achtergrond

ingelogd als

lid

logout

word lid

nachtmodus

tip redactie

doneer

LIVE KLASSIEKER! Ajax - Feyenoord

Wat gaan we doen vandaag?

Vandaag is de dag dat kerels van 53 jaar oud uit Vlagtwedde veranderen in bloednerveuze onhebbelijken die zich opmaken voor hun allereerste stickerspreekbeurt in groep 5. Over de lange legbuis van vrouwelijke krekels. Het is namelijk Ajax - Feyenoord, DE KLASSIEKER. De énige Klassieker. Amsterdam - Rotterdam, 020 - 010, godenzonen tegen havenarbeiders, Erik tegen Dick, Tadic tegen Berghuis. De inzet is de koppositie van Nederland alsook de opmaat naar de landstitel dus het is nog belangrijk ook: zie de foto hierboven, hoe supporters van Feyenoord hun voetballertjes hebben uitgezwaaid. Enfin, het is en blijft 'gewoon' een voetbalwedstrijd, dus er kunnen maar twee dingen gebeuren: winnen of staken. Stadion zit dicht en het café zit dicht dus u kijkt het THUIS, via de bekende kanalen, en ouwehoeren over de mooiste pot (voetbal) van het jaar mag in het digitale strafschopgebied: de commentsectie.
UPDATE 21" - Gravenberch, 1-0
UPDATE EINDE - Feyenoord dringt aan in de tweede helft. Berghuis mist er een paar, Sinisterra mikt in de laatste tel nog een balletje op de lat. Geen goal: 1-0.

Reaguursels

Dit wil je ook lezen

Oranje - het rapport (3)!

In de volgende ronde tegen Marokko en dat moet beter want anders, euh, stelen die Marokkanen de overwinning

@Mosterd | 26-06-26 | 09:07 | 116 reacties

NEDERLAND VERNEDERT ZWEDEN

De Leeuw van Oranje opent zijn kaken bij het vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste landgenoten, beste voetbalkijkers, beste Dutch Fanatics

@Mosterd | 20-06-26 | 18:30 | 848 reacties

WK, BORD OP SCHOOT! Frankrijk - Senegal

Zit die blequeschete van een coach aan de botox of wat

@Mosterd | 16-06-26 | 20:45 | 176 reacties

Oranje - het rapport!

Omdat helemaal niemand het doet, doen wij het maar weer he!

@Mosterd | 15-06-26 | 09:35 | 214 reacties

Fantaseren over voetbal in het Stamcafé

(Heeft hier niets mee te maken verder maar wat is Willem Vissers een stilistisch gemankeerde oen)

@Schots, scheef | 10-06-26 | 22:00 | 364 reacties

Tip de redactie

Heb je informatie of een verhaal dat belangrijk is voor GeenStijl?
Laat het ons weten. Jouw tip kan het nieuws zijn.
Wil je een document meesturen? Mail het naar redactie@geenstijl.nl.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.