LIVE - De Corona Kroegen Dicht Persco
Dat zal jullie leren, studenten en migrantengemeenschappen!
Randstedelijke Landgenoten. U hebt nog twee dagen (vrijdagavond, zaterdagavond) om tot diep in de nacht in het horeca-glaasje te kijken. De doortastende leiders van onze dappere natie zullen zo bekendmaken dat het feest in de randstad om zondagavond 18:00 uur voorbij is. Want al die bos- en parkfeesten voor struikplassende sjaars zijn De ScHuLD vAn dE HoReCa. Onbekend of Rutte cum suis ook gaan aankondigen dat u een straatverbod voor de Rest van Nederland krijgt, zodat u - met uw gigantische virus load - geen schuurfeesten in de provincie gaat bezoeken. Later meer.
Update: Mondkapjesgate: Hugo spoorloos, Rutte gooit RIVM onder de bus.
Update: Maandag rellen
Update: Poepserieuze MinPres & Hugo. "Het gaat niet goed"
Update: MinPres: "Als dit zo doorgaat in 3 weken 10.000 gevallen, per dag"
Update: MinPres: "Burgemeesters RandstadRegio's komen met extra maatregelen"
Update: Hugo: "Snotneusjes onder 13 mogen weer naar school"
Update: Frits Wester stelt stomme vraag
Update: Maatregelen (max 50) gelden niet voor demo's en reli-dingen
REGIOupdate: Amsterdam sluit parken 's nachts AF.
Update: Het is de schuld van GeenStijl
Reaguursels
InloggenRellen in Mokum!! Woehaha ! Bent u vergeten hoe mariniers (1970), en later andere strijdkrachten (Begin jaren 80 - De kroning van Trix) Amsterdam schoonveegden.
Good luck ! You're gonna need it
De derde is het het gevaarlijkst is op zee ook zo. Paaltje pakken en de hele schuit dreunt.
En mensen op de ic zijn er 4x sneller uit dus de capisiteit is 4x zo groot geworden
Het is wel feest voor alle hypochonders.
Samen hypochonderen. Dat verbind.
Verbindt
@Bali Lovert | 19-09-20 | 02:15: verbind dat dan anders ?
@peter van dijk1186 | 19-09-20 | 07:36:
Zit waarschijnlijk gepleisterdt.
Kroegen dicht, maar ruim baan voor de tempels van de woestijn religies.
Om alvast te wennen aan de Sharia...
De vrijheid van godsdienst is grenzeloos. Te triest voor woorden.
Na het RIVM wordt Hugo door Mark onder de bus geduwd en als dat nog geen escape oplevert kan een akute aanval van geheugenverlies hem nog redden want dat accepteert het kartel doorgaans als een geldig excuus.
Tweede Maasvlakte, er wonen geen mensen.
Inderdaad, er werken er een paar, maar 'tis niet druk.
En toch is het risico niveau ernstig.
Vroeger in de tongelrape moest je veel te lang wachten voordat de tweede golf zou komen, volgens mij zat er minstens 30 minuten tussen de eerste en de tweede golf.
Dus wanneer het slecht weer was, zou de escort, met zijn kortere interval, minder wachttijd hebben opgeleverd?
Nieuwste nieuws,; de 2e golf is begonnen. Ze noemen haar "Irma". Of haar comeback of zo ?! Ik verwachtte iets na A of C.
Schitterend op twitter van geert w.
Wie is die meneer naast Irma?
Pipo de Clown en Pinocchio.
En die diederik Gommers heeft ook wel afgedaan wat mij betreft. Wat een angsthaas is dat zeg. Daar win je de oorlog ook niet mee.
Nu bij Ophef1. En geen van de tafelgasten die hem tegen durft te spreken want hee, meneer Gommers is de autoriteit. (Net zoals meneer Jansen Steur destijds.)
Hij was zeer vereerd toen aan hem werd gevraagd of hij minister zou willen worden (interview in het FD). Nou, dan weet je het wel.
Je bent al ziek als je in de randstand wilt wonen, en dan nog corona er bij.
Ik zeg, afsteken en in zee laten afdrijven die randstad.
*Gilde iemand van uit de achterbak.
@MogeWijEveOvergeve | 18-09-20 | 23:03:
Edoch, geen speld tussen te krijgen.
Niets aan de hand mensen. Demense delen elkaar daarbuiten alleen nog maar elkaars varianten uit. Daar wordt je niet zo ziek van als bij de eerste besmetting; vandaar dat er geen ziekenhuisopnames zijn. Dat COVID-19 is nu het al bijna een jaar de hele wereld overgaat tientallen gemuteerd ... duh.
Prima bezig, van al dat nachtelijk geslemp en gesloer komt weinig goeds.
Je blijft gewoon een preutse grefo met een blauw pak an Kuif. Niet iedereen is bijna 107 zoals jou.
@suscrofa | 18-09-20 | 22:33: Ik kom net uit een restaurant rollen. Maar dat uitgaan tot 5 uur 's ochtends terwijl er een epidemie heerst, is nergens goed voor.
@Kuifje-naar-Brussel | 18-09-20 | 22:39:
U hebt er misschien de leeftijd niet meer voor. Maar voor vele jongeren speelt het sociale leven zich echter s'nachts af. Studenten enzo. Ik snap hun onvrede wel.
@Kuifje-naar-Brussel | 18-09-20 | 22:39:
Ik ben dik 35 jaar elk weekend op stap geweest maar tot 5 uur kwam maar zelden voor, maar ik ging dan ook 3 dagen per week op stap
EN tijdens alle feestdagen waarop alles open was, dus dik 160 dagen per jaar, dus dan vonden we het om 3 uur wel mooi geweest,
want er moest ook nog even een half uur geneukt worden voor we
weer wakker werden met een kater, een kersverse odol die dan weer
voor de poes was en de kater dan weer verdween.
@von sokkenstopfen | 18-09-20 | 22:58: Toen ik in Spanje woonde sloeg ik regelmatig een nachtje over. Lekker voor een jaartje, maar daarna had ik het wel gehad. Punt.
Alle zeurende geiten van dit zielige land gaan zich nog voor het slapen gaan zelfvoldaan aftrekken op het portret van Hugo de Schoene. A major victory has been succeeded against our crude economy. We all should die poorly in fear of the chinese death.
Ik ben wel voor een massale beachparty in de Gelredome waar ruime delegaties van de verenigingen van unsere gewesten dus van heel Nederland welkom zijn, die we dan via satelliet live gaan uitzenden naar de volksrepubliek van China en hun mensslaven om duidelijk te maken dat ze 17 miljoen muskusmensen er niet zomaar eins, zwei, drei unter hebben. Met optredens van al onze wereldberoemde DJ's. Joo !
Ik hoorde Hugo vandaag op de radio, en hij deed het heel aardig. Beantwoordde keurig en uitgebreid de vragen van de verslaggevers.
@Kuifje-naar-Brussel | 18-09-20 | 22:40: M.a.w. hij begint de voorgeschreven gedragslijn van Pinokkio Rutte eindelijk te volgen? Net als je dacht dat het niet slechter kon worden krijg je deze 2 en de truc met de boete van Grapperhaus zodat alsnog alle boetes geïnd kunnen worden. Walgelijk wat een leugenfabriek is dit kabinet.
Jezus wat een softe oplossingen weer.
Doe het nou gewoon binnen een keer goed.
Schrap privacy voor 100% doormiddel van een alomvattende aan AI gekoppelde chip in de hersenen. Sluit iedereen op in een eigen kamer en verbied elke vorm van lichamelijk contact met wie dan ook, dus ook partners en kinderen.
Na de bevalling is het erg belangrijk om moeder en kind meteen te scheiden.
Preventief ruimen van kwetsbare groepen zou prioriteit moeten zijn.
Handhaving kan simpel en streng.
Indien men per ongeluk de coronaregels overtreed krijgt men een (cel)straf voor poging tot doodslag.
Indien men express de coronaregels overtreed krijgt men een (dood)straf voor poging tot moord.
Ongewenste meningen dient men te bestraffen doormiddel van amputatie van de middelvingers. Dit is uiteraard symbolisch. Een ongewenste mening is nou eenmaal een middelvinger naar het gewenste nieuwe normaal.
Deze regels gelden niet voor de elite.
Handhaving moet worden geregeld door Gulliver en vrienden.
Alleen dan kunnen wij dit vreselijke killervirus stoppen!
Hulde
Verzoek aan alle verwarde ontken-wappies; ga lekker naar Trumpië emigreren. Dan wordt het voor alle normale mensen veiliger en stijgt het IQ in beide landen.
Ik denk dat de vrijheid en het logische nadenken afneemt, de horigheid toeneemt. Het is onbegrijpelijke dat mensen die denken dat ze een hoog IQkuleku hebben zo dom kunnen zijn.
@Premier Trutte | 18-09-20 | 22:16: Dat is een erg domme tegel van u.
De angst zit er diep in priwax. En de Trumphaat ook. Angst en haat. Dat zijn slechte raadgevers.
Hoeveel doden 7 amper mensen op de ic. Ic capaciteit is verviervoudigd. Mensen liggen namenlijk nog maar 8 dagen op de ic. Bijna geen opnames. De griep is op dit moment gevaarlijker daavoor ook elk jaar in lockdown?
@Kuifje-naar-Brussel | 18-09-20 | 22:30: Je impliceert dat ik een hoog IQ heb? Dankje. Jij bent ook niet dom overigens.
Zolang het geenstijl café 's nachts niet dicht gaat vind ik het best. Hoe laat gaat die eigenlijk open vanavond? Ik sta buiten te wachten en het begint koud te worden.
Dus eigenlijk treft het vuurwerk vooral de linkse bolwerken in de grote steden en op universiteiten. Ik kan er de humor wel van inzien.
Moet er nou elke keer bij die persconferentie een vrouwelijke tolk bij worden geplaatst? In het kader van die eeuwige emancipatie, ze kunnen het beter ondertitelen.
Ik ben ook meer voor een vuilgebekte hinkende dwerg en een loensend oog met het syndroom van gilles de la tourette als tolk.
Ik vind de tolken wel erg wit. Kan dat niet wat diverser en inclusiever?
Interessant artikel in de New York Times (toch niet de minste van MSM), korte quote:
“Some of the nation’s leading public health experts are raising a new concern in the endless debate over coronavirus testing in the United States: The standard tests are diagnosing huge numbers of people who may be carrying relatively insignificant amounts of the virus.”
Het gaat hier over de PCR-tests. Lees het hele artikel hierrrrr:
www.nytimes.com/2020/08/29/health/cor...
Kortom... euh. Ach wat, lees het hele artikel. U ook, Guliver..?
Hoe realiseren we de klimaatdoelstellingen?
Met de corona maatregelen.
"meeste besmettingen thuis en in horeca" is nergens op gebaseerd en daarmee de maatregelen ook niet. Van 60% van de gevallen is niet bekend waar het is opgelopen. Van 18% thuis en van 6% horeca. En om die 6% aan te pakken gaat de kroeg om middernacht dicht. Je moet wel heel erg dom zijn om niet te snappen dat dit geen enkel nut heeft.
Reken maar dat er boel besmettingen plaatsvinden in kroegen. Iedereen lam, keiharde muziek, dus moet je dicht bij elkaar staan om een gesprek te kunnen volgen. Bovendien moet je hard schreeuwen om verstaanbaar te blijven. Ideale omstandigheden voor virusoverdracht.
@Kuifje-naar-Brussel | 18-09-20 | 22:32: Lang niet meer in de kroeg geweest opa Kuifje?
Eindelijk sluiten ze het Vondelpark 's nachts af. Liep de laatste tijd zo uit de hand. Nu heb ik er nul moeite mee dat men tot een uur of 1 's nachts gedurende werkdagen en weekend tot een uur 2 daar feest viert maar probleem waren de dealers en die lachgas proleten.
