Machtig. Elon Musk bij Joe Rogan deel III
Bijna niemand kijkt nog volledige Joe Rogan afleveringen omdat die alleen nog maar op Spotify staan. Maar omdat daar dus bijna niemand meer kijkt, en de YT-comments altijd zo'n beetje de helft van de lol waren, zet Joe's YT-kanaal gelukkig nog wel altijd een paar losse fragmentjes online. En zo was het gisteravond ook met Musk III. Hoop over te praten natuurlijk, want SpaceX's Starship doet het geweldig op z'n landingen na, Tesla is de meest waardevolle automaker op de beurs, Neuralink is de hersenen van aapjes aan het gamen, en iets met Crypto's. Enfin, de belangrijkste man van het sterrenstelsel bijna 3,5 uur lang in gesprek met Elon Musk, daar gaan wij voor zitten.
Reaguursels
InloggenEen naar voren geschoven elitair mannetje dat de amerikaanse techniek mag propageren. Er zit een internationale mega-industrie achter van hier tot Mars. Quasi intellectueel niemendalletje die vent, reclame makend voor de grootindustrie en aapjeskillende wetenschappers zonder moraal. Blijft lullen over "zijn" projecten totdat iedereen of enthousiast is of het mopperend gelaten maar weer laat gebeuren. Onaanvaardbaar dat een hele planeet zich moet laten vormen door een dergelijke selecte groep. Nog erger dat mensen echt denken dat hij het orakel is dat vertelt hoe het mooi kan worden in de toekomst. Waarom wordt de hele aardbol steeds centraler ingericht en bestuurd door lieden die totaal bereid zijn weg te vagen wat niet past. Tot de bodem van de diepzee loopt het leven gevaar met dat stelletje. Totalitair parasitisme. Honderd procent chagrijn met die lui.
Geweldig. Hij maakt miljarden per jaar met coole jongens speelgoed, en jij zit hier tijd te besteden een zuur stukje te typen. Hahaha ga toch lekker op nu nl reaguren man!
@Warhead | 13-02-21 | 10:39: coole speelgoed. Zo verpakt hij het. Tenminste, zijn bazen. Zo trap ook jij er in dus.
@zeurmachine | 13-02-21 | 10:53:
Tja, er was ook ooit zo'n drammer die vond dat de aarde rond was. Hadden we maar nooit toegegeven!
@Warhead | 13-02-21 | 10:57: Goed zo, blijven volhouden dat hij een grootsheid is, en wie niet meedoet, denkt oud. Tuin er maar in.
Centralisatie is zo oud als de agrarische revolutie en begint nu gewoon de grenzen van deze planeet te zoeken. Niets nieuws onder zon. Voor de rest, mooi kutverhaal chef.
@luistukvreten | 13-02-21 | 11:34: Centralisatie begon daar helemaal niet, man.
Make it more pointy!
Jaaaaaaaa
Ik luister regelmatig maar ik vond het niveau van Rogan deze keer niet echt optimaal. Wel erg leuk om te zien dat Musk zo los was, grappig dat zo'n intelligente kerel zulke heerlijke simpele humor heeft. Z'n ambitie is inspirerend en z'n resultaten indrukwekkend. Alle "nay-sayers" gaan op hun plaat. P.S. Een aanrader voor een podcast van hoger niveau is (ook door Rogan aanbevolen) Lex Fridman podcast.
Grondlegger.
Held
Idioot.
Dat met die bitcoin is een uiterst vies spelletje, ook wel frontrunning genoemd. Snap niet dat de SEC daar niet tegen op treedt.
verkeerde topic.
Ja ik geloof zeker wel dat we in de toekomst ruimtereizen gaan maken.
www.youtube.com/watch?v=AhpvTJQBkrg
Ik hoop dat we in de toekomst naar de kroeg gaan.
@Binnenbaan | 12-02-21 | 22:08: Fantast!
Niets dan respect voor deze gast en zijn interviews bij Rogan zijn altijd heerlijk. Gewoon schijt aan alles en iedereen, niet altijd even handige uitspraken maar ondertussen wel lekker raketten de ruimte in schieten, de transportsector letterlijk naar het volgende niveau tillen, beetje gekkigheid met human-machine interfacing met Neurolink en tussendoor lekker meme lorden op Twitter en financiële markten ontregelen in z'n vrije tijd.
