OM: 'Nederland aan islamitische aanslag ontsnapt'
(Alleen dat 'islamitische' zeiden ze er natuurlijk niet bij)
En dan schakelen we rechtstreeks over naar de rechtbank te Rotterdam, alwaar vandaag zes geniaal in de val gelokte islamitische moslimterroristen van koranische persuasie voor het westerse hekje staan. RTL Nieuws kreeg gisteren - stomtoevallig - de verborgen camerabeelden van de dolblije terroristen in handen, die zojuist van undercover agenten bomvesten en kalasjnikovs gekregen hadden en allahoe hakbar de horlepiep dansten, dus veel harder wordt het bewijs niet. Bij de doorzoekingen van de woonadressen van de ploflims is bovendien beslag gelegd op grondstoffen voor explosieven voor bomvesten en 100 kilo kunstmest, en het doelwit was onder andere een RegenboogParty in 020. Dus dat wordt een jaartje of 15, 20 brommen in een van 's lands jihadbibliotheken. Uitgebreide WIE-IS-WIE van de verdachten Hardi N, Waïl el A, Nadeem S, Morat M, Nabil B en Shevan A bij OmroepGelderland, livetweets uit de rechtbank bij Silvan (Tele) en Cyril (AD).
UPDATE: Justitie over jihadverdachten: 'Nederland is aan een aanslag ontkomen'.
Update: De GayPride 6 blijven vastzitten. Proces gaat in april verder
En wel hierom
Huilie-huilie
LOL, hij wil naar moeders
Reaguursels
InloggenNee, natuurlijk zeggen ze 'Islamitisch' er niet bij in dit politiek correcte verziekte land. Het was waarschijnlijk een verwarde Nederlander (want hij had de nl nationaliteit wellicht?) Tip: De groei van extreem rechts; de schuld van links?! boekje van advocaat over de ziekmakende politieke correctheid van links. Lekker direct en politiek incorrect.
Islam, Islam, Islam wat is dat eauk weer? Je hoort dat woord zo weinig bij NPO en NOS tegenwoordig, dat je bijna aan een complot gaat denken, waarvan Brussel de spelregels dicteert...
Ik kom net thuis en denk.. even kijken wat ze er bij Jinek over zeggen.
Nou, snel klaar. Niks.
Toedeloe.
Mooi man. Topic naam veranderd. Geen verwijzing meer naar gay bashing. Verstandig! Was ook beetje vreemde koppeling van zaken...
Veel plezier met Bubba!
Was het maar waar... kippen zonder kop.
Op 1 of andere manier krijgt de MSM het woord islam niet door hun strot.
Heus wel, net als iedereen in dit land.
Ze krijgen het amper uít hun pen of mond - laat staan het lef van kritisch te kraken noten.
(zoals je vast bedoelde).
Je hebt gelijk, uit hun strot, maar het moet er toch eerst door om het eruit te krijgen. Benoemen!
Ook trouwens op andere gebieden wordt het woord "islam" gemeden als de pest. Mooi voorbeeld: sexueel misbruik. Overal komt het voor: in de Kerk, in de Jeugdzorg, in de Sport, enz.. Maar blijkbaar niet in de moslim gemeenschappen. Islam slachtoffers schijnen op media stilte te stuiten wanneer zij hun verhaal wereldkundig willen maken. Over Lügenpresse en Fake News Media gesproken.
Hulde, overigens, voor de veiligheidsdiensten - De ongezongen helden van het vaderland !
Eens, mag ook wel eens gezegd worden. Vaker ook.
Absoluut. Jammer dat ze het doen omdat het land en de kiezers er een zootje van maken.
Leest u mee mevr. Van Engelshoven en mevr. Kaag ?
Let op mensen, uitlokking van de politie daar gaan ze voor.
Infiltratie betekent dat een groep met slechte intenties al bestond - anders hoef je niet te infiltreren. En zeker niet op dit hoge politieniveau.
Dat dit tot de omgekeerde redenatie bij de verdediging heeft geleid, doet niks af aan de aangetoonde intenties van de verdachten zelf.
Hier zal het OM zich heus wel op kunnen borgen.
Natuurlijk is het bizar, dat de advocaat, wat? bijkans een heel team, dit probeert bij de rechtbank.
Alsof die jongens op een soort zomerkamp zijn gelokt en in de val van politie met te veel vrije tijd zijn gelokt.
Ja hoor.
Jammer dat die islamjongens altijd zo bloedig te werk gaan. Een niet-gewelddadige sabotage van de Knelpreet had mijn onverholen sympathie gehad. Heb ik dan iets tegen de gelijkgeslachtelijke liefde? Nee, maar alleen niet in het openbaar, graag. Ik wil er wel langs kunnen kijken.
Wat in hemelsnaam een Knelpreet is, geen idee - kun je sympathie mee hebben?
En verder, JvanDeventer, plus alle anderen die er net zoveel moeite mee hebben om "de liefde tussen mensen van het zelfde geslacht" in het openbaar waar te nemen:
Ga je eigen hersenkramp nog een na en ontspan.
In dit land kun je veelal overal langs, en zelfs weg van kijken.
Maar al te goed zelfs!
Ga die hersenkramp jegens anderen met liefde voor de gelijke sekse eens na - wat gebeurt er dan? Doen zij u pijn?
Voelt u zich belemmerd in uw bestaan, uw bewegingsvrijheid, uw eigen liefde?
Wanneer het antwoord op deze vragen "neen" is, wat is dan het probleem?
Is er ergens een "ja', welke pijn of belemmering ervaart u dan?
Eerlijk zeggen.
Ik zal ook over de brug komen.
Als hetero met bi-sensueel talent (dat wil zeggen mijn blik trekt ook graag naar mooie vrouwen, zonder d'r aan te willen zitten) stoort het me mateloos hoezeer sommige mensen openlijk hun afkeurende oordeel vellen over de amoureuze voorkeur van anderen.
Oja, en mensen die het "jammer" vinden dat islamjongens altijd zo bloedig te werk gaan.
Jammer.
Afijn, de antwoorden graag!
Dan ga je toch lekker in het midden oosten wonen. Daar zijn ze ook zo lekker homofoob.
Ik vind dat we hier veel te veel ophef over maken want keukentrapjes kun je je ook lelijk mee bezeren.
Op de NPO, 'Wie is de Slimste', hierin werd gewoon even de kijker ervan doordrongen dat de kans op een ongeluk in huis vele malen groter is dat omkomen door een terreuraanslag. En zoals vaak gesuggereerd wordt, heeft het geen zin om grenzen te sluiten want 'ze komen er toch wel door'.
De redenering keukentrapjes en 'wat heb het voor zin' gaat er bij mij niet in. Vergelijk het sluiten van grenzen met voordeur op slot doen en firewall/antivirus op je PC en je bent populist.
Feit is dat we niet weten wie we binnen de landsgrenzen hebben. De politiek is schuld aangezien zij de keus hebben gemaakt om grenzen overbodig te verklaren en ronduit weigeren hier nog iets mee te doen. Politieke beslissing, er moeten zoveel mogelijk onnozele links-stemmers het land in gesluisd worden. Uw paspoort wordt niets waard, uw rechten bent u kwijt. Als soevereiniteit van een land niet meer bestaat, dan is de burger ook niet meer burger, heeft geen burgerrechten meer en is vogelvrij. Dan is iedereen gelijk, en heeft een ieder recht op uw spullen.
But I digress. De wil is er duidelijk niet om te zien dat het lastig wordt vliegen te vangen als je de ramen en deuren wagenwijd open laat staan voor nog meer.
Keukentrapjes hebben geen intentie om jou te verwonden. Daar gaat de vergelijking al mank. Als er, om even een vergelijking met jihadisten te maken, 6 keukentrapjes bij elkaar komen om iets te bedenken om mij te verwonden of te doden, zou er toch anders naar keukentrapjes in het algemeen gekeken worden.
Braboblanke | 10-01-19 | 18:23
De vergelijking gaat sec over kansberekening (wist jij al).
De vergelijking gaat, zoals je stelt, inderdaad mank.
In het ene geval gaat het om eigen onhandig, ongeconcentreerd handelen - met een keukentrapje. Alsof je bijkans grote gevaren moet trotseren, maar goed, die dingen gebeuren inderdaad, dat het mis gaat.
In het 2e geval betreft het moedwillig handelen van anderen om daar vooral slachtoffer van te worden.
Het is daarom niet alleen een domme, maar vooral pedante vergelijking.
Niet alleen worden de mensen geacht slecht overweg te kunnen met hun huislijke zaken, maar ook nog zo dom-angstig dat de kans op meeploffen met Mo's martelaars, of spontane halschirurgie op straat super minimaal is.
Eigenlijk, als je dit pas echt bekijkt op het niveau van kansberekening, is deze vergelijking extra link.
De jongens en meisjes die dergelijk verderf willen zaaien maken namelijk plannen om zovéél mogelijk kans op slachtoffers te maken.
Oja, da's geen nepnieuws.
Ja maakt het uit, of je met een gebroken nek ligt door een aanslag of door een keukentrap? Is het ene echt erger dan het andere? En als het andere 10 maal zo vaak gebeurt, dan ook nog?
Beste landgenoten, de koning van de kant noch wal rakende vergelijkingen.
Ach alles is relatief
De slimste mens gatverdamme een man in een tuinbroek!
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 19:35
Jazeker, het maakt uit of je sterft door een aanslag of een eenzijdig, sullig ongeluk.
En ja, het ene is echt erger dan het andere.
Nog een keer uitleggen?
Goed, omdat het nodig is.
Het ene is door toedoen van een ander (moord, -poging tot- doodslag) en het andere is door eigen onfortuinlijke toedoen.
Het cruciale verschil is dus de rol van de ander, bij een aanslag.
Een terroristische aanslag zoals de bedoeling was van de jongens waarover dit topic gaat.
Hé, en laat het nou ook iedere keer bij dit soort intenties of "geslaagde" uitvoeringen de bedoeling zijn om dood, verderf en angst te zaaien.
Hiermee is een risicowaarschuwing door jihadi's afgegeven - jullie westerlingen lopen de kans willekeurig vermoord te worden.
Tsja, en dan zijn er types zoals jij die zulks willen bagatelliseren tot:
Ja dûh, dood is dood hè?
Technisch beschouwd het zelfde resultaat.
Echter als het zo eenvoudig was in de wereld, hoefde geen enkele rechtbank of rechtspraak te bestaan - dood is dood.
Begint het te dagen waarom het ene type dood het andere type niet is?
Niet schrikken, dit gaat het grotere geheel genaamd samenleving aan.
Wat men vergeet is dat die ander 23 mannen niet bij de bijeenkomst waren omdat ze de shoarma tent moesten bewaken, en er nog een meeting op de planning stond om met de landelijke groepen een oefening te houden in de Ardennen. lol
Vanavond bij Jinek en DWDD. Whahaha.
Lijken niet echt geïnspireerd door die Nashville verklaring. Grote kans dat ze in de gevangenis 'genomen' worden door sterke gedetineerden die bij jarenlang gebrek aan een vrouw van het andere geslacht zijn gaan houden. Zet je schrap heren !
Geef ze hun bomvest terug en zet ze in een leeg weiland. Mogen ze zelf op de knop drukken.
Nu blijkt dat ze het op onze LXHZMGBTi medemensen voorzien hadden ligt deze vraag voor de hand: is er een connectie met de politicus C. vd S.?
www.ad.nl/binnenland/terreurrechtszaa...
Van de zes verdachten zijn er drie komen opdagen. Ook hoofdverdachte Hardi N. ontbreekt.
Take care.
Poeh poeh, wat een speurwerk. Een bekende en veroordeelde terrorist gewoon vrij rond laten lopen, en in de gaten houden tot hij een nieuwe terreurdaad gaat voorbereiden.
Ik snap dat AIVD en politie niet anders kunnen, gezien de fanatieke pro-terreur wetgeving en rechters in dit land, maar om dit nu af te schilderen als een briljante operatie (zoals het OM doet) gaat ook een beetje ver.
Dit is een mooi opgezette infitratie-actie geweest, waardoor er onweerlegbaar bewijs vergaard is. Die 100 kilo kunstmest hadden ze niet voor een moestuintje , dus is er een flinke aanslag verijdeld. Goed werk, deze keer, van het O.M.
Er was al onweerlegbaar bewijs dat dit terroristen waren, dus die informatie voegt op zich niet zoveel toe. In feite is het bizar dat de terroristen in de gelegenheid gesteld moesten worden om nog meer terreur te plannen alvorens ingegrepen kon worden...
Ironischer wijze wil de islam homo's dood hebben,hier zijn ze heilig.
Hier wil men pedo's dood,bij de islam zijn ze heilig,cultuur.
15 tot 20 jaar?
240 uur schoffelen zullen ze!
Zeker, in wezen zijn het aanhangers van een vredelievend geloof, die door linkse pamperaars op het verkeerde pad terecht zijn gekomen.
Ik denk eerder aan vrijspraak
Zullen er ooit nog keiharde maatregelen worden getroffen om Nederland te redden van alle elementen die onze samenleving op allerlei manieren pogen te ontwrichten en om zeep proberen te helpen voordat de Nederlandse bevolking is vervangen door vullis.
Annetje1964 | 10-01-19 | 16:36 |
Annetje deze reaguurder is nogal geobsedeerd met één onderwerp. Laat hem/haar/het los. Het is de moeite niet, hoewel ik er vandaag ook weer heeeeeerlijk ingestonken ben.
Ja geef het op
Waarschijnlijk is hij echt van koninklijk bloed vandaar wat wereldvreemd
40% is al import en fokt er op los. Over dertig jaar zijn de oorspronkelijke inwoners van dit land in de minderheid
Iedereen weet dat de liefde voor homo's van de PVV en de FvD niet oprecht is, maar slechts een stok om moslims mee te slaan. Het zal ze namelijk worst wezen wat men van homo's vindt (zo blijkt de laatste dagen) zo lang het maar geen moslim is die iets naars zegt over onze homo's. Want dan is het opeens homo's dit en homo's dat.
Homo's worden nog net niet dood gewenst door gristen-reli's, maar veel scheelt het niet. Ze zijn zondig, ziek of vies of alles tegelijk. Feitelijk dienen ze ge-excommuniceerd te worden en dat is tot voor kort dan ook veelvuldig gebeurd. Op plaatsen in de wereld waar de gekte wat groter is gebeurt dat nog steeds en nee, niet alleen in moslim-landen. Homo-haat is niet voorbehouden aan moslims. En toch dus opvallend weinig aandacht voor dit item van de PVV en de FvD. Wat geen verbazing wekt overigens, al was bij Fortuyn dat medeleven oprechter omdat hij er zelf eentje was. Van Geert kan je dat niet zeggen.
Misschien moet u eens gaan googlen op de lange lijst van voornamelijk moslimlanden waar homoseksualiteit strafbaar is (tot en met de doodstraf) voordat u deze stupide vergelijking maakt .Het is nogal een verschil dat je mensen min of meer uitsluit of ze vermoord .Als u die nuance hebt gemist is elke discussie met u zinloos.
winq.nl/articles/227514/in-welke-land...
De eerste zin is al onzin. De rest heb ik niet meer gelezen.
Ze worden ook niet vervolgd wegens het ondertekenen van de Nashville verklaring of zo.
Wel omdat ze ernstig verward zijn. Minstens 200 uur werkstraf wegens niet aangifte doen wegens het in ontvangst nemen van goederen zonder BTW af te dragen is hier wel terecht.
Die eerste zin. Wauw.
Ben maar meteen gestopt met lezen en een kinderachtig blockje gedaan.
Je kletst maar wat. Zolang GroenLinks compleet de weg kwijt is en de kabinetspartijen je zakken leegroven en de echte homofoben op grote schaal importeren, zie ik in PVV en FvD prima alternatieven voor het destructieve overheidsbeleid.
Schei toch uit je kunt toch niet met droge ogen beweren dat heden ten dage in het westen de christelijke religie zo n stempel drukt op de samenleving dat homo' s daar diep ongelukkig
Van moeten worden ,het is inderdaad maar een klein groepje gekkies dat echt niet veel meer voor elkaar krijgt in tegenstelling tot vroeger.
Helaas is in de islam dit punt nog niet bereikt.En hoezo blijkt uit de laatste dagen dat fvd en PVV
niks om homo s geven, k heb Baudet horen zeggen dat hij dat Nashville ding uiteraard idioot vind.
Iedereen weet dat de homoliefde van dvd en PVV niet echt is?
Dat is uw aanname nergens op gebaseerd u wil alleen heel graag dat het waar is dan heeft u een stok om politiek andersdenkenden mee te slaan.
Nou beste_landgenoten, ik heb als gay "mensen" als jou niet nodig om te bepalen voor welke partijen ik wel of niet oprechte "liefde" toon. De arrogantie dat je even voor de hele gemeenschap denkt te kunnen spreken. Driewerf bah. Spreek voor jezelf en laat de rest erbuiten svp; dat is meestal al erg genoeg.
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 13:14
Da's een hele berg onzin in één tegel. Een prestatie van jewelste.
@Beste_Landgenoten
Huh heb ik iets gemist? Ik heb fvd of PVV nog nooit iets over homo's horen zeggen. Ik snap dat je iets wil zeggen dat moslims beter voor de dag laat komen maar dat slaat nergens op. Maar geef niet op. We vinden wel iets positiefs. Ooit.
Annetje1964 | 10-01-19 | 13:34 |
Ik beweer nergens dat homo's diep ongelukkig worden van de SGP. Hoewel: Je zal maar gelovig zijn en die zonde over je afgeroepen krijgen. Ik kan je voorbelden geve van homo's die daar diep ongelukkig van zijn geworden.
Ik stel alleen dat het hypocriet is van de PVV om te doen alsof ze het goed voor hebben met homo's. Daar is geen reedt van waar. Het is alleen een middel om moslims mee aan te pakken, want iderdaad, anders hoor je ze er nooit over. Totdat een moslim iets naars over ze zegt. Dan is Wilders zelf opeens ook een halve homo.
Langshetrandje | 10-01-19 | 13:47
Een heel goed onderbouwde reactie van je, ook zowaar een hele prestatie.
Op basis van welke aanwijzingen, bronnen, uitspraken, beeldmateriaal, inside info komt u in vredesnaam tot het beeld dat zowel PVV als FvD tegen homo's zijn, of zoals u zegt "het zal ze worst wezen". U past in uw stukkie tekst ook een prachtige cirkelberedenering toe. Ze hebben niks met homo's dus ze hebben niet met homo's. U bent een groot retoricus. Hulde!
Langshetrandje | 10-01-19 | 14:08
Ik beweer nergens dat PVV en FvD tegen homo's zijn. Lees het nou eerst eens goed voor je uit de heup schiet?
Maar ze geven geen fuk om homo's todat een imam er iets over zegt.
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 14:16
Beste_D66_Landgenoten, je hebt natuurlijk wel wat bronnen die ondersteunen dat de PVV en FvD niets om homo's geven.
Ik vind dit wel belangrijk, omdat ik weet dat vrijwel alle homo's uit mijn kennissenkring op de PVV stemmen, omdat zij de Islam als grootste gevaar voor hun toekomst zien.
Beste landgenoten
Wellicht is het accentueren van homorechten in verkiezingsprogramma's ook niet zo heel erg nuttig/nodig omdat dit al redelijk stevig in de grondwet verankerd staat. Je gaat ook niet opnemen dat je niet mag stelen nietwaar.
Ben even rondje langs de velden gegaan en inderdaad héél erg veel bronnetjes gelezen dat PVV stemmers (met name PVV, want langere geschiedenis dab FvD wellicht, of het speelt geheel niet bij die laatste partij) niet al te veel met homo's op zouden hebben. Deze bronnen zijn echter wel weer de bekende papegaaien van de linkse deugkerk en preken zoals vertrouwd voor eigen parochie. Deze deugers kennen zelf niet één PVV stemmer, behalve die stille en zwijgende variant (vaak van homofiele kunnen). Wat is er overigens mis met het hebben van een primair single issue partij? Met deze beredenering mogen GL, PvdD en PvdA ook de bietenbrug op. Tot slot zou ik wel eens een lijstje met de namen willen zien van de laatste 100 daders van mishandeling van homo's die mishandelden juist vanwege die geaardheid.
@ Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 14:16 |
Nou, lees eerst het reaguursel van Randje wat beter.
-
PVV en FvD zijn gewoon reëel, niets meer en niets minder en strikt genomen voor gays de enige legitieme optie. Opportunisme? Bullshit. Als dat al aanwezig zou zijn, dan een ieniemienie fractie van wat we bij GL, D666, VVD en noem ze maar op zien.
Bovendien lopen Wilders en Baudet zoals u weet een aanzienlijk risico, door hun nek wèl uit te steken.
En dat risico nemen ze.
-
En: Waardoor kunnen homo's niet meer hand in hand lopen, zoals rond 2000 wel mogelijk was?
Niet door jongeren uit Spakenburg of Urk.
Neen, in overgrote meerderheid door toedoen van moslimse kansenparels.
-
tpo.nl/column/briefje-van-jan-aan-mar...
B_L | 10-01-19 | 13:14
Je hebt zo'n beetje de hele draad onder gescheten met frustraties hoe hypocriet en niet-integer anderen zouden zijn - verhoogt je eigen "warme kern" trouwens ook niet.
Heb je nog wat te spuien over het originele topic?
Wat vind je bijvoorbeeld van de verdedigende advocaat, Serge Weening, die meent dat de boel omgekeerd in elkaar steekt:
"Het OM heeft een groep gecreëerd en vrees voor een aanslag gecreëerd. Maar zonder het OM was er geen groep geweest”, aldus advocaat Serge Weening. Volgens hem is N. door de infiltrant tot iets gebracht wat hij anders niet zou hebben gedaan".
Ben benieuwd naar je gedachtengang hierover.
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 13:14
"Homo's worden nog net niet dood gewenst door gristen-reli's"
Lees het nieuwe testament eens in z'n context en kom eens in een kerk om te lezen en te horen dat u vooringenomen kwats loopt rond te strooien. Er zijn in de wereld 2.2 miljard christenen en 1.8 miljard moslims. Waar komt het geweld tegen homo's (en tegen christenen en andersdenkenden) significant voor? Waar wordt het woord 'homo' in onze tijd als scheldwoord gebruikt? Niet in de kerken! Niet door christenen, maar in voetbalstadions en klaslokalen vol pubers onder elkaar.
De hoge maatstaf uit de bijbel geldt voor gelovigen, niet voor buitenstaanders. Haatzaaien is onze mening afspiegelen als haat terwijl het 'een andere mening is'. In dit land vol selectieve verontwaardiging ligt de dictatuur op de loer van de 'goedmens' met de juiste vooropgezette mening. Iemand die oprecht de bijbel wil toepassen probeert zich in het leven ook aan de andere codes te houden. 1 Van die vereisten is juist het belangrijke verbod 'je naaste te haten', zelfs je vijanden.
Kudtkip | 10-01-19 | 14:42 |
Het gaat altijd maar om 1 ding: Moslims afzeiken. Zelfs als een SGP-er zich van zijn tolerantste kant laat zien is dat aanleiding om nog harder moslims af te zeiken. Omdat punt 1 het belangrijkste is voor de PVV: moslims afzeiken. Overal en altijd, met elke aanleiding die zich voordoet.
Dus wie is opeens de vriend van de PVV? De homo, want die is niet de vriend van de moslims. Daarom vindt Wilders iets van homo's. Anders had het hem geen donder uitgemaakt allemaal.
En dan het topic. Vind ik daar wat van? Ja daar vind ik wat van. Het zijn zwaar gevaarlijke ontspoorde religieuze idioten waarvan ik blij ben dat ze achter de tralies gaan verdwijnen. Een advocaat staat ze bij, zoals dat hoort. Maar ze gaan zitten en dat is mooi, maar met homo's heeft het niks te maken.
matrixbluepill | 10-01-19 | 14:49 |
Lees het oude testament dan eens. Ook onderdeel van diezelfde bijbel, over selectief shoppen gesproken.
Leviticus 20:13: “Als een man met een andere man omgang heeft zoals met een vrouw, begaan beiden een afschuwelijke daad. Zij moeten ter dood worden gebracht.”
@matrixbluepill | 10-01-19 | 14:49 |
Nog even een kleine aanvulling op uw verder uitstekend betoog:
Waar de regels van de Bijbel gelden voor de christenen zelf en niet voor de groep al dan niet gelovigen van gelijk welke andere persuasie dan ook, geldt dit echter niet voor de Sharia! Die is voor zowel moslims als niet-moslims bindend(!) volgens de islamitische geschriften. Dáár zit hem dus de crux. Dit zeer belangrijke en ter zake doende verschil wordt nogal eens flink over het hoofd gezien. De regels in bv de katholieke kerk zijn slechts geldig voor de katholieken zelf, en de Katholieke kerk zal er geen minuut wakker van liggen indien u of ik ons niet aan hun regels houden. Maar dit gaat niet op voor de islam, de regels die in de Sharia staan gelden zowel voor moslims als Kafir. Of diezelfde Kafir dat nu weet/ wil of niet. En dat wordt dus wèl hoog opgenomen door de volgelingen van de islam. Hierdoor voelt men zich gemachtigd deze regels zo nodig met terreur en geweld op te leggen aan de niet-moslim omdat dit als één van de heilige plichten voor iedere volger van de islam wordt gezien. Alleen al daarom zouden we elke vorm van politieke islam acuut de deur moeten wijzen.
Sjefke7807 | 10-01-19 | 15:38 |
Ja precies, daar kunnen de totaal uitgeroeide volkeren van ZuidAmerika over meepraten (niet meer). Het was de bijbel of het zwaard. Tot niet eens zo lang geleden.
Beste landgenoten
U vind bv het in elkaar rossen met laten we zeggen een betonschaar
of het plan opvatten wat homo" s met een bom de lucht in te blazen, "iets naars zeggen over"?
Wat betreft de ongelukkige gelovige homo's,ik begrijp sowieso niet dat een vrij mens een geloof aanhangt,welk dan ook.
Maar he vrijheid blijheid van mij mag iedereen geloven wat hij wil maar val mij er niet mee lastig.
"U vind bv het in elkaar rossen met laten we zeggen een betonschaar...."
Nee waar lees je dat?
Ik wijs alleen op de selectieve verontwaardiging van de PVV, die niets heeft met homo's behalve dat ze slachtoffer zijn van moslims. Daarmee zeg ik niet dat moslims homo's in elkaar mogen slaan toch? Ik hoef niet te kiezen tussen Wilders en homohatende moslims, er is meer mogelijk dan dat, maar dat komt niet in je op waarschijnlijk?
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 15:48
Drie keer binnen één topic over hetzelfde onderwerp beginnen is een beetje vervelend BL. U heeft kennelijk een enorme band met uw onderwerp, maar dit wordt echt een beetje vervelend. Even nog de erfschuldjes van de arme blanke man erin fietsen en u heeft uw deugbingootje weer ingeleverd voor de dag. Zoiets? Echt hoogst vervelend gedrag.
B_L | 10-01-19 | 15:25
Ik vroeg je eigenlijk in het bijzonder wat je vond van de redenatie van de verdedigende advocaat.
Feit dat iedere verdachte, zoals het hoort, een advocaat heeft of krijgt weet m'n deurbel ook wel.
Je komt nogal gefixeerd over op het homo-element, maar een opmerkelijke strategie van de advocaat laat je liggen.
Of vind je het wel normaal dat eigenlijk het OM beschuldigd wordt van het uitlokken, nee erger nog, aanzetten tot daden die deze verdachte(n) anders nooit van plan waren geweest?
Langshetrandje | 10-01-19 | 15:53 |
Waar "deug" ik dan in deze? Oh, PVV afzeiken? Ja dat is een hobby van me, ik kan het niet laten, omdat ik zo ontzettend de teringhekel heb aan die verzameling hypocriete nep-politici. PVV is de homeopathie onder de politieke partijen, ze verkopen water voor de prijs een echte remedie. Maar zie, hoeveel fans ze hebben, die niet kunnen doorzien dat het allemaal gebakken lucht is. En oh wat voelen ze zich "woke", Martin Bosma voorop.
Waarom begint u dan in een topic over een verijdelde aanslag op homo,s over de PVV en fvd?
U bent dan toch zelf aan het vergelijken?
Als de PVV of fvd of de meerderheid van de christelijke bevolking homoseksualiteit in woord en daad zouden veroordelen, dan zou u een punt hebben.
Maar dat is niet de werkelijkheid u doet steeds net alsof dat wel zo is.
Het maakt helemaal niet uit of de PVV of FVD zich al dan niet vaak uitspreken over homo's en of zij al dan niet vaak steunende woorden spreken voor deze groep.
Het maakt ook niet uit of er veel homo's op partijen stemmen die verder geen andere pro -homo standpunten hebben maar wel het grote gevaar van de Islam willen beperken.
Wat een direct gevolg heeft voor de homo populatie, namelijk een zeer positief gevolg.
Deze partijen zijn niet anti homo ofzo.
Dus als de slag gewonnen is dat de Islam beperkt wordt, heeft de homo alleen maar gewonnen en verder niks meer van deze partijen nodig of te vrezen.
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 15:58
Topic gaat over opgepakte would be jihadisten en u bent opeens in Zuidamerika tijdens de vernietiging van de inlandse bevolking door de Spanjaarden, want Christenen. Tja. Ieder zijn bocht. U vergeet even op mijn reactie te reageren op uw eerdere, geheel onzinnige Ugandeze bocht.
Langshetrandje | 10-01-19 | 16:01
De stelling was dat homo's beter af zijn bij gristenen dan moslims. Dat valt te bezien en de andere stelling was dat de gristenbijbel alleen voor gristenen gold, wat niet waar was want de inheemse Zuid Amerikanen geloofden niet in Jezus voor hun kop eraf werd geslagen. Gewoon even teruglezen kerel, dat bespaart je een hoop reaguursels en laten we het ook niet hebben over de Nazi's die de Joden mede wilden straffen voor de moord op Jezus en of de Bolsjewieken die bestreden dienden te worden met op de koppelriem "Gott mit uns".
Ja die gristenbijbel. Het lijkt de koran wel!.
Oh en het tpic luidt" Terreurmoslims die Gays wilden doden. Nu jij weer.
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 16:03
U fantaseert zich nogal wat slagen in de rondte. Ik laat u. Toedels en het beste.
U doet precies wat u anderen verwijt.
Omdat hunnie(christenen) het heel lang geleden ook deden de bijbel dmv geweld verspreiden ,mogen we een geloof dat ons weer terugr wil duwen naar deze tijden niet bekritiseren.
Ja nu gaat u zeggen dat zeg ik toch niet maar dat zegt u eigenlijk wel degelijk want u wilt dat iedereen de verschrikkelijke homohaat van de moderne christen scherp veroordeeld.
En u bent op uw wenken bediend want dat is precies wat er is gebeurd gezien de hysterische reacties .
Tegelijkertijd vind u de kritiek op moslimhomohaat overdreven ?
Het wil er bij u maar niet in dat de haat naar homo's s van de islam,hier in Nederland ,nu in 2019, vele malen groter en gepaard gaand met geweld is dan die van christenen.
Beste Annetje 54 jaar, nee hoor ik vind homo haat door moslims ook erg. Sowieso het hele idee dat je verbiedt dat mensen hun eigen partner kiezen op straffe van wat dan ook is waanzinnig. En ja inderdaad, sommige moslims hebben er een handje van daar nogal extreem in te zijn. Dat keur ik af. Maar het leed dat de RK kerk in deze veroorzaakt (heeft) is ook niet mals. En er zijn zeker nog landen waar homo's gevaar lopen. De Bijbel staat om vol met homo haat.
Waar ik op wijs, nogmaals, is dat het mij verbaast dat de PVV zo begaan zou zijn met homo's. Dat lijkt mij niet oprecht. Als moslims allemaal van homo's zouden houden zou je de PVV er nooit over hebben gehoord ook. Omdat de PVV alleen op onderwerpen aanslaat waar islam een rol speelt.
Wat een gelul.
Het christendom is heel iets anders dan de islam.
En die aanname over liefde voor homo's is gewoon nergens op gebaseerd.
Ik heb vanuit het christendom behalve misschien afkeuring nooit haat tegen homo's ervaren. Alleen tolerantie.
@Beste_Landgenoten
Dat een paar moslims zeggen dat ze homo's joden of niet gelovigen haten... boeit me niet zo, dat durven ze meestal toch alleen in groepsverband, of als ze onherkenbaar in beeld zijn.
.
Maar veel erger vind ik de boeken, moskeen, scholen en imams, waar men deze valse haatteksten bij alle moslim aanhangers er non stop probeert in te stoppen, dat het nu in deze tijd nog steeds gesteund word vanuit de top in Nederland..
ok als je terugkijkt naar het oude testament praat men hetzelfde over homo's als in de islam.
Alleen hoor je geen paus, of priester of geloof heiligen, verkonden dat men deze mensen moet doden, of slaan het is zelfs verboden..
En dat is totaal anders bij de Islam.
Zie je bij de voor jouw extreem rechtse partijen PVV en FvD, iets in hun programma staan over homo's van gebouwen moet flikkeren, of doden...
"trouwens ben je de ChristenUnie niet vergeten...."
Nou dit zie je vooral bij de extreme moslims....
hoeveel moslim homo's zijn in een moskee getrouwt, en hoeveel in een kerk... tja meegaan met de tijd is een probleem..
.
van de andere kant mooi dat er zo weinig extreme christenen zijn die homo's haten. veel Nederlanders staan er niet achter en zouden zelf bij geweld de dader aangeven.
Wordt tijd dat hetzelfde gebeurd bij de Nederlandse versie van islam denk ik dan maar...
Ik lees op msn.nl dat "drie verdachten er voor kozen om niet in de rechtbank te verschijnen". Schandalig dat ze daarin hun eigen keuze kunnen maken! En verder lees ik dat een van de verdachten niet gedagvaard is, maar wel verdachte blijft. Die loopt dus gewoon nog lekker vrij rond. Wat een kutland...
Klopt die loopt weer rond
Nederland haalt zelf die achterlijkheid binnen. Daarbij is het hun cultuur en geloof, waarbij mensen opblazen heel normaal is. Dan kan je er op zitten wachten dat ze het hier ook gaan doen.
Staat het eigenlijk al op de unescolijst van culturele erfgoed?
Jaja en ondertussen houd de hele media zich stiekem stil over t binnenhalen van die 6 dobbergasten en nog meer.. kudtland
Alle gay terug in de kast. Het achterhuis schijnt net verbouwd te zijn.
De islam is een gevaarlijke terroristische sekte die verboden moet worden.
Zover zijn we hopelijk wel ondertussen.
Ben ook wel benieuwd wie deze terreurcel financiert. Een land waar we ontwikkelingshulp aan geven via de Verenigde Nazi's? Betalen we onze eigen ondergang.
Wij zijn wel zover, heel veel anderen in dit land nog niet.
Hoezo '15' of '20' jaar cel? Ze willen zo'n beetje elke Westerling doden. Deradicaliseren in de bak doen ze amper.
Als je ze geen levenslang geeft neem je de bevolking van ons land dus gewoon niet serieus, die stel als je rechter dus gewoon bloot aan dit soort tyfusvuilnis na 15 jaar.
Precies, dit zijn staatsvijanden. Dit is oorlog. Hoezo zou je die terug in de maatschappij laten?
Het moet nog doordringen. Voor hen is het oorlog.
Dat het voor menig mens hier geen oorlog is in hun ogen maakt het zo gevaarlijk.
Biedt u zich aan om ze af te schieten?
Ik niet, ik ben maar een tengere dame en heb al genoeg klappen van ze ontvangen.
sputniknews.com/us/201901101071354643... Terreurmoslims van het hoogste en van het laagste echelon. Wisten Bush en de Saoedische autoriteiten vooraf van 9/11? Die complotmolen krijgt nu een nieuwe zwengel. Bij alle arrestaties van terreurmoslims is het van het grootste belang om te weten te komen of die plaatselijke cel in contact stond met hogere instanties, met terreurmoslims die opereren op regerings/geheime dienst niveau. Bij 9/11 blijkt er zo'n hogere laag te bestaan: die doodvliegers deden hun terreurdaad niet ongecoördineerd. Ze werden aangestuurd.
Jajajaja, het is weer tijd voor een opgewarmd 9/11 complotje! Heerlijk.
Orienteer je toch eens Beste_D66_Landgenoten.
Er speelt in America momenteel wel degelijk een afpersingspoging van de hackersgroep TheDarkOverlord die dreigt verzekeringsdocumenten over 9/11 te publiceren.
Of lees je alleen maar de Trump vijandige berichtgeving?
Roadblock | 10-01-19 | 14:31
Je maakt me heel nieuwsgierig RB. Verzekeringsdocumenten over 9/11. Hmmm...?
www.metabunk.org/the-9-11-papers-from...
Zijn die mossels dan ook al zo anti gay...??!
Pfffffff........
'k Ben samen met Femke de Nashville-verklaring nog aan het verwerken.
Dus ehhh sorry folks, 'k kan dit er nu ff niet bij hebben !
Zijn die drie Amsterdamse SGPstemmers al gedeporteerd?
Preventief opruimen die zooi ..
Komt niet meer goed zonder extreme maatregelen.
Net op het radionieuws bij Q werd deze zaak ook behandeld. Eerst werd de verklaring voorgelezen van een undercoveragent die er niet om loog qua intenties van de verdachten. Daarna de advocaat van één van de verdachten die ijskoud beweerde dat "ze alleen maar met de wapens wilden spelen...". Ik heb mij vervolgens richting de dichtstbijzijnde muur vervoegd om daar eens flink met het hoofd tegenaan te bonken. Echt, hoe kríjgt zo'n advocaat een dergelijk zwakzinnig verweer uit de strot. Het ergste nog? Dat ik de rechtbank er voor aanzie dat ze hier nog in mee gaan ook. Want met een paar Friezen wat oponthoud op een snelweg veroorzaken om je kleine kinderen tegen moordlustige idioten te beschermen is natuurlijk véél erger. Echt, dit land....
Ik vind de argumentatie van de advocaten heel hoopgevend.
Het is blijkbaar het enige wat ze nog kunnen verzinnen in een, voor hen, hopeloze zaak.
Nou nou, beetje terughoudendheid.
Hoe harder het 'hosanna' klinkt dat er weer wat opgeruimd is, hoe alerter je moet zijn tegenwoordig.
Waren het eerder niet 4 russische hackers die als complete idioten werden weggezet en of we allemaal maar even op de knieeen voor de diensten wilden.
Nu is NL aan een grote aanslag ontkomen volgens dit bericht.
En dan lees je wat de daadwerkelijke plannen waren. AK's en bomvesten, ze wilden in een rijtje gaan lopen. Als een van hen dan beschoten zou worden, zou hij zijn bomvest af laten gaan.
Stel je dat eens voor, wat een masterminds.
Let wel, dat dit soort ongure lieden (lang) van de straat is lijkt me voor iedereen beter.
Goed nou staan 'de diensten' er weer even goed op, gaat het OM wel weer lopen blunderen waarna ze alsnog op straat staan.
Dat 'uitlokking' is nl. wel een dingetje....
Pas op je hoofd, Sjefke. We willen nog lang van je reaguursels genieten.
Het is hoopvol dat men in elk geval openlijk uitspreekt dat Nederland aan een terroristische aanval is ontkomen.
Dit is iets wat deugderige mensen niet goed kunnen bevatten, het is toch immers iets wat anderen overkomt en het past niet in hun wereldbeeld (omdat ze de ogen sluiten voor feiten en zo lang mogelijk ontkennnen).
Wat de advocaat zegt is te ridicuul voor woorden.
Ik heb er vertrouwen in dat dit door niemand, links of rechts, wordt aangenomen.
@gazzerop. Inderdaad, helemaal uitgedacht. Eerste hulpverleners kunnen een tweede aanslag verwachten.. het is gruwelijk.
Nederland, wordt.wakker.
letopuwzaak | 10-01-19 | 12:53
Nee vooral ervan uitgaan dat je als je beschoten wordt nog snel even je bomvest af laat gaan....
Als je (juist) neergeschoten wordt ben je echt niet bij machte om dat nog even te doen.
Dat is bijna net zo apart als van die lieden die volgens de verhalen met '2 to the head' zelfmoord gepleegd zouden hebben.
letopuwzaak | 10-01-19 | 12:53
Schoof slaapt nooit.
@letopuwzaak | 10-01-19 | 12:51 |
"Ik heb er vertrouwen in dat dit door niemand, links of rechts, wordt aangenomen."
Dan heeft u meer vertrouwen dan ik, dat ben ik al lang geleden verloren gezien de soms Kafkaëske uitspraken van de rechtbanken hier.
*mompelt iets over Afghaanse asieliër die na een brute verkrachting strafvermindering kreeg omdat anders zijn verblijfsvergunning in gevaar kwam*
Mensen hier hebben nog steeds niet door dat de islam ons openlijk(!) de oorlog verklaard heeft. Al tijden trouwens. Het is alleen niet een oorlog zoals we die in de traditionele zin van het woord kennen. Dat maakt die oorlog helaas niet minder echt. Maar omdat men nog gewoon brood kan kopen, Feces Book gewoon werkt etc., denkt men hier ten lande dat het allemaal zo'n vaart niet zal lopen. Nou, dat doet het dus wèl. Want als ik eens wat terug kijk in de tijd en zie hóeveel we hier al hebben ingeleverd op allerlei vlak, dan kan ik alleen maar diep verdrietig zijn om wat we al verloren hebben.
Sjefke7807 | 10-01-19 | 14:41
Ik onderschrijf uw gebrek aan vertrouwen in het OM en de rechters. We hebben toch de laatste tijd hiervan staaltjes gezien, die je haren ten berge doen rijzen.
Eén kant heeft inderdaad 'niet door' dat het oorlog is, en dat ze ons langzaam van alle kanten aanvallen, intern, extern, op sluikse wijzen, met infiltratie, met beschuldigingen hier en daar, met aanpassingen hier en daar, het bouwen van hun kazernes, met geweld, en met aanslagen.
Dat is inderdaad dieptriest.
Puur die ene zin van die advocaat; als zelfs mijn ultra linkse broer hier al moet lachen (' in de speelfase') heb ik een mini sprankje hoop dat Nederland zich niet gaat richten op het steunen van de advocaat.
Verder blijven de oogkleppen waarschijnlijk op.. totdat het echt goed mis gaat.
Ik deel jullie zorgen compleet.
*kussentje aanreikt*
weer een topic met nabil b? gister ook al
Het is allemaal de schuld van Van der Staaij en de Eskimo's.
Gaat weer helemaal niets worden qua straf. De vermoedens kunnen 1000% zijn, zolang er niet echt iets is uitgevoerd kunnen criminelen de rechtbank zo weer uitlopen in Nederland. Ongetwijfeld zijn ze uitgelokt en daarbij misschien wilden deze terroristen wel halal-boerenkool gaan kweken met veel kunstmest. Wie zal het zeggen ? Nee hoor, die lopen zo weer vrij rond.
Ik begrijp die shariapraktijk van handenafhakkerij wel. Het wordt dan lastig om nog een automatisch geweer vast te houden. NU kan deze straf in ons geciviliseerde rechtssysteem niet meer worden toegpast, maar dan bijvoorbeeld alleen de duim en wijsvinger. Dat bemoeilijkt ook het afschieten van wapens, terwijl ze nog wel gewoon hun reet kunnen afvegen.
Geef ze een Frans paspoort en zet ze uit naar Syrië.
15 a 20 jaar brommen? Welnee, het zal een jaar of 8 worden en na oprechte spijtbetuiging en goed gedrag komen ze binnen een jaar of 3 weer vrij. Krijgen ze weer wat geld toegestopt om te ‘reeintegreren’ om leuk speelgoed van te kopen en gewoon weer verder te gaan waar ze waren gebleven. Op onze kosten uiteraard. We hebben het toch maar goed met al die woestijnratten om ons heen.
En na die drie jaar begint het circus weer opnieuw, alleen zullen de terroristen niet nogmaals zo dom zijn om hun plannen te delen met een infiltrant. Dat truukje werkt maar één keer.
"We komen u haliers" net op tijd gearresteerd. Nu maar hopen dat ze 4 weken schoffelen, waarvan 2 weken voorwaardelijk, krijgen, maar het zal minder zijn.
Vanavond Viering van de Liefde in Rotterdam, neem ik aan? Toch, deugend links Nederland?
www.thedailybeast.com/ugandas-kill-th...
Het streng gristelijke Oeganda is zeer gevaarlijk voor homo's.
Gaan we dat ook aanvoeren als exces, om van der Staaij's uitglijer erger te maken dan hij is? Of gaan we selectief lopen shoppen in imam uitspraken in de moskee in Pakistan om moslims hier te bashen?
Dat hypocriete "ja maar de homohaat is veel erger bij moslims dus de SGP is goed" valt de mensen hier niet op. Komt omdat de oogjes dicht geplakt zitten met moslim-smeer.
Selectief shoppen is jouw specialiteit. In de hele moslimwereld lopen homo's gevaar en jij pikt Oeganda eruit om homohaat onder christenen te benadrukken. Bovendien hoeven we geen imams in Pakistan te citeren maar de eerste de beste imam in de moskee op de hoek van de straat. Dankzij types als jij.
Hoi MocroGS
Bij de Blokker is de wegkijknekcreme in de aanbieding.
En heeft Christus ook gezegd dat ze albino's op moesten eten zeker?
K. Westergaard | 10-01-19 | 11:51
Niet selectiever shoppen dan wat hier gebeurt.
Vertel mij welke homo in NL vermoord is door moslims?
Geen.
Beste Landgenoten 10-01-19 | 13:04
Het is, als je de media mag geloven, omdat deze aanslag verijdeld is dat er geen tientallen homo's door moslims zijn vermoord. Dus ja, je kan het nu wel roepen maar het scheelde dus geen haartje.
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 13:04
primo: u kunt dit onmogelijk weten
Secundo: wordt het pas een gruwelijk verhaal bij moord? Tot dat moment valt het wel mee allemaal.
Tertio: vanaf dit moment gaan we alle gebeurtenissen in Nederland spiegelen aan de Oegandeze situatie.
Dat zijn geen Imam uitspraken, Beste_D66_Landgenoten, maar het staat gewoon in de Qur'an en de Hadith. Daar hoef je niet voor selectief te shoppen.
Ik vind het opvallend dat je het woord hypocriet in de mond durft te nemen, terwijl een kind kan zien hoe hypocriet het aanvallen van de SGP is, en tegelijkertijd het wegkijken bij de Islam. Niemand zegt dat de SGP goed is, het is alleen een easy target. Zoals het christendom al jaren lang in Nederland een easy target is. ZIJ snijden je keel niet door.
Beste Landgenoten pleit binnenkort ook voor het reduceren van het minimumloon in Nederland naar Oegandeze maatstaven. Dit was in 2018 95.00 USD. En niet per maand maar per jaar. Bovendien kan de bijl in de Nederlandse zorguitgaven en pensioenuitgaven. Een Nederlander hoort niet ouder te worden dan 55.4 gemiddeld.
Nee, draai het nu niet om. Wie er wegkijkt is de PVV, bijvoorbeeld. Eerst zo begaan met elke verbale aanval op homorechten, nu zo afwezig als het gaat om uitspraken van de SGP waar DENK zeker voor aan de schandpaal was genageld.
Maar dus. De moslims. De koran. Ik wilde zeggen, heb je de Bijbel erop nageslagen? Ook van de Bijbel moeten homo's dood. Ja dood. Gelukkig gebeurt het weinig meer de laatste jaren maar er is een lange tijd geweest dat....
Ah, verdachte zou de kat niet missen om martelaarschap, maar omdat die van het beest afwilde vanwege de vlooien. Had dat dan meteen gezegd.
Tja, vlooienspray en -pilletjes zijn ook zoveel duurder dan AK's...
@Jan, Leiden Dat was Maarten van Rossem inderdaad, die dat bagatelliseerde. Gisteren door Philip Freriks weer geduid als "ons standbeeld, Maarten van Rossem" Maar, sinds ik weet dat meneer van Rossem 30.000 euro verdient met "alleen zitten in een stoel", en dat hij zich kapot lacht omdat dat het enige is wat Maarten hoeft te doen, zitten in een stoel dus, (dat vertelt hij zelf in een interview) neem ik Maarten niet meer serieus. Temeer omdat Maarten op voorhand alle zogenaamde feitenkennis-vragen krijgt, zodat hij weet wat hem gevraagd gaat worden, zoals gisteren ook overduidelijk was. Geen enkele kandidaat kende Frank Boeijen, en waar zijn liedje overr ging, Zwart-Wit, maar Maarten als historicus wist natuurlijk weer feilloos uit zijn mouw te schudden dat het liedje ging over Kerwin Duinmeijer die vermoord was in Amterdam, "ik meen in 1983" zei hij, nou ahum, logisch dat hij dat weet ja, van te voren opgezocht natuurlijk, makkelijk verdienen die 30.000 euro per jaar, geef mij ook zo'n baan als "feitenkennis-orakel"
Tuurlijk is dat allemaal voorbereid. Maar dat van Kerwin heeft hij vast zorgvuldigheidswijze hebben opgezocht, maar Van Rossum zal er wel wat van geweten hebben. Sommige dingen kan ik overigens wel van hem hebben.
Dat is rare statistiek van Van Rossem. Punt is dat je er zelf in de hand hebt of je een trapje zorgvuldig gebruikt of niet.
Bij terrorisme kun je vermoord worden omdat je ergens aanwezig bent; door andere mensen. Dat is vele malen verontrustender en tart de menselijke beschaving en elk beginsel van menselijkheid.
Ik zou zeggen, Femke en al die BN’ers van 1e, 2e, 3e, 4e en nog lagere garnituur, pak je regenboogvlaggetje en op naar Rotterdam. Gisteren konden jullie bij de Westertoren ook allemaal, dus waarom vanavond niet in 010? Jullie deugen toch zo?
Heeft iemand al eens becijferd hoeveel maatschappelijke capaciteit dit soort wij-gaan-ze-halers opvreten?
*wij-gaan-ze-haliërs
Economisch kost het misschien geld, maar ze verrijken onze cultuur, ja!
Vergeet niet op een kartelpartij te stemmen bij de Europese verkiezingen.
@StijlVoorover | 10-01-19 | 11:29 |
Méér dan u en mij lief is. Op elk vlak.
Ik maar denken wie “Gays Wilden” is ... die naam komt me niet bekend voor dacht ik. Na een tweede keer lezen zie ik dat het gebruik van hoofdletters bij ieder woord een gangbaar iets aan het worden is ... valt me tegen van je Pritt
Ik ken wel een Gays vd Staay
Allemaal de schuld van Van der Staaij.
Heb de hele nacht met dat liedje van Van der Staaij in mijn hoofd gezeten ... "Kees, nu jij bij mij" haha.
Mooi zo. En na hun vrijlating , compleet met oormerk met GPs tracker, zo ver mogelijk uitzetten....
Het doden van een of meer ongelovigen staat gelijk aan toegang tot het paradijs?
Kan een moslim daar dan niet geraken door een eerlijk en goed mens te zijn?
Ja, hun Heere in den Heemelen werkt samen met de Democratische Rechtstaat.
Eerlijk en goed naar zijn medemoslims (alleen de mannelijken), ja. De enige juiste behandeling van andersgelovigen staat vrij duidelijk een paar honderd keer in het sprookjesboek.
Ach ze hebben gewoon een buurthuis en een aai over de bol nodig. Dan komt het allemaal vanzelf weer goed.....
Dit zijn vijandelijke troepen. Die moeten als krijgsgevangene behandeld worden. Maar die volstrekt achterlijke onbetrouwbare incapabele regering van ons laat ze weer lopen. Daarmee zijn ze gewoon medeplichtig aan de ellende die ze gaan veroorzaken.
krijgsgevangene? Ze wilden terreur operaties uitvoeren zonder uniform en zonder zich kenbaar te maken als strijdende partijen. Dus vallen ze niet onder de Geneefse conventie. Wat dat verder betekent heb ik alleen maar in films gezien.
Liever de Franse en Engelse methode. Ik zag vandaag op de life-map van de strijd in Syrie, dat er weer een kopstuk "Op een mijn gereden was"
Voor de grote invasie hoorde je dit bijna niet alleen de hier geboren pinplofmoslim was een onderdeel , Merkel uitspraak onder de nieuwe bewoners ligt het crimineel gedrag vele malen hoger u leeft er maar mee , nou lekker dan .
Zag gisteren iemand bagatelliseren dat de kans dat je van een trap kan vallen groter is dan je betrokken zou raken bij een aanslag. Nu kan dat wel zijn, maar daarmee verhul je dat door deze import er aanslagen zíjn of worden gepland en dat je er nu ineens maar moet gaan leven terwijl dit in Noord Europa niet het geval was? Zo wordt weer eens geprobeerd recht te trekken wat krom is.
Het waren er trouwens zeven, maar een achttienjarige medeverdachte loopt al weer vrij rond. Een paar gezagsgetrouwe predikanten die niet zo met de tijd mee gaan met veel bombarie wegzetten is niet zo moeilijk (gelukkig hielden ze hun ruggen recht). Maar zoals weer ook nu weer blijkt komt het echte gevaar voor de homogemeenschap door de import van islamitische fundamentalisten, die zich op basis van hun groeiende gemeenschap en hun uitstekende internationale netwerken (ook nog eens geholpen door dubbele paspoorten die voorzien in een makkelijke escape) in dit land steeds sterker wanen. Het gaat hier niet eens meer om Marokkaanse potenrammers, maar om moslims die standrechtelijk en willekeurig homo's willen afknallen.
En nu maar hopen dat die 18 jarige wel wordt geschaduwd?
Die ene zal wel de infiltrant zijn. Die gaat eerst altijd even mee voor de vorm en dan mag ie weer weg.
"Zijn moeder zocht al jaren geleden hulp op school omdat haar zoon mogelijk zou ontsporen. Ook zijn vader zocht hulp bij jeugdinstanties omdat het niet goed ging met hun zoon."
Typerend weer. Overigens opvallend veel Koerden in dit clubje.
Het is eigenlijk gewoon de schuld van Kees vd Staay.
Viel mij ook op, Koerden of half Koerden.
koerden, De duiven koerden op het dak.
Wat een Zooitje hebben die Haagse Hippies o.l.v. PvdA/GL en Rutte (VVD) en nog wat Clubs hier allemaal heen en binnen gehaald naar dit Land .
Die gehele Midden-Oosten tyfuszooi .
Allahmaal hysterie !
Ja, ik volgde het ook. 25 juni, en dan maar afwachten of dan eindelijk duidelijk word dat het gewoon een politiek proces betreft.
Achterlijk dat de eis op het gelijkheidsbeginsel over Samsom en Spekman wel zijn afgewezen.
Stamelfiguur euhm... Opstelten zal zich euhm.. wel euhm.. beroepen op zijn euhm... ja... euhm... Alzheimer en euhm... Bolhaar sluit zich daar euhm... natuurlijk bij euhm.. aan. #showproces
Nee, stel je eens voor dat je evenredige zaken wél zou behandelen in dit land, dan wordt het nog een rechtsstaat hier?
Dacht ik ook, Paaldanseres, zal wel een uh lang uh verhoor worden met weinig tot geen inhoud.
Ik heb gehoord dat die 72 maagden allemaal, zwaar geschapen, mannelijke negers zijn. Dus wat zegt dat over die islamgekkies?
Dan hebben ze nog geluk.
www.cartoonmovement.com/depot/cartoon...
thefederalistpapers.org/us/what-isis-...
thesecularbrownie.files.wordpress.com...
sterf niet als maagd, er wachten terroristen op je.
Dit soort verdachten moeten ze speciale gevangenissen voor maken, waar geen contact enkel tussen andere gevangenen mogelijk is. ivm. religieus besmettingsgevaar.
Bij bezoek op zijn Amerikaans een glazen wand er tussen.
Deze mensen waren er op uit om een oorlogsdaad te plegen.
Dus krijgsraad is de enige juiste oplossing.
Is er al te weten de EBI in Vucht. Verder praat je onzin, welke staat vertegenwoordigen ze dan?
Hopelijk binnenkort de staat van ontbinding
Iemand hier een idee hoe je kunstmest 'onklaar' maakt?
En de Nederlandse Spoorwegen eruit halen had ik zelf ook al bedacht.
Elke 4 jaar bevestigen we allen dit beleid, dus wat lullen we nou ?
Waar zijn alle boze tweets van onze BN'ers?
Waar blijft Lucky tv filmpje van een imam die oproept alle homo's van een hoog gebouw te smijten en alle overspelige vrouwen te stenigen, met aangepaste tekst en wat schunnige toespelingen?
O nee het gaat hier om een daadwerkelijke poging tot geweld tegen homo's s daar maakt deugend Nederland zich natuurlijk niet druk om.
1 van die SWAT guys lijkt verdacht veel op Femke.... Neee, zal wel een wishful thinking zijn :)
Hieruit blijkt maar weer dat wij beschikken over één van de beste inlichtingen- en opsporingsdiensten ter wereld.
Hulde!
Dat kan nu nog wel zo zijn maar op een bepaald moment is het niet meer in de hand te houden. Als je teveel van dat tuig binnenlaat en geen tuig eruit gooit dan is dit niet eeuwig houdbaar.
"Hieruit blijkt maar weer dat wij beschikken over één van de beste inlichtingen- en opsporingsdiensten ter wereld."
LOL!
benjeallanggek | 10-01-19 | 10:50
Kun je lollen wat je wilt. Maar hoeveel aanslagen hebebn hier precies plaatsgevonden? En hoeveel potentiële terroristen onderhand opgepakt?
Pim, Theo, wat Hagenezen, een paar Amerikanen. Jouw soort uitspraken zijn gebaseerd op niets, want je weet niet wat er nog meer speelt.
Vind je, ze leven nog. Uitgelezen kans om ze af te schieten
@SB gevalletje don't bite the hand that feeds, lijkt me. Ze hebben hier een veilige haven.
Sidney_May | 10-01-19 | 11:47
U moest eens weten hoe dicht u bij de waarheid zit.
Dus een handtekening zetten onder een stuk papier levert meer verontwaardiging op van links alsdan een complot beramen om dood en verderf te zaaien onder homoseksuelen middels kogels en bommen.
Ik word zo doodziek van de wegkijkbrigades. En maar jij-bakken. En maar ontkennen. En maar draaien tot ze er zelf duizelig van worden. Altijd dezelfde kudtsmoesjes. Hoe dan ook zal en moet iedere fukking moslim gezien worden als een onschuldig slachtoffer van de westerse maatschappij. En die offert gretig haar kinderen op het altaar van de politieke correctheid. Smijt ze bijna vrijwillig in de bloederige muil van de terreur. Als een bloedoffer om zelf gevrijwaard te blijven.
Ik denk dat het echt door de uitsluiting komt.
Ach, is het niet onze schuld? Deze hoogbegaafde en zeer intelligente mensen hebben vanwege de racistische witmens nooit kans gehad om advocaat, rechter of politicus te worden en tonnen te verdienen. Dus eigenlijk verdienden wij dit wel.
Volgende keer lief zijn tegen ploflims, want ze hebben het al zo moeilijk in dit discriminerende rotland waar alleen de elite droog brood kan verdienen!
Een soort super Nashville verdrag.
Maar dan anders.
Een Mekka Verdrag.
Ploflims. Vervelend volk. Dat ze maar snel hun pasport inleveren en terug gaan naar hun land wat op het andere pasport staat. Oh wacht, ‘tis in Nederland, is er al iemand op de thee geweest met ze? Het is namelijk onze schuld dat ze zo zijn geworden hé!
Ja maar met goede stageplekken was dit niet gebeurd!
Uit het Omroep Gelderland-artikel: Shevan A (30 jaar oud) 'Volgens zijn familie had hij alles op de rit: hij had zijn studie afgerond en een goede baan.'
@pibasso
-
... en vergeet vooral die buurthuizen niet.
@Ebert de R
-
Vertaling: 'Summa Cum afgestudeerd aan het VMBO gevolgd door een succesvolle carriére als bestelbuskoerier'
@bisbisbis: Who knows. Bij jihadistische aanslagen zoekt de linkse goegemeente altijd naar sociaal-economische oorzaken. Shevan A had een afgeronde studie en baan, hij was geen slachtoffer van de maatschappij. Van Jihaddi John (UK ambtenaar, goede baan) tot onze nieuwe vriend Shevan, steeds blijkt maar weer dat we moeten kijken naar de ware oorzaak van hun intenties.
Hint: Het was niet Kees van der Staaij.
Ja maar... maarrrr.., DE SGP DAN?!!
goed gezien inderdaad. Deze heren waren voorbeeldige burgers en zijn op ideeen gebracht door vd Staaij.
Het waren duidelijk uitgesloten homo's die al lang van te voren wisten van het tekenen door vd Staaij. Geef ze eens ongelijk dan. En verder zijn ze uitgelokt door de AIVD. Als die hun niet gewezen had wat de voorkant van een AK47 was, had dit nooit zover kunnen komen, en zaten ze nog in 2 ton kunstmest te scheppen in hun flatje.
Zonde van het geld, het betreft hier vast tweepaspoortiers. NL Paspoort door de shredder, uitzetten naar andere paspoortland inclusief dossier moslimfundamentalist en bedreiging voor de overheid van het betreffende land. Best gezellig, samen met 30 van je moslimbroeders in een te krappe cel in Casablanca, toch? En een stuk goedkoperder voor ons.
Ben benieuwd wat hun advocaten te melden hebben, ik denk of ontoerekeningsvatbaar of bewijs onrechtmatig verkregen en anders wel discriminatie/racisme of whatever.
Flikker die dan ook meteen het land uit of de bak in!
Uitlokking wat ik je brom. De AIVD had verteld dat ze figuranten in een film zouden worden.
Na wat zoekwerk de geweldsinstructie van de politie gevonden. Die is behoorlijk vaag. Hier vallen ook de interventie-units onder, de zwaarste verdedigingslinie in Nederland tegen terreur.
Volgens mij kan het geen kwaad om die instructie aan te scherpen door bij verdenking van terrorisme automatisch uit te gaan van een levensbedreigende situatie. Dat dat politiestaatmethodes zijn weet ik ook wel, maar bij afdoende juridische rugdekking en overzicht lijkt me dat een zo langzamerhand een onontkoombare optie.
Zeker nu de sluizen door de politiek wagenwijd zijn open gezet. Daar zit overigens de kern van het probleem.
Hehehe, er staan dingen op papier, en er gebeuren dingen echt.
Ik ben lang geleden tijdens een oefening getaserd door een eenheid, die dingen zoals taserguns, en beanbags officieel nooit kon hebben.
Roadblock | 10-01-19 | 16:19 | Bofkont! Dat ik op de toenmalige Willem III kazerne gelegerd was, mocht onze eenheid al niet meer als oefenvijand fungeren voor de rellentraining van de Marechaussee. Buitengewoon jammer. We hadden die blauwen, knollen, riot gear etc. en al, finaal in de pan gehakt.
Wat me overigens meer tegenviel, was dat er ook bij de beroeps i.o. geen animo was om te trainen voor het ZMV. Die speld had ik graag gehad.Evenwel good times!
Terreur is de seksuele uiting van een geradicaliseerde geaardheid. Indien de potentiële slachtoffers deuglui betreffen die hun geaardheid uiten in zelfhaat dan verwacht ik in het kader van de liefdemars en inclusieve samenleving vrijspraak op alle fronten.
Terreur is een seksuele uiting. Doe es uitleggen want ik snap het niet helemaal.
Terreur is een seksuele uiting indien er lui zijn die lichamelijk worden bevredigd tijdens het plegen van een terreurdaad.
Zoiets als een fetish?
Van Urk | 10-01-19 | 10:57
U lijkt wel Freud! Die seksualiseerde ook altijd alles, maar die was niet te vertrouwen. Bedoelt u dan te zeggen dat mensen met homo zichzelf toch al haten en dat een terrorist hen een dienst bewijst door ze op te blazen en daarbij gelijk zichzelf seksueel kan bevredigen? Win-win of zoiets?
Nee, het punt dat ik wil maken is het volgende: niet iedere uiting van een seksuele geaardheid is per definitie goed te keuren.
Van Urk | 10-01-19 | 11:26
Oh, godzijdank. Als we terrorisme als een uiting van een seksueel verlangen willen zien wel, ja. Maar deze idiosyncratische interpretatie komt slechts voor uw rekening en zo lust ik er nog wel een paar.
Benieuwd wat de reactie van het volk gaat zijn als deze heren een lage straf gaan krijgen (wat reëel gezien niet ondenkbaar is). Ben bang niks, maar wie weet....
Zes 'verdachten'... Hoeveel lopen er nog los rond?
"De geleverde wapens zijn door de politie wel onklaar gemaakt. Er kon niet mee worden geschoten."
Ach, dit zijn geeneens amateurs, gewoon naïeve jongeren die stoer willen doen. Geef ze een huis, een baan en een wijf, en dan komt het vast wel goed. Halsema heeft vast nog wel een plekkie vrij in haar Lieve Stad.
Een jaartje of twintig brommen: gelooft u het zelf ook? Ik gok op 180 uur dienstverlening en 1 jaar voorwaardelijk.
Wedden?
Islamitische achterlijkheid aan de ene kant
en christenhonden schijnheiligheid aan de andere,
het wordt tijd dat geloofgekkies geen prominente rol
in een samenleving mogen gaan opeisen,
haatpaleizen en schijnheiligheidsschuren afbreken
en je achterlijkheid binnendeurs houden.
Zodoende wens ik alle gelovigen een zo voorspoedig mogelijk plekje in het hemels paradijs. Bij voorkeur collectief, en als het effe kan op één en dezelfde dag. Die Rapture klinkt zo gek nog niet, zijn we er eindelijk van verlost.
Scholing en politiek moeten compleet vrij godsdienst invloeden. Alleen dan houdt het geweld op. Bijna iedere oorlogsdode in de laatste 2000 jaar is onder het mom van een godsdienst vermoord.
En vooral ook niet te vergeten, de Linkse Kerk. Die samen heult met de islam.
Jamaar edelachtbare, die kunstmest is toch écht voor mijn moestuintje hoor.
... en die onklaar gemaakte schietijzers deden het ook niet.
Wij willen geen pang, pang hoeven te roepen.
Dit zijn echter wel de leukste artikelen op geenstijl! Onder dit soort artikelen reageren ene Koreaanse slet en berbaar niet. Lekker rustig zo zonder die trolletjes!
Slet had een heel lange womibo. Toen ik vannacht mn nest uit kwam om belastingcentjes te realiseren liep het nog te dolen.
Er zijn ook goeie moslims...
Noem ze eens alle drie op dan.
Klopt. Door de intens sociale controle van de mafkezen lopen die later gewoon met de mafkezen mee.
@ Ghibli -> Dit zijn de goeie moslims, doen keurig hun religieuze plicht.
Taakstraf! En wel onmiddelijk. 240 uur regenboogzebrapaden bijstippen met een vrolijk kleurtje. Dat zal ze leren want ze zijn natuurlijk geradicaliseerd door uitsluiting en niet genoeg Mieles voor al die wasgoed die hun kinderen opleveren.
Weet je wat, haal er nog wat meer op vanuit Afrika en Midden-Oosten zodat ze kunnen zien hoe goed we voor hen willen zorgen. Ik ga nu mijn harde deuger even uitblussen op een foto van Judith Sargentini.
Potentiële moordenaars een gehard stalen schoffel geven? Ik weet het niet.
En als je zegt minder van dit tuig in ons land te willen hebben dan kom je voor de D. 66 rechter.
Hadden ze dit soort harde acties en rechtszaken maar bij alle soorten belastingfraude. Dan was Nederland veel leuker.
In dat vakantiehuisje had natuurlijk ook gewoon een vuurgevecht tussen de undercover-agenten en de wannabe-terroristen uit kunnen breken. Had weer veel (heel veel) geld bespaard.
+ veel
Helemaal juist
Nee, want de wapens waren op voorhand onklaar gemaakt. Dan was het dus een executie geweest.
@ Superior Bastard -> Dat zijn de beste vuurgevechten.
Halalsema uit ISlamsterdam spreekt van liefde en inclusie. Het zal wel een misverstand zijn, dit alles.
Ons recht systeem kennende wordt het een taakstrafje of vrij spraak wegens uit lokking van een misdaad
240 uur schoffelen vind ik dan wel een beetje teveel van het goede. Daarmee integreren ze niet, en dat is niet tof!
En dan Kees van der Staaij een mooi showproces van een jaar of 3, a la Wilders.
Dan zou het plaatje compleet zijn.
Linkse mensen kunnen dit soort berichten helaas niet zien, hersens schakelen uit, verdedigingsmechanisme van wereldbeeld
Reaguurder Beste_Landgenoten weet anders wel een behoorlijk verwrongen natte scheet te produceren om 10.08
Een jaar of 15, 20 brommen. Volkomen terecht. Ook volkomen onrealistisch. Want religieus gehandicapt. Stelletje maffe extremisten.
15 - 1/3e = 10 is resocialisatie en dus weekendjes naar huis na 8... in het, voor ons, gunstigste geval...
'Grappig' dat het NOS journaal de verkiezingen in Congo belangrijker vind dan deze verijdelde aanslagen van Moslim terroristen in Nederland...
Dat is toch al in het nieuws geweest, dan is het geen nieuws meer
menage | 10-01-19 | 10:39
Die fucking Nashville verklaring is anders al een week nieuws...... of is dat dan weer anders?
Grote drukte bij aanvang terreurproces... Nu maar hopen dat het geen 'broeders' zijn met bevrijdingsplannen...
4 van de verdachten zijn dus of uit Syrië teruggehaald, of tegengehouden in Turkije toen ze onderweg waren naar Syrië...
Het is alsof we die tikkende tijdbommen per se in ons midden willen houden.
... en er is genoeg geprobeerd (en gespendeerd) om ze lieve burgers te maken. Dat heeft blijkbaar niet gewerkt.
Echt he, wat is het idee erachter.. Ben bang dat we dat pas weten wanneer het te laat is
Het zoveelste bewijs dat de linkse softe aanpak echt niet werkt
De linkse softe aanpak werkt wel degelijk. Vroegah had je hier helemaal geen terroristen die AK47's knuffelden en zich blij maakten met de aankomende martelaarsdood die zij hoopten te gaan beleven tussen wat heren van de verkeerde kant.
Zonder het linkse gespuis zouden wij ons alleen druk hoeven maken over een paar christenen die "foei" durfden te zeggen.
het verbaasd me telkens hoe slecht de videobeelden van justitie zijn. 4k is toch minimaal, toch.... of zouden ze dit expres doen.... niet toch, toch?
.. maar goed. Bij de vorige en veel staatsgevaarlijker terroristische dreiging maakte ik geld over voor de verdediging van de gevreesde blokkeerfriezen. Ik sla deze keer even over, die 12 uren taakstraf laten de heren toch door hun neefjes uitvoeren. Bovendien is HUN advocaat graties verstrekt.
Je leven wagen om christen-bashers en deugvolk wat dit soort import toestaat te redden van een aanslag.
Plus veel.
Netto - héél veel, want we hebben ze eerst zelf naar binnen gehaald, of zelfs weer terug gehaald toen ze weg waren.
Dus sorry, jezelf op de borst kloppen omdat je met gevaar voor eigen leven je kind uit je brandende huis red nadat je het zelf in de fik hebt gestoken, gaat er bij mij niet in.
Deze lieve en zielige koranscholieren zijn door Politie uitgelokt om de door deze Politie geleverde vuurwapens te kussen en "hallo hakkebar" te roepen.
De DD(R)66rechter zal hoogstwaarschijnlijk de Politie laten vervolgen en de ploflims een ruimhartige schadevergoeding toekennen.
Lang leve deze bananenmonarchie.....
De grap is wel, zoals nu de feiten worden gepresenteerd, dat de beste booslims keihard uitgelokt zijn. Op eigen kracht konden ze niet aan automatische wapens en tactische vesten kopen. Dat er grondstoffen voor explosieven zijn gevonden is dan wel weer een giga rode vlag.
.
Het is vooral erg veel hoepla om niks gezien de huidige toestand. Gelijk uitzetten en indien nodig de status intrekken of het Nederlandse paspoort afpakken. Het is nu vooral justitie en politie die (gedeeltelijk terecht) veren in de eigen kont aan het steken is. Ondertussen zijn er kelderboxen vol met automatische blaffers van de mocro-maffia die geduldig op nieuwe eigenaren wachten; misschien deze keer wel allochtoniërs die klaar zijn met coke-transporten en hun toegangspas voor het paradijs met 72 maagden willen bemachtigen.
Uitlokking of niet, kan d'r prima mee leven. Beter nu in de val dmv uitlokking dan de zaak op zijn beloop laten en pas over een jaar of 2/3 onverwacht worden opgeschrikt door een grote boem. Prima gedaan van de veiligheidsdiensten. Deze heren gaan voor lange tijd achter de tralies, zullen daarna stevig gemonitord worden en met een beetje mazzel doet de regering tegen die tijd ook niet zo moeilijk meer met het intrekken van de verblijfsstatus/dubbele nationaliteit en jorist ze knalhard weg daar het land van herkomst/afkomst. Als je al een multiculturele en multi-ethinische samenleving wilt kun je niet anders dan de excessen en saboruers daarvan keihard aanpakken. Hopelijk is dit nog maar het begin en wordt elke nog niet geactiveerde radicale ISlamiet op eenzelfde manier erbij geklist.
Dat laatste filmpje doet mij altijd denken aan Monty Python's Life of Brian. Met al die Romeinen die zo'n hutje binnenvallen.
Of ter Land ter Zee of in de Lucht. Hoeveel agenten passen in één flatje...
Wie zegt dat zij speciaal iets tegen homo's hadden?
De berichtgeving is een behoorlijk hypocriet over Nashville vs. moslims. Want, als niet vd Staaij iets had gezegd, maar Kuzu was het hek van de dam hier. Nu wordt het zelfs omgekeerd, alsof van der Staaij c.s. klein bier is bij die gemene moslims, die ons willen doden!
Maar het is natuurlijk hetzelfde laken het pak: Reli-gekken vinden iets van homo's, maar wij vinden de ene homo-haat erger dan de andere. Aleen omdat het moslims zijn in dat geval, uiteraard. Er wordt hier dus weer een stok gevonden om de hond mee te slaan.
Wat een onzin betoog. De consequenties zijn in het ene geval uiterst miniem. In het andere geval dodelijk.
Christenen belijden hun aversie met de mond.
Moslims voegen de daad bij het woord.
Als je dat niet ziet dan ben je blind!
Ik vind dat het spreekwoord 'Wie een hond wil slaan vindt lichtelijk een stok' uit de nederlandse taal verbannen moet worden, want mogelijk kwetsend voor moslims.
En weer iemand in de bloklijst! Lees de godganze dag al genoeg onzin op het web
Hmmmm, tu quoque en de vergelijking is wat scheef.
Leuk geprobeerd.
Er is een verschil tussen een achterlijk document ondertekenen en mensen en masse willen opblazen.
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 10:09
Dit heb je nu al een paar keer gezegd en je oren zijn daarna een paar keer al gewassen. Maar ik herhaal het nóg maar eens; Moslims bedenken gruwelijke martelingen en voeren die uit, christenen roepen wat vanaf de kansel. Nogal een verschil.
Ahja, want staaij zag ik laatst ook met bomvest en ak47 over het binnenhof lopen.... Wat een onzin reactie blandgenoten
Van der Staaij zet een krabbel onder een misselijke homo-haat verklaring, deze reliegekken proberen homo's op te blazen. En jij ziet geen verschil..
En het hek is van de dam, van der Staaij word overal afgebrand(figuurlijk), net zo hard als Kuzu, mocht hij zo een verklaring steunen.
Sans Comique | 10-01-19 | 10:23 |
Nou nee dat zijn juist die twee maten. Ja ERGENS op de wereld worden homo's van het dak gegooid, maar niet hier en zeker niet door moslims. Maar het feit dat zij dat elders ooit hebben gedaan, wordt hen nu hier ingepeperd, terwijl het de SGP is die over de lijn gaat. Dat is gewoon een belachelijke truc.
Het omgekeerde kan ik ook doen: Moslims hier zeggen ook wel eens wat over anderen, maar moet je die gristenen zien, die sektes die kinderen misbruiken en die anderen doden! Nee, dan zijn die moslims hier zo erg nog niet.
Het is dat je er zelf blind voor bent (of wilt zijn) maar het is een niet terzake doende vergelijking. Homo-afkeer van onze SGP is minder erg dan homo-afkeer van moslims, en daar worden dan excessen bijgesleept van heel andere aard om dat statement kracht bij te zetten.
Doet dat niet verschrikkelijk pijn, dat keihard dichtknijpen van je ogen en het constante geprop van die vingers in je oren, meneertje Beste Landgenoot?
Beste landgenoten
Ik vind uw reactie een beetje vreemd.
Het niet ok vinden van homoseksualiteit mag van mij of je nu moslim of christen bent.
Dat noem ik ook geen homohaat.
Anders word het als je actief predikt dat homo's dood moeten of ze als een soort tweederangs mensen beschouwt.
Eerder het omgekeerde van wat u beweert is gaande de handtekening van van der Staay zet heel Nederland op zijn kop .kranten en tv overdreven vol ervan.
De wel degelijk gewelddadige incidenten tegen homo's van, ja inderdaad vaak moslims,wekken minder morele verontwaardiging.
Valr me op dat bij linkse mensen de toon en het woordgebruik vaalk belangrijker word gevonden dan de in houd en de werkelijkheid.
Annetje1964 | 10-01-19 | 11:07 |
Wie predikt hier dan dat homo's dood moeten?
Nou?
Niemand.
Ja een stel idioten in de zandbak ergens ver weg ja.
Maar in het gristelijke Oeganda worden ze daadwerkelijk vermoord.
Heeftu wel eens contact met een moslim?
Ik kom vaak in een verpleeghuis had aatst een soort van discussie met een moslimmedewerker hierover.
Die vond op basis van de koran dat homo's s toch echt vies zijn en dood moeten en zei bovendien nog bij "ons " bestaan homo's niet.
U heeft het over ergens in de zandbak ver weg (wat ongelooflijk naief u moet zich echt wat meer onder het volk bewegen)en haalt vervolgens Oeganda aan.
Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 11:38 |
"Wie predikt hier dan dat homo's dood moeten?"
De ondertekenaars van het Nashville Manifest preken dat de homoseksuele mens de homo die in hem huist moet doden. Dat is weliswaar slechts een afgezwakte versie van wat bepaalde fundamentalistische Imams preken, maar in wezen eenzelfde standpunt. Het is prettig dat de dominee niet letterlijk oproept tot moord, maar het is niet prettig dat-ie zijn homoseksuele medegelovige met zonde en schuld belaadt en hem maant zich te verraden, en dat-ie de hele geloofsgemeenschap, al dreigende met hel en verdoemenis, ertoe oproept dat verraad te steunen.
Schoorsteenveger | 10-01-19 | 12:21 |
En inderdaad.
Dus die selectieve verontwaardiging hier over moslims is nou niet bepaald fraai.
B_L heeft kennelijk de topics over V/d Staaij en zijn steunbetuiging niet goed gelezen, want volgens mij was de overheersende teneur er eentje van afkeuring, terug naar de 50's etc. etc. Komt bij dat Christengekkies onze eigen gekkies zijn en baardhazen gewoon vervelende import met een naar bijsmaakje. Was te vermijden geweest dus, die laatste groep.
Onveiligheid moet je maken - en daar hebben wij de EU voor. En de Verenigde Nazi's, die er ook alles aan doen om de achterlijkheid uit verre landen dichtbij te halen. Liefst als uw nieuwe buurman.
Geeft u eens wat anders om over na te denken dan de dagelijkse leugens van de TV en het ginnegappen van uw minister president.
Verder is de islam een leuke inclusieve religie hoor, meneer van de AIVD.
Jij met je Nazi-fetishj
Noem het maar een fetish, je kan nog geen gerede zorgen uitspreken over het opkomende fascisme, of er hangt meteen een boze bloksnor aan je broekspijp.
Ach beste landgenoten heeft een weg met ons fetish, maar voegt daad bij het woord door het telkens te verdedigen. Terwijl de ander sarcastisch de eu met nazi's vergelijkt...
Vanavond de mars der verontwaardiging?
Met in dit geval zwarte ballonnen.
Welnee, deze heren hebben een vergunning om zo te denken. Plus laten zij het niet bij denken alleen, dus moet je ze extra respecteren en met rust laten.
Terwijl de EU nog een paar schepen meer meer meer van deze heren naast u komt huisvesten.
Wilt u die even opvangen, zodat zij niet radicaliseren hmm?
We weten zeg maar helemaal niks na deze zitting, behalve of de advocaten de 'arme jongens' kaar hebben getrokken of niet.
*T naar boven flikkert*
Mijn verdorven geest dacht aan een L.
Nou, dit zal m eeen ophef geven de komende 72 uur. Weet ik nu al. Eenvandaag, DWDD, het Journaal, Nieuwsuur en Jinek zullen over elkaar heen buitelen om dit te duiden. Ik bedoel, zomaar een paar religieuzen die iets vinden van heaumeaus. Dat kan toch niet meer in deze tijd!?
#tumbleweed
Dan zit Petertje R. der zeker bij. Al is het alleen maar om te cashen.
Maar de SGP is ook erg!
Nee, als je protesteert tegen de SGP ben je niet racistisch bezig, want kritiek op een andere cultuur mag niet, want die heeft ons ook wel iets goeds gebracht en niet alle moslims en witte schuld enzo. Gelukkig mag je wel gelijk alle witte christenen over 1 kam scheren.
In onze samenleving zijn de taken gewoon goed verdeeld.
-De linkse MSM pakt de orthodoxe christenen aan.
-De rechtse terreurbestrijding de orthodoxe islam.
Tja... daar is Van der Staaij een pussy bij... maar dan is het oorverdovend stil bij de Linkse Kerk
Nee, het is juist oorverdovend stil in de rechtse kerk. Dat is het punt. Het zijn die twee maten (nee, niet die): Homohaat van moslims is altijd erger.
@ Beste_Landgenoten | 10-01-19 | 10:09 U heeft helemaal gelijk want bij homohaat van moslims vallen de meeste doden.
pa_niek, Dat ze elkaar dan niet afmaken, want onder de ploflims zitten de meeste homo’s, oh wacht . . dat doen ze al in de zandbak.
240 uur de neus. maximaal!
*opstaat en applaudisseert voor onze heldhaftige terreurbestrijders*
REAGEER OOK