Kamerwerk te min voor jkvr. Ollongren
"Heb ik geen zin in"
Noem één partij die het qua onsympathieke mensen wint van D66 en als dat lukt krijg je een van de ravissante stagiaires van Kees Verhoeven cadeau. Jammer dan want het lukt niet, hier de kandidatenlijst. Democratiehaatster en referendumvernietigster jkvr. Kajsa Ollongren bijvoorbeeld, die is gewoon niet zo leuk. Dat iemand op een verjaardag zegt: "Weet je wie ik nou zo leuk vind? Die jkvr. Ollongren." Dat is 1x gebeurd en dat was op de verjaardag van jkvr. Ollongren zelf. ENFIN, het is jammer dat Mark Rutte een huigverhouding heeft met '66 want in de kabinetten krijg je die vreselijke types als Vrouwe Arrogantia er dan gratis bij. Het kamerwerk is in ieder geval beneden haar stand. "Ik word lijstduwer, dat vind ik een mooie democratische traditie in Nederland. Maar ik ga niet de Kamer in, dat vereist andere capaciteiten die ik niet bezit." Ja leuke traditie is dat, op een lijst staan en daarna hard wegrennen en voorts is het jonkvrouws voor: yo daar heb ik écht geen zin in hoor. Wat nou heel grappig zou zijn, is dat we de boel straks gewoon een keertje over rechts aanvliegen. vvd, CDA, PVV ofzo, en dan al die Kaagjes en Jettentjes en Ollongrennetjes en Keesjes en Sjoerdjes en Jantjes en Tjeerdjes met hun opgeheven vingertjes, hun moraliserende bek en hun bleke gezichten de democratie laten slopen in hun éigen huis. Dát zou mooi zijn.
Reaguursels
InloggenZiet er vermoeid uit. Ik ken mensen die er ook zo uit zien: door de weeks een drukke baan in combinatie met regelmatige bezoekjes aan de glasbak.
Haar belangrijkste taak heeft ze vervuld: het afschaffen van het referendum. Ze had het Trix beloofd en het is haar gelukt. Klaar dus.
Zou mooi zijn, maar het wordt gewoon weer een kartelkabinet, ook met 1 zetel meerderheid.
Ik krijg bij dit item Google adds van Schiesser damesondergoed in beeld. Wat een contrast met die juffrouw van D66 zeg! Die kan wel inpakken.
Persoonlijk zou ik liever voor altijd mijn stemrecht inleveren of op Pol Pot of Augusto Pinochet stemmen dan op die afgetrapte hondelul van een Smeets. Of iemand die op dezelfde lijst staat for that matter.
Kop van een heks.
Lol.
Klopt.
Wácht maar, ondankbare kneuzen, tot wij Kauthar Bouchallikht als Minister van Religie hebben! Dan zul je nog met weemoed terugverlangen naar Freule Arrogantia!
Geef deze heks een bezem
Wanneer het om onsympathieke mensen gaat winnen de PVV, het FvD en JA21 het natuurlijk met vlag en wimpel van D66. Die grossieren in sneukneuzen.
Ben ik heel onaardig als ik zeg dat ze en profiel op tante Sidonia lijkt?
Ik vind dat echt een belediging voor tante sidonia
Doen. Op naar 0 zetels.
Ik dacht dat lijstduwers populaire BN-ers waren of bekende zakenmensen die veel op tv kwamen, maar schijnbaar kan iedere gewelde rozijn dat zijn?
Ik heb het mijn gewelde rozijn gevraagd, maar die vond het toch wat weinig uitdagend, naast zijn bestuursvoorzitterschap van de buurtsupermarkt.
En dan met voorkeurstemmen gekozen worden, maar niet onder bitch Kaag in de Kamer willen, want zij zou de lijsttrekker moeten zijn als vice.
maar is dit werk nou te min omdat je liever op het pluche zit terwijl je hoort te verdwijnen
is dit werk nou te min omdat je sponsors in een grotere koets rijden dan de mijne
Deze faalhaas beschikt ook niet over de capaciteiten om minister te zijn. Daarom hoop ik dat Ollengreng de garantie kan geven dat ze überhaupt niet terugkeert en dat ze afziet van overheidsbaantjes met een dik salaris waarin ze geparachuteerd wordt.
Ik vermoed dat het ministerschap haar zelf ook niet zo bevallen is. Of ze nu ze vanaf nu afziet van andere dikbetaalde overheidsbaantjes, dat lijkt mij niet. Er moet wel een bepaalde levensstandaard behoudem worden in ons soort kringen he.
Zonde dat jullie FvD kapot gemaakt hebben dan
Jaja, het de schuld van een ander.
Nothing is over until the fat lady sings.
Sjezus, een veenlijk is er niks bij.
Ja, maar toch klink 'een veenlijk lijkt er voller bij' beter.
Als jongere was ik ook ooit aanhanger van de ''progressief'' communistische heilstaat.
Nu zie ik in dat ze aansturen op totale sociaal-culturele zelfvernietiging.
Uw openheid siert u.
Ik was ook zo'n rooie tot de extreemlinkse voorzitter van de lokale CP me opdrachten gaf om veel rooie zooi te elzen en bijbehorend huiswerk te doen. Toen was de boot aan
In eerste instantie dacht ik: Moet D66 vooral doen. Met die arrogante Ollengrim gaat D66 geen stemmen winnen. Die schrikt alleen maar af. Maar in tweede instantie: Deze democratiehaatster heeft precies de mentaliteit die D66'ers aanspreekt. Ze noemen zich democraten, maar ze zijn alleen voor democratie als daar uitkomt wat zij willen. Komt er iets anders uit, dan moet de democratie de nek worden omgedraaid. Precies wat Ollengrim doet dus. Voor D66 een prima keus derhalve.
Ja, hebben ze twee van die arrogante tutholoa's, die in de kijker staan.
Die Jetten steekt er (bijna) sympathiek bij af.
bqbq met Jetje erbij 3 dus .
Parels zwijnen... als dat maar goed komt
ik ben om.. van psp naar pvda naar vvd naar dierenpartij.. vanaf nu ( at this point in time) pvv
Hè, medemakkers, het is nu eenmaal een weinig flatteuze foto van iemand die haar hoofd niet mee heeft, dus val daar nou niet verbaal over.
Te makkelijk afurineren.
Ben in vriendelijke bui, maar ...
Op het hakblok wegens arrogantie, wanbegrip omtrent democratie, verminderwaardiging van het kamerlidmaatschap, overambitieuze zelfoverschatting, Beatrixclanlidmaatschap.
Dát soort dingen
Nu ONvriendelijke bui. Evocatus
SDG’66
Lijstduwer mooie traditie?
Flikker op, propaganda voor je partij kun je ook op een andere manier maken. Beetje geilen op voorkeursstemmen in het hokje krijgen. Klein egotripje. Kudttraditie mag verdwijnen, per onmiddellijk. Laat OlongKreng dát eens slopen.
Doet ze nog iets nuttigs tenminste. Evocatus
.
Ja, en dan nog wel een 'democratische' traditie. Hoor wie dat zegt. Deze regent heeft helemaal niets met democratie.
Een lijstduwer wordt geacht de stemmen op de lijst omhoog te stuwen. Dit lijkt bij Ollongren een tragische vergissing.
Duwen, jazeker. Maar wel naar beneden en heel diep.
Zij heeft zo'n beetje ales verprutst en dat voor een groot deel ook door een onsympathieke en onpersoonlijk kilheid.
Zelfs als ze sympathiek was had ze alles verprutst. Deze mevrouw is haar hele carrière omhoog geparachuteerd. Meer dan de administratrice van een gemeentelijk beleidsmedewerker zit er voor haar normaal gesproken niet in. Ze kan echt helemaal niets, maar dankzij haar netwerk krijgt ze de meest riante baantjes aangeboden, want gleuf en lesbi.
