LIVE. Kamer werkt door in de lockdown
Bijna twee jaar corona, nog steeds nul visie, nog steeds nul rekenschap
In de campagne voor de laatste Kamerverkiezingen is het vrijwel niet over 'ontwikkelingen rondom het coronavirus' gegaan. Er was welgeteld één partij met een alternatief plan voor de pandemiebestrijding, en dat was dan ook nog eens een debiel plan. Vervolgens werd er meer dan 270 dagen onderhandeld over een regeerakkoord, waarin geen enkele concrete passage over 'ontwikkelingen rondom het coronavirus' te vinden is. Je zou haast denken dat de politieke partijen in Nederland helemaal geen politiek bedrijven over 'ontwikkelingen rondom het coronavirus', terwijl het demissioniare kabinet wel de meest ingrijpende maatregelen in 80 jaar neemt vanwege 'ontwikkelingen rondom het coronavirus'. Wel wordt er in Den Haag voortdurend gedebatteerd over 'ontwikkelingen rondom het coronavirus'. Zo ook vandaag weer. Ze hebben zelfs kun kerstvakantie onderbroken voor een debat over 'ontwikkelingen rondom het coronavirus'. Terwijl de grap is: de 'ontwikkelingen rondom het coronavirus' trekken zich helemaal niets aan van de ontwikkelingen rondom de Tweede Kamer. Of is dat met de omikron-variant opeens totaal anders? Livestream na de break, medium hoopvol draadje over Londen hierrrr, Deense omikron-update F5'en kan daarrrr.
Reaguursels
InloggenDe secretariaten en dergelijke moeten er vaak op geattendeerd worden dat bijeenkomsten niet door kunnen gaan omdat er net een persconferentie is geweest wasrin dit soort bijeenkomsten niet meer toegestaan zijn.
Die regels worden met gemak weggewuifd. Als je op eventuele foto's die gemaakt worden maar de indruk wekt dat alle regels worden nageleefd.
Hugo vind duidelijk dat hij het allemaal maar goed gedaan heeft.
Ik denk dat het handiger is als ze in de kamper Hugo appjes met hun vragen gaan sturen.... ik zie die gast alleen maar ongeïnteresseerd naar zijn telefoon kijken.
En dan raar vinden dat er volledig geen vertrouwen meer is in hem en het beleid..... alsof wat men er ook van vind of zegt, hij doet toch wel wat die wil en gaat lekker door met hayday of een ander spel op zijn telefoon.
Het gedrag van die drie in vak A is echt schandalig en asociaal gedrag.
Er zitten nu kinderen te kijken en die drie hebben een voorbeeldfunctie.
Uit hun asociaal en schandalig gedrag kun je de conclusie trekken dat zij helemaal niets om de Nederlandse bevolking geven.
Alhoewel ik jet inderdaad storend gedrag vind omdat het desinteresse uitstraalt, kan het zijn dat hij zit te kijken naar de informatie van zijn woordvoerders die vaak in een zaal ernaast mee zitten te kijken en zaken zitten te beantwoorden.
De enige visie die hugo heeft is de tele-visie en hoe hij daar iedere dag weer van zijn beste kant gezien te zien is. Voor de rest zal het aan ze reet roesten.
Onbegrijpelijk dat de woordvoerster van Ja21 niet even memoreerd dat code zwart al in werking is.
Als arts moet zij weten dat huisartsen opdracht hebben zuurstof voor corona patiënten thuis te regelen.
Was al vanaf begin corona zo
Oversterfte begint ook een dingetje te worden.
Gewoon in mijn omgeving, In de laatste 2 jaar zijn er bij mij in de directe omgeving
3 gestorven aan kanker.
4 aan hartfalen, alleen deze 4 alleen al in de laatste 7 maanden. zijn gewoon omgevallen.
En er is iemand net ontslagen uit het ziekenhuis, deze had hartklachten.
Toevallig??? wel opmerkelijk.
Je woont in de directe omgeving van een ziekenhuis als ik dat zo lees.
Al die kamerleden met een bovengemiddeld BMI wens ik een FvD zomerkamp toe. Net zo knetter.
Yep, als ik die dame van het RIVM zie (Mariska), Bruls en zo nog veel meer obesitas typetjes.... en maar roepen dat die prik zo belangrijk is.... ja dat zou ik ook vinden met een BMI van ver boven de 30 :(
Deze kip heeft een geverfde middenscheiding.
En de twee leeghoofden in vak K zijn weer heel erg druk met hun telefoon.
Wat een minachting!!
@likdoorn | 21-12-21 | 13:56: voorbereiden kerstborrel en kerstdiner en kerstfeest. Voor ons verboten, voor hen niet
Attje is een milf.
Helaas van flut partij.
Heeft ze alweer geroepen dat de PvdA het allemaal accepeteert wat Rutte cs doen maar dat ze nog er nog een schepje bovenop wil doen qua maatregelen? Gaaappp.
"Attje is een milf" Inderdaad, zwerven er toevalligerwijs niet wat topless of naaktfoto's rond op een of ander obscuur websitetje?
Ben het heel vaak totaal niet met haar eens, maar vind het echt een hele aantrekkelijke vrouw
Een Gilf dus.
M'n zwager zei tegen z'n nieuwe vriendin heb jij ook een geleuf.
Ze dacht dat hij gleuf zei.
