Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

'Iedereen' GERAAKT door Oliver Anthony's megahit Rich Men North of Richmond

De wil tot ontroering spaart niemand en dat is niet erg

Oliver Anthony, welkom (in ons hart). Bijzonder weekje wel; eerst Sh0e's video over de Male Loneliness Epidemic - na breek - en de nasleep. Vervolgens Olivers bovenstaande lied over de mannelijke toestand (Big Tech, Big Government, Epstein Island, graaiflatie en belasting). En ja, soms werkt iets gewoon

"I've been selling my soul, working all day. Overtime hours, bullshit pay, so I can sit out here and waste my life away, drive back home and drown my troubles away. It's a damn shame, what the world's gotten to, for people like me, for people like you.

(...) Young men are putting themselves six feet in the ground, because all this damn country does is keeping on kicking them down. Lord it's a damn shame, what the world's gotten to, for people like me, for people like you.

(...) Wanna know what you think, wanna know what you do, and they don't think you know, but I know that you do, and your dollar ain't shit, and it's taxed to no end, North of Richmond, North of Richmond."

happy belated to all who celebrate

sky king

some still care

Olivers berichtje aan u

Reaguursels

Inloggen

Dit verhaal treft mij wel. Ik heb vier oudere zussen. Die besteden ook geen aandacht aan mij. Al jaren komen ze niet bij mij. Mijn leven interesseert hun niets. Ik kom daarom ook niet meer bij hun. Maar nu zeggen ze: jij komt niet dus komen wij ook niet bij jou. Gemeen hè. Maar zo ervaar ik het verhaal wel van hierboven, the lonely white man who pays his taxes en verder geeft niemand een neuk om hem. Me moeder, ja helaas, die trok het niet meer toen me oudere zus henes ging, Toen ging ze zelluf henes en mochten wij het daarna zelluf uitzoeken. Maar ik werd toen als 22-jarige aan me lot overgelaten. Ik had nog verkering met een meisje maar die maakte het uit omdat ze de bui wel zag hangen, Ik moest nog onderhandelen met haar moeder of ik haar nog alsjeblieft mocht spreken want me moeder lag in het ziekenhuis. Alleen daarom kwam ze aan de telefoon, maar ja, ze lag te rollebollen met een andere vrijer dus het kwam haar niet uit. Ja en nee, meer zei ze niet door de telefoon. Yeah, the lonely man, I can feel it very deeply. Er was toen geen genade mogelijk maar een paar maanden later draaide ze weer bij ze wilde weer. Maar toen gebeurde er iets ander. Joris mag ik alstublieft deze ene keer, het is zo boeiend? En toen was daar die ene studievriend, die zei op een vrijdagmiddag bij het begin van de vrijmibo: "Hé zullen we naar McDonalds gaan, vorige week zat daar een spannende griet, misschien zit ze er weer". En verdomd ze zat er weer, en ze had een vriendin bij zich. Lang verhaal kort, ik zit al 50 jaar aan die vriendin vast, boerendochter, wie geen boerendochter neemt heeft het slecht.

DitjaarkrijgikAOW | 11-08-23 | 23:38

Klaar met werk en de tijd om "Sky King" nog een keer te kijken dat was alweer even geleden. Het blijft een apart gevoel geven elke keer als ik dat filmpje zie.

Gelijk ook maar weer eens "Killdozer" kijken. Ongeveer hetzelfde gevoel.
www.youtube.com/watch?v=rzvjh1xw4PM

keistad | 11-08-23 | 19:54

Op dating-apps komen de meeste mannen er niet aan te pas. Painful truth. Dus dan hang je er maar een beetje bij in het leven.

adhd-je | 11-08-23 | 15:39 | 2

Ik hoor van vrienden dat dat na je vijftigste helemaal anders is.

theo-is-dood | 11-08-23 | 16:30

"As of my last knowledge update in September 2021, "Sky King" is not a specific or widely recognized term or title that refers to a particular individual. If there have been developments or references related to "Sky King" since that time, I would not be aware of them. Please provide more context or details if you're referring to a specific person, event, or concept that has arisen after September 2021."

