Volkskrantlezer vat campagne Sigrid Kaag samen
Cadeautje in de sneaker!
D66 zit een beetje in zijn maag
Met lijsttrekker Sigrid Kaag
Die behandelt de Oeigoeren nogal slecht
En verder wat Henk Hilstra uit De Koog in de Volkskrant zegt
Reaguursels
InloggenAls je goed naar het gezicht van El-Kwak kijkt dan zie je dat haar ogen te dicht bij elkaar staan en gecombineerd met een dunne lippen kikkerbek, zit er dan meestal een steekje los.
Spreken met een hete aardappel in de strot probeert ze intellectueel over te komen. Stom wijf is het gewoon.
D66 heeft het beste voor met de mensheid. Mits mensen hun progressieve en globalistische geneugten niet in de weg zitten.
Kaag wil de soevereiniteit van Nederland weggeven aan Brussel. Het is niet eens een geheime agenda.
Niet alleen aan Brussel ook aan China.
@WieboWW | 06-12-20 | 10:57: Het moet niet gekker worden
Ik moed helemaal niks!
Misschien in Den Haag eerst maar eens moed verzamelen om de misstanden in het eigen oude thuisland aan te pakken?
Ik vrees dat D66 heel andere misstanden in het 'oude thuisland' ziet als jij Har.
Heel goed. Kaag verschuilt zich achter 'europese aanpak' gebrabbel. 'Want het kan niet anders.'
Wees echter niet verbaasd. Onze nieuwe MP? Schande. De nederlandse kiezer is echter erg bevattelijk gebleken voor policor. Huivert!
Nu we het toch over China hebben, ze willen ons DNA, de gladakkers. Hier Gordon Chang van het Gatestone Institute, waar Wilders goede contacten mee heeft.
video.foxnews.com/v/6214196410001#sp=...
Chinezen wilt dus ook DNA van Marokkanen hebben. Ik weet niet of ik dat als iets positiefs of negatiefs moet zien.
Er is nog meer.
China heeft met Clinton en Obama een deal gesloten om de CO2 uitstoot niet te hoeven beperken.
Hallo Klimaatgekkies, wakker worden!
newtube.app/user/TonyHeller/mYNggmi
De Amsterdammers werken met Chinezen samen om algoritmes te wijzigen om diversiteit te verbeteren in zoek programma's Moet je dat willen met een groot Chinees staats bedrijf.
China een land dat mensenrechten aan zijn laars lapt. En dan hebben we het er nog niet over hoe China Australië pest alleen om het feit dat Australië om een onderzoek vraagt over het ontstaan van Covid.
@WieboWW | 06-12-20 | 10:56: Amsterdamse universiteiten
Kaag, gaap. Als ze praat dan brabbelt ze maar wat. Kennis van zaken heeft ze bijna niet. Ze heeft een heel bataljon ambtenaren nodig die haar continu souffleren. Ze mag in onze onderneming de afwas doen, op een andere plek zou ik haar niet willen hebben, de schat.
Kaag is de ideale trekpop van de NWO en WEF.
Kaag is net sinterklaas, strooit met miljoenen, niet ene nederlander krijgt een euro maar wel moslims in het buitenland, wellicht ook haar man!
Of zou Kaag ook wat hebben ontvangen uit het verre Oosten?
"Bent u actief op het gebied van cold chain logistics (koelketenlogistiek) in de tuinbouwketen of circulaire economie? Wilt u deze expertise in China inzetten? Of wilt u meer weten over de recente ontwikkelingen, trends en kansen binnen deze thema's in China? Neem dan van 25 tot en met 28 januari 2021 deel aan de virtuele handelsmissie.
Sigrid Kaag, minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, neemt ook deel aan het programma."
Bron: -> agroberichtenbuitenland met de welbekende punt nl erachter...
Tja en dan kunnen de concentratiekampen wel even wachten.
Het is al sinds jaar en dag bekend dat de minima hier moeten inleveren om groter worden groepen oeigoerachtige lui te financieren in Nederland.
Armoe troef onder bijstandstrekkers en minimumloners. Zij zijn degenen die plaats moeten maken voor de ideologische zielige broeders en zusters hier van de oeigoeren.
Moet ik me dan druk maken over zo'n volk? Het ene geldzuigende rotregime zit het andere geldzuigende rotregime dwars. Het interesseert me niets.
Help de Tibetanen. Help Mongolië.
Geef de onderlaag hier normale banen en beter loon en geef de rechtmatige bijstandstrekker perspectief.
Die laatste zin... doe maar minder belasting. En idd bijstand is een vangnet en moet geen ambitie zijn.
Veel gezeur en onozelheid weer uit de zeurmachine vandaag. Blijft moeilijk die appels en die peren wat is wat en lijkt op elkaar.
@nietonredelijkeman | 05-12-20 | 19:00: "en wat is wat en lijkt op elkaar."
Van die opbouwende kritiek waar je wat mee kan. OnNozelheid: niet kunnen/willen begrijpen waar de samenhang zit.
@sjef-van-iekel | 05-12-20 | 18:51: Half Nederland is failliet prutte geeft ons geld weg aan Italië en Spanje en dan ook nog Makron om 9 miljard!
Alle opa's en oma's komen vanavond even lekker langs en zijn vaak trouwe NPO consumenten, krijgen we weer even een preek van ziejewel dat FvD (tja, eeuwig zonde).
Ik heb me voorgenomen de vraag maar eens te stellen hoe dat vroeger ging toen ze nog normale huizen konden, zelfs met kopers subsidie. Na de verklaring dat ze toen ook duur waren merk ik vaak op dat duur is anders is dan te duur.
Dan vraag ik hoe dat vroeger ging met de bouwplanning, die kon nog worden afgestemd op de demografie, dan vraag ik vanavond eens lekker door of ze toen ook een hele stad per jaar erbij moesten bouwen voor gevluchtte Belgen?
Na het stotteren kunnen we ze enkel maar bedanken voor hun jarenlange steun aan afwisselend X66 en PvdA.
Bedankt, sociale egoïsten, alle welvaart teniet doen om zelf de deugstraal uit te hangen en het af te wimpelen op de nieuwe generatie.
O ja, zou Kaag samen met Halsema het windmolenpark grenzend aan die woonwijk op het IJ openen? Ik hoop het zo.
Ja het is een absolute schande dat er geen echt woningbouw beleid te bespeuren is bij welke partij dan ook. Ja een bernhard tax bij de pvda. Alsof mensen die willen wonen vanzelf verdwijnen als er meer belasting komt. Gewoon meer woningen laten bouwen door de woningcorporaties maar die zijn door rutte en co kapot belast. Echt, als je niet beter zou weten dan zou je denken dat vvd en cda een soort vleugelpartijen van de SP en groen links zijn.
@bananabanana | 05-12-20 | 18:35: NIMBY:
Not In My BackYard.
Ever!
Vlaamse minister van Wonen geeft gezegd dat instroom van asielzoekers moet stoppen, omdat er gewoonweg niet genoeg woningen zijn om iedereen op te vangen.
