Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Terugkijken (of niet). NPO-lieveling Ismail Ilgün laat maffe islamdocent uurtje losgaan op Lale Gül

"Een vrouw die op het strand ligt, jij noemt dat vrijheid, maar sta je er wel bij stil wat dat veroorzaakt?"

Wat wij allemaal niet voor u overhebben, lieve mensen van het internet. Nou hebben we meer dan een uur lang zitten kijken naar de nieuwste video van NPO-vriendje Ismail Ilgün over mediafenomeen Lale Gül. Een uurtje staren naar een soort Café Weltschmerz met een iets gekker accentje en een iets betere belichting, door Ilgün zelf aangekondigd met de volgende tekst: "Na maanden reageren mijn vrienden en ik op Lale Gul haar boek & beweringen over de Islam. De reden dat ik dit doe is omdat er vanuit de media geen ENKELE vorm van kritiek is gekomen. 

Ze werd omarmd en geprezen maar niemand stond stil bij de argumenten die niet klopten. Enes Ulusoy van @madrasahdarulerkam heeft het hele boek uitgelezen en aantekeningen gemaakt, we hebben bijna alle tv uitzendingen terug gekeken om de video compleet te maken. Waarom krijgt iemand die de Islam verkeerd naar buiten brengt geen kritiek en iemand die de Islam omarmd een storm van kritiek? (Tv talkshows & interviews heb ik het over). Goed, wij komen het beeld even rechtzetten.

De reden dat we het nu pas doen is omdat ze een zware tijd had en we wilde het niet erger maken, nu is het de juiste moment✌️!!"

Nou willen wij het ook niet niet erger maken, maar je moet wel heel diep met je hoofd in het hol van je eigen achterlijke wereldbeeld zitten als je denkt dat 'het beeld' over de islam met deze opeenvolging van malle drogredeneringen is rechtgezet. Het argument tegen deze een uur lang durende hersenloze waanzin is niet zozeer dat het de bedreigde Lale Gül nog wat extra bedreigingen oplevert. Het argument tegen deze een uur lang durende hersenloze waanzin is vooral dat het een uur lang durende hersenloze waanzin is. 

Islamdocent Enes Ulusoy beweert onder meer dat Lale Gül niks over de islam mag zeggen omdat ze geen Arabisch kent en wil eigenlijk überhaupt niet over de regels van de islam discussiëren met mensen die niet in Allah geloven. Ook is het volgens hem heel erg goed dat vrouwen niet op het strand mogen liggen (zie fragment hierboven) omdat ze daarmee alleen maar chaos binnen gezinnen creëren. Tegelijk beweert Ulusoy dat feminisme typisch Westers is, omdat binnen de islam vrouwen alle rechten krijgen en ze dus helemaal geen feminisme nodig hebben. Dat is toch een beetje als zeggen dat de aanslag op Charlie Hebdo niet erg was, omdat je de vermoorde slachtoffers niet hoort klagen. 

Ondertussen bestaat Ilgüns eigen bijdrage er vooral in dat hij er nog even op wijst dat Lale Gül heel erg respectloos is tegen haar eigen familie en neemt hij op Instagram de absurde bewering van Ulusoy over vrouwenrechten binnen de islam over. Enfin. Weinig verheffend allemaal. U mag er naar kijken. Maar het hoeft niet!

Kijken op eigen risico

Dus. In een uur lang durende video wordt Lale Gül aangevallen omdat ze beweert dat vrouwen in de islam minderwaardig zijn. Maar vervolgens deelt Ismail Ilgün zelf deze tekst. Legt u het ons maar uit hoor. 

"Wie zijn zus is dit"

dit, maar ook

En dan:

dit

Never forget

Nog bedankt voor de excuusvideo!

Groetjes van FunX

Social

Reaguursels

Inloggen

Lekker platform geven aan die lui tot de bom barst.

piet7003 | 17-06-21 | 12:44

De moslims. Altijd die vrijgezellen feesten in de stad van die gastenen, de bruidegom is dan verkleed als "geit" met een klep van achteren zodat iedereen die dat wil nog even zijn "tegennatuurlijke geaardheid" kan botvieren onder het motto"nuhetnogkan"
Gedverderie!

streknek | 17-06-21 | 06:31

De moslims, doodziek word ik van ze. Altijd maar tegen je op staan te proosten in de kroeg, altijd voorop in de polonaise en de vogeltjedans. Altijd maar lachen en feesten, er komt geen serieus woord uit. Bah!

streknek | 17-06-21 | 06:23
-weggejorist-
Eucalyppta | 17-06-21 | 05:52

“Een verstandige moslim bedreigt niemand”, hij zegt het echt!

Eucalyppta | 17-06-21 | 05:44

Ze worden steeds brutaler, gaan steeds een stapje verder, luister maar eens naar het interview met de Iraanse vluchtelinge, op een podcast van Opiniez.

Eucalyppta | 17-06-21 | 05:42
-weggejorist-
Nederlanddraaitdoor | 17-06-21 | 02:27 | 2

Moet je je eens voorstellen dat je God bent.. De eenzaamheid is de pure horror, de hel. . Hoor je nooit iemand over. Alleen Gerard Reve dan ,natuurlijk.

streknek | 17-06-21 | 00:58
-weggejorist-
Eucalyppta | 16-06-21 | 23:47

Even los van wel God/niet God, wat een zinloze hersenloze discussie is, dat boek van die Gul is écht slecht. Haar Nederlands is ook gewoon simplistisch, er zat geen enkele diepgang in en het springt maar van de hak op de tak. Dat ophemelen is natuurlijk gewoon politiek. Verder moeten ze die meid gewoon met rust laten. Wordt toch niks.

tobleroneisirritant | 16-06-21 | 23:14 | 2

Voorlopig schrijft ze heel wat beter dan u doet. Ik verdenk u ervan een pathetische profeetprutser te zijn.....

J.Thee.Cohen | 17-06-21 | 01:40

Dat je de tijd neemt om een account aan te maken om het op te nemen voor je geloof en dat dan proberen subtiel in te pakken. Buiten dat praat je peop. Ga heen Mo of Ahmed.

DrachiR | 17-06-21 | 06:56

Is er gedoe? Meer dan evenredig kans obv religie en geslacht dat er moslimpiemels bij betrokken zijn. ...

wie zal het zeggen | 16-06-21 | 22:17

Heerlijk die verrijking. En alle hoogopgeleide vrouwen en LHBTIQers die PvdA, D66 en GL stemmenvinden dat ook.

Ruif_Vuller | 16-06-21 | 22:14

Dus niet-moslims mogen geen kritiek hebben op de islam.
Maar moslims hebben wel 24/7 kritiek op niet-moslims?

Moslims mogen niet-moslims doodschieten, doodmartelen, onthoofden, levend begraven of langzaam verdrinken. Maar als niet-moslim mag je daar geen kanttekeningetje bij plaatsen? Ook geen tekeningetje van maken?

Hoe dom moet je zijn om die denkfouten niet te zien?

Ismail zegt dat islamitische vrouwen sinds het jaar 666 net zo veel rechten hebben als geiten, en dat ze die "rechten" danken aan de islam. Je hoort dat vaak; omdat de islam moslims oproept om niet-islamitische vrouwen te vernederen en verkrachten zou islamitische vrouwen veel ellende bespaard blijven. Maar hoewel alle islamitische geestelijken het erover eens zijn dat niet-islamitische vrouwen verkracht en vermoord mogen worden, is er niet één die het verkrachten of vermoorden van islamitische vrouwen altijd afkeurt. Integendeel; in de sharia is verkrachting binnen het huwelijk legaal, net als eerwraak en eremoord.

Ismail hangt een sekte aan die slavernij en genocide promoot. Een sekte die afgelopen eeuw honderden moorddadige regimes en duizenden terroristische organisaties voortbracht. Clubjes die "reclame" voor de islam maakten met filmpjes van mensen die levend verbrand werden, en bordelen vol yezidi-kinderen. Een belangrijk verschil met socialistische dictators zoals Stalin, Hitler en Mao, die hun misdaden juist geheim hielden.

Als er 100 jaar gelden een keer een vrouw is verkocht in Engeland was dat destijds al illegaal; en dus een zeldzaamheid. Dat in tegenstelling tot de slavernij in tientallen moslimlanden vandaag de dag. Hoeveel slaven waren er eigenlijk omgekomen in voor dat WK in Qatar, 6.000?

Dandruff | 16-06-21 | 21:57 | 2

Haha, en dan het gegeven dat de bewoners van de moslimlanden de hoogste aantallen kijkers op de pornowebsites hebben !
Ter wereld !
De hypocrieten !

A333aan | 16-06-21 | 22:52

@A333aan | 16-06-21 | 22:52:

Sterker nog, een jaar of 10 geleden bleek dat Pakistan en Saoedi Arabië de hoogste score hadden bij de trefwoorden "rape sex", "animal sex" en "child sex". Over verknipt gesproken.

En dan hebben we ook nog "islamitische porno", oftewel filmpjes van martelingen, verminkingen, onthoofdingen en andere mohammedaanse ranzigheid. Want isis werd daar weliswaar beroemd mee, maar die filmpjes zijn al zo oud als de eerste camera in moslimhanden. Terroristen Samir A en Mohammed B hadden hun computers er vol mee staan, en bepaalde moskeeën/islamclubs verkopen en verhuren ze ook.

Dandruff | 16-06-21 | 23:30

De NPO begint steeds meer weg te hebben van een verzameling geestelijk & verstandelijk gemankeerden die hondendrollen van de straat oprapen en opeten omdat ze er heilig van overtuigd zijn dat het Kwekkeboom-kroketten zijn.

Peter Emile | 16-06-21 | 21:53

Vrouw op strand = einde gezin = einde wereldvrede? Wauw. Wacht maar totdat ze porno Betamax tapes kunnen krijgen in de grot.

Rechtsdraaiend | 16-06-21 | 21:50

Wat vinden de zusjes van die haakneus, vinden die ook dat ze niet op strand mogen komen?

Kek sjaaltje van Mathijs, een ander zou het verwijfd staan.

bitterpete | 16-06-21 | 21:25 | 1

Het zelfde geld voor negers met een geel shirt een oranje broek met rode schoenen. Het staat gewoon geweldig! Als U of ik het doen worden we gedwongen opgenomen in het gekkenhuis.

streknek | 17-06-21 | 06:11

Die treitervlogger is een van de grootste debielen die er in dit land rondloopt. Dat die idioot een stem krijgt in dit land is regelrecht bewijs van het falende linkse beleid.

Proud Infidel | 16-06-21 | 21:22 | 1

Dit

Rechtsdraaiend | 16-06-21 | 21:50

Voorlopig ligt turkijistan er weer uit, hoewel ze er nooit in hebben gezeten.

Aanhaken bij de beschaving bleef bij die ene poging in de jaren '20 (vorige eeuw).
Nu varen ze op Hitlers handboek.....

J.Thee.Cohen | 16-06-21 | 21:19

De grootste kul argument: je spreekt geen arabisch dus je mag niets over het is-lam zeggen. Als ze dat nu ook consequent bij hun eigen geloofsgenoten zouden toepassen, dan was de wereld een stuk gelukkiger. Maar ja: is-lam en consequent zijn is als water dat spontaan brandt.

loser | 16-06-21 | 21:16 | 1

Als ze geen ABN spreken mogen ze hier in Nederland dan ook geen mening hebben? Zou wel een hoop oplossen.

elco485 | 16-06-21 | 22:59
-weggejorist-
Eroticneurotic | 16-06-21 | 21:09

Ik zou hier graag even uitgebreid en inhoudelijk op reageren, maar ik zit op strand. Met een biertje. Naar schaars geklede dames te kijken. Samen met m’n vrouw, die dan weer naar de mannen zit kijken.

Enfin,
Blijf lekker binnen haakneus, in september koelt het weer af. Kan je weer veilig naar buiten.

cloudoflogic | 16-06-21 | 21:00

Tuurlijk minkukel, emancipatie betekent dat mannen en vrouwen gelijke rechten hebben, dat betekent vrijheid, vrouwen hebben inderdaad bepaalde rechten in de islam, volgens de koran etc. zijn dat echter aanzienlijk minder rechten dan mannen hebben, ook geldt dat volgens de islam de man boven de vrouw staat en zij hem hoort te gehoorzamen en volgen, gematigde islam volgt de gematigde regels uit de koran dat is waar, echter de vele regels en wetten die in de koran staan zijn nogal interpretabel waardoor in de praktijk moslims nogal de regels naar eigen/des mans/des imams goeddunken toepassen waardoor de vrouw geen fluit heeft in te brengen in de praktijk, al helemaal niet in de extremere moslim gemeenschappen. Dat juk van ongelijkheid geldt hier niet in het vrije westen, al is het nooit helemaal perfect natuurlijk maar daar wordt aan gewerkt, het is zelfs strafbaar een ander op dergelijke wijze te behandelen zoals in de moslim gemeenschappen gebruikelijk is, alleen durft geen rechter zich blijkbaar aan een vervolging van overtreders te branden. Door als moslim te vertoeven in het inmiddels best wel geemancipeerde westen zie je dat de moslim mannen nog beschermender voor hun religie en uitingen ervan worden en vooral daarmee de vrouw zwaar onderdrukken wat zich o.a uit dat moslim vrouwen hier veel meer gesluierd of be-hoofddoekt rondlopen als ze al even naar buiten mogen van hun mannen, in landen in het verreoosten waar de islam de heersende godsdienst is zie je in veel mindere mate dat vrouwen zo ingepakt en teruggehouden worden.
Het beroerde is dat een dergelijke voor het vrije westen achterlijke cultuur zich dusdanig kan opdringen dat een minderheid als de moslims in ons land kan gaan bepalen hoe de meerderheid zich moet gedragen, voor je het weet roeptoeteren de moskeeen door de straten en worden er sluipenderwijs allerlei sharia regels ons wetboek binnengesluisd, hoedt ons!

GuruOuwehuru | 16-06-21 | 20:33

Kotsmisselijk van de islamitische figuren. Te weinig eigenwaarde, dus zeuren.

Moestuinier | 16-06-21 | 20:10

Ahhh, de religie van de vrijheid en de liefde heeft weer van zich laten horen. En door…

KritischeKrikker | 16-06-21 | 19:59

Lekker doen joh! Mafkees. Ik ga over paar weken op vakantie. Met drie vrouwen die niet mijn vriendin zijn. Pak sigaretten en een fles Ricard topless in de Ligurische zee liggen. Lale mag ook mee! Of niet, moet ze lekker zelf weten.

jopie1010 | 16-06-21 | 19:54

De islam is een simpel geloof voor simpele mensen en dat zal het blijven. Het één houdt het andere ook in stand, simpele mensen blijven geloven, want anders verdwalen ze en de islam houdt mensen simpel. De ideologie op links werkt net zo, ook daar biedt fanatieke devotie aan de enige waarheid steun en vertrouwen aan de moreel en intellectueel kreupelen.
Waar ik weinig over hoor trouwens is dat de islam gewoon de draad weer heeft opgepakt waar ze die na 1683 had laten liggen. Ons koloniale tijdperk heeft de islam een tijdje in bedwang gehouden, maar na een paar jaren bijkomen van de schrik zijn ze gewoon terug van weggeweest. Het enige dat is verandert is dat wij niet meer wakker zijn.

Blauwpetje | 16-06-21 | 19:33

Vrouwen en de islam is helemaal top.... Vertel dat maar aan de yezidi vrouwen en meisjes die verkracht, levend verbrand (wtf!) en verhandeld werden/worden als sexslaven.

Tha Analyzer | 16-06-21 | 19:31 | 2

In de islamitische wereld hoeven ze geen nieuwe bordjes te maken voor de slavenmarkt, ze hebben de oude nooit weggegooid.

Blauwpetje | 16-06-21 | 19:37

En Mo zag dat het goed was. De pedo smeerpijp.

Tha Analyzer | 16-06-21 | 21:01

Turken. Sta je er wel bij stil wat die veroorzaken? Hup Wales!

Cor Netto | 16-06-21 | 19:28 | 1
-weggejorist-
wittekat | 16-06-21 | 19:36

Mooi wanneer zegt dat ze mensen pas serieus kan nemen als ze weet dat ze niet gelovig zijn. De afkeer van zeloten is begrijpelijk. Ze vindt geloof achterlijk. En dat is ook precies wat het is. Zodra ik praat met iemand die gelooft, bekijk ik die persoon toch met andere ogen.. Achterlijk is dan ook wat ik denk en dat maakt een serieus gesprek bijna onmogelijk.

pleemobiel | 16-06-21 | 19:26

En Keulen, Ismail?

NPOlitiekgekleurd | 16-06-21 | 19:15

Ik heb vandaag op het strand gelegen. Ik kwam thuis, en wat denk je? Mijn hele gezin kapot!

Vega Mindy | 16-06-21 | 19:09 | 1

Story of my life.

King of the Oneliner | 16-06-21 | 19:16

Ah, de volgende fase is aangebroken. Islamkots op de NPO. Wij hadden ons toch bevrijdt van de mannen met jurken, meer dan een halve eeuw geleden? Waarom zijn ze er weer? Ik zie wel een verschil - deze zijn meer van de jonge meisjes dan van de jonge jongens.

Otto Normal | 16-06-21 | 19:01 | 1

Ik denk dat je het aantal homofiele mohammedanen onderschat

histor | 16-06-21 | 19:21

In Engeland worden vrouwen nog steeds verkocht. Rotherham schijnt een leuk stadje te zijn trouwens.

#Wilderswhatelse?

K. Westergaard | 16-06-21 | 19:00

Moslims maken alles kapot
Overal
Altijd.
Ook elkaar ( dat is het enige positieve)

swassannuf | 16-06-21 | 18:55 | 1

Amen

Proud Infidel | 16-06-21 | 21:21

Dat Arabisch van nu is niet het Arabisch uit de korantijd. Het is er niet duidelijker op geworden.

Nichtsneues | 16-06-21 | 18:54

Dus weer alles wat niet moslim is is niet goed, Europa is niet goed dus waarom blijven jullie dan niet in die zand bak waar alles wel moslim is.

kuus | 16-06-21 | 18:53 | 1

Nee ze willen uit de zandbak hierheen want hier krijg je centjes en spulletjes. Vervolgens ga je met zn allen clusteren in voornamelijk steden. Daar bovenop leer jenet genoed Nederlands om "kwijtschelding" vertstaanbaar te krijge

Baksteenbakker | 16-06-21 | 19:26

De islam is een groter gevaar dan Rusland, China en noord Korea bij elkaar.

zoalsikhetzeg | 16-06-21 | 18:41

Zo zie je maar, hun manier van denken is gewoon totaal anders. Het goede voorbeeld geven en proberen onze manier van leven bij te brengen is dus ook totaal zinloos. Stop maar met integratiecursussen, gewoon testen of ze logisch kunnen redeneren en de rest terugsturen.

zwarte_weduwe | 16-06-21 | 18:37

Nee, ik hoef die middeleeuwse denkbeelden niet te zien/horen, dus ik ga niks kijken.
Maar eh, Haakneus, dit is niet wat je in Zaandam op school geleerd heb he.
Of heb je op die achterlijke Islamitische Pro-Erdoganschool De Horizon gezeten?

Papa Jones | 16-06-21 | 18:28

Ik heb eens met een Turks meisje gesproken. Haar broers waren de baas over haar. Een hoofddoekje deed ze alleen maar op, omdat haar vader anders door het slijk gehaald zou worden door Turkse familieleden en - kennissen. Hij wilde eigenlijk niet dat ze het droeg, maar je wordt gedwongen door de rest. En als je gewoon heel normaal (dus zonder microfoon of opname-apparatuur) met zo'n meisje praat, leer je vanzelf dat ze de islam echt niet voor hun lol met zich meedragen.

Grasgriezel | 16-06-21 | 18:21


Het is heel simpel: In een lege graanschuur wonen geen muizen. Ook geen katten, maar dat terzijde.
Als Nederland nog bestond uit zompige moerassen/veengebieden met hier en daar een boerderijtje, zou er zeer waarschijnlijk nergens een minaret te zien zijn.

De enige reden dat 'zij' zich nu al met een miljoen mede-gelovigen bevinden in 'ons' land, terwijl ze zeer zeker ook zelf een land hebben plus bijbehorend paspoort, waar ze op latere leeftijd vaak gaan rentenieren , is dat het hier zo RIJK is.
Rijk in infrastructuur, business-mogelijkheden, ook genoeg eigen afzetmarkt, en ook natuurlijk de royale sociale voorzieningen en gezondheidszorg.

King of the Oneliner | 16-06-21 | 18:17 | 1

Allemaal dingen die in hun eigen landen maar niet van de grond komen. Hoe komt dat eigenlijk?

zwarte_weduwe | 16-06-21 | 22:40

Waarom zijn deze mensen in West-Europa? En in plaats van zich aan de passen aan de normen en waarden van hier, hebben ze kritiek en willen ze aandacht voor hun geloof met zijn onvrijheden. Ze zijn toch naar hier vrijwillig gekomen en wisten toch hoe het hier was.

Archimedes-2 | 16-06-21 | 18:16

Het tij is niet meer te keren. Gewoon nog meer importeren. Hoe sneller het afgelopen is, hoe beter.

kleybeuker | 16-06-21 | 18:16

Gaan ze ook zo’n filmpje maken over het boek van Erdal Balci?

Sinterbikske | 16-06-21 | 18:00

Hoop dat het Engels van Lale Gül excellent is, zie haar ook nog wel eens op een dag vanwege veiligheid naar de States vertrekken.

Jan, Leiden | 16-06-21 | 17:55

Moslims zijn eng, 'achterlijk', onverdraagzaam, agressief, aluhoedjes, en 'slachtoffers'.

Over het algemeen dan, hè. Er zijn gelukkig de nodige uitzonderingen, dat zijn dan de zg gematigde, of liberale moslims, maar dat zijn er niet heel veel. Geen meerderheid in ieder geval, en ik ben bang ook niet een aanzienlijke minderheid. Een kleine minderheid. Met één op de vijf schat ik het heel optimistisch in, denk ik.

Heel af en toe zie je daar een glimp van. Kijk, van het soort idioten als deze Enes Ulusoy kan altijd makkelijk beweerd worden: ach, dat is de 'lunatic fringe' van de islam, dat zijn er maar een paar. Maar het feit dat daags na de onthoofding van Samuel Paty hier in Nederland een soort van petitie om 'belediging van de profeet' strafbaar te stellen, ca 120.000 keer is ondertekend, geeft te denken. Een uiterst 'fout', eng signaal, op een uiterst onkies moment.

Dus ja, mijn zg 'grondhouding' tov moslims en de islam is een mengeling van wantrouwen en angst. Je moet vooral niet teveel van dat soort lieden in je samenleving hebben rondbanjeren. Maar in Nederland zijn het er nu al 1,2 miljoen - 7,2% van de bevolking - en in de hele EU (althans in het 'rijke' noordwestelijke gedeelte ruim 25 miljoen. Dat zijn er, hoe je er ook tegenaan kijkt, veel en veel teveel. Stoppen met de instroom en wetten maken die het mogelijk maken lieden die zich hier misdragen, eruit te schoppen, terug naar hun 'eige' landen. Ja, dat is meten met twee maten, en het zal me een worst wezen.

Dr_Johnson | 16-06-21 | 17:54 | 1

De gematigde, liberale moslim kiest, al is het maar uit lijfbehoud, voor de kant van de radicalen als het ooit tot een clash tussen moslim en niet-moslim komt.

In islamitische landen vechten ze elkaar de tent uit over de vraag wie de rechtmatige opvolger van mohommeles (eeuwige jeuk zij met hem) is. Wat soepeler stromingen zoals de Ahmadiyya worden met hand en tand bestreden. De vervolging van deze stroming heeft zelfs een uitgebreide wiki-pagina.

en.wikipedia.org/wiki/Persecution_of_...

BenBinnen | 16-06-21 | 18:08

"Een vrouw die op het strand ligt, jij noemt dat vrijheid, maar sta je er wel bij stil wat dat veroorzaakt?"
Dat het iets veroorzaakt is niet het probleem van die vrouw.
Althans, dat zou het niet moeten zijn.
Dus die mannen gaan hun gedrag maar aanpassen.

kloopindeslootjijook | 16-06-21 | 17:53

Dat wordt de Sonja Barend award voor Illgün.

