Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

En dan nu de kijkcijfers van gisteren

Nee Truus, eerst NPO kijken, daarna pas neuken

Goh wat zijn we benieuwd naar de kijkcijfers O NEE, het mag vanaf vandaag niet meer van het Nationaal Media Onderzoek, het publiek wordt namelijk te achterlijk geacht om aan de hand van cijfers te concluderen dat alle programma's van Johnny de Mol scoren als een dikke drol in de plee, dat NPO-Floortje Dessing en die 300 wannabe-NPO-Floortjes voor 100.000 kijkers úw geld optoeteren aan pina coladas onder een palmboom van een of ander bountystrand en dat helemaal NIEMAND geïnteresseerd is hoe de mediaschuwe Diederik Gommers tijdens Autootje Rijden voor Superidioten een keiharde krijgt van de bips van Emma Wortelboer. Wat natuurlijk nog wél gewoon mag is dat als een programma goed scoort RTL of John de Mol met een ronkend persbericht komt, goh jongens wat hadden wij toch goede kijkcijfers - maar daar zijn we dan ook niet in geïnteresseerd, steek die kijkcijfers maar lekker in jullie televisiereet. Bij SBS zitten ze allemaal aan elkaar, bij RTL leven ze nog steeds in 1998, de NPO is een bodemloze put talentloze kneuzen, lineaire televisie is dood, Angela de Jong schrijft haar stukjes ook wel zonder de kijkcijfers en Knikkeren met Debielen van Winston Gerschwhtwhiahtwiahwhthiwthizh is de allergrootste minachting van de kijker sinds de explosie van de atoombom van Nagasaki.

Reaguursels

Inloggen

Alleen sport en af en toe VI, de rest is kansloze meuk.

_pacman_ | 29-08-23 | 13:36

Kijkcijfergegevens zijn en blijven beschikbaar, in ieder geval voor de Unilever/Upfields/Procter and Gambles van deze wereld. Om te weten welke reclame er onder welk programma gezet moet worden voor de beste exposure.

Lubbberrtt | 29-08-23 | 13:26

Toch heb ik genoten van een heerlijk avondje voor de buis hoor.

Laatste keer in 1983 ofzo, maar dat mag het budget natuurlijk niet drukken!

Lorejas | 29-08-23 | 13:22

Ik neuk de tv!

Producent | 29-08-23 | 13:22 | 1

Dus "die" van jou heeft de grootte van een HDMI aansluiting?

Lorejas | 29-08-23 | 13:24

Studio sport, geen excuses dat de voetbal later begint ivm wk atletiek , en tijdens het voetbal verslag laten doorschemeren wie er gewonnen heeft.

wiers | 29-08-23 | 12:36

Dit. Is toch een kans voor een commercieel buro om zoiets op te pikken? Is toch geen monopoly van SKO ofzo.

Novorapidjunk | 29-08-23 | 12:35 | 1

Lijkt mij ook niet dat SKO een monopoly heeft.
Ziggo, KPN enz kunnen toch zien wie naar wat kijkt?

homieguerneville | 29-08-23 | 13:13

Altijd en overal eerst neuken ( veilig ) , TV uitlaten !

2CVOcean | 29-08-23 | 12:08

Apart dat dat nog steeds met kastjes gemeten wordt, dat zou tegenwoordig toch veel makkelijker en nauwkeuriger gemeten kunnen worden lijkt mij?

Lompelul | 29-08-23 | 11:47 | 3

Registratie digitale TV door de provider en vervolgens targeted reclameblokken?
Breng ze nou niet op ideeën.

Ing. eslapen | 29-08-23 | 11:52

De enigen die daar aan mee doen zijn fossielen en onrendabelen. Het meest moderne dat die lui hebben is een pager.

Quasi_Quatsch | 29-08-23 | 11:53

Wat had je anders verwacht van een land dat nog rode potloodjes en een vierkante meter papier gebruikt bij verkiezingen?

Swoop | 29-08-23 | 15:23

Is dat niet Sybrand Buma op de foto?

UnderTheDevil | 29-08-23 | 11:43 | 1

Heeft die een bril?
Wist ik niet!

Kapitein Sjaak Mus | 29-08-23 | 11:46

Dat kijk onderzoek, gaat dat nog steeds door 100 oudjes met een kopje lauwe thee en een kastje op schoot een waarderingscijfer te laten geven voor de liefde die ze voelen voor die schattige Linda de Mol of het interessante verhaal van Freek over de negenpootmug uit Timboektoe?

zwellevertje | 29-08-23 | 11:42

Heb m'n tv abonnement de deur uitgedaan kwam toch alleen maar troep op, geen moment spijt van gehad.

Lompelul | 29-08-23 | 11:40

Toch staan twee npo programma’s op 1 en 2 in de lijst.

Tiscali-2 | 29-08-23 | 11:40

Kelderen kijkcijfers. Dus maar niet meer registreren.
Zou er een verband zijn met de hetze tegen ongehoord nieuws?

Ing. eslapen | 29-08-23 | 11:39

Ik denk dat alleen Mosterd hier nog televisie kijkt.

JJMS | 29-08-23 | 11:32 | 2

Nee hoor ik ook.
Discovery, NatGeo, History, en op zondag Paramount.

pollens | 29-08-23 | 13:36

Dat zijn dan ook wel de betere kanalen met mooie programma's.

Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 22:17

Triest dieptepunt van dit jaar is zomergasten met presentator Theo Maassen.

Triage | 29-08-23 | 11:32 | 4

@uisge baugh | 29-08-23 | 11:45: Na 5 minuten van dat gewauzel -het leek wel of ik naar een interruptie van Sylvana keek- heb ik het ook uitgezet, hoe zeer ik Theo Maassen ook waardeer.

TurpinDick | 29-08-23 | 11:59

@uisge baugh | 29-08-23 | 11:45: Jamal heeft gelijk. Dat soort gelul is niet te harden.

UnderTheDevil | 29-08-23 | 12:04

Volgens mij wordt Theo hier ook heel erg depri van.

Swoop | 29-08-23 | 15:25
▼ 1 antwoord verborgen

Ik snap wel dat het aantal NPO kijkers daalt, het Nationaal Media Onderzoek telt een kijker pas mee als hij 60 seconden onafgebroken naar een NPO programma heeft kunnen kijken.

W_F | 29-08-23 | 11:29

Ookal is een programma populair, dat wil niet zeggen dat iedereen het wil kijken.

Is dit nog nieuws? | 29-08-23 | 11:27

Wordt het woord "kijkcijferkanon" dan ook geschrapt? Op zich prima als mensen als Matthijs van Nieuwkerk, de Meilands, en Paul de Leeuw daar voorbeelden van zijn.

TurpinDick | 29-08-23 | 11:27 | 1

Kijkcijferkanon?

We hebben hier nog een oude 24 ponder van betovergrootvader Mus staan, in prima staat van onderhoud.

Interesse?

Kapitein Sjaak Mus | 29-08-23 | 11:43

NPO stap voor stap worden we in slaap gesust met date programmas en allerhande heel Holland bakt shit. Ik zou wel eens wat meer praktische programmas willen zien over hoe inventiviteit de mens verder kan brengen. Straks beweegt de halve derde wereld zich voort op een zelf gebouwde Ebike of trike en kunnen we hier niet eens meer een lasapparaat bedienen.. Wat knutselaar smoelensmid betreft zeker meer hands-on programmas dus! En daarna pas neuken .. www.youtube.com/watch?v=x3lohdZv0m0 www.youtube.com/watch?v=Baso4DLV-sA www.youtube.com/watch?v=HmdzCsikL5U&a...

