ONTHULLING. Campagnemail BBB blijkt ILLEGAAL
HOLLANDSCHE MANEGEGATE
Caroline van der Plas aftreden. Verkiezingen in Noord-Holland opnieuw doen. Verkiezingen in rest van Nederland ook maar opnieuw doen. Voor de zekerheid geen media-optredens meer voor BBB-kandidaten, überhaupt niet voor mensen die wel eens een boerderij van dichtbij hebben gezien. Sowieso Overijssel afstaan aan Duitsland nu. De Nederlandse politieke geschiedenis zal vanaf nu altijd verdeeld worden in een periode vóór deze onthulling, en de periode daarna. Schokkend. Verbijsterend. Ongelofelijk. Nummer 2 BBB mailde illegaal naar zijn klanten: stem op mij.
Ondertussen... (1)
Social
Ondertussen... (2)
Social
Reaguursels
InloggenWelkom bij de club namens de PVV en FVD. Hopelijk voor Caroline heeft ze betrouwbare mensen om haar heen. FvD werdt ook direct na de overwinning onder de loep genomen en vakkundig afgemaakt door de media.
"Kabinet stopt met aanleg wegen en spoor: stikstof zet streep door plannen"
Kijk eens aan, een professionele reactioe van het kabinet om de BBB onder druk te zetten. Tzt gaan ze vd Plas hie de schuld van geven.
Het was te verwachten.
Altijd hetzelfde patroon.
Een oppositie partij die de status quo van de zittende macht bedreigt. Wordt gedemoniseerd of ongeloofwaardig gemaakt of van illegale activiteiten beschuldigd.
Welkom in het meest corrupte land van Europa gesteund door de media.
Nog geluk dat ze (nog) niet doodgeschoten is.
@van_Zelfsprekend | 17-03-23 | 18:44: Dacht hetzelfde. Hoop dat haar beveiliging op orde is. Heb geen zin in een traumatische herhaling aqua Fortuyn.
Gezien de reactie van het kabinet ziet het er naar uit dat het democratisch proces niet werkt. Inplaats van zich te berusten in de uitslag gaat er een klopjacht beginnnen, met D66 voorop om zoveel mogelijk BBBers te beschadigen. Het is te hopen dat de beveiligers goed hun werk doen.
Grappig. Tachtig procent va de tegels gaat over de angst dat BBB nu meteen "gedemoniseerd" gaat worden. Ik zal even uitleggen voor wie het gemist heeft. "Demoniseren" is wat voor normale mensen gewoon "kritiek" heet. Omgekeerd mag dat volop natuurlijk. Kaag mag steevast heks, secreet of fascistenwijf orf terroristenhoer genoemd worden, maakt allemaal niet uit, maar elke kritiek op het eigen baasje of bazinnetje heet demoniseren.
Lekker het slachtoffer uithangen en wat mooi is: Mocht de hele zaak op leugens en bedrog berusten, maakt je baasje niks klaar, dan kan je meteen met de vinger wijzen naar "ze" die al meteen uit waren op sabotage en ellende.
Het komische is: Dat zeiden ze ook over FvD maar die partij heeft zich geheel zelfstandig verhangen voor de uitgang van hun eigen konijnenhol. Hoefde niemand wat aan te doen!
Gelukkig hebben we de zelf benoemde 'verbinder' Rutte die al 12 jaar partijen bij elkaar houdt en mensen bij elkaar brengt. Gaat die nu met nog meer energie dan voorheen ook doen, komt goed allemaal, hij haalt het venijn er wel uit.
Ik heb ook niet op BBB gestemd, aangezien ik te zeer begaan ben met het welzijn van dieren en ik haar asielbeleid te soft vindt. Maar in tegenstelling tot jou accepteer ik deze uitslag gewoon. . De zure en valse vergelijkingen die jij nu continu maakt sieren je voor geen millimeter.
Zoals je grote voorbeeld, mevrouw Kaag altijd reageert als de waarheid te lastig voor haar is: "Hier heb ik niets op te zeggen, dat spreekt voor zich natuurlijk. Het zijn uw woorden."
@BL,
Mooi hoe je de wereld weer precies omdraait.
Kaag noemt anderen "middeleeuws, extreemrechts, KKK, nazi's"; en zegt dat Wilders alle doodsbedreigingen verdient.
Iets dergelijks heeft *niemand* ooit over Kaag gezegd.
Daarom zit Wilders ondergedoken, en niet Kaag.
Natuurlijk heeft kaag het recht om met een jodenhater te trouwen en zoveel mogelijk isis-gangers naar NL te halen. Maar Kaag heeft niet het recht tegenstanders van isis democratisch buiten te sluiten, zoals ze in de kamer tegen Wilders zei. En het is niet raar dat dat tot felle reacties leidt, tot "heks" aan toe.
Maar dat komt nog steeds niet in de buurt bij wat kaag zei over belastingbetalers waar zij een dag eerder gemoedelijk mee had gesproken. Doen alsof je het werkende plebs niet extreem haat, maar ze een dag later een mes in de rug douwen.
Er zit een tropisch regenwoud in je oog, en je blijft maar wijzen naar een denkbeeldige splinter. Zoals ik hieronder al schreef; puur religieus fanatisme. Net als shariarechtbanken doe je geen enkel onderzoek. Je vraagt aan een medegelovige of iemand schuldig is; en aan de hand daarvan vel jij je oordeel.
Het komt uit de grachtengordel en het denkt dat boeren "miljarden" verdienen
www.telegraaf.nl/video/2066075505/van...
Hij had wel wat specifieker mogen zijn, namen noemen. Dit was te weinig onderbouwd.
Dit is het begin. Er breken vermoeiende tijden aan voor Caroline en haar BBB. Het bashen, framen en besmeuren van haar, als ook van andere leden van BBB persoonlijk, maar ook de volledige partij kan nu beginnen. Hele volksstammen zitten ongetwijfeld al alles uit te vlooien om te kijken of ze ook maar iets kunnen vinden. Alles met 1 doel, BBB moet beschadigd worden. Daarbij maakt het niet uit of de aantijgingen waar zijn of niet, want dan heeft zijn uitwerking al gehad. Doel bereikt. Zo gaat dat tegenwoordig.
Gebeurde hetzelfde met het FvD, Baudet (ook door eigen toedoen) en het FvD is volgens plan volledig in de vernieling geholpen, gaat met BBB precies hetzelfde gebeuren.
Hee dat doen ze met andere partijen nou nooit.
*herinnert zich de vrijwel dagelijkse haat-topics*
@Beste_Landgenoten | 17-03-23 | 18:16: Dat gebeurde niet in de landelijke media en dat weet je best. Alsof GS niet verketterd wordt in de MSN. Die adverteerdersboycot was ook allemaal nep zeker
@Kopieerapparaat | 17-03-23 | 18:24:
Joh, alsof we nu allemaal van bewondering in katzwijm moeten vallen voor Caroline. Laat ze het maar eens zien dan ik wacht met vreugde op wat komen gaat. Wie weet lost ze alles zomaar op en dan vieren we feest.
@Beste_Landgenoten | 17-03-23 | 18:26: Daar ben ik het wel mee eens. Nu moet ze zich bewijzen, maar als ze de helft oplost, is het al goed. Mocht BBB nog eens onderdeel uitmaken van de coalitie, is de toeslagenaffaire oplossen, migratie verminderen en Groningers compenseren genoeg. Klimaat kunnen we geen reedt aan veranderen en stikstof is ook vrijwel geen issue, dus dat kunnen ze gewoon afstrepen.
Als je een provincie naar Duitsland laat vertrekken dan willen ze straks allemaal! Iedereen meteen 2% er bij wegens lagere BTW, snelwegen weer snel, hypotheek en boodschappen veel goedkoper, stikstof grens 400x zo hoog, etc.
Tot nu toe heb ik die link met ReMarkAble niet overtuigend weerlegd zien worden. BBB aanhangers komen niet verder dan whataboutisms (ja maar D66, of groen links..), of persoonlijke aanvallen.
Wie beweert moet bewijzen.