Mooi gevonden. Vraag me wel af of ze een kut-je heeft of dat ze een enorme scheur opentrekt als ze opgewonden is.
@Graaier | 21-12-21 | 14:01: haar witte billen waarschijnlijk.
Gristenunie.... Geyl.....
Even naar Specsavers, of misschien toch maar niet.
@likdoorn | 21-12-21 | 14:00: Ben er zelf ook nog niet helemaal uit. Notitie aan mijzelf: Kan ik de realiteit wel aan?
@Opblaas_boot | 21-12-21 | 14:12: Lol
Dit land is niet geschikt voor oorlog en pandemie. Daar werkt polderen niet namelijk.
Wrange vruchten nu.
...... Zucht ......
"Eén bezoek aan de kapper is goed voor de gemoedstoestand ". Ach so, en dan vragen stellen bij het open blijven van coffeeshops. Zou ook wel iets met gemoedstoestand te maken hebben.
Bij de eerste lockdown werden de shoppa's gesloten. Maar toen kwam Halalsema erachter dat shoppa's buiten de wet vielen want gedoogd. Daarna vlogen ze tot groot genoegen van alle potheads weer open.
Het is de schuld van winkels en horeca dat ze onder de wet vallen dat ze dicht moeten.
Paternotte doet weer het Pechtold-kunstje bij Agema: een opmerking van Wilders van een half jaar geleden aanhalen, uit het verband trekken en daar over doorzeuren.
Niveautje hoor. En dat moet minister worden?
Vieze truc, maar zo doorzichtig. Gelukkig trapte Agema er niet in.
Wilders is kampioen uit-zijn-verband rukken.
@van Oeffelen | 21-12-21 | 13:37:
Is het goede sneeuw in Italië, ouwe belastingontwijker.
@van Oeffelen | 21-12-21 | 13:37: U bedoelt het niet bestaande verband tussen bijvoorbeeld islam en problemen?
@van Oeffelen | 21-12-21 | 13:37: blablabla, zoals Greta het verwoordde.
Paternotte is een monster met teletubbie uiterlijk.
Ik ben wel toe aan de Qoppa variant. Die schijnt echt voor de liefhebbers te zijn.
Niet alleen de kamer werkt door. Zo'n beetje de hele straat met kantoorwerkers blijven ook doodleuk naar kantoor gaan. Fiets even langs wat kantoorgebouwen en die zijn niet bepaald uitgestorven als ik de volle parkeerplaatsen moet geloven. Iets zegt me dat de (gevaccineerde) bevolking er klaar mee is en we nu in een soort van 'we doen alsof' samenleving zitten.
Hiermee stel ik alvast dat deze 'nonchalance' er straks voor gaat zorgen dat 2G, verplichte vaccinaties en digitale paspoorten nog sneller worden ingevoerd met als argument dat u niet wilde luisteren dus nu hebben we dit middel voor u.
'Werkt'.
Simons en Omtzig hebben zich afgemeld. Mmmmm, dit vraagt om een diepgaand onderzoek.
Pietertje had zin een chocola ipv baklava?
*met fruitmand voor SS in auto stapt*
@goedverstaander | 21-12-21 | 13:17: Silly, ik kom .....
@Opblaas_boot | 21-12-21 | 13:21: Toch nog even een tros racistisch fruit erbij gegooid.
@goedverstaander | 21-12-21 | 13:22: Voor de zekerheid...
@goedverstaander | 21-12-21 | 13:22: Dat is "strange fruit"
Misschien kon SS zich in vier minuten niet profileren en Pieter is net als ik dat eindeloze gezwam over niets, opgeklopt, en wat niets brengt ook zat.
Nee! Geen Simons! Positief getest?
Simons zal nooit positief worden getest.
Ouderwetse VOC-griep of scheurbuik:
twitter.com/SylvanaBIJ1/status/147323...
@Opblaas_boot | 21-12-21 | 13:14:
Oh ja zeker wel. Op sos. Daarnaast zal ze positief worden getest op het autisme spectrum.
@Graaf_van_Hogendorp | 21-12-21 | 13:15: Ja, daar heb je gelijk in. Moet toch eens iets doen aan mijn tunnelvisie.
@goedverstaander | 21-12-21 | 13:15: Ik dacht dat ik een injectiespuit zag op de foto....
@Opblaas_boot | 21-12-21 | 13:20: Nee, dat is het batterijencompartiment.
@goedverstaander | 21-12-21 | 13:21: Aha..... de batterijendoos
Van Paternotte mag niemand meer doodgaan. Beetje tegenstrijdig met andere standpunten van zijn partijtje.
Ha ja, net zoals iedereen het recht heeft om niet ziek te worden (Hugo).
Paternotte blijft aan 2G vasthouden ondanks dat het OMT zegt dat geen lockdowns gaat voorkomen en niet de oplossing is. Politiek versus wetenschap dus. Waarvan akte.
Van Haga ging er anders met de staart tussen de benen vandoor in het debat met Paternotte...
En Paternotte werd ff afgeserveerd door Fleur met haar laatste opmerking.
@dedwarsligger | 21-12-21 | 13:24: Dat deed ze netjes idd, je ziet haar met de dag groeien. Ook kwam ze met goede voorstellen.
@johnyl | 21-12-21 | 13:13: U weet zeker dat u naar hetzelfde debat kijkt?
Sinterbikske voor het eerst van mijn leven vorige keer op een vrouw gestemt inderdaad Fleur
Gelukkig hebben ze nu plenty tijd om de website eens aan te passen.
Misschien zouden die dames en heren politici eens aan het gewone leven moeten deelnemen. Praxis geeft kerstbomen weg bij afhalen van een bestelling. Geachte Tweede Kamerleden bestel iets en vraag bij het afhalen even na hoeveel schade de lockdown oplevert. Weinig? Vul het dan uit eigen zak aan.
Beter dat het (demissionare) kabinet hun eigen advies op bolgt.
Bleib zu Hause!
Paternotte is een vieze slang. Wordt de nieuwe minister VWS
Kaag beslist zelf wel wanneer ze dit nieuws naar buiten brengt. Wie bent u, vraag ik via de voorzitter, om dit nieuwtje te lekken.
Omdat hij zo belangrijk wordt gemaakt door de Kaagbaan. Via de voorzitter.
Paternotte, Sjoerdsma en voorheen KeesVee zijn allen van hetzelfde laken een pak.
We worden geleid door een stelletje slampampers van heb ik jou daar! Nul intelligentie, nul visie,en zeker nul uitstraling wat zeer handig is als je de neuzen dezelfde kant op wil hebben.
Kan je nagaan hoe slecht het gesteld is met het volk dat hen heeft gekozen om hen te vertegenwoordigen.
Zijn er ook vaccins tegen Paternotte beschikbaar?
Doe er gelijk maar een boosterje bij.
Ik moet er even tussenuit want die Paternotte is voor mij nog erger dan covid.
Neem een wodka en ga ff pissen. Doe ik ook. Beter andersom trouwens.
Goh, ventileren. Dat zei Maurice de Hond anderhalf jaar geleden ook. En werd weggelachen.
Ventileren was ook de les ruim 100 jaar geleden tijdens de Spaanse griep. Maar tja, big pharma verdient daar niets aan en ambtenaren en politici kunnen daar geen ingewikkelde vergaderingen en dito besluiten mee vollullen. Dus gaan we moeilijk doen over de nieuwe griep en gaan we over tot mega ingrepen in het leven van iedereen, overal en altijd. Oh ja de andere les van de Spaanse griep is dat er in één keer een onschuldige variant kwam waardoor het voorbij was.
@Graaier | 21-12-21 | 13:02:
Heeft toen maar 50.000.000 doden gekost, zónder big pharma.
@Kapitein Sjaak Mus | 21-12-21 | 13:09: Sloeg vooral toe onder jongere mensen met bijvoorbeeld TBC en verspreidde zich snel via kazernes en via en onder soldaten. Waar te weinig werd gelucht. Maar ok ook de spuitjes van big pharma zijn nuttig. Wie weet beperken we daarmee per saldo de schade.
Door van het begin af aan de zorg af te breken en het blijven weigeren de IC capaciteit uit te breiden hebben ze zichzelf op het smalle eenzijdige pad van de vaccinatie mantra veroordeeld. Ze kunnen geen kant meer op.
Toen had je nog geen websites, gekkie.
Linkje?
Voor door de overheid goedgekeurd nieuws kunt u bij de krantensites en andere staatsmedia terecht.
Spiegeltje nodig.
RaRa was/is toch wel ff iets anders. U framed ons hier
nl.m.wikipedia.org/wiki/Revolutionair...
Wat doet u op RaRa-sites?
Nu ze toch terug zijn van reces, kunnen ze het misschien ook nog even hebben over de afhandeling van de Bulgaren-fraude. Dat gaat helemaal mis.
Wilt u zich wel aan de vastgestelde agenda houden?
Verwikkelingen rondom het coronavirus.
Deze falende overheid is, inclusief de 2e kamer, de slechtste optie voor het bestrijden van de corona in nederland. Altijd kiest men voor het belang van de eigen achterban en niet voor het directe belang van de nederlandse volksgezondheid! Als GJ Segers CU tegen een g2 maatregel stemt, dan stemt ie alleen voor het belang van de inwoners van "zijn Staphorst cs" en niet voor de nederlandse volksgezondheid! En ga zo maar door. Vaccinatieplicht gebeurt niet omdat de liberale VVD dit, tegen de voorkeur van een overgroot deel van de nederlandse bevolking, niet liberaal vindt en dus niet wil. Volksgezondheid hoort niet thuis in een totaal over-gedemocratiseerde kabinet en 2e kamer. Men kiest altijd voor de eigen achterban, en de nederlandse volksgezondheid lapt men hiermee aan zijn laars! En als de grond hen te heet onder de voeten wordt, kiest men voor een Lock-Down zoals nu, hoeft men in ieder geval niet z'n eigen achterban te beschamen!