Pauperddrug lachgas en andere troep vooral verkocht aan toeristen die daarna helemaal door het lint gaan omdat ze er niet mee om kunnen gaan. Dag in, dag uit hysterisch schreeuwen van mannen en hysterisch hoog gierend lachen van vooral Amerikaanse, Spaanse, Italiaanse, Duitse, Belgische, Oost-Europese en Franse toeristen die daarna om een uur of 5 a 6 's ochtends op het gras in elkaar zakken en hun roes uitsliepen. Engelsen heb/had ik minder last van want die zwalkten slechts verdwaasd rond na binge drinken en kunnen niks meer uitbrengen dus die zijn relatief rustig. Vooral hysterisch schreeuwende Amerikaanse huppelkutjes en "Hell yeah! USA! USA! USA!" roepende debielen zijn irritant.
Irritant. Kunnen Amerikanen op vakantie naar Europa?!
@Diederik_Ezel | 18-09-20 | 21:05:
Studenten die al in Europa zitten en zeer jonge VS expats die ook al in Europa rondhangen ( Booking. com, Microsoft, Facebook, etc. Bedrijven die vooral millennials aantrekken.)
Alle overlast is irritant Basil. Je kan het wegdrukken, kleiner maken, maar lui die zich misdragen: 0% begrip voor. Schreeuwen, vervuilen, vernielen, op de trein.
if you can't beat them, joint them.
@Basil Fawlty | 18-09-20 | 21:12: Aha, ik slaap trouwens weleens met oordopjes, kan uitkomst bieden
@Normpje | 18-09-20 | 21:13:
Tuurlijk, maar ik woon al 30 jaar in Amsterdam en behoorlijk wat gewend. Leven en laten leven. Als er parkborrels zijn met veel gelach en wat luid geouwehoer? Prima. Maakt me geen zak uit maar de afgelopen 2 jaar aan het park is het vaak gewoon niet meer leuk. Grappige is dat Nederlanders luid zijn (vooral dames "Whoopen" constant) maar die vertrokken/vertrekken om een uur of 12 richting huis of kroeg maar vooral buitenlandse toeristen zijn de pest omdat ze denken dat alles mag (en nog bedankt Amsterdam promotie voor het binnenhalen van goedkoop toerisme) dus die blijven hangen en gaan dag in dag uit helemaal door het lint. En handhaving of politie? Cynische proest. Nergens te bekennen.
@tectonicos | 18-09-20 | 21:17:
Ik ben 51, gemiddelde leeftijd daar mid twintig tot 30. Die tijd is voorbij mijn beste en ik heb daar ook geen zin meer in. "Seen it, done it, know it."
@Diederik_Ezel | 18-09-20 | 21:17:
Heb een oude moeder en schoonmoeder die zo nu en dan ziekjes zijn en dan moet ik toch echt de telefoon horen als er iets mis, dus oordopjes zijn helaas geen oplossing. En waarom moet ik me aanpassen? Probleem is eenvoudig op te lossen dmv handhaving maar daar scheen de stad niet in geinteresseerd te zijn want zo niet Amsterdam. Je kent het wel.
@Basil Fawlty | 18-09-20 | 21:26: Amsterdam trekt een boel goedkoop toerisme. Drugs, de wallen, het idee dat er alles mag en kan. Daar komt een negatieve selectie op af.
@Kuifje-naar-Brussel | 18-09-20 | 22:34:
Ah joh! Wat vertel je me nou?
Probleem is dat het jaren gepromoot is en dat ze dat al een jaar of 15 jaar hadden kunnen draaien. Cruiseterminal en meer 4 en 5 sterren hotels waren een goed begin maar volgens dit vol trots zichzelf noemende kneiterlinkse gemeentebestuur zijn cruiseschepen, bah vies eng en koopkrachtige toeristen smerige kapitalisten, dus dan hou je paupertoeristen over en dan achteraf gaan zeiken over overlast op de wallen. Linkse "logica" in optima forma.
@Basil Fawlty | 18-09-20 | 22:44: Snap het ook niet. Dit zag toch iedereen aankomen?
@Kuifje-naar-Brussel | 18-09-20 | 23:01:
Iedereen behalve Amsterdam links.
Basil..... volgens mij bent u decades geleden - net als ik - vanuit het diepe zuiden (043) naar het westen getrokken. Vanwege studie ben ik in 1980 in het mooie R’dam beland, de enige echte stad in Holland en uw geklaag aanhorende ben ik tering blij dat ik - ik ben nu 56 - niet voor 020 heb gekozen.
@de directeur | 18-09-20 | 23:17:
Heb de Limburgse Noord-Zuidas qau steden afgewerkt voordat ik naar Amsterdam verkaste. ;-) Begrijp me niet verkeerd. Ik vermaak me over het algemeen nog prima maar de balans is de laatste jaren langzaam naar het negatieve doorgeslagen en heb dus al m'n maatregelen genomen. Blijf nog een tijdje hangen (max 6 tot 9 maanden als alles volgens plan verloopt. Goede planning is van belang) en dan is het einde verhaal Amsterdam. Niks mis mee maar na 30 jaar wordt het weer eens tijd om ergens anders te gaan feesten.
@Basil Fawlty | 18-09-20 | 23:26: Goed te horen dat de planning op orde is. Ben oprecht benieuwd wat je volgende halte is. Mijn route verliep vanaf Mestreech naar ‘t Gooi, heel ff uw stad en daarna Kralingen. Ik heb Rotjeknor zien veranderen van grijze kutstad tot wat de stad nu is. Mooi, gezellig, goed volk maar weer afglijdend tot vervelende en gevaarlijke stad door smerig importvolk.
@de directeur | 18-09-20 | 23:44:
Ik laat het je tzt weten als alles geregeld is.
Ik begrijp overigens je frustratie, zelfde hier.
Zie ik het nu goed of probeert Spugo de Jonge nu Rutte wanhopig te imiteren. Zelfde intonatie, zelfde pak. Om overwicht te creëren. Sneu figuur.
Als het werkt, werkt het.
Hij deed het niet slecht. Kwam redelijk overtuigend over.
En aan die alsmaar groeiende neus heeft Pinokkio junior ook flink gewerkt
De beste man beschikt over onvoldoende charisma.
Waarschijnlijk 1x dat velletje van te voren gelezen, en van tevoren te weinig geoefend. Verder gaat 'ie te arrogant van start tegenover de verslaggever van GS. Je ziet het 'm denken.
Wat een ongelooflijke bullshit van die twee.
Hugo Faal een en al leugen op leugen, eerst de schuld van Gommers nu schuift hij zijn oudere genocide af op Jaap van het RIVM, onbegrijpelijk dat deze faalhaas niet per direct via de nooduitgang het Binnenhof verlaat.
Hey zwitsul, doe je mondkapje eens op voordat je spettert hier.
Mooi man. Meeste besmettingen vinden thuis plaats. Dus gooi je de horeca eerder dicht. En dan moet ik godverdomme dus naar huis.
Van 75% vd besmettingen is de bron onbekend.
En 10% van de besmettingen vinden plaats op de werkplek. Om vier uur de lampen uit en om vijf uur wegwezen oid?
Wat zou Peter R de Vries er eigenlijk van vinden?
Roep hem nou niet op!
Die heeft pas een mening als hij met Corona van Hout heeft gesproken.
Die is van de discipline. Dus verplicht mondkapje voor op de parenclub.
Je moet er toch go*******me niet aan denken dat dit land echt een keer getroffen wordt door een serieuze pandemie.
Immigratie pandemie ofzo ?
Dit is exact waar ik vanavond ook aan zat te denken. In maart leek het alsof we binnen no time in een zombie state zouden veranderen zonder lock down en heul dringend te nemen maatregelen. Mondkapjes, test dingen, opschalen, extra veel IC bedden, capaciteit overal en altijd. Nu maanden verder vreest men nog altijd dat we een 2e golf niet aan kunnen. Hoedan?!
Een vriendin van mijn vriendin stoot dr harses op de werkvloer, moet op eigen voet naar het ziekenhuis. M'n vriendin mee. Stuurt me net foto's van hoe dat ziekenhuis er momenteel uitziet en dat het gewoon eng is. Let wel ik spreek hier over Portugal en niet NL.
Ik denk dat sommige NL'ers gewoon even een weekje stage moeten lopen hier om de ernst van het virus eens te begrijpen. Mensen gaan eraan dood.
Ben bang dat het gewoon niet tot de mensen door drinkt.
Lalala gezellig terrasje, kroeg, feestje etc.
Bijna lege ziekenhuizen zijn ook eng. In 3 maanden 200 doden daar
www.worldometers.info/coronavirus/cou...
Wel eens foto´s gezien van de meest erge geslachtsziektes. Daar word je niet vrolijk van. En mensen gaan toch gewoon door met neuken! Het is een schande.
Mensen gaan ook dood aan de griep. Wat is uw punt?
En ze hebben daar in Portugal natuurlijk een heeeeleboel ouwe mensjes, de risicogroep. Veel meer dan wij. En die ziekenhuizen in Portugal, ja, dat zal inderdaad wel een armoedig zooitje zijn, dat geloof ik meteen.
Whahahaha. Portugal. Nuf said.
@spanarchist | 18-09-20 | 20:36: ik zag gister een foto van een terroristische aanslag. Niemeernormaal. IC’s in 1x overbezet. En die klaplopers halen we nog steeds binnen
@spanarchist | 18-09-20 | 20:36: Ik heb wel eens foto's gezien van hongerige kindjes in Afrika, en toch neuken ze gewoon doorrrr...
Binnenkort op vakantie, naar Portugal.
Rustig streekje, denk beter daar zijn dan op vakantie in A’dam.
@A333aan | 18-09-20 | 20:53: Ze eten er een boel bananen, dus niet iedereen heeft honger.
Ik heb het te doen met die horeca, ik hoop dat de EU nu ons ook eens financieel flink gaat steunen.
Dan profiteert Nederland ook nog eens van al die extra bijdragen. Gelukkig hoeven wij dat niet te snappen, maar van iedere euro die we dan in dat fonds stoppen komt 0,001 eur terug (na aftrek van vergaderkosten EU en overige subsidies), dus is goed voor de Nederlandse economie.
Rob Jetten is trouwens wel zo hoog begaafd dat ie dat snapt, hij wist toen uit te leggen dat als wij geld geven aan bijvoorbeeld Italianen en van ons producten kopen. Dan groeit onze economie, maar toen ik vroeg waarom we dan niet meer gaven zodat onze economie dan nog meer zou groeien sloeg ie vast. Error303.
Gewoon aardig bedoeld dit, van reaguurder tot reaguurder, neem even de tijd en kijk dit even: interview met een echte economie-kenner,
youtu.be/qLDJp6FCvRI
Ik hoop dat je dit morgen pas kijkt.... ik heb er een slechte nacht van nu.
Ik denk dat ze van die rattenuitbraak in Rotterdam banger moeten zijn. Straks krijgen we ook nog de pest erbij ...
www.telegraaf.nl/nieuws/1644935024/ro...
Ach, antibioticakuurtje, bacteriën zijn softies
Noemen ze het nu ratten?
Al die besmettingen doordat je tijdens het praten een druppeltje van je gesprekspartner in je mond krijgt. Die dan vervolgens door een mirakel onderin je longen terecht komt. Paar duizend keer per dag. Right
Het zwaartepunt van de epidemie lag in maart en april in Brabant. Toen hadden ze in de Randstad al schijt omdat daar nog relatief weinig aan de hand was, maar nu zijn de grote steden met hun grote migrantengemeenschappen, parallelle samenlevingen, anarchistische subculturen, zuipdisputen en tienduizenden individuen met gezagsproblemen zelf aan de beurt. Als linkse partijen over een paar weken beginnen te zeiken over 'sociaal-economisch zwakke groepen' die zwaar getroffen worden omdat ze op hun werk (proest) zo moeilijk afstand kunnen houden, dan weet je dat die 10.000 besmettingen per dag er wel komen.
Zo ist.
U verwart "schijt hebben *aan* [iets]" met "schijt hebben" (= bang zijn). In de Randdebielenstad had men juist géén schijt.
Neem even rust.
Dat moet een leuke vrijmibo geweest zijn.
Ik begrijp het niet, trouwens, niemand van ons hier, denk ik.
Jij zelf wel ?
Knap !
@spanarchist | 18-09-20 | 20:25: Ja, hij is goed in de war van die paar jetsers...
Goed punt, U spreekt klare taal uit. Hier kan niemand het mee oneens zijn.
Pilletje wel doorgeslikt?
Snel naar een park in Amsterdam! Hoezo niet vanaf nu 20.00 uur afgesloten, maar 2 dagen wachten: nog een weekend erbij . Amsterdam...
Zou er nog ergens een lege moskee te huur zijn? Dan noem je de bijeenkomst hoofddoek-sensation en verplaats je de bijeenkomst, uit solidariteit met Corona uiteraard, naar de late avonduren. Succes gegarandeerd en je voldoet aan alle voorwaarden.
Extra regels Amsterdam:
www.at5.nl/artikelen/204493/dit-zijn-...
Ik zie niet zoveel extra, alleen dat sommige plekken speciale ouderen tijden gaan krijgen. En er staat dat de parken 's-nachts dicht gaan, ik dacht eigenlijk zelf dat de parken 's-nachts al dichtgaan maar blijkbaar niet ('mijn' park, het Erasmus park, sluit wel elke nacht).
Vind ik ook niet erg. Mijn ochtendwandelingetjes in het park werden een stuk minder sinds ik daar steeds illegalen zag bivakkeren. Ik heb het niet zo op loslopende getinte jongemannen met rugtasjes en spiedende blikken.
@Madame Poitiers | 18-09-20 | 20:17: Dat is nieuw voor mij. Ik wist niet dat finnen voor het middaguur al op waren.
@5611 | 18-09-20 | 20:27: Wel als de dauw hen uit de struiken verjaagt.
In de dichtsbijzijnde Spirituosenshop is Grolsch immer €8,99. Maar voor mij €9,49
Ik vergeet elke keer mijn mondkapje. Om af te mogen rekenen moet ik er elke keer een kopen van €0,50.
Zodat je dus 24 keer naar binnen moet zonder mondkapje? Zou idd een door Hugo verzonnen ding kunnen zijn. Beter 24 (pijpjes) kort naar binnen zonder bescherming alsdan 1 keertje . Lang erin blijven zonder bescherming is sowieso een risiko. Dat weet toch iedere (witte) man.
Goed van die demonstraties en religies! Het roeit zichzelf uit! Mag ik er start carneval op 11 November aan toevoegen? Nee, niet de Sint en Piet intocht.
Is die tweede golf nu een "China virus" of een "Holland virus"?
Media virus
@jip_86 | 18-09-20 | 20:21: De Randstad Corona Tsunami .
@jip_86 | 18-09-20 | 20:21:
ANGSTvirus.
Ik vind dat de studenten harder aangepakt moeten worden
Vind Hans Teeuwen dat ook?
Ik ben niet Hans, dus ik zou het niet weten
Nog harder dan ?
Kijk dan , 2016 : www.ad.nl/gezond/griepgolf-treft-veel... En hier 2018 : www.ad.nl/binnenland/ziekenhuizen-pui...
Ogen dicht en lalalala zingen
/covidiotenmodus off
En... er komt een campagne gericht op 'Studenten en migrantenjongeren'.
Hahaha, eindelijk valt het woord: migranten.
Amsterdam kent namelijk twee grote besmettingshaarden: Zuidoost en Nieuw- West. Lees: De Bijlmer en 020 Gaza.
Dat zijn immigranten...
Dat begreep ik ook ja, daarom mogen zij wel massaal naar de moskee?
Maar dat wordt uiteraard niet benoemd.
Gericht op betekent volgens mij: ook in andere talen en meer pictogrammen. Niet met andere aanwijzingen of op andere plekken (dat zou discriminatie zijn).
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 20:16: Om ze uit te roeien ?
Samengevat: het plebs moet weer in het hok, BLM en kerken/moskeeën mogen lekker hun gang gaan. Wat een verrassing dat het draagvlak steeds sneller afneemt...
Het is wel zuur voor de horeca
Ja, maar nu wil iedereen straks voor middernacht en eerst ging het nog gespreid. Dat werkt toch averechts juist? Te veel pieken voor middernacht als risico en wie krijgt er de boete? De eigenaar. Heel vreemd dit. Kleine horecazaken worden blijkbaar kapotgemaakt?
Ik vind het vooral zuur voor die ouwe opa voor wie ik altijd een borrel bestelde in de kroeg. Hou je haaks, opa!
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 20:18: Dat. Of iedereen blijf precies tot 1 uur. Zodat de nachttreinen en bussen lekker overvol zijn. Tis echt een masterplan weer.
Bewust beleid van Rutte. Die ziet een gouden kans om na de bouw en landbouw nog een bedrijfstak de nek om te draaien.
Regering loopt zich vast warm voor de sharia samenleving.
Geen drank, geel lol, geen levensvreugde.
Me afgelopen maandag laten testen. Negatief. Dacht, nou, das dan mooi.
Dinsdag word ik wakker en ja, je komt overdag toch mensen tegen die het verdommen om een mondkapje om te doen, rustig op 1,49 meter van je gaan staan, dus ik in de namiddag weer opnieuw naar de teststraat. Andermaal negatief.
De rest van de week idemdito, maar ja, better be safe then sorry. Volgende week gewoon weer elke dag. Wil ook wel eens een positieve uitslag, al dat negatieve gedoe, depressief word je d'r van!
Goed geregeld.
Heb je wel eens gedacht aan een bug chasing party?
Het schijnt dat sluipwespen niet zo vatbaar zijn voor corona.
@AlexMM50 | 18-09-20 | 20:18: Klopt, and we are legion.
@AlexMM50 | 18-09-20 | 20:18: och, en ze steken ook niet, dus...
Enige wat dit kabinet wil is alles de nek omdraaien zodat alles en iedereen straks uit nood wel in de zorg en o derwija moet werken. Trap er niet in GVD.
Hugoschenko vraagt van de mensen om na te blijven denken. Gezien het stemgedrag van de bevolking, overwegende het kijkgedrag op televisie, verzoekt de kamer om weer gewoon over te gaan tot de orde van de dag, namelijk baantjesjagen, baantjesverdelen en potverteren. Dag Hugo, lul op sloffen.
Even voor de zekerheid;
Als ik in het OV ga zitten met een medisch-mondkapje. Dan krijg je een boete toch? Omdat je een niet-medisch-mondkapje moet?
Rutte en de Jonge beweren nu dat de richtlijn aangaf dat bijv. ouderen verplegers geen mondkapje hoefde, maar wel mochten.
Ja. Dan krijg je een boete.
Ffp3 mondkap is daadwerkelijk bewezen effectief tegen virusoverdracht. En dus verboten. Aldus het onafhankelijke RIVM.
De inschatting van de overheid is dat de burger volslagen debiel is. Wanneer dat nog niet zo is, dan zorgen ze daar alsnog voor met onnavolgbare stupide regels en persco's.
@koolteer | 18-09-20 | 20:53: FFP2 en 3 lagen gewoon in de bouwmarkten hoor, tegen stof en vocht ! Zullen nu wel op zijn...
Eigenlijk wel blij met deze maatregelen, draai de hele economie maar de nek om. De enige kans op ander beleid na de verkiezingen is als voor die tijd het bloed door de straten vloeit, spreekwoordelijk bedoeld natuurlijk.
Zo nu de mondkapjesvraag, stotteren, draaien moeilijke woorden,
Begint de teflonlaag Slijtplekjes te vertonen?
Over die lulhannes met bloemschoenen maak ik verder maar geen woorden vuil.
Ben wel benieuwd hoe lang de persconferentie nu nog duurt, nu er van die vervelende vragen worden gesteld.
De vraag stellen, en gelijk antwoord, afgelopen.
Op IJburg kennen ze het fenomeen Henkx. Henkx is bedacht nadat de gemeente Amsterdam in zijn eindige wijsheid besloot dat vergunningen moeten worden aangevraagd voor evenementen voor groepen groter dan 50 man. Sindsdien viert Henkx steeds zijn verjaardag of iets anders en dan is het geen probleem om met 500 man af te spreken.
Mijn vraag is:
Wiens kat, huisvlieg of mug is gisteren overleden? Mijn condoleances. Wanneer is de uitvaart met veel bezoekers die dat beest de laatste eer willen bewijzen incl. de DJ, de vette geluidsinstallatie en de vele drank.
De mijne. Maar je dacht toch niet dat die dood gevonden wil worden in IJburg.
Migrantengemeenschappen worden niet bereikt en houden zich niet aan de regels wat betekent dat verspreiding hier hoog ligt. Religieuze bijeenkomsten zijn uitgezonderd van de nieuwe regel dat groepen boven de 50 mensen niet meer bijeen mogen komen. Rara, wat klopt hier niet met elkaar?
Misschien is dit Rutte zijn manier om minder Marokkanen te regelen?
Uiteindelijk blijft het de schuld van China, wanneer krijgen zij de rekening? Als ik Grappenhuis zou zijn dan zou ik de boete verhalen bij de Chinese ambassade.
Gewoon alle Chinese havens blokkeren met onze Glorieuze Marine. Dan piepen ze wel anders meneer!
@Dikke_Tammo | 18-09-20 | 20:01:
China heeft meer havens dan NL marineschepen heeft!
Ah massaal bidden mag nog wel. Gelukkig maar.
Kan men nog wel reaguren in het Stamcafé na 01:00 vanaf aanstaande zondagnacht want de server staat toch koud in A'dam?
Ik heb maar één vraag..... hoe is ‘t in Wuhan en omstreken. Ik meen mij te herinneren dat aldaar de mense bij bosjes omvielen etc. Schijnbaar leeft men daar weer as normal..... waarom hier niet?
Omdat die Chinezen in januari al wisten was sache ist. Die hadden dus een enorme voorsprong en als je een biologisch wapen produceert zorg je ook voor anti stoffen voor eigen volk.
Wuhan gisteren
nos.nl/data/image/2018/02/11/450627/1...
@Patje2011 | 18-09-20 | 20:03: LOL. Ben benieuwd wie dit jaar prins Carnaval wordt in Wuhan.
Niet echt overtuigend. Te verblijvend. De fout is bij de start van de zomer gemaakt door min of meer in een keer alles vrij te geven en ook als kabinet op vakantie te gaan. Nu lijkt de horeca geslachtofferd te worden voor een zwabberend beleid. Natuurlijk, in de eerste plaats zijn de bezoekers van de kroegen de schuldigen, maar is het pakken van de horecaondernemer niet (te) willekeurig? Waarom zijn er praktisch geen mensen opgepakt tijdens de Viruswaanzin-demonstraties? Waarom zijn daar praktisch geen boetes uitgedeeld? Het kabinet durft niet door te pakken met de handhaving, behalve dan bij de makkelijk te pakken horeca. Daardoor blijft het te vrijblijvend.
Kijk eens naar de overvolle stranden tijdens de 18 dagen durende hittegolf. Ook trekken de jongeren sinds de bruiloft van Grapperhaus zich niets meer van de regels aan. Daarom moet die lul gewoon aftreden hij is verantwoordelijk.
Selectieve verontwaardiging vwb de Viruswaanzin-demonstraties. Het voorbeeld was toch echt gegeven door de BLM-demonstratie, waar welgeteld niemand op werd gepakt en burgemeester vrolijk mee stond te protesteren.
Wel heel selectief dit. Die virusdemo's trokken enkele tientallen mensen maar we mogen het natuurlijk niet over het BLM-feestje op de Dam van Halsema hebben?
@spanarchist | 18-09-20 | 20:09: De demonstraties waren allemaal in de open lucht.
@Lupuslupus | 18-09-20 | 20:34: En?
@afdeling statistiek Kunnen jullie even de cijfers van Rutte narekenen. Volgens mij klopt er niks van. De R=1,4 "dat betekent dat het aantal dagelijkse besmettingen in iets meer dan een week verdubbelt". Volgens mij is dat in twee dagen al op 1,96. Gisteren waren er 1750 nieuwe besmettingen. Dashboard zegt 64.000 besmettingen en met een R=1,4 zou je 25000 nieuwe besmettingen moet hebben. Klopt dit allemaal wel ?
Er is nog een incubatietijd, dus die +40% vindt niet meteen de volgende dag al plaats, maar duurt een paar dagen.
Excelletje
dag 1 2000
dag 2 2.800
dag 3 3.920
dag 4 5.488
dag 5 7.683
dag 6 10.756
dag 7 15.059
dag 8 21.083
dag 9 29.516
dag 10 41.322
dag 11 57.851
dag 12 80.991
dag 13 113.388
dag 14 158.743
dag 15 222.240
dag 16 311.136
dag 17 435.591
dag 18 609.827
dag 19 853.758
dag 20 1.195.261
dag 21 1.673.365
dag 22 2.342.711
dag 23 3.279.796
dag 24 4.591.714
dag 25 6.428.399
dag 26 8.999.759
dag 27 12.599.663
dag 28 17.639.528
Oftewel, bij een R=1,4 is over 4 weken iedereen in Nederland besmet.
Het is allemaal één groot complot om jou te pesten!
@Valse_nootjes | 18-09-20 | 20:07: Mooi, dan is die groepsimmuniteit snel geregeld.
@Valse_nootjes | 18-09-20 | 20:07: Dat zou mooi zijn, hebben we al dit onnozele gezeik ook weer achter de rug.
@Valse_nootjes | 18-09-20 | 20:07:
Nee hoor. Als pak-m-beet zestig procent van de bevolking besmet is (geweest) met het virus, is er sprake van groepsimmuniteit. De angstprofeten willen u doen geloven dat de grafiek steeds harder begint te stijgen. De realiteit is echter dat we hier te maken hebben met wat we noemen een Gauss kromme. Ook wel een klokgrafiek genoemd. Op een gegeven moment neemt het aantal besmettingen gewoon vanzelf af. Daar heb je echt geen lockdown of verplichte kroegensluitingstijd voor nodig.
@VanBukkem | 18-09-20 | 20:16: Waar, maar wil je naar een situatie waar 60% besmet is? Dan is er geen huishouden zonder tenminste één besmetting, en zit dus iedereen thuis óf werkt ziek door.
@Valse_nootjes | 18-09-20 | 20:22: Zo lang de ICs leeg blijven is er niets aan de hand.
@Valse_nootjes | 18-09-20 | 20:22:
Ik wil inderdaad toe naar een situatie waar 60% van de bevolking besmet is GEWEEST. En dat was ook het oorspronkelijke plan van Japie van Dissel, voordat ie op de vingers werd getikt door de übercorrupte WHO.
Hoe zit het eigenlijk met de vleermuizen? Weinig over gehoord de laatste tijd.
Geen idee eigenlijk. Bij de Algemene Politieke Beschouwingen nam Azarkan het woord.
Prima.
Ik zag er gisteravond nog twee voorbij vliegen. Het stikt hier van die beesten.
@VanBukkem | 18-09-20 | 20:01: Leuk! Heel lang geleden vlogen ze hier s avonds laat altijd in de buurt van de lantaarnpaal (logisch want de muggen en vliegen kwamen op het licht af). Later nooit meer gezien, helaas. Wees maar zuinig op die diertjes.
@VanBukkem | 18-09-20 | 20:01: rofl
@Lupuslupus | 18-09-20 | 20:10:
Als ik hier op het balkon ga staan hoef ik geen vijf minuten te wachten of ik zie ze wel voorbij vliegen, met hun batmanvleugeltjes. Vooral mooi met een volle maan op de achtergrond.
@SanderEvers | 18-09-20 | 20:13:
Ik snap niet wat hier zo grappig aan is.
@VanBukkem | 18-09-20 | 20:21: O wat leuk om dat te kunnen zien. Hoop dat u ervan geniet.
@Lupuslupus | 18-09-20 | 20:36:
Doe ik.
Elke avond bij schemering vliegen ze hier rondjes boven ons zwembad....
Elke avond barbecue aanmaakt, steeds misvangst...
@VanBukkem | 18-09-20 | 20:21: het zijn ontzettend mooie beestjes ja, de zwaluwen van de nacht, met hun snelle bewegingen.
Horeca is het probleem, maar demonstreren mag en moskeëen mogen ook nog gewoon lekker vol zitten.
Zit net te kijken naar een andere persconferentie in Spanje, waar de presidente van de regio Madrid uitlegt dat mensen niet naar de parken mogen gaan maar dat de gokhuizen gewoon open mogen blijven.
Alsof ik in een paralelle samenleving woon en men internationaal concurreert over wie de meest absurde regels kan bedenken.
Ja het recht op godsdienst en demonstreren is in goede handen met CU en D’66 in de coalitie.
Volgens de horecabazen van Lieve-Stad-Centrum vindt de verspreiding vooral plaats in Nieuw-West en Zuid-Oost. Trouble in multiculti paradise?
Vooral Zuid-Oost, loopt een weekje achter:
www.amsterdam.nl/nieuws/nieuwsoverzic...
De kroeg om 1 uur vind ik geen probleem, als hij 's morgens maar weer open gaat als ik naar m;n werk moet.
Ik heb begrepen , dat er n.a.v. deze persconferentie volgende week dinsdag in de tweede kamer, weer een corona debat gehouden gaat worden.
Het lijkt wel een ouderwetse langspeelplaat , die constant blijft "hangen".
Ik sta hier heel helder in. Of je gooit het land op slot (totale lockdown), of je laat de zaak op zijn loop en doet niets. Overigens vind ik het vreemd, dat ze het niet over Trump hadden. Immers Trump kondigde gisteren aan , dat waarschijnlijk voor november al een goed werkend vaccin beschikbaar zal zijn van USA makelij.
Zolang het over corona gaat hoeven ze het niet over de EU banken bail out te hebben, en de 70.000euro per werkende die daarmee door het putje gaat. Welterusten
Het aantal besmettingen loopt op. Het zal. Maar er overlijden nauwelijks nog mensen op de IC omdat ze het in de verpleeg- en verzorgingstehuizen inmiddels de boel aardig op orde hebben wat betreft coronapreventie. Er is dus feitelijk niet veel aan de hand. En toch vinden deze mafketels het nodig om onze toch al gehavende economie nog maar een knietje te geven. Ik durf hier wel te beweren dat Mark, Hugo en Marjon een groter gevaar zijn voor dit land dan dat hele coronavirus.
Nadat Nederland Spanje incl. de Balaren en daarna Griekenland volkomen onnodig op code oranje zette hebben de Duitsers en Belgen ff teruggeslagen. Dit kost ons toerisme en horeca miljoenen.
@Trumme | 18-09-20 | 19:56: Precies, alleen komt de vuistslag terug niet aan op het juiste kinnebakkes... das wel heel erg jammer
De vraag waarom Halsema niet met de vuist op tafel slaat is natuurlijk eenvoudig te beantwoorden.
Ze staat met de vuist omhoog geheven voor een ander ideaaltje.
In Zweden waren het aantal nieuwe besmettingen de afgelopen tien dagen min of meer wat wij vandaag over één dag rapporteren. Het aantal sterfgevallen is ook lager dan hier.
Zou groepsimmuniteit dan toch de winnende strategie zijn geweest?
Ben je weleens in Zweden geweest? Daar heb je ietwat meer ruimte per inwoner. Desondanks zijn daar relatief veel meer coronadoden te betreuren geweest.
Groepsimmuniteit is er ook daar nog niet.
@Rennieflox | 18-09-20 | 19:56: Dit land is groter dan de randstad.
@Rennieflox | 18-09-20 | 19:56: Als jij daar ooit bent geweest dan weet je ook dat 95% in het zuiden woont
Nee, heeft niets met groepsimmuniteit te maken. De Zweden gebruiken meer gezond verstand omdat de bevolking daar meer mag en niet onderworpen is aan bizarre regels en handhaving. Dat is dan ivm Corona. Goede beslissing. Voor de rest is het een eng land geworden.
@The_Challenger | 18-09-20 | 20:03:
Idd. Stockholm heeft meer inwoners dan Amsterdam.
Aluminium 3e gangpad, 2e schap, ooghoogte. Beeeeeeeh, een schaap.
@Ryan$8 | 18-09-20 | 19:50: lange frans zal u de weg wijzen :)
@Triple2K8 | 18-09-20 | 19:52: Ja, Lange Frans . . . ook iemand die zo fijn voor zichzelf denkt. Proest.
@Ryan$8 | 18-09-20 | 19:50:
Zinnig tegenargument. Inmiddels is het verhaal van Joseph de Schoenen en Adolf Rutte een alumiumfabriek waardig.
Het OM een lek vergiet, burgermeesters die als Warlords de wet kunnen maken, een RIVM dat in opdracht sprookjes publiceert. En een persco waar Kim jong Un nog om zou lachen qua amateurisme.
De gekkies zijn momenteel betrouwbaarder dan het establishment.
Gelukkig, voor demonstreren wordt uitdrukkelijk een uitzondering gemaakt. Kudos voor Femmeke!
En binnensmonds mompelde de Hugo; ’ook voor religieuze bijeenkomsten’. Dus met 400 man de moschee in mag nog steeds.
@Trumme | 18-09-20 | 19:53:
Ik werd boos van die coronapersco daardoor. Lekker makkelijk een kwartier over werkenden en studenten zeuren en religie uit de wind houden. Bah
@Trumme | 18-09-20 | 19:53: Maar wat als we nou een feestje in de kerk gaan vieren?
@SanderEvers | 18-09-20 | 20:14: Gewoon in de kroeg en buiten een speaker neerzetten met een jengelende imam.
Is d'r wat loos? Heb ik iets gemist?
Nou ja, praktisch gezien zitten we wanneer het ook maar een klein beetje tegenzit in een 2e golf vanwege ongeduld bij bepaalde groepen: studenten en migranten en wat kleinere groepen. Cijfers gaan te hard en ze gaven aan dat elk moment de cijfers op ziekenhuizen ook kunnen stijgen. Ze begrijpen dat mensen het zat zijn, maar we zouden de regels moeten volhouden met maatwerk in de Randstad....
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 19:50:
Ah, bedankt.
Leiden, is dat geen studentenstad?
@GKJP | 18-09-20 | 19:53:
Zucht. Ja, en laatst een heel feest in het Van der Werfpark hutje mutje. Maakt me normaal niet uit, maakt stad levendig, juist leuk. Maar nu met Coronacijfers en dat ze ook nog zoveel troep maakten, tja, dat vond ik wel wat minder. Maar de tijden dat ze weddenschappen verloren en daarom poedelnaakt door de straat renden zijn voorbij, was destijds wel grappig.
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 20:25:
En dit is pas humor, heb net mijn kinderen op bed gebracht dus het café zal inmiddels open zijn, dus ga ik daar nog eventjes heen.
www.youtube.com/watch?v=3pWBnodrR1M
Voor u.
Studenten zijn dus een probleem. en niet de "jongeren"?
Alleen in de kroeg, begrijp ik.
Studenten, de nieuwe jongeren.
Studenten en jongwerkenden zijn hier zowat equivalent.
"Groepen van meer dan 50 personen zijn niet toegestaan, met uitzondering van demonstraties, religieuze bijeenkomsten en begrafenissen".
Dus het virus waait om die groepen heen? Tuurlijk, BLM,KOZP,INTIFA,EXTINCTION-REBELLION, dat moet allemaal door kunnen gaan, zonder vergaat het land. En wie durft een volle moskee leeg te vegen? Eén probleem, het virus is besmettelijk, maar niet hypocriet.
Onze bovenbazen hebben een diabolisch plan uitgebroed: op genoemde groepen wordt middels een 'voorkeurs'behandeling de totale kracht van dit genocidale virus losgelaten teneinde de problemen met deze groepen te eindoplossen!
@HoogToontje | 18-09-20 | 19:50:
Straks mogen ze ook weer hardop gaan roepen en bidden en zo.
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 19:51: In de kerken wordt 3 meter afstand gehouden, men moet zich vooraf aanmelden (teveel aanmeldingen dan valt er een hoeveelheid af), zingen is verboden en alleen de dominee bidt hardop (zoals altijd). De mensen moeten via verschillende uitgangen de kerk verlaten (dat staat aangegeven), rij voor rij zodat men ook bij het verlaten van de kerk afstand kan houden. Mij dunkt dat dit heel goed geregeld is, toch?
@Lupuslupus | 18-09-20 | 20:18:
In de kerken geloof ik het wel, maar die moskee mannen zijn nogal van het elkaar om de nek vallen en kussen.
Ideaal. Alleen maar meer reden om ze te behandelen alsof ze rabiaat zijn.
@Lupuslupus | 18-09-20 | 20:18:
Best wel. Of ze houden openlucht diensten zag ik laatst. Kan ook goed met mooi weer. En dan groepjes bij elkaar, dus gezinnen.
Ja weg met studenten. Stemmen op foute partijen bovendien.
Die vrouw van El Guapohaus moet ook een bon en strafaantekening krijgen want hij had ook voor haar betaald/of zij heeft het zelf gedaan aan ''het goede doel'' dat is een schuldbekentenis. En weer hoor je geen journalist hier over. Doorvragen is niet de sterkste kant van ons journaille. Daarbij gebeurd dit alleen maar om de rest van het klootjevolk er onder te houden. Wat je er ook van vindt, ik kan goed begrijpen dat sommige mensen hun eigen weg naaien. Dat doen ze in Den Haag en bij het RIVM ook.
Niet alleen zijn vrouw, de rest van de aanwezigen ook. En meteen ook een boete voor die feestzaal.
Fast forward naar Maart 2021...
Ik is heel benieuwd....
Dit wordt denk ik de uitslag:
VVD 49 Zetels
CDA 38
D66 35
GL 7
PVDA 6
CU 4
DENK 4
PVV 4
SGP 3
Rest/Overige 0
@kweethetooknietbeter | 18-09-20 | 20:05: PVV en FvD samen 77 zetels.
@kweethetooknietbeter | 18-09-20 | 20:05:
Denken moet je aan mensen overlaten die dat kunnen.
@Gravin v Kippenbouth | 18-09-20 | 20:42:
Mijn ouders zeiden iets soortgelijks. Ze zeiden dan: "Denken moet je overlaten aan een paard; die heeft een groter hoofd."
@kweethetooknietbeter | 18-09-20 | 21:07:
LOL!
@Lupuslupus | 18-09-20 | 20:22: Halen ze samen geen meerderheid dan vult de SGP aan.
Stalin of Hitler of Jezus hadden dit heel anders aangepakt.
Maar ja, wij moeten het doen met goedwillende amateurs van de toneelschool.
Joe Stalin en Dolfie hadden iedereen gewoon in een massa graf gedouwd, CCP stilo. Met kusjes van Xi Jinping.
Plus de stakkers van de Hogeschool voor Journalistiek die de machthebbers immer kritisch bevragen: "Ja ik probeer een beetje vast te stellen: in welke fase zitten we nu?"
Precies. Besmettingen via moskeëen zouden direkt niet meer voorkomen.
Dolf had echt niet ingegrepen maar corona omarmd: Door natuurlijke selectie zouden de sterksten overleven.
@OverdaanDerOnderheid | 18-09-20 | 19:43: de fase van rekken en trekken om de 'crisis' zolang mogelijk in stand te houden.
Nummer 5, kan ik u helpen,
Doe maar 2 tosti's en een biertje.
Is dat met satésaus en ui?
Lekker en snel, voordat ze dichtgaan .
Ein Volk, ein Reich, drei Corona.
Wollt ihr den totalen Corona?
Bitte schnell antworten.
Nimm dich selbst an der Nase
Ja ja studenten doen her geweldig volgens Trutte. Zelfs complimentjes.... die lul is gewoon de weg kwijt.... en dat is onze MP.... man man man....
Onze MP.. jij maakt je illusies
@All_Anonymous | 18-09-20 | 19:40:
In 2021 gaan uw voornamelijk witte medelanders Rutte herkiezen heur.
Het grappige is na het aanspreken van aardig wat mensen, ben ik persoonlijk nog nooit iemand tegengekomen die op hem gestemd heeft.. ri-ra-roe..
@All_Anonymous | 18-09-20 | 19:44:
Read 'em and weep:
1 Rutte, M. (m) * 's-Gravenhage 1.760.117
Bijna 2 miljoen tata's hebben op Marxie Rutte gestemd. U kunt daar in de hoek uithuilen in de fetus houding. Want een vergelijkbaar aantal doet dat weer in 2021.
Dan is het tijd die gasten te gaan melden dat “onze MP” in zijn jeugdjaren een document heeft willen ondertekenen (of zelfs ondertekend) dat pedofielen vrijspel had willen geven.
@All_Anonymous | 18-09-20 | 19:53: Bron?
Geen woord over de migrantengemeenschappen. Die mogen lekker doorbroeien.
Heb het idee dat de cijfers in 020 stadsdelen aangepast zijn om dit vooral niet te hoeven benoemen.
Wel kroegen en horeca noemen, en shishalounges en moskeeën verzwijgen.
De economie mag doodvallen. De multicul niet.
Nog even wachten en half Moria zit hier.
@koolteer | 18-09-20 | 19:43: u is dat ook opgevallen.
Ik ben in een kroeg al amicaal en teut voor middernacht...
youtu.be/Q1X-RIjeCCE
Rutte gaat apart communiceren met de migrantengemeenschappen. (RTL-Z gaat de persco door)
Het virus neemt vrijdagmiddag pauze, ja echt.
@stipjes | 18-09-20 | 19:40:
Lekker dicht op elkaar in een moskee.
@sprietatoom | 18-09-20 | 19:42: Als ze daar ook 3 meter afstand houden is er niets aan de hand. Maar dat zal niet zo zijn vermoed ik.
Waar blijft die vraag over de fraude door de laboratoriumeigenaren in het OMT?
Besmettingen nemen helaas rap toe dus extra maatregelen konden niet uit blijven. Genoeg negatieve voorbeelden uit het buitenland wat er gebeurt als je te weinig doet om toename van besmettingen te voorkomen. Ik vond dat Rutte het prima verwoordde. Uiteindelijk krijgen we alleen met ons gedrag dit virus eronder.
Duidelijke en goede persconferentie, vind ik ook.
Met deze maatregelen gaat er helemaal niets veranderen.
De hoeveelhed testen nemen ook toe... goh
Een virus met een sterfte percentage van minder dan 1%. Wat een killervirus mensen o god de gruwel.
Ik heb niet gekeken. Kan iemand het voor me samenvatten? Dat virus is nu toch wel weg ondertussen? Mayo blijft het lekkerste sausje bij een bitterbal.
Bemestingen, steeds meer bemestingen. Kroegen 1:00 leeg want daarna slaat "het virus" toe. Nog steeds geen woord over luchtbehandeling.
Vooral als hij gloeiend heet is, ff blussen bij de tweede doping...
Mosterd. Mayo is voor bij friet.
Even wat anders he. Wie heeft het nog over Alexander, sinds grapperhaus?
Well played, Alex, Well played.....
Het mooie is : die muil van gabberwaus op het moment van toegeven dat ook hij nu een boete en aantekening heeft echt priceless! En ja kwalexander komt er goed mee weg hoezee hoezee...
WA van Buren is onschendbaar!
Hoe gaat het eigenlijk met Alexander Penthouse?
@Graaf_van_Hogendorp | 18-09-20 | 19:40: Die geniet lekker van zijn wachtgeld in een gratis flatje.
Pechtold en Grapperhaus is eigenlijk wel een mooie naam voor een muzikaal duo.
@King of the Oneliner | 18-09-20 | 19:46:
-
Die denkt dat hij iets voor elkaar kan boxen bij het CBR - á 15.000,= Euro bruto per maand plus emolumenten - totdat er ergens een dikke burgemeesterspost vrij komt, of iets leuks Europees.
Het is moeilijk te onderschatten hoeveel schade die Pechtold heeft gedaan.
juist in deze tijd is geloofwaardigheid heel belangrijk. Alexander heeft dat op zo'n grootse wijze gesloopt dat zijn eigen naam een soort grap is geworden.
Toen ik hoorde dat het de gift van het appartement een privé zaak was ging bij mij het licht uit,
Verkouden kinderen t/m 12 jaar toch naar school?! Nou breekt me de klomp! Wat willen ze nou dan?! Dat dat reproductiegetal omlaag gaat of omhoog?!
Begrijp me niet verkeerd hoor, ik vind dat die kinderen überhaupt nooit thuis hadden hoeven blijven, maar als je het reproductiegetal R naar beneden wil hebben dan moet je die verkouden kinderen mijns inziens toch echt thuis houden.
Snap ik het nou niet, of is dat Outbreak Management Team nou gewoon gek geworden?
Wat ik er van begreep maken ze zich meer druk om leerachterstanden. En ik dacht onthouden te hebben dat kinderen tm ongeveer 12 het niet op volwassenen overdragen?
Heel veel kinderen hebben tegenwoordig een snotneus, rhinovirus heet dat. Dat is ieder jaar zo zodra de school weer open gaat na de grote vakantie.
Er zijn een aantal onderzoeken die aangeven dat de verspreiding van het virus bij jonge kinderen nauwelijks voorkomt. Daarop baseren ze dat. Nou zijn er wel uitbraken op scholen geweest, dus het blijft voor een deel een gok. Maar goed, je moet ergens keuzes maken.
Jonge kinderen zijn ook 10 keer per jaar ziek, dus als ze met elke snotneus thuisblijven kun je net zo goed de handdoek in de ring gooien wat betreft scholen.
@Jan, Leiden & @Blasfemie
Kinderent/m ongeveer 12 jaar dragen het niet over op volwassenen? [zucht....] Dat is waarschijnlijk gebaseerd op het idee dat kinderen tot 12 jaar niet langer zijn dan 1 meter 50 en dat de door hun uitgebraakte sputters niet hoog genoeg komen om een volwassene te besmetten. Want tot dat wetenschappelijke nivo is deze crisis inmiddels wel afgedaald..
@VanBukkem | 18-09-20 | 19:40: hier is hun eigen beleidsstuk hierover: www.rijksoverheid.nl/documenten/rappo...
Zoals gezegd, er zijn wel uitbraken op scholen geweest en sommige onderzoeken geven aan dat jonge kinderen wel degelijk besmettelijk zijn. Maar goed, met alle onzin die ze verkopen bij het RIVM, is dit nog wel één van de beter onderbouwde beslissingen.
@VanBukkem | 18-09-20 | 19:40:
Dit blijft een discutabel punt. Vind het onderzoek omtrent kinderen en overdracht erg kleinschalig en onvolledig. Voorzichtigheid lijkt me toch geboden.
@VanBukkem | 18-09-20 | 19:40:
Van Dissel heeft dat eens gezegd in zo'n kamerbijeenkomst update. Moeten ook cijfers vanuit buitenland van bekend zijn. Dat je het van een kind krijgt schijnt verwaarloosbaar te zijn.
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 19:47:
"schijnt verwaarloosbaar te zijn." Klinkt niet erg wetenschappelijk.
Hebben die kids soms een ander coronavirus?
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 19:47:
Is in Nederland getest onder 148 huishoudens, als ik mij niet vergis. Dat ging erom dat het kind het naar waarschijnlijkheid van de ouder had gekregen ipv andersom. En daar baseer je op dat kinderen niet bijdragen in besmetting?
Erg apart. Wie mij kan verbeteren, ga je gang.. ik hoor graag dat ik het mis heb. Maar ik zou uitkijken met zieke, jonge kinderen.
@letopuwzaak | 18-09-20 | 20:00: Is 156 huishoudens niet erg weinig voor een (gedegen) onderzoek?
@Lupuslupus | 18-09-20 | 20:27:
Dacht dat Maurice de Hond nog grotere onderzoeken hierover aanhaalde uit Azië destijds. Overdracht van jonge kinderen is nooit uit te sluiten, maar zover ik vernam komt dat veel minder voor. Wel een risico voor ouderen waren juist jongeren zoals studenten.
@Lupuslupus | 18-09-20 | 20:27:
Ja, dat bedoel ik ook. Omdat men aannam dat in die gevallen de ouder het kind had besmet (hoe weet je zoiets) is de conclusie: kinderen dragen nauwelijks bij.
Dat is geen onderzoek, lijkt me.
Zolang ik geen ander 'onderzoek' onder ogen krijg ga ik ervan uit dat kinderen ook gewoon een besmettingsbron zijn.
Dus tenzij er onderzocht wordt dat kinderen bijvoorbeeld minder virus bij zich dragen of uitstoten, ben ik er erg voorzichtig mee.
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 20:33:
Dat ging volgens mij ook niet ook virusdeeltjes, maar waren ook aannames over de route van de verspreiding. (Ouder naar kind). Dat is niet echt wetenschappelijk..
@VanBukkem | 18-09-20 | 19:40: Van Dissel: gezinnen leven in kleine groepen.
Laatste vraag van een GS reaguurder: "Rutte. Waar kunnen we de wetenschappelijke onderbouwing voor de anderhalve meter vinden en klopt het dat volgens het Massachusetts Institute of Technology (MIT) het virus bij een nies of hoestbui acht tot negen meter in een binnenruimte kan afleggen?"
Dat gaan we in de komende maanden merken.
Dus de 1.5 of 1 meter in andere landen is op basis van aanname?
Dat kan misschien, maar dat wil niet zeggen dat je met 1,5 meter niet de besmettingkans verkleint toch?
Daar zetten we een commissie op.
Er wordt nergens gesteld dat je buiten de 1,5 m safe zit, het gaat om kansberekening en daar komt die 1,5 m uit voort. Er is een kans dat je op een afstand van 15 cm niet besmet wordt en er is ook een kans dat je op 15 meter wel besmet wordt. Het gaat om hoe een goeie balans te vinden tussen kans en impact van de regels die je daar op loslaat.
Mooi. Vriezer aanzet, boodschappenlijst uitprint en morgen weer hamsteren.
Paniek!!!1! Muss sein!
Rutte & De Jonge, net Greenfield & Cook: www.youtube.com/watch?v=zT-_gcfPkvI
De Jonge: "3 bier te veel dat moet je niet doen", maar hij zegt niet hoeveel bier je wel veilig kan drinken.
Drie bier te weinig is anders veel erger! Heeft hij daar nog iets over gezegd?
Tof! Volgende week donderdag met 300 man bidden in de kroeg (dat we geen Corona krijgen). Vrijdag met dezelfde groep in de kroeg demonstreren tegen de hoge bierprijzen en zaterdag met de echte die-hards de uitvaart van ome Piet in de kroeg. Proost Rutte!
Wie luistert er nog naar deze beroepsleugenaars?
We zullen het snel horen en zien aan de immer betrouwbare kijkcijfers.
1 Uur 's nachts dicht, als het café om 2 uur weer open gaat, zie ik geen probleem.
LOl, jij weer....
je zou maar zo naief zijn om deze BS te geloven...
U gelooft niet dat ze de kroegen om 1:00 gaan sluiten?
U gelooft enkel wat die ene man zegt waarvan zijn naam hier niet genoemd mag worden?
@Blasfemie | 18-09-20 | 19:31: Nou daar hebben we er eentje...
@Herr_Kalashnikov | 18-09-20 | 19:36: Denk dat ze de kroegen wel dicht krijgen ja.
BS? Basale schoften?
Peppi en Kokki ook weer geweest het gaat niet goed zo we gooien het roer om iedereen die besmet is gewoon naar buiten geef al je buurvrouwen een beurt spuug je buurman in ze bek verspreid het virus goed voor dat er een niet werkend vaccin is hou je aan de regels probeer zoveel mogelijk besmet te raken alleen dan kunnen we samen immuun worde n.
We gaan allemaal dood maar nu is het tijd voor de reclame.
Kan ik helpen..??
Uiteindelijk gaan we allemaal idd dood. Niks aan te doen.
Vergelijk het eens met of je va uit de ruimte naar de aarde kijkt, mega klein. Zo kijken wij naar het virus. Het virus is dus groter dan we denken.
Wester toch....
Fris Wester haha
Verbod op vakkenvullen voor studenten en migrantengemeenschappen?
Goede vraag over het wachten tot de maatregelen..
Ik kan mij herinneren dat de kroegen binnen een paar uur de deuren moesten sluiten...!!
Rutte klinkt een beetje zoals die woordvoerder van Saddam Hoessein "alles onder controle, niks aan de hand".
Eerder het omgekeerde toch?
@ChristianV | 18-09-20 | 19:35:
Nee hij zei net "we hebben het onder controle".
Vorige maand in België een behoorlijke operatie ondergaan. Eis van het Belgisch ziekenhuis was coronatest maximaal 48 uur voor de ingreep. Heel begrijpelijk. Nederland? Kon niet, zelfs niet nadat ik had aangegeven voor welke ingreep ik de test nodig had. Ik had helaas geen kuchje of loopneus en was eerlijk. Had dus geen 'klachten' dus niet). Afspraak in België gemaakt. Zelfde middag nog geholpen. Uitslag 1 dag later schriftelijk (ook dat kan in NL niet, gaat telefonisch !?!) zowel naar mij als het behandelend ziekenhuis.
Mijn ouders doen al jaren mantelzorg voor een bejaarde en vragen al 6 maanden via z'n huisarts om handschoenen om steriel te kunnen helpen bij het verbinden van open benen enz. Die horen bij de apotheek "ze zijn er niet, gebruik maar boterhamzakjes bij het toepassen van zalf". We zijn nu 7 maanden verder en die simpele middelen zijn er nog steeds niet voldoende voor serieuze gevallen. Belachelijk.
Ja, maar daar kun je je ook bij elke huisartsenpost laten testen....
Snap ik niet voetballers krijgen direct en test
@Watching the Wheels | 18-09-20 | 19:30:
Bij de welkoop melkhandschoenen bestellen. Zijn nitryl dus virusdicht.
Kost weinig en is wél effectief.
Wissel.
We moeten gewoon de Chinese methode en app gebruiken. Kan alles weer 100% open, maar nee, lekker pappen en nat houden zonder beleid.
Liever de Taiwanese methode.
Omg. We worden geregeerd door een stel debielen.
Niks mis met diversiteit in het landsbestuur.
@Leptob | 18-09-20 | 19:29:
lol
Kinderen die ziek zijn niet testen. Oke.
Kinderen mogen gewoon naar school. Nee verkoudheifsvirussen zijn niet besmettelijk, dus nee alleen kinderen krijgen die.
Stelletje dombo's.
@Leptob | 18-09-20 | 19:29:
Als ze allemaal debiel zijn is het geen diversiteit meer toch?
@Watching the Wheels | 18-09-20 | 19:32: Klopt, dan praten we over een LOM-school van vroeger....
@A333aan | 18-09-20 | 19:34:
Nu heet dat "regering".
En ze gaan er gewoon weer op stemmen.....
Oké, uurtje eerder naar de shoarmatent dus. Gelukkig is er onder de migranten geen enkel probleem!
Nou, Amsterdam is doomed. Halsema gaat niks doen aan maatregelen en handhaven al helemaal niet. Niet dat het mij iets kan schelen hoe het in Amsterdam gaat, maar ik heb toch een beetje medelijden met de mensen die er moeten wonen.
Woon in 020, vrijwel niemand trekt zich, zeer terecht, ook nog maar ene reet aan van al die maffe en bovenal zinloze regels.
Amsterdam is gewoon een lichtend voorbeeld voor de rest van het land.
In dit opzicht dan. Verder is er wel wat op aan te merken. Zo is er een hoerentekort, dat maar niet opgelost wordt. Kijk, da's kut.
Wat een mafklappers. Om 0.00 uur de kroeg dicht en de moskeeen en kerken zonder enige restrictie open, gewoon 300 man bij elkaar. Allah!
300 man in een kerk? Is het soms weer 1896?
En wat denken ze nou, die Hugo en Mark, dat die studenten allemaal om twaalf uur braaf naar huis gaan, boekje lezen ofzo? Nee natuurlijk niet. Die gaan gewoon lekker met zijn twintigen verder met bier drinken op een studentenkamer. En gelijk hebben ze.
Wat denk je dat er gebeurt als ze die 300 Ali snackbars gaan verbieden om dat te doen? Stel je voor zeg..
kerken hebben net zoveel rechten als moskeeën? Racisme!
Vraag me af hoe lang het duurt voordat de studenten massaal naar de tempel van Bachus gaan optrekken.
Behalve als het om religieuze bijeenkomsten gaan. De overheid snapt het maar niet, of is bang. Bij mij in de buurt is een religieuze toko overgeschakeld van gebed op de verkoop van shoarma. En nee, dit is geen geintje. Ondertussen dromt iedereen lekker bij elkaar, en tada, daar hebben we een superspreaders event. Ondertussen wordt dit vakkundig onder het tapijt geveegd, ondanks veel kuchende gelovigen van een bepaalde stroming.
Heel slim, met de horeca-maatregel slaat Rutte twee vliegen in één klap.
De studenten en de immigranten worden hierdoor tot de orde geroepen
Nee. Die verplaatsen zich hooguit naar nog minder geventileerde omgevingen. Averechts effect.
Mijn richtlijn wijst iedere ochtend naar boven.
*gniffel*
Na de corona-leuterkoek dooft Hugo ook als vanzelf uit.... maar hij heeft de foto's nog ... " weet je wel ..2020..." zucht .
De zondaars die zich niet aan De Regels houden, en dat zal vergolden worden. Lekker gereformeerd weer hoor, past perfect bij de Nederlandse volksaard.
Hel en verdoemenis, dit aardse leven is een (corona)test.
Minister Hugo de Schoenen kijkt bij de aftrap weer alsof hij straks in de coulissen nog even tolk Irma een veeg wil geven.
Misschien is ze een beetje stoffig.
Drugs?
Waarom geen bericht over Amerika?! Waar Trump heeft aangekondigd dat per Oktober dit jaar een vaccin uitgerold gaat worden? Niet dat ik in dat vaccin geloof maar als iedereen zo angstvallig naar een vaccin toe werkt is dit toch opmerkelijk?...
nypost.com/2020/09/07/trump-coronavir...
Dat is te optimistisch ingeschat van de oude baas.
We gaan het zien toch?
Maar dat was niet mijn punt meer om het niet vermelden hiervan.. en de belangen waarom geen berichtgeving want dan gaat iedereen zeiken om dat wondermiddel maar dat kan niet want ze zitten fistend in andere bedrijven die het gaan “ontwikkelen”
@All_Anonymous | 18-09-20 | 19:22: Dus ze zouden "2 potential candidates" hebben qua vaccins, maar noemen geen namen.
Zou dat alsnog om die van astrazeneca gaan die al ver in de testfase was?
Dat met die ontsteking in de onderrug moeten ze maar voor lief nemen dan. Heeft een andere farmaboer vast wel wat tegen.
Trump geloof zelf niet in vaccinaties.. heeft hij openlijk zelfs gepredikt jaren gelee..
Die anti Trump media gunnen hem de aankondiging van een vaccin niet. Ze willen dat nieuws van de microsoftpsychopaat.
Grote leiders verlos ons van onze angst en beperk ons nog meer voor ons eigen bestwil.
Geef ons ons dagelijkse krentenbrood, en leidt ons niet in verzoeking, vooral niet in de Kruidvat met het schepsnoep, aaaaammmmeeeennn!
@King of the Oneliner | 18-09-20 | 19:39:
Ik steeljatte daar in mijn jeugd wel eens van die framboosjes met die bolletjes aan de buitenkant...
Nee nee nee!
De eerste golf ging over (bijna) overvolle ic’s en veel sterfgevallen!!
Deze golf gaat over het aantal besmettingen! Dus geen 2de golf gvd!!
En was zelf je handen stuk rUTTE!
Niet eens besmettingen, maar postieve PCR testen.
@harry21 | 18-09-20 | 19:28: Ken je nagaan...
:-(
Zelfs dat obsessieve geleuter over handen wassen is al te veel.
Even debiel als die 1,5 meter - die ook nergens op gebaseerd is.
Het gaat echt helemaal nergens meer over. Het virus is nu veel beter en in een vroeger stadium te behandelen dan een half jaar geleden. Wat hier gaande is is totale waanzin. Om over die diagnostische PCR tests nog maar niet te spreken, het aantal vals-positieve tests staat in geen verhouding tot het werkelijke aantal besmettingen.
Willen jullie meer of minder migrantengemeenschappen?
(Schrödingers kat situatie ontstaat)
"OK, dan gaan we dat regelen, ijs en weder en rechtbank dienende.
En Pasen en Slachtfeest op één dag vallen"
Ik ben het helemaal eens met maatregelen op regiobasis. Gelukkig kom ik niet in andere regio's. Is niet te snappen.
Boomer alert; wij gingen vruhah om 21.00 naar de kroeg, en om 01.00 op zn kop naar huis, het kan dus wel.
De compagniesbar ging zelfs om 12:00 uur dicht.
De teut van Hugo de Schoenen , dat hou je echt niet langer dan uno minuut vol..
Kommetje WAT?
@Gazzerop | 18-09-20 | 19:19: En ook nog emoticon. Goed dat er permabans bestaan.
@spanarchist | 18-09-20 | 19:21: Ik heb niet zo'n haat op die dingen hoor.
Wel aan dat woord. Wat is dat "friet".
Klinkt als de roep van een hele irritante k*tvogel.
@Gazzerop | 18-09-20 | 19:19:
Patat
@Gazzerop | 18-09-20 | 19:23: Het blijft inderdaad raar dat er anno 2020 nog steeds mensen zijn die er zo naast kunnen zitten.
LOL
@Gazzerop | 18-09-20 | 19:23: Dat jij niet zo’n haat op die dingen hebt snapte ik al door je nick. Maar laten we stoppen met typen en alleen maar pullen bier posten. Wordt het duidelijker van, toch?
@Gazzerop | 18-09-20 | 19:19: Ach de purist. Lazer lekker op joh...
@Normpje | 18-09-20 | 19:32: Huh? Die mag je even uitleggen. Heb al het nodige aan misvattingen wb. mijn nick langs zien komen maar een link met emoji zie ik nie.
Een nee, zeker niet. Daar gaat het ook niet om. Maar ze zijn heel bruikbaar om een bepaalde emotie aan te geven waarmee je de zin postte. Dus knipoogje na een grappig bedoelde zin (die serieus leek); niets mis mee toch?
Hele kermis met die dingen: heb ik ook niets mee.
'Gefrituurde patattekes' (vlaams), of kortweg friet.
@niv01 | 18-09-20 | 19:34: Kijk, ik had bij die tegel dus al meteen een clown-emoji bij moeten zetten want zo serieus was ik (natuurlijk) niet.
Als de echte problemen op zijn ga ik me echt druk maken over hoe we het noemen.
Het komt er bij iedereen hetzelfde weer uit.
(weer een clown emoji nodig)
@Gazzerop | 18-09-20 | 19:23: een patat is een aardappel, friet is gefrituurde aardappel, het is allemaal niet zo moeilijk te begrijpen zou je zeggen.
Het is een frietpan en geen patatpan. Dus het is friet en geen patat.
Als het ergens moeilijk is om anderhalve meter afstand te bewaren is het wel in de kroeg.
Barman die de muziek net ietsjes te hard heeft gezet. Dronken gasten die over je schouder hangen en een heel verhaal in je oor lopen te blèren. Iedereen met zijn ongewassen handen katjang pinda's uit een glas eten en meteen weer dorst krijgen.
Hoe meer ik er aan denk, hoe meer ik het mis.
Goed voor het immuunsysteem, de horeca.
Nou ja, er zijn ook andere kroegen dan dit genre
Gewoon de app installeren en er voor zorgen dat je niet langer dan 14 minuten en 59 seconden te dicht bij iemand staat/zit, toch? Corrigeer me gerust als ik er naast zit.
Ok redactie, gooi de breek erin.
Doe ik wel;
www.hln.be/nieuws/binnenland/nieuwe-o...
Meer en meer vrijheden worden (onnodig!) ingeleverd...
Zijn de bangerikjes weer helemaal happy? *puke*
Waarom spreken die twee schrijftaal? Ik snap dat je het opleest maar de robot van bassie en adriaan praatte nog vloeiender.
Ja dat vraag ik mij dus ook iedere keer af.
Je weet toch wat je wilt vertellen, een spiekbriefje als leidraad moet genoeg zijn.
en toch zit die pinokio met 10 zetels extra , er klopt ergens iets niet o wacht de npo
De Alu hoedjes hadden bedacht dat Irma het allemaal niet eens was met Rutte, en daarom gestopt zou zijn.
Warempel! Daar is ze weer... wat nu dan, alu-volk? G5 heeft Irma’s hersenen te pakken??
Ze was gewoon een paar weekjes tussen de Bilderbergers en het complot volk raakt meteen van slag.
BenDeLier, dit is natuurlijk een op afstand bestuurbare cloon uit het laboratorium van Soros. Dat jij daar intrapt zeg.
Oh de religieuze bijeenkomsten mogen wel met meer dan 50. Goede uitzondering en effectief, want amsterdam nieuw west is bijvoorbeeld helemaal niet aan kop met corona. Hahahah. Wat een BS.
En dat arme verplegende personeel, al die sprinkhanen in die ziekenhuizen, dat arrogante tuig. Brr, waren er maar minder van.
Waanzin "uitzondering religieuze bijeenkomsten" die mogen wel met meer dan 50 man op elkaars bidmatjes liggen. Ze zijn echt gestoord.
Exact. Lekker weggemoffeld in bijzinnetjes.
Waarom? Ik zie t probleem niet . Laat ze doen ....
Ik hoorde het ook. Wat is de noodzaak daar in hemelsnaam (!) van???
@BenDeLier | 18-09-20 | 19:17:
Als ze niet naar het ziekenhuis zouden komen, dan zou je gelijk hebben.
Vind dit ook heel raar. Maar goed, krijgen zij het, blijven wij wel afstand van alle religieuzen houden?
Ja waarom zou Bergeijk toch zoveel besmettingen hebben.
Is toch logisch. De islamieten zijn goed georganiseerd en bereid om geweld te gebruiken voor dingen die zij belangrijk vinden. Wij zijn niet georganiseerd en geweld gebruiken is in strijd met de feministische mantra's die we allemaal zo'n vijftien a twintig jaar hebben mogen ondergaan in het onderwijs. Dat weet de overheid.
''Kwetsbare mensen'', we zijn allemaal kwetsbaar of heb ik dat nou mis?
Onderliggend lijden en ouderdom ben je extra kwetsbaar.
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 19:21: Vaasjes
Welke regels gelden er nu voor kroegentochten op de vrijdag en dinsdag
Zeg, hoe is het eigenlijk met die corona app?
Ik hoor daar helemaal niks meer over.
Is af zei Hugo met z'n clownsschoenen gisteren, maar of dat waar is?
De wet daarvoor moet nog door de Eerste Kamer afgestempeld worden, en daarna moet er een commissie ingesteld worden die gaat brainstormen over opties om de testcapaciteit de komende vijf jaar geleidelijk te vergroten naar 30.000 per dag.
Rutte die de ernst van de zaak uitlegt en vervolgens iedereen (ook de studenten pff.) bedankt voor hun inzet. En vervolgens mag Hugo Boss de negatieve maatregelen presenteren.
Hallo,
Dit komt door Floyd.
Bedankt Floyd.
Hoezo dat. Je bedoelt George Floyd neem ik aan.
Van Floyd and Harry?
Wel een gebarentolk maar waar blijft de ondertiteling voor alle Al Jazeera kijkers.
Oh, jij dacht dat Al Jazeera dit wereldnieuws niet uitzendt ?
Heey ... "hamsteren" is weer terug!
Daar heb je die kleuterjuf en meester van groep 3 weer. Wat een leuke leraar is het toch. Zo modern. Maar hij stopt niet met lullen.
Zie hem glunderen dan, die Hugo de Jonge.
Die ""coronacrisis"" kan hem niet lang genoeg duren.
Zit je in mijn hoofd? Haha voel hetzelfde.
Later zal ie zeggen ,.." in het heetst van de strijd sprak ik de natie toe" .... lol
Mark, snap nou toch eens dat zoiets heus wel één keer lukt, en misschien ook nog wel twee keer, maar geen tien keer of honderd keer. Dus zolang je blijft weigeren een realistische exit-strategie te formuleren, zullen steeds meer mensen afhaken.
Er is gewoon nog niet een exit strategie zolang er geen vaccin of medicijn is. Dan blijft het virus ronddwalen.
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 19:23: Erg genoeg ja. Gelukkig is er hoop. Rumour has it dat er zowel een vaccin als een werkend medicijn binnen 2 weken op de markt zijn.
Werkt ook tegen aids en ebola, dus als het ware 3 voor de prijs van 1, tada!
Verzoek aan alle verwarde ontken-wappies; ga lekker naar Trumpië emigreren. Dan wordt het voor alle normale mensen veiliger en stijgt het IQ in beide landen.
Ik ben een het kan me geen reedt meer schelen-wappie en ik maak zelf wel uit waar ik woon. U bent er ook zeker zo eentje die zijn buren erbij lapt. Brrrrr.
Heb je wel een punt. De IC-s liggen boordevol, mensen sterven als ratten en binnen een maand of 6 is de laatste Nederlander keidood.
Zo onnodig allemaal, ik moet er bijna van huilen en dan ben ik niet eens een emo-kid.
Ah, gelukkig. Irma is er weer.
Voelt vertrouwd inmiddels.
Kappe mé testu!
Precies! De beste manier om het aantal bekende besmettingen te laten dalen.
Altijd maar dat "was je handen stuk". Dat is toch niet handig.
Wat is het ook een sukkel die Rutte. En dan zijn collega zeep-oog ernaast die nu ook begint te brabbelen.
Zeep-oog je bedoelt die speed-freak?
Irma!
Irmaaaa !!!
Een falende overheid wordt weer zoals altijd afgewenteld op de burger.
Testen, testen, testen, beschermingsmiddelen, beschermingsmiddelen, beschermingsmiddelen, vaccin, vaccin, vaccin.
Overheid neem je verantwoordelijkheid!
Je zou denken dat het na zes maanden allemaal een beetje geregeld zou zijn. Maar nee.
Doe mij straks de samenvatting maar van dit stukje slecht theater. Ik begin vast met bier drinken, zodat ik zondagavond middernacht zeker weten dronken ben. *plop*
We gaan weer allemaal daud.
Trekt maar een nummertje die magere hein.
Er zijn helemaal geen schuurfeesten in de provincie. Sterke verhalen, niets van waar. Om eerlijk te zijn is hier gewoon helemaal niets te doen. Regen, mist en griep. Brommers kiek'n bestaat ook al niet meer want iedereen rijdt scooter wollah. Bleib zu Hause.
Idd. Niets te zien hier, blijf weg!
Ik heb slecht nieuws voor Mark: Ik heb schijt aan zijn coronamaatregelen. Ik ga gewoon lekker verder met mijn leven. En ik roep alle jongeren in NL op om hetzelfde te doen. Fuck meneer Hoek (105).
Heel verstandig. Ik doe met je mee.
Dat zijn er al twee.
Egoïsten.
Veel succes. Ga jij gewoon lekker doorfeesten in een gesloten kroeg.
Het is dat ik een hekel heb aan visite anders nodigde ik jullie allemaal uit om bij mij thuis een biertje te komen drinken. (Er mag gerookt worden in huis.)
Yep, count me in.
Dat corona-geneuzel komt me de strot uit.
@BenDeLier | 18-09-20 | 19:10: Rutte en de Jonge? U moet in angst blijven leven en wij weten ook niets maar rommelen door.
De R van reproductie zit weer in de maand.
Dacht ik ook. Volgende maand blijft ook de B van Bullshit in de maand. In januari verdwijnt de B pas.
Er is niets mis met reproductie. Ik doe dat dagelijks.
Rutte weet de climax wel uit te stellen. Daar hebben hoeren een hekel aan.
Waar blijft Doekele Terpstra, schone lucht moeten we hebben. Weg met die virus rondpompsystemen.
Wat ook niet helpt voor het gevoel voor urgentie is dat er zo weinig mensen in het ziekenhuis liggen, hij zegt het.
En dat is echt het enige wat ze willen, een gevoel van urgentie en angst, zodat ze weer de boel op slot kunnen. Pure demagogie en angstzaaierij
OT, ik las zojuist (in de Volkskrant nb) dat J.K. Rowling weer bedolven wordt onder de haat op twitter, naar aanleiding van een boek dat nog niet eens verschenen is. Een of ander progressief popduo uit Ierland heeft zelfs opgeroepen het boek te verbranden. De inclusitie rust nooit.
nu kunnen de uitgevers, filmmaatschappijen en universal pretparken laten zien dat ze deugen en alles van JK Rowling in de ban doen. Gaat natuurlijk niet gebeuren. Deugen is leuk maar moet natuurlijk niet ten koste gaan van miljarden.
Leuk gevonden, inclusitie.
@Ichneumonidae | 18-09-20 | 19:44: Is een vondst van GS, hoe graag ik er ook de credits voor zou krijgen.
Bleib zu Hause.
Als het gevoel voor urgentie terug moet, dan moet je Grapperhaus aan het woord laten. Die is nog veel geloofwaardiger dan Rutte.
Inderdaad. Zucht. Waar gaat dit over?
Afschaffen dat werken. Simpel.
Idd.
Kan toch niet zo zijn dat de mensheid na meer dan 2000 jaar beschaving nog steeds moet werken.
Als er maatregelen gepresenteerd worden waar ook een grote juridische consequentie aan kan hangen, moet Grapperhaus deze toch in principe presenteren? Dan wel in ieder geval beschikbaar zijn voor de vragen die van de pers komen.
Pak je popcorn mensen, de komediefilm begint!
Detail maar toch effe... Besmettingen = positief getesten.
Vanaf vanavond ook weer extra ritjes ziekenauto's met sirenes. Zoals vermeld in het grote Covid19 script.
En wie is die rouwbegeleidster achter hem?
Doet chips nootjes bier de techniek bij Rutte? Lekker synchroon
Tot 23:59 mag het café gewoon open. Nu ben ik geen viroloog, maar tussen 21:00 en 23:59 kan alle overdracht al plaatsvinden, het stukje van 0:00 tot laat zijn dezelfde mensen in dezelfde ruimte. Dat geeft weinig extra overdracht, dus het effect van deze maatregel is vrij klein.
Dat is een goed punt.
Ik denk dat het antwoord is dat ze hopen dat mensen ook al niet voor twaalven naar de kroeg gaan als ze weten dat ze eerder naar huis moeten. Maar voor hoeveel procent 1 uur dicht als drempel zien om te gaan, dat zal toch niet om veel mensen gaan.
@TheOtherWhiteMeat | 18-09-20 | 19:04: Of je krijgt Britse toestanden, meer mensen op hetzelfde tijdstip, die hard doorzuipen om op tijd straalbezopen te zijn.
Ze willen voorkomen dat mensen te dronken worden?
@Feynman | 18-09-20 | 19:05:
Dat laatste zal wel, eerder de kroeg in.
In de hoop dat men ome Henk en tante Sjaan dan nog niet zo dronken zijn dat ze gaan knuffelen?
@Watching the Wheels | 18-09-20 | 19:07:
Dronken worden is zo gebeurt...
Laat de kroeg tot 23:59 open en je krijgt Engelse toestanden...
Wanneer mensen het vroeger in hun kraag krijgen verspreidt het even snel vermoed ik. Hoor ook geen enkele onderbouwing waarom dit zou werken?
Dat wordt dan rond middernacht gezellig handhaven voor de politie (die heeft er nu al geen zin meer in), tig bezopen apen in het gareel gaan krijgen, haha.
Als met alle regelgeving die niet te handhaven is (door bv. personeelsgebrek) gaat ook dit alleen maar averechts werken.
Maakt trouwens geen moer uit, kroegen gingen ook niet op slot bij vorige griepjes.
@Jan, Leiden | 18-09-20 | 19:25:
Weten ze zelf ook niet hoor, ze doen maar wat. Deze keer met -% kennis...
@Ichneumonidae | 18-09-20 | 19:41: Tja, willen eerst het aantal griepdoden uit 2018 halen, zitten ze nog enkele duizenden vanaf.
@A333aan | 18-09-20 | 20:15: Juist, en dat is een lelijke tegenvaller. Nu al de hoax van de 21e eeuw.
Wel nuttig om het angstniveau in een samenleving te meten, maar ook daar ben ik wel uit. De overgrote meerderheid der mensen is te dom om te kakken, kunnen niet zelf nadenken en zoeken een leider/lijder.
Prima, ik vind het ergens allemaal ook wel weer erg geestig. Trek me er verder uiteraard geen moer van aan.
@Ichneumonidae | 18-09-20 | 20:50: Dat is het hele punt met jullie studentjes tegenwoordig. Nul verantwoordelijkheidsgevoel, nul respect, en full on egoïstisch. Nog niet klaar met de opvoeding. Samen komt niet voor in jullie "samenleving"
Ik zeg allle bosjes weg halen. Daar sterven heel veel mensen bij.
Next, daken weghalen, om al die mussen te redden
Rutte: Dat wij dit vrijdagavond doen betekent dat het allemaal wel heel heel erg is.
Het is ook heel erg wat er allemaal gebeurt. En dan heb ik het niet over die griep, maar dan heb ik het over al die zogenaamde coronamaatregelen die dit land te gronde richten, en het feit dat een meerderheid dit volkje dit allemaal voor zoete koek slikt.
@VanBukkem | 18-09-20 | 19:06: Nu nog effe de pest erbij, deze hebben ook geen groepslimiet ! Met dank aan.....
www.telegraaf.nl/nieuws/1644935024/ro...
Welkom bij de grote faalhazenshow.
Hugo toch niet spoorloos?
Hij laat een spoor van ellende achter zich. Die is zo weer gevonden.
Als hij naast z'n schoenen blijft lopen, vinden we hem niet.
Is dit een cafe gesprek of meer een koffietafel zoals bij een begrafenis.
Randstad hermetisch afsluiten aub. Groeten uit de Limburgse heuvels.
Bijstand vanuit Twente hier.
We hopen dat de migrantengemeenschappen het eerst dichtgedaan.
Nauwelijks een kwaad woord van Hugo en Mark hierover, daar branden die mietjes hun handen niet aan. Studenten en kroeglopers zijn de duivel.
Er lopen een paar studenten rond met een snotneus. BAM! Persconferentie!
Echt waar, dit gaat helemaal nergens over.
Ik erger me nou al en dan moeten we nog beginnen.
ik kijk niet. Het scheelt.
Typisch tokkie niveau: eerst feiten verdraaien en dan ineens roepen dat je het allemaal niet meer snapt.
Goh..
Het loopt in (stad) groningen anders aardig op qua besmettingen.
Op dvhn.nl vandaag een artikel met oa. interviews met studenten.
Tot stuitend aan toe: "Wij hebben al zolang niet kunnen feesten" (nee lul, met jou heel nederland behalve grapperwaus niet) of "ik hou me goed aan de regels, feest minder maar ja, dat stadsstrand hè (strookje zand langs een vijver wat ineens hot is en waar het hutjemutje gaat zitten met z'n allen).
Verder vooral "wij zijn zo goed bezig met alle regels". Ja lekker, daarom loopt het overal zo op.
Gooi al die studentenhonken maar mooi een periode dicht want van dit soort verantwoordelijkheidsgevoel zullen ze het daar niet moeten hebben.
@Gazzerop | 18-09-20 | 19:18:
Het loopt hier inderdaad lekker op qua besmettingen ja. So what, zou ik zeggen. Gebeurt ook met de griep ieder jaar, en daar doet ook niemand moeilijk over.
@Gazzerop | 18-09-20 | 19:18: Serieus, jij moet hulp gaan zoeken voor je levensangst. 't Wordt allemaal een beetje te sneu voor woorden wat jij hier aan het panikeren bent, manmanman.
Wat vindt je vrouw d'r van of is die al vertrokken na al je gejammer?
@VanBukkem | 18-09-20 | 19:29: Zolang het binnen die gemeenschap blijft boeit het inderdaad niet zoveel.
Als ze er maar verantwoordelijk mee omgaan en er rekening mee houden dat ze anderen niet besmetten.
Maar niet dat gejank van "we hebben al zolang niet ditdat gekund" want daarin zijn de snowflakes echt niet uniek.
@Ichneumonidae | 18-09-20 | 19:34: Sjezus man, snaartje geraakt? Zit jij ook met je witte hol op dat strand ofzo?
Doe ff normaal.
@Gazzerop | 18-09-20 | 20:21:
Gewoon voorlopig effe niet bij opa en oma op bezoek. Maar dat waren ze sowieso al niet van plan.
Bak een tegel.
Rare, medium of soewart?
@Gazzerop | 18-09-20 | 19:19:
Nuh ben al uren bezig om een tegel te bakken, maar dat vuur is een dingetje hoor.
REAGEER OOK