Feynman en/of Feiten — Fins Feestje
Marokko werd winnaar van pool F en dat heeft de middenstand van Brussel, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag geweten. Na internet, lockdowns en exorbitante gasprijzen komen de moren een nekslag uitdelen. 1986 was de eerste & vorige keer dat Marokko de groepsfase van een WK overleefde, de testosteron vloeit rijkelijk, de jeugd draait door en vervalt in openlijk geweld.
Hoe ik daarover denk, werd het beste samengevat in deze power rant door Mourad Baddaou van Stichting Najiba. De rellende jongeren worden uitgekotst door de Marokkaanse gemeenschap en hun bondscoach. Ik heb een tip: geef je familie en vrienden gewoon aan. Het is “tough love”, maar je wilt niet dat ze afglijden, de fout ingaan en niet meer te redden zijn. Kies ook voor je eigen goede naam.
De mobiele eenheid probeerde met waterkanonnen en traangas de verzameling zombies te verspreiden. Ik had liever massale arrestaties en voorlopige hechtenis gezien. Dinsdag 6 december om 16:00 trapt Marokko af tegen Spanje, de veldslagen verwacht ik vanaf 18:00. Omdat dit om een verliespartij kan gaan, is het handig als de honderden relschoppers van vorige week dan vastzitten.
Zes Nederlandse waterkanonnen zijn door technische mankementen buiten gebruik, dus hebben we er eentje te leen uit Duitsland. We leiden te weinig techneuten op om een boutje aan te draaien of een lampje te wisselen, gelukkig heeft de politie nog iemand op de loonlijst die kan telefoneren. Onze materialen, inschattingen, trainingen, voorbereidingen en geweldsinstructie zijn inadequaat.
Mediterrane landen hebben allemaal een no-nonsens paramilitaire politie die borgt dat de geweldsmonopolie bij de overheid ligt. Buig nooit voor geweld, nooit een stap opzij, nooit een stap naar achteren. De Spaanse Guardia Civil, Catalaanse Mossos d`Esquadra, Franse Gendarmerie en Italiaanse Carabinieri laten nooit over zich heenlopen. Dat geeft duidelijkheid en rechtszekerheid.
Nederland en België kennen een mobiele eenheid die zorgvuldig de-escalerend wordt ingezet. Ze werden totaal verrast dat een winstpartij van Marokko wordt gevierd met rellen, uitgebrande auto's en veldslagen met de politie. De aanname dat alleen een verliespartij tot ellende leidt, bleek naïef. Verslaggever Rob van Herck werd live tijdens de uitzending in het gezicht geslagen.
Het politiebureau in Luik werd door vijftig mensen bestormd, ruiten gesloopt en politieauto's beschadigd. Dit is geen feestje, dit zijn geen relletjes meer, maar openlijke aanvallen op de sterke arm en de rechtsstaat. Wat aan dit nieuwsbericht ontbreekt, is hoeveel van deze vijftig gearresteerd zijn. Wat is de pakkans? De straatschoffies ervaren sensatie, macht en een gedoogbeleid.
Brussel-stad bestaat voor 80 procent uit inwoners met een buitenlandse achtergrond. Wat we nu zien is geen tijdelijk fenomeen. Het is de toekomst, het is de eindbestemming. De hoofdstad van de EU is veroverd met behulp van immigratie. De wisseling van bevolkingssamenstelling ging zo snel, dat de oorspronkelijke cultuur verdween. Wijken die niet praten met de recherche worden favela`s.
De EU verhuist regelmatig van Straatsburg naar Brussel en weer terug. Laat ze alsjeblieft een keertje bij uitzondering vergaderen in Molenbeek. Gewoon eventjes uit de dikke BMW stappen en op straat de sfeer proeven. De Europese bureaucratische muur van zwaarlijvige onleesbare rapporten verhinderd parlementariërs de mensen achter die cijfers en die letters te zien.
Hun Europese wensgedachten zagen we alleen terug in blinde barmhartigheid en straffeloosheid.
Reaguursels
Inloggen[Marokkaanse] WK-versiering weggehaald: ‘We willen niet gezien worden als broedplaats voor ongeregeldheden’ www.ad.nl/den-haag/wk-versiering-wegg...
Een antwoord op de aandacht die het AD geeft aan het irritante fenomeen van selectieve berichtgeving rondom veelplegers?
Gekissebis tussen journo's over dit is mooi, maar too little too late.
Connect the dots. De politiek zit er niet om uw problemen op te lossen, zij zitten ervoor zichzelf. Klimaatprobleem? Vliegen 'we' toch ieder jaar naar een mooie, liefst exotische, bestemming. Vreten we wagyu en blauwe tonijn. Het volk vermaakt zich wel met elkaar en gaat dan met mekaar in discussie over hullie en zullie.
