op stem.
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:37:
Ik heb op Mijn Stem een kieswijzer ingevuld en er was eigenlijk geen enkele partij die als absolute winnaar naar voren kwam. Alles tussen de 50 en 63%. Maar ja, als leek moet ik misschien ook maar niks vinden van het waterschap. CDA lijkt een middenprogramma te hebben (duurzaam maar betaalbaar).. nou ja, oke dan maar. Ik wil vooral dat er geen debielen en politieke avonturiers bij de dijkgravenclubs komen te zitten. Dus dan lijken mij een paar noeste CDAertjes wel een goede optie. Of anders de refo's.
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:49:
Mij moet je ook niet vragen of we verzilting van de bodem moeten toestaan. Wat weet ik nou.
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:49: Daar liep ik dus ook tegenaan. Ik heb over waterhuishouding te weinig kennis. Vandaar dat ik iemand zoek die er wel verstand heeft. (Ik heb een lichte allergie ontwikkeld tegen het "zelf op onderzoek gaan". Ik vertrouw liever op de kennis van deskundigen dan dat ik denk zelf van de hoed en de rand te kunnen gaan weten na het zien van een YT-filmpje. Ik kan de implicaties van al die programma's toch niet overzien.)
@de IJsman | 12-03-23 | 23:54:
Ik had eerder moeten beginnen met deze voorbereidingen. *verzilting voor- en nadelen opzoeken*
Ja, ik zie voor de waterschappen ook graag een oudgediende. Ik begrijp je wel.
@Pardoes | 12-03-23 | 23:57:
Dit dus, Pardoes. En ik wil ook helemaal niet zelf onderzoeken, ik wil ook een deskundige kennen:-) Ik kan hier helemaal geen gedegen mening over vormen. Ik weet er niks van. Of iets goed of niet zo goed is.
Bij nader inzien ken ik wel iemand die er verstand van heeft. Morgen maar even verblijden met mijn vraag:)
Let alleen op, of de betreffende partij geen banden met d33 heeft, want via de waterschappen proberen T. de groot en co een vinger in de ruimtelijke pap te krijgen.
Ik kreeg gisteren een verhelderend foldertje in mijn brievenbus. Daarop stond een waterschap dat de steun heeft van GL/PvdA/D66. Dus nu weet ik in ieder geval dat ik daar niet op ga stemmen.
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:50:
Het zijn mijn zaken niet maar ik denk niet dat ik ooit VVD zou stemmen als het gaat om het waterschap. Ik zou eerder stemmen op een partij die water bijna letterlijk hun enige programmapunt maakt en na die selectie eens kijken naar of ik een gezond en schoon grondwater niveau belangrijker vind dan boeren of dat ik vind dat er meer gedaan moet worden aan uiterwaarden en dijken dan andere zaken. Het is heel persoonlijk. Ik denk niet dat iemand die in Limburg woonachtig is dezelfde keuzes heeft als iemand in Groningen of Friesland.
@wilderst | 12-03-23 | 23:39: Nee die moeten juist buiten blijven.. daar zijn de gated communities juist voor ;)
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 00:14:
Elke provincie is anders. Ik moet ook even bekijken wie aan het roer staan. Stel dat een gevestigde partij dat hier (nh) al jaren doet en de punten van belang komen overeen, zou ik daar niet uit principe niet op stemmen. Maar ja, het euvel zit in mijn kennis. Merk ik.
@letopuwzaak | 13-03-23 | 00:24:
Ik vind het in ieder geval zeer lovenswaardig dat je de tijd neemt om serieus te kijken naar wat het beste is voor jou en het waterschap.
@Schout-bij-Nacht-J | 13-03-23 | 00:43:
Dat is vriendelijk. Morgen de waterschapmissie hervatten:)
Buitenhof liet vandaag alleen VVD, D66 en het CDA aan het woord. Als je kijkt naar de peilingen, absoluut niet de drie grootste partijen. Het werd een incestueus triootje.
Nieuwsuur heeft een hit-piece gemaakt over vier jaar radicalisering van Baudet. Het is het draaiboek dat door de staatsomroep ontwikkeld is in de tijd dat Hans Janmaat nog een partij probeerde op te richten, en zijn vrouw nog kon lopen.
Dat de campagne op deze vuile manier gespeeld wordt, vind ik onze democratie totaal onwaardig. Daarvoor hebben onze helden van defensie niet onze vrijheid veroverd op de fascisten.
Om nu met een foutieve instructie te hopen dat het electoraat van de linkse kerk een ongeldige stem uitbrengt, is even verwerpelijk en sta ik niet achter. Je kan helaas niet stront met stront bestrijden. Daarmee zakken we alleen maar verder weg in vier kabinetten Rutte.
Het uitsluiten van de CU was inderdaad heel erg fout. De rest was niet interessant. Tenzij jij dacht dat het een debat was natuurlijk.
Het facisme is nooit verslagen. Duik maar eens in 'Operation Paperclip'.
Verder de kijkttip! www.imdb.com/title/tt7456722/ Hunters
Die radicalisering van Baudet is wel zorgelijk aan het worden. De afgelopen dagen suggereerde hij dat de verkiezingen frauduleus zullen verlopen. Wanneer hij Trump wil nadoen en hij zijn achterban wijs gaat maken dat er door 'het kartel' gefraudeert zou zijn, zou hem zomaar opruing ten laste kunnen worden gelegd. Op langere termijn zal het mij niet verbazen dat FvD verboden zal worden. Door had de uitzending van de NOS wel degelijk relevantie.
@Red shirt | 12-03-23 | 23:52:
Over Trump heeft hij trouwens wel gelijk. Ga maar eens zoeken op '2000 Mules'. www.imdb.com/title/tt18924506/
Maar dan even doorgraven.
Behalve de laatste alinea ben ik het totaal met je eens.
@Red shirt | 12-03-23 | 23:52: Ik wens het te zien als een waarschuwing.
Er bestaat ook nog zoiets als humor. Practical jokes enzo.
@Red shirt | 12-03-23 | 23:52: niemand weet of er gefraudeerd is bij de verkiezingen in de V.S. Men vond het immers niet nodig om een onafhankelijk onderzoek in te stellen.
Ha ha.
Ja, en ik zou ook het stempotlood van Grossvati von Z willen gebruiken. Kan ik met zijn PkScoot IV tot in het Abstimmloch komen?
Wat een achterlijk "debat" op die TV. De link met de waterschappen en de provincies is nergens aanwezig. Tis allemaal maar landelijk beleid en zelfs internationaal beleid waar ze over lopen te zaniken over asieldeals met landen.
Echt, serieus, waarom wordt dit op TV uitgezonden allemaal !?!?
Maar je kijkt er wel naar blijkbaar?? Trap dat ding eruit joh.
Pffff ik doe dit nu al 30 jaar, ik doe dit nu al 30 jaar mevr Kuiken.
"Daarom heb ik de wijsheid in pacht"
Kleuterschoolniveau.
Krijgt Rutte tot slot nog een paar vragen omdat u de premier bent...
Waar ie al eerder de premiersbonus kreeg.
@Botte Hork | 12-03-23 | 23:21:
Nee, staat als achtergrondgeluid aan. Muziek is ondertussen aangezet :)
@RaymyJanssen | 12-03-23 | 23:25:
Ah gelukkig, ik schrok al :)
Ik geniet. Niet vanwege het debat maar omdat hupocriet domlinks zo onzettend hard afgefakkeld wordt op feiten ook nog eens. het linkse sprookje moet nu zelfs voor dogmatisch linkse kiezers wel voorbij zijn. Dus de VVD kan dat vreselijke D66 ook terzijde schuiven, over normaal realistisch rechts is gewoon te regeren de komende jaren.