Hoog tijd om dit systeem te passeren en een bestuursorgaan in het leven te roepen die er alleen voor is om de noodzakelijke maatregelen tegen de corona te nemen, ook al zijn deze voor een minderheid niet zo fijn. In Portugal heeft men de beslissingsbevoegdheid bij een Generaal gelegd en dit werkt fantastisch! Waarom niet eens eindelijk hier een bestuursorgaan in het leven roepen bestaande uit bedrijfsmensen, artsen, directeuren en andere ter zake kundige praktijkmensen. Alle maatregelen worden, vwb de corona, als wet door dit bestuursorgaan aan de nederlandse bevolking opgelegd, en ieder heeft zich hieraan te houden. Ik denk dat als er, maanden geleden, een aantal inpopulaire maatregelen waren genomen, deze Lock-Down er niet was geweest. De "goeden" hebben al te lang onder de "wensen, voorkeuren, belanghebbenden, gelovigen, allochtonen en anti-vaxers" geleden. Het is hoog tijd dat men de 2e Kamer en het Kabinet met z'n eigen politieke voorkeuren in deze op coronagebied ontheft van hun onbekwaamheid en het overgeeft aan niet politieke deskundigen! Anders zal het nooit, nooit wat worden met de bestrijding van het virus.
Lap tekst maar de uitkomst is... gekkie ben je! Ja jij!
Altijd weer die generaals. ¨They get things done¨, ofzo. Maar je stemt ze nog moeilijker weg dan Rutte.
Generaals, toe maar!
Weet je hoe duur dat kost?
Doe maar kolonels, die zijn goedkoper.
Wat zeg ik?
Kolonels?
Sergeants!
Dat gaat ook prima.
Hé hé nog meer op afstand gezette bestuursorganen, welja. Afschaffen al die flauwe kul , weg met die stroperige organen die niets doorlaten weg met de verstopping. Het loopt ons inmiddels dun tussen de billen door
Deze falende overheid is gekozen door het volk, zo werkt dat in een democaratie en over 4 jaar mag u weer. En het lijkt me logisch dat iedere partij voor z'n eigen achterban spreekt. U ziet liever een ander bestuursorgaan , maar door wie moeten zijn dan worden benoemd en ik zou niet graag het lot van alle Nederlanders aan een generaal overlaten. Chili, Griekenland en zelf Portugal hebben daar erg slechte ervaringen mee, zeker gezien de mensenrechten.
Dit dus. Hulde. Dit land is niet geschikt voor oorlog en pandemie. Daar werkt polderen niet namelijk.
@johnyl | 21-12-21 | 13:22: Slaap rustig verder . . . .
Waar ik woon, 020, zie ik nauwelijks nog boa's. Allemaal geveld?
Maak geen slapende honden wakker.
Er staan in verband met de vereiste diversiteit talloze vacatures voor boa's open in Amsterdam. Bovendien mag er niet etnisch geprofileerd worden. Dan wordt de spoeling wel heel dun.
@goedverstaander | 21-12-21 | 12:59: Zou kunnen. Mss dat ze uitsluitend met Teams of Zoom werken. Beetje ouwehoeren met elkaar.
Persoonlijk zou ik liever plantsoenen schoefelen voor een bijstandsuitkering dan een melkelt-baan als boa nemen.
Zou die idioot Paternotte minister moeten worden? Man, man, man.
Hij is ook niet van de staatsradio af te slaan. Echt elke dag mag hij daar zijn leugens en halve waarhden ongestoord spuien.
Zondag had ik weer eens afgesproken met mijn mede-demonstrant Jan op het Museumplein. Scheikundeleraar uit het Oosten des lands. Vanwege de regen was hij niet met de moter. Hij vertelde en informeerde mij over de BAO. Het Bestuurlijk Ambtenaeren Overleg. Die krijgen het advies van het RIVM in te zien voor het naar het Kabinet gaat. Daar zitten hoogleraren Economie, MBK, Horeca enzo in. Om de gevolgen van de keuzes van de virologen te duiden en het effect op de maatschappij. Daar hebben ze dan een half uur voor. Dat u het maar weet.
Ik zag gister een filmpje voorbij komen dat iemand met de GGD Assen belde en vroeg naar het specifiek testen naar Omicron. De GGD gaf simpel aan dat er mt de test niet echt naar de versie van het virus wordt gekeken maar alleen of je een Corona virus hebt opgelopen. Een beetje googlen gaf inderdaad deze uitleg. Hoe in godsnaam zien we dan de beweging van omikron in de kaart?
Je moet niet nadenken; gewoon zoveel mogelijk spuiten in je laten zetten.
Ik vermoed dan steekproeven?
Ze analyseren een deel van de tests wel dieper, voor Omicron of Delta. Maar het RIVM heeft ook al gezegd dat ze het zicht op het virus kwijt zijn ivm limiet testcapaciteit en zelftesten nu.
@De Eierbal | 21-12-21 | 13:00:
Overigens wel veel minder dan Denemarken of Noorwegen.
Dan heb je wel wat berichtgeving gemist. Knap.
Topics stipt op het hele uur. Zoals deze. 12:00 uur. Daar hou ik van. Ben ik nou een autist?
Ach u moet maar zó denken: "iI heb een horloge. Zij hebben de tijd".
@Kapitein Sjaak Mus | 21-12-21 | 12:51: Aha, een soort omgekeerde Taliban dus. De Nabilat.
Het Duitse MKI wil ab sofort maximale contactbeperkingen, bicht die FAZ Sojuist...
Rudi Carell sprak ook al zo slecht Duits.
Wollt ihr die totale Kontakteinschränkung?
@johnyl | 21-12-21 | 12:51: Prins Bernhard kon het wel goed. En Amalia zal spoedig ook lekker vooruitgaan.
@Trekhaas | 21-12-21 | 13:05: Ist ja kürzer, oder nicht?
Toch blijft er één theater iedere keer over.
Het drama wat er speelt dreigt Soldaat van Oranje te overtreffen in loopttijd.
En dát loopt al langer dan de oorlog heeft geduurd
over=open
Net als een pornofilm van 30 minuten. Alles duurt gewoon tienmaal zo lang.
@Opblaas_boot | 21-12-21 | 12:48:
Sterker nog, d'n oorlog was al láng afgelopen toen die musical uitbrak...
@goedverstaander | 21-12-21 | 12:49:
Of het weerbericht. Met Helga van Leur...
@F. von Zeikhoven | 21-12-21 | 12:50: hahaha
@F. von Zeikhoven | 21-12-21 | 12:51:
Extra-lang naar Helga kijken vinden wij hier aan boord geen straf.
@F. von Zeikhoven | 21-12-21 | 12:51: LOL
@goedverstaander | 21-12-21 | 12:49: Daar heb ik geen beeld bij.
#compitatieistijdbesparing.
@F. von Zeikhoven | 21-12-21 | 12:51: Helga van Sleur. De harde rukwind van weervoorspellend Nederland.
Heeft SS al geprotesteerd dat er geen vaccinatie-programma speciaal voor gekleurde mensen is. En nu komt paternotte ook nog is met zijn gezwam. Nu is Nederland als eerste in Lock-down, moeten we daar trots op zijn? Boosteren was te laat zegt hij, hallo hugo is ook van d66.
Hugo is wel net zo waanzinnig als de gemiddelde D66ér, maar zit nog steeds bij het CDA. Was daar zelfs populairder dan Omtzigt bleek uit een verkiezing, waar eerlijkheid en waarheid net zo belangrijk waren als bij Hugo zijn beleid en toezeggingen rondom de griep waar tegenwoordig zoveel over te doen is.
Kut, ben door mijn Rennies heen en krijg het zuur van Paternotte
Paternotte zou ook in de voormalige DDR politieke carriëre hebben gemaakt. Een democraat is immers een democraat.
Stel dat we twee keer zoveel IC capaciteit hadden gehad, dan hadden we mooi twee dagen langer open kunnen blijven (uitgaande van een verdubbeling van de besmetting per twee dagen). Twee hele fucking dagen!
Besmettingen komen dus terstond op de IC terecht? Gisteren alweer 12000 erbij dus. Maak van die twee dagen, in uw optiek, maar 20 minuten.
Als we twee keer zoveel IC capaciteit hadden zaten we nog onder het europees gemiddelde van inwoners per bed. Maar dan had in ieder geval de lockdown niet gehoeven en al helemaal niet als de boosterprikken eerder waren begonnen.
@goedverstaander | 21-12-21 | 12:48: nee natuurlijk niet, maar dat maakt voor deze berekening toch niet uit. Of moet ik dat echt uitleggen?
@2voor12 | 21-12-21 | 12:54: zou niet weten waarom niet. Als je ervan uitgaat dat bijvoorbeed bij 100.000 dagelijkse besmettingen de IC’s binnen twee weken overstromen dan heb je dat probleem ook als je twee keer zoveel bedden hebt, maar dan wel twee dagen later.
@BobDobalina | 21-12-21 | 13:26: Ja.
@goedverstaander | 21-12-21 | 13:40: nou lees hierboven
De politiek heeft al 15 jaar geen enkele visie. Totaal niet. Dat is er aan de hand.
‘Visie is als de olifant die het uitzicht belemmert.’ tenminste dat zei Rutte in 2013, vooralsnog had hij wel een vooruitziende blik (of is het visie ? ) want hij zit er nog steeds.
Leugens! Er is een heel duidelijke visie. Hoe verrijk ik me zelf? Hoe stel ik een leuke baan ná mijn politieke carrière veilig? Hoe deug ik het hardst? Het is niet zo gemakkelijk hoor...
@HornoxNL | 21-12-21 | 12:50: Uw persoonlijke visie telt niet mee...
Jansen telt niet meer. Twee spuiten ook niet na 9 maanden. Lekker prikken prikken prikken en gehoorzamen. Alles overboord voor een QR code. We verdienen ook gewoon niet beter.
U heeft altijd een keus, u kunt ook gehoorzamen aan de anti-vaxxers om geen prik te halen.
Nou dat Jansen heeft nog wel een dingetje het blijkt dat beschermingsfactor vermoedelijk in de loop der tijd toeneemt.
Benieuwd hoe dit afloopt.
@johnyl | 21-12-21 | 12:49: wees gerust. Als ik in lockdown moet omdat de vaccins niet werken, ga ik er natuurlijk geen derde van injassen. Nee, ik ga voor een herstelbewijs.
Wat is die marionet de Vries een lachwekkend slecht kamerlid.
Stootkussen voor De Jonge. De Jonge op zijn beurt voor het kabinet.
Ff serieus, er zijn nu dus gewoon boa’s die handhaven op het niet plaatsen van een blauwe kaart achter de voorruit, terwijl de horeca en alle niet essentiële winkels dicht zijn en mensen alleen maar boodschappen kunnen doen. 109 euro motherfuckers.
Mijn vriendin had ook al zo'n prent. Ze sprong zowat uit haar vel. Er zijn dus echt mensen die dit werk willen doen.
Er zijn gewoon personen die niet vanuit huis kunnen werken.
Hopelijk zijn die arme Boa's wel warm aangekleed.
Natuurlijk moeten die door blijven bekeuren, de inkomsten zijn namelijk al in de gemeentebegroting verwerkt en anders valt er een gat.
@likdoorn | 21-12-21 | 12:48: Ik werk buiten maar vanwege vriezen kan ik nu ook geen werk uitvoeren. Kerst is vandaag begonnen voor mij. Plop!
Schiphol. Alles staat, zonder aankomsttesten, wagenwijd open. Reisdocumenten halen bij de gemeente, geen probleem. Hiernaast zijn reisbureaus nota bene essentiële winkels. Er wordt Schiphol geen strobreed in de weg gelegd.
Rutte zal zeggen dat u een verkeerd voorbeeld neemt. Lelystad bijvoorbeeld is wel dicht.
Alles volledig uit de hand laten lopen middels de scholen om nu genoegzaam terug te kijken.
OMT heeft bij herhaling geadviseerd sluit de scholen voor een korte periode.
Ik mis dat VVD meisje met die herten oogjes een beetje. Waarvan haar vader een fossiel is binnen de partij. Wanneer worden we weer eens verwend door dit demissionaire kabinet dat deze meid weer een debat mag voeren.
U bedoelt waarschijnlijk de tassendrager van Mark die laatst door een reaguurder een aangeklede bezemsteel werd genoemd.
@likdoorn | 21-12-21 | 12:41: Bah, wat onder de gordel zeg van die reaguurder. Een meid die zich zo hard inzet en de WEF tas van de demissionaire premier draagt zou juist geridderd moeten worden en vooral heel erg veel debatteren in de kamer. Want ook daar is ze ijzersterk in.
Terwijl Aukje de Vries (VVD) door mevrouw Gundogan (of zo) wordt gegrilld, maar eens op de groene pixel gedrukt: we staan inmiddels al over de 200.000.000!
Iemand bijgehouden wanneer die pixel exact gestart is?
Geen idee, maar de Groene Pixel stond zojuist precies op de decolleté van mevrouw Kuiken. Toch maar even gedrukt.
Mevr Kandahar van Volt. Nu heb ik ff tijd om te pissen en een wodka-tonic op te halen
U bent een verstandig mens.
Mooi op tijd.
Kom nét weer terug en ik ving het woord "Israël" op.
Mag dat van de PvdA?
@Cunts-en-kitsch | 21-12-21 | 12:38: Ach, tijd is een relatief begrip.
@smdyasc | 21-12-21 | 12:38: Heb mijn momenten...
Vorige week geeft de coalitie aan een suikertaks in te gaan voeren, want suiker ongezond. De Jamin is open, want essentieel. Goed dat ze zelf niet in lockdown gaan en hierover kunnen vergaderen.
Het is allemaal te walgelijk voor woorden..
Ik val er net in. Gaat het weer alleen maar over individuele ondernemers? En wat er allemaal tekort schiet in de regelingen?
Waarom gaat het niet (vrijwel) uitsluitend over het boosteren? En wat daar mis gaat? Of gaat er zogenaamd weer best veel goed...?
Er is al 5 keer gezegd dat je zoveel mogelijk thuis moet blijven. Maar volgens mij hoef je helemaal niet naar de tweede kamer te komen om een stom nietszeggend verhaaltje af te steken. Had thuis ook wel gekund toch?
Dan mis je wel de pedante loopje en maniertjes van Sylvana.
Die wil je toch niet missen.
@2voor12 | 21-12-21 | 12:34: Ik moet ook niets van haar opvattingen hebben. Maar als ze me zou roepen vanuit de slaapkamer zou ik me toch haasten.
@goedverstaander | 21-12-21 | 12:36: Dat dus.
@goedverstaander | 21-12-21 | 12:36: Gatver.
@likdoorn | 21-12-21 | 12:44: Gewoon even stevig boosteren. Niks mis mee.
Had ik maar aandelen Pfizer gekocht .
je bent nog wel op tijd voor aandelen DELA...
Draagvlak 15%. Zelfs dat is nog een leugen. Draagvlak is misschien 1%.
Kuzu: "de bevolking wordt keihard ge... raakt."
Hij wilde wat anders zeggen....
Het is (alweer) een mooie dag om te sterven.
Tijd dat de Klingons hier orde op zaken komen stellen.
@UnderTheDevil | 21-12-21 | 12:34:
The Visitors from Planet Omicron?
Als Bluf maar wegblijft.
De woordvoerder van de VVD, bezuiniging moet gezien worden in het kader van misschien zijn de mensen beter af thuis ipv in het ziekenhuis.
De toekomst mobile operatie units die U opereren voor de deur, er word nu al ingezet op zuurstof thuis.
Dus ook de IC zorg gaat langzaam omgezet worden naar thuis.
Transport van patiënten per drone. Morfine en verwanten medicijnen afgeleverd door een DHL koerier. Een ZZP Flex arts die patiënten inplannend zoals hij dat wilt. Dat is de toekomst!
Overlijden thuis schijnt volgens de laatste onderzoeken ook prettiger te zijn.
Flesje zuurstof mee met VVD-sticker erop en gaan met die banaan.
Leuk
En vergeet niet uw aanstaand overlijden op te geven bij de belastingdienst, anders komen uw kinderen op een zwarte lijst. We moeten het #samen doen.
@funda | 21-12-21 | 12:29:
Ik wil helemaal nergens overlijden, dat doodgaan is sowieso een ouderwets concept.
Ja eens dat die kamerdebatten een farce zijn. De versplintering maakt dat we 17x een spreekpop krijgen die tierend opsomt wat er allemaal mis is. Vaak niet geremd door enige kennis of verstand van zaken. Het roept maar wat. De waarheid is natuurlijk dat niemand precies weet hoe de wereld er over 6 maanden uit ziet. Behalve de Reaguurders in deze panelen. Die wel. Die weten alles eigenlijk.
U behoort tot een toppannel van kennisdragers.
Waarschijnlijk bent U de enige die het wel weet maar te bescheiden om het met ons te delen.
Al die interrupties voor de bühne, die je vervolgens terug kunt kijken op social media, zijn doodvermoeiend. Het gaat niet om inhoud, maar marketing. Gelukkig zijn er inderdaad de reaguurders nog.
Crème de la crème van intelectueel Nederland, ik ben trots.
Ik ben oprecht blij dat u hier regelmatig de zaak even op de rails zet. Wij zouden zonder uw wijze woorden, uiteraard gebaseerd op gedetailleerde kennis en verstand van zaken, reddeloos verloren zijn. U bent een warme zon op een koude winterdag.
Wij, en dus jij ook, wij weten alles, ALLES.
En alles weten maakt niet gelukkig. Het is een last maar iemand moet het doen.
Ach.... Lamalullen.....
Begrijp dat alle reacties vanaf nu via @deVoorzittert moeten ?
🎶oh omicron, oh omicron wat zijn je spikes toch wonderschoon. Ik heb laatst een test gedaan. Toch had ik er er geen klachten van. Oh Omicron oh Omicron kan niet wachten op ‘t herstelbewijs.🎶
Oeps.
U heeft een koelkast gewonnen.
Kunt u de boosters in bewaren.
We zijn vandahaag in quarantaine gegaan, de overheid, zo krom als een banaan! Oh Omikron, Oh Omikron, wat heb je mooie spikes!
We gaan eraan.
Well there ain't no time to wonder why
Whoopee! we're all gonna die
Ja, allemaal...... uiteindelijk.
Tis mooi geweest, zand erover.
Volgens mij gaan we er helemaal niet aan. Heb die van dissel pdf gelezen en op pagina 29 staat de IC prognose en ik snap echt niet hoe een naar beneden gaande serie stipjes opeens naar een worst case scenario van duizenden IC opnames kan gaan. Dan zou het een kronkel moeten doen die nog nooit eerder in deze crisis is voorgekomen.
Jij mag mijn gitaar hebben. de rest gaat naar mijn vrouw.
Armageddon is uitgesteld tot 21:12 uur vanavond hoor ik net.
@Mr_Natural | 21-12-21 | 12:22:
Minimaal 300.000 fuckers gaan eraan.
@Sinterbikske | 21-12-21 | 12:33:
Heet dat in boreale gebieden niet Ragnarok?
@Kapitein Sjaak Mus | 21-12-21 | 12:57: Geen idee eigenlijk. Ik zal het eens aan de jehova’s vragen als ze weer een keer langskomen met de wachttoren, misschien weten die het.
En die gek van een Rutte denkt nog steeds dat hij onmisbaar is terwijl hij al 10+ jaar leiding geeft aan het totale verval van dit land.
Alles wat die man aanraakt veranderd vroeg of laat in een crisis.
Hij is dan ook een crisismanager, maar dan in de passieve zin van het woord.
Heb net een stukje debat gekeken, ben maar snel wat anders gaan doen, ik kan die bubblehead niet meer aanzien zonder over m'n nek te gaan.
"geen enkele concrete passage over 'ontwikkelingen rondom het coronavirus' te vinden is" nee dat lijkt me logisch, omdat een gedeelte te vinden is in het beleid over de zorg (hoeft niet alleen dus Covid te zijn) en tijdelijke maatregelen laten zich niet vastleggen in een beleid voor de lange termijn. Bovendien wil je flexibel regeren mbt het Coronabeleid en niet alles in beton gieten.
Covid 'tijdelijk'? We zijn a bijna twee jaar bezig, he? Ik moet nog maar zien dat Rutte 3.5 het zo lang uithoudt.
Dit is niet het eerste longvirus wat zich aandoet maar tot nu toe het ergste. We hebben een defensie apparaat voor een oorlog die al 76 jaar uitblijft. Misschien word het eens tijd om een gezondheidsleger op te tuigen?
Bij sommige beroepen worden geen overuren geschreven. Men is in zo'n beroep werkzaam om de eer. Extra uren worden lachend ingevuld, men is blij iets nuttigs te kunnen doen.
Dat geldt voor kapiteins, reaguurders en Kamerleden.
Bikkels. Idealisten. Allemaal
Laten zich door niets of niemand uit het veld slaan.
Broeva en Haro voor ons!
Dat is niet om de eer, dat zit al in het hoge salaris inbegrepen. Het wordt van je verwacht dat je een onregelmatige werkweek hebt voor dat salaris. Voor de lagere loonschalen worden de overuren uitbetaald of in vrije tijd teruggegeven.
Yoho and a bottle of rum ! We are the bikkels.
@johnyl | 21-12-21 | 12:21: Theoretisch hebt u gelijk, echter, in de praktijk?
En boeren
Hoezee! Hoezee! Hoezee!