De bweringen zijn niet bewezen dus waarom zou BBB die moeten weerleggingen.
En basale logica is niet per se een whataboutism.
In theorie is iedereen in NL voor de wet gelijk. Dat dat in de praktijk al lang niet meer het geval is in NL klopt, maar dat is een andere discussie.
In theorie is het nog steeds raar als iemand die zelf van alle kanten gesponsord wordt, anderen aanspreekt op sponsoring; "dat mag niet".
Het mag of wel, of niet; maar die regels gelden dan voor iedereen.
Beetje raar om zo te redeneren, sterker nog, maak het waar of geef anders toe dat je geen bewijs hebt voor dit frame.
Disclaimer, ik heb niet op de BBB gestemd.
www.volkskrant.nl/columns-opinie/hoe-...
Maar om nu te zeggen dat Bayer BBB gecreëerd heeft gaat ver.
@Wattman | 17-03-23 | 17:26: Volkskrant Opinie achter een betaalmuur, dat helpt.
@donkieshot | 17-03-23 | 17:30:
12ft.io/ voor de link wil wel eens helpen.
@Wattman | 17-03-23 | 17:32: Check..
@Wattman | 17-03-23 | 17:26:
Eens. Desalniettemin heeft ReMarkAble veel klanten uit de agro-industrie. Dat, gekoppeld aan het feit dat BBB uit ReMarkAble is voortgekomen, pleit eerder vóór het feit dat BBB de belangen van de agro-industrie zal dienen dan ertegen.
@lekgoot | 17-03-23 | 17:54:
Tja, we zullen toch moeten eten. En de belangen van allerlei bedrijven en organisaties zijn op wat voor manier dan ook verweven met de politiek.
Zoals Dandruff schrijft, alleen in Brussel alleen al 30.000 lobbyisten al las ik ook ergens 90.000 (FD)
Ik geef de BBB 3 maanden. Daarna vallen ze onder het cordon solitair doordat BBB vakkundig in de fascistische hoek is gedreven door de gevestigde orde D66, GL/PVDA.
VVD staat erbij en kijkt ernaar en knikt dat het goed is.
Caroline probeert nu mensen in de antisemitische hoek te drukken.
@lekgoot | 17-03-23 | 17:03: Klets niet.
Waar de grofste aantijgingen over PvdA/GL en D66 nog weken onder het kleed worden geveegd en pas in een klein zijkolommetje wordt vermeld als er geen houden meer aan is, daar neemt het Parool dus nu zelf het initiatief om te graven en nogmaals te graven zodat er zowaar iets onbenulligs gevonden wordt waar heel NL zijn schouders over ophaalt.
Dan zijn er wel andere zaken: zoals de poging van D66 door met een bijgeschaafde docu de verkiezingen van 2022 te beïnvloeden. Of het georkestreerde bericht van D66/GL-ambtenaren op de dag voor de verkiezingen 2023 dat er een tandje bij moet om de klimaatdoelen te halen en met het advies komen om vlees, zuivel en benzine veel duurder te maken. En heel toevallig ook het advies om de veestapel fors in te krimpen.
Denk je echt dat het bericht dat alles duurder moet worden veel mensen over de streep heeft getrokken om D66 of GL te stemmen? Ik denk eerder dat het mensen met een bescheiden beurs heeft overtuigd dat ze daar juist niet moeten zijn.
Welke partij gaat als eerste een Melkertje doen?
Nou het graven van de MSM is begonnen. Wat erg een mailtje, gelukkig was het geen door de belastingbetaler gefinancierde documentaire..
Er staan nogal wat gesubsidieerde influencers op de loonlijst van D66 en consorten.
Het blijft mooi om te zien.
Hoe mensen die zichzelf altijd als "hoogopgeleid en geëngageerd" omschrijven, qua argumentatie niet verder komen dan alle anderen "dom" en "fascistisch" noemen. Het is echt een natuurwet dat degenen die zichzelf "het redelijke midden" vinden, elke discussie op moddergooien, censuur en partijverboden denken te kunnen winnen.
En dan de heerlijke hypocrisie.
Iemand vroeg zijn betalende klanten om op hem te stemmen?
Had dictator Erdogan in 2006 trouwens ook geen 100.000 stemadviezen voor D66 gemaild?
Voerde de van belastinggeld levende NPO66 ook geen Kaag-campagne?
Maar dat mag wel, want D66?
En dan lobbyisme, had D66 ook niet ergens een miljoen gekregen? Zijn er überhaupt politieke partijen die niet lobbyen bij ofwel bedrijven, ofwel gelijkgestemde subsidieverstrekkers?
Waarom lopen er eigenlijk bijna 30.000 lobbyisten in Brussel rond?
Als vliegen rond de stront?
Maar bij een oppositiepartij mag dat ineens niet?
Politiek is een vies spel.
Je mist 1 woordje in je verder prima betoog en dan in de laatste zin, waarbij het meteen het antwoord wordt. Oppositiepartij moet zijn, ongewenste oppositiepartij. Ongewenst voor de zittende macht. Iemand die tegen vooral D66 is, mag namelijk met alle middelen die voorhanden zijn, bestreden worden. No Rules.
Ah dus lobbyen mag nu opeens wel. En geld ontvangen. En zaken niet noemen. En liegen. Merkwaardig hoe opeens de mores omslaan als het eigen cluppie aan de macht komt.
@Beste_Landgenoten | 17-03-23 | 18:18:
Ik schrijf toch nergens dat lobbyen of geld ontvangen nu wel mag?
Bovendien is BBB niet eens mijn cluppie.
Ik stel alleen feitelijk vast dat;
- geen enkele beschuldiging naar BBB al bewezen is;
- dat elke "beschuldiging" de norm is in D66 (en andere partijen).
Maar je snijdt een mooi punt aan. Je laat zien dat jij reaguursels niet eens leest als ze geschreven zijn door een *ongelovige*.
En je laat vooral zien dat jij mensen niet beoordeelt op wat zij doen of zeggen; maar op "gelovig" of "ongelovig". Als iemand in jouw kerkje zit mag alles; lobbyen, liegen, censureren, fraude, misbruik, jodenhaat, etc. Zit iemand echter in het verkeerde kerkje dan kan hij of zij geen goed meer doen; en "bewijst" elk lasterpraatje bij voorbaat jouw "gelijk".
Geloof het of niet, ik ben er trots op dat ik hier regelmatig mensen heb verdedigd die bepaald niet in "mijn cluppie" zitten. Halsema, Marijnissen jr, Arib, Marcouch, Aboutaleb en zelfs D66-ers zoals van Drimmelen en Smeets. Dat onderscheid mij van de religieuze extremisten die iemand eerst schuldig verklaren ("een ongelovige!") en daarna nooit meer uitzoeken of dat nou klopt of niet.
Inderdaad de norm in de linkse kerk; maar daarom nog niet normaal.
Buiten de linkse bubbel is dat gelukkig een stuk zeldzamer. Daar snapt iedereen dat het lasterpraatje; "iemand in BBB doet misschien iets dat D66 al decennialang op gigantische schaal doet" eigenlijk echt ontzettend dom overkomt.
Het wordt tijd dat men ook anti-stemmen mag uitbrengen, zo trek je misschien ook de niet stemmers over de streep.
Okay Peter P.
Inderdaad, als ze nu niet de stekker eruit trekken is het klaar met het CDA. Doen ze het wel kunnen ze kiezers terug winnen.
@Wattman | 17-03-23 | 16:29: Zo is dat. En tevens de huidige 'kopstukken' bedanken voor de bewezen diensten en proberen Pieter Omtzigt en Mona Keijzer terug te halen. Met die vrouw (Mona Keijzer) had het CDA goud in handen. Het had zomaar een tweede Caroline kunnen worden.
@Boy Cot | 17-03-23 | 16:45: Daarom moest Rutte van haar af.
Net even bij de nos coalitie samenstelling configurator gedaan bij alle provincies daarbij blijkt dat bbb vvd cda en hier en daar pvda en of een splinter erbij prima gaat daarmee zou d66 groenslinks geheel buitenspel staan daat geeft de burger moed!
En iedereen mag zich met de pet in de hand melden bij de BBB mag ik meedoen?
Ik weet nt of het bij de provinciale staten net zo gaat als in de 2e Kamer, dat de grootste partij als eerste mag formeren, maar ik kan me best voorstellen dat Kaag Mark bij z'n ballen heeft en de stekker uit het Kabinet trekt als zijn partij daarmee instemt.
Niet dat D66 iets wint met nieuwe verkiezingen behalve een grotere BBB in de 2e kamer.
@Toedels | 17-03-23 | 16:23:
Nee, je kunt beter met je pet in de hand bij Rutte melden, dan is na een 2 tal jaren je partij gedecimeerd.
@ReyNemaattori | 17-03-23 | 16:24: Als Kaag de stekker uit Rutte-IV trekt, is dat haar eerste daad waarmee ik het van harte eens ben. Doen, Sigrid! Trek de stekker eruit, bestijg je bezem en vlieg naar de hemel!
Zolang als er bij de publieke omroepen nog herl veel belastinggeld wordt misbruikt om Mw. Kaag - meermaals- op een voetstuk te plaatsen, zullen wij er maar niet over wakker liggen.
Jemig, het Parool heeft wel ongeveer het Watergat(e) van de Nederlanden. Ik weet niet of dit onze democratie gaat overleven. Zonder ongein: Is dit wel eens illegaal in de zin van de verkiezingen? Of mogelijk alleen een oneigenlijk gebruik?
Angst voor BBB is mooi, hoe meer hoe beter. In bepaalde kranten is de angst al goed te merken. Over de rechtse populistische partij Nederland (VVD) hoor je die angst niet terwijl ze veel erger zijn dan BBB. En dat is 12 jaar aan het regeren.
Die screening vooraf schijnt dus niet erg geholpen te hebben.
"Sowieso Overijssel afstaan aan Duitsland nu"
Graag en zsm. Nog even bekijken of we ons aansluiten bij NRW of Niedersachsen.
Graag ook (Zuid-oost) Drenthe afstaan aan DLD.
NRW is niet erg Duits meer. Dus beter is Niedersachsen.
@zwarte-string | 17-03-23 | 15:52: Waarom dat dan?
Ik dacht al, hoe lang zou het duren voordat de smurrie campagne losbarst. Veel geduld hebben de slechte verliezers blijkbaar niet.
Kom er maar in, Richard de Mos...
Laten we BBB nu gewoon de kans geven. En op de inhoud afrekenen.
Zo wil ik graag van BBB weten hoe ze staan tegenover de “Landbouwvrijstelling”
— Deze houdt in dat er geen overdrachtsbelasting verschuldigd is bij de verkrijging van 'landbouwgrond'. Deze vrijstelling staat in artikel 15, lid 1, letter q Wet op belastingen van rechtsverkeer en geldt voor ten behoeve van de landbouw bedrijfsmatig geëxploiteerde cultuurgrond.—
“ Als deze vrijstelling wordt afgeschaft, kan dit grote financiële gevolgen hebben bij de verkoop van grond. De Algemene Rekenkamer heeft een rapport uitgebracht inzake haar verantwoordelijkheidsonderzoek bij onder meer het Ministerie van Natuur en Voedselkwaliteit. Met name de conclusies over de landbouwvrijstelling springen in het oog. De Algemene Rekenkamer heeft namelijk berekend dat het Rijk door de landbouwvrijstelling jaarlijks € 682 miljoen misloopt!”
www.countus.nl/kenniscentrum/nieuws/f...
Ik wil weten wat de huidige coalitiepartijen gaan doen aan de oplopende staatsschuld van 40 miljoen per dag door onverantwoord monetair handelen, oplopende schulden door de ECB.
Voorlopig zitten we nog met een groep faalhazen in Den Haag en Eurodisney die zijn weerga niet kent.
Deze slechte verliezers zijn nog niet klaar met klagen, het framen is al begonnen.
landbouwgrond is niks waard tov bouwgrond, 7 tegen 250 Euro.
De gemeente bepaalt wat bouwgrond mag worden en die profiteren het meest, en de voorkennis natuurlijk, die zit bij de kartel leden.
Denk je dat boeren de gele dag bezig zijn met hun land waarde? Dat ze dagelijks bijkopen?
het is geen crypto pik.
@28 | 17-03-23 | 17:31: Re: het is geen crypto pik.
Lol.
@28 | 17-03-23 | 17:31:
Als landbouwgrond in waarde stijgt door een bestemmingsplanwijziging dan profiteert de boer ook mee. Google -meerwaardeclausule-
@theo-is-dood | 17-03-23 | 17:43: Als landbouwgrond verkocht wordt als landbouwgrond verandert er niets. Elke andere afspraak tussen gemeente en rechtspersoon zijn individueel en is geen vaste bepaling.
Als je ooit vader/moeder wordt, en je ziet het product eruit glijden, en je denkt 'tjeezes, wat een sneu kind', dan noem je hem/heur/het Christianne. En dan weet je dat er een partij bestaat waarbij voor Christianne altijd plaats is.
Ik moest wel lachen..
Komt ‘soort van terug’?
Nottie, wat is dat gvd voor een Nederlands?..
Het zijn niet zijn woorden.
Toch weet ze die link tussen ReMarkAble, Bayer en BBB niet overtuigend te ontkrachten. Die link met antisemitisme is goedkoop. Caroline daalt steeds meer in mijn achting.
Waarom moet ze zo nodig op moddergooien reageren?
Denk je dat Bayer maar 1 marketing bureau gebruikt?
@Deflatiemonster | 17-03-23 | 15:56: Voor Viagra waarschijnlijk een andere.
Welke partij heeft wel je achting? Zeg eens?
@donkieshot | 17-03-23 | 16:38:
dat doet niet ter zake. Het gaat om de argumenten.
@lekgoot | 17-03-23 | 16:55: Het doet wel degelijk ter zake, het is een lokkertje en het antwoord geeft aan of het een kift is of niet. De vraag is of dit politiek gemotiveerd is of enkel abstract.
Gezien de timing is het politiek. Wie heeft dit frame de lucht in gebracht?
Hoe dan ook, het is begrijpelijk, maar jammer.
Maar de algemene boodschap deze stemronde is gegeven. Dit negeren is slechts nog acteren dat je een enorme plaat voor je hoofd hebt. Dat kun je 'zo lang' volhouden en dan moet je echt iets, of het wordt erger de volgende stembusgang.
Met stijgende verbazing zit ik de strontkar in de media en op twitter te bekijken. Ze komen werkelijk uit alle hoeken en gaten. Ik hoop dat Caroline ze gewoon een week laat janken in hun eigen echoput en dan uitgerust weer aan het werk gaat.
Ik moest weer lachen GS, bedankt. Heerlijk die azijnpissers van D66.
De inkt van de verkiezingen is nog niet droog, of op de NPO trekt een hele trits columnisten en opiniemakers voorbij die de bevolking voor gek verklaard. Kan toch niet zo doorgaan?
Niet als u zo slecht blijft spellen.
@dathoujetoch | 17-03-23 | 15:25: Twee foutjes. Dat kan slechter.
@dathoujetoch | 17-03-23 | 15:25: Al segt hei hed helegaar vout, heb je inhoudelijk nog iets toe te voegen?
Slechte verliezers zijn sneue mensen, maar weet je wie nog triester zijn?
Precies. Mensen die blijven hangen in een oneindig slachtofferschap. Zelfs als ze winnen is nog steeds alles de schuld van iedereen. Met zo'n houding lukt er niets in je leven me dunkt.
Men blijft maar 1 ding vergeten en dat word ook niet genoemd door de media is dat de buitenlandse stemmen nog geteld moeten worden. En die 80.000 stemmen wegen dankzij een door d’66 doorgedramde wet veel zwaarder dan in Nederland uitgebrachte stemmen. Dat kiescollege. Kan alles omgooien. En uiteraard komen die uitslag in het weekend terwijl er niemand oplet en wordt hun zwaarte al helemaal niet genoemd totdat de eerst kamer gekozen word en dan blijkt dat die 80.000 geregistreerde stemmers veel zwaarder wegen dan drie provincies bij elkaar. Omdat zij 800.000 Nederlanders in het buitenland vertegenwoordigen. En uiteraard kwamen de meeste van die stemmers uit België waar al die EU ambtenaren wonen. Die zorgen er dus voor dat D’66 en groen-links opeens vele meer zetels krijgen. Zelfs de raad van State van Thom de graaf vond die manipulatie te ver gaan. Maar Kaag dramde toch door.
En hoeveel van die 80.000 Nederlanders buiten Nederland gaan er ünerhauptbstemmen, denkt u? Het is een nogal omslachtige en bewerkelijke procedure om vanuit het buitenland je stem te kunnen uitbrengen…
Bij mijn vrouw op het werk werd in appgroepen ook gevraagd om op iemand van de PvdA te stemmen omdat het de man van een medewerker was. Welke krant moet ik daarvoor bellen?
Dat dus. 2 maten enzo.
bij mij ook. Heeft een tijdje als een extern uurtje factuurtje rondgelopen. Inhoudelijk een lege huls. Hoop abstracte Blabla, niets concreets (wellicht ben ik te dom?) Maar die Teslasocialist had wel een rood/groene droom en of wij daarbij wilden helpen. WTF
Is er iemand die Arend Jan Boekesteijn nog serieus neemt dan? Ik ken ze in ieder geval niet.
BBB dingen om te weten VOOR het stempen:
www.youtube.com/watch?v=spc6LJhyr_4
BBB moeten nu heel erg op hun stappen gaan passen, voordat je het weet liggen de voorgedrukte aangifteformulieren klaar en zijn ze een rassistiche extremistische wappie partij.
Bruls neemt alvast een broodje bal en wrijft over zijn buik. Hij heeft er zin in!
Zou zo'n 'journalist' als Marcel Wiegman denken van dat demoniseren van de heer Fortyun was ook een groot "succes", dat gaan we met de BBB nog maar eens proberen?
The bashing has begun.
Mag niet volgens de AVG.
Anyway, gaat BBB hiervan weg? Nou eh, als volgt. De rochelende bibberbejaarden van het CDA willen nu een andere stikstofaanpak vanwege die stoute Billen Buik & Borstenmannen die er met hun kiezers vandoor zijn, dus de grote vraag is wat Dram66 daarvan vindt en waarschijnlijk vind D66 dat het CDA gewoon z'n tandeloze knar moet houden en dat het land op slot moet, wat de VVD niet slecht uit komt want dat houdt de vastgoedprijzen van ome Cor Zadelhoff (die de centjes regelt voor de VVD) en al die andere huisjesmelkers in de fractie lekker hoog. Bovendien kan het CDA wel piepen maar uiteindelijk kunnen ze de kruiwagen niet verlaten want dan moet de Wopper weg en dat kan niet want dan moeten ze verder met Hugo de Pannenkoek of nog erger, die typmiep Mona Keizer. En de VVD zit natuurlijk ook niet te wachten op een conflict want Mark zit redelijk over z'n houdbaarheidsdatum en De Tassendraagster is nog niet bepaald klaar voor de opvolging. Kortom: er verandert niks.
Met Remarkable, toets 1 voor Bayer, toets 2 voor Monsanto, toets 3 voor BBB. Dat is idd misschien niet zo handig.
Misschien doen al deze topmannen van monsanto, bayer en remarkable wel hun boodschappen bij AH ?! Ik zie het probleem niet, je hebt toch zo'n PvdA reclamebureau met dubieuze connecties ? PvdA campagnemeneer die toevallig ook zo'n bureau heeft ? Dat lijkt me wel dubieus.
Hollandsche manege, sowieso zijn maneges kakkineus , deze springt er wel uit niet als boerenmanege maar als kakkineus van toch wel een betrouwbare bron . Daarnaast zijn maneges geschikt om zwart geld contant wit te wasssen . En zo een stalling voor je kutpaard of hengst vanaf 600 euro de maand daarnaast nog hoef en smoelensmid en de vetinair voor darmkolieken. Extra nog bijrijdsters en voer. En de stallen schoonmaken elke dag weer
Paardenvolk, het tuig binnen de agrarisch sector, dat heeft niets meer met landbouw te maken!
Ben gek op paardenvrouwen, recht voor zijn raap.
Wat je hoort: "Nou doei schat, ik ga paardrijden!"
Wat ze zegt: "Ben even weg om mijn grote schaamlippen en clitoris te gaan stimuleren!"
Ik wilde het woensdag al tegelen: Wanneer begint de eerste vvd-trol binnen BBB te kutten? Zoals eerder bij de LPF en Forum. Van binnenuit de partij kapot maken.
Ik hoop ook vurig voor Caroline dat ze de Henk Ottens buiten de deur heeft weten te houden. (En ik heb niet eens op haar gestemd.)
Toen ik nog bij de VVD zat werd er rond verkiezingstijd ook gevraagd om binnen je netwerk mensen te benaderen om op de VVD te stemmen, omdat deze strategie vruchten afwerpt.
Nou ja, een jonge partij, daarbij zijn dit soort schandalen te verwachten.
'Illegaal' mailen naar klanten.... Volgens mij doen ze in de lokale politiek niets anders. NRC is weer iets op het spoor....
Parool. het is je vergeven, ze zijn beide kut.
@Bochel | 17-03-23 | 15:01:
Zag het later. Dacht de NRC chocoladeletters waren.
Het hypocriete Parool over banden met de moslimbroederschap van GroenLinkser Kauthar: 'Geen banden met conservatieve islam'.
Het is toch een feit van algemene bekendheid dat BBB een initiatief van de veevoederindustrie is?
Tot twee jaar geleden was er permanent een mannetje van RD Shell op Buitenlandse Zaken gestationeerd. Heel gewoon hoor
Idem met Brussel.
Dat een no nonsense dame dit voor elkaar krijgt, knap zeg. Zeker met bovengenoemde wetenschap.
Weet je wat de beste politieke campagne is? 4 jaar lang je werk doen, de boel niet voorliegen en afspraken nakomen!
De msm zijn al begonnen met het voorspelbare zoeken naar dirt. Daarna komt het demoniseren.
Daarom steeds die straaljagers, zat al geprept en al in de kelder te wachten op een gemeentelijk busje met speaker waaruit kaag in het Arabisch uitlegde wat er gaat gebeuren.
Was daarvoor net als gisteren hardlopen en heb mij verbaasd over de vele tientallen vierkante meters met sneeuwklokjes, vannacht geleerd dat dat plastic versies zijn, neergezet door BBB zodat ik de stikstof ernst nivelleer, als ik het goed heb onthouden struikelt u over de cactussen, overal!1
Maar gellukig heb ik internet om mij goed te informeren:
www.defensie.nl/onderwerpen/vliegbewe...
Het is wat. In wat voor een wereld leven we toch.
Ze krijgen het maar druk met het bashen van PVV, FvD, BBB, lijst Omzichtig..
Economischer dan een restaurant boeken met VVD of D'66 vriendjes en dan zeggen stem op mij alleen want het etentje wordt betaald door mij.
Ach, als een ondernemer met Turkse of Marokkaanse roots het had gedaan, was het de schuld van die perverse islam geweest. Nu is gewoon een onhandige zet met de beste bedoelingen.
Ja toch, niet dan?
Wat denk je wat er in die gebedshuizen (islamitisch dan wel christelijke) wordt verkondigd vlak voor de verkiezingen..
@boerk | 17-03-23 | 14:58: Dat je op Erdogan moet stemmen. Of de SGP.
@Schadenfreude | 17-03-23 | 15:01: vroeger was het advies in de moskee PvdA, tegenwoordig DENK.
@Roos | 17-03-23 | 15:03: Dat heeft trouwens niet geholpen, want Denk had vier zetels in vier Provinciale Staten en is ze nu alle vier kwijt.
Het enige wat ik zie zijn hele slechte verliezers.
Natuurlijk wordt BBB gesponsord door de veevoederindustrie. Dat is toch geen geheim?
Ook andere partijen krijgen geld van sommige bedrijven
@theo-is-dood | 17-03-23 | 14:56:
Iedereen vertegenwoordigd een belanghebbende. VVD het (groot) bedrijf zoals Shell, Unilever, etc. De grote van de "oorlogskas" voor verkiezingen laat heel goed zien of het gewoon particulieren zijn of bedrijven.
@theo-is-dood | 17-03-23 | 14:56:
En techondernemer en miljardair Steven Schuurman schonk D66 ,
èèn miljoen euro voor de verkiezingscampagne van 2021
@theo-is-dood | 17-03-23 | 14:56: er is gegrasduind in de boekhouding van BBB en dat soort zaken stonden er dus niet in.
@theo-is-dood | 17-03-23 | 14:56: Beste Theo, BBB heeft al laten zien waar haar middelen vandaan komen. Het zal je verbazen maar dat bestond uitsluitend uit kleine giften. Uit FTM: "Om te bewijzen dat ze geen geld krijgt van agrarische bedrijven, gaf Van der Plas in juni vorig jaar inzage in de boeken. Nederland is op dat moment in de greep van de boerenprotesten. In een wegrestaurant ontmoet Van der Plas verslaggever Marcia Nieuwenhuis van het AD. Op het viaduct boven de weg staan demonstrerende boeren met hun tractoren. Wat blijkt: de partij leeft van kleine donaties. Het totaal aantal giften aan de partij was op dat moment welgeteld 161.305 euro."
@Nico_the_Sparrow | 17-03-23 | 15:01:
Precies! Heel gewoon dat bepaalde bedrijven ook weer bepaalde politieke partijen steunen.
BBB krijgt vanaf nu de befaamde "Enemy of the state" behandeling...
In de hoop dat dit gaat werken, maar nee....
Mooi, dan geeft de gevestigde orde zichzelf het laatste duwtje. Als Omtzigt een lijst had samengesteld, was het cda nu al nergens meer te bekennen.
Het kan nog erger..” Er komt misschien een clash aan tussen rechter en de politiek over stikstof. Als BBB die clash wint zijn we de rechtsstaat kwijt " aldus Arend Jan Boekestein.
@Miss_Pinky | 17-03-23 | 15:11: Hahaha... wat een idioot.
Het Parool: ooit een aantrekkelijke krant, nu hebben ze alleen Theodor Holman nog (zoals die andere voormalige verzetskrant alleen nog Ephimenco heeft).
Zielig, dit spijkers op laag water zoeken en het gelul over "tirannie van de boeren". Wat een aanfluiting, al die Vlaamsche krantjes in Nederland...
De elite van de Vlamingen en Walen zijn veel te bang dat het BBB-virus overslaat naar België. Daarna Frankrijk en Duitsland en de EU kan het schudden.
Het graven, ondermijnen, moddergooien, zwartmaken is begonnen. Hoe voorspelbaar.
Als je aan Caroline vraagt hoe warm het is in de Tweede Kamer loopt ze naar de thermometer en ziet dat het 21 graden is en zegt dat ook.
Vraag je dat aan Rutte, dan zegt hij 24 graden.
Maar waarom, meneer Rutte?
Staat in het regeerakkoord.
Nu eerst bier kopen, toedels.
LOL
Kan iemand emails sturen naar de medewerkers van WEVIN met het verzoek om wat meer antipsychoticum in het water te doen in bepaalde woonwijken/regio's en dergelijke? Gewoon, om de GGZ een handje te helpen?
Extra hoeveelheid antipsychotica bij (locale) politici, gaarne. Gewoon, zomaar.
Bedankt voor uw stemmige bijdrage, namens Hugo de Jonge.
Tja, nu moeten ze in alle provincies gediskwalificeerd worden natuurlijk...
Bij de Hollandsche Manege ruikt het altijd naar mest.
Een goede manier om de stadsbewoner kennis te laten maken met het platte land.
Bij het klantenbestand van een manege moet jij je overigens niet te veel voor stellen, dat zijn over het algemeen paardenmeisjes die van hun zakgeld paard gaan rijden door het Vondelpark. En omdat ze minderjarig zijn mogen ze geeneens stemmen.
Maar wat heeft de koe van Salland hier mee te maken?
Velen doen vrijwilligerswerk
Stallen mesten ,paarden verzorgen in ruil voor uurtje paardrijden
De Hollandsche manege het enige stukje platteland in Amsterdam en die groen linkse grootverdieners in de Vondelbuurt maar klagen over de stank van paardenmest
Dat deed Kirsten Verdel in 2006 ook met de mailinglijst van Osdorp Posse. Toen moest ze weg. GeenStijl schreef er nog een stukje over, maar ik mag niet linken. Titel: Osdorp Posse is links bolwerk
Osdorp Posse is links bolwerk
www.geenstijl.nl/41795/osdorp_posse_i...
We hebben in de tussentijd zoveel (semi-)corrupte personen hun gang laten gaan dat de standaard is gaan meebewegen.
BNR is sowieso een beetje debiel geworden de laatste tijd. Iemand hun nieuwsbulletin 'on top of the hour' nog wel eens geluisterd? Het is om je rot te schamen. Dat zou de NOS nog van zich af trappen.
U doet uw naamgenoot eer aan.
Folkert is een paard.
@Crankhead | 17-03-23 | 14:47: Dat is Volkert.
twitter.com/IngeLengton/status/163669...
Terwijl wij reaguren is de ministerraad bijeen en kijken Wopke en Hugo met vragende blik naar Rutte omdat Sigrid met plakkende pony en overslaande stem weer 'maar het staat in het regeerakkoord' roept, nadat Wopke op verschillende manieren heeft uitgelegd 'we hebben het toch op jouw manier geprobeerd Sigrid, h e t w e r k t n i e t' .
Hij kan zomaar vallen...
Het kabinet gaat helaas niet vallen. Daar hebben alle partijen hun belang bij. Met dat betreft houden ze elkaar in de houtgreep.
@Xbitt | 17-03-23 | 14:41:
Het wordt wel erg moeilijk. Gaan ze met de communisten van PvdGL dan lopen de resterende VVDers en CDAers weg. Gaan ze met de rechts conservatieven van de BBB dan lopen de 66 en CU stemmers weg. Het CDA heeft het meest te verliezen, want als er met PvdGL in zee wordt gegaan is het bij de tweede kamerverkiezingen over en uit.
@Xbitt | 17-03-23 | 14:41: Zeg nooit nooit, je weet niet waar partijen in staat zijn.
@radiatorknopje | 17-03-23 | 14:47: Aan de andere kant, nu nieuwe verkiezingen is riskant, het is maar de vraag of weggelopen CDA'ers dat zo zullen waarderen dat ze zullen terugkeren. De volgende verkiezingen zijn in principe pas in maart '25, in die tijd kan zich van alles voordoen, bijvoorbeeld interne problemen of ruzies bij BBB. Er kan van alles misgaan bij de vorming van colleges in de provincies en in de Senaatsfractie van BBB. Dat zou het CDA niet slecht uitkomen.
@Tashtego | 17-03-23 | 14:55:
Wachten tot 2025 is ook riskant, want dat kan eigenlijk alleen door met extreem links in zee te gaan omdat 66 niets anders zal accepteren. Waar staat het CDA dan nog voor? Mocht er tussentijds bij BBB iets gebeuren dan kunnen stemmers ook nog overstappen naar bijvoorbeeld JA21. Nu uitstappen biedt de kans om te laten zien dat het CDA de betrouwbare bestuurspartij met ervaring en verantwoordelijkheidsgevoel is die het land zo hard nodig heeft. Het biedt ook ruimte om na de verkiezingen te gaan besturen samen met BBB, wat toch een stuk logischer is dan met PvdGL. Er moet wel iemand bij het CDA naar voren stappen die ervaring, verantwoordelijkheid en betrouwbaarheid uitstraalt. Dat is natuurlijk het grootste probleem. De vraag is of twee jaar wachten dat oplost. Maar goed, we gaan het zien.
@radiatorknopje | 17-03-23 | 15:33: Daar zit wat in. En dan is er ook nog de mogelijkheid dat bij al te veel tegenstand tegen het stikstofbeleid het D66 is die de stekker eruit trekt. Dan zit je helemaal in de narigheid als CDA. We zullen zien idd.
Hoe dan ook. Het zal wellicht niet zo heftig zijn als hier geframed wordt met BBB, maar ze kunnen niet ontkennen dat de agro-industrie een partij als BBB vast wel een warm hart toedraagt. En daar dan ook wel via bepaalde methoden aan wil bijdragen. Zoals een donatie in de partijkas. Dat is volgens mij niet eens illegaal tot zekere hoogte. Of ze er iets voor terug krijgen ligt al gevoeliger. Wie weet.
Als je zo de geldschieters van andere partijen eens bekijkt zou me dat weinig verbazen.
Hoewel je het met 'dierenbeschermers' nooit helemaal zeker weet, zegt Pim.
@funda | 17-03-23 | 15:06: Uit FTM: "Om te bewijzen dat ze geen geld krijgt van agrarische bedrijven, gaf Van der Plas in juni vorig jaar inzage in de boeken. Nederland is op dat moment in de greep van de boerenprotesten. In een wegrestaurant ontmoet Van der Plas verslaggever Marcia Nieuwenhuis van het AD. Op het viaduct boven de weg staan demonstrerende boeren met hun tractoren. Wat blijkt: de partij leeft van kleine donaties. Het totaal aantal giften aan de partij was op dat moment welgeteld 161.305 euro."
Verdiep u een in de schil aan ngo's rondom groen links en d66 waarvan een groot gedeelte wordt bekostigd door de ministeries, uw en mijn belastinggeld dus.
Snel, leg er een cordon sanitaire omheen.
Beetje O/T, maar later op de dag toch wel een boerinnenkalender? Gewoon, om BBB te steunen.
Jij begrijpt het.....
@neonreclame | 17-03-23 | 14:39: Gelukkig ben ik hier niet de enige smeerlap;).
@Ichneumonidae | 17-03-23 | 14:42:
United we stand...!!!
@neonreclame | 17-03-23 | 14:44: ... together we fall ... we fall...
Ik stuur vast een paar foto’s, een hengstige boer mag natuurlijk niet ontbreken.
Alles om maar af te leiden van alles en de laboratoriumlekkage die dit klimaat in de eerste plaats heeft helpen schapen.
Het sop is de boerenkool niet waard.
De worst is yet to come.
Die manege moet even de disclaimer mbt gegevensgebruik aanpassen; tevens voor politieke steunverzoeken.
Er is bij Geenstijl geen enkele kritische noot over de BBB te bekennen. Heel zwak. Spreekbuis geworden van de conservatieve boeren. Jong en vernieuwend weblog, aan me reet.
"Roeren daar waar het stinkt" he? Behalve wanneer het over mest gaat natuurlijk, want dat stinkt.
BBB kwam, zag en overwon. Welke kritiek moet je hier op geven? Vanaf nu zal het moeilijker voor BBB worden.
Tja, wat moet GS over BBB schrijven wat nog niet is gezegd door de media?
Spreekbuis conservatieve boeren? Wat een kolder.
Ik ben een reactionaire stadsbewoner, 020 ook nog, en heb vrolijk BBB gestemd, ondanks alle mails die ik van GL kreeg om op hun partij te stemmen.
Jong? Bijna net zo rijp als uzelf!
@Ichneumonidae | 17-03-23 | 14:41: de grijsgedraaide plaat van @dorv over dit onderwerp maakt overuren
Waar is uw eigen kritische bijdrage dan? Grijp die kans, voordat u overrijp bent!
Mooi man, nog voordat Lientje ook maar iets heeft gedaan, begint het gejank al vanuit de bekende hoek over "demoniseren". Het is ook zo'n waardeloze klas jankeballen op rechts he.
Zijn ze eindelijk aan zet en moeten ze wat laten zien van al die fraaie praatjes waarvan je nu al weet dat de helft niet haalbaar is of realistisch uitvoerbaar, met de billen bloot en meteen begint het gepiep, gejammer en geklaag dat niet heel Nederland meteen op de rug gaat liggen voor de eisen van de BBB.
Laat ze het maar waarmaken, maar verwacht geen kadootjes of boterzachte medewerking. Tweederde heeft niet op ze gestemd en die hebben duidelijk andere overtuigingen. En die meerderheid mag daar geheel democratisch, best een puntje van maken zonder dat al die BBB fans gaan jammeren over kritiek.
Watjes!
Tsja..95% heeft NIET op D66 gestemd
Hier heb je een koekje en aai over bol.
Wat een vrouwenhaat weer
Even voor de duidelijkheid.
Wanneer zijn volgens jou complottheorieën toegestaan en wanneer niet?
Intussen werk jij, mogelijk onbedoeld, mee aan dat demoniseren.
Met je tweederde.
35 miljard om “de natuur te redden”. Heel realistisch en haalbaar.
Hey, daar is de kristallen bol weer! Dit keer weet ie precies wat iedere stemmer dacht bij het kleuren van een vakje.
En als ze niets leveren van wat ze beloven, dan kan het nog lang goed gaan, zie de VVD maar. Hoewel ik ook denk dat de BBB kiezer wel wat hogere verwachtingen heeft dan een VVD stemmer, die laatste weet al lang dat hij rechtse praatjes en linkse acties krijgt.
@Ichneumonidae | 17-03-23 | 14:45: Het is inderdaad eerder 70 procent.
@Komjehiervaker | 17-03-23 | 14:47: Dan nu maar D66 en strakjes nog de VVD.
Die vertegenwoordigen zo ongeveer alleen zichzelf.
Nee dan het linkse gedachtengoed, dat is zo verheven dat de realiteit zich vanzelf aanpast. Huizen beginnen zichzelf uitstootvrij te bouwen om ieder slachtoffer uit de hele wereld op te kunnen vangen. Ga bij jezelf te rade. Zuur, arrogant mens.
Slechte verliezers zijn er ook nog haha
Verliezen kan je leren beste man. Velen leren het al op de kleuterschool.
Verder is er niet zo veel aan de hand; gewoon een andere manier om 5 jaar later hetzelfde te bereiken.
Hier krijgt een paard de hik van.
Ware ik Caroline, dan zou ik toch zeker niet de moeite nemen om zo'n tweet te plaatsen (over Bayer/Monsanto).
Zou dan liever de eer aan mezelf houden. Als je met elke gek in gesprek wilt gaan kun je beter op GS gaan commenten;).
Iemand commentaar?
De Tweet toont wel mooi aan hoe notoir onwetenschappelijk, vilein en onbetrouwbaar Arend Jan Boekestijn - een soort pedante, populistische versie van het Vlaamse fenomeen Jonathan Holslag - eigenlijk is.
Het ding is dat BNR en AJB ooit respectabele stemmen waren in een kakefonisch landschap. Toen verkocht BNR zich aan de milleumaffia en AJB zich aan de hoogste bieder, en tja - het gebruikelijke verworden van het menselijk streven, zullen we maar zeggen.
Niet jezelf verantwoorden, niet reageren ...
Queen Elizabeth toch?
Foei toch, wat een schavuit. Waar is de guilotine?
Het begint al lekker, niet zo netjes van Vincent maar ook niet een drama. En Caroline liegt niet zoals meerderen hebben uitgelegd BBB is opgericht door ReMarkAble en Caroline van der Plas. Ongetwijfeld in opdracht van familie De Heus e.d.
Maar wie zijn toch die antisemitische groepen die zeggen dat "globalisten" die bedrijven gebruiken om de wereld bevolking te vergiftigen?
Denk Russische spionnen.
Heb ik nu wat gewonnen?
@Ichneumonidae | 17-03-23 | 14:33: ja, een Siberische koelkast met.
Met wat?
Met Russische verrassing.
lekkere benen die vd wal!
Christianne van der Wal, VVD, Arend Jan Boekestijn, ex-VVD, wat een stel lichtgewichten. Er komt geluid uit, veel meer is het niet.
BBB een tegel
And so it begins.
Kapotmaken BBB.
Denk je? Lijkt me allemaal nogal doorzichtig.
Daarnaast verandert geouwehoer achteraf nergens iets aan.
@Ichneumonidae | 17-03-23 | 14:26: Dat gaat de komende 2 jaar heel erg worden, let maar op. In alle provincies gaan ze aan de slag om deze partij te vernietigen.
Calimero!
@Beste_Landgenoten | 17-03-23 | 14:37: We gaan het zien Beste.
Ok, om hoeveel Anky’s gaat het en hoeveel paardenmeisjes en jongens hebben op Valk gestemd?
Dan trekken we die af van het totaal en geven Valk een tik op z’n vlerk.
Ziezo.
Overigens werd de Bali-directeur met z'n complotterige nepnieuws, gisteren flink met z'n smoelwerk door de tralies getrokken.
Daar sta je dan voor LUL voor den gehele natie.....
Heb je daar linkje naar? Ik hou wel van humor om te lachen.
@Ichneumonidae | 17-03-23 | 14:25: www.telegraaf.nl/video/2066075505/van...
Ik heb hier ook al tig keer geschreven dat mensen op mij moesten stemmen. (en gewoon niet doen hè?) Ik had helemaal niet door dat dit illegaal was joh! Heb je toch zitten dutten, Joris. Foei!
De Autoriteit Persoonsgegevens kan inderdaad ook aan partijen een boete opleggen, zoals in 2021 aan de PVV Overijssel.
www.autoriteitpersoonsgegevens.nl/nl/...
Boete: 7500 Euro.
Die SP blijft ook maar strooifolders in mijn bus duwen terwijl er echt NEE NEE op staat.
Gewoon verhuizen naar een duurder huis, dan heb je daar geen last meer van.
Twee keer negatief is.. (maak zelf maar af!) Of! Een nee heb je, een ja kun je.. Nou? Nou? Omdenken!
Dat mag, een politieke partij folder wordt als voorlichting gezien en niet als reclame. die mag dus wel in de brievenbus met NEE-NEE sticker. Het moet dus wel een politicus zijn die dit bedacht heeft.
@* Il Principe * | 17-03-23 | 14:22: *proest*
Jarenlang die papieren verkiezings vodjes in de brievenbus gehad die direct in de kliko verdwenen. Maar iemand vragen om op je te stemmen via de kompjoeter mag niet?
Het spreekwoord "spijkers op laag water zoeken" komt zomaar in me op.
Fantastisch om daar een heel artikel over te kunnen schrijven. Je moet er maar opkomen.
Het verschil zit m er in dat elke partij toegang heeft tot jou brievenbus en in dit geval slechts een enkele partij tot de rolodex van die manegehouder.
Los daarvan vind ik het nogal gezeik in de marge van het Parool.
Het probleem is niet dat er via de computer de vraag gestemd is, het probleem is dat er privacywetgeving overtreden is. Het hele gebeuren heeft letterlijk niets met welke verkiezingswet of regelgeving dan ook te maken. Het "illegaal" gedeelte aan het verhaal is dat de ontvangers geen toestemming hadden gegeven voor het gebruik van hun persoonsgegevens voor deze doeleinden.
Dat je denkt dat het over "verkiezingsfraude" gaat snap ik, dat doen de grote koeieletters boven het artikel wel vermoeden.
Tsja, 't Parool heeft 't zwaar. Zie ook "De stad stemt tegen 'tirannie' van de boeren"
pbs.twimg.com/media/FrX_3RUWcAImi-E?f...
Heh een paar opmerkingen bij die foto van dat artikel. De kleuren zijn ontzettend jaren 70, en de typografie van de koppen van het Parool sluit daar naadloos op aan. Hun motto lees ik in een oogopslag als "vrij, onverzekerd". Geen wonder dat ze het zwaar hebben.
@Muxje | 17-03-23 | 14:23: "De grote winnaar wordt BBB -naar het lijkt- (daar dekken de sneeuwvlokjes zich al in) en schakelen in een adem over naar een jammerklacht over een 'tirannie' van de boeren.
Wat een kwaliteitskrantje zeg.
Geen mail is illegaal
Stuifmail, doe je niks aan.
Blackmail weer wel, maar dat komt omdat het zwart is, logisch.
Nou, Vincent Valk dus opstappen en de volgende op de lijst doorschuiven. Enige nette manier.
En ja, v/d Wal kiest eieren voor haar geld. Ze kan ook niet anders. En Boekesteijn sja, denk dat de VVD blij is dat ze die schwanz kwijt zijn.
Het kabinet wil "aan de slag" met de uitslag. Wat zoveel wil zeggen als: "We gaan gewoon door op de ingeslagen weg, maar hoe spinnen we dit?"
Iets met inlegvelletjes, Nee is ook ja en geitenpaadjes ....
Och, ze hebben de 2e Kamer, ze hebben de senaat ( met linksactivistische steun ) maar de provincies moeten het uitvoeren en die hebben ze niet he. CDA en VVD stonden al niet te popelen daar om de puinhopen van Den Haag op te lossen en nu met een levensgrote BBB hangt ook hun baantje aan een zijden draad als ze gewoon doen wat Rutte IV wil. Kijk, Rutte IV heeft vanwege het verdienmodel ( emissiehandel ) voor stikstof gekozen terwijl Brussel alleen eist dat EU-breed bodemherstel en -behoud plaatsvindt. Stikstof is een Haagse keuze dus hun probleem, lossen ze het zelf ook maar weer op. En dat zegt de BBB ook.
De manege kan de stallen wel sluiten en Arend Jan is een nuttige idioot.
17 miljoen hectare grond in Oekraïne om ons te vergiftigen.
Weet de EU dat wel, AJ?
Shure. we werden door de lokale omroepen ook gevraagd om wat te doen.
Shure?
@Spring Bruissteen | 17-03-23 | 14:19: volgens mij is shure een merknaam voor een microfoon
Schuur?
Dát artikel hadden ze snel paraat bij het Parool.
Je zou er bijna iets achter zoeken.
Dat ze wel vaker artikelen publiceren? Ik ben eens gaan zoeken, maar het blijkt gewoon een krant te zijn joh.
@RandyBiel | 17-03-23 | 14:18: okay, ik was <insert sarcasme> vergeten toe te voegen.
Bij deze alsnog.
Echt een goed artikel, helemaal niet schoolkrant -niveau.
Ik word meteen abonnee
@Roos | 17-03-23 | 14:21: Bij dat schoolkrantniveau zou ik je laatste zin toch anders schrijven: Ik wordt meteen abonnee;).
@Ichneumonidae | 17-03-23 | 14:23: lol, die gedachte kwam ook in mij op. Ik wordT wordt het. ;-)
@Roos | 17-03-23 | 14:25: Nou Roos, is je laatste zin alweer niet helemaal goed. Dat moet zijn: "Ik wordT wort het";).
Heb m'n melige vrijdagmiddag, sorry.
6000 stemmen te veel voor D666 in Rotjeknor.
Menselijke fout.
Ik gun D66 normaal niets maar deze fuckup gun ik ze van harte, dat het maar voldoende mag zijn voor een zeteltje minder.
Iemand omgekocht zeker ? D66 kreeg eerder ook al 1 miljoen campagnegeld cadeau dus dat is niet toevallig !
Nou, tik op de vingers en klaar. De rolodex van een fucking gemeente; waar hebben we het in vredesnaam over.
gemeente = manege
Het ronselen van stemmen is bij wet verboden, maar of dit daar onder valt is nog maar de vraag.
Ronselen is toch stempassen verzamelen en daar was hier echt geen sprake van begrijp ik. Het is meer een soort elektronische flyer die je van alle partijen in je brievenbus kunt krijgen. Het gebruikte bestand zal waarschijnlijk niet bedoeld zijn geweest voor stemadviezen en dat is nu een probleem.