D66zilla....
Lijkt op die schrijfster die wat met van Mierlo had.
Wat drinken die wijven ?
van alcohol en/of roken krijg je zo een kroeggezicht. Coke snuiven wordt je nasaal van, neusschotje lost op
Ze houden nu een westrijdje wie er het oudst uitziet? Nou, dan wint Connie Palmen voorlopig. Qua arrogantie steken ze mekaar naar de kroon.
@Schoorsteenveger | 18-12-20 | 17:20: haha
m.youtube.com/watch?v=bb1W36DYdfU
@Carlos_I | 18-12-20 | 17:37: spulletje heeft een sterke bbq geur. Moet je van houden.
Heeft mevrouw toevallig geen zin om voorgoed op te tiefen naar Zweden?
Die heeft een behoorlijk oude kop gekregen zeg!
Waarschijnlijk is die pruim zo zuur dat het de huid aantast.
Volgens mij is zij in vergaande staat van ontbinding!
In de middeleeuwen wisten ze wel raad met deze heksen: op de brandstapel ermee!
Wat een mieubervuiling
Maar wie is er nu erger, Kaag of Ollongren?
Kaag natuurlijk. Die is echt vals en heeft i.t.t. Ollengreng nog wel hersenen (alhoewel verkeerd gebruikt).
In een cage match tussen Subsigrid en Orwellongren zou ik inderdaad mijn geld op de eerste zetten. Lukt het haar onverhoopt toch niet om de Zweedse feeks met een hoofddoek te kelen, en dreigt Al-kak het onderspit te delven, dan verschijnt er wel een Palestijnse bomgordel uit een tunnel in de ring voor een explosieve knock out.
@Grachus | 18-12-20 | 18:19: Verkiezingsspotje van D66 gezien waarin Kaag Hillary nadoet? Een walgelijk egodocument. De zelfoverschatting druipt van je scherm. Wie stemt er in godsnaam op zoiets?
D66 van de afschaffing van de basisbeurs en van flexwerk
Je vergeet het referendum, een van hun partijpijlers...
Ze heeft ook niet de kwaliteiten voor het ministerschap, maar dat heeft ze niet eens door.
whahahahaha: "Ik word lijstduwer, dat vind ik een mooie democratische traditie in Nederland. Maar ik ga niet de Kamer in, dat vereist andere capaciteiten die ik niet bezit." zoals genoeg stemmen??? whahahaha
Deze vrouw is totaal ongeschikt als bestuurder. Ze is niet ontvankelijk voor andere meningen, er is sprake van een loyaliteitsconflict, ze denkt niet snel genoeg, dat verdoezelt ze vervolgens met leugens en bedrog. Deze dame is een absolute nederlaag voor het hedendaagse democratisch parlement. Ga weg!
Ze haalt er zo hard heur neus voor op dat ze er laatst aan geopereerd moest worden.
Enige cosmetische zouden ook helpen.
ger 1306 ista geen Fake-news ?
Schamen die Dames66 zich allemaal zo dat ze met een andere naam in de kamer zitten. Of is dat bedacht met het oog op een volgende carrière?
D'66 moet het wel hebben van arrogant volk, eerst Arrogander en nu Arroganda? Ik heb diep medelijden met Hans (van Mierlo zaliger) en Jan (Terlouw). Je zal je principes maar snoeihard overboord gekieperd zien worden......
Sinds dat ze het referendum heeft afgeschaft ,kan ze geen goed meer doen bij mij.
Weg er mee
Van L Histoire d O mochten er bij Utrecht geen woningen komen, gisteren door de kamer weggestemd, lekker bouwen.
Histoire D'O...
Mijn hemel, moet je dat erotische verhaal nou echt linken aan Ollongren?
@Schoorsteenveger | 18-12-20 | 17:17: Dit is inderdaad nogal een ernstige schoffering. 'Histoire d'O' is samen met 'Lolita' mijn lievelingsboek en -film.
Die mag je echt geen tikje op de billen geven, hoor. Direct een proces aan je broek.
Moet er ook niet aan denken trouwens...
Van een club organenrovers kan je alles verwachten behalve iets goeds, en ze komen er nog mee weg ook. Niet zo gek dat je dan geen respect hebt voor Demense, en ze als vee beschouwd en behandeld.
Ik mag het natuurlijk niet zeggen, want uiterlijk moet er niet toe doen, maar wat een ziekelijk, labiel spook is dat toch.
Voorts is D'66 (samen met GroenLinks en pvda) nou typisch zo'n partij die het slechte voorbeeld geeft inzake hun eigen diversiviteitsdrift. Als je mensen aanneemt op geslacht, geloof of huidskleur ipv de beste persoon, dan krijg je hysterische heksen en IS-knuffelaars.
Ze brengt sowieso geen kennis mee. Amsterdam was al te hoog gegrepen voor haar. Mocht meedoen omdat ze tot de intimi van Trix behoort, en omdat ze eeuuh ja VROUW is. En als ze het te moeilijk krijgt begint ze onsamenhangend hard en scherp te praten. Altijd bits en zuur, absoluut geen warmte of menselijkheid. Maar een antwoord geven doet ze bijna nooit. Kan ook niet, want ze weet niks. "Ze is maar een pion van Mark". Net als straks de Loek Hermans dochters.
Klopt
Ach Karin Ollongren. Deze mevrouw schijnt inderdaad Jonkvrouw te zijn, wat nog niet eens een adellijke titel is, maar slechts een predikaat. Oftewel, het stelt geen ene reedt voor. In de adellijke stand verheven worden gaat ook niet meer, dus resteert er een ouwe ondemocratische zure rimpeldoos. Niet meer en niet minder, maar niks van adel. Nu doet deze mevrouw wel net zo arrogant als 4 koninklijke families bij elkaar, maar met adel heeft het, helaas voor haar weinig te maken.
Kajsa
klok klepel?
@W_Drees | 18-12-20 | 15:23:
Jkvr. Karin Hildur Ollongren
@Kopieerapparaat | 18-12-20 | 15:27:
En?
bijnaam ; Kaasje , oude , te lang gerijpt ....
"dat vereist andere capaciteiten die ik niet bezit."
Hier staat letterlijk dat ze het ministerschap ook niet beheerst. Op zich wel eerlijk.
Als ik zie wat sommige partijen de kamer in willen fietsen, heb je überhaupt geen capaciteiten nodig... hoogstens de capaciteit om geld te incasseren.
Wel mooi dat ze erkent niet de kwaliteiten te hebben om het volk te vertegenwoordigen ten opzichte van de macht. Is een familietrekje denk ik, ze zitten immers al eeuwen in die macht met schijt aan het volk.
Noem één partij die het wint qua onsympathieke mensen? De NSDAP. Krijg ik nu een prijs?
Vander Laan had haar toentertijd het liefst Amsterdam uitgeschopt, daarom ontnam hij haar de meest belangrijke taken.
Samen met Wiebes behoort de freule tot de nietsnuttigelodenschoenenlopers die bij gebrek aan gewicht naar de hemel stijgen......
Wiebes is echt zeer intelligent, Ollongren echter..
@xavier | 18-12-20 | 22:08: Eens. Wel een kwaadaardig soort intelligentie. Ik zie psychopathische trekjes bij die meneer. Maar, inderdaad, briljant. Net als Wopke en die dikke Koolmees trouwens. Van die gasten die je op het vwo niet hoorde of zag als je bij ze in de klas zat.
