En dan nu: het NAVO-KERSTLIED
Voor de moraal!
Bovenstaand: Carol of the Bells gecomponeerd door een zekere componist geboren in een zekere Russische kolonie die geen Russische kolonie meer is. Enfin, was vanaf de Home Alone Remix natuurlijk altijd al het beste kerstlied ter wereld, en nu dus gezongen vanuit Forward Base Letland. En er valt van alles aan te merken op de NAVO hoor. Maar sta je echt liever aan hun ontvangende eind bij de CSTO, omdat ze """based""" zijn? Dat imploderende relikwie geleid door de tanende relikwieën van een weerloos wereldbeeld. Dan toch liever kerstliedjes vanuit het bos aan de kant mét de Coolest Thing made in Arkansas, zelfs al noemen ze het "Season's greetings" in plaats van CHRISTMAS GREETINGS WAT JE BLIJKBAAR OOK AL NIET MEER MAG ZEGGEN.
Reaguursels
InloggenSchijnt dat de rol van de vrouw overal geplugt moet worden... Een Kartonnen facade...
Zal in de Oekraine ook wel zo zijn... vrouwen bereidtom te sterven voor hun vader (moeder) land.
Zingen verbroedert. Het is een cultuurdrager. Het is jammer dat er al twee generaties niet meer met 'Kun je nog zingen, zing dan mee' zijn opgevoed. De enige liederen die Nederlanders nog gezamenlijk kennen zijn het volkslied en dat hersenloze Van links naar rechts, aangevuld met wat flarden popmuziek van rond het jaar 2000. Intellectuele armoede van een welvarend volkje. Nee, neem dan die Balten. Of Vlamingen.
reaguurders, vul maar aan: Gelukkig is het land...
Singing Revolution, Estse documentaire door een Amerikaan. Aanrader!
season greetings is al heel oud en is vooral bedoeld om de tere Islam zieltjes niet te kwetsen.... en tegenwoordig hebben ze wel heel veel van die tere zieltjes bij de diverse defensie onderdelen van de verschillende nato landen...
Wear e NATO?
Latvia. Ze kunnen beter mijn oom gaan zoeken. Daar is al sinds 16.10.1944 niets meer van vernomen.
Was eens in Yad Vashem, daar hangt een foto uit Estland.
De lijken van Joden tussen de boomstammen gestapeld, klaar om in de fik gestoken te worden.
De nazi’s stonden erbij met een kop koffie.
Vreselijk confronterende foto.
Weet niet hoe het in Letland was maar eeeuh….
@Ruimedenker | 15-12-22 | 14:32: Het was nergens feest in die tijd.. voor niemand.
@slootschurftklootzak | 15-12-22 | 14:45:
www.itinari.com/nl/estonia-s-abandone...
Goed gezegd allen, Nu kun je op die plekken feestjes houden.
Historie gaat door, ,mensen blijven zich herhalen.
Is dat Nikita op de voorgrond?
F&ck Mariah Carey en Wham!
Merry Christmas NAVO.
Leuk filmpje, maar het zou inderdaad Christmas greetings mogen zijn.
Dit is toch wel het nare gevolg van het overal toelaten van vrouwen. Krijg je dit soort zoetsappige ongein die je met de hele wereld moet delen.
Nee. Sommige dingen moeten voor beperkt publiek blijven, enkel voor de eigen groep. Liefst omringd met een zweem van dood en gevaar als het een krijgsmacht betreft.
Och bij de NATO hebben ze opeens ook een marketing afdeling. Wanneer de Russen dit zien knallen ze die hele woke bende zo naar de regenbooghemel.
Ik hoorde dat zo'n 20% van het Oekraïense leger vrouw is. Wat is jouw mening daarover? Te "woke"?
overigens geeft www.youtube.com/watch?v=VbxgYlcNxE8 (de laatste 3 minuten met name) goed weer wat de ongeduldige Natoids te wachten staat als ze op de gekozen weg verder gaan.
Aah prachtig..
En u gaat daar dus verandering in brengen ?