Dit is alleen een overtreding van de wet bescherming persoonsgegevens, verder helemaal niets.
Och och och, de domme linkse extremisten moeten weer huilie huilie doen en weer fake news verspreiden. Stelletje simpele kleuters.
En Parool, waaronder moeten we het gooien van brieven in elke brievenbus in de omgeving (ondanks NEE/NEE sticker) door een 'groene' pvda'er hier in Amsetrdam scharen?
Die Arend Jan Boekestijn heeft het vermogen om bij elk onderwerp fout te zitten, ook een prestatie.
Het smeren en voorschot op kaltstellen is weer begonnen. De media (AD voorop) en andere partijen hebben van de afgelopen jaren niks geleerd. Niet gras voor de voeten wegmaaien, samenwerken (met nadruk op betere eigen punten) en met betere ideeën komen, maar vergelijken met Fortuyn, Wilders, Baudet en erger zijn weer niet van de lucht. Luister toch eens naar kiezers, verplaats je erin en kom met betere ideeën en werk samen met mensen ook al ben je het niet met ze eens.
Welkom in de echte wereld na de kleuterschool.
De meest wanhopige leugens en frameroddels zijn gebruikt om BBB als een extremistische partij weg te zetten, terwijl het gewoon een conservatieve middenpartij is.
Oh wat zijn de regeringspartijen blij met dit misstapje, zullen we nog even de waslijst zwaar foute VVDers doornemen?
www.geenstijl.nl/5145963/vvd-voor-zev...
.
Je mag al die paarden daar niet in de bek kijken.....
BBB moet en zal afgemaakt worden.
Het framen gaat beginnen. Het beschermen van de oude belangen, en alle middelen zijn daarbij geoorloofd. De kartelmedia wordt ingezet om BBB onderuit te halen.
Het grappige is dat de "verzetskrant" Parool meedoet aan het opstrijken van wat BBB-kopgeld. Voelen ze zich duidelijk niet te vies voor.
Hij had beter iedere BBB stem op hem, 1000 euro kunnen beloven.
Dan had er niemand raar van opgekeken...
Inderdaad, dan kan je gewoon met een actieve herinnering zeggen dat het al eens gedaan is door de huidige MinPres dus dat je gewoon het voorbeeld van een "groot leider" volgt.
Waarom is dit verboden? Je mag toch wel mensen vragen om op je te stemmen?
Zou idd ook niet weten waarom niet. Wat zou anders het doel zijn van al die stemposters? Stem niet op mij?
Mensen vragen om op je te stemmen is het probleem niet dus politiek niks aan de hand.
Je klantenbestand ervoor gebruiken is alleen maar mogelijk als de klant er toestemming voor geeft of achteraf niet klaagt. Aangezien er nog niet één klant heeft geklaagd, is er niks aan de hand.
Het spijkers zoeken op laag water is echter wel begonnen.
@Bakkeleures | 17-03-23 | 14:19: Er zijn wel degelijk wetten tegen spammen. Dus wat mij betreft krijgt zo iemand hier een boete voor.
@konjodebonjo | 17-03-23 | 14:50: Iemand die een legitiem zakelijk belang heeft (leveranties aan een klant), die mag deze gegevens gebruiken. Vervolgens mag die klant eisen dat die gegevens niet langer gebruikt mogen worden voor ongewenste reclames,en zelfs dat alle gegevens verwijderd worden. Als de leverancier dat negeert dan mag er een boete uitgedeeld worden. Maar tot die tijd is een email sturen gewoon toegestaan.
Je mag een klantenbestand alleen gebruiken om klanten-communicatie te doen. Ander gebruik is een wetsovertreding waar normaal iedereen hier heel boos over zal zijn.
@marcoplarco | 17-03-23 | 15:48: het is helemaal niet toegestaan en niet alleen na een maning door een benadeelde.
Nee zeg, we gaan politici toch niet bekritiseren om kleine misstappen in procedures?! Wat is dat voor kinderachtig gedoe? Zo moeten we niet met elkaar omgaan.
U probeert een parallel te trekken tussen het bewust achterhouden of verwijderen van communicatie tussen bewindslieden en het topic ter tafel. Dat is een sterk staaltje hersengymnastiek. Ik merk dat u uitgerust uit de kerker bent gekomen!
@JJMS | 17-03-23 | 14:37: topic ter tafel, is dat een andere beschrijving voor Kaag?
Rutte riep dat constant op televisie.. Gaan we deze sujet nu ook veroordelen dan?
Waren zijn woorden niet " stem niet op "ze" "? Wat eigenlijk wel een heel duidelijk verzoek is om op hem te stemmen :S
Kuch....
d66.nl/over-sigrid/sigrid-kaag-docume...
Het zal vooral om ongeoorloofd gebruik van een klantenbestand gaan. Dat bestand zal waarschijnlijk al lang in de VS liggen via onze geheime diensten die in feite wel zowat alles mogen.
Dank,
Komt haar VGV ook in beeld.
Komt toch gratis hoofddoek bij.
Ik verwacht dat CIDI nu een klacht gaat indienen tegen de haatzaaiende, politieke dino Boekesteijn wegens het verspreiden van antisemitische complotten.
Of zou CIDI dit alleen doen wanneer Thierry het doet?
Alweer een Boekestijntje ! Ook maar weg bij BNR, Rob de Wijk kan prima in zijn eentje die podcast vullen. Stoorzender Arend-Jan kan gewoon weg.
Verder met BBB: wat is het probleem ? Niet handig en zal ongetwijfeld opgeblazen worden
Overtreding van wet bescherming persoonsgegevens. Stelt verder niks voor, hoogstens krijgt die manege een boete voor het versturen van spam.
Het verbaast me dan wel weer dat zo'n figuur niet weet dat dat niet mag, zeker omdat hij zelf de functionaris persoonsgegevens is bij dat bedrijf.
@Muxje | 17-03-23 | 14:21: Het lot van een klein partijtje dat ineens groot wordt: heel veel kaf tussen het koren
@Muxje | 17-03-23 | 14:21: Hij heeft dat klantenbestand niet doorverkocht. En er is geen bedrijf dat tegenwoordig vraagt om een emailadres en je vervolgens volspamt of laat volspammen door andere adverteerders die die klantenbestanden hebben verkocht. (Gebruikers-)data mining is voor veel bedrijven core business geworden en veel bedrijven verdienen er zo een leuk centje er bij. "Ja maar het mag niet" overtuigt mij er niet van dat ze het daarom niet zouden doen. Pecunia non olet en het is pas illegaal als ze er achter komen. Maar wordt daar actief opsporing op verricht? Ze hebben het toch veel te druk met het in de gaten houden van de BBB aanhang op Twitter?
Een 'sorry, dat was misschien niet zo slim' volstaat prima, tenminste aldus M. Rutte - Den Haag.
"Als het politiek gezien beter uitkomt, schuif ik de wet terzijde"; was getekend Mark R. te Den Haag
Die Arend Jan Boekestijn is niet naar de hoogste etage gegaan (ik heb hem wel eens een paar keer gesproken toen hij op de vvd-lijst stond en in de kamer kwam). Blaat vooral veel anderen na. Gewogen en te licht bevonden.
Hij is niet het scherpste mes in de bestek-lade...
@Nichtsneues | 17-03-23 | 14:04: Of t snelste konijntje in het bos
Heeft het gekleurde naaigaren niet uitgevonden...
Het helderste licht aan de hemel.
Niet bepaald een helder lichtje dus
Sneue lul die Boekestijn.
Kraamt een hoop onzin uit.
@RickyLaRue | 17-03-23 | 14:39:
De druiven zijn zuur voor het discriminerende linksdraaiend eurofiele oud-VVD Kamerlid Boekestijn met z'n spleetogenopmerking, die nadat 'ie uit de school klapte over een bezoek aan het koninklijk paleis, terecht van z'n VVD-club moest opzouten.
Hij zit toch een stuk hoger in de boom dan verreweg de meesten hier.
@AntiZanicz | 17-03-23 | 17:06: ja, iedereen zegt toch: 'hij kan de boom in' toch?
REAGEER OOK