GSTV. Doorpraten over veroordeelde vvd-terrorist Soumaya met Mark en Greet in het Stamcafé
Raar toch?
Als wij ergens niet van houden, dan is het wel van losse eindjes. Want waarom is Soumaya Sahla, de veroordeelde terroriste van de Hofstadgroep, eigenlijk adviseur Nationale Veiligheid van de vvd? Vanavond werd het er allemaal ieder geval niet duidelijker op, want de vvd-pagina over Soumaya (waarin overigens met geen woord over de Hofstadgroep wordt gerept) stond opeens offline, maar is nu weer terug verschenen! Hoe zit dat dan? En wat is het verhaal achter die lunch met Martin Bosma die gisteravond opeens door de obers van Nieuwsuur werd opgediend? Tom Staal toog naar Den Haag om al die losse eindjes aan elkaar te knopen in deze VIDEO.
NB Voor de meeschrijvers: Op het moment dat Tom Rutte sprak, was de pagina alweer online, maar wist Tom dat (overduidelijk) nog niet
Pagina Soumaya was offline
Maar nu weer terug
In ander nieuws: hier de Vier Vuisten
Motto
Social
Reaguursels
InloggenDe VVD zou toch heel gemakkelijk deze discussie kunnen beëindigen door de spijtbetuiging van Soumaya te publiceren?
Rutte blijft ook maar herhalen dat het ongepast is om het over Soumaya te hebben waar ze zelf niet bij is. Echter, hij kan toch gemakkelijk een persconferentie organiseren zodat zij zelf de vragen kan beantwoorden?
Overigens, ze heeft toch destijds voor de rechter de gelegenheid gekregen om zichzelf te (laten) verdedigen?
Ik praat soms wel met jonge wokies en andersoortige moraalboycotters en die moord op Van Gogh leeft niet echt bij die club. In 2004 was dat toch echt wel een ding.
En de Hofstadgroep? Wazzdaddan? Een accountantskantoor?
Fok ze.
Zou zij een verklaring van goed gedrag hebben afgegeven? Ik snap echt niet waarom de VVD zo'n iemand in dienst nemen.
Een Pleefiguur. Dat zou Nederland slaan met Pim Fortuyn als premier volgens VVD-coryfee Fritz Bolkestein in 2002.
Dezelfde Fritz Bolkestein die nu vol trots een moslimterroriste onder zijn hoede nam en haar introduceerde in de burelen van de VVD. Weet u waarmee Nederland internationaal een pleefiguur slaat meneer Bolkestein? Met zelfvoldane volksverlakkers als u en de rest van uw partij.
stukroodvlees.nl/populisten-aan-de-ma...
schoolvoorbeeld van Taqiya type
Kent u ook zoveel jonge vrouwen die hier met mitrailleurs rond reden?
Jan is weer goed: www.briefjevanjan.nl/tag/soumaya-sahl...
Klasse Jochum.
Heb hem een uurtje geleden gelezen en Teflon Mark lult uit z'n nek.
Maar er zit nog zo'n radicaal wijf in de Tweede Kamer.
Bij Groen Links....
Ene Kauthar Bouchallikht... ook zo'n islam-heks.
Jan had daar ook een mooi briefje aan: www.briefjevanjan.nl/aan-kauthar-bouc...
En dan Greet e.e.a. verwijten en roomser zijn dan de paus.
Zeg, is Eigenwijzië/Hoofddoekië/Wollahië op de hoogte, dat mondkapjes op dit moment ***verplicht*** zijn. Elke winkel die ik binnenstap .. Eigenwijslims, zonder mondkap. Letterlijk iedereen en elke klant draagt er gewoon een, behalve .. Jawel. Onze Verrijkiërs.
Als Wilders dit nu eens wat rustiger zou brengen ipv op deze agressieve manier, gewoon kalm als zakelijke vraag aan de rest van de kamer, zou de vvd en de oppositie ook eens echt inhoudelijk moeten reageren op het feit dat er zonder medeweten een veroordeelde terroriste deze functie bij de vvd heeft. Nu kunnen ze weer om de hete brij heendansen en jijbakken geven, door vooral de toon en het optreden te veroordelen, zonder nu écht uitleg te hoeven geven over het hoe en waarom.
Ben het gedeeltelijk met u eens, maar ik heb eens een gesprek gezien, gewoon een gesprek met heel lichte kritiek op Rutte. Het eerste wat die Rutte zei was: U gaat wel erg ver. Wat betekent dat Rutte geen, maar dan ook absoluut geen kritiek van wie dan ook toestaat. Wat dat betreft, begint ie trekjes van een dictator te vertonen.
Helemaal eens. De manier waarop Wilders zich opstelde was contraproductief ten aanzien van zijn volledig terechte punt.
Het kan onmogelijk zijn dat zij een verklaring omtrent gedrag gekregen heeft waarmee zij op zo'n positie terecht kon komen.
Ik denk zelf dat als hij dit slimmer had aangepakt (hoeveel mensen kent Wilders niet die vanwege hun VOG een functie misliepen, en had hij daar niets iets mee gekunt om de VVD een hak te zetten?) hij veel effectiever was geweest.
Deze dame had in de VS, Frankrijk of Spanje nog steeds in de bak gezeten.
Dat wij kort straffen wil niet zeggen dat wij het beter weten.
Als je die Rutte even wat nauwkeuriger volgt (even de braakneigingen onderdrukkend) blijkt zijn trucendoos toch wel erg beperkt. En daar achter zit een totale leegte.
Weerzinwekkend.
De doctrine zit er bij de VVD zo diep in dat zelfs keiharde feiten hen niet kunnen verleiden tot een logische gevolgtrekking.
Namelijk dat de VVD hier heel erg fout zit.
Hoe achterlijk wil je het allemaal nog hebben. Benieuwd of de belager van Kaag, Max van den B., straks ook bij de VVD wordt uitgenodigd mee te adviseren over veiligheid. Zijn bedreiging van Kaag is in vergelijking met de plannen van Soumaya namelijk nog heel onschuldig te noemen.
Aan de mimiek en de wijze waarop Aartsen en Rutte reageren is te merken dat ze zich niet lekker voelen bij de kritiek. Maar hun hardnekkige verdediging en hun poging om alles om te draaien toont wel aan hoe verrot die VVD onder Rutte is geworden. Zo begrijp je de staat van het land steeds beter.
Als een veroordeelde terroriste bij de VVD na uitzitting een adviesfunctie kan krijgen over veiligheid, dan kan een veroordeelde pedo wat de VVD betreft later ook voor de kleuterklas.
Het is eenzelfde soort stuip als die welke Klaver vertoonde toen hij het kamerlidmaatschap van Kauthar Bouchallikht verdedigde. Gewoon maar bijven zeggen dat er echt geen probleem is. Of, zoals Rutger Groot Wassink het formuleerde, flauwekul.
Dat is nou wat een bezwering is. Als je, zoals de sjamaan, positie hebt in de groep, dan kom je met zo'n bezwering weg. Sterker nog, als men je macht als medicijnman niet aankan, dan kun je zulk een bezwering zelfs als wapen gebruiken. De waarheid omdraaien, binnenste buiten keren, vervormen, in zijn tegendeel omkatten wordt dan gezien als een actieve ingreep, als werkelijk een correctie op wat is, op wat iedereen denkt, op wat tot dan toe het geval was.
@Schoorsteenveger | 20-01-22 | 11:37: Een aantijging of bezwering is anders dan een harde veroordeling.
@boerk | 20-01-22 | 12:31:
Ik heb het over de wijze waarop Rutte reageert en zie de overeenkomst met hoe Klaver en Groot Wassink reageerden. Ik heb het niet over deveroordeling. van dat mens.
Ach ja, de partijleden van de VVD hebben nog nooit van de term 'taqiyya' gehoord. Trouwens, ook van de meeste andere ideologische partijleden. Want, dat 'gebeurd' niet in Nederland. Amehoela.
Ook Hirschie Ali heeft het er nooit over gehad, omdat ze het niet kent als Ex-Moslima. Alleen PVV stemmers kennen het concept. Hoe zou dat komen? Hebben ze samengezworen met de marginale Shiieten de overhand te krijgen over de Soenieten?
@Cobarde | 20-01-22 | 12:19: U is Soeniet?
VVD betekend: Vaak Veel Draaien
Als je bij de catering werkt en je komt bv bij de rechtbank terecht om daar broodjes te smeren, moet je een verklaring hebben omtrent goed gedrag.
Zelfs je ouders worden gecheckt.
Bij de VVD kan je dus zonder.
Zegt wat over de mentaliteit van de partij.
Ook als je bij een dienst als brandweer, politie etc wilt werken zul je een VOG moeten overhandelen
Tenmidden van alle affaires, verdeeldheidzaaiende coronapolitiek en slappe hap op weg naar Rutte 4 komt het wel goed uit dat het gesprek even over een expendable adviseurtje en de reactie van de oppositie gaat. Je zou bijna zeggen dat het expres zo geënsceneerd is. Maar ik zie natuurlijk spoken, want ik ben een complotdenker.
Weet je wat het verschil tussen Wilders en Simons is? Wilders heeft een reden om zich onveilig te voelen. Simons zegt het alleen maar om ideologisch te scoren.
Wat Sylvana zich echter niet beseft, is dat wanneer ze haar doelen bereikt, ook zij een reden krijgt om zich daadwerkelijk onveilig te voelen.
Eens, Simons claimt slachtofferschap, maar is relatief gezien iemand die het helemaal niet zo zwaar heeft.
Wat doet dit gedrocht sowieso nog in ons land? Opzouten. Als je kwade bedoelingen hebt, of het nu tegen onze Greet is of iemand anders: opzouten!
De veroordeelde terroriste hoeft zichzelf niet te verdedigen dat doen Mark en de overige VVDers wel.
Mijn buurman heeft in zijn jonge jaren iets uitgevreten waar hij overigens niet eens gevangenisstraf voor gehad heeft en die kan tot op de dag van vandaag niet eens een VOG krijgen.
Maar misschien moet hij bij de VVD sollisiteren.
Ik zie carrièrekansen voor die fakkelzwaaier bij het huis van Kaag. Kan na zijn straf zo solliciteren bij de VVD.
@Tjatiswat | 20-01-22 | 09:55:
Misschien scheiden de wegen dan eindelijk echt een keer.
Komt uw buurman uit Baarn misschien..?
@Smoelensmid | 20-01-22 | 10:22: Nee hoor ergens aan de noordzijde van de Veluwe.
Echt he. Die VVD kan je toch niet meer serieus nemen!
Wat krom is lullen ze daar recht.
Ik snap niet dat dit niet wereldnieuws is. Veroordeeld terrorist die politici wilde omleggen nu lid van VVD. Hoe dan?
Lekker voorbeeld dat VVD. Wat een smerig volk!
Wilders vind ik een lul, maar hier heeft ie wel een klein beetje een punt, nietwaar?
Een klein beetje?? nee een hele dikke punt.
17 miljoen mensen in Nederland waarvan een handje vol terroristen, en wie werkt er bij de VVD? Een van dei terroristen.
Ondertussen maar de mond vol hebben over hoe ze niet met PVV en FvD kunnen samen werken vanwege fatsoensnormen of vanwege uitspreken.
Terzijde: In werkelijkheid is de reden dat als de VVD met die partijen samen werken ze veel van het VVD-programma uit kunnen voeren, en dat mag niet van de heren in Brussel of bij de WeF. Dus nu verschuild de VVD zich achter “je moet nou eenmaal compromissen maken”, het gaat Rutte tenslotte alleen maar erom om zo nu en dan op een internationale top te mogen zijn. Het programma laat hem al 10 jaar koud.
Het is dus juist een partij als VVD die echt fout is, die niet zuiver op de graat is, waarbij liegen de default is geworden.
Zo zie je, als je in de gevestigde media een goede positie wilt krijgen dan moet je vrouwen lastig vallen, wil je in de gevestigde politiek een positie krijgen dan moet je vooral heel fout zijn, waarbij terroristisch fout geen enkel probleem is. Als in jou clubhuis bommen worden gemaakt dan kun je direct als lijstrekken voor GL aan de slag, als je een poging hebt gedaan Wilders en Hirsi Ali om te leggen dan kun je bij de VVD aan de slag.
Kun je daar de moraalridder gaan uithangen.
En dan moeten we verbaast zijn om het foute en vrijheid hatende beleid dat uit de regering komt?
Oow en als de hells angels je niet aannemen, dan zou ik een vacature sturen naar de loop-jongens en meisjes voor de overheid.
Je zal maar elke ochtend wakker worden en in die alternatieve realiteit de dag moeten doorkomen. Ik zou ook rancuneus, boos en gefrustreerd zijn. Ik snap jou wel.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 09:26:
U leeft al enkele decennia onder een steen begrijp ik. Gewoon daar blijven, dat is veel fijner dan de realiteit onder ogen zien. Ik begrijp u wel.
Zo zullen we straks, Jeroen Rietbergen bij de VVD terug zien, als beleidsmedewerker in de stuurgroep, sexueel overschrijdend gedrag. Hoe dat (niet) te doen, en hoe dat te verdoezelen.
"Soumaya promoveert momenteel aan de Universiteit leiden op het religieus-orthodox wereldbeeld., zij onderzoekt of liberaal westers denken een goed alternatief is."
Zo ver zijn we dus gekomen. Dat je aan een universiteit kunt promoveren op de vraag of je als moslim niet veel beter moslim kunt blijven en het westers denken af kunt zweren. Tenminste, dat is de impliciete boodschap die van die vraagstelling afspat, met gloeiend hete vonken die op onze onbedekte huid neerdalen en er diepe wonden in branden.
"Soumaya, heb je al een onderwerp voor je promotie?"
"Ja, ik loop hier nou wel rond, ik krijg hier, nadat ik uit de gevangenis kwam wel alle kansen om met te ontplooien, om in een open omgeving als een vrij mens te denken en te zeggen wat k wil, dus..."
"Ja, Soumaya, dus wat?"
"Dus wil ik me in mijn proefschrift de fundamentele vraag stellen of dat allemaal wel zo moet blijven, die vrijheid en zo."
"Eh, maar natuurlijk, Soumaya, ga je gang. Mag ik dan je promotor zijn?"
Soumission.
Springt daarna in een warm subsidie bad en Frits Bolkenstein komt even mevrouw haar rug wassen.
@Meneert | 20-01-22 | 09:06:
Heeft Bolkestein die motoriek nog wel? In juli van vorig jaar nog een interview gelezen, maar op de foto's was goed te zien dat de laatste jaren niet vriendelijk voor hem zijn geweest.
Gisteren had je ook al zo`n sterke bijdrage.
Helemaal met je eens.
Maar ze is van heel ver gekomen, getuige dit fragmentje uit het EW-interview via een tweet van Marianne Zwagerman: 'Ze vocht voor studieboeken in de gevangenis. 'Het OM vond dat wij een verkeerde ideologie aanhangen en er achterlijke ideeën op nahouden. Waarom wordt ons dan educatie ontzegd, vroeg ik de rechter. Toen kregen we toegang tot onderwijs en ging ik politicologie studeren en Jason Walters (als lid van de Hofstadgroep ook in Vught) algemene cultuurwetenschappen. Ik wilde weten wat er aan de hand was. Hoe besluitvorming werkt. Waarom ik daar zat.' Bolkestein: 'Het is mooi dat ze haar studie in de gevangenis begon. En je had er bezoek van een rabbijn.'
Wat een romantiek.
@grietmetgroenefiets | 20-01-22 | 09:29: Tja, bekend model van activisten: besteed je tijd in de gevangenis om een universitaire studie via de OU te doen. Deed Volkert van der Graaf ook.
Iets zegt mij dat als je de bestaande cultuur in het westelijk halfrond een "alternatief" gaat noemen, er een steekje los zit in het deel van de hersenen waar de coloniale driften gemanaged worden. En dan praat ik niet eens over het antwoord op die vraag, want dat stond bij madam de behanger al vast voordat de vraag gesteld werd.
@grietmetgroenefiets | 20-01-22 | 09:29:
En toch, heeft deze dame iets zinvols gedaan met haar gevangenistijd. Zoveel van die gasten raken daarna nog meer in het criminele circuit, zij dus niet. Maar dat telt dus niet, begrijp ik, want ooit wilde ze Wilders vermoorden. Inmiddels zijn we vele jaren verder, is ze lid van de VVD, wat op zich uiteraard mag en adviseur op haar eigen expertise zeg maar. Wat is daar mis mee, om je te laten adviseren door haar? Het enige is dus haar status als ex-lid van de Hofstadgroep. Ze komt niet in de buurt van Wilders, ze loopt niet rond met bomgordels, ze heeft op geen enkele manier blijk gegeven van het willen voortzetten van haar radicale ideeen, integendeel, ze heeft die afgezworen.
Als moslim kan je het nooit goed doen, bij PVV'ers.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 10:14:
Krijg nou wat! Ploegendienst, @Grandmerchantloup geniet nu van zijn dutje na gedane arbeid en daar is collega bl.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 10:14:
Het is niet een rolletje drop jatten bij de plaatselijke sigarenboer, dit heeft gevolgen... deal with it
@Roehm | 20-01-22 | 10:33:
De communicatiemeisjes van VVD66 zijn er maar druk mee vandaag.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 10:14:
achh daar heb je de islam en vvd goedprater weer. U vond het zeker ook zo erg de afslachting van Theo en was zo geschokt en ogen stonden zeker vol met krokodillentranen.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 10:14: Je bedoelt dat ze heeft ingezien dat ze deze oorlog niet met wapens gaat winnen en het daarom over de diplomatieke(/politieke) boeg gooit.
Het zou de VVD (en vooral ook de dame) hebben gesierd wanneer er in de bio een compleet verhaal werd weergegeven met de uitleg waarom VVD haar toch aanneemt.
Bizar
Totale gekte.
De reactie van de hele VVD, en eigenlijk de halve tweede kamer, op het verhaal van Wilders is net zo empathisch als de eerste reacties van de kamer op de aantijgingen dat er misstanden waren in de kinderopvangtoeslag (of welke misstand van de overheid ook): Wegkijken, afzwakken, de schuld bij het slachtoffer leggen en verder volslagen ongeïnteresseerd zijn in het verhaal.
Er is nog niks veranderd.
Wilders woont in een door de belastingbetaler betaalde kapitale zwaarbeveiligde villa. Hij geniet dezelfde bescherming als de koning, die trouwens ook doodverwensingen krijgt van verwarde mannen maar daar hoor je hem nooit over, hij verdiend een mooi salaris door helemaal niets uit te voeren behalve af en toe dwars te liggen. Wanneer krijgen we het eerste PVV initiatiefwetje? Dacht ik al. Vervelend hoor dat Wilders bedreigd wordt maar anno 2022 word je ook bedreigd als je Kaag, De Jonge of Rutte heet. De inboxen van politici, opiniemakers, artiesten en journalisten overstromen van de dreigementen en op de berichtendiensten en sociale media is het al helemaal van God los. Die dreigementen komen allemaal uit kamp Wilders/Baudet. Denk dat we het allemaal wel eens zijn dat wat Wilders overkomt niet zou moeten kunnen maar dat het met twee maten meten van ver rechts wel heel hypocriet is.
Ik weet ook niet waarom mensen überhaupt verbaasd zijn dat deze regering door gaat op de ingeslagen weg. Of vanaf de andere kant gezien; waarom 'de burger' zo weinig vertrouwen heeft in de politiek.
Het zijn tenslotte dezelfde poppetjes, van dezelfde partijen, met dezelfde besturen, en dezelfde achterliggende cultuur. Dezelfde teflon glimlach, en hetzelfde duiken, geneuzel en loze beloftes.
Er is zogenaamd 'verantwoordelijkheid' genomen door geheel af te treden, er is een toneelspel opgevoerd door heel boos naar elkaar te acteren, en vervolgens zetelt men weer lekker in het pluche na een kleine 'afkoelperiode'.
Nog niks veranderd? Gaat niet gebeuren.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:55: triest. Wilders zal het zelf wel allemaal verzonnen hebben, zeker? Hij 'verdiend' (!) wel een wat betere reactie (en spelling).
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:55:
Allemaal leuk en aardig, maar als de PVV die fakkelmeneer een baantje aanbied is de wereld natuurlijk wel ineens te klein.
@Terra | 20-01-22 | 09:00:
Lijkt mij van wel. Ten eerste is fakkelmeneer onapologetisch en heeft geen enkele intentie om "zijn strijd" te staken na de 6 maanden cel. Ten tweede is meneer schizofreen en drugsverslaafde. Dus ja, denk wel dat de wereld op zijn kop staat als de PVV zo'n figuur een baantje aanbied.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:55: Hoe krijg je het in godsnaam bedacht om dit hier te typen !
@dathoujetoch | 20-01-22 | 08:59:
Ja ja ja ik zag het zelf ook. Hij verdienT natuurlijk. Taalnazi.
@Yellow Shark | 20-01-22 | 09:10:
Hebben reaguurders geen recht op de feiten? Zijn ze verplicht te leven in een imaginaire bubbel? Ik vind dat wel belangrijk dat sommige mensen de moeite doen om te zeggen waar het werkelijk op staat.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:55: Het gaat hier om iemand die al met en wapen rondliep en waarvan bewezen is dat ze een aanslag wilde plegen.
En verder wat ik al eerder schreef: Ik geloof best dat ze gescreend is, maar als Wilders zich zo onveilig voelt kan je dus ook gewoon toegeven dat je een inschattingsfout hebt gemaakt. Niet omdat ze een bedreiging zo zijn dan maar omdat het zo gevoeld wordt door iemand die recht van spreken heeft.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 09:13:
Natuurlijk heb jij recht op de feiten.
Ruim 80% van de reaguurders biedt die keer op keer belangeloos aan.
Maar zolang jouw religie jou verbiedt die tot je te nemen heb je daar dus geen ene reet aan.
@TeeJee | 20-01-22 | 09:18:
Nou... in de echte wereld (buiten de GS bubbel) liggen de meningen ongeveer 180 graden anders dan hier. In Groenland is het koud en bij GS is iedereen altijd tegen je. Dat weet je. En weet dan ook dat de meningen hier een niche vertolken.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 10:40: Sorry BL, maar dit hier en nu is gewoon de echte wereld en in Groenland is het inderdaad koud, dus "we" zijn niet altijd tegen je.
@Dandruff | 20-01-22 | 10:14:
Ik ben overtuigd atheist. Wat dan wel weer apart is dat jij oprecht gelooft in de alternatieve media bubbel waar menig reaguurder is in verdwaald. Knap.
Ongekend kritisch artikel over onze Sleepy Joe. Helaas hebben ze niet helemaal begrepen waarom zijn disapproval zo hoog ligt.
nos.nl/artikel/2413772-een-jaar-biden...
Zit een hoop ongenuanceerd of onwaar onzin over Build Back Bullsh*t, Infrastructure bill en de kieswetten. Dat zullen we maar laten voor een andere keer.
Voornaamste is waarom hij "gekozen" is en waarom hij zo impopulair nu is. Nou ten eerste komt dat omdat hij helegaar niet gekozen is door een meerderheid van het volk (laat staan kiesmannen) maar door massale fraude erin is gepleurd.
Maar dat terzijde. Hij is inderdaad door een coalitie gekozen. Van (s)links tot big corporate/tech/pharma/wall street en military industrial complex. Dit deed hij overigens door (s)links van alles te beloven (zoals opschorten student debt) maar dat doen alle Dems tegenwoordig. Overigens heeft hij zijn beloftes daaromtrent weer verbroken (en dat is een trend en een reden voor impopulair zijn).
Degenen die op Sleazy Joe stemden hadden 2 redenen. 1) hij was not Trump en 2) hij beloofde soccer mom America (en net als hier is dat een behoorlijke kiezersblok) dat hij het CCP virus wel even aan zou pakken. Want Orange Man had het verneukt.
Weinig tot geen Amerikanen kozen hem "om zijn ervaring als compromissen te maken". Hij is door de Dems naar voren geschoven omdat hij toen het meeste kans maakte tegen Orange Man en de beste kansen had om soccer mom America en andere low informed voters over te halen dat hij de krona zou verslaan.
En laat hij nou net laatst weer zijn zoveelste belofte verbroken hebben. De strenge CCP virus maatregelen komen er niet, althans niet verplicht vanuit de overheid. Gecombineerd met de economie, energievoorziening en nu dus zijn krona beleid doet zijn populariteit kelderen in de peilingen. Hij wordt gezien als een zeer zwakke president, zelfs onder Dems partisans.
Bonus. Creepy Joe doet weer eens een onhandige uitspraak, Oekraine boos: twitter.com/RNCResearch/status/148391...
Impliceert dat Amerika niets zal doen als Rusland slechts een klein stukje land pikt.
Haha, zoveel quatsch verzinnen om te melden dat Biden zeker geen Messias is en op alle fronten wordt tegengewerkt. Je kan ook gewoon doen zoals ik. Ik vind Biden maar een lul en een "50s guy" maar hij is nog steeds beter dan Trump in alle opzichten. Dus dat maakt een hoop goed.
"He's not Trump"
Dat was voor de meerderheid de beste reden om op Biden te stemmen.
Biden is inderdaad een bijzonder zwakke president, en zijn gezondheid laat duidelijk ook flink te wensen over.
De hoeveelheid geld die je hebt, dan wel belooft te verdelen, en de vriendjes die je maakt is binnen de Amerikaanse partijen de methodiek om een kandidaat te selecteren.
De Democraten hadden inhoudelijk sterkere kandidaten dan Biden, bijvoorbeeld een Andrew Yang of Tulsi Gabbard. Feit blijft dat de partijen in Amerika zo'n inhoudelijke (en jonge) kandidaat niet aandurven, men blijft maar gericht op het modder gooien en imago-momentjes stapelen.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:48:
Goed om te weten. Doei.
@grandmerchantloup
Ahh dus inderdaad zoals graaf zegt: "he's not Trump" da's de hele reden waarom jij erop zou stemmen. Had graaf toch gelijk in zijn "quatsch" tegeltje is het niet?
Sleepy Joe en Kameltoe Harris hebben de rating (iets van 35% momenteel, hoe dan??) die ze verdienen: ze zijn een absolute ramp voor America. Trump was een onbeholpen hork met grote bek, waardoor het makkelijk was om op de vorm los te gaan. En los gaan, they did. Helemaal berserk. Resultaat: verdeeldheid. Toen zouden Joe en Kameltoe het wel even oplossen. Gevolg: steden in de hens, nog meer illegale immigratie, prijzen en inflatie keihard omhoog, censuur in opkomst op social media en alle deugers kunnen zichzelf weer op de schouders kloppen, want wat vóelen we ons er toch goed bij... Dezelfde Dems die in 2017 ondertekend hebben in een petitie om de filibuster kostte wat het kost te beschermen (waaronder de huidige VP!) willen hem nu ineens afschaffen. Gek he? En nu ligt de rekening van de keiharde werkelijkheid op de mat en zien zelfs de meest overtuigde "anti-Trump" kiezers dat Sleepy Joe en Kameltoe Harris keer op keer precies dát zijn, waarvan ze hun voorgangers continue beschuldigen. Gewetenloze technocraten zijn het. Bah.
@Gladiator Fap | 20-01-22 | 10:06:
Is de vraag. Echt ieder wetsvoorstel strandt op extreme pesterige tegenwerking van de republikeinen, die inmiddels hard werken aan het uitsluiten van de armere en iets minder georganiseerde kiezers bij de volgende stemming. Zelfs kunnen gouverneurs van republikeinse staten een uitslag ongeldig laten verklaren als hen dat uitkomt. Amerika is zo ontzettend verziekt in de politiek dat het landsbelang vele plaatsen lager staat dan de andere partij te zieken. Kapotmaken, omdat het idee van de andere kant komt. Het is treurig om aan te zien.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 10:18: Wat is daaraan anders dan in 2017 (of alle jaren daarvoor, for that matter?)? Wel vreemd dat dezelfde mensen die zich 4 jaar geleden bevoordeeld zien door de filibuster, zich nu ineens benadeeld zien. De filibuster is extreem belangrijk, omdat het de minderheid een stem geeft. Anders krijg je gewoon majority rule, ook wel mob-rule genoemd. Er wordt vaak gepocht met het woord "democratie" (we leren vanaf de kleuterschool dat dat iets heiligs is), maar er is een verschil tussen een democratie en een constitutionele republiek met democratische principes. De USA zijn GEEN democratie. Het is een constitutionele republiek. Mede daardoor is het als regeringsvorm op papier beter voor de rechten van de individuele burgers. Er kleven natuurlijk ook nadelen aan deze regeringsvorm. Er ontstaan echter gigantische problemen als je er stapje voor stapje post-moderne opvattingen door gaat roeren, waardoor de samenleving verhardt. De effecten zullen in Europa nog veel harder zijn, omdat we in veel landen daadwerkelijk "majority rule" hebben. Kijk maar naar de kartelpolitiek, waarbij de linkse partijtjes met elkaar wel uitmaken wie er regeert en niet de kiezer. De oplossing? Geen idee, extreem complex. Wat ik wel weet is dat post-modernisme de doodsteek is voor iedere samenleving.
@Gladiator Fap | 20-01-22 | 10:30:
Kartelpolitiek? Je bedoelt eigenlijk te zeggen dat ze onder een hoedje spelen? Ik dacht het niet, ook die andere partijen (dan de PVV) vechten elkaar de tent uit. Maar uiteindelijk bepalen de grootste partijen, en ja, vreemd genoeg vaak dezelfde omdat ze nu eenmaal de meeste stemmen krijgen. Iedere keer weer de vraag wie er mag meedoen, maar 1 partij sluit zichzelf al bij voorbaat uit, door altijd en met alle andere partijen ruzie te zoeken voor de kijkcijfers. Domme mensen vinden dat mooi, ruzie zoeken en stemmen dus op die partij, waarmee ze hun stem dus (alweer) weggooien. Maar dan ook niet jammeren over kartel en cordon sanitaire want dat is geheel zelfgekozen ellende. En oh oh oh wat wordt Geert toch gedemoniseerd.
@Gladiator Fap | 20-01-22 | 10:06:
41.9%.
projects.fivethirtyeight.com/biden-ap...
Nog steeds hoger dan Trump. Verder moet je niet alles geloven wat je op extreemrechtse blogjes leest. Het meeste is totale onzin.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 10:48: "één partij sluit zichzelf bij voorbaat al uit"... dat zou ik ook zo zeggen als ik degene was die om politieke (!) redenen niet met die partij om tafel wil gaan, omdat ik de stoeltjes van mijn vriendjes niet wil opgeven. Op die manier leg je de schuld lekker bij de ander. Feit is dat de kiezer hiermee belazerd wordt en de "hulp" van margepartijtjes gezocht wordt om zo partijen die 4x zo groot zijn buiten de deur te kunnen houden. Ja, Geert wordt gedemoniseerd. Hij kan nog niet eens naar de supermarkt zonder beveiliging en degenen die niet de reden daarvan aan willen pakken zijn daar dus mede verantwoordelijk voor. En kom niet met "jamaar zijn uitspraken": we leven in een vrij land, hij mag die uitspraken hebben en doen zonder voor zijn leven te moeten vrezen. Kortom: een gigantische portie schijnheilige boter op het hoofd van een aantal opportunistische politici. In een democratie wordt geen enkele stem "weggegooid", elke stem telt. Het feit dat je die term überhaupt bezigt, toont al aan dat er iets niet in orde is.
Nog steeds hoger dan Trump... so? en dan is het ineens goed of zo? Niks aan de hand? Wat denk je zelf? De meeste stemmen ooit voor een president. En dan minder dan 50% goedkeuring. Dat betekent dat dus enorm veel vóór Biden stemmers hem nu dus de rug toekeren. Dat is best wel een probleem als je een land zogenaamd uit de penarie wil helpen. En over die blogjes: ach, als er één ding is waarover we het denk ik wel eens kunnen zijn is dat er tegenwoording vrijwel geen objectieve media meer te identificeren valt, het is allemaal hetzelfde laken en pak.
@Gladiator Fap | 20-01-22 | 11:38:
Nou de harde realiteit is dat Biden een hoop belangrijke zaken niet gedaan krijgt. Dit komt uiteraard door de Republikeinen die geen enkele andere functie meer hebben behalve boeroepen en dwarsliggen maar ook in zijn eigen partij liggen mensen dwars. Het lukt hem niet om zijn eigen partij en tenminste een paar Republikeinen overstag te krijgen. Dat is best wel een faal van hier tot Tokio. Zoals je merkt, ik ben geen fan van Biden. Hij heeft er een handje van om te blunderen en is in mijn mening veel te oud om president te zijn. Toch, nog steeds beter dan Trump.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 11:55: Ik ben geen fan van Trump en geen fan van Biden. Ik ben wel fan van het beleid van Trump en niet van het beleid van Biden.
@Gladiator Fap | 20-01-22 | 12:09:
Het beleid van Trump? Die muur waar Mexico voor zou betalen die er nooit is gekomen? Obamacare meteen afschaffen en vervangen voor iets beters en goedkopers? De enige beloften die Trump is nagekomen is uit verdragen weglopen en de allerrijksten een belastingkorting geven waar de armen voor mogen betalen. That's it. Biden probeert tenminste nog infrastructuur aan te pakken en kiesrecht te garanderen en covid te tackelen. Trump heeft gewoon bijna 1 jaar van zijn termijn vakantie gevierd op zijn eigen golfbanen e.d. Gewoon feiten hoor. Jij mag Trump "beleid" geweldig vinden. Het is het niet in ieder geval.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 12:34: Die muur is er wel degelijk hoor. Weet je wie de eerste stenen ervan gelegd heeft? Obama. That's right. Obamacare afschaffen? Prima, het was in die vorm in de USA economisch onhaalbaar. En dat met die golfbanen, daaruit spreekt meer rancune dan realiteit. Onder Trump was er de minste werkeloosheid sinds decennia, economisch herstel, werd de USA de nummer één olieleveerancier, werden we niet in een nieuwe oorlog gemoffeld en verbeterde de situatie in het midden oosten mbt Israel en zelfs Noord Korea. Maar weet je, je bent duidelijk zó betroffen door TDS, dat je dat niet kán (en wil) zien. Voor jou telt "orange man bad". En dan Biden nog complimenteren... je hoeft je alleen maar de simpele vraagt te stellen: gaat het momenteel beter of slechter in de USA dan een jaar geleden. Antwoord wordt gegeven door de peilingen: DUIDELIJK slechter. Dan kun je Trump een idioot vindn (daar ben ik het zelfs met je eens!) en ik kan Biden een seniele technocraat vinden, dat doet er allemaal niet toe. Ik maak het verschil tussen het beleid en de persoon. Tussen de buitenkant en de binnenkant. Jij blijkbaar niet. Dat kan. Dat mag. De resultaten spreken voor zich: Biden heeft COVID niet getackeld, hij is zelf door zijn eigen aanpak getackeld. En hij wou het kiesrecht niet garanderen, hij wou illegalen in staat stellen op de democrats te stemmen en de filibuster, de kern van de amerikaanse senaat die de minderheid een stem geeft, af te schaffen. Dát is Biden.
Zelfs de krant van wakker Nederland is bezig het aangekoekte zand van Klaas Vaak van de ogen te halen zodat ze weer een beetje kunnen zien:
www.telegraaf.nl/nieuws/2120326727/zi...
Hiep hiep hoera voor Eric Stewart van 10cc:
77 kaarsjes uitgeblazen.
youtu.be/fDGIZc8dRoM
Gisteren nog met veel genoegen geluisterd naar One night in Paris.
Rollin in My 5.0 - Vanilla Ice Music
www.youtube.com/watch?v=gMbxOUgPDsI
Wie raadt het origineel van de gebruikte sample als eerste?
Wat een pannekoek was die Vanilla toch ook haha! Samples zijn volgens Google: Steve Miller Band en Ripple!
Winning in my 3.2!
@Lorejas | 20-01-22 | 08:22:
Haha, u wint een gemeente pils!
Te laat. F5 op tijd..
Heb de cd van Vanilla ICE hier nog ergens liggen, waarom begrijp ik nog steeds niet.
@Sinterbikske | 20-01-22 | 08:36:
Een mooi tijdsbeeld toch wel.
@Patje | 20-01-22 | 08:40: Dat zeker. Heb al mijn cd’s en platen nog, zelfs mijn eerste cd uit de jaren ‘80.
@Sinterbikske | 20-01-22 | 08:45:
Heel goed! De eerste CD in ons huis was een verzamel-cd van de Dire Straits, die kregen we bij de aankoop van een CD-speler, mijn eerste LP was Thriller en mijn eerste eigen CD was Notorious van Duran Duran. Maar ik was zo dom om alles weg te geven. Ik ben inmiddels al weer 5 jaar bezig om de collectie weer op te bouwen.
In ons dorp mocht een jongen die ooit een boompje heeft omgezaagd op zijn crosspad niet meer voor de gemeente werken, geen VOG etc.etc. In de hoogste politiek plaatsen ze terroristen met strafblad van o.a. 3 jaar cel. Waanzin
Mark Rutte maakt een fout, het gaat niet om een persoon die zich niet kan verdedigen, ze heeft zich wel kunnen verdedigen en is daarbij veroordeeld. Het gaat niet om Soumaya, daar staan de feiten over vast maar om Mark die zich, ondanks dat, aan haar verbind. Dat Geert dit aan zijn veiligheid koppelt is terecht. Ze was op weg om hem te vermoorden, dat is dus een terechte aantasting voor zijn veiligheid.
'Dat Geert dit aan zijn veiligheid koppelt is terecht. Ze was op weg om hem te vermoorden, dat is dus een terechte aantasting voor zijn veiligheid."
Dat is het niet. De vrouw in kwestie is volledig gerehabiliteerd en werkt nu dienstbaar om terreurorganisaties te bestrijden. Jouw logica spoort niet. Die van Wilders ook niet. Maar Wilders zijn enige futiele missie is dan ook om alle moslims te vernietigen. Het gegeven dat we gelukkig ook goede moslims hebben en ex-moslims boeit hem niets. Extremistisch mannetje hoor die Wilders. Bijna net zo eng als hetgeen waar hij tegen claimt te strijden.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:11:
“ De vrouw in kwestie is volledig gerehabiliteerd en werkt nu dienstbaar om terreurorganisaties te bestrijden”. Zelfs als je gelijk hebt (ik hoop het, maar ben niet zo optimistisch als jij) is dit een tactische blunder van Rutte. Of een afleidingsmanoeuvre? Wilders uit z’n tent lollen? Rutte wist dat deze ophef zou komen (anders heeft ie echt wel een hele grote blinde vlek). Dus waarom haar op die positie? Is het het waard? Zij wordt er ook extreem kwetsbaar door en chantabel door haar ex terreur vriendjes.
Dus opnieuw, waarom zij op die positie?
@EEGlivesagain | 20-01-22 | 08:16:
Appels en peren vergelijken. Jij kan het. Voor verdere toelichting lees de tegel hieronder.
Binnen zorg & welzijn kunnen ervaringsdeskundigen een waardevolle toevoeging zijn. Het is niet zo dat je per se ervaringsdeskundig moet zijn om een probleem goed te kunnen doorzien om vervolgens de juiste handelingen aan te kunnen koppelen. Lijkt me puur een politieke keuze om juist deze vrouw met dit verleden in te huren voor deze functie.
@Als_je_me_nou | 20-01-22 | 08:19:
Waarom zij op die positie? Ervaringsdeskundige. Beter kan je haast niet krijgen. Het laat ook zien dat er andere en betere keuzes zijn in het leven voor die paar verloren zieltjes die naar islamisme neigen in dit land.
Waarom Rutte zo reageerde? Ik denk inderdaad om Wilders voor lul te zetten. Niet dat dit echt moeilijk is. Rutte is sluw.
@Duwbak_Linda | 20-01-22 | 08:26:
Hoezo? Ze weet dingen en kan dingen zien die wij als buitenstaanders niet zien. Het is ook niet iets nieuws. Israel werkt al decennia samen met voormalige terroristen om de echte terroristen een stapje voor te zijn. Dit werkt gewoon enorm goed. En wij zijn hier niet achterlijk, en zij daar zijn al helemaal niet achterlijk hoor.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:27:
Overigens staat niet Wilders voor lul maar de voorstanders van islamitische terreur.
@Dandruff | 20-01-22 | 08:28:
Ah ja, nog een appeltje, peertje figuur. Lees hieronder maar wat ik daarover te zeggen heb. Maar het trieste is dat ik van sommige 'regulars' hier gewoon wist dat ze allemaal het zelfde Non Sequitur zouden leveren. Hi-la-risch voor de mensen met genoeg verstand. Het is altijd leuk mensen uitlachen.
@TeeJee | 20-01-22 | 08:29:
Nee dat is het niet. Het is appels en peren. Je snapt het niet. Dat is niet erg. Laat het maar zo. Ik ken je lang genoeg om te weten dat iets uitleggen nutteloos bij jou is. Zullen we elkaar maar negeren vanaf nu?
@Crankhead | 20-01-22 | 08:34:
Guttegut. Nog eentje die appels met peren wil vergelijken. Is het een ziekte ofzo? Hieronder vind je uitleg over hoe voormalige criminelen/terroristen e.d. gebruikt worden door de overheid enzovoort. Succes met begrijpend lezen! Sterkte.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:29:
Als je alles al zo zeker weet, waarom dan hier nog in discussie gaan?
@Duwbak_Linda | 20-01-22 | 08:39:
Geen idee. IJdele hoop dat het gros van de reaguurders het wel snapt?
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:11:
De vrouw is volledig gerehabiliteerd? Dat is nog maar zeer de vraag. Voor hetzelfde geld speelt ze kritieke informatie door of verspreidt ze desinformatie. Verder kan ik de logica van Wilders wel volgen. Die vrouw had nooit, maar dan ook nooit deze functie moeten krijgen.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:24: Het zijn maar beperkt appels en peren, maar meer een kwestie van waar ligt de grens. Als een bepaalde ideologie is aangeleerd, dan kan je niet stellig beweren dat deze ook is afgeleerd. Rehabilitatie kan ook sociaal wenselijk gedrag veroorzaken. Als je je vrijheid terug wil, dan is het nu eenmaal niet handig om je ideologie hard uit te blijven spreken. Keith Bakker was er ook zo'n mooi voorbeeld van trouwens, maar die zal in jouw ogen dan ook wel een stoornis vanaf z'n geboorte hebben. Jeroen Rietbergen zal ooit ook wel beloofd hebben dat hij nooit meer vreemd zou gaan.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:11: Natuurlijk... als Marc Dutroux ooit uit het gevang komt begint hij een keten kinderdagverblijven..
Hij heeft zijn straf tenslotte uitgezeten en dus is alles nu weer okiedokie!
Wilders mag idd regelmatig doorslaan als het gaat om islam, maar de man heeft hier wel een punt. Waarom wil je als partij een veroordeelde terrorist in dienst? Waarom wil je daar zelfs mee op je website pronken?
@EEGlivesagain | 20-01-22 | 08:49:
Wederom, appels en peren vergelijken. Ik snap niet dat je er zelf niet moe van wordt.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:11: zelfs als deze mevrouw volledig is gerehabiliteerd, waarom dan in deze positie? Er worden veel experts en ervaringsdeskundigen ingezet zonder dat zij een functie binnen een partij krijgen. Het blijft bijzonder dat iemand, die voor een andere overheidsfunctie geen VOG meer zou krijgen, nu wel zo’n functie bekleed. Dat staat los van het feit dat deze mevrouw wellicht zinvolle kennis kan delen. En het staat ook los van de heer Wilders.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 09:01:
Wederom, uitstekende vergelijking. Ik snap niet dat je er zelf niet moe van wordt.
@Vandeanderekant | 20-01-22 | 09:15:
Mijns inziens heeft mevrouw als ervaringsdeskundige een unieke inkijk op het wereldje van gefrustreerde jongeren die radicaliseren naar terroristen. Verder is dit wel interessant: "Grondwettelijk gezien hebben politieke partijen geen recht om een VOG verplicht te stellen voor kandidaat-volksvertegenwoordigers." En dan moet je jezelf bedenken dat zij slechts een adviseur is. Dus ja, hier zijn we dan.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:11: Volledig gerehabiliteerd? Waarom brengt Rutte dat niet naar voren, ze zijn daar een beetje halfslachtig over, alsof ze er hun hand er niet voor in het vuur durft te steken. Laat haar maar komen met het bericht dat Wilders gewoon mag leven en recht heeft op zijn mening over de Islam, dat de Islam gewoon bekritiseerd mag worden en de profeet bespot.
@down | 20-01-22 | 10:17:
Hij hoeft haar niet te verdedigen, zo werkt dat niet. Er is een debat geweest en daarin zijn vragen over haar beantwoord.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 09:31:
Inderdaad, precies zoals veroordeelde pedofielen ervaringsdeskundigen zijn op het gebied van hun verleidingen. Laat ze een boekje schrijven of zo, maar houd ze wel uit de buurt van voormalige of toekomstige slachtoffers.
Of politieke partijen wel of niet verplicht zijn naar een VOG te vragen is een irrelevante discussie. Sahla is niet veroordeeld voor winkeldiefstal maar voor het voorbereiden van religieuze moorden op politici. De islam is sindsdien niet echt veranderd dus op ongeloof staat nog steeds de doodstraf.
De keus haar in de buurt van haar doelwitten te brengen is een verkeerde; ongeacht wat de wet daarover zegt.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 12:01: Dat verhaal van die zielige onderdrukte moslims die radicaliseren is allang weerlegd. Helaas is het hardnekkige wensdenken nog moeilijker te bestrijden. Al die experts maken daar handig gebruik van om hun zakken mee te vullen.
Woke regel: bij twijfel sowieso een vrouw aannemen, welke achtergrond zij ook heeft. Als ze maar donker/licht gekleurd en vrouwelijke hormonen heeft.
Ik weet nog steeds niet wie ik enger vind. Die 'woke' figuren die alles tot het extreme drijven of die 'anti-woke' figuren die constant als hysterische sneeuwvlokjes overal over lopen te janken.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:13: als je niet anti-woke bent, dan vind je woke dus oké. Er zijn veel te weinig mensen anti-woke. Doodenge stroming is het. Puur seksisme en racisme.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:13: Erger nog de mensen die uit het niets een tweedeling verzinnen en quasi-verlicht boven beide kampen uit probeert te torenen. Een soort oefening in zelf-inflatie.
@GeenAccount | 20-01-22 | 08:29:
Het kan me eigenlijk allemaal niet zo heel veel schelen om heel eerlijk te zijn. Ik vind beide kampen achterlijk.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:34:
Oh, gelukkig, ik kreeg nl. het idee dat jij....
Haha, wat vermoeiend allemaal, en het gaat maar door.
Ok, een beetje vrolijkheid kan geen kwaad.
A Tribe Called Quest - I Left My Wallet In El Segundo (Vampire Mix)
www.youtube.com/watch?v=6ICr4uFu_uI
Maak er een goede dag van reaguurders!
Espresso-Proost!
Proost, Patje! Met jouw permissie leen ik wat van je goede humeur.
@MickeyGouda | 20-01-22 | 08:05:
Goedemorgen Mickey, Ik zal een bakje goed humeur vullen, oh het is iets meer geworden, ik hoop niet dat u dat erg vindt. Volgende klant graag!
Horatio Hiemstra
pbs.twimg.com/profile_images/57885047...
KNMI Miami
Welke Talent Show is dit?
Thug life
@Ruimedenker | 20-01-22 | 07:54:
Haha of CSI Drachten
@Lorejas
The Voice of Drachten
@Duwbak_Linda
Zag ik hem deze ochtend nog Rollin' in his 5.0
Zoals gebruikelijk heeft Wilders gelijk maar treedt onmiddellijk het cordon sanitaire in werking. Wel zijn ze massaal verontwaardigd als er een idioot met een fakkel op straat staat te zwaaien bij Kaag.
Tegel van de dag.
Wat HankHill hieronder zegt.
Wilders heeft nooit gelijk. Hij maakt van alles een overdreven drama.
En als je de verschillen niet kan bevatten dan raad ik je aan om uit te zoeken wat het verschil is tussen een gerehabiliteerd persoon en een onapologetisch persoon.
@_pacman_ | 20-01-22 | 08:12:
Appels en peren vergelijken. Ik snap eigenlijk niet zo goed hoe je zoiets stompzinnigs uit je onderbuik kan persen.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:14:
Ik vrees dat ik het nog moet gaan uitleggen ook.
Nou vooruit. Ik ben in een milde bui.
Pedofielen zijn mensen met een psychische aandoening waardoor zij onnatuurlijk op kinderen vallen alvorens zij secundaire geslachtskenmerken krijgen. Het is een ziekte.
Politieke of zelfs religieuze fanatici hebben last van iets wat ze is aangeleerd. Het is niet zo dat eens een nazi altijd een nazi betekend. Er zijn honderden zo niet duizenden ex-rechtsextremisten die zich keihard inzetten om fascisme te bestrijden. Dat heb je ook met religieuze sektes. Niet alleen in islam maar ook in het christendom zijn er mensen die ontsnappen uit de fundamentalistische waanzin. Deze mensen worden nazi of christenterrorist of moslimterrorist met regelmaat gerekruteerd door denktanks, politieke partijen, veiligheidsdiensten etc.
Snap je nu het verschil een beetje?
In jouw anologie zou een pedofiel bijvoorbeeld wel opsporingsdiensten kunnen helpen om pedo's te pakken. Maar denk dat de pedo in kwestie ook wel weet dat voor de klas staan er niet meer inzit voor hem.
@Allemaal-Leugens | 20-01-22 | 10:39:
Ik leg de feiten neer. Het is aan jou om daar een mening over te vormen. Zonder de juiste feiten kan je namelijk geen goede of overwogen mening vormen. De werkelijkheid kent namelijk heel veel nuances. Is iets waar je best veel van kan leren. Als jij dat wilt uiteraard.
Lijkt me een goede grap van Wilders als hij die fakkelmeneer als adviseur aanstelt.
Ja, ik begreep al niet dat hij doet vergelijking niet even maakte. Mannetje met fakkel voor de deur, iedereen geschokt. Vrouwtje met mitrailleur voor de deur, laten we die in dienst nemen.
@John McClane | 20-01-22 | 07:53:
Gestoorde malloot met fakkel voor de deur - iedereen geschokt.
Extremistisch vrouwtje met wapen voor de deur - iedereen geschokt.
Verschil? Vrouwtje heeft haar verleden afgezworen en is nu dienstbaar bezig om terroristen te bestrijden. Fakkelmannetje is onapologetisch en zegt strijd door te zetten zelfs als dat hem zijn leven kost.
Weeg het op tegen elkaar.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:05: Extremistisch vrouwtje stond er eerst net zo in als fakkelmannetje nu.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:05:
Als jij het woord "vrouwtje" gebruikt ben je sowieso af.
‘Sancties houden internationale problemen in stand.’
www.groene.nl/artikel/het-alternatief...
"We moeten ons realiseren dat we, vanuit historisch perspectief gezien, zijn aanbeland in een multipolair tijdperk. Sancties beginnen risico’s voor de hele open wereldeconomie met zich mee te brengen."
Goedemorgen, overigens.
BOOS over The Voice of Holland donderdagmiddag vanaf 16:00 uur te zien op You Tube.
Ik ben benieuwd hoeveel mensen er gaan kijken.
Oh? Is er wat gaande?
Ik wacht gewoon de verslaggeving af. Ik hou wel van sensatie maar niet van emo-tv.
Misschien laat Ali z’n piepelientje wel zien.
Ik lees liever.
Bedankt weer nachtploeg, bedankt voor de grijns op mijn gezicht tijdens het ontbijt..
Môge, Wijze! Herkenbaar. Ik laat tegenwoordig de gordijnen nog maar even dicht in de woonkamer, anders denken alle hondenuitlaters die mij met een big smile op de bank zien zitten nog dat ik niet goed snik ben.
@MickeyGouda | 20-01-22 | 07:47: Nou zijn we dat ook niet, maar dat is een ander verhaal..
@MickeyGouda | 20-01-22 | 07:47:
Toch leek het een kappersvoorstelling in de vroege nacht, weinig publiek, weinig applaus.
De Neonverlichting stond dan ook niet aan.
Was er een burgemeester die de voorstelling verboden heeft?
Schenkt ruimhartig maar eens drie bakjes groene thee in als sniktherapie aan deze tafel.
Môge Mickey en Wijze
In de zaak Carlo Heuvelman heeft de politie undercoveragenten ingezet als medegevangenen van Sanil B. om een bekentenis uit te lokken in de luchtruimte. Geven die undercovers dan alleen acte de présence tijdens luchttijd of zitten ze ook werkelijk een tijdje in de bak?
Nemen deel aan bezigheidstherapie
Goedemorgen, donderdag alweer, daar hoort een liedje bij. David Bowie- Thursdays Child m.youtube.com/watch?v=drKBhB82l0I
Ervaringsdeskundige .....
John van den Heuvel wil dat boa's ook bewapend worden. Dat vind ik toch net iets te ver gaan voor het werk dat ze doen.
www.telegraaf.nl/watuzegt/945739732/t...
Met de individualisering van de samenleving waar het opgeschoten puber-Marokkaantje net zo'n grote waffel heeft en net zo agressief is als de lokale viswijven lijkt me een busje traangas, handboeien en een knuppel welhaast een noodzaak.
Minstens met een mes.
@kleybeuker | 20-01-22 | 07:57: Een kloofbijl.
Bij een corrigerende tik de stompe kant en bij noodweerexces de scherpe kant gebruiken.
Goeiemorgen allemaal.
Ik wilde eerst een ontwaak muziekje linken, masr het is toch dit www.ad.nl/binnenland/undercover-opera... geworden.
Op de positie die ze bekleed wordt je beoordeeld en moet je volgens mij een VOG hebben. Op welke grinden is deze VOG verstrekt of juist niet verstrekt? Weet iemand dat.?
Voor een 'positie' als adviseur heb je absoluut geen VOG nodig. Totale kolder dat je dat denkt al.
Een vog is altijd gekoppeld aan de functie/ baan. Dus vormen je antecedenten een risico voor je toekomstige baan waar je ip dat moment een vog voor aanvraagt zou je normaliter stellen dat je deze niet verkrijgt. En idd, kijkende naar deze dame, met haar zeer specifieke achtergtond/ antecedenten zou je kunnen zeggen dat dit uitermate vreemd is.
@Fra Lippo Lippi | 20-01-22 | 07:30:
Ik zit al in de eindfase van mijn werkend leven en ik heb nog nooit een VOG moeten overleggen. Nooit. Nimmer. En ik heb heb meerdere functies als adviseur bekleed. Misschien dat vakkenvuller in de AH een VOG vraagt maar niet waar ik gewerkt heb.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 07:35:
Maar evenzogoed is de gedachte dat iemand die advies verleent op regeringsniveau van onbesproken gedrag moet zijn niet zo vreemd, lijkt mij.
@MickeyGouda | 20-01-22 | 07:42:
In dit geval niet lijkt me dat al helemaal niet van toepassing. Het feit dat mevrouw een voormalig terroriste is is juist essentieel binnen haar functie. Ervaringsdeskundige zeg maar. Daarnaast zitten en zaten er lieden in de kamer die totaal niet van onbesproken gedrag zijn. Dat is nog een stapje hoger dan adviseur m.i. ik noem maar een Dion Graus of Gidi Markuszower bijvoorbeeld. Beiden gepakt voor mishandeling en wapenbezit als mijn geheugen me niet in de steek laat.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 07:56:
De hoogste tijd dus om de lat In de publieke sector hoger te leggen.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 07:56:
What-aboutisms terwijl beide heren NIET veroordeeld zijn. Zie je wel vaker bij mensen die geen steekhoudend argument hebben, dan moeten ze de focus elders leggen.
Veroordeelde moslimterroristen horen gewoon niet bij de politiek in de buurt te komen. Laat die maar lekker, en goed gecontroleerd, bij de AIVD rond dartelen om als ervaringsdeskundige op te treden, en dan kan er van daar uit een advies naar de gehele kamer gaan.
Verder wat Mickey zegt.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 07:26:
Heeft een adviseur toegang tot gevoelige informatie?
Al kan ik me voorstellen dat in dit geval AIVD sowieso screening doet en daarvan verslag doet. Dan is het politieke afweging wat daar mee te doen.
Pffff NAVO en Rusland.
https://www.trouw.nl/cs-be84a344
Pffff Rutte en Oekraïne.
https://nos.nl/l/2159402
Dat is geen nieuws. Baker et al hadden destijds ook geen intentie om de NAVO uit te breiden. De oorlog was over en gewonnen. Niemand zag enig nut om de Russen daarbovenop nog eens te vernederen. De Vysegrad-kliek en Baltische staten dachten daar tezamen met ook Bulgarije en Roemenië heel anders over. Die zijn destijds decennia een militaire basis geweest voor de Russen en hadden 1 ding besloten nooit meer de Russen. Ze hebben dan ook gevraagd aan de NAVO of ze lid mochten worden, niet andersom. Hetzelfde geldt voor de EU, deze landen smeekten haast om lid te worden, niet andersom. Het probleem dus met de Russen is dat ze een reputatie hebben als verkrachtend jaloers ex-vriendje. Als je dat niet gelooft dan moet je maar eens gaan kijken in Transnistrië, de Donbas en Krim en Abchazië & Ossetië.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 07:24: Heeft inderdaad niets met nieuws te maken meer met het besef wat er in het verleden schijnbaar is toegezegd. Wat betreffende landen betreft doet er in deze niet toe.
@NLgaatnaardeklote | 20-01-22 | 07:52:
Het is al jaren bekend dat Baker et al tegen de Russen hebben gezegd dat de NAVO geen intentie heeft om uit te breiden. Dat is nooit zwart op wit gezet maar de Russen doen net alsof dat wel zo is. Eenieder die gelooft in de soevereiniteit van landen snapt prima dat ze zelf moeten en mogen beslissen of ze lid willen worden van supranationale organisaties zoals de NAVO of EU. De Russen kunnen zich beter afvragen waarom die landen als de dood zijn voor de Russen.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 08:01: De coup in de Oekraïne is door de VS gepleegd. Joe Biden dicteerde de Oekraïne (liet een openbare aanklager ontslaan OMDAT deze naar bedrijven met banden met zoon van Biden keek).
De VS legt haar doctrine op aan al landen/staten die, op de een of andere manier, afhankelijk van haar zijn. Alle internationale organisaties worden door de VS gedomineerd. De VS kondigt een sanctie af en half de wereld heeft maar te volgen; anders wordt de weigeraar aangemerkt als vijandig of gelinkt aan terrorisme (het bewijsmateriaal wordt gefabriceerd). De weigeraar is dan uitgesloten van SWIFT, humanitaire hulp en kan rekenen op, door de CIA, georganiseerde, demonstraties en "verzet" en "dissidenten".
De VS erkent de soevereiniteit van landen niet.
Landen worden internationale of interregionale organisaties ingelokt en vervolgens wordt het land volgens het model van de organisatie gemodelleerd.
Nee. Je begrijpt er niets van. Maar je kan de comments nalezen daar zijn meerdere reaguurders die het wel snappen en uitleggen hoe het zit.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 07:28: heb je 't interview van Tom staal gezien? Iedereen mag bij de club.
Mata Hari 2.0
Nou ja, ik zou haar doen en dat verklaart meteen alles eigenlijk wel.
Ook infiltreren
Als ze maar wel beloofd om zachtjes koranverzen in mijn oor te fluisteren.
Daar is een woord voor:
Infiltreren
Homeland in de polder.
Goedemorgen, koffie zwart graag.
Morge,... vandaag s het zelfbediening.
Uw leven zal volledig gecontroleerd worden door de EU, van digitale identiteit tot waar en hoe je je verplaatst: www.ad.nl/auto/snelheidsbegrenzer-in-...
Ik snap Bolkestein ook niet. De islam was volgens hem toch het grote gevaar voor het westen? En jihadisme heeft alles met islam te maken?
Bolkestein is 428, die krijgt dat allemaal niet meer zo mee.
De Bolk is wat vaag op dit gebied.
In 1997 zei hij: "de islam loopt zeshonderd jaar achter bij het christendom".
In 2011 zei hij "de islam is geen gevaar voor het westen. Andersom is dat juist wel het geval." In 2017 was het: "Het westers liberalisme en de islam zijn niet verenigbaar".
Je ziet dat hij steeds genuanceerder wordt in zijn uitspraken, wat waarschijnlijk is te wijten aan zijn relatie met Soumaya sinds 2011. Doordat zij geen gevaar voor hem persoonlijk vormt, vormt de Islam geen gevaar voor het westen.
Apart wel inderdaad als je ziet dat islam zich juist in retrogade richting beweegt. Liepen ze in 1997 nog 600 jaar achter, in 2022 is het een dikke 1390 jaar.
Je gaat al de mist in door te praten over DE Islam. Die bestaat niet. Er zijn honderden zo niet duizenden versies van islam. En ik snap Bolkestein prima. Keep your friends close, but your enemies closer. Als zo'n meid of jongen tot inkeer komen kunnen ze je een hoop vertellen en leren over islamistisch extremisme, meer dan de AIVD bijvoorbeeld en daarnaast door zo'n gerehabiliteerd persoon te omarmen en coachen haal je de angel uit een hoop islamistische organisaties die zich net zoals extreemrechts en extreemlinks altijd slachtoffer voelen.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 07:31: "en daarnaast door zo'n gerehabiliteerd persoon te omarmen en coachen haal je de angel uit een hoop islamistische organisaties die zich net zoals extreemrechts en extreemlinks altijd slachtoffer voelen." Misschien begrijp ik het verkeerd, maar ik vermoed niet dat haar oude makkers nu anders zijn gaan denken omdat deze mevrouw toch een kans heeft gekregen. Vooral omdat ze, zoals ik meerdere reacties hier lees, openlijk afstand zou hebben genomen van de ideologie die ze aanhing.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 07:31:
Jij gaat flink de mist in door te denken dat DE islam niet bestaat, door te denken dat deze zich niet (al dan tijdelijk) zal verenigen tegen de ongelovige.
Puntje bij paaltje kiest de moslim altijd de kant van de mede-moslim en de islam. Zie ook Molenbeek.
Verder haal je nergens de angel uit. Als er ergens een echte afvallige uit de groep valt hebben ze slechts een extra doelwit.
Ik vertrouw haar niet, eens een moslimterrorist, altijd een moslimterrorist, net als pedo's. Als het handig uitkomt voor je geloof (islam), mag je overal over liegen. Excuses zijn dus bitter weinig waard.
Welke excuses? Kun je aangeven waar zij in het openbaar verantwoording nam en berouw heeft getoond over haar gewapende islamitische geloofsijver?
@Mazzelstof: Ging er gemakshalve vanuit dat ze ergens wel excuses had gemaakt, maar inderdaad, hoe naïef, natuurlijk niet.
Eigenlijk een beetje zo als die kindermoordenaar Tanja Nijmeijer. Kind vermoorden bij een aanslag en er expliciet geen afstand van willen doen, want de linkse zaak is belangrijker en een kinderleven. Totaal geen spijt.
@Zoelense Hobbyboer | 20-01-22 | 06:44: En overigens sterker dan dat. Bij haar veroordeling in 2014 over haar verijdelde dubbele Allah-geprezen moordaanslag stelde het strafhof: "Het hof heeft geconstateerd dat de verdachte de ogen wenst te sluiten voor de strafrechtelijke relevantie die aan haar gedragingen in 2005 dient te worden toegekend. Dit brengt met zich mee dat de matigende invloed op de straftoemeting die aan tijdsverloop en de wijziging in de levenssituatie van de verdachte in beginsel toekomt, beperkt blijft."
Met wat informelere andere woorden: vrome moslima heeft geen spijt en wij achten haar een onverbeterlijke terrorist.
Maar net als veel gekken is ze is niet dom en ze weet dat ze andere methoden moet gebruiken om haar doel te bereiken.
Als een paard van Troje…
Ondertussen in de selectieve berichtgeving van de NRC:
‘Het tanende gezag van Vera Bergkamp werd in Nieuwsuur verder geaccentueerd door een kort interviewtje dat was opgenomen vóór het debat. Of ze speciaal op Geert Wilders zou gaan letten, wilde de verslaggever weten. „Neeee”, zei de Kamervoorzitter. Er was immers een reglement van orde. Even later opende Wilders de aanval op een aantal volksvertegenwoordigers met een moslimachtergrond en hun familieleden. Bergkamp weigerde hard in te grijpen. Pieter Omtzigt vergeleek haar daarom met een scheidsrechter die „foei, foei u mag niet op de enkels trappen” zegt, maar die geen gele of rode kaarten durft te trekken. „Dan gebeurt er niets.”’
Dat een van die familieleden Wilders probeerde te vermoorden, Ah well, waarom zouden we dat vermelden…
Moge!
Geert loopt door die dame geen enkel gevaar. Ze is adviseur en komt niet bij hem in de buurt, niet eens in de tweede kamer. Dat ze een baan heeft gevonden na een heel aardige comeback inclusief een cum laude opleiding in Leiden op een gebied waar ze veel vanaf weet en nu adviseur is bij de VVD, daar mag Wilders dan heel boos over zijn, maar ook ex veroordeelden krijgen in ons land een tweede kans en die heeft ze meer dan aangegrepen. Wilders heeft dat de VVD niet te verwijten en al helemaal niet meer de woorden "waar haalt u het gore lef vandaan.." Dat is ontoelaatbaar taalgebruik, ten eerste al omdat hij niet volgens de voorzitter spreekt maar direct op de man en ten tweede omdat hij een show maakt van iets dat hem niet werkelijk in gevaar brengt. Alles voor de kijkcijfers. Echt een walgelijke vertoning, die ook weer helemaal verklaart waarom Wilders nooit in een coalitie zal regeren. Hij maakt alleen maar vijanden in de politiek. Een stem op Wilders is dus een weggegooide stem. Het enige dat je ervoor terugkrijgt is zijn wekelijkse scheldkannonade.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 06:50: Gaat toch best wel vaak fout met die 2e kans, vind je ook niet. Vaak zal het wel mee vallen maar iemand vermoorden is zo definitief.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 06:50: Ik gooi met graagte mijn stem weg dan. Zelfs als het mijn persoonlijke belangen schaadt, dat doet het namelijk, gaat mijn stem naar hem. En dat blijft ook zo, zolang Wilders moet onderduiken voor onder andere ongevaarlijke moslimterroristen met een diploma.
In haar geval dus niet. Zelfs heel goed. En ja zeker, het gaat ook vaak weer fout maar vooral bij zedendelinquenten. Wilders maakt er een showtje van want hij weet zelf ook drommels goed dat hij nu geen enkel gevaar meer loopt door deze dame.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 07:11: Klopt. Recidive onder moslimterroristen is eigenlijk verwaarloosbaar. Dat komt omdat jihadisten meestal gewoon aanslagen plegen in een opwelling. Uit verveling, omdat ze ontevreden zijn met de inkomenssituatie of omdat het gewoon een beetje uit de hand gelopen spelletje was.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 07:11: Jij wilt hetzelfde als de VVD en hoopt dat deze, weliswaar mooie dame, daar in voorziet.
@Mazzelstof | 20-01-22 | 07:23: Recidive is ook laag omdat ze zelf vaak mee de lucht ingaan.
Nachthap. Heel simpelkes.
Bruin broodje (uit de oven!), 2 bockworst, daaroverheen gekruide zuurkool. Geen sausjes of extra's niks.
En Duits bierrr.
Lekker, geniet ervan
Maarrrr om 5:04 is ontbijt en geen nachthap.
Charmante verschijning en ze zal vast heel vaak sorry hebben gezegd. Maar ik zou ontiegelijk oppassen met dergelijke figuren en ze zeker geen adviseur maken. Ze is veroordeeld voor terrorisme, niet voor hypotheekfraude. Dat voorzitter Bergkamp aangaf dat ze geen toegang heeft tot het gebouw van de Tweede Kamer zegt eigenlijk al dat niet iedereen (AIVD?) blij is met haar huidige functie.
De Tweede Kamer is niet haar werkgebied. Ze heeft er geen functie.
@Harry058 | 20-01-22 | 05:08: Klopt, maar ik probeerde aan te geven dat het feit dat ze geen toegang heeft wel wat zegt. Waarom dan politiek adviseur maken bijvoorbeeld? Daar zal zij ook wel eens gevoelige info onder ogen krijgen. Onnodig risico wat mij betreft, ondanks dat ze misschien ook wat nuttigs kan bijdragen door haar kennis en contacten. En dan nog moet je oppassen voor valkuilen.
Fantasia on a Theme by Thomas Tallis, composed by Ralph Vaughn Williams, de Master & Commander soundtrack versie.
youtu.be/oS8Sd8amxcU
Vaughan Williams - Fantasia on a theme of Thomas Tallis
youtu.be/ihx5LCF1yJY
De versie zoals die door Williams bedoeld was, namelijk voor in een cathedraal.
Magisch! Lekker onderdompelen.
Bedtijd. Trusten en slaap lief allemaal.
Truste K.
Groeten aan mevrouw K.
Slaap lekker K1100!
Wat meer persoonlijke kroegpraat:
Aanstaand kleinkind (juni) wordt een meisje!!
Sinds mensenheugenis alleen jongens in mijn tak van de familie.
Arm meisje, word helemaal sufgeknuffeld.
Hey wat mooi TheOne48!
Gefeliciteerd!
Gefeliciteerd en knuffel er lekker op los als het zover is. Heb je wel verdiend. Zo'n wurmpje brengt weer vreugde in je leven. Geniet ervan.
@keestelpro | 20-01-22 | 03:45:
Thx Kees. Lichtpuntje. Ben nu al blij en trots.
@K1100 | 20-01-22 | 03:47:
Dank K1100. ‘ vreugde in mijn leven’ absoluut!
Heel mooi nieuws TheOne48.
Van harte gefeliciteerd opa ;)
Als ik de bio van mevrouw Soumaya lees dan krijg ik de indruk dat de VVD haar 'knowhow' uit het verleden gebruikt om terroristische netwerken en cashflow in kaart te brengen. Alles wijst erop dat deze ex terroriste haar verleden de rug heeft toegekeerd en zich wil inzetten tegen radicalisering. Daar is echt wel iets voor te zeggen maar waarom zegt Mark Rutte dat dan niet?
Hij gaat lopen ontkennen en bagatelliseren en ruzie maken met Wilders.
Hij kan de waarheid niet uit zijn bek krijgen?
@K1100 | 20-01-22 | 03:16:
Nou ik denk dat hij niet eens echt op de hoogte was van de ernst van de impact op Geert. Puur gebrek aan empathisch vermogen dat hij overigens wel goed kan veinzen.
Lekker pseudodeugen in marokkaans buurthuis ofzo. Niet in de politiek.
@TheOne48 | 20-01-22 | 03:19:
Nou ik denk dat als mevrouw na het uit zitten van haar straf en haar bekering tot het onbekeerde in Marokkaanse buurthuizen rond ging hangen ze:
- of haar leven niet zeker was
- of in no time weer verviel in radicalisme
Ze heeft een compleet nieuwe omgeving gezocht en ik weet zeker dat ze daarbij geholpen is door de instanties.
De VVD in de persoon van Frits Bolkestein heeft haar gerehabiliteerd.
En dat is redelijk in de luwte gebeurd want haar vroegere islamistische broeders en zusters mochten hier niets van weten.
De VVD is Geert Wilders overigens wel een excuus schuldig.
De wil tot vergevingsgezindheid van de VVD kan men Wilders niet opleggen: als dingen anders waren gelopen had deze Soumaya Sahia Geert Wilders wellicht doorzeeft met kogels.
@keestelpro | 20-01-22 | 03:19:
De man is gewetenloos, heeft geen medelijden, heeft geen gevoel en geen empathisch vermogen, zoals je al schreef. Dé kenmerken van een psychopaat. Oké, hij zal geen mensen afslachten op de traditionele manier. Hij werkt subtieler, denkt grootser. Hij wil een heel land met volk en al naar de kloten helpen en zeg zelf, hij is goed op weg toch.
@K1100 | 20-01-22 | 03:29:
Welnee. Rutte is sluw. Hij weet gewoon dat hoe meer van het plebs woest is hoe meer mensen PVV stemmen, hoe langer de VVD in het zadel blijft. Iedereen weet wel dat de PVV het stemvee van de PvdA heeft gepikt en Rutte vindt dat geweldig.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 03:36:
Vroeger als kind las ik de Donald Duck en daar was een personage waar ik altijd vreselijk om moest lachen. Je doet me aan hem denken.
Oh ja, als de PVV blijft groeien komt er een tijd dat Rutte zich zorgen moet gaan maken. Toch?
Een paar jaar om te switchen van terrorist naar politiek adviseur vind ik niet geloofwaardig. Misschien brengt ze iedereen juist op een dwaalspoor met haar kennis, weten wij veel. In ieder geval heeft ze de schijn tegen.
@GrandMechantLoup | 20-01-22 | 03:36: Ja als dat de keuze is tussen VVD door PVV te stemmen en PvdA door geen PVV te stemmen dan kruis ik PVV aan. Sowieso ga ik dat doen zolang Wilders niet vrij kan staan waar hij wil dankzij bijvoorbeeld onderzoekers van de ongetwijfeld ook in linkse intellectuele kringen belangwekkende open kwestie of "liberaal Westers denken eigenlijk wel een goed alternatief is voor het islamitisch orthodox religieuze wereldbeeld."
Rutte blijft extreem kalm onder die parlement onwaardige scheldkannonade. Hij houdt zich zelf puur aan de correcte hangt van zaken, waarbij hij telkens benadrukt dat hij niet kan spreken voor iemand die zich niet zelf kan verweren, waarover bovendien al eerder uitgebreid kamervragen zijn beantwoord. Wilders maakte er dus een ouderwets Wilders-showtje van. Overigens doet hij dat in ieder debat, waar hij zelden of nooit over de inhoud praat maar het altijd weer over hemzelf weet te hebben. Niets beter dan de eerste de beste BN'er, onder het motto "how can I make this about me?"
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 06:58: Als mijn werkgever bij hun veroordeling voor een moordaanslag op mij en een collega een bij haar veroordeling door de rechter als oncorrigeerbaar gekenmerkte terrorist inhuurt na een veel te korte gevangenisstraf dan ga ik het met HR het ook even een tijdje over mij hebben.
Maar ze werkt niet bij Wilders. Ze werkt voor de VVD en niet eens bij hem in de buurt. Even afgezien van het feit dat ze een bijzonder andere richting op is gegaan, uiteindelijk.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 07:13: Het boeit mij niet of die terrorist op een andere afdeling zit en we een aparte koffieruimte hebben. Ik ga ongeacht even stevig babbelen met HR over mij.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 06:58: Maar liegen, bedriegen en het land de ellende in jagen is daarentegen helemaal prima. Dan hoor ik toch liever wat krachttermen in de kamer.
Je voelt je tegenwoordig wel een culturele cuck als boze blanke oudere man in Nederland, wanneer alle boven je gestelde autoriteitsfiguren (jonge) dames van Arabisch/Turks/Marokkaanse afkomst zijn, met of zonder hoofddoekje:
-HRM meid die jou ontslaat
-dame van de gemeente die jouw ... moet beoordelen
-rechter bij de rechtbank
-huisarts
en fokking tandarts
Ach ja. Wanneer het puntje bij paaltje komt, worden alle verhoudingen weer teruggezet naar de fabriekstand.
OK, hier is die tekst over Soumaya Sahia. die dan weer wel, dan weer niet zichtbaar is (ijverig overgetikt):
"TAFELVOORZITTER TERRORISME EN RADICALISERING
Soumaya Sahia komt uit een Islamitisch religieus nest. Haar ouders hebben aan de wieg gestaan van de moskee 'El Islam' in Den Haag.
Zelf stond zij aan de wieg van meidenvereniging 'al Manar' binnen die moskee om voor de rechten van meisjes en vrouwen binnen de moslimgemeenschap op te komen.
Als bestuurslid van de vereniging kreeg Soumaya veel mee van wat zich in andere besturen voltrok.
Al vanaf jongs af aan memoriseerde zij de Koran en studeerde islamitische theologie. Daarnaast volgde zij ook seculier onderwijs. Dat waren twee totaal verschillende werelden; men kan met recht spreken van parallelle samenlevingen. De gelijkwaardigheid tussen man en vrouw, de vrijheid van meningsuiting en de gewetensvrijheid waren geen vanzelfsprekendheden, en zijn dat overigens nog steeds niet.
Soumaya adviseert verschillende politici en overheden op deze thema's. Naast haar studie islamitische theologie heeft zij ook Afrikaanse studies en politicologie gestudeerd.
Tevens heeft zij onderzoek gedaan naar de rol van Golfstaten in Afrika. Soumaya promoveert momenteel aan de Universiteit Leiden op het religieus-orthodox wereldbeeld; zij onderzoekt of liberaal westers denken een goed alternatief is.
Op uitnodiging van de VN heeft Soumaya een toespraak gehouden in Saudi-Arabië over de gevaren van bepaalde islamitische wereldbeelden. Tevens voerde zij in aanwezigheid van verschillende ministers en veiligheidsexperts een discussie met voormalige Al-Qaeda leden over het belang van theologische discussie binnen de islamitische gemeenschap zelf, om op die manier radicalisering tegen te gaan.
Volgens Soumaya is er nog steeds sprake van een sterke sociale controle binnen de (Nederlandse) islamitische gemeenschap. Dit wordt versterkt door de bemoeienissen van onvrije landen als Saudi-Arabië en Koeweit. Via allerlei geldstromingen proberen zij de ideologische koers van de moslims in Nederland te bepalen of hebben reeds bepaald, aldus Soumaya. Deze ideologieën, het Salafisme en de Moslimbroederschap, verspreiden een geluid dat op gespannen voet staat met de westerse waarden, en is een sta-in-de-weg voor de menselijke groei.
Volgens Soumaya belemmert dit tevens de integratie van moslims in Nederland.
Ook is gebleken dat deze geluiden onverdraagzaam en anti-democratisch zijn, en een gevaar voor de democratische rechtsorde vormen.
Dit zullen onder meer de onderwerpen zijn waar Soumaya als tafelvoorzitter, samen met de VVD-leden en politici, over zal spreken.
Dhr. Bolkestein is sinds 2011 de mentor van Soumaya Sahia."
Staat boven in het topic toch?
Heb je dit echt helemaal overgetikt?
De volgende keer de tekst als jpg opslaan en laten converteren door de site: (er zijn er plentie meer)
www.ocr2edit.com/convert-to-txt
Bolkestein, 88, was 77 toen hij mentor werd van een groen blaadje van 28. Metoo in wording?
@K1100 | 20-01-22 | 02:54: Ouwe bok lust olijfblaadje?. Ja, intelligente vrouwen zijn soms wel een tease, als ze ook nog een beetje exotisch zijn.
@keestelpro | 20-01-22 | 02:51: Ah, ik zie het.
@King of the Oneliner | 20-01-22 | 03:03:
Olijfblaadje. LOL!
@K1100 | 20-01-22 | 03:14:
"Ouwe bok lust olijfblaadje"
Kijk dat zijn de echte koningsoneliners!
Waarmee duidelijk is dat zij helemaal niets meer heeft met dat radicale. Je kunt hier onmogelijk een sluwe terroriste in zien en blijkbaar is het ook nooit goed. Als "ze" radicaal blijven is het uitschot, maar ook als "ze" tot de ontdekking komen dat hun fanatieke geloofsbeleving de verkeerde manier was en juist de andere kant opgaan, iets wat Wilders juist bijzonder zou moeten waarderen, blijft het uitschot. De conclusie is dat je het als moslim nooit goed kunt doen voor Wilders. Of je bent nog geen terrorist, of een terrorist of een ex-terrorist. Er zijn geen goede moslims dus volgens Wilders. Want ze zullen altijd fout zijn of liegen over hun goede bedoelingen.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 07:05: Het was minimaal zo fatsoenlijk geweest om vooraf aan Wilders te melden dat zij bij de VVD zou komen te werken, dan had wellicht een confrontatie zoals deze voorkomen kunnen worden. Je zult daar maar als Wilders rondlopen op het Binnenhof en ineens oog in oog staan met de vrouw die jou wilde vermoorden. Excuses van Rutte waren zeker op de plaats geweest.
@Beste_Landgenoten | 20-01-22 | 07:05: Er staat ook niet bij dat ze veroordeeld werd als terroriste. Soms is belangrijker wat er niet staat - en hoezo het er niet staat. Trouwens: Mensen hebben geen nest zij hebben familie en een thuis.
@redanx | 20-01-22 | 08:05:
Het is niet eens relevant. Ze komt niet in Wilders' buurt, is slechts lid van de VVD, en alleen daartegen ageert Wilders. Dat is op zichzelf al een belachelijke grensoverschrijdende aantijging van Wilders. Lid zijn van een partij mag, zelfs als je ooit ergens een straf voor uitzat. Zelfs als die straf jou zelf aanging.
Wilders doet alsof zij naast hem in de bankjes zou gaan zitten met een bomgordel om. Totale lulkoek en het ergert me enorm, deze smerige aantijging van Wilders, vooral ook omdat hij met Yesilgoz in een moeite door suggereerde dat zijn veiligheid bij haar in verkeerde handen zou zijn. UItsluitend omdat ze van Turkse afkomst is. Dat is nou eens puur onversneden racisme. En daarom is Wilders een ongelofelijke zak hooi.
Goeie........,
Rutte... ik zeg maar niks. Is beter.
Liedje geschreven door Lennon in 1970. 52 jaar oud maar toen en nu nog steeds actueel. De mooiste uitvoering is die van Marianne Faithfull. Het gevoel dat zij er in legt is door geen enkele cover geëvenaard.
Het gaat over de onder- en bovenklasse.
Maar luister zelf. De tekst staat in de beschrijving.
Marianne Faithfull - Working Class Hero [1995] (Live)
m.youtube.cm/watch?v=yCn_6RBe0X4
Je linkje werkt niet( bij mij iig) *snif*
Marianne Faithfull - Working Class Hero [1995] (Live)
▶ www.youtube.com/watch?v=yCn_6RBe0X4
Zodra je geboren bent laten ze je klein voelen
Door je geen tijd te geven in plaats van alles
Tot de pijn zo groot is dat je helemaal niets meer voelt
Een held uit de arbeidersklasse is iets om te zijn
Ze doen je thuis pijn en ze slaan je op school
Ze haten je als je slim bent en ze verachten een dwaas
tot je zo gek bent dat je hun regels niet meer kunt volgen
Een held uit de arbeidersklasse is iets om te zijn
Als ze je twintig jaar lang hebben gemarteld en bang gemaakt
Dan verwachten ze dat je een carrière kiest,
maar je kunt echt niet functioneren omdat je zo bang bent
Een held uit de arbeidersklasse is iets om te zijn
Ze houden je vol met religie, seks en TV.
En je denkt dat je zo slim bent en klasseloos en vrij
Maar jullie zijn nog steeds verdomde boeren, voor zover ik kan zien
Een held van de arbeidersklasse is iets om te zijn
Er is plaats aan de top zeggen ze ons nog steeds
Maar eerst moeten we leren lachen terwijl we moorden
Als we willen leven als de mensen op de heuvel
Een held van de arbeidersklasse is iets om te zijn
@keestelpro | 20-01-22 | 02:30:
Dank je keestel, vreemd dat ie het niet doet. Hier wel, misschien omdat ik achter een vpn zit.
@K1100 | 20-01-22 | 02:33:
Nee je had de link verkeerd gepaste. "m.youtu.... etc)
@keestelpro | 20-01-22 | 02:30:
Mooi Kees, Thx.
De subtiel spelende band ook niet verkeerd.
@keestelpro | 20-01-22 | 02:39:
Ik zie nu dat de o uit .com is weggevallen. Raarrrr, is c/p.
@TheOne48 | 20-01-22 | 02:39:
De bas geeft er een onheilspellend tintje aan. Past geweldig bij de tekst.
De link doet het pas als je een o in de com zet. Het gaat erom, inderdaad, dat je als werkende klasse kortgehouden wordt, en nooit echt bij de elite zal kunnen horen.
Heel goede keus. Volgens mij.
Dream Theater - The Spirit Carries On
▶️ youtu.be/mBCNLzhHYYo
Truste allen.
Slaap lekker Milton!
(Sorry ik kom pas net binnen)
@keestelpro | 20-01-22 | 02:22:
Gelukt Kees, dank. Goeiesmôgus.
Wat me niet is gelukt tot zover, is een link op te duikelen naar Trial of Tears die me beter aanstaat dan welke ik poste, ondanks de mindere audiokwaliteit.
Wie weet valt me dat minder op omdat m'n weergave spullekes ook bagger zijn.
Ik promoot derhalve mijn originele link.
(heel nummer ook prima, maar vrees voor afhakende luisteraars voordat ze aan de gouden traan - de solo's - in 't stuk aankomen) ;)
@Bad - Casey. Haha. Christie river song ja.
Heb je meerdere malen gelinkt vriendelijke vriend.
Je kent dees vast ook wel; de CCR, Green River.
m.youtube.com/watch?v=4zC-0OceR-0
Een classic. Meerdere opnames sowieso.
" I can hear the bull-frogg callin' me....'
is er bij VVD geen VOG nodig?
Natuurlijk niet, dan hou je niemand meer over bij die club.
Deelname aan de Vereniging Van Dieven zou op zich al een reden moeten zijn om geen VOG te krijgen.
Hangt van de strafbare feiten, recidive, functie enz. af.
Het zal mooi zijn, waar men mee begint, daar eindigt men ook meestal mee.
Ik ga nu mijn best doen.
Mickey, niet verlegen worden ;)))
Electric Light Orchestra - Sweet Talkin' Woman.
www.youtube.com/watch?v=NNjrBUzXDJk
En nu ga ik slapen.
Xxx, allen.
Truste Casey
Slaap wel en ook goed
met je ogen dicht
Morgen roept de plicht.
Laterzzz
Een licht blosje op mijn wangen. ;-)) Fijne dag, BC!
Wat een bullshit. Als je voor de overheid / defensie wil werken moet je een VOG hebben om aangenomen te worden. Heb je iets in het verleden gedaan waar je voor veroordeeld bent en eventueel een straf uitgezeten hebt krijg je geen VOG en word je niet aangenomen.
En dan wilde ze letterlijk mensen vermoorden die daar werken om het nog even wat erger te maken. Echt heel heftig dit en voor de empathie loze reactie van die griezel. Bah!
Deze even om af te koelen...
www.youtube.com/watch?v=vsvMOPlhg2g
Ff een ander gedachte over die mevrouw Soumaya. Stel je voor: Je bent in je jonge jaren volledig gedoctrineerd door de salafistische islam en je komt terecht in de hofstad groep. Je bent jong, extremistisch en je wil wat.. Dan word je opgepakt en in de gevangenis gegooid wegens terrorisme. Terecht natuurlijk. Maar als mevrouw nu in die gevangenis tot inkeer komt en erachter komt dat haar jeugd is verpest door haar toenmalige omgeving. Dan wil je toch het roer omgooien na je straf? Ze heeft gestudeerd, ze heeft de kopvod afgeworpen en denkt nu hard na over wat haar is overkomen en hoe dat bij anderen kan worden voorkomen. Dan kan ze toch waardevol zijn? Immers onze ex-terrorist Jason Walters is ook inmiddels al geruime tijd geaccepteerd als bekeerling. Mevrouw moet de kans krijgen haar verhaal te vertellen. Dan pas oordelen lijkt me...
"wat haar is overkomen". Echt, serieus?
Zuma | 20-01-22 | 01:35,
Zij heeft daar nooit afstand van genomen, das het verschil ( 2 maal dat ik dit hier verkondig ).
Hey hallo! Stop eens even! Dit is geen plek voor genuanceerde meningen en pogingen tot objectieve observaties!
@Quantum Suicide | 20-01-22 | 01:41: ja, zeg.
Is zij een bekeerling? Heeft ze islam afgezworen duidelijk en helder ten overstaan van moslims dan kun je dat als bewijs aanvoeren dat ze inderdaad tot inkeer is gekomen? Is ze moslim en legt ze dus de schuld bij alles en iedereen behalve haarzelf en de autoradicaliserende totaalidiotie van haar religie, dan geloof ik er geen kut van.
Dat zou ik ook zeggen. Maar volgens velen hier bestaan er geen goede moslims want ze zijn fout of ze liegen de boel bij elkaar. Een beetje de houding die generaal Custer had over de indianen.
@Kameraansteker | 20-01-22 | 01:39: erachter komen dat je geïndoctrineerd en geprogrammeerd bent is geen klein dingetje. Had niet zo snel de juiste woorden daarvoor. Maar goed het is allemaal hypothetisch.
@Mazzelstof | 20-01-22 | 05:59: Het is een hypothese... niet iedereen staat graag midden in het nieuws. Jason had daar duidelijk minder last van.
@Bad - Casey | 20-01-22 | 01:40: misschien niet publiekelijk inderdaad. Om wat voor soort redenen dan ook. Al is het maar voor de eigen veiligheid. Beter in anonimiteit afvallig zijn dan publiekelijk. Anders krijg je al die haatkipjes achter je aan.
Je hebt je in je jongere jaren vergrepen aan kinderen. Komt daarvoor in de gevangenis en komt tot daar inkeer. Dan moet je toch de kans krijgen om na je vrijlating vooral met kinderen te gaan werken. Zoiets?
@ChristianV | 20-01-22 | 11:56: appels en peren. Kleuterneuken is geen ideologie
Fout ?!
Maar wel oud.
2 maal.
Barry Manilow - Mandy.
www.youtube.com/watch?v=2XeSQVWleqY
Deze vind ik van hem het leukst.
Copacabana - 1978.
www.youtube.com/watch?v=XDR247fmhnc
Ook oud.
Via "Mandy" moest ik denken aan
Manfred Mann - Ha! Ha! Said The Clown (1967)
youtu.be/EYnJIosxvvo
Moest ook denken aan #Ruttemie
Niet fout. Wel een lelijk wit jasje hebt tie aan.
Maar mooie song. Doet me denken aan de enige Mandy (superknap) die k ken.
Echter die had al een vriend, reeds. En maar flirten. Gek werd je ervan.
In ieder ander land zou een Mw. Sahla voor een aanzienlijke tijd uit roulatie worden genomen. In Nederland werkt dat kennelijk anders. Let wel: lid terroristische organisatie, terroristisch oogmerk, twee vuurwapens (waarvan één doorgeladen pistoolmitrailleur) en (naar verluid) twee handgranaten. Een Nederlandse blanke man zou zeker een maandje of zestig binnen hebben gezeten en nooit meer aan de bak zijn gekomen. Mw. Sahla kwam weg met drie jaar, waarvan twee gezeten - en maakt een glanzende carriére als adviseur/knuffelmocro.
-
Only in Holland.
bisbisbis | 20-01-22 | 01:15,
Lees mij eens terug, ik loop mezelf op te vreten, dat zulks tuig daar vrij in de Ziel van onze Democratie kan rond huppelen.
Jij heb gelijk. Bi-zar.
En nu me afvragen hoe al die "politici* zich des avonds nog in de spiegel aan kunnen kijken.
Of zijn al die spiegels al dermate gebarsten, bij de aanblik van dit hopeloos Haagsch Tweede Kamer volk?
@chicago river | 20-01-22 | 01:33,
De geschiedenis zal het uiteindelijk laten zien.
Moet bij jou altijd oppassen da'k je niet verwar met guurder @botbot.
Jullie lijken totaal niet op mekaar, qua tegels, maar het zijn die dubbele "b's" waarom ik daarover laveren moet. Vaak.
@chicago river | 20-01-22 | 01:38,
Ik moet lachen, voor jou.
Christie: Yellow River.
www.youtube.com/watch?v=qJ5-FoiBuVc
Moi ;)
lieve Milton, ik heb zoals al eerder gezegd, van gisteren en vandaag deze hele poppenkast bekeken.
Ik ben er even klaar mee.
Milton, omdat jij in mijn ogen een top reaguurder bent ( qua menselijke gevoelens ).
Simon & Garfunkel - The Sound of Silence (from The Concert in Central Park).
www.youtube.com/watch?v=NAEppFUWLfc
Dank.
Ben er even stil van Casey. ;)
Normaal wordt ik alleen toegezongen op m'n verjaardag en dan meestal nog maar één keer.
Daarna zet iedereen 't op een zuipen.
youtu.be/N2Y2vQ-1m7M
Toen normaal nog abnormaal was ( Tinus ).
Normaal Oerend hard 1985.
www.youtube.com/watch?v=SOklgWR4f0o
Van de parlementaire redactie:
(ingezonden stukken)
Titel: Naar de Filistijnen
"Dit is het moment dat de formatie is afgerond", aldus de leider van de #Ruttemie aan het slot van het kamerdebat over de regeringsverklaring van het kabinet Rutte IV.
Aan het gepresenteerde beleid, lijkt vooralsnog, ondanks fel verzet van oppositiepartijen op met name de ontkoppeling van AOW en minimumloon, weinig te gaan veranderen, gezien het verweer van de premier.
De stemmingen over de ingebrachte moties moeten nog plaatsvinden op het moment van schrijven dezes.
Het emotionele en felle debat tussen Wilders en Rutte viel op, over het bij de VVD indienst hebben van een tweevoudig wegens terrorisme veroordeeld medewerkster, welke tot in 2016 haar veroordeling heeft aangevochten en nooit openlijk spijt heeft betuigd van het door haar uitgesproken voornemen om Wilders en Hirsi Ali te vermoorden.
Ze werd gearresteerd met mitrailleur en handgranaten op zich, toen ze zich met een auto en mede-hakbaren naar een locatie wilde begeven waar haar doelwit verbleef.
Een ingreep van een arrestatie-team maakte daar gehakt van.
Bij haar werkzaamheden als Justitieel adviseur van de VVD, verkeert ze mogelijk tot zeer waarschijnlijk, regelmatig en wellicht ook vaak binnen de veiligheidsgordel rondom de Tweede Kamer, waar dhr. Wilders ook werkzaam is.
Wilders was nooit op de hoogte gesteld dat de vuist van de profeet zich zo dicht nabij zijn aars bevond.
De vraag werpt zich op of er een verband is met de wens gender-neutrale toiletten te installeren, iets wat nog maar kortgeleden een fel strijdpunt bleek voor progressieve partijen als D66 en GL.
De toon van het debat werd gezet toen Paternotte, fractievoorzitter van D66, nog voordat Wilders goed en niet wel aan zijn termijn was begonnen, een interruptie pleegde. Paternotte verweet Wilders in opmerkelijk felle bewoordingen, dat hij zijn telefoon niet opnam. Progressief Nederland betitelt dit als misdadig en wil verbieden dat er niet geluisterd wordt wanneer zij spreken.
Wilders veegde daar zijn reet mee af en realiseerde zich toen het gevaar wat hem bedreigde, daar hij gewoon is, dit op de hem laatst overgebleven private plaats, het kabinet (zie synoniemen.net/index.php?zoekterm=wc#...) te doen.
Vanuit deze retirade, gaf hij Paternotte een stevige oorwassing, waarna de overige fractievoorzitters aanstoot namen aan de hen onwelgevallige dampen die van Paternotte uitwalmden. Zij verkozen echter Wilders aansprakelijk te stellen.
Staatsjournalen en kranten benadrukten vooral dat het aroma hen tegemoet kwam en dat Wilders geen zuivere koffie schonk.
Dat ouderen systematisch gediscrimineerd worden, inmiddels criminaliserend regeringsbeleid, nu voor wel een ruim decennium, met een inkomensgroeiachterstand van wel 40% voor lage inkomens, bleek geen nieuwswaarde te hebben, vergeleken met geïmagineerde putgeur.
Reden van alle ophef werd niet aan den volke vertoond.
De conclusie van een onafhankelijke waarnemer is dan ook dat Nederland naar de Filistijnen gaat.
Opmerkelijke overeenkomsten zullen een gemiddeld begaafd begrijpend lezer wellicht niet eerder gewaar geweest zijn, opgevallen of in het gezicht gesmeten zijn.
---
Intermezzo
Uit de archeologische gegevens blijkt dat de cultuur van de Filistijnen zich in de 12e en 11e eeuw duidelijk onderscheidt van die van de andere volken in de Levant, maar dat er vanaf de 10e eeuw sprake is van culturele assimilatie aan omliggende culturen. Dat blijkt op gebieden als voeding, taal en schrift, maar ook op het gebied van de godsdienst. Aanvankelijk vereerden de Filistijnen een godin, vermoedelijk de moedergodin uit de Myceense of Minoïsche beschaving. Later namen zij ook Kanaänitische en Egyptische goden op in hun pantheon.
In de Hebreeuwse Bijbel worden de Filistijnen vaak genoemd als tegenstanders van de Israëlieten.
© Wiki
---
Vreugdevolle mededeling echter en tevens om blij te zijn, het probleem is voorbij.
Nederland lost op, zich ook, evenals het bestaan en haar (-zelf/-standig/-heid).
# assimilatie
Las het reeds. Taqfiri for the win. mda de onvolprezen eu.
Comment-sectie opengesteld voor recenguurders.
Gratis bier...
Bob Dylan - Soft G
m.youtube.com/watch?v=KPhfFlgJn5o
Patje | 20-01-22 | 00:57,
Hahaha ;D
Milton, speciaal voor jou.
www.youtube.com/watch?v=NKdknYaSHgE
;)
Dank Casey,
Muziek om rustig van te worden. Heerlijk.
(semi-italo) En luister eens naar de zweverige en romantische Ivan (heerlijke violen, accordeon en triangels) die z'n fotomodel adoreert:
Ivan - Fotonovella
www.youtube.com/watch?v=nrivqafkyqY
En nog een meesterwerk van Gazebo:
www.youtube.com/watch?v=t0ZNDb7TcT8
Synthpop uit de beginjaren 80tig. Misschien wel de periode waarin de mooiste muziekstromingen ontstonden.
Fade to Grey - Visage
www.youtube.com/watch?v=UMPC8QJF6sI
en Trans-X- met Living on video
www.youtube.com/watch?v=b9xBAtCsCTQ
Nooit oud geworden: Pubic enemy #1
www.youtube.com/watch?v=sOe7HdN7mPA
Waarom is er geen wetgeving die bepaalt dat als iemand is veroordeeld voor een terroristisch of zwaar misdrijf, diegene niet in de TK of EK kan komen, zich niet verkiesbaar kan stellen, en geen deel kan zijn van een onderzoeks- of veiligheidscommisie?
Daar zou geen wetgeving voor moeten zijn. Dat zou vanzelfsprekend moeten zijn.
Maar ja. Mark R. te D.H. denkt daar anders over.
Zegt de naam Sam Pormes u iets?
@Kameraansteker | 20-01-22 | 00:50:
Hiertoe is een streng toelatingsbeleid, los van een VOG.
Blijft staan: Bergkamp, Vera; actie!
VOG/VVD geen probleem kennelijk.
Té ziek voor woorden.
We leven in een land waarin moslimterroristen alle vrijheid krijgen om ons land te ontwrichten.
Onbegrijpelijk.
GroenLinks, D66 en nu ook VVD.
Waanzin ten top.
Zoveel ruimte krijgt dit soort tuig niet eens in islamitische landen.
Wat in godsnaam bezielt de huidige ruitjesbroek?
Werkelijk krankzinnig.
Ruimedenker | 20-01-22 | 00:40,
Nederland is tot 1 grote gesticht verworden.
Met 1 groot verschil, de gekken ( Politiek ) staan aan de macht en de artsen( het volk ) aan de andere kant.
Stuck in the Middle with you - Stealers Wheel.
www.youtube.com/watch?v=OMAIsqvTh7g
Voor enige dagen terug gezocht op VOG Twede Kamer& ministers.
Een ieder dient te worden gescreend alvorens zitting te nemen. Eh, wat u zegt. Meerdere maten hiertoe aanwezig?
@bij gelegenheid | 20-01-22 | 00:4,
Gewoon een keuring.
Heb ik hier 3 jaar geleden al gezegd, maar wel fijn dat er inmiddels mensen daar nu ook zo over denken.
@Bad - Casey | 20-01-22 | 00:54: Keuring Tweede Kamerleden en Ministers is strenger dan een ‘normale’ VOG.
Duss,
Hoe kan het zijn dat deze Soumaya S. door de keuring is gekomen, Mark!
nou nou ben het nu al beu met heel dat Mark Rutte zooi wanneer gaat die bom nou vallen.
he bedoel nieuwe vekiezingen
Promises - Baby It’s You
youtu.be/eqM3P7LziIc
Opzwepend meezingertje met een paar flirterige en gepassioneerde dames. Passion, the Flirts. Zit ook nog wel iets van Divine in/door.
www.youtube.com/watch?v=fcpj1j31jWc&a...
Zonder de hele journalistiek inclusief Tom af te vallen is het wel verbazingwekkend dat niemand dit blijkbaar eerder heeft opgemerkt voordat er nu vragen over zijn gesteld.
Tis een die-wildursding. Volgens de gezamelijke media. Eet ze.
De debatten Omtzigt en Rutte tijdens
vergadering van de
Tweede Kamer der Staten-Generaal
over de regeringsverklaring.
Chicago - It's Hard to Say I'm Sorry / Get Away
youtu.be/EORSLz0_BRU
Die je wist dat zou komen,
Sorry seems to be the harderst word.
Next—> m.youtube.com/watch?v=zzBFDP6O1w0
@bij gelegenheid | 20-01-22 | 00:39:
Heel toepasselijk :)
Toch wel iets bijzonders, David Lang - Just
youtu.be/WTGtgvMQFm8
What's next?. Volkert namens GL in de 2e Kamer?. Het kan gewoon in NL. En we moeten het namens de boven ons gestelden zo te zien ook gewoon vinden. "Ja, maar hij heeft zijn straf uitgediend", "ja, zo werkt democratie", etc.
Ik heb er geen actieve herinnering aan - Rutte. Kim Un-Rutte had moeten aftreden toen MH17 uit de lucht werd geschoten door Rusland. Daar mag Mark ook niks overzeggen want het onderzoek van 200 jaar loopt nog.
@McCain | 20-01-22 | 00:27:
Ja, die ene steen hè, is moeilijk te vinden...
@McCain | 20-01-22 | 00:27: En de echte vragen worden niet gesteld: waarom vloog dat vliegtuig daar nog?.
@Kameraansteker | 20-01-22 | 00:32:
Zou 't?
Dat hele geitenpad zou inmiddels bestraat moeten liggen. Om 't even welk lijkt bruikbaar.
Phantomas: ik vind dit een goede serieuze vraag.
@Milton_Styx | 20-01-22 | 00:34:
Zo mee eensch.
@Dr. Worstenbroodje | 20-01-22 | 00:41:
Was een ander vliegtuigmaatschappijding qua verantwoordelijkheid.
En één van de tofste zangers die k ken, de naar Parijs verhuisde Algerijn Cheb Khaled (ooit nog live in Rotterdam gezien), heeft zich naar eigen zeggen weer bekeerd tot de islam.
Man staat beroemd om zn loflangen op drank en vrouwen.
En dat vindt Algerije, shithole achterlijk land dat het is, niet tof.
Hier; " Chebba".
m.youtube.com/watch?v=qs88oWAM2LY
Cheb Khaled - Chebba.
"Chebba" is van oudsher een (islamitische) term voor zangeres die vuige, indiscrete verhaaltjes op mooie muziKale tonen zette.
Deze song is prachtig, vrolijk én een ode aan de vrije vrouw.
Yeah that's right, linksruftende neppe neofeministjes met je kartonnen bordjes in je demos.
Tekstloze vrolijkheid. OK.
chicago river | 20-01-22 | 00:17,
Jeetje, wat wordt er goed muziek gedraaid/opgezet.
www.youtube.com/watch?v=VsYmTTQqAUo
Rutte is zijn duikdiploma meer dan waard.
Je weet 't niet.
Hij duikt steeds dieper.
Je vraagt je af wanneer de dag opduikt
waarop Rutte ondergedoken blijkt en blijft.
@Milton_Styx | 20-01-22 | 00:17: ja of hij duikt op in het Achterhuis.
@Phantomas | 20-01-22 | 00:27:
Is er een notaris bekend bij de boekhouding van de duikvereniging?
Soms heb je het. Je hoort een viool uit/in een film (Titanic, gisteren). En een bepaald miniscuul deel triggert je (Ierse muziek in het benedendek). En je denkt ineens aan een plaat die je al bijna 10 jaar niet meer gehoord hebt (of zoiets). 1 dagsvlieg Anita Garbo, met Miracles (met hulp van Jeff Lynn).
www.youtube.com/watch?v=rxzkpt59mU8
Phantomas | 20-01-22 | 00:11,
Mooi, dit was ik echt gewoon vergeten.
Voor jou.
Barbara Dickson - January, February.
www.youtube.com/watch?v=PtkPOir0zTc&a...
@Bad - Casey | 20-01-22 | 00:20: ja ook nog steeds prachtig (zit ook in mijn persoonlijke collectie). Ze heeft ook nog een duet gezongen met Elaine Page.
www.youtube.com/results?search_query=...
@Phantomas | 20-01-22 | 00:23,
Chess.
Murray Head - One Night In Bangkok "From CHESS".
www.youtube.com/watch?v=rgc_LRjlbTU
Bass, how low can you go
youtu.be/IV8VaG96JGs
Barry White - Put Me In Your Mix (Slowed/Screwed & Chopped)
"Formatie afgerond" volgens de premier in het debat over de regeringsverklaring.
"It's a miracle,..... aaahhheuhhhh-ha ha ha"
Leprous - Running Low
youtu.be/QKmaG5f9Zsg
Vraagje voor de kenners: Vanavond was oud-GS gediende Rutger Castricum in de talkshow van Johnny de Mol. Ik las dat hij getrouwd is (Rutger) met ene Daphne Rietbergen. Is deze Daphne directe familie van Jeroen Rietbergen? Of heeft zij toevallig dezelfde achternaam?
Nog maar een keer deze flauwe grap
Sophie Hermans
pbs.twimg.com/media/FJZZDhPXwAglYK6?f...
Sophie kan wel een flinke biefstuk gebruiken
@thanseeuwen | 20-01-22 | 00:06:
Na al dat fat shamen op GS moeten we het natuurlijk wel een beetje in balans houden ;) (ik denk aan mijn medereaguurders)
De eendjes gooien brood naar Sophie!
BRMC - Red Eyes And Tears
youtu.be/f3UUDPMKa6g
Nahja, het zal wel weer kort door de bocht wezen, maar alles, álles wat ook maar naar islam riekt vertrouw ik niet.
Eens met Greet dus, in deze.
Mohammedanen. Met hun takke taqqiya.
chicago river | 19-01-22 | 23:58,
Mee eens, behalve deze.
www.youtube.com/watch?v=pM5o629b59I
;)
Yep..ook deze moet je levenslang blijven screenen. Al die extra moeite...
Nu een item over hekserij in Ghanab op het journaal. Daar wordt veel in geloofd. Hier is het volgens mij niet veel beter. Zelfs in de tweede kamer.
Hoppa, wederom een comment. En nu verder: welk belang dient jouw inbreng?
Dat krijg je met de inbreng van Kaag
Burgemeesters in opstand!
In een open brief gericht aan (het kabinet van) Rutte uiten 30 burgemeesters hun ongenoegen uit over zijn kwakkelbeleid en eisen een fundamentele herziening.
www.volkskrant.nl/columns-opinie/opin...
Opvallend dat die dikke gehaktbal daar ook tussen staat, maar vooruit. Beter ten halve gekeerd.
Een gekozen burgemeester had deze hele farse niet laten gebeuren.
"Beter ten halve gekeerd."
......., dan dubbel gebakken met jus?
Vertegenwoordigt wel de massa van het burgemeesterscorps op een expressieve wijze.
Echte burgemeesters treden af in oorlogstijd. Toch? Mijn eigen opa bleef aan trouwens, en werd goede vrienden met de Duitsers die gelegerd waren in het dorp. Toch is nog een straat naar hem vernoemd.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 23:59:
Ik zie die Bruls nog geen straatnaam vernoemd krijgen. Misschien wel een gerecht. Met spekjes en zo.
Het zijn niet de minste burgemeesters die problemen zien het huidige kabinetsbeleid te handhaven. Kabinet moet nog even overleggen met deze burgemeesters.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 23:59:
De Beste_Landgenoten Allee he zeker?
@Milton_Styx | 20-01-22 | 00:06:
Naar Bruxelles heeft enige vertraging. Outofafrika ging vlotjes.
Joy Division - shadowplay
/watch?v=L1cHSoARzS0
m.youtube.com/watch?v=L1cHSoARzS0
(sorry, ik kan niet te lang meer doorgaan, over 6 uur gaat mijn lievelings geluid af, de wekker, kuch)
@Patje | 20-01-22 | 00:02: mijne ook, nog niks van de corona "crisis" gemerkt, maar ik blijf hopen.
Lekker hoor, je laten adviseren door een veroordeelde terroriste. Het moet niet gekker worden in dit land.
Niet alleen de onderwereld is geïnfiltreerd in de overheid hoor. De terroristengroepen passen dezelfde truuk toe..
Daarmee praat ik het niet goed, want het ondermijnt de democratie, veiligheid, staatsbelang en nog veel meer. Maar het is een feit dat criminele en terroristische groeperingen zijn geïnfiltreerd in de overheid.
Niet alleen in de TK, ook bij politie, gemeenten, veiligheidsbedrijven, onderwijs, enz. enz. Er zijn meerdere voorbeelden daarvan in de NLse geschiedenis te vinden.
Wat een gore glibberige vieze engnek is die Rutte. Bah. Ik erken die zak hooi dan ook gewoon niet als mijn minister president.
Toede_Le_Dokie | 19-01-22 | 23:52,
En toch weer MP ?!!!
Eindeloze Rutteiaanse 'whataboutims', nog erger dan Chinese staats media:
'ik vind dat nu niet gepast'
'ik was er niet bij'
'Ik kan daar nu niets over zegen'
'Deze persoon is hier niet en kan zich niet verdedigen'
Ik heb er geen actieve herinnering aan
Ik wis niet dat ze bij de VVD ook praktisch geschoolden aannemen.
En toen was er.....
Elvis Presley "Too Much" on The Ed Sullivan Show.
www.youtube.com/watch?v=8Dt9AlNv0GQ
En toen ...
Bloasmuziek van Gé Reinders.
m.youtube.com/watch?v=zzBFDP6O1w0
@bij gelegenheid | 19-01-22 | 23:52,
Nooit gehoord, maar ik luister.
@Bad - Casey | 19-01-22 | 23:56:
Toeters ende bellen maakt nog geen substanciële verandering in de gedachten van de stemgerechtige burger. maw: panem et circencus voor het plebs. Tot die tijd spinnen de ruttes der lage landen hier garen bij.
@bij gelegenheid | 20-01-22 | 00:01,
De meest simpele zielen zijn het gelukkigst.
@Bad - Casey | 20-01-22 | 00:12:
Pas heureux! Zou een Mark dit ongezien de aanwezige toehoorders uit z’n strot krijgen?
@Bad - Casey | 20-01-22 | 00:12:
Ha! Hier een simpele ziel.
Ik, zei de gek.
Grandioos deze vertolking!
Al had ik graag de Bas óók zien zingen. Maar dat is een detail. The king was en blijft de koning.
Mia van Gorki is mede daarom ook indrukwekkend: sterren komen, sterren gaan. Alleen Elvis blijft bestaan.
Is Soumaya de nieuwe jeugdwerker/jihadronselaar Bilal L die wijlen burgemeester Van der Laan aannam om moslimextremisten op te sporen? Dat ging ook zo goed...
Bilal is een besmette naam
"Actie Bilal Wahib strafbaar, maar geen vervolging: ‘Heeft al forse....."
www.ad.nl/show/actie-bilal-wahib-stra...
Nog een gouwe oude.
Neil Sedaka "Oh Carol".
www.youtube.com/watch?v=e72tG80LmsU
Met de invoering van 2G, wordt het leven voor iedereen toch wel 2 x zo zwaar en dat is niet lichter, meer van op.
Een zwaar gelag, niet om te lachen.
Kim Un-Rutte met zijn Noord Koreaanse dictator 'whataboutisms'. Nederland het land waar eerlijkheid als kernwaarde er niet meer toe doet.
Gewoon dit.
Cliff Richard - The Young Ones.
www.youtube.com/watch?v=BxNohANhJiA
Cliff Richard and the Young Ones - Living Doll
youtu.be/gGOU0o9K89g
@P-unit | 19-01-22 | 23:44,
Jaaaahhh, Viviaan!
Ik wist dat er iemand hiermee zal aankomen ;)))
Iedereen op hoge emoties van de VVD, ondertussen wordt 2G gewoon uitgebreid (in de nabije toekomst).
0G is de beste optie iedereen preventief ruimen
Omdat? Uw aanname graag mét onderbouwing.
echt WTF.
De echte vier vuisten ; My Name is Nobody
Underrated , alleen al voor de Muziek !
www.youtube.com/watch?v=w9Vfoa6rDkM
Mudhoney live
/watch?v=CsjSDQ_MrV8
m.youtube.com/watch?v=CsjSDQ_MrV8
Geert Wilders
@geertwilderspvv
·
25 m
Hoe zou Kaag het vinden als ik die fakkeldrager als adviseur zou aannemen? De wereld zou te klein zijn - en terecht.
Maar een veroordeelde moslimterrorist met machinegeweer mag adviseur van Rutte en de VVD worden. Stelletje hypocrieten.
#regeringsverklaring #Wilders
Tja, Geert heeft weer eens gelijk
Ik zeg doen. Wilders moet hem aannemen als adviseur van de PVV.
Gekte ten top! Met een Noord Rutteiaanse lach alles wegwuiven alsof hij in Pyongyang staat.
vvx en taqfiri. Nuff said.
JA21 is al een echte kartelpartij aan het worden, zeer opmerkelijk dat ze tegen de motie stemmen van Wilders terwijl Eerdmans zich gisteren wel uitsprak over deze zaak.
Stemming: twitter.com/geertwilderspvv/status/14...
@Wattman | 19-01-22 | 23:47: Zetelrovers turned into plucheplakkers. Zag Den Thier weer goed
@Illuminati1989 | 20-01-22 | 00:13:
Hoe dan ook met den Thierry; heeft wel 2 lezenswaardige boeken geschreven.
Kut, SBS6 nog steeds op de achtergrond aanstaan. Mariska Bauer heeft een herseninfarct gehad. Ze is nu dol op de muziek van haar Frans.
(vast excuses aan de gekwetsten)
offding,
Parton, Dolly vandaag 76 jaar.
Volgens de tekst op de vvd site zet ze zich in met de kennis over wat haar zij vroeger heeft gedaan, net als een oud cult-lid nu cults bestrijd. De feauteau zegt toch ook genoeg mbt haar standpunt over hoofddoekjes enz.
In plaats van dit HR-gejank eerst even zelf, onderling, op te lossen doet wilders als drama queen nu al een hele tijd een mail-to-all, doe dan aangifte of hou je mekker.
En dan breekt mijn klomp als ik dan ook nog eens lees dat ze helegaar niet veroordeeld is voor terrorisme, alleen wapenbezit, net als die pvver die alleen luncht.
" Deze ideologieën, het Salafisme en de Moslimbroederschap, verspreiden een geluid dat op gespannen voet staat met de westerse waarden, en is een sta-in-de-weg voor de menselijke groei. Volgens Soumaya belemmert dit tevens de integratie van moslims in Nederland. Ook is gebleken dat deze geluiden onverdraagzaam en anti-democratisch zijn, en een gevaar voor de democratische rechtsorde vormen. "
Met deze tekst zou het mij niet verbazen als dat Bosma verhaal wel klopt.
Die drie jaar zitten kun je wegpoetsen. Ze was even in retraite.
In 2014 wel degelijk veroordeeld door Hof Amsterdam.
jure.nl/ECLI:NL:GHAMS:2014:915
@Kameraansteker | 19-01-22 | 23:39:
Ik had alleen haar eerste aanklacht gelezen, excuses.
"Sahla vervolgens in maart 2014 tot drie jaar gevangenisstraf voor deelname aan een terroristische organisatie en verboden wapenbezit. Die straf had Sahla inmiddels al in voorarrest uitgezeten."
@Lorejas | 19-01-22 | 23:52: Ja, zie: 19-01-22 | 23:53
No worries!
Ik had die tekst gisteren al gelezen.
Ik dacht dat die tekst toen langer, anders, was.
Heeft de VVD die tekst nou snel even aangepast?
Poesmobiel, van welk soort muziek houd jij van ?!
Tom Waits. Oude tango’s. Soul en funk. Klassiek. Klezmer. Dean Martin, Ella, Billy Holiday, smartlappen en popcorn. In die richting een beetje.
@Poesmobiel | 20-01-22 | 00:08: Arno en Gratje, jonge, film, zwarte, witte, dikke Elvis?
The winner...
www.youtube.com/watch?v=qIGdFGtQASg
Carla bruni
Of deze:
www.youtube.com/watch?v=pm3bPZ6W5fw
Words of silence
Beavis & Butthead - Liar by Rollins Band
youtu.be/rM7oxuOLIiw
Soumaya Sahla zit 1e rang in de vele Veiligheidsvraagstukken in dit land namens de VVD. Infiltratie pus sang in opdracht van moslim extremisten in de nog te vormen Islamitische heilstaat Nederland. De naiviteit en het willen deugen in dit land is schokkend.
Mwah. Is dit niet wat vergezocht? *peutert chip uit zijn arm*
Taqiyya wordt nog steeds niet herkend!
Taqqiya is zo'n catch-22 voor moslims. Zeggen ze foute dingen, dan past dat bij ze, zeggen ze goede dingen, dan is het Taqqiya. Zo kan je iedere moslim afserveren zonder enige verdere aanwijzing. Zei Custer ooit "De enige goede indiaan is een dode indiaan"?
Ik ga slapen mensen, maar wil nog even wat kwijt over wat ik nu bij OP1 zie. Eigenlijk even teletekst kijken naar de commentaren over bekervoetbal en het EK zaal (we hebben gewonnen van Oekraïne!).
Natuurlijk gaat het over Hilversum-gate. Het eerste wat opvalt is dat die Angela de Jong er iets over moet zeggen, iemand die wat over TV programma schrijft, geen zwaargewicht dus.
Maar dan zie ik daar Sander Schimmelpenninck daar zitten. In een programma over foute, seksuele toestanden dus. De man die over een meisje van 15 zegt dat hij “haar de lekkerste” vindt van de drie prinsessendochters van Máxima en Willem. Bedenk dat er een vergelijking in zit, dus ook de jongere zus wordt als beoordeeld meisje meegenomen in deze uitspraak.
Ze kennen gewoon geen schaamte.
Je maar die middelste is toch ook gewoon de knapste?
Zei deze man van adel dat echt zo?? “De lekkerste”?
Tiny desk - Miley Cyrus
/watch?v=W5-yezpcZNU
Miley is gewoon goed.
m.youtube.com/watch?v=W5-yezpcZNU
Hup www.youtube.com/watch?v=Ps2Jc28tQrw
Emil van de Hazelhoeve.
Lezeres ipv Emil.
www.youtube.com/watch?v=swAG4e2SYkQ
De Tweede-Kamer der Staten-Generaal. Een mooie ontwikkelingsruimte waar Terroristen een kans krijgen om een nieuw leven te starten. U word uitstekend begeleid en over die OVG valt altijd even binnenkamers te babbelen.
VOG en -t
En ja, ook minister ps et al dien een VOG te hebben alvorens zij kunnen deelnemen in hun professie.
Jammer voor de VVD dat ze Herman Brood niet meer als Adviseur Drugsbeleid kenne inhuren.
Maar ff serieus Rutte gaat naar Oekraïne, is dat wel veilig..
Hij heeft inlegvelletjes mee dus geen zorgen.
Het is al geruime tijd stil rond Volkert van der graaf. Een vaag gerucht dat hij een huis gekocht zou hebben, maar dat bleek niet waar te zijn. Hij is ook niet geëmigreerd.
Is hij daadwerkelijk van de aardbodem verdwenen?
Woont samen met Halbe.
Zou Kaag in hetzelfde gebouw als Max van den Berg willen werken? Nou dan.
Dacht even aan die PvdA prominent, dus vroeg me al af wat daar gek aan is, maar je bedoelt die fakkelwappie.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 23:36:
Hoi reaguurder aka ?
De VVD vind het een frame bij gebrek aan inhoud als je het vreemd vind dat je een veroordeelde pedofiel voor een kleuterklas zet nadat hij zijn straf heeft uitgezeten.
Iemand die zoiets een gebrek aan inhoud noemt is of zelf ook pedofiel, of vind pedofilie o.k.
@gaffelbaard | 20-01-22 | 01:01:
Juist. Zie bovenstaande filmpje. Bij vvd zijn ze of terroristen of ze vinden het ok. In ieder geval de tweede. Als je kijkt naar de definitie van terrorisme, het door geweld of angst zaaien willen bereiken van een politiek doel, en dan lijkt hoe de corona politiek bedreven wordt, angstzaaien om omicron, en de agenda door te drukken door bijvoorbeeld toch de 2g door te drukken... Tja je zou ze geen terroristen noemen, maar ze voldoen wel aan de definitie.
De stem van Nederland. Het doet mij denken aan één van de beste boeken ooit: Anansi Boys van Neil Gaiman. Hoe je Lyrisme in proza kunt vervatten.
Inkt op papier. Zo langzamerhand een vergeten kunst.
Oh, die was ik vergeten. Iets met een fedora en spinnen?
@Poesmobiel | 19-01-22 | 23:28: Niet te verwarren met American Gods inderdaad. Maar ik ga, t.z.t., slapie slapie doen. Met Emmy Lou: www.youtube.com/watch?v=qDBqZBILaLM En de rest.
Sweet dreams op ons aller ondermaanse, mijn lief.
@Hetkanverkeren | 19-01-22 | 23:37:
ebook op leeslijst plaatst.
Ik word ook Tafelvoorzitter. Geen idee wat dat precies is, maar blijkbaar kan iedereen dat worden. Nu nog een tafel.
U hoeft alleen maar aan het hoofd van de tafel te zitten maar u wel goed nadenken wat u met al het gemakkelijke verdiende geld gaat doen.
En Kerstmis is net voorbij.
Kate Bush - December Will Be Magic Again (1979 Xmas Special).
www.youtube.com/watch?v=pZiadb3bpOI
Ik las in een krant dat een restaurant in maart nog Kerst gaat vieren. Geweldig! Daar moet ik echt heen:-)
Nieuw voor mij. Dank!
@letopuwzaak | 19-01-22 | 23:37:
Cultuur- en traditiebarbaar!! ;)
Proost louz!
@letopuwzaak | 19-01-22 | 23:37,
Heerlijk ;D
@winkelwagenmuntje | 19-01-22 | 23:44.
Graag gedaan ;)
Ik neem aan dat de beveiligingsprotocollen van het 2de kamer gebouw binnenkort hier en daar aangepast worden, als men dat al niet met enige regelmaat doet.
Soumaya: twee totaal verschillende werelden ......... gewetensvrijheid was niet vanzelfsprekend...
Gewetensvrijheid bestaat niet meer in Nederland. Vroeger wel, nu bepaalt the powers that be, media-staat-ngo's-big business-politieke partijen, wat de grenzen van het geweten zijn. De burger kan die verantwoordelijkheid niet aan.
Voor Bad Casey (BC)
Black Cat
m.youtube.com/watch?v=qH-rPt1ftSo
Proost!
Patje | 19-01-22 | 23:20,
Janeeeet.
;D
Oops, proost!
Mark Rutte quotes:
- 'ik vind dat nu niet gepast'
- 'ik was er niet bij'
- 'Ze kan zich niet verdedigen dus is ongepast dat ik er iets over zeg'
Deze Noord Koreaanse prietpraat maakt de Nederlands democratie kapot. Politiek bakkeleien.
Rutteiaans politiek bakkeleien wordt overgenomen door de hele VVD. De 'whataboutisms' van Chinese staats media zijn er niks bij. Nederland was toch het land van eerlijke antwoorden en verantwoordelijkheid?
het houdt niet op, niet vanzelf.
- 'ik vind dat nu niet gepast'
- 'ik was er niet bij'
- 'Ze kan zich niet verdedigen dus is ongepast dat ik er iets over zeg'
Mensen die dat zeggen zijn mensen die wegrennen voor feiten, en geen verantwoordelijkheid nemen als ze betrapt zijn maar de schuld bij de ander leggen.
Hetzelfde geld voor als ze in de TK het over "de toon" hebben. Die tactiek zagen we in alle debatten bij alle schandalen.
tiny desk sheryl crow
/watch?v=kCcmk4-FZwY
m.youtube.com/watch?v=kCcmk4-FZwY
concluderend^
Jezus wat een zwakke verdediging. Ongelofelijk. Die veroordeelde terrorist is adviseur bij de VVD en de verdediging die ze hebben is "zij kan zich hier nu niet verdedigen". Ongelofelijk. Nee zij hoeft zich niet te verdedigen Mark, dat is al gebeurd en ze is veroordeeld voor terrorisme. Jij moet je verdedigen dat je haar in dienst hebt genomen. Dat was het correcte antwoord geweest. Nu jij weer Mark. Met teflon gecoate aal.
En die andere dikke knakker, wat een artiest. Als je hem een blauwe koffiemok laat zien zal hij je strak in je gezicht blijven volhouden dat het gele mok is. Knap.
Yep,uitermate debiel dat een Mark Rutte c.s. Zich hiermee willen vereenzelvigen.
Duss,
Conclurend De vvd heeft een persoon in dienst die een gevaar voor de samenleving is/kan zijn.
Zou je niet moeten willen, als leider van een vvd., als leider van een land.
Disco.
THE FLIRTS.
Helpless Long 12.
www.youtube.com/watch?v=tCTXtmznVb0
Voor wie hecht aan voorspellingen van Sleepy Nostradamus, Joe voorspelt de inval van Rusland inmiddels. Biden predicts Russian invasion of Ukraine, but says 'minor incursion' may prompt discussion over consequences
www.cnn.com/2022/01/19/politics/russi...
De stand van vandaag,
Gewone ziekenhuibedden bezet door patiënten met covid: 846
Ic-bedden bezet door patiënten met covid : 302
Met Covid niet door Covid. Puur toevallig op de IC terecht gekomen en opeens positief getest.
Terwijl besmettingen toenemen, neemt ziekenhuis af. Hoorde wel dat je van die Omikron blijvend langdurig benauwd kan krijgen, dus ongevaarlijk is het niet?
WHO waarschuwt voor mogelijk nog nieuwe varianten, we zouden hierdoor er nog niet van af zijn... tjah, weet niet hoe het verder gaat.
Yaaiks, gaat helegaar verkeerd.
(/s)
Welke functie krijgt Taghi bij de VVD? Zijn de sollicitatie gesprekken met Marc Dutroux voor staatssecretaris kinderzaken al afgerond?, wat gaat Holleeder voor de VVD doen? vragen vragen vragen....
Taghi wordt adviseur internationale handel. Holleeder heeft bij College Tour gezeten dus waarschijnlijk vinden ze hem zeer geschikt als minister van onderwijs, cultuur en wetenschap.
@Patje | 19-01-22 | 23:14:
Taghi? Buitengewoon adviseur voor VVD m.b.t. criminaliteitsbestrijding?
@Patje | 19-01-22 | 23:14:
Of als woordvoerder.
@Jan, Leiden | 19-01-22 | 23:17:
Ook zeker een optie!
Ja ja, het zou zomaar kunnen. Ik verwacht dan ook Volkert binnenkort op een lijst voor de PvdA of Groenlinks.
En Halbe Zijlstra wordt Minister van Buitenlandse zaken.
Allemaal! youtu.be/P4cXXAjToP4
Proost! Lekkere muziek, Poesmobiel.
@letopuwzaak | 19-01-22 | 23:18: Hatsjee, Louz. Deze ook maar doen? youtu.be/WuREXKiBESw
Poes! Hoe gaat het als ik zo vrij mag zijn..?
@Poesmobiel | 19-01-22 | 23:26:
Erg goed, dank! Hier wat lichte boogie woogie en een proost op jou!
youtu.be/jddrBP7Wx9M
@Roos | 19-01-22 | 23:29: het gaat goed, Roos. Dacht dat m’n laatste dagen waren bereikt, maar sinds ik gestopt ben met de zware pijnbestrijding gaat het weer prima. Werd hondsberoerd en heel erg suf van dat spul. Heb op dat gebied nooit iets geslikt, dus ik denk dat men totaal heeft onderschat hoe groot het effect zou zijn?
@Poesmobiel | 19-01-22 | 23:38:
het lijkt me lastig voor jou te moeten kiezen tussen 2 kwaden.. pijn of van de wereld zijn door de medicatie. Fingers crossed zoals dat heet, dat je je weer lang prima mag voelen!
@Roos | 19-01-22 | 23:45: Nee hoor, pijn kan ik goed hebben. Misselijk, duizelig en niet meer kunnen denken vind ik 100 x erger.
Waarom heb jij nog steeds zo’n babyhoofdje bij je naam? Snap er niks van.
Voor Roos.
Scatman (ski-ba-bop-ba-dop-bop).
www.youtube.com/watch?v=Hy8kmNEo1i8
Dddd-ank BbbC ;-P
@Roos | 19-01-22 | 23:18,
Lieve dame, je snapt mij dus, want ik las jou terug.
Ik heb niet meer gekeken naar het debat.
Wat nog over is van het linkse smaldeel liep weer geblinddoekt in de speren van de PVV zoals ze dat al 10 jaar doen. Gevolg, het ging weer over Wilders, Rutte kon achterover leunen en nog even zijn verontwaardiging uitspreken en dat was het.
Links haalt niets binnen en kan zich verheugen op nog een jaar of 10 decimering omdat ze ook elkaar de tent uitvechten.
Ondertussen is eikeltjes pyjama Klaver alweer gematigd optimistisch over Rutte en zijn Henchmen en dus komt het ook weer goed in de eerste kamer.
Het is totaal zinloos om er nog over na te denken.
Waar is Lezeres trouwens ?!
Dat vroeg ik me een tijdje terug ook af .. Sinds eind van het jaar heb ik haar niet meer gezien..
@Kees...?
@Roos | 19-01-22 | 23:19,
We gaan haar oproepen.
Lezeres België? Al voor tijden niet gezien.
@Roos | 19-01-22 | 23:19:
Ik mis haar ook!
Jason Walters was ook lid van de Hofstadgroep en dat lijkt me nu een prima kerel en een vrouw die zonder hoofddoek loopt krijgt bij mij sowieso al gauw het voordeel van de twijfel.
Maar ik beken dat ik een tikje naïef kan zijn.
Het is ook eigenlijk meer een principekwestie die niet zozeer om de persoon Sahla draait als wel om het gemak waarmee een ex-terrorist in de buurt van haar voormalige doelwit kan werken. En dat kritiek daarop zelfs nog een taboe is ook.
Iemand die doet alsof ze een intiem etentje met iemand heeft gehad, terwijl het met een groep van 30 man was en zo de context behoorlijk verandert, lijkt mij niet te vertrouwen als adviseur.
Alsof Geert niet goed beveiligd zou worden. Zelfde met die onderdegordel sneer naar Yesilgöz. Alsof iemand van Turkse afkomst Geert expres niet zou beveiligen. Impliciet zegt Geert dat de VVD hem dood wil hebben. Dat slaat toch werkelijk nergens op.
@Roos | 19-01-22 | 23:11:
Dzjuust!
@Roos | 19-01-22 | 23:11:
Dat ook inderdaad. Alles draait om haar imago, zie ook haar VVD-cv.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 23:20:
Welke VVD-er riep ook alweer op om "Wilders te mollen, zodat hij niet meer boven water komt"?
En dan nog 10 jaar schijnprocessen (mede) organiseren. Die ex-terrorist tot terrorisme-expert benoemen is slechts de kers op de taart.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 23:20:
Niuja, het decimeren van deze partij kwam toch uit monde van rutte indertijd.
En je weet, B.L., afspraken gelden, no matter the cotst.
@bij gelegenheid | 19-01-22 | 23:26: costs, ok.^
Ja de partij PVV wel, maar Wilders dood willen staat volgens mij niet in het VVD partijprogramma.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 23:39:
Het decimeren van ... staat gelijk aan een politieke doodswens. Me dunkt.
Dat is figúúrlijk bedoeld joh!
Ok,
Ik heb de gehele dag en ook nog eens dat hele " Muppet show " van gisteren bekeken, ik ben het eigenlijk wel zat, sorry, neemt niet weg wat anderen hierover in deze kroeg willen versturen.
Muziek.
Ellen Foley - What's a Matter Baby (Is It Hurting You) (1979).
www.youtube.com/watch?v=pqT3YFz0FRE
Muziek aanzetten is een uitstekend idee, heb het zelf ook al gedaan. Het blijft een kroeg hè.
@Nuuk | 19-01-22 | 23:10,
Nou idd, het ( Politiek ) oversteeg even mijn gedachten, maar muziek maakt mij persoonlijk, vrolijk.
the doors - the soft parade
/watch?v=8p-AUo1w45w
m.youtube.com/watch?v=8p-AUo1w45w
Een etentje die eigenlijk geen persoonlijk contact inhield maar wel de suggestie van werd gegeven. Geen excuus of openlijk afstand nemen van radicalisering. Ook nu niet. De VVD die het opvallend vaag houdt terwijl ze dit gelijk de kop in zouden kunnen drukken. Een dergelijke baan kan verkregen worden zonder VOG? Onduidelijke info over de zussen en de echtgenoot. Daar laten de goedpraters wat liggen. Waarom?
Ja had ook de overtuiging dat een VOG toch wel de minste vereiste is voor een dergelijke functie of lidmaatschap. Wordt er in het geheel niet meer gescreend dan, iets met 'gebrek aan mankracht' zeker weer ofzo? Lijkt bijna wel of ze dit soort dingen expres doen binnen de coalitiepartijen.
@2tribes | 19-01-22 | 23:05:
Ik zei het al eerder, Rutte himself heeft ook een veroordeling achter z'n naam staan. Daar lacht ie (nog steeds) om.
Klopt de Wikipedia pagina over de Hofstad groep wel? Soumaya is toch veroordeeld? Maar ze staat daar niet op als veroordeeld persoon, slechts als iemand in contact...
nl.m.wikipedia.org/wiki/Hofstadgroep
Wat een leuke werknemerspool voor Mark.
Maar je hebt gelijk, zij had (ook) drie jaar gekregen wegens het voorbereiden van een terroristische aanslag. Ik zou zeggen, pas de pagina aan.
nl.everybodywiki.com/Soumaya_Sahla#Ar...
Hé SterF,
Kom es uit je kist, moet je horen.
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs - GNT
www.youtube.com/watch?v=HkcwgI-l2aw
De onpeilbare dieptes waarin de VVD weggezonken is, kunnen voor niet één normaal denkend mens geen diepe minachting en walging teweegbrengen. Het is de vleesgeworden waanzin. VVD. VVD, die 3 letters alleen al hebben een onaangename fysieke reactie in mijn lichaam
Ik leef met u mee... Hoofd terreur van de Tweede Kamer, Mark R., is goed voor een jaar of 10 brommen inmiddels.
Het laatste kruimeltje sympathie dat ik ergens in een diepe binnenzak voor Rutte had bewaard, is hiermee definitief verloren gegaan. Wat een enge psychopaat met flinterdun laagje normaliteit.
Geef die arme meid toch een boterham met worst.
Micha Kat wordt media-adviseur van Rutte. Hij gaat ook namens hem twitteren.
Sjeezus man Rutte! Koop anders ff een tas ofzo.
Ligt waarschijnlijk in het torentje die tas.
Mischien kan Ali B. adviseur anti-sexuele intimidatie worden.
Ali B. heeft het immers inmiddels al twee!
Vandaag stond er in de rij bij de kassa iemand voor me die me non-binair leek.
Hoe spreek je zo iemand aan?
En getuigt het van een positieve inslag als ik die aanspreekvorm pro-actief ga gebruiken? Of behoor je in zo'n geval eerst af te wachten op een signaal?
Wacht tot ze hun broek laten zakken en er een plat vlak tevoorschijn komt. Dan kan je ze met recht non-binair aanspreken.
Nou, ehhh... tjan, dus euhmmm... niet, dan maar een knikje en goedendag?
Ik heb dit van de RTL site, dus dat moet betrouwbaar zijn.
www.rtlnieuws.nl/editienl/artikel/523...
@Nuuk | 19-01-22 | 22:56: meervoud vind ik nogal gek..
In dit geval wilde ik "meneer" zeggen om de aandacht te trekken. Toen dacht ik, of is het nu een vrouw?
Na ja, toen kwam dus de gedachte in me op, wat is de aanspreektitel als dit een non-binair figuur is. En ga je bij een twijfelgeval ongevraagd die titel gebruiken, of beledig je iemand dan.
Tja, misschien toch maar op zijn Fins psssst gaan zeggen
Zeg gewoon Majesteit tegen zo een persoon. Probleem opgelost.
Ieder weldenkend mens springt uit zijn vel hierover, echter in de tweede kamer bijna niemand. Nederland heeft de ogen op half zeven.
Geertje denkt altijd negatief. Daarom bereikt Geertje niets.
Markie bereikt wel wat. Maar helaas, t resultaat is kut.
De 2e kamer is gewoon RTL Boulevard voor zogenaamd serieuze mensen.
Wie is Geertje? Uw man of vriendje? ook dan is het echter onmogelijk om zijn gedachten te lezen.
Als bij mijn bedrijf iemand werkt die is opgepakt omdat hij een doorgeladen mitrailleur bij zich droeg en ideeën had om mij te vermoorden. Dan is het hij eruit of ik.
Jij dan denk ik? Tussen zes plankjes?
Geert is Greet de schreeuwer langs de zijlijn die niks bereikt. Mark bereikt wel wat.
@Patje | 19-01-22 | 22:57: Doe niet zo overdreven. Iedereen heeft recht op een tweede kans. Sarcasme off.
@thanseeuwen | 19-01-22 | 22:59:
Deze r, m.
Yep, afhankelijk van de input naar stemgerechtigde kiezers.
maw: wie zijn deze kiezers?
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 22:58:
Haha, niet hardop dromen Beste_
@thanseeuwen | 19-01-22 | 22:59:
Rutte heeft zeker wat bereikt ja... Iedereen wantrouwt die vent gelijk een hongerige vlo.
@Bootvisser | 19-01-22 | 23:01: Schaf dan die VOG eisen voor bepaalde functies ook maar af.
@bij gelegenheid Niemand wil samenwerken met Geert, dus krijgt hij niks voor elkaar. Mensen die cynisch zijn, of willen getuigen, stemmen PVV of Forum. Mocht je zo denken, zou ik adviseren JA21 te stemmen.
Voor allen.
Paul Young - Come Back and Stay ( en ook zo herkenbaar voor de meesten onder ons ).
www.youtube.com/watch?v=aeeJhEpeUfc
Ga es lekker thuis plaatjes draaien wil je?
@Pierre Lebon | 19-01-22 | 23:09:
Misschien is hij wel thuis.
George Orwell ging ook naar Spanje om te strijden tegen het fascisme en voor het socialisme. Ter plaatse kwam hij tot het inzicht dat de zogenaamde wereldverbeteraars net zo gevaarlijk waren als de fascisten. Thuis gekomen schreef hij een aantal boeken waarin hij waarschuwt voor de gevaren van het totalitaire socialisme
Rick Wakeman - 1984
youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_lV9...
Deze Orwell; streed in allerlei pamfletten ende geschriften tegen het kapitalsme. Totdat hij uiteindelijk een gehoor kreeg. *1984*.
Doet u mij dan maar, tevens, een Huxley.
Ik heb gehoord dat Jos Brech inmiddels door de VVD is voorgesteld als Minister van Cultuur en Onderwijs. Altijd een 2e kans tenslotte. En waag het niet dit raar te vinden...
En Michael Panhuis als Minister van Sociale Zaken.
Sahla ging na haar gevangenisstraf politicologie studeren. Ze werd voorzitter van de Organisation for Reconciliation, Rehabilitation and Reintegration (ORRR), een organisatie gericht op integratie en verzoening.[ De Verenigde Naties nodigde haar uit als spreker op een conferentie over het gebruik van internet voor het tegengaan van extremisme. Ze wordt regelmatig door politici en burgemeesters benaderd voor advies over het tegengaan van radicalisering en integratievraagstukken. Sahla heeft als onderzoeksassistent gewerkt voor de Amerikaanse professor Benjamin Soares die aan het Afrika Studiecentrum, Universiteit Leiden verbonden was. Zij schreef in opdracht van het Ministerie van Defensie een artikel over de VN Missie in Mali waar Nederland aan deelnam. Tijdens haar werkzaamheden op de universiteit begon zij haar onderzoeksmaster in Afrikaanse studies. Ze zou veldwerk verrichten in Mali. Door de gevaarlijke omstandigheden, week zij uit naar Ghana. Haar veldwerk ging over de rol van de Golfstaten in Afrika. Haar veldwerk werd Cum Laude beoordeeld.
In 2011 kwam zij Frits Bolkestein tegen. Sindsdien is hij haar mentor. Sahla heeft samen met Bolkestein zijn Cambridge Union debat] tegen Tariq Ramadan voorbereid. De vergadering van YATA (Young Atlantic treaty association waar zij lid van is, benoemde Sahla tot speciale gezant bij de Parlementaire Assemblee van de NAVO. Ze trad onder meer op als waarnemer in zowel Kiev als Rome.
Bron: everybodywiki
Ik zeg een heel aardige CV voor een ex-convict. Aan haar zouden meer veroordeelden een voorbeeld mogen nemen. Maar voor Wilders is ze nog steeds een terroriste. Gelooft hij dan dat ze echt van plan is met een bomgordel de tweede kamer in te lopen? Nee natuurlijk, Geert speelt zoals altijd zijn woede weer eens, puur voor de kijkcijfers.
Ze is in ieder geval nog al vatbaar voor idealen, zo van het ene naar het andere uiterste, lijkt me toch het een en ander mis te zitten in dat kopje. Zo een verknipte achtergrond compenseren door keihard de andere kant op te gaan. Is het onderdeel van een complexe psychische aandoening? Een reactie op al dat trauma van de islam? Een uitgestelde reactie op haar gevangenschap. Of het is simpelweg een andere manier om de weg voor te bereiden. Op deze manier de macht zo kneden de islam in zijn strengste vorm te accepteren. Acceptabel te maken zo gezegd. Niet de radicalen veranderen maar onze perceptie daar op.
Dat is best paranoïde gedacht. Eerder denk ik dat ze tot inkeer is gekomen, dat terreur niet de juiste weg is maar dialoog. Je ziet het ook hier wel, dat jonge idealisten eerst totaal het foute pad opgaan en later pas begrijpen hoe complex alles is.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 22:57:
Toch wel een pleidooi voor middelmatige lamzakken.
@P-unit | 19-01-22 | 22:55:
Laat ons er gedachtenvisies op los laten.
Nay, hersenspinsels met als leidraad religie: niet nu, niet hier.
Ach. De tot inkeer gekomen crimineel. Dat is toch voer voor een driestuiver romannetje? In films figureren ze als helden met hun street credibility.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 22:53: Citaat: Aan haar zouden meer veroordeelden een voorbeeld mogen nemen. Moet zijn: aan haar zouden meer islamitische terroristen een voorbeeld mogen nemen. Even voor de duidelijkheid. Ze is dus afvallige en kan frank en vrij islamkritiek uiten in de grote mensen wereld? mmm
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 22:53: Je houdt jezelf voor de gek. En iedereen weet het en ziet het. Haar CV en de functies zijn alleen op basis van afkomst aangeboden. Elke POC en liefst moslim krijgt alle voorkeur en steun om omhoog te vallen. ongeacht inhoud, kennis of talent. Geen elke Universiteit zal het in zijn hoofd halen een minderheids student niet minstens een cum laude te verstrekken.
Uit zij dan islamkritiek? Ze is toch slechts adviseur qua radicalisering? Ze vertelt hoe dat in het werk gaat, of ze bericht vanuit haar eigen visie, die mogelijk accuraat is omdat ze zelf in die kringen verkeerde.
Nou nee hoor. Je krijgt een cum laude echt niet zomaar. Moet je serieus iets voor neerzetten.
@nonfortiscedtenax | 19-01-22 | 23:05: Zo ziet blank racisme er in het echt uit.
De grote vraag blijft toch, waarom wordt er een veroordeelde terroriste ingehuurd door de VVD? En dan nog als adviseur op veiligheid. Zelfs een partij als DENK zou dit niet durven.
Er is een oud gezegde: je moet boeven met boeven vangen.
Provoceren. En punten verzamelen bij de VN.
Ze zal er best veel van weten en aan haar carrière te zien, na die drie jaar achter de tralies, is ze nog deskundig ook. Als ze nog nooit gevaarlijk was, zou dat allang gebleken zijn. Misschien kan Wilders ook eens met zo iemand praten. Maar daar zou hij bij verliezen, net als hij Yesilgöz niet te woord wilde staan. Alles voor de kijkcijfers.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 22:55:
"DEN HAAG - Oud-politieman Faris K. (37) is veroordeeld tot zeven maanden cel, omdat hij strikt geheime informatie over de beveiliging van politicus Geert Wilders met anderen heeft gedeeld. K. werkte bij de toenmalige Dienst Bewaken en Beveiligen (DBB). De rechtbank in Den Haag legde hem ook een beroepsverbod op van vijf jaar."
www.omroepwest.nl/nieuws/3827252/cel-...
Inderdaad Faris en niet Jan of Piet.
En je punt is? Iedere Turk is gevaarlijk?
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 23:04:
Punt is dat je mensen met dubbele nationaliteit niet te dicht bij Wilders moet laten komen. Maar blijf maar lekker naïef geloven in die mensen.
Dus Wilders kan niet in de buurt zijn van allochtonen? Omdat je niet weet wat ze van plan zijn? Dat is behoorlijk paranoïde.
@Beste_Landgenoten | 19-01-22 | 23:11:
Als je eigen allochtone beveiliger je verraadt dan zou je ook paranoïde worden is het niet ?
Jaren bedreigd worden doet natuurlijk wel iets met je.
Als ik de Geert was dan neem ik over 6 maanden die fakkeldrager aan als adviseur. Alleen al om die Kaag te kwellen.
Stageplaats als onderdeel van zijn reclassering en resocialisatie.
Heerlijke tegel!
Haha, alles kan in gekkenhuis Nederland.
Haha goeie
Goed idee! Maak hem adviseur fosiele brandstoffen !!
nypost.com/2022/01/17/flying-deer-soa...
Lolz. Kwam nog niet voor in het verhaal Darwin, Charles.
@bij gelegenheid | 19-01-22 | 22:48:
Ghe, wel mooi om dat beest te zien.
Als Soumaya niet permanent beveiligd wordt, is dat een indicatie dat haar voormalige 'Umfeld' vermoedt dat zij niet oprecht gederadicaliseerd is.
Kijk, dit is een hele scherpe tegel!
Dit dus!
Poesmobiel had daar een mooie aanvulling op "- het nergens vermelden van zus nr.3 die meent dat deradicalisering niet bestaat"
Tsja zo kan je het natuurlijk nooit goed doen hè.
Nou Tom komt ook niet echt lekker uit de verf bij Marky Mark, wat een aanfluiting. Hoe moeilijk is; ‘ u heeft een veroordeelde terrorist uit de gelederen van de Hofstad groep aan tafel als adviseur Veiligheid. Hoe kunt u dit als premier, voormalig fractieleider en lid van deze partij verantwoorden?’.
Vermoed dat het scherper kon, maar denkelijk is dit gesprek zo gegaan onder tijdsdruk.
Ja vond het ook een beetje jammer qua niveau en scherpte. Had het zelf waarschijnlijk niet of nauwelijks beter gedaan, maar ik ben ook geen journo.
Hebben ze Jos Brech al gevraagd als adviseur bestrijding seksueel kindermisbruik?
Wanneer ik die meneer zo hoor van de VVD en hij heeft spijt betuigd, dan kan toch iedereen lid worden van de VVD, dus waarom hij dan niet wanneer zij wel?
Dacht dat ze dit zo beredeneren bij de VVD. En Rutte kan dan vervolgens nergens op ingaan?
Effe een lekker moppie.
Veel gebruikt in jingles en dergelijken.
Even luisteren tot voorbij 3:40 of voor de ongeduldigen, meteen naar dat punt doorschuiven.
Dat laatste niet aan te raden, maar ja, meer dan 14 minuten totale speeltijd - niet iedereen durft dat aan. Tip van de Kapitein: trek die tijd ervoor uit, zak onderuit in je stoel, zet alles op standje burengerucht en geniet.
Chuck Mangione - Children of Sanchez
www.youtube.com/watch?v=28ds69kqY8s
Hm. Nou ja, er gonzen wel meer details inzake haar Raspoetin-gedrag (Nare Jongens-Podcast maar eens luisteren) waar je maag simpel weg van omdraait. Geen rook in elk geval zonder vuur en de geest is al uit de fles want als in de mediawereld van alles gaat verschuiven en vanuit die hoek de beerput nu geopend wordt... tja. Maar het verhaal van die dame wordt wel zeer effectief uit de MSM gehouden en dat alleen is al een nader onderzoekje waard.
Wat er in elk geval helemaal fout is:
- geen gesprek met Geert Wilders. Waarom niet?
- het niet duidelijk en openlijk afstand nemen van haar tijd als terroriste door mevrouw Sahla
- het nergens vermelden van zus nr.3 die meent dat deradicalisering niet bestaat
- de (waarschijnlijk halve) leugen over een lunch met Martin Bosma. - hij zou ergens in dezelfde zaal zijn geweest -
Met heel veel goede wil zou ze een soort Majid Nawaz kunnen zijn, maar dat is dus nu al totaal onwaarschijnlijk geworden vanwege zoveel mistigheid en wegmoffelen.
Wat er vooral fout is Poesmobiel, is dat er maar zo weinig mensen van op de hoogte zijn dat deze mw. deze 'rol' heeft in een VVD-netwerk. Vertel mensen in mijn directe omgeving over dit verhaal en ze rollen werkelijk van hun stoel. Hoe kán de VVD dit toelaten? Gooi op straat dat verhaal, zegt het voort, zegt het voort, des te meer leden gaan ze verliezen.
Ik geloof best dat ze gescreend is, maar als Wilders zich zo onveilig voelt kan je dus ook gewoon toegeven dat je een inschattingsfout hebt gemaakt. Niet omdat ze een bedreiging zo zijn dan maar omdat het zo gevoeld wordt door iemand die recht van spreken heeft.
@Joyce | 19-01-22 | 22:45: ja, precies. Sinds wanneer is dat eigenlijk, die ‘rol’?
Niets aan toe te voegen.
Mocht mevrouw werkelijk het licht hebben gezien en zich afkeren van terrorisme, dan is dat voor iedereen fijn, inclusief zijzelf.
Dat zij deze functie kan krijgen, en in de TK mag rondlopen waar Geert Wilders is, dat is onbegrijpelijk.
Op 22.41 een uiterst scherpe tegel van Boeser_Onkel die stelt dat als deze dame niet beveiligd wordt, dat je je dan mag afvragen of ze werkelijk gederadicaliseerd is.
@Nuuk | 19-01-22 | 22:50: Ja, zag de Boeser. Heel goed!,
@Nuuk | 19-01-22 | 22:50: Heb eigenlijk wel nog iets toe te voegen:
- waarom vermeldt de VVD zelf niet op hun site dat ze een terroriste was (is?)
@Poesmobiel | 19-01-22 | 23:04:
Ik neem aan dat ze zoiets niet aan de grote klok willen hangen. Het begin is dat je zo iemand aanneemt en dat is zo fout. Stel dat er een rechtse terrorist zou zijn, en die krijgt een plek bij een politieke partij; de wereld zou te klein zijn.
@Sqbar | 19-01-22 | 22:47: ja ten slotte geldt tegenwoordig dat wanneer iemand zich racistisch of seksistisch bejegend VOELT, dat feitelijk ook zo is.
@2tribes | 19-01-22 | 23:29: *tenslotte
@2tribes | 19-01-22 | 23:29: Er is wel enig verschil tussen racistisch bejegend voelen of bedreigd voelen door iemand die al een wapen had en het bewijsbaar op jouw gemunt heeft gehad natuurlijk.
Fakkelwappie is veroordeeld. nos.nl/artikel/2413736-half-jaar-cel-...
Mis de link tussen fakkelwappie en FvD in het artikel, wat de NPO graag legde in samenspraak met hun idolen Klaver en de Jonge. Waarom eigenlijk? What's changed? Het zal toch niet omdat fakkelwappie eerder werd gezien bij een Groen(s)Links/VOLT demo en dat wappie splinterpartij Jezus Leeft hem op de lijst wil zetten?
Graag duiding van de NPO en hun DDR666 aanhangers, ben in verwarring.
Absurde straf, blijkbaar vindt de D66-rechter dat 'bedreigingen' richting partijgenoten anders behandeld moeten worden dan in alle andere zaken, walgelijke klassenjustitie.
Vergeet ook niet de duit die meloenenman Segers in het zakje deed inzake de FvD-Fakkelman insinuaties
Fakkelwappie krijgt negen maanden onvoorwaardelijk.
D66 rechter. Dezelfde die arrogante doodrijders werkstraffen geeft. Waanzin.
@Normpje | 19-01-22 | 22:47:
Werkstraffen, maar ook wel boetes van bijvoorbeeld 1500 euro als er slechts 1 dodelijk slachtoffer is.
Fakkelwappie zegt zelf dat hij schizofreen is. Uit wat fakkel wappie verder zei, maak ik op dat hij nog midden in een ernstige waan zit. Die man moet niet alleen achter tralies, hij moet ook psychiatrische hulp krijgen
Altijd, als de gang van zaken mij niet zint, krijg ik een zekere behoefte aan kleinkunst. Opera, toneel schilderen.een tondeuse: Nah. Een zwarte ziel verdient een Nederlands spoken word rijmpje. Here we go.
Met een lul van zeventieneneenhalve centimeter
Met een OG blanke body van 1,86 meter
Snoeiharde skills van vroeger, wees beter
Van buiten de grens de parameter
Weet niet beter, maar die onzin
In welk gespreide bedje waarin
Diversiteit is naar buiten gericht
De welvaart naar binnen gesticht
Dat lieve spartelen, de enkeling
Het martelen van de zonderling
Wat nooit een einde heeft
Precies wat de zot er voor geeft.
Maar serieus: hoe dom moet je zijn om Eerste Minister van Nederland te willen wezen?
Zijnde onderdeel van een eu is de functie heerser van een feodale staat voor de Ruttes dezer tijd het hoogst haalbare,
@bij gelegenheid | 19-01-22 | 22:44: Tenzij ik Old Nick onderschat, een korte reflectie op de vraag: liefde of vrees. Werktitel: mijn koninkrijk op een pony.
Mooi niet dus in de worst
Die behoefte aan lullendorst
Vier benen meer dan twee
Hindernisjes voorgekookt
Concours Hippique Oma
Bestegen met zadel, stoma
Zakkie trut, dat axioma
Klootjes te eer na.
Amalia. full tilt cuckold
Met een Afro-Amerikaan
Die Nederlands, als boemerang
Native Aboriginal ziet gaan.
Waarmee uiteraard geen kwaad woord over Nederlanders van kleur: www.youtube.com/watch?v=QyuaSIMS-qs
Markuszower haalt gewoon een broodje bij Mouwes. Is ook niet echt de plek voor een uitgebreide lunch met een terroristenvrouwtje.
Krijgt Volkert van der Graaf straks ook nog een functie bij de VVD?
Nee, hij wordt de nieuwe lijsttrekker van GroenLinks.
@Broekpaling_bezitter | 19-01-22 | 22:59: Technisch gezien is hij al lijstduwer. En een goeie ook, want de oppositie wordt letterlijk uit de weggeruimd.
Rage against the Machine - No Shelter
youtu.be/IG7sww5NtVA
Paul de Leeuw is al weer bij VI. De oude VI-kijkers hebben toch helemaal geen zin in die man.
Hij past goed hoor imo net zoals Geer Platte ongegeneerde harde homo humour ...pohhh!!!
Een stukje gezien, op zich wel aardig dat ze hem een keer er bij hadden. Wat ik hoorde ging vooral over de Grote Hilversumse Ontsteltenis. Hebben ze het nog over voetbal gehad?
@Vagebondt | 19-01-22 | 22:41:
Haha, ik sta als Jetten opgewonden te springen terwijl ik gepassioneerd in mijn handen klap. Misschien gaat Paul wel zingen!
m.youtube.com/watch?v=lKN4w9Rv2xo
@Nuuk | 19-01-22 | 22:43:
Chris Woerts gaat zo nieuws over Feyenoord brengen. Kan zijn dat ik het ondertussen heb gemist haha.
Proost Nuuk!
@Patje | 19-01-22 | 22:48:
Hup Ajax, Patje :) en proost.
Op 30 December 2021 stuurde Wilders de onder-het-gras-tweet.
Op 10 januari 2022 werd Yeşilgöz beëdigd als minister van Justitie en Veiligheid
Als hij niet op haar telefoon of Whats App wilde reageren omdat ze nog niet beëdigd was, waarom stuurt hij dan wil 10 dagen ervoor die tweet over dat zij minister van justitie wordt. Dan heeft dat ook geen zin. Was een beetje slappe hap Geert.
Allemaal waar, net zoals het feit dat zij een veroordeeld terrorist is... en die zet je niet op v&j.... als je zo denk zou je joris demmink bureau jeugdzorg laten leiden ..
Toch wel mooi hoe rutte antwoord geeft op een vraag die niet gesteld wordt, en over de vraag die wel gesteld wordt bijna niks zegt. Ga dat morgen op het werk ook is proberen, al kan ik jammer genoeg niet zo goed liegen als rutte.
Troost je; Niemand kan zo goed liegen als Rutte en al helemaal niet zo vanzelfsprekend.
Deze mark r,
Op z’n de.m.wikipedia.org/wiki/Machiavellism... doet hij voort.
Mot je niet willen als bestuurder, als leider van een onderdeel.
@bij gelegenheid | 19-01-22 | 22:39:
Herstel,
de.m.wikipedia.org/wiki/Machiavellism...
Misschien dat die Fakkel voor Democratie binnenkort (over 6 maanden) ook stage mag lopen bij GroenLinks, om adviezen te geven over het corona beleid.
Geen latertje voor mij, morgen weer werk. De discussies zijn interessant hoor, maar ik heb ook weer even zin in wat muziek. Net deze zitten luisteren.
The Sound - I Can’t Escape Myself
www.youtube.com/watch?v=8Ad2ujW5Sl8
I Am Kloot - To You
www.youtube.com/watch?v=vChJ-R___vo
The Soft Boys - I Wanna Destroy You
www.youtube.com/watch?v=su_fep2iARQ
Iedereen verdiend een 2e kans. Maar een veroordeelde terrorist op veiligheid en justitie zetten gaat wel een stap te ver.
CarelJan7937 | 19-01-22 | 22:30,
Precies.
Levenslang het gevang in.
Voor de VVD gaat blijkbaar niets meer te ver.
Nee u ziet dat fout, als je een terrorist in de TK laat kan het zijn dat hij zoveel targets ziet dat hij daardoor geneest. Hetzelfde proberen we met een pedofiel in een kleuterschool of een pyromaan bij de brandweer. Tweede kans gaat nog is heel groot worden.
@jan huppeldepup | 19-01-22 | 22:36: Deze is mooi!
Nazareth, mooi en toepasselijk
Nazareth - Games
youtu.be/rkqtTpSDABg
De VVD is een groot gevaar voor de rechtsstaat, zoveel moet voor iedereen ondertussen wel duidelijk zijn.
Welneen.
Wij, VVD, voldoen aan de wens van de kiesgerechtigden.. (dixit vvd)
(/S)
Voor Soumaya
Hijack-Hijack The Terrorist Group
m.youtube.com/watch?v=UPWz3Eil3qc
Hahah... die Russen in die auto.. dat gaan ze ook doen als de Ukraine in racen met hun bmp s en t90 tanks: Zet de wodkaflessen klaar en ze stappen je zo al racend uit de tank (gde eta vadka, dreuzia?).
War-Edwin Starr
youtu.be/01-2pNCZiNk
Het opmerkelijks is nog dat haar eigen zus zegt, dat iemand die geradicaliseerd is, nooit zal veranderen.
Net als Pedofielen zeg maar, die laat je uit voorzorg niet op een kinderdagverblijf werken.
Rutte wel hoor, zolang de pedofiel maar lid is van de VVD, geen bezwaar.
Voor Femke,
Nazareth - Woke Up Thuis Morning
Bolkestein.... met het kiezersbedrog nog helder in gedachten, past dit mentorschap perfect.
Net een videootje gekeken: The Nature of Space and Time | Brian Greene.
We zijn een effin hologram! En dat kan wel kloppen want we wegen niets; we zijn gewichtsloos. Gewicht is niet een intrinsieke eigenschap van het lichaam - of welk ander object dan ook maar uitsluitend een gevolg van de zwaartekracht van andere, veel grotere objecten die ons aantrekken. Als ik op de maan of een asteroïde sta of in het ISS ben zijn opeens al die kilo’s die zogenaamd mijn gewicht uitmaken verdwenen.
It’s gravity stupid! En ‘gravity’ meet je met ‘Newton’.
We zijn een effin hologram!
En deze: "Het weefsel van ruimtetijd kan worden geweven met de draden van kwantumverstrengeling." Far out……
www.youtube.com/watch?v=M22MEShcyx8
Slaap lekker!
Je moet hier anders naar kijken , met een andere zwaartekracht zou de mens er ook heel anders uitzien..
Dus zware ballen bestaat niet. Hm.
@Lukiluuk | 19-01-22 | 22:34: Zwaartekracht creëert de illusie van 'gewicht'. Denk daar maar eens over na!
Gewicht en zwaartekracht gaan dus feitelijk uitsluitend (!) over de interactie tussen twee objecten.
"Het weefsel van ruimtetijd kan worden geweven met de draden van kwantumverstrengeling." En zwaartekracht is daar op de een of andere wijze een expressie van. Hmmmm. Interesting!
Mijn massa is op de maan gelijk aan mijn massa op aarde.
Op de balans zul je zowel op de maan als op de aarde 80kg moeten toevoegen om de boel in evenwicht te krijgen.
Door de lagere zwaartekracht op de maan oefen ik op de maan minder kracht uit op het oppervlak waarop ik sta.
@Andersdenkend | 19-01-22 | 22:43: Jij hebt het over de Wet van Archimedes en opwaartse druk in een vloeistof. Dat is een heel ander onderwerp.
Ik heb het over zwaartekracht.
nl.wikipedia.org/wiki/Gravitatiewet_v...
@Andersdenkend | 19-01-22 | 22:43: Sorry. Vergeet mijn eerste reactie op jou; ik begreep je even verkeerd.
Maar wat je zegt klopt niet omdat je op de Maan simpelweg geen tachtig kilo meer weegt. Je massa blijft wel gelijk maar de aantrekkingskracht van de Maan op jouw massa is veel kleiner omdat de Maan veel kleiner is. Dus 'kilogram' zegt feitelijk uitsluitend iets over de hoeveelheid massa die je hebt maar niets over het 'absolute' of 'intrinsieke' gewicht ervan. Zoals gezegd moet je bij gewicht feitelijk denken in termen van 'Newton'. En 'Newton' geeft de sterkte van de zwaartekracht aan die aan jou aantrekt.
"Een vrouw die zich niet kan verdedigen." Wat een lamlul, die Rutte. Hij verdomt het gewoon om te reageren op het feit dat het hier iemand betreft die het plan had kamerlid Wilders te vermoorden.
De slappeling is vast vergeten dat hij achter de rug van Omtzigt lulde en hem ook een "functie elders" heeft toegewenst. Maar dat zal deze sujet wel weer vergeten zijn.
Dan haal haar toch op het podest? Kan ze zich verdedigen en direkt laten zien wat haar kwaliteiten zijn. Toch? Nee? Ah... alles klar.
Drie reacties over het topic. De rest onzin. Het wordt er niet beter op in Nederland. Terroristen in de kamer, maar hee, laten we nog maar een vergeelde plaat draaien. Of over vreten en zuipen neulen.
Zo ging het in een echte kroeg ook hè, weet u nog Normpje, in Cheers?
Het is verdomme toch het café. Pas maar op, over enkele drankjes krijg ik losse handjes.
Sorry Normpje.
Bij mij is de pijp leeg voor vandaag.
Het enige wat nog rest is..
Proost!
@SinisterNL | 19-01-22 | 22:29:
U doet dan ook nog even een "dubbele Rietberger"?
Iemand die eerlijk is heeft niets te zoeken bij de VVD.
Ze is daar op de juiste plek.
Nederland. Het enige Europese land waar je als veroordeelde terrorist.. Nou ja, laat ook maar. Ik ga ff aan mijn banaan trekken en dan slapen. Wat een land..
Als ik een aantal bovenstaande reaguursels lees, is het -zoals altijd- allemaal de de schuld van Wilders. Blijkbaar is het normaal dat misdadigers zich voegen bij de VVD. Hoewel, het leeuwendeel van deze partij bestaat dan ook weer uit misdadigers.
"Want waarom is Soumaya Sahla, de veroordeelde terroriste van de Hofstadgroep, eigenlijk adviseur Nationale Veiligheid van de vvd?"
Dat is een makkie hoor. Iedereen die ook maar ooit iets gedaan heeft met nationale veiligheid weet dat gerehabiliteerde terroristen, politiek activisten en buitenlandse agenten een ware schatkist aan kennis en informatie zijn. Neem het niet van mij aan hoor. Neem het van de Israëlische diensten aan, of de Amerikanen of gewoon onze eigen MIVD en AIVD. Dat een politieke partij haar beleidsvorming daarop wil aanpassen kan je alleen maar toejuichen. Jason Walters is ook zo'n figuur waar je gebruik van moet maken. Zo zijn er wel meer uit de religieuze, ver rechtse of linkse hoek die je moet omarmen als veiligheidsdiensten en politiek.
Maar dat snapt zo'n Limburger niet die nooit verder komt dan "boeh en bah" over alles te roepen.
Wanneer mogen we trouwens de eerste initiatiefwetjes verwachten van de PVV of FvD? Aha nooit zegt u? Omdat ze alleen maar kunnen boeroepen zegt u? Duly noted. Die arme sukkels die er nog steeds met beide handen en voeten in de stierenstront van Wilders en cs. trappen. Sneu volk.
Wel bij de veiligheidsdiensten, maar niet bij een politieke partij. Die gaan namelijk niet over het concreet uitvoeren van veiligheidsbeleid.
In de categorie; met een dief vang je dieven?
Volgens Wilders zal ze nog wel gevaarlijk zijn.
Tenminste, dat zegt hij er niet echt bij maar daar zal het wel op neer komen.
Vraag me af wat die "Schatkist aan kennis en informatie" dan precies is. Ze kan hooguit de AIVD wat helpen, maar het feit dat ze überhaupt ooit deel heeft uitgemaakt van een terroristische organisatie betekent dat ze ongeschikt is voor de politiek. En al helemaal bij de VVD. Het is tevens onbeschoft jegens collega Wilders die al meer dan 15 jaar ondergedoken zit, in eerste instantie vanwege de Hofstadgroep. Tevens is het onbeschoft jegens oud partijlid Ayaan Hirsi Ali die ook heeft moeten onderduiken. Ik snap best dat Wilders hier tegen ageert. Het is gewoon een klap in het gezicht om zo iemand aan leuke adviseursbaantjes te helpen.
Als het zo simpel is, waarom kan Rutte er dan niet gewoon een antwoord op geven. Rutte's verweer is dat zij zich niet kan verdedigen. Terwijl de vraag is waarom de VVD haar bij de club heeft.
@AdvocatusDiaboli | 19-01-22 | 22:25:
Als iemand u ooit dreigt te vermoorden en de middelen hiervoor in bezit blijkt te hebben, gaat u ooit dan nog gezellig pilsen met deze bewuste persoon?
Dus u zou het ook prettig vinden als een veroordeelde pedosexueel zitting nam in de commissie normen en waarden van de hockeyclub van uw dochtertjes?
Ah, de Dombodorus heeft ook weer een tegel gescheten.
@ Theodorus. Goliath, moet zo zalig zijn om zo naïef door het leven te gaan. U geeft uw kapitaal ook vast in handen van een oplichter, want die weet immers het best hoe je je tegen oplichters moet beschermen?
Speciaal voor grasnaaiert.
Anne-Marie Waters | Islam Is Not A Peaceful Religion | Oxford Union.
www.youtube.com/watch?v=VQjZHFnmADQ
Wij ( Gras ) zijn in deze eender.
Moet je eens als gewone burger proberen, met een strafblad solliciteren op een vacature. Kun je vergeten, nja behalve bij de VVD want daar kun je kennelijk als veroordeeld terrorist gewoon aan de slag.
Sterker nog: dan heb je met je poten in de klei gestaan! Een vrouw met wortels in de samenleving.
Zelfs Mark Rutte is ooit veroordeeld wegens aanzetten tot discriminatie en zie waar de Lachende en Liegende Leugenaar nu staat. Maar goed, de gemiddelde VVD-er raakt vroeg of laat wel een keer betrokken bij een corruptieschandaal of erger.
Ik zou wel een avondje met Soumaya willen tafelen. En nee, is geen zinspeling, gewoon een dinertje. Ben wel nieuwsgierig naar wat ze zegt, doet, of het oprecht op me overkomt (tuurlijk te kort om het te weten, taqiyah zit diep). Ik heb Bolkestein vrij hoog zitten, en Ayaan begon ook ooit aan een andere kant.
Snap de aantrekkingskracht voor de VVD wel. Een Hofstadgroeper die is verleid naar het (neo)liberlisme, toe maar. Denk dat ze op een bepaald moment als een mooi tegenwicht aan de Kaoutar's van deze wereld neergezet kan worden, als Soumaya buiten A ook B durft te zeggen.
Weinig kans. Heeft zij spijt betuigt, inzicht gegeven en openheid? Een wolvin in schaapskleren.
Ja maar Ayaan begon niet als veroordeelde moslimterrorist. Klein verschil.
@Norbert Tijhuis4442 | 19-01-22 | 22:21:
Respectabele long-game benadering dan wel. Promoveert bij Cliteur, wordt gementord door Bolkestein, heeft formeel nog helemaal niks te zeggen.
@Proud Infidel | 19-01-22 | 22:26:
Klopt, maar ben het wel eens met wat Theodorus.Goldbach hierboven post. Je moet haar gewoon goed gebruiken: de informatie er uit halen, en dan publiek over de trucjes waarmee jeugdigen georganiseerd worden geradicaliseerd laten praten. Breng het maar in de openbaarheid. Zolang ze dat spelletje meespeelt en doet wat er gevraagd wordt maakt het eigenlijk niet zo veel uit of ze het wel of niet zelf gelooft.
Iets bestellen met varkensvlees, drankje erbij. Als ze dat eet overtuigt dat wel iets. Wel foto's nemen en delen op alle sociale media.
@Sjors W. | 19-01-22 | 22:30: Probleem is, dat de VVD die informatie dus niet gebruikt. Ze doen niets tegen de islam, radicaal of gematigd. Tevens doen ze ook al 10 jaar niets tegen de massa-immigratie. De VVD is een linkse partij, dus ik vraag me af waarom ze heulen met een veroordeeld terrorist. Waarschijnlijk alleen maar om Wilders te pesten.
@Arnold Layne | 19-01-22 | 22:33:
Varkensvlees houd ik zelf niet zo van, maar als ze de drank laat staan dan zegt dat wel wat.
@Old_Spice | 19-01-22 | 22:39:
De VVD is helemaal niet links, de VVD is elitair. Het interesseert ze gewoon geen flikker dat er in mindere wijken problemen ontstaan, want daar kwamen ze ook al niet toen het enkel nog blanke paupers waren.
Op een Rijksbegroting een paar honderd miljoen stuk slaan op cultuur, en wat meer op vluchtelingenopvang (opvang vaak aangeboden door VVD-gelieerde grootgrondbezitters), is peanuts.
De VVD is World Economic Forum. Beetje links lullen, rechts multinational zakken vullen.
@Sjors W. | 19-01-22 | 23:05: Correctie, linkse elitaire kutpartij.
@Old_Spice | 19-01-22 | 23:08:
Lol, eens worden we het daar op niet, maar dat mag in het café. Proost!
Probeerde te tellen hoe vaak Wilders haar vandaag aanhaalde.
Ging niet.
Bij elke vraag over wat dan ook kwam het weer terug.
Het gaat ongeveer als volgt.
Iemand zegt : bla bla bla bla bla Q bla bla bla
Dan komt de reactie: weet je wat pas Q .... etc
Je haalt een woord uit de vraag, en dan ga je die gebruiken voor een compleet ander antwoord. Dan lijkt het of het er iets mee te maken heeft, maar dat is niet zo.
Los er van of Wilders een punt heeft.
Als je terrorist bent geweest dan kunnen we ook vinden dat je daarmee niet meer in de regering kan werken.
Misschien niet zo'n hele rare gedachte.
Je gaat ook Volkert niet meer in de 2e kamer toelaten.
Volkert is op links volledig salonfähig hoor.
@Blauwpetje | 19-01-22 | 22:27:
Welnee.
Mag ik een pint van die lekkere Sheep Shagger Ale?
(of wordt dit dubbelzinnige Schotse tongue in cheek hier verkeerd opgevat?)
Oh die ogen van Terence Hill. Prrrrachtig!
Vooruitlopend op betere tijden.
Now We Are Free - Hans Zimmer, Lisa Gerrard, and Gavin Greenaway
youtu.be/iDwN-8cIarg
Lisa Gerrard van Dead Can Dance! Een geweldige zangeres, en heb het voorrecht gehad haar een keer in concert te mogen zien.
Ik ga dit ook aan mijn oudste zoon laten horen, dus dank Mickey. Hij is wel van de filmmuziek spelen op de piano. Meestal met koptelefoon, maar soms mogen we meegenieten, hij is dan een beetje verlegen :)
Hans Zimmer speelt hij veel en nu ook Yann Tiersen.
Aaah Lisa.... schitterend... de strijder mag rusten en kalm worden, zijn handen door het jonge graan. Vrouw en kinderen wachten op hem. Stilte.
@Nuuk | 19-01-22 | 22:18:
Kinderen met talent, altijd +veel! (Maar hou hem vooral weg bij de talentenshows, Nuuk. ;-))
@Nuuk: Ik heb Lisa 4x mogen aanschouwen. De eerste keer in een zaal waar over het algemeen punk, reggae, metal blues en dat soort muziek werd gespeeld. Ik was vanaf de eerste seconde betoverd door deze fee en die betovering werkt nog steeds.
@MickeyGouda | 19-01-22 | 22:26:
Gnagna, dat zal ik zeker doen.
MickeyGouda | 19-01-22 | 22:14,
Daar ben ik geweest ( gezien het filmpje ).
Als je zulks ziet, dan heb je geen muziek meer nodig.
Ik zal wel dom zijn, maar ik snap helemaal niks van hoe een VEROORDEELDE terrorist nu lid is van VVD en een prominente plek heeft gekregen op het Haagse pluche. Hoe kan zoiets? Gewoon letterlijk, hoe werkt zoiets? Hoef je geen VOG in te leveren bij de VVD ofzo?
Ja, maar als je je straf heb uitgezeten .. (wat ook nog maar de vraag is)
@DenBeert | 19-01-22 | 22:18:
Door al dat gedoe, ben ik een beetje gaan lezen wie die dame toch is en ik snap de woede van Wilders wel. Inderdaad een veroordeelde terroriste en dan niet iets met opruiende blaadjes of zo, maar verboden wapenbezit, een automatisch wapen nog wel. Lid van de Hofstadgroep, indertijd was die club dus bezig met moorden beramen op Wilders, Hirshi Ali en Van Gogh. De laatste weten we waar het toe geleid heeft. Ik herinner mij nog dat er live op TV een paar van die lui door speciale eenheden uit hun huis gehaald moesten worden.
Ik snap er echt helemaal niets van dat de vvd die in een officiële aanstelling binnen hebben gehaald.
"Een woordvoerder van de VVD ontkent desgevraagd dat Sahla adviseur is van de partij. Ze is wel lid en actief in een interne discussiegroep over veiligheid, maar volgens de woordvoerder kan ieder lid zich daarvoor aanmelden. Sahla is niet in dienst van de VVD, zegt de woordvoerder."
Hoe het nu echt zit leggen ze niet, maar Geert toetert het hardst, dus dat is waar de mensen naar luisteren. Terecht of onterecht.
Soort zoekt soort, boeven zoeken andere boeven zoals bij de VVD.
Rutte heeft ze volgens mij niet op een rijtje
dus is uitermate ernstig, ongeacht welke partij dit doet en ongeacht het parlementslid dat de terrorist in het vizier had/heeft
Rutte lijkt dit allemaal de normaalste zaak van de wereld te vinden
en draait weer lenig om de vraag heen door niet te willen praten over een afwezige
ook stuitend is wel de oorverdovende stilte van de andere partijen
maar wacht totdat het hen overkomt, of wanneer de PVV een veroordeelde terrorist in de gelederen opneemt
De hypocrisie en de karrevrachten boter op het hoofd zijn weer mijlenhoog
De een z'n terrorist is de ander z'n vrijheidsstrijder.
Een ruime sortering terroristen bleken later vrijheidsstrijders (de geschiedenis wordt geschreven door de winnaars) en zitten/zaten op het pluche.
Huisdiertje van één van de kinderen is vandaar dood gegaan, zo'n klein dingetje, kleiner als een pingpongbal. Einde verhaal, toch naar de dierenarts, we waren er al een paar keer eerder geweest met het beestje. En mijn kind heeft de juiste keuze gemaakt.
Trots.
Goedenavond allen.
Goedenavond GKJP,
Zielig voor je kinderen, want een huisdier is al wat de naam zegt; een huisdier. De eerste keer dat ik als kind meemaakte dat onze hond doodging vond ik ook vreselijk.
Dierenartsen zijn er in dat geval vooral om kinderleed te verzachten.
Wandelende takken met een gebroken been zijn, net als paarden, ten dode opgeschreven. Sterkte met het verlies.
Underworld - Push Upstairs
youtu.be/W3Ud0UG7JbQ
Gaan we housuh? Doe'k effe mee!
youtu.be/oF6Zb3N52qU
@Lorejas | 19-01-22 | 22:18: lekker!
King of Snake
youtu.be/G_SBPZ_pdv4
@P-unit | 19-01-22 | 22:43:
Rez
Eazy-E runs past Dre & Yella with an uzi during an interview
m.youtube.com/watch?v=s3goIHQfrb4
Eazy-E parodie uit de film Fear of a Black Hat.
m.youtube.com/watch?v=iZu2DtXQqs4
Goedenavond allen
Kastelein, een rondje en zo ook een ( 4 luik ) nummertje van mij.
'concerto for a rainy day' - Electric Light Orchestra ( de binnenkant van de Out of The Blue Album ).
www.youtube.com/watch?v=LGPUTPrvcYY.
Luister en geniet.
Proost !
Proost, BC!
@MickeyGouda | 19-01-22 | 22:23,
De 2e in deze is voor jou/mij, wie zal het (uiteindelijk ) zeggen.... eigenlijk ?! ;)
Proost Mickey!
Big wheels turning.
@Bad - Casey | 19-01-22 | 22:29: ok
Mijn biertje voor vanavond is: Moersleutel Japanese Whisky Barrel Aged Anti-Freeze 19%
Barry Manilow zingt een Michael Jackson medley voor Michael Jackson (AMA 1984)
m.youtube.com/watch?v=ygx8IivcwjI
Vanavond toevallug wat van Barry opgezet, was even wat melancholisch en dan doe ik dat soort dingen. Michael scheen niet onder de indruk, uitgestreken smoel achter een zwart scherm.
Hij kwam me altijd al apatisch over en áls er iets uitkwam zag het er geveinst uit.
@Sneerpoets | 19-01-22 | 23:34:
Herkenbaar. Ja, volgens mij kan hij zich geen houding geven als hijzelf niet op het podium staat. Jackson was overigens een groot bewonderaar van Manilow.
www.barrynethomepage.com/images/kenny...
Vraagje, leuk voor de late avond met een goed biertje erbij: als Yakult over de datum is, zijn dan alle "goede" bacteriën dood en is het dan niet meer te gebruiken, of heb je dan alleen maar meer (goede) bacteriën gekweekt? Ik lees graag morgenochtend voor mijn ontbijtje (nog niet zeker met/zonder Yakult) jullie wijze raad!
Je hebt van nature al meer dan genoeg van die Yakult bullshit in je. Yakult is marketing dingetje.
denk dat het wel kan. De goeie bacterien zullen het plasje bier wat u nu legt overleven, de kwade bacterien zullen sterven door de moreel ontgiftende werking van goed bier, aangezien je van een goed biertje goed vrolijk kunt worden en niet kwaad vrolijk.
Dat was best wijs hé?!
Zou het niet weten, maar ik heb ooit een artikel gelezen van een onderzoek naar de werking van Yakult en de eindconclusie was dat het veel geld is voor gebakken lucht.Je kunt je geld veel beter aan en biertje besteden.
Is het potje dan niet leeg? Of vreten bacteriën zichzelf niet op?
Eigenlijk drink je gewoon “poep” van de bedenker van Yakult
Quote
“ Omstreeks 1930 bedacht de Japanse onderzoeker Minoru Shirota dat het wel eens een goed idee zou kunnen zijn om enkele gezonde bacteriën van buitenaf toe te voegen:
‘Hij slaagde erin 'goede' melkzuurbacteriën uit zijn eigen ontlasting te isoleren en miljarden ervan, veel en veel meer dan in gewone yoghurt, te stoppen in een yoghurtdrankje. Doordat deze bacteriestam maagzuur- en galresistent was, konden de bacteriën bovendien levend de darm bereiken. Shirota noemde de bacterie lactobacillus (L.) casei Shirota en het drankje Yakult.’
Yakult is helemaal niet gezond. Drink Yakult light! Toen ik daarvan de reclame zag ging ik stuk.
www.geenstijl.nl/5157333/yesssssssssss
Hah, al bijna 1 jaar geleden. Morgen de kleine meid 1 jaar.
Alle suikerooms en -tantes van GS morgen uitgenodigd in het café.
Eerste drankje van mij!
Alvast gefeliciteerd! En, goed geslapen het afgelopen jaar?
Toppie! Dochters zijn heeeeel leuk. Heb de een hoop. Proficiat!
Opvallend goed. Pffff, ze is zo makkelijk. Menig jonge ouder is jaloers! En ze heeft van die grote ogen, doet het goed vind e vrouwen haha
De tijd vliegt! Prachtig man.
Alvast van harte gefeliciteerd! Hoe kan ik de beschuit met roze muisjes destijds hebben gemist?!
Alvast gefeliciteerd!
Ah dat is een mooi bericht, gefeliciteerd alvast!
Jeetje. Een jaar alweer.
Muziekje voor Sophie.
(Hoewel ikzelf er ook goed op slaap.)
Proost man.
youtu.be/iUzTDTmUTDo
Sophia*
Nu mag het hè?
Van harte gefeliciteerd met uw dochter!
Dat was een mooi moment. H*ly shit is dat al weer een jaar geleden?!
Gefeliciteerd met jullie dochtertje SinisterNL!
Happy Birthday!!
Rot
De supermarkten en corona: 'Door het gebrek aan personeel zien steeds meer filiaalmanagers zich genoodzaakt om een hele afdeling te sluiten. ‘Voor specifieke afdelingen heb je specifieke kennis nodig'.
Er bestaat helemaal geen supermarktpersoneel met specifieke kennis meer. Vraag een willekeurig jochie op de agf-afdeling maar eens naar het verschil tussen een clementine en een clementina.
Was bij de Action om een trechter te kopen, maar ik zag deze nergens. Vroeg ik aan het personeel of zij wisten waar ik die kon vinden. Antwoord: "Trechter? Wat is dat?"
Aaaggghhh
@Kameraansteker | 19-01-22 | 22:19: Dan is het niveau wel verminderd. Was een paar jaar geleden bij de Action voor een multimeter, kon deze niet vinden in het gereedschappad en medewerkers wist deze feilloos te vinden.
@Kameraansteker | 19-01-22 | 22:19:
Algemene kennis is tegenwoordig zo belabberd.
Ik had als jochie van 12 de hele spectrum encyclopedie al gelezen.
@CarelJan7937 | 19-01-22 | 22:26: heb je mazzel... hoeveel meter? Is een gebruikelijker antwoord... ps. Een goede multimeter koop je niet bij de action...
@MargauxGrandCru | 19-01-22 | 22:28:
En nou weten twintigers niet wat een trechter is. Kun je nagaan hoe dit over 30 jaar is... the horror.
@VolleBak | 19-01-22 | 22:40: Had ook geen goede nodig, gewoon een knakending om de diverse stadia (rust / starten / laadstroom van spanningsregelaar) van mijn motoraccu te meten. Fiets vrat accu's.
Gaat prima met zo'n Action knakending van 4.95 inclusief batterij.
Soldeerbout set van nog geen joet ook prima voor incidentele kabels aan elkaar klussen.
Oorzaak van de accusloperij was de spanningsregelaar, gaf een te hoge laadstroom af.
@Kameraansteker | 19-01-22 | 22:41: Dan weten vijftigers niet meer wat een trechter is?
Domme jeugd. Het antwoord is: "de laatste letter"
Takes one to know one.
De Mata Hari van de VVD.
@Astroturfer | 20-01-22 | 02:53: Dit lijkt idd hetzelfde. Zo'n ouwe bolk, die net als Sanderink zich het hoofd op hol laat maken door zo'n jonkie.
REAGEER OOK