Smoelensmid | 29-08-23 | 11:25 | 3

De VPRO had nog wel eens technische programma's, toen TV's nog een bolle beeldbuis hadden.

W_F | 29-08-23 | 11:34

Knutselen met Wim de Knijff, EO Kinderkrant. Dat keek iedereen toen ik jong was.

TurpinDick | 29-08-23 | 11:42

Gisteren nog naar de grote ziener Griet T. zitten kijken met zijn voorspelling in 1985 over glasvezel
www.youtube.com/watch?v=FTHtANzbtfs
De wondere wereld heette het, geloof ik

Cunucu | 29-08-23 | 11:55

De NPO krijgt van mij allemaal zware onvoldoendes, maar mij wordt natuurlijk niks gevraagd.

Mr_Natural | 29-08-23 | 11:23

Het aantal gedownloade apps van de NPO geeft al aan dat de kijk & luistercijfers een slag in de lucht zijn. Ook het dagelijkse stand.nl met de meest spraakmakende onderwerpen komt vaak niet boven de 1000 uit.

cor123 | 29-08-23 | 11:21

Hoe is het eigenlijk met omroep zwart? Leeft dat nog?

Kaal-dik-en-lelijk | 29-08-23 | 11:21 | 2

Volgens mij staat het beeld op zwart

famkebatsemaar | 29-08-23 | 11:39

Ik zit te wachten op nieuwe uitzendingen van ON. Er is heel wat gebeurd de afgelopen weken.

Piet Karbiet | 29-08-23 | 11:42

Televisie is voor live sportevenementen. De rest van mijn entertainment vind ik op Joetjoep of streamingdiensten.

SeingaltUNo | 29-08-23 | 11:18 | 1

En begrafenissen en trouwpartijen van leden van het Koninklijk huis.

Koonkluk Huis | 29-08-23 | 12:49

Is Cheers nog op tv? Ik mis zo’n kroeg.

Dubbelepunthoofd | 29-08-23 | 11:18 | 1

Klopt, veel leuke kroegen zijn pleite

beavis | 29-08-23 | 12:28

Goed plan: laten we dat ook doen met de uitslagen van de verkiezingen, totdat alle niet-gekozenen ergens een baantje of beloofde ministerspost zijn ingerommeld. Zou zomaar een ideetje vanuit de burelen aan de Lange Houtstraat kunnen zijn.

dathoujetoch | 29-08-23 | 11:17

Hoe en waarom kijken 2,4 miljoen kijkers naar 'De Slimste Mens'? Wat is 'We zijn er bijna' in godsnaam, of 'B en B vol liefde'? Gezegend de dag dat al die rotzooi die babyboomers kijken samen met die generatie uitsterft.

Blij dat ik me beperk tot Youtube Premium, Netflix en Pornhub. En het WK atletiek, dat dan weer wel.

drs. Levi Samsonov | 29-08-23 | 11:15 | 5

@drs. Levi Samsonov | 29-08-23 | 11:41: NPO plus is het niet lineaire broertje van NPO

Grumpy_Old_Ed | 29-08-23 | 11:43

Ik keek ook "Het Verhaal van Nederland" van de NPO en dat was best interessant. Hoe de linkse kerkiërs zijn ontstaan uit de jagers verzamelaars, daarna de Germaanse boeren, daarna de Romeinen die wel een miljoen van ons mensen hebben doodgemaakt met zo'n ijzeren zwaard of lans, en toen het land verlieten en het helenaal leeg was. En daar zijn toen langzaam de linkse kerkiërs in opgekomen tussen al die boeren omdat ze stinkend jaloers werden dat mensen die wel werkten meer hadden dan zij. En toen waren daar die Les Goeux, wij zeggen Geuzen, die Den Briel veroverden op de Spanjaarden en toen naar het Noorden trokken. Hun aanvoerder was die Le Mey die het veel beter deed dan Willem van Oranje, want die had nog helemaal niks voor elkaar gekregen. En toen Le Mey een keer op visite kwam bij Willem liet Willem hem arresteren en afvoeren en in de gevangenis doodmaken. Maar anders was Le Mey de koning van Nederland geworden. En dan die stadhouder Willem de vijfde, Republieke tijd met regenten en het kleautjesvolk. Daaruit ontstonden de patriotten, de voorlopers van de linkse kerkiërs, en die gingen Willem V bevechten. Die ging toen jankebalken bij zijn 20cm langere vrouw en haar broer was koning van Duitsland en in 1787 kwam die met een leger van 26.000 man de positie van Willem V herstellen. En dat lukte. Maar de patriotten vluchten naar Frankrijk en kregen het voor elkaar om met de Fransen die Willem V het land uit te jagen naar Engeland. Daar was het dan het einde van de Republieke tijd met al die regenten en kregen we vanaf 1806 een monarchie met Koning Lodewijk Napoleon. Zo is het alkemaal gekomen, allemaal te volgen op de NPO of terugkijken op NPO Start.

Twee Jeetjes | 29-08-23 | 13:24

@Twee J-tjes: En dat is allemaal gebeurd in de Jordaan?

Lorejas | 29-08-23 | 13:26
▼ 2 antwoorden verborgen

Alles wat leuk is, wordt afgeschaft. Dit is dezelfde categorie als de hilarische nieuwe kindernamen waar jaarlijks het leukste topic ooit van werd gemaakt. Mocht ook niet meer want te vaak Mo ofzo.

de Voorzittert | 29-08-23 | 11:13

Ik kijk nog maar 1 programma: Vandaag Inside. En alleen op de maandag.

Voor de wekelijkse duiding van het nieuws.

Papa Jones | 29-08-23 | 11:07 | 1

Ik kan het nieuws zelf wel duiden.

zwenkwieltje | 29-08-23 | 12:03

Graag op de NPO alleen nog maar Rail Away.

Prieelvogel | 29-08-23 | 11:07 | 9

Of webcams van wintersportgebieden.

Koonkluk Huis | 29-08-23 | 12:52
▼ 6 antwoorden verborgen

Als ik Diederik lees moet ik denken aan een klein zwezerikje.

Kilroywashier | 29-08-23 | 11:06
-weggejorist-
Kouwe Kees | 29-08-23 | 11:00 | 2

De hele dag alleen maar klimaatrampengesprokkel en waar mogelijk Orange Man Bad.
Ik wordt misselijk van eenzijdige Linkse gewauwel.
Stop de NPO!!

Remus McMillan | 29-08-23 | 10:59 | 1

Ik kijk al heel lang niet meer. Gewoon geen TV meer, allemaal te dom.

ChalinaRosa | 29-08-23 | 11:31

Wie kijkt er nog naar de npo? Als je naar domme voorgekauwde meningen wil kijken, zit je er goed.

dutch bikkel | 29-08-23 | 10:59 | 1

Ja en nee. Er zitten soms best goede programma's tussen. Gisteren een mooi programma over mensen die psychiatrische patiënten begeleiden. Geen goedkope emo tv a la down met Johnny, maar gemaakt vanuit interesse voor vooral de professionals.

Kaal-dik-en-lelijk | 29-08-23 | 11:05

Ik kijk al ruim 20 jaar geen tv meer. En zelfs dat tellen ze niet mee.

4HoogAantWater | 29-08-23 | 10:58 | 1

Dat zou wel eens de reden kunnen zijn. Adverteerders kunnen nu niet meer hun advertenties van vandaag annuleren, als er gisteren geen hond naar keek.

W_F | 29-08-23 | 11:17

Hebben de adverteerders wel toegang. lijkt me handig

Demuzieksmaak | 29-08-23 | 10:58

Ongezien de Typhus dan maar.

Esper25059566 | 29-08-23 | 10:58

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland