LIVE BELANGRIJKE BIJZAAK! PSV & Ajax

Voetbal
U zou het bijna vergeten in tijden van politieke ellende maar er wordt ook nog gewoon gevoetbald, na gezondheid, bier, wijn, darts, schaatsen op natuurijs, een gevulde bankrekening, een getrimde baard, een knisperend haardvuur, vrijheid, een wildstoof van hert, een boterham met kaas, een nieuw lingeriesetje om je reet, een glas koude cola op een warme zomerdag, in je eigen tuin zitten, de geur van versgemaaid gras, de geur van regen na een periode van hitte, een headphone met noice cancelling als je kind aan het huilen is, de liefde van je hond, een nieuwe Hardcore History van Dan Carlin, vrijheid van meningsuiting, tachtig bier drinken op een festival, een avondwandeling, een doppio uit een espressomachine, jantje bij FIFA, de Bootleg Series van Bob Dylan, seks, een rondje van de zaak krijgen, een zelfgemaakte pizza, zwemmen in de Drina, lachen om D66, reizen, je boodschappen thuisbezorgd krijgen, de zon die in de zee zakt, een knuffel, hodl met je Bitcoin, in een achtbaan zitten (allemaal niet per se in die volgorde) en nog veel meer dingen die belangrijker zijn dan voetbal de belangrijkste bijzaak van het leven. Met nu eerst PSV tegen Olympiakos, die Grieken kunnen er niks van, en straks Ajax tegen Lille en die Fransen kunnen er ook niks van. Ajax trouwens zonder topaankoop Sébastien Haller, want Ajax mag dan wel een miljoenenbedrijf zijn, administratieve faalkneuzen heb je overal. Hup Holland!
UPDATE RUST Olympiakos - PSV - WAT. 3-2.
UPDATE EINDE Olympiakos - PSV: 4-2.
UPDATE RUST Lille - Ajax: 0-0.
UPDATE EINDE Lille - Ajax 1-2. Vijf minuten voor tijd nog 1-0. Feest
Reaguursels
InloggenDacht echt dat er stond: PVV vs Ajax.... deformatie ten top.
Nou, en dan nu Rijsel slopen, of mag dat ook al niet met die avondklok?
Goed dat die scheids gelijk geel geeft voor dat geduikel. Spel bederf
Simpele pingel voor Ajax
Proficiat Ajax! (zeg ik als Feyenoorder)
Dank je
heel sportief
JODEN WZAWZDB
Check even: mond-spraak-arm
Dat Lille heeft wel een leuke verdediger, die Botman. Is dat niet wat voor Ajax?
Of PSV?
Marrinez was veel betee
Voor 45 miljoen is het nu te laat om Sven naar NL terug naar NL te halen. Hadden ze even wat beter moeten opletten toen hij nog bij Heerenveen zat.
Hup, Rijsel!
Psv nog net vol kunnen houden (ik was met 10 man gaan spelen ipv met die Baumgartner) Daarna 10 minuten dat schoolvoetbal bij Ajakkes aan zitten gluren en toen was het genoeg.
Hup Ajax!
Lucky Ajax.
Gefeliciteerd.
Met Haller gaat Ajax het wel redden
En zonder Brobby?
Hup Ajax!
No nana
We gaan het meemaken, maar ook hier heb ik niet veel vertrouwen in...
Verdomme kijk ik even niet zetten ze vier goals.
Gelukkig hebben ze shirtjes aan anders had ik geen idee
U bedoelt dat 't anders een donkere bedoening zou zijn ??
@Hurdy Gurdy Man | 18-02-21 | 20:57: Het zou inderdaad veel inclusiever kunnen in het voetbal. En waarom vrouwen niet mee kunnen doen snap ik ook niet. Ze worden altijd maar in aparte teams weggezet. Schande. Transgenders zijn overigens ook ver te zoeken.
Femke Halsema moet er meer eens tegen optreden. Gewoon eisen dat er minimaal 30% vrouwen in een team zitten. Bij korfbal kan het ook.
Iets in mij zegt dat dit voor PSV niet goed af gaat lopen. Die dekselse El Arabi ook.
Onze nationale deernes spelen ook een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Belgen. Na 10 minuten al een doelnet gesloopt, kom daar maar eens om bij de mannen! En zelf herstellen hè, met naald en draad. Nou ja; tape.
Hoeveel staat het?
Who cares?
@SterF... | 18-02-21 | 20:39: het staat 0-1 voor de onzen.
@Nuuk | 18-02-21 | 20:41:
Mooi!
Dames elftal is wel leuk om naar te kijken
De Red Flames zijn kansloos tegen onze Leeuwinnen
Die dikbillen, niet om aan te gluren.
Ik vind foto's vrouwen met van die gedrapeerde visnetten anders wel mooi. Misschien werkt dat ook wel met voetbalnetten.
Ja, 1-6 voor oNzE mEiDeN.
Viel me ook al op dat het stomme clupvoetbal uitgebreid in de journalen wordt toegelicht en deze internationale Nederlaag voor de Rode Poesjes helemaal niet.
www.youtube.com/watch?v=B-iDUFxUWxs&a...
Vrij lege bak. Voetbal is echt op haar retour; komt geen kip kijken meer...
Het is saai geworden zeg...
Vergeten jullie die lekkere frisse oefenpot in Brussel niet?
Misschien moet PSV eens een 2-2-2-2-2 systeem proberen....
Maar kies je dan voor een sterke as of sterke flanken?
Met één of twee diagonale ruiten?
Maar als die anderen met een 3-5-5-5 opstelling komen, dan ben je gezien.
381 tegen 11. Het is beetje dringen maar 99% balbezit moet haalbaar zijn.
youtu.be/Bty7iDkNyxs?t=90
Waar zijn alle blonde godenzonen gebleven? Ik vraag dit voor een vriendin.
Het is alsof we bijna spirttueel contact hebben...
Verkocht.
@neonreclame | 18-02-21 | 20:08:
Het voelt ook aan deze zijde een soort van transcendentaal. ;-)
Joe.. Hier Mickey!
@RickyLaRue | 18-02-21 | 20:20:
Hoe kan ik je over het hoofd hebben gezien?!
Die zijn gewisseld voor achmed zo zag ik net . Speelde nog even mee
Griekse goden hebben mediterrane uiterlijken.
Favela Antony?
PCV maakt momenteel een sterke ontwikkeling door om zichzelf de nek om te draaien.
Ik zie nu al uit naar PCV-Ajax op 28 februari.
Er is de laatste tijd veel gezeur over keepers. Ook onze grote vriend Johan Derksen bij Veronica Inside heeft het er vaak over. Veldspelers kunnen een fout maken en vaak is dat in het team op te lossen. Niks aan de hand. Maar als keepers een fout maken is het vaak een goal. Bij deze toch even een beetje steun voor de Nederlandse doelmannen.
Je zou er koppijn van krijgen als keeper.
Ajax is toch dat merk brandblusapparaten? Wat heeft dit met voetbal te maken? Beetje vaag bericht.
Ajax is In ieder geval een reinigingsmiddel.
@Dr. Worstenbroodje | 18-02-21 | 20:02: Dat zeker!
'Ajax' is een lampenmerk en toch werpt dat niet meer licht op de zaak.
Erg origineel hoor. Lang over nagedacht?
Tegen wie moet Feyenoord?
Heerenveen, gisteren, liep niet goed af.
Heerenveen vs Feynoord -Berghuis 4-3
Dat was een heel vermakelijke wedstrijd
Voetbal is een spel van 11 tegen 11 en aan het eind winnen de duitsers. Bij PSV staan er momenteel 3 in het veld en nog een paar aan de zijlijn maar die stelling kan de prullenbak in.
Doe tussenstand, wat heb ik anders aan dit topic
Iets zegt me dat u wel op het internet zit maar daar niet alle voordelen van weet te benutten.
@goedverstaander | 18-02-21 | 19:51:
Haha..!!
Langs de lijn...
@goedverstaander | 18-02-21 | 19:51:
Haha.
3-2
Teletekst!!
Bel de voetballijn even.
@Het brein erachter | 18-02-21 | 19:59:
Geen app die ik zoveel gebruik als de teletekst app.
Nou die verdediging van psv is geen atlantikwall
Geitenkaas, zou Johan C. zeggen.
Ze komen als een juffertje uit hun doel
Die Atlantik wall hielp uiteindelijk niets.
Lekker verdedigd. Man man man..
We gaan rusten met 2-2. Had ik het fout. Ik had gedacht dat het andersom zou zijn.
Jammer, maar de aankoop van 10 miljoen zorgt voor 2-3. En bijna zorgde hij voor de 2-4. Man, man, man.
3-2, haha
Maar allejezus wat zwak
Net als je geen rekening met El Arabi houdt slaat hij toe.
Donny vd Beek vliegangst?
Lijkt me onzin. Hij deelde met Wijnaldum vorig jaar nog een privé-vliegtuig richting Engeland dacht ik.
Allemaal leuk en aardig. Ik wens Ajax vanavond om negen uur alle succes in Lille uiteraard. Klein bier, derhalve. Belangrijkste pot op de agenda is natuurlijk op woensdag 3 maart, halve finale KNVB-beker. De avond dat Ajax hard maar keurig en volledig kansloos wordt afgedroogd door SC Heerenveen in het onvolprezen Abe Lenstra Stadion. Lasse Schöne heeft per slot van rekening ook nog wat te vereffenen. Sorry Ajax-fans, maar zo staat het er voor. Markeer mijn woorden.
Hup Lille.
Maak ajaks af.
Na afloop heel ajaks aan een dopingtest onderwerpen.
020 heeft nogal een reputatie met pilletjes.
Vooral Tadic en Tagfligogico zijn een controle waardig.
Haha 2-2, wel vermakelijk zo
Grieken ook geen topkeeper.
@van Oeffelen | 18-02-21 | 19:36:
Zeker niet, vooral niet bij de eerste goal.
Goh, Rosario zag de bal weer eens van dichtbij langs hem gaan voordat die het doel in ging. Man, man, man die mof blijft hem maar opstellen. Geen idee waarom. Gelukkig zijn hebben de Grieken medelijden en laten ze PSV gelijk komen.
Ben wel benieuwd naar die Mars Landing om 22:00.
PSV heeft ook een kudtkeeper, dus het universum is in balans...
Houdbaar
De score ook.
Je hebt je verstand, plezier in je leven en een fijn gezin. En dan kijken naar verveelde miljonairs die, als ze niet tegen een bal hoeven te trappen, selfie’s maken met hun patserbak, pakken geld, nieuwe tattoo of hoerendochters?
Nog niet misschien.
Zo denk ik er ook over alleen ik durf dat niet te zeggen. Als zo'n voetballer dan aan mij vraagt 'en vriend, hoeveel heb jij dan de afgelopen twee jaar verdiend' sta ik voor lul.
@Leptob | 18-02-21 | 19:40: Als je normaal doet sta je nooit voor lul.
@Leptob | 18-02-21 | 19:40:
Tenzij de voetballer die door Normpje genoemde hoerendochter heeft bezwangerd. Dan is het misschien toch nog cashen.
Bale is on fire!
Prima acteur.
In welke kleur speelt PSV?
Geel-groen
Met schaamrood op de broekjes.
@Mosterd, nog vergeten in de opsomming te vermelden: Met je luie reedt driemaal per week van de piste af als het voetbal op tv het toelaat. (Sorry Oef, vriend).
In principe iedere dag, behalve op zondag want dan zijn er teveel dagjesmensen.
@van Oeffelen | 18-02-21 | 19:29: Fair enough. Good for you. Al weet ik dat je vorige week donderdag hebt overgeslagen.
Krijgt Haller rust?
P. Bosz krijgt billenkoek in Bern, 2-0 al.
'Young Boys'
Het blijft een vreemde naam voor een voetbalclub.
@RickyLaRue | 18-02-21 | 19:30: Stadion Wankdorf ook.
@RickyLaRue | 18-02-21 | 19:30:
Ik kan mij Fc Den Haag - Young Boys nog herinneren. Thuis 2-1 voor Den Haag maar uit met 3-1 verloren.
@Gulliver | 18-02-21 | 19:32:
Was dat toen met Stefan Postma tegen Young Boys? Om een of andere vreemde reden werd dat toen niet live uitgezonden.
@skoftig | 18-02-21 | 19:43:
Zeker 15 jaar eerder.
René Stam stond op het doel bij Den Haag en Martin Jol was de aanvoerder.
3-2 inmiddels.
Voetbal, wie is er niet groot mee geworden.
Maar dit is ook een dingetje om groter mee te groeien.
www.youtube.com/watch?v=w23gC0WhXdI
Dat is wel zo interessant inderdaad.
Dank.
Over Ajax gesproken, waar is Patje eigenlijk? Normaal staat ie altijd met de bek vooraan als het over Ajax gaat. De vorige keer was ie er ook al niet. Ik begin me toch een beetje zorgen te maken.
Die is toch voor TOP Oss?
Ik ook een beetje.:.
@neonreclame | 18-02-21 | 19:21:
Ook voor Top Oss?
Al een tijd niet gezien inderdaad....
@VanBukkem | 18-02-21 | 19:23:
Vast wel..
@Gulliver | 18-02-21 | 19:28:
It´s on....!!
Hup Ajax!
@Patje | 18-02-21 | 21:12:
Patjeeeeeee!
Mooi dat pupillenvoetbal, hoop dat het 7-5 wordt. En straks allemaal een Raider
5-7 teken ik voor
Zakje Treets graag.
Raider ?? ..... dat is lang geleden.
Heerenveen - Feyenoord: 4 - 3.
Lekker man.
Ja fijn was dat gisteren. Feyenoord verklooide alles in het laatste kwartier. Blamage.
Als ze maar op tijd thuis zijn in verband met de avondklok vind ik alles goed.
Krijg je weer verlenging:..
Maar die Grieken hebben gelukkig een kudtkeeper!
En de Olympiakos Journal is een kudtkrant.
@keestelpro | 18-02-21 | 19:11:
Maar toegegeven: twee keer per jaar ga ik naar een Griek en vreet ik mij zo vol dat ik twee weken daarna de tzatziki nog ruik als ik klaarkom.
@SterF... | 18-02-21 | 19:14: Waarom wacht je zo lang met klaarkomen?
@Graaier | 18-02-21 | 19:18:
Hehe, ik hou van extreme opluchtingen.
Die miljoenensalarissen van die voetballers worden allemaal ondanks nul euro aan omkomsten wel gewoon doorbetaald toch? Eventueel met steun van de overheid?
Ja hoor. Ze krijgen ongeveer 11.000 euries per maand voor elke grootverdiener. Ach, dit kabinet strooit met geld over alles en iedereen. Het kan niet op. Dus ook over de miljonairs in voetbalkleding wordt ruimhartig geld uitgestrooid.
1 - 1!!!
Mooie actie ging eraan vooraf!
PSV staat er nu beter voor dan bij de aftrap.
Wat is die Rosario toch een slap pak vla.
Goh prutser Rosario doet mee en jaar hoor, hij let niet op en is te laat en PSV staat met 1-0 achter.
Verdorie! Die had Mvogo kunnen en moeten hebben!
Gun PSV en die Duitser vrij weinig, maar voor het Nederlandse voetbal en een gezonde antipathie tegen Grieken, zeg ik hup lampjes.
Oh, moeten nu nog harder hup roepen. 1-0 Griekenland.
Jeetje, 1-1 meneer goud heeft gescoord.
Ik zit in de metro..!!
Ik sta in de lift.
@Ruimedenker | 18-02-21 | 19:07:
Toch niet bij PSV toch..??
Ik lig bij een hoer
@skoftig | 18-02-21 | 19:12:
Doe jij het beter...
Van Oef kijkt naar Olympiakos-PSV.
Sterkte!
@Papa Jones | 18-02-21 | 19:05: amusant potje tot nu toe. YB-Leverkusen op het tweede scherm.
Leuk hoor als je van je favoriete sport werk kunt maken
Maar niet als je van je favoriete werk een sport moet maken.
Stop de lockdown!
We krijgen nog geld van die Grieken, dus doen ons in ieder geval deze overwinning maar vast kado!
Hup PSV! Zeg ik als Ajacied.
Dank namens heel Eindhoven. Wij gaan straks ook juichen voor 020!
@keestelpro | 18-02-21 | 18:58: met Götze erbij moet het toch lukken.
@keestelpro | 18-02-21 | 18:58: Sorry Kees, gaat me niet lukken. Mag ik Peter rrrrr als vervanger van ondergetekende inschrijven?
REAGEER OOK