Wees maar niet bang voor nationalisme, een EU of globalisme, in wezen verandert er niets voor u behalve het inperken van uw vrijheid... Maar het voordeel is, you'll be happy nietwaar. Ondertussen zijn de hoofdrolspelers uit Animal Farm nog steeds buiten schot. Ze krijgen nog steeds carte blanche van 'u'.
Nee, als het om uw welzijn ging, en daarmee bedoel ik dus ook de Marokkaan, of de cobalt- en lithiumkinderen, dan werd er wel voor gezorgd dat zij het daar beter kregen. Net zo makkelijk als dat we olie de hele wereld over pompen kan je ook drinkwater die kant oppompen. Ain't gonna happen. Sterker nog, er zijn mensen die denken dat we hier te weinig drinkwater hebben. Dan weet je als overheid dat je goed bezig bent.
Hoe komen we hieruit, mogelijkheden genoeg maar schapen teveel.
De politie op straat weet al lang hoe het zit, net zoals ooit bij commissaris Nordholt, die boodschap is niet welkom als het toevallig een groep van allochtone afkomst betreft.
"Ik doe geen politieke uitspraken, ik doe uitspraken die de politiek niet welgevallig zijn."
Dat ging toen onder andere over opkomende drugcriminaliteit buiten de randstad met Antilliaanse connecties.
Als men op de Antillen allemaal wit was geweest wat het geen probleem geweest.
Maar omdat die groep toevallig niet wit was, was exact hetzelfde probleem politiek een no-go area, onbespreekbaar.
Toen hoofdcommissaris Nordholt in maart 1992, voor de Bijlmerramp, riep dat in de Bijlmer 10.000 illegale Ghanezen woonden, viel iedereen over hem heen. De Amsterdamse politie liet weten dat ze de Nederlandse tak van een Ghanese drugsbende had opgerold, die vanuit de Bijlmer opereerde en jaarlijks f 150 miljoen winst maakte, vooral met de handel in heroïne en cocaïne. Sommige flats waren inmiddels berucht vanwege overlast, veroorzaakt door junks en dealers.
https://onsamsterdam,nl/het-gelijk-van-nordholt
Dan slaat de kramp toe, de BLM-kramp, de woke kramp.
Wat niets oplost, niet helpt.
En daarom maakte Nordholt de politici uit voor draaikonten of iets dergelijks.
De politie op straat wordt daar moedeloos van en vragen zich af waarom dat onbespreekbaar is.
Bovendien laat je alle ruimte voor op hol slaande extreem rechtse speculaties.
De oplossing is dan steevast om de kritische top te vervangen door meebuigers. Uiteindelijk geeft men dan onder die toplaag vanzelf een keer de moed op.
Of dat nu zo’n handige oplossing is betwijfel ik.
Leuke die power-rant door Mourad Baddaou van Stichting Najiba, maar is het zou niet nodig moeten zijn daar het geloof bij te halen, en de angst voor het laatste oordeel.
Het zou uit het eigen geweten moeten komen.
En hij blijft praten in een wij en hunnie, maar misschien gaat dat over het geloof.
Anders is dat toch ook niet de manier.
dit soort argumenten aandragen is een deel van het probleem inderdaad.
Mourad praat volledig vanuit zijn dogma, dat hoor je aan die continue overschakeling op de voor ons onverstaanbare quotes uit zijn leerboek.
www.rtvdrenthe.nl/nieuws/14761025/rel...
Vroegah, toen werd er tenminste flink geteld. Mijn oom zat bij de Rijkspolitie en bij de ME. Steevast grote ellende. Hele winkelstraten gingen eraan. Mooie tijd en nog geen Marokkaan te bekennen..
Toen was het fout en nu is het nog steeds fout.
En nu zijn het wél Marokkanen.
Dus nee, je hoeft het niet te downplayen.
@Ruimedenker | 03-12-22 | 22:22:
Precies. Wat ruime denker zegt.
Haha, reaguursel can de maand.
Man, een bericht plempen van relletjes van 50 jaar geleden?
1 bericht? Hahaha, je laat je wel kennen zo.
Ga googlen over iets uit 1675, toen zal er vast ook wel iets gebeurd zijn, ergens.
Gaat het eindelijk gebeuren, de Grote Marokkaanse Staatsgreep van '22? Nostradamus had het al voorspeld.
Een toepasselijke deun erbij: youtu.be/enZ3cLD-9kQ
@Feynman verhinderT
Ik begrijp de angst van Links wel. Jarenlang, en nog steeds, zijn Marokkanen weggezet als a/ slachtoffers van racisme, of b/ bevrijders die ons eindelijk eens van de klein-burgerlijke gristenmoraal gaan bevrijden. En nu is er het gevaar dat bij elke ronde dat ze verder komen in het WK, GL en D66 een paar zetels verliezen.
GL/D66 0 zetels en Marokko wereldkampioen tegen Nederland in de finale. Ik teken er blind voor.
@Grachus | 03-12-22 | 21:52:
haha, daar ben ik het eigelijk wel mee eens. Woonboten die geplunderd worden in de Amsterdamse grachten.
@Grachus | 03-12-22 | 21:52: Ik ook. Dat zou mooi zijn.
Dat ze zo trots zijn op zo'n minderwaardig land begrijp ik niet, maar dat zal wel aan niveau liggen.
Het mooiste is nog dat degenen die rellen vaak niet eens in Marokko geboren zijn of gewoond hebben en degenen die voetballen en voor Marokko uitkomen net zo min. Ja, dan sta je pas echt goed voor lul eigenlijk.
Wat ik ook niet snap is dat ze een land verheerlijken van waaruit hun ouders vertrokken en waar jongeren, als je de toestroom van veilige ladders waaronder nogal wat Marokkanen in Ter Apel ziet, kennelijk heel graag weg willen.
@BenZen | 03-12-22 | 22:18: In Marokko moeten ze zich gedragen .NL worden ze gedragen.
@Sinterbikske | 03-12-22 | 21:29: De meesten weigeren ook om naar Marokko te gaan want, als bekend is dat ze hun dienstplicht niet voldaan hebben, wat verplicht is voor iedereen met een Marokkaans paspoort ,kunnen ze opgepakt worden en moeten per direct hun dienstplicht vervullen of het afkopen met een relatief klein geldbedrag ( Het lijkt alsof ze het goed doen, maar alles is gehuurd inclusief het huis (waar nog subsidie op zit) en de gehuurde auto's voor misschien een plofkraak). Er zitten genoeg goede bij, maar die delven het onderspit aan de jeugd die meent dat ze zich moeten laten gelden voor hun geloof. Het zijn zelf de grootste zondaars. Kunnen niks, willen niks alleen maar vulkaan spelen (op hun rug liggen en (wiet) roken, en dan horen zeggen "kijk hij werkt").
Je zou bijna denken dat het enige wat helpt iets met stok of zweepslagen zou zijn, maar dat komt weer te dichtbij ons slavernijverleden te liggen, dus laten we het maar zo.
Amper...
Ik vind ze best indrukwekkend, maar neem maar van mij aan dat de Franse gendarmerie in hele lappen van l' hexagone, geen fuck te vertellen heeft .
En dat gaat eigenlijk via de zelfde lijn.
Cgt, gilet jaunes en stakers? Vol op het gewelds orgel , import tuig ? Pappen en nathouden tot het helemaal uit de hand is gelopen. Daarna veroordelen en downplayen op bfm ( Macron tv news network)
't Lijkt Nederland wel.
Oproepen om familie en vrienden aan te geven, ok… Beter een paar tikken, een heftig gesprek en de aanmoediging om zichzelf te melden. Wees eerlijk, je zou je eigen kinderen toch ook niet aangeven voor zoiets als dit.
Ik zou ze hoogstpersoonlijk naar het bureau sleuren.
Helaas zijn ze alle 4 netjes opgevoed en opgegroeid tot verstandige volwassenen
Het ligt er maar aan welke 'rellende types' op welke manier getoond worden.
Agrarïers die tegen hun behandeling protesteren? Elke misstap uitgebreid primetime -tig keer op de voorgrond: hufters zijn die boeren, allemaal!!
Kansenparels die rellen 'omdat hun clubje gewonnen heeft'? ehmmm.... er zijn een paar ondeugend MAAR het overgrote deel van hun 'soortgenoten' zijn LIEVV en verafschuwen deze 'incidenten' !! Het volgende nieuws: Staphorsters zijn stom!!
Als het oorlog is, dan zet je het leger in.
De media hoor je nu ook niet over de rellen na de overwinning van Nederland op de USA...
Maar wat was nou de 'journalisitek weging' van die Pieter Klok?
Waarschijnlijk, dat rellende Marokkanen geen nieuws meer zijn, hij wacht to ze iets positiefs doen, dat gaat weer nieuws zijn.
Als voetbal oorlog is, is Messi de Generaal.
Je hebt er niéts van begrepen. Infantino is de generaal, Messi slechts een pion. Een duurbetaalde, dat wel, maar een pion.
De Generaal was is en zal altijd Rinus Michels zijn.
@Zenzeo | 03-12-22 | 20:40: Een pion der eerste klasse.
@Zenzeo | 03-12-22 | 20:40:
Ik moest even een bruggetje vinden tussen zijn doelpunt en het topic ;-)
@de Jager59 | 03-12-22 | 20:44: ik denk meer aan het stripverhaal de Generaal maar ja ik ben ook al wat ouder
80%. Ik laat dit even bij mezelf bezinken. Wow.
Ik moest het ook even een paar keer lezen
Allemaal diplomaten van de EU natuurlijk!
Pas de wetgeving aan zodat de me niet ongehinderd gajes kan aanpakken.Dat niet geluk een of andere adovocaat opstaat om te gaan zeiken over die arme jongens. En als je dat niet bevalt heb je pech en rot je lekker op naar een beter land.
Altijd is er een bepaalde groep die het weer moeten verpesten! Zondag jl. kon je er vergif op innemen dat het zoals altijd weer uit de klauwen zou gaan lopen zowel bij winst en zeker bij verlies. Dat weet iedereen! Dan hoor je dat de gemeente Amsterdam er totaal geen rekening mee heeft gehouden. Dan zakt toch letterlijk je broek weer af .. toch ? Komend partijtje weet je ook al dat het gierend fout gaat lopen. Maar Halsema heeft er nog vertrouwen in. Om te huilen zo'n beleid !
Op de kermis, in de zwembaden, discotheken, in winkelcentra, na het voetballen, op scholen en ga zo maar door.
Altijd als er ergens stront is met groepen zijn het voor 99% groepjes Marokkanen.
Als Turkije voetbalt of Galatasaray, Fenerbahçe komen de Turken ook naar buiten.
Het welbekende tüteren en vlagvertoon, maar zeer zéér zelden breken ze de boel af.
In Duitsland leven ruim 3 miljoen Turken, zelden hoor je iets over shit met die gemeenschap.
Wat een verschil.
Marokkanen zijn individueel ook vaker betrokken bij misdaad.(drugshandel, diefstal, geweld).
Op vrijwel alle “omstreden” lijstjes staan Marokkanen bovenaan.
Mourad Baddaou heeft groot gelijk.
De Marokkaanse jeugd zorgt er zelf voor dat iedereen de pest aan ze krijgt, omdat zoveel mensen ondertussen wel een nare ervaring hebben meegemaakt met een Marokkaan.
Al was het maar een verkeersruzie.
Ondertussen staat de Nederlandse deur wijd open voor allerlei nieuwe (islamitische) exote.
Mensen krijgen er een naar gevoel door, mede door wat de Marokkaanse jeugd flikt.
Dat gebeurt hier, maar ook in België en Frankrijk.
Het is geen toeval, het is structureel, een groot deel van die gemeenschap is een probleem.
Meer protest, meer tegengeluid vanuit de eigen gemeenschap.
Meer mannen als Mourad Baddaou.
Dan moeten we het later nog hebben over de dominantie van de islam zelf.
Eerst die Crimikanen aanpakken.
In plaats van te focussen op een groep buiten, kun je ook kijken naar binnen. Wij laten dit toe. Wij zijn niet bij machte dit een halt toe te roepen. Wij kunnen ze kennelijk niet verleiden te integreren. Wij, niet hunnie.
"maar zeer zéér zelden breken ze [Turken] de boel af"
Klopt, Turken proberen over het algemeen vooruit te komen in het leven, uitzonderingen daargelaten. Er zitten relatief veel ondernemers tussen, van winkeliers en kleermakers tot softwareontwikkelaars. Als zodanig hebben ze ook geen zin in gezeik met politie of justitie. Ik heb ook de indruk dat ze wat losser omgaan met hun geloof.
Maar als hun nationale trots gekrenkt wordt, dan gaan ze ook los. En dan kiezen ze keihard voor Turkije, ook als ze daarmee in feite partij tegen Nederland kiezen, zie de rellen in maart 2017.
'Crimikanen' verdient een vermelding in de Dikke van Dale!
@Duwbak_Linda | 03-12-22 | 20:25: Wij als in de kartelpartijen stemmende Nederlanders bedoel je neem ik aan.
@intrigant | 03-12-22 | 21:25: Nee, denk niet dat je zo kunt verengen.
Lijkt dat België het wel erger heeft dan wij. Toch iets om trots op te zijn.
Maar wel goedkoper gas daar
Met alle respect voor Feynman, die iedere week weer present is met een doortimmerde column. Ik wacht op het stamcafé. Ik heb stevige drugs tot mij genomen.
King Pepermunt Extra Strong?
@UnderTheDevil | 03-12-22 | 20:16: Haha, bier..
Echt waar? Je kon hieronder anders prima helder formuleren. Nou ja, neem er een in het stamcafé vanavond zou ik zeggen.
Keta, 3mmc, jointje, snuifje coke en dan hard gaan ...
Ik hoorde toevallig een interview met MinJus Yesilgöz hierover. De interviewer stelde de obligate vraag om de daders als slachtoffers voor te stellen: "Welke onderliggende onvrede ligt aan deze opstootjes ten grondslag, denk u?". De minister moest daar niets van hebben en gaf een boos maar - voor de verandering - verstandig antwoord, iets in de trant van: "Onvrede, donder toch op. Als je zulke dingen doet na een potje voetbal, dan ben je gewoon niet goed bij je hoofd".
Ze moet ook wat zeggen, voor de vorm. Maar denk ze nou echt dat ze naar haar luisteren: Turkse achtergrond en vrouw? Kansloos.
Ik hoop dat de autochtone Nederlandse man weer eens wat gezonde territoriumdrift gaat ontwikkelen (naar het voorbeeld van de gemiddelde reaguurder ;-)). Nu kan deze machocultuur zich naar hartenlust manifesteren, want in het ergste geval schrijft er iemand een apologetisch stukje over.
Inderdaad. Het gaat om zelfbehoud. Degene die niet snapt dat KOZP, BLM en ander racistisch, het om de macht gaat, is heel naïef. Men wil hier komen wonen maar ipv aanpassen wil men ons hier hun wil opleggen. Niet de nieuwkomers moeten zich aanpassen maar de oude bewoners En die linkse slapers maar weer: we kunnen toch ons wel iets aanpassen. Ja, dat kan. Maar alleen als we dat zelf willen. Want nu zijn veel nieuwkomers gewoon een bezettingsmacht en hun linkse meelopers zijn handige idioten.
Mijn moeder leerde me respect te hebben voor het gezag. Mijn beide ouders gingen respectvol met elkaar om. In ons huis werd geleerd dat je bij fysiek geweld beter weg kunt lopen, tenzij je naasten wat werd aangedaan.
Al met al is mijn generatie over het algemeen opgevoed met beschaafd gedrag, zoals we dat dan noemen. En dat keurige, beleefde gedrag werkte best goed als je de deur openhield voor een dame. Maar het keert zich tegen je als je tegenover een barbaar staat. Want die onopgevoede gaat compleet met je aan de haal.
Dus wanneer gaan ‘onze mannen’ territoriumdrift vertonen? Als onze moeders ons minder beleefdheid bijbrengen.
@Verbandmeester | 03-12-22 | 22:55:
We zijn zo te lezen met hetzelfde sop overgoten, Verbandmeester. In de laatste zin staat de oplossing, helaas. Het oude model werkt niet meer in het heden. Daar lachen de nieuwkomers om.
@MickeyGouda | 03-12-22 | 23:40: Meerdere keren per week maak ik de tribale werkwijze van de mensen mee. Daar hoort een bepaalde mate van agressie blijkbaar bij in een reactie op onwelgevallige opmerkingen van mijn kant. Het maakt ook nooit uit hoe groot of hoe klein het ongenoegen is, want de eerste reactie is per definitie overdreven grof. Dat brengt mij altijd van mijn stuk en het is ook precies de bedoeling van de reactie, onbalans bij de opponent creëren.
Wij zijn zo niet opgevoed dus wij delven iedere keer het onderspit.
Een paar weken geleden was er ook weer zoiets belachelijks. Het ging om mijn afwijzing van het verzoek om iets te doen voor de cliënt. Heel legitiem en logisch, maar de kinderen van persoon in kwestie vonden van niet en begonnen met het gebruikelijke bedreigen. Toevallig werkte een vrouwelijke Marokkaanse collega die dag in de ruimte naast me en ze kwam dus binnenlopen na de ontstane herrie. Zij ging meteen verbaal tekeer tegen de kinders en ze dropen af. Maar niet zonder smalend tegen me te zeggen dat ik een vrouw nodig had om me te verdedigen.
Toch weiger ik om mee te gaan in die agressiespiraal en blijf beleefd. Maar mijn enige oplossing is om dan te kiezen voor een andere werkplek en ik heb dan ook vorige week nee gezegd tegen deze opdrachtgever. Ik kom er niet meer.
Maar ja, hoe lang kan ik nog weglopen?
Binnenkort weer rellen want winst of verlies van Marokko.
Dan rellen want Oud / Nieuw.
Ramadan.. Bevrijdingsdag of Koningsdag.
Ach ja.. wening berichtgeving komende tijd in de omvolkingskrant.
Ho ho, Oud&Nieuw is standaard altijd ‘relatief rustig verlopen’. Na een paar dagen hoor je altijd pas de echte shit
@Risingson | 03-12-22 | 20:12: ja ha. Ook zo iets.
nee joris, Chrome 107 is niet 'verouderd'.. haal die pop-up es weg
Het kabinet gaat zich bemoeien met snackwinkels. Dat vinden ze bekangrijker dan alcoolmisbruik, rellende en vernielende mocro's, gierende inflatie en armoede.
Ze geven wéér de gemeenten daar meer vrijheden voor, naar Amerikaans voorbeeld. Prettig te weten dat hoewel een toenemend aantal zwervers geen kans maakt op een woning, ze voortaan ook wat gezonders kunnen kopen dan friet. Mochten ze geld hebben.
En smaakjes verbieden voor vapers.
Zal verband hebben met stijgende zorgkosten.
Er zijn wijken, aldus een dame op het nieuws, alwaar ca. 60% volwassenen en 20% kinderen te dik zijn. Welke wijken dat zijn, werd er niet bij vermeld.
@drs.Nee | 03-12-22 | 20:04:
In mijn buurt zie ik ze niet. Mmmmmm, hoe komt dat nu? En we hebben toch wat diversiteit. Mmmmm, zou het komen dat de kinders te vinden zijn op het atheneum, Of de betaberoepen?
@toetssteen | 03-12-22 | 20:12:
Denk eerder aan een cultuur met een ingebakken verkeerd eetpatroon. Bij de Aldi in de rij voor de kassa staat nogal eens een klant in donkere lappen en lange jas gehuld met boodschappenkar vol met flessen zonnebloemolie.
@drs.Nee | 03-12-22 | 20:20:
In mijn buurt zijn de meesten tamelijk hoog ontwikkeld. Op wat leuke feestjes na huppelt men lekker mee. Lol, zo accepteert men op aangename wijze stukjes andere cultuur en omgekeerd.
Het spijt me het te zeggen, maar iq speelt een grote rol.
Ben veel in Singapore en daar ziet u hetzelfde. En hoe meer men toegeeft aan dwarsliggers, hoe koppiger ze worden.
@toetssteen | 03-12-22 | 20:39:
Een structureel verkeerd eetpatroon gecombineerd met onwetendheid is niet zelden een gebrek aan geld kwestie waar een hulpverlener weinig vat op heeft.
@drs.Nee | 03-12-22 | 21:17: 20 flessen olie is anders erg veel geld tegenwoordig.
Is de permanente migratie en gezinshereniging in de jaren '70 of '80 een direct onderdeel geweest van debatten voor in het stemhokje? Waar dan ook in West-Europa?
Ik vrees van niet. Met als zoveel zal het pas na de feiten deel zijn geworden van het publieke debat. Alle zorgen die burgers uitten was voor de politiek daarmee gezeur nà de formatie, nà de akkoorden. Dat noem ik geen democratie.
Zelfs met heel veel fantasie kan ik me bovendien niet voorstellen dat enkele miljoenen Europeanen zouden kunnen migreren van Marokko tot Pakistan zonder dat onze overheden dat op de een of andere manier weten te beheersen. Het blijft daarom verbijsterend dat overheden van herkomstlanden niet aanspreekbaar zijn voor hun eigen paspoorters. Jouw paspoort, jouw probleem, herkomstoverheidje. Zo zou het moeten zijn.
De EU en de muntunie zijn erdoor gedrukt tegen de wil van het Nederlandse volk.
Die landen hebben 't ook nog voor elkaar gekregen dat wij gaan betalen voor hun natuurrampen...
We delen ook een tankeenheid met de Duitsers.
Hebben oranjefans Geuzenveld al afgebroken
De weg kijkende politiek en media blijven geloven in hun naïeve wereldbeeld, deugen is belanrijker dan handhaven.
Snappen ze nou echt niet dat telkens weer die andere wang toekeren door de “ jongeren “ als lafheid wordt gezien, de weg naar de hel is geplaveid met goede bedoelingen.
mobile.twitter.com/vlbelang/status/15...
Zoek de verschillen met Nederland & Frankrijk…..
Nul.
In heel West-Europa wordt hetzelfde gereageerd. Ook in dit twitterdraadje zijn voornamelijk wegkijkers aan het woord. Men wil gewoon het onderliggende probleem niet zien.
5 aanhoudingen op 500 relschoppers , een mooie hitratio. En alweer vrij.
Na die eerste schandalige vertoning van die 'Marokko fans' heeft de staatsomroep wel erg z'n best gedaan om de tweede ronde vooral positief te belichten. Dat heet geen nieuwsverslaggeving maar propaganda.
Daar zijn ze toe verplicht door het verdrag van Marrakesh.
@EenGoedBegin | 03-12-22 | 19:47:
Marrakesh is niet eens een verplichting, niet eens bindend.
We hoeven er niet eens aan mee te doen.
Het is allemaal zulke bullshit.
Hulde Feynman!
Ik vind het er gewoon uitzien als pure anarchie, die beelden.