@Graaisnaaiert | 12-03-23 | 23:29: Het zou een enorme opluchting zijn als dat afgrijselijke d66 aan de kant werd geschoven.
Ai Generated Music Video - Deltron 3030 - Virus
www.youtube.com/watch?v=WJaxFbdjm8c
Attje: U bent een campagnepremier die in verkiezingstijd voor nutteloze bezoekjes in Italië zit. U moet in Nederland zijn... er zijn zoveel plekken waar compassie nodig is.
Dat is precies wat hier gebeurd: Grote woorden.
Hij wordt weggelachen als hij zegt dat hij altijd zijn woord houdt.
In dit geval zag ik hem liever in Italie dan in compassie plekken van Kuiken. Het sterk verminderen van illegale migratie is wel een groot en belangrijk punt. Begreep ik het trouwens goed dat pvda en gl daar tegen zijn? In ieder geval gl. pvda liet het nog afhangen van weetikveel.
Blackie is wel passend hier denk ik.
www.youtube.com/watch?v=_z4rJwvloaU&a...
De Nachthap.
Vandaag de beste kant-en-klaar Nachthap die je met geld kunt kopen!
twitter.com/beschaafdrechts/status/16...
Tijdje dmv chip m'n bloedglucosewaarden bijgehouden. o.a. na het eten van pizza schoot die omhoog. Wil overigens niet zeggen dat ik het niet eet maar wel met mate.
@Cornelis12 | 12-03-23 | 23:19: Pizza is niet ketogeen, stop de inname van koolhydraten helemaal en schiet vervolgens in een vetverbranding stink lekker naar aceton uit je muil en je valt 20 kilos af.. het is al zo vaak bewezen.. its all in the mind;) www.youtube.com/@DrEricBergDC www.youtube.com/watch?v=ceFyF9px20Y&a...
Stuur mij er maar eentje! Mag ik als extra topping ansjovis bestellen? Ik ben een beetje flauw.
Inderdaad de lekkerste pizza uit de diepvries.
@Cornelis12 | 12-03-23 | 23:19: Ik eet het ook met mate, 0,4 pizza deze...
Maar eet je dan ook geen brood?
@Wayan | 12-03-23 | 23:30: Past goed!
Ansjovis doe ik ook wel eens op de pizza salami. Olijven erbij. Retezout!
Maar heerlijk als je in de zomer een middag in de brandende zon gesport hebt. Ons lijf vertelt ons wat we nodig hebben
@roosvrij | 12-03-23 | 23:38: Leuk dat je 'm ook de beste vindt!
En een 0,4 pizza Stromboli bevat maar 51,86 gram koolhydraten voor de zeikerds.
Veel te weinig voor mensen die echt werk doen... Je gooit toch ook geen Moezel in je benzinetank?
@wilderst | 12-03-23 | 23:43: Yep, alleen volkoren. Van wit brood en ook bijvoorbeeld verse jus dórange schiet mn suikerspiegel ook omhoog. Bedoel het verder niet negatief maar benoem het slechts.
Klaar!
twitter.com/beschaafdrechts/status/16...
Gewoon nog een keer, lekker puh
Captain Beefheart-Hot head
youtu.be/esYPohsVi34
Nog even over laatst... Ik wist niet dat Alan Rankine van The Associates kort gelden is overleden.
Wat waren die twee mooie mannen - zeg ik als hetero.
Voor de naïevelingen, w.o. voormalig FvD stemmers, die op BBB willen gaan stemmen. Lees je eerst eens in (zie link)
www.doorbraak.eu/boerburgerbeweging-g...
En nu?
PVV, wie stemt daar nu op?
www.doorbraak.eu/pvv-wie-stemt-daar-n...
Goh, schokkend hoor. Het is echt brekend nieuws dit.
Dat Van der Plas een lobbyist is van de bio-industrie, dat wist je na haar eerste optreden.
Tsja,
Het zou kunnen, maar feit is, je weet het niet.
Wederom, als fvd , zal de tijd leren ….
@Jan Dribbel | 12-03-23 | 23:25: Diezelfde bio industrie is de hofleverancier van alle consumenten die in de supermarkten de bulk kopen in de snackbars de zooi en bij de kiloknaller op de hoek nog eens fourageren voor de goedkope bbq.. Uiteindelijk is het allemaal vraagestuurd het heeft geen zin massaal te produceren als je het niet kunt afzetten in de markt.. Daarom dat ik uit volle overtuiging Bio dynamische producten van kringloop oorsprong koop want anders heeft het voor die vaak jonge ambitieuze bioboer ook geen zin meer te produceren en verschraalt het aanbod in de markt naar een bedenkelijk niveau. Een betere boer begint op je bord.
Dank voor de link. Samengevat:
BBB = ReMarkAble = marketingbedrijf van agroindustrie en Bayer.
@Smoelensmid | 12-03-23 | 23:37: Hier idem.
@Smoelensmid | 12-03-23 | 23:37:
Same here
@ChalinaRosa | 12-03-23 | 23:54: Dan gaan wij eens samen koken;)
@Smoelensmid | 12-03-23 | 23:58: Gezellig, smile.
Lees je eens in?
De schrijver van dit artikel heeft zelf óók geen idee. Hij zegt het zelf al: ik ben ook maar een student.
@Botte Hork | 12-03-23 | 23:56: Nog een paar mensen erbij en we maken er een diner avond van.. samen koken iedereen een gang ;)))
@Papa Jones | 13-03-23 | 00:01: Toen ik studeerde zaten we iedere avond vol goede ideeën ;)
@Smoelensmid | 13-03-23 | 00:04: Lol !!
@ChalinaRosa | 12-03-23 | 23:54: Als je even Smoelensmid Gmailt raakt het niet in de vergetelheid ;)
@Botte Hork | 12-03-23 | 23:56: zelfde als voor ChalinaRosa Als je even Smoelensmid Gmailt raakt het niet in de vergetelheid ;)
Dag Kees, bedankt voor deze mix again, ik weet dat jij van muziek houdt, maar om elke week dit te plaatsen valt denk ik niet mee.
Toch wil ik jou bij deze jou In de Ridder den orde Muziek uitreiken.
Dit is een orde voor mensen die zich uitzonderlijk ingespannen hebben voor de promotie van muziek.
Helaas weten velen niets van deze ridderorde, maar bij deze
Ik stem voor.
Steun
Geen steun (gewoon omdat het kan)
Rutte is in het debat een maatje te groot voor Klaver en “witte billen” kuiken. Mocht u echt zeker zijn van over rechts, stem dan op een partij die niet aan dit debat meedoet, JA21, BVNL, SGP, BBB of PVV.
Ik twijfel dus of BBB wel zo rechts is.
Lijkt me toch meer een alternatief voor het CDA.
@Papa Jones | 12-03-23 | 23:12: voor u blijven er dan nog 4 suggesties over.
Dan hoor ik toch wat anders:
Attje: U bent een campagnepremier die in verkiezingstijd voor nutteloze bezoekjes in Italië zit. U moet in Nederland zijn... er zijn zoveel plekken waar compassie nodig is.
Dat is precies wat hier gebeurd: Grote woorden.
Hij wordt weggelachen als hij zegt dat hij altijd zijn woord houdt.
Jezus draait zich om in zijn graf en huilt.
www.youtube.com/watch?v=U__Yo4Tr2k4&a...
