Trump stelt alleen maar vragen: 'Is Ron DeSantis een pedofiel?'
De grote thema's
Oerdegelijk Amerikaans conservatisme, zacht op de man, hard op de zaak. Een strijd van ideeën waarin een zorgvuldige, inhoudelijke weging altijd het laatste oordeel velt. Meer een impliciete consensus over het juiste, dan een beweging. Een keuze, bovenal, voor het redelijke boven het schrijnende. Een ding lijkt zeker, 2024 wordt hét jaar van Trump-achtig populisme. Het heeft de wind in de zeilen als nooit tevoren.
Nog steeds de gedroomde eerste tweet
Reaguursels
InloggenYes he's back! Oyeah good times..!!
Moet bij Trump ondertussen een beetje denken aan de film citizen Kane van Orson Welles. Rosebud.
Is Trump ook met de Lolita Express meegeweest net als Clinton, Gates en Andrew? Of heeft het zich beperkt tot gelegenheden waar ze samen aanwezig waren. Hoe staat het met de rechtzaak met mevrouw Storms? Alleen maar vragen.
Ik call 'm gewoon: Trump 47e president van de Verenigde Staten van Amerika!
Ik denk het ook.
Zal hij toch terug op Twitter moeten. Zonder Twitter te weinig bereik
Trump de president voor internettrollen met een verstandelijke beperking. Republikeinen weten dat Trump zal verliezen in 2024 om de doodsimpele dat de zwevende kiezer spuugziek is van Trump al is het maar voor dit soort onzin. Het dilemma wat hebben is dat zo'n 25-30% van de mensen die gaan kiezen lid zijn van de MAGA-cult. Tenzij Trump zegt dat ze voor DeSantis moeten gaan stemmen zal DeSantis nog met gemak door Kamala Harris of Pete Buttigieg verslagen worden.
Kom eens uit je bubbel en praat met echte mensen. Het probleem hier is, er zijn hier veel te veel lui waarvoor de echte problemen een ver van me bed show is. Mijn zeer gewaardeerde collega met dreadlocks tot op z'n hol stemt zelfs op wilders.
Zijn, niet is. Voordat ik afgerekend word op fout taalgebruik.
En nog altijd lopen mensen, ook hier, met hem weg. Het bewijs dat een grote groep mensen volslagen debiel is.
85% van de bevolking heeft een iq van 100 of lager. Kijk een avondje commerciële tv of lees een Telegraaf en u weet voldoende.
@Red shirt | 08-02-23 | 19:44: IQ volgt een normaalverdeling. 68% van de bevolking zit dus tussen de 85 en 115. Het betekent ook dat 50% onder en 50% boven de 100 zit. Misschien had je dat geweten als je eigen IQ wat hoger was dan gemiddeld?
@Red shirt | 08-02-23 | 19:44: Ik lees de panelen, werkt ook.
@Red shirt | 08-02-23 | 19:44: Ik zie jou nu niet echt als een Telegraaflezer maar ik snap wat je bedoelt.
@Quantum Suicide | 08-02-23 | 20:34: U weet wat een hyperbool is. Blijft over dat het overgrote deel van de bevolking nauwelijks een boek leest, slecht is geïnformeerd en niet al te hoog is opgeleid. Vaak wordt beweert dat de kiezer altijd gelijk heeft. Dat bestrijd ik. In werkelijkheid heeft de kiezer overal de ballen verstand van.
@Abject | 08-02-23 | 20:43: Ik lees het nrc en met enige regelmaat de Trouw. Maar ik kom graag uit mijn eigen comfort zone, niets is intellectueel een groter gevaar dan jezelf opsluiten in je eigen bubbel. Daarom lees ik bij gelegenheid ook weleens een Telegraaf door.
@Red shirt | 08-02-23 | 21:53: zin1: kulargument om je uit een patstelling van QS te lullen. Zin 2: overgrote deel van de bevolking heeft dus voor de huidige coalitiepartijen gestemd. Je aantijging slaat dus op de kiezers hiervoor. Zin 3:met de dagkoers van de stemdag krijgt de kiezer in ieder geval gelijk in ons systeem. Wellicht op basis van valse beloftes en onduidelijke ruilverbonden inclusief uitsluitingen. Het is de professionele goochelaar die de naïve sporadische toekijker bedot op zijn eigen terrein. Laatste zin: erg algemeen weer, is dus inclusief jijzelf dan, en feitelijk al ontkracht door QS. Makkelijk lullen als de uitkomst je niet bevalt.
Brengt wel weer leven in de brouwerij. Maar, Don, wat is deze?
img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/stat...
cdn.newsapi.com.au/image/v1/2aedddbc7...
Foto 1: Trump komt vriendinnen van dochter ophalen. Foto 2: Wat is dit voor feest Jeff, dit kan echt niet.
Leuk, de verkiezingsstrijd is begonnen, eerst intern en dan tussen Trump en Biden. Hoop dat er veel rechtstreekse debatten komen, iets wat de Democraten waarschijnlijk willen verhinderen.
Ik hoop dat Haley de Republikeinse kandidaat wordt en dat Biden wijs genoeg is om een stap opzij te doen voor Buttigieg.
Hoeveel eigenaren van gammele F150s met bijpassend gebit kijken naar deze Ivy League figuur en zeggen hardop tegen zichzelf "thats my man!"?
Doet me hieraan denken: https://youtu.be/nu6C2KL_S9o
America, f..k yeah!!!!
Jaja.
Vertaalt naar de Nederlandse situatie: Thierry Baudet zegt dat Joost Eerdmans een flikker en een kleuterneuker is.
Toch weer een nieuw woord geleerd vandaag; eufobiophilia of zoiets. Top!
En waarom vraagt Trump dit?
Op basis waarvan?
Wat wil hij bereiken?
Is het opruiing?
Is het een drogreden-jijbak-opde man en is dat niet een beetje jammer?
Zegt het iets over de plannen met de VS van beide mannen?
Pedo's deugen niet maar wat is dat toch met die pedofielen als welkom doelwit voor haat wat voor het stoppen met nadenken zorgt?
En waarom maakt Trump daar dan gebruik van?
etc etc
Kan ook een backfire opleveren dus.
Kan hij beter niet doen dit soort dingen.
Ja,ja, ja en heel veel ja.
Het geeft niet hoe ze over je praten ALS ze maar over je praten.
Uh, er is toch niks mis met die foto. Je kunt het natuurlijk zo vals interpreteren als je wil. Als dit al aanleiding is voor vage beschuldigingen dan kan ik meerdere foto's uit het verleden wel subiet verwijderen.
Iedere hetero man, hoe oud ook, fantaseert toch over jonge teen dames van legale leeftijd en zou, hoe wanhopig hopeloos ook, pogingen deze te versieren?
Ik lijd aan teleiophilia.
Alleen mannen met een minderwaardigheidscomplex. Een echte kerel geeft een 30-jarige vrouw een veeg die ze als A+ waardeert.
&Linda; die moest ik even opzoeken. Tja, dat kan dus ook, succes ermee dan.
Werd ooit toen ik op de Hogeschool zat tijdens de introductie voor de nieuwe eerstejaars die ik mede organiseerde te close met een docente, zij werd toen teruggefloten door haar collega’s. Zo hoort het ook. Maar tig jaar later iets op rakelen, dat is gewoon vies.
Nu willen we weten weten ook, met alle details SB..!
@Beste_Landgenoten | 08-02-23 | 17:49: Ze had rood haar en haar naam is Hetty. Gaf o.a het vak marketing. Ik was zo slim geweest een doos Breezers mee te nemen omdat ik wist dat er op de locatie pas ‘s avonds alchohol geschonken werd. Ze was een paar jaar ouder dan mij toen.
@Sinterbikske | 08-02-23 | 17:53: Daar kunnen wij tenminste uit afleiden dat U geen Nederlandse taal- en letterkunde heeft gestudeerd.
@Glasgow Argus | 08-02-23 | 17:59:
op zijn minst, inderdaad...
@Glasgow Argus | 08-02-23 | 17:59: klopt. Mts werktuigbouwkunde, hbo MER, ATPL.
@Sinterbikske | 08-02-23 | 18:32:
HBO afgemaakt ?
@Wattman | 08-02-23 | 19:13: nee, ben ik mee gestopt en ben ATPL gaan doen, MER boeide me ook niet echt eigenlijk, veel te makkelijk, te weinig lesuren en te weinig contactmomenten, viel me zwaar tegen. ATPL wel afgemaakt maar vanwege financiële crisis kon ik een baan wel op mijn buik schrijven.
@Sinterbikske | 08-02-23 | 19:30:
Zonder te googlen wist ik eerlijk gezegd niet wat ATPL is... piloot ? Gaaf !
@Wattman | 08-02-23 | 20:02: Dat was de bedoeling ja. Helaas. Hoop ellende en dikke schuld aan overgehouden.
Wat is het toch een hypocriete zak, die Trump. We zien hier een jonge DeSantis met een aantal iets jongere vrouwen die zich bij hem meer dan op hun gemak voelen. Heeft niets met pedofilie te maken. Bij Trump weet ik zo net nog niet wat hij allemaal heeft uitgespookt.
''Trump stelt alleen maar vragen: 'Is Ron DeSantis een pedofiel?''
Ik snap hem niet. Op grond van die foto? Die is weliswaar een beetje 'geblurred', maar lijkt toch echt een vrolijke foto van DeSantis met een paar 'high school girls'. Wellicht hebben ze glazen drank in hun handen. So?
Of mis ik het eea? Kan iemand me uitleggen op grond waarvan DeSantis ervan verdacht wordt pedofiel te zijn?
Het is een totaal waardeloze comment van een waardeloze kerel. Ik vind dat 'ik zeg niet dat het zo is, ik stel alleen maar vragen' zo laf.
Het enige dat je Ron op basis van deze foto wel kunt verwijten is dat hij best streng is op het gebied van de law & order en 'regel is regel', behalve als het hemzelf betreft. Beetje do as I say, don't do what I do.
Ondertussen is Kamala Harris een enorm blok aan het Democratische been aan het worden. Seniele Joe kan met goed fatsoen niet nog een termijn mee en Kamala heeft nog niets laten zien. Ze moddert een beetje in de marge en produceert de ene na de andere nietszeggende platitude en de Democraten beginnen zich zorgen te maken over 2024.
Gaat Biden toch weer een gooi wagen, dan gaan de Reps vol op het gevaar dat Kamala De Onbetekenende president kan worden. Veel kiezers zullen dan afhaken. Maar wie gaan de Democraten dan vooruitschuiven, en hoe lastig zal het zijn om de gedoodverfde Kamala op een zijspoor te parkeren en de kritiek te pareren dat ze een gekleurde vrouw (weer eens) afvallen?
Kim Kardashian?
Michelle?
Rachel Hazes. Past precies in het plaatje.
@lekgoot | 08-02-23 | 17:47:
Zou ik mooi vinden en ik denk dat ze dik wint.
Misschien zouden de democraten het gewoon moeten doen: Kamala Harris als presidentskandidaat presenteren. Het zal een gok zijn maar het is een uitgelezen kans om die krankzinnige republikeinen als dusdanig in de kijker te spelen.
Trump is soms net Archie Bunker, alleen die zei altijd fruitcake.
En meatball!
Ephebophilia. Ik had er nog nooit van gehoord.
en.wikipedia.org/wiki/Ephebophilia
Het verbaasde mij ook al. Zo leer je nog eens wat.
"phebophilia is the primary sexual interest in mid-to-late adolescents, generally ages 15 to 19."
Denk dat onze hele evolutie gebaseerd is op deze afwijking.
Dat zijn zo’n beetje álle mannen.
Eerst dacht ik dat hij een Febofiel bedoelde, zoals mijn buurman is.
Die vreet zo'n automatiek achter elkaar leeg.
En dan heb je ook nog hebephilia.
Hebephilia dan - het brede maatschappelijke debat kan weer geopend worden op de regenboogpaden door hijgerige gesprekleiders a la de Vieze Man.
@Kapitein Sjaak Mus | 08-02-23 | 17:46:
Even een diagonaaltje trekken op de woensdagavond?
Waarschijnlijk is die term vooral door de wat oudere vrouwen als afwijking geclassificeerd.
@Mr_Natural | 08-02-23 | 17:47:
"typically ages 11–14 and showing Tanner stages 2 to 3 of physical development"
Tanner stages is schaamhaar tellen. Wat een ChristenUnie land is het toch ook.
@Duwbak_Linda | 08-02-23 | 17:51:
Gelukkig is er ook een algemene term: chronophilia.
Ach, het aanvallen van je politieke tegenstanders is niets nieuws.
Rutte deed het laatst nog en KlaverKuiken hapten terug.
En ze leefden nog lang en gelukkig.
Je kunt dus ook houden van een narcist.
Faggot Ron .. grooming girls
Niveautje, alsof Wilders Rutte voor flikker uit zou maken.
@Wattman | 08-02-23 | 17:37: Hij zal het wel eens dénken…
@Wattman | 08-02-23 | 17:37:
Ja, Trump verzet de bakens weer eens. Over een jaar vragen we ons weer eens af hoe het debat nu toch zo kon verharden.
@Normpje | 08-02-23 | 17:46:
Wellicht ha maar zo bot is zelfs Wilders niet.
@Wattman | 08-02-23 | 17:53: En die is al "Extreemrechts". Wat is hij dan? Mega-ultra-supersonisch-extreem rechts?
@Kopieerapparaat | 08-02-23 | 18:05:
Vooral een botte lomperik die graag wat om zich heen scheldt, hij is groot geworden met die show-act.
DeSantis maakt geen schijn van kans als kandidaat tegen ongeacht welke Democraat dan ook. Hij behoort tot het establishment van de Republikeinse partij waardoor weinig Trump-stemmers hem zullen ondersteunen.
En aangezien Trump eruit ligt bij mensen die de Republikeinen een warm hart toedragen en DeSantis goed bezig vinden kan er nog van alles.
Nou, ik denk dat DeSantis degelijker en stabieler overkomt dan Trump, ondanks zijn rechtse praatjes.
Mooi. Dan wordt het weer een termijn voor de Democraten.
@panthoseen | 08-02-23 | 17:45: 4 jaar lachen met Sleepy Joe
@funda | 08-02-23 | 17:41: Neen, de Trump-stemmers stemde voorheen democraat, of nog eerder helemaal niet. Nu de Demokraten zich voorgoed van hun traditionele blue collar basis hebben gedistantieerd en het DeSantis nooit zal lukken hen aan zich te binden is het voor dus hem mission impossible.
De Democrats zijn blij met Trump.
Trump is gewoon jaloers, bij hem vielen de dames alleen voor de poen.
Biden kan dat beter, die valt gewoon zelf.
Trump bedreigde hem eerder al want hij wil geen concurrentie.
Gut zo gooien de Republikeinen hun eigen ruiten in. Geef die Trump een glas ranja op een golfbaan, verstop het balletje, dat ie daarna moet zoeken.
Manaman, wat een gestakker.
Amerika weet inmiddels wel beter.
Trump hoort thuis in het bejaardentehuis,
Trump gedraagt zich heel erg onvolwassen.
Maar blijkbaar krijgt ie daarmee wel het halve land achter zich.
Amerikanen, vooral in de fly over states, zijn ook wat kinderlijk.
Dat schept een band.
@Kapitein Sjaak Mus | 08-02-23 | 17:37:
Voor de ooievaar zijn het bepaaldelijk geen fly-over states!
@funda | 08-02-23 | 17:42:
Inderdaad... blijft een wonderlijk land.
Dat deed hij ook al met de overdracht van het presidentschap. Het leek de EU wel tegenover de Britten. Lastig doen als een klein kind dat zijn zin niet krijgt en alles vertragen.
hij is ergens blijven steken in zijn tienerjaren, duidelijk bang naar Viëtnam te moeten.
NB de tweet is nep
Je moet kiezen tussen een oplichter en een seniele.
Dan is het heel erg vervelend als er ineens een alternatief opduikt.
Met die seniliteit valt het wel mee, ik zie hem weleens bewegen en hij spreekt ook zinnen. Misschien moet je van een POTUS juist niet meer willen.
Dat beperkt tenminste de schade, nationaal en internationaal.
@funda | 08-02-23 | 17:32:
Voor de POTUS is het een ere functie.
Anderen besturen het land voor hem en geven hem op een briefje wat ie moet zeggen. Een mooie afsluiting van een politiek leven.
Bij de democraten zit je dan beter. Biden maakte gisteren gehakt van die mafkezenbrigade van de GOP. Ze hapten ook zo mooi en zitten nu klem.
Het worden weer prachtige tijden. Altijd wat te beleven met Trump.
Bonje tussen die twee. Altijd smullen. Vooral als de onderlinge beschuldigingen grotesker worden. En dat gaat gebeuren.
Fijn om te zien dat Trump nu opeens Elon Musk tot zijn vrienden rekent.
Reken maar dat die nu juichend door SpaceX Starbase in Texas danst.
Nu opeens?
19-11-2022…..
Merk op dat dat geen echte tweet is.
Trump is sinds zijn ban en unban nog niet op twitter actief geweest.
@obi1 | 08-02-23 | 17:44:
Inderdaad, blijkbaar denkt hij Twitter niet nodig te hebben.
@Wattman | 08-02-23 | 18:02: hij moet proberen zijn truth investering wat te laten opleveren. zichzelf beconcurreren is dan niet handig.
@obi1 | 08-02-23 | 17:44: inderdaad en het taalgebruik is ook niet helemaal des Bonkers. Veel wartaal maar nooit dit soort vuilbekkerij
@AntiZanicz | 08-02-23 | 18:59: Dat motief telt zwaar voor hem.
Gewoon een feestje vieren met studenten en daarbij lekker bier drinken.
Lang gelee was dat best normaal.
Nu moet je hangen, zelfs als dat jaren geleden is.
Valt me een beetje tegen van Trump, die zelf ook niet heilig is.
Maar ja, alles voor de strijd naar het WH.
Ron zal Trump wel steunen als het zover komt.
Rare jommens hoor die Amerikanen.
Op schoolavonden vroeger waren sommige lerar(ess)en altijd flink aangeschoten, dan waren ze wel te pruimen.
Natuurlijk mag dit niet, dit is roddel, als het nou het NOS journaal was, die bijvoorbeeld met een verhaal dat Trump zou zijn ondergepiest door Russische hoeren zou komen , is dat natuurlijk heeeeel wat anders, maar dit is Trump he, die moet gewoon z'n bek houden.
Policy wise is ron DeSantis gewoon een toffe gozer. Ik hoop Donald Trump niet terug te zien.
Dong-Chan wil zijn street-creds wat oppiepen met wat oude foto's. Niets mis met een biertje en met leuke meiden uithangen.
Alcoholist Wat suggereerde SjoerdZwoersma ook alweer over Remkes?
Maar Trump was de beste vriend van Jeffrey Edward Epstein. Daar hoorden we hem nooit over klagen.
Precies, samen met de Clintons. Zou Rutte er ook geweest zijn?
Waarom ontzegde hij hem dan de toegang tot het Mar-a-Lago?
@funda | 08-02-23 | 17:21:
Nee, Rutte valt niet op vrouwen. Naar het schijnt.
@AllesMoetNiksMag | 08-02-23 | 17:23: Dat was pas toen Epstein al in het gevang zat.
Nooit geweten dat iemands beste vriend zijn ook al strafbaar is.
Dat "beste" verzin je er trouwens bij. Epstein moet in zijn leven met duizenden mensen hebben gesproken.
@Osdorpertje | 08-02-23 | 17:25:
Maar hij was wel leraar.
@J.P.Drapeau | 08-02-23 | 17:34:
Toon mij uw vrienden en ik zeg wie ge zijt.
@J.P.Drapeau | 08-02-23 | 17:34:
Kuifje nog steeds niet door...??
Dit is niet waar, toen Trump wist van Epstein heeft hij hem van zijn golfbaan gemieterd. Je kan veel zeggen over Trump, maar deed niet mee met die viespeuk Epstein.
@J.P.Drapeau | 08-02-23 | 17:34: Het is niet strafbaar, maar wat DeSantis heeft uitgespookt -zie de foto's- valt natuurlijk in het niet met wat Epstein -goeie vriend van The Donald-heeft uitgehaald.
@Après toi | 08-02-23 | 17:46: Onzin. Trump was geen vriend van Epstein.
@gato | 08-02-23 | 17:48: Foto's genoeg van de twee samen, op allerlei feestjes.
@Après toi | 08-02-23 | 18:08: Er zijn ook wel foto's van mij op een feestje waar anderen bij op staan. Zelfs wel mensen die ik niet eens ken.
Maar jij schoot olifanten in Afrika, hoor ik je nooit over.
@Kopieerapparaat | 08-02-23 | 18:16: Daar ga je al....
@Après toi | 08-02-23 | 17:29: Hoe kan Trump iemand wegsturen van zijn landgoed als diegene in de bak zit?
REAGEER OOK