2 maanden geleden wou ze nog premier worden, dus die reality check is al ingedaald dat:
- D66 zwaar gaat verliezen in maart
- Werkelijk iedereen D66 uitkotst, of het nu gaat over de hautaine OllonKreng, pensioenrover Koolmees, stagiarerover Verhoeven, Jetten die bij M niet wil benoemen waar het homogeweld in grote steden vandaan komt, de D66 bank waar niemand op wil zitten omdat ze weten wat erop gebeurd is, Penthouse-kadootjes, of me2 affaires.
Ik voorspel een CDA-PVV-FvD-50plus-SGP-JA21 kabinet. De kans is klein maar wat zou het verfrissend zijn zonder de corruptici van de VVD, de eurofielen van GL, D66 en PvdA.
Ik kan me ook voorstellen dat queen bee Kaag geen concurrentie duld..
Dat was toch die andere muts? Kaag?
Bij den photographie #2:
Die ziet er uit alsof er al heel wat afgeduwd is............
Bij den photographie:
Jessus wat die die kerel lelijk en oud geworden......
Volgens Irene van den Brekel is Kajsa een vrouw met een goede smaak. Beetje zurig “fruits de mer” smaakje, dat wel...
Wat heb je aan een goede smaak als je je eigen nest onderpoept.
Ze geeft zelf toe dat ze niet de capaciteiten bezit om een kamerlid te zijn. Rekening houdend met het feit dat je werkelijk niks hoeft te kunnen / doen wanneer je verkozen bent (je hoeft immers alleen maar verkozen te worden) en dat ze zelfs daar niet de capaciteiten voor heeft, dan vind ik die arrogantie op zich wel meevallen.
En waarom zou ze? Voorlopig redt ze zich uitstekend met haar wachtgeld.
Welke capaciteiten ze wel heeft bljjft geheim.
He, er is weer een nieuwe bruinhemdengroep waar je lid van kunt worden
https://discord.com/invite/aGk3q6u
Hee wat leuk. Lid geworden.
Ik ben al lid .. en af en toe draag ik een bruin overhemd .. dus ik hoor erbij.
Zij is als een vrouw die zegt, ik wil ook wel eens ruwe sex hebben, maar dan niet met anderen erbij.
Lijstduwer een democratische traditie? Wat een quatsch! Politieke partijen staan niet in de Grondwet en zijn dus niet meer dan een lobbyclub met teveel politieke invloed. Een lijstduwer is dus alles van democratisch. Kamerleden horen binding aan de maatschappij te hebben en horen de regering te controleren. Nu bepalen politieke lobbyclubs zowel de regering als de controle op de regering. Het wegkijken bij de misdaden bij de Belastingdienst en de soap bij onder andere het UWV laten duidelijk zien wat daaruit resulteert.
Over welke soap heeft u het, Frau Merkel. Dat uw uitkering 1 dag te laat op uw rekening staat ?
@tante uit marokko | 18-12-20 | 14:31: U moet meer NL kranten/websites lezen. Oh en is uw uitkering al over gemaakt in marokko?
Beste Frau Merkel,
Heel juist opgemerkt. We kleuteren een vakje rood in het hokje en stemmen dan op een mens. In wezen niet op een partij. Mooi omschreven lobbyclub. Bovendien hebben we dan ook nog het monster der fractiediscipline. Denk je anders of genuanceerde over een kwestie dan kun je teruggefloten worden. Dan hebben we het ook nog niet over programma’s, beginselverklaringen en regeeraccoorden. Het stemmen zonder last lijkt dan ver weg, hoewel dat wel degelijk in de grondwet staat.
Artikel 67, lid 3 (Even scrollen)
wetten.overheid.nl/BWBR0001840/2018-1...
Maar we stemmen op een mens! Evocatus
.
@tante uit marokko | 18-12-20 | 14:31: Er zijn ook nog mensen die werken; je kunt niet alles projecteren. Kom zondag maar eens kijken wat ik bedoel.
die gaat naar zweden om met haar familie kerst te vieren en wat te skieen.
noodzakelijke vacantie. heeft een briefje van haar psychiater.
En te huilen over wat die stomme proleten in Nederland over haar zeggen.
For the record:
Ik ken daadwerkelijk iemand die zegt "Die Kaag, dat lijkt me nou een goeie premier".
Dat ze dus wel echt bestaan, dat soort mensen.
DDR666 geloven blind in de Great Reset One World critical race/gender/etc. theory. Doodenge mensen, maar engnekken die erop stemmen zijn nog veel erger. Maar goed Kaag is hun kampioen omdat ze momenteel de hogepriesteres is van hun ideologie.
"Dat is een goede man, hij kijkt zo lief" hoorde ik twee weken geleden iemand zeggen over Biden.
Ja joh.
Ik ken ze wel. En ze stemmen 66.
@Graaf_van_Hogendorp | 18-12-20 | 14:17: Stockholmsyndroom. Niet voor niets die Zweedse verwijzing. 66 stemmers zijn de hogere middenklasse en dus de grootste belastingmelkkoeien. Als je dat tegen ze zegt dan gaan ze wazig kijken.
@Cepalislam500mg | 18-12-20 | 15:06: je vergeet daarbij nog te vermelden dat "ze vrijwel altijd bij de overheid of een qua financiering van de overheid afhankelijke organisatie werkzaam zijn". In de private maatschappij is de "kunde"van D66'ers totaal niet benodigd.
Dacht altijd dat een lijstduwer een bepaalde mate van bekendheid moest hebben..?
Ze heeft ook wel een bepaalde mate van bekendheid. Maar die is niet voortkomende uit prestaties van belang, meer uit zaken die er politiek gezien helemaal niet toe doen. Er zijn veel mensen die erg bekend zijn, iedereen kent ze, maar als je dan jezelf afvraagt waaróm ze bekend zijn, dan moet je je echt inspannen om daar een goed antwoord op te geven. Ze zijn er gewoon, alsof ze er altijd zijn geweest, ze lopen rond, vaak in de weg, ze praten ook, vaak voor hun beurt of over zaken waar ze geen verstand van hebben, maar ze zijn aan tafel genodigd, hen worden vragen voorgelegd, ze antwoorden en naar hun antwoorden wordt om de een of andere duistere reden nog geluisterd ook.
Ollongren is zo'n bekende Nederlander. Ze is er, maar je weet niet waarom.
@Schoorsteenveger | 18-12-20 | 14:16:
Sorry, ik had het tussen [ironie] ** [/ironie} moeten zetten merk ik.
@photto | 18-12-20 | 14:23:
Als je in ogenschouw neemt waar ze bekend van is, dan snap je niet dat ze het lef nog heeft om de lijst te willen duwen. Dat is het frappante. Je zou haast denken, en misschien is het wel zo, dat de al diegenen die op D66 stemmen eenzelfde arrogantie hebben als zij, en evenzeer het klootjesvolk tot op het bot minachten. Dat deel van Nederland dus dat vol zit van ressentiment, maar zich nét een beetje beter voelt en dus óók afstand wil nemen van de slavenstand. De freule is dan al gauw een heilige, een icoon, een voorbeeld. Zij is de omhooggevallen minkukel, zij is het bewijs dat het kán, dat je zomaar naar boven kunt vallen als je maar een waffel hebt en als je er maar blijk van geeft bereid te zijn om in dienst van de echte machthebbers naar beneden te trappen. En desnoods bereid bent om daartoe zwartleren laarzen aan te trekken.
Ga eens s'morgens naar het ouderen-uurtje bij de alidi of lidl, afgeladen vol. En al die oudjes kunnen niet naar het stemhok? , De volmachtstem naar 3 opschroeven. Ik heb al zo een idee welk electoraal gebied ze willen aanboren.
Zelden zo'n kwaadaardige partij gezien als D66. Wat een monsters.