@Papa Jones | 12-03-23 | 23:12: De BBB is een rechts-conservatieve partij, conservatiever dan het CDA. Een beetje zoals de VVD. Alleen is BBB geen politieke partij, maar een lobbyclub voor industriëlen die hun geld verdienen aan de intensieve veehouderij.
Kuiken is een zeer matig debater met een hoog "jij bak" gehalte. Snel boos, en reageert daardoor weinig rationeel. Kortom: veel hard roepen met een plat accent, maar bitter weinig inhoud.
Witte billen? Dat u dat weet? U mag het staven met een foto
@Red shirt | 12-03-23 | 23:27: Ja, nou, ik kreeg een beetje een labiele indruk van mevrouw van der Plas. Ze kan zomaar van mening veranderen, gaf ze aan in een interview. En hupsakee alles en iedereen in Groningen compenseren, zonder degelijke controle of er niet gefraudeerd wordt, gewoon uitgaan van 'het goede in de mens'. Dat klonk toch best wel naïef/linksig.
Ik vond Klaver wel goed in het debat. Kuiken te emotioneel, de vvd vrouw viel me erg tegen en Rutte, tja Rutte is Rutte, hij kan het gewoon.
@Sieg Hein | 12-03-23 | 23:16: 5. Forum is een mogelijkheid. Why not.
@Sieg Hein | 12-03-23 | 23:16: Ik stem géén van de vier. Ik stem lokaal, op de partij Namens Noord-Hollanders.
Weinig kleurrijk die 2 VVD-ers op t moment op NPO 1.
We kennen zijn trucjes toch wel zo langzamerhand...
Dan die wegloopster erbij. Breit maar wollig door en neemt geen beslissingen.
Toch worden ze, dankzij u, weer het grootste.
Kleur hun vakje maar zwart, pikzwart. Dan is 1 vakje genoeg.
Er wordt achter gesloten deuren al langer gesproken over de komst van een asielzoekerscentrum naar Nederhorst den Berg.
Het lijkt erop dat Nederhorst den Berg een asielzoekerscentrum krijgt. Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft haar oog laten vallen op een terrein in de Horstermeerpolder, de gemeente Wijdemeren staat open om mee te werken en gaat er over praten met bewoners. Als het asielzoekerscentrum er komt, moeten er tot tien jaar lang maximaal 350 asielzoekers opgevangen worden.
www.nhnieuws.nl/nieuws/316032/vergevo...
Dit is mooi.
/watch?v=pHWIiUSV2lc
www.youtube.com/watch?v=pHWIiUSV2lc
Ik zit met vertraging naar dat Pauwdebat te kijken en wat ik al zei vanochtend: Klaver & Kuiken worden helemaal afgeslacht. Wat een onkunde bij die 2, wat een zure reacties van die 2. Walk-over voor Mark & Edith. En de verliezer? De kiezer met de kleine beurs.
Wat een zuur wijf die Kuiken, kijkt niet alleen boos maar praat ook zo.
@Cornelis12 | 12-03-23 | 23:09:
Klopt, het gezicht van "stem niet op mij". Ze willen bij de PVDA zeker het CDA achterna, hebben er geen zin meer in ofzo.
@Cornelis12 | 12-03-23 | 23:09:
Ze spreekt sommige woorden ook apart uit. Uit wat voor dialect komt ze?
Ik hoor al weken hetzelfde Kuikenriedeltje: 'Wawaa asielzoekers de schuld geven van de huizencrisis wawaa'. Was die partij maar wat Deenser.
@SterF... | 12-03-23 | 23:12: Kuiken is geboren in de stad Groningen en verhuisde op haar tiende van Hoogezand-Sappemeer naar het Friese Ferwerd.
nl.wikipedia.org/wiki/Attje_Kuiken
@Cornelis12 | 12-03-23 | 23:15:
Moet je mee oppassen met die route, daar ga je raar van lullen.
Ben je erover uit op wie je gaat stemmen, Graai?
@SterF... | 12-03-23 | 23:19: Hoogezand-Sappemeer. Doet me weer aan de lagere school denken. Plaatsen die je geen zak interesseerde met de hele klas hardop afratelen .
#opavertelt
@SIogra | 12-03-23 | 23:15: Waren ze Deenser dan zouden ze meer kans hebben, zeker weten.
@Cornelis12 | 12-03-23 | 23:21: zat Zuidbroek daar niet tussen?
En wie kent het rijtje nog van: tarwe, haver, gerst, erwten, bonen, bieten, vlas?
@Cornelis12 | 12-03-23 | 23:15: Een Groningse boerin die in Friesland het schreeuwen heeft geleerd.
Zowel Atje als Jesse likken regelmatig het poepgat van Mark.
Ik snap wel dat Mark nog even vrijgezel blijft.
David Zowie - House Every Weekend
www.youtube.com/watch?v=lfEVLXu3NXs
@ pvdAKuiken; vlees eten is niet een ongezonde keuze, het gaat om de keuze wat voor een vlees je eet, stomme doos! Daarom is jullie linkse boodschap kansloos en voor slechts beperkt publiek... jullie accent/nuance ligt verkeerd!
Vlees eten is een verworven recht voor het brede publiek, terwijl dit vroeger hoofdzakelijk aan de hogere klas was besteed. Zie nu maar eens dit verworven 'recht' in te perken. Na wijn komt bier, zal niet iedereen bevallen. Dwz, een verworven recht afgeven, of een stap naar beneden doen; bier na wijn geeft venijn.
@Hevvlan Demuru | 12-03-23 | 23:28: Tegenwoordig lijkt het andersom en eet de hoger opgeleiden weinig vlees en propt de arbeider zich vol met vlees.
@Red shirt | 12-03-23 | 23:57: Wees geen Arbeider! ;)
@Red shirt | 12-03-23 | 23:57: die vegetarische rommel wordt verkocht voor dezelfde prijs als vlees. Wie zou harder genaaid worden, de hoger opgeleide of de arbeider?
@intrigant | 13-03-23 | 01:05: is idd ook rommel, ik gebruik liever peulvruchten, bonen, noten, pitten/zaden, eieren, zuivel en/of champignons, zelfs tofu, tempé of seitan.
@Hevvlan Demuru | 12-03-23 | 23:28: isgeschiedenis.nl/nieuws/herkomst-van...
In de Romeinse tijd: bij Germanen werd dan eerder bier gedronken, in het ontwikkelde Romeinse Rijk eerder wijn.
Dat geklets over "de linkse wolk" lijkt me zwaar overtrokken. Hoeveel zetels hebben PvdA en GL samen nu helemaal? Het wordt een sterfhuisconstructie.
Zo zijn destijds de bolsjewieken, PPR en PSP ook zonder al teveel gezichtsverlies opgegaan in GL. Als de PvdA hier nu ook nog in wegsmelt, besparen ze zich in ieder geval de afgang van de totale teloorgang. Die oplossing is voor het CDA niet voorhanden, die kunnen niet fuseren, die gaan in het volle zicht van de kiezer volledig ten onder.
Het idee van de linkse wolk is in het leven geroepen door Rutte. Die wil ons wijsmaken dat er een gevaar is dat die wolk te groot wordt, en dat we als rechts tegenwicht op de VVD moeten stemmen in plaats van JA21 of BBB. Maar Rutte weet dondersgoed dat hij met de linkse wolk - in tegenstelling tot met andere rechtse partijen - prima zaken kan doen in de senaat. Niet zo raar: het regeerakkoord is geschreven door D66 en zo links als de pest.
@Muxje | 12-03-23 | 23:09: Ja, het zal inderdaad wel weer een opzetje zijn om er weer eens een 'tweestrijd' tussen de VVD en 'links' van te maken, net als destijds met Rutte en Samsom. En toen ze de buit binnen hadden, wisten de twee 'tegenpolen' niet hoe gauw ze samen een kabinet in elkaar moesten knutselen. Pure oplichterij.
Het word een debat waar Rutte dus kuiken, en klaver dingen laat zeggen waar beide kanten niet bij hun achterban mee aan kunnen komen. Dus beetje tweespalt zaaien. Ding is dat dit debat niet eens voor de vvd is, maar voor d’66 want als die twee goed struikelen gaan die stemmen eerder naar d’66 dan naar vvd.
Voor de tweede keer de stemwijzer voor de waterschappen ingevuld, en wederom kom ik op BVNL. Met kop en schouders.
Dilemma: Van Haga is wél een ontzettende wappie.
mijnstem.nl/waterschappen#!/
Interessant trouwens: helemaal onderaan stond bij mij BBB.
Samen met Partij voor de Dieren.
Die laatste komt vast door die vraag over muskusratten, haha.
BvNL 75%
Ik wilde het al aan je vragen. Ik kan geen sites vinden met de verschillen uitgelicht, dus moet al die programma's gaan doorspitten. Wat waren voor jou belangrijke factoren? (Waterschappen noorderkwartier)
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:12: Ik zit ook bij Noorderkwartier.
Voor mij waren de windmolens belangrijk (stoppen ermee), dat het waterschap zich bezighoudt met kerntaken, en dat regentonnen niet zomaar weggeven worden. Als je hem écht wilt, en wilt gaan gebruiken, dan koop je die wel.
Oh ja en de muskusratten mogen aktief bestreden worden.
Maar ik doe hem nog een derde keer, misschien vergeet ik iets.
@Papa Jones | 12-03-23 | 23:18:
Ah, hier heb ik wat aan. Windmolens en regentonnen zijn een perfect uitgangspunt. Ik moet zeggen dat ik niet op alle vragen een doordacht antwoord had, en ik wil graag weten of er grote verschillen zijn tussen de partijen. Ik wil ook dat ze zich bezighouden met kerntaken, en niet met uitdelen van dingen zoals regentonnen.
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:12: ...
Verder ook nog: de natuur haar gang laten gaan, niet meebetalen voor klimaatbestendig maken van bepaalde wijken, kosten van waterschap voor landbouw laten betalen door landbouw, lobbyen voor afschaffing van geborgde zetels voor het natuurbeheer en agrariërs, in geval van droogte water eerst naar landbouw, meer recreatiemogelijkheden, focussen op veiligheid van dijken (ipv biodiversiteit op dijken), oh ja en ik wilde kwijtschelding van waterschapsbelasting helemáál afschaffen maar dat mocht dus niet. Hoogstens houden zoals het nu is.
Ja, ik verfoei echt al die toeslagen en kwijtscheldingen waar steuntrekkers van profiteren.
Mensen met een dwarslaesie daargelaten.
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:23:
Ook bij Brabantse Delta deze vragen aldus en uitgesproken beantwoord, waarna BvNL al snel bovenin de lijst verschijnt, evenals verrassend genoeg VVD, maar ook BBB, FvD en #50Plus
@Milton_Styx | 12-03-23 | 23:31: Ja, VVD stond bij mij ook vrij hoog.
@Papa Jones | 12-03-23 | 23:26:
Ik heb dus op veel van deze punten echt te weinig kennis. Lobbyen voor zetels, geen idee. In geval van droogte eerst naar landbouw, verstandig of niet? Weet ik eigenlijk niet.. Dit wordt nachtwerk... om een mening te vormen. *zet koffie*
@Papa Jones | 12-03-23 | 23:37: Milton
Bij mij ook. Zou ik normaal niet op stemmen, maar wel voor de waterschappen.
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:43: Ja, dat lobbyen moest ik ook opzoeken. Het schijnt dat natuurbeheer en landbouw kunnen rekenen op een vaste vertegenwoordiging. Dat is niet zo democratisch. Dus hup weg ermee.
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:43: Wat betreft het water dat eerst naar landbouw moet, en daarna naar natuur... als de oogst mislukt, dat is rampzalig. Maar wanneer natuur weinig water krijgt... daar is het natuur voor! Life will find a way. Je kunt geen bepaalde vegetatie en dieren in stand houden als het klimaat verandert. Dat is echt zonde geld. En verre van klimaatbestendig !!
@Papa Jones | 12-03-23 | 23:46:
Oke, ik ga met jou mee in deze. Kan ik tenminste iets wegstrepen!:)
@Papa Jones | 12-03-23 | 23:53:
Ja, deze mening had ik ook! Nou, ik ga de stemhulp nog eens doen. Dank u!
@letopuwzaak | 12-03-23 | 23:56: Ha, succes! Ben benieuwd.
Wat een onzin enquête zeg! Het gaat echt alleen over watermanagement en waterschappen. Alsof deze verkiezingen niets met de 1e kamer te maken zouden hebben?!. En die vragen zijn soms ronduit radicaal: kiezen uit 2 kwaden, helemaal het Europese beleid als een voldongen feit zien enzo.
Deze stemwijzers zijn echt om te fukken met je vrije mening en de ECHTE dingen waar het in dit land om gaat. Hier word ik zooo kwaad van!
Ben lid van Dierenpoes, niet vanwege bestialiteit, maar vanwege speciësisme (zie Peter Singer).
@keestelpro | 13-03-23 | 01:46: Rustág Kees, haha. Dit zijn de waterschappen he. Niet Provinciale Staten.
Woensdag mag je ook stemmen voor de waterschappen, is een apart formulier.
Mijn vrouw heeft een dubbele nationaliteit en haar eerste stempas die ze in NL kreeg hebben we ingelijst aan de muur hangen. Wijn wonen deels in een dictatuur en dan wordt het vanzelf duidelijk hoe waardevol een democratie is. Daarom: maak gebruik van u stem. Volg u verstand en hart, en ga naar het stemhokje. Het is een kleine moeite.
Vrijheid is een illusie
Toch van de potgerukt dat ongeveer de helft niet stemt.
Best ondankbaar.
@Papa Jones | 12-03-23 | 23:08: probleem is voornamelijk dat de gevestigde partijen je stem niet waard zijn, ze zijn ongeloofwaardig.
@Trofl | 12-03-23 | 23:12: Dan stem je dus op een niet-gevestigde partij.
Op een lokale partij stemmen is hoe dan ook slim.
@Trofl | 12-03-23 | 23:12: Heel veel mensen kunnen niet lezen.
Klopt, Red. Het is de enige invloed die je kunt hebben.
Maar als Nederlander in Spanje mag je niet stemmen.
@gato | 13-03-23 | 04:56: Wel als je aangemeld bent via het kiesbureau. Vanwege een Grondwet wijziging mogen ook Nederlanders in het buitenland stemmen, maar je moet wel aangemeld zijn. Tussen haakjes de stemlijst boven heeft geen PVV. Waarom niet?
Eline Bakker God maakt alles nieuw
Op de achtergrond de tv aan op NPO1, verkiezingsdebat olv Jeroen, meer dan 100 vrouwen gedaan, Pauw. PvdA / Gl (Kuiken en Klaver) versus VVD (Rutte en Schippers) . Zeer vermoeiend.
