Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Dramatisch Op1-item met Thierry Baudet: Bert Huisjes heeft journalistiek afgeschaft

Dat laat Bert Huisjes weten in een evenzo dramatisch item met Carl-Johan Zwart

Die uitzending van OP1 met Thierry Baudet en totale loser Wybren van Haha, dat was vrij gênant gewauwel over tweets over Trump en bunkers op Hawaii met precies NUL kritische vragen vanuit de presentatoren. Dat vreselijke mens van NRC Haatcourant mocht wat in de richting van Van Haha blèren over antisemitisme, een of andere gast van het FD zat alleen maar 'nee' te schudden (terwijl Harm Edens was ingehuurd om dat te doen), lolbroek Peter Pannekoek moest in extremis in het beslag gaan roeren waar het stinkt, Jort zat een halfuur lang heel verliefd naar Thierry te staren en Welmoed was er kennelijk ook - daar wilden wij dan weer verliefd naar kijken maar dat kon niet want die was niet in beeld. En verder zat iedereen in het kippenhok wild en ongemodereerd door elkaar heen te tetteren met stopwoordjes als 'onzin' en 'quatsch'. Dat noemt Bert Huisjes van WNL dan:  "Journalistiek op een andere manier organiseren" en "We hebben ervoor gekozen de tegenstand niet vanuit presentatoren op te voeren, maar te zorgen voor een evenwichtige tafel." Een evenwichtige tafel, ja.

What the flying FOK is dat nou weer voor een lul-de-behanger-journalistiek, deze Jack Plooijisering van de talkshowtafel, dat die presentatoren geen kritische vragen meer mogen stellen? Een politicus heeft zijn eigen beloftevolle partij naar de afgrond gefietst met antisemitisch gekonkel, geflirt met coronawappies en gedweep met totale idioten, en die zaag je dan niet door omdat 'Baudet goed is in poneren'. Weet je wat. We spoelen die presentatoren, klaarblijkelijk niet in staat kritische vragen te stellen aan iemand die 'goed is in poneren', gewoon lekker door de plee. Dan gooien de gasten bij elkaar in een hok met een paar camera's erop en dan mogen ze het uitzoeken. En dan geven we dat als naam: Big Brother Talkshow Vips. En na afloop mag de hoofdredacteur van Big Brother Talkshow Vips op bezoek bij Carl-Johan de Zwart van NPO Radio 1, de pot die bij Berts Heilige Huisjes precies doet wat hij de ketel verwijt: dagvoorzittertje spelen en 0 kritische vragen stellen. Draag ons maar weg.

Reaguursels

Inloggen
-weggejorist-
Antelisa | 13-01-21 | 02:57

In de aaneenschakeling van sneue televisiebeelden Arnold Karskens nog gemist.

poepaanmijngaatsie | 12-01-21 | 22:16

Misschien volgende keer prof. dr. Boutellier uitnodigen aan de talkshowtafel, hoogleraar ‘Polarisatie en Veerkracht’. Jawel, hij bestaat echt, hij is nu op de NPO.

Cassandra | 12-01-21 | 18:42

Dus als ik het goed begrijp wordt een 'extreem-rechts' persoon nu eens een keertje niet keihard aangepakt bij op1 en nu is dat weer een probleem..

grietmetgroenefiets | 12-01-21 | 18:23 | 2

Je begrijpt het helaas niet goed.

Muzza | 12-01-21 | 18:41

Extreem rechtse mensen zijn antisemitisch,
Bij het zelfde programma kwam naar boven .
dat bij alle whatsapp berichten ! En dat zijn er nog al wat . Er geen antisemitisch apje tussen zat . Maar daar zullen ze het bij de Joop wel niet over hebben

geenhakbar | 12-01-21 | 19:12
-weggejorist-
legezak | 12-01-21 | 18:16

Niet mijn club dat FvD , kans gehad en verpest, maar Baudet zwom ook wel een fuik in, die hoofdschuddende Harm Edens erachter , van die school voor de journalistiek trucjes. Snap niet dat zijn campagneleider niet ingreep. Wellicht had campagneleider dat niet geleerd afgelopen jaar in 4 HAVO.

Dreeke | 12-01-21 | 18:12

Dat valt Huisjes niet aan te rekenen. BNN VARA is met Paul de Leeuw en Astrid Joosten hiermee al begonnen.

Plakbakbloedworst | 12-01-21 | 17:36

Vond wel grappig dat Thierry zn tweet ging ontkennen. Das vast niet terug te vinden op internet lullo pikkestein.

ZureKoek | 12-01-21 | 17:36 | 3

Dus wel. En hij heeft blijkbaar gelogen.

Zonen-van-Kuifje | 12-01-21 | 18:49

Jort Kelder is het eigenlijk ook niet met het huidige coronabeleid eens, dus laat Baudet zijn zegje doen om het af te branden. GS en TPO hebben de handen ineen geslagen om JA21 is het zadel te helpen, maar we horen heel weinig uit die hoek. Blijkbaar uit ervaring geleerd dat het over coronabeleid hebben niet goed op de virtuele zetels afstraalt, maar het niet over corona hebben levert je geen plek op in de uitzending. Het komt maar allemaal maar twijfelachtig over.

heldheino | 12-01-21 | 17:15 | 1

Die Thierry gaat ze helemaal voorbij zetelen

geenhakbar | 12-01-21 | 19:14

Jack plooijerisering? Jack Plooij stelt wel kritische vragen hoor, alleen niet aan Max.

Elmauro | 12-01-21 | 17:06

De tering zeg, zo van wal steken omdat deze meneer dacht, ik ga eens op een andere manier proberen mijn vak uit te voeren. Alsof dit nu ineens betekent dat alle journalisten geen kritische vragen meer mogen stellen. Mosterd, wat snuif je in hemelsnaam en waar kan ik het krijgen?

Godmiljaar | 12-01-21 | 16:52 | 2

Van wal? Jan Jaap van der Wal? Als Jaapie zulke slechte grappen praat begin ik te geloven dat het een niet aangeboren hazenlip is. In België is dat misschien grappig, blijf daar dan.

gebruikesrnaam | 12-01-21 | 17:15

@gebruikesrnaam | 12-01-21 | 17:15: ik heb geen flauw idee waar je 't over hebt. Als het over mijn nickname gaat... allez, ik ben helaas een rete ordinaire Hollander.