Musk ontregelt de transportsector niet. Dat doen die klimaatvrezende linkspolitici wereldwijd met hun elektrische subsidiefetisj.
@Professor Superhirn | 12-02-21 | 23:27:
Leer eens lezen..
@Erotwitties | 12-02-21 | 23:50:
Oh he he. Ik lees graag wat ik wil lezen. Vandaar. Anyway, Tesla draait net zo hard op klimaatsubsidies als windmolens. En de linkse kerk denkt dat ze het perpetuum mobile hebben uitgevonden.
Elon is een van de vier ruiters van de apocalyps.
Maar is hij slechts een boodschapper van het naderend onheil, of levert hij er een actieve bijdrage aan?
@MickeyGouda | 12-02-21 | 21:45: The Four Horsemen of the Apocalypse / MH35yzmM2oU
@Robert Haynes | 12-02-21 | 21:48:
Dank. Mijn bijbelkennis was wel toe aan een opfrisbeurt. youtu.be/MH35yzmM2oU
@MickeyGouda | 12-02-21 | 21:45: The road to hell is paved with good intentions.
Bitcoins zijn steenkoolverbranders.
Bitcoins minen met steenkool kan niet, daar is steenkool te duur voor. Je moet op zoek naar waterkracht centrales bij afgelegen/verlaten mijnbouwdorpen die de stroom overschotten niet op een landelijk net kwijt kunnen, dan is de stroom goedkoop genoeg om er winst mee te maken.
Het had met nucleaire energie gekund, maar ja Duitsland wil het niet meer, dus Rutte ook niet. Zucht. Je moet dan wat he?
Handige knakker. Wish we could..
wij zijn dan soms weer handig met het toetsenbord.
Wat.. hij ook?
Ik irriteer mij een beetje aan het hoge messias gehalte van deze rijke techneut.
Denk dat we met veel technologieën 10 jaar zouden achterlopen zonder Musk. Elektrische auto's, rakettechnologie, Hyperloop technologie, tunnelbouw technologie, neuralink en oprichter paypal. Messias is misschien het verkeerde woord, dat is meer weggelegd voor fantasiefiguren. Wel is hij in ieder geval een enorme eindbaas.
Dat komt omdat je bent opgegroeid in het land van de zesjescultuur. In het land waar iedereen gelijk moet zijn is geen plek voor succesvolle mensen.
Niet zijn schuld dat bijna alle rijken zo kleingeestig zijn.
Je hoeft het ook niet te lezen/kjjken he?
Waarom moet iedereen als een machogist altijd zuur reageren op dingen die ze kijken maar niet willen zien...?
Enige waar ik me enorm aan stoor is het feit dat Joe Rogan nog niet 1 keer een falcon launch heeft gezien.. beschamend gewoon. Je mag 3 x deze man interviewen, één van de meest bijzondere mensen die we hebben die echt mega gave dingen doet qua wetenschap, en dan neem je de moeite niet om een keer te kijken en domme vragen te stellen hoe het dan werkt.
Qua wetenschap of qua techniek? Wetenschappelijk gezien lijkt het me niet zo opzienbarend namelijk.
Echt verbijsterend dat Rogan nog nooit die launches heeft gezien en dat hij totaal niet op de hoogte is van wat SpaceX probeert te bereiken. Je kon ook duidelijk de frustratie bij Musk zien tijdens het interview.
@Kosmos | 12-02-21 | 22:55: Kijk eens naar het aantal kijkers tijdens de live gestreamde lanceringen. 99% van wat er op deze planeet rondloopt heeft geen idee waar musk mee bezig is.
“Don’t buy it, that’s what I said,” Musk joked. “But still, people bought it. There was nothing I could do to stop them.”
Die gozer lacht zich helemaal suf...
@neonreclame | 12-02-21 | 20:40: Precies.
Ik denk dat Elon Musk (op Neelie Kroes en Michelle Obama na) de meeste overschatte persoon op aarde is.
Hij heeft veel geld en doet daar totaal idiote dingen mee die meestal mislukken.
Qua filosofische denkbeelden vind ik hem ook niet bijster interessant: AI neemt de wereld over, we leven in een simulatie, de mensheid wordt vernietigd binnen 50 jaar.
Het is allemaal zo weinig origineel voor iemand die bekend staat als een genie.
Het is bovendien een enorme klootzak. Er zijn redelijk wat verhalen te vinden over hoe zijn personeel behandelt. Ik begrijp de verering dan ook niet. Het zal wel de poen zijn.
Ik ben geneigd je gelijk te geven, de toekomst zal het leren. Wat hij wel goed kan, is een hype creëeren en daar dik aan verdienen. Dat is zijn meest winstgevende verdienmodel tot nu toe. Oja en milieucertificaten.
Dat jij quantum theorieën niet begrijpt betekend niet dat het onzin is. De rijkste man op aarde die raketten de ruimte inschiet en de auto industrie aan het veranderen is, je hebt gelijk. Die moet wel overschat zijn.
@JanAmsterdamEnzo | 12-02-21 | 20:39: Right. Wie beweert kwantum te begrijpen hoort te weten dat het gemodelleerde onzin is. Leuk modelletje om te papegaaien, maar verder weinig raakvlakken met realiteit. The cult of quantum, noemen sommigen het terecht. Met hun spooky action at a distance en verzonnen troetelbeerdeeltjes.
@JanAmsterdamEnzo | 12-02-21 | 20:39: wat heeft musk met quantummechanica te maken?
@TimTheEnchanter | 12-02-21 | 20:57: Kwantum is echt niet ingewikkeld. Gewoon eigentijdse woonartikelen tegen de laagste prijs van Nederland.
@TimTheEnchanter | 12-02-21 | 20:57: tuuuuuurlijk, grappig dat we die quantum onzin kunnen reproduceren in het lab. Met je gare newtoniaanse arrogantie.
@TimTheEnchanter | 12-02-21 | 20:57: het Nederlandse ASML, die de machines maakt die de chips makem die in jouw apparaat zitten, kunnen zulke kleine details printen dat ze quantum effecten tegenkomen. Niks cultus, gewoon toegepaste wetenschap. Flapdrol
Hij heeft raketten gebouwd die terug kunnen keren op aarde om hergebruikt te worden.
C102: overschatte man. Maakt ruimtereizen goedkoper, krijgt de wereld in de electrische auto en verdient ermee miljarden.
De vent moet wel een simpele overschatte man zijn.
Tip van mij, gratis: koop bitcoin
@JanAmsterdamEnzo | 12-02-21 | 21:26:
Zozo, heb je kwantum-aandelen ofzo? :D
Het is niet omdat bepaalde herhaalbare fenomenen/effecten het naampje 'kwantum' hebben gekregen dat de kwantumtheorie in zijn geheel klopt. Die kan niet kloppen zolang men met een onverenigbare dualiteit in de theorie zit. Er zijn geen dualiteiten in de natuur. Er is geen deeltje-golf-dualiteit. Net zomin als de zee bestaat uit druppels. Magnetisme bijvoorbeeld. De onzin die men erbij moet verzinnen om het enigszins te verklaren...
Voor de kwantumverklaring van zowel magnetisme als licht dient men deeltjes te verzinnen om het model enigszins kloppend te maken. Veel theoretici zijn doorheen de tijd die verzonnen deeltjes als 'echt' gaan beschouwen. Kom je natuurlijk een eind mee, je hoeft een fenomeen niet te kunnen verklaren om het (in een chip bijv.) te gebruiken. Maar, nogmaals, dat zegt niets over de correctheid van het model. Lichtdeeltjes bestaan bijvoorbeeld niet. Schud anders je kwantumzaklamp eens leeg, want die zit volgens de theorie vol fotonen.
Kwantum is een geloof. Een cult van papegaaien. Eenmaal het kwantumstof is gaan liggen grijpt men uiteindelijk terug naar het aether-model, mark my words. Dat zie je nu al met de kwantumsoep. Ach, ik ben slechts een kwantumdrol, stinkend naar de één van de grootste wetenschappelijke dwalingen van de afgelopen - pakweg - 100 jaar. :D
Is om 21:00 niet de alternatieve CNB, of ..
Haalicuren, weer mijn ding...
Ik ga er niet voor zitten, maar zolang Elon de btc omhoog stuwt is ie mijn held.
Dank je Elon, dankzij jou laat ik m’n huis opschilderen.