Inderdaad heel vermoeiend. Een uitermate kattige Kuiken, Klaver kijkt of hij snot ziet branden, Schippers moet het nog leren en Rutte wast het hele gezelschap de oren,
@Gravin v Kippenbouth | 12-03-23 | 23:04: Geweldig goed samengevat ! Ik heb niet gekeken maar dankzij u weet ik ook weer waarom.
Tiny Desk - DoDie
www.youtube.com/watch?v=CG3XDu8aAf8
De strekking van links is toch een beetje: je mag niets meer, behalve meer belasting betalen.
Dank GeenStijl dit is echt het allerbelangrijkste advies voor mensen die overwegen PvdA of GroenLinks te stemmen. Ik hoop van harte dat de MSM deze tip nog voor 15 maart massaal overnemen. PvdA of GroenLinks stemmen: beide hokjes rood!
Vanavond even wat Jack Black en Kyle Gass.
Tenacious D - Tribute: www.youtube.com/watch?v=_lK4cX5xGiQ
Ik vrees dat er niet veel potentiële GL en/of PvdA stemmers op deze site komen, zodat het aardige advies hierboven weinig effect zal hebben, helaas....
Is deze oproep zonder gevaar?
Marie Davidson - 'Work It (Soulwax Remix)'
www.youtube.com/watch?v=Z2ik7IRkzFU&a...
Kunnen ook de stembiljetten bij de kinderopvang achterlaten met wat potloden, maakt toch geen flikker uit!
Dag Kees, bedankt voor deze mix again, ik weet dat jij van muziek houdt, maar om elke week dit te plaatsen valt denk ik niet mee.
Toch wil ik jou bij deze jou In de Ridder den orde Muziek uitreiken.
Dit is een orde voor mensen die zich uitzonderlijk ingespannen hebben voor de promotie van muziek.
Helaas weten velen niets van deze ridderorde, maar bij deze.
Cupido, where are You?
youtu.be/ApmzmL3x6J8
Cupido is stom.
m.youtube.com/watch?v=7EQX70weW8o&...
@Kapitein Sjaak Mus | 12-03-23 | 22:55: Heb je nog meer "hits uit zee" kapitein?
Ik weet nog dat mijn moeder stupid cupid vroeger zong toen ik nog klein was.
@steekmug | 12-03-23 | 23:03:
Ja, mijn beste.
Dat brengt herinneringen boven.
Mijn moeder was fan van Ella en Louis.
m.youtube.com/watch?v=-FcOHkdiVQY&...
@Kapitein Sjaak Mus | 12-03-23 | 23:17: Lachen en meezingen is gezond,
When your smiling, youtu.be/7eZEDmxLQkE
Dido - Life for Rent
Mijn lijflied.
Dat zou /watch?v=OFtNChII78k moeten zijn.
Tip: ook zeeman zijn vergaat in sleur.
@Eruniet | 12-03-23 | 22:55:
Nee.
Ik heb een paar jaar geleden 'Sand in my shoes' grijs gedraaid. Na een vakantie ja.
Even ik zie dat van Teilligen (BVNL) samen met Chris Aalbert een bijeenkomst had, is Chris fan van BVNL? Ik twijfel heel erg wat te stemmen ik neig naar JA21 vind Annabel een kanjer, maar twijfel aan Eerdmans, ook wat twijfel bij Lientje, Wilders moet echt wat dimmen tav van zijn moslimhaat, FVD toch wat te pro Putin en antisemiet en de SP komt toch voort uit maoïstisch KEN. Balen dat Omzicht geen partij heeft.
Omtzigt heet de beste man....
Van Tellingen, Chris Aalberts....
@Lorejas | 12-03-23 | 22:46:
Niet geschoten is immers...
FvD is vooral: Een met cocaïne gevuld drankhoofd.
Ik ben voor inclusiviteit en tegen discriminatie. Daarom kleur ik gewoon all bolletjes rood. En ook groen en ook blauw.
Vergeet roze niet!
Btw, ben je een racist als je voorstander bent van intra-raciale solidariteit? Het 1 sluit het ander ook niet uit. Zo kun je tegelijktijdig ook interraciaal solidair zijn.
Vlaams Belang (ben ik lid van), Vlaamse Volksbeweging (was ik lid van) ... als men dan onderling begint racistische praat verkopen, haak ik af. Akkoord, er zijn veel misstanden, maar die moet je aanpakken i.p.v. binnensmonds liggen klagen!
Wat een dooie die Kuiken. Die kan er helemaal niets van.
Soppen bij Klaver aan de foto te zien.
Zou ze doen maar mag niks zeggen
Zo zie waar GS de mensen weer helpt. Mijn buurvrouw wilde ook PvdA stemmen, heb haar gelijk van deze fusie vertelt en dat ze GL ook moet kleuren. Namens mijn buurvrouw GS dus hartelijk bedankt.
Vanuit het buitenland kun je niet eens op PVV stemmen. Raar.
Ook geen BBB
Zullen geen kandidatenlijst gesteund door 30 stemgerechtigden ingediend hebben.
Och wat zijn ze het toch met elkaar oneens bij Jeroen Pauw en hierna weer in een coalitie.
Voor de zekerheid raad ik aan ook D66 aan te kruisen, 3 bolletjes dus. Niet alleen omdat meer altijd beter is maar ook omdat D66 eigenlijk hetzelfde is als die andere twee.
Better safe than sorry jongens en meisjes.
Ik zou een nummertje van PTS hier willen promoten, ze zijn allang gestopt maar dit nummertje gloeit nog na.
/watch?v=qJH8iffKpvg
Verder doe ik maar een beetje Oscars kijken om in de stemming te komen voor de stemmingen.
Stem op mij!
Ook dat mag. Zie "write-in" regels in de VS.
Ik had niet gedacht dat iemand als ik, zo rotsvast overtuigd wat ik woensdag ga stemmen tot andere gedachten gebracht kon worden, maar toch!!
Dit partijprogramma in je tegel trekt mij over de streep om op Reebensteeltje te stemmen en ik geef bij deze het stemadvies door aan alle goedwillende Reaguurders.
Ik wil wel maar weet uw naam niet, is het Piet, klaas Hein Frans?
@jan huppeldepup | 12-03-23 | 22:42:
Ze noemen mij ook wel eens "de grote leider".
PvdA is de arbeiders/kiezers al lang kwijt omdat ze zijn blijven hangen in de taal van het industriële verleden wat al 30 jaar, op wat laatste stoere boomer-ambtenaren na , verdwenen is. Groen Links is met namaak mouwen-stroper Klaver een door de oude Duyvengarde aangestuurde zeepbel die beseft dat het doorsnijden van benzineslangen en het gokken op paard Volkert geen zin meer heeft. 2 lege hulzen.
Ik wil wél Kuiken, maar géén Klaver...
Ben ik dan toch verplicht beide vakjes rood te kleuren?
Die staat op Npo1 iets over armoede te bleren. Echte armoede komt pas als dat clowntje aan de macht komt.
U kunt ook het PvdA vakje alleen invullen en er naast schrijven " geen klaver", dat mag ook.
Mag ook!
Beide zijn niet verkiesbaar woensdag... daarvoor komt u later dit jaar maar terug (als de voorspelling van BBB uitkomt)
Het blijft ongelooflijk hoe drie mannen zoveel lawaai konden maken. RIP Dusty.
ZZ Top - Brown Sugar
youtu.be/h50eAv9tjvA
Voor die laatste verstokte sociaaldemocraten die toch nog op de pvda stemmen en in het pak genaaid worden door de Klaver-Kuiken-Kombinatie.
The Ramones - The KKK Took my Baby Away
www.youtube.com/watch?v=Qx0zeMbLOCY
Mijn 'verjaardagskaart' voor BC heeft de lijst gehaald, zie ik. Dankjewel, Kees! Des te groter is de kans dat het feestvarken mijn bericht meekrijgt.
Jouw nr. (17) is overigens ook geweldig. Op 57 seconden staat mijn ex-vrouw.
youtu.be/-4HI1_LTWIk
Zo hoor je nog eens wat;).
@Ichneumonidae | 12-03-23 | 22:42:
Figuurlijk gesproken, of...? Ik hoor graag dingen. ;-)
@MickeyGouda | 12-03-23 | 23:21: Figuurlijk, in de letterlijke zin van het woord.
Nepdebat in een roodgroene tempel bij D66 zender NPO1. Wij van WC-eend adviseren...
Hetzelfde schijnt voor de coalitiepartijen te gelden. Een hele vooruitgang, dat je op deze manier meteen je voorkeur voor een coalitie kunt aangeven.
Mijn Turkse buurman was teleurgesteld dat Erdogan niet op de kieslijst stond.
Je mag hem er gewoon bijschrijven zolang je het maar met het rode kiespotlood doet.
Ik hoop oprecht dat al het linkse stemvee zowel GL als PvdA (en waarom ook niet gelijk PvdD) aanvinkt, roodkleurt op het zelfde formulier. Ik zeg.. Doen!!
“We gaan beginnen”!!
Zoek de verschillen.
www.youtube.com/watch?v=gMljLyj6qJM
Ze hebben daar wel veel levende kerstbomen daar, veel bling bling en lametta.
Vive la Fête - Adieu
www.youtube.com/watch?v=X2iRPaacvWU
"C'est degoutant et pertinant ce que tu m'as fait.
Qu'est-ce que tu penses finallement car ce n'est pas vrai."
Vive La Fête - Maquillage
www.youtube.com/watch?v=VMq1Aj8kn8w
Indien u twijfelt tussen Thierry en Gideon? Gewoon beide namen op het biljet schrijven. Mocht u niet zeker weten FVD of BVNL er op schrijven, liefst met blauwe inkt dus vergeet geen balpen mee te nemen.
Mocht u niet meer helemaal gelukkig zijn met Geert en liever Martin Bosma willen zien als de volgende president van Nederland? Geen probleem. Schrijf gewoon Martin Bosma op het stembiljet. Met balpen.
Je mag dit doen. Maar de MSM vertelt je dat niet.
Kijk maar naar Amerika, daar hebben ze ook "write-in" kandidaten. Je mag dus gewoon op je stembiljet schrijven.
mag je ook functie elders en dan pijltjes naar de kandidaten op het formulier zetten?
Voorbedrukte stembiljetten zijn relatief nieuw en bedoeld als een gemak/service naar de kiezer. In principe is elk papier goed. Al schrijf je de naam op een bierviltje.
@Trofl | 12-03-23 | 22:28:
Uiteraard.
Dit is zo vals voor sommige nitwits dat de GS redactie wel eens flink last zou kunnen krijgen met de linkse tv-media? Is dit nou wel zo verstandig eigenlijk?
Er zijn wel gelijk een paar reaguurders van de leg ja. Hierboven ook al.
Ja, je ziet nu al reacties van linkse frusties. Leuk.
Hetzelfde geldt als je op de droom-combi van pvv en fvd wilt stemmen. Zo, nu weer goed?
@Zwezerik | 12-03-23 | 22:29:
Het heeft ook wel weer wat! ;D
Niks meer, niks minder dan zorg dragen voor de medemens.
Ohja ... en zelf nadenken natuurlijk.
Dit was prachtig geschreven fake news reality bending creative content input @ Van Rossem
En daarbij, je bent z'n moeder niet: "Zie je wel dat je je muts, sjaal en handschoenen draagt? De winter is nog niet gedaan, hoor. Zal ik vanavond erwtensoep voor jullie maken?" Ach man, wat een bemoedering!
Asjemenou! Blijkt die gluiperd van een Wijbrand Schaap, naar eigen zeggen een "kritisch denker" (zie LinkedIn) Kees Vlaardingerbroek even zonder wederhoor de grond in geschreven te hebben. Lekker bezig, Wijbrand!
Nou heb ik na een online oproep, en daarna een telefoontje naar het HK van een bepaalde partij om posters en stickers niks nada meer gehoord. 2 weken gelden mijn mail en 06 achtergelaten. Tsja, laat dan maar.
.
The Jam - A Town Called Malice / Pretty Green
Okay Piet, ik ben de beroerdste niet.....
www.youtube.com/watch?v=YfpRm-p7qlY
Prachtig nummer: "stop apologizing for the things you have never done". Dankzij woke viel het mij ook op hoe inclusief en divers The Jam al was. Zonde van de tijd en leugens.
Afgelopen week overleed de bekende en beruchte Amerikaanse acteur Robert Blake, in Nederland vooral bekend van de politieserie Baretta. Met het legendarische titelnummer van Sammy Davis jr.
www.youtube.com/watch?v=5HNWhVXcjV8
Blake was omstreden omdat hij ervan werd verdacht zijn (tweede) vrouw te hebben vermoord. Hij zat een jaar in de gevangenis, maar werd uiteindelijk vrijgesproken. Keep Your Eye On The Sparrow!
"Keep Your Eye On The Sparrow!"
Zo is het maar net!
Ik gooi er gewoon een golden retriever puppy tegenaan. Daarmee zit je nooit mis...
Passenger - Let Her Go
youtu.be/Q-nPCeLUASs
Golden retriever puppies doen het altijd goed.
Aww wat een lief hondje.
Groen Links en Rood PvdA.... dat is een heel vies Bruin clubje....
Wanneer je dacht dat het bij het FvD niet gekker kon...
Hoe bedoel je?
@Papa Jones | 12-03-23 | 22:22: Nou dacht het echt was, maar daar is dus twijfel over. Zo'n mafkezenclub is tot alles toe in staat
@JanFTE | 12-03-23 | 22:45: Ja, ik acht FvD-stemmers ook niet al te snugger hoor.
Maar laat er nou geen twijfel over bestaan dat dit bericht nep is, en afkomstig van een FvD-hater.
"De overheid koos er gisteren letterlijk voor het brandalarm te blussen in plaats van de uitdijende klimaatcrisis."
www.linkedin.com/posts/rozemarijnvant...
Woei.
Ik zou de spuit volgende keer wat harder zetten. Dan is de weg zo weer vrij.
Als het brandalarm een snelweg blokkeert dan ja, uiteraard.
Rozemarijn van 't Einde kan eindeloos liegen.
Iets na 17.00 uur besloot de burgemeester dat de politie kon beginnen, na eerdere waarschuwingen, met het naar eigen zeggen 'benevelen' van demonstranten met het waterkanon. De handhavers kunnen op bijval rekenen van Hart voor Den Haag. 'Het is goed dat de waterkannonen zijn ingezet', reageert raadslid Rachid Guernaoui . 'Ze hadden wat ons betreft eerder mogen worden ingezet, zwaarder en met meer kracht. De demonstratie was vooraf verboden door de de burgemeester en het had veel sneller moeten worden beëindigd. Als je dit blijft toestaan, dan wordt Den Haag veel vaker geblokkeerd.'
www.omroepwest.nl/nieuws/4692464/haag...
Laat u niet bedotten.
www.youtube.com/watch?v=F-uQmvoIzW4&a...