Godmiljaar | 12-01-21 | 18:44

Wat een hypocriet gejank dat Baudet wordt omringd door tegenstanders. Hij heeft het er zelf naar gemaakt met zijn huichelachtige optreden binnen zijn partij. En nu doen alsof er niets aan de hand is. Totaal ongeloofwaardig geworden en omringd door steeds engere humorloze mannetjes.

Drs. Paco P. | 12-01-21 | 16:52 | 3

Ik denk dat je het niet begrepen hebt, het gaat niet om de poppetjes maar om het systeem.

MVuitM | 12-01-21 | 17:05

@MVuitM | 12-01-21 | 17:05: Yep, en de systemische aanpak wordt zichtbaar als je ziet hoe Baudet wordt aangepakt. Eerst gebeurde het in het geniep. Maar de deugers voelen zich nu zo sterk dat ze alle middelen openlijk durven in te zetten en te benoemen. Het worden nog interessante jaren waarin iedereen die de deugers tegenspreekt rekening moet houden met vele en verschillende aanvallen. Alleen de Derksens en de Baudets van deze wereld zijn er immuun voor. Maar de meesten van ons zullen buigen als ze frontaal worden aangevallen door de beestachtige coalitie van deugers.

Graaier | 12-01-21 | 17:46

@MVuitM | 12-01-21 | O, sorry dat had ik even niet door, je hebt me de ogen geopend.

Drs. Paco P. | 12-01-21 | 21:03

Ik begrijp werkelijk niet dat wij al stille meerderheid dit soort dingen nog tolereren. Ik ben bang dat alleen dit door programma's niet meer kijken ( want NPO maakt zijn eigen kijkcijfers ivbm subsidie) we het niet gaan redden. Ik zou dan ook iedereen op willen roepen deze verkiezingen een keer verder dan hun eigen portemonnee te kijken en te stemmen op partijen dit dit soort dingen echt verwerpen en niet allen voor de bune.

MVuitM | 12-01-21 | 16:45

Wat je ook van Baudet mag vinden, dit is natuurlijk gewoon puur ranzig. Je weet dat een rechtse gast komt en dan bouw je een compleet linkse setting met nee-knikkers op om hem belachelijk te maken. iets dat ie prima zelf ook kan overigens, maar als dit niet meer het failliet van de "onpartijdigheid" van de NPO is dan weet ik het ook niet meer. Martin Bosma, kom er maar in!

Behangdelul | 12-01-21 | 16:35 | 6

@Red shirt 16:48: Baudet denkt dat Twitter van de overheid is. Dan ben je links hoor, als je niet begrijpt wat markt en wat overheid is.

tipo | 12-01-21 | 18:02
▼ 3 antwoorden verborgen

Jort Kelder is een onafhankelijke geest die zich ook prima redt zonder de NPO centen . DAT soort mensen moet je daar hebben ! Maar dat wil de Nederlandse Propaganda Omroep helemaal niet!. Die koopt ja-knikkers in om de meute rustig te houden . En dan is er een keer dat je het meer dan 20 min volhoudt bij de Gutmensch-tv ondanks een aantal NOP-clowns rondom , is het weer niet goed ... lol

daytripper | 12-01-21 | 16:27

Net even een stukje teruggekeken van die uitzending van 10 januari . Wat een treurige verzameling ja-knikkers olv geit Herzberger . Er druipt vanaf dat men de mening over Baudet/Haga reeds lang in het koppetje heeft en of Baudet nu stelt dat morgen een miljoen extra vluchtelingen moeten worden toegelaten of een extreem-rechts item verkoopt : het maakt niet uit .. zelfgenoegzaamheid, smalend gegrijns .. het is allemaal daar om de broodheer NPO en vooral de Volkskrant-clientele te behagen. Respect voor Haga en Baudet die zich niet laten afleiden . Ik had die lul van een Edens een knal voor z'n goedkope arrogante kop gegeven.

daytripper | 12-01-21 | 16:11 | 4

@citywok | 12-01-21 | 16:44:
Stel je voor dat je roept dat er geen oversterfte is, of een schip voor IC bedden, of als het R getal toeneemt er niet meer mensen naar het ziekenhuis hoeven. Ik geloof het!!!

Erikjan79 | 12-01-21 | 17:37
▼ 1 antwoord verborgen

Ik heb de OP1 uitzending gezien en ik heb Bert Huisjes vanochtend gehoord. Wat hij betoogt is dat het voordelig is om de kritiek of de kritische vragen aan de gasten van de tegenpartij over te laten zodat je als presentator neutraler kunt zijn.
Ik vind dat helemaal niet zo'n gekke redenering en ik vind dat Mosterd spijkers op laag water zoekt.

JvanDeventer | 12-01-21 | 16:10 | 3

Metoo. Mijn verbazing is eerder dat hij bewust Baudet laat omringen door een roedel agressieve linkse deugers. In de hoop dat ze hem vloeren.

Graaier | 12-01-21 | 16:25

@Graaier | 12-01-21 | 16:25: mijn mening is; ‘niet gevloerd!’, wel een zooitje linkse deugers, aan tafel, achter Baudet............ en dan is dat dus gewoon bedacht nog ook, das pas treurig.

emwee | 12-01-21 | 16:32

@Graaier 16:25: Baudet struikelt al over zijn eigen veters.

tipo | 12-01-21 | 18:03

Baudet en FvD: de prik is er wel vanaf. Thierry gaat een toekomst in de rechtsextreme hoek tegemoed. Ach, de 'anderen' zullen wel weer de schuld krijgen.

Red shirt | 12-01-21 | 16:00 | 2

Inhoudelijk was het gewoon prima maar ja de boodschapper is slecht dus geen woord meer over de inhoud. Bah!

emwee | 12-01-21 | 16:34

100% speculatie

intrigant | 12-01-21 | 20:28

Van Haga is natuurlijk een Parler-type. Van mij mag hij, zolang hij niet oproept om het Binnenhof te bestormen.

Zonen-van-Kuifje | 12-01-21 | 15:55 | 7

Toch heb ik steeds meer respect voor onuitputtelijke manier waarop Haga de maatregelen aan de kaak stelt. Of je het met hem eens bent of niet, het is goed dat er altijd een tegengeluid is.

Rolling_Ronny | 12-01-21 | 16:41

Parler type. Ah dus iemand die de vrijheid van meningsuiting hoog in het vaandel heeft. In tegenstelling tot Twitter types, Apple types, Google types en Amazon types.

snakedogman | 13-01-21 | 09:23
▼ 4 antwoorden verborgen

Kom eens met feiten! Als er 1 is die zijn Geenstijl naam naar iets uit de oorlog heeft vernoemd, dan bij jij het wel mosterd gast..

Titia Heidekonijn | 12-01-21 | 15:49 | 1

Voor feiten moet je bij het orakel genaamd kuifje zijn. Overstelpt ons meerdere malen per dag met keiharde feiten en uiterst rake opmerkingen.

Penus Decoratus | 12-01-21 | 16:07

Critici van de huidige Corona-aanpak neersabelen als nono’s en antisemieten, brengt de discussie niet verder en leidt zeker niet tot meer inzichten. Alles blijft zoals het is en we blijven volgzaam knikken.
Daar zijn de pionen zoals herzberger, Edens én GS debet aan. Waarvoor absoluut geen dank, overigens.

Datmagniethe | 12-01-21 | 15:47 | 3

Wat een min mannetje die Harm Edens , achter de rug van Baudet gekke bekken trekken , bah .

elevator | 12-01-21 | 15:58

@elevator | 12-01-21 | 15:58:
Vreselijk inderdaad. Een beetje a la Rosenmuller, allebei types die je vroeger verraadden als je stiekem rookte.
Daarna kregen ze een geweldig pak slaag. Jankend naar hun moeder.

J.Cash | 12-01-21 | 16:02

Alle zeggers ‘Fortuyn had gelijk’ hebben niets geleerd............ ach ja, zolang de speelkaarten maar genderneutraal worden hahahhaha

emwee | 12-01-21 | 16:35

Gelukkig is er sinds een jaar of 15 (geen zin om te googlen) het onvolprezen GeenStijl en haar pendant Pooooont met meesterinterviewer Rutger Castricum. Natuurlijk is Jort een geparfumeerd poepje dat zijn tweede vrindje Tsjer echt niet keihard gaat aanpakken, maar de manier waarop GS nu al maanden campagne voert tegen de rechtse uilenpartij begint onderhand ook wel wat "makkelijk" te worden.

LJBrinkhorst | 12-01-21 | 15:43

Is het punt nu dat het niet "kritisch" genoeg was? De nazitermen vlogen gewoon als vanouds weer over tafel vanuit hysterisch links.

citywok | 12-01-21 | 15:43 | 1

Bart, van vegan eten wordt je blijkbaar woke, Nijman zag dat het goed was.

Datmagniethe | 12-01-21 | 15:49

Een politicus die zijn eigen beloftevolle partij naar de afgrond heeft gefietst met antisemitisch gekonkel, geflirt met coronawappies en gedweep met totale idioten.

Precies, dus waarom daar nog tijd aan besteden op tv.
Er komt toch niets zinnigs uit.

De Briemusketier | 12-01-21 | 15:41

Wybren van Haga, was ooit commando en afgestudeerd aan de TU in Delft.
Wie ben jij dan wel Mosterd om hem een loser te noemen, je bent zelf niets meer of minder dan een stukjesschrijver.

oakmont | 12-01-21 | 15:31 | 17

@mikes43357369 | 12-01-21 | 16:11: Ik vind dat een militaire carrière niet zoveel zegt over de kwaliteit van iemand standpunten.

Zonen-van-Kuifje | 12-01-21 | 18:54
▼ 14 antwoorden verborgen

Baudet en van Haga zaten weer ouderwets onzin te kletsen. Ze kregen wel erg veel ruimte, hoewel Herzberger ze wel wees op de vele leugens (bv over oversterfte of dat de WHO zegt dat lockdowns niet werken). Iemand vh kaliber Marcel Levi of Ernst Kuiper zou gehakt van hun onzin praatjes hebben gemaakt, maar kan me voorstellen dat die geen zin hebben om met dit soort mensen in gesprek te gaan.

Diederik_Ezel | 12-01-21 | 15:28 | 7

@Diederik_Ezel | 12-01-21 | 15:35: Ja natuurlijk beste heer Ezel zijn er wat meer doden (zie trouwens ook de oversterfte bij de griepepidemieën), maar dat "over "is niet zo spectaculair als je het zet naast de oversterftes sinds 1945 . En wat is er momenteel aan de gang ? Onnoemelijke economische en sociale schade.

daytripper | 12-01-21 | 16:21

@daytripper | 12-01-21 | 16:21: Die schade hangt samen met het aantal besmettingen. Hoe meer Corona, des te groter het economische malheur.

Zonen-van-Kuifje | 12-01-21 | 18:55
▼ 4 antwoorden verborgen

Uitstekend stuk Mosterd op één ding na : Er is geen reden om Haga een "totale loser" te noemen zonder reden waarom. In dat opzicht maak je je schuldig aan NPOiaans gelul uit de onderbuik, wat je hun terecht verwijt

daytripper | 12-01-21 | 15:26 | 13

@Diederik_Ezel | 12-01-21 | 16:35:
"Omdat Gommers een aantal maanden terug iets heeft geroepen (waar hij niet over gaat)" Gommers gaat over de IC bedden en Haga zit in de tweede kamer en heeft dus geen beleidsverantwoordelijkheid. Haga kwam met het plan van corona ziekenhuisschip met verplegend personeel. Motie werd ontraden door de regering. Dus zou je niet de verantwoordelijkheid moeten neerleggen waar hij hoort, bij Gommers en bij de regering. In het voorjaar hadden we 2 noodziekenhuizen, zijn weer afgebroken. Gommers was er toen de IC-bedden van 2200 naar 1100 werden gereduceerd. Het is duidelijk dat jij ook een VVD trol bent.

mikes43357369 | 12-01-21 | 17:10

@Diederik_Ezel | 12-01-21 | 15:37: Dus jij denkt dat middels verspreiden van wat leugens je een zetel kunt "veiligstellen"? lol ... jij moet ( als ze je daar willen hebben) bij de VVD gaan solliciteren.

daytripper | 12-01-21 | 21:02
▼ 10 antwoorden verborgen

Tsja, goeie interviewers werden jaren geleden al vermoord door islamisten dus het is ook een heel gevaarlijk beroep.

Hadena | 12-01-21 | 15:23

Harm homo sapiens Edens, Hazelipje/Pannenkoek man man wat een stelletje linkse losers, Zeer irritante achtergrond. Chapeau voor van Haga .

Pinkshit | 12-01-21 | 15:23 | 4

En chapeau voor Jort Kelder omdat hij zijn gasten liet uitpraten .

elevator | 12-01-21 | 16:03

Die hazenlip heeft volgens mijn vrouw een vieze bek van nature. Die hoeft niet veel te doen dus, behalve naar ome Harm kijken of ie goed bezig is.

J.Cash | 12-01-21 | 16:06

@elevator | 12-01-21 | 16:03: Inderdaad .. een diepe buiging .. de eerste keer dat ik het meer dan 20 min heb volgehouden bij de Nederlandse Propaganda Omroep. Is er eindelijk een discussie ondanks wat NPO clowns rondom is het weer niet goed.

daytripper | 12-01-21 | 16:23
▼ 1 antwoord verborgen
-weggejorist-
kijkwelwathetwordt | 12-01-21 | 15:07 | 2

De grap is dat ik best wel de discussies had willen zien tussen Darwin die met de evolutietheorie kwam, en de "echte wetenschappers" die de status quo verdedigden dat het allemaal in Genesis stond.
Zelfs nu nog zijn er mensen die niet overtuigd zijn.
Het komt maar zelden voor dat de waarheid in het midden ligt.

Mr.Crowley | 12-01-21 | 15:05 | 15

@Argyronauta | 12-01-21 | 17:09: Bertrand Russel geloofde niet in God omdat hij meende dat God niet bestaat. Bestaat God niet?

Willibald von Klúúúk | 12-01-21 | 19:01

@Willibald von Klúúúk | 12-01-21 | 19:01:
Het schijnt nogal hoog te liggen.
Als je niet weet of er een god bestaat, weet je dus ook niet, of hij niet bestaat.
Het enige echte antwoord, moet zijn; ik weet het niet. Helemaal niemand weet het. Iemand die zegt dat hij het wel weet, zal gewoon met harde bewijzen moeten komen.
Helemaal niemand zal nooit of te nimmer, met enig bewijs komen.
Maar discussieer lekker door.

Mr.Crowley | 12-01-21 | 19:47
▼ 12 antwoorden verborgen

Links bestiert de media en probeert rechts te ridiculiseren maar draai het nou eens om. Wat zouden we doen als de media een rechts bolwerk waren?
Juist, precies het zelfde alleen dan om links te ridiculiseren.

normanius | 12-01-21 | 15:01 | 3

Links probeert dat al zo lang ik weet. Het is hun tactiek. 1 niet welbespraakte PVV-er tegenover 15 Rutte-types neerzetten. Geen wonder dat daarvoor niemand meer te vinden is. Jammer alleen dat de haat/niet serieus genomen gevoelens dan ondergronds gaan en dat gebeurt. Hou er rekening mee dat het tegenwoordig wel lijkt dat hoe rijker je bent hoe linkser je bent (Amsterdam/Randstad). Of dit vanuit schuldgevoel of verhevenheid of een mix van de 2 gebeurt weet ik niet.

Slough | 12-01-21 | 15:22

@Slough | 12-01-21 | 15:22:
Die gaan in die kringen rechtse praatjes verkopen aan linkse meisjes.

gestoptmetroken | 12-01-21 | 15:36

@gestoptmetroken | 12-01-21 | 15:36: OK, ga ik ook proberen. Alhoewel, ik heb niks met plukken aan een tuinbroek en vervoer van m'n overwonnen deerne in haar bakfiets. andere suggesties?

Slough | 12-01-21 | 15:46

Vind zijn argument zeer steekhoudend. Is hier sprake van een persoonlijke vete aan de gang Mosterd?

vettebril | 12-01-21 | 15:00 | 1

You think?

Remus McMillan | 12-01-21 | 15:13

Bij gebrek aan eigen inbreng / inspiratie zou het wellicht aardig zijn aan bronvermelding te doen als u inspiratie opdoet voor een nieuw meesterwerkje.

Inhoudelijk niets op aan te merken.

_pacman_ | 12-01-21 | 15:00

Heb ik nou nog nooit gezien. Maar ja, veel te laat, lig ik al te pitten.

Rest In Privacy | 12-01-21 | 15:00

Elke middag is er zo'n kutwijf op Radio1 die echt niet weet wat er in de echte wereld gebeurt. Ik luister daar wel naar als ik tussen vijf en zes naar huis rijd. Zo heeft ze echt geen flauwe notie van wat de positie bij bedrijven en ZZP'ers is in deze corona-crisis. Mensen moeten geld verdienen, trut! 'Uw bedrijf vindt dat u aan het werk moet. En uw kinderen dan? Dat zal toch niet?' Nee, idioot. Niet iedereen werkt bij de NPO waar elke maand subsidiegeld in de vorm van salaris op je bankrekening wordt bijgeschreven. Waarom luister je daarnaar? hoor ik de mede-reaguurders vragen. Wel, om mij te bevestigen in mijn mening dat er bij de NPO wereldvreemd arrogant kutvolk werkt!

goedverstaander | 12-01-21 | 14:59 | 5

Wees jij nou maar blij dat je elke dag niet wat eerder naar huis reed, want dan zat je met Stax en Toine in de auto.

Muxje | 12-01-21 | 15:48

Precies, ik luister ook naar dat programma om te weten hoe het volk gemanipuleerd wordt. Eenzijdig en wereldvreemd, en natuurlijk extreem links

lanexx | 12-01-21 | 16:00
▼ 2 antwoorden verborgen

Evenwichtig? Ik heb Herpesberger nog nooit kunnen betrappen op een onderbouwd argument.

Mahatma | 12-01-21 | 14:59 | 2

Maar dat is logisch toch, als je de kennis hebt en het zelf hebt over feiten dan is een andere insteek of mening of het tonen van andere gegevens hoe dan ook fout als dat niet matcht met je eigen feiten. Dat die eigen feiten dan niet onderbouwd hoeven worden en de verkeerde feiten wel is dan even een onhandigheidje. Maar dat maakt het altijd zo grappig in dat soort discussies. Hoe kan het nou dat de een roept dat de WHO A zegt en de ander zegt nee, de WHO zegt B. HOE. Dan zit er dus 1 te jokkebrokken of draait net een beetje de ene kant op terwijl de ander net een beetje de andere kant op draait ofzo. Beetje het principe van het doorgeven van informatie aan een keten mensen en dan kijken wat er aan het eind aan "onderbouwde feiten" overeind blijft.

Theo? | 12-01-21 | 15:20

Herzberger was nu echt de enige die de rede overeind hield. Baudet en van Haga die geen enkel alternatief naar voren brachten en alleen maar drogredenen aandroegen. We willen geen implosie van de levensreddende zorg en dus moeten we wel extreme maatregelen voor lief nemen. Duitsland met veel meer IC bedden heeft even ingrijpende maatregelen genomen dus waar gaat dit over? Dit gaat over beschaving, rekening houden met de risikogroepen en met de medewerkers in de zorg die al weer een vloed aan doodzieke patienten over zich heen krijgen.

AlexanderVissers | 12-01-21 | 15:53

Misschien een idee als GS het meldt als OP1 wel kritisch en gravend naar argumenten een gesprek voert?

Pieter65 | 12-01-21 | 14:58 | 1

Goed punt. Dan waren ze hier nog nooit voorbij gekomen. Wat beter is.

goedverstaander | 12-01-21 | 15:00

VVD'er Erik Verweij: "De PVV heeft een verkiezingsprogramma waarmee een soort onvrije en anti-democratische politiestaat zou worden opgebouwd."

Want die hebben we met de VVD corona-lockdown nog niet, komt die avondklok straks ook nog bovenop. Gaaf land. O ja, nee wacht, Baudet en Van Haga zijn hier natuurlijk de wappies.

GroetenVanUrk | 12-01-21 | 14:57 | 5

@Spring Bruissteen | 12-01-21 | 15:00: De echte boss zou zich schamen dat u zijn naam indirect gebruikt,.

DeAapUitDeMouw | 12-01-21 | 15:22

Appels met peren vergelijken is ook een vak blijkbaar op Urk.

Lorejas | 12-01-21 | 15:40

Tien jaar lang de rechtsstaat afbreken en dan je politieke opponent beschuldigen van het willen opbouwen van een onvrije en anti-democratische politiestaat.

Links is werkelijk koning in anderen besmeuren waar ze zich zelf vuil aan hebben gemaakt....

ReyNemaattori | 12-01-21 | 16:12
▼ 2 antwoorden verborgen

Met evenwichtige tafel bedoelt hij gepolariseerde tafel.
Ik zou iedereen bokshandschoenen geven, heeft de presentatie een avondje vrij.
Kost ook minder.
Opheffen die NPO.

Hiram | 12-01-21 | 14:54

Huisjes noemt het een "evenwichtige tafel", maar het gaat hem helemaal niet om evenwicht, het gaat hem uiteindelijk om, zoals hij het zelf letterlijk zegt, "tegenstand".
Tegenstand, dat is een mening tegenover een mening, dat is geen waarheidsvinding, geen journalistiek, geen stellen van vragen. Tegenstanders van Baudet aan laten schuiven, waarom doe je dat? Om een evenwicht te bereiken? Wat voor evenwicht? De waarheid ligt in het midden? Het kan vriezen, het kan dooien? Denk niet wit denk niet zwart?
Niks evenwicht. Huisjes is uit op het mobiliseren van tegenstand, om wat Baudet zegt te neutraliseren en onschadelijk te maken.
Zoals toen Jordan Peterson naar de UvA kwam voor een lezing en men dat enkel toe wilde staan als er een tegenstander van zijn denkbeelden óók het woord zou krijgen.
www.folia.nl/opinie/124762/room-for-d...

Schoorsteenveger | 12-01-21 | 14:51 | 4

En dan zetten ze er een "deskundige" tegenover die een tegenovergestelde mening heeft. En die krijgt dan gelijk want is "deskundige" terwijl er zat andere deskundigen zijn in dat vakgebied die er veel genuanceerder of juist heel anders over denken. Maar die nodigen ze niet uit want het gaat ze om het afbranden van iemand die niet in hun denkbeeld past.

2voor12 | 12-01-21 | 14:54

Het is voor en tegen. Wit en zwart. Pro en contra. Niets waarheidsvinding of een open gesprek. Het is wat zijzelf zeggen te bestrijden: het is polarisering pur sang. Akwasi kan er nog een puntje aan zuigen.

goedverstaander | 12-01-21 | 15:03
-weggejorist-
ReyNemaattori | 12-01-21 | 16:24
▼ 1 antwoord verborgen

Thierry moet ook naar de kapper.

Ik vond hem wel goed trouwens, samen met Wybren.

VanBukkem | 12-01-21 | 14:50 | 5

@Lupuslupus
U vergeet Geert en Martin.

VanBukkem | 12-01-21 | 15:02

Goed in elke vraag ontwijken en z'n eigen riedeltje nep nieuws afdraaien om z'n zetel veilig te stellen. Ik vermoed dat Baudet echt gelooft in zijn eigen onzin, maar van Haga weet als ingenieur wel beter.

Diederik_Ezel | 12-01-21 | 15:40

@Diederik_Ezel | 12-01-21 | 15:40: Als er 1 is die zijn eigen riedeltje afdraait zonder antwoorden te geven is het onze Teflon boy wel.

likdoorn | 12-01-21 | 16:05
▼ 2 antwoorden verborgen

En dan heeft die lapzwans het ook nog eens niet zelf bedacht: www.oxfamnovib.nl/geschiedenis-oxfam-... Zo'n publieke omroep, in een land waar je niet eens meer een fatsoenlijke strandwandeling kunt maken, omdat je er struikelt over al die rubberbootjes met dobbermedemensen! Vijf-fokking-honderd per dag!

Rest In Privacy | 12-01-21 | 14:49 | 2

Per dag? Ik dacht per week. Heeft u een link?

IkwilJinekwel | 12-01-21 | 14:51

@IkwilJinekwel | 12-01-21 | 14:51: Neen, helaas! Dit grote schandaal wordt door de MSM stelselmatig onder het tapijt geveegd. Daarom stem ik BIJ1. Want ik ben me toch zelf link!

Rest In Privacy | 12-01-21 | 15:27

Het wachten is op de nachtelijke talkshow met infrarood gefilmd. Kijken of Baudet echt zo van de damesliefde is.

Beste_Landgenoten | 12-01-21 | 14:47 | 7

Jij kent maar één richting hè BL.
TE VER.

Rest In Privacy | 12-01-21 | 14:57

Natuurlijk is Baudet niet enkel van de damesliefde. Algemeen bekend.

kapoerewiet | 12-01-21 | 17:31
▼ 4 antwoorden verborgen

Ah het moet vooral gezellig zijn aan tafel. Vandaar dat Humberto weer terug op tv is.

Keutels | 12-01-21 | 14:46 | 5

@Uw Verzekeringsadvis | 12-01-21 | 14:48: Zo links is die Willemijn niet. Uw perceptie.

oldandwise | 12-01-21 | 14:50

@Uw Verzekeringsadvis | 12-01-21 | 14:48:
Heb nooit begrepen waarom ze iemand met zo'n snerpende stem überhaupt radio laten maken.

Spring Bruissteen | 12-01-21 | 14:52

@oldandwise | 12-01-21 | 14:50: Wat is dan wel links mag ik mij dan afvragen. Naïef/dom/heel dom/eigenwijs/autist/arrogant zoiets wellicht.

Uw Verzekeringsadvis | 12-01-21 | 14:57
▼ 2 antwoorden verborgen

Vind een uitzending waarin Thierry voor de verandering eens niet constant door de presentatoren wordt afgekapt met verwijten eerder een verademing. Heb me meer zitten ergeren aan die constante zure smoel van Harm Edens en dat smalende lachje en kortpittige kapsel van Rosanne Hertzberger. Wordt een beetje triest om constant je afkeur van iemand te benadrukken terwijl iedere kijker dat toch al van te voren wist. Ben ook bij FvD afgehaakt toen bleek dat het intern regeren van een partij op dit moment blijkbaar al een te grote opgave is, maar die kritiek over te weinig kritische vragen en constante honger van vooral linkse mensen om iemand als Thierry non stop aan een talkshowtafel aan te vallen wordt je toch ziek van. Laat hem gewoon zijn verhaal vertellen en discussieer er daarna over, daarnaast schiet hij zich (helaas) laatste tijd toch al vaak genoeg uit zichzelf in zijn eigen voet

SavingPrivateHenk | 12-01-21 | 14:45 | 2

Een cordon van correcte mensen om Baudet heen, met als hekkensluiter die met die scheve bek die ook denkt dat die lollig is net als Edens die alleen kan voor lezen de l*ml*l.

Uw Verzekeringsadvis | 12-01-21 | 14:50

Ik had vroeger schoonmoeders die me ook voortdurend afkeurend aankeken dus ik weet hoe Thierry zich voelt. Ik heb ze wel allemaal overleefd. TOP!

Slough | 12-01-21 | 15:28

Je kan neutraal tegenover iets staan en er toch kritische vragen over stellen. Maar bij de NPO zijn ze openlijk tegenstander. Dit staat een normaal kritisch interview behoorlijk in de weg.

cheops | 12-01-21 | 14:44 | 1

Dit. Gewoon Dit. Je kunt fan zijn van iedereen, maar kritische vragen stellen dagen uit tot nadenken, dwingen tot het formuleren van argumenten. En de holle frasen figuren vallen dan door de mand. Maar inmiddels is het probleem ook dat er een media voorlichting is voor politici, die screenen de boel kapot. Welke vragen komen er, hoe reageer je daar op zonder beloftes of commitment te geven (bah vies) en hoe 'weer je dat af'. Interviews zijn 'inquisities' geworden. Kritische vragen zijn eng. En dat is godverdegodver onze bestuurlijek elite. Te besodemietert/incompetenent het goed uit te leggen.

BBRDWR | 12-01-21 | 15:20

Als je kijkt naar de journalisten van zeg maar 30 a 40 jaar geleden, of je kijkt naar deze kleuters...

Lt-Kol Kilgore | 12-01-21 | 14:41

"Evenwichtige tafel?" Nu zakt deze tafel aan de linkerkant door z'n poten. Zo gauw als Geert Wilders net zo vaak mag aanschuiven als die linkse bestuurders ben ik bereid om dit programma een blik waardig te gunnen. Mocht er zo'n moment komen dan word ik graag getipt.

pa_niek | 12-01-21 | 14:40 | 5

Wilders komt alleen als ie over zijn excuus poezen mag praten.

oldandwise | 12-01-21 | 14:51

" Mag " ze smeken Geertje om te komen, komt niet.

Uw Verzekeringsadvis | 12-01-21 | 14:52

@DrumPiet | 12-01-21 | 14:48: Als alle andere gasten ook vanuit een safehouse, met kogelvrij vest en permanente bewaking naar de studio moeten komen zou ik dit een redelijk statement vinden.

snakedogman | 13-01-21 | 09:34
▼ 2 antwoorden verborgen
-weggejorist-
RedneckBoneCollector | 12-01-21 | 14:39 | 3

Doe anders eerst eens iets aan je eigen dramatische niveau, Mosterd?

Merkelfapper | 12-01-21 | 14:38

(schijn)heilige Huisjes omtrappen gebeurt alleen nog hier op GS

Hemmenaar7 | 12-01-21 | 14:37

NPO Radio 1, het nieuws van alle linkse kanten.

Wijze uit het Oosten | 12-01-21 | 14:36

Kortom. U heeft helemaal NIETS gemist & alles was op voorhand uit te tekenen. Bent u toch weer bij. Goedemorgen!

Hemmenaar7 | 12-01-21 | 14:36 | 1

lol

Lupuslupus | 12-01-21 | 15:04

Als het al niet te laat is moeten zij weer opnieuw leren om aan iedereen kritische vragen te stellen. Zowel Baudet, als Wilders. Maar ook Klaver, Kaag, Rutte en de hele clan. Dat is pas een evenwichtige tafel. Daar zou de burger wat aan hebben. Maar waarschijnlijk gaat dat tegen de afspraken in die ze met godfather Rutte hebben en gaat de kraan dicht.

HetLichtInHetZuiden | 12-01-21 | 14:35

Prima rol juist van de presentatoren, de tegenpolen zaten aan tafel. Laat die maar lekker debatteren, de presentator hoeft alleen maar te modereren. Alleen deden ze juist dat niet goed, omdat vooral Baudet en Van Haga nauwelijks de kans kregen om genuanceerd hun standpunten uiteen te zetten.

De redactie wist al vantevoren dat Baudet en Van Haga hard aangepakt zouden worden, de presentatoren hoefden niet ook nog eens een duit in het zakje te doen. Dan was heel rechts Nederland er weer over gevallen, omdat dan zowel gasten als presentatoren er op uit waren om Baudet en Van Haga kapot te maken.

Road to serfdom | 12-01-21 | 14:35 | 11

@Insan3 | 12-01-21 | 15:28:
Lupus is niet zo op de feiten, dus dat draadje is niet aan hem besteed.

Erikjan79 | 12-01-21 | 15:41
▼ 8 antwoorden verborgen

Is dit waar we @mosterd kunnen plaatsen, een ontzettende niet aflatende pesthekel aan Thierry maar als het om teflon Rutte de landverrader gaat geen woord van afkeuring of ook maar enige vorm van kritiek heeft.

likdoorn | 12-01-21 | 14:33

Ondanks mijn voornemen om nooit naar dit programma te kijken, heb ik afgelopen zondagavond (mijn doelloze zapp-avond) dat toch even kort gedaan. Maar zodra ik die geföhnde heaumeaux van een Edens zag zuchten en gekke bekken trekken op de achtergrond, ben ik snel verder gezappt. Je zou haast denken dat ze hem daar expres zo gepositioneerd hadden.

TinusVlugOpDeKut | 12-01-21 | 14:33 | 2

Daar kunt u donder op zeggen dat dat opzet was.

2Little2Late | 12-01-21 | 15:01

Uiteraard met opzet .Je ziet het wel vaker bij die talkshows; van dat deugvolk met een ernstig smoelwerk op de achtergrond, om het kijkend publiek voor te kauwen wat de juiste mening is.

UltraViolence | 12-01-21 | 15:18

Talkshows krijgen ook buiten tv enorme aandacht. Twitter stroomt over van berichten over wat een willekeurige stamgast nu weer heeft gezegd, in de krant kan je recensies lezen en zelfs op GS gaat het er over. Terwijl velen (ikzelf en velen met mij) nooit naar die talkshows kijken. Of het nou T(w)an, Jinek, een of ander duo bij OP1 is, het gros van de mensen mis het volledig.

StiekemeBunzing | 12-01-21 | 14:33 | 2

Ik heb nog nooit een aflevering van op1 of die andere gasten op rtl gezien en ik mis niks zo te lezen hier.

IkwilJinekwel | 12-01-21 | 15:01

Talkshows moeten tegenwoordig vooral lekker ontspannen wegkijken, anders haken kijkers af. De Kockelmann's en Pauw's zijn een uitstervend soort. Het gros van de kijkers heeft geen zin in teveel nativiteit of zware onderwerpen. Daarom zitten er ook zoveel gasten in zo'n show die helemaal niks te melden hebben. Voor echt goede dialogen en scherpe interviews moet je jezelf tegenwoordig richten op Podcasts.

Woelige Wimpie | 12-01-21 | 14:32

Wij kijken thuis geen TV meer maar dat doen we al jaren niet meer. Wybren van Haga is een politicus die hele relevante vragen stelt in de kamer maar door de media waaronder dit medium voor WAPPIE wordt uitgemaakt. Alleen omdat Wybren nu bij de FvD zit ga ik toch maar weer FvD stemmen!

Rollatorus | 12-01-21 | 14:29 | 17

@MaarFeitelijk | 12-01-21 | 18:19: goed gezien, er zit er zelfs eentje in mijn anus: als ik het echt niet meer weet waar al die rotzooi vandaan kom en ik begin aandrangen te krijgen tot twijfel, kijk ik even naar mijn vertrouwde dark matter en weet ik weer, ach.... alles is een illusie... en dan verdwijnt mijn twijfel weer....

nobodiesunmighty | 12-01-21 | 18:37

@Erikjan79 | 12-01-21 | 16:28: Dank je wel voor de tip dat antwoord had ik nog niet gezien. Inmiddels is er al wel een antwoord van moleculair genetcus dr. Peter Borger op de verklaring van het RIVM. De vraag is nu voor mij als leek, (wappie) wie moet ik geloven. Omdat ik Wappie ben kies ik voor Peter Borger.

Rollatorus | 12-01-21 | 20:44
▼ 14 antwoorden verborgen

Vindt die nieuwe manier wel grappig, ik denk Baudet ook, als er iemand is die hier voor paal stond dan is het die NPO bagger wel, ondanks dat dat duidelijk niet de bedoeling was.

zwellevertje | 12-01-21 | 14:29

Kijkt hier nog iemand naar dan?

Rest In Privacy | 12-01-21 | 14:29 | 1

1 op de 16 (en dat vinden ze veel)

Watching the Wheels | 12-01-21 | 14:34

duidelijk dat men hier in een waanzin wereld leeft waar alles omgekeerd is aan de werkelijkheid.

AntiZanicz | 12-01-21 | 14:28 | 1

Tenet.

Sinterbikske | 12-01-21 | 14:37

Dus Peter R. de Vries werd niet dagelijks uitgenodigd voor de inhoud?

Watching the Wheels | 12-01-21 | 14:28 | 2

Hij zegt dat een "evenwichtige tafel" iets nieuws is, dat die slimmerd zelf bedacht heeft om Baudet te vloeren zonder dat die Jort z'n bretels vuil hoeft te maken. Alleen ... waarom valt Jort dan nog altijd net te vroeg alle gasten keer op keer in de rede?

Watching the Wheels | 12-01-21 | 14:32

Maar heeft de WHO wel of niet gezegd dat lockdowns niet werken ?

sprietatoom | 12-01-21 | 14:28 | 7

Large scale physical distancing measures and movement restrictions, often referred to as ‘lockdowns’, can slow COVID‑19 transmission by limiting contact between people.

However, these measures can have a profound negative impact on individuals, communities, and societies by bringing social and economic life to a near stop. Such measures disproportionately affect disadvantaged groups, including people in poverty, migrants, internally displaced people and refugees, who most often live in overcrowded and under resourced settings, and depend on daily labour for subsistence.

WHO recognizes that at certain points, some countries have had no choice but to issue stay-at-home orders and other measures, to buy time.

Governments must make the most of the extra time granted by ‘lockdown’ measures by doing all they can to build their capacities to detect, isolate, test and care for all cases; trace and quarantine all contacts; engage, empower and enable populations to drive the societal response and more.

WHO is hopeful that countries will use targeted interventions where and when needed, based on the local situation.

Skeptic70 | 12-01-21 | 14:55

@Skeptic70 | 12-01-21 | 14:55: juist... juist... vooral die ongelijkheid die toeneemt. Historisch onderzoek van vele eeuwen rampen en epidemieën. En, natuurlijk onze Fransoos Piqueti. Waardevolle aanvulling opdat de verhoudingen duidelijk worden: onzekere resultaten en toch uitvoeren met historisch (retrospectief weliswaar) bestudeerde effecten.

(dit is veel leuker dan zo'n NPO1 gezwets. Levert veel meer kennis op).

nobodiesunmighty | 12-01-21 | 15:03
▼ 4 antwoorden verborgen

Kijk Rondom Tien al een tijdje niet meer.
Punctualiteit vind ik belangrijker dan actualiteit.

gebruikesrnaam | 12-01-21 | 14:27

Presentatoren drukken hun stempel!

Presentatoren drukken geen stempel!

Alleen daarom al hulde voor Fidan en Eva, druk die fucking stempel en zap anders maar weg

menage | 12-01-21 | 14:27

Ik vond het spannende televisie.

zwaaropdehand | 12-01-21 | 14:26

Een evenwichtige tafel misschien maar elke keer als iemand wilde reageren op wat van Haga en/of Thierry zeiden of een kritische vraag aan ze probeerde te stellen werden ze gelijk onderbroken of afgestopt door de presentatoren. Zelden zulke ongeschikte presentatoren gezien.

Capt. Iglo | 12-01-21 | 14:25 | 2

Het minste dat een presentator hoort te doen is zorgen dat elke gast de tijd krijgt om zijn punt te maken, en dat men elkaar laat uitpraten. Daarin is de presentatie hier nogal; tekortgeschoten.

Kees Maf | 12-01-21 | 14:28

Niet gezien, maar aangezien "andersdenkenden" normaal gesproken altijd onderbroken en aangevallen worden door de overmaat aan deugerts aan tafel, kan een keertje het omgekeerde geen kwaad, lijkt me. De mening van het kartel en support-clubs weten we nu wel nl.

RichardBandler | 12-01-21 | 14:39

“ Jack Plooijisering”

Lol en hulde voor dit.
De -weet je wel wie ik ben- man hijgt nog net niet wanneer hij iets mag vertellen op TV.
Blij als hij is onderdeel te mogen uitmaken van het F1 wereldje, totale lul.
Net als schreeuwer Mol trouwens.

Los daarvan, er is geen enkel kritisch tv praatprogramma meer.
De laatste 2 waarvan ik mij wel eens een kritische vraag kan herinneren zijn Ischa en Theo.
En dat is intens triest.

Maya de Blij | 12-01-21 | 14:25 | 4

@Maya de Blij | 12-01-21 | 14:28:

Na aanleiding van de korte serie I.M. wat interviews terug gekeken van Ischa Meijer, dat 1 op 1 interviewen heeft wel wat.

sprietatoom | 12-01-21 | 14:33

@sprietatoom | 12-01-21 | 14:33:
In ieder geval meer diepgang als er een kundig interviewer zit die kritische vragen durft te stellen.
De talkshows vandaag de dag zijn mijn insziens een voorbeeld van de fastfood maatschappij. Het moet snel, is oppervlakkig en niet te verteren.

Maya de Blij | 12-01-21 | 14:38

@Maya de Blij | 12-01-21 | 14:38:

Diepgang ja, soms komen ze per toeval wat dieper en schreeuwt zo'n redactie in het oortje dat ze naar het volgende onderwerp moeten.

Dat volgende onderwerp is dan taarten bakken of een andere banale bezigheid..

sprietatoom | 12-01-21 | 14:49
▼ 1 antwoord verborgen

Een evenwichtige tafel... dan verwacht je toch minimaal een burgemeester uit Utrecht of Nijmegen.

antagonist | 12-01-21 | 14:24 | 2

Ja en 4 man aan de andere kant dan.....?

Torwart | 12-01-21 | 14:28

Nee , dan krijg je een Hertzberger die ons kan vertellen wat Baudet vindt van semieten.En zij kan het weten want zij is microbiologe.Nou , voor mij geen vaccin.

Ambiorix | 12-01-21 | 14:32

Journalistiek is al jaren onzin.
Afgelopen week: Halsema coffeeshops sluiten voor buitenlanders.
Radio 1 in een coffeeshop vragen aan 3 Franse toeristen of ze daar komen om wiet te roken....

Wow.
Essentieel beroep.

Is dit nog nieuws? | 12-01-21 | 14:23 | 2

Het had ook hasj kunnen zijn he?!

Toetsenbordcomplex | 12-01-21 | 14:27

Journalistiek is al jaren verworden tot het stellen van voorgeprogrammeerde vragen waarop politici dan het juiste antwoord geven. Of om vragen te stellen waarop de politicus niet antwoordt maar gewoon een antwoord geeft op een vraag die niet is gesteld. En vervolgens vraagt de journalist niet door.
Doorvragen, dat mis ik.

Bakkeleures | 12-01-21 | 14:31

Als de media *over* de media gaan praten, dan is er geen nieuws meer.
Volstrekte navelstaarderij door je hoofd in je eigen kont te steken.

ole guapa | 12-01-21 | 14:21 | 2

Eens.

Is dit nog nieuws? | 12-01-21 | 14:23

en dat is nu juist het probleem: ook de media heeft geen voeling meer met de mensen, met als gevolg dat ze zichzelf wel heel erg gaaf vinden en steeds meer prijzen voor elkaar verzinnen. Afgesloten gebied van gaafheid dus.

nobodiesunmighty | 12-01-21 | 14:54

Ik begrijp überhaupt niet dat er nog mensen naar deze bagger kijken, gewoon allemaal mee stoppen, je kunt net zo goed Disney gaan kijken ook allemaal verzonnen maar in ieder geval nog vermakelijk

Mich2007 | 12-01-21 | 14:20

Door dat geschreeuw over en weer en door elkaar heen praten kon ik er geen touw aan vast knopen. Totale chaos waar ik als kijker niets aan had. Vrouw NRC had een punt maar gedroeg zich als een viswijf en had lichaamstaal van een Tokkie wijd. Men gaf geen antwoord op vragen en presentatoren kwamen daar niet op terug. Zooitje!

WieboWW | 12-01-21 | 14:20

Het verbaast me dat Wybren van Haga nog niet is bekeerd tot de Islam. Hier liggen veel kansen voor hem!

JWZ_JMK | 12-01-21 | 14:19

Ik mis de neutrale praatprogramma's van vroeger.

Calastir | 12-01-21 | 14:18 | 3

Dan bent u wel heel oud om die nog te kunnen herinneren.

2voor12 | 12-01-21 | 14:31

@2voor12 | 12-01-21 | 14:31: Als kind vond ik ze saai, maar ik herinner me nog echte discussies en niet zoveel jaknikkers als nu.

Calastir | 12-01-21 | 14:44

Kijken of luisteren mensen nog serieus naar de NPO?

Ommezwaai | 12-01-21 | 14:16 | 6

veruit de meeste populaire programma's zijn allemaal NPO

AntiZanicz | 12-01-21 | 14:27

Ach toch. Ja hoor Zanic.

Rest In Privacy | 12-01-21 | 14:50
▼ 3 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl