Stamcafé: LEGE FLESSEN INLEVEREN AUB
*Burp*
FOTO (ANP) - Niet de flesjes uit het verhaal
Nederland is uitgeschakeld op het NK Lege Flesjes Inleveren in 2022. "We" (wij zeggen liever "ze", red.) leverden 68 procent van de lege flessen in, terwijl de doelstelling 90 procent was. Een fikse tegenvaller dus! Maar er is ook goed nieuws. Het ligt namelijk eens een keertje niet aan de consument, volgens het Afvalfonds. "Directeur Hester Klein Lankhorst van het Afvalfonds zegt 'nog niet echt tevreden' te zijn met de resultaten. "Toch verdient de consument hier een compliment, omdat die in korte tijd een flinke gedragsverandering heeft laten zien."Toch verdient de consument hier een compliment, omdat die in korte tijd een flinke gedragsverandering heeft laten zien."" Mooi! Een compliment, van het Afvalfonds, voor u. Maar wat is dan de boosdoener? "Het zou een wisselwerking zijn tussen onvoldoende innamepunten en te weinig communicatie over het inleveren van statiegeldflessen, stelt het Afvalfonds." Ai ai ai. Altijd weer die wisselwerking hè. Zo halen we doelstellingen niet. Waar gaat dit eigenlijk over? Oh ja. Lege flessen. Die kun je blijkbaar inleveren voor statiegeld. En er bestaat dus zoiets als het Afvalfonds. Weer wat geleerd vandaag. Volgend jaar beter! PROOST.
Een meevaller
Social
Social
Man opent put
Social
Reaguursels
InloggenEdit: Goedemorgen! Kuch, slaap uit de ogen en naar het juiste topic. Mijn excuses
En in het volgende topic gaat erover dat ie zegt dat Omtzigt geen verantwoordelijkheid neemt.
Terwijl ik de VVD toch hele stoere taal heb horen uitslaan over immigratie.
Dan denk ik: de pot verwijt de ketel dat ie zwart ziet.
Petflessen kunnen dicht, die blikjes niet. En omdat niet iedereen ze thuis helemaal omspoelt (waterschaarste, iemand?) zitten de supermarkten nu met vieze machines en vieze vuilniszakken. Alles gaat plakken, gisten, stinken en lokt allerlei ongedierte zoals (fruit-) vliegjes, wespen en muizen.
Die vuilniszakken worden vervolgens opgehaald door dezelfde vrachtwagens die ook de verse groenten komen brengen.
In feite worden voedselstroom en afvalstroom nu dus gemengd. De supermarkten waar je je verse groenten koopt slaat voortaan ook stinkende huisvuilzakken op. Terwijl we in NL allemaal al een vermogen betalen aan afvalheffingen. Voor een professionele vuilnisdienst.
Goed plan!
En natuurlijk is er een omzetstijging bij handelaren in chemische schoonmaakmiddelen en ongediertebestrijding. Maar of dat opweegt tegen alle schades en kostenposten in de levensmiddelensector... ik denk het niet.
Dat maakt niet uit zo lang wensdenkend Nederland het gevoel heeft dat met dit soort omslachtige maar vooral zinloze acties het schuldgevoel ten aanzien van milieu en klimaat afgekocht kan worden.
VIDEO: Bas hoopt met videobeelden dief te vinden die met een dure laptop zijn winkel uitrende
www.nhnieuws.nl/nieuws/323005/bas-hoo...
Helaas voor Bas een dure les; de politie doet hier helegaar niets mee.
Treurig voor de Nederlander, maar het is niet anders.
Ik ken een hoop vage vrienden, maar deze gast is wel heel vaag.
youtu.be/4m3CMTeo-nU
Police
Message in a Bottle
Doei!
Nou vooruit dan maar,
Jan Boezeroen - de fles
youtu.be/1DHiR7sF5lc
"Directeur Hester Klein Lankhorst van het Afvalfonds"
Wat denken jullie 100k of 150k per jaar?
Ik denk vier keer modaal.
Zat even te zoeken of er een jaarverslag te vinden is, maar niet zo 1, 2, 3. Wel een raamovereenkomst met daarin wat bedragen maar vooral dat deze club weer heel veel rechten krijgt... getekend door Jorritsma.
Dus zal het de 150k wel aantikken.
Arjen Gerritsen (52) is per 1 september 2022 benoemd tot voorzitter van het bestuur van Statiegeld Nederland.
Arjen Gerritsen is een Nederlands bestuurder en VVD-politicus. Sinds 27 september 2016 is hij burgemeester van Almelo. Gerritsen is verheugd over zijn nieuwe rol: “Ik zet mij graag in om recycling van waardevolle verpakkingen zoals PET en blik door middel van statiegeld te bevorderen, om zodoende materiaalverspilling tegen te gaan en de CO2-uitstoot te verminderen. Daarmee wordt Nederland weer een stukje schoner.”
@EEnzame SchizofrEEN | 08-08-23 | 07:57:
www.afvalfondsverpakkingen.nl/nl/veel...
@theo-is-dood | 08-08-23 | 08:32: Aangifte doen.... Het lijkt de politie wel!
Afijn, ik ga me over deze (zoveelste) pluk-ze-kaal-stichting niet boos maken. Dan maar hopen dat er zoiets als karma is.
Ouderen in 020 Zuid Oost boos om vroege sluiting van hun buurthuis kwakoe. Dit vanwege vecht en steekpartijen en drugs dealen.
www.at5.nl/artikelen/221835/ouderen-b...
Goed om te zien, die samenhang in de wijk. Oudjes die op de bres springen voor een lucratieve locatie voor hun drugsdealende familieleden. Waar zie je dat nog tegenwoordig?
Kwakoe.... What's in a name. Zegt toch weer genoeg?
Laat ze lekker ZELF betalen voor hun buurthuis
Goedemorgen nachtploeg!
Afvalfonds klaagt over afval.. Goh.
*Koffie zetten doet..*
In de grensstreek met Duitsland wordt trouwens meer dan 120% flessenglas ingezameld.
RIP Jango Edwards. De held van The Boulevard of Broken Dreams in de jaren '80. Dat malle festival werd later via omwegen de huidige Parade. Maar daar zie je mij niet meer.
Dat was genieten zijn optreden. Een andere overleden artiest Pee Wee Herman. Genadeloos neergesabeld door Amerikaanse preutse deugers. Misselijk volk waar Amerika "rijk" aan is. Wat waren zijn shows vermakelijk. Nog steeds te zien trouwen op het internet.
Onderpresteren met een overactief brein, het is een kunst. #ernstigslaaptekort
Midnight Oil - Beds Are Burning
youtu.be/ejorQVy3m8E?si=kvwTgfRYK9-XH...
Pffffff,
"Duizenden Amsterdamse jongeren in de knel door wegvallen ggz-behandelingen, waarschuwen psychologen"
www.parool.nl/amsterdam/duizenden-ams...
In Amsterdam sterft het van de zieleknijpers met softe studies. "Duizenden Amsterdamse geestelijke zorgverleners in de knel door wegvallen GGD-behandelingen".
Moest ineens aan Darwin denken. Die vond aalscholvers afzichtelijke vogels. Het zijn ook in mijn optiek geen mooie vogels, maar de manier waarop ze naar beneden duiken is wel weer prachtig om te zien.
Tsja, waarom ik dit vertel weet ik ook niet precies.
oud Nieuws.
* Dode na geweld tussen supporters AEK Athene en Dinamo Zagreb.
* Rechter verwerpt smaadzaak Trump tegen schrijfster Carrol.
* Nederlandse scouts van kampterrein naar Seoul gebracht.
* Dodental loopt op na zware raketaanval in Pokrovsk.
* Wéér goud voor Harrie Lavreysen: ‘Snap dat iedereen het saai vindt, maar ik ga niet verliezen’.
* 13.000 mensen geëvacueerd in Düsseldorf na vondst bom uit Tweede Wereldoorlog.
* Duitse man gijzelde en martelde zijn eigen vrouw 12 jaar in Frankrijk.
* Nederlandse leger doet niet meer mee met sportevenementen, als er Russische militairen bij zijn.
* Storm Hans raast over Scandinavië en er vallen 3 gewonden in Zweden.
* Via omwegen koopt Rusland nog steeds microchips voor raketten en drones.
* Vrachtschip onder Nederlandse vlag in Schelde gezonken, 1 vermiste.
* Farmers Defense Force wil nu ook de kamer in.
* Frankrijk introduceert een 'klimaatscore' voor kleding.
* Die gewonde Nederlanders die in Cambodja bij een bruiloft werden aangereden, zijn inmiddels al weer uit het ziekenhuis.
* Telegraaf meldt: bezorging post loopt vast.
Weer: bewolkt maar droog, max. 19 graden.
Koffie: heerlijke bak vandaag, met een croissant en een bokkepootje er bij.
’Eerlijkste man ter wereld’ valt door de mand: loterij-miljoenen naar weduwe in Spanje
www.telegraaf.nl/nieuws/461019694/eer...
En deze krijgt u cadeau in het kader 'komkommertijd:
* kaasmaker overleden door kaas.
De Italiaanse kaasmaker kreeg wat kaas over zich heen.
Nadat een plank bezweek vielen er dankzij het domino effect duizenden kazen naar beneden. Van 40 kilo per stuk.
De brandweer was met 21 man 12 uur bezig het slachtoffer te vinden.
@CLoVis | 08-08-23 | 07:14: Ja, die las ik maar ik snapte er eerlijk gezegd niet zo veel van! Of nou ja, de kop in elk geval.
Was al te laat uit mijn nest, gister veel te (fysiek) hard geklust, mijn lichaam protesteerde vanochtend.
@EEnzame SchizofrEEN | 08-08-23 | 07:25:
Omdat het artikel toch wel onder de headlines viel had ik het even achter gehouden; ik wil niet onder jouw duiven schieten.
@CLoVis | 08-08-23 | 07:40: Oh, maar dat is helegaar geen probleem!
Was gisteren weer bij de AH in Aerdenhout. Geen rij bij de automaat en max 10 blikjes per klant. Geen troep. Kijk, zo heurt het.
Aerdenhout? Daar drinken ze niet eens uit blik, maar uit kristal ofzo.
@B*tchmeister | 08-08-23 | 07:23: Daar noemen ze de zaak dan ook niet Albert, maar Albéééér.
In Aerdenhout en dat soort buurten deponeren de buurtbewoners hun lege flessen in een glasbak in buurten waar men ze niet kent. Je herkent ze aan de dikke Volvo of Jaguar
@EEnzame SchizofrEEN | 08-08-23 | 07:27: en ze nemen ook niets mee. Ze wijzen producten aan, een ober noteert dat en iets later wordt het allemaal thuisgebracht.
Toch wel wat om in Frankrijk te zijn. Ach, in ongeveer 10 uur zijn we in Spanje.
Oei, veel veel minder plastic soep! Dat zullen de milieuwappies paradoxaal genoeg vast niet erg leuk vinden. Waar gaan we dan voor demonstreren?
Waarvoor? Gewoon tegen het klimaat demonstreren, daar is geloof ik altijd wel wat mee.
Het is wel veel minder, maar als je kijkt was mensen allemaal in de berm flikkeren is dat toch ook gewoon verschrikkelijk luie onverschilligheid.
Beetje meer
Moed
Beleid
Trouw
Eer
Trots
Mag ook wel.
Toch vervelend als een vogel doodgaat omdat het vol met plastic dopjes zit:
www.mo.be/sites/default/files/styles/...
Het slaat gewoon nergens op.
@AdvocatusDiaboli | 08-08-23 | 07:12: Is dat geen kunstwerk van Tinkebell?
Statiegeld is het antwoird op alle rotzooi …. Statiegeld op dopjes, statiegeld op snoepzakjes, statiegeld op papieren zakdoekjes statiegeld op condooms en statiegeld op drugsspuiten. Weg rotzooi uit het milieu
Vannacht niet geslapen. The million dollar question is: hoe laat komt de man met de hamer?
Nou ja, vanmiddag maar even tukkie doen of zo. Een mens valt vanzelf een keer om, dat is dan wel weer mooi geregeld in de natuur.
Todd Rundgren - Useless begging
www.youtube.com/watch?v=-yqaVhqFNZY
Lever je flesjes gewoon in bij je vrienden.
www.ad.nl/buitenland/vrienden-geven-v...
12500 x 15 cent, kadootje hoor.
'Zoveel flesjes statiegeld moet je inleveren om miljonair te worden'
www.manners.nl/zoveel-flesjes-statieg...
Die 1687,50 euro hebben ze hard nodig om die ravage op te ruimen. Je zult maar ludieke vrienden hebben. Môge.
Fijne vrienden…Jezus
Denk toch ergens dat als je 30 vrienden hebt je in feite geen vrienden hebt.
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 06:13:
Lijkt mij ook, kennissen lijkt mij toepasselijke.
Toen liep het ineens tegen zessen. Wat doe je dan? Nog een biertje nemen of koffie?
Existentiële problemen, ik zweer het. Is er nog ergens redding?
Of een neut in de koffie? Goedemorgen.
Ik zat al die tijd al aan de koffie dus ik kan zo aan het biertje
Een dubbele espresso en je existentiële problemen lossen op als sneeuw voor de zon.
Aan de andere kant,.. nog een biertje levert je mooi 15 cent statiegeld op. Als je tegen 8 uur voor de deur van de lidl staat ben je die Roemeense met die die vuilniszak vol blikjes en flesjes voor.
@horsteknots | 08-08-23 | 05:51: Morning. Heb nooit sterke drank in huis en m'n bier was al op, dus was beetje hypothetische vraag.
Het is dus koffie geworden. Met suiker. Plus sigaret (met dat roken moet ik eens een keer stoppen, maar ja, ben te goed in procrastinatie).
Ichneumonidea; *Deur stamcafe opent en aan de bak gaat. Nog snel peuk uitdrukkend. Fijne dag!
@horsteknots | 08-08-23 | 06:06: U2.
Ik vrees van niet. Het leven schuurt, en dat de hele tijd. Maar eh, hoe gaat het met de vakantievoorbereidingen?
@MickeyGouda | 08-08-23 | 06:14: Vakantievoorbereidingen? Trek ik een halfuur voor uit.
Blijf trouwens in NL, wel op een erg leuke plek. Male-bonding, wat ik met m'n zoon erg leuk vind. We zitten niet op elkaars lip, ouwehoeren wat, beetje varen, natuurlijk ook de iphone, tablet, schaakbord, samen koken en op locatie woelmuizen vangen - dat laatste is dan om te oefenen met speerwerpen; klinkt eenvoudig, maar ik geef het je te doen;).
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 06:22:
Gna. Het klinkt allemaal heel erg mannelijk, inderdaad. Zeker als ik er in gedachten een vrouwenvakantie met mijn dochter tegenover zet. Een gang vol bagage is niks. Voor horeca en shopmomenten moet royaal tijd worden ingepland. Hoe dan ook, geniet ervan. Ik ga proberen nog een uurtje slaap te pakken voor de toonbaarheid.
@MickeyGouda | 08-08-23 | 06:34: Ben heel blij dat ik een zoon heb en geen dochter. Ik zou natuurlijk evenveel van een dochter houden, maar vind een zoon toch een stuk makkelijker. Ligt voor een man mss ook wel voor de hand.
Zou me met een dochter serieus (en mss ten onrechte) veel meer zorgen maken. Bij m'n zoon denk ik simpelweg, ik heb het gered, jij redt het ook wel.
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 06:40:
Voor mijzelf zou ik in het geval van een zoon andere potentiële gevaren voorzien en dezelfde hoeveelheid zorgen. Aard van het beestje. Geniet van jullie week!
@MickeyGouda | 08-08-23 | 06:48: Dank. Mss is het des moeders om je meer zorgen te maken. Toen ik zelf zijn leeftijd had (15) kon ik, naar m'n gevoel dan, de wereld aan. M'n ouders deden ook nooit moeilijk of bezorgd, mss dat zoiets toch een verschil maakt.
@MickeyGouda | 08-08-23 | 06:48: Lag altijd wakker als zoonlief weer uitging. Was blij als ik de deur hoorde.
Randy Newman - It's a jungle out there
www.youtube.com/watch?v=xBdF3E2NVI8
Lyrics: www.google.com/search?client=firefox-...
Randy Newman zie je hier niet zo gek vaak voorbij komen. Dit nummer kende ik trouwens niet.
De covers die er zijn, zijn vaak ook beter. Veel beter. Zoals bv. You can leave your hat on (Joe Cocker).
Enfin, die zet ik dan dus maar even op.
youtu.be/hfgwrdYUQ2A
Mickey.
Met jou sluit ik af.
Against All Odds.
www.youtube.com/watch?v=zeQazoWvr3s
Slaap allen fijn, trusten ;D.
Droom fijn, BC. You always know how to pick 'em.
Sweet - The Ballroom Blitz.
www.youtube.com/watch?v=7lTwA5xMeTM
Ichneumonidae,
Alles klopt in dit nummer.
Bryan Ferry - Slave To Love.
www.youtube.com/watch?v=UH1CMCtV4to
Ik ga nu slapen.
Wederom.
Slaap ze.
Vind het een nogal wonderlijk nummer, mss later nog eens een keer beluisteren. Ik zeg het maar even zoals ik het ervaar.
Bob Dylan kon nog gewoon teksten maken met 'crazy nigger'. De BLM-beweging kwam pas honderd jaar (of zoiets) later.
Inmiddels verworden tot een stel piepende kuikentjes.
Hurricane, hoppa! Wel fijn dat er subs staan, anders versta je er vrijwel geen moer van.
youtu.be/bpZvg_FjL3Q
Ik ga ervan uit dat de tekst onder de artistieke vrijheid de tand des tijds zal doorstaan. Het is betreurenswaardig dat u al met deze tegel moet komen en kennelijk elke uiting onder een vergrootglas komt te liggen. Laten we de dingen in het juiste perspectief bezien, vooral ook binnen de tijd waarin het zich voordeed. Ik kan het mijzelf niet voorstellen dat met o.a. dit soort teksten werd beoogd mensen te beledigen of pijn te doen.
@Squeezelover | 08-08-23 | 04:45: Er wordt nogal veel 'herschreven'. Totaal idioot natuurlijk.
Maar ja, The merchant of Venice zou je nu niet meer uitgegeven krijgen (met Shylock).
Vrees dat er nogal wat nummers en boeken op een of andere woke-index komen.
En toen werd de volledige geschiedenis herschreven, dus vervals, omdat we het er niet over mogen/moeten hebben. 30 jaar geleden keken u en ik ook anders tegen dingen aan, maar dat was in die tijdgeest waarschijnlijk volstrekt normaal. Is er een reden om die gedachtengang te vervalsen? Nee hoor, dat is onderdeel van de ontwikkelingen die we doormaken.
@Squeezelover | 08-08-23 | 05:00: Veel van die 'ontwikkelingen' vind ik nogal pathetisch en slachtofferachtig.
Ik heb daar niks mee.
Wat je zegt klopt ergens natuurlijk ook wel. Dertig jaar geleden keek ik ook anders tegen 'dingen' aan dan nu. Vind het wel boeiend hoe mensen 300 jaar geleden aankeken tegen bv. slavernij. Dat was toen zo ja. Ik noemde The merchant of Venice niet zomaar. Shylock is daar de totaal rücksichtslose jood, inhalig en naar onze begrippen in alle opzichten een walgelijk figuur.
Mensen als Luther, maar ook bv. Schopenhauer vonden de joden in feite ook Untermenschen.
Denk ik, das war einmal. Meer niet. Zou er geen boek om verbranden, jij ws ook niet (als ik je goed begrijp). Mijn strijd heb ik nooit gelezen, hoef dat ook niet, maar vind het ook wel weer goed dat je dat boek ook nu nog gewoon bij bolcom kunt kopen, zij het dan dat zo ongeveer elke letter van commentaar is voorzien. Dat laatste hoef ik dus niet.
Ik ben tegen elke vorm van geschiedvervalsing en ontkenning. De geschiedenis is de bron voor de toekomst. Wat daar ook door ieder afzonderlijk van wordt gevonden.
@Squeezelover | 08-08-23 | 05:41: Bon, we're niggahs;).
In de wetenschap dat schijnbaar 10% van de wereldbevolking DNA van Djengis Khan draagt
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 05:43:
Volgens Khonzi Mani op Twitter:
twitter.com/Mqadi99/status/1571539556...
Zomer is een utopie.
Maar heerlijk om van te dromen!
Zomerland!
King's X - Summerland (1989)
▶ www.youtube.com/watch?v=ZPF_re3oHOk
Iets dat er waarschijnlijk meer toe doet dan lege flesjes en blikjes in Nederland inzamelen toe doet: Kernfusie, waarvan Amerikaanse wetenschappers claimen een mijlpaal te hebben ontdekt/bereikt.
Ik tracht K1100 vanuit zijn camper te ontlokken.
Zo Anja ook ;))
An Officer and a Gentleman • Up Where We Belong.
www.youtube.com/watch?v=vVkHXGt-vzg
He just smiled and gave me a vegemite sandwich... word daar altijd weer vrolijk van. Ook al lijkt het me niet te vreten.
youtu.be/XfR9iY5y94s
Ik ga zo slapen.
Voor jullie...... Mickey.
Elton John - Daniel.
www.youtube.com/watch?v=0f0TMfQNRk8
Moet morgen weer op tijd opstaan, maar ja, soms vergeet ik waarvoor ook alweer.
Doe ik maar even wat van Shakespeare.
"Life’s but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing."
Kijk, dat relativeert de dingen een beetje, met m'n vroege opstaan - a tale told by an idiot, full of sound and fury.
Signifying nothing.
vm.tiktok.com/ZGJgHAa3A/
Super freaky girl
Prettige nacht. Ik ga slapen.
En nog een goede dinsdag voor @lezeres. Twee nachten geleden was ik telaat om haar nog te kunnen bedanken.
Sleep well cugel.
Slaap lekker linkse rebel!
@keestelpro | 08-08-23 | 04:02:
Dank je wel. En Thijs van Leer is inderdaad verschrikkelijk goed.
Hee wat leuk Cugel! :-))
Jij ook een hele fijne dag gewenst!
Focus - House Of The King (1970)
▶ www.youtube.com/watch?v=G8ASP47aOl8
Beetje pathetische kwast soms, maar kan nog altijd nog genieten van Prince, met z'n Purple Rain.
youtu.be/TvnYmWpD_T8
Een heilige band op een heilige locatie.
Focus 50 years @ Openlucht theater Valkenburg
▶ youtu.be/9Dc31EJorPs?t=5869
Thijs van Leer..... wat een muzikant!
Nazorg: zo was het ooit!
▶ www.youtube.com/watch?v=g4ouPGGLI6Q
Thijssie! LEGEND!
Die nazorg is echt fantastisch Kees! Dank voor het plempen.
Dit nummer is voor mijzelf.
Al mijn vrienden van destijds ( zijn dood ), vergeleken mij.... met.
The Wanderers,
www.youtube.com/watch?v=iT8G0n4P-Cw
Love it.
vm.tiktok.com/ZGJgHRvsF/
Anti woke
Ichneumonidae,
Houd jij van dansen en muziek ?!
Ben niet zo van het dansen maar, als je me wilt excuseren, meer van het neuken en andere romantische dingen.
Muziek vind ik een zegen, vooral laatste decennia vorige eeuw (popmuziek) en verder de bekende klassieken. Heb weliswaar geen hosmo, maar vind sommige opera's ook erg mooi.
Bij dat dansen moet ik altijd denken aan een of andere dichterT, naam vergeten:
"Toe, bespaar me het gehaspel
van het voorspel en het naspel"
Say no more.
vm.tiktok.com/ZGJgunWoB/
George Carlin over de essentie van politiek:
Hoe de rijken de armen eronder houden
En mensen daarvan afleiden met bullshit
(Zoals nu gender en woke)
Cugel,
Voor jou.
Israel 1979 Eurovision - Halleluja.
www.youtube.com/watch?v=C33kO3fvjkI
Dank je Casey. Destijds vond ik deze
youtu.be/L8Co7IzOyhw
Van Ofra Haza ook goed. Eventueel een stukje van het begin overslaan.
vm.tiktok.com/ZGJgHFgey/
George Carlin over Reagan and his criminal gang
Ichneumonidae.
www.youtube.com/watch?v=aUsIYDcDo28
Ver voor mijn tijd, ik vind het mooi.
Ook alweer erg mooi. Heeft ook soort van onschuld, die je niet zo gek vaak meer ziet. Plus de melancholie - ik hou daar erg van.
"Through the door, there came familiar laughter
I saw your face and heard you call my name
Oh, my friend, we're older but no wiser
For in our hearts, the dreams are still the same"
www.tiktok.com/@wonderwoman_rightfigh...
Hoe Poetin Trump helemaal inpakte.
Mooie illustratie. Trump is volgens mij al snel te paaien als hij er maar enigszins persoonlijk/zakelijk gewin uit meent te kunnen halen.
@Squeezelover | 08-08-23 | 03:15:
Ik ben benieuwd hoe het in 2024 gaat.
Eigenlijk niet en toch weer wel. Het lijkt erop dat het electoraat de goede man stoer en sterk vindt. Kortzichtig? In mijn ogen wel. Slecht voor Europa? Ook, want hij heeft geen boodschap aan Europa, tenzij hij er persoonlijk gewin uit haalt.
Hij ging in ieder geval in dialoog.
Oh en vergeet niet, dat America first ook niet bepaald werkte. Na Trump was de infrastructuur zoals wegen in een dermate deplorabele toestand dat je zo ongeveer om de 5000 mile je schokdempers kon vervangen. En dat is slechts één voorbeeld.
Dialoog? Voor de bühne ligt meer voor de hand. Het heeft er alle schijn van dat hij volledig werd ingepakt
@Squeezelover | 08-08-23 | 03:52: Infrastructuur en onderhoud ervan wordt geregeld door de afzonderlijke staten. Niet door Trump.
Asteroid, Het spijt mij maar het hoofdwegennet is echt een federatie aangelegenheid. Ik ben het dus niet met u eens.
Mickey, Roos en anderen, voor jullie.
Xanadu.
www.youtube.com/watch?v=MV679RYQoCw
ELO.
Ichneumonidae,
Voor jou.
www.youtube.com/watch?v=PoyyZEaDUyU
Dank. Prachtig lied en dan ook nog eens gezongen door een van de mooiste vrouwen die ik 'ken'. Kende haar vooral van Lay Down. Was ze bij Willem Duys.
LAY DOWN Melanie & The Edwin Hawkins Singers LIVE '70.
Echt geweldige zangeres, die ook echt uit haar hart zingt.
Zij is na al die jaren nog steeds erg ontroerend, in die zin dat ze behalve mooi ook oprecht was. Kortom, een heerlijke vrouw. Vooral de laatste minuten vind ik eigenlijk legendarisch.
Voor de humor kun je in dat linkje eens kijken naar het gare publiek (beetje jaren 50-achtig).
youtu.be/IZ52lk9wjZI
Allerlaatste dan voor nu.
youtu.be/JYabmM-uxdE
Mooi voor een Nasa Nerd. Brian May solo.
Net zo'n mooie gast als Dolph Lundgren. Met acteur zijn als bijbaan. Is ingenieur en architect. O.a..
Jullie vergeten nagenoeg allemaal wat ik uiteindelijk zei.
" Maar goed, Kastelein een nummer voor mijn maatje ( TheOne48 ) en zijn vrouw, namens mij.
Don McLean - Vincent.
www.youtube.com/watch?v=XDfgBEB-qEk
Proost! ".
Hoewel aan anderen geadresseerd, toch even reactie (moedertong).
One of the most astonishing things about this performance is how the conductor is trying to anticipate Don's tempo, which is in constant flux, not a single bar is equal in measure, everything ebbs and flows but the conductor manages to keep abreast of these changes and enables the strings and other instruments to blend in seamlessly without interrupting the magical flow that Don is dictating and what makes this a truly astounding rendition of the song.
Wat is dat toch een wonderlijk mooi lied.
Geef de wapens maar hier. Heb ze nodig in randstad zuid.
Op marktplaats kun je nog geen luchtbuks plaatsen. Dus meenemen. Komt misschien nog van pas.
@K1100 | 08-08-23 | 02:12: Was een beetje ironisch, maar ik neem ze inderdaad mee.
Er stond onlangs op MP een UZI te koop. Het betrof een tafelmodel aansteker moet ik er bijzeggen. Althans, dat beweerde de advertentie text. Maar, om op je vraag terug te komen, je kunt lid worden v.d. plaatselijke schietclub.
@Unsinkable-Sam | 08-08-23 | 02:30: Ken daar de voorzitter of generaal, hoe heet het. Dus dat ga ik zeker doen. Heb er ook wel aardigheid in, hoewel je na een halfuur wel uitgeschoten bent.
Er is natuurlijk ook een bar - even leuk.
Zat hier in 020 ook een tijdje op een schietclub. In de verste hoek zat zeg maar de generaal. Die had, met het oog op ongewenste indringers, een doorgeladen pistool onder z'n tafel gemonteerd. Vrij bizar, enfin.
Wel met zo'n typische Amsterdamse tante achter de bar, die met zekere tegenzin kroketten en bitterballen, benevens liters bier, serveerde.
Waren mooie tijden. Ouwehoeren met vrienden en dat schieten was eigenlijk een beetje bijzaak.
Vuurwapens? Is een aparte marktplaats voor.
Ichneumonidae, mooi verhaal! Ben in het verleden ook overal wel binnen geweest en schietclubs zijn vaak besloten clubs. Weet ook niet waar je van plan bent neer te strijken, maar je vindt vast wel je weg. Heb je al iets op het oog?
@Unsinkable-Sam | 08-08-23 | 03:07: Heb al iets gekocht (kon vrij makkelijk, in familiesfeer). Ik ken de generaal van de schietclub daar, goede vriend van me, lid worden zal geen probleem zijn.
Mss dat ik ze nog eens zo gek kan krijgen om op excursie naar Ter Apel te gaan;).
Ichneumonidae, ok, dat is top! Maar, begrijp ik nu goed dat je voorbij Emmen gaat zitten? Wel mooi daar maar ‘s winters kan het spoken over de weide vlakte’s. Je moet je zaken goed op orde brengen iig. En ja, als je al ingangen hebt is dat ‘n pré. Anders goede contacten leggen, dit lukt mij ook altijd.
@Unsinkable-Sam | 08-08-23 | 03:38: Voorbij Emmen, nee, dat niet. Ben hier nog wel eens een hork, maar in het dagelijks leven kan ik het met de meeste mensen prima vinden.
Zolang ze niet m'n koelkast komen leegzuipen.
Fijn dat "fondsen" kennelijk dit bananeland regeren. Elke keer als er een debiele, inefficiënte, duurder makende en betuttelende maatregel wordt afgekondigd blijkt dat de bron een activistisch fonds (of stichting) te zijn en het vehikel een linkse politicus of partij.
Deze directeur is van de VVD. Een pot nat.
De minister-president van Noorwegen, Jonas Gahr Støre, zegt dat het land meer weerextremen kan verwachten. "Dit is het gevolg van klimaatverandering, met heftig en natter weer in Noorwegen", zei hij tegen publieke omroep NRK.
nos.nl/l/2485783
Nou, zo makkelijk gaat dat dus.
Tegenwoordig is een overstroming of storm per definitie het gevolg van klimaatverandering.
Als je je dan toch verveelt kun je ipv de nos beter kijken naar ouwe afleveringen van SpongeBob SquarePants.
"Weeronline meldt dat het de koudste 6 augustus was ooit gemeten. In De Bilt werd het maximaal 15,8 graden, een tiende kouder dan het oude record uit 1941. In Maastricht werd het zondag niet warmer dan 14,4 graden."
www.ad.nl/binnenland/veel-wateroverla...
@K1100 | 08-08-23 | 01:47:
Allemaal het gevolg van climate change. Het weer wordt steeds extremer! *trollenlach*
@K1100 | 08-08-23 | 01:47: Fuck it. Het was de bedoeling dat het warmer zou worden;).
Vandaar ook ws de switch van opwarming naar verandering. Met dat laatste zit je altijd goed.
Al zo'n 3 mld jaar of zo.
Ik meen mij te herinneren dat het klimaat verandert in cycli van rond de 33 jaar. Bovendien werden onlangs onder smeltende ijskappen resten gevonden van leven die alleen konden bestaan zonder extreme kou.
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 01:46: Nou, ik werd getriggerd door Teletekst, maar daar kon ik niet naar linken. Daar staat:
"De minister-president van Noorwegen
houdt rekening met meer van dit soort
extreem weer door klimaatverandering."
Dan denk ik: hoe houdt hij er rekening mee? Gaan we eindelijk iets aan klimaatadaptatie doen?
Tóch een linkje kunnen maken:
nos.nl/teletekst#127
Is er nog iemand die mij uut de droom kan helpen rond het gat in de ozon laag die ons bedreigd heeft? Wat is daarmee gebeurd? Is er een relatie met de huidige klimaatdiscussie?
Het is te koud. Ga de V8 stationair laten draaien. Soort buitenkachel.
@Squeezelover | 08-08-23 | 01:56: Nee.
@keestelpro | 08-08-23 | 01:50:
Eind van de maand gaan we het nog extremere weer weer opzoeken. En dat een half jaar volhouden.
We will survive!
@Papa Jones | 08-08-23 | 01:52: Dank voor je linkje.
Hij houdt er rekening mee.
Ik vrees dat dat van de humor is.
Kletsen uit m'n nek, dat kan ik ook.
Weet jij of het morgen in Noord-Holland code zwart wordt? Ik moet nog een stukje rijden.
@K1100 | 08-08-23 | 02:01:
De Noord- Europese herfst is het mooiste jaargetijde op aarde.
@SterF... | 08-08-23 | 02:04:
Ja, op een ansichtkaart net als sneeuwlandschappen. Prachtig om te zien maar voor mij niet in werkelijkheid. Geef mij maar zon, zon en zon,
Ongelofelijk: je ziet de extremen voor je ogen, de wetenschap zegt het maar rechts blijft zeggen: niet waar en als het waar zou zijn kunnen we er niets aan doen.
@cugel | 08-08-23 | 02:38: Klimaatverandering gaan we niks aan doen. Komt u wel eens in het buitenland?
@kleybeuker | 08-08-23 | 02:53:
Zie, dat is precies wat ik zeg. En ik zit nu bijna permanent in Ierland.
@cugel | 08-08-23 | 02:38: volgens het ipcc nemen de extremen niet toe. Kleine tabel halverwege, staat niet in de conclusie. AR6.
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 02:02: Ik kijk uit het raam nu, en zie code blauw.
Eindelijk !!
@cugel | 08-08-23 | 02:38: Nou ja, bij extreem weer denk ik: klimaatverandering zorgt voor vaker extreem weer.
Links zegt bij extreem weer: dit komt door klimaatverandering!
Voel je de discrepantie?
@Papa Jones | 08-08-23 | 08:04:
&@Malle moer | 08-08-23 | 04:11:
Ik ga maar gewoon af op wat ik lees, omdat ik ook geen expert ben, maar dit is toch wel overtuigend:
"Zweden en Noorwegen hebben code rood uitgegeven. Dat is het zwaarste waarschuwingsniveau. Het slechte weer kan nog dagen aanhouden. Meteorologen waarschuwen dat de storm de zwaarste regenval in tientallen jaren kan veroorzaken."
vm.tiktok.com/ZGJgupc5s/
Alt right, MAGA, twitter, Elon,
m.youtube.com/watch?v=MXx9S2nDouY&...
@RickyLaRue | 08-08-23 | 01:41:
Prachtige Schwarzenegger video!
Nog eentje dan. Welterusten allemaal.
AC/DC - Big Gun
youtu.be/nLsXJitaiVo
Heerlijk nummer
Voor @wilderst:
▶ www.youtube.com/watch?v=J4mBXYUHnPw
*weg rent*
keestelpro | 08-08-23 | 01:29,
Voor jullie ;))
www.youtube.com/watch?v=NaqGBF9nUb8
@Bad - Casey | 08-08-23 | 01:54:
Haha! Genieten!
@keestelpro | 08-08-23 | 01:56,
;D
vm.tiktok.com/ZGJgugPRd/
Margaret Thatcher on Climate Change in 1989
Als rechts nu eens naar haar zou luisteren.
God nee serieus. Haha
Ja, ze heeft inderdaad zo ongeveer de hele middenklasse in Engeland uitgeroeid. Echt, een afschuwelijk wijf.
Dat is precies wat er nu in andere Europese landen ook gebeurt met dat klimaatgewauwel. Gaat het daar niet over, dan wel over een oorlog die niet de onze is.
Die kejona-nonsens? Alleen maar een voorzet.
Wat heb jij toch met die doemscenario's? Is het je leeftijd? Meende ergens gelezen te hebben dat je tegen de 130 liep, maar dat leek me nogal sterk.
Boils down to this. Als je ouder wordt is elke volgende dag slechter dan vandaag, niet alleen fysiek, maar ook mentaal.
Dan willen mensen nog wel eens met weemoed terugdenken aan le temps perdu.
Godezijdank ben ik nog in m'n prime met m'n 26 jaar.
Kan helaas geen chinese spyware app openen, mag niet van Kaspersky. De enige welke ik een uitzondering heb gegeven om op mijn device mee te kijken is GS.
@Unsinkable-Sam | 08-08-23 | 01:37: Dat dus.
Pssst: je bent net zo rechts als de vreselijke Thatcher als je haar gewauwel opdient als bewijslast voor het klimaat waanbeeld.
@Unsinkable-Sam | 08-08-23 | 01:37: Ik gebruik andere soft en hardware maar die gaan zowat op Defcon 2 met tiktok troep.
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 01:37:
Ik dacht dat zij en Reagan de helden van rechts waren. Met zijn tweeën hebben zij een einde, voorgoed lijkt het wel, aan optimistisch links gemaakt en nu hebben we dat eeuwige gezeik van rechts over woke en gender: dingen die er helemaal niet toe doen. Gewoon dingen van rechts om mensen boos te maken.
Overigens voel ik me beter dan ooit. Nou, misschien niet helemaal waar, maar het scheelt niet veel.
@keestelpro | 08-08-23 | 01:45:
Thatcher is toch HET boegbeeld van rechts?!! En het klimaat, dat is gewoon wetenschappelijk aangetoond.
@cugel | 08-08-23 | 02:32:
Wetenschap is tegenwoordig gelijk aan fascisme. ;-)
Voor TheOne48.
Micheal Jackson - Liberian Girl
youtu.be/c11OS0HIo7k
Truste allen.
Trusten Milton.
Slaap lekker!
Tot gauw vriend!
De heerlijke kletterende bas van Tame Impala!
Tame Impala - The Less I Know The Better (2015)
▶ www.youtube.com/watch?v=BYmMQjp0V_0
De slogan van dit nummer moet vooral de linkse reaguurders erg aanspreken. ;-)
Inderdaad ;)
vm.tiktok.com/ZGJgugSB7/
George Costanza van Seinfeld:
I always get the impression when lesbians are looking at me: they think: that is why i'm not a heterosexual.
Zo liep ik eens met een vriend in Parijs en we kwamen langs een pottencafé.
Hij: Zullen we daar eens naar binnen gaan?
Ik: Wat denk je daar te kunnen scoren?
Hij: Er is er altijd wel eentje die twijfelt.
Ik was om.
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 01:24:
LOL.
Mijn eerste vriendinnetje was inderdaad een Franse lesbiënne die mij toch wel zag zitten. Maar we hebben het maar 5x gedaan. Ze is nog wel eens met een vriendin naar Amsterdam gekomen.
@cugel | 08-08-23 | 01:37: Nu ben ik toch wel nieuwsgierig. Dat mondde uit in een triootje of was die andere doos net zo geyl als een spons die drie maanden op het strand van Gran Canaria had liggen bakken?
@cugel | 08-08-23 | 01:37:
Ben jij eigenlijk linksdragend cugel?
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 01:42:
Nee, ik heb een hotel voor ze gezocht, in de Hartenstraat meen ik, maar dat was het dan. Verder niets met hen. Later nog wel eens twee Parijse zussen. Maar niet tegelijk.
@SterF... | 08-08-23 | 02:07:
Had dat niet iets met ouderwetse kleermakers te maken?
cugel, je bent iig wel een heer richting vrouwen. En eerlijk.
SP-er denk ik?
Van Halen - Jump
youtu.be/SwYN7mTi6HM
Nice.
vm.tiktok.com/ZGJguQBvT/
Getting more rightwing
I was getting angrier
Thankfully i now medicate
But still be my normal bigoted self by dinner
Don't lose your job because all your opinions are shit now
Sta je nou heel tiktok te kopiëren? Dat word belasting betalen. Factuur is onderweg.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 01:20:
Er is meer dan je in 100 levens op kunt krijgen. Ik ga zo wel slapen. Alleen moet ik nog iets aardigs voor lezeres posten.
@cugel | 08-08-23 | 01:22: Er zitten leuke dingen bij. Maar beetje overkill. Meeste hier zullen niets van tiktok aanklikken. Ben ik er 1 van.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 01:24:
Ja, daar ben ik bang voor. Ik weet ook niet zeker of het werkt als je de app niet hebt. Maar de linkjes die ik geef zijn volgens mij echt de moeite waard. Deze is toevallig wat lang. Maar vooral de muziekvideo's hebben vaak prachtige beelden en zijn lekker kort.
@cugel | 08-08-23 | 01:41: Er komt geen chinese troep mijn systemen in. Nooit. En als ik al een Chinees apparaat heb, sloop ik zowat alles eruit.
Voordat ik een melding krijg "We are the bringer of Light". C&C referentie.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 01:44:
Command and Conquer?
@cugel | 08-08-23 | 02:45: Yup. Generals Zero Hour.
@cugel | 08-08-23 | 02:45: Ik speel het nog na ruim 20 jaar met vrienden wereldwijd. Elke vrijdag. En met veranderingen in de game files kan het op 4k tv zonder mods.
@cugel | 08-08-23 | 02:45: Mocht je mee willen doen, gooi dit bestand weg genaamd dbghelp.dll Vervolgens ga je naar options.ini Daar verander je de resolutie naar je eigen scherm. Bijvoorbeeld bij stukje resolution verander je het naar 1920 1080. Nu heb je volledig beeld en werkt op een 4KUltra tv. Aangezien ik zelf tot 12K ultra kan, is 1920/1080 de beste optie. Ik heb de officiële versie van EA. Kost niets. Heb je alle c&c voor een tientje. Met upgrades. En wat tweaking tips. :)
@Zalwelweer | 08-08-23 | 03:03: Ja het wordt nog steeds onderhouden. De remaster is zelfs door het originele team van Westwood gedaan.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 03:03:
Wow, onder de indruk! Mijn kinderen speelden het, meen ik. Het ligt denk ik thuis in Amsterdam, nog in een doos. Maar hiervandaan, Dublin, kan ik daar niet naar kijken. Ik zit hier op een smartphone en ik weet niet hoe lang ik hier nog moet blijven.
vm.tiktok.com/ZGJguUvLQ/
I'm the God of Hellfire
And i take you to burn
Voor J.Cash
vm.tiktok.com/ZGJguSNRt/
Jackson
Met June Carter
vm.tiktok.com/ZGJgugUHA/
Oh Well
Perter Green/Fleetwood Mac
vm.tiktok.com/ZGJguCL1f/
Judy in the Sky
vm.tiktok.com/ZGJgumrnU/
Sex and drugs and rock and roll.
The Prodigy - Smack My Bitch Up
m.youtube.com/watch?v=hZPECFQ4NhE&...
Nice.
Een droom uit de jaren 80. (voor @lezeres)
The Human League - The Lebanon (1984)
▶ www.youtube.com/watch?v=To-ejz6tiDw
(mooi hoe die achtergrondzangeresjes zo vrolijk zijn dat ze niet in mineur kunnen zingen)
vm.tiktok.com/ZGJguX2Yg/
Tainted Love
www.youtube.com/watch?v=4GUnUGKgWDY&a...
@Therion | 08-08-23 | 08:24:
Mooie video!
Nu wil het geval dat ik even aan het raam een sigaret aan het roken was (wat moet je anders ook met een sigaret), biertje, Affligem, d'r bij, en even een stripboek doorbladerend van Anone (Nagelaten werk).
Zie je onder de kop 'Vrouwen en natuur' een vrouw in een bos zitten, met daaronder de tekst: "Vlak voor je verkracht wordt kom je vaak op de mooiste plekjes".
Is uit 1984. Zou je zoiets nu nog gepubliceerd krijgen? Ik moest er wel hartelijk om lachen. Nu maak ik me er wel zorgen over of ik nog deug.
Een hartenkreet, ik zweer het.
Je deugt. No doubt about it. Strips zijn goed.
Boekje goed verstoppen voor de woke warriors.
Het groene paradijs.
Een doolhof zonder uitgang met de routebeschrijving van de kanselklerken.
Er was bijna 50 jaar geleden al iemand, die wist hoe ver er op die manier nog te gaan valt
Rory Gallagher
A Million Miles Away 1977
youtu.be/sXOwDDBhT80
vm.tiktok.com/ZGJgu9YhG/
Dolly Parton en PeeWee Herman
Ik kom even terug op mijn tekeer gaan over die thuiskopieheffing die Nederland als ware belasting incasseert. Het is inderdaad verboden door het Europees Hof. Sinds 2010. We worden dus ook sindsdien opgelicht vanwege die illegale heffing.
tweakers.net/nieuws/70365/hof-huidige...
En de discussie begon hier.
Abject | 07-08-23 | 22:38
Ja, belachelijk. En wanneer ik dan een tv-programma wil opnemen met de harddiskrecorder, kán dat geeneens meer tegenwoordig. Er zit kopieerbeveiliging in het signaal godsamme.
@Papa Jones | 08-08-23 | 01:26: Is eruit te slopen. Wel voorzichtig doen.
@Papa Jones | 08-08-23 | 01:26: Goed alles wat een op serienummer etc. lijkt op foto zetten. Dan het internet afstruinen voor de oplossing. Meestal, met een wat oudere recorder, open maken voorzichtig en opdracht voor specifieke model hanteren. Lukt het niet nieuwe kopen. Want wat ik zeg, je word al genaaid met die heffing, dubbel met een vendor lock.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 01:53: En soms afhankelijk van je ISP/ kabelboer.
@Papa Jones | 08-08-23 | 01:26: pirate bay of usenet zijn nog steeds goed voor films en series. Ik heb nul morele bezwaren om content te jatten van mensen die DRM toepassen om fair use te blokkeren, of lui die copyright verkracht hebben tot er niets van het oorspronkelijke doel over is. Oftewel: ik betaal voor mijn muziek (en niet alleen een spotify-abo), maar ik jat films en sommige series.
@Muxje | 08-08-23 | 01:58: Je bent niet de enige. Maar het klinkt alsof er een vendor lock met DRM ingebouwd is. Het signaal stuurt het niet mee tenzij zwaar gecodeerd. Dan kom je al snel op Ziggo terecht.
We duiken bijna onder de 10 graden hier in Limburg.
www.buienradar.nl/home/temperatuur
Tjesus Kees
@RickyLaRue | 08-08-23 | 01:00:
Maar tijdens nieuwjaar was het 18 graden. Dat compenseert! ;-)
@keestelpro | 08-08-23 | 01:01: Jamaarja, je bent wel een klimaatontkenner en dus in wezen een fascist van jewelste.
High five.
Zal ik dekens en warme kleding sturen?
Konden ze geen kliko bedenken voor metaal en blik en eentje voor plastic?
Metaal (blik) trekken ze middels een enorme electro magneet uit het huisvuil. Plastic verpakkingen is ‘n groter probleem qua afval.
Overigens kreeg ik afgelopen week een patatje aangeboden in een kartonnen bakje, er was wel extra voor betaalt.
music.youtube.com/watch?v=D6qYstpbNu4...
Kinks
All day and all of the night
music.youtube.com/watch?v=WrMGGouem3c...
Elvis
Suspicious minds
In de gemeentepolitiek is de bestuursmeerderheid zelden blij met een bedongen volksraadpleging: ‘Wij beslissen op basis van feiten en cijfers, niet op basis van emotie.’
De Standaard over de situatie in België.
Bilitis, Francis Lai.
1981 Met de rode Saab 99 naar Interlaken. Januari.
Lekker vroeg vertrokken om 04:00 met twee vrienden en in Duitsland raakten we in de ergste sneeuwstorm die ik heb meegemaakt.
Je zag geen hand voor ogen.
Het cassettebandje “grijs gedraaid”.
youtu.be/TUHN4LP4DRg
Het hele album
youtu.be/trF3UyL21Fg
Mooi avontuur en belangrijk dat jullie heel zijn aangekomen, of thuisgekomen, kan ook nog.
music.youtube.com/watch?v=a6Kv0vF41Bc...
Dylan
Like a Rolling Stone
Glaswerk is nog wel te doen maar die blikjes zijn een ramp. 1 deukje en hij is afgekeurd. En steeds 1tje per keer. Wat een drama.
Je moet de blikjes netjes langs elkaar in een vrouwkrat zetten als ze op zijn en als de eerste laag vol is een tweede laag erbovenop. Dus niet in een zak of zo want dan krijg je vieze natte plakkerige handen en bovendien gaan die zakken vol fruitvliegjes zitten. Een volle vouwkrat lever je in 2 minuten in en levert tussen de 11 & 16 euro op. Easy peasy!
Pieter Omtzigt schroomt, talmt, peinst, piekert en tast in het duister over zijn toekomst. In het verleden heeft hij vele ministers gemaand nu eindelijk eens een besluit uit te voeren, maar niets lijkt hem rampzaliger dan zelf de verkeerde beslissing te nemen over zijn eigen situatie, schrijft Max Pam in HP/DeTijd.
Hij gaat er eens echt voor zitten. Op dat moment hoort hij zijn telefoon. Omtzigt neemt op. Het is Caroline van der Plas.
‘Ha, Pieter, ik heb je heus wel in de gaten, hoor! Je zit gewoon thuis. Dat begrijp ik wel. Laat ik nog een keer zeggen dat er bij de BBB een ereplaats voor je is. Een gratis melk, boter, kaas en eieren voor de komende vier jaar, gegarandeerd door Campina. Wat twijfel je nou nog?’
‘Dat is heel sweet van jou, Caroline. En van Campina, maar voorlopig weet ik het nog niet. Sorry’.
Ik weet het niet’, antwoordt Pieter Omtzigt aarzelend, ‘ik weet het niet. Echt niet’.
Een traan biggelt over zijn wang.
Oké pik.
@SterF... | 08-08-23 | 00:50:
Lol
@SterF... | 08-08-23 | 00:50:
Ik wil de held niet beledigen. Ik waardeer hem en kom ook uit Twente. Dit zijn Max Pam's woorden.
Zuig verhaaltje van Max Pam
Voor wie geen zin heeft lekker rustig te slapen zo meteen:
(N̶S̶F̶W̶ NSFNACHTRUST)
twitter.com/historyinmemes/status/168...
(lees comments voor nog meer gruwelijkheden)
Die tweede van links komt me bekend voor...
De prijskaartjes hangen er nog aan.
@Milton_Styx | 08-08-23 | 00:50: hehe.
Die staat nog op mijn donker toerisme lijst.
Helaas heb ik het niet zo op Italië.
@Milton_Styx | 08-08-23 | 00:50:
Waarschijnlijk winkeldieven gestorven tijdens een vlucht van een middeleeuwse kledingwinkel. Toen kwam je nog niet zomaar weg met diefstal.
@keestelpro | 08-08-23 | 00:56:
De dieven hadden wel een neusje voor de kwaliteit van de pijen. Nog niet tot stof vergaan.
Zo te zien, werd die eigenschap toen al zo gewaardeerd dat deze graaiers door de locale koddebeiers bij de neus genomen en daarvan afdoend en volledig van ontdaan werden en raakten, daar ze in de tentoongestelde nalatenschap, sterk de indruk doen wekken, niet ook nog belast te zijn geweest, de liederlijke geuren van hun decompositie, nog tot zich te hebben kunnen nemen.
In het andere geval, zouden ze met recht op hun neus gekeken hebben.
@Milton_Styx | 08-08-23 | 01:11:
Haha jij kan het zo mooi verwoorden! XD
@keestelpro | 08-08-23 | 01:20:
Dank ;)
Ach Kees,
op tafel in het StamCafé,
dient tenslotte een aantal,
voor dronkemans ogen,
zwaar de indruk wekkend,
intellectueel uitdagende lectuur
te verbeelden,
aan oninteressante onzin,
beschikbaar te zijn.
Men wil tenslotte niet voor een zot doorgaan, de Story, de Weekend of NB linkse geldverslindende ineffectieve prietpraat, gekopieerd uit allerlei activistisch politieke pamfletten te consumeren en de herbergier te ontrieven niet zijn drankvoorraad uit te putten.
Preauoost.
Fascinerend!
m.youtube.com/watch?v=DECp8LKurKs&...
Slayer - Seasons In The Abyss
music.youtube.com/watch?v=W2msh0jut2Y...
Greenbaum
Spirit in the Sky
De nul is zowel een cijfer als een getal.
Dus ja, zit ik in een uithoekje van het café en ik bestel (aan de lieftallige serveerster) nul bier. Voeg er nog aan toe, deel die handel maar door 6, want wij zijn Nederlanders.
Zegt ze dat nul niet deelbaar is.
Buitengewoon irritant, zeg nou zelf.
Dikke nul, drie bier!
Duran Duran - Orinairy World.
youtu.be/FqIACCH20JU
Nice.
Wat is in godsnaam 'Orinairy'?
Zit je gewoon weer te kloten of wat?
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 00:29: Nee zat niet op te letten tijdens turbotypen.
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 00:29: d naar boven gooit.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 00:35: Dank voor je reactie, maar waarom schrijf je 'gooit' niet met een 'd'?
Een van de mooiste akkoordenschema's uit de popmuziek.
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 00:38: Euh toetsenbord virus ofzo. Kan ook dat de medicijnen zo in werking treden en dan een paar uur plat.
@keestelpro | 08-08-23 | 00:41: Yup.
Hier in het dorp niet eens een prullebak te vinden, wegbezuinigd. Afval op straat nou ook raar? Ja moeten mensen thuis weggooien (de meeste hebben geen thuis)
Zo de GFT bakken staan weer aan de straat te shinen in het Ledlicht van de straatlantaarn ,ik ga zo langzamerhand weer eens op de koffer aan.. een ieder van de nachtdienst een goede nacht gewenst.
Slaap lekker Smoelensmid!
@keestelpro | 08-08-23 | 00:59: Trusten Smid.
Powerwolf - Christ and Combat
www.youtube.com/watch?v=rXr-Kfa4_cY
Doelstelling 90%, ohh sorry u betaaldùh 99,9%
geleverdt... laat het aan Opa Neil
Hoe is gullie gevoel tov studio/ live music?
m.youtube.com/watch?v=c93-UdPz1BI&...
music.youtube.com/watch?v=h0ffIJ7ZO4U...
Dire Straits
Sultans of Swing
Je bent ook wel de Koning van de Ouwelullenmuziek, dat moet ik je nageven.
Mooi nummer
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 00:36:
Het is mijn leeftijd. Maar volgens mij was dat ook de beste muziek. (Hoewel iedereen dat natuurlijk denkt van de muziek waarmee hij opgroeide)
Minder oud, nog steeds mooi:
www.youtube.com/watch?v=x0RV0kgdqJU
@LD69 | 08-08-23 | 02:37:
Ja, prachtig. Maar dan zie je dus dat het een onverwoestbaar nummer is.
@cugel | 08-08-23 | 02:51: Sultans of Swing, een walkman, een hangmat tussen de pijnbomen op een heuvel in Spanje… Mooi nummer Cugel.
Ook de minder oude versie van LD geluisterd en gekeken.
Kan ik ook waarderen.
@Nicola-D-Dex | 08-08-23 | 03:25:
Dit en je verhaal over André Rieu (ik kwam hier in Ierland ook een Ierse fan tegen): je hebt een bijzonder leven gehad. Maar dat geldt voor meer mensen.
Toedels,
Bedtijd.
Slaap lekker!
Truste !
Slaap lekker.
De sneeuwballen en tot gauw!
Sorry OT: Een profetisch nummer van beide legendes:
Andre Hazes & Herman Brood - De Fles (1998)
▶ www.youtube.com/watch?v=XE1SBdQt3qI
Die flessen daar op straat die vaas die plastic tas, dan moet iemand toch wel een ontzettende grote lamlul wezen om dat zo achter te laten, ik zou het zelfs nog in de auto inladen, vrouw smoelensmid verklaart me voor gek dat ik de troep van anderen opruim, maar het zit nu eenmaal in me , een gevoel van orde en netheid.
Je wil gewoon naar de Aldi met een smoes.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 00:18: Daar mag ik van mijn geloof niet komen , ik ben fervent fan en aanhanger van de Schwartz gruppe. gruppe.schwarz/en
@Smoelensmid | 08-08-23 | 00:22: Geeneens naar Kaufland? Vind ik geweldig.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 00:23: Kaufland is de hoofdaktiviteit Is de Schwarz groep van de familie Dieter Schwartz. gruppe.schwarz/en/business-areas
Beste Smoel Schmidtje, er is iets wat u onzichtbaar ondersteunt..."garbedge-walking"
Wandelen en ruimen
Zooi en nie te pruimen
Een handschoen en een zak
ddoodleuk wandelen op gemak
de weg afTuurend gluurend
hoe ver gaan wij komen
met volle zakken zooi
trug te keren naar "Af"
elkaar aankijkend:
wie is hier nu mag. . .
"Zwervers gezocht ivm overtollig zwerfvuil"
@Smoelensmid | 08-08-23 | 00:28: Ja dat weet ik toch niet. Weet wel dat Aldi een hand gelopen twix reclame is. Iets met broers.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 00:34:
Iets met broers en familie... Albrecht (Aldi Nord en Aldi Süd), Adidas en Puma, Grohe en Hans Grohe (badkamerkranen), Piëch en Porsche...
@Louter Leuter | 08-08-23 | 00:54: Het blijven Duitsers.
Herkenbaar Smoelensmid. Ik heb van de week in de stromende regen de karretjes van AH, Jumbo en Lidl georganiseerd bij de verzamelplaats. Ik kon de onachtzame wanorde die andere klanten hadden gemaakt niet aanzien.
music.youtube.com/watch?v=BGLGzRXY5Bw...
Beatles
Revolution
Twitterraar / 𝕏'er Roel is goed bezig. Trek ondertussen een pilsje open, flesje lever ik niet in wegens onvoldoende wisselwerking. Ondertussen luister ik rustig naar:
Hensonn- Flare
m.youtube.com/watch?v=G9CVOSRkxUs
Uit het ND:
De ontbossing van het Braziliaanse Amazonewoud lag in juli 66 procent lager dan vorig jaar, en komt daarmee op het laagste niveau van alle julimaanden sinds 2017. Dat blijkt uit een voorlopige analyse van satellietbeelden van het Braziliaanse ruimteagentschap INPE. Het is een opsteker voor president Lula, die van de bescherming van de Amazone een van zijn prioriteiten heeft gemaakt.
(via blendle dus linkjes werken maar 1x)
Onder zijn opvolger Jair Bolsonaro (met de bijnaam ‘Kapitein Kettingzaag’) nam de ontbossing juist weer snel toe. Hij gaf ruim baan aan veeteelt en mijnbouw in het regenwoud. Van de kritiek vanuit de internationale gemeenschap trok hij zich weinig aan. ‘De Amazone is van ons’, zei hij kort na zijn aantreden.
Als je dat hoort schaam je je toch de ogen uit je kop om rechts te zijn.
Ben je niet helemaal goed bij je cugelnoot?
85% van de mensheid is rechts.
Geweldig maar helaas gaat de ontbossing dus wel gewoon door.
Ik teken protest aan tegen de veralgemenisering van een ongemotiveerde aanname dat "rechts"
- niet divers -, geen moreel en ethisch kompas zou bezitten.
Met één zin krijg je het voor elkaar, om het punt wat je ogenschijnlijk wilde maken (vernietiging van het regenwoud) compleet in het putje te gooien.
@Milton_Styx | 08-08-23 | 00:14: Juist. Er was ook een beroemd rechts persoon uit Duitsland bijna 100 jaar geleden, die juist enorm voor natuurbehoud was. Toch noemen we Greenpeace niet “Nazi adjacent”.
@D-Fens_1963 | 08-08-23 | 00:12:
Dan gaan we dat gauw veranderen. Niet gelezen wat gewoon een feit is over links en rechts beleid in de Amazone?
@Patje | 08-08-23 | 00:14:
Wel, links doet er wat aan. Zegt het protestantse ND. Dus dat is niet gelogen.
@Milton_Styx | 08-08-23 | 00:14:
Sorry, Milton, ik dacht dat dit behoorlijk overtuigend was.
Je hebt rechts en rechts. Socialistisch en socialistisch. Communistisch en communistisch. Etc. Het is een kwestie van definitie, interpretatie en wat je eronder verstaat. Het is in ieder geval een goede ontwikkeling dat de ontbossing lijkt te zijn afgeremd. Daarover zal het overgrote deel van de bevolking het wel eens zijn.
Hoe zou je reageren als Steinmeier zou zeggen dat het Slochterense veld Duits is? Bijvoorbeeld: ‘Nee, dat is van ons, het is Nederlands?
@cugel | 08-08-23 | 00:19:
Ik zeg dat de ontbossing gewoon doorgaat, het gaat langzamer nu maar het vindt nog steeds plaats.
@Squeezelover | 08-08-23 | 00:19:
Als we eens een groen rechts zouden krijgen! Vraag het Smoelensmid. Dat kan.
@PPuk | 08-08-23 | 00:20
Geen idee wat dat met de Amazone te maken heeft en met links vs rechts.
Overigens, laten we niet bekvechten;
music.youtube.com/watch?v=6c1BThu95d8...
Stones
She's a rainbow.
@Patje | 08-08-23 | 00:22:
Het valt niet mee om het tuig met kettingzagen weg te krijgen.
www.nrc.nl/nieuws/2023/08/07/illegale...
Onder de nieuwe president Lula vertraagt de illegale kap; zijn doelstelling de ontbossing in 2030 op ‘nul’ te krijgen is erg ambitieus, blijkt tijdens een patrouille van de milieupolitie.
Nou Patje, zolang wij het opwekken van energie uit verbranden van houtsnippers van overzee als "groen" bestempelen, waaronder de klimaatfanatici, dan maak ik mezelf geen illusies.
Wacht maar tot de prijs van rundvlees stijgt door het verminderde aanbod door de stikstofmaatregelen. Dan wordt het wel erg aantrekkelijk voor de Brazilianen om nog maar een stuk woud te kappen.
@cugel | 08-08-23 | 00:19: Tuurlijk lees en zie ik wel eens wat over de gang van zaken in Brazilië maar ik laat me daardoor niet links of rechtsom gek maken.
Ik lees trouwens ook wel eens dit soort scientias.nl/verloren-gewaande-amazon...
Welterusten, ik ga vannacht maar eens proberen op m’n politiek correcte zij te slapen.
Mag jij raden welke dat is.
De tiny houses moeten ergens van gemaakt worden. /s
@D-Fens_1963 | 08-08-23 | 00:27:
Ja, had ik ook gelezen. Wel bijzonder!
@HogeNood | 08-08-23 | 00:27:
Gewoon wat minder vleez eten. Generation Z doet het al. De oude lullen gaan vanzelf dood.
music.youtube.com/watch?v=oOKWF3IHu0I...
Bowie
Starman
He told us not to blow it.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 00:32:
Wat is er toch met rechts dat ze alle groene initiatieven willen torpederen: moet de wereld echt kapot?
@cugel | 08-08-23 | 00:32: Ik denk dat de linkse initiatieven te veel gericht zijn op het veranderen van gedrag; iets waar links gek op is. En conservatieven zetten dan juist de hakken in het zand.
We zouden nu al veel verder gekomen zijn als we ons gericht hadden op maatregelen die relatief simpel in te voeren zijn, zonder het belerende toontje en zonder pogingen om socialisme als onderdeel van de oplossing te verkopen. Onze energievoorziening vergroenen en een flink aantal kerncentrales bijbouwen, plus het elektriciteitsnetwerk opschalen. Hadden we alleen die twee dingen gedaan, dan waren we nu goed op weg voor de klimaatdoelen zonder dat we onze levensstijl aangepast zouden moeten hebben. Maar nee. Clubs als Greenpeace hebben lange tijd met hand en tand tegen technische oplossingen gestreden, juist omdat die een gedragsverandering overbodig maakten. Het resultaat is de diepe verdeeldheid over dit onderwerp tussen links en rechts waar we nu mee zitten.
Het verkloten van de Aarde is doorgaans een linkse hobby dus: eens!
Jeetje Muxje, deze moest ik even laten indalen. Het verdienmodel van de door u bedoelde organisaties zal een grote rol spelen denk ik.
Ze zetten de hele Noordzee vol met staal, beton en niet te recyclen glasfiber, plastic en koper over de bodem. Wederom 'n hobby project met gevolgen voor het eco systeem. Ik hoor je er niet over, cugel. Overigens, vaar of vlieg jij naar Ierland?
@Muxje | 08-08-23 | 00:43:
Sorry, ik was hieronder door gegaan met allemaal andere dingen en zie nu pas je prima tegel. Weinig aan toe te voegen. Ja, dat zou inderdaad mooi geweest zijn.
@keestelpro | 08-08-23 | 00:43:
Ben je zoveel jonger dan ik?
@Unsinkable-Sam | 08-08-23 | 01:29:
Ja, als we weer simpel gingen leven als onze voorouders was dat niet nodig geweest. Maar niemand wil een stapje terug doen. Inderdaad, ik vlieg nu in een halve dag naar Dublin, terwijl ik vroeger twee doorwaakte nachten met bussen op boten ging en daartussenin een dag in een park in Londen rondhing en daarna nog een halve dag met de bus naar Galway reisde. Daarna had ik een week nodig om bij te komen. Als ze een directe boot verbinding Amsterdam Dublin met een zeilschip maken dan ga ik daar mee. Als het niet al te duur is.
cugel, ken het traject middels vliegtuig (Belfast of Dublin) en met de auto HvH - Holyhead boot Dublin en van Belfast naar Schotland. Waar het om gaat is dat je zelf onderdeel v.d. industrie en dus vervuiling bent. Moet er bijzeggen dat de laatste 30 jaar er veel ten goede is gekeerd. Dus iets minder zuur en iets meer plezier, het leven duurt maar even.
Fear Factory - Replica
m.youtube.com/watch?v=7RJsRQOneMY&...
Hun beste album wat mij betreft!
www.youtube.com/watch?v=qX1q3Z7GvGY
Goedenavond allen,
Ik lever echt geen lege blikjes bier in....... waarom ?!
Das dan een retorische vraagstelling.... sssst ;)).
Milton, lieve en intelligente wezen, " het gaat goed met de deerne waarmee ik ooit een afspraak mee heb gemaakt " ;)).
Uw toekomstige voorspellingen waren nodig, nu nog de Lotto balletjes ;D
De befaamde " Dode zeerollen ", altijd interessant.
Zoals het oude testament zegt, " Het Joodse volk is Gods Volk ", hoe toevallig kan het zijn dat deze rollen ook in hun land worden gevonden ?!
En neen, das niet sarcastisch bedoeld, ik geloof echt wel dat er wat meer is dan wat wij nu weten wat hiervoor was.
Ik vind zulke dingen vooral intrigerend ( nog veel meer dan dat ).
Maar goed, Kastelein een nummer voor mijn maatje ( TheOne48 ) en zijn vrouw, namens mij.
Don McLean - Vincent.
www.youtube.com/watch?v=XDfgBEB-qEk
Proost!
Klinkt spannend, BC! ;-)
John Paul Young - Love Is In The Air
youtu.be/NNC0kIzM1Fo?si=yxuIYcw7DJrpN...
"Ik lever echt geen lege blikjes bier in....... waarom ?!"
Nogal wiedus.
Het verzamelen van volle blikjes bier is veel meer tevredenstellend.
"ooit een afspraak mee heb gemaakt"
Ze is dus ongeschonden aan uw geiligheid ontsnapt, doet dit verslag mij begrijpen.
Liever had ik uitbundige nederschrijfsels vernomen, over een aansluitend aantal wederwaardigheden, waarin u kond doet van hoe fier uw overtuigenskracht haar tot overreding gebracht heeft het zinnelijk samenzijn met onbestemd tijdsbestek voort te zetten.
Op uw edelmoedige verhevenheid,
mijn beste Sir BadELO-C
Dream Theater - The Best of Times
youtu.be/xVSM2CB4MLU
Dream Theater, een van mijn meest favoriete bands. Complimenten voor uw smaak!
@Milton_Styx | 08-08-23 | 00:08,
" Ik lever echt geen lege blikjes bier in....... waarom ?!"
Dan val ik door de mand ;D
" Ze is dus ongeschonden aan uw geiligheid ontsnapt, doet dit verslag mij begrijpen ".
Dit had ik nooit van jou verwacht Milton, " geiligheid ".... ok dan, van jou kan ik het hebben, maar das niet mijn gebruik in woorden ;D.
Om uw gemoed/ nieuwsgierigheid gerust te stellen, wij zijn beiden nog niet Guinevere en Lancelot ;D
Maar, Koning Arthur was niet de enige persoon die zijn zwaard vanuit...... trok ;D
Dank voor jouw mooie nummer Milton, ;)))
@Bad - Casey | 08-08-23 | 00:25:
Bruuske directheid is in tijden van zware strijd, zelfs voor een ridder van uw statuur in de huidige tijdgeest, menigmaal van node, wegens de levensreddende en - scheppende kwaliteit van zulks.
Dat u met uw adeldom een nieuwe morele standaard zet, valt te prijzen, evenwel schijnt uw Guinevere er ook aan ten prooi gevallen te zijn, waarbij het aanbevelenswaardig mag heten, slechts in een openbare rechtvaardige kamp, de degens met Arthur te kruisen, ten aanschouwe van het volk, daarmee zij weten dat uw smachtend verlangen uit een bloedend hart, het grootste offer is, wat een volleerde knaap zijn geliefde vrouwe brengen kan, waartoe uw tegenstrever wellicht de moed niet volhardend (bij gebrek aan smeding) zal willen betonen.
Laten we de herbergier de kroezen aanstonds doen vullen met het vers gebrouwen gerstenat en een hooggeheven heildronk uitbrengen op de geheime raadselen van de nu nog onuitgesproken liefdesfluisteringen tussen u en Guinevere.
Op sterkte en rechtgeaderde doorzettingsmacht bij uw queeste,
voor u onbevreesde.
Op het hartevuur!
@MickeyGouda | 07-08-23 | 23:59,
Mijn excuus, dat ik op mijn antwoordt zo lang liet wachten.
Oorzaak, mijn headset laat het afweten?!
Hoe dan ook, dank voor jouw reactie Mickey.
Paul young, in mijn ogen en oren, ziet en hoort dat voor mijzelf er prima uit.
Voor jou.
Paul Young - Come Back and Stay ( zij lijkt qua uiterlijk, zoveel op mijn voormalige verloofde ).
www.youtube.com/watch?v=aeeJhEpeUfc
@Milton_Styx | 08-08-23 | 00:45,
Oude Ritmeester ;D
Zoals u weet.
Een Man zonder paarden is geen Man.
Sophia Loren, " laat mannen denken dat zij hetzelf hebben verzonnen, das de kracht van een vrouw ".
Milton.
Wild Horses-Gino Vannelli.
www.youtube.com/watch?v=lGWv_WkdawU
Proost, mooi Mens ;)
@Bad - Casey | 08-08-23 | 01:29:
Dan ligt de lat best hoog! Paul Young, waar is hij gebleven? Aan zijn live act kan het niet gelegen hebben, want die was sterk.
De rijken moeten de armen arm houden om ze goedkoop voor ze te laten werken, dat is rechts:
vm.tiktok.com/ZGJguY89H/
Capital must protect itself in every possible way, both by combination and legislation. Debts must be collected, mortgages foreclosed as rapidly as possible. When, through process of law, the common people lose their homes, they will become more docile and more easily governed through the strong arm of the government applied by a central power of wealth under leading financiers.
These truths are well known among our principal men, who are now engaged in forming an imperialism to govern the world. By dividing the voter through the political party system, we can get them to expend their energies in fighting for questions of no importance. It is thus, by discrete action, we can secure for ourselves that which has been so well planned and so successfully accomplished.
Montagu Norman, Governor of The Bank Of England, addressing the United States Bankers’ Association, New York, 1924.
+ een van die
@At_Dawn_They_Sleep | 08-08-23 | 00:06:
Nee, we gaan op 22 november Nederland weer links maken na 13 jaar rechts bewind. Laat rechts maar lekker oprotten met hun gezeik over woke en gender (we can get them to expend their energies in fighting for questions of no importance: dat zei rechts 100 jaar geleden dus al).
Ik weet niet of je de afgelopen 13 jaar ooit buiten bent geweest maar rechts beleid bestaat niet in Nederland. Een vrije markt evenmin.
@cugel | 08-08-23 | 00:12: Denk eerder dat we een kabinet krijgen met nieuwe clowns. We gaan het zien cugel!
@cugel | 08-08-23 | 00:12: De afgelopen 13 jaar was big state, massa-immigratie, anti-MKB, betuttelend, censurerend en maakbaarheidsdenkend. Niet bepaald rechts. En die obscure speech? Ik ben liever slaaf onder een rechts regime dan onder links. In de 20e eeuw heeft het kapitalisme een welvaart en comfort voor de massa gebracht die onbekend is in de geschiedenis van de mensheid. Communisme daarentegen slechts ongekend lijden.
@Muxje | 08-08-23 | 00:22: Zeg het maar zelden, maar Amen.
@Muxje | 08-08-23 | 00:22:
Ben ik wel met je eens. Maar een beetje minder grote verschillen in de verdiensten van CEO's en gewone werkers zou toch moeten kunnen.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 00:17:
Ja, ik ben benieuwd.
@At_Dawn_They_Sleep | 08-08-23 | 00:16:
Toch heeft links zich bij het neo liberalisme neergelegd na Thatcher en Reagan. Dus het is wel degelijk meer rechts dan links. Is het trouwens niet goed hoe we een zo goed mogelijke weg zoeken? En de sympathie van nieuw rechts voor de SP is ook wel bijzonder. Als je het trouwens de SP vraagt dan hebben we in Nederland wel degelijk een rechts beleid. Ook als je het de VVD vraagt. Iedereen die Rutte links vindt kenschetst zichzelf daarmee als extreem rechts. Althans volgens de VVD.
@cugel | 08-08-23 | 02:09: Ik denk dat we het belang en de impact van CEOs schromelijk overschatten, en hun beloning daarmee te hoog maken. C-level execs dienen zich weer als werknemers te gaan gedragen, niet als eigenaren, en de beloning moet daarop aansluiten. Hun hoge beloning is niet alleen oneerlijk tegenover de andere werknemers, het is ook diefstal van de aandeelhouders. Vaak pensioenfondsen of andere fondshouders die door dezelfde soort bobo’s gerund worden, en die elkaar allemaal de hand boven het hoofd houden. Van dichtbij meegemaakt.
Ik ben een groot fan van kapitalisme en de markt, maar ik ben me terdege bewust van het fenomeen marktfalen, en meen dat het juist en noodzakelijk is om de markt te temperen met een vangnet. Ik denk alleen wel dat de drijfveer daarvoor niet afgunst of een misplaatst gevoel van “rechtvaardigheid” moet zijn.
@Muxje | 08-08-23 | 02:36:
Wel, dan liggen we wat dat betreft niet al te ver uit elkaar.
Muxje, transparantie is de sleutel om kapitalisme in de hand te houden.
De finale van The Good, The Bad and The Ugly gaat beginnen!
www.youtube.com/watch?v=g6tR78d0cmA
Korte samenvatting...
media.giphy.com/media/7ZgBm32jWGn72/g...
@Louter Leuter | 07-08-23 | 23:54:
Helaas komen we er nooit achter wat de Good volgens de Ugly is, behalve dat het smerig is.
Alles aan deze film is briljant, zelfs het geluid van voetstappen op de stenen. *Nuuk drankje toeschuift saloon style*
@MickeyGouda | 08-08-23 | 00:15:
*Pakt glas in glijvlucht over de bar aan*
*Knikt Mickey met mysterieus zwijgzame blik toe, maar zeer gewaardeerd en geïnteresseerd*
Maar die film! Zo vaak gezien, maar zag dat die op TV was en toch weer kijken. Het gebruik van traagheid in deze westerns is fenomenaal.
@Nuuk | 08-08-23 | 00:08:
Wel frappant dat de beste western aller tijden, een spaghetti is.
@Louter Leuter | 08-08-23 | 00:24: Met Clint Eastwood.
@Nuuk | 08-08-23 | 00:20:
Zo worden ze niet meer gemaakt Nuuk, maar dan ook écht niet. *draait rondje in haar saloon girl-outfit*
Ronaldo, serieus? 2 x een compliment van het Afvalfonds?
De aflaatverkopers,
de een na de ander,
verlaten het zinkend schip,
hebben hun zeepkist
aan de kansel TBS gesteld,
hun stem en mandaat ingeleverd.
Die verplichte aankoop,
heeft de samenleving
ontzettend veel gekost.
Mogen we nu op z'n minst dáárvan
het statiegeld teruggestort krijgen?
Gary Moore - As The Years Go Passing By
youtu.be/FOMIlFc-tLQ
Gary Moore! Tijdje niets meer van gedraaid. Toch echt wel lekker. Morgen maar weer eens aanzetten. Bedankt voor het onder de aandacht brengen.
Je welbespraakte pleidooi ten spijt wordt er Nederland nog maar zelden iets teruggestort Milton, alleen maar weggegraaid.
@MickeyGouda | 08-08-23 | 00:06:
Mickey, op een dag gaan de graaiers, vanwege het veelvuldig op lege bodem wrijving te veroorzaken aan de inmiddels gloeiende plaat, hun onsmakelijke met rouwrandjes vervuilde afgekloven nagels en mismaakte platte vingers, ongelooflijk pijnlijk heet verbranden.
@Milton_Styx | 08-08-23 | 00:22:
Een troostrijke gedachte, waarde Milton.
What The World Needs Now
youtu.be/-YR7qduETLU
Weet u wat pijnlijker is dan wintertenen?
Nee.
Vuurballen? Boksballen?
(Herman Finkers zou sneeuwballen zeggen XD)
Over intros gesproken.
Van de film Top Gun hoef je alleen maar de eerste vier minuten te zien. Ronduit schitterend. Rest van de film is meh...
Kenny Loggins - Danger Zone
youtu.be/vVKlYpP1KEE
Ik weet niet hoe ik zo'n zonnebril smilie kan plaatsen, maar bij deze.
Alles met Tom Kroes is totaal Kudt.
Gisteren de kelder opgeruimd en weer een hele logistieke operatie uitgevoerd om lege flessen te inleveren bij de supermarkt.
2 bier kratten, 11 grote petflessen, 56 losse verschillende bierflesjes, 46 halve liter petflesjes en 32 verschillende blikjes.
Gelukkig waren er 3 automaten maar was er al een buiten gebruik maar stond er al een rij te wachten voor de andere automaten met ook veel lege flessen en blikjes. Uiteindelijk sta ik daar als een debiel een voor een de flessen en blikjes in de automaat te stoppen bij elke keer het een paar seconden duurt voordat het flesje wordt gescand voordat ik de volgende flesje kan worden geaccepteerd.
Je doet het voor het milieu en het klimaat en het moet wel een straf blijven voor die paar euro.
Tinder Experiment.
Een vrouw doet zich voor als man op Tinder.
Valt dat even tegen... vrouwen zijn helemaal niet leuk tegen mannen.
Ze wordt er gewoon somber van...
www.youtube.com/watch?v=DZTIbHIsIYw
Do right, fear no man.
www.youtube.com/watch?v=LY-JCiDUd00
The devil inside.
www.youtube.com/watch?v=8rPFuvXNzVM
Dead man walking.
www.youtube.com/watch?v=OJxCcCEobNs
Het is niet per se zo dat de bescheiden en zachtmoedige dieren de wereld zullen erven, maar eerder de flexibele organismen”,
scientias.nl/deze-merkwaardige-trilob...
Dat is nou niet waar het artikel over gaat. Ik heb thuis altijd een oneven aantal trilobieten en die vechten elkaar de tent uit en wat moet je dan? Elke week een kilometer naar de dierenwinkel lopen om daar nieuwe te kopen?
Dat houdt geen mens vol, man.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 23:48:
Het artikel op zichzelf was niet zo interessant, maar ik vond de biologische variatie op een Christelijke uitspraak grappig.
@cugel | 07-08-23 | 23:55: Goddeloze hond dat je d'r bestaat! Ik las zojuist onderstaande tekst ergens op de interweps en dat moet dan gewoon wel waar zijn.
" The meek do not represent those with a particular personality type of reticence; nor is this speaking to a weakness. In fact, the paradoxical power of this passage is that meekness is equated with strength — the strength of the Lord's work in the one who comes to God in total trust and complete surrender."
@Ichneumonidae | 08-08-23 | 00:16:
Ik zie je punt. Tsja, ik moet het nederig bekennen: ik ben een goddeloze hond.
Aan iedereen die toch plastic flessen inlevert: vergeet niet de doppen te bewaren!
https://geleidehond.nl/steun-ons/kom-in-actie/doppen-sparen
of zoals ik, gooi alle flessen weg maar bewaar de doppen voor school.
vm.tiktok.com/ZGJgu6v7f/
As tears go by
www.youtube.com/watch?v=M_kuHF7dBZA
vm.tiktok.com/ZGJguNx92/
My boy Lollipop
Wel weer geestig om te zien dat jij je duizenden pagina's tellende comments hebt verruild voor dat idiote tiktok.
Nou ja, ergens ook wel weer een verbetering;).
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 23:40:
Ik weet dat TT geldt als spy app van de Chinezen, maar de muziekvideo's erop zijn vaak beter dan die op YT. Het is lekker kort. Ik vind het onder gewaardeerd.
Helen Shapiro
vm.tiktok.com/ZGJgm3J94/
Met John, Ringo en George
Lesley Gore
vm.tiktok.com/ZGJgm7SU7/
You don't own me
Een oudoom van mij heeft ooit een one-night-stand met haar gehad.
Eens en nooit meer zei hij achteraf.
@keestelpro | 07-08-23 | 23:45:
Slagveld?
@Milton_Styx | 07-08-23 | 23:53:
Te gore om na te vertellen. XD
@keestelpro | 07-08-23 | 23:45:
Wel bijzonder! Mensen kunnen niet overal goed in zijn. Goed zingen betekent mss wat minder in bed.
Pagan's Mind - Through Osiris Eyes
youtu.be/iW2AMWabpu4
(Fans van Dream Theater kunnen hier zeker wat mee)
Massale gedragsverandering vinden dus 'iets moois' bij de semi-overheid. Zo ken ik ze weer. Laat Thierry het maar niet horen.
Tiktok 15 secondes Blondie:
vm.tiktok.com/ZGJgmvPbV/
Sound a sleep
15 secondes Blondie is veuls te weinig, daar zijn links en rechts het met elkaar over eens.
Atomic
www.youtube.com/watch?v=O_WLw_0DFQQ
@Nuuk | 07-08-23 | 23:48:
Ja, zij is echt goed!
@cugel | 08-08-23 | 00:01: Ik speelde met de bassiste van haar andere band, en hoor alleen positieve dingen over Debbie Harry. Schijnt een ontzettend aardige vrouw te zijn, helemaal down to earth enz.
@Asteroid-B612 | 08-08-23 | 00:12:
Hoe gaat het eigenlijk met het album waar je mee bezig was? Hoop dat je gezondheid allereerst verbeterd is want dat was toch reden om het project even stil te leggen?
@Asteroid-B612 | 08-08-23 | 00:12:
Ja, een van de beste ooit. Leuk om zoiets persoonlijks te horen.
Jullie zijn echt niet gezellig, gatver. Gezeik allemaal. :)
www.youtube.com/watch?v=ZbQQrtPCU5Y
Ach die mensen met een zak vol blikjes en flesjes en dat het lang duurt……Ik stond eens achter Shane MacGowan toen die z’n flessen en blikjes ging inleveren……ik sta er nog!