U bent geen nummer maar een vrij mens!
bartees strange - mustang
www.youtube.com/watch?v=wm5m1SkZp9k
stem maar op de SP, bang dat je van die overlopers hebt bij de nieuwe partijen en dat die dan als nog op het kartel gaan stemmen
16 maart het VVD festival en het GroenLinksPvdA festival, het feest der democratie.
Rutte 5. VVD-D66-GL/PvdA. Moge god uw portemonnee beschermen. En voor de wijsneuzen: ja ik weet dat we daar niet voor stemmen dit keer.
Inderdaad!
En FVD stemmers moeten gewoon <3 Thierry op het kiesbiljet schrijven, op alle kiesbiljetten dat is.
Zo ook PVV stemmers, als er niet Geert Wilders op staat dan is het een poging van het kartel om de verkiezingen te vervalsen zoals ze Donald J. Trump geflikt hebben!
Maar dat stopt ons niet, dan gewoon jouw favoriet er op schrijven. Dat mag namelijk, je mag op een kiesbiljet schrijven wat wilt wie wilt dat wint!
Maar dat vertelt de linkse media je niet!!
Mag je er dan ook vereniging van dieven en ddr66 met groene kmher opzetten,dat klopt namelijk wel echt.
@Coolcalmcollected | 12-03-23 | 22:14:
Ja zekers. Dat mag. Nee, dat moet je doen. Vind ik.
Ditzelfde geldt vanzelfsprekend ook bij en met Rutte, Kaag, wopstra etc. Gewoon duidelijk accentueren dat je op die persoon stemt.
@WibionFire | 12-03-23 | 22:25:
Jij snapt het, maar dit hoor je niet in de MSM.
Een weekje geleden nog maar las ik dat in de provincies die nep fusie van gl en pvda geheel niet leeft. Alleen Zeeland zou plannen hebben samen een fractie te vormen, verder dus niet.
Klaver en Kuiken roepen maar wat, populistisch als ze zijn. Klaver is een narcist die bij zijn eerste jaren al riep dat hij de jongste premier van Nederland ging worden. In de tussentijd is die partij helemaal gericht op de persoon Klaver. Verder die sneue en goedkopen imitaties van Obama en Trudeau, ook een podium met mensen achter zich, ook een wit overhemd met opgestroopte mouwen. Ook een Obama opgroeiverhaal verzinnen. Het Kuikentje van de arbeid is zo naïef dat ze niet snapt dat Klaver bezig is met de PvdA te kapen in de hoop dat stemmen op die partij ook naar de khmer gaan. Die man zal nooit of te nimmer tweede viool spelen.
De Klaver-Kuiken-Kombinatie is een farce. Wel leuk om die naam af te korten trouwens.
Kaag klaver kuiken
De afkorting wordt niet zo leuk want combinatie schrijf je met een C...
Het enige dat overblijft is KK
Wel grappig om Klaver een 'man' te noemen.
Zou ik nooit opkomen.
@Plastique | 12-03-23 | 22:33:
In linkse kringen is het vervangen van de C door K heel gewoon. Kijk maar eens op sites dan zie je woorden als Kombinatie, Aktie enzovoorts.
@Wattman | 12-03-23 | 22:26: daar dacht ik ook aan.
@Nuuk | 12-03-23 | 22:37: Je zult ook wel bekend zijn met de afko kk.
Kan in dit geval ook prima, haha.
pbs.twimg.com/media/FrDOsueXgAU6Ogq?f...
Deze stemronde neem ik een groen klimaatvriendelijk potlood mee.
Met zonder lood.
Klaver stopt loten in z'n potlood.
Hij vindt dat ie geluk heeft,
als daar
kleine klimaat klavertjes
aan ontspringen.
Maar kleine klavertjes
worden groot
of rood of
groen van afgunst
3, geen 4, blaadjes
democratie moet dood!
@Milton_Styx | 12-03-23 | 22:14:
Naar aanleiding van de woordgrap van @Mr_Natural:
pbs.twimg.com/media/FrDOsueXgAU6Ogq?f...
@keestelpro | 12-03-23 | 22:44:
Ha,
Ik las ook al
Klaver Kaag Kuiken.
Hoe dan ook,
de democratie wordt opgehangen....
Met,
in een kippenhok
op een klavertjesweide,
porren met een bezemsteel,
laat een heel land van de leg raken blijkt.
Er is een grote boerenlul,
die al jarenlang met trots,
dat feestje organiseert,
terwijl de wolven het land in sluipen,
de lammetjes bloeden,
een kale vos de passie preekt,
uitspreekt,
dat er minder kippen nodig zijn,
om meer plaats voor wolven te maken.
Dit land vreet zichzélf op,
door uitvreters te voeren,
in een transitie,
waarna het voer
niet meer te vreten zal zijn.
Maar niet met hetzelfde potlood natuurlijk, vraag bij de balie een extra rood potlood a.u,b,
Sade - Smoel Operator (1984)
▶ www.youtube.com/watch?v=4TYv2PhG89A
Goedenavond ketters, heidenen, duivelsgebroed en zij die denken dat ze atheïst zijn. Welkom in het stamcafé. Laat ik maar met de deur in huis vallen. Y'all need Jesus!
Dr. Alban - Sing Hallelujah
youtu.be/CWCycC0P5AM
Dan graag mijn eigen Jesus!
youtu.be/i2GEOcEcRtY
Depeche Mode - Personal Jesus
Jezus Redt - Robert Long
m.youtube.com/watch?v=qw4u1p41fIk&...
toen nederland nog niet zo verwoked was..
www.youtube.com/watch?v=WxBgGZMVQbY
Alleen Phil Collins praat met Jezus
youtu.be/35K6vQRt67g
@koeberg | 12-03-23 | 22:38: Nou vooruit, de paus ook: youtu.be/6TxjrHPHypA
Ik kijk met verlangen uit naar de verkiezingsuitslag woensdagavond, hoe BBB , JA21 en PVV veel zetels krijgen in de provincies en Eerste Kamer. Als het kabinet dan valt om de stikstofcrises wordt het volgende kabinet of met PvdA/GL of met Caroline.
Met pvdagl dus. Rutte is toch dieen weerhaan?
BBB is rechts-conservatief gelijk als VVD. GL/PvdA is links-progressie. Dat ligt nogal een eind uit elkaar.
Bvnl ?
@Red shirt | 12-03-23 | 22:10: tweede kabinet Rutte vergeten?
@Red shirt | 12-03-23 | 22:10: als je nog steeds denkt dat vvd rechts is heb ik geen hoop voor je
Vorige week heb op Twitter gestaan dat een oproep als deze strafbaar is. Geen idee hoe dat zit. Is er een jurist in de zaal?
Ging ik ook niet opschrijven. Volgens mij moet een mens oppassen met dit soort dingen. Democratie is een serieuze zaak en de linkerkant van de normaalverdeling het laten snappen is al niet een makkelijke taak...
Een stemadvies kan nooit strafbaar zijn.
Gewoon goed lezen. Er staat fusiepartij en die is er niet. Gewoon een leuke grap.
Neen.
Ik vind t wel wat misleidend. Natuurlijk is t een grap maar snapt iedereen dat? Je maakt wel je stem ongeldig
PJ Harvey - A Place Called Home
www.youtube.com/watch?v=_m2NyS3IDjE
Gokje: met dit doorwrochte stemadvies gaat GS de voorpagina van de Azijnbode c.s. halen. Alleen een beetje jammer dat er zo weinig PvdA/ GL stemmers in deze roze panelen te vinden zijn.
Cugel gaat stemmen op PvdA.
Logt u in bij de Jeaup.
@Adriel | 12-03-23 | 22:07:
Ja, en vreemd genoeg wilde ik geen hokje roodmaken voor GL omdat Klaver zo'n kleuter lijkt. Sorry ;)
tnx :)))
Dank! Ik weet nu eindelijk wat ik woensdag ga stemmen.
Onzin.
U stemt gewoon Piratenpartrij, als u weet wat goed voor u is.
Harr!
verkiezings fraude, iedereen weet dat 2 vakjes ingekleurd een ongeldige stem is!
Joh!
No shit Sherlock
In dit geval niet.
Je moet het er gewoon even bij schrijven, dan snapt de kiescommissie het wel!
U doet altijd de deur open bij een surpriseparty?
ssttt! waarom verklap je dit nu sukkel?
Maar nee , in dit geval niet .....
Nu zie ik het pas, uw initialen zijn cda.
GL/PvdA-stemmers weten dat niet.
Dan is 't niet erg.
Alles wat ze wel weten,
heeft ook gevolgen.
Daar kijkt men van weg.
Voor behoud van innerlijke coherentie,
zal hier dezelfde weg gevolgd moeten worden.
Dubbele stem,
tweemaal zoveel effect.
#stemRutteweg
Voer Kuiken Klaver,
anders raakt ze van de leg.
Wat een prima advies!
Ja maar volgens mij mag het ook met een andere kleur als de kleur op beide bolletjes maar hetzelfde is.
Goede tip, ik hoop dat alle stemmers die op deze partijen willen stemmen dat ook gaan doen.
Het is inderdaad te hopen...
FvD stemmen kan tegenwoordig per sms; stuur FVD AAN naar 0900-1603 en bespaar uzelf de tocht naar het stembureau op 16 maart!
@Ananas Skaiwokker | 12-03-23 | 22:09: Dat is handig. Zijn daar nog speciale kosten aan verbonden?
Q: GratisTipMan, ever since ik mijn hond klassieke muziek laat luisteren in mijn afwezigheid, heb ik bemerkt dat het een enorme snob is geworden! Waar hij bijvoorbeeld vroeger nog genoegen nam met een korstje brood als tussendoortje, haalt hij daar nu gewoon zijn neus daar voor op! Ook wil hij constant zijn dekentje en staat zowaar 3, 4 of 5 uur 's nachts reeds ongeduldig aan mijn bedje om hem opnieuw in te stoppen. Gratis tips a.u.b.!
A: GTM: Juist ja, gewoon overstappen op Qmusic. Hoewel dit op zich hersendodend werkt, lijkt me dit, in dit geval, wel degelijk een goede remedie! Door het beluisteren van klassieke muziek zijn de hersenen van uw hond zijn namelijk exponentieel gegroeid en zijn zelfbesef brengt nu ongewenste reacties te weeg, zoals u hier beschrijft. Als u dit nog lang volhoudt, zal hij uiteindelijk volzinnen beginnen maken en de hiërarchie volledig willen verstoren binnen het huishouden....
Een honden sweater kan mogelijks een goed alternatief zijn op 's avonds aan te trekken zodat ie 's nachts lekker warm blijft! Waftublieft!
GeenStijl Café Mega Mix 150 Playlist:
1. Brothers Of Metal - Chain Breaker (2021) - @pegaje
2. E.L.O. - Strange Magic (1976) - @Bad - Casey
3. Dr. Motte & Westbam - Sunshine (1997) - @neonreclame
4. Eddie Howell - The Man From Manhattan (1975) - @CLoVis
5. Lipstick Killers - Hindu Gods Of Love (1984) - @Asteroid-B612
6. Nya - Won't Pick Up The Phone (2021) - @Milton_Styx
7. Guys n Dolls - You're My World (1977) - @Bad – Casey
8. The Human League - The Sound Of The Crowd (1981) - @Hevvlan Demuru
9. The Chords - Sh-Boom (1954) - @Ruimedenker
10. Bob Berg - The Diamond Method (1988) - @TheOne48 (assist @K1100)
11. Kooymans & Carillo - Mirage (2022) - @Koffieleut
12. Alicia Bridges I Love The Nightlife (1978) - @steekmug
13. Bruce Springsteen - Bobby Jean (1984) - @chicago river
14. Metallica - Blackened (1988) - @Schout-bij-Nacht-J
15. Periphery - Atropos (2023) - @Mosterd
16. Mick Harvey - Out Of Time Man (2007) - @Lorejas
17. Alan Parsons Project - Old And Wise (1982) - @MickeyGouda
18. Bob Marley - Don't Worry About A Thing (1977) - @Xaphan (assist @pegaje)
19. Black Sabbath - Paranoid (1970) - @Cornelis12
20. CloudSurfers - Cheap Cocaine (2023) - @P-unit
Bonustrack: Feargal Sharkey - A Good Heart (1985) - @Roos
Happy 150, Kees!
Nr. 18, Ajax lied. Dacht dat je meer van een club uit Eindhoven was. Anyways, leuk.
youtu.be/nnnvUnxDpkc
Tnx :))
@Ichneumonidae | 12-03-23 | 22:03:
Zeker ben ik hartstochtelijk fan van PSV maar dat neemt niet weg dat ik dat krijsnummer 'Simply The Best' he-le-maal kudt vind. Kan niet tegen dat schelle stemgeluid van diva Tina.
Sowieso niet alle nummers in de mix zijn mijn persoonlijke muzieksmaak. Het is vooral het nummer van de reaguurder die er achter staat.
@keestelpro | 12-03-23 | 22:07: Dat Simply The Best zingt men bij PSV?
Behalve dat het niet klopt is het idd ook een zeiknummer;).
This is my message to you hoo hoo.
Uw muzuekkeuze stemt gelukkig al jaren niet met de mijne overeen. Dat dat zo moge blijven.
@Ichneumonidae | 12-03-23 | 22:11:
www.youtube.com/watch?v=ZnEfPkF6tjI
@keestelpro | 12-03-23 | 22:07: Sinds dit lied bij psv speelt ben ik moeten stoppen met mijn seizoenskaart zoon klerehekel aan dat nummer.
@keestelpro | 12-03-23 | 22:14: Deep fake;). Klinkt ook niet.
WZAWZDB
Ben overigens maar zelden in het stamcafé, maar, moet gezegd, vind je inspanningen, zeker afgelopen jaren, bewonderenswaardig.
Als mensen je er naar vragen, kun je rustig zeggen dat ik het gezegd heb. Zit je altijd goed. Of zoiets.
Ha, veel verjaardagsliedjes ;-)
X
@Roos | 12-03-23 | 22:35:
Ja voor onze Bad - Casey die vandaag 53 jaar jong wordt!
Dat is 150. Gefeliciteerd kees en bedankt voor het goede werk.
Het is pas feest als Lorejas in de mix is geweest!
Feli Kees en bedankt weer!
En Roos bedankt voor A Good Heart!
Dag Kees, bedankt voor deze mix again, ik weet dat jij van muziek houdt, maar om elke week dit te plaatsen valt denk ik niet mee.
Toch wil ik jou bij deze jou In de Ridder den orde Muziek uitreiken.
Dit is een orde voor mensen die zich uitzonderlijk ingespannen hebben voor de promotie van muziek.
Helaas weten velen niets van deze ridderorde, maar bij deze
Proost, Kees!
@dathoujetoch | 12-03-23 | 22:13:
Nog nooit zelf een nummer ingezonden, ouwe pruimpit.
Bovendien is het de muziekkeuze van reaguurders en Kees maakt er een stamppot van.
En dat doet ie goed.
Kees!!! <3
REAGEER OOK