'Theo Hiddema verruilt Baudet voor Henk Otten'
Een breuk tussen de dierbare vrienden? Nope - nepnieuws van een BDS-blogger.
Met het risico dat dit topic te snel en te stevig wordt neergezet, moeten we toch ff melding maken van een op internet opgedoken roddel: volgens margeblogje Duimschroef.com gaat Theo Hiddema het Renaissanceschip verlaten, om zich aan te sluiten bij olietanker Otten. "Uit uiterst betrouwbare bron kan ik melden dat Theo Hiddema zeer waarschijnlijk afscheid neemt van zijn partijgenoot en partner in crime Thierry Baudet én Forum voor Democratie en waarschijnlijk verder gaat als fractievoorzitter van de aanstaande eenmansfractie van GO (Groep Otten) in de Tweede kamer", meldt auteur Wouter Louwerens, overigens zelf bepaald geen Forumfan. Als het waar zou zijn, wordt Groep Otten (GO) daarmee Groep Otten-Hiddema (GOH), en zou daarmee zowel in de Eerste als Tweede Kamer vertegenwoordigd zijn.
Maarrr... Hiddema ontkent alles
Het kan natuurlijk ook gewoon zijn dat Louwerens' wens voor het uiteenvallen van Forum de vader van zijn geblogde bewering laat zijn, en dat zijn "betrouwbare bron" zich enkel baseert op het feit dat Hiddema afgelopen weekend een biertje dronk met Henk Otten en Jeroen de Vries in Hiddema's favoriete tapastent Catala, waar bovenstaande foto van opdook. Want Hiddema laat aan Laurens Boven (BNR) weten dat hij er met die foto "ingeluisd is" door de Groep Otten. Wat op dit moment van het Duimschroefstukje dus nepnieuws maakt. Waarom rapen wij het dan op, vraagt u? Nou, enerzijds omdat het ene FvD Statenlid na de andere van het schip springt vanwege Baudets boreale twitterfalen, waar ook Hiddema zich onlangs zeer kritisch over uit liet. En anderzijds omdat Duimschroef een beetje Baudet Derangement Syndrome ademt: sommige mensen willen zo graag dat Forum kapot gaat, dat ze bereid zijn om hun eigen geloofwaardigheid op het spel te zetten om beweringen te doen die ze niet kunnen bewijzen.
Nou heeft u het nieuws van alle kanten, both sides, fair & balanced. Oordeel zelf!
UPDATE: Hahaha. Blogger gaat alle donaties terugstorten en z'n "uiterst betrouwbare bron" boos opbellen. We wachten op de bekende verklaring "Het had waar kunnen zijn."
Update: Wanneer zelfs Chris Aalberts betrouwbaarder is dan iemands "uiterst betrouwbare bron".
Gezellig aan de koffie hedenmorgen!
Social
Hiddema houdt in ieder geval niet van Baudets twitterfabriek
Baljeu maakt kiekje, kiekje naar Chris Aalberts, tweet gezien door Duimschroef?
Social
Reaguursels
InloggenHij kwam ze tegen en uit beleefdheid schoof hij aan. Hoop maar dat het zoiets was.
Ik vind juist dat Thierry af & toe uit de heup moet blijven schieten. Al dat voorgeprogrammeerde, dichtgebriefde! Gewoon je mening verkondigen, daar kunnen de media dan ook weer wat van vinden, kan GS nog eens een topicje van maken. Go Thierry!
Nee, hij moet eerst een dag op elke tweet broeden.
Kan hiddema niet zelf iets op richten ?
Gezien zijn leeftijd, denk ik, waarschijnlijk niet. Of wellicht nog een beetje.
Met wat viagra, lukt het vast nog wel.
@Peter Emile | 02-03-20 | 18:21:
Hij kan toch zo aanschuiven met Otten.
Ik luister altijd heel graag naar zijn relativerende betogen.
Lekker kort en begrijpelijk.
En die Otten is zo'n rare niet hoor..
Ik hoor niks meer van de geuite beschuldigingen.
Hoe zit dat?
...'absurde inperking van de maximum snelheid'...? Dit valt voor mij in de categorie 'ernstig lastig vallen van dierbare vriendinnen'... Ik zou zeggen: eindelijk weer eens wat gezond verstand in het regeringsbeleid, goed voor de mensen in het land! (hier de bralstem van erelid Wiegel bij denken)
Wellicht kun je eens uitleggen wat er gezond verstand is aan het terugbrengen van die snelheid? Zoals je in een ander topic al kon zien, kost het (Weer) 17mln om alle borden etc aan te passen. Dat gebeurt oa. met vrachtwagens, daar worden rijbanen voor afgesloten, ontstaan er files, enzovoort.
En dat alles voor een niet bestaande of op z'n minst totaal niet aangetoonde besparing op het millieu, er is geen enkel onafhankelijk onderzoek wat aantoont dat een dergelijke snelheidsverlaging ook maar enige significante invloed heeft.
Het is dom groenlinks denken. LAngzamer rijden is niet perse zuiniger of beter voor het millieu. Dat is een complex vraagstuk, met een bepaalde optimale snelheid, waarbij het geheel van auto, aandrijflijn, motor (Toerental/belasting), banden, wegdek, aerodynamica, een grote rol spelen.
Dus dat is verstandig denken? Beleid bepalen op ondoordachte kleuter-redenaties welke gestoeld zijn op autohaat, en wat als gevolg heeft dat je vooraf al een vaststaande (millieubelastende) investering moet doen, waarbij de kans groot is dat het a) niets oplevert of b) als het al iets oplevert, het breakeven punt héél ver in de toekomst ligt, als er al zoiets bestaat.
Er is niets verstandigs aan dit beleid. Het is domme makkelijke onderbuikpolitiek. Stemmetjes scoren voor Groenlinksers.
Het scheelt maar liefst 0,07% stikstof uitstoot.
@OmNietPresent | 02-03-20 | 18:10: Helaas, de natuurkunde gooit weer eens roet in het eten. De luchtweerstand is gelijk aan
F = 1/2 p v^2 A Cw
en neemt dus toe met het kwadraat van de snelheid. Snel rijden is dus wel degelijk milieubelastend. Remmen echter, is nog veel slechter. Pure energieverspilling. Wie om het milieu geeft knipt zijn remleidingen door.
@OmNietPresent | 02-03-20 | 18:10: Wat dacht u van het aantal verkeersslachtoffers, dat door het verlagen van de max. snelheid dramatisch zal gaan dalen?
Ik hoor erbij mentaliteit
Gerommel in de marge
Lid van forum worden nu
Hij schrijft nachtdingetjes (lees: verzint dingetjes terwijl hij dronken is) die bizar veel gelezen worden... en dat gaat hij vaker doen. (Tweet van 26 feb.).
Dus, zo’n malloot is het dus. Iemand met Ewout Klei en Chris Klomp als vrindjes. Dan weet je het wel.
www.twitter.com/Woutel/status/1232703...
En wat was dat idiote dronken nachtverzinsel: haat aan Baudet, Trump. Hoe voorspelbaar.
www.duimspijker.com/opinie/ophefmoe/
Nachtdingetjes, speciaal voor hen die 's ochtends niet aan de arbeid hoeven.
Het probleem is dat onrendabele meningenmeuk tegenwoordig te "monetizen" zijn door sociale media. Waar je vroeger gewoon je dronken bek moest houden omdat je overdag weer je werk goed moest doen, kunnen die figuren nu floreren door het hun toebehorende echo-kamertje vol te kotsen.
Otten is de visualisering van de stereotype volgevreten VVDer ala Vonhoff, Elias, Opstelten, van Baalen, Keizer, Broekers-Knol e.a.
Inderdaad. Met die corpulente, vleesgeworden regent gaat het nooit wat worden. Ongeveer het charisma van de stukken varken die dagelijks op zijn bord liggen. Haast niemand weet nou écht wie Otten is, wat hij belangrijk vindt en waar hij voor staat. De persoon blijft compleet niet hangen.
Otten vertoond steeds meer VVD trekjes. Dit is toch echt niveau Berbaar.
Na de volgende 2e kamer verkiezingen als Otten's "partijtje" 0 stemmen haalt zal hij zich met zijn 1e kamer fractie aansluiten bij de VVD.
Forum/Otten is tweede klas VVD zucht
Otten zit er enkel om CETA door de Eerste Kamer te loodsen, daarna krijgt hij van het Kartel een baantje uit de Carrousel.
@Abject | 02-03-20 | 13:43:
Een baantje uit de caroussel.
Als die vent zo doorgaat met vreten, moet dat straks een baantje om de aarde worden.
Otten heeft natuurlijk de uitstraling van een omhooggevallen putdeksel. Maar om hem nu van het niveau Berbaar te betichten? Nee, dát gaat te ver.
Ik denk dat dit soort fratsen de enige troef is die Henk Otten heeft om nog een beetje in de schijnwerpers proberen te komen. Maar voor de rest is het natuurlijk een volstrekt kansloze missie, Henk Otten zal bij na komende verkiezingen geruisloos en roemloos van het politieke toneel verdwijnen. Met een partij oprichten uit wraak en frustratie en dan vervolgens alleen maar het nieuws proberen te halen door wat te gaan zieken win je geen stemmen. Of is er iemand die weet waar die Otten voor staat met zijn partij?
Baudet en Otten = Sjaalman en Droogstoppel. In Rusland lijkt de huidige situatie onder Tsaar Vladimir Vladimirovich naadloos aan te sluiten op 1917, alsof ertussen (tussen 1917 en Putin's aantreden) niets gebeurd is. Zo kan je bij Nederland anno 2020 ook de twintigste eeuw laten wegvallen alsof daarin niets gebeurd is. Al het gedoe over deugen is typisch negentiende eeuws en ook een a-culturele geldteller als Henk Otten past perfect in die 19e eeuwse setting. Partijen als GroenLinks en D66 zijn typisch twintigste-eeuws en horen de doodsklok over de 20e eeuw (waartoe zij 100% behoren) over zich luiden. Vandaar hun hysterische afkeer van Thierry Baudet, de Multatuli van de 21e eeuw.
Niets aan de hand mensen! Gewoon doorlopen.
Baudet heeft een plekje verdiend op de boulevard der altijd schuldigen. Ik stel voor tussen Putin en Trump, een afspiegeling van de geografische positie.
By the way, hoe lang is het nu alweer geleden dat GeenPeil de 2e-kamerverkiezingen afsloot met 0,05% van de stemmen?
Goeie vergelijking. 2 staatshoofden en een oppositiepartijleider. Gelukkig heb je meer verstand van... ja wat eigenlijk? Wraak? Trollen?
Nee, drie schuldigen. En geografie. Wel opletten hè.
Henk Otten is als een puist op je reet. Kan op een bepaald moment enorm jeuken maar een paar weken later ben je zijn bestaan alweer vergeten.
Nou, ik stem nog liever op een vrolijk rechtse lullo van de vvd dan op zn grafkop als Otten en co
Otten is een schoolvoorbeeld VVD-er.
Kies dan een goede SGP-er.
@frickY | 02-03-20 | 11:59:
Hij doet me een beetje denken aan Ton Elias.
Een figuur waarvan alleen maar de decadente dikkigheid blijft hangen en de complete verdere persoon verloren gaat. Geen charisma. Niks.
Ook in Nederland deinst de Deeep State nergens voor terug. We hebben hier ook iemans als Donald Trump nodig om de rottende en stinkende Augiasstal van de elite op te ruimen.
Et tu, Geenstijl?!
Voorts ben ik van mening dat de heer Baudet koste wat het kost voor de Nederlandse politiek behouden dient te blijven. Hij is de ideale kapstok voor al die andere inhoudsloze politici om hun eigen nonvaleur aan op te hangen.
Puur voor de woordwaarde: de perfecte kafvanhetkorenkatalysator.
Voor Hiddema is de politiek toch meer een bijzaak, een geintje, hij deed het meer omdat hij Baudet wel een aardige enthousiaste jongen vond. Maar als echt politicus zie ik hem niet. Meer een beetje voor de jeu en het vertier, dat wel, hij is altijd wel in voor een kwinkslag en wat verbaal entertainment.
Gelukkig geen echt politicus dus een zeer welkome, erudiete verademing tussen al het konkelende, soundbites stamelende, taxpoet vretende kliekje regenteske blaaskaakjes. Niet dat Hiddema voor een ommezwaai in de TK gaat zorgen, daarvoor kleeft het pluche te hard en heeft het circus inmiddels goed geleerd hoe de hazen werkelijk lopen.
Dat dit een hoax was leek me wel duidelijk, dat linkse Baudet derangement syndrome (ook maar eens een wikipagina aanmaken? en.wikipedia.org/wiki/Trump_derangeme... ) neemt bij de MNS gevaarlijke vormen aan, de Brusselse media (Trouw/NRC/Volkskrant) braken er dagelijks vele moralistische Godwins over uit. Maar die redelijk massale Eerste-Kamer-overlopers lijken mij wel héél opportunistisch. Bij Forum hebben ze een serieuze kans om de verkiezingen te overleven, bij GO is hun kans nul comma nul, want Henk is een charisma-loze lul. Blijft maar een reden tot overlopen over, en dat heet omkopen. En waarom zou je daar geld/prestigebaantjes voor willen opofferen? CETA natuurlijk! Het Kartel, Brussel, het lobby-circuit hebben er veel bij te verliezen als Forum in staat is CETA in de Eerste Kamer af te schieten. Daarom zou Geenstijl deze onbeantwoorde vraag nog eens mogen herhalen aan Henk.: www.geenstijl.nl/5150236/het-eerste-s...
De belangrijkste vraag van dit hele topic, me dunkt.
Komt er nou niemand op het idee dat de verklaring van Hiddema past bij de foto? Hij heeft zijn jas aan. Normaliter ga je niet met een jas aan zitten te borrelen of tapas te eten. Bij het weggaan even aangeschoven en stiekem fotootje gemaakt, lutsers.
Plus, waarom zou Hiddema niet mogen eten met Otten. Tijdens de Otten-exit heeft hij meermalen laten weten de man te mogen ondanks de issues, dat ze jaren bijna dagelijks met elkaar hebben opgetrokken, dus zou helemaal niet gek zijn in mijn ogen als ze elkaar zo af en toe nog zien.
@TheOtherWhiteMeat | 02-03-20 | 11:04:
Normaal blijven omgaan met mensen met wie je een (klein) meningsverschil hebt is in Linkse Kringen nu eenmaal onbestaanbaar. Vandaar deze hersenkronkel gecombineerd met het wensdenken dat FvD uit elkaar moet vallen.
Van Otten hoor je na maart 2021 helemaal niets meer.
Zo is 't. De opgeblazen kwal gaat ploffen.
Nog wel even een paar jaar uitkering trekken die plofkip!
@suscrofa | 02-03-20 | 11:04: Het is wel een intrigant hoor die Otten, en onze Chris Aalberts blijft het maar voeden en alle media trappen erin. Hopelijk niet Hiddema ..
@Realist-1 | 02-03-20 | 11:11:
Waar Baudet bewuster moet omgaan met socialmedia, mag Hiddema zich in het maatschappelijke verkeer wat gedecideerder opstellen naar afvalligen/profiteurs. Daar mag Thierry gerust wat van zeggen vind ik. We maken allemaal fouten. Een leerproces.
Maar dan is CETA er wel doorheen, met dank aan Otten en andere met geld overtuigde ex-FvDers. Weer een verdrag die het onmogelijk zal maken om landelijke wetten uit te schrijven en/of te handhaven. Natuurlijk zullen er nog vele volgen voor de verkiezingen volgend jaar Maart. Over paar maanden maakt het niks meer uit wie er landelijk achter de knoppen zit. Das vierte Reich is dan een feit onder mutti 'stasi' Merkel.
@Realist-1 | 02-03-20 | 11:11: "Onze" chris aalbers? Misschien is hij van jou, maar absoluut niet van mij.
U bent toch hopelijk niets ernstigs van plan?
@squadra | 02-03-20 | 18:33:
Uiteraard niet.
In de spiegelende ruit zou de fotomaker nog te herleiden kunnen zijn. Enfin, op naar de Tapasbar Can Terra op Ibiza, nog wel even een stukje varen.
Zin in wijn en mosselen nu. Dat wel.
2 maart kikker in je baard. #goh
Ik heb uit een betrouwbare bron gehoord dat Baudet overstapt naar de SGP. Bron:
storage.pubble.nl/9ed0159c/content/li...
Krijg ik nu ook een eigen artikel op GeenStijl, aangezien blijkbaar 1 ongefundeerd twitter bericht van een nobody genoeg is?
Dit nieuws zal een mokerslag zijn voor Jesse Klaver want Thierry Baudet had hem toegezegd dat hij zich verkiesbaar zou stellen voor Groenlinks.
www.rtlnieuws.nl/sites/default/files/...
tegelizr.nl/tegeltje/2-maart-kikker-i...
Zo af en toe krijg je echt de indruk dat Thierrie Boreaal zich voornamelijk richt op z.g. intellectueel rechtsch en werkvollek meer tot het Wilders electoraat rekent.
Hiddema heeft (helaas) niet het eeuwige leven.
Als hij zou wegvallen is er niemand met voldoende statuur binnen Forum om Baudet bij de les te houden.
U onderschat onze Belle.
Ehm u vergeet de heer Cliteur.
@Cable | 02-03-20 | 10:59: En Joost Eerdmans ??
Tja, genoeg kwaliteit binnen het FvD. Zie hierboven. ^
Naast alle eerder genoemde stormankers: je kunt veel vinden van Thierry, maar dom is hij niet. Hij weet ook dat hij de grenzen verkent maar kleurt aan het eind van de dag altijd netjes binnen de lijntjes. Ondanks alle publicitaire stofwolken is er nog niets mis gegaan.
Hiddema en de kiezer zullen daar gek wezen. Groepje Otten wordt na de verkiezingen in het gunstigste geval een eenmansfractie, danwel (waarschijnlijker, beter, fingers-crossed) houdt het volledig op te bestaan en schuift Otten aan bij ZIJN partij, de vvd. Fakenews en wishful thinking van een onbetekenend bloggertje cq stokertje.
Wat ben ik blij dat ik overal ongestoord kan zuipen, zonder dat er een idioot met een telefoontje in m'n nek staat te hijgen.
Haha, u is geen hoge boom ?
@sprietatoom | 02-03-20 | 10:58:
Nou nee, ik ben doorgaans geen nieuws.
Als je zo langs deze lui zit te eten zou je toch even de microfoon aanzetten op je mobiel en hem op tafel leggen.
Hiddema dus op heterdaad betrapt. Hij probeert zich er uit te kletsen, maar heel overtuigend is dat niet.
Ben je weer aan het genieten van je mini pauzes......... man man man, wat braak je er weer een hoop tegels uit..... maar je zegt nooit wat!
@Fatwabuster | 02-03-20 | 10:55: Ik was vandaag erg inhoudelijk, maar jij waardeert dat niet. Jammer, paarlen voor de zwijnen.
Ik geloof Hiddema. Altijd.
Betrapt op wat dan? Suggestie is dat hij over wil stappen, hij ontkent nogal scherp. Wat is er dan te overtuigen. Alsof hij dat dan trouwens en plein public in een tapaszaak zou doen dan. Met hoeveel wensdenken wordt jij wakker 's morgens.
Kuif, ouwe VVD'er. De wens is de vader van de gedachte? Wel beetje zielig toch? Je weet dat die VVD club van je gehalveerd (misschien wel nog minder) gaat worden. Toch triest dat je dan maar de wens van sores bij anderen gaat staan toejuichen toch?
Haha, gelukkig is er bijna geen hond meer over die jou serieus neemt anders zou je bijna kwaad worden, jammer dus maar leuk geprobeerd.
Laten we het eens hebben over die 19 en 70 miljoen die jou incompetente partij als lid van het kartel in het putje gaat gooien, dat zijn namelijk geen roddels.
@huistuin&keukenvrouw | 02-03-20 | 13:36: Dat ligt genuanceerder, mevrouw.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-03-20 | 13:51: Schei uit. Wanbeleid. Dun in de broek om daadkrachtig te zijn, alleen om het kabinet uit te zitten... Goede basis Kuif. Met deze opmerkingen pas je wel perfect bij de VVD trouwens.
Ja hallo en het Corona virus dan? is dit het
Baudet verprutst het met zijn gezever over moderne kunst en architectuur terwijl het IND een echte teringbende is, de migranten weer rammelen aan de poorten van de EU, de EU evenveel is opgeschoten als het IND en Europa op het spel staat.
Fuck deze achterlijkheid. Ik hoop dat Otten er wat van kan bakken.
Dit. Baudet heeft het idee gekregen dat hij een soort leider van de nieuwe Renaissance is.
Hij tikt taboe onderwerpen aan en daar wordt altijd krampachtig op gereageerd, maar wil je de consequenties van massa immigratie bij het brede publiek kenbaar maken, dan moet je maar weinig onderwerpen schuwen.
Kunst en architectuur? Ik denk eerder aan beweringen die naar racisme neigen.
@Diotima | 02-03-20 | 10:58: "Moderne" kunt en architectuur walgelijk vinden is ook racisme?
Interessant joh.
@Libertariër91 | 02-03-20 | 11:01:
Volgens dit soort linkse lui is iedereen die niet hetzelfde denkt als dat zij doen een racist of fascist.
Hoop eigenlijk op een nieuwe rechtse partij in NL. Baudet is nietszeggend, en Wilders heeft geen oplossingen behalve heel hard minder en Nexit roepen. Lol.
Ook bij een nieuwe rechtse partij zullen de MSM zeggen dat de leider nietszeggend is en geen oplossingen heeft, en ook dan zal jij de MSM opnieuw braaf nablaten.
De beïnvloeding van de MSM spat van je antwoord af....
@spanarchist | 02-03-20 | 10:51: Goed verhaal man. Fijn ook dat ik meteen een schaap ben omdat ik niet hosanna roep bij de nieuwe rechtse leider. LOL, en dan links betichten van bekrompenheid en oogkleppen ophebben.
@LewsTherinTelamon | 02-03-20 | 10:54: Hij heeft natuurlijk gewoon een punt. Alleen je gedraagt als een Jetten. Als iemand jou de waarheid zegt en het bevalt je niet, ga je janken dat alle rechtsdenkers bekrompen zijn. Blijkbaar ben je veel meer links dan je denkt kameraad.
@LewsTherinTelamon | 02-03-20 | 10:54: En nog te dom ook om het zelf door te hebben. Nee hoor, je blaat heel kritisch precies de MSM na. Een groot zelfstandig denker.
Hoe meer versplintering op rechts, hoe sterker links. Of dat waar is weet ik niet, maar ik zie het zo.
@Zeiss | 02-03-20 | 10:55: De waarheid nog wel, toe maar.
@LewsTherinTelamon | 02-03-20 | 11:04: Een sterke inhoudelijke reactie. Gelukkig dat jij wel weet wat de waarheid is, namelijk wat de VK, de NRC, de Vara en de Nos jou dagelijks vertellen.
Lang leve de Boreale Partij!
Leuk dat getouwtrek, maar ik mag toch hopen dat we eens een rechtse samenwerking (VVD, CDA, PVV, FvD, e.a.) gaan realiseren...
Ik denk dat je precies de coalitie na 2021 beschrijft.
Ik zit meer te wachten op dergelijke berichtgeving over de VVD.
There is no such publicity as bad publicity. Na een uurtje storm in een glas Twitter-water worden alle potentiele FVD-kiezers bevestigt in hun indruk dat Hiddema zo een stabiele aardige man is. Win/win.
Otten is van het kaliber Krol: 2ehands auto verkopers (used cars!) die ik nog niet mijn gebruikt wc papier zou toevertrouwen...
Dit dus. Ik snap niet dat niet iedereen dit in 1 oogopslag ziet.
De Nederlandse Swiss Toni. www.youtube.com/watch?v=iBw-aEixWuo
Heb altijd al gezegd dat Otten de drijvende kracht was achter het FvD en Thierry de verpakking.
Hiddema is dat rechtse gezever en geheul volgens mij gewoon zat en heeft als realist donders goed door dat een Nexit catastrofale gevolgen zou hebben.
En Otten is uiteraard veel meer realist en oplossingsgericht dan Thierry.
Ik zou zeggen, gewoon doen Hiddema!
Hoi Henk!
dat een Nexit catastrofale gevolgen zou hebben? Nee nu gaat het lekker.
@Plat-forum | 02-03-20 | 10:43: het gaat inderdaad best wel goed in Nederland. Helaas realiseren heel veel mensen dat niet.
@Maya de Blij | 02-03-20 | 10:47:-
We hebben toch goe-hoed!
Je bep toch je natje en je droogjuhh!
@Maya de Blij | 02-03-20 | 10:47: Nederland is heel welvarend. En goed georganiseerd. Dat valt vooral op als je vaak in het buitenland zit en kunt vergelijken met andere landen.
@Maya de Blij | 02-03-20 | 10:47: Of u leeft in een andere wereld waar het wel goed gaat en er zit een gat in de scheiding tussen onze werelden waardoor ik uw reaguursels kan lezen.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-03-20 | 10:51: Precies.
kijk naar de infrastructuur in bv België of de UK.
Of de waterkwaliteit in Frankrijk.
Nederlanders willen het niet zien, totdat het te laat is.
Maar ja, ze blijven liever op de zolderkamer he, oneliners deponeren.
@hoejeheette | 02-03-20 | 10:55: wellicht beiden, wie weet?
@Kuifje-naar-Brussel | 02-03-20 | 10:51: Het is wel in je te bewonderen dat je alles nog zo zonnig inziet vanaf je balkonnetje op Rotterdam-Zuid.
Ghegheghe...
Blijf dan gewoon VVD stemmen want GO/Otten is niets anders dan een VVD-er in schaapskleren. Enige waar hij in geintereseerd is zijn lagere lasten(Terecht overigens), maar laten we nu niet doen alsof het meer om het lijf heeft en voorstander is van fundamentele veranderingen.. Zie onder andere stikstofwet en CETA.
Anders lees je het artikel nog een keer. Vooral de reactie van Hiddema....
En waarom is een Nexit catastrofaal? Ik hoor dat vaker maar zie er nooit de feiten bij.
@2voor12 | 02-03-20 | 11:02: Nederland handelsland, kleine economie tov globaal.
Onderdeel van een sterker geheel, om maar iets te noemen.
Een nexit catastrofaal?! Niets doen is juist catastrofaal. Nederland in de EU is als een huis met een kapotte luchtdoorlatende voor- en achterdeur. Zuid Europese landen zijn de hal en het hok. Binnen zitten de Nederlanders nog vrolijk in de warmte. Maar de thermostaat moet steeds harder worden aangeslingerd om het huis warm te houden. Een nexit is alsof je het huis een tijdje koud moet maken om de deuren er helemaal uit te halen en er nieuwe in te zetten. Maar als je het doet begin je op lange termijn weer te besparen en zitten er niet opeens allemaal afrikanen bij je op de bank die wel erg lang op visite blijven.
@Middensteun | 02-03-20 | 11:10: leuke vergelijking, helaas onjuist.
Of dacht je dat Nederland zijn grenzen weer dicht kan gooien na een Nexit?
Dream on.
Het enige realistsche wat Otten gedaan heeft is die 50.000 euro terugstorten voordat de rechtszaak tegen die oplichter begon, toch jammer dat ze toen niet meer door gegaan zijn met die rechtszaak
Men is FvD gaan stemmen in de hoop nu wel gehoord en macht te krijgen.
Het tegendeel is waar Baudet wordt mede door zijn gedrag ook genegeerd.
Wilders wordt genegeerd en als ik dan moet kiezen tussen die twee dan kies ik toch weer voor Wilders al is het alleen maar omdat ik een zwak heb voor Bosma.
Alles niet kartel wordt stelselmatig genegeerd, kijk maar naar de sp aan de linkerkant...
Theo Hiddema heeft deze roddel ondertussen al lang en breed naar 'het land der fabelen' verwezen aldus Frits Wester, iemand van BNR en nog enkelen. Blijkt dus fakenews clickbait van een fantaserende Joop'ling te zijn, en dit keer niet Chris Aalberts. Een bron is geen bron zeggen ze wel eens in de journalistiek meen ik gehoord te hebben.
Maar laten we even doorfantaseren. Ik heb FVD gestemd en in het bijzonder op Theo Hiddema dus dat zou mij in een lastig parket brengen. Hiddema vind ik top, Groep Otten kut met peren (vvd-light) en de standpunten van FVD onderschrijf ik volledig, ik zou als kiezer niet overstappen naar GO. Het enige 'zwakke' aan FVD vind ik het twitter gedrag van de voorman en ben het daarin eens met Hiddema, Baudet bezint eer ge begint met twitteren.
Iemand op twitter had naar aanleiding van dit gerucht een scenario geschetst dat Hiddema dan naar de eerste kamer zou gaan voor GO, en doordat de nummer drie van FVD Susan Teunissen (ook naar GO) haar zetel niet inneemt zou Otten die zetel als vierde op de lijst dan krijgen en zodoende GO in de tweede kamer met één gestolen FVD zetel vertegenwoordigen... Als dat het plan is van Otten dan moet ik toegeven dat hij slim aan het schaken is tegen een Baudet die op het verkeerde bord met damstenen aan het klooien is.
Maar we schijnen nog een jaar te hebben tot de volgende verkiezingen en misschien dat rechtse politieke partijen net als rechtse media elkaar kannibaliseren en saboteren waarna het gros van de kiezers weer in de leugens van de 'middenpartijen' of beter gezegd 'het partijkartel' trapt.
@Fatwabuster | 02-03-20 | 10:44: Speedticket?
Het gaat niet om het twitteren zelf, het gaat om Baudet die af en toe volledig van de grond los komt. Die jongen doet zo onnodig en nietszeggend elitair-intellectueel dat het gewoon genant is, met z'n vleugel, z'n lavendel en z'n onnodig lange, wetenschappelijke uitwijdingen waar niemand wijzer van wordt.
Waarom zou een politicus niet mogen Twitteren? We leven in een vrij land en iedereen moet kunnen zeggen wat hij wil, ook al zijn het stommiteiten.
Je beoordeelt politici ook op Twitter gedrag en als hij stommiteiten twitterd dan weet je dat in ieder geval.
Trump doet niet anders.
@Mr.Crowley | 02-03-20 | 11:03: natuurlijk mag hij wat twitteren, alleen wat hij twittert dat is het probleem
De wens is de vader van de gedachte.
Het zou de doodsteek voor FvD zijn, en waarschijnlijk ook voor GO, en Hiddema weet dat natuurlijk ook.
Het past wel in het plaatje dat FvD hoe dan ook kapot moet worden gemaakt. Kom met zo´n onzin-verhaal, en hopen dat er bij de kiezer iets blijft hangen van LPF-toestanden en onrust bij de FvD, zodat ze straks toch weer op één van de traditionele machtspartijen zullen stemmen, want wel zo veilig.
Wat had die Otten eigenlijk te zoeken bij Buitenhof? Her Kartel laat zich wel erg makkelijk in de kaarten kijken. Doe anders een NPO spelprogramma: Wie vermoordt Baudet?
Lul verhaal.......... Next!
Als dit zou gaan gebeuren verliest iedereen. Hiddema en Baudet zijn samen een geweldig duo. Enerzijds de 'jonge Baudet' die lekker van zich laat horen en ernaast de 'wijze man' die hetzelfde verhaal op een wat rustigere manier neerzet. Maar wel keihard in de roos. Als Otten en Hiddema samen het gezicht van een partij zouden worden, dan wordt het helemaal niets. De dynamiek tussen Hiddema en Baudet is juist zo mooi.
Het zijn net Laurel en Hardy.
youtu.be/b3nEqD6fgCg
Die Otten heeft het gewoon niet, zou er geen 2dehands auto van kopen omdat je weet dat er zaagsel in de motor zit.
Haha inderdaad. Ik ga ook superhard lachen als hij bij de volgende verkiezingen historisch weinig stemmen haalt. Ik denk letterlijk 1500 stemmen. 0 charisma. Een heel saai verhaal over ondernemers en economie. Een zuur verhaal over hoe Baudet is geradicaliseerd. Dat is het!
@Middensteun | 02-03-20 | 10:54: Een realist dus.
Links is niet gewend dat mensen gewoon praten met andere mensen die niet dezelfde mening zijn toegedaan. Want mensen met een andere mening zijn fascisten en daar praat je niet mee.
Daarom gaan ze er direct van uit dat als deze twee mannen bij elkaar zitten het wel MOET zijn dat Hiddema overloopt.
Het duo B en H doet gekunsteld aan. Ik vermoed dat deze oude vos helemaal genoeg heeft van de politiek. Rustig wat Kamerdebatten voeren en bijwonen is iets anders dan brandjes blussen, stompzinnige vragen beantwoorden van het journaille en een emmer drek over je heen krijgen.
Laten we hopen dat Hiddema na afloop zijn portemonnee heeft gecontroleerd, Otten heeft nogal de gewoonte om geld te pakken waarvan hij meent dat ie er recht op heeft.
Ik ben een FVD stemmer en blijf dat doen maar Geen Stijl heeft wel een punt. Dit gerucht gaat rond, maar waarom komt er NIEMAND op het heldere idee om het Theo Hiddema zelf een te vragen, ook Geen Stijl steekt daar geen energie in.!! Aan de andere kant blijft het akelig stil aan de kant van Hiddema. ?? Dus vrees waar rook is, is vuur. Nou heeft Baudet toch niet zoveel aan Hiddema, omdat deze hooguit twee keer per jaar de kamer bezoekt !!
Hiddema heeft ontkent
Baudet schijnt gezien te zijn met Sigrid Kaag.
Die heeft een Palestijnse en dus een islamitische partner, Baudet mag wel oppassen...
@eerstneukendanpraten | 02-03-20 | 10:40:
Uw naam is inzake mw. Kaag hoogstwaarschijnlijk de juiste volgorde.
"Maak kennis met het niveau van Groep Otten" aldus Hiddema.
Dat zegt toch alles? dan is discussie hierover toch niet meer nodig?
Hiddema zet Otten weg als laag allooi, dan kan hij toch nooit meer overstappen daar naar toe?
Zelfde als Verstappen die Ferrari (naar het zich laat aanzien terecht)beschuldigde van valsspelen, dan gooi je die deur toch ook dicht?
Iedereen onderschat die dikke Otte maar waarom zegt Hiddema nu niets ?? Dan is het gerucht meteen en direct weg en de wereld uit, maar dat doet hij ook niet. waarom dan niet ?
@Realist-1 | 02-03-20 | 10:36: Lees het artikel!!!!! Hiddemeister zegt toch dat het onzin is
Baudet overschat én overschreeuwt zichzelf en denkt dat hij dat ongestraft kan doen. Maar na de zoveelste misser is het electoraat het zat en stemt weer op het kartel. En dat was natuurlijk niet de bedoeling want daar is het FvD niet voor opgericht.
Ik stel voor Baudet naar Elba verbannen, beetje in zn blote reedt naast het zwembad een filosoof imiteren, en Nanninga de nieuwe lijsttrekker. Dan wordt het wat. Met deze kwezel aan het roer wordt het alleen maar minder.
Hij is welkom hoor. Zou er graag een uurtje mee willen praten.
@Nuchternederland | 02-03-20 | 10:32: Uw familie heeft sinds 1814 een vakantiewoning op Elba?
GOH, LOL.
GOH ...
Is dit nu wat men noemt ‘stemmingmakerij’ ?
Wijs besluit van Hiddema.
"Ik ben er gewoon ingeluisd. Maak kennis met het niveau van GO"
Wijze woorden van Hiddema.
Zou een goede stap zijn. Allan B'stard gaat roemloos ten onder als kapitein van de Renaissance modderschuit.
Het wordt tijd ook.... Thierry B is de dorpsidioot-op-Twitter... De Hiddemeister zegt terecht dat het kut is dat Baudet niet nadenkt voordat ie Twittert...
Er word gepraat over een mogelijke terugkeer van Otte.
twitter.com/OmroepON/status/123440936...
Gaat niet gebeuren, ik wed er een glas wijn van 14 gulden en 13 cent (!!!) op.
Ze hebben Hiddema in de val gelokt met een gratis glas wijn.
Ze hadden beter voor uilezeik kunnen kiezen.
Niet zeuren Belg er wordt een duidelijk voorbehoud bij het verhaal geplaatst.
Hier wordt tenminste de andere kant ook belicht, namelijk, niet geheel onbelangrijk, die van Hiddema zelf. Die overduidelijk dus afstand neemt van groep Otten.
Ahaha, jij wint de Calimero van vandaag.
Overal was je weggejorist, maar hier blijft je onnozele kritiek gewoon staan. Zelfs als buutnlander. Zelfs als niet betalende buutnlander. Wenst gij nog peulen?
@Normpje | 02-03-20 | 10:56: Hahaha ik betaal al 25 jaar jouw bijstandsuitkering
@bart de Vlaming | 02-03-20 | 11:02: ik dank je daarvoor. Toch zeg ik; doe gewoon ook hier een duit in het zakje. Maskeert een beetje je lawaai.
Baudet zonder Hiddema is als Laurel zonder Hardy.
We missen een Trump.
maar ik ben bang dat zo iemand hier nooit de top zal halen.
Gaat niet gebeuren, Otten heeft geen schijn van kans bij de verkiezingen. En als het inderdaad niet waar blijkt te zijn dan is dit bericht er bewijs van dat Otten zo betrouwbaar en integer is als hij eruit ziet.
Echte VVD ert
en Hup Annabel stapt eens over
Welnee, Hiddema stopt eerder dan dat ie in dat andere volgegeten clubje gaat zitten.
Baudet is aangeschoten wild de ratten verlaten het schip. (en Baudet spoort niet ik herhaal het nog maar eens)
Wouter, doe niet zo flauw.
Ach ja, politici.
Mag toch hopen dat Hiddema wel wat ervaring heeft qua omgang met geboefte.
Ah, weer versplintering op rechts. Precies wat we nodig hebben. En dan vooral vanwege dat voortdurende geflirt met gure types en gure ideeën.
Meneer Otten voegt helemaal niets toe aan het huidige politieke spectrum.
Het boreale Latijnse enthousiasme van Baudet vind ik een pluspunt.
Laat hem maar mooie speeches geven die veel mensen niet begrijpen, zolang hij ook de klare taal daarnaast blijft spreken die Nederland wel begrijpt..
Waarom mag een politicus niet eloquent zijn?
Helemaal mee eens. Liever wat Latijn dan de bakken meel bij de rest in de mond.
Het is aanstellerig taalgebruik.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-03-20 | 10:38: Ach, de een gebruikt de Nederlandse taal in al haar finesses, de ander praat veel maar zegt weinig en lacht alle kritiek weg. Verschil moet er zijn.
@Nuchternederland | 02-03-20 | 10:40: Potjeslatijn is toch geen goed Nederlands?
verrader
Dit waarschijnlijk een smerige wanhoopspoging van de nietszeggende Henk Otten om toch maar weer in het nieuws te komen en het FvD nog meer te beschadigen dan de nietszeggende Henk Otten al had gedaan.
Die 6,50 voor de rode wijn, is dat per glas?
edit: aha, het is een drankje op basis van rode wijn en bitter lemon, verfrissend op een bloedhete zomerdag!
Afzetters dat zijn het. Een mosselen 'musclos' noemen om zo een paar euro op de prijs te kunnen doen is ook goedkoop.
Ja, we zijn namelijk niet allemaal arme sloebers. En de winst op zo'n glas van €6.50 is voor alle schakels van de keten een heel stuk minder dan bij dat slootwater wat jij staat weg te tikken a €2,50 per glas.
@keestelpro | 02-03-20 | 10:26:
Het is een tapastent, aan de fout op dat bord te zien wellicht zelfs authentiek gerund. Die noemen mosselen "musclos" raar he?
Voor u horecauitbaters die een premium wijn aanbieden voor 6.50 per glas afzetters noemt zou u eerst eens met eentje moeten gaan praten. Vraag eens hoe ze aan die prijs komen en hoeveel ze er van oevrhouden.
@elfenstein | 02-03-20 | 10:36:
Este sitio web a veces usa cinismo.
Nee, per krat.
Niet dat het wat bijdraagt aan de discussie maar tinto de verano is het equivalent van Sangria. Is wat minder zoet en wordt gemaakt met spuitwater. Komt uit de streek van Valencia. Daar spreken ze ook van musclos ipv mejillones. Graag gedaan.
Wouter Louwerens serieus nemen in een bericht over FvD is hetzelfde als een neutrale observatie over het spel van Ajax verwachten van Sjaak Swart.
Verstand zit er in ruime mate bij Hiddema, dus logisch is die overstap zeker.
En is het ook logisch als er geen sprake blijkt van een overstap?
Baudet had de ruzie met Otten nooit op de spits moeten drijven voor zijn eigen eer en glorie.
Spijker, kop, raak.
Alleen Henk Otten heeft die ruzie op de spits gedreven en de media is er met beide poten ingetrapt. Baudet onthield zich steeds van commentaar maar de media bleef maar zeuren en zagen. Dag in dag uit ging het over de nietszeggende Henk Otten omdat de nietszeggende Henk Otten wilde dat het over de nietszeggende Henk Otten ging omdat de nietszeggende Henk Otten zichzelf blijkbaar gelijk of beter vond dat de charismatische Thierry Baudet die geheel terecht de corrupte de nietszeggende Henk Otten aan de kant had gezet zonder er te veel ruchtbaarheid aan te willen geven om de nietszeggende Henk Otten niet te schofferen maar de nietszeggende Henk Otten draaide het om en probeerde zich gezichtverlies te compenseren door met zijn val het hele FvD mee te sleuren.
Nederland zit niet op 'Henk Otten' te wachten! Wie de fuk is 'Henk Otten'?
Een nietszeggende meneer. Thierry Baudet & Theo Hiddema zijn charismatische personen die broodnodige gewaagde uitspraken durven te doen.
Henk Otten is gewoon een regent zoals we al duizenden hebben gezien.
Wacht maar tot La Nanninga ook de overstap maakt.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-03-20 | 10:21:
En Thierry zelf ook. Ik hoop dan dat ze Otten wederom uit de partij trappen.
@keestelpro | 02-03-20 | 10:23: Net als zo'n turkse D66 coup, geweldig!
Nederland zit niet te wachten op een één mans partij die weer koudgesteld wordt door het kartel.
Waarom lukt het in Oostenrijk nu wel met Kurz, waarom wel in België met de Nieuw-Vlaamse Alliantie.
Baudet had goud hij heeft nu lood.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-03-20 | 10:21:
Haha, mevrouw Nanninga gaat volgens mij wel lekker binnen het FvD en ze doet het uitstekend in de Amsterdamse slangenkuil. Otten is een nobody, wellicht achter de schermen een groot strateeg maar hij heeft de uitstraling van een aardappel en het voorkomen van een overrijpe vvd'er. Zitten we niet op te wachten, verdeling van de rechterflank. Henkie moet maar eerst afwachten of hij strakjes wel een zeteltje krijgt, FvD staat op gigantische winst dus waar zou u uw geld op zetten?
@elfenstein | 02-03-20 | 10:31: Ik zet mijn geld op Mark, maar dat is logisch.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-03-20 | 10:34:
Iemand moet het doen he? Nobel van u.
@keestelpro | 02-03-20 | 10:23: hij is goed ! 3 x moeten lachen.
Baudet is een flapdrol met grootsheidswaanzin geworden.
Ik wens meneer Hiddema veel plezier als het waar is. Veel succes zie ik van deze gesuggereerde samenwerking niet komen.
Zat er aan te komen. Theo is- ondanks alles- een realist.
U reaguurt op een gerucht en doet alsof het reeds gebeurd is. Bent u -ondanks alles- een fantast?
@Usumani | 02-03-20 | 10:29: GS kennende is dit tot op de bodem uitgezocht. Of heeft u- ondanks alles- redenen om te twijfelen aan het waarheidsgehalte van deze roddel?
Jij denkt als ik maar had genoeg wens dan gebeurt het vanzelf? ;-)
@LewsTherinTelamon | 02-03-20 | 10:44: Hoe ging dat spreekwoord ook al weer met wensen, vaders en gedachten?
lol kuifje. Jij bent echt wel familie van Chris Aalbers.
En nu? Zat het er "niet aan te komen"?
@Diddykong92 | 02-03-20 | 11:05: Deze roddel zat er aan te komen.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-03-20 | 11:06: in minder dan een uur je keutel in moeten trekken en dan met "roddel" komen... zelfs zwistals trappen niet in jouw spiel.
@Acar_ketimun | 02-03-20 | 13:30: Ik vind spiel een erg lelijk woord.
Verander uw nick naar 'Kuifje trapt in hoax'.
REAGEER OOK