Na Thanksgiving begint in Amerika van oudsher "Seasons Greetings", dat slaat dus op de hele periode t/m Kerst en nieuw jaar. Niets woke dus (bij uitzondering).
NATO is meer dan alleen Amerika... En in heel Europa heet het gewoon kerstmis.
@Gladiator Fap | 15-12-22 | 12:48: Zonder Amerika is NATO een lege vennootschap.
@bergsbeklimmer | 15-12-22 | 12:55:
Beetje rare opmerking gezien de Fransen, Turken, Britten en Italianen echt wel sterke legers hebben. Spanjaarden zijn ook niet echt zwak en ja dan heb je nog de Duitsers. Maar het helpt natuurlijk wel om een leger wat 800 miljard dollar per jaar in hun defensie pompt als bondgenoot te hebben.
Dus bij ramadan mogen we fijn supervolvreetdierenmartelingsfeest zeggen?
Zouden de Russen nog Stalin orgels hebben?
Dragen meestal ook wel bij aan de muzikale omlijsting.
Katjoesja, dat is toch ook een liedje?
Heer een betere variant.
www.youtube.com/watch?v=s9coPzDx6tA
Hier de achtergrond.
www.youtube.com/watch?v=NaBJhmkDKmc
Toch jammer, u begon best goed.
Eens, feesten die bij ons klimaat en cultuur passen
1 winterfeest rond de zonnewende op 21 december, met symbolen als groen blijvende bomen en lichtjes
2 lentefeest rond 21 maart met symbolen van nieuw leven, zoals eieren kuikens etc.
3: midzomerfeest rond 21 juni,
4: herfstfeest rond 21 September met symbolen rond oogst, wijn oogst, bierfeest om vaten leeg te maken voor nieuwe oogst.
Mooie feestjes geen God bij nodig
Schout, pas nou op, u vliegt weer uit de bocht, tis glad.
@Sieg Hein | 15-12-22 | 12:49:
U snapt het. Zo was het en zo zou het moeten zijn. Dat is wat we vieren. Noem mij maar extreemrechts of een nazi of zoiets maar dat is onze cultuur dat zijn onze feesten.
@Sieg Hein | 15-12-22 | 12:49:
God is de grootste partypooper ooit, al onze historische feestjes zijn al lang geleden omgekat naar een slappe disneyversie.
@Schout-bij-Nacht-J | 15-12-22 | 12:52:
Maar waarom dan die afzichtelijke godwin?
Kerst, kerstenen, christenen. Wat zou Jezus toch met kerst te maken hebben? Moeilijke..
@elfenstein | 15-12-22 | 12:59:
Okay, ik verander het naar Niet ons feest want niet cool zoals de sterfdag van Mao e.d.
Het christelijke kerstverhaal is best een mooi verhaal, met mooie kunst in beeld en geluid. Hier en daar beetje onbevlekt absurd, maar God kan nu eenmaal alles. Vind het aansprekender dan het commerciële circus dat het is geworden.
Eigenlijk ook jammer dat we onze tradities en geschiedenis bij het grof vuil zetten omdat we inmiddels allemaal kunnen lezen en dus wat slimmer zijn geworden. Wat dat betreft zijn atheïsten vaak net zo militant als woke mensjes.
@Duwbak_Linda | 15-12-22 | 13:35:
Een oud-collega zei ooit eens tegen mij; "De religie voor progressieven is idealisme, voor conservatieven is dat geloven in een God zo goed en slecht als dat kan. De echt gevaarlijke mensen zijn boze mensen die nergens meer in geloven want die hebben niets te verliezen".
Bleek hij wel gelijk in te hebben.
Eeuh, volgens mij is elk van deze gelegenheden ook nauw verbond3n met één of meerdere heidense goden.....
Ding dong... *gniffel gniffel*
We doen er lacheriger over. Al die NAVO propaganda en "feel-good" filmpjes dat Oekraïne de Russen in de pan hakt. Maar kennelijk letten maar weinig mensen, zelfs echte journalisten, op wat er werkelijk aan de hand is. Persoonlijk mis ik de dagelijkse Oekraïne-updates wel hier trouwens.
