Kijken. Repo over Slavisch Lijkenleger de Wagner Group: 1/3 van het Russische militaire apparaat
Weekendvoer over kanonnenvoer
Een heel enkele keer wordt uw NPO-belastinggeld bij benadering goed besteed en meestal betreft het dan een buitenlandrepo van Nieuwsuur, bijvoorbeeld over de Sanna Marin Defense Forces of de drie grootste "Oneindige Megasteden" die in 2100 allemaal in Afrika liggen. En zo kijkt ook de bovenstaande Wagner repo verdienstelijk weg, al is het natuurlijk vooral een Nederlands ingesproken aaneenrijging van alle Wagner Group topics die u hier al vanaf dag 1 las. Maar goed, deze freakshow beslaat dus 1/3 van Ruslands militaire slagkracht. De overige 2/3 bestaat uit het dienstplichtleger en die paar professionals die nog leven van het Ministerie van Defensie, en Ramzan Kadyrov Tsjetsjeense TikTok-leger.
Sit-rep
Social
Reaguursels
InloggenPutin heeft de beste kansen als hij zich nu volledig terugtrekt, sorry zegt, goedkope olie en gas gaat leveren aan de wereld. Dan hergroeperen herbewapenen en over 10/15 jaar nog eens proberen als de wereld weer in slaap gesust is met E-tanks aan g oefenen is En druk is met alfabet mensen.
Hij heeft kernwapens, een feit dat de laatste tijd nogal over het hoofd wordt gezien.
Wiezewalakristalix, klopt. Mensen hebben nl. geen idee wat een tyfusdingen het zijn.
@Unsinkable-Sam | 04-06-23 | 02:59: The Day After, (1983), zou op elke school in het voortgezet onderwijs vaste leerstof moeten zijn bij zo'n vak wat wij vroeger kende als maatschappijleer.
Over de oorlog en Wagner is al genoeg gezegd, de hoop is op een dermate vernietigend offensief dat de Russen hun conclusies trekken. Waarschijnlijk ijdele hoop.
Dan die NPO repo: er wordt werkelijk niets verteld wat niet al op veel andere internationale kanalen eerder, beter en vollediger is verteld. Nul eigen inbreng, nul diepgang of achtergrond en al helemaal geen nieuwswaarde.
Maar goed, dat zal vast weer heel naargeestig van me zijn.
Fyi. N-G. Channel is nu wel een interessante docu op over Oek en eerste jaar van de oorlog. Voor wie het interessant vindt.
Waar we getuige van zijn, is de deconfiture vsn het Rode leger. Dat wordt met een fractie van het NAVO arsenaal gedecimeerd. En het komt de Amerikanen niet eens slecht uit. Die hebben al eerder aangegeven af te willen schalen in Europa, om zich te kunnen concentreren op de Pacific. Rusland is gewoon passé.
En wat Poetin betreft: die heeft gegokt en verloren. Die dacht Oekraïne - voor de goede orde: een soeverein land dat niet schatplichtig is aan Rusland - terug in het Russische hok te schoppen, Yanukovich terug te plaatsen als marionet en het als kolonie door te laten gaan. Het liep anders. Wat resteert is holle retoriek over kernwapens die ze niet kunnen gebruiken, omdat ze weten dat ze dan ook aan de ontvangende kant zullen staan.
Was al gedeconfituteerd in 1946. Stond Stalin in de weg qua bewondering. Werd Sovietleger. Eind jaren 70, meen ik, begon dit leger te rotten, eind jaren 80 was er niks van over, is weer wat gaan opbouwen, geloof door de mix van maffia met de staat in de jaren 90 is alle energie die erin gestoken is terecht gekomen in villa's en andere omkoperij-snuisterijen en clans. Modernisering is zeer matigjes gelukt, zo te zien.
@nobodiesunmighty | 03-06-23 | 20:58: Zeker. Maar dit is natuurlijk wel het moment waarop definitief afscheid wordt genomen van het ooit gevreesde Rode tankleger.
Ondertussen in Poetinland...
twitter.com/Tendar/status/16649510334...
Ik ben tegen oorlog, tegen Putin , maar er wordt bij Geen Stijl verschrikkelijk gegeild op Zelenski. Denkt iedereen nu echt dat als Rusland het ECHT wilde.. Kiev nog bestaan had? Kappen met die zooi. Aan tafel en praten. En zeker geen EU lid of NATO lid. By the way . Sorry .. trouwens . RUTTE heeft het weer gered. Wat een losers.
Helaas wil men, beide partijen, niet praten. Het gaat niet om Oekraïners of Russen, maar wederom om grondstoffen, aan beide zijden.
Schoenmaker blijft bij uw leest.
@Labtechnieker | 03-06-23 | 19:48:
Het gaat om landjepik van de Russen. Enkel het Kremlin heeft schuld. Enkel het Kremlin kan dit nu stoppen door alle troepen terug te trekken.
@Psoglav | 03-06-23 | 19:52:
Maidan coup zegt u niks?
@Labtechnieker | 03-06-23 | 20:00:
Nee. En ik heb geen zin het weer uit te leggen. Zoek het zelf maar uit. Misschien leer je iets.
@Psoglav | 03-06-23 | 20:08
Spijtig dat u het niet uit wilt leggen, ik snap er helemaal niks van namelijk.
Oorlog is vrede!
@Labtechnieker | 03-06-23 | 20:11:
Het Oekraïnse parlement heeft indertijd een premier 'afgezet' die hem al naar Rusland gesmeerd was.. Daarna verkiezingen, gewonnen door Poroshenko. Toen in 2019 weer, gewonnen door Zelensky.. Welke 'coup'?
En ben jij nou echt zo naief om te denken dat Rusland er niet aan heeft gedacht wat voor consequenties het voor hen zou hebben als ze Kyiv echt van de kaart zouden vegen bv met nukes? "Tegen oorlog" zijn is net zo'n domme uitspraak als "tegen regen zijn". Die oorlog is er nu eenmaal, is door de Russen gestart met geen ander doel dan Ukraine, een soevereine staat, in te lijven, hetzij ineens, hetzij in stukjes dmv de salami tactiek. Daar zijn ze in 2014 mee begonnen, Ukraine heeft terecht gezegd dat pikken we niet langer, en het westen heeft terecht gezegd, wij helpen jullie daarbij.
Putin is niet iemand om mee te praten. Wat valt daar niet aan te snappen?
Denk dat het Poetin goed uitkomt dat Wagner zijn gedetineerden opruimt en tegelijk Oekraïne bestreden wordt. Graag, omdat zo de Russische burger buiten de oorlog gehouden wordt en vooral de Moskouse. Het kan niet toevallig zijn dat op de Russische TV inmiddels echte discussies plaatsvinden over de oorlog, nu de drones ook Moskou raken en Russische strijdgroepen aanvallen doen op Russisch grondgebied. Het is een tactisch goede zet om de oorlog naar de Moskouse burger te brengen omdat Poetin deze oorlog vooral kan doorzetten omdat die er tot nog toe heel weinig van merkten.
Wat drones in Moskou die nauwelijks schade hebben aangericht. Komt nogal klunzig over.
Het enige nadeel is dat sommige gedetineerden de zes maanden overleven en daarna zo de maatschappij weer in gaan. Dat zal in de toekomst misschien ongelukken geven. Maar ja, dat is natuurlijk maar een voetnoot bij wat er nu gaande is.
@Tashtego | 03-06-23 | 19:35:
Als ik de analyses lees van Wierd Duk - die volgens sommigen hier een Poetinversteher zou zijn - dan is Rusland sowieso al een land dat is gedegenereerd door strafkampen, armoede, misdaad en corruptie. Die paar moordenaars en dieven extra maakt dan ook niet meer uit.
@Duwbak_Linda | 03-06-23 | 19:38:
Dieven en moordenaars?
Die krijgen hier in Nederland geen enkeltje loopgraven, maar een status met bijpassende gratis woning en riante uitkering.
@Duwbak_Linda | 03-06-23 | 19:38:
Daar heeft Wierd Duk volkomen gelijk in.
@Duwbak_Linda | 03-06-23 | 19:35:
Het stuurt een signaal naar de normale Rus die lethargisch is.
Daarbij schijnt Oekraïne al maanden te werken aan zware drones die Moskou kunnen bereiken. Ik hoop dat ze die gaan inzetten. Kiev vecht al met een hand achter de rug gebonden.
@Psoglav | 03-06-23 | 19:43:
Bron?
@Duwbak_Linda | 03-06-23 | 19:38: Hm, ook geen optimistische analyse. Hopelijk voor de gewone Rus gaan ze niet terug naar de jaren '90.
@Tashtego | 03-06-23 | 19:44:
"19 apr 2023 — Rusland is een immorele, gewelddadige, decadente, gecriminaliseerde en door en door corrupte samenleving." @Wierd Duk
Tweets niet meer zichtbaar. Dat hebben de dappere antiracisten en speurders van Poetinverstehers toch maar mooi voor elkaar gekregen met hun haat- en smeercampagne.
@pegaje | 03-06-23 | 19:44:
Je hebt internet. Zoek maar op.
@Tashtego | 03-06-23 | 19:35: Hoe denk je dat het hier gaat met alle onbekende illegale immigranten?
@pegaje | 03-06-23 | 19:44: Duim?
"deze freakshow beslaat dus 1/3 van Ruslands militaire slagkracht."
Werkelijk? Ik wist wel dat het flink gegroeid was maar een derde is wel heul veel.
Laatste voor vandaag. Poetin heeft Machiavelli ook op zijn nachtkastje liggen. Opofferingsstoten en al. Deze openingszet, min of meer.
Ik kan er maar niet over uit. Eerst huurlingen, gevangenissen vol, nu Tsjetstenen. Het is geen schaken, het is die Russische variant van roulette.
Dat arme, op zich prachtige land. Bijna een Oekraïne 2.0.
Poetin heeft Doegin op zijn nachtkastje liggen. De filosoof die meent dat geheel Europa in de Russische invloedssfeer behoort. Tot op zekere hoogte lukt dat wel. Zowel domlinks en met name domrechts hebben vaak op zijn minst "begrip" voor Poetin en of willen dat we stoppen met wapens sturen en dat "we" gaan praten.
Wat dat laatste ook moge betekenen. Wij praten met Poetin? Waarover? We sturen wapens zodat Kiev zich kan verdedigen en hun gebieden kunnen terugveroveren.
En terecht. Kijk maar hoe blij die Russischtalige oudjes zijn als de Oekraïners komen binnenrollen. Het is hartbrekend hoe blij ze zijn dat "hun jongens" er eindelijk zijn.
Hetkanverkeren | 03-06-23 | 19:22
Tot straks.
@Psoglav | 03-06-23 | 19:36: plus alle boeken van Tom Clancy hoe het niet moet.
Net als overal is de belastingbetaler de Sjaak.Maar die vinden overal alles prima zolang ze zelf maar niet in loopgraaf hoeven zitten voor poetin,of rutte of een andere door een minderheid gekozen leider.
Anders ga je toch gewoon in Monaco wonen?
In het volle besef dat Rusland hier de agressor is, vind ik het betreurenswaardig dat er nauwelijks nog diplomatieke initiatieven zijn die aansturen op een wapenstilstand of vrede. In plaats daarvan wordt alles ingezet op een militaire oplossing. Sterker nog, met al dat geknuffel met Zelensky lijken de westerse regeringsleiders alleen maar olie op het vuur te gooien.
Ik zie dat precies anders. Dat geknuffel met Putin na de inname van de Krim is hier verantwoordelijk voor. Niet iedereen deed dat, maar toevallig de politici die hier populair zijn. Heel gek. Putin dacht toen dat hij gewoon zijn gang kon gaan en mensen kon stilhouden met een vriendschapsspeldje.