Dankjewel ChatGPT

superaids | 11-08-23 | 15:36

Ik ben fan van survivalshows in de natuur op basis van gender. Of ja, eigenlijk geslacht, want op basis van “gender” blijft er nog weinig van niet-mannen die onder minimale omstandigheden proberen te overleven in de natuur. Is ook meteen probleem van de moderne samenleving en dat is dat de man overbodig is.

Dr.Platypus | 11-08-23 | 15:02

Is dat nou een redneck?

D-Fens_1963 | 11-08-23 | 14:56 | 3

BBB-stemmer

theo-is-dood | 11-08-23 | 15:19

Jammer dat je niet weet wat de oorsprong van de redneck is. Dat het eigelijk een gediscrimineerde blanke bevolkingsgroep was. Dat het, redneck, door de jaren heen steeds opnieuw werd gebruikt om een blanke bevolkingsgroep in een verdomhoekje te plaatsen.

swapper | 11-08-23 | 16:39

Sky king? ik zou liever zeggen sky stupid, wat een lul. Even een backflip maken en met veel geluk daar net nog uitkomen, voor hetzelfde geld stort hij op een kleuterschool neer. Hoe overschat ik mij geweldig, nou bekijk de video maar.

jan huppeldepup | 11-08-23 | 14:56 | 1

Probeer eerst maar eens een backflip in Flappy Bird. Als je dat gelukt is praten we verder.

superaids | 11-08-23 | 15:07

Hoop niet dat-ie al te snel al te beroemd wordt. Is volgens mij een beetje een reli-idioot met een boodschap en met plotse aspiraties, dus de kans is groot dat-ie zich al te snel een profeet gaat wanen en zijn aanhang sektarische trekjes gaat vertonen.
"We live in dark times", en zijn liedjes moeten, zoals hij het zelf zegt, het licht komen brengen.
Nee, niet voor mij, dit soort figuren.

Schoorsteenveger | 11-08-23 | 14:37 | 2

Nou ja, in ieder geval heeft hij zijn eigen verzorgde crematie gedaan, dat scheelt de familie weer de moeite.

jan huppeldepup | 11-08-23 | 15:00

@jan huppeldepup | 11-08-23 | 15:00:
Ik had het over Oliver Anthony, jij waarschijnlijk over The Sky King?

Schoorsteenveger | 11-08-23 | 16:07

Schoorsteenveger....
Hahaha, schitterend, de Selvera's.

meneer Q | 11-08-23 | 15:00

De gewone man wordt genaaid, en de niet-zwarte hetero man wordt dubbel genaaid. Wie komt er voor hem op ? Die worden in het linker kamp "biefstuksocialisten" genoemd, en er wordt laatdunkend gesproken over hen die de koopkracht van de werkende mens willen beschermen, U mag raden hoe het hun geluid zal vergaan in de nieuwe PvdA/GL combinatie.

SjonnieC | 11-08-23 | 14:16

Vond het niet echt speciaal. Zijn honden ook niet zo te zien.

At_Dawn_They_Sleep | 11-08-23 | 14:16

Mooi om te zien, gisteren de link nog in het café gegooid. Goed nummer inderdaad en Oliver verdiend alle extra aandacht dubbel en dwars.

keistad | 11-08-23 | 14:14

En dan zeggen ze dat gingers geen soul hebben.

keestelpro | 11-08-23 | 14:08 | 2

Sinds Simply Red niet meer hoor.

Mr_Natural | 11-08-23 | 14:08

Ik ben al jaren over naar de dark side.

Lorejas | 11-08-23 | 14:13

Hier zou André van Duin een hele mooie Nederlandstalige versie van kunnen maken.

Mr_Natural | 11-08-23 | 14:07 | 2

Dacht meer aan Wim sonneveld..... Maar ja,....

Bierum | 11-08-23 | 20:45

Ja, laat het dan gelijk door Herman van Veen doen.

Sans Comique | 11-08-23 | 21:58

Maar is het een democraat?

CzMichiel | 11-08-23 | 14:05 | 2

Heb een vermoeden van niet hahahaha

At_Dawn_They_Sleep | 11-08-23 | 14:15

Toch wel aangrijpend filmpje over die Sky King.

At_Dawn_They_Sleep | 11-08-23 | 14:04 | 3

Ik lees net, 5 jaar later, voor het eerst van dit incident. Zeker aangrijpend. Vooral als je ziet dat die kerel getrouwd was en midden in het leven stond.

superaids | 11-08-23 | 14:21

@superaids | 11-08-23 | 14:21: Hier ook. Nog nooit van dit verhaal gehoord. Ga er toch wat meer over lezen en kijken. Intrigrerend wel.

At_Dawn_They_Sleep | 11-08-23 | 14:23

Deed me denken aan Into the wild

Tjemig | 11-08-23 | 14:27

'Living in the new world, with an old soul'
Is bijna niet te doen inderdaad.

keestelpro | 11-08-23 | 14:04 | 2

Dat zeiden de oude zielen 100 jaar geleden ook, oude zeurpieten zijn het.

Mr_Natural | 11-08-23 | 14:05

Het is tegenwoordig mode dat de vrouwen gaan lopen uit hun relatie als ze een of twee kinderen hebben.

Twee Jeetjes | 11-08-23 | 14:02

Vooral dat stukje over pedo politici was erg grappig 1:10 .

PaardenliefhebberVet | 11-08-23 | 14:01 | 1

'I wish politicians would look out for miners, and not just minors on an island somewhere'
Subtiel.

keestelpro | 11-08-23 | 14:03

Ik ga iets verschrikkelijks doen
Ik ontken Oliver

RickTheDick | 11-08-23 | 13:54

Ik mis even of deze ook gecancelled wordt?
Zo ja dan voeg ik m toe aan mn spotify.
Neuriet:'try that in a small town.'

General Dripple | 11-08-23 | 13:54

Was een mooie actie van een vliegfanaat. Geleerd op Flight Simulator. Landing was minder.

Plukkieplukkie | 11-08-23 | 13:49 | 1

Arme kerel, nou hij bleef wel rustig op de radio.
Hij heeft in ieder geval nog even kunnen sturen.

Flightless bird | 11-08-23 | 14:02

Nou, ik vind het gewoon mooi, mag toch ook?

Mallenmoe | 11-08-23 | 13:49

Ah ShoeOnHead... doet die het nog? Heb haar niet echt gemist.

Oh ja, muziekje.... not my cup of tea.

nikolaos | 11-08-23 | 13:48

Hartinfarct in slowmotion, en hij had vast een onvoldoende bij belcanto.

Conan de Rabarber | 11-08-23 | 13:45

Nee. Gewoon nee tegen dit.
Muziekje wel aardig maar de hype er omheen, wat een nonsens.
Oliver is 13 in een dozijn.
En laat m eens zijn baard verzorgen, tsjonge.

grapo | 11-08-23 | 13:44 | 4

@Alfred E. Neuman | 11-08-23 | 14:02: Dat dus idd. Baarden bah getsie, onverzorgde baarden barf.

grapo | 11-08-23 | 14:15

@Alfred E. Neuman | 11-08-23 | 14:02: Die houthakker zit 6 maanden per jaar in een blokhut, daarom hebben ze zo'n baard.

TurpinDick | 11-08-23 | 14:16

@TurpinDick
Gelukkig wel een kapper in de buurt maar geen scheermes zo te zien.

Alfred E. Neuman | 11-08-23 | 14:24
▼ 1 antwoord verborgen

Sinds nieuwe pjoeter starten de filmpjes niet meer (zelfde merk, zelfde beveiliging, windhoos). Gelukkig hebben we nog X/Twittah

Duwbak_Linda | 11-08-23 | 13:35 | 7

@Duwbak_Linda | 11-08-23 | 13:40: Vuurvosch is ook niet meer wat het was. Er wordt allerlei zooi geinstalleerd die je loopt te tracken. Gebruik LibreWolf die is gebaseerd op de Firefox broncode maar dan zonder alle trackers en met adblock geïnstalleerd.

Mijn GS nick magnie | 11-08-23 | 13:57

@Twee Jeetjes | 11-08-23 | 13:53: Adblock staat uit voor deze site.

Duwbak_Linda | 11-08-23 | 14:05

YT onderaan start wel.
Mooi nummer drie keer geluisterd.

Duwbak_Linda | 11-08-23 | 14:11
▼ 4 antwoorden verborgen

Alles wat deze wereldverbeteraar ermee verdient, schenkt hij aan goede doelen, denk ik.

Mr_Natural | 11-08-23 | 13:29 | 1

Luister nog eens goed naar de tekst.

Calastir | 11-08-23 | 14:14

- Zelfjoris -

Papa Jones | 11-08-23 | 13:26

Filmpje dood.

Normpje | 11-08-23 | 13:25 | 2

Ik herkende hem meteen.
W.A. van Buren, van schaatser tot muzikant.

Piet-Kietelaar | 11-08-23 | 13:22 | 1

Ik dacht in het begin dat de vuurtoren van Westkapelle voor zichzelf begonnen was.

keestelpro | 11-08-23 | 14:16

Het ‘positieve’ van de huidige malaise is dat nu eens niet alleen de onderklasse geraakt wordt, waarbij de major majority de schouders kon ophalen, maar dat nu ook de middenklasse (volgens deze groep zelf ‘de gewone burger’ of ‘de normale man/vrouw’ genoemd) wordt geraakt.

Oliver Anthony, zomerhit 2023.

mozaard | 11-08-23 | 13:20 | 1

“Malaise”? De Nederlandse werkloosheid is nog nooit zo laag geweest. De overheid strooit met gulle hand Toeslagen, subsidies, tegemoetkomingen en miljarden aan Wiedergutmachung over het land uit. De CAO-lonen stijgen, en het aantal vliegvakanties is weer op précoronaniveau!
Hoezo malaise, u heeft het nog nooit zo goed gehad!

theo-is-dood | 11-08-23 | 16:36

We zitten niet in een crisis, we hebben gewoon geen zin meer in dit soort moderne psycho chicks. Ik ben gelukkig nog van een generatie waar van de vrouwen nog min of meer normaal zijn, voor zover vrouwen normaal kunnen zijn, maar ik heb medelijden met de jongere generaties die met dit soort mokkels te maken hebben. Ik zou liever alleen zijn dan met mijn leven te vergooien met dit type vrouw.

Bigi Bana Boy | 11-08-23 | 13:17 | 6

Ik vind alle vrouwen van alle generaties licht gestoord Ik merk weinig van de verschillen, behalve dan dat ze wellicht nog meer op zichzelf zijn gericht, maar dat zijn de mannen ook. En ontzettend onzeker. Ik gok op de opvoeding en social media als oorzaak.

BobDobalina | 11-08-23 | 13:59

@BobDobalina | 11-08-23 | 13:59: Wat dacht je van de constante stortvloed van feministische propaganda die over ons wordt uitgekotst.

Calastir | 11-08-23 | 14:11
-weggejorist-
D-Fens_1963 | 11-08-23 | 14:54
▼ 3 antwoorden verborgen

Ik denk dat ik te oud ben voor dit soort GeenStijl nummertjes. Ik wil me niet eerst 1 uur inlezen voor een artikeltje.

Wiezewalakristalix | 11-08-23 | 13:09 | 4

'Inlezen' is zóó twintigste eeuw. Tegenwoordig gaat dat allemaal met 'maffe filmpjes'.

Zenzeo | 11-08-23 | 13:11

Versta ook geen kudt van dat redneck-accent.

knutsel_ | 11-08-23 | 13:13
▼ 1 antwoord verborgen

Beter dan een carjacking…

Een fucking airliner..

Wijze uit het Oosten | 11-08-23 | 13:08 | 1

Eigen schuld hadden ze de sleutel maar niet in het contactslot moeten laten zitten.

Flightless bird | 11-08-23 | 13:27

Kan een hoofd nog roder worden vraag je je af.

knutsel_ | 11-08-23 | 13:03 | 1

De vraag stellen in naar zijn baard kijken: ja dus.

keestelpro | 11-08-23 | 13:54

Ingewikkeld hoor. Waar is ie nou precies voor of tegen? Confused !

BoerKoekoek | 11-08-23 | 13:02 | 2

Het grootkapitaal/ neo-liberalisme/ graaicultuur denk ik.

Zenzeo | 11-08-23 | 13:09

Als je geraakt wilt worden doe dan James Blunt - Monsters.

Sinclair | 11-08-23 | 13:02

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland