BBBabe Caroline op #1 Foplijst Beste Kamerlid
Wij delen boerderijdropjes uit!
Kijk. Ten eerste is er natuurlijk maar één echte echte lijst van de allerbeste Kamerleden en is dat de GeenStijl Lijst van de allerbeste Kamerleden, samengesteld door de allerbeste tweekoppige jury ooit, namelijk Mosterd en een dartpijltje dat liever anoniem wil blijven. Ten tweede is het idee van een cijferlijstje met meest actieve Kamerleden op basis van een paar opvraagbare cijfers niet bepaald nieuw (zie hier en hier en hier en hier en hier). Ten derde is het ook niet een heel erg goed idee, omdat de kwantiteit van iemands Kamerwerk weinig zegt over de kwaliteit. Ten vierde zou de lijst op het moment dat hij echt invloedrijk zou worden, meteen minder informatief zijn, omdat het voor Kamerleden dan aantrekkelijker wordt om dingen alleen maar te doen omdat je er veel punten op de ranglijst voor gaat krijgen. Ten vijfde is het een beetje gek dat op de site van alles staat over transparantie en openbaarheid maar wij nergens konden vinden dat het opstellen van een dergelijke lijst een van de (malle) speerpunten was in de mislukte campagne van lijst Splinter van Femke Merel van Nul Zetels-Arissen, de vrouw van 'initiatiefnemer' Frank van Kooten. Ten zesde staat Liane den Haan van Fractie den Haan op 11 en als Liane den Haan van Fractie den Haan een waardevoller Kamerlid is dan 142 andere Kamerleden dan zijn wij een vliegdekschip. Maar verder: best okee gedaan qua verschillende dingen die mee worden gerekend, leuk dat je ook zelf met die schuiven de boel een beetje aan kunt passen en hardwerkende Kamerleden altijd +100. Dus van harte gefeliciteerd Caroline van der Plas met het kampioenschap! Wij gaan Europa in! En gefeliciteerd met je 143e plaats en de Prijs van de Kinderjury Sidney Smeets! Hele lijst HIERRR.
Die 40 punten nemen ze ons nooit meer af Sid
Reaguursels
InloggenDit lijstje vertekent enorm, want bij een grote fractie worden de taken verdeeld. Bij Bij1 en BBB doet 1 persoon alles en komt dus hoog in de lijst. Als je naar de ranglijst per fractie kijkt, staat BBB op 14 en Bij1 op 16 dus totaal onbelangrijk.
Caroline is met afstand het lekkerste wijf dat we hebben gehad in de Kamer sinds het vertrek van Jeanine.
Euhhh… Nee!!
Ze falen allemaal. Deze lijst is fasenieuws.
fakenieuws
Natuurlijk prachtig om eerste te staan op deze lijst…maar als Sylvana op vier staat, dan hoef je de lijst verder niet meer serieus te nemen.
Next.
Ik weet het zeker. Caroline BBB staat bovenaan want ik ben haar grote supporter. En kan Jenny Douwes niet in haar partij komen? En ze is van Ierse afkomst dus het is Caroline (spreek uit Carolaine) en miet Carolientje.
Sinds wanneer is die Caroline ein Babe?
Ze ziet uit als een alcolistische aardappel op dunne pootjes. Bah.
Een boerin geboortig van Ierland zijn nou eenmaal zo, moet je doorheen prikken. Zij kan Mark en Sigrid laten bibberen. Dat moet je koesteren!
De jonge stemmers, die in 2017 op de gladjakker Jesse hebben gestemd door zijn zogenaamde " leuke uitstraling" weten nu dat dit de allerdomste actie ooit van henzelf is geweest.
Wat heb je aan een mooi bord als het leeg is?
Je mooier voor doen dan je bent is de grootste valkuil . Een kuil die ik velen toewens , die de dommigheid hebben om alleen daar naar te kijken en niet naar inhoud.
Waarom hebben nr 4 en 5 zwarte letters? Stelletje racisten.
lol
Juist niet. Iedereen op basis van kleur indelen is het nieuwe deugen. Vroeger was dat racisme
Dus ik dacht in een oogopslag dat het de FBI most wanted lijst was. Blijkt het nog erger te zijn...
Leuk idee maar een eerste blik geeft al aan dat het een vertekend beeld geeft. Onder aan de lijst zie je:
- Bewindslieden (uiteraard doen ze geen kamer werk)
- Leden die ziek zijn (geweest)
- Leden die pas benoemd zijn
Atje Kuiken slechts op plaats 17; had natuurlijk een plaats in de top 5 verdiend.... proessstt.
Als ik die tokkie kop zie ga ik al over m'n nek, wie verzint het om zoiets op de lijst te zetten?
Hoe zal het met Tofik Dibi zijn?
Nooit meer iets van gehoord in de media.
Werkt bij de gemeente Amsterdam..... dat zegt genoeg denk ik....
@Blonde Nel | 27-08-21 | 21:27:
Straatcoach?
@jaja | 27-08-21 | 21:30: nee, topambtenaar echt waar.
@Uw Verzekeringsadvis | 27-08-21 | 22:30: Hij is adviseur van stadsdeelvoorzitter Emre Ünver. Die twee zijn jeugdvrienden, dus klassiek gevalletje van nepotisme.
Wat een slechte lijst, zou zo bij SBS6 kunnen. Dat niveau dus.
Zitten er nou gulverdomme ook homo's in die 2de kamer of niet??
Blijf ik weer achter.. grumble..
Jullie maar lullen over lekkere wijven en ik dan?
Tieft een beetje op ja!
Kut wijven verpesten alles en altijd..
Er zit vast een man in de Tweede Kamer die jij helemaal lekker vindt, of niet? Ga je daar toch over lullen? Stoor je niet aan mij hoor!
Echte mannen komen op voor de kiezer ,maar aangezien de kiezer het nakijken heeft op alle fronten gok ik dat het zowat allemaal homo's zijn .
@Koning BongoBongo | 28-08-21 | 08:58: Dat is niet fair naar homo's toe. Waarom zou een homo niet voor de kiezer kunnen opkomen? Fortuyn was een homo. Echt waar.
@Sans Comique | 28-08-21 | 14:01:
En vergeet Rob Jetten niet. Die doet ook aan homo. En die komt ook op voor..... Laat maar. Ik zeg maar niets meer.
Kijk het is vrij simpel, van die 150 kamerleden kent de gemiddelde NLer er misschien 30 de rest zijn grijze muizen en alleen geschikt als stemvee. Daar springen dus Lientje en Silvana duidelijk boven uit, wat je daar verder ook van vinden mag, ik persoonlijk vindt beide dames een frisse wind door het door de apparatsjiks beheerste speelveld, alhoewel ik natuurlijk nooit op bv een BIJ1 zou stemmen.
30?
@Purk | 27-08-21 | 22:36: Dat zijn de dertig die gemiddeld bekend zijn. Dus iemand kent er één, iemand anders kent weer een ander, de derde kent weer de zelfde als de de een kent en zo zijn er in totaal 30 bekend. Niet alle dertig bij iedere kiezer.
Zo zie je maar dat Nederland best goede politici heeft
We hebben in ieder geval de beste leugenaar en de beste deugster ter wereld.
Als dit de "beste goede" zijn, ben'k erg benieuwd naar jouw versie van "verschrikkelijk slechte".
@Koning BongoBongo | 27-08-21 | 21:15: Trudeau is nog een graatje erger want die denkt door zijn idealen moreel superieur te zijn. En dáár zal je Rutte nooit op betrappen. Rutte is een èchte sociopaat en weet dat van zichzelf.
Wat heeft die Grinwis tot nu toe gepresteerd?
In elk geval geen nutteloze en onjuiste reaguursels.
Heeft John de Mol zich al gemeld met een nieuw format? Tering Jantje zeg, Ranking the Politicians on ice/meth.
Sidney Smeet hield zich wel heel erg bezig met zijn controlerende taak. Van jonge jongentjes. Daar is ie ook om ontslagen. Maar hij was wel heel erg toegewijd.
Je moet toch wat als je eenzaam bent...
En elke dag in de darkroom gaat ook vervelen.
En je ziet geen flikker in die darkroom...
@Grijskijkert | 27-08-21 | 21:39: Je ziet geen hand voor je ogen.
IDD de goeiste die we hebben !!, ik weet ff niet of hij nog steeds plv kamervoorzitter is. Maar nogmaals een voorbeeld voor veel
Lisa Westerveld op plek 3? Lol wut?
Lisa Westerveld van Groenlinks? Die samen met de partij keihard strijden tegen vastgoed en particuliere beleggers die meer dan 1 woning bezitten?
Terwijl Lisa Westerveld zelf ook vastgoed bezit?
Die Westerveld? Oke dan...
Hypocriet en GroenLinks gaan hand in hand.
@Osdorpertje | 27-08-21 | 21:01: Zo is het. Partij is inmiddels anti Nederland(s).
Ik zal voortaan zachtaardig over Groenlinks schrijven anders stuurt Joris mij nogmaals een week op verkansie.
Goed weekend!
Onze lijder. www.youtube.com/watch?v=z_wlQZ5N_2k
China wint.
@internetnaam | 27-08-21 | 20:45: Zie hier. De grootste racist uit de Amerikaanse geschiedenis. Stem links. Niccolò Machiavelli is trots op jullie.
@Graaisnaaiert reaguurde vorige week ergens onder een plempsel van mij dat hij bij Caroline vooral moet denken aan 'juffrouw Jannie'. Sindsdien ik ook.
De eisen zullen wel niet erg hoog zijn geweest als zelf de Groene Khmer en de oppervlakte discriminazie roepers van BIJ1 de lijst hebben gehaald. Sylvana blinkt uit in gebrek aan feitenkennis en onbeschoft gedrag.
De eis was dat je in de Kamer zat, verder niets.
Als dit lijstje zou kloppen zou het een bevestiging zijn van de theorie dat mannen geen concurrentie met vrouwen aan willen gaan en vertrekken als er teveel vrouwen opduiken. Je slaat immers geen meisjes.
Ik ben niet bang om afgekeurd te worden door vrouwen, maar ik merk weleens dat veel mannen daar als de dood voor zijn. Dat zijn dan ook vaak de mannen die mannen zoals mij dan weer gaan dwarszitten of zwartmaken omdat ze denken dat ze dan punten scoren bij de vrouwen. Nu is het ook wel zo dat vrouwen graag de controle willen hebben, en de belofte van seks of de suggestie daarvan is natuurlijk het ultieme pressiemiddel. Dus ja, veel mannen gaan daarvoor op hun knieën. Beetje zwak.
Ik wel. Met de platte hand op de wang als ze weer eens totaal histerisch alle logica en redelijkheid uit het oog is verloren.
@Leptob | 27-08-21 | 21:00:
OK wees er maar trots op.
Een speels tikkje op de bevallige derriere verder gaat het hier niet.
Gelukkig!
@VBO Onthou de dame 'ns een keertje van seks en hou dat een tijdje vol. Binnen de kortste keren zit "de schoen aan de andere voet". Dames hebben nl. net zo'n behoefte aan seks als mannen. Het idee is dat vrouwen daar zgn. minder behoefte aan hebben, maar dat lijkt dus maar zo. En ja, er zijn uitzonderingen.
@Grijskijkert | 27-08-21 | 21:44: Ik en mijn vriendin vertellen elkaar regelmatig alles over elkaars belevingswereld als vrouw of man. Soms is dat best wel leerzaam, maar vaak ook gewoon lachen. Wij kunnen dat dus gewoon hè? Ik moet écht zuinig zijn op deze!
@VBO_B_Niveau | 27-08-21 | 22:08: Daarvoor is wel zelfkennis nodig, wat vriendinnen doorgaans ontberen. Zeker, in je handjes knijpen man.
Toch leuk dat Sylvana op de lijst staan op de deugpunten te halen: de bekende zwarte gehandicapte vrouw. Veel beter krijg je het niet. Het is dat mevrouw Van der Plas inmiddels wel wat gewend is, maar ik zou beschaamd weglopen als ik met Sylvana op een lijst zou staan.
Ik vind Sylvana wel eng mager de laatste tijd.
In haar tijd bij TMF was het een lekker wijf.
@jaja | 27-08-21 | 20:38: Haar bijdrages zijn altijd magertjes geweest, hadden weinig om het lijf met weinig vlees op de botten. Nu heb je er wel een flinke kluif aan om haar hondsdolheid te kunnen tolereren.
@jaja | 27-08-21 | 20:38:
De laatste keer dat ik haar op TV zag in de TK viel dat mij ook op. Het is niet een gewoon mager zijn, dit is wat ongezond.
@jaja | 27-08-21 | 20:38: Dat gaat zo bij vrouwen met een borderline en/of narcistische persoonlijkheidsstoornis.
Simons is een ergelijke mega trut en het levende bewijs dat er zoiets is als het Peter principe.
Parels voor de zwijnen! Het Nederlandsche volk heeft de geheugenspanne van een eendagsvlieg.
*zwaait naar Pieter en Renske*
Gelukkig heb ik het geheugen van een goudvis!
*driftig mee zwaaien doet*
@VBO_B_Niveau | 27-08-21 | 20:44:
Daar in tegen heb ik het geheugen van een olifant en dat is best lastig soms.. echt lastig.
Sylvana op #4?????
Ik ben er even van tussen.
Jammer van Femke-Merel. Mooie vrouw. Ook belangrijk.
Zeker. Wel een wat gehaaste spreekster, maar we missen haar wel.
Zag er leuk uit.
Maar van partij naar partij hoppen houd ik niet van.
Een visie had ze niet echt.
Ik weet weinig van de beste mevrouw behalve dan dat ze nogal simpeltjes over komt.
Maar van harte gefeliciteerd Caroline.
Zelf rank ik Kamerleden hoog die dingen (en liefst dingen die mij aan het hart gaan) voor elkaar krijgen.
Maakt het me eigenlijk weinig uit van welke partij ze zijn.
Precies, je kunt beter mensen hebben die 'gestudeerd' over komen zoals Rutte en Kaag.
/einde sarcasme-mode
Als Caroline simpeltjes overkomt moet je of je microfoon eens aan zetten of leven volledig opgeven want dan gaat het nooit meer wat worden onder je steen.
Liefst dingen die u aan het hart gaan. En dat is nu juist het probleem in de samenleving, egoïsme. Geen middenweg, maar Chupachup, de lollie die maar blijft geven. Lekker hè?
Simpel..... je bedoelt dat ze niet om de feiten heen lult ,maar to the point is en naar jouw mening niet genoeg moeilijke woorden gebruikt ? Jij bent zeker gecharmeerd van Kaag ?
@Frau Merkel | 27-08-21 | 20:34:
Afgaande op je plempsels begrijp ik best dat mevrouw BBB voor jou erudiet overkomt.
Ik heb dat in mindere mate en vind haar vrij simpeltjes.
We gaan zien of ze een blijvertje is, vooralsnog is het een beweging die te verwaarlozen is wegens geen gewicht (qua zetels dan) in de schaal.
@Sinterbikske
Ik hou niet van lollies en stem op degenen die mijn belangen het best behartigt. Dat zouden meer mensen moeten doen.
@Chupa-mos | 27-08-21 | 21:14: Eens kijken naar het groter geheel levert misschien meer op.
@Sinterbikske | 27-08-21 | 21:16:
Dus jij stemt voor het algemene belang?
Proest!
Ik zie geen partij die slechts daar voor staat.
Stem gewoon wat het beste bij je situatie of toekomstvisie past, maakt mij geen hol uit welke partij dat is.
@Chupa-mos | 27-08-21 | 21:14:
Erudiet zou ik haar niet willen noemen. Ze loopt nog niet lang in de slangenkuil maar weet zich prima staande te houden, weet haar standpunt weloverwogen naar voren te brengen en lijkt redelijk wars van partijpolitiek en domme linksigheid. Daarmee laat ze het gros van de goegemeente achter zich.
Vier vrouwen in de top 5?
Dat kan alleen maar als je er heel veel voor moet doen.
#4 Simons, wat een domme, achterlijke koe.
Deze lijst is niks waard. Waarschijnlijk is hij opgesteld door de 'parlementaire' redactie van NPO/NOS.
Je kunt het niet met haar eens zijn, maar het is beslist geen domme vrouw.
Als je van selfproclaimed racism je beroep kunt maken en hiermee zelfs in de TK kan plaatsnemen ben je niet dom . Wel en draak van een wijf .
Nee ze had op 1 moeten staan. Maar ja, racisme enzo hè?
@Bigi Bana Boy | 27-08-21 | 20:30:
Zeker niet dom. Maar als jij iemand in de eerste of tweede kamer kan vinden met een lagere opleiding beloof ik een bana te eten. "Simons volgde opleidingen aan de balletacademie van Lucia Marthas en aan een kappersschool.".
Het is gewoon een sympathiek wijffie waar je volgens mij wel mee kunt lachen. Klaar. Niks meer aan toe te voegen.
Het vergelijk met een 100% safe professionele BDSM videoshoot. Hoe je alle rolverdelingen ziet, want Dom. Hou je één iemand over: Mark Rutte. Die belast je met het in de prullenbak gooien van de gebruikte condooms. Maar zelfs dat onder toezicht.
Slaap je al weken goed: het perfecte scenario met Lisa Westerveld en Sylvana Simons. Los fan alle benodigde hulpmiddelen: ik zal de laatste zijn om het incasseringsvermogen van Gert-Jan Seegers verkeerd in te schatten.
Nu wil ik wel een nachtje debatteren met de dames in kwestie en beschuit smeren.
Waar het hart vol van is, loopt de mond van over.
Zoiets?
Oja en "los fan"?
@Chupa-mos | 27-08-21 | 20:31: Los fan. De betere tikfout. Maar inderdaad: ik maak van elk CU lid een geweldige katholiek. Geef mij Carola Schouten en Nederlandje is nooit meer hetzelfde.
U wilt wel geloven dat dankzij de inkeer van Only Fans mijn leven gelukkig nu wel weer in heeft? Niet dat ik begrijp hoe social media nou wel werken, maar een kniesoor en zulks.
Als je als 1. vrouw, 2. redelijk lekker ding, 3. goed kan praten en 4. zo nu en dan het décolleté van je forse borsten laat zien, kun je volgens mij niet verliezen.
Dat gezegd hebbende, waarom niet Van Kooten, Marijnissen of Agema op 1? Ik snap niks van politiek, blijkbaar.
Het is wederom bewezen.
Smaken verschillen.
Mona Keijser zou ik best kunnen doen.
@antagonist | 27-08-21 | 20:24: Eens. Maar wel op een slechte dag.
Omdat die nauwelijks borsten hebben.
Ken je na gaan, de stand van zaken anno 2021, een boerentrien die boven aan staat, waarom, omdat men denkt dat ze eerlijk is.
Of uw verzekeringsadviseur die zuur zit te haten op GS
Het belangrijkste deel uit uw nick is weggevallen.........
Het stinkt hier naar .... vis
In de tijd dat ze op die plek zit heeft ze meer integriteitsbesef laten zien dan Rutte in zijn hele carrière.
Ze is oneerlijk want ??
@Koning BongoBongo | 27-08-21 | 21:09:
Omdat hij dat denkt blijkbaar.
Maar ja, laat maar lullen.
@Koning BongoBongo | 27-08-21 | 21:09: Dat beweer ik niet.
@prutsclown | 27-08-21 | 20:15: Lul toch niet, doe een objectieve waarneming.
@Uw Verzekeringsadvis | 27-08-21 | 22:33: jij suggereert wel degelijk dat ze oneerlijk is, stadsjochie. En je stelt dat ze een boerentrien is. Echt objectieve waarnemingen!
Caroline vind ik een leuk Kamerlid en ze draagt echt haar steentje bij maar ik zou haar niet doen. De BBB is eigenlijk het nieuwe CDA aan het worden. Ze vullen het vacuüm op dat het CDA gecreëerd heeft.
Kijk even wie er bij BBB op #2 staat.. Die wil je vast wel doen.
Overigens is Mevr. v/d Plas bij mij flink door het ijs gezakt afgelopen week, bij de ronde tafel gesprekken.
Martin Bosma op plek 92, wat een flutlijst.
Ik was de stemmingen aan het doorlezen bij ons de gemeente. Bleek ik de enige te zijn die op Bosma had gestempt. Was een beetje teleurgesteld.
@Brabeaulander | 27-08-21 | 20:12: Ik vermoed dat ik binnen mijn gemeente ook de enige ben geweest . Ik ga overigens niet meer stemmen ,je kunt stemmen op wat je wilt ,maar de uitslag blijft altijd hetzelfde .
Ik ben 48 en als ik dan Sydney zie met zijn grijze baard dan denk ik die meneer is 20 jaar ouder dan ik. Of vind iedereen die in de spiegel kijkt, zichzelf er nog jong uit zien?
48 ... Dan wordt het hoog tijd om alvast je motorrijbewijs te halen of op zoek te gaan naar een cabrio en/of nieuwe vriendin.
Er is een leeftijd waarop, als je in de spiegel kijkt, de buitenzijde van het hoofd niet meer past bij de binnenzijde daarvan.
De waarheid is hard, maar dient verkondigd te worden.
@2voor12 | 27-08-21 | 20:16: ... en een rode broek. En een felblauwe bril.
Ik vind mezelf spuuglelijk en wrakkig, maar toch moest ik onlangs mijn legitimatie laten zien aan een caissière toen ik een pak shag ging halen. Ik had echt zo iets van: Zit je me nu in de zeik te nemen? Nee, zegt ze. Ik vind niet dat jij er ouder dan 25 uitziet. En ik had juist uitgerekend op deze dag even mijn I.D. niet bij me. (Had een nieuwe aangevraagd.) Nou, bedankt voor het compliment hoor, trut!
@antagonist | 27-08-21 | 20:19: Ben 43, heb nu serieus een rode korte broek aan en een lichtblauw shirt met 3 knoopjes. VBO, wij hebben het geluk van de eeuwige jeugd met ons, Sjaak heeft pech. Geniet er van!
Ik ben 52 en kreeg vorige week voor het eerst een beetje schaamhaar.
Schrok er wel even van.
@jaja | 27-08-21 | 21:25:
Ik schrok ook, ik ben 57 en heb nog alle haren, ook op mijn rug.
Komt volgens mij vooral door die baard, dat maakt altijd járen ouder, zeker omdat een baard altijd eerder grijs is.
Geeft gewoon eigenlijk altijd een opa-effect (en/of kabouter-effect).
Kijk naar zo'n Frans Timmermans; ik kan gewoon niet geloven dat die man van mijn leeftijd is. Of kijk naar het verschil bij de koning, die heeft zonder baard ook een veel frissere/jongere uitstraling.
6 christenen in de top 10….
Bidden helpt.
Wat een flut.
Conclusie: Hoe minder zetels hoe hoger in de lijst.
Geen kartel polizei !
Beste kamerlid met SS op plek 5? Hahahahahahahahaha.
Verdorie, wishful thinking. Het is zelfs 4.
REAGEER OOK