Stamcafé. GroenLinks, homo's vs moslims: 0-1
Lullen over Nieuws
Nee, homo's en lesbienes, u bent het niet geworden. GroenLinks heeft zijn keus gemaakt. U zou denken dat u met meer bent, want u claimt tien procent van de bevolking te zijn, maar kennelijk verwacht GroenLinks toch dat er meer moslimkiezers zijn. U gaat maar lekker terug naar Homostan, met uw gelijkslachtige partnerwens. U heeft ook niets te zoeken in kalifaat Nederland. U kunt er hooguit een beetje bijgepolderd worden, maar meer moet u van ons landje niet verwachten. En het wordt niet beter. Het klimaat wordt warmer, grote delen van de wereld worden onleefbaar en daar komen al Allah's strijders al met hun geitjes de Bosporus over gezwommen. Immers, niks is minder gelijkslachtig dan een geitje.
Social
Reaguursels
InloggenIs deze kruk vrij?
5% van de mannen en 5% van de vrouwen is homoseksueel, samen is dat toch 10%?
Ik vind dat Friesland, Vriesland moet worden, maar daar zullen ze wel weer niet mee-eens zijn, denk ik zomaar.
De natuur moet hoognodig afgeschaft worden, want die is verschrikkelijk seksistisch. Overal waar de natuur zich vertoont zie je mannelijke en vrouwelijke dieren. Een tsunami van seksisme, veroorzaakt door de mannelijke beesten. Ausradieren die hap. Kaltstellen.
Daarom wil Links ook de gaskachels weg hebben. Dan moeten we alle bos opstoken.
Goedemorgen, beste lezers!
Mochten jullie je een half uurtje vervelen , dan zou je eens kunnen duiken in het mysterieuze verhaal over Gerald Cotton.
De beste man, oprichter van Quadriga (bitcoin handelaar), 'stierf' heel interessant in India en nam de wachtwoorden van zijn cryptocurrency mee in zijn graf. Ter waarde van zo'n 1.8 miljard...
Zaakje stinkt aan alle kanten, en het is geen lijklucht.
Voorbeeld met redelijke uitleg: www.youtube.com/watch?v=NMDZcbkgpJA
Ik las cryptocurry.
Hij leed aan scryptofrenie, een gevaarlijk virus wat elke keer als het regent, afhankelijk vanuit welke windrichting, muteert.
Opgelost. www.osc.gov.on.ca/quadrigacxreport/
Tags: oplichter, Ponzi, fraude
Geweldige column van Özcan Akyol in de Gelderlander:
"De woke-terreur zorgt er alleen maar voor dat mensen als ik telkens krijgen te horen dat ze anders zijn"
En:
Wat en?
Hij schrijft dat het een groot misverstand kan zijn, maar dat hij zich nooit een zwarte man heeft gevoeld.
Toch werd hij uitgenodigd voor een literaire bijeenkomst waarin ze het geluid van zwarte auteurs prominenter willen laten horen.
Özcan heeft gereageerd dat ze de verkeerde voor zich hadden.
Die begrijpt het wel. Ik moet toegeven, dat toen ik gevraagd werd voor een interessante meeloopdag (met mogelijkheden) op mijn werk, ik ook even dacht of ik dat aan mijn lichte tint te danken had.
Of ze er één zoals ik wilden:-)
Mij staat bij dat hij zeker in het verleden ook wel uit diversiteitsvaatjes heeft getapt. Hoewel me nu even geen voorbeeld te binnen schieten.
@Roos | 24-07-21 | 09:08: Die woke terreur, rust op irrationaliteit, op misplaatste gevoelens én de internet schreeuw fabriek via social media als voornamelijk Twitter - Vooral vrouwvolk laat zich hierdoor inpakken. Rationaliteit en feiten, gaan het raam uit.
In het VK zijn die mainstream lui overigens volledig wappie geworden.
@Louz, die kant neigt het op, zeker als er foto's van dat soort activiteiten voor publicatie wordt gemaakt, om te laten zien hoe ' inclusief' en ' divers' de organisatie wel niet is.
Overigens snap ik die 2 termen nog steeds niet helemaal. Ik heb steeds het gevoel dat het een tautologie is
@Roos | 24-07-21 | 09:16:
Gelukkig heb ik een anti-media verklaring ondertekend:-) Ik denk niet dat het in mijn geval zo was, maar inmiddels houden commissies hier wel rekening mee, inderdaad. Woke- terreur is een mooie term.
@Nederlandop1 | 24-07-21 | 09:15: vrouwen, gehandicapten en mensen 'van kleur'
@Roos | 24-07-21 | 09:08: Wellicht had de organisatie met “zwarte auteur” iets anders in gedachten.
Overgewaardeerde man, overbetaalde man
De column in kwestie; www.ad.nl/dossier-ozcan-akyol/de-woen...
@Dandruff | 24-07-21 | 13:15: Heb je niets aan zonder abo op het AD.
Groenlinks sie partij maakt zich toch totaal belachelijk voor het grote publiek, dit alles een piepkleine groep te bereiken.
Daarvoor worden er tien duizenden euro's verspilt om een Tram om te bouwen. Zien we Groenlinks straks nog terug na de verkiezingen?
Hun bestaansrecht komt te vervallen! ze hebben immers hun doel bereikt. Die belachelijke economie slopende klimaat milieu plannen worden uitgevoerd door het aantredende kabinet met jawel D66 aan het roer.
Kabinet Rutte 4 gaat verder met het slopen van Nederland, Mensen houden nu al geen cent meer over binnenkort kunnen ze naar de voedselbank.
De energie rekening zal gaan exploderen niet omdat er meer energie verbruikt wordt maar omdat het zo belachelijk duur gaat worden.
De houtkachel en de olielamp zal weer heel populair gaan worden. Maar daar hebben ze ook al iets op bedacht een stookverbod op houtkachels.
Gaat Nederland klaus schwab land worden "The Great reset"
Of grijpen de Nederlanders in?
Welke Nederlanders?
Er komen steeds meer 'Medelanders' die onder de streep alleen nog maar geld kosten, die vinden het prima zo. Zo lang hun opgehouden handje gevuld blijft, hoor je die niet klagen.
Nooit, er verdienen veel mensen veel geld in het Schwabbelcircuit.
@Mr_Natural | 24-07-21 | 09:06:
Ja Ja klaus schwab en zijn steenrijke vriendjes. En omgekochte politici.
@lex63 | 24-07-21 | 09:34: De weg die nu ingezet is betekent verarming, verarming, verarming en significante verrijking van de deugende happy view.
Ik lees net in de Telebelg dat 53% van de apothekers van een uitkering leven.
Zijn dat die apothekers uit Syrië?
@dathoujetoch | 24-07-21 | 08:52: Ja die apothekers uit Syrië, Afghanistan en andere geweldige mohammedaanse landen.
"AMSTERDAM - Het aandeel statushouders dat een uitkering ontvangt, is in acht jaar tijd fors opgelopen, zo blijkt uit CBS-cijfers. Van de asielmigranten die tussen 2012 en 2019 vijf jaar in Nederland stonden ingeschreven, leefde 53 procent van de sociale voorziening (16.580 personen). In de periode 2004-2011 was dit 38 procent (14.970 personen)."
Die cijfers kloppen ook niet .. Er zijn rond 2015 meer dan 100.000 Syriërs vanuit de zandbak naar hier gekomen, waarvan er intussen minimaal 70% in de bijstand terecht zijn gekomen.
Wie betaalt al die uitkeringen ? Mensen als u en ik, die de maatschappij draaiende houden. Deze demografische groep alleen al betreft feitelijk veel, veel meer, dan wat in de statistieken van het CBS wordt beweerd.
Mooi dat het kan, echter Nederland hoéft niet de hele wereld op zijn nek te nemen - Ten koste van de eigen bevolking. Diegenen die bijvoorbeeld op sociale huur rekenen, kunnen door dit asociale politieke beleid geen aanspraak doen op een sociale huurwoning. Chapeau, Rutte ! Banen kunnen ook in de vergroening gevonden gaan worden, in plaats van aan de baantjes carrousel in de asiel industrie vast te houden, voor een bevolkingsgroep waarvoor intussen genoeg feitelijke bewijzen zijn dat deze lang niet zoveel toevoegt.
We mogen het eigenlijk niet zeggen, daarom maar weer eens in de panelen van GS; ik zou zo graag zien hoeveel procent van de mensen met een niet-westerse achtergrond direct dan wel indirect afhankelijk zijn van de (handel in) 'verdovende middelen'.
Daar moet toch een hele economie rond bestaan die nauwelijks nog verborgen kan blijven? Ik bedoel, ik lees over tonnen aan onderschepte drugs, laat het een 10% zijn van wat er werkelijk door ons land gaat, dan moet er vervolgens een budget van een klein land tegenover staan. Dat kan simpelweg niet ongemerkt blijven?
Als ik zo naar de buurman kijk: twee nieuwe auto's ter waarde van twee huizen, aanbouw laten plaatsen, tuin laten verbouwen, twee deuren verderop de volgende woning (voor 'oma') gekocht, nu al een week 'op vakantie' en ik verwacht de familie pas over 6 weken terug. Werken? Nauwelijks, buiten de vele schreeuwende telefoongesprekken (in keelklanken) in de tuin op godsonmogelijke tijden, soms 's ochtends vroeg thuiskomen in een splinternieuwe zwarte Vito (die verder nooit in de straat staat)...
@Nederlandop1 | 24-07-21 | 08:57: dit komt omdat ze "hier geboreren" maar wel met dubbel paspoort niet (meer) meerekenen in de statistieken.
Want als je wat oude cijfers er bij pakt blijkt meer dan 90% van de Somaliërs met een uitkering te zitten en meer dan 80% van de midden-oostiërs van graties geld te genieten.
En ik geloof niet dat die cijfers in 10 jaar tijd gehalveerd zijn, terwijl de voedselbanken een verdriedubbeling hebben.
@EEnzame SchizofrEEN | 24-07-21 | 09:02: m.youtube.com/watch?v=WLVxKFNvOns
@BrutusBosch | 24-07-21 | 09:16: Zoals ze zelf aangeven; dit is slechts gissen.
Wat wel redelijk zal kloppen, zijn de percentages op darkweb (en dat is nog maar een deel van het circuit), waaruit mag blijken dat grofgezegd de helft van alle drugs in Europa vanuit Nederland komen.
Wellicht mag geconcludeerd worden dat er dan dus geen 12,4 miljard maar eerder rond de 18 miljard in omgaan. Per jaar.
@LangeTijdGeleden | 24-07-21 | 09:03: Ze gebruiken natuurlijk de "gunstige" rekenmethode, dan lijkt het minder erg.
En in een Duitse krant staat dat de EU een militair verdedigingsproject met Turkije uit wil gaan voeren.
Best grappig, de EU die door Turkije in Rusland aangeschafte raketten gaat gebruiken.
Ik wacht eigenlijk op een mooi item over Bij1. Wat daar in die partij gebeurt is hilarisch. Pure humor. Men maakt elkaar onderling uit voor racist, beschuldigt elkaar van koloniale methodes, oordeelt dat er teveel witte mensen de dienst zouden uitmaken, Gario staat boven kritiek verheven, anders roept dat associaties op met de slechte zwarte man trope(?). Animal Farm is er niets bij. Het mooiste is ook nog dat ze daar zelf niet door hebben hoe intens gefocust ze zijn op huidskleur en hoezeer ze zelf racisten zijn. Dit is vermaak. Ik lees deze citaten van Bij1'ers met plezier. Het is nog leuker dan de kolder van FvD.
Koffie, BL?:-)
Haha graag
Zou graag eens in de BIJ1 whatsapp groep willen meelezen.
Ik zet een kannetje!
@BL, zie mijn tegel over Özcan Akyol. Hij legt de vinger precies op de zere plek
Kon ik maar een vlieg op de muur zijn bij de ledenvergadering van Bij1.
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...
Wie notuleert en turft de racistische uitspraken?
Het is puur vermaak voor de goed verstaander.
@Beste_Landgenoten | 24-07-21 | 08:46:
Ik kijk er erg naar uit. Wat vervelend is, is dat aanhangers dat andersomprincipe zo uit handen slaan, door te stellen dat het antwoord op groot onrecht gevrijwaard moet zijn van het andersomprincipe. Daarom vinden ze hun eigen uitspraken niet racistisch. Zoals Malcolm X 'andersom' segregatie wenste. Maar goed, we zitten klaar voor de grote racisme show.
Goedemorgen,
Word het straks een warm broodje 'R de Vries" of blijft het een broodje "van Gaal"?
Liever een Peter R. de Vrieslolly graag.
Ik heb een Liebherr PRDE vrieskist besteld.
Ook wel bijzonder hoe makkelijk Bij1-leden er mee weg komen met het roepen van minder, minder blanken.
Ze klagen over blanke advocaten omdat ze blank zijn, ze klagen over blanke partijleden omdat ze blank zijn.
Het mag allemaal, eenzijdig racisme. Een soort van zwart privilege om te discrimineren.
Goedemorgen! Duitsland komt vanaf dinsdag met niet malse inreisregels voor de Hochrisiko Kaaskoppen. Lijkt me terecht.
Och, ik werd vd week staande gehouden ad grens... de Duitse agenten vinden het wel ok; 'Alles klar"... Ik schrijf hier over Venlo/grens. Waar ze wel intresse in hebben zijn Pools/Bulgaarse/Roemeense kentekens. Die gaan stevast ad kant. Strakjes weer de grens over, ik ben benieuwd. (ik ben gevaccineerd)
Eigen schuld. Onze buren pakken het prima aan
Jep. Een volk met "scheit aan alles" als motto kan je beter niet over de vloer hebben.
@TmC | 24-07-21 | 08:40: Het is zaterdag,.. ga eens kijken hoeveel Duitsers Nederland binnen stromen.. Een veelvoud van Nederlanders naar DE.
Je moet wat over hebben voor je principes als anti vaxxer. Zoals internationale paria zijn. Het kost wat, maar je hebt ook wat.
@horsteknots | 24-07-21 | 08:44:
Hier rijden genoeg Duitsers. De jaarlijkse bezetting is gestart. Prima volk overigens.
@Beste_Landgenoten | 24-07-21 | 08:50: haha nee gevaccineerd zijn heb je wat haha
@dathoujetoch | 24-07-21 | 08:21: Slechts 49% is gevaccineerd. Lees even het artikel in Der Spiegel "Herd immunity is impossible. Now what?" Het gaat over de illusies die men hanteert en de totale fuck ups.
Ik kijk vaak op Weeronline voor de weersverwachting. En dan worden er verwachte temperaturen vermeld.
En een 'voelt als' temperatuur.
Vanmiddag verwachten ze dat het hier 23 graden wordt. En die 23 graden --voelen-- als 24 graden, staat erbij.
Wat heb ik aan die informatie?
Pagina opvulling, mebie
@Zitvlak | 24-07-21 | 08:00: Meteo-tines , nieuw en veel info.
Google zegt tegen vanaf 1400 en onweer vanaf 2000. Buienradar zegt hele dag droog, afven toe bewolkt. You do the math.
@Jos Tiebent | 24-07-21 | 08:10: Tegen = regen, afven = af en. Nog dikke vingers van gisteren.
Toen gevoelstemp erbij kwam voorzag in inflatie in de weerberichten. Gevoelstemp is voor de watjes en klimaatgekwetsten.
Zaterdag ochtend geeuw, kom ik mevrouw takkenbos tegen , schrok me wild, das niet van opwinding, zonder de takkenbos is het een mooie gilf, de oudjes willen ook wat.
Ik kom mevr h ook wel eens tegen in de badkamer s'morgens.
Ik ook, in het doucheputje.
'Gooi er eens een zeeheld uit en vernoem een straat naar Peter R. de Vries' vinden nabestaanden en anderen.
Wat een lef. Daar komt gedoe van. Straten vernoemen naar blanken past gewoon niet meer in de huidige tijd. Zien ze dat nou zelf niet?
Het is de bedoeling dat er straatnamen komen die zwarten eren, zoals het Moriaantjehof. Het vernoemen van straten naar blanken is gewoon voorbij.
Taghisteeg of Taghimarkt bijvoorbeeld, is best inclusief.
Ik zou zo'n allochtonenwijk (Bijlmer-Centrum of zo) in het geheel hernoemen. Peter R de Vries-kwartier of zoiets.
Peter R was dus niet de enige narcist in zijn familie.
@steekmug | 24-07-21 | 07:38:
Lenie van de Taghistraat.
@Mr_Natural | 24-07-21 | 07:57: Wat een takkenstreek van jou. ;)
@Mr_Natural | 24-07-21 | 07:57: dat zou in Utreg moeten zijn, toch?
Ik mis wat gevoel voor proportie bij de familie De Vries.
@Mr_Natural | 24-07-21 | 07:57: Waarom niet die hele kutstad Peter R. de Vriesdam noemen?
Maak straatnamen van de mensen die in Nederland leven. Helden bestaan niet.
Een standbeeld is alleen leuk als je er een muntje in kan gooien voor wat goede raad van Pater...
@neonreclame | 24-07-21 | 08:32: Papier hier, papier hier?
Maar even zonder dollen van mij mag er een straat naar Peter r genoemd worden bij voorkeur de straat waarin hij werd vermoord zodat we de kansenparels die dit geflikt hebben nooit zullen vergeten.
Een straat vernoemen naar PeterR, met ergens een monument? Doet me denken aan de doorgedraaidheid van Jordy C. om te verlangen dat Schiphol vernoemd zou worden naar ene Joh. Cruyff. Intussen klaar mee met die ' helden'-verering, is dat wel woke eigenlijk?
Vandaag de Ledenvergadering van Uit1,.. maar of we te weten krijgen wat die ouwe friemelaar gedaan heeft, dat is een 2de. Ik ben benieuwd.
Ze zijn er nog in de galeria's maar het worden er wel steeds minder door de toegenomen obese westerse levensstijl,slanke poolse dames zonder botox in strakke kleding, youtu.be/7iYpboTjtoQ
Twee Haagse agenten buiten functie gesteld na 'ernstig plichtsverzuim'
nos.nl/artikel/2390526-twee-haagse-ag...
Twee maar? Na al dat geweld tegen demonstranten. Zal je zien dat die twee ook nog eens geschorst zijn voor iets dat niks te maken heeft met het geweld tegen demonstranten.
Slachtoffers 'München 1972' herdacht bij opening Spelen: 'Kon het niet geloven'
nos.nl/tokyo2020/artikel/2390518-slac...
Misselijk hoe de NOS misbruik maakt van die walgelijke terroristische aanslag op joden. In heel het artikel komt het woord "jood" niet voor. Het waren zelfs geen Israëliërs benadrukt de NOS. Het waren olympiërs.
In his autobiography, Abu Daoud writes that Arafat saw the team off on the mission with the words "God protect you.
en.wikipedia.org/wiki/Munich_massacre...
Arafat, de held van Kaag, de held van onze minister voor buitenlandse zaken, wenste de terroristen geluk voordat ze afreisden naar München.
Islamisering in actie. Triest, he. Wat gaat de wereld hard achteruit. En.op 4 mei staan ze er weer....
"Duitse presentatrice smeert modder in gezicht om verslaggeving overstromingen ’authentieker’ te maken"
- Telegraaf online -
Alles voor het effect. Typerend voor de wakkere generatie?
Waarom noemt de Telegraaf haar een presentatrice en niet een journalist?
Wakker alles voor de socials en de deug punten.
Het is één grote poppenkast. Die Duitsers zijn wel van het vergroten. Als dat daar gebeurt, dan hier toch zeker ook. nos.nl/l/2367971
- Telegraaf online -
/me modder over laptop gooit
Je bedoelt Wokere generatie?
En dan nu nieuwe lyrics van een hit:
Baby, I love your intestines
You must think that I'm beautiful
Ooh - storms
Chatting at night
I found the bowel for me
I've been hearing lungs
Everyone is deuteropathy sometimes
You don't wanna be intestinal like me
Credit: www.song-lyrics-generator.org.uk/line...
Speciaal voor @Mickey.
ELO - Strange Magic, Electric Light Orchestra 1976.
www.youtube.com/watch?v=p7I4ek0R3Vk
Ik ga naar bed.
Wijze dame, Ly ;))
Trusten, fijne reaguurvriend, slaap lekker. En je weet het. ;-))
Speciaal voor @Basil en @Mickey.
Ciao Italy Ciao Amore - Ricchi e Poveri (1983).
www.youtube.com/watch?v=GgwwKiw4EfQ
Basil, bij dit linkje hoort een Bellini, vind je niet? Hint hint!
@MickeyGouda | 24-07-21 | 05:36:
Die kan ik zelf nu ook wel gebruiken.
Loopt dufjes naar de keuken.
@BC
Schitterend, vooral die clip.
Ook belangrijk dat het bestaat:
24 hours of black screen. In HD.
www.youtube.com/watch?v=AjWfY7SnMBI
Alles wat snel gaat en ook vliegt, dat vind ik geweldig.
Ik heb het nu over dat ding op 4 wielen wat snel gaat.
Komt ie.
Drive (2011) - Opening Credits Scene - Car Chase.
www.youtube.com/watch?v=ZHYaj6EHfJg
Maar deze film is een klassieker, hier begon het, al die films die ook hierna kwamen, namen dit over ( tenminste, dat probeerde zij ), maar dit is ongeëvenaard.
Bullitt (1968).
www.youtube.com/watch?v=FJZ-BHBKyos
Als je nog wat van Nieuw Zeeland wil zien is Shaker Run (1985) wel wat voor je.
Gofferdoemme! Dat is een hele goede film inderdaad!, de soundtrack is ook meesterlijk!
youtu.be/MV_3Dpw-BRY
Dit is thans de wereld waar we in leven.
Jamiroquai - Virtual Insanity (Official Video) 1996
www.youtube.com/watch?v=4JkIs37a2JE
trouwens briljante parodie van Family Guy
www.youtube.com/watch?v=arnF_g7_TKE
Doet me denken aan die Cube films.
Basil Fawlty | 24-07-21 | 04:16,
Zijn collectie qua Ferrari`s is nagenoeg niet te overzien.
@Bad - Casey | 24-07-21 | 04:30:
Aston Martins, Porsches etc. Die smurf houdt van snelle bolides. Maar zoals vele Engelsen betaamt. Bijzonder aardige vent, down to earth en maakt goede muziek.
Jamiroquai - White Knuckle Ride [Official Video]
www.youtube.com/watch?v=k_bQ0h85gY8
In een peiling van mei 2021 sprak zich 83% van de ondervraagde Japanners uit tegen het laten doorgaan van de Olympische spelen. En dat was niet de eerste peiling waaruit bleek dat een overgrote meerderheid daar die spelen niet wil.
In ZeitOnline las ik dat daaruit zou blijken dat Japanners xenofoob zijn. Ik zelf denk eerder dat daaruit blijkt dat de Japanse regering en het IOC lak hebben aan wat de meerderheid van het Japanse volk (en van welk ander volk dan ook) wil
Boeie, je schoonzus hadden we het over. Kan wat gemist hebben.
@TheOne48 | 24-07-21 | 03:53: Die ademt nog steeds. Heb je trouwens al twee dagen geleden geantwoord over haar toestand.
@WirMachenMusik | 24-07-21 | 03:55:
Koele reactie, maar ok.
@WirMachenMusik | 24-07-21 | 03:55:
Sorry, gemist.
En dat Jappen een soort Nederlanders zijn, die massaal op partijen stemmen waar ze het niet mee eens zijn en dan 4 jaar lang gaan lopen klagen over het gevoerde beleid. Ad infinitum.
@WirMachenMusik
Ik heb een paar jaar voor een Japanse bank gewerkt als trader (toen de grootste bank ter wereld met als eerste een eigen communicatie sateliet en de huisbankier van de keizer). Een van de belangrijkste dingen die ik toen als jonge twintiger heb geleerd? Als er een volk lemmingen zijn en met plezier de afgrond inlopen zijn het de Japanners. Altijd de leider/baas volgen en nooit zelf nadenken of improviseren. Die gedachte zit er al in 2500 jaar ingeramd. Ongelooflijk aardige mensen maar vraag ze niet om buiten de lijntjes te denken. En de corona hysterie die er nu in Japan plaatsvindt verbaast mij dan ook totaal niet. Zo zijn ze. Hun cultuur heeft ze zo getraineerd. Mondkapje net onder de neus? Japans mopsje komt uit het niets om je te attenderen dat het toch echt over de neus moet. En het ziet er lief uit maar als je met ze moet werken is het bloedirritant die kruiperigheid. En ze weten niet beter. Dat is hun wereld. Slimste is om dan niet als een Hollandse boer arrogant te zijn maar om het te accepteren en weg te gaan. Dat heb ik dus gedaan. Wel een mooie tijd gehad en veel geleerd.
@Reaguurdeskundige | 24-07-21 | 04:05:
Klopt. Maar ze klagen niet openlijk en zeker niet tegen "vreemden."
Kleine anekdote en dan ga IK effe richting bed.
Ik had een Japanse collega, USD/JPY forex handelaar. Minami san. Ongelooflijk aardige vent en op z'n klassiek Japans, kettingroker. 5 jaar ouder dan ik. En hij vertelde mij ooit, hij was zo blij om in Nederland te wonen. Vanaf Amstelveen naar de bank was 15 minuten. Tokyo? Anderhalf uur met de trein en dan 30 minuten met de metro en dat is nog steeds Tokyo, Zo groot is die stad. Hij begon op de dealingrrom in Tokyo om 7 uur 's ochtends en werkte tot 9 uur 's avonds. Vaak nam hij dan niet eens de tijd om naar huis te gaan maar sliep dus onder zijn bureau. En dus goed voor 2 pakjes peuken per dag en een shitload aan sushi. In Nederland was hij zo blij totdat de dag kwam dat hij terug moest. Heb zelden iemand zo zien huilen want hij wilde niet terug na Nederland maar hij moest. En ondanks dat hij redelijk vrijgevochten was qua persoonlijke gedachten en met ons zo vaak dronken was geworden, plezier had gehad volgde hij blind Tokyo hoofkantoor hun orders. Zo werkt het in Japan. En ik moet toegeven als ik het Sakamoto nummer hoor (losstaand van de film) moet ik altijd aan mijn oud collega Minami san denken en dat ik bier dronk en hij katje lam van de whisky werd (zijn lengte 1.65) want Japanners zijn niet goed met sterke drank (genetisch, geen grap). Mooie tijd en ik hoop dat het goed met hem gaat.
www.youtube.com/watch?v=T8JdWs3jtcs
Jammer dat Brante & Immink maar enkele duizenden views/luisteraars hebben en een "Humberto" honderdduizenden. Dit is veel amusanter.
Alan Parsons Project - "Old and Wise" - Lyrics on screen
www.youtube.com/watch?v=-4HI1_LTWIk
Fijn weekend lieve hetero's en homo's, het mag allemaal in dit land.
Laat ons dit nooit afnemen.
De_Denker | 24-07-21 | 03:21,
Mooi.
Klinkt ( nog een keer ) als Kayak .
@Bad - Casey | 24-07-21 | 03:44:
Royal bed bouncer.
@De_Denker | 24-07-21 | 03:22,
Nooit beste, slaap fijn :).
@TheOne48 | 24-07-21 | 03:46,
Op jou heb ik gewacht.
Voor een nummer speciaal voor jou, namens mijn broer.
@Bad - Casey | 24-07-21 | 03:48:
Okeej?
@TheOne48 | 24-07-21 | 03:49,
Manfred Mann - Blinded by the Light.
www.youtube.com/watch?v=lcWVL4B-4pI
;)
@Bad - Casey | 24-07-21 | 03:53:
Mooie, jeugdherinneringen.
Broertje van jou is superlief, thx!
@TheOne48 | 24-07-21 | 04:00,
Sowieso, graag gedaan.
Mijn broer had erover nagedacht en die komt met dit nummer....
Muzikant pure sang, ik had er nooit opgekomen, dank je wel " The One ".
Mijn broer wenst jou en jouw vrouw heel veel sterkte.
Je bent een topper voor ons.
@Bad - Casey | 24-07-21 | 04:05:
Jullie zijn toppers voor mij, never forget!
@TheOne48 | 24-07-21 | 04:12:,
Heel veel X
Pluck that funky guitar! ;-) Mooie klassieker.
Inner city New York band Odyssey
Inside out (1982)
www.youtube.com/watch?v=LIXK6u2bHTg
Geweldige song
How to impress a woman
m.youtube.com/watch?v=Nxgm27oWu3s
Zal je vertellen. De eerste die klassiek als humor bracht was Victor Borge (né Rosenbaum). Briljante Deense pianist die graag om zichzelf mocht lachen (oy vey).
www.youtube.com/watch?v=dKeqaDSjy98
@Basil Fawlty | 24-07-21 | 03:26:
Die André Rieu kan er ook wat van, echt klassiek geschoolden gruwelen maar vind het wel wat hebben..
Deksmaat | 24-07-21 | 03:14,
Zo dus.
Humor is alles en nog eens voorzien met een hoogstaande niveau qua muziek.
Matroos/Deksmaat, dank, ik heb hem opgeslagen ;)
@De_Denker | 24-07-21 | 03:39:
Mwaaaah, laat ik die nou net uit een grijs verleden redelijk goed kennen oet Mestreech,. Weinig humor aan. Die hele familie nam zichzelf veuls te serieus. Pa vroeger als dirigent van het Limburg Symphonie Orkest en zoon dus de bekende kunstemaker. Heb ze nog nooit een rondje zien weggeven in de kroeg maar wel poseren. Typische Mestreechse breidzeikers. Niet de leukste mensen om mee te gaan stappen of om te gaan. Centenfuchsen zoals ze die mensen in Limburg noemen. Alleen maar bezig met zichzelf.
Vanavond stond er op de achtergrond de film The Titanic op. Dat is de 1% homo in me, wat was en is Leonardo DiCaprio een knappe vent.
Titanic - My Heart Will Go On (Music Video)
www.youtube.com/watch?v=3gK_2XdjOdY
Overpeinzingen.
Ach ja Groen Links. Dat zijn toch de luitjes die met andermans centjes en betaald met een dik salaris de wereld willen redden door vooral die ander een poot uit te draaien?
En die ander het leven onmogelijk willen maken en vooral het zwijgen op te leggen?
Ik weet niet of er enorme bedreigingen zijn door klimaat of vervuiling. Maar mocht dat zo zijn dan zal het mij niet meer raken als ouwe lul. Ik ben allang in de biomassa centrale geflikkerd mocht de ellende beginnen.
Toch doet het mij dan deugd dat na mijn verscheiden al de betweterige Groen Links luitjes een verdomd ellendige toekomst tegemoet zien. Geen klimaat rampen en ze zijn volslagen belachelijk. Wel klimaat rampen en ze mogen surfen over Dante's inferno.
Für Frauen ist das kein Problem. www.youtube.com/watch?v=GYjTNIgkRZg
Overigens amigos was eergisteren effe bij de Appie en dan hoor je muzak. Maar ik hoorde een nummer zo maar dan ook zo slecht op de achtergrond. Een of andere idioot die onsamenhangend wat teksten zat te schreeuwen en uitkwam op "Dansen aan de zee! Dansen aan de zee!" Holey fuck, ik ben veel gewend qua muzak in supermarkten maar dit deed echt pijn aan mijn oren. Welke mafkees dacht ooit dat het een goed idee was om deze absolute rommel op te nemen en te verspreiden? Als je een hardcore mocromaffia joker aan het praten wil krijgen dan moet je ze dit nummer laten horen. Ze zullen na 2 keer dit nummer te hebben gehoord gaan praten. Mijn god wat een troep.
Binnenkort verplicht, oordopjes ipv mondkapjes.
@TheOne48 | 24-07-21 | 02:47:
Ik ben eerlijk. Heb dus effe gekeken welke mafkezen die rommel hebben gemaakt. De Zeeuwse band BLØF. Zompige provinciegrond waar Balkenende vandaan komt en waar de zee grijs en woest is volgens BLØF. En jaja effe om Sylvana Simons te jennen. De thuishaven van de meeste slavenschepen? Niet Amsterdam maar.... Middelburg. Dus Sylleke, werk aan de winkel meiske. (Bron: Geschiedenis van de Nederlandse slavenhandel. Piet Emmer)
Op 538 kunnen ze er soms ook wat van hoor. Meestal wel ok, maar zo nu en dan ... Iets over hyperventilatie en ik wil een relatie ofzoiets. Tja, het rijmt, ongeveer, dus dan vindt men het blijkbaar voldoende om het de ether in te slingeren. M'n tenen staan er nog steeds krom van.
Dat uitluisteren van @Brante & Immink duurde helaas wat langer dan ik had verwacht ( gezien mijn reaguursels ).
Ik heb wederom genoten.
Dit nummer is speciaal voor @Brante, maar dan even wat anders ;)
Robin Gibb - Juliet/Julia 1983.
www.youtube.com/watch?v=yoT46dYym_U
Proost !
THE BEE GEES "I STARTED A JOKE" 1968 HQ AUDIO
www.youtube.com/watch?v=jrg1UAixGaM
Maar laten we de vrolijke noot erin houden, deze oude bok begint meteen mee te swingen bij deze:
Bee Gees - Stayin' Alive (Official Music Video)
www.youtube.com/watch?v=fNFzfwLM72c
Moet bekennen dat ik ook regelmatig in homo disco's kwam, voor de muziek en voor de vrouwen, homo's vonden mij een knappe vent en ik legde het dan aan met die vriendinnen die er ook vaak bij waren ;)
Wat zeg ik nu weer... 99% hetero en 1% homo.
Bee Gees - Night Fever (Official Music Video)
www.youtube.com/watch?v=SkypZuY6ZvA
@De_Denker | 24-07-21 | 02:47,
Heerlijk, vandaar jouw nick ;)
Ik had ook altijd last van hetzelfde geslacht en ik kwam ook in bepaalde clubs.
Maar zij lieten mij wel in mijn waarde als hetero zijnde, als ik dat had aangegeven, ik vond het evengoed een mooie tijd.
Dat mes " snijdt immers aan 2 kanten ".
@De_Denker | 24-07-21 | 02:50,
Ik weet het niet echt, ik vind namelijk heel veel mensen niet knap, maar dat gaat dan ook gepaard met hoe men overkomt op mij.
Ik kan wel zien welke mannen knap zijn, dat zijn er weinig in mijn beleving.
V.w.b. de vrouwen, dat zijn er even wat meer, maar uiteindelijk ben ik selectief, ik houd van dames, meer niet ;D
@Bad - Casey | 24-07-21 | 02:57,
Ik zeg " Dat " bewust.
@Bad - Casey | 24-07-21 | 03:06:
Uiteraard want er zijn maar weinig knappe kerels, ben nu voor de grap voor het eerst in 10 jaar die film van @Brante & Immink aan het kijken, wel leuk op zich ;)
@De_Denker | 24-07-21 | 03:12,
Hmmm ;)
Lekkere droogkloten zijn het, ik persoonlijk vind zulks mooi.
Ik mis van Kooten en de Bie, maar zij zijn een mooie alternatief.
Slick Earth WInd and Fire. Toen ze begonnen waar ze zo psychedelic als de neten (drugs are bad mkay!) maar blijft een baanbrekendende band.
Runnin' (1977)
www.youtube.com/watch?v=Ro8K8qDsYTs
Voor @Roos die me niet kan luchten:
Lynn Anderson - (I Never Promised You A) Rose Garden (Audio) (Pseudo Video)
www.youtube.com/watch?v=KXHsWBKKNbI
Meisjes plagen kusjes vragen....
@jaja | 24-07-21 | 02:26:
Uiteraard, zo werkt het toch ?
Peter de Vries: "Wil je je staande houden in dit vak.
Ik doe het dit jaar twintig jaar. Dan kan alleen als je straight bent.
Op het moment dat je dingen doet of nalaat, die niet deugen, dan word je daar een keer op afgerekend. Iedereen komt een keer aan de beurt."
...'het er niet tegen kunnen als het gezag - waar iedereen op zou moeten vertrouwen - zélf niet deugt en liegt en bedriegt'... v.a. minuut 50
Peter R. de Vries was in 1997 te gast bij het AT5-programma Niets Nieuws in gesprek met interviewer Theo van Gogh, die uiteindelijk in 2004 werd vermoord bij een aanslag in de Linnaeusstraat.
www.youtube.com/watch?v=vbUL0oCzJvE
Een zoon van Cor van Hout was één van de 6 dragers die Peters kist droeg.
Het is een dunne lijn die misdaad...
Lekker luchtig itempje zo midden in de nacht dokteranders.
@De_Denker | 24-07-21 | 02:17:
Tsja...
Op tv pleitte een broer van Peter om een straat naar hem te vernoemen waarna een collega zei dat hij burgemeester Halsema een appje heeft gestuurd om een monument te regelen.
@TheOne48 | 24-07-21 | 02:17:
Gezelligheid kent geen tijd.
Hoe gaat het met je vrouw, kun je het handelen?
@drs.Nee | 24-07-21 | 02:21:
Zag het net bij Humberto, of er even een straatnaam vernoemd naar een zeeheld omgedoopt kan worden in de Peter R de Vries laan/straat.
Woke tot het einde.
@drs.Nee | 24-07-21 | 02:25:
Ja gezellie:)
Dat laatste wordt steeds moeilijker helaas.
Thx voor je meeleven.
@De_Denker | 24-07-21 | 02:26:
Inderdaad, die pleitte ervoor om een zeeheld weg te poetsen terwijl Nederland destijds de grootste vloot ter wereld bezat
@TheOne48 | 24-07-21 | 02:32:
Petje af. Ga ervoor zolang je het kan handelen maar cijfer jezelf niet weg. Geef bij de instantie aan wanneer je hulptroepen nodig hebt. Probeer stress zoveel mogelijk te vermijden.
@drs.Nee | 24-07-21 | 02:36:
Ik weet. Traject voor opname is al ingestart, Krijg veel steun van klein clubje familie. Maar opname word ik ook niet blij van. Dubbel allemaal.
Instantiehulp moet je je niet teveel bij voorstellen.
@the one. Ik volg je enigzins. Ik ken een beetje jouw verhaal. Ik heb respect voor het omgaan met jouw vrouw. Ik wens jullie veel kracht, wijsheid en liefde toe!
@TheOne48 | 24-07-21 | 02:45:
Begrijp het. Opname is een grote stap.
Dit nummer is speciaal voor jou en je vrouw.
www.youtube.com/watch?v=6mFsV_5fAuU
@Lady Midnight | 24-07-21 | 02:49:
Dank je Lady.
Ben toch noch ff benieuwd of je gootsteen al ontstopt is.
@drs.Nee | 24-07-21 | 02:50:
Mooi, Thx.
@TheOne48 | 24-07-21 | 02:56:
Heel toepasselijk in jouw situatie.
Sterkte en bewaar de mooie momenten.
@drs.Nee | 24-07-21 | 02:58:
Zit het nog bij beetjes af te luisteren, wil ook ff typen tussendoor, maar zeer
toepasselijk.
Afgeluisterd nu, geen woorden voor, thx
Desmond Dekker-Israelites.
Schiet zo maar in m’n hoofd.
m.youtube.com/watch?v=0wSXTN2EfRo
Lekker nummer!
Do-Re-Mi
www.youtube.com/watch?v=ALsdg_ULimA
Nog een film over drugssmokkel met een nog jonge Nicole Kidman in de hoofdrol.
Bangkok Hilton deel 1
www.youtube.com/watch?v=yHkTRIXTOZw&a...
en 2
www.youtube.com/watch?v=Z0ur2Arf1w4&a...
en de bad guy lijkt op Halbe Zijlstra,
The Serpent was ook zo'n thriller.
Slagerij van Kampen, old skool
m.youtube.com/watch?v=Ext18P_-s8w
Watusi Warrior drums
Leeftijd is een getal, mooie meid die Dolly.
Dolly Parton - 9 To 5
www.youtube.com/watch?v=UbxUSsFXYo4
Ook leuk, de sexparody 8 to 4, uit de 80'ies, toen dit soort films nog een verhaal hadden:
www.youtube.com/watch?v=l4gQQ6NE-xk
Veelschrijver Stevie Wonder (en met z'n allen hoofdshuffle van rechts naar links!)
Prima nummer.
I wish (1976)
www.youtube.com/watch?v=hYKYka-PNt0
Songs in the key of life is wel een wereldalbum.
@TheOne48 | 24-07-21 | 01:50:
Zekers.
The Charlie Daniels Band - The Devil Went Down To Georgia.
www.youtube.com/watch?v=wBjPAqmnvGA
Blijft een lekker nummer.
@Graaisnaaiert | 24-07-21 | 01:51:
Hij heeft veel meer andere betere nummers gemaakt. Heel erg populair in het zuiden van de US. Zijn volunteer Jams waren legendarisch
youtu.be/DEIUGurKEm4
Oh.... ik heb zo'n hekel aan mijn buren. Maken altijd lawaai. En de buurvrouw denkt dat ze kan zingen maar het klinkt als katten gejank. Ze waren een weekje weg.... heerlijk! Waren ze maar voor altijd weggebleven! Ik wil heel graag verhuizen en ga daar echt heel erg mijn best voordoen.
Zorg dat je een installatie hebt met voldoende decibellen en laat je buuf kennis maken met het zangtalent van Moe Tucker.
Velvet Underground - After Hours
www.youtube.com/watch?v=fND_Y6OgsDs
Niet mijn ding Arnold. Ik denk dat ik haar ga doodgooien met Leonard Cohen. Mijn favo muziek. En menigeen wordt er depressief van:_).
Geen mentale en/of fysieke kracht meer om te kwelen hoop ik.
@Lady Midnight | 24-07-21 | 01:56:
Google een stukje wolvengehuil op youtube en draai dat keihard ( of zet speakers in de schuur ) als ze weer bezig zijn:
www.youtube.com/watch?v=op7fRsvWowA
@Lady Midnight | 24-07-21 | 01:53: Einsturzende Neubauten doet ook wonderen.
www.youtube.com/watch?v=nY4LLQo20-c
Echt Graai. De wolven hoor ik 10 keer liever dan dat valse gekweel van de buuf. Plus de takke herrie die ze maken. Hoe moeilijk is het om o. a. een deur normaal dicht te doen? Alles gaat met veel geluidl
Wow... Arnold. Dat doet pijn aan de oortjes. Maar houd hem zeker als alternatief! Auch:-).
Lady M: teufel ultima mk40. Niet de allerbeste, maar by far de beste prijs/kwaliteit buren- gekmakers. En bij voorkeur dan in combi met Faith no More, the gentle art of making enemies.
youtu.be/gZfC9139G3M
Sterker: je mag ze van me lenen. Incl album.
Ik haat alle buren. Ook die van jou.
Wouw loopy. Dat is wel harde shit. Niet mijn ding. Maar als het de buuf verstomd.... ik ga ervoor:-).
Ben enigzins content. Ze houdt haar muil nu. Kan ik zo gaan pitten. Maar wat een verschrikking. En gelukkig houdt die kut hond nu ook eens zijn muil. Ook een enorme ergenis. Maar ik ga plat. Voor nu is het gelukkig rustig. Een heel fijne nacht gewenst aan al de reaguurders. Tot later!
Jij hoeft er ook niet van te houden, als de buuv het maar haat. Truste midnight!
Brook Benton - Rainy Night in Georgia
www.youtube.com/watch?v=bDRbF80NKDU
Sorry, deze live-versie heeft meer ziel:
www.youtube.com/watch?v=Qr5djzzeA3M
www.youtube.com/watch?v=nyVH0WUV7Z8 Cuby and the Blizzards - Somebody will know someday
Al iets meer bekend over de aardbeving op de Filipijnen?
Theodorik1 | 24-07-21 | 01:07,
Filipijnen, welke Filipijnen ?!
Ja, het heeft er even geschud.
@Bad - Casey | 24-07-21 | 01:11:
U bedoelt op welke van de ruim 7.000 eilanden? Luzon.
Check de Ring of Fire.
@Theodorik1 | 24-07-21 | 01:18,
Ohoh, het was als een grap bedoeld, heb ik van een oude mop.
Voorts weet ik het niet hoe de toestand daar nu is ?!
www.vice.com/nl/article/y3dxdk/verord...
"De gemeente stelt een maximum aan hoeveel toeristen elk jaar mogen overnachten in de stad."
"Overlast door toerisme is meer een aanhoudende frustratie, die blijft omdat ik de stad waarin ik woon langzaam zie verdwijnen, terwijl ik wist dat er geen langetermijnplanning was om daar iets aan te doen. We zien dat het drukker wordt, maar het lijkt alsof er niet wordt ingezien dat dit een fundamenteel probleem is dat echt aangepakt moet worden."
Waarom kunnen er wat betreft toeristen wel stappen worden ondernomen, maar wat betreft immigranten niet? De argumenten zijn hetzelfde. Nederland verandert door import van andere culturen, het wordt drukker, maar het lijkt alsof er niet wordt ingezien dat dit een fundamenteel probleem is dat echt aangepakt moet worden.
Linkse logica. Immigranten kosten geld en zijn veelal naar, toeristen brengen geld en zijn veelal prima.
Toptip. Kun je weg? Ga weg. De stad lig er thans jaren '80 verloedert bij dankzij 2 jaar GL. Onder de PVDA was het al redelijk kudt maar zij wisten wel een soortement van balans te vinden vanaf jaren '90 tot een jaar of 2 jaar geleden. Maar onder GL en ook D66 is het ze gelukt om de boel heul erg snel volledig maar dan ook volledig te verneuken. Voor mij? Salute, en ik vind het wel goed zo. Ik maak mij er niet meer druk over.
@Basil Fawlty | 24-07-21 | 01:10: Ik kom er alleen om de musea op mijn museumkaart af te vinken. Verder vind ik de stad ontzettend goor vanwege de wietgeur. Overal en nergens die smerige dampen.
@Basil Fawlty | 24-07-21 | 01:10:
Maar het stappen ga je wellicht missen.
@Krokettenfabriek | 24-07-21 | 01:13:
Die musea zijn thans heel erg eng woke, dus die kun je overslaan.
Over die wiet geur? Klopt. Ik woon 50 meter van het Leidseplein en dat iemand zo stoned als een garnaal wil worden vind ik prima maar niet om 9 uur 's ochtends. Overigens wiet is a loser poor man's drug voor zompige paupers, oude hippies, provincialen en toeristen. Als je ballen hebt , ga dan meteen voor de crack bong, crystal meth of lijmsnuiven als je jezelf naar de kloten wil helpen maar niet voor die laffe Nederwiet. Just sayin'
@De_Denker | 24-07-21 | 01:17:
Nope mate. Ik ben nog steeds te lijmen met een natte vinger om naar een goede kroeg te gaan en zeker uiteten iedere dag van de week (ben en blijf een Limbo dus zit in het bloed) maar 12/24 uur doorhalen zoals vroeger? Ben thans 52. Seen it, done it, know it. ;_))
@Basil Fawlty | 24-07-21 | 01:28:
En toch zal je misschien in dat nette Zwitserland wel eens denken; "Het is wel heel braaf hier en er mist iets."
@De_Denker | 24-07-21 | 01:40:
Begrijp wat je bedoelt mijn beste, dat gevoel had ik inderdaad laatst weer toen ik in Geneve was na een jaar of 5 maar niet in het Italiaanse gedeelte. Voelde mij daar als een vis in het water. Na 30 jaar Amsterdam en in oost/west/pijp/centrum/zuid te hebben gewoond ken ik het wel. Ik heb er heel, heel, heel erg veel plezier gehad, mijn vrouw ontmoet, carriere gemaakt, maar ik heb er nooit het gevoel gehad dat het mijn thuis was omdat ik toch in mijn hart te zuidelijk ben (niks mis mee maar dat zie je pas als je echt opgroeit. ;-)). Nu ga ik een nieuw avontuur aan met de Mrs. Gelukkig na heel erg hard werken van beiden zijn we financieel onafhankelijk dus dat helpt. Ik heb er zin in en ik zie wel waar het schip strandt.
@Basil Fawlty | 24-07-21 | 01:59:
Ben benieuwd, hou ons op de hoogte als je daar bent graag ;)
Tuurlijk. Ben er volgende week weer en dan effe serieus aan het werk daar. Shedload aan afspraken, en als het niet lukt? Niks aan de hand. Such is life. Terug naar de tekentafel.
@Basil Fawlty | 24-07-21 | 01:21:
Je wil geen verbod op drugs, maar mensen dwingen het op een bepaalde tijd te nemen?
Gaat lekker ouwe fascist ;)
Lijkt de studenten vereniging wel, dat je drinkt boeit niet maar wel met welke hand. Als toerist/dagjesmens goeie crack/meth/feth/ket krijgen is wel vrij lastig. En misschien ook wel beter voor de algemene leefbaarheid.
G'day friends. Hoop dat jullie je hebben gedragen de afgelopen week.
R&B klassieker extraordinaire als opening
Maze featuring Frankie Beverly: Joy And Pain Live New Orleans 1980
www.youtube.com/watch?v=5zsRs65a9GE
Goedenacht Basil.
Nee, haha, wat dacht je dan!
En mooi zwoel swingend nummer.
Toch gebeuren er ook nog wel goeie dingen zoals een duivel die uit een vrouwelijk geslachtsdeel gedreven wordt.
www.youtube.com/watch?v=2L4XLGVGKVc
waarom zoeken naar de uithoeken van het internet als we Knufter hebben!
Whaha! Geweldige t̶e̶l̶e̶v̶i̶s̶i̶e̶ internetvisie!
Zo ken ik Tina Turner helemaal niet.
Wat zal ze geleden hebben met een drietand in haar preut.
Ik doe maar wat.
Maar mag ik zeggen dat je dat wel heel goed doet?!
@Nuuk | 24-07-21 | 00:51:
Zenkjoeverriemutsj. Plop!
Zit voor de tigste keer Kill Bill te kijken, meer op de achtergrond aanwezig maar ik mis toch wel de excuusnegert in de film. Een Samuel L. Jackson had niet misstaan.
Ter compensatie hebben ze in deel 2 een heleboel Japannerts gestopt.
Maar die worden door één witte mevrouw allemaal in mootjes gehakt, dus eigenlijk telt dat niet.
Het blijft een prachtige film. Maar ja, wokeness…….. het zal vast verboden gaan worden, want wat jullie zeggen.
Hij is de pianospeler in de kapel. Klein rolletje
Ik zit die foto nog even wat vergroot te bekijken omdat ik het een leuke mevrouw vind.
Noem me een beetje traag, maar nu zie ik die vent in die deuropening pas.
Hahahaha!
Ja Jesse. Die hadden we allemaal niet gezien.
@keestelpro | 24-07-21 | 00:37:
Jamaar ik kon mijn leesbril niet vinden.
Aaaahh, Yasser Ferras
Voorlopige selectie van Gaal.
Jasper Cillessen
Tim Krul
Michel Vorm
Daley Blind
Stefan de Vrij
Daryl Janmaat
Terence Kongolo
Bruno Martins Indi
Joël Veltman
Paul Verhaegh
Ron Vlaar
Jordy Clasie
Jonathan de Guzmán
Nigel de Jong
Leroy Fer
Wesley Sneijder
Georginio Wijnaldum
Memphis Depay
Klaas-Jan Huntelaar
Dirk Kuyt
Jeremain Lens
Arjen Robben Duitsland
Robin van Persie
Maakt niet uit Vis! Hij krijgt zelfs van Hanegem nog wedstrijd fit!
Alles draait om teamspirit.
@keestelpro | 24-07-21 | 00:35:
We gaan van Hanegem nodig hebben, anders redden we het niet op het WK te Kater.
@keestelpro | 24-07-21 | 00:35 en @Nuuk,
Die is toch gestopt met voetballen ?!
Kunnen ze gelijk ook Neeskens inzetten.
Van Hanegem is waarschijnlijk de beste Oranje coach die we kunnen hebben!
@keestelpro | 24-07-21 | 01:15,
Heerlijk, hahaha ;)
Ik wist dat jullie beiden daar op doelde, maar soms houd ik van pesten, heel soms hoor Kees.
Het feit dat we spreken over een bikinilijn verraad stiekem dat het schaamhaar van vrouwen eigenlijk doorloopt tot aan de navel.
Ja!
Een ongemakkelijke waarheid.
keestelpro | 24-07-21 | 00:32,
Hahahaha en overlopend naar binnenkant dijen ;D
Ben in 2004 per ongeluk in Antalya beland.
Zat ik in de bus daar en liet een Turkse meid haar sleutels vallen.
Toen ze die opraapte ging haar truitje op haar rug omhoog.
Een bruine beer zou trots zijn op zo´n vacht.
@jaja | 24-07-21 | 00:39:
jaja haha
@Bad - Casey | 24-07-21 | 00:33:
Een dijenkletser!
@Nuuk | 24-07-21 | 00:50,
Hahahaha.
@jaja | 24-07-21 | 00:39,
Dat truitje was ook haar vachtje.
Hoe kom je nu in hemelsnaam " per ongeluk " in Antalya ?!
Ik denk er nu pas over na ;)))
Ik was afgeleid door dat " truitje".
@Bad - Casey | 24-07-21 | 00:54:
Een vriend van me zou er gaan trouwen.
Hij deed een aanzoek maar ze wilde niet.
Vrij lullig allemaal.
Ook mislukt.
@Bad - Casey | 24-07-21 | 00:54:
Nee, haar rug leek op een bruine beer.
@jaja | 24-07-21 | 00:59,
Op het moment dat ie daar was en iedereen over had laten komen ?!
Ohhhh, dat is echt vreselijk, niet goed voor iemands zijn/haar zelfvertrouwen als je zoiets meemaakt.
@jaja | 24-07-21 | 01:05,
Hahahaha, ik lig helemaal dubbel, ik ben een beelddenker ;D
@Bad - Casey | 24-07-21 | 01:05:
We waren daar met 25 lui en zij zei nee.
Hahaha...
@jaja | 24-07-21 | 01:10,
Nohhhh, zulks zie je alleen maar in films, das onvergetelijk, niet leuk voor jouw maat, maar ik vind zulks wel te bijzonder om niet mee te mogen maken ;D
In Turkije moet je iemand ook níet vrágen te trouwen.
@Bad - Casey | 24-07-21 | 01:13:
En het rare is dat ze een politieagent was met een IQ van 75 schat ik in.
Haar pistool lag elke avond op het nachtkastje.
Gelukkig is ze ontslagen, want als dat je aanhoudt word je niet blij.
@jaja | 24-07-21 | 01:20,
Dit wordt steeds vreemder..... ik neem aan dat deze " Bonnie " van Turkse afkomst was ?!
@Bad - Casey | 24-07-21 | 01:32:
Nee Leeuwarden.
@jaja | 24-07-21 | 02:01,
Een " Mata Hari ".
@jaja | 24-07-21 | 01:10:
Ik wist niet dat bruine beren konden praten. XD
@GeenKwijl | 24-07-21 | 01:18:
Hahaha! Daarom fixen ze dat ook altijd in Turkije.
Iemand zei het van de week al, de film " Midnight Express " is echt de moeite van het bekijken waard.
In Afghanistan hebben de stamhoofden een soort van een schandknaap, hoe fouter en hypocrieter wil je het hebben ?!
Dat ik vroeger naar Griekenland op vakantie ging, werd ik veelal lastig gevallen door Griekse ( getrouwde ) mannen, ik vond dat vreselijk, dus ik kan mijzelf enigszins voorstellen hoe dat voor zo`n jochie is.
Laat mensen gewoon in hun waarde, homo of geen homo.
Vooral als hij tegen de stroom in rondjes gaat lopen in die bajes in Midnight Express.
Maar ja op zijn Grieks heet niet voor niets zo...
@De_Denker | 24-07-21 | 00:32,
Dat die Turkse cipier hem wilt verkrachten, hij spietst die cipier zo tegen de kapstok aan, dat werd ook zijn ontsnapping.
De acteur is uiteindelijk wel aan aids overleden.
Ja dat " op zijn Grieks ", ik was er al een beetje bang voor dat zulks reactie zou komen ;D
@Bad - Casey | 24-07-21 | 00:36:
Het romantische idee van 1 keer een grote smokkel werd door die film wel even op een laag pitje gezet. Aids ja ? opmerkelijk, heeft ie toch wat opgelopen van een Turkse bubba.
@De_Denker | 24-07-21 | 00:43,
Zware film, maar een goede waarschuwing zit er idd wel in.
Ja... pffff, best wel bizar eigenlijk.
Ja, dat was ik, die dat zei. Die film is absoluut het bekijken waard. De openingsscene alleen al.
Tip voor iedereen die denkt gemakkelijk geld te kunnen verdienen als pakezel. Niet doen!
@Arnold Layne | 24-07-21 | 01:52,
Mijn excuus, maar waarvoor dank dat je het even aanhaalde.
Ik kijk ook vaak die Colombiaanse Douanes, het is ook vaak uit pure wanhoop wat deze mensen doen, die zij pakken.
Maar als je daar wordt gepakt, dan ben je zuur, voor de rest van je leven.
En idd, niet doen.
" Bezint eer gij begint ".
@De_Denker | 24-07-21 | 00:43: Nee, hij was verslaafd aan heroïne. Hij heeft waarschijnlijk aids gekregen van een vuile naald.
Men neme rabarberstelen en water, kwartiertje laten koken. Mengsel door een zeef zodat alleen het vocht overblijft. Koken zodat het rabarbervocht indikt. Meng dit met Spa rood voor de bruis.
Stop het in de koelkast.
Men nemen twee delen van dit vocht. Mix dit met een ijsklontje of twee- drie.
Zorg dat je een gin uit Letland krijgt met duindoorn. Dat hoor je goed, duindoorn. Orange besjes, groeien in de duinen. Lastig aan te komen, maar voor dit recept onontbeerlijk.
Een deel van deze duindoorngin bij de twee delen rabarbersteelsap.
Resultaat:
gadverdamme. Wat een smerig bocht. Niet te zuipen deze troep.
Mislukt. Geen aanrader.
Blijven proberen, op den duur wordt het lekker.
Gewoon meer gin erbij.
Net zo lang tot je de rjabrbrr nt meej prft.
Topidee. Ik ben havveweege
Ik dacht echt dat het lekker zou worden en ga het toch eens proberen. We hebben hier op de Wadden trouwens ook duindoorn. Op Ameland maken ze er een lekkere mosterd met duindoorn van. Ik zal dat er maar niet door mikken.
@The-loopy-cowboy | 24-07-21 | 00:46:
Broeva! Harro!
Godnondeju. Ik ga es ff in m’n tuin zeiken. Tegen de muur van de buurman, maar toch. Mijn tuin!
Bij rabarber moet je ook altijd een beetje krijt meekoken. Dat neutraliseert oxaalzuur en daarom kan er ook minder suiker in. Verder van die goedkope nepport gebruiken om rabarber in te koken en aardbeien erdoor maken de zaak af!
Hmmmm das best we topidee ja. Port, aardbeien en rabarber. Imma know what imma gonna make tomorrow.
Leuk, die tram naar het strand.
Van strand gesproken,
Roxy Music - Do The Strand
m.youtube.com/watch?v=rmr-ANvGswg
@Kapitein, kijk .. Bryan Ferry, daar heb ik toch wel een zwak voor
Let ook op Brian Eno verkleed als een karakter uit Doctor Who.
@Roos | 24-07-21 | 00:20: Deze is goed: Don't Stop The Dance www.youtube.com/watch?v=A8UWMFV7ONE
En nog wat transfer-nieuws:
Harry Kane gaat naar Man-United voor zo'n 180 miljoen.
En gaat een half miljoen per maand verdienen.
Per week.
Voor 180 miljoen! Maar dat kan toch veel goedkoper? Tickets zijn al vanaf 40 pond te koop en een retour Manchester vliegen is ook enkele tientjes. Die Kane is niet wijs!
Amy.
Hierom.
www.youtube.com/watch?v=uRHu2aNfdrg
Zoveel talent.
Zo een stem.
Zo eeuwig zonde.
Hier aan boord wordt ze nog altijd gemist.
@Kapitein Sjaak Mus | 24-07-21 | 00:24:
Hier ook.
De neefjes van Kauthar komen (als de tijd er rijp voor is) heaumos ophalen voor een mooie wandeling naar een hoog pand.
Ik had recent twee Turkse Bulgaren als klusjesman, komen uit Amsterdam. Sympathieke lui. Zegt die ene tegen mij: "wat woon je hier fijn. In Amsterdam woon ik tussen de Turken, geen Nederlander te bekennen. En het is geen goed volk. En die Marokkanen? Zigeunervolk."
Maar wat weten zij ervan? Volgens GroenLinks D66 en PvdA zijn deze mensen een verrijking voor onze cultuur. En zij kunnen het weten.
Bob Marley - Everything's Gonna Be Alright
www.youtube.com/watch?v=OD3F7J2PeYU
om in die stemming te blijven Bunny Wailer - Rise&Shine.
De tekst is ook zo ongelofelijk actueel. We've been in captivity too long, live in liberation, let the country be free!
www.youtube.com/watch?v=vADIa2ykZNc
@small_town_dude | 24-07-21 | 00:24:
Haha, vrijheid is een groot goed ;)
Moslims bepalen Groenlinks al vanaf ongeveer de oprichting. Wie kent noch Mohamed Rabbae? Gaarne bereid om boekverbrandingen te steunen en een fatwa jegens een buitenlandse auteur aan te moedigen. Toen de kritiek te groot werd, spindocterde Mo natuurlijk als een aal in een emmer snot.
Duo lijsttrekkerschap met Ina Brouwer leverde geen zetelwinst op en dat lag natuurlijk aan de feministe en niet aan de moslim.
Groenlinks plaatste de idealen reeds lang geleden in de kliko en islamanie voert al decennialang de boventoon.
Volkskrant toen: "De comb over is alsof je de kale klets letterlijk onder het tapijt veegt".
Arnold Layne | 24-07-21 | 00:02,
Ze hadden toch ook die " Singh Varma " in hun gelederen ?!
Deze club bestaat volgens mij alleen maar uit miskleunen, ken die mop van vroeger nog wel over " Singh Varma ".
" Singh Varma is dood, oh echt ?! dat zegt ze ".
Beetje lastig om je hard te maken voor de islam en vrouwenrechten tegelijk.
@De_Denker | 24-07-21 | 00:23,
Ze komen uiteindelijk met hun zelf verzonnen idealen in de knel, dat maakt het wel weer grappig ;)
@Bad - Casey | 24-07-21 | 00:32:
En ze weten er geen antwoord op, sufferds ha.
@De_Denker | 24-07-21 | 00:47,
Ik noem ze altijd " luchtfietsers " en die gasten van de D66 ook.
Oma had mij haar oorknopjes beloofd, wanneer ze dood zou gaan. Wij twee waren de enigen toen met gaatjes in de oren. Oma is al lang gelee overleden, maar ik heb de knopjes nooit meer gezien. Vanmiddag kwam de Amazon bestelling binnen, en ja echt hè, ze lijken er best wel op. De look en feel kloppen. Ik heb ze nou in. Zo heb ik oma toch een beetje bij me. De hele familie kan een dikke krijgen.
Zo is het! En zou oma er om hebben kunnen lachen?
Waarom een dikke? Zou je fam niet happy zijn voor je?
@Roos | 24-07-21 | 00:05:
Oma zou dat geweldig hebben gevonden.
@The-loopy-cowboy | 24-07-21 | 00:06:
Drie keer raden waar de echte zijn gebleven. Nee, raad maar 1 keer.
@Deksmaat, kijk dat telt!
Even in gedachten samen lachen en een blik van verstandhouding voor je zien, da's hartstikke mooi
Ik heb zo het idee dat ik begrijp wat u bedoelt. Zo heb ik slechts een foto van opa en oma, een potje bramenjam, en een stukje shirt van mijn vader die ik destijds toen ik hem vond heb moeten afrukken.
Nalatenschap, maakt het ergste in het mens los.
Gadver. Mooi kut Deksmaat. Fijn dat je toch iets hebt gevonden voor je gaatjes.
@The-loopy-cowboy | 24-07-21 | 00:14:
Hahaha lol dat klinkt een beetje raar, maar toch ehh ja. Ben er blij mee.
@GKJP | 24-07-21 | 00:12 :
Zo dan! Heftig!
@Roos | 24-07-21 | 00:10:
Jij snapt het. Helemaal.
Ja weet ik veel deksmaat. Ben blij voor je. Meen ik. En toch een klein stom grapje erbij. Twee voor de prijs van een.
Kleine herinneringen om iemand bij je te houden: prijsloos.
Oma had ze kunnen uitkiezen! Blij dat ik alleen een zelfgemaakt spelbord, een koffiepotje en een gebreide deken van opa en oma wilde. Had ik wel al vroeg laten optekenen, overigens. Hebberd dat ik ben;-)
@letopuwzaak | 24-07-21 | 00:25:
Had ze kunnen uitkiezen? Snap ik niet.
@Deksmaat | 24-07-21 | 00:33:
Ondergetekende zit op wijlen zijn vader zijn stoel, (waar mijn dochter ook op zit zodra het kan), met daarover het kleedje van opa, en daarover de door oma gebreide trui, en ik eet uit het bord die ik uit mijn ouderlijk huis meekreeg.
Meer hoeft een mens niet.
Nogmaals, nalatenschap, maakt het allerergste in een mens los....
En nu ga ik op bed, er is steeds reclame op de rechterkant van mijn scherm, waaronder schaars geklede dames.........
Jouw oma had ze zelf kunnen uitkiezen. Die je nu draagt!
@letopuwzaak | 24-07-21 | 00:46:
Ja echt! Sorry, ben vandaag een beetje traag.
Gefeliciteerd Deksmaat, ik ben blij voor je !
Amy Winehouse - Take the Box
www.youtube.com/watch?v=rv_r7CpLt_k
Proost. Op Amy.
@grapo | 24-07-21 | 00:03: Fijne meid is dood…
Flesh is the Fever - The Horrorist
youtu.be/nk0Yj_dl_BA
Top 10 classic!
RIP Amy.
Vandaag 10 jaar alweer.
youtu.be/TJAfLE39ZZ8
Echt al weer tien jaar zeg! Wat een muzikante was zij en wat een gemis.
Twee zielen, één gedachte..
@GKJP | 23-07-21 | 23:58: Yup ik zie het. Proost GKJP.
@Nuuk | 23-07-21 | 23:55: Op de een of andere manier was ze gewoon lekker. Jet zal haar talent zijn geweest. Denk ik.
Amy maakte ook prachtige ska. Hier een gastoptreden bij The Specials.
You’re Wondering Now
www.youtube.com/watch?v=W8cqq5br2YY
@Nukie , kom je gewoon met een tof ska nummer aan!
@Roos | 24-07-21 | 00:12:
Jahaaa! Maar weet je Roos, Amy heeft prachtige ska liedjes gedaan en zelfs een ska EP uitgebracht.
Deze is ook een favoriet van mij; Monkey Man
m.youtube.com/watch?v=-lEgNyJQ2is
www.youtube.com/watch?v=TJAfLE39ZZ8
Gewoon, daarom.
Want.
Ik weet het ook niet.
Neon? Jij?
Op Amy! *bwaapppp* Sister in alcohol.
@UnderTheDevil | 23-07-21 | 23:58:
Je bent ook een verslaafde die zich kapot aan het zuipen is?
@Gulliver | 24-07-21 | 00:20: Ja, en? Wappie!
@UnderTheDevil | 24-07-21 | 00:32:
Volgens mij kent hij ons.....
En dan merk je dat die bos beneden een hele lastige kuif is.
Zit onderwijl @Brante & Immink te luisteren, voor de liefhebbers,
gewoon even de cartoons " Mien de Linkse Trien " opzoeken, ik vind ze zeer treffend v.w.b. " de linkse vrouw " ;).
Zitten sterke bij ja.
"De gemeente Amsterdam heeft vanmiddag de bloemen en kaartjes in de Lange Leidsedwarsstraat opgeruimd die daar de laatste weken zijn neergelegd na de aanslag op Peter R. de Vries."
De Vries gecremeerd, kaartjes en bloemen opgeruimd, in de media verstomd het nieuws over de brute moord. Wachten op de volgende moord / aanslag waarop deugend Nederland weer kan roeptoeteren 'dit nooit meer'
Prima toch?
Er is genoeg aandacht voor geweest.
Peter R was een luis in de pels naar 2 kanten toe en dat is bijzonder.
Hij legde niet alleen criminelen het vuur aan de schenen, maar ook politie en justitie.
En dat zie ik niet snel worden overgenomen door een ander.
dan gaat grappighuis het weer aanpakken, Rutte haalt weer de onderste steen boven, en we doen een glas een plas en alles blijft zoals het was.
We liepen er langs zondag, was wel 10/15 meter breed inmiddels maar te druk om lang te blijven hangen.
Hebben we nog een link naar de Bij1 show van morgen? Vraag het voor vriendin
www.youtube.com/watch?v=26uiMJAC0ec
@Schoorsteenveger | 23-07-21 | 23:50:
LoL.
Maar tegelijkertijd, zo treffend!
@Schoorsteenveger | 23-07-21 | 23:50: Het verschil met de Bij1 freaks is dat deze freaks vaak nog heel wat konden presteren. Ik moest direct denken aan het boek "Very special people" dat ik decennia geleden eens heb gekocht (ik zie bij Amazon dat het nog steeds te verkrijgen is), waarin sommige van de personen in die video ook voorkomen. Vol met een meest ongelofelijke figuren: een man zonder armen of benen, die zijn eigen sigaretten kon rollen, een violist in het orkest van Johan Strauss, zonder armen, die met zijn voeten viool speelde, twee mannen, de een zonder armen, de ander zonder benen, die samen op een tandem fietsten en nog veel meer.
Goe dat je het zegt, dat wordt weer lachen. Ik neem aan dat GeenStijl alles op alles zet hier Inside information vandaan te plukken. Ik vermoed dat ze er een kol hebben zitten.
Waarom springt een konijn over de spoorrails?
Waarom niet?
Omdat ie niet spoort?
Om de trein niet te missen?
Waar zouden ze zijn onder de trein?
Fuck ik geef 't op. Doe maar een biertje. Proost.
@grapo | 23-07-21 | 23:43:
Omdat omlopen zo ver is.....
Mooi liefdesliedje
m.youtube.com/watch?v=vwLQw_95hX0
Oh yeah!
Ik weet niet waar die 2 het over hebben, maar zal het ze nog 1x uitleggen (over Quincy Gario), op plaats 1 staat S. Simons en op plek 2 staat die Gario, heeft niks met voorkeurstemmen van de ene of de andere te maken, mocht Simons haar zetel opgeven of plotseling komen te overlijden, dan neemt de Kiesraad de volgende kandidaat op de lijst (nr 2 dus) en krijgen we Quincy Gario in de 2e kamer.
Dan kunnen ze hem in het debat zo nu en dan echt de zwarte piet toespelen.
@Knufter | 24-07-21 | 00:02: Sylvana heeft me echt verrast met soms best sterke argumenten in het debat. Ze slaat hopeloos door, dat dan weer wel.
Q.G? Die houdt het geen twee dagen vol, met zijn woordkunsten. Wie staat er op nummer 3?
@ mickeygouda, het project heet Little C, als in klein Coolhaven.
littlecoolhaven.nl/little-c/
Wederom dank, Loopy. Mede vanwege dit soort vernieuwende projecten hou ik zo van Rotterdam. Het is een stad die altijd in beweging is,.
Eens. Ooit gestudeerd daar, terug naar de roots gegaan Ivm ruimte, nu weer in Rdam. Prachtige stad.
@The-loopy-cowboy | 24-07-21 | 00:48:
Dat hoor je niet zo vaak. Ik begrijp je keuze echter helemaal!
laatste en ieders nog een gezellige nacht.
All My Tears · Emmylou Harris
www.youtube.com/watch?v=7naQUkKKmeo
Jij ook! X
‘Avond, vrindjes! Wat gaan we dees avond weer es draaien. Ik gooi eens een gouwe ouwe erin,
Poison, prrrrodigy!
youtu.be/_mej5wS7viw
Blank en zwart, allen volkomen geschift.
Je zult maar woke zijn. Ik vind het knap. Ik heb al moeite met wakker worden.
Flock of Seagulls: wishing ( if i had a photograph of you)
www.youtube.com/watch?v=L5tNI1d5cEk
Extended version. Mooi!
TV op de achtergrond aan. Nu in het journaal item over man die zelfmoordpoeder verkocht. Minimaal 6 doden. Opgepakte man kunnen ze iig niet beschuldigen van het verkopen van nep artikelen.
Ben toch benieuwd hoe dat in ze werk ging. Hij had er 200 verkocht ofzo.. 20 euro per stuk vond ik een schijntje voor je doodswens. Maar werden er instructies gegeven. Moest die persoon het nemen en van te voren de sporen opruimen ? Waarom nu pas de doden van die 200. Waren die andere bestempeld als natuurlijke dood dan..? Welk spul was het eigenlijk
@GeenKwijl | 24-07-21 | 01:10: je kunt het ook aan iemand anders geven.
3 uur compilatie van agent Patrick van Wegmisbruikers.
www.youtube.com/watch?v=jJSxLGPVaxQ
En tsjongejonge wat een draaikonterige gefrustreerde treiterkopjes lopen er rond.
Rijden er rond. That is.
Rot op met die kammera.
Agent Patrick is een held. Zonder hem waren er veel meer fietsers dood.
Ben iets later vandaag.
Staar nog met verbazing naar de Vlaamse van Dissel, bij Humberto.
Met respect, maar welk virus heeft deze beste man in zijn mond?
Doneren via spermabank misschien?
Goedenavond allen,
twitter.com/Mienlinksetrien/status/11...
Treffender kan zulke linkse vrouwen niet omschreven worden.
Waarschijnlijk houdt ze zaad vast.
Hoe kun je door aubergines en bananen 13 kilo aankomen?
Hijs fijn!
Zoiets had ik een keer met de BBQ van mij vorige werk.
Daar wilden ze dus halal-vlees voor gebruiken omdat dat 'toch niets uitmaakt'.
Verbaasde blikken toen ik zei dat ik dat echt niet ging eten. Pas na mijn uitleg dat die dieren dus onverdoofd worden geslacht, zag je een paar kwartjes vallen.
Één collega reageerde dat hij daar nog nooit eerder bij had stilgestaan, maar wilde het toen ook niet meer eten.
@Roos | 23-07-21 | 23:36:
Het rare is dat Joden en Moslims exact hetzelfde met dieren doen als ze ze doodmaken.
En dat vanwege een boek uit de oudheid.
Het moet verdomme een keer worden gestopt.
Ik vind het best dat je dieren eet maar slacht ze humaan.
@Roos | 23-07-21 | 23:36:
Ik ook niet. Halal is ritueel slachten en daar wil ik niks mee te maken hebben. Niet met het slachten en niet met het ritueel erachter.
@jaja | 23-07-21 | 23:41:
Offeren staat me tegen om meerdere redenen. Ik vind het al erg dat er überhaupt een dier geslacht wordt omdat ik vlees wil eten (2x in de week, heb echt het gevoel dat ik dat nodig heb).
@letopuwzaak | 23-07-21 | 23:42,
Hey beste, das een tijdje geleden, alles goed ?!
Fascinerende vind ik wel, dat alledrie de geloven Abraham aanhangen, aan de ene kant maar goed ook dat " God " Abraham vertelde maar een dier te offeren ipv zijn zoon, dan zou er nu elk jaar een zoon worden geofferd.
Ja het is ook zielig, maar koeien in die in de rij staan te wachten om een pen door hun schedel te krijgen is toch ook wel een dingetje, want ook dieren voelen de dood aan.
Maar is volgens mij " humaner " dan de keel van een beest door te snijden en langzaam leeg laten bloeden.
Maar goed, ik vind vlees lekker, ik heb wel eens vervangers geprobeerd, maar dat is het toch niet.
En een mens heeft nu eenmaal vlees nodig.
@jaja | 23-07-21 | 23:41,
Ben het helemaal met je eens.
@Bad - Casey | 23-07-21 | 23:56:
Ik eet het nog 4 keer in de week.
Maar een beest de keel door snijden en leeg laten bloeden dan snap je het niet.
@jaja | 24-07-21 | 00:07,
Brrrr, heb het weleens gezien, echt heel zielig, dat leeg laten bloeden schijnt iets met reinheid te maken hebben ?!
@Bad - Casey | 23-07-21 | 23:56:
Goed! Met jou ook? Ben je weer wat boven Jan? Ik vind het al erg genoeg dat er een dier geslacht wordt, zoals in de bio industrie, maar ook hier bij de slager waar ze hun leven lang vrolijk in de wei dartelen is het slachten niet gezellig. Maar om dat te doen uit die religieuze overwegingen staat al helemaal ver van mij af. Hier komt vaak iemand over de vloer die halal vlees meeneemt, ik moet het niet en ik eet het niet:)
@letopuwzaak | 24-07-21 | 00:16,
Hey, fijn om te horen, met mij nog niet zoals het behoort te zijn, maar dat komt heus nog wel goed, even teveel tegenslagen in een behoorlijke korte tijd, 2021 is voor velen geen goed jaar en voor mij zeer zekers niet, echt heel veel pech, gaat geen maand voorbij of er gebeurd wel weer iets, maar daar ga ik jou/jullie niet mee lastig vallen.
Maar dat ene, ja dat heeft mij behoorlijk uit het lood geslagen.
Ik snap je beste Louz, maar ( misschien te persoonlijk ?!) krijg je dan geen gelul, gezien jouw belijdenis ?!
@Bad - Casey | 24-07-21 | 00:48:
Welke belijdenis?:-) Er zijn op youtube ook goede break up coaches heb ik vernomen, die kunnen wijze dingen zeggen. Misschien eens naar luisteren! Verdriet om een geliefde is een zware taak. Fijne dag, Casey!
Kwenie wat ik hier van moet zeggen. Tramlijn 1 van Buitenhof Delft naar Boulevard Scheveningen was toch altijd een bikinilijn? En waarom doet die vrouw een pruik in haar bikinibroekje?
"En waarom doet die vrouw een pruik in haar bikinibroekje?"
Ach, bij wijze van grap. Moet toch kunnen. Ze is geen 18 meer, maar mag er zeker nog zijn: mooi, aantrekkelijk, en sexy. En ik durf te wedden dat dit liedje van Dingetje niet op haar van toepassing is:
www.youtube.com/watch?v=IwQKSmrwGCw&a...
Kennis van me geeft autorijlessen. Heeft afgelopen weken 2 x meegemaakt dat een gezakte kandidaat met Marokkaanse roots de racismekaart trok. Eentje heeft klacht ingediend bij het CBR waar ook mijn kennis in wordt benoemd. Zou samen hebben gewerkt met de examinator om hem bewust te laten zakken. Dit uit racistische motieven aldus de gezakte.
Ja als je niks kan en niks lukt moet je toch iets anders proberen. En dit werkt in Nederland.
Om ‘s nachts met een audi RS6 250km/u over de A6 te rijden heb je natuurlijk wel goede autorijd-skills nodig.
Geloof er niks van, waarom zou een marokkaan bij een vieze ongelovige rijlessen nemen? Er zijn zat van die rijles types die je lekker laten cruisen terwijl zij lekker op hun telefoon zitten.
Lulkoek. Je wil juist dat ze zo snel mogelijk slagen want geen hond heeft voor z'n lol een Marokkaan in de auto.
Woke is een etterende joke.
En van groen links ga ik over de kook. Heeft u dat ook?
Hallo?
Is it me you're looking for?
@UnderTheDevil | 23-07-21 | 23:10:
Cause I wonder where you are
www.youtube.com/watch?v=fNLhxKpfCnA
Is er iemand die ooit in het stikkeduister verdwaald is, onder de vloer van zijn eigen woning.
Geen pretje, kan ik u zeggen.
Ik reaguur nog niet zo lang maar ben onder de indruk van de wijze waarop GS en een groot deel van de reaguurders de kern zien van fundamentele vrijheden en democratie.
Zo ook hier: homo’s beperken niemand, leggen niemand op ook homo te worden oid.
Moslims staan een breed palet aan vrijheidbeperkende maatregelen voor. In combinatie met geweld, discriminatie van vrouwen en dierenmishandeling bijnhet offerfeest.
GL ziet die kiezers’markt’.
De oude Rosenmoller draait zich niet om in zijn graf. Hij leeft nog en wil dit.
Goed dat je er bent.
Homofobie is helaas onder alle gezindten. Wij wonen deels in Moskou en in Rusland is er een wet die verbiedt om homoseksualiteit onder jongeren te propaganderen. In de praktijk betekend dit dat homo' m/v het in Rusland moeilijk hebben.
Homo's en lesbo's zijn geen homo of lesbo omdat een God hen dat gebiedt.
@Red Shirt Wat verdrietig. Dat moeten we in ons land voorkomen.
Ik snap echt niet dat moslims bij GL een thuis hebben gevonden.
Als Denk het handig speelt kan dit het einde van GL betekenen. Gelukkig heeft Paul Pot nog wat miljoenen in zijn ‘pot’. Het zal hem worst wezen in zijn ouwe prius.
Ja wat Tommi zegt, welkom hier. En verder gezien je Nick zou ik zeggen veel succes komend seizoen in de Jupiler League :-) toch?….. of niet?
Een juiste opmerking dat homo’s eigenlijk niet iemand iets opleggen. Ik vind die hele gender beweging dan ook iets anders, het past gewoon niet in de vaak toch wel leuke, aardige homo wereld.
En wat de meerderheid aan moslims betreft….. tja, niets aan toe te voegen.
All the gays are macho
Can't you see their leather shine
Real men - Joe Jackson
Prachtig!
Joe Jackson - Real Men (1982)
▶ www.youtube.com/watch?v=4ydOAVpVZ00&a...
Dank voor de link, Kees!
Is ook een van mijn favorieten
@Roos | 23-07-21 | 23:05:
Joe Jackson is legend!
Ik wed dat hij nu nog steeds 19 jaar oud is.
Joe Jackson - Nineteen Forever
▶ www.youtube.com/watch?v=ct1hH7h5iu8&a...
@Kees, Google hem dan maar niet want hij ziet er een beetje gek uit tegenwoordig.
Had nooit gedacht dat zo iemand naar de botox enzo zou grijpen.
Maar hé, het gaat om zijn liedjes!
@Roos | 23-07-21 | 23:17:
*Joe Jackson googlen gaat*
Ik beloof, ik zal alleen de gekste foto delen.
@Roos | 23-07-21 | 23:17:
Gewoon ZIEK wat hij met zijn uiterlijk heeft gedaan.
www.rtlnieuws.nl/sites/default/files/...
@Roos | 23-07-21 | 23:17:
Is hij echt aan de botox? Het was altijd een opvallende verschijning, maar nu ziet hij er wel wat eh, “apart” uit.
Maar goed was Kees zegt, het gaat om zijn liedjes en die zijn prachtig. Van de week nog ergens eentje gepost gewoon omdat het er weer tijd voor was.
Vooruit nog een:
1-2-3 Go
www.youtube.com/watch?v=_K6X-6NEcNk&a...
@Kees, hahaha!!
@Nuuk, ik vrees van wel. Gisteren zei ik dat ook nog over Pete Burns, die zanger was van Dead or Alive. Dat is écht schrikken!!
Ooit live in Carré gezien.
Weken op verheugd.
Hij had net Night and Day uitgebracht en ik hoopte op al die geniale liedjes. Viel vies tegen.
Man heeft de hele avond moeilijke filmmuziek zitten spelen.
Op een gegeven moment hoorde je één van zijn bandleden tegen hem zeggen "wrong key, Joe".
Toen uit de zaal iemand riep "hey Joe! Nice Lyrics!" (hij had al 20 minuten instrumentale stukken gespeeld), keek hij de zaal in, zei "you're pathetic" en liep het podium af.
Einde concert.
@Kapitein, wat een afknapper!
Een soortgelijk verhaal heb ik eens gehoord over Lou Reed die in Nederland optrad. Na een paar nummers tuurde hij eens de zaal in en besloot dat het publiek te min voor hem was, waarna hij ook van het podium verdween.
Ik hoop niet dat jij daar ook getuige van was.
@Roos | 24-07-21 | 00:03:
Die niet.
Wel eens één van mijn mijn andere helden, Van Morrisson, een heel concert met zijn rug naar het publiek zien doen. De muziek was er niet minder om, hij was goed bij stem, maar het zag er toch wat eigenaardig uit. Geen boe of ba tegen het publiek en na het laatste nummer meteen de coulisen in.
@Roos | 24-07-21 | 00:03: Ooit meegemaakt bij Iggy Pop in Paradiso. 'Meneer' was niet tevreden dus liep bühne af. Helaas voor hem stonden daar wat leden van bepaalde motorclub die hem de bühne weer op dirigeerden. Iggy heeft netjes concert afgemaakt.
@Kapitein, is dat arrogantie? Klinkt nogal respectloos, maar toch weten wij niet wat hun redenen zijn geweest. Je hebt snel de neiging om zoiets in te vullen. Opmerkelijk is het hoe dan ook en gek genoeg ook memorabel.
@Kapitein Sjaak Mus | 23-07-21 | 23:58:
Zijn eigenzinnigheid is ook zijn kracht. Ik heb hem eens een hoop liedjes van Night and Day horen spelen in totaal andere uitvoeringen. Dat was meen ik de Big World tour.
Het is wel echt een baas op het podium hoor.
@Roos | 24-07-21 | 00:03:
Ik heb Lou Reed een keer zien lachen bij een concert!! Echt waar!
Eerder wel dat strenge en chagrijnige bij een eerder concert. Dit keer was eens in Reykjavik. Lou speelde daar en ik kon zowaar nog kaartjes krijgen (een dag van tevoren!). Er komen daar niet zo vaak grote acts dus Tout Reykjavik was uitgelopen. Ik denk ook wat ander publiek dan wat hij gewend is, ook bv echt jonge mensen, tieners en er was een uitgelaten sfeer. Mogelijk dat dit hem toch even aangreep. Het was een super concert, met nog een hoop oud werk van de Velvet Underground.
Schotse humor (NL ondertiteld).
watch?v=oKMQKgSnGy8
www.youtube.com/watch?v=oKMQKgSnGy8&a...
Deze?
www.youtube.com/watch?v=oKMQKgSnGy8
Ha!
The Big Yin!
Geweldige vent.
Toen hij nog wee Billy was:
The Chaps - McRawhide
m.youtube.com/watch?v=IWMDuRZBnnw
Fast Car - Tracy Chapman (Boyce Avenue feat. Kina Grannis acoustic cover) on Spotify & Apple
www.youtube.com/watch?v=M4zCOHFrLVY&a...
Geenstijl mijn website number one,
Luv you too, youtu.be/78rds0Zbw2I
Dacht dat Patty Brard in die groep zat.
Zien ik ineens een ander kroepoekje.
In de Biblebelt kan men zich op het spreekuur laten prikken, ivm de sociale druk je niet te laten vaccineren op een prikmiddag.
Dit is ook gebeurd tijdens mazelenuitbraken bij kindjes. (Waardoor er om de zoveel tijd een gezond kind onnodig sterft of levenslang gehandicapt raakt).
En elkaar maar in de tang houden.
Wat werkt, dat werkt ook al is het met een zucht van “waarom moet het nu zo”?
Gelukkig is op de biblebelt het aandeel niet vaccineerders eigenlijk al lang een minderheid. Nog wel van enige omvang, maar het is klein en slinkt.
@Nuuk | 23-07-21 | 23:46:
Inderdaad erg goed dat ze dit doen! Maar de hypocrisie altijd.. nog even en die Biblebelt trekt bij, hoop ik. Misschien nog één generatie en dan is het merendeel redelijk 'modern'.
Heel iets anders, hoe racistisch wilt u het hebben.
Anousha Nzume heeft het over een te 'wit' bureau. Hoe dan. In Nl waar,en nu gok ik, pak m beet 15% mensen van kleur betreffen, eist Anousha dat in dit team sowieso mensen van kleur zitten! Hoezo, we zijn allemaal hetzelfde toch? In een van oorsprong wit land eist de nieuwkomer dat in alle posities gekleurde mensen vertegenwoordigd zijn. Waarom? Ik zal je vertellen waarom! Mensen zijn wat dit betreft allemaal hetzelfde. En hiermee is zij net zo racistisch als elk ander mens. Echter probeert zij haar doel te bereiken door 'het andere ras' weg te zetten als racistisch. Waanzinnig.
Misschien zijn er wel stageplaatsen beschikbaar op een plantage.
The Woke zijn zeker niet uit op een 'colorless' samenleving. Het verdienmodel is gebouwd op het uitgangspunt dat people of color een kleurtje blijven hebben. Zonder verwijzing naar pigment ben je niet tot in lengten van dagen slachtoffer van het witte complot dat tegen je is gesmeed en nog altijd in stand wordt gehouden om je buiten te sluiten. De 'whites' hebben, zo beweren the Woke, de 'blacks' als ras uitgevonden om hen vervolgens te kunnen onderdrukken, maar de 'blacks' kunnen nu hun 'blackness' niet missen om hun deel op te eisen, en noemen zich daarom nu 'Black' met een hoofdletter. Als we allemaal hetzelfde zijn en kleur er niet toe doet, als we de wereld proberen vorm te geven zoals Martin Luther King dat voorstond, tja, dan is 'payback time' onmogelijk, dan kun je als zwarte niet simpelweg de witte de schuld blijven geven voor alles wat er in je leven misging, misgaat en nog mis zal gaan.
@Schoorsteenveger | 23-07-21 | 23:02: Het is een heel erg negatieve houding: alles dat fout gaat is altijd de schuld van een ander. Als je altijd zo denkt, dan word je toch helemaal gek? Alles is altijd tegen je, je zal nooit succes hebben en als je dat hebt, dan is dat niet vanwege jezelf, maar omdat ze je succes laten hebben zodat ze het complot kunnen ontkennen. Die mensen zijn gewoon geestesziek.
@ZOMG | 23-07-21 | 23:07:
Als je in je eentje zo denkt, dan is het al gauw wrok, gram, ressentiment. Maar als je als groep die ideologie aanhangt, dan slaat het al gauw om in een agressieve houding, zoals je die vindt bij Anousha en bij Syl. Dan wordt het een verdienmodel en slaat het om in een positieve kracht, positief in de zin van pro-actief, eisend, afdwingend. Maar in de grond is het en blijft het slavenmoraal, zoals beschreven door Nietzsche, opstand der horden zoals geschetst door Ortega y Gasset.
Ik heb nooit begrepen waarom er wordt gesproken over homo's en lesbienne's. Ik bedoel, een homo is iemand die sexueLe gevoelens heeft voor mensen van hetzelfde geslacht. Zowel mannen als vrouwen kunnen dus homo zijn. Alleen worden vrouwen gespecificeerd met de naam lesbienne. Is er hier een ervaringsdeskundige die mij dit kan uitleggen?
Homo is Latijn voor mens. We weten allemaal dat vrouwen niet menselijk zijn. Vandaar de andere benaming.
Een lesbienne is een vrouwelijke lesbie
Sex versus liefde.
De term lesbisch is afgeleid van de naam van het Griekse eiland Lesbos, waar de dichteres Sappho leefde, die over de vrouwenliefde dichtte. Aldus Wikipedia.
Mijn moeder zaliger had het altijd over 'liesbessen' als ze lesbo's bedoelde.
En verder: "Ecce homo".
@Befkracht69 | 23-07-21 | 22:51:
Was er ook een Grieks eiland waar een dichter leefde die over de herenliefde dichtte?...
Een echte lesbi ziet er uit als een kerel.
Een hele echte homo is een dragqueen.
@Mokum Kosher | 23-07-21 | 22:49: alles wordt in een keer duidelijk voor me
@jaja | 23-07-21 | 23:07: Nee hoor, je hebt vele soorten en ze zijn allemaal echt. En ging je naar de Gay Palace dan had je ze voor het uitzoeken.
@Peter Emile | 23-07-21 | 23:06: Op alle andere eilanden dan Lesbos deden ze het op z'n Grieks.
@Befkracht69 | 24-07-21 | 00:04:
Weet ik.
Ben ooit shopmanager geweest bij H&M in de Kalverstraat.
Van de 60 medewerkers waren er 12 kerels en 8 homo.
Ben weleens in de Exit geweest.
Bijzonder...
@Peter Emile | 23-07-21 | 23:06:
Helaas. De journalisten in de tijd van de oude Grieken hadden het zo druk met de oorlogsverslaggeving dat het seksuele reilen en zeilen van de strijders ver onderbelicht is gebleven. Het schijnt dat ze het een en ander uitspookten met uiterst jonge jongelingen maar dat mocht geen naam hebben. En is dus nauwelijks gedocumenteerd.
De Romeinen daarentegen zijn een stuk vruchtbaarder op dat gebied: er is een verzameling van 80 obscene, humoristische epigrammen van rond het jaar 100 gewijd aan de Grieks-Romeinse vruchtbaarheidsgod Priapus, de God van de Stijve Lul. Hoe cool is dat !
@Befkracht69 | 24-07-21 | 00:36:
Het zijn natuurlijk geen video's van beveiligingscamera's maar volgens mij is er zat gedocumenteerd:
nl.wikipedia.org/wiki/Pederastie
Daarnaast was de aanleiding, net als homofilie in gevangenissen en all male setting niet de liefde voor de man maar het gebrek aan sex.
Homofilie zoals het begrip nu omvat heeft vrij weinig te maken met het verkrachten van je onderdanen ivm niet aanwezig zijn van je vrouw en minnaressen.
Karen Alexander - Fish in the Sea
www.youtube.com/watch?v=j_fnB5XxQ6U
Als ik een Marokkaantje zie met zo'n opgeschoren hoofd denk ik altijd dat is een homo, niks mis mee maar zo zien ze er uit, ik kan het niet helpen. Wel sneu voor juist voor die gasten want als ze iets willen is het wel om er niet als een homo uit te zien. Maar ja ze kunnen er ook niks aan doen.
Groenlinksvolk zijn de usefull idiots van de moslims, dit is nu echt al een paar jaar zo aan de gang. In de tijd van la' kaakklem wist men toen al dat homohaat door moslims, netjes onder het "incidenten" tapijt geschoven moest worden omdat een groenlinkser zijn broek vol schijt van de toorn van de moslims. Het heeft groenlinks geen bal geholpen, geen homo zieltjes en geen moslimzieltjes, de enige reden dat een groenlinks soms een vies vingertje in de politieke pap krijgt, is door het wanstaltige politieke klimaat waar we ons op dit moment in bevinden.
En maar vol blijven houden dat de integratie prima gelukt is.
52 jaar geleden toen ik geboren werd kwamen de eerste vrouwen naar hier.
Hun mannen werkten al kort hier.
Voornamelijk Marokkaanse vrouwen die hier al meer dan 50 jaar wonen spreken amper Nederlands.
En dan denk ik; Hoe is dat in godsnaam mogelijk?
"GroenLinks heeft zijn keus gemaakt. U zou denken dat u met meer bent, want u claimt tien procent van de bevolking te zijn, maar kennelijk verwacht GroenLinks toch dat er meer moslimkiezers zijn."
Nou, die GL verwachting is zo gek nog niet. Op dit moment nog net een beetje 'prematuur', want:
"PEW Research schatte onlangs dat er 1,2 miljoen moslims (7,2% van de bevolking) in Nederland wonen."
Maar over zeven jaar, tien jaar 'tops', zullen de moslims die 10% homo's voorbijgaan (''erop en erover'', zoals dat in de wielrennerij wel genoemd wordt), met alle 'assertieve' manifestaties van die kutreligie als gevolg.
En hier in Den Haag keurt zo'n vreugdeloos GL vrouwtje de 'zomerbenaming' van tramlijn 1 - tussen Delft en Scheveningen - te weten de ''Bikinilijn'' af.
Na alle corona-ellende van ca anderhalf jaar, na de moord op Peter R. de Vries, na het 'Pieter Omtzigt: functie elders' gedoe, na de grootste Watersnoodramp sinds 1953 in Limburg (en België en vooral Duitsland), een klein, onschuldig, zomers, woordgrapje op tram 1....... Nee, hoor, 'VERBOTEN'.
Zucht......... wat een verschrikkelijk kutland is Nederland toch aan het worden door die policor 'woke' types.
Dan maar een 'ouwe gouwe' voor het stamcafé uit gemoedelijker tijden om de zomer te vieren (disclaimer: niet voor snel gekwetste policor GL kasplantjes):
www.youtube.com/watch?v=qwIj_vuxdrQ
woke first, hipsters next
Bij mij hapert alles nu van Ziggo.
Het ligt er nog net niet uit.
En dat voor 94 euro per maand.
@jaja, mannen in de top hè ;)
@Roos | 23-07-21 | 23:08:
Ben je in de top met Ziggo?
Dan weet je iets dat ik niet weet.
Shania Twain - Don’t Be Stupid (You Know I Love You) (Official Music Video)
www.youtube.com/watch?v=eVvjKA22MYs
Goedenavond. Niet één maar twee Cello's.
Thunderstruck! youtu.be/uT3SBzmDxGk
Gruwelijk mooi, proost!
Je moet ervan houden,maar o zo mooi.
Patty Loveless "You'll Never Leave Harlan Alive"
www.youtube.com/watch?v=yqDVObM1kxc&a...
Heul mooi!
Hé kijk. Ze hebben je post van gisteren in het café gepleurt. Die meisje met dat vogel.
@grapo | 23-07-21 | 22:43:
Heb de iets langere versie gevonden(denk ik)
twitter.com/cctv_idiots/status/141850...
@komtdatschot | 23-07-21 | 22:56: Lol. Mevrouw grapo weer norsig wakker van mijn gelach. Ach.. het is urlaub. Nog een keertje dan maar. Proost !
3,2,1............
De fototentoonstelling 'Legale Liefde' over twintig jaar homohuwelijk in Nederland hangt weer in volle glorie in 020 Nieuw-West. De foto's die eerder deze week werden beklad zijn weer hersteld.
Op de foto''s waren strepen getrokken over de kelen van de geportretteerde stellen. Het leverde woedende en geschokte reacties op, onder meer van de fotograaf Ernst Coppejans. "Er is niet zomaar iemand langs gekomen met een viltstift die een snorretje heeft getekend. Hier zijn bij iedere nek strepen getrokken".
Ze hadden daar direct camera's bij moeten zetten, dit viel te verwachten helaas.
Gelukkig staat het weer in volle glorie.
Ja, gek hè? Nou nog niet bekend dat importkansenparels…….etc
De komende twee weken gaat het hierom
m.youtube.com/watch?v=tl6u2NASUzU
Big in Japan.
Hier is een term voor:
Dit fenomeen heet pinkwashing!
Ik zie hem nog staan naast zijn auto, de moslim die een kwartier lang toeterde om te laten weten dat hij er was. Tenslotte liep ik mijn balkon op en vroeg hem ermee op te houden. 'Ik weet wat voor soort jij bent', riep hij me toe, terwijl vier gehoofddoekte meisjes in zijn auto gingen zitten. En ik weet wat jij voor soort bent, dacht ik terwijl ik weer naar binnen liep.
Oudje van Danny Vera.
Danny Vera 'Ordinary man'
www.youtube.com/watch?v=w2EICSszCt4
Maakt de redactie nou bewust zo’n enorme taalfout in de eerste zin of is het lamlendigheid? Graag ieders mening!
GS staat stijf van de spelfouten. De stukjes van Feynman spannen de kroon.
Homo disco in het café.
Soft Cell - Tainted Love
www.youtube.com/watch?v=XZVpR3Pk-r8
Waarom is dat homo?
Geweldig nog steeds.
Had nooit de intentie om tijdens dit nummer mijn pot vaseline uit mijn onderbroek te halen...
@jaja | 23-07-21 | 22:37:
Mark Almond.
Niet dat ik het verder als homo zie. Het is gewoon muziek en een mooi nummer. Het interesseert mij werkelijk niets wat een artiest aan seksuele voorkeur heeft. Maar ja, dacht even wat thematiek er in te gooien.
What are the odds? Op het moment dat ik je linkje wil openen komt dit nummer langs in een TV-reclame. Synchroniciteit!
@Nuuk | 23-07-21 | 22:39:
Hahaha.
Ik dacht dat Marc ondertussen wel dood zou zijn aan drank en drugs.
Maar nee, treedt nog steeds op en kan geweldig zingen live.
Fantastisch , evenals Mark Almond
Een ondergewaardeerde zanger!
@jaja | 23-07-21 | 22:56:
Deze van Charles Aznavour is daar een voorbeeld van:
youtu.be/z4z_GsxyWig
@Roos | 23-07-21 | 22:58:
Ik had het over Marc Almond Roos.
@jaja, ja jij bent ook braaf
And Marc Almond it is!
@MickeyGouda | 23-07-21 | 22:43: welk nummer? Wat? Nieuwschierig!
@Roos @ Jaja ik vind Marc Almond ook echt een goede zanger, een geweldige stem en ook als performer.
Hier een oudje met Gene Pitney (!) Something’s gotten Hold on my Heart.
www.youtube.com/watch?v=CT4WwpLPWsw
@Nuuk, dat blijft toch ook een heerlijk nummer?!
@Nuuk | 23-07-21 | 23:11:
Gene Pitney heeft een rare stem.
Doe mij Almond maar.
@jaja | 23-07-21 | 23:19:
Dat is hier wel waar ja. Marc Almond is zo iemand die altijd een mooie stem houdt. Pitney is wel een Naam uit de rock’n Roll en is mooi hen zo samen te zien.
THE WINNER TAKES IT ALL by AlogiA / Army Orchestra / Vojkan Borisavljevic
www.youtube.com/watch?v=NE6fGlNk7sw
Het aantal mensen dat in Nederland verdrinkt, is afgelopen jaar flink gestegen, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). In 2020 kwamen 107 Nederlanders om het leven in het water.
Meer dan de helft van de Nederlanders die verdronken was 60 jaar of ouder en verreweg de meesten waren man. Uit de CBS-cijfers blijkt dat Nederlanders met een niet-westerse-migratieachtergrond een tot vier keer hogere kans hebben om te verdrinken dan mensen met een Nederlandse achtergrond.
Kijk, dus in het water ben je veilig met je Rolex.
Behalve verdrinken krijgen ze ook vaker verkeersongelukken. Gisteren nog liep er een koeltoerverrijker voor me zo de weg op. Hij keek naar me en liep gewoon door. Hij vond kennelijk dat hij voorrang had op een blanke tata. Ik remde natuurlijk, anders was er één billenwasser minder geweest, en dat wilde ik Groen-Links niet aandoen.
Statistieken zijn voor rasisten.
@Nivelleermarionet | 23-07-21 | 22:35: En meer dan de helft krijgt een uitkering, aldus onze Belgische media krant.
Ik begin langzamerhand een vorm van reversed woke-isme te ontwikkelen.
Zo heb ik laatst groentevervangers besteld in het restaurant waar we zaten te eten. Toen ze me dom aankeken heb ik maar gewoon gezegd dat ik graag nog wat extra vlees wilde.
Lol!
Ik zou haast mijn vegetariërschap opgeven om deze te kunnen inzetten.
Je bent een carnetariër of je bent het niet.
kort pittig en een bos haar uit 1970,
toch zou ik haar doen.
Sadomasochistisch of sta je al droog sinds 1970?
Je bent een viepeuk
Hoe ver kan je een bos ingaan?
Tot de helft, dan ja je er weer uit.
En jullie gaan door voor de koelkast.
Twee linkjes van sky Australië over de situatie omtrent de huidige president van de usa. Misschien kan geenstijl america watcher Spartacus een een round up doen van de eerste zes maanden.
youtu.be/rSaTXfeKFvA
youtu.be/_SzYTjyWUiU
Bedankt P.
Door schade en schande ben ik tot het inzicht gekomen dat er maar twee soorten mensen zijn: zij die het begrijpen (met gradaties daarbinnen) en zij die het niet begrijpen (idem). En met 'het' bedoel ik dan de essentie der dingen.
Birdy - People Help The People
youtu.be/OmLNs6zQIHo
Die heb een mooie stem.
Ik denk dat er 2 soorten mensen zijn: zij met humor, vermogen om te relativeren en zij die zichzelf altijd serieus nemen.
@austinhealey | 23-07-21 | 22:26:
Dit zijn voor mij in ieder geval de belangrijkste selectiecriteria. Met de laatste groep mensen is het vaak slecht kersen eten.
@MickeyGouda | 23-07-21 | 22:35: kwaad kersen eten Mickey, terwijl ik even doorloop naar het toilet.
@BrutusBosch | 23-07-21 | 22:42:
Inderdaad, Brutus. Dit is dus één van die uitdrukkingen die ik van kleins af aan fout heb horen bezigen en die maar niet uit mijn systeem willen.
Ze zingt mooi, kende ik nog niet leuk.
Kan ik wel in meegaan; sowieso snapt driekwart er niet zoveel van. Gelukkig behoor ik zelf tot die eenderde die het wel snapt.
gniffel.
twitter.com/i/status/1418328208131469...
Toch zijn het vakmannen. Dat zie je aan hun mondkapjes. Bij hen ben je veilig.
Wordt GroenLinks gesponsord door Miele?
Ondertussen in Engeland.
twitter.com/YoufeckingIdiot/status/14...
Groenlinksers beginnen al te kwijlen als ze alleen al een moslim zien. Dat is algemeen bekend: moslims moeten koste wat kost uit de wind worden gehouden. Dat is zo'n beetje het enige morele ijkpunt wat Groenlinks nog heeft.
Daar zijn ze GL zeer dankbaar voor en stemmen daarom massaal op DENK.
Ging niet goed.
twitter.com/FunnymanPage/status/14185...
Jesse staat tussen de tramdeuren.
Is dat Adèle Bloemendaal?
Strak hoor.
Wat doet Hamilton daar in haar broekje?
Nice.
Maatjes.
twitter.com/yubo_app/status/141221429...
Zoet. Welterusten.
Waarom is de bikinilijn niet geblondeerd?
Omdat het puur natuur is.
Oerbossen worden alleen geblondeerd door zure regen
Jullie missen nog een leuke feauteau vrienden: (ik mag inmiddels vrienden zeggen)
pbs.twimg.com/media/E64c6xbX0AAT396?f...
Lol. Deze completeert inderdaad.
Briljant!
Die queers worden aan de grens van Palestina al afgeschoten.
Haha! Lol.
Die foto is vast niet in Gaza genomen.
En jij Kees, jij mag zéker vrienden zeggen maatje.
Ja, leuk.
Haha
Nice.
Haha, leuk.
REAGEER OOK