Johan1235 | 16-06-21 | 17:45

Wat het veroorzaakt is dat bepaalde personen uit een bepaalde groep hun primitieve instincten niet kunnen bedwingen en met hun losse handjes ongevraagd aan je gaan zitten, en je daarna vertellen dat het je eigen schuld is.
Islam kent geen lichamelijke integriteit. En dat zij, als mannen zijnde, mij als vrouw gaan opleggen hoe ik erbij moet lopen is de ultieme onvrijheid. Een onvrijheid die hier steeds meer voet aan wal krijgt, door 'goed te pruimen' islamitische mannen die als ze de macht zouden krijgen hier zonder moeite enorme onvrijheden zouden invoeren.

letopuwzaak | 16-06-21 | 17:44

Hij denkt dat die gedachtengang binnen de islam origineel is, maar die standpunten komen 100% overeen met het conservatisme dat het Westen altijd heeft gekend.

Feitelijk zijn dit soort types extreemrechts en reactionair.

Dr.Kravitz | 16-06-21 | 17:38 | 1

Hoppa! Extreemrechts en religieus-conservatief op één hoop en klaar is Kees.

En nee, de standpunten komen beslist niet 100% overeen. Hoe bedoel je trouwens "altijd"? Nederland was vroeger een toevluchtshaven voor mensen die elders vervolgd werden. En "het Westen"? Really?

Iets meer argumenten en iets minder stoffer-en-blik-mentaliteit mag wel.

BenBinnen | 16-06-21 | 18:03

Echt een mening van iemand uit de zandbak. Fortuyn zei destijds treffend dat de Islam een achterlijke godsdienst is. Ze lopen 500 jaar achter. Daarin is nog niets gewijzigd. En deze achterlijkheid halen wij binnen. He wordt de allerhoogste tijd voor een zeer uitvoerige remigratiepolitiek.

Stratum | 16-06-21 | 17:34 | 3

Juist.

van Oeffelen | 16-06-21 | 17:44

Gelukkig hebben we binnen de EU nog een vetorecht waarbij we dingen als het binnenhalen van nog veel meer immigranten gewoon kunnen blokkeren. Eh toch? Die hebben we toch nog? Dat vetorecht?

peterdh | 16-06-21 | 18:00

Wij vinden moslims in de stad ook niks, naakt of aangekleed, maakt niet uit. Maar ja, ze zijn er nu eenmaal, dus het zij zo. Zolang we in een sociale verzorgingsstaat leven gaan ze niet weg en trekken ze de ruif op alle mogelijke manieren leeg.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 17:21

Het probleem met de islam maar vooral met islamisten is dat ze elkaar allemaal als 'broeders' zien en elke misstap verdedigen want oh oh oh wat worden andere moslims toch onderdrukt en oh wat zijn ze zielig. Dat geldt vooral voor die randdebielen in Europa die lopen te schreeuwen, in het Midden-Oosten vechten verschillende versies van de islam elkaar ook het kot uit.
En het ligt verder niet aan het geloof zelf, je kunt elk oud boek gaan volgen op de letter en dan lekker gek gaan doen maar deze groep houdt elkaar vast. Vernieuwing binnen de islam zul je vast wel gaan zien in Arabische landen maar niet met die zielige mohammedaantjes die in Europa wonen. Die hebben het pas echt slecht zeg.

Draak uit Brabant | 16-06-21 | 17:19 | 1

En wat als er in dat boek staat dat je alles tot op de letter moet interpreteren omdat je anders niet echt in dat boek gelooft, en je dan gestenigd cq van kant moet worden gemaakt door degenen die wel echt in dat boek geloven. Wat dan?

peterdh | 16-06-21 | 18:02

Heb dertig seconden gekeken naar het filmpje aan het einde van mijn thuiswerkdag en blijkbaar heeft iemand problemen met Europa en de cultuur? Dat mag, maar ik bespeur een vorm van "niet thuis voelen" hier. Dan zijn er een paar dingen die kunnen gebeuren. Of je gaat je isoleren en afzetten tegen je Europese omgeving. Of je accepteert het en gaat mee in de Europese cultuur. Of je gaat proberen de Europese cultuur aan te passen aan je eigen cultuur. Misschien mis ik er nog een paar. Maar ik heb het idee dat we er op inleveren. Misschien moet dat ook wel, het geven en nemen principe. Europeanen wat bekrompener worden en dit soort types iets vrijer. Benieuwd waar je dan in het midden uit komt.

Wybe Wabes Abbema | 16-06-21 | 17:17 | 3

Ik vind het eten en buikdansen accepteren meer dan genoeg, als ik voor mezelf mag spreken.

Draak uit Brabant | 16-06-21 | 17:20

U vergeet de optie van vertrekken naar een islamitisch land te noemen. Dat zou ik van harte willen aanbevelen als men zich hier niet thuis voelt. Jemen schijnt pittoresque te zijn.

Crankhead | 16-06-21 | 17:31

Je vergeet een andere optie. Vertrekken uit de EU en je heil zoeken in een land waar de cultuur die jij zo aanhangt tot in de puntjes is doorgevoerd. Maar dat is voor hun geen optie, de hele immigratiegolf is gewoon namelijk een ordinair staaltje landjepik. En we werken er zelf aan mee.

peterdh | 16-06-21 | 18:05

En dat met onze belastingcenten.

Swieberj | 16-06-21 | 17:10

Die Ulusoy is onbegrijpelijk

mrv | 16-06-21 | 17:04

Kan die discussie gewoon niet in Turkie of Marokkistan worden gevoerd? Oh nee, vrouwen... positie... achter de man... eh laat maar.

dathoujetoch | 16-06-21 | 17:03

Beetje gratis reclame voor dit prachtige boek is nooit verkeerd.

Schepvogel | 16-06-21 | 16:53

Waarom moeten moslim mannen eigenlijk geen hoofddoek dragen?

Hiram | 16-06-21 | 16:48 | 1

Is een bril met een zwart balkje ervoor niet een optie voor de mannen?

IdeasAreBulletproof | 16-06-21 | 16:56

Goed dat GeenStijl eens aandacht besteedt aan de retarded denkwijze van de doorsnee Nederlandse moslim nieuwe generatie. Dit zou veel vaker moeten gebeuren. Dat is de enige manier waarop linkse islam-apologeten de wind uit de zeilen genomen kan worden.

Internet/social media staat vol met dit achterlijke bavianengebazel van 'moderne' jonge moslims. Deze video gaat dan alleen nog over vrouwen. Je moet ze eens horen over homo's of 'ongelovigen', zoals u en ik.

Ik heb anderhalf jaar in Marokko gewoond en jarenlang in een geïslamiseerde buurt, en ik kan je vertellen dat wat je hier ziet, de denkwijze is van de gemiddelde moslim. Je ziet het ook aan het enorme zelfvertrouwen en grote zelfbewustzijn waarmee deze docent zijn wijsheden debiteert.
Zij leven met z'n allen in een parallelle samenleving van 1400 jaar terug, en naarmate er meer moslims komen, zal dit alleen maar erger worden. De enige manier waarop er nog iets aan gedaan kan worden, is wat GeenStijl nu doet: exposen die islamitische denkwijze van de 'moderne' moslim. Zodat iedereen kan zien waar islamkritiek over gaat. Geen normaal denkend mens kan dit nog verdedigen.

Snoess | 16-06-21 | 16:45 | 2

Jammer dat het gros Geenstijl niet leest want de NPO heeft alleen lovende woorden over de islam

Heel af en toe waagt een krant zich in de buurt van een kritische houding maar dan wordt dat weer snel teniet gedaan door anti racisme artikelen.

Roze_bril_drager | 16-06-21 | 17:15

Ik wou dat ik je optimisme kon delen. Wat ik veel eerder zie gebeuren is dat het gilde der deugdzamen, onze intellectuele voorgangers, zich geroepen voelen andermaal uit te leggen dat moslims, imams en islamleraren die islam uitleggen islam niet goed begrijpen en zo onbedoeld in een ongunstig daglicht plaatst. Iedereen die derhalve dergelijke moslims (de normstellers) serieus nemen zijn islamofoob, wat naar verluid iets heel ergs betekent. Dit dient dan vervolgens verder als bliksemafleider. Het is een kwestie van ideologie, niet van feiten.

Mazzelstof | 16-06-21 | 17:28

De waarheid is, dat moslim jongens/mannen zo verschrikkelijk seksueel gefrusteerd zijn, dat zij hun eigen vrouwen inpakken, en zich blijkbaar niet kunnen beheersen, als een westerse vrouw op het strand ligt.
Een opvallend gebrek aan zelfbeheersing, de zelfbeheersing die blijkbaar verdwijnt als er maar een stukje bloot te zien is.
Zij zien vrouwen duidelijk als bedreigingen.
Het schoolvoorbeeld voor alle moslims Mohammed zei al, dat de hel voornamelijk bewoond wordt door vrouwen, maar dat weerhield hem niet, om 13 echtgenotes te hebben, en ook nog geil te worden op de vrouw van zijn stiefzoon.

Roadblock | 16-06-21 | 16:33 | 1

Zelfbeheersing, reflectie, tolerantie, inzicht.. de groep als geheel mag nog iets meer gaan uitblinken in deze eigenschappen.

letopuwzaak | 16-06-21 | 18:43

"Nu is het de juiste moment."

I rest my case.

VanBukkem | 16-06-21 | 16:31

Deze gozer heeft nog nooit een bijdrage geleverd aan de maatschappij die hij bekritiseerd. Een volggeling van het iIslamitische geloof die een facistische staat predikt waar homo's, ongelovige "christenhonden" moeten worden uitgemoord. En waar geen ruimte is voor vrijzinnig denken en een democratisch geluid. Flikker die gozer het land uit !

johnyl | 16-06-21 | 16:29

Jemig. Wat is die Ismael ongelooflijk dom. En deze rotzooi krijgt subsidies van NPO?

TRUMP | 16-06-21 | 16:27

Het is gewoon een lul zonder zelfbeheersing die al opgewonden wordt bij het aanzien van een blote enkel. Daar zijn oplossingen voor. Helaas stopt besnijdenis bij de voorhuid.

MoonBeebe | 16-06-21 | 16:26 | 2

Gewoon het andere stuk weggooien!

Binkoo | 16-06-21 | 16:43

Ik heb geprobeerd hiernaar te luisteren maar deze stuitende onzin is niet om aan te horen. Vooral de kritische rol die die twee veinzen waarop de ‘intelligente’ vervolgens genuanceerd mag reageren. Ik laat het hierbij. Erop reageren zoals ik zou willen levert mij ongetwijfeld een ban op.

Major-Disaster | 16-06-21 | 16:18 | 1

Ben afgehaakt bij het woord College. Islam is 1400 jaar geleden. Latijn kwam al voor in de 7e eeuw voor Christus. Dat is dan 2700 jaar geleden. College komt uit het latijn.

franck7020 | 16-06-21 | 16:57

En let op, zo zijn er echt velen!
Ondanks dat Regressoief Links dit uiteraard weer als de bekende uitzondering zal proberen weg te zetten.
Zo ze het al niet goed zullen praten!

Ja, ik ben ervaringsdeskundige, ik woon namelijk midden tussen de DENKers in.
Maar vertoef ook wel eens tussen de regressieve, alles weg- en goedpratende grachtengordeldiertjes....

michelpen | 16-06-21 | 16:18

De "argumenten" van de haatprediker, het Nederlands van Ismail.... het getuigt vooral van een bijzonder laag IQ.

drs. Levi Samsonov | 16-06-21 | 16:12

"iemand die de Islam omarmd" - "Dit beweerd de westerse media en seculiere mensen vaker". Wat voor schoolopleiding heeft deze lieveling van "onze" nationale omroep gehad? (eh: gehat?)

MAD1950 | 16-06-21 | 16:12

Islam is onderwerping en dus het tegenovergestelde van emancipatie. Ook voor mannen.

Stuffed Human | 16-06-21 | 16:07

Ook al maak je als tuigvlogger carrière op de nederlandse televisie het is net als het spreekwoord: Al draagt een aap een gouden ring, het is en blijft een lelijk ding`m.a.w. dit soort gasten zullen nooit veranderen van binnen al doen ze zich naar buiten heel anders voor.

macdushi | 16-06-21 | 16:06 | 1

A rose by amy other name would still prick you with its thorns. Zet een bloem op je hoofd, Ismael!

TmC | 16-06-21 | 16:12

"Moslims hebben het feminisme niet nodig.
Vrouwen emancipatie ? Dat hebben moslims niet nodig.
Feminisme is dus typisch Europees.
In de moslimwereld heb je nooit zoiets als vrouwenemancipatie gehad."
Nee, dank je de duvel, dat werd er snel uitgeramd.
Mijn God wat zit die gast dom te lullen.
En vrouwen op het strand tasten de gezinscohesie aan.
Gewoon door daar te liggen.
En dan gaat het in alle landen fout.

Roadblock | 16-06-21 | 16:04 | 7

@TeeJee | 16-06-21 | 16:28: Wordt het dan niet eens tijd dat die hier opgevoerde islamitische collega's zich eens gaan roeren?

discriminazie | 16-06-21 | 16:44

Het klinkt vooral of ze dat richten naar de eigen achterban om zo de misleiding hoog te houden, en de westerlingen af te schilderen als mensen die zich bezig moeten houden met iets niet-noodzakelijks.
De verdeel en heers methodiek vind hier plaats binnenin elk individu. De doctrine is er zo keihard ingeslagen met de paplepel dat elke vorm van zelfreflectie en vrij denken direct wordt gevolgd door een absoluut vals, geprogrammeerd schuldgevoel.

NiCeY | 16-06-21 | 17:05

@discriminazie | 16-06-21 | 16:44:
Zou je zeggen heh?
Maar net zoals met Lale is er nogal wat druk, en pogen ze meestal op het randje te balanceren tussen familie/geloof en de Westerse samenleving. Hun kinderen kopiëren dat vervolgens.

Het is dus een heel langzaam proces van opschuiven richting verlichting.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 17:13
▼ 4 antwoorden verborgen

Vrouwenemancipatie is niet nodig in de islam, ook niet voor die 72 maagden p.p?

Mr_Natural | 16-06-21 | 16:02

Klein stukje gezien, hoef niet meer. Belediging voor intelligentie.

L.E. Raar | 16-06-21 | 16:02

moslim-mannen zijn gewoon boos omdat hun voorhuidje eraf is gesneden.

usb stok | 16-06-21 | 16:00 | 1

Ah dat is het.

Omebert | 16-06-21 | 16:05

Ik begin Turken steeds irritanter te vinden. Zo schijnheilig. Commentaar op Israël, maar zelf kinderen vermoorden in Syrië, Irak, Libië. Jeruzalem, maar zelfs Constantinopel ethisch gezuiverd hebben en hernoemd. En dan de haat tegen deze vrouw. De haat tegen Nederland.

Hoe vertel ik het mijn vrouw echter?

Mokum Kosher | 16-06-21 | 15:57 | 2

Gisteren op tv, Oplichters Aangepakt RTL5, dat het door Turkije bezette deel van Cyprus vol Nigerianen zit, gelokt met valse beloften waar veel voor moest worden betaald. Op de een of andere manier worden Europeanen dan slachtoffer van deze yahooboy-Nigerianen die vastzitten in dat bezet gebied. Toch worden wij als uitbuiters neergezet door Turkije. Hier in eigen land zouden wij met onze stranden hun islamitische gezinnen stukmaken met onze Europese vrouwenemancipatie, volgens de heren van het filmpje van dit artikel. Echter willen ze wel van onze stranden gebruikmaken. En onze collega's zijn, en naar onze scholen gaan. De islam is een bastion dat neemt maar niet geeft.

zeurmachine | 16-06-21 | 16:13
-weggejorist-
wateenwereld | 16-06-21 | 16:13

Kuddo's voor je samenvatting Ronaldo. Ik ga dat uur wel op een terras doorbrengen. Het strand is net wat te ver weg om me in verwarring te laten brengen.

Peerkeoud | 16-06-21 | 15:55

Moslimdocent erkent zelf dat de afgelopen 300 jaar de Islam is afgegleden en dat moslimvrouwen het slecht hebben.

Mahatma | 16-06-21 | 15:55 | 1

Moslimvrouwen hebben het slecht in Nederland omdat ze meer vrijheid hebben dan volgens het geloof goed voor hen is?

Zeurders | 16-06-21 | 16:33

Ach moslims, heb eigenlijk medelijden met ze. Niet in staat om enige vorm van beschaving te ontwikkelen

Eddy67 | 16-06-21 | 15:54

Lale is mijn heldin van 2021.
En ik vind het nog een lekkere meid ook.

jaja | 16-06-21 | 15:52

Het aller- allermoeilijkste wat ik mij (totaal niet) kan voorstellen is dat deze dichtgetimmerde patriarchjes nog tijdens het opentrekken van hun misleidde muiltjes niet van binnen denken 'maar hee.. wach es effe'..
En dat het besef van de vrijheidsbeperking van de voortdurende op alles beslagleggende taak in het onderling handhaven komt binnensijpelen.
En altijd vromer proberen te zijn dan de volgende.
En ergens weet ik bijna zeker dat bij velen van hen dat zeer zeker wel met regelmaat, en zéker in een land als dat van ons, aan de hand is. De gedachten zullen worden gesmoord in de ketel van groepsdruk, en vrees voor uitsluiting van dat, waaruit ze altijd beter af zijn.
Leven in het jaar kruik, je doet het zeau.
Cognitieve dissonantie kweken ook. Islam is daarvoor het beste petrischaaltje.

NiCeY | 16-06-21 | 15:49 | 3

'.. maar hee.. wach es effe..'
Die gedachte wordt inderdaad weggedrukt. Kijk naar hoe die Ismail Ilgün mak als een lammetje alle waarheden die naar 'm toe geslingerd worden vreet als zoete koek op een Suikerfeest. Want hij weet dat zijn eigen status binnen de pikorde meteen op springen staat als hij zegt, hoe vriendelijk ook, "maar hee.. wach es effe.." Dat geldt ook voor elke moslima. Zeg één keer "maar hee.." en je bent verdacht of wordt meteen al uitgestoten. Dat is wat Lale Gül is overkomen.
Ismail heeft een grote bek richting de kafir, maar is een laf mannetje binnen de eigen groep waar nog steeds een verstikkende hiërarchie heerst.

Schoorsteenveger | 16-06-21 | 18:12

Elke vezel in mijn lijf verzet zich tegen deze haatdoctrine. Praat niet voor mij of mijn dochter, praat niet over ons: hou gewoon je kop. Wij zijn hier geboren in vrijheid en gelijkheid. Iedereen die dat betwist beschouw ik als een potentiële bedreiging.

MickeyGouda | 16-06-21 | 15:48 | 4

Precies, Mickey! Dat hij als man op deze manier reageert op een onderwerp dat een vrouw ten berde brengt, zegt al genoeg.

Het is als een dader die tegen het slachtoffer zegt dat hij niet hoeft te worden gestraft, omdat de daad helemaal niet zo erg was.

Het is niet aan deze imam (blijkbaar is dat een eenvoudig beroep, gezien de kunsten van de retoriek die deze man niet beheerst) om iets over vrouwen en hun ervaringen te zeggen. Door het ontkennen van het bestaan van een probleem, verdwijnt het probleem echt niet.

Freud vroeg het zich al af: 'Was will da's weib?'

Ik antwoord: 'Laten we dat aan de vrouw zelf vragen!'

Roos | 16-06-21 | 15:59

@Roadblock | 16-06-21 | 15:58: En het houd niet op, niet vanzelf, en dat hebben we wederom bij de laatste verkiezingen kunnen zien. Zo niet bij de huidige formatie, reken er maar op dat we tot de volgende geplande verkiezingen in 2025 er weer een 250.000 tot 350.000 Islam-gelieerde Gëllükszöëkiërs er bij hebben in dit kleine land. (1.000.000 woningen nodig tot en met 2030, mijn dikke harige hol, dat gaan er 2.000.000 worden!)

BadPatNL | 16-06-21 | 16:05
▼ 1 antwoord verborgen

Ik laat dit maar eens even aan me voorbijgaan... Leve de verzuiling.

tantesidonia | 16-06-21 | 15:47 | 3

Uw zuiltje begint dan aardig broos te worden.

Tjemig | 16-06-21 | 15:53

Het mooie van de verzuiling vroeger was dat je de ander nergens tegen kwam omdat je aparte omroepen, kerken en sportclubs had.
Nu kan je helaas dit soort anderen (ik had bijna "anders denkenden" geschreven, maar dat is natuurlijk volledig onjuist) niet ontlopen vanwege de wijdverspreide sociale media en aandacht in de MSM.

Pje911 | 16-06-21 | 16:00

@Pje911 | 16-06-21 | 16:00: Of wat dacht u van de linkse elitaire dwang, vooral vanuit de EU en consorten, om te moeten assimileren met dat stuk geloof, want anders bent u een racist?!

BadPatNL | 16-06-21 | 16:11

De dommigheid zit diep geworteld in deze knakkers. Het zullen nooit Nederlanders worden, het zit er gewoon niet in.

Veepert | 16-06-21 | 15:44 | 1

Dat is het mooie van geloven, hoe dommer je bent, hoe beter je het kunt.

Mr_Natural | 16-06-21 | 15:48

En zo´n lul krijgt ook nog een podium om onzin te verkondigen.
Wie het begrijpt mag het zeggen.

jaja | 16-06-21 | 15:43 | 3

Graag meer podium voor dit soort lieden. hoe meer ze in de verdediging schieten en daarbij hun bekrompenheid tonen, hoe beter het is voor de emancipatie van de moslimvrouw.

Schoorsteenveger | 16-06-21 | 15:46

@Schoorsteenveger | 16-06-21 | 15:46: Ik vrees dat hoe vaker ze in de verdediging moeten hoe groter de fanbase wordt.
Van een underdog houdt bijna iedereen.

Johanvb | 16-06-21 | 16:01

@Johanvb | 16-06-21 | 16:01:
Maar ook hoe groter de gaten worden en hoe beter de rafelranden zichtbaar worden. En ja, of die fanbase beperkt wordt als we die mafkezen geen podium bieden, ik weet het niet.

Schoorsteenveger | 16-06-21 | 16:31

Erg vermakelijk, die drogredenen van die eikel.
"Moslims hebben feminisme niet nodig".
Nou, daar valt over te twisten. Lale Gül vindt duidelijk van wel, en vele moslima's mét haar. Dat veel feministes niet consequent zijn en hun zusters uit lafheid niet te hulp willen schieten is een andere kwestie. De Katholieke Kerk vond ook dat feminisme niet nodig was, en vele andere groeperingen hadden eenzelfde houding. Maar het feminisme vond dat er iets moest veranderen binnen die groeperingen. Als je zegt, zoals die eikel doet, dat feminisme binnen de Islam niet nodig is, dan moet je wel met een degelijke onderbouwing komen.
"Feminisme is typisch Europees".
Da's een bijzonder zwak argument. Eigenlijk zegt hij hier keihard dat de Islam niet Europees is en dat ook nooit zal zijn, dat er een verschil is tussen Europese normen en waarden en Islamitische normen en waarden, dat er een clash of cultures bestaat, dat er geen dialoog mogelijk is, geen integratie, geen gesprek, dat er niets is dat ons bindt.
"In de moslimwereld heb je nooit zoiets als vrouwenemancipatie gehad."
Da's een keiharde waarheid. Maar dan corrigeert hij zich snel.
"Was nooit nodig".
Nou, dat is nou juist het punt van discussie. Je kunt zoiets wel als een waarheid poneren, maar als je het dan zo zeker weet, ga dan een open discussie aan. Misschien heb je wel gelijk en komen wij, Europeanen op basis van de uitkomsten van een kritische analyse tot de conclusie dat we er altijd verkeerd tegenaan hebben gekenen. Ik betwijfel het, maar het zou kunnen.
"Want Islam geeft die rechten al aan de vrouw".
Dat is een evidente leugen. Want die vrouw heeft, zo lezen we bijvoorbeeld bij Lale, niet het recht om op het strand te gaan liggen.
"Het is heel gematerialiseerd. het is een instrument van genot en lust gemaakt. Is dat vrijheid? Zien wij niet als vrijheid hoor!"
Ja, eikel, dat is vrijheid, dat is in elk geval een stukje vrijheid dat jij en je companen je zusters niet willen geven. En dat camoufleren jullie voor ons, maar ook voor jezelf, door met een verstikkende moraal aan te komen die a priori definieert wat vrijheid is en wat niet. Aldus kun je systematisch aan vrijheidsberoving doen en toch blijven volhouden dat de moslima al sinds eeuwen álle vrijheid heeft.
"Een vrouw die op het strand ligt, jij noemt dat vrijheid, maar denk je er wel bij na, sta je er wel bij stil wat je daarbij allemaal veroorzaakt in de gemeenschap?"
Ah, hier komt de Islamitische aap uit de Islamitische mouw. Vrijheid is alleen mogelijk als degene die vrij genoemd wordt precies doet wat de gemeenschap verlangt? En is die vrijheid geen vrijheid meer als het individu iets doet, het minste of het geringste, dat niet precies volgens de regels is? Is dat geen schijnvrijheid? Is dat geen gevangenschap? Groepsdruk? Groepsdwang?
"Islam handelt om preventief. Het gezin is heel belangrijk in de Islam."
Het wordt steeds duidelijker. Preventief regeltjes opstellen om de vrijheid maximaal te beperken, en vinden dat als je de regeltjes overtreedt, je niet uit vrijheid handelt, dat dat geen vrijheid is. De vrijheid van het individu wordt a priori beperkt, en de Islam waakt, zorgt ervoor dat de regeltjes niet worden overtreden.
"Een gezin stichten is heel belangrijk want dat vormt de samenleving. Gezinnen bij elkaar betekent samenleving toch?"
Nee, wij allen tezamen vormen de samenleving. Gezinnen hebben hun plek en hun functie binnen die samenleving, en plek en functie veranderen door de tijd heen.
"En samenleving is weer het land, alle landen samen, dat is de wereld. Dus we gaan heel gauw chaos creëren door eigenlijk de gezinsrechten te schenden."
O ja, dit is de volgende grote stap om het individu zijn vrijheid te beperken, zo niet te ontzeggen. De groep gaat vóór het individu, de groep heeft zelfs rechte, meent meneer de eikel, rechten die bóven de rechten van het individu gaan. Als het individu zich bepaalde vrijheden permitteert, dan zegt islam dat de rechten van het gezin geschonden worden, en dat vrijheidsbeperking daarmee gesanctioneerd is. Meer concreet, de moslima, en ook Lale Gül heeft álle vrijheid, maar enkel voor zover zij de strenge regels inzake de rechten van het gezin niet schendt. Dus heeft zij geen enkele vrijheid, zeker niet de vrijheid waar het feminisme voor strijdt.
"Maar ja, het is natuurlijk moeilijk als je die fundamenten niet te pakken hebt om dit te begrijpen."
Eigenlijk zegt hij hier dat een dialoog, een gesprek, überhaupt niet mogelijk is. De kafir begrijpen de fundamenten niet.
Dit is nog geen anderhalve minuut, en het is tenenkrommend wat er voorbijkomt. En die treitervlogger zit er als een braaf mannetje bij, onderdanig, onderworpen. Dit is de eigenlijke Ilgün, het mannetje dat dolblij is met een moreel systeem dat hem in zijn domheid nog enige status geeft en volstrekt geen behoefte heeft om ergens tegenin te gaan, om ergens kritisch over te denken. Het is die status die hij nodig heeft om een grote bek naar ons te hebben.
Lale Gül krijgt alleen maar meer gelijk, en dat komt omdat ze van haar vrijheid gebruik maakt, een vrijheid die ze haar niet wilden geven. Het boek is in de wereld geschopt en wordt gelezen. Daar kunnen de heren met hun bekrompen ideeën niks meer aan doen.

Schoorsteenveger | 16-06-21 | 15:43 | 13

Het heeft weinig zin om een discussie te hebben over vrijheid voor vrouwen als één van de dialoogpartners het begrip vrijheid compleet anders definieert

TalkingHead | 16-06-21 | 18:14

@Schoorsteenveger, u slaat weer de spijker op zijn kop mbt het individualusme versus de groep. Die groepstraditie wordt wel eens ten onrechte verward met solidariteit.

Een Marokkaanse vriend die gebroken heeft met een deel van zijn familie en dus met allemaal, kan dit goed duiden. Hij noemt het verstikkend en het leidt tot lafheid, waarin men liever leugenachtig met elkaar omgaat dan voor zichzelf kiest. Iets wat hij wel heeft gedaan, door omstandigheden ingegeven, maar waardoor hij zich ook voelt afgevallen door geliefde familieleden.

Roos | 16-06-21 | 18:33
▼ 10 antwoorden verborgen

Ik heb al weer gegeten en gedronken als ik alleen maar die rocheltaal hoor.

Sjakie | 16-06-21 | 15:42

Ja maar kruistochten...

Hater bij de Heijn | 16-06-21 | 15:42

mozeskriebel, wat vermoeiend! Heb het 9 minuten volgehouden. Wat een tunnelvisie. Daar wordt je knap verdrietig van.

zwakjes_zinnig | 16-06-21 | 15:38

Teveel van dit soort figuren maakt een land economisch dood

Nico1000 | 16-06-21 | 15:38 | 6

@Tjemig!

Dat was de laatste strohalm van de MultiCult om hun utopie goed te praten. Zonder dat broodje shoarma rest er niets! (Correct me if I'm wrong).

nsfl | 16-06-21 | 16:34

@Tjemig | 16-06-21 | 15:59: nee hoor, ze huren daar europeesche architecten en ingenieurs in en laten de boel bouwen door maleisische slaven. Zelf kunnen ze echt geen Burj al Khalifa bouwen , of voetbalstadions ontewerpen.

Crankhead | 16-06-21 | 17:46
▼ 3 antwoorden verborgen

Heb alleen het fragment bekeken. 'De islam werkt preventief.'
Iedereen die dit heeft gefaciliteerd en/of faciliteert; ontzettend bedankt nog daarvoor.

Overigens is deze reactie drie keer herschreven om een Joris/ban te voorkomen. Ik werk ook preventief zullen we maar zeggen.

All_yall | 16-06-21 | 15:37

100 punten voor Lale 0 voor de bedreigingen-relativerende NPO minkukel YS. Wat een zelfpijpende eikel zeg!

Zuma | 16-06-21 | 15:36

En Mark ging gestaag door met het importeren van deze achterlijke ideologie.

Roze_bril_drager | 16-06-21 | 15:35

Wat een dom figuur zeg.
Misschien moet hij zich eerst ook eens verdiepen in wat feminisme inhoudt, voordat hij erover gaat kwebbelen.

Islam heeft dat niet nodig?
Nee logisch hahaha, als het feminisme daar in doordringt, houden ze weinig tradities uit het jaar grot over.

Hier zijn ook geen heksenvervolgingen meer, hoeven vrouwen niet meer gechapperoneerd te worden, mogen ze blijven werken en auto rijden.

Tekenend natuurlijk is dat een aantal mannen op Gül reageert. Dat zegt al genoeg hoe nodig daar eens eerste golf feminisme nodig is.

Roos | 16-06-21 | 15:31 | 1

Het jaar grot... best leuk.

ploppy | 16-06-21 | 15:50

Geen zin om die vieze haakneus te bekijken. Ismail Ilgün is de terror allochtoon die Zaandam een hele tijd onveilig heeft gemaakt. En toen het over het randje begon te gaan, en er daadwerkelijk ruchtbaarheid over kwam omdat de MSM er niet meer onder uit kon om die Turk te blijven verzwijgen, gooide hij het op satire en kreeg een plekje aan tafel bij Matthijs van Nieuwkerk. Dat was ook de laatste keer dat we standaard DWDD in het televisierondje hadden op de vooravond...

BadPatNL | 16-06-21 | 15:30

Volgens Wikipedia zijn er 1.7 miljard Moslims.
Dat is best veel.

jaja | 16-06-21 | 15:30 | 4

@Gulliver; oooh... dan is het goed.

ploppy | 16-06-21 | 15:57

@Gulliver | 16-06-21 | 15:34: sowieso gaan de Chinezen 'winnen'. Want intelligent, lange termijn visie en aanpak en uitstekend op de hoogte van zwakheden van het Westen en Oosten. En China houdt niet van religie. Ook niet van vrijheid, maar dat is een detail.
Hoe zal eea uit gaan werken als in Europa een clash tussen China en de Islam komt? Dat zal binnen 30 tot 50 jaar het geval zijn?

Bataafje | 16-06-21 | 16:26
▼ 1 antwoord verborgen

In Nederland is sprake van godsdienstvrijheid, maar ik zie in de islam weinig godsdienstvrijheid, want je mag als moslim niet afvallig zijn

hotbrasil | 16-06-21 | 15:29

Al zegt de meest groenlinkse Nederlander met alle oprechte vriendelijkheid tegen een moslim dat hij moslim mag zijn en dat hij de vrijheid heeft zijn geloof te beleven hoe hij wil, dan nog zal zo'n withemd hem later corrigeren dat een ongelovige dat niet bepaald maar alleen de verhevene en dat alleen hij als withemd die kennis heeft.
En daar zit het hem in. Daarom gaat het in Europa nooit lukken.

zeurmachine | 16-06-21 | 15:25

"Maar het hoeft niet" zijn de belangrijkste woorden in dit artikel.

Schwanzeleber | 16-06-21 | 15:25 | 1

Daar ben ik wel blij mee. Anders is het toch weer een uur van je leven wat je nooit meer terug krijgt.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 15:34

Volgens mij moeten we dot soort figuren vaker een podium geven. Misschien elke week een andere imam die zijn maatschappelijke opvattingen deelt met de lieve luisteraartjes. Moet je opletten wat er met het sentiment gebeurt. Daar kan geen PVV tegenop.

BobDobalina | 16-06-21 | 15:25 | 2

Misschien moeten we werk gaan maken van remigratie en uitzetting van anti westen gezinde primaten.

Crusher | 16-06-21 | 15:30

@Crusher | 16-06-21 | 15:30:
We hebben al een Remigratieregeling. Kijk bij SVB of Nederlands Migratie Instituut.
Gratis geld plus verhuiskostenvergoeding

theo-is-dood | 16-06-21 | 17:46

Als een moslim je vertelt hoe primitief en hatelijk zijn werelbeeld is... luister.

beetje.jammer.dit | 16-06-21 | 15:24

Feminisme is idd ramp. Huizenprijzen omhoog. Modaal gezin moet nu beide werken om flatje te kunnen kopen. Hoge echtscheidingspercentaazjes leiden tot hufterkids: zie de corruptie in dit land waar GS vaak over bericht.

dr Rechts | 16-06-21 | 15:23 | 2

Feynmann, ben jij het?

Montgomery Burns | 16-06-21 | 15:31

Vrouwen brengen beschaving en verzachten de blik.

2021 sla ik ff over | 16-06-21 | 15:47

Ze waren 650 jaar later met hun boek, je zou toch verwachten dat het moderner zou zijn.

Mr_Natural | 16-06-21 | 15:23 | 4

Kennelijk niet gelezen, het is juist heel modern.

Ichneumonidae | 16-06-21 | 15:26

Een Ebook?

Rest In Privacy | 16-06-21 | 15:28

Het is puur restauratie van oude ideeën ten gunste van machtige mannen. Zoals onder andere de herinvoering van polygamie.

2021 sla ik ff over | 16-06-21 | 15:38
▼ 1 antwoord verborgen

Stam + D

Pottenbakker | 16-06-21 | 15:22 | 1

Jaap?

Rest In Privacy | 16-06-21 | 15:25

Zie daar het resultaat van eeuwenlange inteelt, indoctrinatie en achterlijkheid: nog 3 hersencellen over.

Rationa | 16-06-21 | 15:21 | 1

En in het straatbeeld, volop het kk-woord spuiten .. Oh, en "Racistj!!" ..

Nederlandop1 | 16-06-21 | 15:26

De islam geeft vrouwen het recht om mishandeld, verminkt en verkracht te worden.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 15:21 | 3

en de vrijheid om verplicht een hoofddoek te dragen.

K. Westergaard | 16-06-21 | 15:40

Én het exclusieve voorrecht om achterom de moskee binnen te gaan.

Veepert | 16-06-21 | 15:50

Fijn dat deze 'leraar' weer even de kwaadaardigheid van de strenge versie van zijn godsdienst demonstreert, helaas zijn er nog hele volksstammen die het maar niet willen zien.

Zeurders | 16-06-21 | 15:19

De malle ismall levert dus zelf het bewijs dat alles wat in het boek staat waar is. Verder heeft hij een vriend het hele boek gelezen en aantekeningen gemaakt heeft. Dus tussen de regels door gelezen bekend de malle issmal dat hij en de rest van zijn vrienden analfabeten zijn, toch leuk om te weten.

jan huppeldepup | 16-06-21 | 15:17

Kom op zeg.

Op de cartouches in de zalen van het Concertgebouw staan alleen namen van witte mannen!

Wel even prioriteiten stellen ja.

Dr.Mabuse | 16-06-21 | 15:17 | 1

Haha!

Ichneumonidae | 16-06-21 | 15:24

Ja, en vrouwen in bikini's veroorzaken ook aardbevingen en andere natuurrampen

hotbrasil | 16-06-21 | 15:16 | 1

Spontane ejaculaties zijn zeer ongemakkelijk in een djellaba.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 15:23

De Marokkaanse rukkertje zorgen nogal voor wat overlast in Scheveningen......

Bouwfraudeur | 16-06-21 | 15:16 | 1

Kijk, dat is de schuld van vrouwen dus. Dáárom moet je ze sluieren, zodat we met ze allen lekker dociel worden en nooit met onze driften geconfronteerd worden. Dé oplossing tegen mens-zijn, alle aardse zaken proberen te onderdrukken.

ratelaar | 16-06-21 | 15:26

"De reden dat ik dit doe is omdat er vanuit de media geen ENKELE vorm van kritiek is gekomen." Nou ik heb wel wat sociale media kritiek voorbij zien komen. Ergens tussen "vieze kk hoer" en "ik maak je dood". En dat zegt mij meer dan 1000 woorden van deze sijsjes lijmer.

bakermat | 16-06-21 | 15:16

Nahh, ik pas. Dit niveau is mij te diep bukken.

Deksmaat | 16-06-21 | 15:15
-weggejorist-
Hefbrug | 16-06-21 | 15:14 | 4
▼ 4 antwoorden verborgen

"iemand die de Islam omarmd". omarmd met een D en dat noemt zich journalist. Dit zegt al genoeg over het niveau, evenals hun accent inderdaad

small_town_dude | 16-06-21 | 15:14 | 1

Zoek maar lekker naar taalfouten, over 50 jaar is het gewoon die meisje en lachen ze jou en de leraren Nederlands gewoon uit. Maak je liever eens druk om woningnood en 400 "asielzoekers" per week. Geen journalist heeft het over mogelijk verband en een catastrofe in de toekomst. Mag gerust met taalfouten hoor.

G.M.I.M. Pet | 16-06-21 | 15:47

"Dit beweerd"

...

Al afgehaakt. Als je je eerste zin al niet in foutloos Nederlands kunt schrijven heb ik geen interesse in de rest van je boodschap.

Met_baard | 16-06-21 | 15:14 | 3

U heeft het over de dt fout of de meervoudsincongruentie in die zin?

Die zin is een beetje een broodje kaas met een verrot broodje en beschimmelde kaas.

Knufter | 16-06-21 | 15:17

Dubbel fout want het moet beweren zijn. Zoals Knufter reeds zei..

Roze_bril_drager | 16-06-21 | 15:22

OMG. Deze haatjurken geloven echt dat het sprookjesboek uit 1400 al voorzag in vrouwenrechten en mannenplichten....

Een vrouw die op het strand in de zon ligt is maatschappij ontwrichtend? Nee meneer de haatjurk, een religieuze fanaticus met waandenkbeelden is maatschappij ontwrichtend!

Odin | 16-06-21 | 15:13 | 2

Door 10 jaar mocro-mobieltjes zijn we onze 35-jaar mooie tieten-historie aan het strand al kwijt.... dit land moet zich blijkbaar aanpassen aan die zandbakjongens.D'n deze niet en nooit.

hagelkruis | 16-06-21 | 15:16

Hij heeft ook veel moeite met d's en t's.

wilmeister00 | 16-06-21 | 15:12

Heeft die lul door wat een boek, in combinatie met zwakke geesten, veroorzaakt?

donkieshot | 16-06-21 | 15:10


mobile.twitter.com/fdw_vb/status/1014...
Vrouw
onder boerka met toekijken hoe haar man bij 30C zwemt in zee... Wie e/ hond zo behandelt, wordt gelyncht. Hier heet dat diversiteit...

Rest In Privacy | 16-06-21 | 15:10 | 2

Zegt alles.
Islam is gewoon een kutgodsdienst.

Knufter | 16-06-21 | 15:14

Maar als je islamieten mafklappers noemt ben je racist.

Nou: dan DENK ik het alleen maar.

Knufter | 16-06-21 | 15:08 | 2

Pff dan ben ik maar een racist. Alsof dat me ook nog maar iets kan schelen. :)

knutsel_ | 16-06-21 | 15:10

Dus met andere woorden.... bij de religie van vrede, heeft het mannelijk deel de hormoonhuishouding niet onder controle.... en daarom mogen vrouwen niet op het strand liggen.... ow oke dat is ongeveer even logisch als tegen de slachtoffers van een masshooting vertellen dat ze maar kogelvrijevesten moeten dragen omdat ze niet tegen kogels kunnen...

Hellsmurfje | 16-06-21 | 15:08

NPO tolerantie.

Johnnie Hansome | 16-06-21 | 15:07

"Islamdocent Enes Ulusoy beweert onder meer dat Lale Gül niks over de islam mag zeggen omdat ze geen Arabisch kent en wil eigenlijk überhaupt niet over de regels van de islam discussiëren met mensen die niet in Allah geloven."

Ik ken ook geen Arabisch en ik geloof ook niet in Allah, maar elke 'islamdocent' die mij daarmee in mijn 'eige' land de mond wil snoeren of weigert 'in discussie te gaan', kan maar beter teruggaan naar zijn 'eige' land, of een andere islamitische dictatuur naar keuze.

Dr_Johnson | 16-06-21 | 15:07 | 3

Juist. Lekker oprotten. Ga heen. Neem een schaap. Of een geit. Maar ga dan weg.

Knufter | 16-06-21 | 15:10

Dat wordt boeiend. Dan mogen de meeste moslims niks zeggen over de islam, aangezien het Arabisch nogal, laat ik het zo maar kalm zeggen, retebreed, dynamisch, diep en ingewikkeld is. Daarnaast zijn er zeer vele moslims die geen Arabisch kennen. Hiermee heeft dhr. Ulusoy, de vrede van Allah zij met hem, zichzelf in een volstrekt solitaire positie gemanoeuvreerd ('ik ben anders', 'ik weet het', 'ik ben de entiteit, de alwetende'), wat onderscheiders als wij allen zijn, wij mensen, wat wij als baby hebben mogen ontdekken: er zijn verschillen, meer dan overeenstemmingen. Hij valt terug op deze 'baby reflex'. Dat doen veel van die 7 miljard mensen indien ze vastlopen of botsen met andere percepties van de wereld. Ook daar hebben we er 7 miljard van. Dat staat los van de Islam. Ik spreek geen Arabisch. Dus ik mag dit helemaal niet zeggen. Vermoedelijk, en dus monddood.

nobodiesunmighty | 16-06-21 | 15:44

@nobodiesunmighty | 16-06-21 | 15:44:
De reden dat hij dit roept is exact dezelfde reden dat de bijbel vroeger alleen in het latijns beschikbaar was.
De schapen moeten vooral schapen blijven, en niet zelf gaan lezen en interpreteren.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 16:53

Al jaren heb ik maar één vraag: wat voor moois, gezonds of nuttigs heeft de islam ooit voortgebracht?

Poesmobiel | 16-06-21 | 15:07 | 14

De hemel en 72 maagden!

Kattie | 16-06-21 | 15:55
▼ 11 antwoorden verborgen

En verrot links zag dat het goed was. Want dit wilde ze zo graag: dit soort mensen binnenhalen. Moge elke linksstemmer reincarneren als moslimmeisje met de wetenschap aan dit leven. Want boete moet er gedaan worden.

appeltjesgroeneweide | 16-06-21 | 15:06 | 1

Komen ze hier niet "want de economieee"? Zijn ze hier niet vanwege goedkope arbeidskrachten voor D66 tot en met VVD? Zijn er geen (handels)verdragen gesloten vanwege goedkope olie? Je hebt inderdaad links en verrot links. Net als rechts en verrot rechts. Kapitalisme is socialisme voor de rijken. Globaal. Over lijken.

nsfl | 16-06-21 | 15:28

Nu snap ik wat die salafisten achter die bomen aan het doen zijn.

Mr_Natural | 16-06-21 | 15:05

deze jongen is geen Turks fruit. meer een beschimmelde kapsalon.

klimaatsloper | 16-06-21 | 15:04

Veel linkse mensen kijken liever weg van deze aspecten van de Islam. Dit interview zou op prime time op de npo moeten worden uitgezonden, daar kijken ze wel naar en dan wordt het lastiger om het te negeren. Zo'n uitspraak als 'binnen de Islam is feminisme niet nodig' zou het progressieve bloed moeten laten koken. Dat clipje is op zichzelf eigenlijk al een reclamefilmpje voor de PVV.

Als ze slim zijn bij die omroep Ongehoord moeten ze ipv allerlei debatten met rechtse mensen gewoon dit soort materiaal uitzenden, zonder verder commentaar.

Tashtego | 16-06-21 | 15:04
-weggejorist-
JDMslut | 16-06-21 | 15:04

Ik wil dit niet meer. Ik wil dat dit niet in ons landje is. Ik wil niet mensen echt zo beperkt zijn. Ik wil niet dat dit meer of erger gaat worden. Helaas is hier niet meer aan te ontsnappen

deNettobetaler | 16-06-21 | 15:02 | 1

Niet zij maar wij vormen ondertussen de uitzondering in dit land. De norm is stupiditeit en debiliteit tegenwoordig. Luidruchtig dom gekwetter/gelispel en niet te vergeten idiote dansjes. Meh.

Graaisnaaiert | 16-06-21 | 15:34

Bedreigen van Lala Gul is uiteraard fout, maar de islamdocent komt met goede argumenten. Lala Gul is de Arabische taal niet machtig dus kan ze op basis van eigen interpretatie veel fouten maken uit Nederlandse vertalingen. Verder is de Westerse vrouw onderdrukt. Je telt als Westerse vrouw niet mee als je je lichaam via het internet niet deelt met jan en alleman. Wie zijn de vrouwelijke voorbeelden van deze tijd; dat zijn de Kim Kardashians en influencers die geld verdienen met het vrouwelijke lichaam. Doe je hier niet aan mee dan tel je niet mee. Westerse vrouwen worden onder druk gezet en dat uit zich in absurditeiten waarin de vrouw er alles aan doet om aan de onrealistische schoonheidsideaal te voldoen. De islam verwerpt deze gedachtegoed en prijst de vrouw die haar schoonheid niet deelt. Het is gewoon een heel oppervlakkige denkwijze dat door Lala Gul onder de noemer vrijheid wordt besproken. Welke vrijheid als je niet jezelf kan zijn!?

mocroGS | 16-06-21 | 15:02 | 46

@mocroGS | 16-06-21 | 18:34: "Er is geen dwang in de islam"

Welja. Noord-Afrika, het Midden-Oosten en het Westen van Azië zijn zeker door bloemenmeisjes overgehaald? Mannen die van mannen houden en op straffe daarvan vlieglessen krijgen of aan een kraan mogen bungelen ervaren zeker ook geen dwang? Meisjes die omgaan met niet-moslim mannen, die zelfstandig naar buiten willen zonder chaperon, die niet naar school mogen (Pakistan, Nigeria), die zelf hun levenspartner willen uitkiezen en als reactie te maken krijgen met moord door familie ervaren ook geen dwang? Moslims die deze vreselijke sekte de rug toe willen keren en daarom door hun familie worden verstoten, verjaagd en belaagd ervaren geen dwang? Vrouwen die zich moeten verbergen voor de buitenwereld (alléén vrouwen) op straffe van disciplinering door de zedenpolitie ervaren ook geen dwang? Niet-moslims die letterlijk als tweederangsburgers leven en op sommige plekken in sommige tijden een speciale belasting moesten betalen (jizya) ervaren ook al geen dwang. En iedereen die zich iets teveel profileert als kritisch naar de islam of wat er maar op kan lijken (Kurt Westergaard, Theo van Gogh, Samuel Paty, de heren en dames van Charlie Hebdo, Salman Rushdie en vele, vele anderen) ervaren ook geen dwang?

Wat een kontverhaal hang je weer op.

BenBinnen | 16-06-21 | 19:16

@BenBinnen | 16-06-21 | 19:16:
Ik durf er nog wel geld op te zetten dat, wanneer MocroGS zijn imam en familie gehoorzaamheid van hem eisen, hij netjes knikt en mee gaat met de stroom.

Ik geloof niet zo in de gematigden. Dat verliep (vroeger) al niet zo bij de Christenen, en dat zal bij de Moslims niet anders zijn. Zie ook de Balkan landen, hoe dat escaleerde.

Vrijgevochten en verlicht, dat is de enige betrouwbare smaak.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 19:34

@letopuwzaak | 16-06-21 | 19:05:
Ik bem het niet met je eens. Je generaliseert. Ik ken genoeg moslims die niet zo denken als jij schetst, including me. Ik heb geen behoefte om jou vrijheden in te perken. Bovendien kan jij als persoon/toerist jezelf zijn in islamitische landen zoals Marokko, Turkije, Dubai de Maladiven enz. Denk dat jouw beeld vd islam heel erg gevormd wordt door vooroordelen.

mocroGS | 16-06-21 | 23:20
▼ 43 antwoorden verborgen

Kan er gewoon steeds minder tegen, de enorme stupiditeit van religie, virusgekkies en noem maar op die steeds maar een podium krijgt. Stuitend - leve de verlichting, leve de wetenschappelijke revolutie, ode aan al die uitvinders (en ja dat zijn heeeeel veel westerse mannen). Denk eens na als je volgende keer een auto instapt, je smartphone start of je kind naar een ziekenhuis moet - Allah, "alle regels van hem zijn compleet" ga toch heen en sluit je op met wat moderne natuurkunde & wiskunde boeken en als je er te stom voor bent zwijg dan!

Galois256 | 16-06-21 | 15:01

Citaatje:

"Waarom krijgt iemand die de Islam verkeerd naar buiten brengt geen kritiek en iemand die de Islam omarmd een storm van kritiek?"

Die 'iemand' die de islam 'verkeerd' naar buiten brengt doet niets anders dan het deksel van de islamitische beerput schuiven die naar middeleeuwse lijkenlucht meurt.

Niet Lale Gül, maar de islam zélf brengt de islam verkeerd naar buiten. Of beter gezegd: de islam zélf brengt naar buiten hoe verkeerd die is. Keer op keer op keer.

Alleen is het bizar, dat zo weinig mensen het kennelijk door hebben, hoe achterlijk, intens verdorven en moreel verrot deze fascistoïde macho-doodscultus met totalitaire ambities eigenlijk is.

Peter Emile | 16-06-21 | 15:00 | 2

Hear Hear - beter kan ik het niet verwoorden.

L.E. Raar | 16-06-21 | 15:02

Bier voor de man.

Roadblock | 16-06-21 | 16:26

Ja, deze twee heren hebben helemaal gelijk. Sinds dat de vrouwen los mogen lopen en werken en gelijk zijn aan mannen, wordt er overal op losgeneukt.
Sinds die tijd zijn scheidingen schering en inslag. Vroeger bleven de mensen gewoon bij elkaar. 
Is dat zo? Ja! Zijn vrouwen gelijk aan mannen? Ja! Moet het weer net als vroeger? Nee! Hoe dan wel? Geen idee!

Leptob | 16-06-21 | 14:58 | 1

Vrouwen ‘lopen los’ sinds de verbetering van de medische wetenschap, de pil, begeleiding bij zwangerschap en medische begeleiding bij bevalling.
Seks is daardoor vrijblijvender geworden. Er is nauwelijks nog risico op zwangerschap en overlijden bij bevalling. Dat is een vooruitgang en de reden dat vrouwen een andere rol hadden in de samenleving en de man zat met zijn hoofd in de wolken, als de hemelse vader hoog verheven boven het wereldse. Nu moeten we proberen het aardse en het hemelse te integreren.
Hoe dat moet? Inderdaad geen idee!

ratelaar | 16-06-21 | 15:06

FunX was vroegah leuk, meerdere wereldse muzieksmaken passeerden er de revu en niemand werd lastiggevallen met religieus activisme. Nu echter verworden tot het radiostation Geitenneu... euh Geitenherder Autotune FM. Mag ik mijn belastingcenten terug?

allemansvijand | 16-06-21 | 14:58

Geen feminisme want vrouwen hebben alle rechten al gekregen.

Behalve het recht om over islam te praten en op het strand te liggen. En dan zijn er nog mensen die durven te beweren, dat je nooit iets zinnigs op kunt steken via roze Guusje.

netniet | 16-06-21 | 14:58

"wil eigenlijk überhaupt niet over de regels van de islam discussiëren met mensen die niet in Allah geloven"

Gelijke monikken, krijg je inderdaad geen discussie, want je zal je mening ook eens echt moeten verdedigen

"omdat ze daarmee alleen maar chaos binnen gezinnen creëren."

Want het gaat lekker met die jeugd in vergelijking met.

Daarnaast, als die mannen normaal doen over dat vrouwen tieten hebben, komt er helemaal geen chaos, dus wie is hier het probleem?

menage | 16-06-21 | 14:58

Is er nu nergens op de wereld een land waar ik gevrijwaard kan blijven van dat middeleeuwse fanatisme van deze haatpredikers? Overal steekt hun rare gedachtegoed de kop op.

strawdog | 16-06-21 | 14:57 | 5

Hongarije

Pje911 | 16-06-21 | 15:39

Ik raad u aan een weekje Poolse Oostzeekust te doen in de vakantie. Honderd procent iedereen dezelfde RALkleur, slanke vrouwen, goed bier, betaalbaar en geen kaftan, boernous of djellaba te zien!

theo-is-dood | 16-06-21 | 16:10
▼ 2 antwoorden verborgen

Als mogelijk doelwit van een Islamitische aanslag, namelijk wit & Nederlands, vind ik dat ik best iets van de Islam mag vinden zonder de Arabische geschriften te hebben gelezen. Ik vind de interpretatie van de Islam door Ismail Ilgun compleet achterlijk, egoistisch, paternalistisch, geweldsverheerlijkend en anti-sociaal.

Daarnaast is zijn commentaar onverholen racistisch, discriminerend en kwetsend. Waar is de toets met de grondwet als je hem het hardst nodig hebt? Niet bij de Woke-NPO is klaarblijkelijk.

van heinde en verre | 16-06-21 | 14:57 | 1

Dood alle ongelofige daar is ook geen woord arabisch bij.

jan huppeldepup | 16-06-21 | 16:23

Minder graag van dit soort types, keer of drie.

P-unit | 16-06-21 | 14:56

..... iemand die de Islam verkeerd naar buiten brengt .....
Moet altijd lachen om dit soort argumenten, blijkbaar hebben ze zo'n religieuze plank voor de kop dat ze niet zien dat ze zelf het grootste argument tegen de islam zijn.

Der Schnitzeljäger | 16-06-21 | 14:55 | 1

“ ..... iemand die de Islam verkeerd naar buiten brengt .....” Als in: iemand die wél zelf nadenkt, dat is niet hoe de islam zich ziet. De islam is gewoon de regeltjes volgen, ongeacht wie de regeltjes maakt. Conformisten dat is wat de islam wil, dat is wat de progressive woke ideologen aantrekkelijk vinden aan de islam.

ratelaar | 16-06-21 | 14:59

Strand ? Zelfs in Kijkduin struikel je over de islamieten vandaar met de groeten uit Italië

Uw Verzekeringsadvis | 16-06-21 | 14:54

Waarom krijgen die volidioten keer op keer een podium?

Harvey2Face | 16-06-21 | 14:54

Het voordeel van een "flexibel religie" is dat zij voor elke spijker wel een gat weten. Discussiëren heeft dan überhaubt geen zin. Zand erover!

Een vrije paling | 16-06-21 | 14:54

Islam is RIGHT about women.

koeberg | 16-06-21 | 14:54 | 1

Niet mee eens, maar dat is wel een mooie stelling om in progressieve kringen te droppen.

ratelaar | 16-06-21 | 14:55

Lale Gül mag niets over de islam zeggen omdat ze geen Arabisch spreekt?
Alsof de verstandelijk uitgedaagde haakneusvlogger ook maar één woord Arabisch spreekt.
Zelfs in woord en geschrift is zijn Nederlands allerbelabberdst. Zie zijn tweet hierboven.
Het overgrote deel der Mocro's is het Arabisch niet eens machtig.
Want berber.
De woestijnmigrantenkinderen mogen dus stuk voor stuk niets over de "religie van de vrede" zeggen.

leo de pejo | 16-06-21 | 14:52

Ismaël Ilgun, ik ken hem niet, maar hij is één van de zeer velen die de Nederlandse werkwoordspelling niet beheersen. Waarschijnlijk weet hij, evenals zeer vele autochtonen, helemaal niet wat een werkwoord is en wil dat ook niet weten.
Aan de foto te zien is hij goede maatjes met die vreselijke Van Nieuwkerk.
Dat zijn al twee dingen die tegen hem pleiten.
Tenslotte zit ik nog met een theologische vraag. Heeft de Profeet Mohammed zich ooit uitgelaten over mannen met knotjes? Zo nee, is er binnen de Islam een gewoonterecht waaraan je wat houvast hebt als je zo iemand wilt straffen?

JvanDeventer | 16-06-21 | 14:51

We zijn te tolerant voor de intolerantie geworden in dit land.

zilverrug | 16-06-21 | 14:51

Ik moet gelukkig niet per se kijken van Ronaldo.

uisge baugh | 16-06-21 | 14:50

Mannetjes zonder enige zelfbeheersing op veel vlakken dienen geen podium te krijgen.

Der Schnitzeljäger | 16-06-21 | 14:49

Een mening, een boek van een jonge vrouw en de hele islamitische gemeenschap is in rep en roer. Alsof er een aanslag is gepleegd op een druk bezette plek. Dát is het verschil.
Natuurlijk te zien bij de conformisten van de NPO, dat gaat hand in hand met totalitaire ideologieën. Meer hoef ik niet te weten of te zien.

ratelaar | 16-06-21 | 14:48 | 2

Als het in mijn keuken een typhuszooi is heb ik ook liever niet dat het bezoek daa kijkt.

Der Schnitzeljäger | 16-06-21 | 14:50

@Der Schnitzeljäger | 16-06-21 | 14:50:
Dan kun je inderdaad ook een uur vol lullen met excuses waarom het een typhuszooi is ipv diezelfde tijd besteden aan opruimen.

ratelaar | 16-06-21 | 14:54

Kaag zag dat het goed was.

Normpje | 16-06-21 | 14:47

De NPO juicht, Ismail is een fijne progressief

thanseeuwen | 16-06-21 | 14:47

Die lui die deze achterlijke cultuur naar binnen hebben gehaald zouden zo op moeten sluiten wegens landsverraad.

gemeentereiniging | 16-06-21 | 14:47 | 1

Die lui zijn tegen die tijd onvindbaar. Niemand is verantwoordelijk , niemand heeft het gedaan , wijzen naar de ander. Goed pensioen.

Ambiorix | 16-06-21 | 15:01

Staat deze dorpsidioot al op de radar van de NCTV? Vraag het voor Sylvana.

Valka | 16-06-21 | 14:46 | 1

Wel op de kieslijst van Bij1 binnenkort.

Roze_bril_drager | 16-06-21 | 15:29

Heu, ik ben ingelogd, heb een kreauntje maar toch krijg ik reclames...

Raar.

Wijze uit het Oosten | 16-06-21 | 14:46 | 7

Blijkbaar ben je er gevoelig voor

Rest In Privacy | 16-06-21 | 14:53

On it.

GU | 16-06-21 | 14:53
▼ 4 antwoorden verborgen

Als je de vrijheid van godsdienst zou moeten afschaffen voor alleen maar het mohammedanisme, dan zou je die vrijheid in z'n geheel moeten afschaffen.
Ik ben daar voor. Hou die onzin maar achter de voordeur, al vind ik het een beetje jammer voor de godsdiensten waar je verder nauwelijks last van heb. Hoewel, dat ik meebetaal aan hun idiote onderwijs vind ik al veel te ver gaan.
Schaf die troep maar af dus.

Ichneumonidae | 16-06-21 | 14:46 | 1

LOL @ robotmaaier, haha.

Ichneumonidae | 16-06-21 | 15:06

Arabische (Barbarijse) zeerovers ontvoerden vrouwen van de Zuid-Europese kusten. Vrouwenrechten. Maar die vrouwen lagen daar zeker op het strand, dus dan mag het.

nl.wikipedia.org/wiki/Barbarije

Rest In Privacy | 16-06-21 | 14:46 | 1

Niet alleen van de Zuid -Europese kusten hoor. Zij hielden zelfs huis t/m IJsland toe.

Heelsum | 16-06-21 | 16:16

Een vrouw op het strand. Hellup.

Er wordt weer eens bevestigd dat moslims dolle honden zijn, zonder zelfbeheersing.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 14:42 | 3

Hun grote voorbeeld Mohammed (zgan) deed niet anders. Elke verovering van zijn legers mondde uit in massale verkrachtingen van alles waar een gat in zat. Ook IS deed dat om nog eens extra de veroverden te kleineren.

2voor12 | 16-06-21 | 14:47

@Sitting_targets | 16-06-21 | 14:52:
Ja hoor, verkrachtingen kwamen en komen wel voor maar waren nooit een vast en belangrijk onderdeel zoals dat bij de islam wel is. Ze zijn er zelfs trots op.

2voor12 | 16-06-21 | 15:07

De NPO cancelt Fidan Ekiz en zo'n beetje iedere 'andersdenkende' met een voor de NPO 'te uitgesproken mening', maar deze achterlijken krijgen bij de NPO ruim baan met eigen tv- en radioprogramma's, want iets met gemarginaliseerde 'kansenparels' van de straat die de jeugd naar het D66 ver van mijn bed show bejaardenkanaal moeten trekken.

GroetenVanUrk | 16-06-21 | 14:41 | 1

was niet meer urgent. WTF

pibasso | 16-06-21 | 14:46

"voor elke camera een salafist".

knutsel_ | 16-06-21 | 14:40 | 1

"Achter elke bom een salafist"

marcoplarco | 16-06-21 | 14:44

Het ergste van dit alles is dat Nederland gedwongen wordt om dit te tolereren. Dat we islam ruimte moeten bieden om ons van binnenuit op te vreten. Dat we begripvol moeten zijn, dat we vooral niet mogen protesteren en dat we geen streep in het zand mogen trekken (bij het bordje Einde Woestijn) en dat islam met alle verderfelijke gebruiken en aanhangers niet terug naar die zandbak verbannen mag worden. Dát is de grootste schande.

marcoplarco | 16-06-21 | 14:39 | 1

Was Pim Fortuyn er nog maar. Dan stond Nederland er een stuk beter voor.

pibasso | 16-06-21 | 14:53

Islam = vergif. De koran = het handboek voor homo’s. Je moet wel heel dom zijn of gewetenloos als je gelooft in allah en knettergek zijn als je de zelfbenoemde profeet mo verheerlijkt want de zelfbenoemde profeet was extreem gewelddadig en had sex met zijn nichtje van 11. Nu snel bier halen want de temperatuur stijgt.

Eddy67 | 16-06-21 | 14:39

Vandaar al die rondglurende moslimmannetjes op het strand.Die controleren of het vrouwtje niet aan het zondigen is.

Ambiorix | 16-06-21 | 14:39 | 1

Evenals op de Wallen. Griezels. Staan daar met een stijve in de broek afkeurend te loeren naar de dames die hun werk doen.

Toos Bevergeil | 16-06-21 | 14:41

Die gasten hebben gewoon een totaal ander door een exotische religie geïndoctrineerd besturingssysteem. Niet compatibel met het vrije westen. Dit gezeik gaat nog minimaal enkele decennia door.

YoMoms | 16-06-21 | 14:38 | 2

Totdat we het opgeven.

Nuchternederland | 16-06-21 | 14:39

Als je mensen uit achterlijke landen hierheen haalt...

Dirk III | 16-06-21 | 14:37 | 3

Krijgen ze achterlijke kinderen.

Nuchternederland | 16-06-21 | 14:39

En de Islam wordt nooit meer minder in dit land. Wel meer. We groeien vrolijk door tot een Europees-Arabisch landje aan de Noordzee. Zonder enig verzet hebben we dit proces democratisch flink versneld in de jaren 2000-2021. Het Nederlandse volk verbaasde zich er soms over in wat roze weblogs maar over het algemeen zongen we vrolijk Welkom Welkom of verdraaide het de nekspier bij het structurele wegkijken. De politiek kanaliseerde de instroom tot net onder de kritische grens (dat waar de pleuris over uitbreekt), te weten 500 per week en het COA en de overambitieuze wethoudertjes in den landen deden de rest. Lekker anoniem statushouders plempen bij u en mij in de wijk. Mondjesmaat uitsmeren en hopen dat de cultuuromslag met de tijd vanzelf wel gaat. Nou die komt er inderdaad, maar niet direct richting de Westerse moralistische richting die we van oudsher beleefden.

We stemmen rechts, we krijgen links. Netto zijn de partijen rechts van het midden dus niets anders geworden dan uitvoerders van een linksliberale idealen. De media en de top-100 bedrijven in dit land omarmen deze lijn voor de volledige 100% en zodoende zorgen ze voor een brede acceptatie van het versneld omvolken. Waarom precies weet niemand.

de Voorzittert | 16-06-21 | 14:36 | 2

Ik durf ook nog te stellen dat rechts-stemmend Nederland de netto betalers zijn van al deze ellende, en de linkshangers ons zowel direct als indirect klauwen met geld kosten. Misschien eens een massale rechtse betalingsstaking organiseren?

marcoplarco | 16-06-21 | 14:43

The horror... the horror.

Dirk III | 16-06-21 | 15:02

Dit is voer voor de VVD-stemmer, die deze mensen massaal hierheen sleurt.

Reaguurdeskundige | 16-06-21 | 14:35

Dat NL in z'n tweet is dan wel weer goed verzorgd.

Ichneumonidae | 16-06-21 | 14:34 | 6

Wtf, er staat gewoon een gigantische reclame in de tegel van 14:40 uur? Nog niet eerder gezien...
imgur.com/a/WZct84s

knutsel_ | 16-06-21 | 15:00

@knutsel_ | 16-06-21 | 15:00: En wat maakt dat uit? Wil je mij vertellen dat je niet de beste robotmaaier wilt of zoiets?

Ichneumonidae | 16-06-21 | 15:04

@Ichneumonidae | 16-06-21 | 15:04: Ik vind alles best heur, had het alleen nog niet eerder gezien, zoals gezegd. Zie nu overigens in meerdere tegels reclame staan.

knutsel_ | 16-06-21 | 15:07
▼ 3 antwoorden verborgen

Dit is wat men onder diversiteit verstaat. Hersenloze onzin. En wij moeten dat omarmen. Vieren. Een beter mens worden.

Ir_HardGelag | 16-06-21 | 14:34

Lala is een held in een zee vol lafaards ...
Religie is gewoon klote, het individu dom houden.

black65 | 16-06-21 | 14:34 | 1

Net als politiek.

zwenkwieltje | 16-06-21 | 14:40

Islam is echt een hele rechtse religie snap niet dat progressief links Nederland het zo fantastisch vind

Icewallowkum | 16-06-21 | 14:33 | 4

Islam is niet rechts, rechts is een economische kwalificatie. Niet van toepassing.
bedoel je misschien totalitair of fascistisch?
Dat is wel weer typisch links (Mao, Stalin, Hitler )

Nuchternederland | 16-06-21 | 14:38

islam is geen religie. islam is een giftige totalitaire ideologie waar een barbaarse krijgsheer een bedenk-godje met de haren bij gesleept heeft om het domme volk aan te lijmen.

marcoplarco | 16-06-21 | 14:47
▼ 1 antwoord verborgen

Ach, vvmu. Als hij de ware Islam wil belichten stel ik voor dat hij embedded op tienertoer met IS gaat en alles filmt waar ze mee bezig zijn. Krijgt hij vast wel een of andere NPO-stumperaward voor "omdat hij vanuit zijn achtergrond en beperkte capaciteiten toch heus wel heel erg hard zijn best doet".

Graaisnaaiert | 16-06-21 | 14:32

Lale Gül noemt de conservatieve Islam een "oriëntaalse SGP". Dat is nog een eufemisme als je kijkt hoe moslimmannen (en vrouwen!) over vrouwen, homo's en afvalligen denken.

Diederik_Ezel | 16-06-21 | 14:31 | 4

@J.P.Drapeau | 16-06-21 | 14:35: Hardcore SGP'ers denken wel hetzelfde over vrouwen, homo's en afvalligen, maar dat gewelddadige sausje is er af sinds de Verlichting. In het Oude Testament was het overigens ook oog om oog en tand om tand net zoals bij de moslims nu.

Diederik_Ezel | 16-06-21 | 14:56

@Diederik_Ezel | 16-06-21 | 14:56: In het Oude Testament ja, hallo. Dat talio-beginsel, zoals dat heet, vind ik helemaal niet verkeerd. Oog om oog, niet oog om bureau-Halt.
Juist die softe aanpak werkt alleen maar stimulerend in de negatieve zin van het woord. Nou ja, dat weet je ook wel.

Ichneumonidae | 16-06-21 | 15:35

@Diederik_Ezel | 16-06-21 | 14:56:
Oog om oog in de bijbel was een maatregel om ongeremde wraak in te dammen. Het is niet eens zo'n slecht principe: betaal de misdadiger met gelijke munt terug. De gewelddadige en vaak terroristische veroveringsideologie die islam heet is daarmee niet te vergelijken. Bovendien hebben wij alleen te maken met wat er nu in de wereld gebeurt, niet met wat in de stichtingsmythen van de Israelieten wordt beschreven.

J.P.Drapeau | 16-06-21 | 15:39
▼ 1 antwoord verborgen

Fijn, dat kijken niet hoeft. Daar laten we het bij.

HD50 | 16-06-21 | 14:31

Ilgun is overal uitgekotst en weggesaneerd, maar probeert relevant (= in de media) te blijven door Lale Gül, die al zoveel kritiek heeft gekregen uit islamitische hoek, nog eens af te branden. Zogenaamd omdat er geen kritiek kwam uit de NPO hoek. Dat hoefde ook niet, want de schrijfster werd uitgescholden en kreeg zelfs doodsbedreigingen uit de welbekende hoek. En dat excuus dat hij nu pas komt met kritiek? Haha; hij kan alleen maar heel langzaam lezen.

Toos Bevergeil | 16-06-21 | 14:31

Mafkees. Als je als vrouw op het strand ligt schend je de gezinsrechten.
En maar met het vingertje zwaaien. Waar zie je dat nog meer?

Rest In Privacy | 16-06-21 | 14:30 | 1

Meestal duwt hij dat vingertje in een poepgaatje.

Tommi | 16-06-21 | 21:31

Ismail Ilgün, dat is toch die mega-neus met een vergroeiing erachter

Tobi | 16-06-21 | 14:30 | 2

ik mag hem wel

Rest In Privacy | 16-06-21 | 14:31

die sneuneus ja.

Joyce | 16-06-21 | 14:46

Laat maar is het veel te warm voor.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 14:30 | 1

Ik ga dit ook niet kijken.

Tommi | 16-06-21 | 21:30

Ik kijk niet, heb ik besloten.

laurentius | 16-06-21 | 14:30

Ah, daar is de cognitieve dissonantie van de baardmennekes weer.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 14:30

Wat een kansloze figuur. En toch weer heel kansrijk, want krijgen een podium. Zucht. Wat een kl*te zooi.

schijtzat | 16-06-21 | 14:29

2 marginale mannetjes herhalen wat er dagelijks op Al Jazeera naar binnen wordt gestampt. Dit is precies het gif waar mevr Gul over schrijft. En dat trekken de mannetjes niet. Want de mannetjes zijn de baas. Zo krampachtig, dat een ieder wel aanvoelt wie hier nu gaat verliezen. Namelijk de 2 mannetjes.

Shortganger | 16-06-21 | 14:28 | 7

Dat denk ik dus niet. Dit soort "mannetjes" planten zich massaal voort. Wij westerlingen doen dat niet meer (genoeg). Wij gaan dit verliezen.

UnderTheDevil | 16-06-21 | 14:49

@Ichneumonidae | 16-06-21 | 14:36:
Het Westen kan mannelijkheid gebruiken, geen gefrustreerde mini-pikkies die door middel van religieuze dwang hun minderwaardigheidscomplex botvieren op anderen.

Rest In Privacy | 16-06-21 | 15:48
▼ 4 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland