"Onbekende groep jongens" randt vier kinderen aan in zwembad Zeist
Oerhollandse traditie laat zich door niemand stoppen!
Ach, het is al 21 jaar lang feest en de stemming zit er nog altijd goed in. Vooral deze zomer is het in heel Europa weer extra aan, want de ramadan eindigde net voor de zomer. En daarmee willen we trouwens helemaal niet zegen dat de viervoudige aanranding in Zeist moslims waren hoor, want dat weten we helemaal niet. "Een nog onbekende groep jongens heeft in zwembad Dijnselburg in Zeist vier kinderen in de leeftijd van 8 tot 13 jaar seksueel geïntimideerd. Daarbij werden de kinderen onder water bij de geslachtsdelen gegrepen, aan de badkleding getrokken en werden ze ruw van zwembanden getrokken." Over de achtergrond of eventuele motivatie van de groep jongens is helemaal niets bekend, al zegt de moeder wel: "Het is een maatschappelijk probleem. Een aangifte is volgens mij een druppel op een gloeiende plaat." En dat geeft toch wel te denken. Maar goed, Den Haag en vooral D66 zit er bovenop, want hen hoef je echt niet uit te leggen dat Hitte & Hormonen soms de overhand krijgen.
Reaguursels
InloggenGeen nieuws. 30 jaar geleden gebeurde dit ook al in Zeist. Kansenparels die de meisjes onder water betastten.
Op JooP kijken ze net toevallig even de andere kant op waneer er weer een marokaanrander bericht in de krant staat. Het blijft angstig stil daar in de donkere kronkels van de linkse ontkennings redactie van joop.
Jongeren? Dat is een te menselijk kwalificatie bij zulk dierlijk gedrag. Maar wat wil men, met kleutergeesten in lichamen die steeds volwassener worden. Zeker als daar geen sprake is van opvoeding. Een wolkje pepperspray juist onder het ooglid doet echter wonderen.
Maar je mag niet zeggen wie het zijn want dan ben je racist?
Mijn dochter doet aan kyukushin karate (evenasl ikzelf). De eerste die mijn dochter aan durft te raken krijgt een flinke gingeri op de ballen gevolgd daar een empiuchi. Dan praat hij de rest van zijn leven slissend met een hoog stemmetje.
Het wordt tijd dat we laten zien wie er de baas is.
www.omroepwest.nl/nieuws/3861786/Meis...
Waar ik als d66 stemmer tevreden over ben is dat de innerlijke conflicten die zich in wangedrag manifesteren, als gevolg van een externaliseringscultuur icm een licht verstandelijke beperking (ik benadruk licht), niet als zodanig benoemd, of zelfs als onderwerp van onderzoek of discussie aan de orde komen. Dat moeten we niet willen, dat kan alleen maar tot discriminisme en deportisme lijden, en wie weet, dat als het hek van de dam is, dat onze waardenunie ondergraven wordt, en onze utopie uiteindelijk verwoest. Daar is het nog te vroeg voor. Ik heb nog wat klusjes te gaan.
Je doet je naam eer aan, moeilijke zinnen maken met willekeurig gekozen woorden, al dan niet op rijm of jambe.
Wanneer gaat justitie hier wat aan doen? dit overschreid de fatzoens norm toch.
O nee toch niet dat doet alleen Wilders. Maar wilders rand niet aan. Dit zijn Marrokanen die mogen dat van hun geloof.
Nederlanders doe er wat aan accepteer het niet langer
@kroel | 04-07-19 | 18:22: dank u! Teveel eer, maar ben er toch gelukkig mee.
@kroel | 04-07-19 | 18:22: of misschien kon je het niet volgen? In dat geval, bedankt voor uw reactie en sterkte!
@very_bad_poet | 04-07-19 | 18:30: okee, heel mooi, gelukkigheid is een mooie bron voor poetry. Alle goeds!
@kroel | 04-07-19 | 18:22: Ik mis een volta
@kroel | 04-07-19 | 19:34: God bless you
@very_bad_poet | 04-07-19 | 19:44: dat mag jij als D66 stemmer niet zeggen. Jullie moeten niets van God hebben, en als er al een god is, dan is dat Allah.
Als het een bekende groep jongens is heet het een Boys Band.
Ik mag het niet zeggen want dan ben ik een racist.
Als je er hier minder van wilt dan zaai je dus haat, want ze hebben (nog) geen strafblad, zoiets?
Ik zie het er nog van komen dat er straks bij tal van gelegenheden bordjes hangen met “verboden voor Marokkanen” erop. En dat Marokkanen achterin de bus moeten plaatsnemen, als ze uberhaupt nog met het openbaar vervoer mee mogen. Dit is overigens niet mijn utopische samenleving. Nu zal er wel iemand met een Godwin komen, maar als dit ooit werkelijkheid wordt dan is het de schuld van alle wegkijkers die deze wantoestanden hebben laten voortwoekeren en degenen die het probleem wel hebben durven benoemen hebben verketterd!
Genoeg Marokkanen rijden achterin de bus.
Van die witte busjes met blauwe strepen.
We helpen niet bij integreren. Geven geen grenzen aan wat belangrijk is bij kleine kinderen in de snoepkast.
als we in dit land dezelfde wapenwet hadden als in murica dan was er al oorlog geweest. mensen zijn er klaar mee.
Klaar mee? ... meer dan....
Ineens heb ik het. Ik word taser-oma!
Bij de buren hebben ze ook iets bedacht: www.hln.be/in-de-buurt/oostende/tomme...
Het begint met een M en eindigt op finnen. Rara, wat is dat?
Meerzeefinnen.
Binnenkort moet ze compleet de privacywet ontbinden ivm aanpak van deze jongeren !!! Let op !!
Lees dit: rantingfromreno.blogspot.com/2011/07/...
Moet toch mogelijk zijn ze goed in beeld te brengen met huidige camera's op hoofdniveau heimelijk verstopt en gebeurtenissen filmen in elke hoek op masten bij een buitenbad, inzoomen, hd en helder beeld en dan brandmerken die lui; pedofilie voor de oudere 'jongens' die kinderen betasten.
Zeist. 'Over de achtergrond of eventuele motivatie van de groep jongens is helemaal niets bekend' maar moeder weet wel dat het een maatschappelijk probleem is. Ergo, het gaat weer over Marokkanen die in Zeist inmiddels wat minder ellende veroorzaken maar nog altijd geen geliefde groep zijn. Aangifte neemt de politie niet op en als ze dat al doen omdat je aandringt staat er achter de deur een politieman, ingefluisterd door de dorpspolitiek, die roept dat de OvJ het niet overneemt. Zeist voert een actief ontmoedigingsbeleid en de Marokkaanse gemeenschap weet dat. "Wat heeft U er aan om aangifte te doen?", "U kunt beter verhuizen", "Misschien moet U Marokkanen gewoon niet aanspreken op hun gedrag": Zomaar 3 citaten van de politie van marokkanen gemeente Zeist.
Taharush, seksueel wangedrag en misdaad, is een dingetje onder islamieten en het is nooit de verantwoordelijkheid van mannen. Dat, samen met die wakkere politie en politici in Zeist betekent dus dat er niets gaat veranderen. Vrouwen en kinderen mag je volgens de huidige maatschappelijke deugstandaard best opofferen aan de intimidatie van een groep waarvan vrijwel de hele bevolking er graag wat minder van wil.
En toch blijven die vrouwen massaal GL stemmen
zouden het weer Belgische jongeren zijn? het is vanaf de grens even rijden naar Zeist, maar Belgische jongeren op missie laten zich daar niet door afschrikken.
of zou uit de nabij gelegen Vollenhovewijk een groepje cultuurverrijkers................ Nee, dat kan niet waar zijn.
Does a bear shit in the woods?
Is the Pope Catholic?
Is a Muslim easily offended?
Neetnormaal.... Je kan hier ook aan toevoegen: waren dit Finnen, deze pedofiele aanranders?
Yup
Feitelijk zouden we massaal de staat aan moeten klagen wegens het in gevaar brengen van veiligheid en welzijn van hun autochtone onderdanen, en uitbuiting.
Maar ja, wat krijg je dan, er wordt eindeloos geprocedeerd, hun doen dat van onze belastingcenten en jij mag dat van je eigen geld doen. Dus ga je uiteindelijk failliet. Hopeloze toestand.
Ik voorspel al jaren dat dit alleen nog maar met abnormale middelen zal kunnen stoppen.
En die tijd komt er.
Ze hadden NOOIT gezinshereniging toe mogen staan.
Met weemoed terugdenkt aan mijn jeugdiger jaren....50 - 60 - 70......
Dus maak ik me gezien mijn leeftijd maar niet meer al te druk.... Gelukkig 40 jaar geleden al besloten nooit kinderen te nemen, zag het toen al aankomen....
Same here. In de jaren zeventig opgegroeid in een heel ander Nederland. Onder andere geen kinderen omdat heel Europa hard bezig is naar de kloten te gaan. Over een jaar of twintig, dertig lijkt heel West Europa op Molenbeek, Borgerhout en de Schilderswijk.
Daarom zouden "wij" dus meer, meer, meer moeten fokken.
Juist niet kiezen voor geen kinderen.
Het groter belang zien en ervoor zorgen dat er genoeg cultuur en landbeschermers gebaard worden, om de potentiële omvolking te voorkomen.
@NeetNormaal | 04-07-19 | 14:50:
Precies! Geen kinderen is collectieve zelfmoord.
@NeetNormaal | 04-07-19 | 14:50:
Een womb war? Mij niet gezien. Het is al vol genoeg.
@matatwork | 04-07-19 | 15:54:
Het alternatief is erger hoor...
aEr komen nog meer koeltoer verrijkers aan. Met goedkeuring van d66 en cu.
www.parool.nl/nederland/vvd-zwakt-pla...
Sinds 2012 kom ik al niet meer in zwembaden, kan niet meer:
www.hospitality-management.nl/zwembad...
Datzelfde heb ik met bioscopen . Tweemaal een aanvaring gehad met 'Belgische 'jongeren ; kom er al 30 jaar niet meer ...
Ik schaam mij dat ik ook een laffe Nederlander ben. Nog nooit heb ik mij openlijk gekeerd tegen deze berbers. Altijd bang voor ontslag, boze buren, wraakacties van berbers enz.
Niet laf zijn kost inderdaad handen vol geld, boze buren, boze gemeente, boze woningvereniging die je komt wijzen op je geduld want schaamtecultuur, boze verwijten van racisme naar je hoofd en ze vinden allemaal dat je beter je best moet doen om de multi-culti te omarmen. De politie komt een lans breken voor de islamitische cultuur, zij hebben wekelijks overleg met de gemeente en de woningvereniging, iedereen doet een deugduit in het deugzakje. Doodvallen kun je. Onder de bevolking is het gemok niet van de lucht maar overheid en semi overheid hangen graag in de moskeet en daaromheen de deugclown uit.
Vooral dat laatste. Die ratten durven nooit alleen en hebben allemaal dertig neven die toch niks beters te doen hebben en binnen de kortste keren te mobiliseren zijn. Als je nou wist dat het bij een eerlijk één op één gevecht bleef kon je nog wat doen, maar bij hun cultuur van "eer" hoort dat dan weer niet.
Een oorlog kan ook in stilte gevoerd worden. Enkel een goede voorbereiding is noodzakelijk.
@Tapu | 04-07-19 | 14:48: Dat is zo. Ze zieken en schelden tot in lengte van dagen en hun clan loopt er blind in mee.
@Tapu | 04-07-19 | 14:48: ik ben een vrouw, maar voor mij is het de dood of de gladiolen! Alle Hollanders moeten het gevecht mee aangaan als ze een groep treiteraars bezig zien. Rammen op die brutale Bekkies. Ze zijn vreselijk laf, dus als je puur fanatiek tot de aanval overgaat smeren ze hem, zeker weten. De dood of de gladiolen.
Over het algemeen selecteer ik mijn zwembaden ook op mediterraans gehalte. Niet om het uitzicht, maar omdat ik geen behoefte heb aan geduw, getrek, gesis, gedreig, gescheld, gespuug, ge-etter of geïntimideer op een moment waarop ik probeer te recreëren. En jarenlange ervaring leert dat ik moet kiezen: of mediterraanse kansenparels of een leuke middag. Het gaat niet samen.
Dit dan ook weer:
www.telegraaf.nl/nieuws/409329672/pri...
Tjonge, tjonge. Die gasten worden ook aan alle kanten gefaciliteerd. Het is een gotspe, deze overheid.
volgens d66groenlinks zijn vliegschaamte, plastic, microkredieten in stinkendrijk S-Arabie, co2, invloed van putin en trump belangrijker, prio's prio's de juiste prio's
1998... 5 zwembaden :
www.trouw.nl/nieuws/op-vrijdagavond-i...
Toen werd de afkomst nog wel genoemd.
Schijtziek! word ik ervan.
Goede reclame zou ik zeggen, kat in 't bakkie: hadden ze in Zeist nou maar eenmalig 10.000 euro uitgetrokken voor zo'n vijfdaagse training bij die Onno Kloosterboer. Maar ja, het artikel eindigt heel moedeloos met een incompetente wethouder en dito manager in Den Hommel. Zucht.
OT www.strategic-culture.org/news/2019/0... Tijdens de G20 hebben Groot Brittanië, Frankrijk en Duitsland bekend gemaakt dat ze hun banktransacties met Iran niet meer via SWIFT doen, waarmee ze openlijk het toezicht van de VS omzeilen. Volgens de artikelschrijver gaat de wereldhegemonie van de Dollar verdwijnen.
Er zijn twee mogelijke maatregelen die effect zullen resulteren. Raak de ouders van de prinsjes op de eerste plaats dáár waar hen het meeste pijn doet, n.l. in de portemonnee. Hoge boetes opleggen bij misdragingen zal ervoor zorgen dat de ouders ineens wél zin krijgen om zich te bemoeien met de opvoeding. Ze krijgen dan beslist het pak slaag dat we ze toewensen. Ten tweede wordt het tijd om de dienstplicht weer in te stellen. Degenen die zich netjes melden op de dag van opkomst kunnen wat discipline opdoen. Het uitschot dat vlucht naar Noord-Afrika om onder de dienstplicht uit te komen, kun je zonder problemen de Nederlandse nationaliteit ontnemen.
Wel ja, laten we onze eigen Handschar divisie opleiden.
Helaas pindakaas, hadden ze maar een boerkini moeten aandoen, dan was dit niet gebeurd!
Was er maar een politicus die ging regelen dat er minder, minder, minder van dit soort overlastgevers was.
Tsja.... als je tussen de acht en dertien bent, is 'een armlengte' vaak nét effe te kort...
Die arme kinderen gaan echt nooit meer naar een zwembad.
Stoppen met Baudet en allemaal terug naar de tekstueel klip en klare Wilders. Minder, minder, minder moet het Leitmotiv worden van ons nieuwe nationalistische volkslied.
Nieuwe politieke partij MMM optie?
@Musset | 04-07-19 | 13:44: Wat is er mis met gewoon de PVV?
Hadden we niet een verplicht ID ofzo? Hoezo zijn de misdadigers onbekend????
Nee, je begrijpt het niet.... dat ID is alleen voor Nederlandse ouders die met hun kindertjes komen, en goon willen genieten. Als je naffer bent, en klimt met 50 mede kutnaffers over het hek geklommen is die ID niet belangrijk.
@Wienerschnitzel mit | 04-07-19 | 13:48:
En als er uberhaupt naar gevraagd wordt is het discriminatie.
Tot dat een groepje vaders een keertje goed verhaal gaat halen bij dat lichtgetinte schoren en dan is het weer het slachtoffertje uithangen “ iek heb nieks gedan mineer “.
De vaders worden dan opgebost, mogen DNA afstaan en krijgen een strafblad en het onze lichtgetinte parasieten kunnen ongehinderd vrolijk ons land verder naar de kloten helpen.
ut benne belgiesje jongeruh
Goh, Dijnselburg..... dat zwembad ontbrak nog op ‘t lijstje. Zeker niet verrassend.
Zeist is Gouda in het klein.
En dan heb ik het niet over de Poolse arbeiders die op de naastgelegen camping wonen.
Tegenwoordig is het uitzonderlijk, als er een zwembad is, zonder dit gezeik.
Je moet wel 2 keer nadenken om je dochter alleen naar zo’n Poel des Verderfs te laten gaan.
De Tuinslang gaat nog eens heeeel groot worden.
Vroeger verbaasde ik me erover als ik weer las dat er een gehucht als Kutteveenerberg en Schrubbekutteveen danwel Veensedwaas een finnen plaag hadden. Ik dacht altijd dat het toch echt alleen bij ons in de randstad was maar ik zit ernaast blijkbaar. Het is dus echt gewoon klaar met Nederland. Ook in het verkeer is het niet meer normaal met die gasten. Tijd voor maatregelen of er komt straks denk ik een hele grote braindrain want welke slimme Nederlander die goed kan verdienen gaat nu tussen dat geteisem zitten en meer dan de helft van zijn inkomen afstaan om hetzelfde geteisem van bed, zwembad en brood te voorzien.
@Dirk III | 04-07-19 | 13:07:
Leest Uw epistel zelf nu nog eens een keer en zie wat U fout typt.
@Gokmaar | 04-07-19 | 13:13: "leeS"
De gebiedende wijs werkte vroeger als volgt:
Bij enkelvoud van aangesprokene wordt de ik-vorm gebruikt,
Bij meervoud wordt de ik-vorm plus t gebruikt,
enkele decennia terug is dit vereenvoudigd naar de ik-vorm voor allebei.
Overigens vermoed ik dat Dirklll God niet is dus de hoofdletter U is wat blasfemisch.
Wij hebben een zwembad waar niks gebeurd, is al jaren gesloten.
@Gokmaar | 04-07-19 | 13:13: Ik reageer soms gehaast als ik de tijd kan vinden tussen werk en familie. Ik heb niet de tijd alles na te lezen wat er van geworden is op de telefoon.
Ik woon al lang niet meer in Nederland dus heb hier geen ervaring mee. Echter, ziet men deze Marokkanen ook op het strand mensen lastigvallen? Of is dit puur alleen in zwembaden waar er relatief weing autochtone mannen zijn?
Standen vroeger al een probleem vooral Scheveningen, Zandvoort en Bloemendaal zelfs. Voetballen keihard de menigte in schieten op het overvolle strand waar ook kleine kinderen zitten. Vechtpartijen, terroriseren van strandtenten tot het extreme. Het is gewoon tuig.
Ik ben ook vertrokken, met name door die constante ellende met die lui. Heb zoveel megemaakt met die figuren, op straat, op mn werk, in het OV, aan het strand, noem maar op!!!!--na de moord op Van Gogh was ik er geheel klaar mee.
Wat dacht je van het programma "Ik vertrek", zgn. altijd te weinig ruimte in NL, klimaat, blablabla, met NL is weinig mis, wel met de nieuwe bezetter, alleen dat zeggen ze nooit, maar ze denken het vaak wel.
@Overmar en Wienerschnitzel mit : waar ga je heen dan waar het niet direct kut is? Ben oprecht benieuwd welke opties je dan zou hebben.
@jip_86 | 04-07-19 | 13:21: ABC eilanden, geen theedoek te zien.
@jip_86 | 04-07-19 | 13:21:
In Boeddistische streken zijn ze niet zo gediend van Islam. Mijn betere helft is Thaise, daar weten ze die ellende gelukkig te beperken tot het zuiden ( grensgebieden met Maleisie ) en de regering gaat daar niet zachtzinnig met ze om. Komt ook veel drugsproblematiek vandaan.
@Wienerschnitzel mit | 04-07-19 | 13:27: daar wil ik nog niet voor niks wonen !.....
@A333aan | 04-07-19 | 13:38: Kan zijn, het is in ieder geval islam vrij.
Zandvoort staat er ook om bekend.
In het geval mijn kind of echtgenote zoiets overkomt, weet ik niet of ik over zelfbeheersing genoeg beschik om niet de kluis boven te openen om daarna Mo en zijn matties op te zoeken.
Niet zo slim om te laten merken dat u wapenbezitter bent.
@Roadblock | 04-07-19 | 13:32: U begrijpt me verkeerd. Ik parkeer mijn vriendelijkheid, mededogen en opofferingsgezindheid dan even achter de kluisdeur.
Ik heb geen 5000€, anders zou ik er wat over zeggen!
Ik heb geen 5000 voor voor dat gespuis dat al volledig op onze belastinginkomsten draait. Wel wat anders.
Voor jezelf en voor je kinderen zou je bijna overwegen om er niet teveel aandacht aan te schenken als je zoiets - weliswaar zeer ernstigs - overkomt. Wat een dilemma. Wat een ellende.
Misschien is er ook vast wel een politicus in het land die het probleem wat kan 'verhelpen' door het woord 'zwemmen' meer exclusief te maken zodat niet alle zwemparadijzen en tropische zwembaden zich meer zwembad mogen noemen.
Gewoon elk zwembad voorzien van schavotten in de volle zon. Met wat eieren erbij heb je vermaak voor jong en oud.
@Harrie7949 | 04-07-19 | 13:15: Ik weet van 1 die met de leaseauto vd zaak in zijn vrije tijd aan het uberen was. En geen misselijke functie heeft hij. Ik schrijf heeft omdat die turk niet ontslagen mag worden vd rechter.
Ik ben langzaam aan aan het radicaliseren in mijn overtuigingen en dit helpt weer niet.
Mijn grootste frustratie is echter dat niemand de incidenten bij elkaar op lijkt te tellen en bij alle voorbeelden die ik aanhaal verbaasd hun schouders ophaalt.
Idem slechte ervaringen.
-Marokkaanse werknemer was maanden zogenaamd ziek, en werd toen als bediening op een terras gespot.
-Marokkaanse werknemers met vakantie in het buitenland werden ziek, en kwamen na maanden terug met dezelfde doktersverklaring die men bij nader onderzoek op de luchthaven in Marokka kon kopen.
-Korte lontjes snel ruzie zoeken.
-Met de ramadan konden de collega's voor twee werken.
-Wijn in het kerstpakket-Over de rooie en zwaar beledigd. Werd volgens hen expres gedaan.
Na excuses wilden ze toch wel de wijn hebben, want die konden ze verkopen.
@Roadblock | 04-07-19 | 13:36: Heb vroeger jarenlang ziektewetuitkeringen geregeld bij toen nog een bedrijfsvereniging, nu UWV, altijd verlenging van vakantie met een doktersbriefje.
Gisteren las ik een interview met een Syriër in Duitsland,) Die vond dat de Duitsers maar voor hem moesten werken, hij ging dat echt niet doen voor 300 euro per maand. (1500 voor werk minus 1200 bijstand). Wel ging die er nog 3 vrouwen bij halen uit Syrië om wat extra kinderen te fokken, want die kinderbijstand vond ie "te gek"....
@A333aan | 04-07-19 | 13:48:
IK heb wel eens met instanties hierover gesproken.
Altijd loop je tegen de muur op van die mede-Nederlanders die onmiddellijk discriminatie roepen en een links advocatenbureau inschakelen.
Als aantoonbaar bewezen is, dat 50% van de Turken gewoon een huis bezit in Turkije, en hier bijstand loopt te trekken, dan wordt dit door de rechter onderuit gehaald, omdat het onderzoek niet specifiek op die doelgroep gericht had mogen worden.
En de als straf ingehouden uitkeringen moeten dan alsnog uitbetaald worden.
Het is om gek te worden.
Je mede-Nederlanders doen je de das om, en de Turken en Marokkanen en straks de Roemenen en Bulgaren lachen zich de ballen uit hun broek.
Intussen worden we door onze eigen regering aan de bedelstaf geholpen door het klimaataccoord waar niemand voor heeft kunnen stemmen, en waaraan beslist geen enkele allochtoon aan gaat meebetalen.
Als het blanke jongeren waren, hadden ze het wel gemeld. Niemand weet de achtergrond, want blinde vlek anders ben je een vuile racist. En aangifte is toch een druppel op de gloeiende plaat. We zijn verloren.
Resultaat van islamopvoeding
Velen zijn gewetenloos. Dat komt door een gebrek aan ouderliefde in hun kinderjaren. Na 3 jaar na de geboorte dient zich weer een nieuw kind aan waar alle aandacht naar uit gaat, staan ze niet meer in het middelpunt en zijn ze al grotendeels op eigen handelen aangewezen, en daar weten ze zich geen raad mee.... nooit meer, dus ligt alles aan anderen...
Geen opvoeding zul je bedoelen. Ze zijn opgegroeid op straat, mer de mores van de straat.
Uit onderzoek blijkt dat er nauwelijks interactie is tussen Marok. ouders en kinderen.
De gezinnen zijn over het algemeen groter.
De moeders hebben, naar verhouding, vaker psychische problemen en sowieso wordt er meer medicatie geslikt.
En dan die Islam nog...
Weetje wie ook een pedo en viespeuk was? Juist de profeet ... Van een vreemde hebben ze het niet
Hij zal ongetwijfeld een viespeuk geweest zijn, maar dat hij pedofiel was klopt niet. In die tijd namelijk waren gearrangeerde kindhuwelijken heel gewoon, vaak als strategisch verbond, om een afspraak te bezegelen of gewoon puur financieel. Gebeurde ook bij ons. Overigens trouwden ze in die tijd ook veel vroeger dan nu en kregen ze ook veel eerder kinderen. Probleem wordt het pas als moslims van nu nog steeds kinderen (uit)huwelijken "omdat Mo dat ook deed en Mo is de perfecte moslim en kritiek op hem betekent automatisch een fatwa aan uw broekje, pardon, djellaba )" maar laten we zaken wel in hun tijd zien en niet door onze moderne bril.
@Graaisnaaiert | 04-07-19 | 12:58: Zo kun je dus ook de geschiedenis van Nederland bekijken. We hoeven ons dus helemaal niet te schamen voor dat beladen verleden. Gelukkig zijn wij Nederlanders wel met de tijd meegegaan maar geldt dat ook voor Moslims?
@Graaisnaaiert | 04-07-19 | 12:58: "De Profeet had Zijn oog laten vallen op een 9-jarige schone. De aanstaande schoonvader stribbelde tegen en opperde voorzichtig dat hij oudere, huwbaarder dochters in de aanbieding had. Hij ontstak in toorn, het was Gods Wil, de oude man moest verder zijn smoel houden."
Zo staat het in de Hadith. Zelfs naar de maatstaven van toen was Hij dus een PEDOFIEL.
@Graaisnaaiert | 04-07-19 | 12:58: Toezeggingen zijn wat anders dan op een 9 jarige duiken. Pedo klopt wel.
Dit speel al een jaar of 30, zoniet al langer. In al die tijd heeft die zgn. overheid, burgemeesters en weet ik wat weggekeken. Eergisteren zag ik een filmpje alhier, dat men 2e kamer lui hierover bevraagt. Het zijn de hormonen, het is de hitte, Nee, dat is het niet, het is het feit, dat dat volk simpelweg de Nederlander sart waar ze kunnen. Maar om dat toe te geven blijkt heel lastig. Men heeft een sfeer gecreerd, waarin elk commentaar op dat bewuste volk direct afgedaan word als racisme, en derhalve strafbaar is. Men beschermd de overlastgevers, en de normale bezoekers van een zwembad moeten zich dus laten terroriseren door die lui. Sterker nog: men is niet eens in staat om een zwembad open te houden evt. men sluit het dan maar, zo slap is men.
Standaard een bordje bij de ingang van elk zwembad met deze tekst:
'Hij die dit zwembad ingaat wordt direct gedoopt. De doop is een teken van wat God aan jou belooft: dat Hij voor je wil zorgen, al je zonden wil vergeven en je leven helemaal nieuw wil maken.'
Succes verzekerd.
Of een bordje “ Honden toegestaan”.
En dan bedoel ik toch echt een trouwe viervoeter.
Het is toch om te janken dat we zo praten met z’n allen.
Zo wilde ik nooit zijn en ben het toch geworden( gemaakt).
@Ruimedenker | 04-07-19 | 13:22:
En het gaat nooit meer weg, dat is het ergste.
Jonge asielzoekers, jonge Marrokanen, jonge Turken: ze hebben niets te doen, ze vervelen zich als stieren en kijken op hun smartphone naar alles wat Allah haram heeft verklaard. Dan komen die stierlijk zich vervelende lui in het zwembad en misschien komt het door de chloor: opeens wanen ze zich in Allah's tuin en gaan de handjes los, zoals de koran dat in het vooruitzicht stelt. Het is niet alleen een kwestie van ethiek, het zit veel dieper: deze handgraaiers worden godsdienstig geprepareerd op dit losgaan, dit vingeren, want Allah zelf heeft het visionair aanbevolen.
Wat heeft de Koran, naast de welbekende 72 maagden, te maken met sex in het vooruitzicht? Zijn er meer verwijzingen? (Ik moet u bekennen dat ik de Koran niet in zijn geheel gelezen heb)
Lichtgetintiërs zijn "handhavingsvolgers", zo noemt men dat in jargon. Men doelt daarbij op lieden die zich nooit uit zichzelf aan de regels zullen houden. Maar dat alleen doen omdat de autoriteiten of hun baas er bovenop zitten.
@JackStick | 04-07-19 | 12:40: de koran is duidelijk: alles is geoorloofd tegenover kaffers, terwijl ze met moslims uit eigen kring zich niets moeten proberen in te beelden, want dan: naar de hel. Islam kan niet tegen grenssituaties. Islam is totalitair allesomvattend.
@Eeuwig.. Op.. Vakantie | 04-07-19 | 12:48: Maar dus geen directe verwijzing naar specifiek de ongelovige vrouwen?
@JackStick | 04-07-19 | 12:58: www.thereligionofpeace.com/pages/qura... Er zijn vele websites die de verhouding van islam tegenover ongelovigen duiden. Om ongelovigen te gaan specificeren in ongelovige mannen en ongelovige vrouwen? Er wordt onderscheid gemaakt in 'de volken van het Boek' >> Joden, Christenen tegenover 'polytheïsten', die meteen afgemaakt moeten worden. Vrouwen hebben zo wie zo geen stem in de koran (hoe anders de Bijbel; in de Koran geen vrouwenboek als Ruth), dus dat kan niet erger worden in de ongelovigheidskategorie...
Vervelen is voor domme mensen. Pak een boek, zoek een hobby ( en niet zwembaden terroriseren of in een sportschool wat nieuwe gevechtstechnieken uitproberen voor het weekend ), ga postzegels sparen of modelvliegtuigjes in elkaar plakken maar doe iets. Die ledigheid en uit verveling met de roedel optrekken, echt waardeloos.
Afslaan die lui, echt het enige wat helpt
Dit is al 20 jaar aan de gang. Ging eens met mn nicht zwemmen in Amsterdam. Problemen? Ja hoor, de Marokkanen kwamen achter ons aan.
Zou fijn zijn als er nu eens iets aan gedaan kan worden? Suggesties iemand?
Suggesties zat, voor elk van die suggesties krijg ik waarschijnlijk een perma-ban...
Alles fotograferen/filmen wat je ziet. Schandpalen in de buurt.