Ten eerste, het gaat helemaal niet goed aan het oostfront het is een gehaktmolen daar voor vooral, gelukkig, Russen.
Ten tweede, Oekraïne krijgt nu hun eigen "Iron Dome" dome in de vorm van Patriots wat Rusland feitelijk vleuglam maakt.
Ten derde. Er wordt heel langzaam en gestaag een gigantische legermacht opgebouwd in vooral Polen maar ook Roemenië en elders. Ik weet dat er hier veel optimisten rondlopen, een paar zeer optimistisch, maar oorlog met Rusland is onafwendbaar. Het gaat er komen. Frankrijk stuurt geen tanks naar Roemenië voor "oefeningen". Amerika verscheept geen bijna 800 eenheden inclusief tanks naar Polen voor "oefeningen".
Het komt er eigenlijk op neer dat tenzij de Russen het probleem "Poetin" regelen dat we nu randje wereldoorlog 3 staan. Denk maar niet dat de Jappen en Koreanen gaan stil zitten. Dan blijft over. Wat doet China.
Iemand trouwens enig idee waarom filmpjes op GeenStijl nooit afspelen?
Tsja.. uw betoog..
Ik ben een niet niets en niemendal, maar ik schat zo in dat de Rus zich niet gaat verslikken in een nog uitgebreider schaal van oorlog voeren, dwz meerdere fronten. Ze kunnen dit al niet aan, want de magazijnen zijn leeg. (las ook ergens dat er bij een ingenomen Russische stelling mortiergranaten uit Senegal zijn aangetroffen & Geverifieerd)
Tsja die atoombommen, ook zoiets, als meneer Kaputin die gebruikt is het Game Over, snappen ze ook echt zelf wel..
Ze gaan het zelf regelen, let maar op
Oh en die filmpjes ?
Werken prima met een kroontje ;)
Maar je kunt ze ook casten naar je tv (ofzo) als je die 5 euro niet hebt
China laat dit feest even aan zich voorbij gaan, bemoeit zich d'r gevoegelijk niet mee en komt als de rook opgetrokken is wel langs om telefoontjes te verkopen aan wie er dan nog leeft.
Die patriots helpen de 'iron dome' allen maar, het merendeel zal uit IRIS-T en NASMS bestaan. Simpelweg omdat de raketten een stuk goedkoper zijn en er veel meer voorraad van is.
Verder: elk leger dat cultuur omarmt is onverslaanbaar. Oekraïne doet het terwijl de russen alleen in overlevingsmode zitten.
@Sqbar | 15-12-22 | 12:59:
Is dat eigenlijk zo? Ik bedoel sowieso dat Patriots geleverd gaan worden. Weet het niet zeker maar dacht dat het grote verschil met NASMS, IRIS-T en Gepards vooral is dat Patriots veel groter bereik hebben waardoor kruisraketten en bommenwerpers al op lange afstand kunnen worden geneutraliseerd. Maar goed, misschien weet jij meer.
@Schout-bij-Nacht-J | 15-12-22 | 13:07: Het lijkt er sterk op dat dep Patriots naar Oekraïne gaan. Binnen een week is het zeker meen ik. De Patriots kunnen veel verder en zijn veel duurder. Daarom is het een aanvulling op de rest, die prima functioneert tegen lagere doelen als drones, kruisraketten en jachtbommenwerpers. Wat dat bereft zal het hele systeem in Oekraïne geavanceerder zijn dan de iron Dome.
@Sqbar | 15-12-22 | 13:14:
Ja, zoiets had ik ook gelezen. Maar dan komt het er eigenlijk op neer dat wat Psoglav zegt waar is. Rusland is dan vleugellam. Ze kunnen dan niets meer met hun goedkope Iraanse drones en kruisraketten. Als dat inderdaad binnen een week of wat is dan denk ik dat zodra de grond goed bevroren is Oekraïne aan een machtig winteroffensief gaat beginnen. Ik denk dat ik maar massaal conserven ga inkopen. Komt niet goed.
@Sqbar | 15-12-22 | 13:14: De voorganger van de Patriot, de HAWK luchtdoelraketinstallaties zijn die ergens nog op voorraad in de NAVO of zijn die al achterhaald door russische technologie?
nl.m.wikipedia.org/wiki/HAWK_(luchtdo...) .
@steekmug | 15-12-22 | 14:06: Ik meen dat ze allemaal verkocht zijn intussen. Maar Amerika gaat ze nog wel leveren aan Oekraïne:
www.reuters.com/world/europe/exclusiv...
Vrij simpel: America first. de economie van USA zwengelt aan op deze wijze plus Europa is weer van America. Rusland laat zien dat dingen zoals ze tonen niet zo zijn als ze zouden moeten zijn. Telkens weer. Die (vermoedelijke) drones die Rusland binnen zijn gekomen, doet me denken aan die Duitse jongen die zijn vliegtuigje op het Kremlin plaatste. Ik verwacht geen nuclaire W.O.3, wel snellere geweldadige processen van afscheiding en onrust in landen rondom Rusland en later, China.
Filmpjes die het niet doen? even wachten dan doen ze het wel. Ik vermoed diverse adblockers die allerlei google reclame niet afdraaien. Hier op Geen Stijl is niks verborgen, ook al lijkt het zo.
Voor een defensie-organisatie wel jammer dat de wapenvoorraden inmiddels uitgeput zijn. Maar het zing wel lekker, dat dan weer wel.
Season's greetings is al heel lang een gebruikelijke term.
Zingen is nog altijd beter dan schieten op mekaar. Een plusje van mij.
Al die doden, yup eeuwige vrede
Ik zat net op Twitter het verhaal van die meneer Dianov te lezen..
Ja dan zakt zo'n mooi kerstliedje je wel recht naar de onderbuik.
Gewoon nergens om hoor, maar ik wordt altijd een beetje redelijk ingewikkeld van dat 'Gott Mit Uns' gedoe.
Wat bedoel je? Link?
@Diotima | 15-12-22 | 15:13:
Deze man Mykhailo Dianov,
één van de Azov mariniers die zolang in Marioepol de russen tegenhielden
Die dusdunig uit russische krijgsgevangenschap kwam
pbs.twimg.com/media/Fj8ehqHXgAYXmlj?f...
Trek alle subsidie aan de NAVO in. Militairen moeten vechten, geen dommige Kerstliedjes zingen.
Wees toch blij dat ze hier tijd voor hebben, gansje.
Deze is ietwat toepasselijker dan ding dong.
youtu.be/kCos4OeiJrU
Mooi.
Kan me voorstellen dat die russen dat mietjesgedoe wel af willen schieten.
Heb je daar wel eens naar die propagandefilmpjes gekeken, staat zo'n vrouwmens te springen in de modder en te zingen in zo'n soort JAG uniform en de jongens staan in een vierkant er wat bij in vlekkenpak. En Yuri draait z'n ondersteunend mp3 karaoke muziekje af op 2 boxen. Soort van Suzy Q Apocalypse now, maar dan achter ergens op de verregende hei waar één of andere eland steeds verbaasder verrote appels op eet en door de alcohol bezopen mee gaat dansen.
Prachtig.
Er is maar één lied met klokken en soldaten dat ik accepteer. De rest is bagger.
m.youtube.com/watch?v=KO3l6qNA2Q4
Metallica dus.
For whom the bell tolls. I raise you, God.
www.youtube.com/watch?v=ET07vTF_y94&a...
Agreed!
Sabaton, Christmas truce
youtu.be/HPdHkHslFIU
Hou zelf niet van kwetsmis
Dus een kwetslied is stom
Heel dat achterlijke kwetsfeest is debiel want die kwetsman is een verzinsel
Lekkere akoestiek heeft dat bos.
Neem je hem mee in de mix?
Hier achter in de bosjes ligt ook altijd een dikke Lexicon klaar voor het geval d'r een zingende legereenheid voorbijkomt.
King fries are done.
Uit welk land komt mevrouw Linde?
Gewoon mooi. Niks meer aan doen.
Ja, prima.
Met een paar CDA-ers op de set had dit dus een heel ander filmpje kunnen worden.
REAGEER OOK