Dankzij hem wordt het misschien tijd om te verkopen. Gaat er vanaf hangen of andere miljardairs zijn voorbeeld gaan volgen.
@Baizuo | 12-02-21 | 20:34: Niet alleen miljardairs, pensioenfondsen hebben ook weinig keus doordat de rente op staatsobligaties kunstmatig negatief word gehouden.
Ik begrijp niet zo goed waar de adoratie voor Joe Rogan vandaan komt.
En al die andere volslagen onbekende niche-figuren.
Come on mannnnn, thats crazyyyy mannnnn
@DrumPiet | 12-02-21 | 20:26:
Krijg bijna de indruk dat bepaalde lieden hem als een sekteleider zien.
Dan begin ik het eng te vinden.
Cult-gedoe is nooit ok. Maar niets zo opbouwend als goede conversatie.
Zonder de emissierechten te verkopen verdient Tesla helemaal niets.
Andere autobedrijven kunnen gebruik maken van hetzelfde systeem. Verder hebben alle grote ouderwetse autofabrikanten zoals GM en Chrysler allemaal gigantische bail outs gekregen. Deze maken dus net zo goed gebruik van overheidsgelden.
@zeertegendradig | 13-02-21 | 08:33: Die emissierechten is geen overheidsgeld. Het komt uit de zak van andere autofabrikanten die met die rechten onzuinige auto's mogen blijven verkopen en hun investeringen in zuinigere modellen mogen uitstellen. Als je dat zou afschaffen dan schieten de kosten van benzine en diesel auto's omhoog en kan Tesla hun winstmarges verhogen en toch veel meer verkopen.
Goh, spotify! Bestaat dat nog? Ik word oud ... ik zal eens kijken of ik nog berichten heb op icq ...
Op 1200 baud elke nacht de fidonet berichten ophalen.
Nostalgie ...
Een BBS beheren als sysop.
@Zbrodj | 12-02-21 | 21:14: Een pizza kopen voor 10.000 bitcoin.
Joe wie?
En weer een grote zwarte dildo. Ik vind het een naar mannetje die Musk. Ik ben er niet zeker van hoe het komt. En nee, "succes" heeft er niets mee te maken...
Succes op basis van enorme subsidies op de verkoop van auto's en verkoop van emissierechten aan andere fabrikanten.
Zodra die beide geldstromen opdrogen is het gedaan met Tesla.
www.rtlnieuws.nl/economie/bedrijven/a...
@2voor12 | 12-02-21 | 20:05: Toch maar een elektrische auto uit China halen. Ik zag dat een fabrikant wat modellen heeft uitgebracht en ze zien er goed uit. Ik zag een SUV type, prachtig model. Goedkoper en meer snufjes dan Tesla heeft of zal hebben. Alleen heb ik op dit moment geen geld of vermogen ervoor, maar in de toekomst? Zeker.
@VoltaireJohn | 12-02-21 | 20:09:
Tesla is een goede aanjager van de techniek geweest maar word nu aan alle kanten ingehaald. En Musk ziet die bui al hangen nu hij zich meer en meer op andere zaken gaat toeleggen.
En nu de chinezen op stoom komen zullen die een enorm deel van de markt pakken. In Azië zie je al heel veel chinese auto's rondrijden, dat beseffen veel mensen hier niet.
Hij komt ook van een andere planeet.
@2voor12 | 12-02-21 | 20:05: short gaan?
@2voor12 | 12-02-21 | 20:12: Geely, heb ik vandaag geleerd.
Daarom zie je ook zo veel andere merken hier op de weg...... Ik wens je sterkte bij de RDW
@BenDover | 13-02-21 | 05:26: De RDW laat vrijwel alles toe. Je moet het alleen wel bereid zijn te importeren, dealernetwerk op te zetten en een voorraadje reserveonderdelen achter de hand houden.
@VoltaireJohn | 12-02-21 | 20:09: "maar een elektrische auto uit China" China exporteert op dit moment veel Tesla's, o.a. voor de Europese markt, zeker nog tot de Tesla fabriek bij Berlijn op stoom komt.
Gisteren al gezien... gewoon via Spotify.
Was weer top Interview.
Spotify werkt prima, je kan de podcasts ook lekker downloaden en afspelen zonder dat het data kost. Ook als je scherm uitstaat, scheelt ook nog eens batterij..,
REAGEER OOK