Het is geen barmhartigheid. Het is geen nobele vergevingsgezindheid. Het is geen naiviteit. Het is geen idealisme. Al dat wegkijken is het gevolg van geen enkele ervaring met geweld tijdens de opvoeding. Het allereerste dat je moet leren als je een vechtsport gaat bedrijven is niet ineen krimpen als de ander uithaalt. Daar heb je echter ervaring voor nodig.
Ik heb de eerste 27 jaar van mijn leven in de Schilderswijk gewoont, eerst slaan dan (uit)praten. Dit is de enige taal die daar gesproken wordt. Ik ben nu ouder en wijzer, maar iedereen zou deze les moeten leren, van hard naar zachter is makkelijker dan andersom.
Nee, het lafheid; lafheid wordt in onze cultuur aangemoedigd.
wat de Finnen een kleine groep maar toch niet zo klein brutaliteit geeft is de Finse Maffia , import wit poeder via Rotterdam en Antwerpen en de miljoenenwinsten. Familiebanden zijn sterker dan een ambtenareneed of risico op geen VOG. Inzage in roosters en van aankomst zeecontainers gaat via via
Gewoon niet die vuile gore bende snuiven dan met z'n allen....
Het is eigenlijk best makkelijk om dit probleem op te lossen.
"Een betere samenleving begint bij jezelf."
@der Schweinigel | 03-12-22 | 19:49: precies, snuif je die shit dan spek je die criminelen
@der Schweinigel | 03-12-22 | 19:49: Gewoon legaliseren, want een snuifje in de morgen, is een dag zonder zorgen.
Zoals Tom van Grieken (Vlaams Belang) van de week tijdens betoog opperde : 'hooligans krijgen een stadionverbod geef tellende Marokkanen een landverbod
Video: youtu.be/uedc_oSkf-g
Laten we de oorlog promoten.
Als je een belangrijke oorlog wint is het goed nieuws. Denk WW2
Denk 1920s Grieks-Turkse uitzettingen. Alle islamieten het land uit. Het kon. Griekenland is leefbaar.
"Wat Komt er na Vrede? Orolog. Wat komt er na oorlog? Vrede. Nou, zie je wel dat oorlog het beste uitgangspunt is?"
F. de Jonge
@Sans Comique | 03-12-22 | 19:45: Ik heb er vrede mee, zolang die oorlog maar ver van mijn bed blijft. En Freek was een grapjas. Zijn slinks-filosofisch-socialistch salongezwam kunnen alleen hij en zijn vrouw wat mee want hun verdienmodel.
Arme. Europeanen.
Hun continent (laten) afgepakt voor een ideaal.
Wat een spijt gaat men krijgen.
Ons land wordt al duizenden jaren gegijzeld door idealen.
En ze hebben godverdomme onze heilige bomen omgehakt.
"De wisseling van bevolkingssamenstelling"
>>
"De omvolking"
Alexander Bakker van De Telegraaf: Toppunt van energieverspilling is het verhuiscircus van het - ons ruim 2 miljard per jaar kostende - Europees Parlement: twee panden slurpen simultaan gas en elektriciteit. Maar nog steeds wil een politieke meerderheid vasthouden aan dit kostbare fenomeen. Sterker nog: er moet uitgerekend nu voor miljoenen een nieuw kantoorpand bijkomen in Straatsburg. En dat voor één vergaderweek per maand.
Ho ho, op de totale begroting van de (telkens uitdijende) EU is dit klein bier. En we willen het toch eennnnnoooorrrrmm democratisch houden?! Nou dan. En die Brussels-Strassburgse energie is allemaal groen, dus wat zeur je nou? Democratie mag wat kosten, anders marcheert rechts binnen no time weer door de straten!
[deugmodus off]
En daar doet die zelfingenomen vetzak Timmerfrans dus niets aan, met zijn truttige green deal.
@klimgek | 03-12-22 | 21:00: Democratisch? De brutaliteit van de EU tegen de eigen bevolkingen om zaken door te drukken die geen mens wil, dat gaat een keer mis.
Die deugkop ook van die gast zeg, bèèèh
Had het hier gister nog over met een wappie familielid (kortgeleden hoge positie bankwereld, niet mij bijten). Mijn versie is dat "men" dit kennelijk wil. Men heeft hier immers voor gestemd, dan wel niet tegengestemd.
Haar versie is dat men dit niet wil, maar dat dit doorgedrukt wordt. Mijn repliek dat dat wel een heel grote groep zou worden voor een complot. Haar dupliek dat mensen uit het veld geen keus hebben dan meegaan, terwijl de rest niets anders hoort via het nieuws.
Conclusie: FvD gaat nog eens heel groot worden.
Welnee, da's i.p.v. momentum pakken uitgedund door gepruts op z'n retour.
@drs.Nee | 03-12-22 | 19:39: Nee dit is niet op z'n retour. FvD of een opvolger. Dit gaat pieken.
Het is ook nauwelijks nog uit te leggen. Dat is een groot probleem.
@Duwbak_Linda | 03-12-22 | 19:41:
Die opvolger is er al, JA21 piekt wekelijks in de peilingen.
@drs.Nee | 03-12-22 | 19:42: Misschien moet ik het verschuiven. Het gaat niet om FvD, het gaat om een diep wantrouwen jegens de overheid, de EU en onze instituties. Dat gaat niet meer weg door wat voor democratische verkiezingsuitslag dan ook.
@Duwbak_Linda | 03-12-22 | 19:46: Je moet het inderdaad iets breder trekken denk ik. Ik denk juist dat de rek eruit is bij het FvD. Als je echt volledig inzet op de wappies, raak je behalve hen iedereen wel kwijt. Die wappies zijn misschien goed voor een handvol zetels. Maar voor mensen die vooral vanwege immigratie, Islam en EU-scepsis geïnteresseerd waren in het FvD zijn er alternatieven op rechts. Zelfs mensen die een breed wantrouwen tegenover de overheid en de instituties hebben maar niet Poetin geweldig vinden of in de reptielen samenzwering geloven zijn er alternatieven.
@Duwbak_Linda | 03-12-22 | 19:46:
Democratisch... Na de laatste TK-verkiezingsuitslag gingen zo'n 63.000 stemmen verloren door het briefstemmen.
@drs.Nee | 03-12-22 | 19:56: Da's potdorie nog geen zetel.
@Duwbak_Linda | 03-12-22 | 19:59:
Jawel, het scheelde een zetel.
@Tashtego | 03-12-22 | 19:54:
Ik blijf terugdenken aan wat Wierd Duk zei in CNB. Over boekenkasten waarin niet meer dezelfde boeken staan. De versplintering zet door. Dat heeft verder niets met Poetin te maken.
Misschien is het wel inherent aan de atomisering. Dat weet ik niet.
@drs.Nee | 03-12-22 | 20:01: Wat had je met die ene zetel willen doen?
@Duwbak_Linda | 03-12-22 | 20:03:
Afhankelijk van welke partij het meest aantal restzetels had, kon die wellicht bij coalitievorming nét het verschil maken. Allemaal achteraf gepraat, nu. Belangrijkste les hieruit te leren is: geen gebruik maken van briefstemmen, da's zonde van je stem.
Wij staan te hoog op de piramide van Maslow en zagen aan de stoelpoten van de machthebbers, zie een Franse Revolutie. Om te dalen op de piramide moet de bevolking lager opgeleid zijn, en daardoor minder welvarend zijn. Tegelijkertijd importeer je een onderklasse uit de derdewereld die op voet van oorlog staat met een seculiere/christelijke middenklasse, die vervolgens geen tijd meer heeft om zich te ontwikkelen en daardoor weer te klimmen op de piramide. Tot slot demoraliseer je de bevolking met woke geleuter en je zit als machthebber de komende decennia of zelfs generaties lang ongestoord aan de macht. Zo eenvoudig is het.
@Münsterlander | 03-12-22 | 20:29:
Interessante gedachtegang. Alleen zijn onze "leiders" slechts passanten.
@Duwbak_Linda | 03-12-22 | 20:33: Juist, onze leiders zijn de useful idiots.
@intrigant | 03-12-22 | 21:13:
Je doet je nick eer aan.
@Duwbak_Linda | 03-12-22 | 19:46: Ik zie vooral de EU als hoofdschuldige. En daarna de willige idioten van een regering die meedoen en daardoor de maatschappij willens en wetens uit het evenwicht te brengen. Ook nog met het geld van de belastingbetalers.
Het is een niet te geloven schande jegens de inwoners.
@ChalinaRosa | 03-12-22 | 22:59:
Ook hier zou ik de wet van Van Rossem willen toepassen: Het is een escalatie, geen vooropgezet plan.
De VK, de krant van jarenlang wegkijkend en maar niet willen benoemen Nederland heeft ineens het licht gezien.
Journalistieke weging? Of politieke weging?
Kan ook met de oplages te maken hebben.
We hebben een Overheid, die moedwillig wegkijkt
Check deze oude Video, en zie de houding die de Politie aanneemt
www.youtube.com/watch?v=LIupTk19Nhs
Het vuurwerk gaat ook richting de politie. Natuurlijk, zo blij zijn de mensen.
Morgen ook maar eens een cobra gooien naar de pliessie omdat ik blij ben. Het mag schijnbaar.
verfspuit er over heen en iedereen met een spatje tijdens de wedstrijden in een leeg stadion zetten. Niks wedstrijd kijken
@Emmeraar7 | 03-12-22 | 19:40:
Nou zeg, .......
REAGEER OOK