The Pogues - Bottle of Smoke
www.youtube.com/watch?v=s5OOeuvuoq8
Mooi nummer, onbekommerd. Sinds je niet meer mag roken in een café kom ik daar serieus toch een stuk minder vaak. Otis Redding - Cigarettes And Beer.
youtu.be/sQww3HeL8M4
In Duitsland is ongeveer alles in plastic flessen. Bij de Aldi hier net over de grens hebben ze een aparte ruimte met twee inwissel machines. Mensen komen hier binnen met mega grote plastic zakken met plastic. Wachtrijen.. Na inwisselen (zo'n 20-25 minuten vanwege evt. wachttijden) van je eigen bijdrage kan je met je bon de winkel in. Geen slecht idee, maar ook die machines hebben vaak storingen. Zelfs het bier is hier te koop in plastic flesjes en... dat is erg goed te drinken. Zelfs witbier is beter dan wat ik in NL ooit heb gekocht. Het pils heeft wel wat meer bubbels (CO2, oh nee!!!) maar smaakt beter dan een aantal Nederlandse merken. Geen glasgeklooi dus en ook geen gewichtsprobleem. Gewoon opsparen die hap en als je zak vol is, meenemen bij het winkelen. Als je er toch bent: een aardig te pruimen blended Scotch wiskey 3 Years old voor €6,99 (0,7l). Queen Margot. Ook heerlijk om te mixen.
Gewoon de fles laten staan, plastic verpakking vervangen door karton, dan kan dat na gebruik in de kliko. Scheelt weer loopje naar de supermarkt en zwervers houden we uit de prullenbak.
Goed idee, wijn of bier uit een kartonnen verpakking.
Heb overigens nog nooit een zwerver in een prullenbak gezien, maar dit terzijde.
Ik drink de flessen gewoon niet meer leeg, dan hoef je ze ook niet in te leveren. Probleem opgelost.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 23:27:
Hier in de Carrefour zijn er toch aardige bag-in-box witte wijnen te koop tegenwoordig.
Die kartonnen drankverpakkingen moeten dus bij het plastic, maar verder top.
zoek.officielebekendmakingen.nl/blg-8...
Zoiets zal die afvalmevrouw wel verdienen denk ik zo.
Echt een tranentrekker al die linkse 'goed doelen'.
Wat hebben we toch veel nobele medelanders.
www.youtube.com/watch?v=ZbQQrtPCU5Y
Ik kom er toch op terug. Iets anders statiegeld. Die beruchte NL ondertitel tikkers van de torrent perioden doen het nu voor de stream diensten. Dat is pas statiegeld bij wijze van spreken.
En ja het verdient genoeg.
Tot AI het overneemt.
@Koppig | 07-08-23 | 23:29: Aan het AI-en hoe ze van die opmerking afkomt nou goed?
@SterF... | 07-08-23 | 23:22: Gaan we lullig doen?
@Koppig | 07-08-23 | 23:42: Iets zegt me dat ze geen AI is. Fijne avond verder.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 23:36:
Nee, waarom zou ik?
Een vriendin van mevrouw SterF heeft net de opleiding tolk/vertaler Spaans afgerond. Haar stage was in Barcelona waar 5 van 15 medewerkers eruit geknikkerd werden, omdat AI dat in de toekomst over zou nemen.
Is (kennelijk) realiteit, heeft niets met lullig doen te maken
@Koppig | 07-08-23 | 23:42:
Vervelio...
@SterF... | 07-08-23 | 23:51: Ik weet het. Maar zeker tolken, vertalers worden echt niet zomaar afgeschaft. Daar is taal te volatiel en dynamisch voor. Kan een AI voorlopig niet en mensen zitten daar ook echt niet op te wachten.
@Koppig | 07-08-23 | 23:54: Vervelio.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 23:54:
Ik hoop het. Met dat AI gedoe worden we alleen maar vlakker.
@SterF... | 08-08-23 | 00:00: Verruil AI met mobiele telefoons. Ja het klopt. Ik zie alleen maar schermzombies. Weten niets van het leven, zijn bang om een gesprek te hebben. Oh mooie nieuwe foto op Insta.
Ik ben zelf IT mannetje. Op een ander gebied. Mijn werk telefoon gaat uit. Als die aan moet gaat de meter lopen. Doe niets vanuit huis. Hoogstens die telefoon.
Wij zijn nog die rationele mensen die zonder kunnen. Kunnen gewoon een bos inlopen en zich verwonderen. Bij zowat alles onder de 30 gezeik, geen bereik. Klopt is de bedoeling ook.
@Koppig | 07-08-23 | 23:42:
Wat is je probleem met Roos? Dit steeds weer zuigen over AI is gewoon merkwaardig en ongepast over welke reaguurder dan ook.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 00:14:
Ik ben het met je eens, maar oude lullen zijn we dan.
Daar proost ik op.
@Nuuk | 08-08-23 | 00:23:
Laat gaan Nuuk, deze is niet helemaal goed uit de oven gekomen. Ze zitten erbij.
@SterF... | 08-08-23 | 00:24: Proost. En zo oud ben ik niet. Volgend jaar ben ik pas 50 plusser.
@Zalwelweer | 08-08-23 | 00:28:
Ik ben 41, haha.
Oude taal, oude zielen.
@SterF... | 08-08-23 | 00:35: Dat dus. Nogmaals proost.
Waar ik woon is de ene na de andere peperdure pilot ingevoerd op het gebied van afval inzamelen. Hebben een hoop mensen leuke goedbetaalde baantjes aan gehad. Het is allemaal weer teruggedraaid en de brave burgers doen wel. Dan dit en dan dat.
Ga eerst maar eens wat goeds bedenken. Ik ga echt niet met kleverige beschimmelde blikjes in mijn boodschappentas lopen.
Edit; ik drink ook bij nader inzien niet uit blikjes.
Het gaat helegaar niet om een oplossing, het draait om dat goedbetaalde soepsidiebaantje.
Groen is een verdienmodel.
Ik koop doorgaans blikjes, die zijn wat lichter dan flesjes. De inhoud van zo'n blikje doe ik dan in een glas en dan zuip ik daar het bier uit.
Helpt je dat een beetje, qua tip?
De nadien fijngeknepen blikjes gaan natuurlijk bij het overige afval. Die 15 cent geloof ik wel.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 23:25: Je kan ook een infuus aanleggen met alcohol. Stoma, sondevoeding, kateter, hokje met zuurstof. I will take the red pill :D
@Koppig | 07-08-23 | 23:33: Klinkt vrij ingewikkeld. Blik, bier, glas, blik bij restafval. Klaar is Ichneumonidae.
Wat jij zegt, Louz. Er sijpelt ook altijd nog een restje verschraald bier na, dus de boodschappentas moet elke keer de wasmachine in. Super irritant.
https://youtu.be/MbXWrmQW-OE
The Police - Message In A Bottle
The Bottle Rockets - Welfare Music
www.youtube.com/watch?v=IGyDdrrhvWY
Lege flessen is van alle tijden.... www.youtube.com/watch?v=dBwxRWa83_E
Inderdaad!
www.youtube.com/watch?v=KVIdRz4kmNs
www.youtube.com/watch?v=ozs_f4ZT9sw
In een goede lege fles kan je mooie vuurpijlen afvuren.
De man opende inderdaad een put.
twitter.com/rgeeraedts/status/1688594...
6-Pack bier kost wat? 6 Euro? 8 Euro? Vorig jaar was dat de helft. Als je het in de aanbieding koopt is het wat, 25 % goedkoper, dus dan scheelt dat wat, 2 euro? Nou dan flikker je toch gewoon de blikjes in t afval, die paar centen die je voor een statiegeld blikje terug krijgt... 30 Cent? 60 Cent?
Doe dan statiegeld van 10 Euro op een blikje.
En milieu? Magneet bij de vuilverbranding.
Plastic flesjes?
Oh.. waar worden die gerecycled?
In China.
Aan de andere kant van de wereld.
Dan kan je ze beter hier in de vuilverbranding op fikken, dan hoeven we ook geen Italiaans vuilnis te importeren. Doen ze daar in Italië aan statiegeld op plastic flesjes?
Milieu. Ga eens naar Afrika. Afrika. Dat is pas slecht voor het milieu. Oh. En India. Oh! En Pakistan, Bangladesh, Indonesië...
Ach fuck it.
Rustig aan, we weten het. *lolly geeft
Nou ja, dat dus. Hear hear….
@Koppig | 07-08-23 | 23:08: U draait de rollen om?
@goedverstaander | 07-08-23 | 23:13: Ik geef hem gelijk, dus nee ;)
Ach fuck it, de getallen idd,, africa.businessinsider.com/local/life... Ondertussen is wel mijn hele auto 10 jaar geleden al gemaakt van gerecyclede PET flessen en omgesmolten aluminium blik.. roesten doet ie niet dus die gaat nog heel lang mee voordat ie ooit de schredder in gaat. recyclen loont zich. en.wikipedia.org/wiki/China%27s_waste...
@Smoelensmid | 07-08-23 | 23:21: Gezien mijn zwitsal kan ik niet verder reageren....
@Is dit nog nieuws? | 07-08-23 | 23:39: Reagluur dan maar , het heeft niet zoveel te betekenen. niets nieuws onder de zon;)
@Is dit nog nieuws? | 07-08-23 | 23:39: Je hebt boven ergens nog een antwoord uitje. :)
Heerlijk dit, klinkt als een script voor South Park.
*and its gone*
Iemand interesse in piano of wat dan ook van Freddy Mercury ?
Bieden dan maar. www.sothebys.com/en/series/freddie-me...
Het zou al helpen als je gewoon alle flessen overal kan inleveren. Ze worden toch meteen geplet. Maar nee, AH heeft dit merk icetea niet in het assortiment en dus nemen we die fles ook niet in.
De Aldi hier heeft geen inleverpunt voor flessen. Maar de lege flessen worden wel geaccepteerd in de Carrefour. Wie kost het dan geld in zo'n geval?
Ze worden meteen geplet omdat dat voor de winkel telt als recyclen.
Als je dat plastic dan bundelt ben je al aan het recyclen. Als het daarna opgehaald wordt en in de fik gestoken wordt, maakt niet uit. Je hebt als bedrijf dan al gerecycled.
Het is wel eigenaardig dat er op wijnflessen geen statiegeld zit. De veronderstelling dat wijndrinkers zulke fijnbesnaarde wezens zijn, die netjes hun verpakkingen naar de glasbak brengen, is een misvatting. Teringlui. Overal chardonnay flessen.
He he he, ik stamp die flessen ook gewoon kapot.
Riesling, dat hoor je te drinken.
bonsella.be/riesling_werelddag.html
Als tweede de allemansvriend Sauvignon.
@J.Cash | 07-08-23 | 23:02: Wat vind U van Piesporter? Een doos hier staan, maar het is niet te naggelen.
Ik flikker mijn wijnflessen altijd in het kantoor van de HR directeur.
Bonnie St-Clair heeft een eigen glasbak naast haar kliko staan.
@Koppig | 07-08-23 | 23:06:
Nee dat is het Moeselwijntje van de Nederlandse oma’s. Niet weg te krijgen.
@Koppig | 07-08-23 | 23:06:
Als het je interesseert, probeer dan eens een Clemens Busch Trocken, of een Loew Elzas Muschelkalck.
Simpel.
Frankrijk heeft in Brussel (en in het bijzonder verhuiscircus-standplaats Straatsburg) nogal veel invloed en dat gezeur willen ze niet hebben.
Moeilijk doen tegen nucleaire zaken was hun ook al tegen het zere been.
Frankrijk heeft dan ook het schijt aan Europa, NAVO, toeristen en eigenlijk iedereen.
Het enige wat ze willen is een vinger in de pap en een hoop EU-soepsidie.
Alleraardigst wat van der Poel gister deed maar Harrie Lavreysen werd vanavond voor de vijfde achtereenvolgende keer wereldkampioen sprint. Iemand gekeken ? ik wel.
Ja knap wat een kracht.
Ik trap mijn lege blikken gewoon nog plat, en hop, in de bak.
Anders kan ik wel in de winkel blijven zitten.
Goedenavond, en proost, allen.
Gheghe, zo mag ik het horen, tnx.
Vertel er ook even bij dat je nu nog blikken zonder statiegeld hebt.
@Andersdenkend | 07-08-23 | 23:05:
Met mijn drinktempo?
Weinig kans, allang statiegeld.
Of er statiegeld op een fles zit of niet staat in zo'n klein lettertype dat de doelgroep het gewoon niet kan lezen.
Greta Thunberg sings Swedish Death Metal
m.youtube.com/watch?v=1kD1zubg3cA&...
\m/
Haha! Prachtig.
We’re all going to dieieieieieiiiiiiii satan stirring up the heat in hell with 1,5 degrees.
Kunnen ze bier niet in kartonnen pakjes zonder statiegeld verkopen?
Mijn gevoel zegt dat daar een markt voor is.
Bier daar moet je niet mee klooien. www.biernet.nl/bier/merken/alfa
te laat... https://sciencenordic.com/beer-denmark-forskningno/making-beer-bottles-from-paper/1415784
@TurpinDick | 07-08-23 | 22:56:
Waarom zo ingewikkeld? Gewoon net als een pakje melk.
@Smoelensmid | 07-08-23 | 22:55: Alfa bier is mijn favoriete merk, Echter een fles van 500 cl kost gemiddeld 0,60 Euro in aanbiedingen die er veel zijn en een vergelijkbare hoeveelheid in blik structureel 1,35 Euro, zonder aanbiedingen. Hier zit, eveneens de flessen natuurlijk statiegeld op. De blikken zijn qua smaak beter (hoe dan?), maar het prijsverschil is natuurlijk belachelijk. Die prijs voor een blik was er al voor het statiegeld regime.
@rijfkoek | 07-08-23 | 23:33: Vooral Alfa Krachtig Dort. Voorheen Super Dort, zalig biertje.
Te laat, zatte René is niet meer,
Jambers: youtube.com/watch?v=HKdP6UaC5z
Bla bla bla bla,
Arjen Gerritsen (52) is per 1 september 2022 benoemd tot voorzitter van het bestuur van Statiegeld Nederland.
Arjen Gerritsen is een Nederlands bestuurder en VVD-politicus. Sinds 27 september 2016 is hij burgemeester van Almelo. Gerritsen is verheugd over zijn nieuwe rol: “Ik zet mij graag in om recycling van waardevolle verpakkingen zoals PET en blik door middel van statiegeld te bevorderen, om zodoende materiaalverspilling tegen te gaan en de CO2-uitstoot te verminderen. Daarmee wordt Nederland weer een stukje schoner.”
En hoeveel schuift da?
Konden we maar VVD’ers en d66’ers in zo’n machine gooien en ons geld terug krijgen.
Dit alles is gewoon een vette baan voor zo’n figuur.
Kent u deze nog? nog? nog?
Jan Hammer - Crockett's Theme (Miami Vice)
youtu.be/_UmOY6ek_Y4
Miami Vice, Literally a series that was ahead of it's time. What an era. The nostalgia is real man. Been re-watching the entire series these past months, and what a time. Don't think any show can come close too it these days. Sad that the era, is long past. Iconic storyline, themes, instrumentals, characters and so much more. Legendary.
Scusi, NL is niet mijn moeders tong, hoe heet het.
Dat blijft een lekker intro
Dan ook het intro van Miami Vice.
youtu.be/dEjXPY9jOx8
Ha, morgen voor een weekje op vakantie met m'n zoon (15 jaar). We gaan van alles doen, maar eerst en vooral geef ik hem rijlessen, auto. Doe ik al sinds hij 11 is en hoewel dat geloof ik allemaal niet mag, is het toch fantastisch om te doen.
Laat hem ook wel eens een paar honderd meter in z'n eentje rijden en dan moet ik dus die paar honderd meter gaan lopen (totaal kut, maar heb ik er wel voor over).
Muziek keihard aan (road music) - veel beter wordt het niet.
Golden Earring - Radar Love
youtu.be/aRlSHG5hRY4
Mooi man, veel plezier
Ik weet nog dat ik, drie rijlessen gehad, mijn vader van het centrum naar huis moest rijden, omdat die man totaal katjelam kachel was.
Dus veel plezier, fuck it wat allemaal wel of niet mag.
-edit- een dubbel. Tijd niet meegemaakt.
Haha de kinderen hier hebben over de glooiende veldwegen bij de smoel op schoot geleerd te sturen, laats alles opgebiecht aan hun moeder die er perplex van stond. net als hun pa die destijds in Brazilie zo naar school mocht rijden;)
@Smoelensmid | 07-08-23 | 23:00:
Haha herkenbaar. Mijn dochter reed al op haar twaalfde op mijn klassieke Vespa PX200 op ons tropische eiland.
Niemand die er op lette. Ja de politie kwam een keer vragen of het wel verstandig was.
@J.Cash | 07-08-23 | 23:06:
Sorry veertiende.
@Smoelensmid | 07-08-23 | 23:00: Had z'n eigen ritje gefilmd en in de familie-app gezet. Mijn toenmalige vrouw (nu dus ex) ontplofte bijna.
En ja, wat doe je dan? Geen filmpjes meer in de familie-app zetten;).
Vrouwen zijn soms wat te bezorgd geloof ik. Mannen onder elkaar (nou ja, hij is natuurlijk nog een jongen, maar toch) hebben daar minder last van. Zelf reed ik ook al op m'n 14e, in zo'n Renault 4 met de versnellingspook ergens aan het plafond.
Ging prima, tijd van m'n leven.
@Smoelensmid | 07-08-23 | 23:00: Als je een eigen terrein hebt, kan je zelfs een kind van 6 jaar (met kussen) een auto laten rijden. Doe je dat op een openbare weg, ben je echt niet meer lekker in je hoofd. Ook niet op een openbare parkeerplaats.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 23:17: Mooi, zelf heb ik snachts in ouwe carossen door de duinen gescheurd , toen het nog kon in de 70ies , inparkeren leerden onze kinderen hier tussen twee bomen in de boomgaard.. vermaeck is van alle tijden!
@rijfkoek | 07-08-23 | 23:23:
Op een gegeven moment moesten ook jongeren een trekkerrijbewijs halen. Een examinator kwam op de boerderij langs om mijn oudere neven te testen. Vroeg mijn oom. "Mag hij het ook eens doen?" wijzend op een neefje van 12. Dat kon. Dus hij parkeerde de trekker met twee wagens achteruit rijdend op zijn plek. Sommigen hebben aanleg, anderen leren het nooit.
In de toekomst wordt het nog erger. Al die "autopilots" zullen er voor zorgen dat steeds minder mensen oude autos (veilig) kunnen rijden.
Mijn opa liet mij op mijn achtste rijden, in Utrecht, wel buitenom.
Mijn vader liet mij rijden met iets van 14/15.
Ik ben opgegroeid met alles wat een motor en wielen heeft.
Mijn dochter heb ik voor het eerst alleen laten rijden toen ze net 7 was.
Kinderen van 6 kunnen ze al beter driften op de playstation dan ouwe lullen in het eggie ;))
@Smoelensmid | 07-08-23 | 23:42: Haha. Is wel zo.
Stiekem ben je zelf ook lievv. Een fijne week gewenst met junior!
Het drama van statiegeld wordt alleen maar groter:
"Milieuorganisaties willen dat de overheid hard ingrijpt nu is gebleken dat veel minder kleine statiegeldflesjes worden ingezameld dan wettelijk is afgesproken. Het bedrijfsleven, dat daarvoor verantwoordelijk is, haalt de norm bij lange na niet. Recycling Netwerk Benelux, Milieudefensie en Greenpeace willen dat bedrijven via dwangsommen worden gedwongen tot actie."
(...) Perverse prikkel
Buurman is vooral gefrustreerd over het statiegeld dat door consumenten niet wordt geïnd, en daardoor bij het bedrijfsleven achterblijft. ,,Van de 700 miljoen grote flessen wordt 12 procent niet ingezameld. Als je de rekensom maakt, levert ze dat 21 miljoen euro op’’, aldus Buurman. ,,Bij de kleine flesjes is de opbrengst nog groter: liefst 42 procent van de 1000 miljoen flesjes wordt niet ingezameld, waardoor het bedrijfsleven 63 miljoen euro niet uitbetaalt. Bij elkaar heeft het bedrijfsleven 84 miljoen euro niet teruggegeven aan de consument.’’
Buurman spreekt van een ‘perverse prikkel’; bedrijven zouden baat hebben bij een slecht werkend systeem. Lankhorst ontkent dat in alle toonaarden: ,,Al het geld blijft bij Statiegeld Nederland. We betalen er nieuwe automaten van, campagnes en andere maatregelen om het systeem te verbeteren. Het statiegeldsysteem is duur.’’
www.bndestem.nl/economie/milieuorgani...
Het is een pervers verdienmodel gelijk Stichting Brein (u weet wel, de kopieerbelasting, de reden waarom u extra betaald voor uw datadragers).
Bedrijfsleven en een stichting zonder "winstoogmerk" worden hier weer stinkende rijk van, en het probleem wordt door hun niet opgelost, maar als de techniek eenmaal het probleem heeft ingehaald, betaal je die belasting nog steeds, gelijk nu vrijwel iedereen enkel alles nog streamt en amper nog kopieert.
Hoezo bestaat dit nog?
"Bedragen thuiskopieheffing in de periode 2023 - 2024
Producten en opslagcapaciteit Heffingsbedrag exclusief btw
PC / laptop / notebook / tablet / server / mediacenter € 2,60
Smartphone €5,30
Portable audio-/videospeler € 1,70
Settopbox met harde schijf/HDD-recorder -
E-reader € 0,70
Externe Hard Disk Drive (HDD) / Solid State Disk (SSD) € 0,80
USB-stick (256 GB of meer) € 0,80
USB-stick (minder dan 256 GB) € 0,40
Wearables met opslagmogelijkheid € 0,40"
www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/inte...
U vergeet de Stichting Reprorecht en aanverwante graaiers.
www.reprorecht.nl/ondernemers
Ik zit er zelf ook aan te denken om "stichting bierdopjes" te beginnen.
Want die krengen blijven in tegenstelling tot het flesje gelijk een blokje lego overal liggen.
Hoezo zit daar nog geen stazigeld op?
Ik wil ook graaien in de soepsidiebak.
It's a big club, and I'm not (yet) in it.
Soepsidiehoeren voor de win!
U vergeet de analoge druk-en-zetwerk kosten van de letterbak generatie.
U weet wel: lettertjes sorteren zodat er zinnen kwamen en dan in een raam plaatsen (zetwerk) voor rouw en trouw kaarten ...
Breek me de bek niet open over Tim Klein en ze kudt club.
PS5 / XBOX series S en X € 6,00
Zolang de thuiskopie vergoeding bestaat, bestaat het recht op kopieën, ook de illegaal verkregen door downloads, fysieke kopieën en door derden.
Je betaalt dus een oneigenlijke belasting die men in NL hanteert. Is verboden door de EU. Hey, nu kunnen we ineens wel van de regels afwijken.
Het is extreem afwijkende wetgeving waar een Stichting Brein smerig misbruik van maakt. Ok blokker je lekker de Piratebay. Of Yts. Ga je goddelijke gang. De ISP knalt alleen aangeleverde adressen dicht. Met een kleine truc kan men er alsnog op. Amateurs. Want mocht het niet mogelijk zijn, heeft men een probleem met de illegale kopieer belasting.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 23:14: Blokkeren? K betaal er toch voor (middels die stomme heffing). En dat geneuzel van misgelopen inkomsten omdat iemand download. Joh. Zonder dat downloaden had men nog nooit van betreffende artiest gehoord. En Als iemand dar van gehoord heft, zou diegene dan ook meteen album kopen? Nee. Dus hoezo gemiste inkomsten. Onzin blokkades.
@Is dit nog nieuws? | 07-08-23 | 23:18: De blokkades zijn er nu eenmaal, dus met omweg mogelijk. Er zijn cijfers genoeg, dat men als titel X even snel kan bekijken, het alsnog officieel gekocht word. Want tsja je wilt geen troep op je computer/ander systeem. 90% procent van de downloaders tot 2020 kochten alles officieel.
@Is dit nog nieuws? | 07-08-23 | 23:18: Ook omdat je toch niet kan reageren nu, je kan niet zomaar op the Piratebay of Yts. Ja het is officieel door de provider geblokkeerd. Alle providers. Dus wil je dat ene spelletje van 20 jaar geleden moet je wat moeite doen omdat het niet meer te koop is. Tot zover de toelichting. Anders verander ik in een ui.
Ik beken ...
Ik heb de fles sinds een jaar voortaan laten staan.
Kwam elke dag met een kegel aan op mijn werk. Prestaties liepen hollend achteruit. Het was geen doen meer.
Vandaar dat ik over ben gegaan naar blikken Schultenbrau. Maar dat inleveren van die blikken heeft de almachtige overheid ook al voor me verprutst.
Iemand nog tips?
Thuistap ?
Meer sporten
Meer alcoholvrij
Meer water
Stoppen met werken?
Ga eens praten met de Niet-Anonieme-Alcoholisten. Ze hebben elke morgen om 9:00 hun bijeenkomst op het bankje in het plantsoen voor de Aldi.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 22:39: Prachtige omdenk-tip.
@Het Licht | 07-08-23 | 22:52: Kraanwater. Even wennen. Geen gezeik met blikjes.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 22:57: Yep.
Werkte voor mij ook prima.
Zestien jaar geleden alweer.
Omdat het stamcafé vanochtend onverwacht wel heel erg vroeg sloot. In verband met Bospop...
The Waterboys - Fisherman's Blues
youtu.be/a4UQJwd3awQ
Wordt hier aan boord gewaardeerd!
@Kapitein Sjaak Mus | 07-08-23 | 22:44: hier ook!
Fisherman’s Friend, de enige echte.
Over putten gesproken: twee putten half leeg geschept, verder kwam ik niet, 4 zware emmers troep, gevraagd of ze willen inplannen dat die krengen gewoon geleegd konden worden, zijn ze mijn melding kwijt …
Drank en Russen
A. Schnittke, Polka.
Hij is ook niet al te oud geworden.
youtube.com/watch?v=_C4V_rPluoY
Duet om naar te luisteren met stevige rode wijn en Hongaarse goulash. En buiten is het koud.
Regisseur William Friedkin (87), van The Exorcist, overleden.
The Exorcist (3/5) Movie CLIP - Head Spin (1973) HD
www.youtube.com/watch?v=bSxuXQCEC7M
Daar moet Tubular Bells bij....
www.youtube.com/watch?v=FN6jIvKiYOs
Hoe deed ze dat?
@RickyLaRue | 07-08-23 | 22:41:
Je gaart op een krukje zitten en je geeft er een zwiep aan. Simpels.
Vanwege familieomstandigheden ben ik min of meer bevreesd geworden voor dit soort films, alhoewel de nieuwsgierigheid blijft bestaan.
Ach ik breng ook mijn lege flessen naar de glasbak.
Sinds de invoering van statiegeld op blikjes is het een grote ellende.
De automaat doet het vaker niet dan wel.
Sta je dan met al je leeggoed
U gooit uw plastic flessen en blikken in de glasbak?
Het is weer de zoveelste flater, Kees. Mensen die het kunnen betalen flikkeren alles waar ze willen, mensen die het niet kunnen betalen flikkeren het in een machine die niet onderhouden wordt omdat niemand zin heeft om die plakkerige bende schoon te maken. Ik lig hier een deuk, zo grappig al die manangers die van alles bedenken en de handhavers/uitvoerders die een dikke vinger opsteken. Heerlijk.
Gooi in de kliko mensen waar gaat dit over.
Neem aan dat de gemeente de putgozer wel een boete geeft voor iets. Het blijft wel overheid natuurlijk.
Ik wil graag de reaguurders ergens op attent maken; Andre Rieu live in Bahrain. Vanmorgen kwam het voorbij op YouTube en ik heb mijn ogen uitgekeken. Weg met Biden, weg met Trump, Andre moet de nieuwe wereldleider worden. Verwonder u over de vreugde, de verbroedering, het optimisme, het meezingen van sommigen, de vele mensen met homos, ach, knijp uzelf flink in de arm.
youtu.be/rOcqbbjuXCM
Ik heb het erg leren waarderen (orkesten) en kijk ook graag naar Andre Rieu. Had nooit gedacht dat ik dat ooit zou zeggen, maar inderdaad muzikaal geweldig en vreugde. Het wordt soms afgedaan als Hollands Hoempapa, omdat we er weer zo boers bij staan te hossen natuurlijk, maar het is wel degelijk een enorme prestatie, zo'n show neerzetten.
@letopuwzaak | 07-08-23 | 23:06: Maar Louz, heb je die mensen zien bewegen, lachen, de ‘vrijheid’, arabieren die op doedelzakken spelen, ik had dit nooit voor mogelijk gehouden. Hoe sommige toeschouwers gekleed zijn, dat ze de teksten kennen, grandioze eye-opener.
Als jij iets aanbeveelt Normpje, dan is dat voor mij een reden om het te bekijken want al ben ik dan ouder dan jij en een vrouw, wij hebben in ieder geval één ding gemeen: ik heb ook een te.. ng hekel aan hypocrisie.
Laatst las ik twee verschillende recensies over AR en zijn concerten in Maastricht in de Volkskrant en de Telegraaf. Die waren beide niet onverdeeld positief, wellicht als gevolg van het slechte weer die week, maar die van VK vond ik met minachting over AR’s concerten geschreven. Zelf houd ik niet erg van massale bijeenkomsten en de enige massale bijeenkomst die ik ooit heb bijgewoond, was de anti-neutronenbom demo op het Amsterdamse museumplein, maar als ik daaraan terugdenk kan ik me voorstellen dat mensen bij de concerten van AR tranen in hun ogen krijgen door het enorme saamhorigheidsgevoel dat hij mensen met zijn muziek weet te geven.
Wat ontzettend leuk om al die verschillende mensen bij elkaar te zien genieten. Al die blije mensen bij elkaar. Van een zwaar zwart gesluierde vrouw (‘brievenbus-model’) en half gesluierde vrouwen tot ijzingwekkend knappe oosterse schonen met prachtig loshangend haar. Van mannen met oosterse hoofdbedekking (‘theedoek-model’) en baard tot modern geklede mannen. Van jonge tieners met ouders tot mensen in de leeftijd van hun grootouders. Van mensen met oosters uiterlijk en bruine ogen tot mensen met westers uiterlijk en blauwe ogen. En ja, van vermoedelijk cis-gender-mensen tot vermoedelijk ‘letterbak’-mensen. Van vrouwen met tranen in hun ogen tot uitbundig zingende en dansende mannen en vrouwen.
Ik heb genoten van het kijk- en luisterspel. Dank voor de link Normpje.
@Nicola-D-Dex | 08-08-23 | 00:14:
Wat jij zegt, Nicola: Rieu is een bruggenbouwer over alle culturen heen, zelfs die waarvan je dit soort culturele bezieling niet direct verwacht.
@Nicola-D-Dex | 08-08-23 | 00:14: Ik heb gewoon geslapen vannacht Nicola, dus lees net je reactie, mooi dat jij je ook zo vermaakt hebt en fijn om te lezen dat we veel gemeen hebben. Jij hebt me al eerder kippenvel bezorgd met je observaties en verwoording, dat zal me de rest van m’n leven bijblijven!
Zoveel reaguurders hier die net als mij zich ergeren aan het gedrag van islamitische volkeren, zouden hier nog enige hoop uit kunnen putten, maar behalve letopuwzaak en jij is er niemand die het opvalt en interesseert dat Oostenrijkse wals-muziek de Arabische wereld dus blijkbaar wel veranderen kan. Niet dat ik op reacties zit te wachten, ik ben geen Linkse troll, maar had veel meer bevestiging verwacht…
Een reden soms om genoeg te krijgen van de vele schreeuwers hier.
Dank voor je bespiegeling nogmaals!
Weet u wat nóg leuker is dan een compliment krijgen?
Twéé keer een compliment krijgen!
Mooi gezegd kapitein!
Een compliment géven is nóg leuker.
Je haar ziet goed vandaag, ouwe schipperT!
En u leeft dus nog...
https://nos.nl/artikel/2485774-nederlands-vrachtschip-op-schelde-gezonken-hulpdiensten-zoeken-schipper
@TurpinDick | 07-08-23 | 22:35:
Je zult van mij niets negatiefs horen over binnenvaartschippers. Zelfs niet als ze uit België komen. En ik waardeer je bezorgdheid, maar nee, ik ben meer van het zilte nat!
@Ruimedenker | 07-08-23 | 22:33:
Wat formuleer je dat weer prachtig, Ruim!
Echt, je bezit de gave van het woord!
Mooie boot! Is compliment van een landrot.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 22:55: Schip ;)
@Kapitein Sjaak Mus | 07-08-23 | 22:39:
Nederlands schip. Kan de naam niet achterhalen. Beetje vreemd, 50 meter dus wss Kempenaar maar alleen (belgische) schipper aan boord. En dat mag alleen bij spitsen. Dat alleen varen.
En de Schelde, in die hoek, met z'n gekronkel en stroming daar is niet helemaal ongevaarlijk.
@Smoelensmid | 07-08-23 | 23:03: Is gewoon grotere boot.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 23:22: Een boot is om mee te spelen, zeilboot visboot roeiboot speedboot en een schip is om mee te varen;)
@reservebelgië | 07-08-23 | 23:18:
Misschien deze ?
www.marinetraffic.com/en/ais/details/...
Is al een uur of 12 kwijt.
Is de fles half leeg, of is de half vol?
Een halfvolle fles is als een Bosche Bol zonder slagroom.
Hester Klein Lankhorst, direkteur afvalvonds....... VVD mevr, Kandidaat lid eerste kamer...... politiek benoeming, is van de juiste partij, kompetenties niet belangrijk........
afvalfonds.....
Over verstopte putten gesproken,
Een parkeergarage naast een vijver, met daartussen een muur met ventilatiegaten. Hoe lang gaat dat goed, kan je je afvragen. Best lang, maar tegen die enorme regenbui van gister, waarbij zo’n 70 mm water uit de lucht kwam, bleek die constructie toch niet opgewassen. De vijver stroomde over en het water kwam via de ventilatiegaten in de parkeergarage terecht. Inmiddels staat het water zo’n tachtig centimeter hoog en zijn alle 39 auto’s total loss verklaard.
www.nhnieuws.nl/nieuws/323004/ongeloo...
Het waterschap Noorderkwartier, verantwoordelijk voor het wegpompen van overtollig (regen)water, zette afgelopen weekend een extra pomp in.
Aan dit soort hevige, kortstondige buien kan je zien dat het klimaat verandert, zegt de woordvoerder het waterschap Noorderkwartier. En die klimaatverandering zorgt ook voor problemen in parkeergarages. Het waterpeil stijgt dan zo snel, dat het moeilijk is om het water op tijd weg te pompen.
Ja joh klimaat.
Niet onnozelheid van het bouwen van ventilatieroosters 10 cm boven het waterpeil.
Het waterschap Hollands Noorderkwartier besloot na onderzoek in 2014 niks te doen tegen het hoge waterpeil, mede omdat maatregelen meer dan een miljoen zouden kosten.
Dit.....
@Is dit nog nieuws? | 07-08-23 | 23:15: zojuist het verhaal van Nederland gekeken 15000 jaar geleden was nl bevroren maar als gevolg van de opwarming.........
Nu Sjoerd ook gevlucht is, blijven alleen nog Tjeerd en Robbie Jetten over. Hoe kan de partij zich nog redden?
Er lopen nog wel een paar omhooggevallen NRC lezers rond.
Ze hoeven straks ook maar 6 stoeltjes te vullen.
Paternotte hebben we nog
Moet dat dan?
@RickyLaRue | 07-08-23 | 22:27: paternotte stopt toch ook?
2002-04-14 RUR met Pim Fortuyn en Willem Oltmans
www.youtube.com/watch?v=SNqglGA40hk
Ik ben blikjes gaan kopen om niet dat gezeik met statiegeldflesjes te hebben.
Maar goed. Ik gooi ze in zo n grote raffia supermarkttas en die zet ik af en toe achter in de auto.
Bierblikken spoel ik om onder de kraan lightdranken laat ik alleen uitdruppen. Met 2 van die tassen heb je zo 8 euro statiegeld. Ik ben toch teveel een hollander o t weg te kunnen flikkeren.
Bier uit blik is lekkerder bier en bovenal
hygiënischer dan glaswerk waar
pis en peuken in verdwijnen.
@Ambiorix | 07-08-23 | 22:34: En die pis en peuken smaak krijg je er nooit meer uit?
Kan mij niet voorstellen dat Frans Kogelmans of Hubertus Brul ooit directeur worden van het afvalfonds.
Aankomfonds misschien?
Als geen stijl een link plaatst naar een Kamerdebat kijk ik vaak, zie er altijd wel ca 12 zitten of opgewonden iets zeggen maar verder is de zaal leeg, dat is dus 120000 per lege stoel.
Wat is in godsnaam het “ afvalfonds “ ?
Ze verzinnen van alles
Een stapel kaartjes bij monopoly?
Frankie goes to Hollywood
The Power of Love
youtu.be/WtdRv6GT9Zg
HoerieHarry vindt dit vast ook mooi.
@RickyLaRue | 07-08-23 | 22:23:
Hij kent Frankie….
Die komt trouwens niet uit Hollywood.
@RickyLaRue | 07-08-23 | 22:23: Tegenwoordig niet hier onder nick Ed?
Waar wordt dat Afvalfonds van betaald? Het statiegeld?
Er zit geen statiegeld op belasting.
Het afvalfonds krijgt geld van de verpakkingsindustrie. Dat zijn de verpakkers van frisdranken, watertjes, sappen, en voedsel. Dat geld word dan weer uitgedeeld aan provincies en gemeenten om zwerfafval op te ruimen. Nu, na lang gezeur en aandringen van burger activisten er statiegeld op blik en fles zit, wil de verpakkingindustrie die bijdragen gaan verkleinen. Logisch, er is een duur statiegeldsysteem opgetuigd. Minder geld voor de gemeenten, meer zwerfafval door ongemanierde havelozen, (omgekeerde afvalbakken), ik verwacht een verhoging van gemeentelijke belastingen.
Randy Crawford - One Day I'll Fly Away
https://m.youtube.com/watch?v=J0C5IG3FCA0
Directeur van het afvalfonds.
Dat lijkt mij nou echt zo'n baantje dat je krijgt via de baantjescarrousel.
En waarschijnlijk nog tegen de Balkenendenorm ook.
Wel geweldig op je CV.
Ik was directeur afvalfonds.
Mijn hobby's zijn het introduceren van invasieve exoten en het neerknuppelen van die tyfus-zeehonden in de Waddenzee.
Zo kom je geheid verder.
"Waste disposal management"....
Waar heb ik dat eerder gehoord?
@Kapitein Sjaak Mus | 07-08-23 | 22:35: Dat heette Waste management. Disposal speelde geen enkele rol.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 22:37:
Was het even kwijt.
Tony alweer een tijdje niet gesproken.
Vandaar.
Dus.
Vanochtend wilde ik dus een liedje plempen waar ik mee wakker werd, maar topic was al gesloten. Niet eens zo mijn liedje, maar ja, een mens heeft het niet altijd voor het uitkiezen. Seasons in the sun. Nou mensen, dat hebben we in NL wel, innit?
youtu.be/-tPcc1ftj8E
Ik me nooit gerealiseerd wat een sterke tekst dit nummer heeft. In combinatie met de comments eronder gaat het tot de kern.
@MickeyGouda | 07-08-23 | 22:49: De vergankelijkheid, MG.
Is toch de schaduw die over ieders leven hangt en daarom, om het wat vreemd uit te drukken, nogal onvergankelijk.
Tegelijkertijd mooi.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 23:21: Is van Brel: Le Moribond.
'meneer' aka ondankbare hond mag blij zijn in een Nederlands staatshotel te vertoeven.
AD: Tramschutter Gökmen Tanis (42) blijft maar voor problemen zorgen in de gevangenis. De tot levenslang veroordeelde tramschutter heeft in De Schie meubilair gesloopt en personeel bedreigd. De gevangenis gaat voor de vierde keer aangifte tegen hem doen.
Zo hé, aangifte doen tegen meneer de tramschutter omdat hij weer loopt te kutten. Waar is de goede oude tijd gebleven dat zo’n figuur naar de barrebiesjes werd geslagen en vervolgens voor een paar weken in de isoleercel werd gemieterd?
Zulks nieuws komt er uit bijvoorbeeld Amerika nooit.
@Betamax | 07-08-23 | 22:22: 2 weken isoleer. Dat knuppelen misschien, mag het toch wel hopen.
Het toppunt van onze rubberen stoeptegel-society: een gevangenis die aangifte gaat doen omdat de gevangenen niet aardig genoeg doen.
Gelukkig weet de gevangenis maar al te goed wat er met aangiftes wordt gedaan, want anders waren ze daar inmiddels net zo overbelast als in de zorg en het onderwijs...
Knuppel. Kapotbeuken. Geen kapotte Ikea meubels. Kan ook hé?
Overplaatsen naar Texas per direct. Of naar El Salvador.
Mooi zo, dat betekent dat hij flink baalt. Liever dit dan dat hij tevreden cursusjes volgt en PlayStation speelt.
@BL
Aangezien ruim dertig landen dit weekend samen komen in de Saoedische stad Jeddah om te praten over een vredesinitiatief voor de oorlog in Oekraïne, was mijn oproep tot een vredesplan van vanmiddag misschien niet zo heel erg misplaatst.
China ook van de partij maar Rusland niet welkom. Andere koers of zit er een truc achter bij die Chinezen ?
Volgens mij hebben we het er 100 dagen geleden ook al over gehad en vonden we het toen ook al een goed idee. Maar progressief EU/NAVO wil liever doorbloeden tot het bittere eind lijkt wel.
Niet misplaatst nee, maar wel zinloos, zolang Rusland zijn troepen niet terugtrekt.
Ik begrijp dat het verontrustend is die oorlog, maar de agressor mag niet winnen.
@TurpinDick | 07-08-23 | 22:21:
Want de EU/NAVO is dit circus begonnen zeker?
Met die instellingen zou je een slechte rus zijn.
@SterF... | 07-08-23 | 22:35: Dat beweer ik nergens.
@TurpinDick | 07-08-23 | 22:46:
Natuurlijk niet. Je bedoelt dat Rusland deze ellende begonnen is, maar dat de EU/NAVO het zo zou kunnen stoppen? Door wat te doen eigenlijk?
Waarom heeft berbaar zo de pik op u?
@Patje | 07-08-23 | 23:32:
Een interessante vraag. Het verwijt gaat doorgaans over een gebrekkige feitenkennis en verkeerde bronkeuze. Soms is het net een scène uit een huwelijk.
Er stonden vanavond bij mijn vaste XL AH drie gasten met vuilniszakken vol statiegeldblikjes en flesjes, hun nieuwe business model te runnen. ik heb ze mijn drie lege cola flessen gegeven maar ik denk dank dat ik ze voortaan gewoon wegflikker (de flessen).
Met een uitkering, toeslagen, oud ijzer en statiegeld pakken die meer dan menige werkende. Van mij krijgen ze niets.
Op weg naar de Appie waren alle vuilnisbakken die U onderweg tegen kwam zeker omgekieperd of leeggegooid om maar bij die blikjes en flesjes te komen.
Zijn er dus echt mensen die voor een paar stuivers hun lege flesjes en blikjes mee naar huis zeulen en apart ergens in een stinkende plakkerige zak bewaren om dan in de rij voor een automaat te staan wachten om die dan 1 voor 1 weer uit die zak te vissen? En dan met de opbrengst net een pakje kauwgum kunnen kopen... laat dan maar zitten.
@TurpinDick | 07-08-23 | 22:25: Ik ben niet anders gewend, sinds jaar een dag drink ik Demeter melk uit de bruin glazen statiegeld fles en iedere week 6 potten Demeter Yoghurt voor mijn meissie in de glazen statiegeld pot. als het te druk is bij de automaat gaat ie gewoon weer mee terug en lever ik of bij vertrek uit de supermarkt in of de volgende keer , ik zie echt het gestelde probleem niet. trouwens er zitten deksels op die potten en flessen . Kauwgum is slecht voor de tanden die koop ik niet;)
@Smoelensmid | 07-08-23 | 22:46: Glas met statiegeld is een ander verhaal. Dat bewaar ik en neemt mijn schoonvader mee om de zoveel tijd.
@TurpinDick | 07-08-23 | 23:00: Het overige glas , dump ik op de milieustraat als ik er langs kom samen met pmd zak papier en restafval. Nog een voordeeltje van elektrisch rijden op de kosteloze zon electronen dan telt een kilometertje meer of minder niet;)
@Smoelensmid | 07-08-23 | 23:07: Milieustraat, dat heet hier in Vlaanderen een 'containerpark' en je betaalt altijd en voor alles apart. Als je met fiets komt betaal je wel minder. Serieus. Ze controleren je achterbak en alles wat erin zit. Een oude broodrooster stop je dan tussen de oude gordijnen bijvoorbeeld, want dan wordt 'klein elektra' niet doorgerekend.
@TurpinDick | 07-08-23 | 23:13:
Op het containerpark betaal je niet voor batterijen, p&k, niet voor klein Electra en ook niet voor PMD in zakken.
Althans hier.
Groen wel, bouw afval ook, en kratten en pallets.
@J.Cash | 07-08-23 | 23:21: PMD hier ook op de ecowerf, en dat is bizar want je betaalt ook al voor de blauwe zak.
"In een aantal recyclageparken wordt voor de aanbieding van de pmd-zak een aanbiedingsretributie aangerekend. "
@J.Cash | 07-08-23 | 23:21: Naar in Nederland betaal je bij aankopp van je elektrische spullen een verwijderings"bijdrage". Of is dat niet meer omdat iedereen toch al bij Ali koopt?
@TurpinDick | 07-08-23 | 23:25:
Dat laatste “.” is wel vreemd ja.
@Sneerpoets | 07-08-23 | 23:32:
Ik had het over België, of misschien begrijp ik je niet goed?
@J.Cash | 07-08-23 | 23:44: Misschien hebben ze die belasting ook in België? Mogen ze je niet 2x voor belasten..
@Sneerpoets | 07-08-23 | 23:56:
Dat doen ze toch ook niet. Je mag het zo inleveren.
Ik wikkel mijn opgeslupte olablikjes in een niet doorzichtige plastic ak, en gooi het dan in de vuilnisemmer. Zo spaar ik het milieu. Want dan trekken die berooidw bomers niet een afvalzak binnenstebuiten als ze mijn colablikje per ongeluk zien.
Ik gooide dus altijd mijn bierblikjes als gescheiden afval in mijn vuilcontainer. Ontvang ik weliswaar tegenwoordig geen statiegeld maar dat deert me niet. Sinds mafklappers op zoek naar geld m'n container overhoop halen gooi ik ze in een zak met ander huisvuil in de ondergrondse container. Goed idee dus dat statiegeld.
Dont fuck with honeybadger
m.youtube.com/shorts/Y9lZIf2jNWU
Hans de Booij
Een vrouw zoals jij
youtu.be/xXjJa_JBoVQ
Hoorde dit liedje vandaag op de radio.
Best een prima liedje.
Ga je ons nu vertellen dat je nog een radio hebt?
Ik doe alles in morse, weet ik veel.
--. .- / .--- . / --- -. ... / -. ..- / ...- . .-. - . .-.. .-.. . -. / -.. .- - / .--- . / -. --- --. / . . -. / .-. .- -.. .. --- / .... . -... - ..--.. / .. -.- / -.. --- . / .- .-.. .-.. . ... / .. -. / -- --- .-. ... . --..-- / .-- . . - / .. -.- / ...- . . .-.. .-.-.-
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 22:20:
Lex Classics op de Stenders-app.
Bluetooth box erop.
Geen reclame, geen journaal.
Alleen maar muziek.
@Ruimedenker | 07-08-23 | 22:24: Geen idee waar je het over hebt (ik schaam me niet voor m'n onkunde), maar ik ben van na 2000 en dan begrijp je soms niet al het gelul van die boomers.
Sterker, vaak niks.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 22:28:
Jij kleine jokkebrok, liegebeest!
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 22:28: na 1970 zal je bedoelen. Grappenmaker.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 22:44: Ja, als je van na 2000 bent ben je ook van na 1970.
Grappenmaker.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 22:47: Ik ben dan van na 2023. Al heel lang.
Mooie klankkleur in zijn stem!
Er zijn vast vele uitzwaailiedjes voor Sjoerdsma Sjoerd.
Deze is van mij. Goodbye.
youtu.be/cDZ0JfQ_UiM
Goed idee.
Iron Maiden - The Number of the Beast
www.youtube.com/watch?v=WxnN05vOuSM
En wie int dan die 32% van al jet statiegeld? Hoeveel is dat eigenlijk?
De staat. Het is een verkapte belasting.
Dat houden de winkels of gaat in hun statiegeldsysteempje
www.quest.nl/maatschappij/economie/a2...
Voor Angélica, met een grote zak Chokotoffs.
Andrea Bocelli - Per Amore
youtu.be/h3spzqDRx_I?si=6W5dlk-sEGQ85...
Hoef je verder niks achter te zoeken of zo, maar jij lijkt me te lievv voor deze wereld (overigens lees ik de stukjes van Angélica vaak ook met plezier, en niet omdat ze het altijd met me eens is;).
En vergeet niet, een flesje Karmeliet!
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 22:10:
Met dank (en ik zoek er niks achter): vanuit mijn opvoeding ben ik streng gecoacht om toeschietelijk te zijn, maar als mensen flagrant mijn grenzen overgaan kan ik angstaanjagend zijn (denk aan het personnage van Regan in 'The Exorcist'). ;-) Verder onstaan vanuit verschillende meningen vaak de mooiste discussies. Soms voelt het of GS de laatste plek in Nederland die hiervoor ruimte biedt.
@Ruimedenker | 07-08-23 | 22:28:
Nuttig! Je kan wel zien wie er soms bardienst draait.
Wat je het beste kunt doen, is lege flesjes bewaren. Manmanman. Gewoon bij het reguliere afval.
In het Verenigd Koninkrijk zijn er helegaar geen statiegeldflessen. Maar groen dat ze zijn... die overheid, niet de flessen.
Wij wonen extreem boreaal en ruraal. Maar zelfs hier hebben we glasbakken…
Plastic? Daar hebben we de PMD-zakken voor. Glas lever ik wel in bij de glasbak.
@eerstneukendanpraten | 07-08-23 | 22:05: Zal heus, maar ga jij 88 km omlopen om die drie flesjes Schultenbrau in een glasbak te dumpen?
Hoor je al zeggen, ik zuip die troep niet. Ik ook niet. Bij wijze van spreken dus.
@Muxje | 07-08-23 | 22:05: Ben nogal een hork, ik doe niet aan dat scheiden van afval.
In andere opzichten ben ik wel weer heel subtiel plus en dat maar want ik ben een mensen-streepje-mens.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 22:08:
Je mag geen 88 zeggen, het schijnt geheel geen inclusief getal te zijn.
@Nuuk | 07-08-23 | 22:14: Me know. Af en toe wat zeiken, fin ik leuk.
@Nuuk | 07-08-23 | 22:14:
Wat is er mis met de 88 Flak?
OK. Hebben we weer zo'n stichting waar de bestuurders een riant salaris opstrijken voor een functie zonder afbreukrisico. Iets voor Sjoerd straks?
Ze maken er een probleem van om bestaansrecht aan te ontlenen.
REAGEER OOK