VOETBAL! De enige Smeets in de sport is de Mart
En deze Smeets pijpt alleen zichzelf
U hoeft vanavond even niet te denken aan die arme slachtoffers van Sidney Smeets. Op het veld, 22 jongemannen die naar alle waarschijnlijkheid niet in de pijpgrage armen van een peervormige advocaat zijn gegleden. Gewoon, lekker. Op het bankje, glaasje prik erbij, voetballen kijken. Beetje de bal naar voren schoppen. Beetje de bal ingooien. Beetje corners nemen. U kent het wel. En dat allemaal onder de noemer AS Roma - Ajax, een wedstrijd in de kwartfinale van de Europa League. AS Roma kan er geen zák van, maar won, tegen alle verhoudingen in en op onbegrijpelijke wijze, met 1-2 in Amsterdam. Ajax moet dus dik winnen. Lekker Smeetsloos, hoewel we bij voetbal altijd heel even denken aan de keizer van de sport. Mart Smeets. Onze held. LIVE op RTL7 of lekker meelullen in de comments.
UPDATE RUST - 0-0, die Romeinen bakken er weer niks van
UPDATE 48" - HOERA 0-1, Brobbey
UPDATE 71" - AS Roma komt voor de eerste keer over de middenlijn. 1-1
UPDATE EINDE - Ajax eruit geantivoetbald
Opstelling
Reaguursels
Inloggenwaarom dragen dit soort mannen altijd een wit T - shirt onder hun overhemd ?
En als je het dan al doet neem er dan 1 met een V-hals
Mart Smeets. De man die als hij seks met zijn vrouw heeft roept hoe goed, lekker hij zelf wel niet is. Een horror van een vent..
Tis moeilijk kiezen tussen de ene Smeets en de andere. Is allebei niks.
In Nederland verwarren we de kunst van het verdedigen en geduldig wachten op een kans en vervolgens effectief toeslaan met anti-voetbal. Wie de meeste doelpunten maakt wint, je krijgt geen cijfers voor mooi voetbal.
Gelukkig gaat meestal beste door. Zo ook gisterenavond.
Tussen de 0-1 en de afgekeurde 0-2 was het een paar minuten leuk.
Twee Nederlanders bij Ajax?
Kun je niet tellen of tellen de gekleurde spelers voor jou niet als Nederlander?
5 van de 11 zijn Nederlands. Dag is niet slecht voor Ajax.
Mart Smeets heeft Ria Visser aangeduwd op de Olympische Spelen.
Jaloers????
Ria heeft zich laten aanduwen. Terwijl er veel betere aanduwers zijn. aan de andere kant kan hij wel aardig wat gewicht er tegen aan gooien bij het duwen.
(nog) grotere hekel aan mart gekregen, toen hij gast was bij sterren op het doek, hij flikte het doodleuk om prachtige kunstwerken af te zeiken, wat een arrogante ,zelfingenomen kwal, snel deze man in de vergetelheid graag!
Mart Smeets, de vette vleesklomp met klein wormpje, die tijdens talkshows altijd meent de intellectuele verslaggever te moeten acteren.
@jansma28542681 | 16-04-21 | 07:19: hij zit vast in een app-groepje met PeterR
Wat een onzin, Smeets is een totale eindbaas.
Moeha!
Roma - United 0-7.
Maar even serieus nu, wat is die karsdorp vreselijk lelijk. Echt gruwelijk, wat een rotkop. Zo, hadden ze maar niet moeten winnen! Sorry, Rick.
Een kleurplaat.
Hij heeft anders wel een vreselijk lekkere vriendin, Google maar
Hij speelde niet raar vind ik.
Toch nog een mooie dieptepass a la Bergkamp, voor de rest breien en betonvoetbal van Roma, en de overige teams, die steeds meer op elkaar beginnen te lijken: eindeloos breien zonder avontuur of fantasie met verdedigers die zo in een rugbywedstrijd mee kunnen. Maar dan minder sportief.
Voetbal 2021, het is niet meer aan te gluren.
jij hebt duidelijk de jaren 80 niet meegemaakt. Dat was pas armoedig qua voetbal.
Gelukkig geen verlenging
Mijn short op Ajax betaald zich uit.
En terecht, een voetbal club zou geen aandeelhouders club moeten zijn.
Ik ga een bushokje zoeken.
Mag niet. Het is avondklok.
"Italianen kunnen niet van je winnen, maar je kan er wel van verliezen."
Johan Cruyff.
@De Briemusketier | 15-04-21 | 23:18: Ken uw klassiekers. Cruijff (geen Cruyff!!) zei het uiteraard anders: "Italianen kennen niet van je winnen, maar je ken wel van ze verliezen." De juistheid van die uitspraak is wel weer aangetoond. Wat een armoeploeg, dat Roma, maar wel door naar de volgende ronde.
@bintang | 15-04-21 | 23:44: Is nooit anders geweest, Italiaans voetbal is er in eerste instantie op gebaseerd om geen goal tegen te krijgen, niet om er één te maken. Dat had ten Hag moeten weten door vanaf de eerste minuut vol op het orgel te gaan.
Prachtig, er uit met die spekenbonen.
Kudtzooi!
Karsdorp!
Het was leuk zolang het duurde..
Muziek..!!
Na het doelpunt niet 1 keer op het doel geschoten, tja.
Het is wachten op de eerste voetbalploeg die een Atlantik wal bouwt om de zestien meter compleet met tankgracht en mijnenveld. Voetbal is tegenwoordig vooral niet willen verliezen in plaats van willen winnen.
Als die godenzonen nog wat willen, moeten ze opschieten...
Uit die tv, gelijk naar mijn nest
Hou vol. Kan iemand 'dit is mijn club' draaien dan geef ik Purk een biertje.
@Patje | 15-04-21 | 22:39: hertogh Jan weizen kan..
Ik zei het toch,,,!!
1 - 3
Voetbal is een leuk spelletje, 22 mannen lopen achter een bal aan en op het einde verliezen de Nederlanders.
Als ik ooit die scheidsrechter tegenkom dan schop ik hem hoogstpersoonlijk op zijn gezicht (dit mag in Nederland). Ok ok het was een kleine overtreding.
De bal was al los, hij haakte hemmes, doet pijn maar was terecht. Klap in mijn bakkes
Waarbij het woord "hoogstpersoonlijk" beslissend is.
Of toch niet
Gvd de gvd
@Purk | 15-04-21 | 22:14:
Omgekochte schijtrechter.
*met stomheid geslagen*
Jaaaaaaaaaa
Nein
Lijkt wel een pupillenveldje.
Hij had de bal toch! Thuisfluiter!
Wat een passssss!!!!
Nou breekt me de klomp. 0-1.
Haller naar Leipzig en Brobbey blijven. Kan dat nog?
Dacht het wel ja! Hup Ajax!
Hee hee beetje rustig jij he.
Laten we het g*****me wel gezellig houden.
@VanBukkem | 15-04-21 | 22:09:
Zie het positief. Hoe groter Ajax wordt in Europa des te minder jeugdspelers zullen er doorbreken in het eerste en des te meer Ajax-spelers kan FC Groningen dan overnemen. Proost!
@Patje | 15-04-21 | 22:25:
Proost.
De enige Smeets??
Toch niet die ijdeltuit?
Wat mij betreft is de enige Jan Smeets, PinkPop!!
Ik geef ze hoogstens 5,37% om de halve finales nog te halen.
Ze hebben de thee overleefd, dat is een goed teken.
Goed..
Ze zijn dus waar ze zijn willen..
Ajax moet, Roma 10 man achterin, en eentje op de middenlijn..
Alle ballen naar voren en doen alsof je ze het verdiend hebben..!!
1-3
Ze zoeken het maar uit....
Ajax was een Griek, verdomme, en die hebben naast de Duitsers de beste filosofen gehad.
Hebben die Duitse en Griekse filosofen ook niet een keer tegen mekaar gevoetbald? Ik kan helaas geen linkjes plaatsen maar volgens mij staat die wedstrijd wel ergens op YouTube.
@VanBukkem | 15-04-21 | 22:06:
Er zijn wel filmpjes van Socrates: www.youtube.com/watch?v=BzzYxTPYAcA
@VanBukkem | 15-04-21 | 22:06:
Ja!
youtu.be/LfduUFF_i1A
-opgejorist-
Tering zeg, is die Taylor niet dezelfde die W-Duitsland-Nederland floot in 1974?
Lag destijds niet aan de scheids , maar aan ene JC die ervoor zorgde dat er een jandoedel op goal stond ipv de beste Nederlandse keeper ever.
Ach, leefde Stanley Brard nog maar...
Ze heeft vorige week nog een botox-party voor BN-ers gegeven. Still alive & kicking!
Als je niet scoort, kan je niet schieten,
Neeneenee, dat lijkt nergens naar.
Als je iemand citeert, doe het dan goed:
"As je niet schiet, ken je niet schoren".
Brobbey het veld insturen. (ook jammer dat we geen beroep meer kunnen doen op Huntelaar)
Brobje heeft au volgens mij toch, TOCH? Ik vrees dat het niks meer wordt. Kut countertje Roma en klaar. Of een Frits van Turenhout.
@Purk | 15-04-21 | 21:55: Ajax moet er toch al minimaal twee scoren, een tegengoal zorgt op dat moment alleen voor een gelijkspel
Van die commentator wordt ik ook niet vrolijker..
Als ik met de neus op feiten gedrukt wil worden, zoek ik wel weer een vriendin...
Ja, hallo, maar wat een but wedstrijd. Italianen worden niet echt onder druk gezet. Ten Hag wil bouwen. Lego meenemen.
@Purk | 15-04-21 | 21:52:
Technisch Lego inzetten..
Begrijpen die Italianen niks van...
@neonreclame | 15-04-21 | 21:55: ho , en ik dan? Ik heb de intelligentie in pacht? Bel ze ff voor een doelpunt Neon
Ik heb gewoon lekker muziek aan staan en kijk Ajax zonder geluid (er is toch geen publiek). Best lekker.
Smeets: Ajax is flets, mag ik dat zeggen ja ik mag dat zeggen.
u zit in het voetbaltopic.
Het wordt tijd dat Ajax het Paard van Troje inzet.
Tijd dat Ajax de Rubicon oversteekt.
Ik heb mijzelf altijd voorgenomen dat als mijn haargrens gaat wijken, ik de tondeuse er overheen haal. Zie hierboven weer een ijzersterk argument hiervoor. Accepteer het ouder worden, accepteer je kaalheid. Free the vleespet!
Kaal of kammen. Het maakt niet uit (volgens kale mensen).....
Toen mijn bijnaam McDonald’s werd vanwege de inhammen die een grote M op mijn hoofd vormden heb ik de tondeuse erover gehaald. Nooit spijt van gehad.
Als Ajax een strafschop krijgt, hoop ik wel dat Tadic hem Serieus. Neemt.
Otherwise he is beautiful hosted in the monkey
@Ridde Rogter | 15-04-21 | 21:42: Over the horse lifted blow jaw
Een Ajacied valt: stilte.
Een Romein valt: FLUITTT!!!
Kudtscheids!
Logisch, het is de broer van Collina.
@Mr_Natural | 15-04-21 | 21:36:
Haha je bent weer lekker op dreef! XD
Als wij vroeger verloren met 5-0 lag het ook altijd aan de scheids. Verstand komt met de jaren. Hou vol!
Sport interesseert mij geen ruk. Sportcommentatoren interesseren mij helemaal geen ruk.
Helaas ontkom je er niet aan om toch ooit eens af en toe ergens een beetje voetbal op de televisie mee te krijgen.
Wat ik dan wel weer bijzonder vind, is dat die commentatoren alle namen van die voetballers kennen. En dan pakt die of die de bal maar ik zie geen enkel gezicht van die spelers. Ik zie alleen een paar rennende mongooltjes in het een of het ander kleur shirt.
Spelers hebben min of meer een vaste positie op het veld en ze hebben een rugnummer. Verder hebben ze allemaal een eigen manier van lopen. Dat maakt het allemaal makkelijker te volgen.
Ik kijk masterchef finale.
Dat is pas topsport.
Om daar tegenaan te gluren bedoel je?
Is dat met knikkeren of met lego?
De 0-1 kan nu elk moment vallen.
Prijs de dag niet voor het avond is, sprak mijn wijze vader.
@073Cab | 15-04-21 | 21:34:
Mooi.
@073Cab | 15-04-21 | 21:34:
Gelukkig is het een avondwedstrijd.
Als er een romein gaat liggen fluit de arbiter meteen.
Valt op.
Veni valli vici.
Kom op zeg, die Romeinen stellen al zeker 1500 niets meer voor.
Het zijn rare jongens.
Mussolini is toch gedeeld tweede geworden in WOII.
Maar zoals het nu lijkt gaan ze wel door naar de volgende ronde.
We zijn nu even met andere jongens in korte broeken bezig.
@Mr_Natural | 15-04-21 | 21:30:
Schitterend weer..!!
Ik zie wel positieve dingen, het gras ligt er goed bij bijvoorbeeld.
En ze zijn keurig gekleed
@Ridde Rogter | 15-04-21 | 21:27:
Laten we maar even afwachten hoe de thee in de rust smaakt voor we verder oordelen.
En Ajax heeft een 100% kans op een kans om te winnen.
@Ridde Rogter | 15-04-21 | 21:27:
Ja, laat dat maar aan de Italianen over.
Ligt het aan mij of hebben ze dat veld binnen de lijnen een beetje extra groen geverfd?
Het viel jou ook al op dus.
Inderdaad, maar wil een andere optie toevoegen: het gras buiten de lijnen kan gebleekt zijn.
@Nuuk | 15-04-21 | 21:31: Anders zien ze Anthony niet.
Die gasten moet je toch helemaal kapot spelen..??
Roma is zeer onzeker...!!
Godenzonen
klotezonen
klotebonen
spekenbonen.
Iemand nog tips als Ajax verliest? Mijn vriendin is namelijk al tegen een openstaande deur opgelopen, door een glazen tafel gevallen, aangevallen door een hond en van het balkon van een hotelkamer gevallen.
Een ongevallenverzekering?
De weg is nog lang, hoorde ik viavia.
Het is 11 tegen 11.
Met dit spelers materiaal had Ajax hier makkelijk kunnen winnen, als ze niet zo'n slappe l*l als trainer zouden hebben gehad.
Hup Ajax!
Hup!
Klaiber kan het zelf nog steeds niet geloven dat hij bij Ajax speelt.
Klaiber is van het Kaliber net niet.
Mart Smeets: toch een beetje de Zeus van de Gooische Matras. En dan snap ik zijn dedain voor godenzonen en soortgelijke olympiërs prima. Dan kan Heerenveen inderdaad net zo goed de hoofdstad van Amsterdam zijn.
Leg neer die bal!
Wie eet er nou pittige wortelsoep...
@neonreclame | 15-04-21 | 21:07:
Met kokos en gember, dus je suis wereldburger.
Daar was het al bijna 1-0.
Wordt een zware avond voor onze Ajax vrienden. Sterkte.
Nou goed..
Dat Roma gaat dus niet voetballen..
neon, even serieus, had ik al proost gezegd? neon, Proost!
@Patje | 15-04-21 | 21:19:
Prut Oudste..!!
Oud! Ouwe!1! Tik 'm aan tik 'm aan!
@Lorejas | 15-04-21 | 21:50:
Proost!
Ik zeg: Bettine Vriesekoop.
De vijfennegentigjarige Stekelenburg. Als dat maar goed gaat.
Rare jongens die Romanen
Alles nu op de competitie
1-2. Verlenging. En zondag wint Vitesse de KNVB beker.
Hup Ajax!
3-1
Kansloze exercitie voor Ajax. Ik zeg 2-0 voor Roma.
Onderschat Ajax niet. Het verlies in Amsterdam was een zeer vertekende uitslag.
Ik hoop dat Ajax niet alleen wint maar dat die Romeinen voetballes krijgen.
We gaan het zien Baba Vanga VanBukkem!
@Patje | 15-04-21 | 21:05:
Ik wil hier niet de betweter uithangen, maar de vorige keer voorspelde ik 1-2 voor Roma.
@keestelpro | 15-04-21 | 21:01:
Nu m,aar hopen dat ze er in de laatste minuut afgaan zoals een paar jaar terug tegen de Spurs. practige tullevizie, jammer dat we nu geen ajax supporters zien.
@VanBukkem | 15-04-21 | 21:06:
Dat is mij toen misschien opgevallen ;`)
1 - 3..
Ze zoeken het maar uit....
De bal is rond..!!
Hup Patje! (en Ajax en Man United)
Dankjewel! Fijne wedstrijd Kees, Proost!
@Patje | 15-04-21 | 21:01:
Jij ook Patrick. Ik heb een goed gevoel. Go 020! *preaust*
REAGEER OOK