Remember Chamberlain.
In mijn opinie is Putin geen haar beter dan Hitler.
Het is aan Rusland om diplomatieke initatieven te ontplooien, niet aan Oekraine.
@snapal | 03-06-23 | 19:14:
Poetin bouwt geen concentratiekampen om het Joodse volk op systematische wijze mee uit te roeien. Dus Hitler was wel degelijker een groter kwaad dan Poetin.
Hoe weet jij eigenlijk dat er geen diplomatieke initiatieven zijn? Heb jij weet van een diplomatiek initiatief? Als dat er geen enkele is, probeer eens hier en daar wat te lezen.
Kan je me een lijst geven van wat er eerder is geprobeerd?
@BobDobalina | 03-06-23 | 19:11:
Sommige deskundigen laten toch iets meer ruimte voor nuance.
www.uu.nl/in-de-media/de-russische-in...
@omanders | 03-06-23 | 19:19:
Die waren er wel, en Kiev gaf best veel, maar Poetin wees ze allemaal af. Dan houdt het op en is een militaire oplossing de enige oplossing.
Vredesbesprekingen zijn nu alleen nog maar mogelijk als het Russische leger is verslagen.
Als er vrede kan komen door de Krim aan de Russen te geven, zou dat via diplomatieke wegen misschien bespreekbaar kunnen worden.
Maar Putin is niet te vertrouwen, zet er mijn leven op dat de Baltische staten next zijn, mocht hij de Oekraine veroveren.
Dan zijn de rapen echt gaar, want Navolid.
Oekraine haalt voor ons de kastanjes uit het vuur, daarom verdienen ze onze steun.
@omanders | 03-06-23 | 19:19:
Eerder - aan het begin van de oorlog -waren het initiatieven van individuele westerse leiders: Macron, Biden. Ook Erdogan heeft nog een poging gewaagd. Misschien heb ik de berichten hierover gemist, maar volgens mij zijn er recentelijk geen serieuze pogingen meer ondernomen. Er was vooral Zelensky's zoektocht naar wapens, waarbij de regeringsleiders over elkaar heen buitelden om handen schuddend met hem op de foto te gaan.
@MickeyGouda | 03-06-23 | 19:20: ik lees niet zo snel dat zij vindt dat Zelensky teveel wordt geknuffeld of een wapenstilstand een reële optie is.
Mickey, lees nou gewoon eens het nieuws in plaats van je stokpaardje te berijden. Een week geleden nog heeft Poetin gezegd dat er geen onderhandelingen zijn, tenzij Oekraïne toegeeft aan de Russische eisen.
Het probleem is niet dat er van deze kant geen bereidheid zou zijn, integendeel. Die is er continu geweest al lang voor deze oorlog. Maar met de gestelde eisen, zoals het opgeven van elke vorm van soevereiniteit, in principe de overgave aan Rusland, kan Oekraïne uiteraard niet akkoord gaan.
En toch blijf je maar op deze lijn zitten.
@de IJsman | 03-06-23 | 19:18: Denk dat Putin geen traan zou laten, als zijn leger de bevolking van Oekraine zou uitroeien.
Wat nu gedeeltelijk ook plaatsvindt, aanvallen op burgerdoelen is een oorlogsmisdaad.
@MickeyGouda | 03-06-23 | 19:29: Diplomatieke onderhandelingen kunnen alleen plaatsvinden als Rusland zich terugtrekt.
Dat is toch logisch?
Ga jij onderhandelen met een inbreker die in jouw huis staat?
@BobDobalina | 03-06-23 | 19:34:
Het ging mij in dezen eerder om de ontstaansgeschiedenis van het conflict.
@snapal | 03-06-23 | 19:35:
Die opmerking over de bevolking is speculatie.
Voor wat betreft die burgerdoelen: ja, een oorlogsmisdaad die in de 21e eeuw helaas door alle landen die een invasie plegen begaan. We vergelijken Westerse leiders hierom toch ook niet met Hitler?
@BobDobalina | 03-06-23 | 19:34: Je vergeet voor het gemak ook, dat de patriots al duizenden burgers het leven hebben gered. Onze "wunderwaffens".
Dus ja, volkerenmoord gepleegd door Hitler en Putin.
@Beste_Landgenoten | 03-06-23 | 19:35:
Volgens mij ben jij degene die niet buiten de kaders wil denken, BL. Inmiddels heeft Poetin zich vastgebeten in Oekraïne. Ga in je onderhandelingen terug naar de bron van het conflict en ga met meer oog voor de ontstaansgeschiedenis terug naar de onderhandelingstafel. Dit betekent dat derde partijen bereid moeten zijn de hand in eigen boezem te steken. Is dit een zwaktebod? Wellicht. Maar ik vergelijk het met omgaan met een borderliner: soms moet je een slag verliezen om een oorlog te winnen.
@snapal | 03-06-23 | 19:51: OW sorry Bob, mijn fout, bericht was voor de ijsman.
Mijn excuses.
@snapal | 03-06-23 | 19:53: no worries. Friendly fire is soms niet te voorkomen.
@de IJsman | 03-06-23 | 19:45: Je moet wel onderscheid maken tussen ongewenste schade (om de vijand te verdrijven) en doelbewust uitroeien.
Dat doe jij niet, terwijl je dat donders goed kan weten.
Ga aan jou geen tijd meer verspillen.
@snapal | 03-06-23 | 19:59:
Ja hoor, Amerikanen zijn heilig.
@de IJsman | 03-06-23 | 19:18: daar zulen Siberië gangers toch anders over denken
Je stelling is heel duidelijk dat deze oorlog zou zijn uitgelokt door de NAVO. Ik denk het tegendeel, deze oorlog is mogelijk gemaakt door het telkens heel zwak reageren op Poetins agressie. Oekraïne is al dertig jaar een volledig soevereine staat. Daar heeft Rusland, dat net als Oekraïne is overgebleven uit de USSR, geen enkele aanspraak op. Als dat land graag handel met de EU wil, liever dan met Poetin heeft het dat goede recht. Net als ieder land. Verder is de NAVO vrijwillig, in tegenstelling tot de dwang waarmee landen binnen de Russische invloedssfeer zijn gedwongen, zoals Belarus.
Wordt er al aangedrongen op vredesonderhandelingen, of ben ik pro-Russisch als ik deze vraag stel? Beter nog maar wat belastinggeld besteden aan wapentuig en dat zonder enig voorbehoud naar de Oekraïne sturen. Dat heeft in het verleden ook alleen maar voordelen opgeleverd.
Nee want Rusland is nog te sterk om China te steunen in het komende conflict. Amerika wil dit nog niet.
Wij danken er onze vrijheid sinds 1945 aan. Wellicht zou je toen ook op vrede hebben aangedrongen.
@BobDobalina | 03-06-23 | 19:08:
Daarvoor is de NAVO opgericht. Je weet wel, die club waar de Oekraïne niet bij hoort.
"Wordt er al aangedrongen op vredesonderhandelingen, of ben ik pro-Russisch als ik deze vraag stel?"
Nee, je bent pro-Russisch omdat je deze vraag stelt en klaarblijkelijk geen *enkele* moeite hebt gedaan te googlen of er al iets is gebeurd. Je stelt deze vraag dus niet omdat je benieuwd bent naar het antwoord maar alleen maar om twijfel te zaaien.
Wat doe jij in godsnaam op het internet?
@BobDobalina | 03-06-23 | 19:08:
Vrijheid?
Dat was toch toen we allemaal na 8 uur, ongrondwettelijk, binnen moesten blijven van onze leiders, om een pandemie te bestrijden?
Tip: neem nog een booster.
@omanders | 03-06-23 | 19:22:
Ik volg het nieuws nauwgezet. Buiten een moedige poging van Macron begin '22 om escalatie te voorkomen (die hem hoongelach opleverde) komt er alleen maar oorlogstaal uit het Westen.
Dat de NAVO afhankelijk is de diplomatieke kwaliteiten van Erdohond om een logistieke doorvoer van levensmiddelen vanuit de Oekraïne te regelen is een fucking schande. En ondertussen hoopt men in Brussel dat Xi alsjeblieft Poetin aan zijn verstand kan brengen dat hij zijn troepen maar het beste kan terugtrekken. Pathetic.
Zeker. Vraag maar aan duitsland en japan.
@Labtechnieker | 03-06-23 | 19:35: ongrondwettelijk? Hoe kom je daarbij. Nooit aangetoond in ieder geval.
@de IJsman | 03-06-23 | 19:35:
Jij denkt dat Brussel kan of mag onderhandelen voor Kiev? Dat zou nogal een schop in het gezicht zijn van het Oekrainse volk.
Verder beheersen de Turken de Bosporus volgens het verdrag van Montreux. De enige die kon onderhandelen was Erdogan.
@BobDobalina | 03-06-23 | 19:46:
Artikel 15 grondwet.
Helaas door een rechtelijke uitspraak over de ernst van de "pandemie" aan de kant gezet. En dat terwijl de rechtbank meestal niet oordeelt over de grondwet, dat schijnen ze in ons voordeel niet te mogen.
Neem vooral je booster.
@Psoglav | 03-06-23 | 19:48:
Het Westen betaalt de oorlog voor de Oekraïne, dus heeft wel degelijk inspraak. Het is niet zo dat de geallieerden er op uit zijn om -zoals bij nazi-Duitsland wel het geval was - Rusland geheel ten val te brengen.
En binnen de NAVO worden de goede contacten tussen Turkije en Rusland in het kader van de graandealz
als de enige mogelijke opening voor vredesonderhandelingen beschouwd. Dat bedoelde ik te zeggen.
@Labtechnieker | 03-06-23 | 19:58: wat een onzin, art 15 Grondwet heeft een equivalent in art 5 EVRM waar de rechter gewoon een wet in formele zin aan mag toetsen. Overigens is dat artikel uberhaupt niet van toepassing. Je bedoelt art 12 IVBPR. Ook aan dat artikel mag de rechter toetsen en een schending is niet vastgesteld.
@BobDobalina | 03-06-23 | 20:09:
Ah ja. Achteraf bent u vast vreselijk tevreden over het gevoerde beleid, inclusief afgedwongen hoger beroep (binnen een dag geregeld)? U bent een beetje in de war van al uw boosters...
@de IJsman | 03-06-23 | 19:35:
Dan volg je het nieuws toch klaarblijkelijk niet. Er zijn meerdere pogingen geweest.
En ja, je bent een Russisch account. Laten we hopen dat je betaald wordt.
Een heel enkele keer wordt uw NPO-belastinggeld bij benadering goed besteed volgens Spartacus.
www.youtube.com/watch?v=kU7UzrJeX6E&a...
Goede reportage van Nieuwsuur. Wat een tuig die Wagner groep.
Wel verbazend dat ze die doden nog begraven. Vaak blijven ze liggen rotten. Symbolisch voor de mentaliteit van het land en de bevolking.
Iets voor j vd sloot?
Mooi man. Oekraïne kan zelfs met al die tanks, mede via Nederland, strategisch helemaal geen kudt en noemt het dus maar psy-ops. Komt het toch nog goed, met ons referendum: www.thedrive.com/the-war-zone/royal-n...
Voor de vliegdekschipmalloten onder ons.
Het offensief van Oekraine moet nog beginnen en jij loopt al te mauwen.
Waarom wacht je gewoon niet af, in plaats van hier je voorbarige conclusies te spuien?
@snapal | 03-06-23 | 18:57: De aanvalsrichtingen zijn duidelijk. NAVO is nu de bitch van Zelensky. Ondertussen in Nederland: www.defensie.nl/actueel/nieuws/2023/0... Moet je wel CAS hebben.
Allo. allo? Hiero Srebrenica ! Nederland moet inderdaad heel hard inbinden.
Schat die Wagner-troep toch iets hoger in, dan het reguliere Russische leger.
We zullen het zien, met het aankomende offensief van Oekraine.
Maar wanneer breekt de pleuris in Rusland nu uit?
Gebeurt niet.
1. elk protest wordt gelijk in de kiem gesmoord.
2. De oorlog is voor de meeste Russen toch een soort van ver van mijn bed show.
@snapal | 03-06-23 | 18:50: superver zelfs als je in Krasnojarsk woont.
@Hadena | 03-06-23 | 19:01: Ver is letterlijk en figuurlijk :)
@snapal | 03-06-23 | 18:50: totdat ze naar het front gestuurd worden.
@James_t_kruk | 03-06-23 | 19:18: er wonen 1,5 miljoen ofzo in die stad. Die paar duizend die vertrokken naar het front worden nauwelijks gemist.
NPO. Nuff said.
Schokkend te vernemen dat er een NPO reisprogramma bestaat dat iets toevoegt.
Wat ook belangrijk is, is dat Caroline Tensen met haar boek over de overgang een taboe doorbroken heeft.
Allemaal dode jongens en jongemannen. Stuur meer wapens!
Niet zo'n populaire reactie hier, maar wel to the point.
"Niet mijn oorlog."
Wat u betreft moet dus een ieder die door een sterkere macht belaagd wordt zich hier onmiddellijk bij neerleggen om bloedvergieten te voorkomen?
@sjef-van-iekel | 03-06-23 | 18:48:
Inderdaad hij zegt dat we meer wapens moeten sturen om deze gruwelijke oorlog te stoppen. Ik ben het daar wel mee eens.
@Ichneumonidae | 03-06-23 | 18:45: Niet jouw oorlog?
Dat zei je toen ook niet, toen je dacht dat Rusland deze oorlog wel even ging winnen.
@Ichneumonidae | 03-06-23 | 18:45: maar wel jouw topics.
Blij dat je eindelijk het nut van militaire ondersteuning inziet.
Oke. Wir schaffen das Kees.
Zag die kop van de originele oprichter van de Wagner vanmorgen die door Putin blijkbaar weer van stal is gehaald. Daar lijkt die Pregorzkin figuur een poedeltje bij.. poeh lijpe kop die vent. Bang van.
Die prigozjin IS de originele oprichter. U bedoelt wellicht iemand anders?
"Spook van Wagner’ duikt op: jaren onzichtbaar en nu bedreigt hij Kadyrov"
Kijk maar even op de Televaag
@SirCharlesPoploch | 03-06-23 | 19:02: Dmitry Utkin.
@stekkerinjeoor | 03-06-23 | 19:23: Mooi man, SS in z'n nek getatoeëerd...
Geef ze een bosstrook idd hoeveel mensen moeten er nog dood.
En wat als we Rusland nou gewoon een stuk land geven, een stukje van 5km bij 20km oid, hebb n zij gewoon gewonnen, en kunnen we weer lekker doorgaan met andere zaken zoals gender gel"l en mileu
Daar hadden ze dan voor de oorlog voor moeten onderhandelen.
Er valt wat te zeggen dat de Krim Russisch is/blijft, maar nu niet meer.
Een oorlog beginnen, mag nooit beloond worden met uitbreiding van grondgebied.
Aardig van je dat je je woonplaats wil offeren. Maar zou toch even overleggen met de buren.
"We"? Welk stuk land hebben "we" om aan Rusland te geven?
@omanders | 03-06-23 | 19:25: limburg?
@Hadena | 03-06-23 | 19:27: Helmond blijft van ons!
@omanders | 03-06-23 | 19:25: Amsterdam!
@Mr_Pikibelly | 03-06-23 | 19:58: Doen. Vandaag nog.
Zag het vanochtend vroeg al , maar prima reportage.
REAGEER OOK