GSTV. Communistische revolutie bij de SP
Tomatenpartij vreest Rode Gevaar
Er waart een spook door de SP – het spook van de communistische revolutie. Alle machten van de oude SP hebben zich tot een heilige drijfjacht tegen dit spook verbonden, partijleider Lilianne Marijnissen en voorzitter, de fractie in de Tweede Kamer en de rest van het partijbestuur. Het is een beetje ingewikkeld maar het zit zo: de SP is van oorsprong een communistische partij en heeft, heel gek, nog communistische leden die bijvoorbeeld 151 kaarsjes aanstaken op de verjaardag van Lenin. Aangezien het communisme de laatste tijd nog al last heeft van slechte PR vanwege de miljoenen mensen die in naam van deze ideologie over de kling zijn gejaagd, is de partijtop daar niet zo blij mee. Dus wordt op communistische wijze afgerekend met de communisten, namelijk door ze de partij uit te jagen. En daar reageren die communisten dan weer op communistische wijze op, namelijk met een revolutie. Nou ja, revolutie... Drie man bieden een stapeltje ondersteuningsverklaringen voor de aanstaande bestuursverkiezing aan aan een vriendelijke mevrouw op een partijkantoor. Enfin. Kijkt u zelf maar.
Reaguursels
InloggenBlijkbaar hebben die drie gasten een heel ander beeld van communisme dan de meeste anderen.
De SP is inmiddels niet communistisch, dus dan gaan die drie gasten maar een eigen partij oprichten of sluiten zich aan bij een echte communistische partij:
nl.wikipedia.org/wiki/Nieuwe_Communis...
want die bestaat nog wel.
Koos Koets
SP is net als het leven...altijd net niet....Al Bundy syndroom
Goed zo.
Het volk heeft duidelijkheid nodig.
Het woord socialisme is zo slecht nog niet en een L. Matthijssen of een R. van Raak kan ik nog mee door 1 deur maar het moet niet te gek worden.
Ook Ronald zijn laatste goed bedoelde actie om het referendum nieuw leven in te blazen was als een dooie mus die uit de magnetron kwam.
Want met Democratisch fluiten in een Marxistisch EU systeem ga je pas zien hoe groot je eigen vogelkooitje is.
En R. van Raak liep te fluiten als een Nachtengaal met een doek over zijn kooitje.
Ohh F@ck, Ze heet L. Marijnissen, sorry
Ik zou met haar ook de deur van mijn slaapkamer door kunnen
@3Xniks | 12-06-21 | 17:43:
Ja maar dan wordt het 3 x niks toch? of gaat datniegoed?
Hoe noemde Hiddemeier dat ook alweer? Iets met een lompenproletariaat, toch?
Serieus, wat een trieste verzameling ongewassen stinkhippies die in de 80's al achterhaald waren. Schaam me kapot dat ik daar ooit op het gestemd omdat ik het voor de mensen aan de onderkant wat beter wilde hebben in dit land.
Dit is echt een enorme ver-van-mijn-bed-show.
Overigens, wat is er van Kant geworden?
Die heeft een lot uit de banenmolen bij Lareb
@frickY | 12-06-21 | 14:41:
Dank!
Lareb? Die moest ik effe opzoeken. Een of ander medisch meldpunt dus.
Bij een topic over de SP. Laten we eerlijk zijn, dat is humor.
Een groot deel van SP's electoraat zit gewoon bij de PVV.
Niemand anders komt voor ze op. De SP wilt geen keuzes maken m.b.t de allochtonen import (lees toekomstige werkelozen).
Deze houding gaat direct het meest ten koste van hun eigen electoraat. Deze mensen vangen als gevolg daarvan als eerste de hardste klappen op. Vervolgens vindt het SP-politbureau het raar dat zij PVV gaan stemmen. Geef ze eens ongelijk.
Het SP-politbureau leeft buiten de werkelijkheid en die kutjes van de video .... die moeten gewoon een bezoekje afleggen aan de killingfields.
Wie is die beetje verwilders om haar heen kijkende tasjesmuts? In ieder geval niet iemande met een mening, dunkt mij.
Verwilderd….
Nou ja, de link met de PVV is wel gelegd met verwilders.
= Sandra Beckerman - 10 kilo + tasje.
Ik mis de struggle session voor Lil' "omroep max" Marijnissen. Dat kan beter, zeker gezien oorspronkelijk ze Maoisten waren en die waren dol op struggle sessions (en rijk gevulde massa graven). Kom op SP jugend, noch einmal een revo 1905 stilo. En als ze echt stoer zijn komt er nog een ijspriem aan te pas.
In Nederland herschriiven wij de geschiedenis toch? Waarom gummen we al die doden niet uit de geschiedenisboeken?
Ik associeer de SP met het getetter van Agnes Kant. M'n oren piepen er nog steeds van. Balkenende hoefde maar z'n .mond open te doen of daar had je het getetter van Agnes Kant weer. En ze was het echt altijd oneens. Femke was dat ook, dus het heeft een hele tijd geduurd eerdat ik die uit elkaar kon houden.
Je wilt niet weten hoeveel SP-ers met een residentie in Zuid-West Frankrijk zitten en ondertussen lekker uitkering vangen in Nederland. Als ze dan te oud zijn gaat de residentie op nasm van hun dochter en gaan ze naar Neferland lekker huursubsidie vangen en WMO van de gemeente. Elke dag gratis steunkousen aantrekken door de wijkverpleegster. Als je met ze in discussie gaat op hun veranda met iitzicht over de heuvels dat komt eruit wat een vuil het is. Zij willen ook 42% belasting terugkrijgen op hun hypotheek net als de rijke stinkerds.
Niet voor niks wil zelfs de PvdA als sinds hun oprichting niet samen iets doen met hun. Ze kijken wel uit, judassen in schaapskleren zijn het. Ik besteed aan hun geen aandacht meer!
Agnes was wel oprecht. En hilarisch. Zeker als ze emotioneel werd en begon te schreeuwen en de rest van de tafel verschrikt opkeek en bij hunzelf dachten Agnes rustig dit stond niet in het script.
Dus SP ers zijn salonsocialisten 2.0?
Door die twee uit elkaar te halen; ga op het geslis af, dat is Femke.
Gezien je verhaal, denk dat jij net zo'n ouwe zemelaar als Balkenende bent. Zo'n zgn rechtschapen Gristen die andere mensen niets gunt maar er zelf wel beter op wil worden. Heb ik gelijk?
Wel eerlijk. Komt goed terecht, de kachel!
OMG, dit is echt vreselijk oubollig en dom.
Het communisme is toch wel de meest kwaadaardige ideologie die ooit bestaan heeft. Daar wil je niet mee vereenzelvigd worden.
Wel apart dat het verdedigd moet worden door een wandelend lijk met lang haar.
Gewoon uit de partij tyfen die idioten. Net zoals FvD die bruinhemden uit de partij moet flikkeren.
Echt deze idioterie moet je niet meer willen.
Socialisme streeft naar collectief bezit van rijkdom en productiemiddelen, terwijl kapitalisten streven naar respect voor prive-bezit. Dit is een beetje een gradatie: een regering die belasting heft en daarvan wegen aanlegt die iedereen mag gebruiken, is technisch gezien al socialistisch. Maar de radicalere socialisten willen zoveel mogelijk van de economie in handen van een collectief.
Nu is dat in een typisch Westers land gemakkelijk te bereiken: je richt een stichting op, noemt dat "Het Collectief", iedereen mag lid worden, ieder lid werkt, fabrieken worden opgericht, en het geld dat hiermee verdiend wordt, wordt over alle leden verdeeld al naar gelang hun behoeften. Dat dit in de praktijk niet gebeurt, komt omdat dit een essentieel onderdeel mist: diefstal. Het officiele streven van radicale socialisten is dat alle arbeiders in bezit zijn van de productiemiddelen. Maar dat is alleen mogelijk door productiemiddelen te onteigenen van de huidige eigenaren. En het rare is dat een kleine zelfstandige het beste voorbeeld is van een arbeider die zijn eigen productiemiddelen bezit, maar in Marxistische ideologie wordt de kleine zelfstandige gelabeld als "bourgeoisie" (wat we nu de middenklasse zouden noemen) en tot volksvijand verklaard. Dit soort rare inconsistenties zijn nodig om te verhullen dat het einddoel van radicaal socialisme diefstal is. Concreet: alle bezit moet overgeheveld worden naar een of ander vaag collectief, en dan van dat collectief naar de socialist.
Een ZZPer is ook een kleine zelfstandige. Er zijn er nogal wat van die voor een habbekrats zichzelf de pleuris moeten buffelen. Die bezitten buiten hun eigen fysiek om geen productiemiddelen. Toen Marx zijn manifest schreef bestond 99% van de mensen die het werk deden uit dagloners zonder rechten. ZZPers.
@Zapata10 | 12-06-21 | 13:39: ZZP ers zijn de dagloners van de 21e eeuw, goede observatie.
In de 20e eeuw heeft het socialisme tussen de 100 miljoen tot 200 miljoen mensen het leven gekost. Honderden miljoenen anderen overleefden, maar raakten getraumatiseerd door systematische verkrachtingen, martelingen, concentratiekampen en (al dan niet opzettelijk georganiseerde) hongersnoden.
Socialisme = dictatuur, zo simpel is het.
Dat blijkt ook gewoon uit de hele cancel-cultuur; een afwijkende mening leidt tot lastercampagnes, broodroof, schijnprocessen, vernielingen, intimidatie en geweld. En daarvoor hoef je niet eens naar bovenstaande extremisten te kijken, de gesubsidieerde NPO doet hetzelfde. Vraag maar aan Fidan en Renze.
Links accepteert maar één mening. Wie daar minimaal van afwijkt is extreemrechts en mag op alle denkbare manieren aangepakt worden. Allemaal voor de betere samenleving, de utopische heilstaat.
Wat die heilstaat inhoudt?
Een kastestelsel met de partijtop als hoogste kaste; en met dissidente personen en bevolkingsgroepen als laagste kaste, namelijk die der dwangarbeiders. En daartussen de kaste van het monddode en daarom gelukkige proletariaat, dat met 50 uur werken per week vaak al bijna net zo veel geld kan verdienen als een dakloze in NL.
Fantastisch man, ik zeg doen!
Ondertussen zijn alle socialistische experimenten mislukt, overal en altijd. Laatste poging was Venezuela dat nu onder hyperinflatie gebukt gaat, terwijl naast alle investeerders ook 4 miljoen burgers zijn gevlucht. De regering houdt cijfers over kindersterfte geheim omdat die het ongelijk van het economisch wanbeleid onderschrijven.
En het socialistisch experiment EU stevent komende jaren ook af op hyperinflatie, zie de nu reeds stijgende prijzen van grondstoffen. Je kunt niet eindeloos duizenden miljarden niet-bestaande euro's uitgeven, schijnt.
Goh; wie had dat nu kunnen bedenken?
Maar stem vooral SP, communistisch platform of marxistisch forum als u denkt dat het allemaal nog veel sneller nog veel erger moet worden.
Zoals Abrahamistische religies absolutie in het hiernamaals belooft en daardoor een grote aantrekkingskracht heeft op demense, heeft marxisme ook een grote aantrekkingskracht. Muh free sh*t is toch erg aantrekkelijk voor velen.
Maar waar bij gristendom, mosseldom en jeaudendom het hiernamaals niet kan worden bewijzen (en daardoor niet ontkrachten voor gelovigen) heeft marxisme vrijwel altijd geleid tot gevulde massagraven en in het beste geval hongersnoden. Aantoonbaar. Bewezen over meer dan een eeuw en op alle continenten. Waarom je dan nog met open ogen intuint vind ik verbijsterend eerlijk gezegd.
@Graaf_van_Hogendorp | 12-06-21 | 13:45:
De grote gemene deler is dat je zelf niet verantwoordelijk hoeft te zijn voor je lot. Dat is voor veel mensen kennelijk een aantrekkelijke gedachte.
Vergeet Ortega in Nicaragua niet. Daar liep heel links Nederland in jaren '80 in de polonaise achteraan. "Gelukkig" is die thans, zoals het hoort bij socialisten/communisten, ook zo dictatoriaal als de neten, al hoor je daar weinig over bij de NPO en politiek angehauchte MSM.
@Sinaslolly | 12-06-21 | 13:49: Misschien is het de samenhorigheid, het ergens bij horen. Begrijpelijk, maar brengt ook vele gevaren met zich mee.
@Wiebenick | 12-06-21 | 14:10: Ja eens.
@Basil Fawlty | 12-06-21 | 13:55:
Klopt, weet ik nog wel. Tja, de meeste mensen zijn kuddedieren, dus NPO en MSM bepalen hoe die denken. Daarom kon Kaag zonder argumenten maar mèt 24/7 zendtijd de verkiezingen winnen. En zo bepalen NPO en MSM ook voor een groot deel het denken over asieleisers, klimaat, EU of zwarte Piet.
NPO en MSM leren ons;
- onszelf te haten, en de religie van sharia en jihad te bejubelen;
- de politie te haten, en drillrappers en moordkunstenaars te bejubelen;
- dat Trump van twitter af moet, de dictators van Iran en hamas niet;
- dat "minder Polen" wel mag, maar "minder Marokkanen" niet;
- etc.
@Dandruff | 12-06-21 | 14:40:
Op (s)links ja maar onze Tjer trok bijv. duizenden kijkers op election night met zijn Bobby Pensen programmatje op jijbuis.
Maar de (s)linkse lummels zijn heul gevoelig voor MSM ja. Op rechts niet zo. Het probleem is de middenkader. Die baseert hun stem op wat hun collega's/familie zouden zeggen en de kieswijzer. Low informed voters.
Iedereen heeft het wel, terecht, over de slachtoffers gemaakt door het communisme, maar je hoort toch maar zelden praten over de slachtoffers die de jacht op communisten gemaakt heeft (op dat ene Napalmmeisje uit Vietnam na), we hebben er wel veel goede muziek en films aan over gehouden, dat dan weer wel.
Ik dacht altijd dat SP-ers een beetje humorloos waren gezien dat "Pietje Bell" van die Jasper van Dijk, maar om "De kachel"moest ik toch wel lachen.
Zolderkamerromantiek. Als deze jongens een vriendin zouden hebben stopten ze subiet met die onzin (een boek lezen over de Stalin-terreur zou wellicht ook helpen).
Communisme, Kapitalisme, Fascisme en de rest, uiteindelijk allemaal 1 pot nat. Een paar mensen aan de top bepalen de regels van het spel, de laag eronder profiteert ervan en de rest kan zwoegen en zweten om het gelach te betalen.
Het gelach van de top?
Maar hoe groot is die middenlaag en kun je door talent en/of hard werk naar boven doorstromen? Dat maakt wel wat uit.
Gelag...
@Wijze uit het Oosten | 12-06-21 | 13:11: Nope: schitterende vondst, desnoods per ongeluk.
Liilianne Marijnissen heeft van de SP een wat meer fatsoenlijke, minder radicaal linkse partij geprobeerd te maken, en dat lukt haar aardig. Ondanks dat ik helemaal niets heb met de SP, heb ik wel waardering voor haar. Blijft staan dat communisme op gelijke voet staat met nationaal-socialisme. Beiden een moorddadig, onderdrukkend verleden, anti- religieus, en beiden met een systeem van concentratie/vernietigingskampen. Het enige verschil; de nazi's hebben de oorlog verloren, en communisten behoorden tot de winnaars. Om die reden is communisme na de oorlog getolereerd. En dat systeem (dat nog steeds actief is in China en Noord Korea).dat hangen de communistische revolutionairen binnen de SP aan. En ook binnen GL zitten zulke individuen.
GroenLinks is stukken radicaler, en heeft veel meer voormalige gewelddadige "actievoerders" in de partijtop.
Precies, dat walgelijke goed praten en relativeren op links is niet om aan te gluren. Die oude jongere (die met het lange haar) maakte ook een ongelofelijke opmerking over communisme van Marx, niet zo bedoeld en dan komt’ie: “we moeten leren van de ramp die zich in oost Europa zich heeft voltrokken”. Natuurlijk, lering trekken. Mag een neonazi dan roepen dat nazisme een prachtige ideologie is, maar dat we lering moeten trekken uit de ramp die zich in Duitsland heeft voltrokken? Totale onzin. Dit is eng volk dat iedere vorm van inspraak en mensenrechten zal afschaffen, mochten ze ooit aan de macht komen.
Ik moet trouwens één positief ding van deze commies aanstippen. Ze staan Tom op een normale manier te woord en dat is uitzonderlijk binnen de linkse beweging.
communisme na de oorlog getolereerd? koude oorlog, ijzeren gordijn, Korea, Vietnam, Laos, Cambodja, McCarthyism, lekker tolerant, ja. O ja, leve Ché de terrorist.
Roadblock, heb je jezelf wel eens verdiept in de geschiedenis van 's Neerland's SP? Ook allemaal niet zo heel fris, erg radicaal en ook zeer activistisch.
@Roadblock | 12-06-21 | 13:06:
Dat is waar, maar dit gaat over de enige linkse partij in de kamer waar nog fatsoen heerst, te weten de SP. Erg jammer dat het links extremisme van de groene khmer, extinct rebellion, blm enzovoorts met een imperialistische mars bezig is in alle bolwerken in de overheid, en binnen politieke clubs (vooral op links) die zich nog niet overgegeven hebben aan deze totalitaire waanzin.
De reactie van Peter Kwint is dan wel weer alleraardigst. Als we maar 1 kandidaat hebben dan kom jij hier vragen wat voor Noord-Koreaanse toestanden we hier hebben en dat er niets te kiezen valt en nou zijn er 2 en dan is er weer geen eenheid. Goed gecounterd.
Hij is goed!
Ik mag die Kwint wel.
Hij is niet zo benauwd, en heeft het lef gehad om een interview aan GeenStijl te geven.
En dat is dan een van de SP 'jongeren", hoe moeten de senioren er dan wel niet uit zien.
De man die het woord voerde was Koos Koets, een oudere jongere. Maar dit terzijde.
@All_yall | 12-06-21 | 12:43:
Hehehe, oudere jongeren, de Koot en Bie tijden herleven.
@Roadblock | 12-06-21 | 13:08:
Stichting Moorkop.
i.pinimg.com/originals/76/b7/33/76b73...
Hahaha!
Alsof er een vrije keus bestaat om mee te doen of niet als het communisme de staatideologie is. Het is onverenigbaar met democratie en vrijheid, want het verlangt juist collectivisme.
Die tomaat heb ik nooit begrepen, een vrucht met een kroontje.
Stijlloos gewoon.
Eigenlijk is het een aardbei met kapsones.
De tomaat is gebruikt als campagne symbool omdat het gooien van tomaten afkeur of protest aangeeft. Afkeur van of protest tegen regering, overheid, beleid. Stem tegen, stem SP dat werk.
Uiteindelijk is het zo het partijsymbool geworden.
(Opa vertelt)
@JanVergoor | 12-06-21 | 12:55: De kwaliteit is niet belangrijk. Het werkt zelfs beter met rotte tomaten.
Ik heb het altijd als een achterwerk met een ster-ass gezien, maar dat ligt misschien aan mijn verziekte geest.
En de communistische ster in het hart van het kroontje...
De pluche tomaten zijn een waar verzamelitem geworden
De partij heeft groot gelijk. Op links staat alleen de SP als een fatsoenlijke partij met oog voor de burger. Ik deel de echt socialistische standpunten niet, maar waardeer zeer hoe zij voor burgers opkomen.
Deze extreem linkse jongerenafdeling is zoals de rest van links: minderheid en maar drammen dat ze totale macht over alles en moeder een willen hebben.
Beste commies: als jullie je niet vinden in de beginselen van de SP, dan stap je er uit en begin een eigen partij, en dan eens zien hoeveel stemmen jullie trekken.
De SP heeft deze fundamentele vleugel gevraagd afstand te nemen van geweld en dat wilde deze jongeren niet doen. Daar begon de ruzie mee en nog steeds weigeren ze geweld af te zweren. Heel logisch dat je daar als SP niks mee te maken wilt hebben en erg goed dat ze een duidelijk standpunt innemen
Had GroenLinks dat maar gedaan in het verleden..... ( dit is echt een heel goede zaak en laat zien dat de sp in de toekomst gewoon een coalitie partner is)
Wat een heerlijk jaren '70 filmpje in andere tijden.
Ook mooi dat er nu eindelijk eens lering getrokken gaat worden uit al die andere communistische initiatieven wereldwijd. Hopen dat ze het nu een keer in gaan voeren zoals het ooit "bedoeld" is. Kan niet wachten.
Beetje Arjan Ederveen meets Jiskefet
@P-unit | 12-06-21 | 12:37: Vond het prachtig. Puik muziekje ook.
Nu even doorpakken en gelijk de partijen die nog niet aan bod zijn gekomen aanpakken. Gewoon om duidelijk te maken, dat de rot in elke partij zit. Failliet van NL is wat mij betreft al aangetoond trouwens.
Hoe komt het toch dat dit niet uitgebreid in het nieuws is?
Als er problemen zijn met nazi-appjes, dan moet er toch zeker aandacht worden geschonken aan lui die openlijk communisme aanhangen.
Alleen extreemrechts is fout. Daarom maakt de MSM ook altijd onderscheid tussen rechtsextremisten aan de ene kant, maar linkse ‘activisten’ aan de andere kant.
Natuurlijk niet. Links = goed, dat weet je toch.
Zoals met alle ideologiën komt het overtuigend en logisch over, klinkt op zijn minst best sympathiek - totdat het de realiteit ontmoet. Dan valt het luchtkasteel in duigen.
Ik zie die gast met dat lange haar wel eens op een terras in Utrecht de ene La Chouffe na de andere wegtikken. En maar zuur kijken.
Wel zo solidair van hem
Bier voor kabouters op klompen met een rode muts op.
Hoe toepasselijk.
@Kapitein Sjaak Mus | 12-06-21 | 12:42:
Nou, de kabouters waren in de jaren '70 de dieprode mileubeweging (pleonasme) opgegaan in de SP (als ik mij niet vergis) dus hij is wel constant. Lol!
Wat een klaplopers zijn die linkse communisten toch ook. Er was een tijd dat dit soort mensen vijanden van de staat waren…. Was dat nu jog maar zo, konden we ook GL mensjes opsluiten.
Doe er wat leuks mee, het zijn er dik 1000! “De kachel hè...” Oplossingsgericht handelen.
Mij een worst, zolang ze maar niet over CRT beginnen.
Dat werpt ook weer een ander licht op dat ontroerende gebaar van onze prinses. Ze zijn daar gewoon bang dat den arbeiders binnenkort bij ze in de tuin staan.
Haha, hoe snel kun je je tasje pakken en wegwezen.
Wel mooi jurkje trouwens.
Je kan openlijk communist zijn maar openlijk nazi is een probleem. En dat terwijl de communisten miljoenen meer doden op hun geweten hebben dan nazi’s.
De PR machine van die communisten werkt/werkte nog beter dan die van Goebbels.
De tomatenpartij. Ooit was een tomaat een tomaat. Maar voor tomatenpartij is de SP nu dan?
Een cherrytomaatpaatpartij?
Een trostomaatpartij?
Snoeptomaatpartij?
Een cocktailtomaatpartij?
Een vleestomaatpartij?
Een mini-trostomaatpartij?
Een gezeefde tomaatpartij?
Een pruimtomaatpartij?
De PvdA ben ik wel uit. Een klaproos.
Gordelroos bij pvda wat mij betreft
Gezien de wereldwijde slachtpartijen vermoed ik dat de communstjes gaan voor
Passatapartij
Maakt niet uit, je kunt van elke tomaat puree maken.
Ik heb eens een misstand bij ze aangekaart, daar deden ze niets mee. Aan luisterende oren trouwens geen gebrek. Het kwam amateuristisch over. Of misschien wel blasé.
Zongedroogde tomaat
Met knoflook
@Tobi | 12-06-21 | 12:29: Haha, goeie..
Tomatenpartij zit in de puree.
Gepelde tomaten.
Liliane en Tom aten Tomaten.
Romatomaten.
Groene tomaten.
Aktietomaten.
Betaal auw tomaten.
Degenen die heden ten dage nog communist zijn hebben weinig van geschiedenis begrepen en zien ook het heden door een gekleurde bril. Denk aan Venezuela.
Neee maar dat was gewoon niet het goede communisme!! Wat wij van plan zijn, dàt is het goede communisme en we zullen nog lang en gelukkig leven in vrede en solidariteit. De mensen met de sterkste maag (die goed tegen honger kunnen) zullen overleven, zo is de natuur nu eenmaal.
@JJMS | 12-06-21 | 12:31: Neeee maar dat was een terrorist, heeft niets met dè zuivere Islam te maken!
@JJMS | 12-06-21 | 12:31: Een wereld waarin het lam en de leeuw samen dartelen door de zonneweides.
Ik wacht op de apjes. Zo van; wat is Lilian een kapitalistische psychopaat. Cancelen zoals ze dat met de Romanovs in de revolutie deden! Met zo een geprivilegieerd zwijn wil je toch niet dat je kind thuis komt? We moet weer iemand als Lavrenti Beria aan de macht krijgen. Dat was pas communisme in actie! Het kan dan afgedaan worden als Revolutionaire borrel praat.
Zowel partijen met communisten en eurofielen gaan hand in hand met elkaar.
EUSSR, derhalve.
Echte communisten die zich beroepen op het recht om tegen de officiële partijlijn te mogen in gaan. En hoe de ironie daar van de heren blijkbaar ontgaat.
Strakke tante trouwens, die mevrouw Beckerman. Die zie ik toch liever dan zo'n overjarige hippie.
Maar zou je haar dan ook doen?
@opblaasschaap | 12-06-21 | 12:24:
Met het rode boekje in de hand.
@opblaasschaap | 12-06-21 | 12:24: In dergelijke denigrerende termen zou ik mij uiteraard nooit over mijn medemens (m/v/x, ik ben niet zo eenkennig) uit durven laten. Dat soort teksten bewaar ik wel voor in bed, dan wel locaties elders. Het liefst vergezeld van wat billenkoek en zulks.
Maar dat terzijde: als je die mevrouw in het wild zou tegenkomen, lijkt mij " Hë, die is vast van de SP" niet je eerste gedachte, toch?
@Hetkanverkeren | 12-06-21 | 12:35: absoluut niet. Ik zou haar eerder schatten als een financiële deerne, een boekhouders type. Ik ben er trouwens nog niet uit of ik haar zou doen, maar ik neig naar een ja.
Poeh. Eggermont zou wel (een beetje) opknappen van een zonnebankje en een cremespoeling door die kurkdroge manen.
Vraag ik me af hoeveel mensen nog op hun zouden stemmen als de SP voor Stalinistische Partij stond. Klinkt toch anders dan Socialistisch.
Nederland polariseert in een rap tempo. Waar moeten de commies nu naartoe...Noord Korea?
Die gast heeft het over de ramp die in Oost-Europa heeft plaatsgevonden. Voor de plaatselijke inwoners begon die ramp vlak na WO II.
Ik vermoed dat hij een andere datum in gedachten heeft. Ergens in 1989.
Communisten horen op de afvalhoop van de geschiedenis thuis
dat zouden we na die tientallen miljoenen vermoorde slachtoffers toch wel moeten weten
Honderden miljoenen
@P-unit | 12-06-21 | 12:13:
Je weet wat Oom Josef Stalin over het verschil tussen getallen van die orde zei
Ach, hoe druk zou het op aarde geweest zijn zonder het communisme? De geschiedenis leert dat volgens redelijk te voorspellen cycli -oorlog, pandemieën- de bevolking uitgedund wordt waardoor er weer ruimte komt voor de overblijvers. Welke ramp zou zich zonder het communisme afgespeeld hebben, of nog waarschijnlijker, zich nu afspelen?
Maar van welke communistensoort zijn ze dan precies? Leninisten, Trotskisten, Maoïsten, Eurocommunisten, Internationale Soosjalisten, Gramscisten, Stalinisten, Marxistisch-Leninisten, Hoxhisten, smaken te over.
Koos van Zomeren heeft erg mooi geschreven over de richtingenstrijd binnen de SP van de jaren voor de oude Maorijnissen, toen Daan Monjé er nog de vaandel zwaaide. En de BVD er grootschalig in geinfiltreerd was.
Dat was toch die man wiens vriezer helemaal vol zat met bankbiljetten, aangeleverd door China?
@Sitting_targets | 12-06-21 | 12:15:
"Daan en zijn onderdanen."
anderetijden.nl/aflevering/586/Daan-e...
Heeft de SP geen statuten?
in essentie verteld hij geen rare dingen
Wellicht zou het goed zijn als de SP haar communistische / Marxistische veren afwerpt en meer een socialistische koers gaat varen.
Ik dacht dat de SP maoïstische wortels heeft. Ook miljoenen doden.
GroenLinks is toch de rechtsopvolger van de Communistische Partij Nederland? Heeft nooit afstand genomen van de abjecte standpunten van de CPN.
Dat klopt. Maar niet verder vertellen hoor, dat hoeft de buitenwereld niet te weten.
Ontwaakt, verworpenen der aarde...
Proletariërs aller landen, verenigt U!
REAGEER OOK