John McAfee (is ge) zelfmoord
Hier jongens, een nieuwe complotzelfmoord
Social
Allround computerkoning annex allround computerweirdo John McAfee heeft zichzelf ge-Epsteind in een Spaanse cel, aldus BRONNEN op het nog niet helemaal goed gevirusscande internet. De disk doctor uit de jaren negentig die bij iedereen door z’n Windows tuurde, zou worden uitgeleverd vanuit Spanje aan de VS wegens belastingfraude en cryptoscams, maar zo ver is het kennelijk niet gekomen. We citeren Wikipedia (niet gevirusscand op woke trojans dus even ZELF ONDERZOEK DOEN):
“McAfee, sinds 2008 woonachtig in Belize, schreef in september 2012 dat hij een harem had en beweerde dat een van de vrouwen een moordenares was. Een buurman beklaagde zich er bij de autoriteiten over dat McAfees lijfwachten 's avonds gewapend over het strand liepen en dat zijn honden mensen aanvielen. Nadat in november 2012 vier van zijn honden waren vergiftigd, wees McAfee niet zijn buurman maar de regering van Belize als schuldige aan. Een paar dagen later werd zijn buurman doodgeschoten gevonden in diens huis. McAfee ontkende elke betrokkenheid en beschuldigde de politie ervan hem in de val te willen laten lopen, geld afhandig te maken of om te brengen.[3]
Begin december 2012 werd hij in Guatemala gearresteerd omdat hij illegaal het land zou zijn binnengekomen.[4] In 2020 werd McAfee in Barcelona opnieuw gearresteerd. De Amerikaanse autoriteiten verdenken hem van belastingfraude. Ook wordt hij verdacht van dubieuze adviespraktijken in de handel in cryptogeld.[5]
Op 23 juni 2021 werd McAfee dood aangetroffen in zijn cel in de gevangenis van Sant Esteve Sesrovires.”
Enorme jaren negentig inbelvibe nu. Is er een nieuwsgroep met een forum waar we kunnen inloggen voor meer details? Oudeschoolguurders, start yout 56k6’en!
Social
Reaguursels
InloggenSinds Edward Snowden de werkwijze van het NSA en de autonome federale departementen heeft bloot gelegd plegen allen, die daarvan onder ede iets weten, zelfmoord.
Wat een toeval, mensen. Doorlopen, niets te zien.
"You have succesfully uninstalled McAfee".
www.youtube.com/watch?v=bKgf5PaBzyg
Zo ken ik John McAfee, en ik vind dat dan wel leuk.
Ik weet niet of hij zelfmoord heeft gepleegd of is omgelegd. Maar tijdens corona hebben we gezien hoe kwaadaardig de overheden zijn, dus de kans dat hij door een overheid omgelegd is, is voor mij net zo waarschijnlijk als elk ander scenario.
Je moet toch wel onder een gigantische steen hebben geleefd om nu nog niet te beseffen dat overheden tot dit soort dingen in staat zijn.
Sowieso begreep ik dat hij vervolgd werd omdat hij niet al zijn vermogen zou hebben opgegeven. Ook zoiets, het gaat overheden helemaal niets aan wat iemand zijn vermogen is. Vermogensbelasting is zo crimineel als het maar kan. Belasting over inkomsten en uitgaven is prima (zolang binnen de perken), maar op vermogen is een poging burgers onder de duim en klein te houden.
John McAfee schopte net als Trump tegen de gevestigde orde, en het zou zomaar kunnen dat ze wilde voorkomen dat John de nieuwe Trump zou worden. Maar het kan ook dat een celmaat of hij toch echt zichzelf van kant heeft gemaakt. Allemaal even waarschijnlijk met die kennis die we nu hebben.
Zo te lezen verstond deze meneer niet echt de kunst van het 'waardig oud worden'. Als ik mijn oude dag sleet in Belize met een harem, zou ik dat niet aan de grote klok hangen. Lekker de boel de boel laten...
Als je dan toch al zelfmoord wilt gaan plegen, waarom dan niet meteen ook een complottheorie voeden? Als je dan toch een strijd voert tegen de overheid, is dit een manier om in al je onmacht toch de overheid nog enigszins fucken. Het is de suicide by cop nieuwe stijl.
Jaaaa uitermate verdacht weer. Maar goed, bewijs het maar.
Complottheorieën worden wel steeds luier, er wordt niet eens meer de moeite genomen om de reden van complot te verzinnen. Bij Epstein is er nog een mogelijk motief voor hoge lieden voor kennis die hij had, McAfee had alleen geld en interesseert de VS verder niks. Not this shit again, zullen die denken, die hadden hem veel liever levend gearresteerd en geld afhandig gemaakt (terecht of onterecht qua belastingontduiking, geen zin om uit te zoeken). Los van wat er gebeurd is, dat hij gek was en zelf een wandelende complotmachine staat op zich wel vast.
en een dead switch van een groot aantal terabytes zo zegt hij zelf
McAfee had politieke aspiraties. Dat was van groot belang voor de VS. Die bezittingen kunnen ze sowieso wel onteigenen in de US. Dat geld was niet het belangrijkste.
@Oromis | 24-06-21 | 11:07: Waar heb je dat gelezen?
Och ja, destijds ook bij de Boston marathon. Die aluhoedjes moesten hun complot continu bijstellen, naar mate er weer nieuwe info naar buiten kwam.
Maar een complot was het, ze wisten alleen nog niet hoe.
Kost iig. niks meer. Hij zat niet voor niks op afroep naar de VS te wachten. Mij benieuwen hoeveel zware criminelen die verhuizen van Dubai naar Turkije zelfmoord gaan plegen want uitlevering naar Nederland en dat is heuuuul gevaarlijk.
Zijn we nu dan eindelijk van al die kudt pop-ups af?
Ik heb zelf 4 jaar in Barça vertoeft en ik heb die gevangenissen daar gezien. Erbarmelijk om het zo maar te zeggen. Maar goed dit zaakje stinkt aan alle kanten
Tijdens een interview heeft McAfee toegegeven nooit zijn eigen anti-virussoftware te hebben gebruikt op zijn computers. Hij vond het maar te stroperig en traag worden allemaal. RIP John.
Sjon McAfee did not kill himself. Maar alsnog RIP. Hier een mooie picca van hem en zijn vrouw: twitter.com/SophNar0747/status/129341...
Geen zuivere McKoffie.
Mooi figuur, hij heeft geleefd. Rip John.
Zag er nog wel redelijk uit op 75.
Maar op het laatst totaal van de pot gerukt.
Een pionier was het wel.
virus , is ie echt doodt ?
RIP mr. McAfee.
wie is er ooit op DROME geweest? gloria gloria
Whazaaaaaaaaahhh
Na zijn dood vercheen er een grote Q afbeelding op zijn instagram. WWG1WGA
Deadmans trigger?
Shitposting till the very end. What a chad.
Daarna werd zijn account gewist. Waarom?
Weer een gebeurtenis die stinkt. Vroegâh zou ik er nog e-achteraan gaan, maar nu.. Geen tijd, geen kracht, geen motivatie omdat de legioenen der Millennials en Generatie Z'ers het allemaal geen fuck interesseert.
Hopelijk heb ik het mis, maar ook dat ga ik niet uitzoeken.
Misschien had hij net als bepaalde soldaten van een speciale elite-eenheid een pilletje ergens verborgen om zeker te zijn van een einde als hij dat wilde.
56K6 modem.... moehaha, ik begon in 1992 (met Win 3.1) op een 14K4 en een jaar later een 28K8 modem... Win-95 moest nog uitkomen, eerste PC een 8086 of zoiets, daarna een 386-DX-40 en in 1996 de Pentium-1.
Win 3.1... met 6 diskettes Windows installeren, mooie tijd was dat.
Die piepjes van het inbellen, ook mooi. Horen wanneer je verbonden was..
Ik begon met Dos 3.1 in oktober 1988 op een Tulip AT-286 en Windows 1.0 op diskette. Ik had geen Genius muis. Het was zo traag, nooit gebruikt. Later die PC met die Windows 1.0 diskette kado erbij. Heb er nu wel spijt van.
@Roze_bril_drager | 24-06-21 | 00:07: Ik belde naar de VS via een inbelnummer naar een gratis internet provider aldaar, dat was goedkoper dan inloggen in Nederland.
Ik ook, en had zelfs een Star printer, zelf rekeningen printen.
Ik hoor hier allemaal leeftijdgenoten. Alleen wel begonnen met een Exidy Sorcerer, draaiend op CP/M in 1979.
De PC kwam pas in 1984..
486 daarna verscheen de 1e Intel chip.
Ik begon op een ZX spectrum begin 80'er jaren en daarna een Sony MSX. Ook nog programmeren op de Zilog 80 geleerd. En uiteraard veel "Knightmare" gespeeld. Windows kwam pas veel later uit op de 286 AT.
Ok, nu ik: Commodore Vic20, 64, 128, Amiga, datasette, programmeren, overtypen, peek en poke etc. etc... Nu jullie weer.
RIP John. Je was een mooi figuur. Ging totaal je eigen weg. Je zal gemist worden :(
Zelfmoord/OD was op zich redelijk aannemelijk maar in zijn geval twijfel ik wel aan de toedracht van het geval. Ik twijfel of hij levensmoe genoeg was om dit te doen.
twitter.com/officialmcafee/status/113...
twitter.com/officialmcafee/status/114...
Toch wel interessant. En om het in perspectief te plaatsen, kerel die bij de vuurwerkramp in Enschede het afgesloten gebied inreed en gestapelde landmijnen en militairen zag die gaf ook aan dat er een liquidatiepoging werd ondernomen. Zie daarvoor: www.youtube.com/watch?v=3iR9Oxj9N7k en www.youtube.com/watch?v=UQGfikUKHjw
Onze defensie verzint medische rapporten om klokkenluiders voor gek te verklaren: eenvandaag.avrotros.nl/item/defensie-...
Ik ben benieuwd of er dus iets van die geheime data van McAfee over corruptie in USA naar boven komt
Is goed joh, kom maar van je zolder nu en adem wat frisse buitenlucht.
@Wiezewalakristalix | 24-06-21 | 09:42: is gewoon een feit dat onze defensie een medisch gesprek bij een klokkenluider heeft verzonnen terwijl hij in het buitenland was, zie de link op avrotros. De rest van mijn bericht is ook niks mis mee
Drugs are bad, mkay...
Neem gerust, laat je niet weerhouden.
Heb m’n tijd gehad, mooi geweest, maar toe maar.
Toch een held voor echte nerds. Hij had het geld verdiend om alles te doen wat god verboden had en deed dat vervolgens ook.
Geniet even mee van zijn zelfspot:
www.youtube.com/watch?v=bKgf5PaBzyg
30 jaar straf op je 70e, terwijl je alles op je bucket list al gedaan hebt, ik snap het wel.
Ooit een bizarre docu gezien over deze gast. In Belize met vage woningen en duistere beveiliging en veel
complotten en paranoïde episodes, en jonge vrouwen die over hem heen poepte, was zijn fetish, geen grap dat vertelde die meisjes echt.
De hammock docu. Aanrader.
Oja hij wou ook president worden en werd verdacht van moord. youtu.be/TjBgNwAVLWQ
Ook gezien. Bizar en interessant.
Deze
en.wikipedia.org/wiki/Gringo:_The_Dan...
@Der Schnitzeljäger | 24-06-21 | 06:10:
Waarin ze trouwens heel stoer op het strand staan te poseren met een PCP (luchtgeweer).
How to uninstall McAfee:
In the Start menu, select Control Panel.
Click Programs and Features.
Right-click McAfee Security Center and select Uninstall/Change.
Select the checkboxes next to McAfee Security Center and Remove all files for this program.
Click Remove to uninstall the app.
Nergens iets over een touw of schoenveters...
Dat McAfee een verwarde man was, was al langer bekend. Figuren van dat kaliber moger er graag met veel vuurwerk van tussen knijpen. Ook staan ze vaak bol van de complottheorieën, en maken ze zich vaak verminderd geliefd bij regeringen. Als het eind dan komt, kan niemand met zekerheid zeggen of het moord of zelfmoord was. Ik heb verder niks met McAfee, maar ik had hem toch liever een vredig einde gegund.
Bol van de complottheorieën staan ze vanwege een analytische denkvermogen dat vaak ver boven dat van ons gaat. Iemand die een goede virusscanner kan programmeren weet echt bijna alle in en outs van computers.
Zelfde soort kerel als Bobby Fisher, geniaal maar ook een beetje gek geworden.
Zie zijn Twitter bericht van 20-06-2019-1:21.
Ook daarin verwijst hij naar een dodemansknop.
Zat zeker een virus op de 5g chip van de corona vaccinatie?
Je kunt mensen in een situatie brengen dat zelfmoord nog de enige uitweg is. Ge(zelf)moord op (à la Epstein) is dus een juiste uitdrukking.
Zijn virussoftware werd pas bruikbaar met een echte virusscanner er naast. Maar het feit dat je de software zelf als affiliate met een hele hoge premie mocht doorverkopen aan alle digibeten in je kennissenkring maakt een helehoop van de kwaliteit goed :-) :-)
Belastingontwijking en crypto oplichterij en daarna zelfmoord plegen?
Enige uren nadat een Spaanse rechter zijn uitlevering naar de VS had gelast...
In de VS kun je gewoon 30 jaar krijgen, dus levenslang in zijn geval, als je dat doet. En daar is het gevangeniswezen ietwat minder luxe..
Dat heb je altijd, genius en krankzinnige. RIP.
40 minuten geleden plaatste de IG van Mcafee een grote Q.
pbs.twimg.com/media/E4mEmdgUUAIeqkU?f...
Ik hoop dat hij een deadmans switch had. Hij zou naar de VS gedeporteerd worden, maar daar zagen ze dat niet zitten want hij zou een belastingzaak aangaan en dan had hij recht om 'discovery' te vragen, dus alle verwante bedrijven zouden hun boeken moeten openen, Microsoft, intell, norton, Google enzovoort.
Gelul. Discovery betekent niet dat je alles maar op kan vragen, het moet relevant voor de zaak zijn.
@Muxje | 23-06-21 | 22:52: Kijk, een vliegtuig ...
Hier claimt hij zo'n soort dead man switch te hebben: twitter.com/officialmcafee/status/113...
BIjzondere man, ergens de verkeerde afslag genomen. Wanneer komt de film uit?
Clintonantivirus.exe
John McAfee die een teringhekel had aan McAfee antivirussoftware:
www.dumpert.nl/item/6548950_4aae44f8
Ik dacht eerst dat het misschien een deepfake was, maar McAfee met coke en hoeren is toch wel heel accuraat.
"John McAfee
@officialmcafee
I've collected files on corruption in governments. For the first time, I'm naming names and specifics. I'll begin with a corrupt CIA agent and two Bahamian officials. Coming today. If I'm arrested or disappear, 31+ terrabytes of incriminating data will be released to the press."
twitter.com/officialmcafee/status/113...
Ik ben benieuwd.
Dat was in 2019. Heeft hij ooit wat bekend gemaakt?
Die vent was volledig van het padje, en wilde zichzelf altijd al groter maken dan hij was.
Nah, hij was een computerkundige vent,
dus als dit waar is zal er binnen een maand een "logic bomb" afgaan,
omdat hij de timer niet meer kan resetten.
Ik betwijfel het.
Oudeschoolguurder hiero ik bel in met 33k6 op DDS en zien elkaar op mijn IRC-kanaal
BBS bedoel je waarschijnlijk
@ChupaChupa | 24-06-21 | 00:14:
DDS, de digitale stad, was een soort van BBS, maar dan eentje waar je niet op inbelde. Voor veel mensen die in de jaren 90 startten met internet was DDS de portal tot 'het internet'.
Jaren geleden al gestopt met die aparte virus scanners. Nergens voor nodig. Kan het Operating System zelf prima aan. En RIP McAfee
Inderdaad. En traag.
Maar hoe kan hij twitteren vanuit een Spaanse cel?
"De disk doctor uit de jaren negentig die bij iedereen door z’n Windows tuurde"
Eind 80 al op ms-dos
14k4 hier.
Patser.
U zit mobiel met een nokia 6310i? Netjes. kabeltje eraan, inloggen bij zonnet en gaan met die banaan!
Mijn 1e Modem was 0.3 K ( 300 Baud) eind jaren zeventig. www.youtube.com/watch?v=ckc6XSSh52w&a...
@elfenstein | 23-06-21 | 22:43:
Dat waren tijden….
@elfenstein | 23-06-21 | 22:43: Mijn zonnet email account is onlangs gesloten. Maand of 2 terug. Dus helaas is zonnet ten einde. Kan me nog die grappige reclames van zonnet herinneren.
Ik heb het nagezocht, bij mij was het PC Internal, 33600 bps. Ik heb'm nog steeds. Gearchiveerd.
grappig maar moderne sites kun je daar in het geheel niet meer mee binnenkrijgen. kijk eens in je ad-blocker en zie hoeveel bagger in een site als deze zit. En in zovele vrije jongens sites. Des te groter de mond over privacy hoe meer troep ze zelf gebruiken om te tracken, zie ook telegrof et al
Vertrouw nooit op Wikipedia, links bolwerk daar. Alleen msm geldt daar als betrouwbare bron voor informatie. Kan ik inkomen wanneer het gaat over iets als taxonomie ofzo, maar verder? Laat me niet lachen... niet serieus te nemen.
Vraag me af wat er met zijn crypto assets is gebeurt. #followthemoney
Veruit de slechtste beveiliging die ik ooit heb gehad. Corona voor je pc.
Elon Musk mogen ze dan ook wel s aanklagen:
"Afgelopen maart werd hij ook aangeklaagd vanwege verdenkingen van witwassen en fraude met cryptomunten; hij prees op Twitter verschillende digitale valuta aan, die hij vervolgens zelf snel van de hand deed als de prijs steeg."
Lol…..
Gewoon om te kloten??
Of had dringend cash nodig? Trouwens als het kan waarom niet doen??
Fraude met cryptomunten.... als je daar intuint heb je het verdiend.
Mooi toch zo'n ongeregulierde crypto shit? Dan krijg je dat soort fratsen.
@enra | 23-06-21 | 22:50: het is marktmanupilatie en er worden burgers benadeeld.
Heb nooit een virus gehad op mijn MSX met 64 kb geheugen. Topmateriaal.
Videopac. Dat ding lacht om virussen. Hackers proberen het niet eens. Zit potdicht.
Lol, de Philips videopac, had ik ook. De zoveelste marketing mislukking van Philips.
Nou, bedankt voor die gare kudtvirusscanner dan maar he?
Nu ik dit lees, begin ik ineens Bill Gates sympathiek te vinden.
Is ie ook.
@elfenstein | 23-06-21 | 22:30: Epstein vond hem ook een toffe peer
@Ron_Paul | 23-06-21 | 22:33:
Ik vind nog steeds dat Bill Gates in ieder land minstens 1 standbeeld verdiend heeft voor Windows XP.
McAfee did not whacked himself
McAfee did not whack himself.
Graag gedaan!
He did wanck himself, multiple times.
R.I.P. - ik herinner me nog de eerste virusscanner, McAfee uiteraard, onder MS-DOS, die maar liefst 37 virussen herkende… jammer dat hij in zijn latere leven van het padje is geraakt.
Wat een rare plek om je biceps te verstoppen.
Doei mooie mafklapper. Dat je maar voort mag leven in de wanen van complotgekkies.
i.pinimg.com/originals/dc/0e/37/dc0e3...
Wat zijn er toch een extreem ultra mega giga veel extreem rechtse en extreem linkse mensen tegenwoordig.
@kloopindeslootjijook | 23-06-21 | 22:31: en gekke ook als je dit soort reaguursels leest
@Capt. Iglo | 23-06-21 | 22:33:
extreem gek.
@Capt. Iglo | 23-06-21 | 22:33:
#extreem plop! doet#
doubleplus goed ook.
Hoe zou het eigenlijk met Kim Dotcom zijn?
Dat was ook een dingetje.
Die zou toch ooit nog eens met een alternatief internet komen?
@Lorejas | 23-06-21 | 22:28: Gebruikt een select gezelschap al lang. Soms dalen we nog af van Olympus om met jullie te praten.
Overheden kun je nooit en nergens vertrouwen, dat is ook weer duidelijk.
Goed, ik moest lachen om de tag 'Epstein' bij dit artikel.
Hij zag er sowieso al niet bijster blakend van gezondheid uit.....
Als ik zo deze samenvatting van zijn wandelgangen lees is zelfmoord een stuk waarschijnlijker dan ik aanvankelijk dacht.
Geloof niets meer tegenwoordig. Alles is mogelijk.
Dat of een overdosis.
leuke dingen gedaan, grootheidswaan (zoals zovelen, als Musk), flink van het pad af en het slechte pad op, dan verwijten maken aan de omgeving.
Toch nog 75 jaar geworden.
n met forse belastingfraude zit je zo jaren en jaren: effectively : levenslang, en vandaag bekend: uitlevering, dan is zelfmoord alsnog niet zo gek.
**Epstein did not kill himself**
REAGEER OOK