Ergens is het misgegaan, Vroeger was het een partij voor pijprokende saabrijders met een geruite colbert die niet precies wisten of ze nu links of rechts waren. Als je in de stemwijzer overal invulde 'geen mening' kwam je bij D66 uit. Het is te hopen dat ze klein blijven of verdwijnen.
Klopt. Als je het even niet wist, dan D66. Waren liberaal, vrijheid denkers en flexibel. Nu is het een Neo communistische globalistische criminele club tegen de vrijheid. Ze bieden honing aan op de punt van een mes. Een wijs man hapt daar niet naar.
@Atheist-Priest | 18-12-20 | 14:04: Een mespuntje honing is ook niet veel.
@small_town_dude | 18-12-20 | 13:59:
Lol!
Die hoort achter de tralies!
Opletten mensen, waar Mevrouw Ollongren en Mevrouw van Engelshoven terecht komen. Let ook op Mevrouw Kaag wanneer ze geen vize premier wordt.
Deze mensen hebben allllang - al jaren lang - voorgesorteerd.
Ollongren geeft zelf al aan dat ze geen politicus maar bestuurder is. Politici moeten aanspreekbaar zijn, dat is niet een competentie die Kajsa bezit.
Dan moet ze als bestuurder maar op de tram gaan zitten.
@Schoorsteenveger | 18-12-20 | 14:56: Zou toch wat worden, Teeven achter 't stuur en Ollongren kaatje controleren.. daar hoef je tenslotte iet vriendelijk voor te doen...
Je moet er toch niet aan denken dat die elite taarten Kaag, Ollongren en van Huffelen opnieuw verkozen worden. Goud gerand en arrogant, totaal vervreemd van de samenleving. Sowieso is D66 een hele duistere partij.
Het is onbegrijpelijk waar D666 dit soort volkshatende types vandaan haalt, kijk ook naar die Sophie in 't Geld.
Je mist nog de nitwit van Engelshoven die net als Ollengreng helemaal niets kan. van Huffelen valt qua arrogantie toch wel mee? En die kan nog wel een beetje iets.
@Grachus | 18-12-20 | 18:32: Ik dacht dat het na Bussemaker niet erger kon, maar Van Engelshoven heeft het toch klaargespeeld. Op zich knap.
Een oud Chinees spreekwoord zegt "wie de stemmen telt, bepaalt de uitslag"
Was van Josef Stalin, maar goed.............
Ik begreep dat er heel veel MBO-ers worden ingezet op stembureaus.
@Tinie | 18-12-20 | 13:51: Oom Jozef hield helemaal niet van stemmen.
@oldandwise | 18-12-20 | 13:51: Azarkan is erg blij met die randstad mbo-mocro-brigade, check-dubbelcheck...lachen.
@Jezus_Boeddha | 18-12-20 | 14:19: Hij hoorde ze uiteindelijk wel.
Ollongkreng is al jaren actief in bestuurlijk Nederland en nog nooit heeft iemand op haar gestemd. Zo werkt dus de achterkamertjes politiek die volgens NPO en al die in de politiek zitten niet behalve dan Thierry en Geert. Die begrijpen het wel maar ja nazi, fascist, ultra rechts........
Ten Minste Houdbaar Tot.
Zuur bederft niet
Ollongren is een kreng, maar het is goedkoop om dat jkvr er steeds bij te halen. Onder de adel heb je, zoals onder alle bevolkingsgroepen, aardige mensen en krengen. Het zou trouwens wel leuk zijn om eens te turven hoe groot de kans is dat edellieden in de lik belanden en dat te vergelijken met, euh ....
Persoonlijk was ik graag van adel geweest, maar ik ben slechts gewoon burger. Het is niet anders.
Die adel is hen aangedragen. Cadeautje van Beatrix. Zit in dezelfde heksenkring.
www.hpdetijd.nl/2018-02-16/van-ameron...
Niet zo mekkeren, je hebt een kroontje...
Ik weet niet of je je beter gaat voelen als je op dat niveau van adel bent. Een titel is het niet eens. Hier op de dorpsbegraafplaats ligt toevallig ook een Jonkheer, maar was niet rijker dan het gemiddelde hier en ligt er ook gewoon tussenin. Niks aparts.
Voor een paar tientjes kun je tegenwoordig een adellijke titel kopen...
Het is helemaal niet goedkoop om dat erbij te halen, want dat is precies hoe ze zich gedraagt: adel verheven boven het volk.
Blijven inwrijven, Mosterd. Goed stuk!
Met voorkeurstemmen de Kamer in jagen. Ze krijgt eczeem van kamerzetels.
Die krijgt echt geen voorkeurstemmen.... aan stemmen heeft ze zowiezo een hekel net als aan democratie......
Ze ziet eruit alsof ze net uit een televisiedoos onder de brug is gekropen.
Ze dacht na de schoonheidsoperatie weer fris en fruitig het plebs te kunnen schofferen. Nou, dat komt als een boemerang terug hè mevrouw. U ziet er niet uit en kunt maar het beste in de anonimiteit verdwijnen. Niemand die u mist.
Geen schoonheidsoperatie maar psychotherapie hoorde ik uit betrouwbare bronnen........
Vrouwen boven de 40 hebben ook geen economische waarden meer, die kunnen vrijwilligers werk gaan doen e.d. - Maxine Hartman.
Zie dat mensen van kleur ook ruim vertegenwoordigd zijn.
Mevrouw had verwacht de show te gaan stelen in een kabinet wat veel geld mocht uitgeven en lekker met dr lhbtqi’rs aan de slag mocht en de laatste christelijke tradities kon vervangen door het totale niets en de islam. Viel dat even tegen..
D66 heeft maar 1 helder doel: een zo groot en machtig mogelijke overheid.
Met allemaal d66 bestuurders en ambtenaren uiteraard.
Ik ben bang dat mevrouw Ollongren iets heel naars onder de leden heeft. Ze ziet er in ieder geval volkomen uitgeblust uit.
4 jaar democratie gaat haar niet in de kouwe kleren zitten. Ze wordt er binnenkort tegen gevaccineerd.
D66. Veel kletspraat, weinig laten zien, en proberen - zonder deugdelijke basis - om voor anderen te bepalen wat die wel en niet mogen. Een soort SGP, maar dan zonder hogere macht. T66; Totalitair66.
Kwaadaardige vrouw kun je aan dat gezichtje wel zien.. Ze gaat nu de laatste fase in om Nederland om zeep te helpen. We stonden erbij en keken ernaar enz enz
Mooi stukje weer Mosterd...
Wat een chagrijnige vrouw, straalt sterk uit dat zij van binnen totaal bedorven en verzuurt is, drinkt waarschijnlijk steevast de ochtendurine (zonder suiker )van haar levenspartner. Onbegrijpelijk dat het D66 bestuur deze faalbestuurster lijstduwer maakt, lijkt op een vorm van kamikaze en het einde van de patrij en de idealen van Hans van Mierlo.
Weten we zeker dat dat........
Ze leeft altijd op in praatprogramma's met medefascisten die net als haar ook een hekel hebben aan verkiezingen.
Winnaar: Bosma.
Een stagiaire van Kees V.
Een tweedehandsje dus.
De een zou het omschrijven als goed ingereden de ander als compleet uitgewoond.
Vandaar het oud-Marrekaanse spreekwoord..."wees geen Kees..".
Ze is toch van de vrouwenliefde?
Ze oogt vermoeid. Het slopen van de democratie is kennelijk toch zwaar werk.
Dat kun je wel stellen. Gedrocht dat het is.
Mevrouw is het resultaat van 25 jaar slapen en niks doen in dit land, het paard van Troje is al lang binnen en krijgt van die slappe hap iedere dag nieuw hooi, dat die onderdrukte vakantie-gesneden meisjes met hun hoofddoeken zouden opduiken in de lijsten....en 666 en GL dit emancipatie durven te noemen.
Veel dommer kan het land niet meer worden.
O nee, wacht maar af tot de verkieziengen (waarvan de uitslag al bekend is), of de niet verplichte, wel verplichte en dan weer niet verplichte vaccinazi-ronde's.
Flirtte Johan Derksen ook niet met het lijstduwerschap van een of andere partij?
Heeft die dan ook een verkiesbare plaats bij die partij afgewezen omdat hij dat te min werk vond?
Ja, en ?? Johan Derksen is in alles het tegenovergestelde van Ollongren, die omhooggevallen, gewone volk hatende muts, die vooral opvalt door haar verzuurde porem.
De vraag maakt veel los, merk ik. Wonderlijk.
Van de 40 mensjes op de fotolijst staat er een hoofddoekjuffrouw en een echte neg0rin bij. Lekker inclusief.
Heerlijk weer Mosterd ....
Spijker, kop enz ....
Pak maar aan die nederlandsloper.
Chapeau ....
Ze heeft gewoon gelijk. Om volksvertegenwoordiger te zijn moet je enige binding met het volk hebben. Dat ze dan tussen de regels door beweert dat ze wel de capaciteiten bezit voor het ministerschap bezit, is dan weer erg aanmatigend en bezijden de realiteit. Maar het staat wel goed op haar CV.
Is wel zo, maar ja, wat moet je met Centrale Verwarming als je zo'n lekkere dikke jas hebt...... oh wacht.
Totaal ongeschikt al gebleken als 'bestuurder' in 020. Freule leeft in een andere bubbel en dan zie je de normale dingen in onze gewone samenleving niet meer. Wat een arrogantie. Hoop dat ze een keer goed op haar bef eh bek gaat. Gadver
Ze pleuren heel het binnenhof vol met die afgekloven appels uit 020, asscher,wiebus enz. Next.
Ik vind trouwens Azarkan sympathieker dan Nanninga.
Azarkan, dat is toch die Turk van NIDA?
@Glasgow Argus | 18-12-20 | 13:17: hij is toch van die goochelshows?
@Glasgow Argus | 18-12-20 | 13:17: is dat niet een tovenaar uit Harry Potter?
@Glasgow Argus | 18-12-20 | 13:17: Azarel is toch iets met smurfen... oh wacht.
Jammer U bent blind!
Sympathieker weet ik niet, maar slanker in elk geval.
Het is weer zo een dag; gebrek aan echt nieuws en GS moet even uitbollen na prachtige verhalen over FvD, GL en D66 van afgelopen weken. Dus dan krijg je iets over winkelwagenlikkers, het weer, een nieuwe fatsoenlijke rechtse partij (really?), plastic flesjes en een topicje over een bij reaguurders niet geliefde vrouw en hop het is alweer middag! Maar het blijft vermakelijk leesvoer.
U vergeet het vrijmibo topic, komt zometeen nog
Inderdaad, ik vermaak mij kostelijk over de manier waarop GS de elitaire bende van Dag66 te kijk zet. "Is Makes my day".
Als u baanbrekend nieuws te melden heeft mailt u toch de redactie alhier?
Dit uiterst gevaarlijke mens voor onze vrijheid en democratie, mag wat mij betreft oprotten!
Ik hoef die afgelikte ijsjes van Kees Verhoeven niet.
Toevallig zat ik ergens vorig jaar in dezelfde trein als Kees en zijn nieuwe 'dinnetje.
Kees was volgens de bladen toen net door zijn ex het huis uitgezet en in ons dorp neergestreken met de nieuwe vlam.
Best een leuke verschijning. Alleen jammer van die kleffe ouwe zak die achter haar aan kwijlde.
@Glasgow Argus | 18-12-20 | 13:16: Wat zal zij in hem zien?
Enige waar ze bij D66 en al die andere Eurofiele partijen op uit zijn is ongecontroleerde macht. Alles kunnen door drukken bij de burgers, smeerlappen zijn het.
Iemand die nog op D66 stemt is niet goed bij zijn of haar hoofd. Ben je voor betutteling, neerbuigende deugzaamheid en onvervalste burgerhaat. Ja, dan is dat wel je partij.
Aan de hand van de peilingen vind ik dat D66 het goed doet. Ollongren en Kaag en Jetten en allemaal duwen de partij richting waar ik het graag zie. Chapeau.
GeenStijl is soms echt net zo naïef als de gemiddelde Nederlandse stemmer.
Jullie realiseren je toch wel dat D66 niet in kabinet hoeft te zitten om het land te sturen? De ministeries zijn allang gevallen! Die behoren toe aan D66 en daar gebeurt het. In Politieke processen zoals tegen Wilders en de blokkeerfriezen zijn alle sleutelposities van Justitie, OM, rechtelijke macht tot aan de Hoge Raad toe bezet door DDR66ers. Op andere ministeries en ambtelijke sleutelposities in steden, onderwijs en bij de politie is het niet anders.
De Nederland is allang in handen van de EU, het vastleggen in de grondwet is een formaliteit. D66 lidmaatschap of EU equivalent in de toekomst, als verplichting voor de burger zit eraan te komen. China 2.0...
D66 is de partij van overheidsconsultants
Mooie afsluiter
"Noem één partij die het qua onsympathieke mensen wint van D66 en als dat lukt krijg je een van de ravissante stagiaires van Kees Verhoeven cadeau. "
Denk.
Toegegeven, nipt.
Bij1 erbij aub. Al is dit beschamend zooitje nog geen partij maar een ‘vredelievende beweging’.
we hebben een winnaar!
Ech nie bij D66 zitten allemaal Helper Whiteys
Straks zit de VVD gewoon weer met links in een kabinet, want rechts is en blijft een puinhoop (en bestaat ook niet echt in Nederland). Daar heeft Rutte ook niets van te vrezen van daar zit Überhaupt een standaard cordon santitaire omheen. Nee, de enigen die "echt" wat te kiezen hebben zijn de linksmensen, die hebben keuze uit links, glad-links, radicaal-links of extreem-links...
Ze rekent erop dat ze opnieuw gevraagd wordt als Minister voor Nepnieuws & Bijholtes.
Kan dat een Vaginale Schimmelinfectie aan je bijholtes en daar nepnieuws over verspreiden?
@van den Bos | 18-12-20 | 13:19: Lijkt me meer oraal, wat daar allemaal uitkomt.... man man man.
Afgelopen verkiezingen zat ik onder andere voor @Geenpeil op het stembureau om het stemmen tellen te controleren. Maar hoe gaat dat straks als je per post of via DigiD mag gaan stemmen? Hoe gaan we dat controleren?
Geen zorgen, Dominion Voting Systems geeft de gewenste uitslag.
@Glasgow Argus | 18-12-20 | 13:06: Read all about it....
www.smartmatic.com/us/
Gelukkig was er (minstens) één man in Nederland die deze dame te min vond.
En wanneer ik zijn vrouw zie, dan heeft hij het grootste gelijk van de wereld gehad.
Zijn moeder kwam met deze dame aanzetten. Had haar maar alvast jonkvrouwe gemaakt om eventueel gezeur voor te zijn. Alleen haar zoon moest haar niet.
Dit heeft heel wat slaande deuren en nog meer ruzie opgeleverd.
Zijn uiteindelijke vrouw en haar schoonmoeder staan niet bepaald op goede voet.
Af en toe zie je zijn moeder nog wel eens met haar gedroomde schoondochter op een verdwaalde foto. Samen wenend over hoe mooi het had kunnen zijn.
Bah, bah, bah.
Ollongren, Wiebes en Asscher, alle drie faalpolitici. Alle drie vroeger ook wethouder geweest in Amsterdam, de kweekvijver voor blunderende bestuurders.
En er komt een nieuwe lading faalse bestuurders aan. Wie nog niet weet dat deze tere zielen levenslang door ons onderhouden worden: bij deze.
En wie is daar opperhoofd, geen klukluk, hoewel zijn handelswijze niet veel verschilt....
Die foto zeg.... die is echt wel toe aan het wachtgeld.
Tot ziens!
correctie: Jettertjes
Ik noem haar altijd Ollonkreng. Nimmer heb ik in de vaderlands politiek een gruwelijker onmens meegemaakt als Ollonkreng. Wat een t-wijf. D'66 stond bij mij voorheen op de 2e plaats als meest irritante partij na Groen Links, maar met de komst van figuren als Ollonkreng, Klaag plaag, lulletje rozenwater Jetten, Ploertsma en die achterbakse Paternothing staan ze onbedreigt op #1. Die arrogantie van lui en het totale gebrek aan menselijk inzicht. Landverraders. Ik spuug op D'66'ers.
Ik ben nog allegischer voor Rutte, maar kan me verder helemaal in uw uitstekende tegel vinden
Duidelijk, haha
Alsof Nijboer waardering verdient. MiniMe van Asscher dus tezamen 200%
Aangezien ze van Zweedsche bloed afstamt, doet ze me denken aan zo'n gammele IKEA kast...(maar dan zonder de benodigde schroefjes)
Het zijn de ergsten, ze weten niks, ze kunnen niks, maar ze willen van alles. Als het maar ‘deugt.’
Weet je wat mij nou opvalt? Is dat ik de laatste tijd wel eens twijfel of D66 wel in het kabinet zit. Als je ziet hoe die gayboy Jetten praat over het beleid en wat er moet gebeuren etc.... dan denk ik ik: zit die man nou zelf in het kabinet of wat?
Die heeft al een schop onder z'n hol gehad dus hoeft geen toneel meer te spelen. Kun je nagaan wat voor schijnheil het was.
Partijen met een D in de naam hebben vooral niets met democratie,
Zoals partijen met het woord "Vrijheid" in hun naam maar weinig met "Vrijheid" hebben?
En zoals partijen die "arbeid" in hun naam hebben niets hebben met arbeiders?
En zoals partijen die "arbeid" in hun naam hebben niets hebben met arbeiders?
@Glasgow Argus | 18-12-20 | 13:01: U bedoelt dat Wilders weinig nog sterker GEEN vrijheid heeft
Partijen die BIJ1 heten zaaien verdeeldheid, Partijen die DENK heten kunnen niet zelf denken.
Correct!
Ik kan alleen de Baath-Partij verzinnen of anders hamas.
Maar dan nog zal het nek-aan-nek zijn, welke vd 3 partijen de meeste onsympathieke luitjes in hun gelederen hebben.
Ollie ziet er wel héél moe uit, ze zou beter helemaal kunnen stoppen.
Beter voor haar en beter voor de democratie.
Over rechts, desnoods met 7 partijen. Maar dat kan alleen maar als Rutte gaat wieberen. Dus doorduwen met die toeslagenaffaire !
Leve de Jonkvrouw, hoera hoera hoera.
aha nu gaat iedereen even JAZI stemmen? Met beetje mazzel wordt het gewoon VVD CDA meerderheid zonder kruimelpartijen.
Zodat de Christenunie vervolgens het CDA kan chanteren voor een nieuw generaal pardon?
Niks mis mee toch? Beter dan dat tuig dat er voor het einde termijn er tussenuit piept. Zoals Hiddema.
Liever 10 minuten Hiddema dan deze democratie haatster. Blijkbaar zit je moreel compas verkeerd om.
@donkieshot | 18-12-20 | 13:14: Ik heb liever dat mensen in de Kamer komen die van plan zijn het werk serieus te nemen, ongeacht de politieke kleur.
@beldewouten | 18-12-20 | 13:24: Dat is juist het probleem. Mvr. Ollongren is zo'n politicus die, zo lijkt het, enkel voor haarzelf in de politiek zit, uitwisselbaar binnen vrijwel elke middenpartij.
Het doel, de gedachte en intentie waarmee Gruijters en Van Mierlo de partij oprichtte vertegenwoordigd zij van geen kant. Directe democratie was het idee, Ollongren staat voor het tegenovergestelde.
Ik heb liever mensen in de politiek die er niet voor zichzelf zitten of die schijn ernstig tegen hebben. Afstandelijk, regentesk, een bewezen tegenstander van haar eigen partijprincipes. Dan liever een welbespraakte en toegankelijke oudere baas die ergens voor staat inclusief zijn principes die ervoor zorgen dat hij de rit niet uitzit.
@donkieshot | 18-12-20 | 14:23: Maar zij wil toch ook niet in de Kamer zitten? Dat is dan toch juist in lijn met dit?
@donkieshot | 18-12-20 | 14:23: Ollo is door Rutte aangesteld om de democratie om zeep te helpen!
@donkieshot | 18-12-20 | 14:23: Hoe blij was van Mierlo met het nee tegen de EU?
Lelijke politiek.
Ik ben ook geen fan van Ollongren, maar is het zo erg als iemand niet in het parlement wil? Lijkt me eerlijk gezegd prima.
Bovendien ging het artikel in de Volkskrant vooral over de plannen om de verkiezingen in Maart te waarborgen in tijden van Corona. Eigenlijk best prettig dat daar nu al aan gewerkt wordt door deze bewindspersoon (anticiperen, daar zou clowntje Hugo nog een voorbeeld aan kunnen nemen).
Toch vreemd dan dat Ollongren zich 4 jaar geleden op een verkiesbare plek op de D66 kieslijst liet plaatsen. Na 4 jaar er "geen zin" meer in hebben, maar wel wachtgeld binnenharken en ongetwijfeld een heel mooi baantje in de cultuursector dat geregeld wordt door het netwerk. Ondertussen heeft ze NL met een hoop rampzalige wetten opgezadeld.
Mevrouw wil 2 dagen voor de verkiezingen nog even besluiten dat die niet doorgaat
https://www.youtube.com/watch?v=M0VUI32JPrU
Is lijstwegduwer al een woord? Lijstafstoter?
Waar zal ze burgemeester van worden?
Urk.
Schubbekutteveen.
Misschien moet ze net als Ronald van Raak eens het duivenhok in;
tpo.nl/2020/12/18/ronald-van-raak-een...
De zakken zijn gevuld met een parttime baan.
Rechts al jarenlang de meerderheid, krijgen desondanks verhoudingsgewijs geen kut voor elkaar.
Omdat op de vele belangrijke posities der Linkshund ruim vertegenwoordigd is. MSM, Kranten, EU, noem maar op.
En meerderheden? Die tellen hier niet. De drammende zieke linkse minderheid wint het altijd.
Burgemeesters, niet te vergeten...
Ik zou het een verademing vinden als de nieuwe minister van Binnenlandse Zaken een afspiegeling is van de gemiddelde inwoner van dit land. Dus doe maar weer eens gewoon een heterosexuele ervaren man van middelbare leeftijd uit het bedrijfsleven ofzo. En niet een exotosch exemplaar uit het HBQLHBT-circus, om naar buiten te kunnen deugen. Daar is dat ambt te belangrijk voor. Dat gedeug voor de buhne kennen we nu wel. De uitzondering moet niet de norm zijn.
Ik zou het een verademing vinden als het een capabel persoon zou zijn met een uitstekend CV en relevante werkervaring. Gewoon zoals een normaal bedrijf mensen selecteert. Lekker boeiend of iemand man/vrouw/zwart/homo/moslim is
Minimaal 10 jaar werkervaring in de primaire of secundaire sector. Dat zou de minimale eis moeten zijn voor alle politici.
Een kabinet over rechts? Met Groep Wilders? Welke personen op de lijst van Geert zijn geschikt als minister of staatssecretaris ? Ik kom op Agema, Bosma, Fritsma en Geert zelf. Dan houdt het op ben ik bang. Uw inbreng GS?
Wilders als minister president,
Bosma als minister van binnenlandse zaken,
Agema als minister van volksgezondheid,
Beertema als minister van onderwijs,
Fritsma, hmm geen idee,
@Mastermattie | 18-12-20 | 12:54: En Mansveld op defensie.
@Mastermattie | 18-12-20 | 12:54: Sietse Fritsma werkte voorheen bij de IND dus maak die maar MinvJus. Hebben we er al 5.
www.pvv.nl/fracties/tweede-kamer/siet...
@Glasgow Argus | 18-12-20 | 12:55: Mansveld, wie is dat?
Geschiktheid is nog nooit een criterium geweest. Kijk wie er allemaal in de kabinetten Rutte gezeten hebben, zoals nu Hugo de Jonge, een voormalig onderwijzer die Minister van Volksgezondheid. PVV-ers zijn in elk geval geen graaiers, anders hadden ze zich wel aangesloten bij kartelpartijen zoals PvdA of VVD.
Moet genoeg zijn die 4
theo-is-dood | 18-12-20 | 12:50 Waarom je beperken tot de lijst voor de Tweede Kamer? Onder de vele PVV-stemmers zullen ongetwijfeld meer capabele mensen zitten dan er op verkiezingslijsten staan en daar voorsorteren voor een beter baantje.
Ach je hoeft niets te kunnen, alle d66 ambtenaren redden jou.
Ook die #42 (gaat dus normaal gesproken nooit in de kamer komen) is qua irritatiefactor van het niveau Jetten. Sterker nog het is een soort nano-Jet, en minstens zo hypocriet. 19 jaar, gaat zich hard maken voor het klimaatakkoord e.d. maar zijn insta is een grote aaneenschakeling van wintersport, tripjes met de matties naar Griekenland, China, kreeft eten in de USA.
Het zou nog beter zijn als D66 gewoon 0 zetels krijgt. Want of het nu Ollongren of Kaag heet, ze hebben allemaal dezelfde missie: NL verder naar de verdoemenis helpen!
Klopt.
Jullie vergeten ook nog de rara brandstichter en de vereerder van de moordenaar Pol pot, alle D66.
Een referendum is ook een democratische traditie.
Knappe foto van die heks !
Vreselijke partij met vreselijke ideeën. Het is een partij van de dood en anti christelijk.
Dat laatste is toch niet zo'n ramp. Jezus zou ook antichristelijk zijn. Ze doen bijna niets van wat Hij ze voorhield.
Dat anti christelijk klinkt anders best wel als een aanbeveling.
Van dat mens krijg je spontaan last van je bijholte.
Zo zeg, van een minister baantje wordt je snel oud.
4 jaar terug: cdn.businessinsider.nl/wp-content/upl...
Jeetje wie is die downie naast Grapperhaus? Een tik van Johnny de Mol gehad?
"...gewoon een keertje over rechts aanvliegen. vvd, CDA, PVV ofzo"
Wat is er rechts aan deze partijen?
Waarom krijgen cda en pvv geen kleine letters? Oneerlijk! Ze hebben het ook echt verdiend, net als de vvd.
"Wat nou heel grappig zou zijn, is dat we de boel straks gewoon een keertje over rechts aanvliegen. vvd, CDA, PVV ofzo, en dan al die Kaagjes en Jettentjes en Ollongrennetjes en Keesjes en Sjoerdjes en Jantjes en Tjeerdjes met hun opgeheven vingertjes, hun moraliserende bek en hun bleke gezichten de democratie laten slopen in hun éigen huis. Dát zou mooi zijn."
Ja, Mosterd. Dat is een mooie kerstgedachte.
Jammer, alleen, dat er dan nog steeds een ambtenarencorps en een justitieapparaat is dat doordesemd is met de laffe prak die GL, D66 en PvdA al decennia hebben opgediend.
En dat 85% van de wetgeving vanuit de kokers van de anonieme ambtenaren in Brussel komt, in nauw overleg met de lobbyisten van het grootbedrijf.
De deep state. Maar dat zou alleen iets voor wappies zijn.
Duwen, duwen, duwen, rechtstreeks het ravijn in.
Maar je hoeft toch helemaal niet in de 2e kamer te zitten om in de 2e kamer te zitten. Je kunt je fulltime bezighouden met allerlei nevenfuncties en toch maandelijks die € 12.000,- netto blijven ontvangen, plus reis- en verblijfskosten, vakantiegeld en ik weet niet wat voor vele andere extra compensaties. Bijvoorbeeld voor thuiswerken.
Ja en daarna wachtgeld. Als ze echt wil cashen gaat ze naar Brussel.
@P-unit | 18-12-20 | 12:47: Dat zal inmiddels wel bekokstoofd zijn. Daar zitten alle mislukte politici.
Waar haalt u die 12.000 netto vandaan? Daar kom ik niet op uit: www.parlement.com/id/vh8lnhrrs0qo/ink...
Overigens, die nevenfuncties die worden, vanaf en tot een bepaald bedrag, gekort op de bezoldiging. Als kamerlid met nevenfuncties moet je een hoop extra inkomsten krijgen voordat je aan het salaris van een minister zit.
@ZOMG | 18-12-20 | 13:19:
www.bnr.nl/nieuws/politiek/10401815/v...
@P-unit | 18-12-20 | 12:47: levenslang wachtgeld krijg je pas na twaalf jaar lidmaatschap van de TK.
@Is dit nog nieuws? | 18-12-20 | 13:35: Ik zie daar alleen iets staan over jaarlijkse vergoedingen/belastingvrije schenkingen, maar niet over bedragen per maand.
@theo-is-dood | 18-12-20 | 13:39: Wat een onzin. www.parlement.com/id/vizom7wk0qyr/wac...
"De duur van de uitkering is gelijk aan de periode waarin de persoon in kwestie Kamerlid is geweest, met een minimale duur van twee jaren en een maximale duur van drie jaren en twee maanden."
www.geenstijl.nl/3901891/rustig_maar_...
Haha de PVV in de regering. Nou dat gaat wat worden!
Haha de VVD, CDA, CU en D'66 in de regering. Nou dat gaat wat worden!
@Lorejas | 18-12-20 | 12:44: Het is allemaal wat.
@Lorejas | 18-12-20 | 12:44: Volgens de Hond kan t niet, maar I&O research heeft gepeild dat t wél kan. Nog één clubje erbij, en die nare PVV word weer buiten de deur gehouden
Haha de regering! Dat is wat geworden.
Over rechts aanvliegen: dan dus niet de Kaagbaan nemen!
En dan vraag is dan waar ligt die Kaagbaan. Kan zo maar zijn dat je ergens midden in een woestijn uitstapt.
Perfect !!
@Lorejas | 18-12-20 | 12:45: Kaag strooit miljoenen niet naar ons, maar naar haar moslimvriedjes in het buitenland.
Ik ben eigenlijk wel klaar met die irrelevante troela die NL alleen maar verder verziekt heeft. Kan ze niet gewoon helemaal van het toneel verdwijnen?
Zijn de kappers dicht of zo ?
Ze knipt zichzelf waarschijnlijk. Is ook goedkoper.
Orwellogren? Mag ik een teiltje?
Doe maar een groot teiltje want heel deugend ddr66 moet er in.
Als er iemand kan duwen is Ollongren het wel, vooral dingen door de strot duwen.
Olleke, bolleke, rebusolleke.
Olleke, ballonneke, knal.
De jonkvrouwe moet navigatiesystemen gaan inspreken. Ik zou het kopen.
En ik zou dat navigatiesysteem dan ritueel gaan verbranden.
Dat wordt dan permanent linksaf slaan en regenboog gekleurde rotondes blijven volgen.
Voor kamikazechauffeurs uitermate geschikt.
@Dr.Mabuse | 18-12-20 | 12:46: Drie keer links is ook rechts.
Ben benieuwd hoe slecht ze wel niet is als Kamerlid als ze inderdaad beter functioneert als bestuurder.
Zelden zo'n ongelooflijk onsymphatiek mens/politica meegemaakt.
Bah bah bah.
“ Noem één partij die het qua onsympathieke mensen wint van D66 en als dat lukt krijg je een van de ravissante stagiaires van Kees Verhoeven cadeau. ”
Wat dachten jullie van Denk, of Bij1?
Bij1 zit nog niet in de kamer.
Middels deze weg wil ik graag dhr. Bosma bedanken voor het dusdanig slopen van Ollongren, dat ze nu niet meer mee gaat doen. Het verschil zal niet te merken zijn. Zoals Bosma zei: er komt weinig van haar hand. Goodbye minister van hangmatzaken.
Bosma is sowieso goed bezig!
twitter.com/Muze32/status/13395422550...
En met een minzaam knikje van het nobele hoofd nam zij afscheid van het verzameld journaille en de zorgvuldig gepreselecteerde diverse en inclusiefe X66-stemmersjuichaapjes om vervolgens bij heur bestie Bea een zolderkamertje te betrekken. Jonkvrouwe van Ollengren tot Eykeltack, adieu. Het waren 4, nou ja, ehm, ja, 4 jaren.
Wop baas en Bosma vice, klaart het land van op.
Dan moet Geertje zich ook eens wat constructiever gaan opstellen.
Opzitten en pootjes geven bedoelt u?
@Graaisnaaiert | 18-12-20 | 12:39:
Daar hebben we er al genoeg van inderdaad.
Allemaal kontlikkers van Rutte en Co.
Een prachtige kandidatenlijst met veel kleur op onverkiesbare plaatsen.
Wellicht heb ik heel wat gemist, maar ik zie geen Keesvee en Pias op de lijst.
Jammer, als nr. twee op de lijst, net na topper El Qaq had ze het landsbelang veel meer kunnen dienen.
de wil aan ambtenaren opleggen is wat anders dan de wil op de burger leggen met de hyperventilerende slissende monologen van Kajsa 'iedereen gaat er op vooruit'
Ze bedoelde natuurlijk 'iedereen van onze stand'.
Ik ben al lang voorstander van een verbod op lijstduwers. Iedereen die verkozen is zou verplicht moeten worden de positie in te nemen waar ze voor verkozen niet. Indien dat geweigerd wordt zou er een hoge boete op dienen te staan, bijvoorbeeld €100.000 die uit eigen zak betaald moet worden.
Als we in Nederland het standpunt hebben dat je iemand op een verkozen positie niet kan ontslaan, dan zou daaraan verbonden moeten zijn dat een verkozen persoon ook niet kan weigeren plaats te nemen op de verkozen plek.
En aanwezig zijn op het werk.
Prima toch... Ollie lijstduwer, D66 gedecimeerd.
Ik dacht dat Kaag de boel moest decimeren? Gaan de twee dames elkaar beconcurreren?
@Jezus_Boeddha | 18-12-20 | 12:54:
Interessant. Hoe liggen de onderlinge verhoudingen tussen Zijne Heiligheid Kaag en Freule Eyckeltack. Er kan maar 1 top dog zijn binnen een organisatie en het zijn beiden geen tiepjes die graag 2e viool spelen. Mraaaauwwwww.
Het zou van zelfkennis doen blijken wanneer Sigrid Kaag zich ook tot lijstduwer zou laten benoemen.
Elementaire aspecten van lijsttrekkerschap ontbreken haar ten enen male.
En interesse in het werk als Tweede Kamerlid, met een fractie van 7 leden om zich heen, heeft ze ook totaal niet.
Ik zag gister toevallig het D'66 spotje Politieke Partijen. Heel heel heel eng.
Toch bewijst ze ons onbedoeld een dienst door veel potentiële D66-stemmers af te schrikken. Ze kan, als globaliste met minachting voor de Nederlandse bevolking, maar beter weer een baantje bij de corrupte VN zoeken.
Kaag trekt liever. Ollongren duwt graag. Kwestie van rolverdeling in het voorspel.
Hear hear. Precies dat Mosterd. Thanks
Prima, dan zijn we er toch vanaf? Ik kan mij totaal geen sterk moment van haar herinneren...
Ze is er veel te laat achter gekomen dat ze niet paste, maar ja, antidemocratisch werk en poen gaan voor.
"dat vereist andere capaciteiten die ik niet bezit"
De logische vraag is dan, welke capaciteiten bezit u wel?
Zo zie je maar. Taal is best belangrijk. Een komma maakt echt een verschil.
Hautain, wereldvreemd, arrrogant, elitair, lui en ondemocratisch.
Dat ze niet de TK ingaat is natuurlijk al winst.
Tja het toch fijn als iemand inzicht heeft in eigen competenties?
Zeker.
Misschien is ze geschikt om rijbewijzen voor oudjes te stempelen bij Pechtold.
DENK wint het misschien nog wel van D66 qua onsympathiekheid. Vooral Selcuk Ozturk die zat altijd maar wat te schreeuwen in de TK vanuit z'n bankje
het spant erom. En JANK is niet salonfahig he, dus dat scheelt. Van X66 denken sommige naieve schapen nog dat het een fatsoenlijke middenpartij is ipv zien voor wat het is, namelijk een gevaarlijk clubje extremisten.
Helder zijn in je ambities is wmb prima.
PS 2 GS de quote "Heb ik geen zin in" kan ik niet terugvinden.
Is dat echt nieuws of nepnieuws? Anders graag ff verwijderen.
En ook inhoudelijk zegt ze wat anders.
Ik snap hyperbolen, maar als het verwarring schept neigt het naar nepnieuws...
@hotmint | 18-12-20 | 12:33: Ze staat op de lijst, maar gaat de Kamer niet in indien ze verkozen zou worden. Precies wat Geenstijl zegt dus.
@hotmint | 18-12-20 | 12:33:
Haha Ollongren-style nepnieuws duiden, dank voor de ironie.
Helder zijn in je ambities moet je doen vóórdat je minister wordt gekroond. Want daarvoor bezit ze ook geen kwaliteiten. Ze kan met die onderbeet misschien goed beffen maar ik kan geen enkele kwaliteit in haar ontdekken. Tenzij a-democratisch zijn een kwalificatie is, maar dat lijkt me meer iets voor Rusland of Noord-Korea.
@Goofy Goofball | 18-12-20 | 12:38: Van haar instelling kun je wat vinden. Het gaat mij er echter om dat er een quote neergezet wordt, die wellicht feitelijk niet geuit is. Dat is nepnieuws waar GS zelf ook erg scherp op is, en terecht. Dus @Mosterd, zeg het maar: Heb ik wat gemist of heb je het verzonnen?
@hotmint | 18-12-20 | 13:05: Geparafraseerd. En dan mag het.
Twee linker schoenen aan?
@hotmint | 18-12-20 | 13:05:
Om u dan even te quoten: ‘Een quote neerzetten die wellicht feitelijk niet geuit is = nepnieuws.’
U en ollongren zijn van hetzelfde laken een pak.
Dat helder zijn is prima, die ambities deugen niet. En wat ook niet deugt is de houding van de freule. Ze vindt dat het prima is om helder te zijn over die ambities die niet deugen. Wij, argeloze kiezers, moeten dat maar slikken.
@Bakkeleures | 18-12-20 | 13:08: Ehh, nee, niet met quotes.
REAGEER OOK