Songfestivalhaters welkom in Het StamCafé
Hoehoe - Haahaa
Hallo allemaal. Hier gaat het over iets anders. Over voetbal, over bier, over sport, over dikke auto's, enorme hompen vlees op de Weber, uitlaten, buitenboordmotoren, kettingzagen, bosmaaiers, sofa tafels, hele grote bloemkolen, wispreventienokjes (bonuspunten als u weet wat dat zijn), rode diesel, hengelsport, auto's die nog open gaan met een autosleutel en die nog een oliepeildinges hebben, vrouwen die nog gewoon klaarkomen, luchtbuksen van 45 joule, bier dat nog naar bier smaakt, broeken die nog broeken heten ipv sjienoos, kroegen waar je nog gewoon drinken kan, navels waar je nog shotjes uit kunt drinken, muziek waar je nog naar luisteren kan en supermarkten die nog supermarkten waren. PRAAT MEE. In ons StamCafé.
Reaguursels
InloggenHoe staan die Oekraïners eigenlijk tegenover al die aplfbetgenders? Is toch wel een beetje een achterlijkl lamd wat dat betreft?
Dat ze gewonnen hebben is dan eigenlijk ook een straf voor hen, diversiteit zal ze opgedrongen worden!
Goedemorgen, volgend jaar het songfestival in Moskou dus?
Sjienoos voor broeken?
Zo leer ik nog eens wat op mijn oude dag.
De elfde plaat voor S10 is niet slecht, bij het zingen gingen de honden hier meedoen en huilde ook. Germany zero points, gelukkig daarna nog 6 puntjes gekregen, was in een Duitse kroeg en ze keken allemaal ongelukkig, is daarna toch nog een leuke avond geworden dankzij het goede bier hier.
Jesus, wat is het internet traag hier, net over de grens. NRW.
Russische hackers?
Duits internet zit qua kwaliteit rond Armenië. Overblijfsel van Kohl. Hij had een TV vriendje en zette op internet via de kabel. De rest is ruk. Er komt her en der glasvezel, maar buiten de grote steden heb je vaak een Funkloch.
@Frau Merkel | 15-05-22 | 09:30: idd... hier in de straat al glasvezel, maar het stelt niks voor. Ik heb nu mijn handy van WiFi los. Nog niet best... maar iets beter.
@goedverstaander | 15-05-22 | 09:26: van alles hier, Vooral veel Sikh. ( die trouwens een super pizza bakken) .misschien hacken ze ook wel.
Weer een extreemrechtse terreuraanslag. buffalonews.com/news/local/buffalos-w...
Extreemrechts is hard, zoals voor gewaarschuwd, om jihadisten rechts in te halen.
Islamitisch geweld is extreemrechts geweld, dus de neonazi's en fundi's zitten in hetzelfde statistische hokje.
18 jarig stuk vreten....
www.telegraaf.nl/nieuws/125674457/sch...
@Zoelense Hobbyboer | 15-05-22 | 09:15:
Rechts dat een hekel heeft aan de overheid is volgens u hetzelfde als Marx of Allah of God aanbiddende knielers?
Grote denkfout. Omdat 'rechts' het anti-islam-standpunt voor de neus van 'links' heeft weggekaapt zit die laatste met de rechtse islam opgescheept. Zij steunt dus een beweging met standpunten waar zij niets mee heeft zoals vrouwenonderdrukking, homohaat, et cetera. Zo niet woke van links. Maar ja, alles beter dan rechts gelijk geven.
Een incidenteel rechts extremistisch dwaallicht versus een leger aan jihadisten, elke vergelijking gaat wat mij betreft mank.
Niks terreuraanslag. Als die vent al rechts was, want dat is puur speculeren, dan nog was hij suïcidaal en dus niks meer of minder dan een verwarde man. Een incident dus.
Eerlijk is eerlijk, als "extreemrechts" nu al voor bijna 0,00001% van het terrorisme in het steeds minder vrije Westen verantwoordelijk is, is dat best wel een probleem. Als die trend doorzet is "extreemrechts" binnen 30 jaar verantwoordelijk voor 0,1% van het terrorisme in het Westen.
Aan de andere kant is dat "extreemrechts" echt politiek georiënteerd? Of is het een menselijke reactie op het importeren, subsidiëren, stimuleren en legaliseren van geweld tegen autochtonen? Als kritiek op het stenigen van homo's al "kwetsend" is voor veel moslims dan zal het gedogen van grof (seksueel) geweld ook hier en daar mensen kwetsen.
Lovesexy 9-9 '88 Dortmund Westfalenhallen.
www.youtube.com/watch?v=R4LAHUy5Lho
Zaal vol met Nederlanders.
Goedemorgen: vandaag krijgen we er een heilige Nederlander bij, als we D66 even niet meerekenen. Proost!
Fryslân boppe!
Nou het medium nu stelt de vraag of heiligverklaringen wel van deze tijd zijn.
Dit soort vragen stellen ze nou nooit over ander religies.
Is Jihad wel van deze tijd?
Is Ramadan wel van deze tijd?
Ik lees het nergens.
Titus Brandsma toch? Goede vent, goede dingen gedaan en naar aan zijn einde gekomen, maar ik geloof niet is sprookjes, dus in de hemel en nu ook door God gezonden…. Nee
Ben alleen benieuwd in welke stad het festival volgend jaar plaatsvindt. Odessa of Vladivostok.
Oh, Zelenski wilt in Marioepol.bwelk marioepol? nos.nl/artikel/2428845-oekraiense-win...
@Jos Tiebent | 15-05-22 | 08:57: wordt een openlucht event dus.
Hoe voorspelbaar.
Het songfestival heeft al lang niets meer met zang en muziek kwaliteiten te maken.
Het is met politiek doorspekt.
En laten ze ook die titel maar eens veranderen in Worldvision songfestival want dit is al lang geen Europees feestje meer aangezien de hele wereld mee mag doen, of is mij iets ontgaan dat landen als Rusland, Australië, Israël e.d. inmiddels ook bij Europa horen?
Goh
Iedereen is van de wereld en de wereld is van iedereen...
Mag ik je even lenen? Voor de suiker in m'n thee...
Halleluja!
youtu.be/C33kO3fvjkI
Rusland ligt deels op het Europees continent.
Zo scrollend door de tegels van dit topic stel ik verheugd vast dat de critici, die op de linkse sites altijd maar beweren dat het reaguurderslegioen van Geenstijl een mannenbolwerk is, enorm ongelijk beginnen te krijgen.
You calling me a girl..??
Vraag is of GS überhaupt een vrouwelijke topics writer heeft.
Did you just assume my gender?
@horsteknots | 15-05-22 | 08:58: ik kies mijn gender vd dag altijd pas om 10:00….dat is het nog niet… dus wacht even met assumen. Je mag wel verzoekjes indienen!
Wat ik grappig vind, is dat de meningen van de heren en de dames regelmatig samenvallen. Blijkt dat GS geen reactionair mannenbolwerk is, maar gewoon een verzamelplaats van mensen die het ouderwets Nederlandse model aanhangen. Hierin staan de democratische waarden en respect voor andermans mening en zienswijze centraal. Daar waar men het fundamenteel oneens is met anderen volgt een gezonde discussie, geen doodsbedreigingen. Kom er nog maar eens om. Oh ja, môge!
@neonreclame | 15-05-22 | 08:52: Natuurlijk niet. Noem niemand bij het geslacht/gender als u niet zeker weet hoe deze persoon aangesproken blieft te worden. Ik had van u beter verwacht.
@MickeyGouda | 15-05-22 | 09:00: Wellicht een slecht voorbeeld want ik weet dat u geen fan bent: volgens de goegemeente kijkt er geen vrouwelijke hond naar VI. Als ik om me heen vraag ben ik verrast hoeveel dames er om half tien op af stemmen.
@Als_je_me_nou | 15-05-22 | 08:59: 2 hondjes. Altijd leuk om jezelf uit te laten
@goedverstaander | 15-05-22 | 09:00:
Just kidding..!!
Grap kwam verkeerd over..
@goedverstaander | 15-05-22 | 09:06:
Dat verraste mij ook, puur op basis van de sportthematiek. Dat vrouwen wel kunnen omgaan met een gezonde dosis seksisme wist ik al, want ik ken persoonlijk geen vrouwen - en ik ken er toch best veel - die ervan gaan steigeren.
@neon: ooooooh Meid toch!
@Als_je_me_nou | 15-05-22 | 08:59:
Non-binair met een zweempje mannelijkheid die aanleunt tegen het vrouwelijke!
@MickeyGouda | 15-05-22 | 09:26: Mijn zweempje mannelijkheid (or what's left of it) leunt gevaarlijk aan tegen het vrouwelijke, denk ik wel eens. Dat heeft ook met het klimmen der jaren te maken. Vroeger kon ik op een drukke verjaardag nog wel eens zeggen dat het verkeerd ging met de wereld door het feminisme van vrouwen als Hedy d'Ancona. Met dat statement viel het gerikketik van de gebaksvorkjes dan altijd stil...
Tegenwoordig ben ik als een vrouw zo ontroerd door zoiets als de eerste glimlach van mijn kleinzoon.
Terugkijkend weet ik nu dat Willy Alberti eigenlijk zijn vrouwelijke kant toonde toen hij daar - lang geleden - een liedje over zong...
youtu.be/zZfqQIBGyQI
En zo kwam alles toch nog goed. Of, nou ja... iets beter. Of misschien iets meer in evenwicht...
GoodMorning, Ma'am!
@Yrrab | 15-05-22 | 09:54:
Alleen een echte man durft zijn innerlijke vrouw te omarmen. Bovendien zijn baby's gemaakt om het brein te verweken. ;-) Good morning to you too!
@MickeyGouda | 15-05-22 | 10:03: Hersenverweking.... daar noemt u iets, Mrs. M.
Nu begin ik te twijfelen over mijn vrouwelijke-ik. Of dat het toch die aandoening is...
Enfin, we hebben er een zonnige dag voor gekozen om daar wat langer over te delibereren.
Geniet ervan! En gebruik iets om je huid een beetje te beschermen. (Toenemende zorgzaamheid is er ook in geslopen...)
Zoals @Milton schreef...
Er staat nog een volle dag voor de boeg...
Hup zon....!!
Hey.... hierrrr.... loopt al in het badje in tuin Moeders te kloten!
Morghú, koffie zwart heerlijk.
Mooi ding!!!!!!! Ja die Festool dan hè
Die vrouw moet kiezen. Hoer òf timmerman.
Deze combinatie werkt gewoon niet. Slecht voor haar gezondheid ook.
Hoehoe haha - Jacques
youtu.be/IeekM1SXnDw
Op basis van een liedjeswedstrijd ontglippen aan de oorlog in je eigen land en op basis van diezelfde oorlog de liedjeswedstrijd winnen. Die gasten zit in een win-win situatie.
Michael Jackson - Human nature
www.youtube.com/watch?v=7Y3dsAY_a_I
"Rusland zei vrijdag dat het geen vijandelijke intenties heeft tegen Finland en dat het land dus geen reden heeft om NAVO-lid te worden."
Rusland zei ook dat het Oekr niet zou binnenvallen, dat het slechts een oefening was. En hier zijn we. Rusland is een onbetrouwbaar land geworden. Doei en tot ziens.
Geworden?
Dat staat er. Poetin werd internationaal gezien als een verlicht despoot waar je nog prima zaken mee kon doen. Helaas heeft die bolle het licht uitgedaan toen hij tsaartje ging LARPen alsof het 1725 is.
Overigens, gisteren de docu/film Navalny teruggekeken (Tip!). Heb me de hele tijd afgevraagd of er überhaupt iets is wat dat land wél kan.
Tegelijkertijd vraag ik mij af of het showelement aan Oekraïnse zijde de situatie nou echt ten goede komt:
'Zelenski wil Eurovisie Songfestival in Marioepol organiseren'.
@Duwbak_Linda | 15-05-22 | 07:46:
Als Navalny echt zou zijn vergiftigd had hij dat vliegtuig niet gehaald. Hij schijnt zichzelf eea toegediend te hebben.
@toetssteen | 15-05-22 | 08:17: anders kijk je de docu ff terug.
@_pacman_ | 15-05-22 | 08:27:
Na novitsjok maak je het niet zo lang meer.
@toetssteen | 15-05-22 | 08:34: die spion en zijn dochter in het VK overleefde het ook hoor.
@Capt. Iglo | 15-05-22 | 09:17:
Zucht, daarom blijken die ook niet te zijn vergiftigd met N.
Fok dat eurovisie shit festival, de ware LBGTQWRTY zingt mee met de Cretins.
"mir ist's so warm im Darm ich habe Samen im darm"
---> watch?v=JtHZQPKjSu0
Gek stemmetje.
youtu.be/JtHZQPKjSu0
Moguh
Morguh, koffie.
'Het ministerie van OCW erkent dat er in Nederland nog werk aan de winkel is. Zo is er niets geregeld op het gebied van verlof voor personen die in transitie ""gaan"" en lichamelijk van geslacht veranderen.'
En hoe hadden de transitiemensen dan gedacht dat dat verlof eruit zou moeten zien? 100% Doorbetaald? Door de werkgever of het UWV? Langer of korter dan een verlof zoals zwangerschapsverlof?
Vrouwen (JA vrOUwEn!) die zwanger ""gaan"" worden, hebben nog lang geen recht op zwangerschapsverlof.
nos.nl/l/2428762
Trek ook het vaderschapsverlof gelijk met Duitsland, om maar eens wat te noemen.
Menstruatieverlof dan.
Van de week een vrouw (weinig verrassend) gehoord die 13 weken rouwverlof voor een overleden huisdier voorstelde.
Ik ga richting bed.
Was weer mooi amigo's. Slaap ze en Cugel d'r is meer in de wereld dan links en rechts mate. ;-))
laatste nummer.
Michael Bublé - Feeling Good [Official Music Video] 2015.
www.youtube.com/watch?v=Edwsf-8F3sI
Supergezellige avond, daarna met een paar mensen een paar meter verder een after. Komt goede vriendin met haar auto aanzetten ook al is ze veel te zat en weet ik wat verder nog maar niet normaal. Zou ze daar eigenlijk d'r roes uitslapen maar tja, het Chinese teken voor ruzie is twee vrouwen en zo geschiede het, ze hoort half slapend dat er over haar geroddeld wordt en vliegt vanuit het niets de roddeltante naar de keel. De-escaleren, werkt niet dus de ene maar naar buiten, stapt meteen in haar auto, ik probeer de sleutel nog af te pakken maar ze speelt dan weer dat 'ik wil alleen even ontprikellen een roken' pruillipspel.
En rijdt er voorts in een rotgang met d'r kwaaie bezopen en weet ik verder hoofd vandoor.
Niet de eerste keer dat ik zatte bestuurders niet van hun plan brengen kan, tenzij ik over hun grens ga en de boel forceren moet (doel heiligt middel), maar dan zit ik met het gezeik.
En ik vindt het op vele vlakken kwalitatief uitermate kut.
Wat moet ik hiermee?
Wachten op die dag dat ik de laatste ben die haar zag, of met gepast geweld van haar sleutel en daarmee auto ontdoe?
En dan de dag daarna?
Bah.
Lastig. In een vriendschap zou dit gedrag voor mij eerlijk gezegd een dealbreaker zijn.
Moeilijk, hou het bij de feiten. Je kan haar bijvoorbeeld nu wakker bellen en zeggen dat ze een hersenloze kudthoer is?
Vriendschap is:
Sleutels afpakken en daar de volgende dag een excuusje en bedankje voor krijgen.
1) politie bellen, dat soort lui leren het pas als ze gepakt worden en zelfs dan soms nog niet
2) band leeg laten lopen
3) of uitstappen of opdonderden en nooit meer aanspreken. Of u moet het zichzelf kunnen vergeven als ze iemand plat rijdt en u heeft haar niet gestopt
Ik ga mee met Komjehiervaker.
Alles hiervoor. En die sleutel de gracht in. Een echte vriendin begrijpt dit de dag erna. Zo niet: ook top! Een leven gered en een last kwijt.
En gokje: is ze een ‘goede vriendin’ omdat ze toevallig tyfuslekker is?
Ik ga ook voor Komjehiervaker.
@The-loopy-cowboy | 15-05-22 | 08:16: Abject, kan hier wellicht snel een antwoord op komen?
Iemand in zo’n kennelijke staat en duidelijk voornemen de mogelijkheid verschaffen van een auto een moord machine te maken, of wellicht een woordenwisseling met een geschift wijf met lichte kater de dag erna. Dilemma hoor.
Reporters Online heeft een goed arikel over onafhankelijk journalistiek.
Ik kopieerde en plakte, drukte op reaguur en toen was het weg.
Maar waar het op neer komt is dat de dode bomen het internet hebben veroverd, dat de Belgische machtsconcentratie slecht is, maar dat de NYT aantoont dat het ook anders kan.
Voor wie geïnteresseerd is, even googelen op trefwoorden in de kop + roze olifant.
Helaas is onafhankelijk een rekbaar begrip, en is de huidige journalistiek voor een groot deel praktisch activisme geworden, ik herinner me nog een wapo-stuk waarin dat zelfs bepleit werd als zijnde beter dan objectiviteit, en objectief is al zo moeilijk om te bereiken, probeer je mening maar eens geheel te onderdrukken bij het lezen van een politiek feit.
De marktconcentratie is de dood in de pot want de controleurs van de macht zijn eigendom van de macht. Daarmee is de democratie ook vleugellam want falen wordt onder de pet gehouden en de oppositie wordt negatief overbelicht.
Kunnen we wel weer opnieuw gaan verzuilen.
Maar wat ik echt mis:
Is gewoon: Dit zijn de kale feiten, hier is de rauwe data, en daar moet u het mee doen.
@Abject | 15-05-22 | 04:52: Daar heb je wel gelijk in:
kro-ncrv.nl/waarom-journalisten-niet-...
In mijn oorspronkelijke stuk vonden ze vooral de concentratie van de Nederlandse krantenmarkt in Belgische handen een gevaar. Daar hebben ze hier op GS, dat natuurlijk extreem sterk een standpunt inneemt op veel gebieden, vaak met een knipoog, het ook al wel over gehad.
Vragen, ik ga de antwoorden zoeken aan de binnenkant van mijn oogleden. Pok, trusten!
Word net wakker op de bank, in slaap gevallen tijdens de prijsuitreiking, wie heeft er nou gewonnen? Nou weet ik het nog niet.
Het was ook spannend......
@onbekend | 15-05-22 | 04:04: Ja, voor mij nog steeds dus.
Bikske toch. Ik ken dat gevoel. Half brak wakker worden op het bankstel.
Ukraïne heeft natuurlijk gewonnen. Kon niet anders. Politiek.
De zoektocht naar de Allerhoogste hebben we gemeen Gerard:
youtu.be/YszmEsvI6h8
Truste allen.
Dames heb alles meegelezen, genoten!
Nummer verzameld voor als. Met de onvergetelijke Michael Brecker.
Steps Ahead- In a Sentimental Mood
Lieve TheOne48, slaap lekker en wordt uitgerust weer wakker. Heb je niet gesproken vanavond maar weet dat je er bent. Knuffel voor jou X en hou je taai.
www.youtube.com/watch?v=1R3IbCgx9pU
Buonanotte e a presto.
Truste 1
Wederom een nummer bekend hier maar al een tijdje niet meer op de draaitafel dus bij deze, gewoon omdat het kan.
Marutyri - ''Gaudí'' (The Tribe) 2015
www.youtube.com/watch?v=Ug4YRk8K5xk
Ben d'r weg van. Truste allemaal; prettige dag, 'morgen'.
Slaap ze!
Ja PUK, sweet dreams van Gerard.
Je hebt me echt gezien he vanmiddag!
@R. Skickr | 15-05-22 | 03:41: Maar zag ik jou ook?
@R. Skickr | 15-05-22 | 03:41:
Aprilia, rood / zwart? Had je vrouw een andere helm (kleur, type) dan jij? Ze leek me ook vrij lang.
Correct me if I'm wrong.
Eén van mijn beste vrienden is 'helemaal leip' van zijn Aprilia. Zet hem 's winters in de woonkamer...
@R. Skickr | 15-05-22 | 03:51:
Dat weet ik niet. Je was 'een tegenligger'; het zal dus wel niet.
Was mooi om te zien hier vandaag aan de Riva (oever) nul wind maar op het meer in het midden 4 a 5 bft want zuidenwind en opening naar Po-vlakte zuigt die wind en er wordt veel gezeild hier inc. spinnakers op de 470 en ook mooi bloedsnelle hobie cats. Daar was ik dus verbaast over.
En liefste. Een stuk of 15 optimistjes (jeugdsentiment) maar op z'n Zwitsers 4 speedboten eromheen om te zorgen dat die smurfjes niet in de problemen raken want stel je voor er gaat iets mis en dat mag niet! Lol!
Even terzijde, die Riva boten… man man wat een schoonheden zij dat toch he.
@J.Cash | 15-05-22 | 03:34:
Ongelooflijk mooi. En die oude jaren'20/30/40 gaan voor miljoenen.
Ik heb ze tegenover me liggen in de marina. Pfaow. die zijn mooi qua ontwerp.
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 03:48:
Liggen die dan zo maar “al aire libre”, je begrijpt de term wel met je Italiaans. Ik bedoel zonder vorm van slot of zo?
@J.Cash | 15-05-22 | 03:58:
Yup. Dit is Lugano en er wordt niks gejat. Er is een deur/hek bij de kleine marina maar 's ochtends staan de hobbyvissers om zeven uur al op de steiger. Niemand die het in zijn hoofd haalt om te stelen. Overigens politie (polizia) is hier altijd zeer aanwezig en zijn zeer aardig, behulpzaam maar je haalt geen grappen met ze uit. D'r is respect. Was laatst wat rommel 's nacht in Parco Ciani en binnen tien minuten stond de politie er met de "night stick" 50 jongens en meisjes in uniform. Rommel was snel voorbij en ze hoefden niet eens echt door te halen.
Nachthapje. Bami, rundvee, peultjes en ui ()a, @ Brabeaulander: UI). En een goede dot sambal oelek ernaas. Laatste slok Duitser 10 % . En dan het mandje weer in.
Lekkkkker chicago! Welterusten en slaap zoet!
De fles is leeg,
Het glas nog halfvol.
Bedtijd
Liquid Tension Experiment
"When the Water Breaks" (Live 2008)
youtu.be/aSU0xBGfkfg
Truste allen.
cultuurondervuur.nl/petities/teken/te...
Truste MS!
Slaap zoet Milton. Morgen weer fris en fruitig op. Tot gauw :-))
@Milton. Welterusten intrigerend persoon. We gaan niet al te amicaal doen. Enige afstand moet er zijn;-).
Buonanotte MS!
Mijn god wat heb ik een intense haat aan "all you can eat" vreetschuren. Het was wel gezellig maar daar is ook alles mee gezegd. Barman, doet u maar iets.
Bord wasem met een mes?
Ik kan er wel goed tegen. Was er ook vanavond. Lekker man, eten en zuipen alsof er geen morgen bestaat.
Het ligt er aan Brabo. Een goeie wokker is goud waard als je honger hebt.
Voor de mensen die dat houtwerken wel interessant vinden, kijk op YouTube naar Blacktail Studio. Ja, Cam loopt ook op flip-flops door zijn werkplaats, en geeft dat ook zelf aan dat dat niet veilig is. Veel droge humor. Verschrikkelijk mooie en dure meubels maakt hij.
Keuzestress
Komt Kaag bij de slager.
Vraagt om een tussenribstuk.
- Slager: Wilt u de linker of de rechter?
Kaag:
Dat is niet aan de orde.
Er is mij niets over een aangifte bekend.
“Ik werp mij verre van dat abject stuk vlees”
Ik wilde laatst een boek lenen uit de bibliotheek over hoe je zelfmoord kunt plegen. Ik had pech want die werden nooit teruggebracht.
Ha ha die vind ik echt leuk.
Wat ga je doen..?? Slapen.. Moet dat zo.. Hoe bedoel je..
Je kan toch zeggen, ik ga slapen..!! Ja, maar luister, je ziet me opstaan, je vraagt wat ga je doen, dus hoeveel moet ik dan nog uitleggen..!!
Je had op ze minst even gedag kunnen zeggen.. Doe ik nu...
Daaaaagggg allemaal... Tot over een paar uur....
Truste,
Morgen is het maandag .....
Welterusten lieve neon, slaap zoet! Fijn te zien dat je je oude zelf bent, (zo lijkt het toch). Knuffel X
@Milton_Styx | 15-05-22 | 02:57: Plaag die jongen niet zo Milton ;-))
@Milton_Styx | 15-05-22 | 02:57: Niemand houdt van maandagen!!!
www.youtube.com/watch?v=-Kobdb37Cwc
@lezeres | 15-05-22 | 03:00:
Was om hem blij te maken lezeres.
Over een paar uur,
heeft hij nog een hele zondag voor zich. ;)
@neon. Welterusten lief. Tot later! En gezond weer op. Xxx
Garbage - I Think I'm Paranoid (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=ypr18UmxOas
Dit liedje gaat toch niet over mij?
@Après toi | 15-05-22 | 02:50: Misschien gaat het over ons? :-)) Drankje doen, ik trakteer, proost!
@lezeres | 15-05-22 | 02:53: Prima, maar kun je hieronder dan een linkje voor me plaatsen?
Proost!
@Après toi | 15-05-22 | 02:57: Ik zag het staan. Wil wel voor je linken.... nou ja ik ga zoeken.
Hij leidde een moeizaam leven, en buiten Vlaanderen kent waarschijnlijk niemand hem meer. Wim De Craene met het liedje over zijn zoon Tim (die in werkelijkheid anders heette). Tim dus.
Dacht dat ik me rot zou moeten zoeken, maar had hem gelukkig zo gevonden. Alstu!
Wim De Craene - Tim
www.youtube.com/watch?v=dJAplfbJlmM
@lezeres | 15-05-22 | 03:08: Merci beaucoup madame Lezeres!
@Après toi | 15-05-22 | 03:10: Graag gedaan :-)) en nogmaals proost! (Heb inmiddels een nieuw glaasje wijn ingeschonken).
Ik zei tegen mijn dokter dat ik last heb van geheugenverlies. Hij vroeg: "Hoe lang heb je al last van dat probleem?"
Ik zei: "Welk probleem?"
Toen legde hij uit dat blowen je korte termijn geheugen aantast. Ik dacht bij mezelf: het moet niet gekker worden, straks zegt ie nog dat blowen je korte termijn geheugen aantast.
Hahaha je bent wel echt op dreef vanavond Skickr :-))
Victims Of The Future - Gary Moore
youtu.be/CpfpRLuYEa8
Gary is cool!
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 02:37:
Aan zijn muziek
kan je je alleen maar volledig overgeven.
Surrender (Live)
youtu.be/UtDTME1btvQ
@Milton_Styx | 15-05-22 | 02:53:
Schitterend! Hij geeft mij altijd een melancholiek gevoel.
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 03:16:
Evenzo.
Ik kan er dagen achtereen naar luisteren
(en spelen)
Echter Mrs Milton stelt dat niet op prijs.
Raakt dus een gevoelige snaar.
The Loner
Live Boston 1987
youtu.be/8hev6kepSq4
@Milton_Styx | 15-05-22 | 03:26:
Een van klassiekers blijft de meejanker www.youtube.com/watch?v=JmsUkutNnI0
Schitterend!
Ben een beetje boos op m'n vrouw vandaag, ik vond haar Tinder profiel online. Ik haat het als ze liegt: ze is helemaal niet "leuk in de omgang".
Hahahaha, leuk gevonden!
Hahaha!
@Après toi | 15-05-22 | 02:30:
Ik wil jou beter leren kennen...
Lol!
Hahaha die kikker.
Te leuk!!!!
Deze is zo super leuk! Lol :-))
@,R. Leuk in de ondergang wellicht?
@Lady Midnight | 15-05-22 | 02:44: Ze vroeg wat ik het liefste met haar lichaam wilde doen, alles mocht. "Identificeren" zei ik.
@. R. Ik voel echte liefde:-).
www.youtube.com/watch?v=szs4bWoul8w&a...
Voor @ Lady...
@neon. Voor mij? Maar is dit een hint voor een,(af)lik feestje?
Mooie tocht gemaakt vanmiddag op de Aprilia, de dame achterop, over de Posbank en vandaar door naar The Gallery in Brummen. Wat een moois staat daar: Aston Martins, Ferrari's, Maserati's, Rolls Royces'. En dan vooral de oude modellen. Vind dit de mooiste die er nu staat www.gallery-aaldering.com/nl/alfa-rom...
Een Alfa Romeo Montreal uit 1972 in het gifgroen.
Neem jij de Alfa, neem ik deze voor de GS picnic ok?
www.gallery-aaldering.com/rolls-royce...
Schitterend ontwerp Skickr.
Ik kus hier tegen de Italiaanse grens en dus tegen de provincies die de ontwerpen maken. Week of 3 geleden weekend classico hier. Je wil niet weten wat voor mooie oude ontworpen auto's hier stonden in de stad. Pfoaw. En je hoeft niks met auto's te hebben qua motorinhoud e.d. maar qua stijl was schitterend om te zien.
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 02:38: vet he! Mn nieuwe daily driver als ooit de crypto weer gaat stijgen.
@J.Cash | 15-05-22 | 02:37: Er stonden nog mooiere. www.gallery-aaldering.com/nl/rolls-ro...
Maar da's smaak en daar valt niet over te twisten.
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 02:38: Italianen hebben goede smaak als het om ontwerp gaat. Mooiste is om ze in het wild tegen te komen. Mooi man.
@R. Skickr | 15-05-22 | 02:45:
En die smaak, klasse en vooral subtiliteit en nuance hebben ze. Hoeven ze niks voor te doen, groeien ze mee op.
Ik merk het nu. Ik kom zelf uit een moderne (Italiaanse stijl) meubelfabriek familie en nu pas begin ik het te begrijpen omdat ik er tussen woon. Het is een combinatie van veel factoren.
Bekijk dit restaurant hier. www.kriskadecor.com/sites/default/fil...
Wow! En het is Braziliaans Japans maar de sfeer is zo warm qua gevoel en dit is het terras images.happycow.net/venues/1024/23/83...
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 02:54: Die lamp/vis is zo gaaf!
Dan heb ik je gezien, op je Aprilia, met de dame achterop! Ik reed vanmiddag via Brummen naar Zutphen. Verdomd! Wat geinig.
@R. Skickr | 15-05-22 | 02:58:
Mooi hè! En die is echt een meter of 5 en iedereen die er komt neemt een foto van die vis.
Architect:
www.kriskadecor.com/en-GB/kohakinho-r...
Overigens zeer goede keuken.
Je zou de geschiedenis/carrière van (Nico) Aaldering moeten kennen. Een 'jongensboek'...
@R. Skickr | 15-05-22 | 02:44:
Ja heel mooi ook! Maar om te rijden ?.
@J.Cash | 15-05-22 | 03:12: Laten rijden! En dan een dikke Partagas op de lip op de achterbank.
@PPuk | 15-05-22 | 03:05: Sprak hem kort, wat een mooie kerel.
@R. Skickr | 15-05-22 | 03:17:
Tja, je hebt klasse Kikker.
@PPuk | 15-05-22 | 03:02: Meen je dat? Lache
Een tijdje al niet meer gezien hier dus...
George Michael - Fastlove (Official Video) 1996
www.youtube.com/watch?v=SHAQlFq6TFg
Overigens originele sample van nummer is:
Patrice Rushen - Forget Me Nots 1982
www.youtube.com/watch?v=A4ySH-fPrT4
en ook gebruikt in deze mega hit:
Will Smith - Men In Black (Video Version) 1997
www.youtube.com/watch?v=fiBLgEx6svA
(yeah we know. aliens, kale vrouwen e.d. lol!)
Blijf zijn nummers heerlijk vinden Basil.
Betekenis van baren - voorbeeld: de vrouw heeft een kind gebaard.
Een Indiase arts heeft de eerste baarmoeder bij een man geïmplanteerd, want zo kunnen biologische mannen ook kinderen krijgen... De eerste man met een baarmoeder overleed na complicaties enkele maanden erna; v.a. minuut 38: petje.af/tpopodcast/posts/tpo-podcast...
Net als je denkt dat het echt niet gekker kan worden kom je hiermee.
@TheOne48 | 15-05-22 | 02:30:
Er wordt verwacht dat men dit normaal vindt. Zo niet, wordt men nagewezen en door de inclusitie niet divers gevonden.
Ok… en waar komt die donor-baarmoeder vandaan als ik vragen mag? Dit gaat echt toekomstige problemen opleveren, ze zijn momenteel helemaal van God los met dit soort experimenten. Let wel: als deze achterlijkheid doorzet - en dat doet het - dan krijg je een levendige handel in dit soort opt-out items met alle gevolgen van dien.
@Unsinkable-Sam | 15-05-22 | 02:35:
Het dunt de debiele mensheid uit in ieder geval.
@Unsinkable-Sam | 15-05-22 | 02:35:
Ik neem aan bij de Europese orgaanbank? Dankzij de D66-wet stellen alle overledenen in Nederland hun organen beschikbaar, tenzij men digitaal heeft aangegeven hier niet van gediend te zijn.
Hij had zeg maar vier poten maar eentje was er weg, dus drie...
Ik zag daarnet een schaap.....
@Milton_Styx | 15-05-22 | 02:25:
Ik heb zo'n soort van gekleurd houten varkentje, en die mist zijn voorpoten...
Die staat gekleurd en wel op het dressoir...
@neonreclame | 15-05-22 | 02:27:
Winter is voorbij,
De snert op
Blij, hij kan nog staan.
@Milton_Styx | 15-05-22 | 02:37:
www.youtube.com/watch?v=NpIZkr2TBjM&a...
@neonreclame | 15-05-22 | 02:40:
Gelukkig is het nog geen woensdag denkt het varken..........
Muziek uit Oekraïne (met 600 en veel punten).
Los Colorados - Du Hast
www.youtube.com/watch?v=a5xSxGhlHfc
Uriah Heep - Easy Living
youtu.be/75tvdg-GpkM
Dit was MTV voor mij begin jaren 90.
youtu.be/s5BJXwNeKsQ
Een korte meditatie op de liefde:
Lekker en Belangrijk. En op zich niet eens zo heel moeilijk. Het zijn alleen al die verwachtingspatronen er om heen.
Niet geschoten is altijd mis: www.youtube.com/watch?v=WXKfFeb2ua0
Vroeg naar bed want morgen eind verder naar beneden rijden.
Travelling Wilburys-End of the line
m.youtube.com/watch?v=UMVjToYOjbM
Edit-Trusten en zo.
Slaap ze K!
Truste K1100
X
Lou Rawls kwam vanavond in de burelen hier ter sprake en hij heeft een fantastisch nummer gemaakt. Al vaker hier geplempt maar toch nog een keer.
You Can't Go Home - Lou Rawls 1991
www.youtube.com/watch?v=Nxrj_msgv6E
En het klopt. Ik heb redelijk de wereld rondgereisd en als nog eens terugkom in mijn oude stad dan is alles veranderd en dat is ok. Zo werkt het leven.
De stad van Jan en Ton is niet meer. Alles verandert en toch blijft alles hetzelfde.
Proost, Basil. Altijd genieten van je tegels.
Daar zong Neil Diamond ook over met "I am... I said"
L.A.'s fine, but it ain't home
New York's home
But it ain't mine no more
youtu.be/QhEaHcQgyLs
Wie?
Wie ...... zeg je je?
Wie moet dat doen?
Alsjeblieft zeg.
John Fogerty - Keep On Chooglin
Glastonbury Live 2007
youtu.be/2OIwDB3u2tU
Don’t forget youtu.be/nwBNBcFAFso Dolly Parton- Jolene
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 02:09:
Ga zo door.
Milton Wright - Keep It Up
youtu.be/afM9FvZIzCk
Mijn therapeut zei dat tijd alle wonden heelt. Dus ik stak haar...
Henri Rollins youtu.be/xpaX2j75UKk
Altijd kudt als je drank op is.
Ik weet niet hoe ver ik moet gooien.. Maar als ik het kan krijg je er een van mij...
@neonreclame | 15-05-22 | 02:06: 020.
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 02:09:
Richting..??
@neonreclame | 15-05-22 | 02:10: Vondelpark.
Tip 1- hou je voorraad op peil.
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 02:18:
Weet je hoe ver dat gooien is hier vandaan..!!
Ik ging ooit eens zwemmen in zo'n vijvertje, ver in de nacht... Haalde ik me voet open...
Bloeie jonguh bloeie..!!
Ja, drank he...
@TheOne48 | 15-05-22 | 02:21: Drink weinig, maar wel kut als het op is als je nu net een liter mescal wil. Moedig voorwaarts!
www.youtube.com/watch?v=nrwi79HxaOw&a...
Ik ga zo naar bed..
Nee..!!
Laat ons niet alleen..
Je was zo leuk..!!
Wat nu...??
Bel me..!!
En je ondergoed dan..!!
@,neon. Ondergoed graag uitwassen op 60 graden. En wel netjes op opvouwen:-).
@Lady Midnight | 15-05-22 | 02:26:
Ha..!!
Ja mevrouw....
Dit nummer van de Jacksons is een van hun laatste nummers ooit samen maar zeer goed en ondergewaardeerd, denk ik, nooit een hit geweest, en leunt al tegen de LP Thriller aan (net na off the wall 1979. Wacko samen met Jones) van Wacko zelf maar niet geproduceerd door Quincy Jones.
This Place Hotel (a.k.a. Heartbreak Hotel) 1980
www.youtube.com/watch?v=lxRbWEJAoas
Yes ! youtu.be/4mwGi8UhLHw
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 02:04:
Mooi die afro's, kostuums en die danspasjes.
Schitterende kitsch.
Voor die 300 uitverkorenen die morgen/later vandaag dus D66 mogen geitenpaden: www.youtube.com/watch?v=aNa3Co83_gk What is your profession?
Qoa bestuurscultuur en zulks.
www.youtube.com/watch?v=phBThlPTBEg&a...
Lezeres..~!!
Schiet nou op..!!
Dansen ouwe....
Ouwe? Zeg...(Naar de dansvloer rent) ;-))
Opmerkelijk muziekje voor een dansje, lol.
@lezeres | 15-05-22 | 02:00:
Wat is er mis met een wals..??
@neonreclame | 15-05-22 | 02:01: Helemaal niets lief. Wil dolgraag met walsen! (Maar probeer nou toch een keer om niet op mijn tenen te gaan staan. Verrekte pijnlijk iedere keer! ;-))
@lezeres | 15-05-22 | 02:05:
www.youtube.com/watch?v=ZPvVV_qxtPM&a...
Als ik er nu nog naast of op stap..!!
#nevergiveup
@neonreclame | 15-05-22 | 02:09: Neon... je weet toch...(knuffel geeft).
Hou je van meiden, net zoals ik, zorg dan altijd dat je dit in huis hebt in de zomer:
1. Champagne en verse aardbeien
2. Fanta (light), Passoa, Wodka en 2 in stukken gescheurde basilicumblaadjes
Graag gedaan, have fun!
Ik doe altijd de GHB in de fles tequila en dan eerst een limoentje en wat zout om de smaak te verbergen.
Hahaha. Lekker wilderst, gij snapt ut
En een dun kwaliteits aftersigaartje…
@R. Skickr | 15-05-22 | 01:57: Heeft tequila helemaal niet nodig, als je er maar genoeg inschenkt....
@lezeres | 15-05-22 | 02:02: Jim Breuer about alcohol
youtu.be/mD_WPcSGHgs
Mijn basilicumblaadjes zitten nog aan elkaar.
@R. Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan:-).
@R. Skickr | 15-05-22 | 02:09: Haha... hij is leuk!
Als je aan de champagne en verse aardbeien gaat, dan kan je net zogoed Mo even bellen of hij even wat pakjes kan komen brengen.
Lijkt wel Ladies Night vanavond.
Speciaal voor de dames
David Lee Roth - Ladies Nite in Buffalo
youtu.be/tw52TaxZfHs
Tony Joe White
youtu.be/D1-OBfEdzg4
youtu.be/mgDAbhtyr6w
@PPuk | 15-05-22 | 01:59: Wat ik een geweldig nummer vind van wijlen TJW is Lake Placid Blues. Ik kan helaas geen linkje plaatsen.
Vind jij best gezellig! ;-))
Dank namens de dames, x
@Après toi | 15-05-22 | 02:05: youtu.be/xCFo_EDG0iE
Pour toi
@R. Skickr | 15-05-22 | 02:11: Dat is um, dank je!
Dat is 'm. Ik was te laat. Sorry Skickr
www.youtube.com/watch?v=Cwkej79U3ek&a...
Wie is dit nu weer?
Dit is zo'n wezenloos mooi nummer neon!
@R. Skickr | 15-05-22 | 01:51:
Tamara..
@neonreclame | 15-05-22 | 01:53: Tamarara wie is het?
@R. Skickr | 15-05-22 | 02:00:
www.youtube.com/watch?v=nXUrGJmB2kM&a...
Zo, nu het emotionele stoorzender contest voorbij is, kunnen we het weer over muziek hebben.
Peter Skellern - You're a Lady (TopPop)
youtu.be/U-hNZ5ichrE
Mooi, hoor.
@letopuwzaak | 15-05-22 | 01:58:
Ik zeg nog zo, .....
Binnen 10 minuten is er een echte lady die dat mooi gaat vinden.
Op dit tijdstip?
Ja, want dan toont zich iemands echte smaak.
Ohw....
Zie je wel.
Je hebt gelijk.
@Milton_Styx | 15-05-22 | 02:11:
Dat was dan net op de valreep;-)
@letopuwzaak | 15-05-22 | 02:23:
Smaak en karakter zijn delicate onderwerpen louz. Een prudente, terughoudende reactie met een perfecte timing, is een teken van een welgemanierheid die een echte dame past.
En, ...... een echte dame is verlokkend en.....
ze houdt ook van chocola.
Op nieuwsuur; Het weersbericht van Pakistan.
Een hittegolf. Ik dacht even dat het Jiskefet was.
Is het ook. Volgende week regen in overvloed, maar dan weer een nieuwsitem over de klimaat-pandemie
@wilderst | 15-05-22 | 01:56:
Ik weet of je het hebt gezien maar de lezeres, zo zal ik het maar noemen, had speciaal haar Bagwan kleuren aangedaan.
En babbelen over financiële hulp uiteraard.
@J.Cash | 15-05-22 | 02:01: Dacht dat ik hier de lezeres was :-((
@lezeres | 15-05-22 | 02:12:
Overal heerst de competitie in Nederland zo zie je maar weer.
Ook in de Bagwan kleurtjes?
@J.Cash | 15-05-22 | 02:17: Haha nee.... hoewel... nee toch niet ;-))
Een 18-jarige Witteman is aangehouden in de VS wegens meervoudige moord.
nos.nl/artikel/2428832-man-schiet-10-...
Paultje toch.
Nieuwsflits: songfestival treed binnen enkele weken toe tot de NAVO.
Moet met dt.
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 01:37: Precies. Anders is het gebiedende wijs.
treedT binnen enkele weken toe tot de
Nieuwe
Alliancie
Voor
Orkesten........(?)
@Papa Jones | 15-05-22 | 01:38: Yep. Wat een drammer;).
@Papa Jones | 15-05-22 | 01:38:
Dan moet er een komma na songfestival.
Zo zie je maar, armoedige grammatica kan tot ongelukken leiden, Cornelis!
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 01:37:
'dt' bestaat niet. Sorry, ben een mierenneuker als het op spelling aankomt. Het woordgebruik 'met dt' is de oorzaak van alle ellende....
No offence.
@PPuk | 15-05-22 | 01:47: Ja, en aankomt moet ook met dt. Ouwehoer.
@PPuk | 15-05-22 | 01:47:
In bovenstaand zinsverband wordt 'treed' wel degelijk geschreven met dt.
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 01:54:
Ouwehoer is goed, zonder spatie.
@PPuk | 15-05-22 | 02:03:
Het is oudehoer, volgens Gerard.
@J.Cash | 15-05-22 | 02:04: Ha, een kenner. Klobt wat je zegd.
@drs.Nee | 15-05-22 | 02:01:
de laatste twee letters zijn inderdaad een 'd' en een 't'. Maar zou je 'het songfestival komt' ook benoemen als eindigend op 'mt'? Da's eigenlijk mijn punt, om, forgive me, 02:00. Beetje onzin rond dit tijdstip, maar ben een zelfbenoemd 'mierenneuker'. Kan daar ook niets aan doen, hoe graag ik het ook zou willen.
Blijkt bijvoorbeeld ook uit mijn serieuze ergernis m.b.t. de aanpassing in de spelling van de zogenaamde 'tussen -n'. Dat heeft onze taal het woord met de meeste aaneengesloten klinkers gekost. 'Koeieuier' werd 'koeienuier'. Had geen traumatisch effect, deze aanpassing, 'but it was close'.
@J.Cash | 15-05-22 | 02:04:
Maar Gerard gebruikte wel een spatie...
@PPuk | 15-05-22 | 02:12:
Sorry maar hij gebruikte het als werkwoord “oudehoeren”.
Geniaal. Wij gebruiken het altijd alhier.
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 01:37: moedt?
@J.Cash | 15-05-22 | 02:23:
Daag me niet uit. Het werkwoord is 'ouwehoeren'. "Oude hoeren' is een bijv.nw. bij een zelfst.nw. Misschien (op voorhand: no offence) teveel tijd besteed aan genealogie?
@PPuk | 15-05-22 | 02:12:
Nou stoppen met oudehoeren Pietje.
Gerard Reve verbasterde het werkwoord, zijn dichterlijke vrijheid. Altijd welgekomen.
@J.Cash | 15-05-22 | 02:46:
No problem. Ik stop met ouwehoeren. Ben trouwens een enorme Reve fan.
Ben nog van de 'van het Reve' generatie. Just to let you know.
;-)
@PPuk | 15-05-22 | 02:48:
youtu.be/8Gu9J3dU3Y4
einde discussie
@PPuk | 15-05-22 | 02:55:
“ Een van de gevleugelde uitspraken van Gerard Reve is dat er niets tegen ‘oudehoeren’ is zolang Gods zegen er maar op rust. In Het Boek Van Violet En Dood ”.
www.groene.nl/artikel/denken-aan-de-d...
@PPuk | 15-05-22 | 02:48:
Ik ben ook een enorme fan. Een waar genie, leesteken genie, stilist.. ongelooflijk.
@J.Cash | 15-05-22 | 03:02: Ik heb onlangs Bezorgde Ouders weer eens gelezen. Ontzettend grappig, wat een malloot, die Reve.
@J.Cash | 15-05-22 | 03:02:
Een, misschien onverwachte, reactie, of kronkel: ik vraag me wel eens af of er anders over Pim gedacht/gesproken zou worden als Gerard en hij elkaar zouden hebben gekend..
@PPuk | 15-05-22 | 03:13:
Ik moest even nadenken over je connectie Pim/Gerard.
Wie weet kenden ze elkaar wel, maar dan nog vraag ik me af welke invloed Gerard gehad zou kunnen hebben op Pim?
Meestal kan ik het persoonlijk wel aardig vinden met late watermannen, zoals ik, maar met Pim zou ik het nog geen tien minuten uitgehouden hebben.
Met Gerard zou ik dagen hebben kunnen praten en drinken, door zijn geniale opmerkingen, uitdagende uitlatingen waardoor je nooit wist wat of hij het meende of niet.
Lichtvoetig, luisterend en gevat.
@J.Cash | 15-05-22 | 03:17: Reve was al heel erg aan het dementeren toen Pim opkwam. Dus waarschijnlijk nauwelijks invloed.
@J.Cash | 15-05-22 | 03:17:
die invloed heeft hij zeker gehad. Maar waar ik op doelde is de vraag of de beeldvorming rond Pim anders zou zijn geweest als hij zich literair verbonden had getoond met (van 't) Reve. Lijkt me een interessante stelling bij een promotie onderzoek.
@J.Cash | 15-05-22 | 03:17:
Grappig; ik ben een 'vroege' waterman.
@Après toi | 15-05-22 | 03:19:
Pim: 'ik ben een Christenhond'. Dat zouden Reve's woorden kunnen zijn geweest.
@PPuk | 15-05-22 | 03:21:
Het zou kunnen Piet. Alhoewel de “suiveurs” van Gerard niet echt affiniteit hadden met Pim, lijkt mij in ieder geval.
Andersom ook niet denk ik.
@PPuk | 15-05-22 | 03:23:
Zoals mijn vrouw :)
Zij weet eerder wat ik denk dan ik.
@J.Cash | 15-05-22 | 03:26:
Zou de kogel dan nog van links zijn gekomen? En zo ja, zou Volkert er dan zonder 'levenslang' vanaf zijn gekomen?
@J.Cash | 15-05-22 | 03:27:
De mijne denkt soms zeker te weten wat ik denk. Daar is dan geen ontkennen aan. Da's nog enger.
Maar goed, puur musicologisch is deze uitslag wel degelijk een aanfluiting. En wel hierom www.youtube.com/watch?v=JIFFwOGb4PE Ik snap die terughoudendheid van Olaf Schulz wel.
youtu.be/FhgFtXESdPk
Goud! Fleetwood Mac - the chain
“The Chain” is the bond that keeps the relationship going and never-ending. It can also be seen as the chain that keeps the band together”
Ja, echt een goed nummer. Lekker met die drum.
@letopuwzaak | 15-05-22 | 01:40: absolutely! Genieten. Daarna even genieten van Sara youtu.be/KOVyBhVsOV0
Fleetwood Mac zaten toch 2 jaar in de studio elkaars wijf te neuken en dat iedereen daar dan weer nummers over ging schrijven. Op een gegeven moment liep het zo de spuigaten uit dat hun manager zei "jullie krijgen nog maar EEN Heineken dopje met coke per dag voor het optreden. De rest pas erna."
Stevie Nicks dacht "1 Heineken dopje maar ? Nou dat is best wel weinig. Daar moet ik dan maar het meeste uit zien te halen" toen kreeg ze het lumineuze plan om een roadie die coke met een rietje in haar hol te laten blazen.
Dit is vele jaren een urban myth geweest, maar bleek later echt waar te zijn !
Talk about a dream job.
Op RT nog geen bericht dat Ukraine gewonnen heeft. De Russen weten het nog niet.
Vind je het nou ook niet te kinderachtig voor woorden?
Wil er iemand een liedje voor mij draaien?
Met alle plezier.
youtu.be/DDPGeWDhCaM
Right said Fred- you’re my mate
www.youtube.com/watch?v=SGlkwKA-t_4&a...
@TheOne48 | 15-05-22 | 01:33:
www.youtube.com/watch?v=0vmGAeM-OIo&a...
@TheOne48 | 15-05-22 | 01:33: Thx mate!
@neonreclame | 15-05-22 | 01:35:
Thx neon. R. Skickr heeft mij op cruciale momenten gesteund, vandaar.
#neverforget
@neonreclame | 15-05-22 | 01:34: Ik sta overal voor open. Ik heb geen script nodig. Thx N!
@R. Skickr | 15-05-22 | 01:42:
Gemeend!
@TheOne48 | 15-05-22 | 01:44: I know! We hebben een band en ik weet waar je het over hebt.
Heel relaxt nummer!
Love That Burns- Fleetwood mac
www.youtube.com/watch?v=2NaM0TFsqps
Uiteraard, Skickr!
youtu.be/KNIfxEwTnOQ cheers!
@letopuwzaak | 15-05-22 | 01:55: Dit vind ik echt mooi Louz!
@R. Skickr | 15-05-22 | 01:58:
Leuk! Er is een veel betere versie, die hou je tegoed!
@letopuwzaak | 15-05-22 | 01:59: Je staat in het krijt!
Tijd voor echte melodieuze muziek.
Dr. Buzzard's Original Savannah Band (Cherchez la Femme)
www.youtube.com/watch?v=zoKk8NsGB2o
Volgend jaar openlucht evsv in Kiev.
Hard maar waar.
Het dak eraf.
Allo, allo! Ik geef een rondje, roept u maar!
En hier een prachtig oud nummer van Mathilde Santing.
www.youtube.com/watch?v=F7XRZjy9nqw
Hoera..!!
Ha lieverd! Remy Cola Zero graag.
@neonreclame | 15-05-22 | 01:26: Hoera lieverd! Van lieve schattige Tamara naar griezelige grote broers! Heftig!
He, he, dit is een goed tafeltje. Proost!
No offense, maar van dit nummer zakt je broek toch werkelijk af. Tenzij je een scharie bent misschien.
Nou ja leven en laten leven.
@R. Skickr | 15-05-22 | 01:27: Wat bedoel je precies lieverd? Een Remy cola Zero? Ik heb voor iedereen in het café een rondje uitgeknipt met een hartje erop. Wat dacht jij dat ik bedoelde?
Ha ha :-)) Hier voor jou een Remy cola zonder suiker natuurlijk!
Doe nog maar een drop shot.
Was ik net met mijn puberzoon aan begonnen.
Alles door elkaar drinken is niet goed.
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 01:31: Zeg... het is niet de bedoeling dat u onmiddellijk de broek laat zakken. Waar zijn uw manieren? Het is een romantisch nummer. Romantiek vraagt een beetje tijd begrijpt u? Proost!
@lezeres | 15-05-22 | 01:33: Die gaan er altijd goed in hier. Rondje dansen kan ook. Voel me lichtvoetig vanavond. Cheers Lazerus!
@Papa Jones | 15-05-22 | 01:37: Zoute dropshot is nog beterder als de gewone.
@letopuwzaak | 15-05-22 | 01:30: Hee Louz :-))
Proost, (waarmee proosten we?). Alles okay? x
@Papa Jones | 15-05-22 | 01:37: Natuurlijk Papa, komt er aan! (Wat is een drop shot?), lol :-))
@R. Skickr | 15-05-22 | 01:38: Heel graag een dansje! (Ik hoef je niet te slepen hoop ik ;-))
@lezeres | 15-05-22 | 01:41: Koop je kant-en-klaar bij de slijterij, smaakt naar drop en is populair bij de jeugd.
@lezeres | 15-05-22 | 01:39:
Ik ben wel toe aan iets sterks, het hoeft ook niet zoet te zijn als ik er maar lekker van slaap:-) Ja, alles oke! Jij ook? Proost! Zet maar een leuk liedje op voor ons.
@lezeres | 15-05-22 | 01:43: Hoehoe! Ik zie ons al staan daar
youtu.be/WSLMN6g_Od4
@letopuwzaak | 15-05-22 | 01:45: Mag ik iets aanvragen? Solsbury Hill, van Peter Gabriel. Please!
@letopuwzaak | 15-05-22 | 01:45: Gaan we toch gewoon lekker aan de whiskey! :-)) Proost Louz, liedje moet ik even zoeken.
@lezeres | 15-05-22 | 01:37: Vertel eens, wat is jouw idee van romantiek? Zal je er niet aan ophangen.
@Après toi | 15-05-22 | 01:53:
Heerlijk nummer!
youtu.be/WeYqJxlSv-Y
@Après toi | 15-05-22 | 01:53:
En als je daarna meer in een romantische bui bent;
youtu.be/Vy0LJnvWpus proost!
@letopuwzaak | 15-05-22 | 02:04: Mooie clip ook. Ze hebben 6 verschillende live optredens door elkaar heen gemonteerd. Van een jonge Gabriel tot een oude.
@letopuwzaak | 15-05-22 | 02:07: Ik spreek graag af in (het Hof van) Eden. Dank je. En weet jij iets van hotels in de provincie Noord-Holland? Lost Weekend, van Lloyd Cole and the Commotions.
@Après toi | 15-05-22 | 02:10:
Die clip is erg bijzonder, met de fiets. Die had ik ook speciaal voor je uitgezocht:-) Ik weet dat er hotels met knusse koffieruimtes zijn in NH, en met het juiste gezelschap is het daar echt enorm gezellig.
youtu.be/Hl-nqr6eJ9M
@letopuwzaak | 15-05-22 | 02:17: Dank je wel, en ik geloof je op je mooie ogen. Ken je Amsterdam, van Kris De Bruyne? Proost!
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 01:57: U weet dat mijn reactie grappend bedoeld was hoop ik :-)) Wat is eigenlijk een scharie? Mijn idee van romantiek... poeh hee. Dat is niet zomaar gemakkelijk te omschrijven. Tijd aan elkaar besteden. Liefdevol... sfeervol... langzaam aan. Zoiets ;-))
@Après toi | 15-05-22 | 02:26:
youtu.be/Kas-aiY83D0 die is erg mooi. Proost en een goede nacht!
Voor jou
youtu.be/K7LEaKR0mQ8
@letopuwzaak | 15-05-22 | 02:52: Dank je! Jij ook.
@lezeres | 15-05-22 | 02:28:
Twee vrouwen is dat....;-) En mooi hoe je romantiek beschrijft.
@letopuwzaak | 15-05-22 | 02:54: Haha Louz, wist ik dus echt niet. Weer wat geleerd! :-)) Best moeilijk om romantiek te omschrijven toch? Het is een gevoelssituatie. En niet alles hoeft altijd romantisch te zijn. Er is ook zoiets als passie. :-)) Knuffel van mij X Niet scharie achtig bedoelt, lol.
@lezeres | 15-05-22 | 03:19:
Ik ben het helemaal met je eens, de ene keer moet het romantisch en soms wilde passie:-) Vrouw met vrouw niks voor jou, Lezeres? Platonische knuffel terug haha. Proost!
@letopuwzaak | 15-05-22 | 03:24: Heb niets tegen vrouw met vrouw. Eén keer geprobeerd met een heel lief vriendinnetje terwijl we een beetje dronken waren. We moesten alle twee lachen. Het was het gewoon niet! Best jammer want lijkt ideaal. Beste vriendinnen en dan ook een liefdesrelatie. Helaas! Moet toch een man van mars zijn. ;-))
Wensdenken: Oekraine, de chef inlichtingen, denkt er al krachten aan het werk zijn om Putin af te zetten:
www.trouw.nl/buitenland/oekraiense-in...
Is al lang aan de gang. Zie al die Generaals en hele en halve Olicharchen die al onder de zoden liggen. Maar Poetin slaat terug voor zolang het kan
(Ghost) Riders In the Sky (American Outlaws: Live at Nassau Coliseum, 1990) hoppa ! Wow bring it on youtu.be/nOWjX4BpC24
Ik stop morgen met drinken tot de zomer. 6 weekjes. Ben nu alles aan het opdrinken wat er staat. Ben sinds gister bezig en lukt aardig.
Shane MacGowan - Pinkpop '95
youtu.be/k8ihpo3Suqw
Succes! Mijn langste onthouding was 7 dagen
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 01:24: de mijne 12 jaar... de eerste twaalf. Maar dan ook echt geen druppel. Thanks!! Wordt vervolgd...
Hihihi ;-)) Doe je best jongen!
Ik ben ook gisteren gestopt. Ik drink er nog ééntje op.
Proost jongen!
Einde songfestival, en dan nu muziek waar geen enorm theater en gedoe bij nodig is.
Rammstein - Waidmanns Heil
www.youtube.com/watch?v=Xz5-_kvCgvo&a...
Hear hear
Ik lees overal dat Oekraïne de oorlog heeft gewonnen, dat is toch groot nieuws!
CCR - Fortunate Son
youtu.be/N7qkQewyubs
Barman, bitterballen voor de hele ploeg, vega voor de zeikerds. En doe mij een Wieckse Rosé 0,0%.
Arme Poetin.
Niet alleen loopt zijn 'speciale militaire operatie' volstrekt en geheel in de soep, óók komt de vuurkracht des doods van de US van A tot aan zijn eigen grensch. En tot overmaat van ramp duwt de wereld volgend jaar ook nog een stelletje hitsige, zingende snikkels tot aan de grens via het Neurovisie Schlongfestival.
Je zou voor minder wensen dat je ongeneeslijk ziek bent...
CNN gekeken?
Laten we hopen dat een kat in het nauw geen rare sprongen maakt
.
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 01:19:
Een kat met kanker kan niet hoog springen, zei mijn opa altijd.
Als het Oekraïnse leger hun 'winnende' song continue afspeelt dan gaan die Russen op zeker op de loop.
Man man man wat een eng politiek zooitje is dat songfestival geworden. Je zou als deelnemend land bijna om een oorlog smeken.
Je hebt er gewoon geen seconde van gezien.
Idd, totaal debiel ja.
Stand.nl: Oekraïne moet het Songfestival winnen. 83% is het hiermee oneens.
www.nporadio1.nl/nieuws/stand-nl/4583...
@The-loopy-cowboy | 15-05-22 | 01:15: dus wel. Blijkt overigens dat er uit zes landen afwijkende uitslagen zijn binnen gekomen. En dat is dan nog netjes uitgedrukt.
Eurodeug festival voor de gay lovers.
Prima, maar zeg dat dan eerlijk
Oekraïne gewonnen? Werkelijk, mag lijen dat Rusland dat land overneemt.
What a joke.
Owhja..
Paolo.. Heet ie zo..?? ja deze..
www.youtube.com/watch?v=ELKbtFljucQ&a...
Heeft een nieuwe..
www.youtube.com/watch?v=yHt3GVVy-EE&a...
Uiteindelijk voor de Seymour Duncan SH-6 Distortion gegaan in de brug en Seymour Duncan JB Jazz in de nek. Zebra natuurlijk, dat ziet er zo cool uit in een Les Paul. De Ibanezzen hangen tijdelijk aan de muur, vaste brug en dikke snaren is wat de klok slaat voorlopig.
youtu.be/-jEUq3hEjus
@PPuk | 15-05-22 | 01:44: Een van mijn favoriete gitaristen.
@R. Skickr | 15-05-22 | 01:53:
youtu.be/TEnzdp71U78
Mijn favorieten: Frank Zappa & Steve Vai
ook komisch:
youtu.be/CqdL36VKbMQ
Waarom haal je de distortion niet gewoon uit je Marshall ?
James Brown -The Payback 1973
www.youtube.com/watch?v=IST6qRfVqwY
Interessant was dat Brown altijd geweigerd heeft om zich politiek uit te spreken voor "the black cause" want hij zag zich eerst en vooral als muzikant en had geen zin om mee te doen aan politiek, zelfs toen Martin Luther King werd doodgeschoten en dat werd hem kwalijk genomen door de zwarte gemeenschap.
Ik denk zelf dat hij toen een verstandige beslissing heeft genomen.
Basil, kan je wat from 80s hebben? Overigens heb ik pas sinds kort echt veel respect voor Quincy jones, wat een visionair! Maar dat terzijde
Donna Summer idem dito. Ze ging voor de muziek, echter tijdens een TV interview werd haar door de interviewster dwingend gevraagd cq. benadrukt dat ze wel last van racisme moest hebben. Mevr. Summer zie dat ze soms wel wat tegen kwam, maar het haar niet deerde. Hier nam de interviewster geen genoegen mee: ze moest partij kiezen, maar deze vlieger ging niet op. Goede artieste trouwens.
@Unsinkable-Sam | 15-05-22 | 01:12: onlangs gepost, dit blijft ongekend geweldig. Nogmaals youtu.be/cPlNrP9B2Zs dakje open en rijden maar… tot destiny unknown
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 01:08:
Quincy Jones. Held!
www.youtube.com/watch?v=jpbK4tLQH_s
Nog een keer gezien op North Sea Jazz. Daarna was hij snel overleden. Wel een geweldige artiest.
Michael Jordan sprak zich ook nooit uit, als het over politieke standpunten ging. Van hem is de quote 'maar Republikeinen kopen ook sportschoenen'.
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 01:15: wow ! Heerlijk. Cheers my man. Schenk me nog een whisky in
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 01:15:
Donna was lief en mooi maar helaas "troubled." Triest levensverhaal.
Mijn favoriet blijft:
On The Radio (1979)
www.youtube.com/watch?v=7YWMDbAZwkA
@Après toi | 15-05-22 | 01:15:
Klopt. En zeer slim van Jordan. Dunkin' was his bizz en dus niet politiek miemelen.
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 01:19: yes true that, 2001. Heeft ook nog wat teweeg gebracht bij haar….
Vraagje aan de audiofielen hier; dat merk Tangent, is dat nog wat qua cd-spelers of heb je met een beetje Technics of Yamaha hetzelfde in huis?
Nooit van gehoord... maar ik ben ook geen échte audiofiel.
Ik heb wel een Technics cd-speler. Gekocht als puber, in 1987. Maakt nog steeds deel uit van de muziekinstallatie.
Harley.
Wat is een cd-speler?
Niet bijzonder high-end.
Met cd-spelers is het vaak zo dat zelfs de goedkope merken best oké zijn, gaat meer om de kwaliteit van de ontvangers. Je kunt vrij goedkoop een goede ontvanger scoren of gewoon een degelijke headset.
@Papa Jones | 15-05-22 | 01:09:
Technics heeft hele fijne spelers gemaakt, heb er ook wel een paar gehad. Heb nu o.a. een Arcam CD/DVD-speler maar die is me wat te gevoelig en ik kwam iets over Tangent tegen ( Deens, schijnt Hi-End te zijn ). Maar om daar nu meteen geld voor neer te tikken als het niet significant beter is als een Technics, Yamaha of Harman/Kardon schiet ik er weinig mee op.
@knutsel_ | 15-05-22 | 01:12:
Check. Maar hoe moet ik het inschalen. Arcam, Cambridge Audio of echt een minder...
Mark Levinson, wel een beetje prijzig, maar klonk ok.
Uiteindelijk is investeren in luidsprekers garantie voor mooi/goed geluid.
@Graaisnaaiert | 15-05-22 | 01:15: Ik heb een Cambridge Audioplayer, of hoe dat tegenwoordig ook heet. De CXN. Doet het heel aardig, maar wel een wat gecompliceerde bediening.
@Graaisnaaiert | 15-05-22 | 01:15: Kweetniet. Het is maar een cd-speler. Het is geen platenspeler natuurlijk. Kwaliteit maakt volgens mij niet eens zo heel veel uit. Als hij maar beetje stabiel die schijven leest.
Je kan bij wijze van spreken ook voor een tientje een dvd-speler bij de kringloop kopen. Inclusief afstandsbediening. :)
@UnderTheDevil | 15-05-22 | 01:14:
Ik heb momenteel een Arcam Receiver ( erg fijn, kristalhelder ), een Marantz ( vind ik wat rauw, de SR8500 ) en een Sony ES serie, die is wel ok, zit mooi diep geluid in. Luidsprekers zit sowieso ruimte voor verbetering in, ben op jacht naar een paar nette B&W's, heb nu o.a. Jamo zuiltjes maar dat is meh...
@TheOne48 | 15-05-22 | 01:17:
Ben bang dat dat een beetje buiten budget ligt... Wel heel mooi spul.
@Après toi | 15-05-22 | 01:18:
Cambridge Audio is ook een optie. Wil echt een stap verder dan het Marantz, Harman/Kardon, Yamaha etc. werk. Dus de categorie dat je echt een stapje zet qua geluidskwaliteit.
@knutsel_ | 15-05-22 | 01:19:
Heb ik jarenlang gedaan maar juist dan merk je het verschil in kwaliteit. Platenspelers ben ik redelijk voorzien, Technics en Dual.
Wil boven een beetje een rockhok maken met vaste opstelling(en) dus vandaar dat ik een beetje aan het rondkijken ben naar leuk spul.
Tivoli Model One. Ik heb mijn ca 25 apparaat via BT op de AUX gekoppeld aan een oude telefoon. DOEN! YT, Radio Garden, TuneIn , whatever. De hele wereld uit je boxje.
Jezus, ik begin nu pas in je te geloven.
Nou dan zal Oekraïne het WK voetbal ook wel winnen.
Moeten ze wel eerst van Schotland winnen, en dan van Wales, dan zijn ze op het WK. Zitten ze in de allerzwakste groep, die van Engeland waar ze dan 2de kunnen worden. Tweede ronde tegen de nummer 1 uit groep A en dat is….Nederland! WE dus. Aangezien wij wereldkampioen worden vliegt Oekraïne er op z’n best de tweede rond er uit.
Pubquiz bij de foebal.
Wie hep gewonnen?
Het zal wel aan mij liggen, maar Engeland deugt te veel, dus ik ben tevreden dat Oekraïne gewonnen heeft.
Ja precies, Oekraïne deugt niet, bedoel je?
@Papa Jones | 15-05-22 | 01:04: Eigen deugd eerst.
@Papa Jones | 15-05-22 | 01:04: je legt me woorden in de mond. Ik zeg dat de Engelse inzending teveel deugt.
@laaggeiletterd | 15-05-22 | 01:11: Dus Oekraïne deugt minder. Anders hadden ze nooit kunnen winnen, als Engeland 'te veel' deugt.
Schitterend nummer.
The Four Tops - Are You Man Enough? 1973
www.youtube.com/watch?v=faaxsHyyIzY
Oeps, verkeerde topic
BTC nu idd ff zijwaarts, gaap
Ik zit gelukkig niet in die rotzooi, ja een twee duizend op Bitvavo, ik weet niet eens meer welke coins, ik kijk er voorlopig niet naar.
Ik ken een maat in Brasschaat die even 2,5 gekocht heeft dit jaar. Op aanraden van zijn zoon.
@J.Cash | 15-05-22 | 02:10: Au!
@J.Cash | 15-05-22 | 02:10: Had ie maar GS moeten lezen: ik heb uit en te na gewaarschuwd vanaf 47.000....
@wilderst | 15-05-22 | 02:19:
Hij kan het lijden hoor. Farmaceut, grijs gebied, alles verkocht voor 220 miljoen.
Maar ja, niet gelukkig, een zoon van 30 in het gekkenhuis, want complete alcoholist, nog een in de bak en zijn vrouw weg.
Daar zit je dan. Arme stakker. Hollander in België.
Heeft Oek al gewonnen? Ik kijk niet daarom.
Voorheen wel, en dan had ik de popular vote meestal goed.
En Kees altijd de kenners-vote
Nu ik je toch spreek, je bent een icoon hier vind ik. Je hebt mijn enthousiasme voor het koken een boost gegeven en bent inspirerend geweest ouwe! De Bourgondiër is helemaal los gekomen in me en ik heb het af en toe over je tijdens etentjes. De kracht van creativiteit zit in het geheim houden van je bronnen maar bij deze een uitzondering.
Liedje voor je, hoop dat je het mooi vind W. Ik krijg kippenvel ervan, nog tips hoe ik die het beste kan klaarmaken?
youtu.be/AVzM6cS1iME
Keep Talking - Pink Floyd
Nou ja wat een verrassing. Oekraïne heb gewonnen. Pfffff.
@R. Skickr | 15-05-22 | 01:02: Groot compliment maat, tnx! Ouwe is ook terecht met the big 50, verandert gelukkig niks...
Ik mag die droom-muziek van Pink Floyd zo nu en dan graag horen, maar mijn ogen dwaalden af naar de achtergrond-zangeressen.
Hoe het beste klaarmaken? Giet er champagne of andere bubbels in. Leg ze op de buik. Beffen als een terrier. Dan ineens de genotsknots erin rammen en die G-spot pakken.
Oh, sorry, ik schiet door
@wilderst | 15-05-22 | 01:20: Hahaha hardop lachen hier vanaf terriër! Compliment is verdiend en vanuit het hart.
@keestelpro | 15-05-22 | 01:13: Echt ja? Belachelijk
Reaguurder "the Hoff" sorry davidhasseltoff heeft wat losgemaakt bij mij qua muziek en dan zeker jaren '70 blaxploitation filmmuziek. Zeer goede muziek.
Isaac Hayes - Title Theme "Three Tough Guys" 1974
www.youtube.com/watch?v=VY4g9ZOKa7k
Haha thanks Basil! You’re welcome. Je postings hebben altijd inhoud, fijn om te lezen! Keep in touch
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 01:06:
Nog eentje dan qua cool.
Rough out there - The Modulations (geniale naam voor een band trouwens) 1975
www.youtube.com/watch?v=AA6fYM4Ajrk
Vanmiddag op de speelweide: La petite mort. Daarom maar wat ruigers: www.youtube.com/watch?v=1P17ct4e5OE
www.youtube.com/watch?v=OZ20hs0MHNE
( Finsterforst - Lauf der Welt ), Black Polkametal aus die Heimat.
Die kende ik noch niet. Danke!
@Frau_Ferkel | 15-05-22 | 00:47:
Graag gedaan. Geniet ervan.
@Graaisnaaiert | 15-05-22 | 01:02: Einfach Geil.
De nachthap 3. ;-)
Soup for one - Chic. (1983)
www.youtube.com/watch?v=f5-9N0DEfmM
Toch nog even pluggen Kees.
www.youtube.com/watch?v=o_l4Ab5FRwM&a...
Zeer relaxed nummer.
While I'm Alone (Remastered) - Maze ft. Frankie Beverly (1977). Inc porno orgel.
www.youtube.com/watch?v=aMkMsAYkBkY
Lekker hoor! En door youtu.be/hCDAfa-NI-M
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 00:41:
Zeer goed!!! Blaxploitation op z'n best.
Bring it on! Ik heb er ook nog unne.
Joe Simon - Theme From Cleopatra Jones (Official Audio) 1974
www.youtube.com/watch?v=luFPtLtECXw
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 00:46: yeah my Man! Heerlijk, zal ik je aflossen met dit? youtu.be/FCzElCx_LK8
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 01:00:
Cool!!! Tag team!
Isaac Hayes - Theme From Shaft (1971) remastered.
www.youtube.com/watch?v=kxuiH6fVXAM
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 01:11: tik m aan :)
music.youtube.com/watch?v=rum4crs3nc8...
Saturday night special. Dit is Mozart on electronic music.
Duitsland nog steeds op 0 punten. Worden met terugwerkende kracht afgestraft voor WO2 ?
Ongehoord. Ze hebben al zoveel goed gemaakt.
Nederland 1963 : 0, ik herhaal NUL punten....
wir schaffen das.
Voor iedereen een biertje.
Ook hier een motivatienummer voor iedereen.
(Ik hoop dat iemand de link deelt)
ytQ5CYE1VZw
www.youtube.com/watch?v=ytQ5CYE1VZw&a...
Eminem? Nein, nein, nein.
@Frau_Ferkel | 15-05-22 | 00:37: Was de beste. De Tiger Woods van de kutmuziek.
De Nachthap 2.
Tartaartje platgeslagen, peper/zout/olie.
In droge bloedhete pan 1 om 1, na 1 de kaas erop. Dan nog ff in de oven om de kaas goed te laten smelten. Saus erbij.
Zo dun, bruin, en dan toch medium gaar, perfectie!
twitter.com/beschaafdrechts/status/15...
Bon appetit!
Morgen hamburgers op de bbq. Zelf broodjes bakken, vet rundvlees goed kruiden, tomme erop met rode ui en simpele huisgemaakte cocktail saus. Dikke frieten met citroenmayo en coleslaw erbij. Slaatje staat al in de koelkast met karnemelk, mayo azijn en citroensap. Witte kool met wortel en dan een flinke hand rozijnen voor de smaak.
@davidhasseltoff | 15-05-22 | 00:29: Grazie, era perfecto, ottimo!
@R. Skickr | 15-05-22 | 00:36: Holy shit, dat klinkt goed!
Enige tips dan nog maar: Single Malt in de cocktailsaus, een bleke, geen Islay maar Speyside of Higland.
Verder: probeer eens Coleslaw zonder rozijnen maar met mandarijn en/of met walnootazijn !
@wilderst | 15-05-22 | 00:43: Gister alle Glenlivet opgedronken, maar zou natuurlijk een klein flesje kunnen scoren nog ergens op zondag. Goeie tip! En die mandarijnen is ook een goeie. Thanks chef! Zijn mn ouders die morgen komen eten en ik ga dan altijd de uitdaging aan "... but better". Dan mogen ze iets kiezen van een restaurant en dan ga ik het beter maken. Vorige keer qas het Loetje, morgen dus een tentje hier in Arnhem waar ze superlekkere hamburgers met foie gras serveren. Dat was ik nog vergeten. Vandaag Foie Gras Canard bij de Makro gehaald. De echte hadden ze niet meer helaas. Cheers!
@wilderst | 15-05-22 | 00:43: whisky , harissa , mayo, yoghurt en wat citroen en bio ketchup that will do the job for me..
@R. Skickr | 15-05-22 | 00:50: Cheers en succes, maak ze gek!
@Smoelensmid | 15-05-22 | 00:51: Mooie twist!
Wat betreft cocktailsaus ben ik een gezonde purist: Calvé licht en romig, Heinz ketchup, single malt. Probeer eens? Kropsla en garnalen erbij
@wilderst | 15-05-22 | 01:06: Mijn cocktailsaus is een ei, beetje mosterd, zonnebloemolie, ketchup en gesnipperde rode ui. Paar druppels tabasco, druppeltje worcestersaus en kleingesneden augurk. Single malt is ook een mooie toevoeging voor de pit denk ik.
@R. Skickr | 15-05-22 | 01:15: Moeilijk maar lekker wss. Probeer mijn simpelste eens?
Calvé licht en romig, Heinz ketchup, single malt.
Beetje spelen met de ketchup en whisky tot het jouw smaak is, je kunt altijd nog aanpassen met meer. Tot je een halve liter saus hebt, hahaha
Ja dat is hem wilderst. Voor de doorzakkers.
Ik weet eigenlijk niks meer te vertellen... Ja vriend Robbie heeft een muis in huis maar dat komt omdat ie zo'n houten hok woont, denk ik, en ik niet..
Trouwens, wij hebben ook ratten... Veel ook...
www.at5.nl/artikelen/215128/aantal-ra...
Toeval treft..
Het clipje wat ik net geplempt heb, is hetzelfde clipje als vanmiddag op de radio hoorde.. ( Die dame die zegt dat haar zoon naar de auto loopt ect.. )
Clipje komt dus van een aantal jaar geleden..
( Overigens, de ratten zijn er nog steeds.. )
Dit soort muizenvallen werkt heel goed. Pinda's erin... en nog muisvriendelijk ook:
www.allestegenongedierte.nl/allestege...
@Papa Jones | 15-05-22 | 00:34:
Ze trappen er niet in Papa.. Gasten trekken zich nergens meer wat van aan..
Zie je in dat clipje dat blauwe huisje/schuurtje..?? Daar kijk ik achter op uit...
Je doet me vreemd genoeg vaak aan necrosis denken.
Ooit gekend?
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 00:45:
Toen liep ik hier rond..
Vergelijkingen met necrosis klinkt ongemakkelijk.. Toch een heilige hier...
Hij heeft z'n eigen bokaal..!!
'Het aantal meldingen lag in 2019 nog op 3.409. Twee jaar later was dat aantal meer dan verdubbeld, in 2021 werden bij de GGD namelijk 7.329 meldingen van rattenoverlast gedaan in de stad. Volgens de GGD is dit een logische ontwikkeling die te maken heeft met de coronacrisis. Door de pandemie zouden mensen meer thuis hebben gezeten. Hierdoor wordt er allereerst meer afval geproduceerd door huishoudens, maar valt het rattenprobleem mensen ook meer op.'
'Volgens de GGD doen Amsterdammers steeds vaker melding van overlast door ratten. Het actief voeren van vogels, eten neerleggen op straat en in tuinen of in het water gooien is volgens de GGD een van de oorzaken van de overlast. Eerder werd het voeren van dieren op straat in de stadsdelen West, Nieuw-West en Zuidoost al verboden.'
Goh? Dat doen die mensen toch vanuit hun religie?
Hoeveel honderdduizenden ratten zullen er inmiddels ronddolen in Amsterdam (keukenkastjes, wc-ruimtes, kelderbergingen, garageboxen inbegrepen)? Alles valt of staat met dagelijkse handhaving. Oh wacht, het betreft Amsterdam. In de volksmond bekend staand om eeuwig wegkijkbestuur.
@drs.Nee | 15-05-22 | 00:53:
Ik ga zeggen.. ( Bedenk even een Surinaams accent erbij aub,, )
Kijk, die ratten liepen hier al.. Corona/lockdown heeft niet geholpen omdat mensen een soort van smetvrees kregen en de bak niet met de handen open durfde te doen.. Dus, Hey, als ik de zak niet op mijn manier in de container kan deponeren, dan gaat ie er naast..
Ik heb zelf de sleutel om die bakken te openen en heb mijn steentje bijgedragen.. Klachten bij de gemeente werden afgedaan met, "Amsterdam is een grote stad, en ongedierte zijn daar deel van.."
@neonreclame | 15-05-22 | 01:01:
Weet je... 'Ze komen echt uit de wc-pot naar boven':
ongediertebestrijder Richard ziet rattenprobleem in steden uit de hand lopen. Twee ratten kunnen na een jaar wel 500 of 600 ratten worden. Ze hebben elke 6 weken jongen, dat gaat razendsnel.
Er zijn Europese regels voor het niet mogen werken met bestrijdingsmiddelen. "Nederland wil dan het beste jongetje van de klas zijn, maar over de grens wordt wel met bestrijdingsmiddelen gewerkt", zegt Piké." eenvandaag.avrotros.nl/item/ze-komen-...
@drs.Nee | 15-05-22 | 01:10:
Mij hoef je niet te overtuigen lieve man/vrouw.. Ben het volledig eens..
Misschien een klein cynisch glimlachje voor het feit dat, hoewel ze hier zijn, ook lekker in de Pijp lopen, in Zuid, in oost en overal waar dure houten huizen zijn..!!
Zit je daar lekker voor je drie ton met een rat die door die rotte pijpen jou komen storen als je lekker zit te schijten..
Vergif is verboden...
En toch is BIJ1 de beste partij van Nederland www.youtube.com/watch?v=4B_UYYPb-Gk De betere plantagehouder www.youtube.com/watch?v=Dtw2knircOA
For AstridB52
Black Flag - Rise Above
youtu.be/xHR-rzUjCzU
www.youtube.com/watch?v=WFUfOpEMIR8
Zo, nu nog een peuk en een biertje, en dan richting tante bedje.
Truste kerel en nu naar je tantje. Ik had ook zo`n tantje en dit was als puber zeer aangenaam.
Nee hoor weltrusten kerel.
Mevrouw die daar loopt te klussen doet maar wat. Geen veiligheidsschoenen, geen zaag broek, mini rokje, handschoenen?, en geen idee. Mens ga toch koken.
Dat dus.
Als je serieus met de mannen mee wil doen moet je je er ook naar kleden. Jammer dan als het niet bij je nagellak past. En nou in je pluispak en veiligheidsbril op, voorbips!
Kusjes, een houthakster.
Goedennacht allemaal.
Muziek genoeg hier nu , dan maar even deze . Is er weer wat te lachen hier en een rondje van Kees hoor ik net.
www.dumpert.nl/?selectedId=100030527_...
Ik van de week condooms halen samen met de vrouw. Doe maar dat grote pakje. Vraagt dat mens van de Etos: "Wil je er een zakje bij?"
Ik zeg "Een zakje? Zo lelijk is ze toch ook weer niet!"
@R. Skickr | 15-05-22 | 00:23:
Whaaaaa. txxx
China Crisis - Tragedy and mystery
www.youtube.com/watch?v=2OsDd21e-JU
Neon...! Hey you... Voor jou
youtu.be/gIe4qmwcBVU
Digital..
www.youtube.com/watch?v=Ka6LjiUddTA&a...
Tóch een waar hoogtepunt: Måneskin zong If I can dream van Elvis. (De afsluiting van Zijn comeback in 1968 in z’n allermooiste pak ooit.)
Chuck Berry - You never can tell
www.youtube.com/watch?v=Vq_-6frUQ2g
At least 8 dead in mass shooting at Buffalo supermarket tiny.iavian.net/1n7o0
Inmiddels 10. Zo vaak geweest zakelijk en op vakantie. Maar het blijft een apenland, zegt de buurman en die kan t weten want gewoond.
Een zwarte dag.!
Who cares?
U bent daar vaak geweest..?.. omdat Bill daar woont..?.. vragen vragen..
@grapjasz | 15-05-22 | 00:15: Oh, ik heb een Amerikaanse buurman , en ja ik ben er voor mijn werk vaak geweest (en ook op vakantie) en helaas ook op plekken waar ik in al mijn naïviteit niet had moeten zijn bijv. in de shit buurten van Baltimore .
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 00:14: Stam café. Dus....
@Zwizalletju | 15-05-22 | 00:28: PS ik zie nu net dat er een of andere blanke anti Semitische Mongool bezig is geweest en wat hij daar heeft aangericht. De eerdere opmerkingen sloegen op het algemene gebruik en toegankelijkheid van wapens in de USA
Lady....
www.youtube.com/watch?v=nLsnJAj5cms&a...
Ik dacht deze lady (nee niet tena lady). Lol!
www.youtube.com/watch?v=phNLASyPsUU
Zeer goed nummer overigens.
@Basil Fawlty | 14-05-22 | 23:58:
www.youtube.com/watch?v=RzlNHnnEAA4&a...
Je kent me toch Basil...!!
@Basil Fawlty | 14-05-22 | 23:58:
Ik dacht deze lady:
youtu.be/zHdxNUX1hkw
@neonreclame | 15-05-22 | 00:02:
Mooi! Was ik vergeten en Lou standaard in Adidas trainingspak rondlopen toen. Schitterend.
@Roos | 15-05-22 | 00:04:
Jeugdsentiment!
www.youtube.com/watch?v=vc8IN-FnRic
Oh hell yeah.
Feel That You're Feelin' (Live in New Orleans) - Maze ft Frankie Beverly. 1980
www.youtube.com/watch?v=mnLj4cMgAHA
Ichneumonidae | 14-05-22 | 23:32
Wat is nog dommer dan blond?
4nonblondes?
youtu.be/6NXnxTNIWkc
Oké, bipolair. Stoort in het geheel niet.
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 00:10:
Geblondeerd...
@GKJP | 15-05-22 | 00:14: Da’s idd erg ja. It takes a red headed woman.
youtu.be/-5c-tGH-J4M
Even de oren schoonmaken:
youtu.be/Jmlhq5rtFXw
De juffrouw in het roze mag het concept veilig werken nog wel even uitgelegd krijgen. Losse schoenen, zaaggeleiding met knie klemmen, geen gehoorbescherming, geen handschoenen, klemmende kleding en alleen werken. Het levert vast klikjes op.
Live life to the max, wat jij?
Gehoorbescherming???
Snowflake
@Ichneumonidae | 15-05-22 | 00:17:
Van mij mag ze. Ik deel later wel een Darwin Award uit ;)
@vander F | 15-05-22 | 00:29:
Wat zeg je?
Het toeval wil dat ik ook altijd in zo'n jurkje klus. Ik heb je comments gemist bij het songfestival-topic!
@MickeyGouda | 15-05-22 | 01:00:
Ik geloof je zo! ;) In jouw geval snap ik de afwezigheid van gehoorbeschermers. De oorbellen komen anders niet goed uit voor de camera..
Ik ben een weekendje de hort op. Ze doen hier niet aan songfestivals.
The dead South
youtu.be/B9FzVhw8_bY
In Hell I'll Be In Good Company
Verdomme. Kan weer met een poetsdoek door het huis, ben vandaag beetje bezig geweest, en daarbij haal ik altijd wel iets open, zonder het in de gaten te hebben.
Zijn hier nog bitcoin slachtoffers, trouwens?
Ik gok dat het antwoord nee is.
Jeetje, moet je niet naar de spoedeisende hulp? Weet je hoeveel bloedverlies je maximaal kan hebben?
@R. Skickr | 14-05-22 | 23:52:
6 liter, en doorlopend, vul toch steeds bij.
Luna. Plus 500%. No sweat.
Nee net nog wat Luna gekocht
Wordt tijd dat iedereen zijn bloembol kan minen, dan is het zo over met die onzin.
Oh God ja... ik heb hapjes uit de jaren '70 op tafel gezet, en had het vanmorgen met mijn puberzoon over wat voor hapjes er in 'mijn tijd' waren. Wat denk je dat-ie zegt...
Druiven?
Johan de Witt?
Ja, humor heeft-ie wel.
Waren ze nog goed?
Heb jij dat nou ook, dat als je een puberzoon hebt je eigen puberteit weer levendiger wordt?
Maak dat dagelijks mee, altijd een plezier.
@Ichneumonidae | 14-05-22 | 23:46: Ja, dat heb ik ook, tot grote frustratie van mijn vrouw, hahaha !!
@laurentius | 14-05-22 | 23:45: Het schijnt dat er een tong en een vinger in het Haags Historisch Museum liggen, ik vond dat een beetje ver weg.
@Papa Jones | 14-05-22 | 23:50:
Da's aan de andere kant van de hofvijver in de Gevangenpoort tegenover het groene zoodje.
@Papa Jones | 14-05-22 | 23:47: Vrouwen snappen dat vaak niet (uitzonderingen daargelaten), maar die samenzweringen met m’n zoon vind ik geweldig. “Nee mam, ik koop geen nitraten.” Gaan we samen naar de Bijlmer, uur wachten tot die gare BMW zich laat zien, haha.
@Ichneumonidae | 14-05-22 | 23:55: Ha, mooi!
Mijn vrouw zegt vaak: 'Dat jij dat goedt vindt !!'
Hij mag gewoon ontzettend weinig voor zijn leeftijd, als het aan mijn vrouw ligt. Dat vind ik zó raar. Ik heb nóóit gehoord van mijn ouders dat ik iets nog niet mocht doen.
NEFFEX Instrumental - "Free Me"
youtu.be/3YJ4A5ZQmS0
Honger. Ik ga even een hamburger scoren.
www.youtube.com/watch?v=VBlFHuCzPgY&a...
Qua tijd loop je voor toch..??
@neonreclame | 14-05-22 | 23:48:
Nee, 6 uur achter :-)
www.youtube.com/watch?v=f5qICl3Fr3w&a...
Gwen..
www.youtube.com/watch?v=O0lf_fE3HwA&a...
Gwen..
www.youtube.com/watch?v=Kgjkth6BRRY&a...
Gwen
www.youtube.com/watch?v=TR3Vdo5etCQ&a...
En.. Gwen..
Heb je nog iets van Gwen? Just asking.
@Ichneumonidae | 14-05-22 | 23:47:
www.youtube.com/watch?v=_OLUSELxFok&a...
Ik ken er 1...
@neonreclame | 14-05-22 | 23:49: Ik ben om, al is het geen Amy Winehouse.
Ik had ooit een klasgenootje met de naam Gwen en op een gegeven moment was ze gevallen en had een gespleten onderlip en dan vroegen wij haar naam en als ze die uitsprak fluitte ze. Ge(fluit)wen. Ge(fluit)wen. Zeer gemeen.
Jaren later kwam ik haar tegen in Amsterdam in dansen bij Jansen (ja die) en hebben er samen aan de bar keihard om gelachen. Schitterende avond gehad toen met z'n 2-en.
De Nachthap 1,5:
twitter.com/beschaafdrechts/status/15...
Simpele burger maken van een platgeslagen tartaartje uit de vriezer, ontdooid in het zakje in heet water. Zwarte peper en zout erop. Laten smelten en dan een filmpje gele olijfolie.
De plak echte kaas voor erop ligt al te chambreren op mijn steriele aanrecht. Ik heb de Schaslick-saus er even bijgezet voor de foto, maar die blijft natuurlijk zoveel mogelijk koel.
De ui, tomaat, sla, bacon, mayo, augurk en het broodje sla ik ff over, kan amper nog staan!
Brokjes jonge kaas met loempiasaus, reken je dat ook goed?
De ijsmachine op de achtergrond draait overuren.
Het Franse 1-persoons gietijzeren pannetje staat klaar om bloedheet gestookt te worden op de Etna, en zo dadelijk te fungeren als bakplaat
@Ichneumonidae | 14-05-22 | 23:42: Kst is een officieel Wordfeud-woord, wist je dat?
Helder: happen en happen www.youtube.com/watch?v=god7hAPv8f0 4 Michelin reeten!
@wilderst | 14-05-22 | 23:45: Heb een uur zitten te dubben over woord lolly.
Geef nooit op met wordfeud.
@snapal | 15-05-22 | 00:07: het woord lolly.
Net vanmiddag als impuls aankoop twee diepgevroren Wagyu burgers gescoord in de Duitse super, als ik je epistel lees moet ik me echt beheersen ;)
@Smoelensmid | 15-05-22 | 00:09: Ach, pak er eentje om te oefenen? De ander delen volgende keer....
Volgende songfestival op de radio doen.
Geen show, geen lichteffecten, geen dansers, alleen muziek.
Ja dat is zeker een optie! Echter het politiek gekleurd stemmen of een deug stem uitbrengen kan dan nog steeds Hmmm hoe lossen we dat op? ..
Iets meer nationalisme in dit land kan idd geen kwaad. Uit.
Inderdaad.
Rusland heeft "geluk" dat het "maar" een Nederlands vliegtuig heeft neergehaald.
Zo makkelijk hadden ze bij die Amerikanen niet vanaf gekomen.
Rutte met zijn onderste steen boven, laat me niet lachen.
NL elite troepen stonden klaar de crash-locatie veilig te stellen.
@snapal | 15-05-22 | 00:17: Dat ophemelen van Timmerfrans en zijn 6 talen in die periode kan ik nog steeds niet bevatten.
Die lekkere lange Stihl is gefotosjopt tog?
Anders moet ik morgen op pad om dat ding onmiddellijk te kopen.
Waarom hou ik niet gewoon van geurkaarsen zoals elke normale vrouw?
Die past prima in de Vrijmibo inderdaad. Wat een apparaat man.
Ik ben gek op tandjes, mijn Stihl is groot maar niet zo groot.. wat belangrijker is dat ie auto start heeft als je hem laat vallen in je hand start ie met een vliegwiel reuze praktisch en scheelt een hoop getrek.. net weer twee bomen op mijn domein omgehaald voor het navolgende seizoen altijd weer nieuwe aanplanten.. dit jaar 7 ervoor terug gezet.... Stihl is verslavend ik wil alles wel hebben.. ;)
www.youtube.com/watch?v=75iOaMW-pTE
@Smoelensmid | 14-05-22 | 23:40:
Trekwerk geen probleem zolang ik maar geen 800 meter elektriciteit hoef mee te leuren.
Het ruikt ook beter, benzine.
@knutsel_ | 14-05-22 | 23:49:
Ik geloof dat ik verliefd ben..
*cocktailjurk aan de wilgen hangt en pluispak aandoet*
@JJMS | 14-05-22 | 23:35:
Fingerlicking good :)
@zwenkwieltje | 14-05-22 | 23:49: Stihl motomix als jaren garant voor storings vrij machine gebruik.. Kettingzaag en heggeschaar trekwerk is hier als gevolg van een commando resectie een probleem vandaar..
@Smoelensmid | 15-05-22 | 00:12:
Mijn volle begrip, Smoel. Mooi dat dit gereedschap bestaat zodat u uw eigen 'boontjes kan doppen'.
Kapotte knokkels en ontzette schouders zijn mij ook niet vreemd. Maar wat een kick als ik de boel toch weer aan de praat krijg.
Gaat iemand nog een mop plempen?
Die mag van mij dan ongezien deaudt.
Lopen twee oenen over straat, zegt de een tegen de ander: mag ik nu in het midden lopen?
Wat ben je grof vanavond, was het maandverband uitverkocht?
Werd weer lekker geschoten in supermarkt in Buffalo usa, wat een randdebielen lopen daar ook rond in militaire pakjes.
Niet geschoten is altijd mis.
Blanke gast.
Misschien een incell?
@zwenkwieltje | 14-05-22 | 23:29: da's een hardnekkig misverstand. Niet geschoten is gewoon niet geschoten. Raak noch mis.
@John McClane | 14-05-22 | 23:35: Je moet schieten, anders kan je niet scoren.
Ben mijn wachtwoord kwijt. Iemand ééntje over voor mij??
Mijn nieren zitten op de plek van mijn lever, lever geen idee waar die gebleven is, en volgens mij is mijn maag gekanteld en staan mijn longen over de kop. Lang leve de kermis.
Over mijn portefeuille zullen we het maar helemaal niet hebben.
Goedenavond, allen.
Wachtwoord1234
achterlichtlampje
Ik weet er wel een paar. Klinkers moet je vervangen door cijfers. Bijvoorbeeld:
Ruk33nd
D1kk3lul
Kl00tv100l
Sl3tt3bak
Sn0ll3k0p
Portefeuille niet. Wachtwoord kun je krijgen van me.
@Papa Jones | 14-05-22 | 23:28:
www.youtube.com/watch?v=mrk63nSt-ZM&a...
Dit is alles wat ik kan..
0000
Proost!
@Papa Jones | 14-05-22 | 23:28:
Nou ja zeg, ik heb ook gevoel.
@neonreclame | 14-05-22 | 23:30: Hee, wat leuk!
Ik kende alleen de tietenkont-versie uit Turks Fruit.
@GKJP | 14-05-22 | 23:30: Oh. pardon.
Hu1lstru1k?
@Papa Jones | 14-05-22 | 23:32:
Beter. Ben nog nooit Hulk en Stuk genoemd.
Jij hebt tenmisnste nog 2 nieren, ik heb via vrouw smoelensmid een transplantatie nier en die zit links onder de buik tegen de lies, rare gewaarwording als je gezopen hebt voel je dat ie opzwelt :))
@Smoelensmid | 14-05-22 | 23:45:
Ultieme liefdesverklaring. U zult, afgezien van uw lichamelijke conditie, een gelukkig mens zijn, kan niet anders.
Respect voor mevrouw Smoelensmid, oprecht.
Zo zie je maar weer. Wij zijn nooit beroerd om je te helpen. Heb je overigens ook je IBAN nummer en pincode, dat vraag ik slechts voor mijn Nigeriaanse neef Washington Floyd Precious III die overigens 9821 euro per week verdient.
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 00:04: Black Money Matters.
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 00:04:
Pincode is 9821, Iban hetzelfde, maar dan keer 33.
@GKJP | 14-05-22 | 23:47: Ik geef het door.. ergo ze kan het iedereen aanraden, geluk kun je alleen vermeerderen door het te delen ;)
@GKJP | 15-05-22 | 00:13:
Ah dank je. Zal het aan Washington doorgeven.
@GKJP | 15-05-22 | 00:13:
Overigens en dat is geen gein. D'r is ooit een onderzoek gedaan door een student(e) in de laat jaren '90/begin 2000 naar wie er in die scam trapten en wie waren er vatbaar voor?...
Notarissen en advocaten in Nederland.
Serieus. Ze wilden er wel over vertellen maar volstrekt anoniem.
En dan denk je mijn god dat zijn dus mensen die juist met beide voeten op aarde moeten staan maar 9 van de 10 idioten die er intrapten kwamen uit die beroepsgroepen.
Kan de link niet meer vinden maar geloof me.
@Basil Fawlty | 15-05-22 | 00:30:
Ik geloof u wel, ken er een hoop die hoogopgeleid zijn, maar uiteindelijk nog te dom om achteruit te fietsen zijn. Sta ik dan, met mijn HAVO.
@GKJP | 15-05-22 | 00:36:
Maar wel met beiden voeten op de grond.
@GJKP | 15-05-22 | 00:42: Maar dan kom je weer geen stap verder.
Nog meer koper
Typhoon - Zandloper (Live op Concert at SEA 2015)
www.youtube.com/watch?v=HiecPphSm-w
Wel woke figuren, kan ook een verdienmodel zijn.
David Bowie - Sweet Thing / Candidate / Sweet Thing (Live)
www.youtube.com/watch?v=5guf5eN3zBk&a...
Welke gitarist is door David Bowie ontdekt?
Hint, hij speelde met de dikste snaren denkbaar en was voorheen vrachtwagenchauffeur.
Henk Wijngaard?
@GKJP | 14-05-22 | 23:25:
Mick Ronson natuurlijk,
hoefde ik niet eens over na te denken.
Er is deze winter nog een special over hem op TV geweest.
@GKJP | 14-05-22 | 23:25: Mick Ronson natuurlijk. Ook aan leverkanker overleden.
@CLoVis | 14-05-22 | 23:32:
Kom op, luister 'Let's dance' eens.
@GKJP | 14-05-22 | 23:25: "hij speelde met de dikste snaren denkbaar"
Ik doe een gok. Johann Reichhart?
@GKJP | 14-05-22 | 23:35: Stevie Ray?
@Après toi | 14-05-22 | 23:40:
Bingo.
@Après toi | 14-05-22 | 23:40: Vicky Leandros?
@snapal | 15-05-22 | 00:11: 25 maart 1972 in Edinburgh.
Morgen komen D66-ers bij elkaar om te praten over Frans van Drimmelen (Drimmelen ligt iets westelijk van Geertruidenberg aan de Amer tegenover de Biesbos). Maar nou is er een nieuwe integriteitskwestie binnen D66 alle aandacht van de Frans van Drimmelen case afleidt. Lijkt wel georkestreerd. De twee D66 dames, Sophie in 't Veld en Samira Rafaela, in het Europarlement praten al twee jaar niet met elkaar. Wat worden de politieke belangen van de keizers goed gediend! En nou is er een bom gelegd op Samira Rafaela, een klacht over grensoverschrijdend gedrag als vrouw van kleur over "intimidatie, machtsmisbruik, pestgedrag en bedreiging". Allemaal zo toevallig precies de avond voor de bijeenkomst van D66-leden.
Het laat blijken dat D666 door en door rot is, modder met modder bedekken.
Songfestival mist een kopersectie.
Def P & Beatbusters - Wrijving
www.youtube.com/watch?v=oOiNcWfQnyM&a...
Hoi, ik ben nieuw hier in de tegeltjes.
Mijn Nederlands is echt ruk dus ik ga jullie niet al te vaak lastig vallen.
Ik volg dit blok als sinds het Oekraïne-referendum, en sindsdien dankzij vele reaguurders een mening kunnen vormen over allerhande onderwerpen.
Sinds corona ben ik veel teleurgesteld in vele meningen die ik hier gelezen heb, en tot overmaat van ramp is dat alleen maar erger geworden sinds de oorlog op de democratie.
Ik als simpele lezer, zou graag zien dat er onderscheid gemaakt zou kunnen worden tussen accounts die zich voor corona hebben geregistreerd en zelfs accounts die zich voor de Oekraïne-oorlog hebben geregistreerd.
Dat zou het leven van een lezer heel veel leuker maken.
Ontoppic: het Songfestival is dit jaar gewoon goed, onze S10 heeft een prachtig nummer, er zijn alleen heel veel betere nummers. En ja, ik ben een Songfestival-fan. Zou iedere Nederlander dat niet moeten zijn? Voordat we gekke dingen gingen doen zoals een EU vormen of een gezamenlijke munt bedachten was dit het moment in het jaar dat je keek hoe je er voor stond in Europa.
Dus komop mensjes, iets meer nationalisme hebben we echt nodig.
Nieuw zijn en dan ook nog dingen durven eisen. Succes!
@JJMS | 14-05-22 | 23:08:
Lijkt Tamara wel...
Geen dank.
Het onderscheid dat je wenst wordt gemaakt, kijk maar naar je Zwitsal.
On topic roepen en dan alsnog off topic reageren... Dit is juist Songfestival vrij zwitsal
@VolgendjaarkrygikAOW | 14-05-22 | 23:13: en bedankt hè.
Niet boos, maar teleurgesteld. Linktip: www.schoolenveiligheid.nl/kennisbank/...
@VolgendjaarkrygikAOW | 14-05-22 | 23:13: de wappies raken hun uienhoofd kwijt, dat is het hele probleem.
Hoeveel leuker wordt jij leven dan als je weet wanneer iedereen zich geregistreerd heeft?
Ook nog een songfestivalfan, het is in en in triest.
Tja, de oorlog op de democratie...
Niemand heeft Frans Timmermans gekozen, hij wás er zomaar.
Kan ik trouwens via jou geen 10000 euro per uur verdienen..??
Kan het best gebruiken namelijk...
@laaggeiletterd | 14-05-22 | 23:21: Als je het nou lief vraagt aan joris, mag jij misschien wel je uienhoofd houden.
@neonreclame | 14-05-22 | 23:11:
Lol! Be a gentleman Neon. ;-)
@Basil Fawlty | 14-05-22 | 23:32:
Daar is something vissie Basill..!!
Beter doorlopen naar een ander café.
"zou graag zien dat er onderscheid gemaakt zou kunnen worden"
Spellingstip: onderscheid schrijft U met een "t" in plaats van een "d".
@Frau_Ferkel | 14-05-22 | 23:47:
'U' is 'u', onderscheid tussen onsterfelijk en sterfelijk.
@GKJP | 14-05-22 | 23:51: Ik schrijf U. U heeft geen ui meer, en U weet dat nog niet?
@Frau_Ferkel | 14-05-22 | 23:56:
Was niet verkeerd bedoeld.
@GKJP | 15-05-22 | 00:12: Lieverd. Van mij ook niet. Ik ben nogal bot, en heb geen zin meer, om nog te veranderen.
Ik trek morgen ook een veiligheidsjurk aan tijdens het klussen.
Omdat Iceland vanavond zo kut was. Sigur Rós - Se Lést (live in Ísafjördur).
youtu.be/DmEwvCHLAPA
Wispreventienokjrs op de oude cassette bandjes zaten die toch?
Wow, nooit geweten dat er een woord bestond voor die afbreeklipjes.
www.youtube.com/watch?v=M7lWU3mHoTc&a...
Nooit eerder op gezet..??
Hup Kees..!! Potverdrie.,.
En de nagel van mijn linker wijsvinger is gebroken....
Ik ben bezig mijn riool om te leggen en ik heb al ik weet niet hoeveel veldbranders uit de grond getrokken. Dat wordt een mooi nieuw project. In het zweet uws aanschijns zult gij brood eten.
Dat riool betaalt zichzelf dus, veldbranders leveren geld op.. ;)
@Smoelensmid | 14-05-22 | 23:02: Nu nog steeds? De vraag lijkt inmiddels wel aardig afgenomen.
@Andersdenkend | 14-05-22 | 23:06:
Kijk maar eens op marktplaats.
De Nachthap.
Gegrilde kastanjechampignons:
Na levering 2 dagen buiten de koelkast laten rijpen, zodat de hoed wat open komt. Af en toe opschudden tijdens het proces, zodat ze de ruimte hebben om uit te zetten.
Kontjes eruit breken en wassen. Dan op de voorverwarmde BBQ grillen, eerst met het gat naar beneden. Dan de andere kant. Het eigen sap loopt nu in het gat van waar de steel zat. Voorzichtig van de BBQ pakken, zodat er geen sap verloren gaat, en in een kom deponeren. Als niet gaar genoeg, afdekken met keukenfolie, en even na-tronnen.
Olie olijf geel met geperste knoflook en zout en vers gemalen zwarte peper erbij doen, goed doordraaien en even laten marineren. Dan serveren met wat sap-olie in het gat.
Verder nog een mootje warm gerookte Noorse zalm uit Urk met wat kervel.
twitter.com/beschaafdrechts/status/15...
Eet smakelijk!
Wel eens van een spies gehoord, mijn beste?
Overigens Wilderst over eten.
Gisteren Asperges a la Milanese gegeten hier in Lugano.
En dat zijn dus dikke groene geschilde asperges (sous vide gekookt en nog mooi knapperig) met daarop 2 eieren, sunny side up, en een saus van geklaarde boter en Parmezaan.
Klaar. Niks meer aan doen, zelfs geen peper maar wel een fles Sarabande ernaast natuurlijk. www.google.com/search?q=sarabande+whi...
@Basil Fawlty | 14-05-22 | 23:04: Heerlijk!
Natuurlijk geen peper, nooit op asperges...
@wilderst | 14-05-22 | 23:08:
Exactement, maar ik heb barbaren meegemaakt die er anders over dachten.
@Hetkanverkeren | 14-05-22 | 23:03: Zekers, maar hoe vang je dan de essentiele sappen op? Ik stretch toch dat die ultiem zijn, middels het eerst op de ene kant e... laat maar, leer eens lezen?
Ik vind dat koken maar een hoop werk.
@Kaas de Vies | 14-05-22 | 23:12:
Ik vind dickpicks signeren en versturen een hoop werk. Ieder zijn hobby toch?
@Wilderst.
in via ETN op 20.000 in 2020 en op 4 mei op 38.000 en kleingeld eruit. Geen slechte deal. Inmiddels 95% cash. Rustig en heerlijk aan de zijlijn. Dat ter info.
Zit wel te kijken naar short EUR/$. Mijn idee is parie en zelfs richting 0.9.
Ga ik maandag weer naar kijken.
@wilderst | 14-05-22 | 23:08: -edit-
@wilderst | 14-05-22 | 23:11: Paddenstoelen bevatten geen noemenswaardig sap, het zijn culinaire sponzen. Het zijn schimmels, dus vermoedelijk mag je ze niet eens voedingsvezels toerekenen.
Maar lekker! Als je een baksteen maar lang genoeg op de barbecue legt, heb je dan een steenoven?
@Hetkanverkeren | 14-05-22 | 23:37: Elders!
Je snapt er niks van. Ga die krengen halen, en doe het ook. Ze lopen vol met eigen sap, overstromen bijna!
@Basil Fawlty | 14-05-22 | 23:10: Asperges met een klassieke bereiding niet, er zijn echter véél meer bereidingen mogelijk dan de ouderwetse standaarden.
@Hetkanverkeren | 14-05-22 | 23:37: Knijp er een fijn en zeg dan maar wat eruit komt. Het sponseffect is grotendeels te danken aan het opnemen van etherische oliën.
@hisxxx | 15-05-22 | 01:33:
I know. Ben tussen de aspergevelden geboren. ;-) Maar die Milanese manier kende ik nog niet.
Wat een teleurstelling dat geen van de artiesten me toezingt hoe ik moet leven.
Zit ik verdorie gewoon naar matige muziektent luisteren.
'Muziek' uiteraard. Dacht dat ik kon editen maar helaas.
www.youtube.com/watch?v=VvQ2JRweUlk&a...
Niemand vroeg hierom....
Stop maar met dat songfestival, het wordt nooit meer wat.
Het visuele aspect moet de meubelen redden, heeft weinig meer met muziek te maken.
Dat is al 20 jaar zo. U komt uit een winterslaap?
Het mag geen bestaand liedje zijn. Dus na 50 jaar zijn de liedjes op en verzanden ze in overige dingen.
@JJMS | 14-05-22 | 23:00: wilde typen dat ik meestal niet keek, weet het, iedereen zegt dat.
@VolgendjaarkrygikAOW | 14-05-22 | 23:14: Denk het.
Muziek is als schaken, op een gegeven moment is alles al een keer gespeeld.
@VolgendjaarkrygikAOW | 14-05-22 | 23:14: Wij hebben nog geluk, de huidige generatie moet 110 worden om aow te krijgen.
Maak het unplugged.
En gooi al die show- en lichteffecten eruit.
Kijken wat er van over blijft...
@AdvocatusDiaboli | 14-05-22 | 23:45: Niets, het genot is uitsluitend visueel gelardeerd met bombastische mongolendeuntjes.
Diana Ross - Love hangover
www.youtube.com/watch?v=yOzO_4NS8NI
Schitterend nummer. Vooral vanaf 1:10. En swingen!
In de jaren '70 in de Malle Molen in Delft heftig zwoel gedanst met een meid op dit lied. Ze wou al die tijd niet, maar na dit lied wel.
Engeland gaat winnen. EvdD zou IJsland hebben laten winnen.
Calm after the Storm was een schitterend nummer en een terechte winnaar geweest toen. Maar nee hoor, een Gutmensch-woke-Oostenrijker-vrouw-met-baard moest coute-que-coute winnen.
Zat vanochtend in de auto, toevallig liedje 'Making your mind up - Bucks Fizz'. Nog steeds in mijn herinnering, 1981, de kleuren, de truc met de rokjes, zo'n leuk nummer en nog steeds. En anno 2022, de tekst.
En eerlijk. Tuurlijk, Oekraïne zal gaan winnen, maar ja, hebben die überhaupt het geld en de middelen volgend jaar om het te organiseren. Lachertje.
Hoi...
@neonreclame | 14-05-22 | 23:07: Hoi? Heb ik weer in de repeatmode gezeten? sorry, zal ik dadelijk gejorist worden. Hoi Neon. Mag geen emoticons toevoegen maar een knipoog, knuffel dan maar. Blijft stamcafé hè?
@Joyce | 14-05-22 | 23:11:
Neenee..
Geen zorgen.. Ik is lief.. Debiel, afhankelijk, altijd opzoek naar gelijk, vals, vervelend.. Maar ik knipoog terug..!!
Liedje aanvragen kan via 0800-neon...
Ik kan wel bitchen over de eurovisie horror maar ik moet wel effe leveren met een moei mezeekske.
Cesare Cremonini - La Ragazza Del Futuro (2022)
www.youtube.com/watch?v=VaMCtqvJchU
Mooie titel, over de aanstaande ex.
@Après toi | 14-05-22 | 23:01:
Lol!
Eigenlijk het enige lichtpuntje in de geschiedenis van Vlaanderen: www.youtube.com/watch?v=AxWxqisw4_g
Ja ja...
Zonder instructie zou het hele machinepark nu naar de filistijnen zijn.
Nou daar gaat het dus in het begin al mis met die Japanees/handig vrouwtje. Op een heftruck zet je altijd je vork omhoog voordat je wegrijdt.
Slimme Schemer ft. Tido - Jelle
www.youtube.com/watch?v=whp31cLYxrQ
Uit den ouden doosch, maar blijft geweldig.
Lubach!
Mijn vrouw kan ook wat, ze doet gewoon het meeste onderhoud in de tuin ( doet ze graag), en ze helpt mee met aanleggen van de tuin.
Wat leuk!
Ik moet alles zelf doen verdorie.
@Papa Jones | 14-05-22 | 22:56: dan zou het hier een bende zijn. Aanleggen vind ik nog wel leuk om te doen, maar onkruid wieden is echt de hel voor mij.
Zo een kanjer moet je koesteren, ik doe het al 40 jaar met de tuinvrouw. ;)
@Smoelensmid | 14-05-22 | 23:07: Doe ik ook, zei het nog geen 40 jaar.
@Andersdenkend | 14-05-22 | 23:22: Ik werd toch even door je ,, zei,, op het verkeerde been gezet maar mijn intuitie gaf de doorslag.. www.nederlands.nl/nedermap/beschouwin... misschien denk je er wel anders over ;)
In de Amerikaanse stad Buffalo (NY)
heeft een man in een supermarkt het
vuur geopend.Volgens NBC New York en AP
zijn zeker acht mensen omgekomen.De
politie noemt geen aantal slachtoffers,
maar zegt wel dat de schutter opgepakt
is.Hij zou het gebouw zijn binnengegaan
in legerkleding en meerdere mensen in
het hoofd hebben geschoten.
Een blanke man met camouflage. "Hij zag eruit alsof hij in het leger zat."
@AdvocatusDiaboli | 14-05-22 | 22:53: Maar nu is hij dood.
www.youtube.com/watch?v=P9JdGoFIfc0
Misschien heeft die Richard Coudenhove-Kalergi dus toch een punt. Hoe meer vermenging, hoe minder mensen de ander als een vijand kunnen blijven zien.
Die geschifte moslims zijn niet best, maar eenzame extreemrechtse witte mannen zijn dus ook een probleem. En dus ook hun websites hebben een verantwoordelijkheid dit soort mensen binnenboord te houden.
@cugel | 15-05-22 | 02:48: "Twitch, the popular livestreaming platform best known for gaming, confirmed Saturday the suspect had used its platform to stream a live broadcast during the attack. The suspect has been "indefinitely suspended" from the platform. "
Is dat Kleurenwiezensnolfestival al afgelopen? Lang geleden zongen ze daar echte liedjes.
Knettergek : China rumour could spell disaster for Aussies tiny.iavian.net/1n7ma
Peking in de 1e full lockdown sinds het begin van de shit.?
Die Chinezen hebben het aan zichzelf te danken.
Of door slordig om te gaan met wild, of door slordig om te gaan met hun laboratoria.
Peking lockt het hele land down om die Chinezen onder de duim te houden. Doen alsof het enorm verschrikkelijk erg is terwijl intussen het virus nauwelijks slachtoffers maakt.
Nederland heeft weer oversterfte te pakken, deze keer door de griep. Het verbaast me dat we nog niet in de angststuip zijn geschoten hierdoor. Gelukkig leven we niet in Peking...
Breathing in the dark, lying on its side
The ruins of the day painted with a scar
And the more I straighten out, the less it wants to try
The feelings start to rot, one wink at a time
Oh oh, forgiving who you are, for what you stand to gain
Just know that if you hide, it doesn't go away
When you get out of bed, don't end up stranded
Horrified with each stone on the stage, my little dark age
Picking through the cards, knowing what's nearby
The carvings on the face say they find it hard
And the engine's failed again, all limits of disguise
The humor's not the same, coming from denial
Oh oh, I grieve in stereo, the stereo sounds strange
I know that if you hide, it doesn't go away
If you get out of bed and find me standing all alone
Open-eyed, burn the page, my little dark age
I grieve in stereo, the stereo sounds strange
You know that if it hides, it doesn't go away
If I get out of bed, you'll see me standing all alone
Horrified on the stage, my little dark age
Giddy with delight, seeing what's to come
The image of the dead, dead ends in my mind
Policemen swear to God, love seeping from their guns
I know my friends and I would probably turn and run
If you get out of bed, come find us heading for the bridge
Bring a stone, all the rage, my little dark age
I grieve in stereo, the stereo sounds strange
I know that if you hide, it doesn't go away
If you get out of bed and find me standing all alone
Open-eyed, burn the page, my little dark age
(Little dark age, little dark age)
(Little dark age, little dark age)
(Little dark age, little dark age)
All alone, open-eyed, burn the page, my little dark age
www.youtube.com/watch?v=rtL5oMyBHPs&a...
Met plus video...
Hij lijkt als twee druppels water op Robert Smith van the cure. In de jaren 80 dan.
mooi hoor. Ben van de tekst. Raakt me, raakte me toen ook maar begreep destijds de tekst nog niet. We wisten toen niet beter. Dachten het nog wel te halen, ergens, hoe dan ook. Weten beter nu. Worden er niet blijer van. En dan moet je in die flow, je kinderen en je kleinkinderen nog hoop geven. Bah. Er werd tegen ons gelogen en nu worden we gedwongen om te liegen tegen onze kinderen / kleinkinderen. Want zonder hoop is er niks. Sorry guys, ik haak af. Te donker, te somber. Niet gezellig. Doe dan maar 'ik heb die bon gepakt van Froger' Dan maar zo.
@Joyce | 14-05-22 | 23:20:
www.youtube.com/watch?v=jmmMs943x9A&a...
Blijven ademen,,!!
Wat haat ik het songfestival. Kan me herinneren in de analoge jaren '70 dat ik uit pure armoede meekeek met papa en mama en die vonden het al k*dt maar toch keek men. 3 of 4 uur tv marteling. Later toen ik een jaar of 35 was nog een keer gezien met Turkse vrienden (expats bij een bank) en die waren met toch fanatiek en maar sms-en voor Turkije oid. Mijn vrouw en ik keken elkaar dan aan en ze wist dat ik het haatte maar je bent gast dus...
En ook bovenburen van mij toen. Nichtenkoppel. Uitgenodigd en een groot "grappig" feest. Mooie was wel. Hij van het koppel was een Fries, keek mij dan aan en zei: "Basil zullen we gaan uiteten en daarna een kroeg opzoeken waar we deze nichtenrommel niet hoeven te zien." Lol! Mooie vent.
Ik zou die bovenburen betitelen als homo koppel, aangezien hij zelf het songfestival ook als nichten rommel benoemd.
In mijn beleving zijn nichten net wat anders dan homo's.
@Andersdenkend | 14-05-22 | 22:52:
Jij kent ze niet en weet dus niet hoe zij zichzelf benoemden en hoe ze spraken. Ik wel.
@Basil Fawlty | 14-05-22 | 22:55: was het zo erg?
@Andersdenkend | 14-05-22 | 23:01:
Het Eurovisie songfestival wel ja daarom gingen wij ook samen uiteten en drinken. Of bedoel je wat anders?
Keestelpro douze points! Hier aan de bar.
Kees toujours douze points. Excusez, douze pints.
Mijn vrouw is hier nu, ze wilde samen songfestival kijken.
Nog dank voor de stijlloze tips. Op tafel staan nibb-it ringen, augurk omwikkeld met ham, asperges omwikkeld met boterhamworst, blokjes kaas met een stukje ananas. Alles met een prikker.
En zojuist advocaat met slagroom. Terwijl ze niet tegen alcohol kan. Heeft ze nog nooit gehad, advocaat.
Als dát geen naaien wordt!
... want ja, ik scheur uit mijn overhemd straks natuurlijk ...
@Papa Jones | 14-05-22 | 22:42:
Hartjes naar vrouw van Papa..
Geniet..!!
Klinkt als een mooi momentje voor jullie samen. Geniet ervan!
Take one for the team! Nee, geintje.. Veel plezier!
Qua catering, inclusief prikker, is het jaren zeventig.
Asperges uit blik?
Veel plezier!
Die asperges omwikkeld met boterhamworst is een nieuwe voor mij. Is dat lekker?
@Frau_Ferkel | 14-05-22 | 23:09: Uit een glazen potje! Ze vallen bijna uit elkaar...
@clockandhammergame | 14-05-22 | 23:09: Oh, foutje... het was andersom.
De augurk was omwikkeld met boterhamworst, de asperges met ham.
@Papa Jones | 14-05-22 | 23:17: Ah, super. De C-kwaliteit!
Dat is garantie voor een wilde nacht.
Liev man
culinaire nostalgie, het leest als een tijd maschine alsof ik bij mijn schoonouders op bezoek ben.. jaren 70 stillo. heerlijk .. maar wel lef hebben in het asperge seizoen uit de pot eten ;)
Goed gedaan, Papa!
@clockandhammergame | 14-05-22 | 23:09: Boterhamworst is de goedkoopste versie van gekookte ham, het combineert goed maar smakelijk kan dat natuurlijk beter. Papa Jones had een kleine vergissing, uiteindelijk neem je voor beide liever een goede ham.
De Deen: die zijn dus precies op het verkeerde moment gestopt www.youtube.com/watch?v=W4PjWgiH-LQ
"Filmpje. Vrouw kan dingen" Behalve een beetje een dansje doen vraag ik me af wat ze kan.
Houtbewerking kan ze in ieder geval niet, overduidelijk doet ze wat haar daarvoor stap voor stap precies is uitgelegd.
Ben wel jaloers op de vandiktebank, maar die zou ik nooit kwijt kunnen in m'n werkplaatsje.
Die is daar niet om te produceren, ik ben niet verder gekomen dan 1 minuut in het filmpje.
Vers citroenplakje in je drankje? Lekker nu!
Maar koop dan bio. Want op de normale zit kleurstof, schellak van de schildluis, en wss ook Imazalil en andere chemische troep.
Zorg dat je de bio-citroen na het wassen steeds vers snijdt, en leg de open kant onderop, zodat er geen lucht bij kan. Dan nog, als je 'm al even niet gebruikt hebt, snijd dan eerst een dun plakje weg, Je kunt het verschil ruiken, gebruik je neus!
En als je 'm in je drankje doet, knijp die plak dan met een schone hand tot gort, zodat de etherische olie uit de schil vrij komt.
Bio is ook handig als je de rasp nodig hebt in een gerecht.
Vooral dat laatste. Die potjes kant en klare rasp vertrouw ik voor gen meter
Ik koop ze Demeter kwaliteit, kringloop landbouw en bio dynamisch, als niemand het doet is er straks geen ambutieuze jonge Demeter landbouwer meer over om de wereld te kunnen verbeteren en zijn we allemaal verdoemd tot goeiekope meuk.. noem het maar praktisch idealisme het is een levens filosofie.. Ik koop ook de uiterste datum producten als ze in de aanbieding gaan noem dat voedsel redden kan het niet over mijn hart verkrijgen dat iemand gezaaid gewied geoogst en gehandeld heeft en dat het uiteindelijk in de kliko van de super verdwijnt.. Bio en Demeter dat is de norm als leven en goed eten de norm is. ;)
@Smoelensmid | 14-05-22 | 23:15: Odin groet Demeter.
@anja | 14-05-22 | 23:21: Ik ben verwend met een Kaufland net over de grens die het hele Demeter assortiment voert van conserven tot melk en yoghurt alle groentes en fruit Demeter tegen schappelijke Duitse supermarkt prijs dat is wat anders dan de eko juweliers in Nederland..
@Smoelensmid | 14-05-22 | 23:15: Thumbs up!
@Smoelensmid | 14-05-22 | 23:31: De speciaalzaken hier zijn idd schreeuwend duur. Maar AH valt mee. En ik ben nu voor 10 euro per jaar iets speciaals daar, waardoor altijd 10% op EKO
Ik vertrouw die citroenen van hier voor geen cent.
In de tuin van ons hutje elders heb ik twee bomen “naranja agria” en “limones”, de kleine bittere.
Die schil gebruik ik maar hier …. no way.
@J.Cash | 14-05-22 | 23:53: Chill, is no pro!
De EKO-citroenen van AH komen op dit moment uit Spanje, en zien eruit als mijn voorheen zelf geteelde. Perfect
Proficiat Excelsior.
Halve Finale gewonnen van ADO..??
Wispreventienokjes valt in dezelfde categorie als diskknippers.
Nee hoor, ze zitten op een SD kaartje en je kunt verschuiven.
Vraag me af wat ik kan krijgen voor de bonuspunten.
@Andersdenkend | 14-05-22 | 22:42: Niks want dat zijn geen nokjes maar schakelaars. Ik denk dat met nokjes de afbreekbare stukjes plastic bedoeld worden die op cassettebandjes zaten.
Heb het geprobeerd dat songfestival
Was zelfs nog even van homoseksualiteit
Maar uiteindelijk is ze het niet gelukt
Dus nog niet van de bekeerde kant?
Morgen een gat graven voor de inbouw vd grondwaterpomp. . Nondepin enkel aangestampt bouwpuin. Ik zie er naar uit. Barman, een shot vodka. Ik heb nu al spierpijn.
youtu.be/zBn5aIfZElE
Toch altjd weer dankbaar gevoel als de klus achteraf geklaard is, heb in 2004 een 7 kuub regenwater cysterne gegraven en al de jaren helder water voor zwembad wasmaschines tuin en wcs opgevangen ... nooit mij gerealiseerd dat je blij kon zijn als het regent. :)
Britney Spears heeft nu een miskraam gekregen.
Is er een verband met…?
Sneu; weer een dreun.
Ze heeft wel het een en ander te verwerken.
Oh baby baby...
Kijk..
Mini..!! Hartelijke groeten terug.. Sowieso.. Dus ik liedje luisteren. Songtekst en alles...
Maar onderwijl..!! hoorde ik ook een liedje op de radio...
www.youtube.com/watch?v=NAxwmaCDYcI&a...
( neon..!! Yo... Neem een bak koffie... Ik wil thee verdomme...!! )
Edit: Hartje smiley...
Lievv! *naar Mini stuurt*
Laura Pausini, de heks uit de efteling, van de waterlelies.
Ik heb haar gisteren nog gezien. Ze was goed bij stem.
Ukraïne gaat winnen en Lithuania was veul meer vrouw dan Nederland.
Ik vond onze inzending heel behoorlijk dit jaar.
Als je met 'onze' de Nederlandse inzending bedoelt, ben ik het helemaal met jou eens. Onwijs goede zangeres, lijkt me, maar ik heb er zoveel verstand van als een vlieg van de diepte van de oceaan.
Prince - Fury (Live at the Brit Awards 2006)
www.youtube.com/watch?v=dK6JijT5osI
Volledige optreden:
www.youtube.com/watch?v=fXiERUnyMgY
Barman, mag ik twee Johnny Logans?
youtu.be/gYRaIyFbbhY
youtu.be/AJ2jDdOfRwM
@Papa Jones | 14-05-22 | 22:30: heerlijk, dank!
De eigenlijke winnaar eindigt als tweede vanavond.
Iemand nog meer bier?
Ik wil ranja met een rietje.
Ik ga aan de grappa, heb nog een fles van 15 euro staan.
En dan heb je in Italië een hele knappe.
Doe maar stout.
Hollands gebrouwen Kordaatbier van de Lidl voor mijn AOW uit Suriname.
Jaeger met citroen en veel ijs in een tumbler
Paulaner?
REAGEER OOK