Ook in Belgie is net als in veel EU landen woningentekort.
"alle welvaart teniet doen om zelf de deugstraal uit te hangen en het af te wimpelen op de nieuwe generatie."
Spijker, kop, raak.
Tja, dat doen jullie nieuwe generatie.Door overbieden, met geld gekregen van opa en oma.Hierdoor zit ik ook in een huurhuis waarvoor het geld van een kleine villa betaald moet worden.Verder wil ik er niet over zeuren of klagen of nog meer andere mensen de schuld van geven.Je doet het kortom zelf.
Dikbetaalde paarse-broeken-geneuzel. Dat is '66
Zin om sneakers te verkopen aan het electoraat?
nl.indeed.com/vacature-bekijken?jk=ae...
Ach mensen in de Tweede Kamer willen geen gruwelijkheden in China, maar hoe lang zijn we al medeplichtig aan oorlogen in het Midden- of wat verdere Oosten opgezet door de VS en/of samen het VK en Frankrijk?
Houd mijn hart vast als Biden aan de macht komt, want de Democraten daar hebben er best aardigheid in landen verwoesten ten eigen bate, of liever gezegd ten bate van het militair-industrieel complex
Even een klein verhaal uit mijn bescheiden realiteit , moet het even kwijt; pas gebeurd, hedenochtend.
Zat vanochtend in de taxi van het AOV ( moet ik helaas gebruik van maken) Toen we de passagiere die eerder vervoerd werd hadden afgezet; dat leverde trouwens tussen de chauffeur en dat wijf een knallende ruzie op. Chauffeur had gelijk, raakten we in gesprek.
Hij bleek al 20 jaar dit soort werk te doen, vandaar een bepaalde negatieve kijk op een bepaald segment mensen die hij regelmatig vervoerd. Ik vroeg hem dienaangaande waar hij vandaan kwam, het bleek Afghanistan te zijn.
Nu heb ik mij indertijd wat verdiept in de geschiedenis van dat land dus ik kon refereren aan de voormalige koning, Mohammed Zahir Shah, en de uitstekende tijd die dat land toen doormaakte.
De taxichauffeur liep leeg, vertelde enthousiast hoe goed het toen ging, hij zei dat de koning zo over straat zou kunnen lopen net zoals men. Rutte hier in Nederland.
Hoe hij met zijn vrienden op de universiteit studeerde.
Hoe een studiegenoot met een Nederlandse studiebeurs in Groningen studeerde.
Hoe hij met een studiegenoot naar Duitsland reisde en met zijn twee (of meer?) de eerste Volkswagen Golf kochten om door Europa te reizen.
Studiekennis uit Groningen zei: Jullie moeten ook naar Nederland komen en Amsterdam zien. Leuke stad. Ze waren van plan een paar dagen te blijven, nou dat werden twee weken zo heerlijk vonden die vrijheid die er te genieten was in de zeventiger jaren in het toenmalige Mokum. Nog vrijer dan in zijn land, waar toendertijd de meisjes ook al met korte rokken konden lopen.
Hoe ze,met die Golf, daarna via Oost-europa, Boelgarije, Turkije terugreden naar Afghanistan. (Hij kon het zich veroorloven, want zijn vader exporteerde handgeknoopte antieke tapijten over heel de wereld.)
Toen kon dat nog!
Eind zeventiger jaren. De Amerikanen bewapenen de Mujaheddin. Zbigniew Brzezinski vond het een uitstekend idee om de Russen daar hún Vietnam te bezorgen en sindsdien zijn de gewone mannen, vrouwen en hun kinderen teruggebombardeerd naar een paar eeuwen geleden en heerst er een religie van vrede.
We waren aangekomen op de plek waar ik wezen moest, dus het gesprek eindigde. Terug naar Afghanistan? Ja dat zou hij best willen, schitterend land met veel mogelijkheden. Hij merkte o.a. op; bomvol met lithium en dat is hard nodig voor die electrische auto’s zei hij. Maar terug? “Iedere minuut kan er iets vreselijks gebeuren!”
Ik wurmde me uit de taxi en de auto nakijkende dacht ik aan de films uit de zeventiger jaren met straatbeelden van dat land. Ja, de rokken waren kort en de koning kon zo over straat lopen “net als meneer Rutte”
En wat ga ik nu doen.
Nog even vredig en vrolijk schaven aan een Sinterklaas gedicht.
Moest dit even kwijt. Evocatus
.
Zo ook in Perzië en Turkije.
Ooit prachtige landen en vrouwvriendelijk.
Iets heeft die landen verpest.
Begint met een i.
Fijne Sinterklaas avond, Evo!
@Ruimedenker | 05-12-20 | 17:57: syrie egypte armenie.
Ik ben helemaal team chinezen.
Mooi verhaal. Goed om met iemand van gedachten te wisselen die geschiedenis meedraagt.
Ik ken zo ook legio verhalen van collega's uit Iran, Irak en inderdaad Aghanistan. Koet je de foto's uit de jaren 70 eens googlen van die landen. Welvaart, vreugde, vooruitgang, mooie vrouwen... alles kapotgdmaakt door het gezwel dat islam heet.
@Ruimedenker | 05-12-20 | 17:57:
Let op mijn woorden: Nederland gaat dezelfde kant op, gefaciliteerd door verraders en heel veel meelopers. Waar kennen we dat van?
Vrijgevochten kortpittigjes die de islam knuffelen. Waanzin. Ze weten niet wat ze doen.
Eind jaren negentig was een Nederlandse schrijver die in Indonesië geboren was naar dat geboorteland op bezoek gegaan en hij stelde bij terugkomst dat Indonesië in de greep was van de orthodoxe islam en dat dat het straatbeeld beheerste. Hij werd hier door media en collega schrijvers verketterd.
@WieboWW | 06-12-20 | 11:05: En nu is Indonesië de grootste islam staat van de wereld. Incl. sharia. Nadat de Hollanders in 1949 vertrokken is het snel gegaan. In 1 generatie gerealiseerd.
Mevrouw Kaag ziet zichzelf wel als premier van Nederland. Keep on dreaming en Marc Dutroux ziet zichzelf ooit wel als minister van Jeugd.
koop dan Nederlansche waar Kaag en geen Chinees Alibaba spul. Maar dat is te duur gemaakt met de goede afgetimmerde cao's door machtige vakbonden en arbo wetgeving
Trouwens, even over die Kaag.
We hebben ons afgelopen weken enorm druk gemaakt over vermeend antisemitisme in FvD.
Kaag is getrouwd met een ex-PLO leider, en maakt geld over aan Palestijnse organisaties die, oh verrassing, aanslagen plegen op Joden. Maar een paar ontspoorde jongeren bij FvD zijn wereldnieuws, dat dit soort volk minister van buitenlandse zaken is, is meh.
Ja, maar dat is vast "links-antisemitisme", en dan mag het wel :-)))
Nu blijkt terecht,
Kereltje Pechtold was nog niet zo slecht.
Is wel waar. Maar eigenlijk was die partij na Van Mierlo reddeloos verloren. Zeg maar met de komst van lousewiezelingen waar Jetten en co een soort afgietsel van zijn. Echt, nog enger dan de jongerenafdeling van FvD.
Kereltje Pechthold is een rat,
maar bij D66 zit er altijd wel iets nog zuurders in het vat.
Ik kan jullie nu al vertellen hoe het maart 2021 gaat werken.
Linkse studentenkutjes en gecastreerde metromannetjes in de grote steden: GL
Zichzelf benoemde elite in de grote steden: D66
MKB nitwits in de provincie die zich graag laten naaien: VVD
Verdwaadse 60+ Limbo's en Brabo's: CDA (joa d'r heb ich altied op gesteumd)
Grefo's en hervo's: You do the math want zware sociale druk. Anders krijg je geen jenever in een theekopje. CU en SGP
Totale 60+ oude mafklappers en salonsocialisten: PVDA
En dan heb je een bassin met mensen die echt zwemmen. Maw. PVV/SP/50+/FVD etc.
Bovenstaande is een nogal depressieve weergave en iedereen weet dat. Je kunt SP schreeuwen of PVV, FvD en of iedere andere splinterpartij maar je stelt niks voor.
Dus het zal helaas een VVD/PVDA/CDA/D66/GL/CU achtig kwartetspel worden waar een "regeringsakkoord" in beton is gegoten en waar vooral de kleine regeringspartijen zich ten koste van alles aan zal vasklampen en de burger van voor toch achter wordt genaaid.
Oh joy! Maar aub niet achteraf zeiken.
Memo to me: bewaartegel.
Ik hoef uw tegel ook niet te bewaren. Herkenning.
"Oh joy! Maar aub niet achteraf zeiken."
Wat is uw advies? Dat we zwemles moeten gaan nemen?
De VVD zal veel wisselgeld moeten betalen aan die splinterpartijen.
Zij weten dat VVD niet met PVV gaat en enkel met bovengenoemde clubjes, uit jouw rijtje.
Die gaan dat flink uitbuiten.
Het worden 4 hele dure jaren, voor de harde werkers.
Iemand moet de linkse rekening tenslotte betalen.
@Cepalislam500mg | 05-12-20 | 16:53:
Oh I know. You gotta love cynisism. :-))
Zo vervelend hè, vrije verkiezingen.
@Schoorsteenveger | 05-12-20 | 16:54:
Jij en ik trekken een aantal flessen open en dan zien we wel waar we eindigen.
@IJsbrekert | 05-12-20 | 16:58:
Fantastisch en dat meen ik. Ik ontzeg niemand zijn kiesrecht. Bring it on. Iedereen mag stemmen op wie hij/zij wil maar achteraf niet gaan zeiken dat het resultaat je niet aanstaat.
@Basil Fawlty | 05-12-20 | 17:01: Beter zoals u doet: vóóraf zeiken.
@Ruimedenker | 05-12-20 | 16:56:
Indeed. Moest denken aan een tegel die ik ergens een jaar of 10 oid geleden (jaja ik word oud) hier bakte als ik mij niet vergis, met de simpele opmerking. "Bukt u maar voorover. Het doet geen pijn. Slechts vier jaar."
Niemand reageerde. Tsja en we zijn nu 10 jaar verder en men, de VVD stemmers, staan nog steeds voorovergebukt en vinden het heerlijk.
@IJsbrekert | 05-12-20 | 17:04:
Lol! Covering my ass, zoals ze dat in de trader wereld noemen.
@Basil Fawlty | 05-12-20 | 16:59:
Lijkt me een goed plan.
@Schoorsteenveger | 05-12-20 | 17:55:
Done! ;-)
Ja, zoals de afgelopen decennia. 5 of 6 ongeveer even grote partijen die de lappendeken maken.
Uw tegel is cynisch en ik vrees dat u gelijk hebt. Jammer dat FvD afgelopen jaar een vreemde kant op gedreven is. Eigenlijk kan er mainstream alleen maar links gestemd worden. En dat komt door totaal gebrek aan visie over de hele linie. Iedereen wil meer belasting heffen. Waarom? In de categorie: laten we iedereen arm maken ipv een ambitie om iedereen rijker te maken? Beetje categorie “sommigen krijgen een beroerte, weet je wat dan geven we iedereen een beroerte”. Als de toename van welvaart 1 ding aangetoond heeft, dan is het wel dat het geen zero sum game is. Maar de zeitgeist lijkt er een te zijn waarin het merendeel van de mensen denkt dat het dat wel is.
@Martin007 | 05-12-20 | 20:58: Welke partij heeft bij Boudet die jonge nazies geïnfiltreerd?
@IJsbrekert | 05-12-20 | 16:58: de vrije verkiezingen niet. Maar wel dat er daarna coalities gevormd worden die geen recht doen aan de uitslag van de verkiezing. Of dat er 'ineens' onderwerpen in regeerakkoorden komen die tijdens de verkiezingen nooit genoemd zijn.
We zijn té afhankelijk van China geworden om een té grote smoel te hebben tegen de Chinezen.
Ik heb geen idee wat de werkelijke motivatie is van Kaag.
Maar als je het grotere plaatje bekijkt kan NL maar beter een beetje bevriend blijven met Peking.
Er staat veel handel op het spel.
Helaas voor die paar truien uit Oeigoeristan.
De consument moet beter opletten en zelf de keuze maken.
De enige reden is de VS.
Zodra die erover begonnen,volgde Europa binnen een paar dagen.
De VS kan het alemaal niet mee bijhouden en probeert het via sancties en dreigen.
Maar dat heeft geen zin als je stukken kleiner bent als China zelf.
China is op oorlogspad. Eerst de kleine hapjes dichtbij. Daarna Z-Korea, Japan en Australië. Kijk maar eens op de grote kaart. Kan 20 jaar duren maar ze komen heus.
@squadra | 05-12-20 | 17:25:
onzin,heeft namelijlgeen enkele zinen mut voor ze.
Kost bakken met geld en je komt er nergens mee,met deze landen hebben ze onlangs een vrijhandel zone opgericht.
Grootste ter wereld ook nog eens,2.8 miljard mensen vallen binnen deze zone.
@Roger-Rabbit | 05-12-20 | 17:33: Australie is één van de rijkste grondstofgebieden ter wereld. De Amerikaanse zevende vloot heeft zijn basis in Japan. En inmiddels botert het allang niet meer zo tussen de Aussies en de Chinezen. En dat ligt niet aan de Auussies. Connect de dots zeggen ze dan wel eens. Onzin?
Ach, mevrouw Kaag kan nog altijd Minister van Defensie worden in een volgend kabinet Rutte.
Daar gaat ze niet voor, die arrogante tante. De hoofdprijs of anders een hoge post elders in de wereld. Ik hoop stilletjes op het laatste.
Zelfs Trump haalt Kaag links in...
" De Verenigde Staten hebben onder president Trump al persoonsgerichte sancties tegen Chinese functionarissen ingesteld vanwege de schendingen van Oeigoerse mensenrechten. ”
Alsus Volkskrantartikel
De vraag om sancties tegen China was nog nooit zo groot. Doorpakken nu.
Waarom?
Kaag en moed, dat gaat niet samen. Kaag is door en door diplomaat, iemand die niets liever wil en waarschijnlijk ook niets anders kan dan overal de scherpe randjes af halen, de gulden middenweg kiezen, de angel eruit trekken, sussen, marchanderen, plooien rechttrekken. Kaag is de verpersoonlijking van waar D66 voor staat, de gulden middenweg kiezen en dus nooit moed betonen. Moed past niet bij Kaag, moed past niet bij D66.
Ze probeert resultaten te bereiken daar waar anderen slechts langs de zijlijn staan de schreeuwen. En soms moet je wat masseren. De ander spreekt ook de taal van de diplomatie die een geheel eigen dynamiek heeft. Laten we onze handen dicht knijpen met mevrouw Kaag.
@Red shirt | 05-12-20 | 16:43:
Je kunt zonder moed te betrachten best wel resultaten boeken. Maar diplomatiek zijn heeft zo zijn risico's, je bent namelijk nooit oprecht, je speelt een rol en die ander speelt ook een rol. Dat kan je opbreken.
Ik zie het liefst lieden doe moed betrachten en strategisch op het juiste moment diplomatiek weten te zijn. Dat is wat anders dan niks anders kúnnen dan de diplomaat uithangen.
@Red shirt | 05-12-20 | 16:43: Resultaten bereiken is inderdaad belangrijk. Mooi dat jij dat ook vind. Je bent vast trots op Trump, die meer voor vrede in het MO heeft gedaan dan 8 jaar Obams voor hem. Terwijl Obama oorlog voerde heeft Trump meerdere vredesverdragen tussen Israel en Arabisvhe lsnden gerealiseerd. Ook op de Balkan heeft Trump, itt Obsma, echte verbetering gebracht. Ik begrijp dat je trots bent op The Donald en dat siert je als liefhebber van vrede en verdragen.
Ze is moedig genoeg om 200.000.000 euro van onze belastingcenten richting Afghanistan te sluizen. Getuigt mijns inziens van enorme lef.
@Tinie | 05-12-20 | 17:57:
Hoe moedig is dat dan? Ze komt er met het grootste gemak mee weg. Niemand die haar een strobreed in de weg legt.
Ai, de sarcasmetekens (bestaan die ?) vergeten, Schoorsteenveger. Walg van dat mens en haar hele club (deugers). Nederland uitverkopen/wegschenken aan soortgenoten van de ondermijners hier.
@Red shirt | 05-12-20 | 16:43: Kaag is een vals kreng die vele vrouwen in de steek laat door gehoofddoekt bij theologisch dictaturen langs te gaan. Als minister schenkt ze geld weg als water waarbij in een groot aantal gevallen het niet te traceren is waar het heen gat laat staan dat enige effectiviteit te meten is. Daar is ze ook niet op gericht, maar ze is erop gericht dat het geld bij haar vriendjes terecht komt. Met mevrouw Kaag knijp ik alleen mijn handen dicht als haar nek er tussen zit.
Dan wel graag met haar nek tussen die handen.
D66 decimeert zichzelf door een lijsttrekker te kiezen die alleen de grachtengordel en wat verdwaalde intellectuelen aanspreekt. Het grote publiek zal er nooit voor vallen.
Zelfs op de Joop krijgt Team-sneakers (hoe bedenk je het) een veeg uit de pan onder het stuk met de zuigende titel "Jongeren: niet met de hakken in het zand, maar op sneakers de toekomst in" :
"
Ik mag als oudere mantelzorger doorwerken tot bijna 70 jaar met ondersteuning nihil omdat de D66 en de nu vooruit moraal er mede voor gezorgd heeft dat de participatie wet er kwam.
Tevens mogen een miljoen Nederlanders genieten van een onder de armoedegrens leventje omdat mede door D66 heel veel werknemers een flexbaantje of in een schijnconstructie zitten.
D66 heeft CETA er door gejast, kiest voor economie in plaats van eerlijke behandeling werknemers in het buitenland, schaft het referendum af, schoffeert de eerste kamer inzake huurverhogingen. Ach ik kan nog wel even doorgaan tot aan Weijers aan toe die de bankensector hielp te dereguleren. Daar hebben we ook veel plezier van gehad.
Het voordeel van jongeren is dat ze niet zo een ver terug gaand geheugen hebben.
Dus kan D66 maar beter bij die doelgroep zoeken.
Ja afbraak is ook verandering maar of je daar nu blij mee moet zijn
"
Ik heb dat stuk op Joop even gelezen. Ongelofelijk, wat een infantiel geleuter, net zo'n bombastische blabla door "Jong voor Kaag" als de zeepbellenblazerij van Kaag zelf. Wat een gedweep met Kaag, alsof dat nu de nieuwe Heiland is, die ons even van onze zonden komt verlossen. Een EO-jongerendag is er niks bij. Ik sta versteld van de onnozelheid van die jongelui van tegenwoordig.
Niet persoonlijk hoor. Kaag heeft het hoofd van een schoonmoeder waarvan je meteen van de dochter zou gaan scheiden wanneer het besef doordringt dat ook zij het evenbeeld van haar moeder gaat worden. Horror.
Misschien dat Henk Hilstra een leiderschapsverkiezing bij Forum kan uitschrijven. Stemt Henk!
Moedig van Kaag, dat ze in het openbaar voor zulke nietszeggende oncontroversiële platitudes durft uit te komen.
Even snelle samenvatting:
Kaag;
Stiekem getrouwd in Jeruzalem, in Nederland niet bij de burgerlijke stand ingeschreven als gehuwd want geen tijd, op cv bij rijksoverheid staat wel "gehuwd"".
De bestuurlijke boete mag worden opgelegd volgens de Wet Basisregistratie Personen (Wet BRP), artikel 4.17.
Sorry en 390 euri aan het Rode Kruis. Dan is alles vergeven. Boetes en handhaven is alleen voor het plebs.
Kaag is minister zonder portefeuille op het ministerie van Buitenlandse Zaken. Ze was eerder al in dienst van dat ministerie, maar werd eruit gegooid omdat ze zich inliet met een PLO functionaris.
Laat dat eens op je inwerken. Wegens onbetrouwbaarheid eruit geflikkerd en nu de baas. Stef Blok is MinBuZa en moet zich altijd afvragen wie er nu weer een mes tussen zijn schouderbladen komt zetten.
Sigrid Kaag is ook functionaris geweest bij de OPCW, een VN organisatie die krioelt van medewerkers van veiligheidsdiensten. Het OPCW heeft ook een actieve rol gespeeld bij het uitlokken van de oorlog in Syrie en werkt onderzoek naar die betrokkenheid keihard tegen.
Mw El-Kak zit tot over haar oren in de Globalist crap, dus het afdekken van de Oeigoerse concentratiekampen omdat China dat wenst is typerend.
Exact, maar waar is "Argos" etc. die dat meisje al lang hadden moeten framen, gewoon lachen met die ruim betaalde landverraders.
Natuurlijk! De Oeigoeren! Moslims alweer. Een fucking Volkskrantlezer zou zich tenslotte ook eens druk maken over de christenen die al decennialang in Pakistan vervolgd, geterroriseerd en uitgemoord worden.
Afghanistan, Iran, Egypte, Palestina, Marokko, Algerije, Libië, Turkije, Indonesië, Kirgizië, kazakhstan. Ben ik er nog een vergeten?
@MK
Half Centraal Afrika.
Of Armenen, die recent onder de Turks-Duitse EU-laars verpletterd zijn.
Volkskrant was van orgine een katholieke krant......
Haar kijk op de wereld en Nederland is net zo vervormd als haar facelift. Die oog correctie is toch maar mooi mislukt.
Ze vergeleek haar opgesloten zitten in een bunker tijdens haar Libanon oorlogstijd met het thuis zitten in corona tijd. Dat laatste stelde niks voor. Want ik heb echt opgesloten gezeten. Da's pas erg. Wat een vergelijking!
Ronald Plasterk had Kaag en D 66 gisteren al keurig, heel scherp, afgebrandt.
Plasterk is langs de zijlijn ( vroeger mooie praatjes in "Buitenhof") altijd heel sterk. Maar het gebodene in de praktijk brengen ging hem niet zo best af.
Plasterk heeft licht pas ver na zijn politieke carriere gezien.
@daytripper | 05-12-20 | 16:00: Geeft niet we leven in het nu en iemand als Plasterk die ronduit voor Kernenergie uit komt hebben we hard nodig.
Begreep dat die rare Wiebes het prima vindt dat er bossen verdwijnen in bio centrales.
@Lorejas | 05-12-20 | 16:04: Des te beter, nu hebben we realisten nodig.
Heb je ook wel weer gelijk in. Beter laat dan nooit.
@Lorejas | 05-12-20 | 16:04: Ja heel erg jammer dat zijn voortschrijdend inzicht pas laat kwam. En dat zat bij de PvdA. Bijna niet meer voor te stellen
Prima stuk van Plasterk, inderdaad. Wat een opgeblazen, inhoudsloze blabla van die Kaag, werkelijk tenenkrommend. Daar kan geen personeelsadvertentie tegenop.
@Uw Verzekeringsadvis | 05-12-20 | 16:04: Die zit tot over z'n oren in de langlopende contracten.
@daytripper | 05-12-20 | 16:00: Precies.
Wat de Chinezen doen zouden we in Europa ook moeten doen.
De criminaliteit zou met reuzensprongen omlaag gaan en de uitgaven van de EU aan allerlei uitkeringen, reparaties enz. enorm omlaag.
Ja, uitstekend idee. Met een social credit system, waarmee iedereen die niks te vrezen heeft en zich gedraagt naar buiten mag.
En iedereen die eens een keer buiten de voorkeur van de staat denkt, niet meer mag vliegen, het land niet meer uit mag en geen baan meer kan krijgen.
Het Chinese mensenrechtenmodel als voorbeeld.
@Glasgow Argus | 05-12-20 | 16:00:
Hebben we hier toch ook al?
Niet naar buiten zonder mondkapje,
Niet naar buiten zonder hoofddoek,
Camera toezicht overal,
Kentekenregistratie overal,
Telefoons en locatie die gevolgd worden door bedrijven
Binnenkort geen vaccin, geen werk/ internationaal reizen
En ga zo maar door.
Als je achter china staat ben je ook mentaal niet helemaal lekker als je weet wat daar gaande is.
Zou ook maar is ff beetje geschiedenis leren over het communisme daar is ontstaan zouden er meer moeten voordat de geschiedenis zich herhaalt.
@Is dit nog nieuws? | 05-12-20 | 16:18: Onze globalistische vrienden hebben het Chinese model omarmd.
Al die maatregelen die jij opsomt hebben als doel om groepsvorming van mensen te voorkomen. Divide et Impera, alle slaven in hun kleine eigen ruimte. Geen interactie toestaan, stel je voor dat ze in opstand komen tegen de meesters.
En ze zeggen het ook hardop.
Shut up, Slave!
@Sjonie01 | 05-12-20 | 16:20:
Daar hebben we hier de SP voor.
https://www.geenstijl.nl/5156521/wat-een-arbeider/
Stem ze.
Kaag nog zo een idioot die graag geld van een ander uitdeelt.
Kaag heeft hoogdravende bewoordingen over hoe een regering moet functioneren schijnt vergeten te zijn dat D 66 zelf in de regering zit geeft dus een bewijs van onvermogen af aan Koolmees en de rest.
Hilstra is een Fries, en die zeggen waar het op staat.
Was Mark dan maar Fries geweest.
Nog al makkelijk om te zeggen waar het op staat als mensen je toch niet verstaan.
Maar Oeigoeren zijn toch moslims? Daardoor toch altijd het slachtoffer, zielig en het waard om beschermd te worden? Nooit verwacht dat D66 een niet blanke minderheid zo zou laten stikken. Oei oei oei.
Raar eigenlijk, je zou veel meer aandacht voor die lui verwachten, aangezien het nogal lieve moslims zijn. Zelfs aan de Rohingya bleken nogal wat smetjes te kleven.
@Muxje | 05-12-20 | 16:05: Oeigoeren zijn 5 sterren leverancier van strijders aan brandhaarden in het midden oosten. In eigen land bliezen ze af en toe wat op en probeerden hun slagersmes uit op reizigers. De rellen in grote steden liggen ook nog vers in het geheugen. De Chinese overheid was het zat en heeft ingegrepen. Sindsdien zingen ze een toontje lager, en zijn ze zielig en slachtoffer.
@Jeggeworist | 05-12-20 | 18:56: Dat klopt, onder het goedvinden van hun Moslimleider Erdogan hebben de Oeigoeren flink huisgehouden in Syrië.
https://www.parool.nl/nieuws/blok-botst-met-kamer-over-mensenrechten-china~bf4ce7707/
Maar Blok is geenszins van plan aan zijn ‘notitie’ te tornen. Hij wil liever met concrete acties de mensenrechten onder de aandacht blijven brengen, bijvoorbeeld door bij bezoeken aan China altijd ook een kerk aan te doen.
--
Gelijke monniken, gelijke kappen:
Bij bezoek aan Arabische landen dan ook een kerk bezoeken.
Oh...Wacht.
Daar kunnen we zonder (morele) problemen zaken mee doen.
Hij kan dat zonder problemen doen. De kerken zijn in arabische landen sloopt, als ze er al ooit gebouwd zijn.
Kaag is het type dat voorganger Jetten bij vertrek voor bewezen diensten een speelgoedhijskraan cadeau geeft.
https://image.shutterstock.com/z/stock-vector-claw-machine-crane-pulling-bear-toy-from-pile-of-bear-toy-illustration-1474647656.jpg
@Is dit nog nieuws? | 05-12-20 | 15:53:
Indien made in Iran, dan ja.
Henk Hilstra raakt de juiste toon,
Sigrid Kaag is onbetrouwbaar, buitengewoon.
Voor haar staan mensenrechten niet centraal,
dat staat boven water als een paal.
In amsterdam horen de palen juist onder water want anders krijg je rot.
Vroeger, tot een jaar of zes geleden, stemde ik regelmatig D66. Ze waren wel pro Europa, maar verder redelijk. Ik zie om in verwondering en verwarring.
Het wordt inderdaad een vreemd clubje. Waar staan ze nou precies voor?
Doods66, VVD, GifLinks, wat is het verschil?
Clubje van jou ook. Blijf je inkoppertjes geven? Weer een dik doelpunt.
Ze staan hoofdzakelijk voor zichzelf, om voor elkaar een goed betaalde baan te regelen ala van Boxtel, Pechtold etc. dan vervolgens nog ergens burgemeester ofzo worden.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-12-20 | 15:54:
Zat er vandaag nog over te denken, CDA, VVD, PVDA, zal erom hangen of dat een meerderheid wordt en dan moet er dus nog eentje bij. Zijn jullie bij de VVD echt nog zo blij met X66? Die zijn onderussen behoorlijk opgeschoven richting Groen Links politiek en maatschappelijk activisme en dan blijft er verder weinig meer op het midden over. CU wordt een liberaal ook niet blij van.
@Kuifje-naar-Brussel | 05-12-20 | 15:54: Voor hetzelfde als waar de VVD voor staat: meer Europese Unie, meer immigratie, meer klimaatregels.
@Graaisnaaiert | 05-12-20 | 16:11: GroenLinks of D66 het maakt voor de VVD geen verschil.
Iedereen en Geenstijl maar bezig met Thierry en de echte anti-semiet mag vrolijk Discriminatie66 leiden.
Verders als die oeigoeren net zo vervelend zijn als 90% van de moslims hier en in andere landen dan begrijp ik die chinezen wel.
Juist.
Ik snap niet dat u Kaag de maat neemt. En een zin later begrip toont voor concentratiekampen, waar mensen opgesloten worden onder erbarmelijke omstandigheden waar ze gedwongen hun religie af moeten zweren en als gehersenspoelde Chinezen eventueel weer uit mogen.
Dat het hier moslims betreft is kennelijk genoeg om de meest basale mensenrechten af te schaffen?
De Chinezen pakken ze niet voor niets aan..
Ze is anti-Zionist, niet antisemiet.
@Dr_Prepper | 05-12-20 | 16:13: vroeger hadden de oeigoeren allerlei privileges. Zelfs de 1 kind politiek gold niet. Tot ze er in China last mee kregen. Prima van china dat ze zich niet laten islamiseren.
@Knufter | 05-12-20 | 16:34: Ik vind het vrij schokkend dat het ontmenselijken van een hele bevolkingsgroep gewoon als optie geaccepteerd wordt.
Ik ben sterk gekant tegen de Islamisering van Nederland. Maar ik vind het werkelijk walgelijk hoe hier over deze schandvlek gesproken wordt. Of dus zelfs als prima oplossing wordt gezien.
@Wijze uit het Oosten | 05-12-20 | 16:13:
Je kunt in Europa zien wat het wordt als ze hun gang kunnen gaan....
@Dr_Prepper | 05-12-20 | 16:39: De Oiegoeren willen hun eigen sharia-staat en zijn daarbij ook flink bezig als geharde jihadisten in Syrië, maar blijf maar praten over "mensenrechten".
Kaag denkt groot. Think big! Ze kijkt al neer op de leiding van een ministerie. Wat een of ander lulletje op Texel schrijft, dat is echt helemaal niet relevant. Nederland is te klein voor de Kaagvrouw. Ze is voorbestemd om secretaris-generaal van de VN te worden, volledig gesteund door continentaal China.
Waarom biedt D66 niet al die Oeigoeren politiek asiel aan in ons land? Huizen zat en heb net aandelen Miele aangeschaft, wat kan er nog mis gaan?
Oeigoeren komen niet uit Afrika.
Alleen Afrikanen zijn zielig.
En lief.
@jemagookniksmeer | 05-12-20 | 15:48: Wat doet de rest van de wereld hier dan?
@jemagookniksmeer | 05-12-20 | 15:48:
Volgens Kaag kunnen mensen alleen maar zielig zijn als ze het geloof van de liefde aanhangen zoals Palestijnen. En Oeigoeren zijn nu net niet streng genoeg in de leer, me dunkt...
Kaag, een minister die als politici een V.O.G. zouden moeten overleggen zou falen, en als de A.I.V.D. haar achtergrond zou checken zij niet door de veiligheidschecks heen zou komen i.v.m. Hamas en Fatah connecties. En toch mag zij gewoon minister zijn en in de "Commissie Stiekem" zitten.
"democratie"
@Is dit nog nieuws? | 05-12-20 | 15:47:
Zij is heel "democratisch" met een parachute op haar positie beland. Net als Kasja Ollongren, daar had ook niemand om gevraagd.
Zou de AIVD haar niet hebben gecheckt?
@Kuifje-naar-Brussel | 05-12-20 | 15:54: Maakt niet uit. Politiek. Mag.
Sigrid Kaag is de personificatie van opportunisme en valse ideologie. Ze zit fantastisch op haar plek bij D66 want die partij herbergt graag omhoog gevallen betwetertjes met dubbele agenda en gespleten tong. Ze zou eens een voorbeeld moeten nemen aan de echte feministen uit de jaren 70/80. Die sloopte nog terecht wat heilige huisjes maar sinds de instroom van veel te veel vrouw hatend volk met anti democratische genen is D66 gedraaid als een blad aan een boom. Ze doen er alles aan om maar niet beveiligd te hoeven worden net als Wilders. En Wilders zal niet de laatste persoon zijn die beveiligd moet worden omdat er nog wel degelijk mensen met lef in hun donder zijn. Lef is ook precies wat D66 ontbeert, mee lullen met een linkse hype, een gecultiveerde 'deugdroom'. Liever een dik salaris en tegen beter weten in kletsen dan een persoonsbeveiliger voor je deur. Bah bah bah!
Links is linke soep en slinks gedrag.
Kraag is DE vertegenwoordiger van Lafland en struisvogelgedrag.
Het zegt heel veel over NL politiek als je dit soort malle mutsen macht geeft.
Kunnen alle D66 stemmers niet in een concentratiekamp?
Waar een wil is is een weg.
Menselijke waarden koesteren en moed tonen houden op waar geld verdienen begint en niet alleen voor D66
https://www.rijksoverheid.nl/documenten/publicaties/2020/10/19/scorekaart-unrwa-2020
Nederland draagt sinds 1951 bij aan UNRWA. De gemiddelde bijdrage aan UNRWA bedroeg de afgelopen tien jaar ruim USD 22 miljoen per jaar. In 2019 was Nederland de 13e donor van UNRWA. De Nederlandse algemene vrijwillige bijdrage aan het PB bedroeg in 2018 en 2019 jaarlijks EUR 13 miljoen. Dit bedrag heeft Nederland in beide jaren opgehoogd met een ‘eindejaarsbijdrage’ van EUR 6 miljoen om het financiële gat te helpen dichten. In de onderstaande overzichten zijn de bedragen in USD opgenomen.
Relevantie voor Nederlandse BHOS-prioriteiten
Voor onderstaande Nederlandse BHOS-prioriteiten is UNRWA’s relevantie vastgesteld
conform het mandaat van de organisatie:
1. Gendergelijkheid en empowerment van vrouwen en meisjes
2. Investeren in stabiliteit en armoedebestrijding
2.1 Onderwijs, werk en keuzevrijheid voor vrouwen en meisjes
--
Hoe gaat het met de keuzevrijheid voor vrouwen en meisjes in de Palestijnse gebieden sinds 1951?
Hoofddoek opdoen is een keuze.
Hoofddoek afdoen niet.
Dus totaal ongeveer 1 miljard gegeven aan die zooi.
De Arabieren die weg gingen uit joods gebied mochten niet naar Arabische landen gaan maar moesten onder de vlag van VN in die kampen blijven om de zielige uit te hangen.
Zo ontstonden de "palestijnen" onder aanvoering van de Egyptische halve crimineel Arafat.
En Kaag steunt die belachelijke bende omdat het kan.
@pejoar | 05-12-20 | 15:48:
Dat hele gebied van Gaza iets naar het westen verplaatsen aan de Egyptische kant van de grens in de Sinaï. Plek zat daar. Probleem opgelost.
https://www.google.com/maps/place/El+Arish,+Qesm+Thaleth+Al+Arish,+Noordelijke+Sina%C3%AF,+Egypte/
@pejoar | 05-12-20 | 15:48:
De "Palestijnse Zaak", wat je er ook onder wilt verstaan, is niets anders dan een verdienmodel icm een uitlaatklep voor antisemitisme.
En dit is niet cynisch bedoeld.
Globalisten/corporatisten lopen op eieren wanneer het gaat om Chy-na. Want a) grote afzetmarkt en b) muh goedkope spulletjes en (veel belangrijker) elektronica wordt er gemaakt. Overigens draait dat land op de facto slavenarbeid. U dacht toch niet dat Han Chineesjes muh goedkope spulletjes in elkaar flansten? Ze halen tegenwoordig zelfs kinderen uit Zuid Azie om je zooi in elkaar te knallen onder vervuilde omstandigheden en een werkdag van 10 uur. Tegen vergoeding van een kommetje rijst en niet mishandeld/verkracht worden.
Maar koop maar lekker een Greta sleutelhanger en de laatste aaifoon klimaatridders.
Gevangenen worden ook gebruikt bijv. om knoflook te pellen.
@EmilioEsteves | 05-12-20 | 15:42: Wat is daar mis mee?
@EmilioEsteves | 05-12-20 | 15:42: Als Michael Panhuis knoflook had moeten pellen in plaats van vrij rond te banjeren in de omgeving van Den Dolder, had Anne Faber nog geleefd.
@Lupuslupus | 05-12-20 | 15:45:
Daar gaan je handen van stinken.
@Frau Merkel | 05-12-20 | 15:58: "stinken"
@Lupuslupus | 05-12-20 | 15:45: Dat wordt een heel stiekeme marteling als die gevangenen vampieren zijn. Iets als Superman bedeltjes laten maken van kryptoniet.
Dat de vrouw een debacle is, is tot daar aan toe. Maar op één of andere wijze is de tendens dat niemand zich meer zich er op aan laat aanspreken.
Wat hebben we allemaal gehad met Robje ´Ketjap Manis´ Jetten? Hoeveel mensen, meestal kinderen, hij wel niet ontmoet had op plekken waar hij nooit kwam. Een halve campagne omdat hij lenzen kreeg ipv brildragend te blijven.
Introspectie en elkaar aanspreken op gedrag zijn blijkbaar volledig ondergeschikt geraakt aan op zieltogende wijze zichzelf profileren. Ook zo´n Jan Paternotte onlangs op Twitter. twitter.com/jpaternotte/status/133443...
Dat gore vooropgezette zaadjes planten voor die slinkende achterban. Het is zowel pijnlijk als agressie opwekkend als meelijwekkend. An sich al een prestatie.
Ik vind wel dat wanneer je bij de volgende verkiezingen D66 stemt je publiekelijk mag worden uitgelachen en nagewezen. Of groene inkt op je gezicht zodat de goegemeente je herkent.
Het is een club verworden tot de laatste wagen van het circus die door de stad trekt. De arrogante freakshow. Ik hoop oprecht op naar de nul zetels.
Debacle gaat nog premier van Nederland worden ook lol.
@Graaf_van_Hogendorp | 05-12-20 | 15:40: Echt niet.
Op dit moment worden in Nederland de menselijke waarden niet gekoesterd. Wat zijn wij toch intens slecht met z’n allen.
Wie de schoen past, trekke hem aan, RickTheBoef.
Sigrid Kaag is toch die dame die de serie Borgen naspeelt? Hoe harder en stelliger je iets roept, hoe meer iets waar zou zijn?
Er is iets aan die dame wat ik niet vertrouw.
Maar eerlijk gezegd weet ik te weinig van haar af.
Wie kan me inlichten?
Zoek eens op Sigrid Kaag Arafat op internet.
@JohnLocke, Oef! Is ze politiek ook anti-Israel? Of spreekt ze over die kwestie met meel in de mond?
@JohnLocke | 05-12-20 | 15:35:
Zoiets bedoelde U....
""""""
.Aan het begin van 1992 is Kaag op werkbezoek in het Midden-Oosten. Daar ontmoet ze haar toekomstig echtgenoot Anis al-Qaq. De oud-tandarts werkt dan als schaduwminister voor gezondheidszorg voor de PLO, de Palestijnse bevrijdingsbeweging van Yasser Arafat.
Een jaar later trouwt het stel in het geheim in Jeruzalem. Als haar leidinggevenden achter haar huwelijk met de Palestijnse schaduwminister komen, verliest Kaag haar vertrouwensfunctie op de politieke afdeling van Buitenlandse Zaken. Niet veel later gaat ze aan de slag voor de NWRA, de VN-organisatie die zich bezighoudt met hulp aan Palestijnse vluchtelingen.
"""""""
@Nodeloos Kwetsend | 05-12-20 | 15:41:
https://www.story.nl/artikel/showbizz/mysterie-rond-huwelijk-sigrid-kaag
Uit gegevens van het Kadaster blijkt Sigrid haar woning in Den Haag zonder haar man Anis te hebben gekocht. Sterker nog, de burgerlijke staat van Sigrid staat als volgt omschreven: ‘ongehuwd en geen geregistreerd partnerschap (ten tijde van de verkrijging)’. Desondanks vertelt Sigrid in gesprek met Frank Evenblij toch echt getrouwd te zijn met haar man Anis: ‘We zijn 26 jaar getrouwd, hebben vier kinderen en zijn nog steeds bij elkaar.’
Sigrids woordvoerder Chris Bakker laat aan Story weten: ‘Sigrid Kaag is officieel getrouwd, maar het klopt dat in het Kadaster ‘ongehuwd’ staat bij burgerlijke staat. Dat heeft een administratieve reden: Sigrid is in 1993 in Israël getrouwd. Ze heeft dat destijds ook aangegeven bij de gemeente Den Haag. Bij terugkeer in Nederland in 2017 heeft ze opnieuw aangegeven dat ze getrouwd is. Ze had daarvoor een gelegaliseerde vertaling van een kopie van de Israëlische trouwakte nodig en kreeg het advies om dit in Israël te regelen. Dat is er nog niet van gekomen. Zolang dit niet formeel is geregeld, staat minister Kaag als ‘ongehuwd’ in de basisregistratie.
--
Is dat niet fraude belastingtechnisch gezien?
@Is dit nog nieuws? | 05-12-20 | 15:45:
Geen idee maar lijkt me stiekem toch een bewuste keuze. .
"" """
Als Kaag in beeld in beeld komt voor een functie in het kabinet-Rutte III realiseert D66-voorman Alexander Pechtold zich dat haar Palestijnse man tot ophef zou kunnen leiden, zegt hij tegen Vrij Nederland. “Ik wilde haar bewust maken van de reacties die ze op social media kon verwachten, en riep: ‘Moslimliefje! Moslimhoer!’ Ze keek me toen schalks aan en zei: ‘Kan je niet beter?'”
""""
@Is dit nog nieuws? | 05-12-20 | 15:45:
Jazeker. Zeker voor de functie die ze heeft is het relevant. Sinds 2017 heeft ze nog geen tijd gehad. Ik geloof het meteen.
@Frau Merkel | 05-12-20 | 16:01:
https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/trouwen-samenlevingscontract-en-geregistreerd-partnerschap/vraag-en-antwoord/trouwen-of-geregistreerd-partnerschap-sluiten-in-het-buitenland
Buitenlandse huwelijksakte of partnerschapsakte registreren
Woont u in Nederland? Dan moet u uw in het buitenland gesloten huwelijk of geregistreerd partnerschap registreren in de Basisregistratie Personen (BRP).
@Is dit nog nieuws? | 05-12-20 | 16:04:
https://www.rijksoverheid.nl/regering/bewindspersonen/sigrid-kaag/cv
CV minister Kaag
Sigrid Kaag (D66)
Minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Personalia
Voornaam: Sigrid
Geboorteplaats en -datum: Rijswijk, 2 november 1961
Burgerlijke staat: gehuwd, 4 kinderen
The plot thickens...
China is de baas.
Djengis Kaag heeft gelijk, er is inderdaad moed voor nodig om China te steunen in haar onconventionele aanpak van het islam-probleem.
Kaag was toch zelf ook een jihadi? Een palestijnse zelfs, dat zijn op pakistanen na de ergste.
@JWZ_JMK | 05-12-20 | 16:20: dat is ze helemaal niet.
Dat is Europa anno 2020. Hele grote mond over een land waar een drugsgebruiker uit Minneapolis met een overdosis sterft. Hele kleine mond over een land dat honderdduizenden mensen in concentratiekampen houdt. Dat is geen moed, dat is de lafheid die je verwacht in een avondcontinent. Bah.
China's antwoord op de op de achtergrond door Turkije gesponsorde radicalisering van de Oeigoeren is - na enige tientallen aanslagen door radicale moslims die honderden doden hebben gekost- het enig denkbare. En het helpt: sedert het jaar 2014, waar bij aanslagen 334 doden te betreuren waren is het aantal aanslagen aanzienlijk afgenomen. 'Wie is hier nu laffer? De Chinese overheid die in een grootschalig, miljarden kostend, jarenlang programma haar moslims opvoed tot iets minder radicale gelovigen of de overheden van West-Europa die weigeren hun bevolkingen te beschermen tegen de nooit aflatende haat en terreur?
-
Ik zeg: laat China de problemen in het Midden-Oosten aanpakken. Dan zijn wij voor de komende decennia van een hoop ellende af.
@bisbisbis | 05-12-20 | 15:46: Precies. Als ze dan toch wereldleider willen spelen, dan mogen ze die tyfuszooi in het Midden Oosten gaan oplossen. Denk dat hoe China het oplost wel eens iets anders is dan hoe het westen dat doet. Verwacht in ieder geval geen onderzoeken naar vliegtuigbommen die op de verkeerde plek afgaan.
De US is wel een westers land net zoals wij dat zijn. We hebben een band. Wat in de US gebeurt dat raakt ons ook. Ich bin ein Amerikaner. Het enige positieve van het over de oceaan waaien van woke, vind ik dat de band kennelijk nog steeds sterk is.
Maar in China heeft men een heel andere mentaliteit. Je krijgt niet het gevoel dat wij de Oeigoeren afslachten. Nee, dat zijn toch echt de Chinezen, die vreemden. Maar we moeten China dus wel wantrouwen. We moeten niet afhankelijk zijn van China. Afhankelijkheid van de US is daarentegen aanvaardbaar.
@JohnLocke | 05-12-20 | 15:58: Ging op de goede plaats af!
@Sitting_targets | 05-12-20 | 16:05: Nochtans zijn hun aantallen wel gegroeid, toch vreemd om het dan een "afslachting" te noemen. Afhankelijkheid van de VS heeft Europa gebracht waar het nu is en niet in positieve zin.
D66 is net zo politiek correct als de NSDAP in ‘33. Bah.
Links wil altijd alles anders. Links weet precies hoe anderen zich moeten gedragen. Zo lang ze er zelf maar geen last van hebben.
NIMBY was nog noot zo groot als onder X66'ende Palliepijpende openlijke jodenhaters.
Oil for immigration, vergeet het vergiet niet.
Merkwaardig dat men hier nu opeens moslimbeschermend wil optreden. China ziet de bui al hangen en wil geen reli-invloed van buiten. Met een miljard mensen is dat gewoon verstandig beleid. Dat zouden wij ook moeten doen. Reli voorrechten afschaffen.
@AntiZanicz | 05-12-20 | 17:35: Hier in westen is men nog steeds zeer naïef en denkt men dat met pappen en nathouden de islam wel goed zou komen in Europa. Die Oeigoeren willen gesteund door de Ottomaanse krijgsheer in Ankara een sharia-staat hebben.
REAGEER OOK