De opperknuppels zijn terug van weggeweest.
Waren ze maar weg gebleven.
Of ze er nu wel of niet zijn, ze blijven onzichtbaar voor de burger, de ondernemers en de zorg.
Stuk gevallen vaasjes land, komt niet meer goed.
Haha, 'We moeten soms moeilijke oplossingen nemen'
Lol
Ze hadden beter thuis kunnen blijven. Irritant volk.
Ben zojuist terug van een wandeling door de plaatselijke winkelstraat.Gewoon druk. Wat spullen gehaald bij de Primera, warme oversokken gekocht met mijn kleindochter bij een kledingzaak en zelfs de fietsenhandel had zijn winkeldeur op een kier staan. Middenstanders zijn duidelijk klaar met dit debiele beleid.
Primera mag open zijn, fietsenwinkel ook. Vallen er al 2 van de 3 af.
@Lorejas | 21-12-21 | 12:19: Primera alleen voor de post, mogen niets verkopen. Fietsenwinkel valt zeker niet onder het essentiële winkelregime, fietsreparatie wel.
@Lorejas | 21-12-21 | 12:19:
Primera mag toch maar gedeeltelijk open zijn? Dat ze alleen essentiële zaken mogen verkopen ivm concurrentie die wel moet sluiten. Of was dat alleen vorige lockdown?
@Lorejas | 21-12-21 | 12:19:
Fietsenwinkels mogen alleen de werkplaats draaiend houden.
Ik heb al een paar jaar een thuiskapper en hebben ons altijd aan de geldende regels gehouden. Kapster is er nu ook klaar mee, die gaat dus gewoon door nu. Maar die komt dan met een onopvallende tas, de gordijnen hier dicht en contant betalen. Dit is geen grap, dit is Nederland anno 2021. Het lijkt wel of we in een fout regime zitten. Ik had het ruim twee jaar terug ook niet kunnen bedenken.
@Wybe Wabes Abbema | 21-12-21 | 12:29: In de kringloopwinkels waren op zaterdag geen verduisteringsgordijnen meer te krijgen.
@Wybe Wabes Abbema | 21-12-21 | 12:29:
Mijn kapster kapt 'in de keuken'. Zij was er de vorige keer al klaar mee.
Alle moties die gaan komen worden uiteraard wéér geblokkeerd door de coalitiepartijen.
Dualisme?
Tuurlijk.....
Wat een bikkels zijn het toch! Terug van reces komen voor een poppenkast uitvoering. Mooi hoor.
Als ze zo nog even doorgaan pak ik de opblaasboot naar Libië
Laat mij er ff buiten, ik ga helemaal niet die kant op.
Zwemvest mee, u wordt in Italie opgehaald.
@Zitvlak | 21-12-21 | 12:20: Ja, hallo..... en ik dan? Word ik weggegooid als een ouwe jas?
Niet doen, daar zitten nog echte slavenhandelaren waar we niet over praten want die zijn niet wit. Wel leveren witte slaven waarschijnlijk meer op dan zwarte.
@Opblaas_boot | 21-12-21 | 12:26: Neeeuuuu , u mag blijven.
@Opblaas_boot | 21-12-21 | 12:26: Neem een paar jonge kinderen mee. Dan word je zeker ¨gered¨.
Het wil er bij jullie maar niet echt in dat een virus zich niet zo laat leiden door visie en strategie he?
Het virus is ons telkens een stap voor!
U heeft helemaal gelijk, het virus wil maar niet luisteren... vervelend hoor
@Duwbak_Linda | 21-12-21 | 12:11: Of een te late ingreep.
@Zitvlak | 21-12-21 | 12:22: Ditmaal hoopt de BV Nederland een stap voor te blijven... ik ben benieuwd.
Maar wij hoeven dat virus toch niet te leiden?
Ik hoorde dat Omikron een nieuwe jas heeft en dat het vaccin die jas niet herkent, maar de booster herkent hem gelukkig wel. Wat ben ik ontzettend blij met de wetenschap. Veel prikplezier allemaal!
Oud vaccin in nieuwe zakken.
Zo zie je maar dat communicatie ook een vak is.
Nee, er moet een aangepast vaccin voor worden gemaakt, en dat kan vrij vlot.
Het virus in een nieuwe jas en Hugo nieuwe schoenen, een goed uiteinde!
Als die nieuwe jas maar niet tot een houten jas leidt.
Eerst even de VVD met wat schijnoppositie. Microfoon mag ook wel uit hoor.
Mevr. De Vries begint alvast een emo verhaaltje af te steken met wat ze gezien heeft in Hart van Nederland.
Tja, iemand van deze club schouderophalende managers moet nog een beetje emo hebben toch?
We zijn een ontwikkelingsland geworden.
Dan zou het in de toekomst beter moeten gaan, wat ik niet geloof.
@uisge baugh | 21-12-21 | 12:09:
Zo gaat dat met ontwikkelingslanden.
Dat krijg je als je de rest van de wereld hier heen haalt.
@Deflatiemonster | 21-12-21 | 12:20: Spijker, meet kop.
Afwikkelingsland.
Ontzettend benieuwd wat deze groep intellectuelen gaat zeggen! Spannonnnnnddd!
Ze mogen wel overuren schrijven toch? Dit is niet normaal. Vakantie = vakantie. En zoniet, dan moet het volk gewoon lappen.
REAGEER OOK