Ik heb ook nog een suggesties die geen perma-ban oplevert: stop eens met de import van die lui!
Zelfs deze hele simpele logische maatregel is voor NL al teveel, dus zeg ik: zak er maar in en ik hoop dat <GS zelf-censuur>
Genoeg voorbeelden in mijn jeugdtijd. Niet alleen in het zwembad natuurlijk...
- Misdragen t.o.v. meiden in het zwembad: Marokkanen
- Onbetaald binnen komen in het zwembad, door hekken door te knippen: Marokkanen
- Bedreigen en intimideren altijd vanuit groepsverband: Marokkanen
- Kauwgom en prullenbakken van achterin de bioscoop naar voren gooien: Marokkanen
- 's Nachts na sluitingstijd in het uitgaansgebied buiten rondhangen en herrie zoeken met Jan en Alleman: Marokkanen
Natuurlijk hadden deze groepjes ook meelopers bij zich, die niet getint waren.
Deze zijn ondertussen echter volwassen geworden en hebben wat van hun leven gemaakt. Die echte raddraaiers van vroeger zie ik nu in veel te dikke auto's rondrijden, overdag in de jurk naar de Moskee gaan en hevige baardgroei hebben waar ze vroeger met name cokeresidu of een jonko hadden hangen...
Zoals ik in een eerder tegel al schreef:
"Minder overlast door minder minder, logisch toch? Boerenverstand."
Of het nou om rupsen, Marokkanen of iets anders gaat dat maakt niet uit.
Vreemd dat de heer Wilders dit niet mag zeggen.
Maar maar,
niets van deze berichtgeving over zwembad terrorisme staat vermeld op de Joop. Geen woord.
dan moet het wel, kan niet anders, een broodje aap verhaal zijn van al dat zwembad terrorisme in west- europa
Nee, gaat niet gebeuren is racisme.
Lastig. Dan is het meteen 1 tegen 100 met die Marokkanen.
Dat is dan een vergissing want Marokkanen zijn ingezetene van Marokko en zeker geen ras. Zoals alle inwoners van Israël geen joden zijn. Ingezetene van Marokko en dus Marokkanen zijn onderandere berbers maar ook christen en joden. Het OM zit ernaast als wat jij zegt... Volgens het OM... Waar is.
@Badr Haary | 04-07-19 | 12:32: Je kunt natuurlijk ook al je vrienden van rugby uitnodigen. Elk warm weekend is het raak in het openbare zwembad, en het hoeft niet per se je eigen dochter te zijn die je verdedigd.
Er is maar 1 manier om dit te stoppen, maar daar wil niemand in NW-Europa iets van weten: Massaal weer op zondag naar de kerk.
Het is de énige oplossing voor alle problemen in het Nederland van 2019.
Waarom, zult u zich wellicht afvragen, nou hier om:
De Nederlandse cultuur is geworteld in de Christelijke leer, die hier reeds door de Romeinen naartoe is gebracht. Al eeuwen volgt onze kalender de Katholieke feestdagen, het vieren van Carnaval, zelfs de Kermis is een christelijke uitvinding.
Door de ontkerkelijking is de politiek het gelukt Nederlanders te laten individualiseren, oftewel "groepsloos" te maken. Ze kunnen alles maken, omdat er nooit een groot genoeg tegenfront in de maatschappij ontstaat. Zelfs de politiek is door het indiviualisme zo versplinterd, dat in Den Haag er totale verlamming is gekomen. Je kunt niks, je mag niks en met iedereen dient rekening gehouden te worden.
Geen vakbond, geen Christelijke partij, geen samenwerkingsverband van Kerken, niets is groot genoeg. Wie zich wel weten te organiseren, zijn de mohammedanen. Zelfde taal, zelfde boek, zelfde opvoeding, zelfde grote bek.
2 man pegida? 500 tegendemonstranten. 2 vaders in het zwembad? Honderden jongeren.
Waarom rijden Turken een dikke BMW? Deels crimineel, maar grotendeels omdat ze een netwerk hebben. Terwijl de Nederlandse schoenmaker vecht voor z'n bestaan, heeft de Moslim schoenmaker teveel werk: z'n netwerk komt bij hem.
Voorbeelden te over van Nederlanders die niets voor elkaar krijgen, gewoon door het gebrek aan cohesie, sociaal contact en saamhorigheid. Een paar Friezen worden als makke lammetjes veroordeeld. Een ppar procent van de Nederlanders is boos op social media, de rest zal het aan de derrière oxideren. Ver van m'n bed en ik ken die mensen toch niet persoonlijk.
Kijk naar landen als Polen, Hongarije, waar de Kerk na de val van de muur weer opbloeit en de mensen voorziet van een netwerk en indentiteit. De grens gaat dicht, de Moslim wil er niet wonen wegens teveel tegenstand.
1 vlag, 1 volkslied, 1 taal leent zich voor taqqiya. 1 gezamenlijk doel, dat schrikt wél af.
Maar ook mij zie je zondag niet in de bankjes...
Juist! Ongestraft kinderen misbruiken is het exclusieve recht van katholieken. Moslims moeten ver wegblijven van onze tradities.
Toevallig in de Azijnbode vandaag een reportage over Baudet en zijn aantrekkingskracht op SGP jongeren. Dat zijn de mensen die u zoekt, de mensen die misschien niet meer gelovig zijn, maar wel willen wonen in een land op christelijke grondslag. Die niet (meer) willen strijden tegen euthanasie en de pil, maar wel de grens willen sluiten voor lieden die alleen maar binnenkomen om de boel te verstieren.
@* Il Principe * | 04-07-19 | 12:33:
Eigen pedofielen eerst?
De moslims willen ook niet in Roemenië wonen. Niet omdat Roemenië Christelijk-Orthodox is, maar omdat de doeken daar geen huis met Miele en baistandsautkering krijgen.
Helaas helemaal waar.
@SjonnieC | 04-07-19 | 12:34:
Bekrompen christelijk en dom-rechts hebben een grote overlap. Je hoeft maar naar de FvD-jongerendag te kijken om te zien wat voor vlees je in de kuip hebt. Wat een druiloren. Allemaal klaar om de Grote Boodschap te ontvangen.
@* Il Principe * | 04-07-19 | 12:33: U begrijpt het volkomen! Iets wat de witte mens samenbindt om tesamen 1 blok te vormen tegen alles wat die groep niet wenst.
Om een ander voorbeeld te nemen: probeer als witte maar eens een huis te huren tussen de molukkers. Groepsgevoel en groeps eer. Goedemorgen zeggen tegen de buurman, massal naar het malieveld, dat soort dingen.
@Nivelleermarionet | 04-07-19 | 12:36: Toch nog 200.000 Miele-vrijen in Roemenië, volgens de statistieken ;-)
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 12:41: Ben benieuwd hoe je over slim rechts denkt.. of..... mompelt iets over bagatelliseren...
Goed punt. Degene die reageren met waarom de kerk kut is snappen je betoog niet. Het gaat om de samenhorigheid. Kennelijk is Nederlander zijn niet genoeg.
Konden we maar dingen maatschappelijk eens testen. Hup een half jaar eens met zijn alle iets proberen (bijv. Jouw idee), is het niks dan weer terug naar de oude situatie.
Als het vormen van een groep het middel is voor sociale cohesie, dan kunnen we toch ook een groep vormen die niet een sprookje als uitgangspunt heeft?
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 12:41: Gelukkig is er dan ook nog "Slim links" dat zichzelf zo slecht weet te organiseren dat er maarliefst 6 en een halve linkse partij in de Tweede Kamer zitten en dan nog met Molotov cocktails gaat lopen gooien tijdens het plunderen, want de wereld luistert niet naar hun eisen. ;-)
Rechts is de richting die de mislukte uitvoering van Linkse ideologie kan herstellen. Alles wat links is transformeert uiteindelijk tot massamoord en zelfverrijking op industriële schaal.
Lees: Communistisch China, USSR, Noord-Korea, Cambodia en nu zijn we zelf aan de beurt: Links VVD-ers verrijken zich, '66 mannetjes krijgen penthouses, criminelen lopen vrij rond, massa-immigratie helpt de werkgelegenheid en veiligheid om zeep en er moet (alweer) een socialistische Unie gevormd worden waarin iedereen gelijk is en niemand iets mag.
@Durereaguurder | 04-07-19 | 12:56: Bedankt. De kerk is maar 1 van de opties. Desnoods noemenwe het voetbal, Max Verstappen, weet ik veel. Maar iets waarmee je op elkaar kunt rekenen.
@koeberg | 04-07-19 | 12:58: Het voordeel van het sprookje, is gelkene, is dat het boven de wet staat en mensen tot in het diepst van hun vezels weet te mobiliseren.
Elk ander bindmiddel juich ik van harte toe, lever zelfs!
@Cen Bramer | 04-07-19 | 13:14: gelkene?? Gebleken!
@Cen Bramer | 04-07-19 | 13:06: en uiteraard met door Links zo geliefde "Ongekozen Leiders".
U heeft daar zeker een punt !
@Cen Bramer | 04-07-19 | 13:13:
Probleem met zoiets als voetbal is dat het tijdelijk is: na het knokken gaan de hooligans weer neer huis en kan de politie ze een voor een gaan oppakken.
De 'informele gemeenschappen' die ze in bijv New York hebben hebben hetzelfde probleem: zodra iemand serieus ziek/arm/kwetsbaar wordt zijn al die goede vrienden uit de gay-bar ontzichtbaar geworden.
Er is een veel permanenter sociaal bindmiddel nodig. Waar mensen voor willen betalen en waar men duurzaam elkaar steunt.
Of dat nou een kerk of een vakbond of een broodfonds is boeit niet echt.
@******** | 04-07-19 | 13:47:
Maar dat permanente bindmiddel gaat er niet komen zolang de meute (ik en jij ook) zich door politiek en commercie laat aanpraten dat ze 'beter zijn dan gemiddeld'. Beter arbeidsperspectief, betere chauffeur, gezonder levend, etc.
Want als je beter bent ga je natuurlijk niet solidair willen zijn met al die middelmatige mensen.
@Cen Bramer | 04-07-19 | 13:13: ik heb dit al veel eerder geopperd, maar kreeg toen veel commentaar; wat dacht je van GeenStijl zelf? Waarom zit er niet een functie in dat ik jou nu, anno 2019, ook een privé bericht kan sturen? Waarom krijg ik niet in mijn 'GS inbox' te zien of er iemand heeft gereageerd op mijn reaguursels? Etc. Etc. stel dat zat er in. Dan ben je al een stuk harder op weg naar groepen kunnen vormen.
Ik vrees wel eens dat, net zoals Wilders, links al zo machtig is dat ze expres rechts wat bliksemafleiders geven, om stoom af te blazen. Die dus nooit inhoudelijk echt een gevaar kunnen vormen, maar wel de illusie hebben van vrijheid. Zo kan je ook bijv niet je account verwijderen. Wat ik best vervelend vind, aangezien we hier een mening vertolken die dus anti establishment is.
Goed ik dwaal af. Eens kijken voor de grap of Joop wel dat soort opties heeft.
zo jammer dat de werkelijke boodschap van Jezus zo gecorrumpeerd is geraakt
"De regering is bezorgd over de toenemende negatieve berichtgeving over jongeren in zwembaden. In het kader van de integratie wordt onderzocht of bepaalde gevaarlijke extreem-rechtse websites zoals GeenStijl de toegang tot Internet ontzegd kan worden".
Tot zover dit nog onbevestigde bericht.
Vergeet niet meteen de Telegraaf te verbieden !
Oliegeld is al alom aanwezig in de media
Ze betalen vaak niet maar "geven" zichzelf toegang tot het zwembad. Dat was ook een onderdeel van het probleem.
Als we nou eens alle zwembaden vullen met wijwater?
Kruisje boven de ingang is al genoeg.
Wanneer is t nou eens genoeg? Moet er nu echt een opstand komen voor ‘onze’ overheid eens voor de gegoede burgerij opkomt?
En een verblijf voor een paar zwijntjes in de tuin.
Hihi😂
Vooroordelen komen niet uit de lucht vallen natuurlijk.
Meestal empirisch gevormd...
Meestal bij dit soort berichten komen sommige ratten uit het riool naar boven die gaan schreeuwen over castratie en levenslang en dood. Het gaat dan over bijvoorbeeld badmeesters die over de grens zijn gegaan, familieleden en dergelijke. Wat ik niet kan en wil begrijpen is, waarom er in het algemeen met twee maten gemeten wordt. Waarom wordt hier in het algemeen, staatsjournaal e.d., zo mild op gereageerd. Waarom zeggen we niet gewoon, dit is een vorm van openlijke terreur. Terreur tegen onze open samenleving waarbij gelijkheid en uitingen daarvan de kern zijn. De vraag is wanneer is genoeg genoeg…
Tot dat er een hele boze vader opstaat.
@Stratum | 04-07-19 | 12:24: die dan wordt weggezet als niet verwarde gewelddadige xenofoob.
Het is allemaal best te begrijpen. Men durft gewoon niet te benoemen. Het probleem benoemen betekent geëtiketteerd worden zoals de PVV en FvD wordt geëtiketteerd, en elke criticaster die nog het lef in zijn donder heeft om een kritisch geluid te laten horen. Men is o. zo bang om voor fascist, racist, xenofoob en islamofoob te worden uitgemaakt. Voorts betekent benoemen ook als vanzelf bekennen dat het multiculturele project niet bepaald een succes is geworden, dat er wel degelijk spreke is van een 'clash of cultures', en dat Fortuyn toch eigenlijk best wel een beetje gelijk had. Men wil die nederlaag niet accepteren, wil tegen beter weten hopen op een positieve wending, morgen of overmorgen, om dat triompfanbtelijk te kunnen roepen "zie je wel, als je maar volhoudt, als je maar vertrouwen hebt in het goede in de mens!".
Wat ook meespeelt is volgens mij de vraag of je maatschappelijke problemen op individueel niveau of op groepsniveau moet oplossen. De ervaringen met bijvoorbeeld hooligans hebben ons geleerd dat je de groepsdynamiek moet snappen om het groepsgedrag te kunnen sturen. Crowd management heet dat. Niemand die een groep zich misdragende voetbalsupporters als een ras ziet, dus de groep mag als groep worden benoemd en aangepakt. Dat niet elke voetbalsupporter een hooligan is snappen we best. Bij moslimjongeren met een teveel aan testosteron, bij kutmarokkaantjes of bij Turks tuig ligt dat plots heel anders, want discriminatie en zo. Benoemen en aanpakken wordt dan meteen moeilijk, zo niet onmogelijk. Men wéét, maar uit angst voor racist te worden uitgemaakt zwijgt men, en veinst de groep niet te kunnen benoemen, laat staan dat men het lef heeft om de groep rechtstreeks aan te pakken.
@Acidstain | 04-07-19 | 12:33: Met een normale suikerspiegel
@Schoorsteenveger | 04-07-19 | 12:45:
Het is in feite omgekeert. Een normale samenleving berust op samenwerking, begrip en eendracht. Juist die eigenschappen hebben de socialisten eruit gedramd, door ons voor 60 jaar lang voor te houden dat de staat toch echt het beste met ons voorheeft en het individu het hoogste goed is. Dat wreekt zich nu.
De enige winstrategie is eendracht en massale onvoorwaardelijke wederzijdse ondersteuning wanneer jij of iemand anders het slachtoffer is van Marokkanen.
@Schoorsteenveger | 04-07-19 | 12:45: gewoon zelf lik op stuk beleid toepassen. En zo hard, fanatiek en gemeen mogelijk! En iedereen die gewoonlijk wegkijkt moet mee op de bok springen en vechten. De dood of de gladiolen. De regering trekt geen grens, dan doen de burgers dat maar
Het is niet bekend wat de culturele achtergrond is van deze knapen. Statistisch gezien is de kans erg groot dat het Nederlanders zijn omdat die al een tijdje niet in beeld zijn geweest met dit soort criminele daden.
Voor de goede lezer. Je moet statistisch durven duiden...
'Preventief castreren'... kent u die uitdrukking beste kijkers? Preventief castreren, we dromen er allemaal wel eens stiekem over...
"Over de achtergrond of eventuele motivatie van de groep jongens is helemaal niets bekend"
Echt helemaal niets?
"Het is een maatschappelijk probleem. Een aangifte is volgens mij een druppel op een gloeiende plaat."
Nou ja, maatschappelijk, maatschappelijk........ Het is m.i. meer een probleem dat samenhangt met de nu al ruim 40 jaar durende massa-immigratie van derdewereldlanders die qua cultuur en geloof uitermate slecht compatibel zijn gebleken met een moderne, vrije, tolerante, democratische, seculiere samenleving als de Nederlandse. Misschien wordt het eens tijd voor een moratorium op de mensenimport uit de derde wereld voor onbepaalde tijd.
Eens! En waarom dit niet te begrijpen valt voor de wat slimmere linkse mens is me een raadsel. Ik snap hun informatie verwerkingsproces ook niet. Zullen wel geen zwemmers zijn.
Het houdt niet op, niet vanzelf....
Jij bent stoer.
@Red shirt | 04-07-19 | 12:13: beter stoer dan een lafbek!
@Red shirt | 04-07-19 | 12:13:
Jij bent bewust naief, is toch wel iets ernstiger.
Vandaag in De Stentor de Harderwijkse burgemeester van Schaik over criminele asielzoekers: "Ze wanen zich onaantastbaar". Maar deze onaantastbaren gaan zelf handtastelijk tekeer, dat wil je niet weten... Maar hoe komt dat, die waan van 'onaantastbaarheid'? Dat komt door de linkse kerk. Die vindt asielzoekers per definitie zielig. Asielzoekers weten dat en maken er gretig handtastelijk misbruik van. Vandaag in Russia Today een interview met de vader van het jongentje dat op het strand lag, verdronken, met het gezicht omlaag in het zand. www.rt.com/news/463331-alan-kurdi-fat... Die vader is zijn hele gezin kwijtgeraakt. Hij roept op om alle buitenlandse interventie te stoppen in Syrië. Maar Nederland gaat vast aan de leiband van de VS daar grondtroepen heen sturen. Niet om de lieve vrede maar om de vuile oorlog te bevorderen.
VVD trekt zojuist eigen motie betreffende strafbaarheid mensensmokkel weer in.
Dud weet wat je hebt aan die partij.
Is dat niet dezelfde vader, die naar het westen wilde gaan om primair zijn gebit te laten verzorgen. Ik verzin het niet, dat was de reden die hij eerder opgaf, niets over zijn verdronken zoontje en de oorlog. Hij woonde met zijn gezin 3 jaren veilig in Turkije. Lees anders even dit www.ninefornews.nl/het-verhaal-achter...
@thephysicist | 04-07-19 | 12:16: Het gaat mij om zijn boodschap: laat Syrië met rust, met vrede. Alle buitenlandse interventie roept oorlog op, alleen al door als schietschijf daar te gaan paraderen.
Ja, laat de Turken de Koerden afmaken.
Moeten wij ons niet mee willen bemoeien.
De koerden hebben zich de tiefus voor het westen gevochten om IS te verslaan, maar laten we, zoals in het westen gebruikelijk is, ze nu laten barsten.
Dat bedoelt u toch?
En dan komt u aan met het interview van een man die mensensmokkelaar was, alleen voor zijn gebit uit Turkije naar het westen wilde, en te krenterig was om een zwemvest voor zijn zoontje te kopen?
@Beefbus | 04-07-19 | 12:13: Was juist wel een goed plan. De straf wel weer erg laag. Dankzij d66 en de CU, gaat het het niet, of sterk verwaterd door. Terwijl er wel een kamer meerderheid voor was.
@thephysicist | 04-07-19 | 12:16:
Dat klopt.
Maar hij heeft wel gelijk, naar mijn mening.
Waarom zouden wij onze Westerse normen en waarden en onze democratie daar willen opleggen.
Daar zijn ze in die zandbak pas over 100 jaar klaar voor.
@Eeuwig.. Op.. Vakantie | 04-07-19 | 12:19: Zoals gezegd de man woonde met gezin veilig in Turkije, geen oorlog, geen vervolging. Hij heeft nog uit Canada geld gekregen om de mensensmokkelaars te betalen.
Nu liegt hij een "vlucht" verhaal bij elkaar, en jij zegt "het gaat om de boodschap".
Nee, het gaat niet om zijn boodschap, hij liegt, hij is af en verder
heb ik die hele vent niet nodig om te weten dat oorlog klote is en dat het moet stoppen. Vreemd voorbeeld om het "verhaal" van deze man te gebruiken om je punt te maken.
@thephysicist | 04-07-19 | 12:33: OK, u heeft een punt. Des te meer zaak om daar je niet in te mengen als NL overheid.
@Eeuwig.. Op.. Vakantie | 04-07-19 | 12:37: was even elders bezig, maar inderdaad, we moeten als NL overheid ons niet mengen.
Ik vind het wel jammer dat ik nooit door lekkere meiden in m''n kruis gegrepen word tijdens het zwemmen.
Dat moeten dan Fatima's zijn. Die mogen niet naar het zwembad.
Je haalt me de woorden uit de mond.
Harrie dan he.
Als ze dan de boel 3 maal omdraaien piept u wel anders.
Kan mij herinneren dat het 70 en 80 jaren nog wel eens gebeurde.
Goeie ouwe tijd.
En zo zakt Nederland steeds een beetje verder in de greppel.
Australische migratiemodel. Nu graag!
Dat helpt niks tegen het derde, vierde en vijfde generatietuig dat hier geboren is en alleen daarom ook een Nederlands paspoort krijgt. Er is verder niks “””Nederlands””” aan die jeugd. Je kan ze net zo goed een Chinees paspoort geven.
Segregatie, de enige oplossing. Stuur uw kinderen naar een blanke school, leer en studeeer verder zodat u zo min mogelijk met de onderlaag in aanraking komt. Meestal zijn ze toch vooral geinteresseerd in status en geld dus op de uni zul je alleen die exemplaren tegenkomen die wel mee willen doen en hier wel al hun kansen pakken en daar is ook niets mis mee. Beschouw de rest als onaanraakbaren en mijdt ze, dat is het enige wat u kunt doen zolang er politiek niets verandert.
@Graaisnaaiert | 04-07-19 | 12:41:
Dat is ook wat alle NRC-lezende en links stemmende mensjes doen in hun blanke elitaire bubbel. Er zijn echter
ook burgers die niet in de comfortabele positie zitten zich dat te kunnen permitteren. Zij zijn de spreekwoordelijke sjaak.. Maar geen probleem voor de wegkijkende elite..
@duh! | 04-07-19 | 12:48:
Je kunt al beginnen door naar plaatsen te gaan waar zij niet komen, andere hobbies te vinden dan zij, andere uitgaansplekken etc. Segregatie tussen de oren, als het ware. Hoeft geen extra geld te kosten, is voor iedereen haalbaar.
@Graaisnaaiert | 04-07-19 | 13:02: probeer eens een museum (buiten randstad). Zie nooit een niet-blanke.
@Hadena | 04-07-19 | 14:16:
Cultuur is inderdaad een tak van sport waar onze Islamitische medemens weinig tot niets mee heeft. Gaat me trouwens niet om een kleurtje, het gaat me om de moraal en de ideologie, die deigt niet. Totaal geen last van Zuidamerikanen, Aziaten ( vanaf India naar het oosten ), normale Afrikanen die wel een opleiding hebben genoten, het is puur dat halvemaanvolk wat het voor de rest verpest.
Wordt dit dan de eye-opener voor de deugstemmer?
Als dit nieuws ze onder ogen komt waarschijnlijk wel. Helaas leest niet iedereen Geenstijl...
Nope. De ogen zijn gesloten. Heb geen hoop, dat gaat niet gebeuren.
@Bill le Koek | 04-07-19 | 12:09: De ouders van die 4 kinderen stemmen wederom op.......
Nee, want meisjes mogen niet zwemmen want dat is alleen voor de ventjes.
@Acidstain | 04-07-19 | 12:11: groenslinks. Dat deugt zo lekker.
Is 'curb stomping' ook 'curb stomping' als je de rand van het zwembad gebruikt? Vragen, vragen...
People don't do sexual harassment to people, Moroccans do
Bij ons lokale zwembad zijn er relatief veel Polen. Afgezien van redelijk alcohol gebruik (subjectief) en wiet inname weinig noemenswaardig te melden. Oh en wat Aziaten en personen van origine uit landen rond de evenaar. Dus multiculti zat maar geen "incidenten"
Zou de islam er dan misschien toch ietsje pietsje mee te maken hebben!?
Ietsie pietsie, nou nee. Het heeft er alles mee te maken.
Het zijn simpelweg altijd "Marokkanen", zo simpel is het.
Zeist is toch een plaats voor de elite? Dan moet het roomblanke rijkeluis jeugd geweest zijn.
Tot de 70er jaren wel, maar Zeist heeft nu ook wijken, waar meer dan 25% van de bewoners een niet-westerse migratie achtergrond hebben.
Das war einmal... Zeist is nu een multicultureel drama..
Haha, dacht je, barst van dat k. volk daar.
Heel treurig dit.
Dus dan maar:
Alleen toegang met sluitende registratie, gecheckt met gezichtsherkenning.
Bij misdragingen altijd melding bij politie doen en toegang 5 jaar ontzeggen.
land uit, wereld uit.. alles best
Is van alle tijden. Ook Germaansche Kinderen zaten elkaar vroeger wel eens in de broek of zaten te tetteren in de zwembaden. Maar nu wordt ten eerste alles op internet gepleurd, dus je hoort er direct van in het hele land en ten tweede wordt het meteen de Marrekane aangewreven. Allemaal onderdeel van de hysterische soclial media maatschappij.
En oooh ja, er zal best eens een Marrekaan bij zijn of een Turrek. Niemand die dat ontkent. Maar om daarom meteen maar alle Marrekane en Turreke op te knopen gaat ook wat ver. Of niet soms?
"Maar om daarom meteen maar alle Marrekane en Turreke op te knopen gaat ook wat ver", hmmmmm.... preventief????
Lastige vraag.
Grijpen Chinese jongens ook kinderen in hun kruis denk je?
dat is wel mooi tolerant van je, ik bewaar m voor mn preek deze zondag
Dombo, het is nooit voorgekomen dat gezinnen ontzet moesten worden na bedreiging door honderden jongeren die geen enkele relatie hadden met de oorspronkelijke overlastgevers anders dan hun geloof.
Nope.
@HoerieHarry | 04-07-19 | 11:56: nee ik denk dat chinezen dat niet doen, hindoestanen ook niet, boeddhisten niet, amerikanen nauwelijks, italianen misschien, fransen zeker niet, ehh, russen daar moet je wel weer voor oppassen, sjonge wat een lastige vraag
U was zo'n Germaans kind en doet u dat nog steeds?
Hahaha .. moslimapologie wederom. Hoe aandoenlijk!
Times are a changing .. zong Bob Dylan al. Karma gaat zijn werk doen.
De column van Roderick Veelo is goed. www.rtlz.nl/opinie/column/4767976/mar...
-
Met het ontkennen en niet aanpakken van het probleem gaat het niet weg. Marokkaanse jongeren die het wel goed doen zijn ook de dupe van dit softe beleid. Dat tuig aanpakken zou voor de hele maatschappij een zegen zijn.
"En oooh ja, er zal best eens een Marrekaan bij zijn of een Turrek. Niemand die dat ontkent."
- Van alle nieuwsberichten waar géén duidelijk profiel wordt geschetst, gaat het om lichtgetintiërs. En die neutrale berichten hebben de hevige overhand.
Overigens; Turken verwacht ik niet of nauwelijks. Indien je het nog niet wist; Turken en Marrokanen liggen elkaar niet zo goed...
"Maar om daarom meteen maar alle Marrekane en Turreke op te knopen gaat ook wat ver. Of niet soms?"
- Absoluut. Maar dat lees ik bijna nergens. Die aanname maak je zelf weer, want dat komt je beter uit.
Men verwenst de daadwerkelijke daders van alles.
Er is geen enkel bewijs dat het om Marokkaanse jongeren gaat. Is hysterie.
Zei degene die altijd op een zolder zit en nooit in een zwembad komt. Mooi man. Zo'n wegkijker. Hadden het russen geweest had deze meneer er schande van gesproken. En hel en verdoemenis.Yep geen beste landgenoten maar beste wegkijkert.
@ Beste Landgenoten: U bedoelt met 'Germaansche Kinderen' (hoofdletters) uw herinnering aan Volk en Vaderland, waarin uw nick niet zou misstaan? Wat een absurde waanzinnige denkbeelden koestert u, waarmee u als vanzelf in NSB-drek gaat swampen. Ook uw verwringing van Marrokaan en Turk tot uw eigen bargoens komt ziek over.
Het gaat om jongeren van 18-25 die kleine kinderen van 8-13 jaar in de geslachtsdelen grijpen. Is dat van alle tijden? Deed jij dat ook? Of deden ze dat bij jou ook? In beide gevallen hulp zoeken want dat is niet normaal.
Lekker je kop nog dieper in het zand steken jonguh! Kun je in ieder geval niet meer wegkijken ;-)
De standaard wegkijk- en goedpraatriedel van BL.
@TeeJee | 04-07-19 | 12:20:
Lul niet zo dom.
Omdat ik niet wil meedoen aan al die domme hysterische reacties hier?
Het volksgericht dat de vermeende heksen weer op de brandstapel wil gooien?
Ik zeg dit: Ja je moet met je tengels van anderen afblijven, maar nee, niet alle buitenlanders zijn daaraan schuldig. Je moet voor de grap de reacties eens lezen. De treinen rijden alweer bijna naar het Oosten. We kunnen de bedjes in Westerbork wel weer gaan opmaken.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 12:31:
Over hysterisch gesproken..
@TeeJee | 04-07-19 | 12:20:
Hij vindt het zijn missie hier.
Stukje bij beetje maakt het hem de karikatuur van de D66 wegkijker en goedprater.
Ik vind het wel een beetje triest eigenlijk.
Dag in dag uit blijven ontkennen en bagatelliseren, terwijl je ergens moet weten dat je fout zit.
Je werkt jezelf langzaam maar zeker in een kamp waar je niet bij wilt horen.
Enfin, de moslims beschouwen dit als 'Useful idiots'.
Uiteindelijk blijft hij voor hen ook een vervloekte Kafir wat hij ook voor ze doet.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 12:31: Het schuim komt op de mond van Herr Frick. Wat een blanke superioriteit, wat een Übermenschlich getier!
@Roadblock | 04-07-19 | 12:36:
Dat klopt wel.
Hoe meer reacties ik hier lees hoe meer ik god op mijn blote knietjes dank dat dit geteisem - dat af en toe rassentheorieen neerplempt waar Himmler nog een puntje aan kan zuigen - gelukkig geen donder te zeggen heeft in de politiek. Hoe dankbaar ik ben dat ze te stom zijn zich te organiseren omdat ze onderling (geheel volgens verwachting) verzand raken in onderlinge ruzies, egotripperij en onderdrukking van elk intern debat. Dat stelt dan weer gerust! Maar wee de dag dat er een echt handige jongen opstaat die al die agressieve domheid weet te kanaliseren in een beweging ter zelfdestructie van dit land.
En hoe meer ik hier lees, hoe meer ik ook ben voor afschaffen van welke vorm van referendum dan ook, hoe meer ik ben voor een eilite die zich geen flikker van al die tokkies aantrekt. Ik zou bijna D66 gaan stemmen ook nog, nou ja dat is wel het toppunt. Maar, juliie helpen mij aardig mee in mijn radicaliseringstraject. Ga vooral zo door.
Beste_Landgenoten, ik vind het pijnlijk om te zien hoe je met droge ogen kan denken en beweren dat het bij bepaalde groeperingen niet meer voorkomt dan bij anderen.
Het gaat niet om 'het is van alle tijden, en af en toe zit daar een keer een Marokkaan bij'. Het gebeurt inderdaad al langer maar het zijn blijkbaar dus voornamelijk Marokkanen. Wie zegt dat? De directeuren/personeel van het zwembad, de statistieken van criminaliteit, de politie. En als je het stuk leest van Roderick, voel je je dan oprecht niet dom als je maar blijft zeggen "ja maar Nederlanders doen het ook" (waarmee je insinueert, net zoveel.)
Over dat opknopen, en treinen naar het oosten, etc. Dat is uiteraard totale onzin, maar de lieden, en dus met name Marokkanen in dit specifieke geval, moeten veel harder aangepakt worden.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 12:49: De deur staat al open: via de PvdA naar DENK, een aantal burgemneesters, de voorzitter van het parlement, Politie of de Iftar...
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 12:31:
Misschien dat je even tijd hebt om antwoord te geven op mijn gedachten experiment, wat doe jij als vader als een van jouw kinderen is aangerand door dat tuig ? Ga je hysterisch reageren, recht in eigen handen nemen ?
Antwoord : Nee, jij trekt de Godwin kaart en zegt in een kalme stem tegen jouw kind, zoals je ons weet te feteren met je wijsheden
"Kind, luister even naar je vader, vervelend voor je, aangerand en al, maar weet dat je niet hysterisch moet reageren, anders rijden de treinen naar het Oosten, en kan je jouw bedje opmaken in Westerbork".
Conclusie : BL heeft als "mensch", vader en trol compleet gefaald.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 12:49:
Daarnaast wil ik ook nog even kwijt hoe triest het is om te zien hoe jij iedereen hier over 1 kam scheert, hoe jij exact vertoont waar je blijkbaar tegen bent. Je superieure gevoel over blijkbaar iedereen hier, man man, wees even een flinke klap meer bescheiden en hou het wat meer bij feiten en rustige onderbouwde reacties. Denk aan je bloeddruk, dan komen we er wel.
@Coachman | 04-07-19 | 12:54:
Je logica is exact welke ik veracht: Sommige Marokkanen doen iets lulligs (wat ik overigens geheel niet ontken maar wel in de schoenen geschoven krijg elke dag) en daaruit wordt dan de rechtlijnige conclusie getrokken dat "Marokkanen harder moeten werden aangpakt".
Niet eens de nuance "deze criminele Marokkanen", nee gewoon allemaal. Wat zou zo'n reactie teweeg brengen bij een gewone, normale, niet geradicaliseerde en alleszins welwillende persoon met een Marokkaanse achtergrond? Wat denk je? Hoe zou dit op jou overkomen als je in Marokko woont, je bent vierde generatie Hollander maar zal nooit helemaal geaccepteerd worden en je leest dat alle Hollanders maar ff moeten worden aangepakt, weggestuurd, geweerd, gestraft, of preventief geweigerd worden. Hoe komt dat dan aan. En helpt het ook maar iets, dergelijke teksten? In het oplossen van het probleem overlast in zwembaden? Ben je slim genoeg om het antwoord zelf te bedenken of moet ik het voorkauwen?
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:05:
Als ik in Marokko zou wonen en mijn zoon zou zoiets doen, zou ik hem flink aanpakken en zorgen dat hij dat nooit meer doet. Punt.
@thephysicist | 04-07-19 | 13:01:
Wat een belachelijke discussie. Iedereen beschermt zijn kinderen. Maar ga nou niet suggereren dat de beste manier om dat te doen bestaat uit het verketteren van alle Marokkanen. Want dat gebeurt hier elke dag weer. De laagheid van je suggestie alleen al. En dat noemt zich fysicus. Man man man.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:05:
Bijzonder dat je mij van die logica beschuldigt. Nergens uit mijn woorden kan je die conclusie trekken, maar vervolgens is het wel wat jij veracht.
Ik ben het helemaal met je eens dat als 'alle Marokkanen' worden beschuldigd, dat dat incorrect is. Maar het is wel feitelijk correct dat het HELAAS een constatering is dat het 'voornamelijk Marokkanen' zijn die deze overtredingen/aanradingen/etc plegen, dat kan je niet ontkennen toch?. En in deze gevallen moeten zij harder aangepakt worden. En dat zij bij het bezigen van criminele activiteiten, crimineel zijn, lijkt me vanzelfsprekend en een onnodige nuance in mijn verhaal.
BL je bent een clown.
Ik ga er van uit dat je de boel trollt met 'er is wel eens een Mocro of turk bij betrokken mogelijk'
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:09:
Ik zou het inderdaad prima vinden als alle zich misdragende Mocro's op de trein richting hun land van herkomst zouden worden gezet. Incl. gezinshereniging.
En wanneer was er voor het laatst zo'n zwembadtoestand met autochtone jongeren?
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:09: U lijdt aan zelf-beneveling en wanen: u ziet 'verkettering van alle Marokkanen' net als het OM in het proces tegen Geert Wilders. Hier in de panelen van GS wordt niet in 'ras' etc. gedacht zoals het OM en u wel doen. U verwijt de GS-ketel dat die zwart ziet, maar uw potje zit zeer diep in de swamp van blank superioriteitsdenken. Heeft u zelf niet door dat u NSB gedachten verspreidt?
Of het nou een ‘zware’ ‘aanslag’ is of gewoon zwembadterreur van ramkrakers.. jij zal altijd meer geraakt zijn door wat reaguursels over daarover.
@Carmelita | 04-07-19 | 13:24:
Dat is wat ik bedoel.
Ten eerste zijn het gewoon Nederlandse burgers. Je kunt ze gewoon aanpakken via de wet die voor iedereen kan worden toegepast: Veroorzaken van overlast en/of aanranding. De wet biedt daar voldoende.
Maar nee, jij wil de herkomst van deze Nederlanders daarbij slepen en ook hun gezinnen maar gemakshalve deporteren. Weet je eigenlijk wat je schrijft of denk je: verdomd ja, DAT is de oplossing. Gewoon een bevolkingsgroep op afkomst straffen voor gedrag dat normaal binnen de wet wordt aangepakt.
Je wil dus de wet toepassen afhankelijk van afkomst. Wie die afkomst bepaalt specificeer je maar niet. Gaat daar een commissie over? Eentje die vaststelt in hoeverre iemand behoort tot id groep? Meet die commissie de doorloop tussen de wenkbrauwen, de kleur van de huid of de lengte van de voorhuid? Of kunnen we volstaan met een aanmerking op hun iD-kaart, bijvoorbeeld een grote gele M? Dat laatste maakt het een stuk gemakkelijker toch? Of gewoon meteen maar zichtbaar op hun jasje.
Ik stel dan ook voor: Eerst vervoeren naar een plaats waar we ze kunnen verzamelen, die Marokkaanse gezinnen. Voor heropvoeding of zoiets. Want misschien helpt dat nog! Dat is wel zo humaan ook, ze krijgen een tweede kans! Maar goed, als dat niet helpt moet er wel een definitieve oplossing komen natuuurlijk. En de NS moet betaald worden en de hele administrdatie eromheen. Organiseer het allemaal maar. Al lastig genoeg maar ja iemand moet het vuile werk doen, nietwaar?
Maar ik kan hier wel wat vrijwilligers aanwijzen denk ik.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:33:
Weer zo’n ontiegelijk kutverhaal met valse vraagtekens van een mansplainende dwangneuroot. Succes met je missie, gelovige idioot.
@RickTheDick | 04-07-19 | 13:38:
Insgelijks.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:33:
Heropvoeding zal niet lukken.
Ja, afkomst zou ik zeker een rol laten spelen. Dat doet het trouwens ook in de beleving van de herkomstjongeren.
Maar wegsturen alleen bij de overlastgevers.
Want in Nederland wordt met deze groepering de cohesie totaal verstoord. Niet wenselijk!
Ik vind het geen straf.
Er wordt immers liefdevol (door hen) over Marokko gedacht.
En voor Nederland is alleen minachting.
@Carmelita | 04-07-19 | 13:52:
'Her'opvoeden?
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:05:
Jij bent zelf degene die hier roept dat ALLE PVV'ers maar het land uit moeten.
Dus tyf ff op met je nuance, als je deze zelf ook niet denkt te hoeven maken.
@NeetNormaal | 04-07-19 | 14:14:
Ik bied het ze aan, als service. Omdat ik weet dat er een land is waar ze veel blijer en vrolijker zullen zijn. Dat land heet Hongarije. Orban is er de baas, die heeft alle moslims al geweerd.
Dat moet toch heerlijk zijn?
Don’t feed the trolls !
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 14:20:
Nou, dan bied ik dat maar aan alle Marokkanen aan. Als service. Iets wat jij niet vindt kunnen, toch?
Alleen maar Moslims.
Alleen maar Halal eten.
Geen Kafirs (nouuuuuu..... niet openlijk)
Geen racisme jegens hun
Genoeg stageplekken waar ze wel welkom zijn
Genoeg arbeidskansen ondanks hun naam
Wat een onzin van je... Dubbele maatstaven.
En let wel.. Volgens mij zijn wij het grotendeels een hè.
Alleen waar ik rechts af ga en naar het midden nuanceer.
Ga jij bij voorbaat, ongezien, linksaf en nuanceer je soms wat naar het midden.
@Kwelbeller | 04-07-19 | 14:34:
Heeft niks te maken met het voederen van de trollen.
Wil graag discussie voeren en de consensus bereiken.
Want ik blijf van mening dat eenieder hier het grotendeels met elkaar eens is, alleen de emotie, vooringenomenheid en de neiging om tegenover elkaar te moeten staan zorgt ervoor dat de nuance in de harde geschreven woorden mist.
En die nuance moet men dan zelf gaan invullen en/of interpreteren.
Laat daar nu 'het gevaar" zitten.
Niemand in de panelen zal een voorkeur hebben voor razzia's, maar zo worden "onze" gemiste nuances wel geïnterpreteerd.
En niemand in de panelen zal bewust alles ontkennen en bagatelliseren, maar zo worden "hun" gemiste nuances geïnterpreteerd.
End of the dat doet dit niks af aan de bestaande problematiek.
Want die is er wel...
@NeetNormaal | 04-07-19 | 14:43:
Misschien dat de een dan meer gevaar ziet in de islam (en iedereen die daarmee te maken heeft) en de ander in ongeunaceerde islam-haat.
Ik zal mij nuanceren:
1. Nee ik heb niks met de silam.
2. ook niet met hoofddoeken.
3, ik zie het ook niet als culturele verrijking, integendeel
4. veel "import" kan helaas economisch niet op eigen benen staan dus belasten onze samenleving
5. tolerantie is ook van die kant vaak ver te zoeken.
6. ik heb een hekel aan elke poging van elke religie een ander de wil op te leggen dus ja, ook van de islam.
7. ik zie ook wel dat de statistieken vaker door Marokkanen worden bevolkt
8. ik heb niks met de vrouwenonderdukking in de islam
9. ik heb iets tegen vergoelijken van daden wegens afkomst
Maar ook:
1. Ik zie buitenlanderhaat als bedreiging voor onze vrijheden.
2. ik zie groepsdenken en veroordelen als het zaad voor fascisme (en alles wat daaruit voortkomt)
3. ik zal altijd de vrijheid verdedigen van andere meningen en culturen, want is is ook mijn vrijheid
4. Niet alle Marokkanen zijn nare mensen, integendeel, de meeste niet.
5. Niet alle migranten zijn terrorsiten, integendeel, de meeste niet.
6. Niet alle asielzoekers zijn verkrachters, integendeel, de meeste niet.
7. onverdraagzame tokkies heb ik de schurft aan
8. die ruil ik ongezien tegen welke asielzoeker dan ook.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 15:00:
KIJK! Nu komen we ergens.
1. Best een mooi geloof, als je het niet te serieus neemt (net als het Christendom). Heb alleen weinig met geloof.
2. Niet echt moeite mee, wel met de drang van velen om zich niet aan te passen als verzocht wordt geen hoofdbedekking te dragen.
3. Beetje andere cultuur is goed, maar het mag never nooit niet opgedrongen worden
4. Kijk en dat vind ik nu onze eigen schuld. Het is té makkelijk gemaakt om het handje open te houden. Verhoudingen zijn verre van eerlijk
5. Lijkt steeds minder te worden in mijn opinie, ook bij de "goede" groep
6. Bien sur!
7. Heb een bloedhekel aan statistieken. Sta zelf midden in de maatschappij dus vertrouw mijn eigen ogen. En ja, klopt..
8. Nou.... Nee geintje... Gelukkig zijn "wij" enkele decennia verder.
Wat ik heel erg vind, is dat men in vrij moderne Islamitische landen (Iran en Tunesië bv.) weer terug de tijd in lijkt te gaan
9. Snap em niet helemaal, maar daden zijn daden, mensen zijn mensen
Maar nu:
1. Ik volg je, maar daar wij jij aanneemt dat men iedereen over 1 kam scheert, denk ik (hoop ik) dat de meeste echt de nuance maken
2. Zie punt 1.
3. Bien sur! Maar meeste stemmen gelden! Momenteel bespeur ik met name: degene die het hardste schreeuwt en de minderheid-kaart trekt wordt naar geluisterd. Om maar te deugen.
4. Zeker niet! Mooie mensen, mooie cultuur. Mits men dé Islam niet té serieus neemt en meegaat in de modernisering. Echter vaak de onderkant van de Marokkaanse maatschappij welke deze kant op komt. En die lopen nog wat jaartjes achter m.b.t. modernisering
5. Tuurlijk niet. Maar denk wel dat we voorzichtig moeten zijn met wie we als migrant aanmerken. Vele "tijdelijke bezoekers" uit veilige landen beschouwen hun "migratie" als een tijdelijke Europese vakantie met gratis geld. En dan nog het groepje die Asiel misbruikt om de Jihad naar Europa te brengen. Maar inderdaad, veruit de minderheid. Maar zijn er nog steeds veel..
6. Tuurlijk niet. Maar ook hier denk ik wel dat het aantal nog steeds aanzienlijk is. Ken er zelf 2 heel persoonlijk, die beamen dat de grootste groep (mannelijke 20 - 30 jarige asielzoekers, die alleen zijn gekomen) absoluut niet vies is van misbruiken van Kafirs. Sterker nog, het is een middel om zichzelf populair te maken binnen hun kringen
7. Wat beschouw jij als onverdraagzaam en wie als tokkie? Hier zie ik weer wat teveel emotie.
Iedereen moet bijdragen aan onze maatschappij en niet alleen profiteren. Profiteurs heb ik ook de schurft aan. Zo nuanceren?
8. Welke dan ook vind ik weer te ver gaan
Zo zie je maar.
Liggen we toch niet heel ver uit elkaar qua mening en opvattingen.
Integendeel...
Toch zou je dat wel denken als je alleen onze plempsels leest.
Bedankt hiervoor!
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 12:31:
Oh oh, wat een virtueel bastion van deugendheid ben je toch.
En maar wegkijken, en maar goedpraten, met dommige vergelijkingen over treinen en brandstapels, terwijl je zelf hele bevolkingsgroepen verkettert omdat ze niet denken zoals jij.
Fout en hypocriet mannetje ben je, Beste_Wegkijkert. Zo kennen we je.
B_L trol, het gaat hier om aanranding van kinderen, en sinds jij discussie wil mbt de voordelen van kinderporno, verwacht niemand van je dat je de ernst van de zaak inziet. Derhalve is je gedram over de houding van anderen over turken en marrokkanen buitengewoon pedant en laf, alleen bedoeld om jezelf buiten schot te houden. Door het bagatelliseren van misdaad tegen kinderen val je weer door de mand.
Ze hebben waarschijnlijk teveel brood gevoerd gekregen. Je ziet dit gedrag ook bij eenden. Smerige verkrachters zijn het. Stop met voeren.
U snapt het en kan het ook nog eens heel kort samenvatten.
Hoe ouder ik word hoe sarcastischer word ik over mn landgenoten die maar over zich heen laten lopen.
Zelfs in de stemhokjes zijn ze nog te schijterig om op een no nonsens partij te stemmen.
En wie zijn er dan de sjaak?Pcies de kinderen van die schijtbakken.
man man man wat een schijtvolk is het toch.
De helft gaat niet meer stemmen, vertrouw er maar op dat die de rechtste rug hebben als er echt geknokt moet worden.
@grindbak | 04-07-19 | 11:56:
Als de helft nou eens ging stemmen op een no nonsens partij was je al een stuk verder.
Kijk naar een Orban en Hongarije.
@komtdatschot | 04-07-19 | 12:02: Die Orban heeft tenminste ballen, net als ene Putin. Probeer deze shit maar eens in zo'n land.
@Wienerschnitzel mit | 04-07-19 | 13:00:
Verhuis dan!
Het is daar beter voor je.
Blijf hier de boel voor ons niet verkloten.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:51:
Goh. Mensen met een andere mening moeten oprotten? U = fanboy van totalitaire regimes?
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:51: Goh, origineel weer. Meneer slikken of stikken. Maar hoe zat het nu? Heeft u (klein) kinderen die wel eens naar een openbaar zwembad willen? Want roepen dat iedereen moet oprotten wordt nu wel vervelend. Dat weten we inmiddels, dat u dat vindt. Geef eens antwoord op een normale vraag voor de afwisseling.
Wat vinden de Reaguurders op DeJoop ervan?
op 11:53 vind je er eentje.
Bij joop gaat het enkel maar over Trump.Baudet.Wilders en knip en plak rechts extremisme.
Wel lachen, ik kende zo'n Joop tante, actief bij de Pvda in A'dam. Moslimknuffelaarster tot en met. Hadden daar in haar (uiteraard roomblanke) buurt, een barbecue voor de straat georganiseerd. Na 20 min. hoorden ze kreten als "Allah" en "Halal", gevolgd door een regen van kiezelstenen en andere treiterijen. De boel maar gauw weer ingepakt. Vlgs. haar waren dit "boefjes", en had het uiteraard niets met "Marokkanen" te maken.
Wat een pedofielenpartij is D66,het aanranden van kinderen goedpraten zodra de hitte en hormonen de overhand krijgen.
Duss, autochtone jongetjes moeten ook een burkah aan in het zwembad. Mooi hoor, die nieuwe culturen, elke dag leer ik bij.
Zo divers. Zo multicultureel. Zo'n cultuurverrijking.
Een zwembad vol agressieve jonge mannenbroeders is niet heel divers.
Omdat jij dan aangepakt wordt door justitie, en nog flink ook.
Omdat wij teveel te verliezen hebben en in een conflict met onze nieuwe overheersers staan wij al met 3-0 achter ( racisme, discriminatie, ze hebben het al zo moeilijk ).
helemaal gelijk. waarom niet al dat getinte gajes eens een keer helemaal totaal een pak slaag geven dat ze nooit meer in de buurt van het zwembad durven komen.
Collectief aangifte doen? Met door de politie voorgedrukte en reeds gedeeltelijk ingevulde formulieren enzo...
Ach boetetje van 5000 euro is voor die drugsdealertjes peanuts. "Mogen we ook contant betalen, abu kaffir?"
@ Injegezicht: omdat het nu eenmaal moslidioten onder elkaar zijn en dan doe je dat gewoon niet, want je vindt dat het die kaffars/varkens hun eigen schuld is, had dat jochie van 9 jaar maar niet zo uitdagend met zijn beentjes onder water moeten trappelen. Logisch toch dat zo'n Marokaans jochie daar geen weerstand tegen heeft, zijn opa had z'n vader nog leren neuken op een geit en later op een ezel, maar daar is in Nederland zo moeilijk aan te komen én alle schapen hadden ze al opgegeten voor de ramadan!!
Nou boerinnetje pas maar op, het OM leest mee....."onnodig grievend"... ondanks de waarheid.
Ik zeg niks straks heb ik 5000 euro boete
Het zal toch wel minder worden? Ik hoop het wel.
wat je stemt zul je oogsten..
Men zou beter af zijn als er alleen Germaanse kinderen in zo'n zwembad werden toegelaten, maar dat schijnt tegen de wet te zijn.
Nee hoor, zoals ik al eerder schreef: maak er een besloten sportvereniging van met toelatingsballotage...
@Paulzitineenkaul | 04-07-19 | 11:51: Zou idd een heel goede manier zijn. Heb ik zelf vorige week ook nog geschreven na zo'n "incident" (dat structureel van aard is). Jammer dat dit soort ideeën alleen maar gaat bij particuliere zwembaden. De meeste zwembaden zijn eigendom van gemeentes.. "Iedereen moet ervan kunnen genieten." Dus ook lichtgetinte sfeerverziekers.
Ik zeg maar niks straks heb ik 5000 euro boete.
Waarom komt er nou nooit een groep marokkaanse vaders,moeders,broers,zussen,neven of nichten hun eigen raddraaiers uit het bad halen en ze een pak rammel verkopen en aanspreken dat dit totaal niet geaccepteerd wordt???
Wil je echt een antwoord op die vraag?
Omdat het wel geaccepteerd wordt. Schijt aan t westen schijt aan de ongelovigen, hun zijn superieur begrijp dat nou eens.
Als ze komen, komen ze helpen.
Ik had het al hierboven geschreven, maar zie dat ik hier ook kan reageren, dus vooruit nog een x: @ Injegezicht: omdat het nu eenmaal moslidioten onder elkaar zijn en dan doe je dat gewoon niet, want je vindt dat het die kaffars/varkens hun eigen schuld is, had dat jochie van 9 jaar maar niet zo uitdagend met zijn beentjes onder water moeten trappelen. Logisch toch dat zo'n Marokaans jochie daar geen weerstand tegen heeft, zijn opa had z'n vader nog leren neuken op een geit en later op een ezel, maar daar is in Nederland zo moeilijk aan te komen én alle schapen hadden ze al opgegeten voor de ramadan!!
BoerinFrance | 04-07-19 | 11:43 | reageer
Ies niet in Burka gestopt, dan jij mag gewoon aankomen
Marokkaanse jongens worden thuis als prinsjes behandeld. De meiden zijn okay, maar die zie je niet in het zwembad. Mag niet.
Deze mensen hebben niks met ons en zullen nooit iets met ons hebben.
Er zijn een aantal idioten zoals rutte en co,die het geen reet interesseert dat complete grote steden inmiddels al zijn overgenomen door laten we het netjes zeggen buitenlandse mensen en die passen niet bij ons !!!! Of het nou donkere mensen zijn (die tot 03:00 in de nacht voor de deur zitten)of moslims(over grootte deel) die gewoon echt totaal niets met ons hebben en die hier maar voor 1 ding zijn en vul dat zelf maar in,ach ik ben het zo zat.Word tijd dat er eens wat mensen de straat op gaan zoals in de jaren 60/70
@BoerinFrance | 04-07-19 | 11:45:
De roedel komt altijd voor de roedel op, ook voor de exemplaren met een vlekje. Waar wij nog wel eens objectief naar een zaak kijken en proberen tot een oplossing te komen gaan zij collectief tot de aanval over / in de verdediging c.q. ontkenningsfase. Is een cultuurverschilletje.
@Acidstain | 04-07-19 | 11:47:
Die meiden zijn de eerste slachtoffers inderdaad. Jammer dat ze zo moeilijk en soms slecht met gevaar voor eigen leven aan die roedel kunnen ontsnappen. Onze enige hoop ook, dat er ooit nog eens soort van normale samenleving met die lui mogelijk is, zijn inderdaad die meiden.
Omdat ze het meer dan prima vinden blijkbaar, daarom.
Geen zorgen mensen. D66 zit er boven op! Alles komt goed. Of nee wacht...
Nou, het maatschappelijke probleem is het wegkijken, het niet benoemen en het ontkennen dat het juist om die bepaalde groep gaat.
Het rapegedrag an sich zou ik eerder een cultureel probleem willen noemen.
Haalt voor die slachtoffertjes weinig uit maar het correct benoemen van het probleem is het begin van een oplossing.
U moet eens een goed gesprek met Beste_D66_Landgenoten voeren.
@Roadblock | 04-07-19 | 12:51:
Praten tegen een muur. Neuh, zonde van de tijd.
Zeg er maar niets van, dat kost je al gauw 5000 euro.
Wat voor kleur hadden die jongens?
imgur.com/pq2dsNc
Aan de kleur van het handje te zien 'wit'.
Binnen 3 minuten staan er 300 zwaarbewapende familieleden om je heen, en dan?
Omdat de mensen eerst niets door hebben en daarna niet weten wat ze met de zaak aanmoeten. Als er twee of drie wel de tegenwoordigheid van geest hebben, komt de rest misschien ook wel. Wat ik me dan wel afvraag is wat het toezichthoudend personeel eigenlijk zoal doet. Toezicht houden?
Zie Urk.
De les is-kom je aan een marokkaan, dan moet je stevig genoeg in de schoenen staan om nog een paar honderd op de kop te meppen.
De politie weet dit ook, en gaat dus Iftar maaltijden geven.
Ik zat toen met dat gedoe in Urk met plaatsvervangende schaamte naar het zoetsappige geneuzel van de politie te kijken.
@Heiner | 04-07-19 | 11:39:
Toezichthoudend personeel woont in dezelfde stad.
Die hebben ook vrouwen/mannen/kinderen.
Die weten ook dat de politie niets doet.
Capiche?
@Roadblock | 04-07-19 | 12:54: conclusie: wie is hier de baas? juist.
We hebben weer een incident en gelijk gaat iedereen vol op het orgel.
We hebben weer een wegkijker en gelijk moet iedereen lachen.
@Goldfinger | 04-07-19 | 11:36: Mijn jongetje is 8 jaar en iedereen die aan hem zit die heeft een groot probleem. Bijvoorbeeld die idioten die hun honden los laten lopen in het park.
Nieuwe oogkleppen merk D666 gekocht om de dagelijkse "incidenten" maar niet te hoeven zien?
In het artikel wordt alleen gerept over "jongens". Durf jij de weddenschap aan dat het geen finnen zijn?
@Goldfinger | 04-07-19 | 11:36: alles is relatief, zelfs brood met pindakaas, sprak HIJ die de echte HIJ is.
Kom, kom Red Shirt heeft een vrouw uit Frankrijk dus Marokkanen zijn hartstikke leuk en lief!
@5611 | 04-07-19 | 11:40: Jawel. Het zijn gewoon Belgische jongeren.
Red Shirt weet niet wat een incident is.
Groepsverkrachtingen, aanrandingen, intimidaties en geweld gepleegd door tuigh vanuit een bepaalde culturele groep in zwembaden is inmiddels een patroon geworden.
Maar goed, wegkijken is ook een optie.
De Tweede Wereldoorlog was ook een incident, is daarna nooit meer voorgekomen.
U begrijpt de definitie van incident niet?
@Graaisnaaiert | 04-07-19 | 11:44: ...'een bepaalde groep'... U bedoelt mensen?
Na de berichten van de afgelopen is een zwembad dat er geen last van heeft de uitzondering.
@Turbulentie? | 04-07-19 | 11:42: Uit Russisch. Wel opletten. Mijn vrouw is boardmember voor een grote Franse fabrikant. En we wonen samen in Nederland. Niet iedereen is provinciaal.
@Red shirt | 04-07-19 | 11:52: aan het wegkijken kon ik al opmaken dat u geen provinciaal bent.
Als een allochtoon bij jouw kind onder z'n red shirtje naar binnen floept ga jij vol op het orgel.
@Slogra | 04-07-19 | 12:02: Of een autochtoon.
@Red shirt | 04-07-19 | 12:19: Is dat weleens gebeurd?
Red Shirt is van het pappen, nat houden en weg kijken. Ook als de incidenten gewoon structureel zijn.
Slappe ruggegraat.
"weer een incident"
Uhm... Dan is het volgens mij geen incident meer ofwel
@TeeJee | 04-07-19 | 12:25:
Nee Red Shirt is er een van:
"De multiculturere maatschappij is het beste wat mijn kinderen kon overkomen" zijn eigen woorden.
Wel ik kijk naar buiten naar de speelplaats voor de kinderen naast mijn flat, en zie daar niet 1 blank jongetje en zeker geen meisje meer.
Die weten wel beter.
@Red shirt | 04-07-19 | 11:48:
Nee, valserdje, ik zei een bepaalde culturele groep. Niet gaan framen, viespeukje.
Incident.... hahahahahahah tuurlijk jongen.
Loslopende honden in een park: zijn "incidenten" hoor....
@Red shirt | 04-07-19 | 11:48: "Mensen" zou ik ze nou niet echt noemen.
We hebben weer een incident, in ITIL zouden ze zeggen als je teveel incidenten hebt, dan is het een problem.
De zwembaden varen er wel bij. Dochterlief (en zoon) wil perse zwemmen. Dus papa moet mee als beschermer. Oftewel, weer een betalende bezoeker extra. En allochtonen in je bad? Je krijgt van de gemeente extra subsidie. Als het slecht was voor de baden traden ze er wel tegen op.
Mooiste regel qua bizar stond twee of drie dagen geleden in de telegraaf. Een zwembad had in een poging dit tij te keren een regel: personen onder de 21 jaar kregen geen toegang meer zonder begeleiding van een volwassene.
WTF?
Kletskoek.
Ik zwem 3 maal per week en spreek het badpersoneel regelmatig.
Dit soort 'incidenten' gebeurt in ALLE zwembaden waar groepen marokkanen komen.
Het zwembadpersoneel vindt dat afschuwelijk, en het gaat altijd meer geld kosten
- Of in de vorm van klanten die wegblijven.
- Of in de vorm van betere toegangsapparatuur.
- Of in de vorm van dure in te huren beveiliging.
@Roadblock | 04-07-19 | 13:01: En waarom houden ze die dan niet tegen? Kwestie van willen.
@Hadena | 04-07-19 | 14:03:
Zie mijn stukje over discriminatie roepende linkse D66 mede-Nederlanders die onmiddellijk een advocatenbureau inschakelen, en van de rechter altijd gelijk krijgen.
Je eigen democratie wordt gebruikt om de democratie de das om te doen.
Om met de woorden van een mede-reaguurder te spreken:
"Gelukkig laat die Paternotte van D66 zich niet uit de tent lokken, door die walgelijke PVV angehauchte Tom Staal.
Die zegt gewoon heel slim dat het komt omdat de elfstedentocht niet meer plaats vindt, en door de warmte"
Hij weet natuurlijk ook wel dat dat nonsens is, maar dan hoef je als D66 de boel niet te benoemen.
Heeft niets met wegkijken te maken hoor.
He Beste_D66_Landgenoten?
Die landgenoten is een totaal malloot, moet je zo veel mogelijk negeren.
Paternoster bedoelt eigenlijk dat het aan de klimaatverandering ligt en dat we dús meer belasting moeten betalen om dit soort "incidenten" te voorkomen.
Paternoster heeft gewoon geen trek zich te laten opjutten door Tom Staal met zijn eendimensionale voorzetjes. Als je niet keihard benoemt dat het Marokkanen zijn (wat dan weer leuk gemonteerd kan worden minus de nuance van de spreker) dan ben je dus de lul hier.
@Beste_Landgenoten | 04-07-19 | 13:55:
En wat is er tegen een politicus die eens de waarheid spreekt?
Het ZIJN marokkanen.
Alles weer voor de beeldvorming niet?
MOET hij dan onzin gaan staan te verkopen zoals het komt door de warmte?
Hij begrijpt toch zelf wel dat mensen daar dwars doorheen kijken?
Of is een D66-er vervloekt die Wilders gelijk geeft?
Nogmaals mijn vraag:
Heb je zelf kinderen/kleinkinderen die naar een zwembad gaan?
Wonen in jouw dorp allochtonen en zo ja hoeveel?
Of klets je maar wat zonder enige ervaring?
Nederland laat helemaal niks gebeuren. Ouders van deze kinderen (slachtoffer en dader), zwembadpersoneel én omstanders. Die laten dit gebeuren.
Minder minder minder badwater.
De gemiddelde zeister ouder, die vvd, d66 en gl heeft gestemd, zal het toch wel een eer vinden dat hun dochter van 8 een huwelijksaanzoek krijgt van een cultuur-verrijker?
Ja jammer voor het kind, maar het zal later begrijpen dat het moest, voor de goede zaak.
Ik vermoed dat het kwetsbare jongeren uit kwetsbare wijken waren. Die hebben zulke vreselijke dingen meegemaakt dat ze zich elke dag moeten afreageren op, bij voorkeur, ongetinte kinderen en bejaarden.
Soort van herstelbetalingen in natura, zeg maar.
Hoe achtergesteld en buitengesloten moet je je dan wel niet voelen om 8 jarigen te gaan betasten in een zwembad.
Verschrikkelijk voor die 'jongeren'.
@Roadblock | 04-07-19 | 11:37: Kun je dus nagaanm héél achtergesteld en buitengesloten!
Wat mij betreft echter worden ze kaltgestellt!
Hé Jan, jij ook hier?
@5611 | 04-07-19 | 11:45: Zou ie zelf nog kunnen typen? Of dicteert ie alles aan Freek....
Hopen dat ze snel meerderjarig zijn. Kunnen ze op Jihad naar de restanten van het Kalifaat. Zijn wij er vanaf en met een beetje mazzel komen ze de ordedienst van Assad tegen...
Roman Polanski zei in verband met z'n oorlogsjaren eens dat je als kind makkelijker de waan van de dag accepteert, omdat je weinig tot geen vergelijkingsmateriaal hebt.
Laat je kinderen niet wennen aan deze flauwekul.
Daar noem je er 1.
Slogra, dat is wat mij betreft de slogan van het jaar!
Laat je kinderen niet wennen aan deze flauwekul!
Wat ik overigens niet begreep van het filmpje van Tom Staal is dat hij de heren liet wegkomen met 'vroeger waren er ook vervelende stoere jongens in het zwembad' en 'het is de hitte'.
"Oh ja", had Tom moeten vragen, "moest vroeger dan ook de politie er aan te pas komen om gezinnen te ontzetten die bedreigd werden door tot zelfs honderden
verhitte jongeren?".
Zelfs Staal, gelouterd op het binnenhof inmiddels, was met tomheid geslagen bij het aan horen van zoveel stupiditeit. Hij sloeg even dicht.
@Langshetrandje | 04-07-19 | 11:33: Ja zou je bijna denken.
@Langshetrandje | 04-07-19 | 11:33: Ik weet dat mensen graag voor de gek gehouden worden, maar er moet een grens zijn. Hoe muppet Paternotte het Nederlandse volk in de luren legt zou verboden moeten worden.
@Slogra | 04-07-19 | 11:41: Ik denk dat ie nog trots is op deze strofes ook. Dit is typerend voor de totale arrogantie van de D66 boys and girls.
Is geen stomheid. Is pure kwaadaardigheid. Paternotte is X66, de club van o.a. Kaag. Islam en migratie is hun nieuwe hobby, wij Nederlanders zijn maar een stom, oud, vervelend, bij vlagen haperend speelgoedje waar ze wel klaar mee zijn.
Belgische problemen moet je oplossen met Belgen, Mechelaars zijn daar heel goed in.
Er zijn gewoon veel te weinig warmte pompen en windmolens.Doe daar nou eens wat aan en dan zijn de zwembaden weer een stuk veiliger.
Er lopen dus honderden jongetjes rond die andere kinderen bedreigen en bij de geslachtsdeeltjes pakken en in het zwembad kakken. Wat is er mis met deze jongetjes?
Niks,
Waar zij vandaan komen zijn wij allemaal duivels. En die dames die er zo bloot bij lopen zijn allemaal hoeren die niet beter verdienen.
Daarnaast is hun cultuur upcoming en sterk en die cultuur die ze verwerpen zwak en in aftakeling.
@KutFilosoof | 04-07-19 | 11:29: O, dus het ligt echt aan de inheemse cultuur?
@Langshetrandje | 04-07-19 | 11:31: Ja, want in Myanmar bijvoorbeeld worden ze allemaal linea recta het land uit gegooid. En onze dhimmi regering bukt nog een beetje verder. Harde hand en met gestrekt been erin gaan.
@Langshetrandje | 04-07-19 | 11:31: Het ligt aan de verplichting tot dominantie van de uitheemse cultuur en de onverschilligheid en schuldgevoelens van de inheemse. KutFilo heeft wel degelijk een punt.
@Langshetrandje | 04-07-19 | 11:31: Het heeft ook fysiologische redenen. Maar het daar over hebben is absoluut verboten.
Maar goed, laten we het op volledig cultureel houden. Ja het heeft alles te maken met de inheemse cultuur.
Kijk als u alle Duitsers in Nederland zet en alle Nederlanders in Duitsland zet dan ins Nederland Duitsland geworden en Duitsland Nederland geworden.
Als u het midden oosten naar binnen haalt voor 50% dan is Nederland 50% midden oosten.
Op bepaalde plekken(zwembaden) waar meer midden-oosters samenkomen. Daar is het meer midden-oosters dan Nederlands. En daar gelden dus hun overtuigingen. En daar zijn schaars geklede dames gewoon hoeren die gestenigd zouden worden als ze er daar zo bij zouden lopen.
Maarja hee... Vrouwen stemmen voornamelijk links. Dus ergens lijken ze dit ook zelf te willen....
"Jij bent weeelkommm!! Welkom in mijn landdd!!".
@KutFilosoof | 04-07-19 | 11:38: Ik zie altijd blanke vrouwen met een gemixt kind. Nooit blanke mannen. Wel opvallend.
@Slogra | 04-07-19 | 11:43: In de Chinees Aziatische hoek plenty...
@Langshetrandje | 04-07-19 | 12:10: Die Aziaten zijn te slim, te netjes, en teveel bezig economieën draaiende te houden en met hun techno-hobbies. Je moet als vrouw iemand hebben die tegen je opkijkt en die je de volle aandacht geeft.
Een soort wandelende dildo. Dat komt het uiteindelijk op neer.
Het is een reusachtig maatschappelijk probleem en de oplossing is nog complexer en iedere dag verder weg.
Het OM en de rechter en de media en de regering spannen nauwgezet samen en misbruiken de staatsmacht om het benoemen van de oorzaak van het probleem strafbaar te maken.
Dus. De "onbekende jongeren" waarvan werkelijk iedereen en zijn Deugende moeder in Hilversum precies weet wie en waarom zij een probleem zijn, die blijven "onbekend".
"en de oplossing is nog groter en iedere dag verder weg. "
Die is er al decennia niet meer. Hier is geen oplossing voor.
Dit word erger, en erger en erger tot men het niet meer trekt.
En wat doet het socialistisch klootjesvolk dan als het dat punt heeft bereikt? Het geeft alle vrijheden op aan de almachtige overheid om zo het probleem 'op te lossen'
@KutFilosoof | 04-07-19 | 11:26: Kickboxlessen voor de daders, dat zal ze leren!
Mensen, have faith in Bas Paternotte, koopt allen zwembandjes!
De zwembaden liggen binnenkort naast de bosjes en de struikjes op de afvalhoop. Probleempjes opgelost.
@Langshetrandje | 04-07-19 | 11:28: Inderdaad, topoplossing! Dan hoeven alleen nog de plaatselijke Halsema's de bosschages te gaan schouwen!
''Marokkanen in Nederland een doorslaand succes? ‘Dat is voor ons geen nieuws’'
-R. Jetten en J. Paternotte-
Weet je wie er altijd oplossingen had?
Zijn hond?
Einstein?
Rutte, eerst zegt hij " rot op" en daarna lacht hij je uit.
Den Uyl? Een andere socialist?
Mladic, maar die zit nu in de bak.
Garfield?
Mijn oude wiskundeleraar.
Zegt het voort. Misschien dringt bij de babyboomers iets anders door dan triviale kwesties als de vraag of ze een mover onder hun caravan moeten laten zetten dit jaar.
Het antieke openluchtzwembad in Zwolle is in ieder geval een keurig omheind, 'gated' geval geworden, waar je 60 euro per seizoen voor neertelt. Dat wordt de toekomst.
Heerlijke toekomst, een toekomst van getto's, no-go areas, gated communities, muren, hekken, bewakingscamera's, wapens, uniformen....
Dan moet er wel stroom op de hekken anders heb je er alsnog niets aan.
@Schoorsteenveger | 04-07-19 | 11:25: Maar wel alle grenzen wagenwijd open om deze ontwikkeling in stand te houden.
+ verplicht werk. Anders geen abonnement
@Jan Passant mk2 | 04-07-19 | 11:32:
Als het aan de boven ons gestelden ligt zal de clash of cultures zich uiteindelijk tot aan onze voordeur en achterdeur doen gevoelen en zullen we volledig teruggeworpen zijn op onszelf, onze waarheden en onze moed. En terwijl de stenen door de ruiten naar binnen komen zal ons vanuit de burelen toegeroepen worden "hij die zonder zonde is werpe het eerste ei".
Hebben de babyboomers het weer gedaan?
@Schoorsteenveger | 04-07-19 | 11:25: Toekomst?
Dat zwembad ligt naast de multi, multi, multiculturele wijk Vollenhoven. Je verwacht het niet.
Hier ook eens een keer meegemaakt. Met een paar man dat gastje even uit het zicht van de badmeester de zwembroek van z'n kont getrokken en laten lopen.
In Duitsland proberen ze het tij te keren met stripverhaaltjes. Regeltje 12 is tegen aanrandingen, neem ik aan.
hkf.lc-dkb.de/img+doc_Infos/Baderegeln...
Uiteraard worden de probleemjongeren in de eigen taal aangesproken. Niet dat men hier met de vinger wil wijzen, hoor!
hkf.lc-dkb.de/img+doc_Infos/Baderegeln...
hkf.lc-dkb.de/img+doc_Infos/Baderegeln...
Probleem opgelost! Not!
zit er geen een in Belgisch bij?
Ja. Die deugouders krijgen de ellende van de, door links heilig verklaarde, multucultuur en diversiteit vaak niet mee.
Ben het met u eens, hoop gedonder in alle zwembaden, niemand gaat er meer heen en de inkomste dalen tot nul. Opeens gaat het pijn doen bij de gemeentes en wordt er echt naar een oplossing gezocht.
Gisteren in het AD ook een artikel over gelazer in zwembaden. Lag aan hitte en alcohol; het M-woord is geen enkele keer gebruikt. Hoe kun je jezelf als journalist nog serieus nemen?
Omdat je als journalist onder druk word gezet door je werkgever/eindredacteur om zo veel mogelijk te deugen. Het beest bij zijn naam noemen is nu eenmaal not-done in Gutmensch-land.
Links voelt zich zelfs trots, omdat zij het wél kunnen om het los te zien van een bepaalde groep, ras of geloof.
Een struisvogel is er niks bij...
Het AD...
Wat verwacht je dan?
@Langshetrandje | 04-07-19 | 11:26: Als je die krant nog hebt opzeggen. Een krant hoort man en paard te benoemen en niet de waarheid te verdoezelen. Dat doe je maar op die kneuzenopleidng bij Windesheim.
Pedofielen zou je moeten doodtrappen.
Tjeemig, politie. Knuppel ze neer en pak ze op. Overheid, zwaarder straffen. wat een gekut hier in Nederland.
In ieder geval zwaarder op heterdaad straffen. Met andere woorden -en u zei het al- de knoet er vol over. Als geweld niet werkt bij die gasten, moet je gewoon meer geweld gebruiken
Het is een Europees probleem, waarbij in Nederland nog slapper wordt gehandeld & gerageerd door bijkans iedereen dan in de andere Europese landen.
Daar zwem ik vaak maar daar ga ik dus ook maar niet meer heen.
Je bent toch geen 8-jarig meisje?
Zou juist wel gaan. Oogje in het zeil houden en "onze meiden" beschermen.
@NeetNormaal | 04-07-19 | 12:15:
Nee. Maar de kinderen wel.
@overVecht | 04-07-19 | 12:20:
Mja, ik snap (als ouder van 3) dat dit een lastige spagaat is.
Enerzijds wil je jezelf niet weg laten jagen.
Anderzijds wil je natuurlijk je kinderen beschermen. En daarmee bedoel ik ook voor een eventuele confrontatie van mezelf met eventuele raddraaiers...
Lastig.
@NeetNormaal | 04-07-19 | 12:25:
Vooral dat laatste. Trap ze helemaal de tering in en kom zelf vast te zitten.
En als het dan een keer tot een confrontatie komt, wie denk je mag zich voor de rechter gaan verantwoorden?
@matatwork | 04-07-19 | 11:22:
Toch gaat het een keer gebeuren Matat.
Zo interessant dat dit nu voorpagina nieuws is, terwijl dit al 10 jaar speelt. Toen ik jong was gingen we nog zonder ouders zwemmen in het zwembad. Mijn dochters mogen echt nooit alleen naar het zwembad. En een gehandicapt pleegmeisje van ons is al verkracht in het zwembad toen ze daar met school was. rara welke figuren dit doen. Nu noemen we het 'de belgen' vroeger op geenstijl noemden we het 'de finnen'.
Zolang ze die kinderen niet normaal opvoeden wordt het met de meeste niks en dat is voor de jongeren die wel deugen heel erg triest. Geert Wilders tast niet de goede naam van Marokkanen aan, dat doen ze helemaal zelf. Seksueel gefrustreerde onopgevoede ventjes. Ik zou me als bevolkingsgroep kapot schamen.
Wat Wilders ook al meermalen heeft gezegd: "Slechts één vliegtuig retour afzender en het is over."
@Ommezwaai | 04-07-19 | 11:20:
Dan zijn ze na een paar weken met de Seawatch weer terug.
Het zelfreinigend vermogen bij finnen is ook volstrekt afwezig. Zelfs finnen die schijnbaar redelijk meedoen zullen altijd de daden van hun tuig verdedigen.
En zo lang iedere generatie weer partners uit de zandbak haalt zal dit niet verbeteren. Eerder verslechteren, omdat ze steeds met meer, meer, meer worden.
Het is wachten op de eerste dode die verzopen is omdat de badmeesters hun klauwen vol hebben met die tering idioten. Of zwembaden die gewoon sluiten, wie wil deze verantwoordelijkheid?. In en in verziekt land aan het worden. Oh ja 6% minder ingebroken maar met de zomer neemt het met 10% toe, lekker met cijfers goochelen daar is de overheid goed in. Welwillende belasting betalende burgers kunnen ongezien de blaf tyfus genieten. Kan je straks alleen nog met je kinderen ergens afgelegen in een bos lopen. Oh nee, loopt er weer een (losgelate) ontsnapte TBS-er.
Precies. Het aantal inbraken per 100 inwoners is afgenomen. Maar ze zeggen er niet bij dat het aantal inwoners is toegenomen, en dus stiekem ook het aantal inbraken. Leugenaars zijn het. Absolute cijfers moeten we hebben, geen procenten.
@Jos Tiebent | 04-07-19 | 11:27: In de statistiek is de groep inbraken bijna nul, maar de groep diversen is opeens gestegen, vreemd.
@jan huppeldepup | 04-07-19 | 11:38:
@Jos Tiebent | 04-07-19 | 11:27: het liefst heb ik absoluut EN procentueel.
Nederlanders laten dit gebeuren.
En vader krijgt levenslang en de rest van de familie El Salami komt effe bij je vrouw en kinderen spoken...
@Ommezwaai | 04-07-19 | 11:18: Nadat vader langs geweest is, is er geen rest meer van familie El Salami.
@Relativetruth; pas op met wat je zegt. Google maar eens met de naam “Piet Hermus”. Het is verboden om je gewapenderhand te verdedigen, zelfs om daarover een opmerking te maken. link: www.nieuweoogst.nl/nieuws/2019/05/11/...
Hoorde een tijdje geleden een politicus iets heel vervelends zeggen. Ben naar het politiebureau gegaan en ben heel vriendelijk geholpen, hoefde alleen nog maar mijn handtekening onder een voorgedrukt aangifteformulier te zetten.
Mevrouw praat dus onzin, een aangifte is helemaal geen druppel op de gloeiende plaat, de politie en het OM doen er juist alles aan om Nederland veiliger te maken. Gewoon vragen naar de voorgedrukte aangifteformulieren tegen overlast en mishandeling in zwembaden, die zullen er heus wel zijn. Toch?
Onder de rivieren gooien verontruste* ouders zich samen/begeleiding voor de normale Nederlandse zwem-kinderen, er zijn al diverse plaatselijke zwembaden verlost van de mocro's, helaas verplaatst de ellende zich snel naar andere lokaties/rivierstrandjes. Het woord knokploegen* is nog net niet van toepassing maar veel ouders zijn het meer dan zat, al jaren. Politie doet helemaal niets met aangiftes en burgemeesters zijn slappe 666-hap of nog erger.
Het eerste deel van je eerste zinnetje klopt niet helemaal... Maar eens!
@JohnBoyKiller | 04-07-19 | 11:17:
Er was wel een knok partij in arnhem zuid. Weet iemand meer (afgezien van de officiele kanalen)?
"Het zwembad heeft nog geen maatregelen genomen tegen de jongens."
Goh, wie had dat verwacht?
"Je bent welkooom, je bent welkooom in mijn land...."
Ik wil je keennnnneeennn, ik wil je voeoeoellllen.
Ze hebben nog geen aangifte gedaan. Wat een sukkels.
Ze overwegen het wel.......
Man man man...
@NeetNormaal | 04-07-19 | 11:14: over 3 maanden worden getuigen gezocht, wie heeft wat gezien, nou, nou.
Alsof dat wat anders gaat opleveren dan een steen door je raam.
Aangifte doen is ook moeilijk. Daarvoor zullen toch de ouders van deze kinderen een afspraak moeten maken op het politiebureau. Dan moet er een zedenrechercheur beschikbaar zijn. En het is nu vakantietijd.
'Dit komt door de hitte. Tijdens elfstedentochten gebeurt zoiets namelijk niet.'
D66, Anno Domini 2019.
Die lui staan zo ver van de realiteit van de straat, dat ze er zulke grappen over kunnen maken. Ze zien het niet als een urgentie, maar als een politiek risico.
Dan staat ons nog wat te wachten, met climate change en zo
Paternotte is nu al de natte dweil van 2019. Meer hoef je van D666 ook niet te verwachten. Of wacht, de postbode heeft gisteren nog een setje oogkleppen bezorgd met vriendelijke groet van D666.
het enige wat helpt is een gruwelijke bitch slap en zo'n ventje vernederen. van de week in de stad werd ook een meisje door 2 van die gastjes lastig gevallen. Ik roep naar haar of het gaat en die 2 kneuzen rennen weg, en gaan op een afstandje roepen. vrees aleen dat als je zo'n kneus een pets geeft dat JIJ mee mag met de platte pet.
Weet dat maar heel zeker.
Van huis uit krijgen ze zulke sterke loyaliteit mee voor alles wat met hun familie en geloof te maken heeft, dat ze automatisch met al het andere hun reedt afvegen. Ga je niet veranderen, want hoe meer je ze erop aanspreekt, hoe meer ze verharden in hun wij-zij denken. Je kunt dit niet incidenteel aanpakken.
Wordt eens tijd dat die onterechte trots eruit geramd wordt.
Wanneer gaat de overheid eens echt ingrijpen. Moeten er eerst doden vallen? Haal desnoods de commando's erbij. Dat tuig begrijpt maar een ding: Geweld. Slappe ruggen helpt en cursussen evenmin. Doe eens iets. De cultuur bij de daders is het recht van de sterkste. Denk daar maar eens aan.
Dat gebeurt al : in Ter Apel hebben we mariniers. Of zitten die toch voornamelijk in Den Haag?
Ja zelfs in het statige Zeist lopen die "'jongeren".
Statig. Ken je de geschiedenis van de Vollenhovenflat...?
@Air van Boven Dorens | 04-07-19 | 11:17:
Vollenhoven, de beroemde L-flat, ooit grootste van Europa, zit vol tuigh.
Jong, jongvolwassen, volwassen, en, hell, zelfs bejaardentuigh, met hun mutsjes en hun jurken, hun vrouw-onvriendelijke opvattingen en hun TO-TALE onverdraagzaamheid naar de Westerse mens.
Ja, lees maar mee, AIVD.
En probeer me maar in de extreem-rechtse hoek te duwen, met je rapportages en wat al niet voor duurbetaalde ongein.
Vraag anders eens aan mijn Turkse, Indonesische (seculiere EN islamtische) en Suri-Javaanse-Suri-Hindoestaanse- en Suri-Chinese lieve flatbewoners eens hoe extreem rechts ik ben.
Liefst als we samen aan de maaltijd zitten. Met gedeeld etOn!
Maar d'r komt geen jurk met baard tussen komen zitten hoor.
En ook geen niqaab, burka of zelfs maar een bescheiden kopvodje.
Niks van dat alles.
Want die zijn daar "vies" van, van "ons soort mensen".
Want dat is wat wij zijn: gewone mensen, met gewone mensendingen, en we eten we drinken (ook alcohol, de Turkse families), en we gaan vooral NIET 8-tot-13-jarige meisjes in zwembaden aanraden, Mohammed El Papa en Ali El Opa!
Voed je "prinsjes" eens op man! *gromt*
Proost, op multiculti dit keer, behalve sommige culti/*KLOk!*
Lol. Zeist staat in de top 20 van zogenaamde "Marokkanengemeenten" (lees: grote Marokkaanse gemeenschap). Daarnaast bivakkeert Zeist al jaren ergens tussen plaats 30 en 40 op de misdaadmeter.
Binnen de gemeente zijn enkele wijken waar de gegoede burgerij elkander groet met "Goedemeurge", maar dat zijn reservaatjes. Er bestaat een groot paupergedeelte waar het woord "statig" wel het laatste is waar je aan denkt.
Zeist:
D66 10,1%
PvdA 17.2%
Gl 14.8 %
Etc. Etc.
FvD pvv totaal 11%
Yep, dus 11 op de honderd vind het niet kunnen, de rest heeft er geen probleem mee. Dus waar lullen we over ?
Hier draait het helemaal om: altijd maar hetzelfde blijven stemmen, en dan verwachten dat er ooit iets zal veranderen.
Hey,nu ook al Belgische jongeren in Zeist
Reeds meer dan 30 jaar geleden riep de zeister politiebaas al dat meer dan 85% van de marokkaanse jeugd in zeist met de politie in aanraking was gekomen. Het zal geen verrassing zijn dat zeist niet veel later een andere politiebaas had. Toen al...
Is er dan echt geen enkele volwassene die die gastjes gaat helpen en hem met die zieke geesten even gaat bezig houden ? En ja ik heb zelf ook al ingegrepen en ja het waren er meer dan 4
Dit dus...
Die ratten weten exact de plekken te vinden waar ze buiten het zicht zijn van volwassenen en toezicht/badmeesters.
wat ik al zei, JIJ hebt een baan en een hypotheek dus je hebt dingen te verliezen. Knal zo'n ratje tegen z'n bolletje en dan mag jij met de platte pet mee
@zeg maar brabo | 04-07-19 | 11:14: Dat is het verdomde probleem. Jij bent als volwassenen automatisch de sjaak. Al zullen agenten aan jouw kant staan qua sentiment - die ouders van dit soort amoeba zullen moord, brand en diskriminasie! schreeuwen tot jij er privé aan onderdoor gaat.
@zeg maar brabo | 04-07-19 | 11:14:
Dé knal zou een laatste redmiddel zijn, mochten ze mij met een groepje gaan aanvallen indien ik ze eerst vermanend heb toegesproken...
Laatst een marokkaantje (12 jaar ongeveer) aangesproken en een duw in de rug gegeven omdat hij een surinaamse jongen onwaarschijnlijk aan het trappen was (kickboks stijl). Reactie van de ene knul naar mij toe was, een onwaarschijnlijke grote bek. Een van zijn vriendjes (er zijn er altijd meer dan 1) stond al in een soort van spuughouding, alvast om zich heenkijken wanneer hij mij kon bespugen. Hij deed het maar niet omdat een moslima ingreep en er wat van zei maar veel indruk maakte dat ook weer niet.
Ik ging weer verder maar zat te denken, wat nu als die jongen mij had bespuugd, wat zal ik doen ? De jongen (12 jaren) een knal op zijn muil geven of niet ? Gedachte maar weer laten varen, zoals eerder opgemerkt, je hebt veel meer te verliezen.
@zeg maar brabo | 04-07-19 | 11:14: Ik heb de ratten niet hoeven aan te raken, ze stonden zowat in hun broek te zeiken van schrik. Laat ons zeggen dat een veelbetekenende blik veel kan betekenen.
@Lt-Kol Kilgore | 04-07-19 | 11:52: Wil jij de ratten niet zo beledigen?
Berichtgeving in het AD is altijd leuk. Lekker raden naar extra details en bijna altijd zijn de vermoeden juist. Zie ook: www.ad.nl/deventer/vader-uit-deventer...
na het lezen van een aantal zinnen, weet je het. Het krampachtige schrijven plus wat inhoudelijke hints "haar kort knippen", "op vluchtstrook achterlaten" als mede de gouwe ouwe "de broer kwam er achter" geven weer de nodige hints.
@thephysicist | 04-07-19 | 11:20: Nog eentje: "De broer heeft niet veel willen vertellen bij de politie, bevreesd als hij is voor de reputatie van zijn zus." Nuff said dacht ik zo
@Road to serfdom | 04-07-19 | 11:57:
Ik zal je vertellen hoe dat komt.
Als ik mijzelf te buiten ga aan geweld tegen dit schorum en word gepakt.
Ben ik mijn werk kwijt.
En dat betekend; ook mijn toekomst.
Dat zijn die klootzakje mij niet waard.
Daarom..
@Gokmaar | 04-07-19 | 12:58: ik weet het. Wij hebben iets te verliezen, zij niet. En zij hebben een sterke groepsidentiteit, wij niet (meer).
Wat is het toch met noord-afrikanen dat ze zich werkelijk overal en altijd irritant gedragen en uit zijn op rellen, het liefst 20 van hun tegen één van ons?
Hun godsdienst is erbij gebaat dat er zo veel mogelijk rotzooi geschopt wordt, ja en met z'n 20en ben je zeker dat je je gebit niet schaadt.
cultuur... die wij maar niet willen begrijpen/accepteren. dus linksche kliek, kom maar op met nog een brainwash-sessie...
Ik kijk wel uit..... ik hoor dat "minder, minder, minder" tegenwoordig €5000,- kost.... da's €278 per letter!
Probeer "weg, weg, weg". Bent u voor 2500 klaar.
@Graaisnaaiert | 04-07-19 | 11:47: lol!
Zwembaden. Nog iets waar mijn dochters niet meer naar toe kunnen in Nederland. Gelukkig krijgen we daar veel voor terug.
Ook niet meer in België, Frankrijk of Duitsland.
Oh, jawel hoor - maar wel even in de gemeenten met een overweldigende blanke etnische populatie met gezond boerenverstand. Die weten wel raad met dit soort zuurstof verspillend straattuig.
@Der Hauspaus | 04-07-19 | 11:09:
Ik denk dat je zelf wel een goede inschatting kunt maken van wie dan gedwongen dna materiaal mag afstaan...?
@Air van Boven Dorens | 04-07-19 | 11:14: Helaas wel. En het risico dat zijn 40 neven en broertjes je adres weten te achterhalen met alle terreur die daarbij komt kijken. Justitie is er in dit geval enkel gebaat bij om de daders te beschermen tegen de witte man.
Etnisch profileren wordt nog groot. Via abonnementjes, dat wel.
Wie is wel zichzelf met deze hitte?
IK! Maar ik ben dan ook aan het werk met een airco boven m'n kop...
RickTheDick | 04-07-19 | 11:04 |
Present!
Ik functioneer zelfs veel beter, kijk eens naar mijn keurige vroege ochtendreaguursels van de laatste tijd.
Nee, dat is in de bluesy winters wel anders.
Douchje of 3 per dag, en GAAN.
.
Maar goed. Wat ik wilde zeggen: die Paternotte, die LULLO van X66, moet zich in een hoekje in zijn eigen huisje diep gaan lopen schamen, liefst zittend op de grond voor de bank, met een spiegel (of een zwart tv-scherm) ervoor.
Voel die schaamte, Paternotte!
Op zoiets debiels als wat hij in de mic tegen unser Tom Stahl meende te moeten blaten heb ik z'n zoon hier nooit betrapt.
Met z'n "zwembandjes".
X66'er Paternotte?
Een keiharde belediging aan het adres van echt blinde mensen.
22 graden 'hitte' noemen, dan heb je inderdaad wel een zonnesteek.
Wat moet hier gebeuren voordat er een einde komt aan dit apen gedrag? Moet ik als ouder zo'n groep onaangepaste kansenparels één voor één a la 'Amsterdamned' onder water trekken o.i.d. voordat onze overheid eindelijk eens iets gaat doen aan dit losgeslagen middeleeuwse gedrag?
Dit pokkevolk heeft alleen respect voor geweld. En aangezien de overheid verdomt om dat middel in te zetten..
Als je dat doet staan er meteen tien agenten in je heen en stelt Paternotte daags erop vragen in de Tweede Slaapkamer over het toenemende geweld van witmensen en discriminatie in de zwembaden.
Ik ga goedomme een Nederlandse vlag in het water gooien.
Meer meer meer
Uitzettingen graag...
let's not jump and its muslims meme
www.google.com/search?source=hp&e..... gws-wiz.....0.CrPidggu6fs
Marokaanranders.
REAGEER OOK