Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Gerechtigheid. Voor Bas

Kom naar de Dam, Malieveld, Coolsingel. Allemaal

Ze zijn er stil van. Al die roeptoeters die zo dapper op hun moreelpony's klommen na de dood van een zwarte vriendelijke reus alias drugscrimineel in de VS. De Claudiaas, De Robs, De Jesses, De Joops. De Dam blijft leeg, Malieveld en Coolsingel ook. 

Alleen op Twitter houdt men een vuist omhoog voor Bas van Wijk, met de hashtag #gerechtigheidvoorbas. Zomaar een jongen uit Badhoevedorp, Nederland die opstond tegen systemisch crimineel lichtgetint tuigh dat op een zomerse dag met een gun naar een strandje ging. 

Bas van Wijk werd afgeknald om een horloge, door iemand die preventief gefouilleerd had moeten worden. Schutter loopt nog vrij rond. Bij de NOS staat een signalement, maar als u daar op klikt is-ie foetsie (mirror alhieronder). De Veiligheidsregio is vooral druk met de 1,5-meter duimstok in de hoofdstedelijke horeca, en burgemeester Halsema hebben we nog niet gehoord. Gerechtigheid voor Bas. Dan gaan we dat regelen...
Update: Dam-Demo aangevraagd. Zondag 12:00 uur.

Social

Reaguursels

Inloggen

de ongekende (politieke) stilte, de totale afwezigheid van verontwaardigde BN-ers, (linkse) opiniemakers en media, maakt het stemmen erg overzichtelijk bij de volgende verkiezingen.

likeenseenijsje | 11-08-20 | 08:18

Of ik nog ingrijp? Nee, ik denk het niet. Zeker niet na het lezen van uw billboard.

ZoltarTheMagnificent | 11-08-20 | 02:44
-weggejorist-
Arijane | 11-08-20 | 02:11

Net zoals met die Floyd niet op de zaken vooruit gaan lopen, maar zoals het nu lijkt is een onschuldige jongen slachtoffer geworden omdat hij een horloge dief aansprak. Jammer dat ie nog niet gepakt is. Als dat het hele verhaal is dan baal ik nog steeds dat we geen doodstraf meer hebben. Amnesty International denkt bij doodstraf volgens mij alleen maar aan mensen die voor lichte vergrijpen of eigenlijk geen vergrijpen dood worden gemaakt.. maar jongens voor dit(indien bewezen) is toch de enige straf de doodstraf... ? En stop es met die achterlijke immigratie van niet matchende culturen.
Over Floyd was iedereen in rep en roer en men liep op zaken vooruit, meningkje al klaar dit dat .. maar nu blijkt later dat Floyd al meerdere ernstige dingen op zijn naam had en zijn arrestatie ook niet geheel vlekkeloos verliep. Hij riep al “I can’t breathe “voor zijn fysieke arrestatie.
Ik wil niet goedpraten dat er een agent waarschijnlijk te lang en te hard op zijn nek zat... Maar dat men meteen al een mening klaar had liggen
Zoals racisme... Waar zie of hoor je dat de agenten zich überhaupt racistisch geuit hebben?!? Kan er niks over vinden. Vervolgens ook nog es blm roepen en doen alsof die Floyd zo’n goedzak was, vervolgens hele steden in rep en roer. Is mijn insziens gewoon dom.

timmey | 10-08-20 | 21:46 | 2

A.I. is tegen de doodstraf vanwege het aantal onschuldigen die ter dood gebracht zijn.

zijvanhiernaast | 10-08-20 | 22:07
-weggejorist-
simpel_vruchtje | 10-08-20 | 21:25 | 1

O man de NOS met "lichte huid". Wat een klunzige hypocrieten. Als het inderdaad een autochtoon was geweest dan hadden ze wel gerept over "witte man".

Gen. Maximus | 10-08-20 | 20:33
-weggejorist-
grapo | 10-08-20 | 19:57

Heb nooit de opmerking van de vorige burgemeester begrepen dat Amsterdam een “lieve” stad is. U wel?

Kattie | 10-08-20 | 19:43 | 1

Lees net dat er een persoon is neergestoken op de pier in Scheveningen. O wat hebben we een gezellige hete zomer met z’n allen.

Kattie | 10-08-20 | 21:10
-weggejorist-
de broeder | 10-08-20 | 19:15

2 blanke Nederlandse jongens zijn gruwelijk vermoord. Bij deze wil ik ook Rik van der Rakt recht doen/herdenken want de eurofiele politiek correcte schijnelite hoor je niet en zie je niet als het om deze 2 laffe moorden op onze jongens gaat.

frisenfruitig | 10-08-20 | 18:55

Inmiddels is er op rtl nieuws een berichtje verschenen: 'Demonstratie op de Dam aangevraagd voor doodgeschoten man in Amsterdam'. De demonstratie is blijkbaar groter nieuws dan de dood van deze jongen. En verder: ' "Een van de scenario's is dat er sprake zou kunnen zijn van diefstal", vertelt een woordvoerder van de politie. Onder meer Het Parool en De Telegraaf meldden op basis van ooggetuigen dat de schutter een horloge wilde stelen, maar dat het slachtoffer dat probeerde te voorkomen.
"Maar op zich is het dan opmerkelijk dat er sprake is van een incident bij een drukbezochte plek en mensen met een zwembroek", vervolgt de woordvoerder. "Als je iemand wil beroven, doe je dat niet als er zoveel mensen bij zijn."
Overigens schijnt de gemeente geen toestemming te hoeven geven voor de demonstratie.
'Als het te druk dreigt te worden op de Dam, kan er een andere, ruimere locatie worden aangewezen, zegt een woordvoerder.' (Van de gemeente ditmaal?)

grietmetgroenefiets | 10-08-20 | 18:29

En uiteraard liet het staatsjournaal een getuige aan het woord die niks meer wist te vertellen dan " man met hoedje".. ik dacht even dat ik het mee ging maken dat het "M" woord werd gezegd....

Kontflosser | 10-08-20 | 18:19
-weggejorist-
Alsikhetnietmeerweet | 10-08-20 | 18:09

Laten we het gewoon noemen hoe het is! Hij is afgeslacht omdat hij blank is!

Freija | 10-08-20 | 17:47 | 1

Waarschijnlijk wel bewust uitgekozen om criteria als Westers, ongelovig en de schuld van al mijn ellende.

Voorbeeldige burger | 10-08-20 | 18:55

White lives matter.

Schepvogel | 10-08-20 | 17:43

Vieze stink m*********

Petrus de Dooper | 10-08-20 | 17:36

Er zijn een aantal problemen wanneer je als white knight/Judge Dredd/Nederlander die het niet meer pikt wilt gaan optreden:
a)je moet wel waar kunnen maken waarmee je dreigt: zwarte band, zelf een wapen bij je hebben, anders zul je zomaar zien dat ze je bluf willen callen.
b)als Nederlander krijg je waarschijnlijk geen steun van andere potige Nederlanders om je heen, nog erger, ze gaan je ook niet indekken als er een politieonderzoek komt, en vinden zelfs de aanvaller zielig (vrouwen)
c)moslims en turken etc. hebben automatisch een band of brothers- gevoel, doordat ze altijd al straatschoffies waren, en natuurlijk moslim zijn.
Turken zijn ook behoorlijk eensgezind, ze kennen blijkbaar allemaal elkaar.

d)Doordat ze allemaal wel eens iets crimineels hebben gedaan, en contacten hebben, kunnen ze zo iemand bellen die wel een geharde crimineel is.
Dit is wat er hier is gebeurd: eerst jonge ratjes, die daarna hun "grote broer" inschakelen, waarschijnlijk een geharde (drugs)crimineel, die dit niet voor de eerste keer doet.

Oftewel: je kunt alleen de strijd aangaan als jezelf ook een geharde, en nog wredere strijder bent dan de tegenstander.

Dus: buig het hoofd en kus de voeten van de nieuwe heersers van de straat.
Ook de politie of -hahahaha- BOA's gaan je niet helpen.

King of the Oneliner | 10-08-20 | 17:32 | 2

We will never surrander

Coolcalmcollected | 10-08-20 | 17:47

Tja... ik denk dat steeds meer mensen zich gaan bewapenen. Ik zou het ook overwegen als ik in die contreien zou wonen. Zo’n groepje die iemand wil beroven en je overweegt er iets van te zeggen; gelijk 1tje neerknallen. Anders ben je zelf aan de beurt.
De burgemeesters helpen je niet ivm etnisch profileren, dus dan is dit de enige oplossing.

Harris Pilton | 10-08-20 | 23:22

Multiculturele samenleving, diversiteit, enz. De onderklasse wordt er mee opgezadeld, de middenklasse betaalt de rekening en de elite wentelt zich in het bad van deugdzaamheid.

Magmacarta | 10-08-20 | 17:26 | 3

Amen, van een betaler!

benjeallanggek | 10-08-20 | 17:57

Nou, dit is wel de ultieme samenvatting.
Het multiculturele drama is een gevolg van onze klassenmaatschappij.

Ad_Hoc | 10-08-20 | 23:28

Jup, scherp, nice!

Hevvlan Demuru | 11-08-20 | 06:10
-weggejorist-
Y&T | 10-08-20 | 17:22

(t) rutte is eindverantwoordelijke...(t) met z'n vriendekliek!! rutte = schuldig!!
hoe laat zal er geklopt worden .. of bellen ze netjes aan??

Y&T | 10-08-20 | 17:20

is er iemand die t kan regelen voor een crowdf actie?

Y&T | 10-08-20 | 17:16
-weggejorist-
Alsikhetnietmeerweet | 10-08-20 | 17:01 | 1

Mocht het overigens ooit iemand in mijn omgeving overkomen dan is iedere naffer in de buurt ook fair game. Of ze er wat mee te maken hebben of niet.

mr.money | 10-08-20 | 16:49 | 3

Hou je er wel rekening mee dat je een PVV sympathisant bent en dus wereld vreemd bent? Voor het zelfde geldt doe je een Bulgaar of Israëlische toerist wat aan. En waarom eigenlijk? Het politie onderzoek is nog niet afgerond en de kans is groot dat het een autochtoon betreft. Nick B. Heeft ook zo maar iemand vermoord om stomme horloges.

Cobarde | 10-08-20 | 16:56

Dat heet nu over lijken gaan voor de eigen agenda. Gezellig samen met de borealen de barricade op. Wie weet, komen de antivaxxers, 5g'ers en de gele hesjes ook.

wimdebok | 10-08-20 | 16:44

Daders maar eens terugpakken door mama of papa ook vijf kogels in de rug te jagen? Er zijn vast wel mensen waar dat soort stront nog iets om geeft. Het liefst pakken we die keihard aan omdat ze het gedrag faciliteren.

mr.money | 10-08-20 | 16:39 | 2

Lekker beschaafd ook.

lekgoot | 10-08-20 | 17:28

@lekgoot | 10-08-20 | 17:28: ohja dat mag niet. Zo zacht aanpakken gaat echt heel goed. Kijk maar waar je nu over schrijft.

Alsikhetnietmeerweet | 10-08-20 | 18:07

Morgen wederom een voorstelling in een andere theater, nagenoeg dezelfde cast.

Succes met jullie demonstratie...

BadPatNL | 10-08-20 | 16:14

'Lichte huidskleur". Echt...álles om niet 'lichtgetint' op te schrijven. Oof nog nauwkeuriger: Noord-Afrikaans. Want stel je voor, dat mensen gaan denken dat die enorme aantallen incidenten geen incidenten meer zijn maar een patroon.
Uiteraard zit er maar een ding op als het zover komt: de blanke maatschappij de schuld geven.

Hommel | 10-08-20 | 15:59

Ik zit met een dilemma: Enerzijds wil ik wel naar die demonstratie al is het alleen om te protesteren tegen de weggooiers in Den Haag die zich overheid noemen en het stadsbestuur van A'dam met die totaal ongeschikte burgemeester die de oorzaak zijn van dit geweld in Nederland. De moordenaar weet vanuit zijn cultuur niet veel beter en wordt als zodanig daarin gefaciliteerd door de overheid want zijn cultuur is gelijk, zo niet beter dan onze westerse Nederlandse cultuur en moet gesteund worden. Maar waar het uit zal lopen is dat het een demonstratie zal worden met als slogan, white lives matter. Na de waanzin van BLM zit ik niet te wachten op een andere politiek gekaapte beweging. Te meer omdat het zulke open deuren zijn die worden ingetrapt. Namelijk, elk onschuldig leven telt. En je krijgt er de jongen niet mee terug. De MSM en de overheid zal hoe dan ook blijven volharden in het doen of hun neus bloed wanneer het geweld betreft gepleegd door de vertegenwoordigers van de superieure "cultuur van de vrede". Ik denk dat het enige protest dat er toe zal doen is in Maart niet op de kartel politici te stemmen. De faciliteerders van deze chaos en teloorgang van ons mooie Nederland. Stem massaal op de PVV, de FVD, de SGP en desnoods op de SP. Misschien dat ik kom.

forecastle | 10-08-20 | 15:56 | 2
-weggejorist-
Y&T | 10-08-20 | 17:24

Ik ga wel even kijken, maar met enige voorzichtigheid. De msm zal er gebrand op zijn om het te koppelen aan rechts extremistische bla bla.

johndeer | 10-08-20 | 20:55

Dacht niet dat ik het ooit nog zou zeggen: zonde dat de Hells Angels zijn ‘weggesaneerd’ - Mocro’s hebben geen antagonisten meer en itt de ouwe pistolen paultjes zijn ze werkelijk gestoord.

kapoerewiet | 10-08-20 | 15:52

De vergelijking met de Amerikaanse politie die een zwarte man willens en wetens om het leven brengt en een jongen die vermoord wordt door een crimineel gaat natuurlijk volledig mank.

Kwaliteitszorg | 10-08-20 | 15:47 | 6

Och hij snapt t niet

Alsikhetnietmeerweet | 10-08-20 | 17:05

geen hoog kwaliteits berichtje ditte

Y&T | 10-08-20 | 17:35

Inderdaad gaat die vergelijking volledig mank. Ten eerste is het onbegrijpelijk dat iets wat in Amerika gebeurt - een totaal andere samenleving als de onze - hier zoveel mensen op de been krijgt. En het is schrijnend dat de gebeurtenis bij de Oeverlanden, nota bene op een strand waar heel veel mensen zijn, in de reguliere pers heel weinig publiciteit krijgt, en zelfs afgedaan wordt als een 'schietpartij', waarbij impliciet wordt verondersteld dat dader en slachtoffer gelijkwaardig zijn, en dat is hier geenszins het geval.

grietmetgroenefiets | 10-08-20 | 18:01
▼ 3 antwoorden verborgen

Het enige dat helpt is aanpakken, handhaven, zwaarder straffen, uitzetten met de hele familie erbij zoals madam la Pen dit wil of jezelf bewapenen.
Ik denk dat het dat laatste zal moeten worden en laten ze dan niet gaan zeuren van je kan geen eigen rechter spelen of kwaad met kwaad vergelden. Het gaat gewoon om te zorgen dat je kan overleven in dit land verpest door Rutte en linkse useful idiots.

johnelec | 10-08-20 | 15:42 | 2

Familie moet je zo ongenadig hard pakken waar je kan. Dat is het enige waar dit soort uitschot misschien nog iets om geeft. Dus mama nooit meer gratis snor laten bijpunten op kosten van ons allen. Zulke dingen.

mr.money | 10-08-20 | 16:41

Ja overleven dat wordt een issue, hier hebben we Rutte nóóit over gehoord, Rutte heeft ons land zo verziekt dat dit mogelijk is. Het zal je kind maar wezen . Familie sterkte toegewenst.

foxhunter | 10-08-20 | 17:34

Hoeveel rechercheurs zitten er nu op de zaak en zijn er al vorderingen om dit complete misbaksel snel op te kunnen pakken? Of komt Opsporing Verzocht deze week nog met een extra uitzending? Of een politiebericht met profielbeschrijving?

Jan, Leiden | 10-08-20 | 15:39 | 1

Politie bericht komt januari op opsporing verzocht . Al zo vele male gezien . Hopeloos .

foxhunter | 10-08-20 | 17:37

Is er eigenlijk iemand die kan uitleggen waarom er in Nederland jaarlijks (tien-) duizenden exemplaren worden toegelaten met een achterlijke cultuur (wijlen Pim Fortuyn's synoniem voor de islam) achtergrond? Ik kan namelijk zelf geen enkel voordeel bedenken van die import.

benjeallanggek | 10-08-20 | 15:21 | 1

Stemmen. Het draait allemaal om stemmen. Hoe meer mensen ze binnenharken en hoe meer ze die mensen op hun wenken bedienen, hoe meer kans er is dat ze voor hun partij stemmen.

Shadowzz | 11-08-20 | 08:29

Waarom nauwelijks aandacht in de media: het betreft een noodlottig ongeluk waarbij een jonge vent op de verkeerde tijd op de verkeerde plaats een verkeerde opmerking plaatste... Had iedereen kunnen overkomen. yeah right! Wanneer mogen we eindelijk publiekelijk een keer de ouders van dit soort kutventjes toespreken om uit te leggen dat het niet normaal is dat ventjes van 10 nog om 22:00 op straat rondhangen, dat jongeren ook naar het strand kunnen gaan zonder messen, guns of boksbeugel, dat je soms ook een discussie kan aangaan zonder meteen iemand tot moes of erger te slaan? En houdt GVD die rascisme/discriminatie/moeilijke jeugd-kaarten daarbij aub even in je zak. Dank! RIP Bas.

Ruftende Buffel | 10-08-20 | 15:17

Bas Lives Matter.. op naar Amsterdam!

aardv@rk | 10-08-20 | 15:15

Welkom welkom

Zw0LsDaLe | 10-08-20 | 15:05
-weggejorist-
Ernstige Zaken | 10-08-20 | 15:03

Je oogst wat je zaait. Jarenlang noord-Afrikanen en ander islamitisch opgevoeden binnen gehaald. De grenzen moet dicht, het zal wat geld kosten maar liever dat dan nog verder richting de afgrond. En iedereen met 2e paspoort verplicht laten kiezen.

Eddy67 | 10-08-20 | 15:00

Waar blijft de reactie van Halsema?
-

Bernhard de II | 10-08-20 | 14:58 | 1

Ze zit nog te denken, hoe ze die demo kan gaan verbieden

Ovideenznvrienden | 10-08-20 | 17:50

Ben benieuwd hoeveel van die linkse jankers en zwarte Nederlanders en die rat van een Halsema op de Dam staat zal ze met een button oplopen en t shirt met blank wordt al jaren gediscrimineerd

Trotsblank | 10-08-20 | 14:54 | 1

Misschien kan Halsema voor ons de vluchtelingenstatus aanvragen? Zij gaat ons in ieder geval niet beschermen tegen dit tuig.

zorgeloos-type | 10-08-20 | 15:10

Fijn land Rutte. De 2e paspoorters hebben iig nog een land om heen te gaan.
Wij zijn ons land al jaren kwijt.

bqbq | 10-08-20 | 14:52

Goh, die zgn. BN'ers zijn wel erg stil..............

Wienerschnitzel mit | 10-08-20 | 14:50

Van links moet je je bek houden. Altijd zo geweest.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 14:45

Het is 100% duidelijk dat de media zowel op tv, radio en internet met opzet zaken weglaat zoals de 'zwarte krullen'. Er is geen excuus om belangrijke signalementen bij een moord weg te laten. En dan de politie die de opsporingstweet verwijderd. Telegraaf die het heeft over 'een lichte tot licht getinte huidskleur' maar de rest houd het op een 'lichte huidskleur'.

Je ziet sowieso regelmatig foto's voorbij komen waarbij de personen blank genoemd worden terwijl dat simpelweg niet klopt. Een voorbeeld die ik zo kan herinneren is dit politiebericht die op politie.nl stond maar inmiddels gejorist is: 112regio.nl/geldrop-gezocht-inbraak-v...
4 jongemannen met duidelijke kenmerken maar volgens de politie zijn twee ervan blank.

Hier nog een voorbeeld van een 'blanke man' die ik nu even snel tegenkom:
112regio.nl/den-haag-gezocht-inbraak-...

Nog eentje dan:
www.politie.nl/nieuws/2019/december/2...
"De eerste verdachte is een blanke man, vermoedelijk van Noord-Afrikaanse afkomst [..] De tweede verdachte is een blanke man, vermoedelijk van Noord-Afrikaanse afkomst en kaal."

Schande dat de media en de politie zoveel verdraaien

area78 | 10-08-20 | 14:41 | 2

Nou ja, 1 (heel klein) voordeel: ze worden in ieder geval niet als de BLM'ers beschermd doordat ze niet in 'de doelgroep' vallen.
Je zou dan kunnen hopen dat er eindelijk eens doorgepakt ipv. weggekeken gaat worden.

Maar de realiteit is dat men bij het gros van de korpsen in de broek schijt voor zulke lieden. Dat worden totale veldslagen en daarvoor zijn die pennenlikkers niet bij de politie gegaan!

Gazzerop | 10-08-20 | 16:25

Ja klopt heb op verschillende nieuws feiten gekeken en wordt gesproken over blanke man. Hoe corrupt, hoe achterbaks, hoe manipulatief, kan je zijn.

foxhunter | 10-08-20 | 17:43

Dit voorval geeft aan hoe het er aan toegaat in de nafferkringen: het is altijd een roedel van losers (nooit alleen) dat gaat lopen zieken. Mocht iemand er iets van zeggen dan komen ze terug met een grotere groep, of iemand waarvan ze weten dat hij een pistool heeft. Bas is vermoord omdat hij weerwoord gaf aan een stel etters. Dat is zijn enige daad, waarvoor hij met zijn leven moest betalen. Ik hoop dat de schutter heel snel wordt opgepakt en eens een serieuze straf krijgt. Dit was moord met voorbedachte rade. Wie gaat er nou naar een recreatieplas met een geladen pistool op zak?! Wat een kutland is dit aan het worden met die testeronbommen die steeds gewelddadiger worden.

Toos Bevergeil | 10-08-20 | 14:39 | 5

@Rohin | 10-08-20 | 14:52:
En in eigen familie en kring is dit lafbekje met een pistool in zijn tasje een held. Durf te wedden dat ze hem verstoppen.

bqbq | 10-08-20 | 14:54

@Toos Bevergeil | 10-08-20 | 14:39 |
"Ik hoop dat de schutter heel snel wordt opgepakt en eens een serieuze straf krijgt. "

Gezien de *kuch* straffen in o.a. de roofmoord op de 64 jarige man bij de pinautomaat die slechts enkele dagen voor zijn pensioen neer werd gestoken voor een paar rottige centen vrees ik het ergste:

- www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/art...

Sjefke7807 | 10-08-20 | 14:56

@Rohin | 10-08-20 | 14:52: Eens.
Het zal wel een jankverhaal worden al dat ali de avond ervoor veel gezopen en geblowd had, die ochtend dan ook 'vaag' wakker werd en hij helemaal niet in staat zou kunnen zijn om zoiets te beramen.
Pistool had hij toevallig gevonden op z'n broers kamer, maar die houdt (natuurlijk) ook zijn bek dicht. Want dat snappen ze allemaal heel goed, dat zwijgrecht.

Wmb. wordt dit soort lieden voorgoed het zwijgen opgelegd.
Addergebroed, werkelijk.

Gazzerop | 10-08-20 | 16:28
▼ 2 antwoorden verborgen

voor mij mag de doodstraf nu al terug komen dan ruim het gelijk op , is ook altijd het zelfde liedje nog ff en je kan niet fatsoenlijk ergens heen.

out-of-de-box | 10-08-20 | 14:23

Als je nog niet boos genoeg bent hier een citaatje uit het AD (dat eindelijk aandacht geeft aan dit onvergeeflijke drama)
---------------
,,Bas was met een vriendengroep en aanhang bij het strandje en zag wat gastjes van een jaar of twintig kijken naar het mooie horloge van een van de jongens in de groep. Omdat die jongen een kop kleiner en minder gespierd was dan Bas, zei Bas er iets van. ,,Wat komen jullie hier eigenlijk doen? Ga weg’’, riep hij naar de gastjes.

Die verdwenen maar kwamen even later terug met een oudere gast. Die confronteerde Bas met zijn opmerking en probeerde hem te imponeren. ,,Je weet niet wie ik ben’’, zei hij, maar Bas liet zich niet bang maken. Even later trok die gast een pistool en begon te schieten.’’

Wat er daarna gebeurde, leek volgens hem net een film. ,,De schutter, nota bene in zwembroek en met een hoedje op, keek enkele seconden naar Bas die zwaargewond op de grond lag. Vervolgens liep hij koelbloedig weg. Omstanders begonnen te reanimeren maar verergerden zijn situatie zonder het te weten. Met het drukken op de borst pompten ze zijn longen juist vol bloed. Hulpverleners wisten zijn hartslag terug te krijgen maar het mocht niet baten.’’

Gies van Agt | 10-08-20 | 14:22 | 3

Die arme Bad is gewoon gestikt in zijn eigen bloed in zijn longen, vergaand van de pijn, hele nare dood. Vast niet netjes, maar zou bijna willen dat de dader ooit eenzelfde lot zou krijgen, de rat verdient niet beter? Dus beter meldt hij zich bij het politiebureau voor een toekomstig licht strafje vanwege allerlei "vezachtende omstandigheden" dan dat een misschien wel rivaliserende bende hem in zijn bloed smoort omdat ze hem ook uitkotsen?

Jan, Leiden | 10-08-20 | 15:03

AD insinueert dat Bas zelf schuld heeft?

Was te verwachten.

Los daarvan, boeien wat de afkomst van de dader is. Wat wel boeit is dat op klaarlichte dag bij een recreatieplas waar het bomvol is, te midden van gezinnen, een 24-jarige onschuldige jonge vent wordt vermoord.

Alsof het niks is.

Net als die jonge stagiaire in een Amsterdams wijkcentrum. Of die dj waarbij sprake was van een 'vergissing'.

Gewoon allemal doodgeschoten, vermoord. Onschuldige mensen, te midden van andere nog meer onschuldige mensen.

En Amsterdam zeikt over niet preventief willen fouilleren...die stad verdient een volwassen bestuur dat de problemen met geweld en criminaliteit op een volwassen en constructieve wijze aanpakt.
In plaats van de kleuters die er nu de macht hebben en zich gedragen of ze in een speeltuin zitten.

Bataafje | 10-08-20 | 15:05

@Bataafje | 10-08-20 | 15:05: Ik heb niet het idee dat het AD insinueert dat Bas zelf schuld heeft, verder ben ik het eens met uw tegel. Stel je eens voor dat je tot de familie of vriendenkring behoort van Bas, ik weet dan niet of ik voor mezelf zou kunnen instaan. Laat dit alsjeblieft een kentering betekenen van het softe aanpappen beleid en dat zijn dood zoals eerder gezegd niet morgen of overmorgen weer vergeten is. Ben echt woest...

Gies van Agt | 10-08-20 | 15:23

Moeilijke tijden voor Femke, die moet nu beslissen of ze de ophef in de doofpot kan stoppen of de demonstratie van aankomende zondag als rechts extremistisch kan wegzetten. Arme Femke.

johndeer | 10-08-20 | 14:22

Ik zie dat Eva Vlaardingerbroek ook deelneemt aan het debat over Bas. Ik ben heel benieuwd wanneer Sander Schimmelpenninck zich er ook in mengt en het dan uiteraard opneemt voor de moordenaar.

MAD1950 | 10-08-20 | 14:20

NL is moreel compleet failliet, en denk maar niet dat dat ooit nog eens overgaat; zolang dat noord-Afrikaans, Surinaams en zuidoosteuropees tuig inj het land is wordt het alleen nog maar erger. Minder, minder is hoogst noodzakelijk.

zbb | 10-08-20 | 14:20 | 1

En terug en terug en terug en wegwezen. Ook voor het soort Bakellende en Rutte regimes en hun nooit lerende zwaar medeschuldige, anderen de dood in deugende, aanhang.

hertogvanzottegem | 10-08-20 | 14:29

De dader is waarschijnlijk allang ondergedoken en het land uit, België of Frankrijk zit om de hoek. Zijn stoere matties houden hun bek.
Over 3 maanden in opsporing verzocht.
Hopelijk hangen er hier en daar nog wat cameras met onder- overbelichte van VHS kwaliteit uit een moeilijke hoek.

Hiesjes | 10-08-20 | 14:18 | 1

Zit er dik in. Of in Nieuwegein, Slotervaart, Osdorp, Bos & Lommer, Geuzenveld etc.

bqbq | 10-08-20 | 14:58

Ik ben er bij Zondag! Deze waanzin moet stoppen!

SoepKip | 10-08-20 | 14:11

Waar is Anton Grunberg als je hem nodig hebt?

Odin | 10-08-20 | 14:08 | 1

Nergens. Ik ken wel ene Arnon Grunberg die totaal de weg kwijt is.

BenBinnen | 10-08-20 | 16:22

En de dader?
Die wordt weer warm opgenomen in zijn zwijgende omgeving
Zo wordt ook de spagaat aangeduid van politieagenten en nu ook advocaten : de keuze tussen de beroepseer en de solidariteit met familie en gemeenschap....

J.Thee.Cohen | 10-08-20 | 14:04 | 1

Als je dat soort volk als klant neemt kun je net als de criminelen niet meer ongeschonden uitstappen. Je weet te veel. Hier is nog wat zwart drugs geld om de zaak te rekken.

Hiesjes | 10-08-20 | 14:19

Protesteer vooral tegen de schandalig lakse overheid die onder leiding van de VVD totaal niet ingrijpt en altijd maar gemakzuchtig naar moeilijk overleg binnen de EU en met Marokko blijft wijzen.
Als we zo doorgaan gaat elke weldenkende Nederlander zich zelf bewapenen omdat de overheid gewoon hardnekkig afwezig is, op straat, in de rechtbank, in de AZC's enz, enz. Ik ben totaal niet rechts, maar wel bang dat het zo langzamerhand in Amsterdam en andere grote steden een grote rechteloze achterbuurt aan het worden is zoals die in Rio de Janeiro waar de politie alleen nog maar met hulp van het leger de Favela's in durft. Zo langzamerhand heeft dit soort tuig ook nog eens de beschikking over eigen slimme advocaten die zich met drugsgeld ruim laten betalen en waar de rechterlijke macht-watjes van D66 totaal geen weerwoord tegen hebben. Is er dan echt geen andere weg uit deze crisis?

zorgeloos-type | 10-08-20 | 13:55 | 4

@A-BBa | 10-08-20 | 14:00: wie de vrede lief heeft bewapent zich; wie zei dit ook alweer ?

Coolcalmcollected | 10-08-20 | 14:14

Wie is er dan nog verbaasd (en "geschokt") als de advocaten beschoten gaan worden? Of je wel of niet de helpende hand biedt aan deze naffers; je kunt het niet goed (meer) doen.

Toos Bevergeil | 10-08-20 | 14:33

Je zou eens kunnen beginnen met stemmen op een partij die het voorstaat om 1 van de 2 paspoorten die dit gajes meestal in zijn bezit heeft ongeldig te verklaren. En dan bedoel ik dus het Nederlandse paspoort. Het paspoort dat hij overhoudt kan dan gebruikt worden om af te reizen naar dat bewuste beloofde land.

Eagle0511 | 10-08-20 | 15:05
▼ 1 antwoord verborgen

Zojuist even een paar bedrijven aangeschreven die heel actief waren met het profileren tijdens BLM met de vraag wat zij doen met # gerechtigheidvoorbas.
Ben benieuwd of die nu ook opeens zo prominent in de media gaan gillen dat WLM.

Johanvb | 10-08-20 | 13:48 | 1

Ja maar jij bent geen bekende Nederlanders met een Stockholm syndroom.

Hiesjes | 10-08-20 | 14:21

Keer op keer op keer.
De Middeleeuwen komen terug dankzij het binnenlaten van de saracenen.
GVD Bas is vermoord in koelen bloede omdat hij zijn burgerplicht deed. Zijn burgerplicht. Hij wel. Inmiddels durven miljoenen niets meer te zeggen en kijken de andere kant op. Dan zijn er nog miljoenen linkse idioten die koste wat kost links willen zijn (en dus ooit helemaal niet links waren want het gaat ze alleen om hun imago en hun linkse baan: onderwijs, zorg noem maar op de deugmensen die nieuwe schijnheiligen; ik kan het weten want ik ben echt links geweest).
Maar ik vind eigenlijk al zeker 20 jaar dat wij geen volk zijn. Wie zijn wel volk? Fransen en Marokkanen en zelfs Belgen nog enigszins. De Grieken en Spanjaarden hebben zich hard verzet. NL is een calculerend landje zonder ziel. Cultuur is hier de NOS en Paul de Leeuw, oh wacht Van Nieuwker op zijn best. Totaal geen retpec voor intellectuelen. een wegwerpcultuur dat NL, een soort van AH klanten, de mensen die iets zijn omdat ze iets hebben, niet omdat ze iets zijn. Les avec. Alleen pratend over hun vakantie, hun nieuwe auto, hun mooie wijnen etc. nooit over hun echte innerlijke wereld, hoe we samen verder kunnen komen in en met deze wereld. Zum kotzen dat soort NL-ers. Ik begrijp die niet-westerse immigranten wel dat ze op ons neerkijken. Maar ze moeten wel met hun poten van mijn echte mensen af blijven en Bas was zo iemand. Pak dan zo'n suffe volvo-rijder met caravan, maar blijf van echte mensen af. Ik zeg jullie 1 ding mocro's en ander tuigh. Als jullie één van mijn mensen en dan mijn echte vrienden en familie iets aan doen dan gaat er iets heel ergs met jullie gebeuren.

ecologiste | 10-08-20 | 13:37 | 7

@Grachus | 10-08-20 | 15:04: @SoepKip | 10-Grachus 08-20 | 14:09: Oh, mooi voor je. Ik ben het wel met Ecologiste eens.

SoepKip | 10-08-20 | 15:45

@Grachus | 10-08-20 | 15:04: Bas was niet bang en zie het resultaat. Zo ging het ook in de oorlog. NL was goed georganiseerd (bevolkingsboekhouding in de jaren 30) en zo konden de moffen onze joden snel vinden. Heel veel NL-ers keken toen de andere kant op en nu ook weer en waarom? Omdat ze geen hart geen ziel geen geest hebben en daarom zijn ze apathisch en tegenwoordig ook bang. In de jaren 70-80-90 waren ze alleen nog maar apathisch. Nu ook steeds meer bang. Voor de NLer is de hypotheek heel belangrijk. We hebben de grootste schulden. Maar daarmee worden de NL-ers ook gechanteerd want ze moeten de lening afbetalen en dus kunnen ze zich geen grote mond veroorloven. Ja inderdaad de politiek deugt niet maar deelt op tijd snoepjes uit aan de achterban en dan zijn ze weer zoet. Wil je wat anders stem dan Wilders en ben je bang doe het dan stiekum GVD. Niet dat er echt iets zal veranderen maar het is wel een geweldige signaal naar de zittende politiek in NL en naar de hele EU.

ecologiste | 10-08-20 | 16:56
▼ 4 antwoorden verborgen

Tijd voor een preventief tasjes-verbod voor die heaumeaux?
Komt toch nooit wat goeds van/uit.

Mijn opa had me een schop onder m'n hol gegeven als ik met zo'n ding rond zou paraderen. "Laat dat tasjeswerk maar aan de wijven over".

Gazzerop | 10-08-20 | 13:35

Ik ben er zondag bij!!!

Noor | 10-08-20 | 13:31 | 3

Vergeet je niet een paar Kebabzaken en avondwinkels te plunderen als 'genoegdoening voor het jarenlange leed dat de Noord Afrikaanse bevolking op ons uitoefend'?
En roep ook een vrijstaat uit in het paleis op de Dam!
En GEEN mondkapje dragen of de anderhalve meter afstand in acht houden. Halsema vind de uiting van je mening hiervoor veel te belangrijk.

Johanvb | 10-08-20 | 14:01

Bij alton sterling en George Floyd kunnen ze bij het nos en het jeugdjournaal niet vaak genoeg benoemen dat de dader wit is en het slachtoffer zwart. Waarom doen ze dat nu dan niet? Als je besluit dit te benoemen benoem het dan overal en niet enkel selectief om een bepaald statement te maken en olie op het vuur te gooien. Wat achterlijke narigheid. Zelf hatend land zijn we geworden waar gewoon echt 0 logica nog is.

Tuforial | 10-08-20 | 13:22

Hoeveel zou de misdaad dalen als elke jongvolwassen Maroc tussen de 12 en 50 met een strafblad in vreemdelingendetentie wordt gezet totdat vertrek definitief is?

Zo maar een vraag.

Nederland80 | 10-08-20 | 13:18 | 2

En alles onder de 12 want anders is het wachten op de volgende tsunami aan lichtgetint geweld. Helaas zal dit een droom blijven.

lagelander | 10-08-20 | 13:34

80% ongeveer. Datzelfde geldt ook voor de ondervonden intimidatie en straatterreur. Die verdwijnt als zee voor de zon en pas dan wordt het hier weer gezellig. Je zult echter rigoureus anders moeten optreden dan de laatste 30 jaar. En voor die 5% goede is het heel vervelend, maar de overgrote meerderheid heeft het gewoon voor hen verpest.

Grachus | 10-08-20 | 15:08

Hey Amsterdamse Overheid; "Grijpen JULLIE nog in als WIJ het vragen ????"

A333aan | 10-08-20 | 13:08 | 1

Zie je die dikke middelvinger?

MoonBeebe | 10-08-20 | 13:25

Vandaag geen bericht te vinden over deze moord in De (papieren) Gelderlander, echt triest die DPG Media.

laatjenietkisten | 10-08-20 | 13:07 | 1

Ja is ook een krant die tegenwoordig bij het AD hoort, maar van oorsprong een extreem linkse krant. Uit Nijmegen, dan weet je het wel. Fidel Castro is daar de held, vandaar Havanna aan de waal. Nog linkser dan Amsterdam, dan weet je het wel.

Ziener-2 | 10-08-20 | 13:23

Gisteren nog. Fietsend naar het centrum hier in 020, passeerde ik het Museumplein. Zelfs met deze puf-hitte, waarbij verstandige mensen een plekje hadden gevonden in de schaduw van de schaarse bomen op die grasvlakte, stond weer zo'n groepje "kerels" met hipster-baarden en knotjes, "mensen van kleur" en Witte GroenLinkse bi-polaire vrouwtjes weer "stop the killings" te blèren, wederom en nog steeds naar aanleiding van de dood van een zwarte kruimel-crimineel hier 6000 km vandaan.
Op een paar kilometer van het Museumplein vandaan, werd eergisteren een Witte jongen afgeslacht door een Noord-Afrikaanse crimineel "van kleur" die het heel gewoon vond om, behalve met blauwe zwembroek & heuptasje, met een gun naar het strand te gaan. En dat alles omdat die Witte jongen opkwam voor een vriend op wiens stomme Rolex die Noord-Afrikaan "van kleur" het had gemunt.

Maar daar hoor je dat linkse schreeuwvolk niet over. Natuurlijk niet. Want je wilt toch niet als 'racist' door het leven gaan door te protesteren tegen de dood van een Witte jongen die niet eens crimineel was??

Ik ga op zondag 12.00 uur naar de Dam.
Zorg dat je er ook bent.
Er moet een einde komen aan de waanzin.

Peter Emile | 10-08-20 | 13:05 | 8

@Peter Emile | 10-08-20 | 13:25: Het lijkt er op of veel Zwarte mensen en hun aanhangers het debat het liefst zo veel mogelijk willen polariseren. Just saying; Kwesi's voorouders waren slavendrijvers. Hij weet alles van de Zwarte slaven historie alleen niet van zijn eigen volk.

Hiesjes | 10-08-20 | 14:10

Kruimelcrimineel of niet. Het is een beetje een flauw excuus om excessief geweld door politie onder het tapijt te schuiven met dit soort flut argumenten.
Crimineel of niet hij gaf op het moment van aanhouding geen aanleiding tot dit extreme geweld.

Daarentegen, om daarvoor hier protesteren is een volslagen ridicule exercitie.
Ook in Amerika is het bewustzijn dat dit niet kan in alle lagen aanwezig en zij kunnen dat best zelf oplossen.
Als men daar hun leven niet zeker was geweest als men er wat van had gezegd (zoals nu met Wit Rusland of China) dan had ik begrepen dat men er op veilige afstand wat van ging staan vinden.
Maar je 'merk' uitbouwen met dit soort acties via je Social media is inderdaad hypocriet.

Johanvb | 10-08-20 | 14:11

@De echte Stolwijker | 10-08-20 | 13:11: Als mijnheer Wieringa nou eerst eens de eigen balk verwijdert.... Laten we hopen dat de laatste zin werkelijkheid wordt. Helaas leert de geschiedenis ons dat 'Heils'dictaturen tot het uiterste doorgaan. Liever ten onder gaan dan publiekelijk te moeten erkennen dat het heilsgeloof een vals geloof is. We kunnen dus nog wat verwachten de komende tijd. Hopelijk zijn de slachtoffers uit eigen kring afkomstig, maar er zullen ongetwijfeld nog heel wat "Johan Derksen"jes/Stef Blok'jes" door de barbaarse linkse horde bij de keel worden gegrepen. "I can't breath; for more then 30 years".

Grachus | 10-08-20 | 15:15
▼ 5 antwoorden verborgen
-weggejorist-
UpdateAvailable | 10-08-20 | 13:01 | 5
▼ 5 antwoorden verborgen

De kuffar weigerden de jizya te overhandigen. Dan mag, nee móet je optreden, uit naam van Allah en naar voorbeeld van de perfecte mens Mohammed vzmh. Deze "lichte" jongeman zal in de moskee rijkelijk geprezen worden.

Bamberger Reiter | 10-08-20 | 13:01 | 2

Ik kan niet in de koppen van ze kijken maar als dat het inderdaad zo zou zijn ( recht van de sterkste, ik wil heb dus jij geeft mij of anders pak ik jou want het mag/moet van de koran ) hebben we hier een structureel probleem wat er ook niet uit te emanciperen en assimileren is.

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 13:23

@Graaisnaaiert | 10-08-20 | 13:23: Zolang de Koran de opdracht geeft aan de gelovigen om de wereld op te delen in moslims en anderen, zal dat probleem altijd blijven bestaan. Moslim gelovigen kunnen alleen in een andere werled integreren als ze daadwerkelijk afstand nemen van ideologische concepten uit het geloof. Dus niet alleen, 'ik doe niet zoveel aan het geloof' maar een echt dissident geluid die onderdelen actief verwerpt c.q. uitdraagt dat hij/zij het verwerpt. Zolang de "gematigden/progressieven" dat niet doen is het ijdele hoop om te verwachten dat er ooit echt geïntegreerd wordt.

Grachus | 10-08-20 | 15:22

Een lichte huidskleur? Hoe ziet dat eruit? Is dat wat ze tegenwoordig 'wit' noemen?

RukkendHert | 10-08-20 | 12:50 | 8

@Peter Emile | 10-08-20 | 13:38: overstappen op First Choise, smaak is goed

Janus | 10-08-20 | 13:43

@Peter Emile | 10-08-20 | 13:38: ik heb hem kritisch doorgenomen en geef je ongelijk.
Er komen behoorlijk wat blanken in voor en ook een diversiteit aan culturen. Vergeet dat dit een Amerikaans bedrijf is en Amerika een 'melting pot' is.
Maar, en deze heb ik gejat van iemand die Games Workshop aanschreef vanwege hun BLM uiting (z/w 'als je tegen BLM bent dan willen we je niet als klant),
Waarom moet een bedrijf dat mij frisdrank verkoopt daar een politieke boodschap bij doen? Je verkoopt frisdrank om mijn dosrt te lessen en mij te laten genieten van het moment dat een glas cola mij geeft.
Ik wil dan niet hoeven denken aan de politieke gevolgen van mijn ontspanning, ik wil ontspannen.
En zo wil ik ook kleding dragen om mij lekker in te voelen, ijs eten on te genieten en spellen spelen om te ontspannen.
Niet om een politiek statement te maken.

Johanvb | 10-08-20 | 14:21
▼ 5 antwoorden verborgen

Het zal ze niet veel interesseren. Of men tot het uiterste gaat om deze knul op te sporen daar geloof ik niet meer in. Er zijn een aantal geschatte slachtoffers van de multiculti stel ik me zo voor. Als het binnen de geschatte grenzen blijft blijft het volk wel kalm. Dat is!
Wat moet je nog denken.
Hoe gaat het grote experiment waar ze zich aan gewaagd hebben aflopen?

Rest In Privacy | 10-08-20 | 12:50 | 2

Was het maar een experiment. Dan pretendeer je in ieder geval nog dat de mogelijkheid bestaat dat de uitkomst ongewenst is.
Dit is staand beleid. Islamisering is het doel. De klassiek liberale, meritocratische samenleving, waar debat en uiteenlopende meningen mogelijk zijn, moet stuk.

De echte Stolwijker | 10-08-20 | 13:05

Eens ! Dit benaderd meer wat ik bedoel ook eigenlijk Stolwijker!

Rest In Privacy | 10-08-20 | 13:18

Mag ik aannemen dat dit wapen met voorbedachte rade is meegenomen naar plaats delict, en dat de straft dan ook gebaseerd wordt op moord met voorbedachte rade.
Net zoiets als het zwaarder bestraffen van een automobilist omdat hij willens en wetens met een auto de weg op gaat, waardoor hij fout is ook al kreeg hij geen voorrang van de fietser die door rood leed?

Peerkeoud | 10-08-20 | 12:49 | 4

Moord gaat het helaas nooit worden. Niet in verN(sb)ederland.

Dirty-Harry44 | 10-08-20 | 12:58

Kwajongens he. Beetje rolexen zoeken en omstanders neerknallen.
Is gewoon normaal in een progressieve stad.

Nederland80 | 10-08-20 | 13:20

Ik neem ook altijd een blaffer mee als ik ga zwemmen. Maar omdat ik niet naar het strand ga om ook écht te zwemmen maar om Rolexen te jatten, neem ik dan ook een heuptasje mee om hem in te doen. Niet alleen de blaffer, maar ook de Rolex.
De blauwe zwembroek is alleen voor de schone schijn.

Peter Emile | 10-08-20 | 13:45
▼ 1 antwoord verborgen

Prachtig initiatief.
Ik zal er zijn, maar verwacht eerder een paar honderd mensen dan de 10.000 die er waren voor BLM en zwarte drugsgebruiker Floyd, want Bas had de verkeerde kleur.

jufrouw theelepeltje | 10-08-20 | 12:49

Ik woon vlakbij, kom er vaak om te hardlopen of voor een wandelingetje. Er gaat een schattig pontje naar het Amsterdamse bos, er lopen Schotse hooglanders, soms een blote kerel in de bosjes want er is ook een cruiseplek, maar ook een leuk park met tuinhuisjes voor de oudjes en dus een strandje, kortom, een redelijk gemoedelijke rafelrand van de hoofdstad. Afgelopen dagen herkende ik het niet meer terug: hordes scooters, reljeugd, opgefokte mocro’s - wist niet wat ik zag. Weer een stuk rust weg - de overname lijkt bijna georganiseerd te gebeuren.

kapoerewiet | 10-08-20 | 12:48 | 2

Bijna georganiseerd?
Laat dat bijna maar weg. Deze mensensoort vertoont instinctief roedelgedrag. Individueel zijn het laffe figuren, achterbaks op z'n best. Maar in de roedel zijn ze als hyena's die hun kansloze prooi omcirkelen. Dat kan een Nederlandse vrouw zijn, een gozer van 24, maar ook complete territoria.

De echte Stolwijker | 10-08-20 | 12:54

BIJNA????

Wienerschnitzel mit | 10-08-20 | 14:54

Neergeknald worden door getint tuig is een wit privilege. Iedere BN’er die hierover zwijgt, is onmiddellijk af. Dat zijn ze dus allemaal, of heb ik iemand gemist? Die laffe burgemeester is wel het allerergst, daar dondert de stilte.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 12:45 | 1

Ik wou dat ik het privilege had om crimineel gedrag te vertonen en dat dan te wijten aan een gebrek aan privilege.

Johanvb | 10-08-20 | 14:33

Jammer dat Bas niet bij Arie Boomsma op de sportschool zat.......

J.Thee.Cohen | 10-08-20 | 12:42

Bas’ leven doet ertoe
Amsterdam zwijgt…
Silence! Only black lives matter!

Luister toch hoe
Er wordt gedreigd…
Violent societies wil shatter!
Elk leven doet ertoe
Niemand die nog zwijgt…

Does anyone still thinks he’s better?
Omdat Bas’ offer elk hart doet bloeden
En hij zijn leven niet zomaar gaf:
Trek je mond open tegen dit racisme!

Een moordenaar vol haat en woede
Richtte op Bas’ rug, o hoe laf!
Trek je mond open tegen dit fascisme!
Omdat Bas’ offer ieders hart doet bloeden
En hij zijn leven niet zomaar gaf

Angélica de Sancé | 10-08-20 | 12:41 | 1

Plotseling weet je het.... je wordt Marokkaan . Je kunt doen en laten wat je wilt ,dus gewoon je gang gaan . Je krijgt niet alleen alle hulp van je vrienden ,maar ook van je vijanden .

Koning BongoBongo | 10-08-20 | 14:25

TL;DR the comments?

Reaguurders begrijpen het verschil niet tussen negers die worden vanwege systematisch racisme binnen de Amerikaanse politie en iemand die door een overduidelijke gestoorde crimineel slachtoffer wordt van een roofmoord.

Het helpt ook niet voor het imago van de reaguurder dat men met complottheorieen komt aanzetten en dit klaarblijkelijk erger is omdat de dader licht getint lijkt te zijn. Wat natuurlijk niets zegt over de afkomst. Kan een Griek zijn, een Bulgaar, een Turk of gewoon een Nederlander die van de zonnebank houdt.

Theodorus.Goldbach | 10-08-20 | 12:40 | 9

Verkeerde site pik. Met je wegkijk gewauwel.

Lorejas | 10-08-20 | 14:54

Eeeh. Die neger in de US werd niet gedood omdat de agent in kwestie een racist is. Hij is een gewelddadige boerenlul. Dat wel. Als jet het filmpje, gemaakt met zijn bodycam had gezie, dan snap jij dat ook.
Overigens worden er ook genoeg blanke misdadigers door ongepast geweld van agenten gedood. Hoor je alleen niets van in de media. Is net zoals met Bas hier in Nederland. Voor de media niet interessant genoeg. Kun je niet genoeg deugpunten mee scoren. Kijk ook maar naar de twitterkanalen van al onze fantastische BN-ers. Helmaal niemand die zijn afschuw hier over uitspreekt, terwijl godbetert de NOS indertijd de begrafenis van een zwarte crimineel, 6000 km verderop, live op TV in Nederland uitzendt. Hoe debiel wil je het hebben?

Eagle0511 | 10-08-20 | 15:39

U bent of de alter ego van @elclou, of u bent @elclou.
U snapt het niet. You don't get it.

grapo | 10-08-20 | 19:51
▼ 6 antwoorden verborgen

Minderwaardig manipuleerbaar soort mens van ons land een pleuris zooitje gemaakt.

Felipe | 10-08-20 | 12:34

Gerechtigheid. Voor Bas. RIP.

Mooi stuk, Geenstijl. Kudos

rectormagnificus | 10-08-20 | 12:34

Vakantietip: ga ergens heen waar geen pigmentverwenden komen. Kan wat duurder of verder weg zijn, maar is het dubbel en dwars waard.

npo | 10-08-20 | 12:34 | 2

Op de Wadden zie je zo ook niet veel hoor.

Atheist-Priest | 10-08-20 | 12:42

Man, ik kan wel janken. Wat hebben al die tering leiders die zich zwaar verheven voelen en ons beschouwen als een

Felipe | 10-08-20 | 12:33 | 2

leiders zijn het niet, wel lijders.

_pacman_ | 10-08-20 | 12:35

.. Felipe? Felipe! Jongens, een reaguurder is midden in een zin gesneuveld.

kapoerewiet | 10-08-20 | 13:31

Beste mede reaguurders: Google ook ff " briefje van Jan " dan krijgt u beeld van hoe de burgermoeder van Amsterdam de stad bestuurd met lafheid en angst door extreem links ingegeven en georiënteerd wanbeleid.

Goedverdoemme | 10-08-20 | 12:30

GTH krulletje..., RIP Bas.

Thoth | 10-08-20 | 12:28

Maar er komt geen enkele blanke vanavond naar de Coolsingel, de Dam of het Malieveld. Dat weten de politici ook.

Bill Cosby | 10-08-20 | 12:21 | 3

Er is al een demonstratie aangevraagd voor zondag 12.00 uur op de Dam. Zie de reactie van Express hieronder.

grietmetgroenefiets | 10-08-20 | 12:26

@kapoerewiet | 10-08-20 | 12:30: Inderdaad. Met het oog op de verhoogde besmettingsaantallen van de laatste dagen, laat burgemeester Halsema weten de demonstratie geen doorgang te kunnen laten geven. Het is te gevaarlijk (en het doel van de demonstratie is ook niet belangrijk genoeg om corona de middelvinger te geven, zoals dat indertijd bij de dood van een zwarte crimineel in Amerika wel het geval was)

Eagle0511 | 10-08-20 | 15:43

Je gaat gezellig met je maten naar het strand, je ziet iemand die een poging doet om een horloge te jatten, je spreekt hem erop aan en vervolgens wordt je met 5 kogels geexecuteerd. Nederland anno 2020. Bedankt, Kartel & Kartelstemmers.

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 12:19

Resultaat 0 items.

Kertsbal | 10-08-20 | 12:10

Heeft iemand de voorpagina van de Volkskrant van vandaag al gezien?????
"JONGEREN" in Limburg........

J.Thee.Cohen | 10-08-20 | 12:10 | 1

Enne?

Janus | 10-08-20 | 13:51

Zoekfunctie bij RTL nieuws Bas (van Wijk)

Kertsbal | 10-08-20 | 12:09

Heeft iemand trouwens nog een update van de politie over die dreigbrief die Awkasi heeft ontvangen?

ScumbaggusMaximus | 10-08-20 | 12:07 | 3

Excuses, dan moet zijn het OM

ScumbaggusMaximus | 10-08-20 | 12:08

/care. Dreigen is altijd sneu, maar moet ik dit nou extra erg vinden omdat hij zwart is? Kom nou toch. iedereen die ook maar een beetje iets voorstelt in het publieke terrein of zo af en toe met zijn smoel op tv komt ontvangt maandelijks wel een paar appjes of mailtjes van debielen die het niet met hem/haar eens zijn of zich persoonlijk aangevallen voelen.
Kun je daar niet tegen, wordt je maar anonieme 9-5 ambtenaar met ontslagbescherming en een heel juridisch apparaat achter je om je tegen de gevolgen van je eigen gekloot te beschermen.
Eigen schuld van die nakomeling van kopgeldontvangers.

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 12:23

Hier weet ik niets van. Wel van de "dreigbrief" die Arifryer "ontving". Daar is geen aangifte van gedaan door hem. Vermoedelijk omdat de politie op de foto ook wel zag dat de brief netjes was overgeschreven van de conceptbrief die er onder lag.

Grachus | 10-08-20 | 15:34

De meeste allochtonen gaan deze zomer, door Corona, niet naar hun homeland en blijven hier. Ik vraag de boeren dan ook met klem om hun schapen op stal te houden.

Ikblijfnietstil | 10-08-20 | 12:07

De omgekeerde wereld, naar 7 politieagenten in Rotterdam is een disciplinair onderzoek ingesteld op last van Aboutaleb, omdat de agenten zich denigrerend hadden uitgelaten, over een groep van 10 Afrikanen die een jongetje molesteerde. Terwijl op de Dam in Amsterdam de beroeps opruiende Akwasi die met doodslag dreigde vrij uitgaat. Dus niet zo vreemd dat er veel Noord Afrikanen gewapend door de stad paraderen. Geruggensteund door een laf links gemeente bestuur onder leiding van het burgemeesterschap van Halsema, die zichzelf boven de wet heeft gesteld. Waardoor geweld en de bandeloosheid om zich heen grijpt.

Goedverdoemme | 10-08-20 | 12:05 | 2

Insert filmpje van ouderwetse wijkagent die lichtgetint jochie een trap onder z'n reet geeft nadat hij een grote bek opzet. Vroeger was bijna alles beter.

_pacman_ | 10-08-20 | 12:37

Waarom nog voor de politie werken begrijp het niet.
Beetje wel natuurlijk. Maar niet als je ik bent.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 12:41

Een blanke neergeknalt door een een getint iemand. Heeft Black Lives Matter of Akwasi zijn medeleven al aan de familie overgebracht?

Ikblijfnietstil | 10-08-20 | 12:04

Het is wel zo. Dat jung wordt binnen een week vergeten alsof zijn leven niks waard is in de ogen van de politiek. Weer een blanke minder en wellicht weer een huis extra voor de immigranten. Dat is het enige voordeel wat men er van ziet.

Waar zijn al die deugjeugd nu dan? Voor die gast in de US wisten ze niet hoe snel ze A’dam op zijn kop moesten zetten. Alle coronaregels negerend. Voor een held als Bas is het te warm. Want dat is Bas voor mij. Een held.

Yzord | 10-08-20 | 12:01 | 2

Wij zijn de nog “normale mensen”,die gaan niet zo snel de straat op en organiseren allerlei bijeenkomsten zoals dat tuig van blacklives,laten we het nu eens wel doen en zien of de linkse media nu ook vooraan gaat staan ,ik vrees van niet wnt dit past niet i/ h straatje.

Ik denk dat een crowd funding actie wel op zijn plaats is voor deze held,geld helpt natuurlijk niet maar misschien wel om de kosten te drukken.

Een demonstratie op de dam,die doorgaat omdat Femke het een veel te belangrijk issue vindt,ik kijk er naar uit.

Coolcalmcollected | 10-08-20 | 12:08

Ben blij dat Femke oproept tot een demonstratie op de Dam, waar de 1,5 meter afstand niet nodig is en zij zelf zal zonder mondkapje, tevreden het voortouw nemen. "BLM* is te belangrijk", aldus Femke.
Akwasi zal gaan kopschoppen en Memphis Depay zal een balletje hooghouden. Sylvana zal goedkeurend knikken.
* = Bas Lives Matter

Johnnie Hansome | 10-08-20 | 12:00

"Lichte huidskleur, zwarte krullen..." Lichte huidskleur... Yeah right... Licht GETINTE huidskleur!

Muskatnuss!!! | 10-08-20 | 11:57

Toch even aan Halsema vragen uit welk bureaulaatje dat wapen kwam..

Markutte | 10-08-20 | 11:55

Het is inderdaad raar dat dit alleen op Boevennieuws staat en Horlogeforum, maar er is wel een briefje van Jan. Wie herinnert zich nog Joes Kloppenburg? Joes hielp ene Yiannis die zomaar werd mishandeld door ene Richard L., ongetwijfeld een autochtoon, Joes moest dit met de dood bekopen, evenals Bas de Wijk nu. Joes werd het 'boegbeeld voor zinloos geweld' (RTL), maar waar moet Bas het boegbeeld van worden?

grietmetgroenefiets | 10-08-20 | 11:50

Ik ga naar het strand en neem mee:
In volgorde van importantie,
Drugs, gun, mijn lelijke lichtgetinte tronie, op mijzelf gerichte belangen, haat jegens iedereen, verder nog wat? Effe denken... Oh, voldoende munitie.

Bull-Sunnyboy | 10-08-20 | 11:46 | 3

Condoleances voor alle nabestaanden en voor ons land.

Bull-Sunnyboy | 10-08-20 | 11:47

Allah, een kort plassertje en hele lange tenen...

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 12:25

En zijn monddoekje.

joppo0 | 10-08-20 | 12:42

Dit is heel erg, wat ik ook erg vind is de lafheid de extreme lafheid die zich begeeft onder een groep geïmporteerde kansloze inteelt randdebielen.

ikdenkwat | 10-08-20 | 11:43 | 1

Hoort erbij, vrijdagavond weer lekker een broodje shoarma eten toch? Want dat vinden we allemaal zo mooi... intussen verdwijnt het Nederlandse folklore, want we willen allemaal lekker deugen

Bill Cosby | 10-08-20 | 11:46

Ondertussen is Halsema haar tweede huis aan het witten, en vergeet Groot Wassink naar even z'n lijfspreuk "proletariërs aller landen verenigt u".

J.Thee.Cohen | 10-08-20 | 11:42

Het wordt toch ook eens tijd , dat we de regering aansprakelijk kunnen stellen en zeker de gedogers , want die zitten er enkel voor het geld en zgn aanzien de klaplopers .

DokterandersX | 10-08-20 | 11:41
-weggejorist-
arlen | 10-08-20 | 11:41 | 1

Tsja, ze zijn pas tevreden wanneer ze de teringzooi die ze zogenaamd zijn "ontvlucht" ook hier hebben geïncorporeerd.....

J.Thee.Cohen | 10-08-20 | 11:36

Het lelijke mombakkes van de multiculturele sof grijnst ons aan: een eerste generatie Berbers die zich al snel liet afkeuren bracht een generatie verongelijkte uitkeringstrekkers voort, waarvan de nakomelingen nu schietend en rovend door de straten trekken. Het mag wat kosten: de chronische vreetgerelateerde ziektes van de eerste generatie, de gedragsstoornissen en schooluitval van die daarna, en de derde, tja, die zwemt in criminele luxe zonder dat er ooit een fiscus of agent aan de deur klopt. De autochtone burger intussen ontwijkt provocerende blikken, opmerkingen en kogels en hoest de belasting wel op. Hoe. Lang. Nog.

kapoerewiet | 10-08-20 | 11:34 | 3

Met 'religie' als vertekenende factor om de boel op z'n beloop te laten. En policor af te dekken. 'Met de kennis van nu' is straks goedgepraat wat iedereen al 30 jaar ziet aankomen.

Kladderadatsch | 10-08-20 | 11:41

Ja maar die Turkse groenteman is zo aardig, intussen lopen de kufars de autochtone Nederlandse groenteman voorbij. Intussen verdwijnen de Nederlandse slagerijen, groentemannen meer en meer.. maar lekker deugen totdat het lieve deugt mensje haar dochter of zoon in een pakketje teruggestuurd krijgt...

Bill Cosby | 10-08-20 | 11:42

@Bill Cosby | 10-08-20 | 11:42: Zo ben ik altijd zelf erg verwonderd als mensen het hebben over hun "Turkse bakker". Wat moet je in godsnaam bij de Turkse bakker? Ze verkopen daar alleen 'scheurbrood' dat niet te vreten is. En Turks Fruit of Lahmacun is voor 1x lekker, maar om dat elke week te kopen, komt het ook je strot uit. Nu ja, was dat maar zo. Het blijft als extra vetrol achter op je buik. Bij sommigen mensen wordt het rationeel vermogen alsmede de zintuigen volledig uitgeschakeld als er in het achterhoofd dat stemmetje opkomt met 'hiephoi multiculti'. Dat moet wel, want je gaat niet voor je lol naar de Turkse bakker.

Grachus | 10-08-20 | 15:41

Wat zijn we toch ongelooflijk afgegleden als land.
Gewoon vermoord kunnen worden door de verkeerde aan te spreken. Hoe leg ik mijn dochter dat uit.

frickY | 10-08-20 | 11:32

Het Amsterdamse stadsbestuur zou zich echt kapot moeten schamen dat ze stil blijven.
Het is het meest walgelijke clubje mensen wat ik ooit heb gezien.
Iedereen moreel de maat nemen met bordjes, maar je bek houden als er iemand koelbloedig als een beest wordt neergeknald, ik kots op ze.

Fele | 10-08-20 | 11:31 | 4

@kapoerewiet | 10-08-20 | 11:36: Dat is ook het enige nut van die krant. Het opvangen van substanties die het lichaam verlaten. En zo zijn er nog wel een paar kranten te noemen.

WarremeWors | 10-08-20 | 11:42

Idd. Achterlijk clubje allochtonen en autochtonen bij elkaar, maar prima verdienste verder...

Bill Cosby | 10-08-20 | 11:44
▼ 1 antwoord verborgen

Als deze figuren in het gevang komen, is het ook niks meer dan een opleidingsinstituut voor ze. Gaat van kwaad tot erger.

Paspoort afnemen en uitzetten, of voor eeuwig in de cel. Meer smaken heb je niet. Al het andere is loos gelul.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 11:28

Het feit dat dit heerschap met een wapen op pad moet betekent dat hij bang en onderdrukt is, volgens de NPO en Marcel Gelauff dan.

Balletje Mayo | 10-08-20 | 11:24 | 1

Maar ik zou het niet moeten proberen, terwijl ik, als boze blanke Nederlander, nu juist erg bang en onderdrukt ben. Jaar in jaar uit wordt het erger en, in tegenstelling tot Bas, ben ik te bang om er iets van te zeggen. Ik mag echter geen wapen van de NPO en Gelauff, want ik ben geprivilegieerd.

Peerkeoud | 10-08-20 | 12:41
-weggejorist-
GodfrietvanAviko | 10-08-20 | 11:19 | 2

Vooral niet zeggen dat het een immigrant is. Kut sprinkhanenplaag.

MisterMr | 10-08-20 | 11:18

Door de moslim import door Rutte en co is dit straks dagelijkse kost. Maar niet janken mensen als het 1 voor u dierbare overkomst dit is wat 80% van Nederland wil. Voor de FvD en PVV stemmers gun ik het niet de rest mag van mij 5 kogels in hun rug krijgen.

vinzDH | 10-08-20 | 11:18 | 1

We zijn mooi op weg om het 2e Zuid Afrika te worden.

MisterMr | 10-08-20 | 11:19

Gelukkig weten ze in het Parool de huidskleur buiten beeld te houden: "De dader was zondagavond nog voortvluchtig. Het zou volgens de politie gaan om een man met zwarte krullen en een sikje. Hij had een hoed op en een tasje om, en droeg een zwembroek."
Je wilt ten slotte niet dat er zo maar een bepaalde bevolkingsgroep in Amsterdam wordt zwartgemaakt.

FrankVeer | 10-08-20 | 11:12 | 1

Ik zie steeds clowntje Hakim voor me. Met z'n hoedje en z'n strikje.

kapoerewiet | 10-08-20 | 11:39

De schutter is nu dolgelukkig. Hij heeft nu een Rolex en een vrijkaartje naar zijn 72 maagden. Wollah.

Nivelleermarionet | 10-08-20 | 11:07

Waarom gebruikt de NOS het woord schietpartij, alsof beide partijen op elkaar schoten.

Acidstain | 10-08-20 | 11:06 | 5

Omdat die lui van het NOS dezelfde waren die in WO2 welkom stonden te klappen voor de moffen.

piet7003 | 10-08-20 | 11:22

Inderdaad, noem het wat het is: roofmoord.

Bugblatter | 10-08-20 | 11:49

Steekpartij is ook zoiets. Achterlijk

Canis.bonus.es | 10-08-20 | 12:42
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik heb zelf een James Cameron Deepsea Diver met helium valve en ceramic bezel en glidelock.
De eerste beste turk die die probeert aan te raken gaat zwemmen met de haaien.
*Tijd voor het dagelijkse handje pillen*

King of the Oneliner | 10-08-20 | 11:04 | 1

Van een man met een sikkie?

zoalsikhetzeg | 10-08-20 | 11:42

Demonstratie aangevraagd:

mobile.twitter.com/TvMoet/status/1292...

Aangevraagd: demonstratie Zondag 12:00 op de Dam te Amsterdam. #GerechtigheidVoorBas omdat #AllLivesMatter (Zet ons maar weg als rechts extremist)

Rest In Privacy | 10-08-20 | 11:00 | 6

Welke zondag?
Handig om te weten

Janus | 10-08-20 | 13:52

Al toestemming gekregen ?

sprietatoom | 10-08-20 | 22:18
▼ 3 antwoorden verborgen

Ach, als zelfs een, door een lichte persoon, geliquideerde blanke advocaat een voetnootje in het nieuws was, dan is dit geval natuurlijk helemaal de moeite van het melden niet waard.

PhallusObesitas | 10-08-20 | 10:59

Waarom gaan we mee in de discussie rond etnisch profileren? Het is gewoon het zinnig gebruik van statistiek om de beperkte politie capaciteit gericht in te zetten. Als je een 20 jarige Marrokaan, maar ook blanke, in een auto van een ton ziet is de kans bovengemiddeld dat dit met misdaadgerelateerd inkomen is betaald. Maar je komt nu eenmaal meer allochtonen in zo’n omstandigheid tegen dus tja.

EG61 | 10-08-20 | 10:58

Het is een symptoom van onze zieke samenleving. Het idee recht te hebben op ... . Individualisme dat wordt verward met egoïsme. Geen enkele consequentie of grens aan ongepast en ongewenst gedrag. En alles bekijken door de bril van de inclusiviteits woke ideologie. Ondertussen ettert het en de simpelste zielen nemen wat ze willen hebben en wie er wat van zegt die mag dood vallen.
Dit is wat we creëren.
Nihilisme, en langzaam afglijden in chaos. En iedereen is even veel waard. Stickers, prijzen en kadootjes voor iedereen.
Ook voor de lafhartige weggooier die zijn illegale (lange leve de strenge wapenwetten) wapen leegschoot op iemand die hem aansprak op zijn parasitaire gedrag wat zijn egootje heel veel pijn deed.
Maar gelukkig doen we niet aan EtNiScH PrOfILeReN. #inclusief en divers #lieve stad
Dat ie en zijn klokkie maar supergelukkig mogen zijn.
4.bp.blogspot.com/-NgIAlPaiAm0/T8eJQrT...

ratelaar | 10-08-20 | 10:56

Hier is links mede schuldig aan.

Gaat het niet dan? | 10-08-20 | 10:55

Bas' Life Matters.

ljcoster | 10-08-20 | 10:52 | 2

Zeker.
En, stel je eens voor dat deze dader het slachtoffer was, en het slachtoffer de dader. Welke rel zouden we dan nu hebben? Het zou racisme zijn, BLM etc., knielen, demonstraties, plunderingen, kortom de hele kermis.
-

Bernhard de II | 10-08-20 | 10:59

@Bernhard de II | 10-08-20 | 10:59: Keek gisteren de thriller 'Get out' en vroeg me hetzelfde af: wat als de rollen in dit script waren omgedraaid? Zeker geen 99% rating op Rotten Tomatoes, op z'n zachts gezegd.

kapoerewiet | 10-08-20 | 11:18

Een onschuldige jongen van 24 doodgeschoten tussen de gezinnen op een mooie zomerdag in het vroeger zo onschuldige Nederland. Zijn leven was praktisch nog niet eens begonnen joh. Een tropische dag brengt toch ook wel een gevoel van kalmte en onschuld met zich mee, waarop je je niet kan voorstellen dat er zoiets tragisch gaat gebeuren. Vooral niet wanneer je gewoon even op je vrije dag met vrienden gaat chillen. Even lekker zwemmen, zegt ie.

GeeWee | 10-08-20 | 10:52 | 1

En geen massale verontwaardiging. Een moordpartij.op klaarlichte dag bij een recreatiegebied, tussen gezinnen op een volkomen onschuldig iemand.
Welke Amsterdammer voelt zich nog veilig?
Waar is Halsema?

Bataafje | 10-08-20 | 11:11

De beste oplossing is het weggeven van Rolexen aan Mo en zijn matties met handtasjes. Ik werk wel een jaartje langer hoor tot mijn pensioen. Want handhaven en controleren is etnisch profileren tegenwoordig. Dus gelijkwaardig voor de wet zit er niet meer bij, dank daar deugend NL en de Erikjes maar voor want dat hebben ze toch maar weer mooi voor elkaar gekregen.

Hollandse_blauwe | 10-08-20 | 10:50 | 8

@Balletje Mayo | 10-08-20 | 11:05: het leuke is.... ze willen zelf Noord Afrikaan blijven. Maar wat zoek je hier dan?

Ikblijfnietstil | 10-08-20 | 12:02

@Cobarde | 10-08-20 | 10:57:
Ja, ihet is algemeen bekend dat autochtonen je executeren met 5 kogels als je ze aanspreekt op hun gedrag. Donder toch op man, pardon, mens ( u lijkt me typisch zo iemand die ook daarover valt ).

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 12:31
▼ 5 antwoorden verborgen

Ach, het mag wat inheemse Nederlanders kosten.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 10:49

De Volkskrant vandaag 2x van voor naar achter doorgebladerd maar niks hierover...

JanvanSpeijk | 10-08-20 | 10:48 | 3

Ook niet bij Joop.nl

Alco-de-Holist | 10-08-20 | 10:56

Iets stelselmatig verzwijgen is ook een vorm van liegen.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 10:59

De Volkskrant is voor deugers en die wil je niet met misleidende feiten aan het denken zetten. Die willen gewoon fijn kunnen cocoonen in hun safespace.

Acidstain | 10-08-20 | 11:05

Iets anders regelen ook?!

Rest In Privacy | 10-08-20 | 10:45

Als het een zwarte was geweest die door een witte was neergeknald zou het land te klein zijn geweest en alle deugneuzen zouden vol op het orgel gaan.
Nu blijft het oorverdovend stil.
Wat een gaaf landje toch.

matatwork | 10-08-20 | 10:45 | 2

Het is pas een hate crime als een blanke de dader is. Het is pas nieuws als een blanke een zwarte wat aandoet... ben ik het persoonlijk wel mee eens aangezien dit ook bijna nooit gebeurd :)

Hollandse_blauwe | 10-08-20 | 10:57

zo 12 uur genoteerd. Respect voor Bas. Komt allen. Als u er ook zo klaar mee bent.

Taltavolio | 10-08-20 | 10:44

Bizar dit, 5 kogels.
Kom op Nederland, de maat is vol!
... eh al jaren... maar nu pakken we ze!

King Wasimoo | 10-08-20 | 10:44

Er zijn zoveel k buitenlanders in dit land dat er niet genoeg strand of watertjes zijn om verkoeling op te zoeken. "Blijf thuis" roept de overheid dan. Nee, stop met importeren kanslozen en start met uitzetten criminelen en maatschappij gevaarlijke klaudtzakken!

funkyd | 10-08-20 | 10:41
-weggejorist-
Jee-Dee | 10-08-20 | 10:41

Plakt zo'n lieveheersbeestje-tegel goed op een houten steiger?
Vragen, vragen, vragen.

Piet Karbiet | 10-08-20 | 10:40

Bij de overval op Nick Tutorials , je weet wel... is de politie ook niet zo scheutig met de signalementen.... tot ze/hij/het zelf dreigde deze openbaar te maken, kwam er al vlot reactie... minimaal 3 " gitinte mannen"... en naar ik begreep niet door de zon.

Kontflosser | 10-08-20 | 10:39 | 5

Nou, jouw IQ test zal wel op ssssssimpel uitslaan?

Lorejas | 10-08-20 | 12:18

@Gewone_mevrouw | 10-08-20 | 10:43:
Ja, een hele gewone mevrouw, of niet dan? Komop zeg. Niks mis met genderbenders, moeten ze helemaal zelf weten maar dat die zich volgens het LGBTalfabeth moet worden aangeduid als persoon met een cervix, kom op en doe even normaal. Weet u wanneer je een vrouw bent? Als je van jezelf nat wordt tijdens de daad. Bouwpakketjes worden dat namelijk niet.

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 12:36
▼ 2 antwoorden verborgen

Die demonstratie gaat door Halsema worden verboden. Zo niet dan zal AFA klaar staan om deze te verstoren.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 10:37 | 1

ongetwijfeld. een negroide crimineel is veel belangrijker dan een blanke onschuldige knul

ericv911 | 10-08-20 | 10:39

het probleem is niet dat er teveel buitenlanders zijn. Die zijn er veel te veel.
het probleem is niet dat er een vijfde colonne is in nederland, die vrachtwagens met geld verdient aan de massa-immigratie waanzin, ook dat zijn er veel te veel.
het probleem is niet dat zo'n rare buitenlandse mongool zonder enig probleem een wapen kan kopen.

nee, het probleem is dat wij ons continu op ons kop laten schijten, en uit schaamte, aangeprate deugd en op school geleerde zelfhaat, nog vragen of we de kont af moeten vegen van die buitenlander die net je hoofd heeft ondergespetterd met dönner-diarree. Wij zijn het probleem.

ericv911 | 10-08-20 | 10:34

Bewapende Noord-Afrikanen heersen al jaren in Amsterdam. Da's geen racisme of discriminatie, da's feitelijk waar te nemen uit (ja, zelfs) de media. Liquidaties, vechtpartijen, scooter-incidenten, plofkraken en nu zelfs gewapende overvallen in een recreatierecreatiegebied met families.

Dit gaat zo niet langer. Vooral het ontkennen is het grootste gevaar want dit sluit (gezamelijk) werken aan een oplossing uit. Dus nu maar hopen dat gewapende Nood-Afrikanen een paar linkse politici, journalisten en advocaten te grazen nemen. Zodat ook links ziet dat het zo niet langer gaat.

Ook deze 5 kogels kwamen weer van links.

Odin | 10-08-20 | 10:32

Je kunt via dit medium alleen maar je machteloze woede over het doodschieten van een blanke jongen door licht getint tuig dat kennelijk vrijelijk met vuurwapens kan rondlopen. Laat de woede eens prevaleren in het stemhokje en kies voor partijen die een korte metten willen maken met de criminaliteit waar steeds meer burgers last van krijgen, denk maar aan de woninginbraken, de afschuwelijk gewelddadige woningovervallen en de toenemende schietpartijen in de grote steden. Het heil zal niet verwacht kunnen worden van degenen, die ons land besturen.

AndreP | 10-08-20 | 10:30 | 1

helemaal mee eens, maar het gros doet dat toch niet. De VVD wordt de grootste partij. We zijn een lafhartig bang volk geworden. allemaal bang voor het kwijtraken van de pensioencentjes en uitkeringen. We leven in de waan, dat de VVD die wel zal redden. Over 20 jaar is er niks van over. Allemaal uitgegeven aan buitenlandse waanzin. Wat goed uitkomt, rond die tijd is er van nederland ook niets meer over. dan zijn we gewoon lekker k-a-p-o-t geïmmigreerd.

ericv911 | 10-08-20 | 10:38

Die tasjes van die lui, zijn die bedoeld om hun wapenarsenaal in mee te torsen of is dat om de buit in te doen? Ik zou zeggen ga daar structureel op selecteren en preventief fouilleer iedere vent met zo een ding.

down | 10-08-20 | 10:30 | 1

Etnisch profileren kan al een tijd niet meer, ook al is de zaak nog zo verdacht. Ga die witman maar fouilleren.

Acidstain | 10-08-20 | 10:49

De overheid wijst ons op onze eigen verantwoordelijkheid in te grijpen als we iets zien wat niet in de haak is.
Keer op keer moet de burger dat bezuren, omdat de overheid hen niet kan beschermen.
Wel bezuinigen op agenten, het probleem terugkaatsen de maatschappij in, terwijl het overduidelijk niet werkt.
Tot zover terecht, terechte verontwaardiging,

Nu het opportunistische van sommige lieden.
Sommigen proberen dit misdrijf over de rug van het slachtoffer te misbruiken voor hun eigen anti-BLM / ant-migratie / allochtonen-haat campagne.
Dat is bijzonder onfris, sterker nog het stinkt.

Er komt een niet te harden walm vanaf.
De vergelijking met Floyd is in elk opzicht volkomen absurd, dat weten de ophitsers en opstokers zelf ook wel.
Maar ze hopen dat wij Nederlanders achterlijk zijn, ons laten meeslepen door vals sentiment en onderbuikgevoelens; maar wij Nederlanders zijn slimmer dan dat.

Protesteer zeker, protesteer tegen geweld, en protesteer tegen politieke haatcampagnes die ons uit elkaar proberen drijven.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 10:29 | 35

@elclou | 10-08-20 | 14:22|
U bent dus functioneel blind voor de problematiek. Juist. Ik ga niet in herhalingen vervallen. In mijn enorme baksel van @Sjefke7807 | 10-08-20 | 13:29 | vindt u alles dat u nodig heeft.

Dit soort roofmoorden is helaas helemaal zo zeldzaam niet meer. En het "unicum" van de manier waarop is er ook al een tijdje af.

Verder deflect en filibustert u een hoop, maar heeft u mij geen enkel ter zake doend feit gegeven waarmee u mijn argumenten gefundeerd kunt ontkrachten.

"Ik zie geen relatie met dit schietincident, tenzij achteraf blijkt dat de dader een religieus motief zou hebben gehad."

U zou u ook eens moeten verdiepen in de islam, en wat deze voorschrijft wanneer men in het Dar al-Harb (huis van Oorlog, waarmee alles dat niet islamitisch is wordt bedoeld) woont. Of wat men vrijelijk met de Kafir (=Ongelovige, iedereen die de islam niet aanhangt) mag doen. Sterker nog, wat men móet doen volgens de officiële islamitische Teksten. En ja, die heb ik allemaal in huis, inclusief een exemplaar van de Sharia.

Sjefke7807 | 10-08-20 | 14:37

@elclou | 10-08-20 | 14:25 |
Dat is wel degelijk relevant want dit is wat u eerder tegelde:

"Sommigen proberen dit misdrijf over de rug van het slachtoffer te misbruiken voor hun eigen anti-BLM / ant-migratie / allochtonen-haat campagne."

En:

"De verontwaardiging was over geïnstitutionaliseerd geweld door de politie met een sterke bias van etnische profileren."

Indien u dit niet als relevant zou beschouwen had u het er ook niet aan de haren bij gesleept. Het feit dat u dat wel deed was om e.e.a een bepaalde reuk te geven. Verder spreekt uit uw zin een bepaalde stelligheid van "het is zo".

"Dat er in de US geen geïnstitutionaliseerd geweld zou zijn, is irrelevant voor het door mij gestelde."

Opnieuw; dit is wel degelijk relevant, want u probeerde op basis van foutieve stellingneming iets te claimen dat door alle officiële statistieken ontkracht wordt. Waarmee u dus feitelijk op basis van onjuiste informatie een bepaalde sfeer probeert te creëren.

"Een protest tegen een trend, al dan niet vermeende etnische profilering, maar niet gericht op Floyd als zodanig."

Ook hier spreekt u zich tegen in vergelijking met uw eerdere tegels.

Sjefke7807 | 10-08-20 | 14:50

@Sjefke7807 | 10-08-20 | 14:37: We worden het niet eens, in ieder geval dank voor reageren.
De problematiek met de islam ga ik graag uitgebreid op in, maar niet in dit kader.
Laten we afwachten totdat de dader is gepakt alvorens een ander motief te vermoeden dan roof.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 14:53
▼ 32 antwoorden verborgen

Omdat preventief fouilleren tot etnisch profileren kan leiden, werd dit in Amsterdam niet langer toegestaan. Het dragen van wapens onder vooral jongeren neemt echter zodanig toe, dat de lokale driehoek besloten heeft het toch weer in te voeren. Maar dan op zo’n manier dat etnische gronden geen invloed hebben.

Zo wordt niet meer naar persoonskenmerken als huidskleur, kledingstijl, leeftijd en geslacht gekeken, al worden wel kleine kinderen, gezinnen en bejaarden ongemoeid gelaten. De agenten gaan bijvoorbeeld elke derde passant fouilleren of iedereen. Zo krijgt iedereen dezelfde kans om gefouilleerd te worden.
beveiligingnieuws.nl/nieuws/amsterdam....

AntonJansen | 10-08-20 | 10:28 | 6

Het is geen etnisch profileren, maar statistisch profileren.

Frau_Ferkel | 10-08-20 | 10:55

Etnisch profileren is een linkse frame. Het is namelijk statistiek waarop beleid wordt gebaseerd (niet ras maar prevalentie zijn leidend). Dat er vervolgens een etnische component bij betrokken blijkt is bijzaak. We moeten dus spreken over statistisch profileren.

Joostmochtnietsweten | 10-08-20 | 11:00
▼ 3 antwoorden verborgen

Vreselijk.

Gewone_mevrouw | 10-08-20 | 10:27

Wat is er aan de hand met al die VIP’s die hun afkeuring op haast exhibitionistische wijze laten zien als een zwarte crimineel in de VS door agenten wordt vermoord wanneer deze zich bij een arrestatie verzet. En hem als een held en strijder tegen racisme op het schild hijsen. Maar tegelijkertijd zwijgen als geïmporteerd volk hier op klaarlichte dag een gewone man tussen recreanten afknallen om een horloge.

"Ze zijn er stil van. De Claudia’s, De Robs, De Jesses, De Joops. De Dam blijft leeg, Malieveld en Coolsingel ook". Dat dacht ik een paar dagen geleden al, toen een lesbo door twee Nigerianen met kokend water werd verminkt, omdat er volgens de twee zwarte daders in Nigeria geen damesliefde mag bestaan. Een keurige, zeer bescheiden demonstratie bij het AZC volgde, met volgens mij nog geen 20 deelnemers. Geen enkele bekende Nederlander op de afbeeldingen van de demo te zien. Geen de Brij, geen Jetten, geen Halsema, geen Akwasi. “Dit hoort niet in Nederland!” zei initiatiefnemer Sandro Kortekaas. Hij had gelijk, maar het hoort nergens, ook niet in Nigeria.

In het Parool riep Akwasi deze week zonder enig weerwoord hoe tof Ghana wel niet was, moesten de mensen echt eens naar toe gaan! Nou, de diversiteit en inclusie is typisch iets voor West-Europa en de VS, want voor homo’s is het daar echt niet zo fijn: mocht iemand het idee te krijgen om de sociale druk te trotseren en zich te outen riskeer je een veroordeling tot 25 jaar cel in een smerige gevangenis. Zit Akwasi niet mee, interesseert hem ook niet, hier moet alles diversiteit en inclusie zijn, maar het land van afkomst mag gerust discrimineren, wegzetten of opsluiten en is dan ook nog eens heel tof. En progressief Nederland zwijgt als een graf, nergens in het hele artikel werd Akwasi’s onzinnige gereutel met één kritische vraag onderbroken.

Is het, zoals we vaak maar aannemen, lafheid of angst om voor racist te worden uitgemaakt? Is het onverschilligheid? Of zijn die mensen, de Claudia’s, De Robs, De Jesses, De Joops, intussen zo doorgeschoten in hun multiculturalisme dat ze zelf, zoals bijvoorbeeld Sunny Bergman, een niet-westerse oriëntatie hebben aangenomen en het volledig hebben afgeleerd om nog in een westers perspectief te kunnen duiden?

jochum1980 | 10-08-20 | 10:27 | 4

@Jochum.
Goed stuk, en om op je laatste vraag te reageren; elk persoon heeft daar zo zijn/haar reden voor. De Jettens van deze wereld zijn het met jou eens, alleen durven ze het verzoek om de kutmarokkanen en aanverwante loosers hard aan te pakken niet te honoreren, want dan moeten ze erkennen dat het probleem wel degelijk bestaat en moeten ze vervolgens antwoord op de logische vraag” En wat gaat u daar aan doen dan” beantwoorden en hij heeft geen idee.
De Yassers willen, samen met zijn RaRa companen en Marxistische/ Lelinistische Pol Pot aanbidders, chaos in Nederland creëren opdat een socialistische heilstaat uit de brokstukken zal herrijzen.
De Claudia’s en andere schijnheilige BN’ers die voor hun inkomen van links georiënteerde opdrachtgevers afhankelijk zijn zullen zich ook niet roeren, want “ wiens brood men eet, wiens woord men spreekt”.
Onze vrienden van Joop.nl doen er letterlijk alles aan om Trump, Geert en Tjerrie niet in de kaart te spelen, ook al gaat dat met zelfdestructie gepaard, maar de bruinhemden moeten koste wat het kost buiten de deur gehouden worden.
De Sunny’s en aanverwante subsidieslurpers zijn krankzinnige idealisten wiens verwrongen wereldbeeld niet bestand is tegen die van de realisten, en demonisering van die laatste groep is hun mechanisme om staande te blijven in de voor hun zeer verwarrende wereld.
Dus het antwoord is niet eenduidig te geven.

Alco-de-Holist | 10-08-20 | 10:49

Als Akwasi Ghana zo tof vindt, heb ik een hele goede suggestie voor hem.

MAD1950 | 10-08-20 | 11:04

@MAD1950 | 10-08-20 | 11:04: Sunny zal wel weer aan komen kakken met Trumpiaanse whataboutisms. Ik herinner me nog een column over de omgang met homoseksualiteit binnen de Marokkaanse gemeenschap. Haar conclusie:

"Alle mensen hebben in meer of mindere mate verheffende én verderfelijke denkbeelden. Is homoseksualiteit een zonde noemen erger dan het bagatelliseren van racisme in Nederland? Is een vrouw geen hand willen geven erger dan iemand niet aannemen omdat zijn naam Mohamed is? Is besmuikte grappen maken over verwijfde mannen en kontneuken in de voetbalkantine minder erg dan religieuze dogma’s?

En bovenal: wie is de baas van de weegschaal die deze denkbeelden tegen elkaar afweegt?"
www.vpro.nl/lees/columns/sunny-bergma...

Oftewel: Sunny kan het niet uit haar toetsenbord krijgen om mensen met een andere cultuur onvoorwaardelijk te veroordelen.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 11:17
▼ 1 antwoord verborgen

Waarom hebben wij ook al weer de deuren opengezet voor deze cultureel incompatibele figuren? Goedkope arbeid en later links stemvee. Maar Unilever hoeft de prijs van een dode Bas niet te betalen. En de PVDA top was duidelijk meer geïnteresseerd in pluche dan in haar achterban.

Zeddegeizot | 10-08-20 | 10:26

Als je als ouders zo dusdanig hebt gefaald verdien je in mijn ogen geen plek meer in Nederland. Tis hard maar zonder harde consequenties houdt dit NOOIT op.

Vleespet96 | 10-08-20 | 10:22

De spiegeltjes en kraaltjes waarmee 100 jaar geleden de heidense hartjes van zielige Afrikaantjes mee gewonnen moesten worden zijn inmiddels geëvolueerd naar horloges en auto's die de sneue Nederlander nu mag inleveren. Ik spaar inmiddels geen zilverpapier meer voor de zending.

A.S. Perien | 10-08-20 | 10:22

Als iemand met een gun naar het strand gaat en met gemak 5 kogels op iemand afvuurt om een lousy 20 euro horloge vraag ik mij af wat deze persoon nog meer op zijn kerfstok heeft

Sinclair | 10-08-20 | 10:22 | 2

Ja, hij zou vast al voor moeten komen in de systemen, en zijn vriendjes ook.

Papa Jones | 10-08-20 | 10:32

Het was een rolex van 6k

sjuul69 | 10-08-20 | 10:44

Zie hier de diep trieste reden waarom mensen niemand meer (durven) aanspreken op wangedrag/ diefstal etc.. Dit is dan je lot. Vijf kogels in je donder enkel omdat je de bezittingen van een vriend probeerde te beschermen. En het ergste is nog dat de tweet van Eva Vlaardingerbroek de realiteit is. Om een draaideurcrimineel in de VS staat Nederland weken, zo niet maanden op de kop, en Bas is straks binnen een week vergeten. Dit Briefje van Jan zou op de voorpagina van alle kranten moeten worden gedrukt om de heren/ dames politiekers eens een goede spiegel voor te houden:

- www.briefjevanjan.nl/aan-femke-halsem...

Sjefke7807 | 10-08-20 | 10:21
-weggejorist en opgerot-
Eaveau | 10-08-20 | 10:21 | 2

2002, Pim Fortuyn:

'We hebben godverdomme hier gewoon een vijfde colonne! Van mensen die het land naar de verdommenis willen helpen. Godverdomme in mijn stad, Marokkaanse jongens, Turkse jongens, die niet die Turken, niet die Marokkanen beroven, maar u en mij, oude vrouwtjes. En de politie? Wat doen ze? Godverdomme, niks!'

AntonJansen | 10-08-20 | 10:19 | 3

De waarheid verellen heeft hem ook wat kogels door zijn lijf opgeleverd helaas

Fijn_dat_je_er_bent | 10-08-20 | 10:26

@AntonJansen | 10-08-20 | 10:19 |
Als Pim de huidige staat van het land zou kunnen zien, dan weende hij bittere tranen om wat hij zag. Alles dat deze erudiete visionair voorspelde is tot op de draad uitgekomen, en erger. De Politiek als geheel kan zich het boetekleed aantrekken om wat zij met dit land hebben laten gebeuren. Datzelfde boetekleed mag ook het GTST, "the Voices of..." kijkend electoraat aantrekken vanwege het feit dat zij met hun stem deze non-valeurs in het zadel hielpen en aan de macht laten blijven.

Sjefke7807 | 10-08-20 | 10:29

Wat gisteren gebeurt is, is nog maar het begin van wat ons te wachten te staat. Maar niemand in de politiek wil dit zien of kijken weg. Wanneer gaan we hier iets aan veranderen. Internet en dam demonstratie helpen niet. Integratie op de manier die we al jaren proberen ook niet. Er zal echt iets moeten gebeuren. Ik heb het niet over iets gewelddadig terug doen. Maar over straffen en politiek ingrijpen.

speed48 | 10-08-20 | 10:18 | 1

Op de goede partijen stemmen. Helaas zal, wanneer deze partijen echt aan de macht zouden komen, er dezelfde situatie ontstaan als in Amerika. De oppsitie zal zich er niet bij neerleggen en het land en dus het bestuur in een chaos veranderen.

B. Randnetel | 10-08-20 | 10:39

De Amsterdamse politiek wil de indruk wekken dat "het zal wel een liquidatie in het criminele circuit zijn" bij de bevolking. Juist door weinig informatie te geven.

Zo'n liquidatie word namelijk achteloos verwerkt, en vergeten, door de bevolking. Laten ze vooral niet te weten komen dat een blanke jonge man, die ingrijpt bij een diefstal, door een criminele Noord-Afrikaan voor een slechts een horloge vijf kogels in z'n rug heeft gekregen.

Ronnie02 | 10-08-20 | 10:18

Gaat helemaal goed komen met de nieuwe nep regering na de nep verkiezingen in 2021.
CDA/PVDA/D66/VVD/CU,en eventueel GL.

komtdatschot | 10-08-20 | 10:16 | 1

Inderdaad, we leven niet in een democratie. De verkiezingsuitslag is al bekend

Eaveau | 10-08-20 | 10:26

Helaas zal Bas al snel weer worden vergeten door de massa. Dit past namelijk niet in het linkse verhaal. Dus er komt geen ophef. Geen dagenlange aandacht in de gebruikelijke praatprogramma's. Niks van dat.

Arijane | 10-08-20 | 10:16

Er moeten toch mensen zijn die de identiteit van deze dader kennen? Hoeveel mensen zijn er nu met een opvallend sikje, mager postuur en zwart haar? Zijn ouders weten wie hij is, zijn vrienden weten wie hij is, zijn klasgenoten of docenten weten wie hij is. Het kan toch niet lang duren voordat deze moordenaar wordt opgepakt? Als je weet wie dit is mag je niet zwijgen!

halbstark | 10-08-20 | 10:13 | 3

Ze verraden elkaar niet want straatcultuur.

HoerieHarry | 10-08-20 | 10:16

In Marokko zouden ze hem binnen 24 uur al opgepakt hebben.

Canis.bonus.es | 10-08-20 | 10:25

@HoerieHarry | 10-08-20 | 10:16: Nee stamcultuur. Straatcultuur is de jogneren onderling op straat. Vallen de papa's. mama's, zusjes, ooms, tantes, neven, nchten achterneven, achternichten etc. niet onder. Zij allen werken net zo hard mee aan het verbergen van de dader. Zo kon één van de Brusselse aanslagplegers (abdelsalam planner) vier maanden lang ongehinderd in Borgerhout rondlopen...

Grachus | 10-08-20 | 16:07

Ik huil voor Bas, voor Rik, en alvast voor de volgende landgenoot die wordt vermoord. En de burgemeester van Amsterdam lacht om het aantal 'bekenden bij de politie' die desalniettemin vrij rondlopen.

Montesquieue | 10-08-20 | 10:10

Met pistool naar het strand.... zegt alweer genoeg; die arme Bas had vooraf al geen kans; 5 kogels in z'n rug.
En dan lees je over zo'n andere rat die het tijd vind dat er een politieke partij voor 'gekleurden' moet komen..... denk dat een groot deel van dit land hetzelfde gevoel als ons bekruipt, maar dat mag je ook al niet meer zeggen.
RIP Bas, sterkte familie/vrienden..... en dader? [incl. je vast louche advocaat zodadelijk].... iets met pijnlijk langdurig en zeer zeker niet fijn gewenst

Nicolas1954 | 10-08-20 | 10:09 | 1

Paul Kersey? Harry Callahan?

getzappad | 10-08-20 | 10:25

Mijn welgemeende condoleances aan de Familie en Vrienden van Bas.
Vermoord door een psychopathisch varken dat te lui is om te werken.
Maar wel graag luxe spulletjes heeft.
Hoop dat de dader gevonden wordt, maar dan nog.
Daar komt Bas niet mee terug.

Hiesjes | 10-08-20 | 10:07

Naar hetzelfde niveau verlagen? Je een slachtoffer voelen? Minderwaardig opstellen? Nee, dank.

GeeWee | 10-08-20 | 10:14

Ach, opstaan tegen zinloos geweld is ZO 1996....

Rest In Privacy | 10-08-20 | 10:07 | 5

@Selassie | 10-08-20 | 10:09: Misschien die wel. Maar bij de media liggen zwarte levens op het ogenblik beter in de markt.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 10:17

Joes Kloppenburg.
Stond ook op tegen een getintiër.

Papa Jones | 10-08-20 | 10:28

@Papa Jones | 10-08-20 | 10:28:

Rene Steegmans

djs | 10-08-20 | 12:42
▼ 2 antwoorden verborgen

'FvD-fractievoorzitter Annabel Nanninga verwees naar Rotterdam omdat zij vindt dat de opbrengst van preventief fouilleren opweegt tegen het kleine aantal mensen dat gedupeerd wordt door deze onderzoeksmethode. Daar verzette Halsema zich tegen, omdat dit volgens haar indruist tegen de basis van het strafrecht. “Je laat liever een keer een schuldige lopen, dan mensen onschuldig preventief vast te zetten. Dat willen we in Amsterdam echt niet.”

@femke; z'n schuldige laten we liever een keer lopen. Toch confronterend als beleid een gezicht krijgt

Janhoo | 10-08-20 | 10:06 | 1

Altijd opletten als ‘links’ hun ‘dat moeten we niet willen met zijn allen’ uit. Dit betekent, in hun ogen, dat het prima is om gevangenisstraf op te leggen als jij toevallig iets anders wil.

Alquest | 10-08-20 | 10:22

Laten we hopen dat het een goed bezochte demonstratie wordt waar de hooligans ver vandaan blijven.
RIP Bas, te triest voor woorden dat zelfs je dood nog beschaamd wordt door wegkijkende deug mensen van de NOS.
Ze zouden zich kapot moeten schamen.

Maya de Blij | 10-08-20 | 10:06 | 2

Stille tocht, ja , vooral je bek houden toch ?

joppo0 | 10-08-20 | 10:10

Hooligans ver vandaan blijven? Wat is dat voor gezwam?

djs | 10-08-20 | 12:43

Dader heeft een lichte huidskleur. Dus een blanke die pas laat op het strand aankwam....
Maar goed, het stigmatiserende van Noord-Afrikaans uiterlijk terwijl hier geen Egyptnaren wonen was ook niet ok. Gewoon Marokkaans dus. En even kijken of ik iemand in de stad zie met een licht blauwe zwembroek aan. Dat moet toch niet moeilijk zijn.

Premier Trutte | 10-08-20 | 10:05

Komt Femke Halsema ook naar de demonstratie as zondag om 12.00 uur op de Dam voor #gerechtheidvoorbas om haar solidariteit te betuigen ?

johnyl | 10-08-20 | 10:04 | 3

Die demonstratie komt er niet vanwege, jeweetwel.

KlauwnBassie | 10-08-20 | 10:07

@Gappie333 | 10-08-20 | 10:41: Nee besmettingsgevaar, aldus Halsema.

Publieke verontwaarding hierover aankomende donderdagmiddag in onder meer de GS panelen.

KlauwnBassie | 10-08-20 | 11:03

Het wordt tijd voor herstelbetalingen uit Marokko.

Rolletje-tape | 10-08-20 | 10:04

Zou die lichthuidige horlogedief ook geschoten hebben op een weerloze jonge man met een minder lichte huid? Het zou best eens kunnen dat de linkse racisme hysterie tot dit soort excessen leidt. Maar racistische motieven worden hier natuurlijk gemeden als de pest. Verward, onder invloed van, enz gaan we horen.

squadra | 10-08-20 | 10:04 | 1

Ja hoor, ze knallen elkaar net zo makkelijk voor hun kop. De stad zit vol met gewetenloos tuig wat elkaar ophits en elkaar prijst voor het gebruikte geweld.
Dat wekt aanzien in de roedel.

Hiesjes | 10-08-20 | 10:11

Grijpen jullie nog in, gemeente Amsterdam, ondanks dat we al decennialang van jullie vragen vuurwapengevaarlijk tuig van de straat te houden?
Een dapper volk heeft een dappere overheid nodig!

Chuck the plant | 10-08-20 | 09:54 | 2

Yep, not gonna happen!

Accident_Prone | 10-08-20 | 09:56

Halsema is ook van de wapens.

sjef-van-iekel | 10-08-20 | 10:02
-weggejorist-
johnyl | 10-08-20 | 09:54 | 3

Ik huil voor zijn familie!

Rest In Privacy | 10-08-20 | 09:53

Het verbaasde mij inderdaad dat hier zo weinig aandacht aan wordt besteed. Klaarlichte dag, midden in een recreatiegebied met heel veel mensen erbij doodgeschoten worden.
Hoe triest kan iets zijn....

Bataafje | 10-08-20 | 09:52 | 3

Ze maken dit tot het nieuwe normaal door er zoveel mogelijk over te zwijgen.

sprietatoom | 10-08-20 | 10:00

Als het een neger was geweest, was het land te klein.

IkwilJinekwel | 10-08-20 | 10:26

Men is bang om 'extreem' rechts munitie te geven. Downplayen, zij doen het. Vol op het orgel voor BLM. Maar nu moeten we verdraagzaamheid tonen. FUBAR

Kladderadatsch | 10-08-20 | 11:37

Ik betwijfel of veel Nederlanders überhaupt weten wie Bas is. De meerderheid is bezig met Corona en ander dominant msm nieuws. Ziek land.

Dubbelepunthoofd | 10-08-20 | 09:52 | 2

trending op twitter en in alle grote kranten berichten dus volgens mij loop je nu een beetje zielig te janken zonder reden. stemmingmaker

Gappie333 | 10-08-20 | 10:25

@Gappie333 | 10-08-20 | 10:25: Google z'n naam. Zitten weinig 'grote' kranten tussen. En het grootste deel van Nederland zit echt niet op Twitter. Maar dat weet jij blijkbaar niet.

Dubbelepunthoofd | 10-08-20 | 11:27

Kijk aan. Een ''opruiend'' berichtje van Eva. Benieuwd wat pedofiel Schimmelpenninck hier van vindt.

De Pilsvogel | 10-08-20 | 09:51 | 1

Opruiend? En wat heeft Schimmel er mee te maken?

Premier Trutte | 10-08-20 | 10:01

Wat Eva V. zegt.

_pacman_ | 10-08-20 | 09:51
-weggejorist-
Ikblijfnietstil | 10-08-20 | 09:50

Aangevraagd: demonstratie as zondag om 12.00 uur op de Dam voor #gerechtheidvoorbas

Madame Poitiers | 10-08-20 | 09:50

Signalement volgens de NOS: Hij heeft een blauwe zwembroek aan...
Nou, met dat op de Interpoltelex gaan ze hem wel krijgen.

TonieKolonie | 10-08-20 | 09:49

Wat zal dat tegenvallen als ik weer terug ben in Nederland na 3 weken Polen.

Wetenschapper | 10-08-20 | 09:48 | 3

Het noorden van Polen is ook aan te bevelen. Prachtige natuur, veel meren, de Oostzeekust en iedereen van dezelfde RAL-kleur.
De Polen die in West-Europa hebben gewerkt en gewoond zullen er wel voor waken dat hun land ook afglijdt naar de multiculturele ellende zoals in DE, NL, B en FR.

theo-is-dood | 10-08-20 | 09:58

@theo-is-dood | 10-08-20 | 09:58: Klopt. Dat stuk Polen is het beste Duitsland. Gelukkig zijn de Polen ook nog zelfbewust en trots en hardwerkend. Maar of ze daar op hordes Nederlandse vluchtelingen zitten te wachten...

squadra | 10-08-20 | 10:08

Sowieso zien de zaken er in beschonken toestand veelrooskleuriger uit.

lekgoot | 10-08-20 | 10:08

Ik wacht op de persco van Rutte en Grapperwaus. Die tonen daadkracht.

Dubbelepunthoofd | 10-08-20 | 09:47

Lieve mensen in het metropool-gebied, zorg dat je een baan krijgt waar je drie van de vijf dagen mag thuiswerken en vertrek uit Amsterdam. Kom naar de rest van Nederland en je zult erom lachen dat je ooit een fortuin uitgaf aan een kippenhok drie hoog achter tussen mensen die je minachten in een stad waar de bestuurders je haten.

JohnLocke | 10-08-20 | 09:47 | 7

Neeeeeeee!!! Doe het niet mensen die deugen!!! Blijf groenslinks stemmen, blijf mensen die zich minder voelen vertroetelen. Blijf discrimineren op grond van geslacht, geaardheid en afkomst/kleur. Maak meer divi-bases aan, trek meer minderheden voor.... maar hou dat gezeul vooral in Islamsterdam. En val de normale mens er niet mee lastig. Wij gaan wel verder met het normale leven, waar de donkere buurman gewoon 'buurman' is. Waar de buurman die graag buurvrouw wil zijn gewoon gekke Hennie/Henkie wordt genoemd, maar bij de buurt-BBQ een dikke knuffel krijgt. Waar mensen die voor de 3e keer van geslacht willen verwisselen omdat ze zich toch nog niet lekker in hun vel zitten gewoon naar een psycholoog gestuurd worden. Waar de burgemeester zich bemoeid met álle burgers i.p.v. alleen de zich achtergesteld voelende. Waar voor mensen die illegaal in NL verblijven en geen kans maken ooit een normaal bestaan in NL op te bouwen, niet een appartementen-complex wordt gebouwd tussen bejaarden van goede komaf, maar gewoon naar huis (land-van-herkomst) gestuurd worden (dromen mag...). Kortom: blijf in dat gekke stadje!1!!

GWBA | 10-08-20 | 10:03

@GWB | 10-08-20 | 10:03: Zo te lezen zijn wij plaatsgenoten. Elke dag genieten hier en lachen, huiveren om de Amsterdamse waanzin.

forecastle | 10-08-20 | 10:11
▼ 4 antwoorden verborgen

Rolex, Audemars Piquet Royal oaks en Patek Phillip Nautilus horloges zijn geliefd onder het allochtone scootervolk. Het dragen van een dergelijk horloge kan levensgevaarlijk zijn.

Het gekke is dat er veel exclusievere en duurdere klokjes bestaan die je prima dragen kan omdat het scootervolk die niet herkent. Helaas heb ik er het inkomen niet voor.

Maar mocht ik ooit eens een loterij winnen. Liever een Vacheron Constatin of een Brequet dan een Rolex.

Croisantneuf | 10-08-20 | 09:45 | 12

Elclou. Uw tekst stinkt !

Rest In Privacy | 10-08-20 | 11:01

@Peter_la_Selie | 10-08-20 | 09:50: Ja ik ook. Ik draag meestal een Longines Conquest. Een mooi horloge maar beschaaft geprijsd. Nog geen 1000 euro voor betaald dacht ik.

Croisantneuf | 10-08-20 | 13:05

@Hiesjes | 10-08-20 | 10:16: Ik draag geen horloges van 20.000 hoor. Mijn hemel zeg.. dat zijn nogal prijzen. Een mooie sport Rolex om maar iets te noemen komt niet in de buurt qua winkelprijs hoor.

Croisantneuf | 10-08-20 | 13:07
▼ 9 antwoorden verborgen
-weggejorist-
Eaveau | 10-08-20 | 09:43 | 11
▼ 11 antwoorden verborgen
-weggejorist-
Evocatus | 10-08-20 | 09:42 | 1

Ik ken een grote groep mensen die bij de rommelmarkten altijd als eersten als de kippen er bij zijn om derderangs meuk te kopen. Als dat soort een Rolex om een pols zien van een ongelovige hond, worden ze helemaal ontoerekeningsvatbaar gek.

Accident_Prone | 10-08-20 | 09:42 | 6

@Frits de Vriez | 10-08-20 | 09:49: Of pauperklok

Accident_Prone | 10-08-20 | 10:02

@theo-is-dood | 10-08-20 | 10:01: En dan sta je daar op een slechte zaterdag-ochtend bij de bakker. Probeer dan maar eens af te rekenen met je klokkie. 'Dat is dan anderhalve Rolex, meneer'.

EEnzame SchizofrEEN | 10-08-20 | 10:05

@EEnzame SchizofrEEN | 10-08-20 | 10:05: komt nog wel als we de corona crisis mogen geloven. Plee papier was in februari ook ongeveer 30.000 euro per rol.

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 10:11
▼ 3 antwoorden verborgen

De Segregatie voltrekt zich in een razend tempo alleen moeten de grenzen duidelijker, wie mag waar komen, ieder zijn eigen stuk strand, recreatieplas, woonwijk, winkelbuurt, uitgaansgebied, school etc. duidelijkheid daar gaat het om voor de rest is het een gelopen race.

Uw Verzekeringsadvis | 10-08-20 | 09:41

Bij het kartel/media doen ze niet aan gerechtigheid voor roomblanke mensen.
Dan word het al snel afgedaan als een incidentje met een vage beschrijving van de dader(s)

komtdatschot | 10-08-20 | 09:39

Tot nu toe werd ik van zulke berichten gedeprimeerd en boos. Waardoor het juist nu zo is weet ik niet maar bij deze liquidatie van een onschuldige Nederlandse jongen die, dapper, opkwam voor je fatsoenlijk gedragen, schieten de tranen me in de ogen en ben ik piswoest. In wat voor tereland leven wij eigenlijk, dat dit gebeurt en dat het door de overheid wordt afgevlakt, omdat we anders misschien denken dat een hele bevolkingsgroep er misschien op zal worden aangekeken. Wanneer ik iemand vermoord houdt niemand er rekening mee of alle blanke nederlanders daar misschien ook op zouden kunnen worden aangekeken, wanneer er wordt gezocht naar een blanke dader van 1 meter 85 met blond haar. En terecht! Het is om te janken. Een tandeloze (of eerder: een zichzelf tandeloos gemaakte) overheid draait om alle breien heen, durft nooit op te treden, ziet alles door de vingers, wanneer ze bang zijn voor de reactie van een deel van hun bevolking: jongeren, antifa, moslims, asielzoekers en hun beschermers enz. Met als lichtend voorbeeld de heer Rutte, die net als Merkel, altijd meewaait met de wind die voor hem/haar uit de goede richting waait. Met als gevolg dat een heel land/continent te gronde gaat.

B. Randnetel | 10-08-20 | 09:38 | 8

@theo-is-dood | 10-08-20 | 09:41: Ben dat boek (uit 2016) net aan het lezen. Inderdaad, geeft geen hoop voor enige verandering.

B. Randnetel | 10-08-20 | 09:46

Eens, in feite belanden we langzaam in een 3e wereldoorlog, zonder platbombarderen maar vanuit bepaalde wijken al onleefbare omstandigheden om het normale leven/moraal/economie draaiende te houden.Niet gek dat veel Nederlanders erg boos aan het worden zijn, de slappe politiek moet de "emmer en vol" eens eindelijk in de gaten gaan houden.

grindbak | 10-08-20 | 09:46

Moet je eens een fout maken in je jaaropgaaf, dan zijn ze ineens heel strikt.

Crankhead | 10-08-20 | 10:12
▼ 5 antwoorden verborgen

T zal me niks verbazen als er tijdens de uitvaart nog een inbraak plaatsvindt ook. Over t algemeen is een Rolex niet het eerste wat men aanschaft...

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:37

De rest van de media zwijgt in alle talen, de politie brengt expres de mensen op het verkeerde been met die lichte huidskleur. Er zijn dus echt mensen die denken dat het een blanke was die dit gedaan had terwijl de ooggetuigen duidelijk aangaven licht getint persoon. Mensen zullen dit herinneren als een afrekening in het criminele circuit zoals we hier zonder deze info ook eerst dachten. Wat walg ik van dit land soms en zeker van mensen die deze berichtgeving beïnvloeden.

Sessine | 10-08-20 | 09:37 | 3

Wie weet een link naar een ooggetuigenverslag?

theo-is-dood | 10-08-20 | 09:44

Ik lees “lichte” wel als “licht getint” en denk de meeste mensen. Wanneer ik dat signalement zie van de politie dan is dat OK lijkt mij. Dat de NPO het in de eigen tekst weglaat is walgelijk. De walging die ik voel wordt alleen maar erger als ik denk aan niet zo lang geleden die NPO baas bij OP1 (geloof ik) die badinerend doet over politici met kritiek op de onafhankelijkheid van die NPO. Ze zijn al járen de spreekbuis voor progressief links. Ik voeg dat progressief er aan toe want weet dat binnen de SP en zeker haar kiezers, veel mensen de problemen zien met moslim mannen die de baas spelen in wijken waar ze in grote getalen wonen en in groepen in binnensteden, zwembaden en stranden.

Ik kan mij echt boos maken om dat hypocriete van progressief Nederland en al die overheidsorganen waar ze enorm de vinger in de pap hebben.

Ik zou zeggen Blank Lives Matters.
En verder: er komen verkiezingen aan en stem dus op PVV en Forum, 2 partijen die echt stelling nemen. Oh ja; wil je links stemmen, dan SP. In laatste geval zul je de echte partijtop wel even moeten laten weten dat er wat moet gebeuren tav islam en criminaliteit.

Nou ik toch aan het oproepen ben zou ik zeggen steun ook de mensen met islamitische achtergrond die hier ook een schijthekel aan hebben. Ze worden verguisd door de moslimgemeenschap en links. Zie Ayaan Hirshi Ali, Ebru Umar, Fidan Ekiz, Afshin Elian. Denk ook even aan de reacties op een Marokkanenforum op de suïcide van Naima el Bezaz; je wordt doodziek er van. Komt er op neer dat dit haar verdiende loon en lot is als iemand die zich inlaat met westerse toestanden!

Nuuk | 10-08-20 | 09:51

Op IJburg lijkt het wel Raqqa. Met dat verschil dat je zoveel perslucht hoort alsof het een kermis is. De lachgasverkopers laten hun fles staan als de politie langsrijdt. Alsof iemand zou antwoorden als ze zouden vragen; van wie is dit lachgas?

Einde van de Domheid | 10-08-20 | 09:36 | 2

Mooi hè! Welkom.

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:38

Iedereen oppakken die bij de fles in de buurt staat. En natuurlijk neemt de politie ook de fles mee, toch?

Lupuslupus | 10-08-20 | 09:49

White privilege. Aangevallen worden zonder schaamte, in een grote menigte, met vuurwapen, door meerdere kogels. Maar ook stilte in de mainstream media...

Zou Akwasi nu ook stil blijven, wanneer Nederland stil blijft. Er was toch wat mis met Nederland en niet met hem?

LuNaTeeQ | 10-08-20 | 09:36 | 3

Klopt er is wat mis met Nederland en het wordt alleen maar erger

Cashforce1 | 10-08-20 | 09:39

Middenklasse, gewone werkende brave burger, sluiten niet de rangen als 1 van ons wordt aangevallen, want niet zo geleerd, over-geïndividualiseerde maatschappij. Aangeleerde hulpeloosheid. Geen dienstplicht/ maatschappelijke stage/ zelfverdediging/ verplichte EHBO-kennis. Het is ik, ik, ik. Ik ben moe van al dat ik, ik, ik. Sterker nog, ik ben mezelf kotsbeu... A propos, links heeft het klimaat gecreëerd dat iedere vorm van kritiek op gedrag van buitenlanders intern automatisch een alarmbel afgaat.

Een foei-knop. Je mag een buitenlander niet zomaar aanspreken, want, stel je voor, dit zou wel eens racistisch kunnen overkomen. Discriminatie, leerde ze mij op sgool, betekent simpelweg onderscheid maken.

Criminelen kennen deze deug-reflex en als men al durft aan te spreken, kennen ze zeggen "jij rassies"... Terwijl in feite aanspreken is op gedrag. Door het taboe, door een cultuur van stilzwijgen en wegkijken, worden sommigen zelfs racist. Mijn hebben ze geleerd te oordelen op gedrag, maar door een opeenstapeling
van slechte ervaringen zijn er dus ook mensen die iedereen van een bepaalde afkomst over dezelfde kam scheren.

Als je het hebt over (al dan niet geïmporteerde) onderklasse, marginalen, slecht-opgevoed, a-socialen, criminelen, zelfs upperclass/old-boys-network/ witteboordcriminelen. Zij zijn WEL verbonden en als hyena's lijkt 't, sluiten ze wel de rangen, komen voor elkaar op of doofpot.

Hevvlan Demuru | 10-08-20 | 11:27
-weggejorist-
Deboerman | 10-08-20 | 09:36 | 6
▼ 6 antwoorden verborgen

Nou, dit lijkt me wel wat ver gaan voor een taakstraf. Dit gaat maanden cel worden als ze hem pakken! Dat zal hem leren!

Blasfemie | 10-08-20 | 09:36

Heeft Hemke Falsema al een button gekocht?

RickRD | 10-08-20 | 09:34

Wat zijn dat voor mensen, die een medemens vijf kogels in het lichaam pompen voor een fucking horloge ? En wie gaat er überhaupt met een vuurwapen naar het strand ? WHAT THE FUCK ? Echt, hier zijn gewoon geen woorden voor. Dieper kan een mens niet zinken.

Motleycrew | 10-08-20 | 09:34 | 3

When guns are outlawed only outlaws will have guns

theo-is-dood | 10-08-20 | 09:38

Een mens niet, een land wel, blijkbaar.

joppo0 | 10-08-20 | 09:43

@theo-is-dood | 10-08-20 | 09:38:

Beste Theo-etc,

Houd op met dat Amerikaanse imitatie-geloel. Er was een tijd dat dit soort zaken niet voorkwam in Nederland, Amsterdam of andere grote steden.

Met het op poten zetten van de mult-kolder-maatschappij is deze gewelddadige zondvloed over ons heen gestort, willens en niet wetens, want men, m.n. de PvdA, was te ideologisch geoogklept om kennis te nemen van vrijwel onoverbrugbare cultuurverschillen.
Denk ietwat ouderwets-Nederlands. Evocatus
.

Evocatus | 10-08-20 | 09:54

Kijk even rustig dit filmpje, welcomeinthenetherlands.nl/ vind je het vreemd dat die vreemdelingen massaal hiernaartoe komen? Er wordt gewoon op een openlijke manier geworven met gratis geld, rechten en hulp

Bill Cosby | 10-08-20 | 09:34 | 2

Onderaan de pagina:
© 2015 supported by Stichting Kinderpostzegels Nederland
Kun je die voortaan ook links laten liggen.

KlauwnBassie | 10-08-20 | 10:02

ik schrik eigenlijk van deze website. Welke linkse staats clown heeft dit in hemelsnaam verzonnen?!

FLP_du_Stok | 10-08-20 | 10:12

Maar bij Ons lieve Heer op Solder komen te weinig Islamieten en Surinamers dus dat moet dicht!

Einde van de Domheid | 10-08-20 | 09:34

Lichte huidskleur???? Wat betekent dat nu weer?

Accident_Prone | 10-08-20 | 09:33 | 4

Een tot op het bot verrot respect- en gewetensloos smerig mokka puntje...

Pittzz | 10-08-20 | 09:43

@Glasgow Argus | 10-08-20 | 09:36: Vreemde manier om een islamiet te typeren

Accident_Prone | 10-08-20 | 09:44
▼ 1 antwoord verborgen

Het besef dat dit op een democratische manier is op te lossen is weg bij mij.
Ben ik nu ook een slecht mens geworden???

Hét vrije woord | 10-08-20 | 09:33 | 4

@Einde van de Domheid | 10-08-20 | 09:38:
Het veranderd niet mijn aard, wel mijn realistische zienswijze op NL.
In het bijzonder "de politiek "

Hét vrije woord | 10-08-20 | 09:43

We kunnen een referendum organiseren met de vraag of Nederland het VN Vluchtelingenverdrag 1951 moet opzeggen.

theo-is-dood | 10-08-20 | 09:47

@theo-is-dood | 10-08-20 | 09:47: Nee, je moet het gelijk in één keer goed doen. Op de langere termijn is er maar één vreedzame oplossing mogelijk en dat is uit elkaar gaan. Nederland moet gewoon gesplitst worden. Ten Westen en Noorden van de grote rivieren mogen de GL/D66/PvdA'ers samen met hun import de multiculti inclusiviteits samenleving oprichten en de fatsoenlijke en rationele mensen kunnen dan ten Oosten en Zuiden van de grote rivieren het oude fantastische Nederland voortzetten. Dat is de enige oplossing die werkt. Bij elkaar blijven zal in de tijd de vernietiging exponentieel toenemen.

Grachus | 10-08-20 | 16:31
▼ 1 antwoord verborgen
-weggejorist en opgerot-
Testudines | 10-08-20 | 09:31 | 5
▼ 5 antwoorden verborgen

Wat heeft dit volk toch voor een ongelofelijke berg ellende en verdriet gezorgd in dit eens zo leuke land !

leo59 | 10-08-20 | 09:30 | 3

Dat krikg je ervan als je " Jij bent welkom" zingt

MoonBeebe | 10-08-20 | 09:32

Het ging met de (5000) 1e generatie mocro's al helemaal mis bij de danszalen, toen mochten de Nederlanders het nog zelf oplossen met 10 vingers, daarna zijn ze heilig verklaard met levenslange uitkeringen/huizen/emolumenten, wat een dom land.

grindbak | 10-08-20 | 09:34

Gelukkkig heb ik 60 er, 70,80 en 90er mee mogen maken, een groot feest.
Nu een grote tering bende.

joppo0 | 10-08-20 | 09:46

Hoe lang gaan wij dit nog pikken?

Eucalyppta | 10-08-20 | 09:30 | 3

Totdat men geen 42 zetels stemt voor een bepaalde partij

MoonBeebe | 10-08-20 | 09:34

dat had je 50 a 60 jaar geleden ook niet kunnen bedenken dat je tegenwoordig als blanke minderwaardig zou zijn in je eigen land. Maar goed, dat is tegenwoordig je white privilege.

yeps | 10-08-20 | 09:29

Politie tegen ouders slachtoffer:
"Het was een schietincident, dat gebeurt wel vaker."

Kamikazepiloot | 10-08-20 | 09:28

Helaas voor Bas, hij had de verkeerde huidskleur voor marketing. Daarom was de criminele dope-clown in Amerika wel interessant voor de media, maar krijgt Bas niet de respect die hij verdiend (als het allemaal waar blijkt te zijn!)

FLP_du_Stok | 10-08-20 | 09:28

Dader is vast een bekende van de politie.

Mahatma | 10-08-20 | 09:28
-weggejorist-
viejohuevon | 10-08-20 | 09:27 | 1

De dader hoeft niet zo snel gevonden te worden:

De schutter is een man met een opvallend signalement: hij heeft een sikje, draagt een hoed en een tasje en heeft een blauwe zwembroek aan. Wie hem ziet lopen, wordt aangeraden om de man niet zelf te benaderen, maar 112 te bellen.

nos.nl/artikel/2343360-man-overleden-...

Nou als er op die manier tegenwoordig gezocht moet worden omdat een volledig signalement niet meer "mag"....

Dan maar niet hoor. Jammer voor de nabestaanden maar dit is wat de maatschappij dus blijkbaar wil.

Doei NOS, succes met de propaganda over Wit-Rusland.
Want die berichtgeving is zeker wel compleet?

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:26 | 3

De rest van het profiel volgt 18 februari 2021.

de Voorzittert | 10-08-20 | 09:27

NL is zelf geen haar beter dan W-Rusland.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 09:27

@Van Duyvenbode | 10-08-20 | 09:27: Ik denk dat als in Wit-Rusland je broer/man/zoon op klaarlichte dag vermoord wordt, de kans een stuk groter is dat de dader een aanzienlijk straf zal moeten uitzitten. In dit geval zou ik, als het mij zou overkomen, mij de haren uit de kop trekken als ik in Nederland zou wonen ipv Belorussia.

Grachus | 10-08-20 | 16:42

En dan is het systemisch racisme als je plaatsen mijdt waar veel Marokkaanse jongeren (inmiddels een tautologie) samenkomen. Segregatie wordt niet door blanken veroorzaakt.

lekgoot | 10-08-20 | 09:26

Claudia de Breij? Tweet lekker over de vakantie in Zeeland.
Charly Luske? Totale stilte.
Sylvana Simons? Lekker fris en fruitig achter de kinderwagen beetje aan het retweeten.

Nou als de drie belangrijkste denkers van dit land het niet belangrijk genoeg vinden, dan is dit slechts een onbeduidend incident tussen twee onbekende Nederlanders geweest.

de Voorzittert | 10-08-20 | 09:26 | 1

Was dit dat geen white privilege?

ik.zou.haar.doen | 10-08-20 | 10:03

Een Rolex om je pols?? dan is het uitlokking, opsluiten die gast, o nee hij is dood.
Wat een stelletje lafbekken de rest van die lui zullen hem wel helpen met ontsnappen naar zijn thuisland.

hetoog | 10-08-20 | 09:25 | 2

Rolexen verbieden. Dat zal ze leren.

BozePaarseMan | 10-08-20 | 09:27

Ik zal worden weggejorist, maar, wanneer gaan wij de wapens oppakken tegen yuig van dit slag?

Satertje | 10-08-20 | 09:25 | 5

@Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:27: Inderdaad, in maart bij de verkiezingen zullen we wederom zien dat mensen dit willen.

icicle | 10-08-20 | 09:38

Denk je dat wij in een democratie leven? De verkiezingsuitslag is nu al bekend

Eaveau | 10-08-20 | 10:03

Jezelf kunnen verdedigen tegen dit met gelijke munt, zou zeker veel oplossen. Het slachtoffer kan ineens de dader zijn. Onze overheid is altijd, te laat!

Mr_Pikibelly | 10-08-20 | 10:14
▼ 2 antwoorden verborgen

#WLMM

Eaveau | 10-08-20 | 09:24

Politie verdient tik op de vingers en een foeigesprek. Triest dat ze het signalement hebben weggehaald vanwege “het aller ergste is van deze aanslag met 1000 doden is dat het verkeerd afstraalt op de islam” Pechtold instelling. Liever struisvogel politiek dan benoemen en aanpakken. Sylvana heeft toch gelijk er is institutioneel racisme bij de politie, maar dan wel jegens blanken. Was de dader blank en slachtoffer “gekleurd” dan stond er wel bij witte man schiet POC neer en had de Dam vol gestaan met linkse stinkende deugers.

honde | 10-08-20 | 09:23

Schietincident volgens media. Wat een achterlijk woord is dat toch. Enige juiste term is vermoord. Wakker worden media

Canis.bonus.es | 10-08-20 | 09:23 | 7

Incidenteel is het al lang niet meer inderdaad.

zwenkwieltje | 10-08-20 | 09:46
▼ 4 antwoorden verborgen

Allereerst heel veel sterkte voor de nabestaanden van Bas. Hopelijk dat er binnenkort ook nabestaanden zijn van deze laffe kut marokkaan... want zo eentje was het, 5 kogels in de rug, wat voor een laf onderkruipsel ben je dan???

Cor Zakov | 10-08-20 | 09:23 | 1

Dikke Rolex man. Alles pakken g.

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:27

Een 'witte' autochtoon. Dus niet interessant voor Halsema, Rutte, alle deugers, subsidieslurpers, antifafascisten, het partiikartel en links/policorre leugenpersagentschappen.

Fijnstoffer | 10-08-20 | 09:23 | 6

Ja maar Rutte heeft ons zo goed door het jaarlijkse griepvirus heen geleid.

paulis | 10-08-20 | 09:30

@Cashforce1 | 10-08-20 | 09:24:

Kun je dat het volk kwalijk nemen als de msm ervoor zorgt dat het amper aandacht krijgt?
Premium bericht
Gecensureerde teksten door diverse msm.

Wat je aandacht geeft groeit.
Dus je snapt wel waar over hersentjes mee volgestopt worden.

vigilanta | 10-08-20 | 09:30

Bas is een verkeerd slachtoffer. Jongetje op Turks strand of dode zwarte drugsdealer in Minneapolis: goed slachtoffer. Blank meisje in stukken op Zweedse straat na moslimbom of Bas: fout slachtoffer, negeren dus. Zo rolt links.

5611 | 10-08-20 | 10:19
▼ 3 antwoorden verborgen

Ondanks dat je een wapen draagt en bereid bent om er iemand mee in zijn rug te schieten. Houd je je nog wel bezig met zoiets als zakkenroller. Oftewel je bent gewoon echt een in- en intriest misbaksel. Zelfs bij je criminele vriendjes stel je geen reet voor, je bent niets meer dan een ontspoorde kruimeldief en je gedijde prima in ons opsporings en handhavingsklimaat. Helaas heeft Bas het leven moet laten voor je laatste stap. Maar ik ben ervan overtuigd dat ons systeem gelukkig nog niet zo verrot is dat je hier mee weg gaat komen. Hopelijk ben je volwassen en heb je al wat aantekeningen op het enige papiertje dat je in je leven behaald heb. En hopelijk wordt je strafzaak breed uitgemeten in de media zo rond februari/maart tijdens de lijstrekkersdebatten. Opdat Bas niet vergeten wordt!

Janhoo | 10-08-20 | 09:23 | 2

Dit is een gevalletje doofpot en met als resultaat, een taakstraf en de opmerking ‘ niet weer doen hoor’ . Allemaal heel erg spijtig. Onze verouderde wetgeving moet aangepast.
Bijvoorbeeld: Iemand koud maken tijdens een overval = levenslang.

Rdock | 10-08-20 | 09:26

lol, 'er mee weg gaat komen'. Tuurlijk gaat hij er mee wegkomen. Die krijgt maximaal effectief 2 jaartjes cel en mag daarna proberen om mbv een heel leger aan subsidie-werkers 'zijn leven weer oppakken'. Dus ja, hij gaat er heel gemakkelijk mee wegkomen. Dat is al 30 jaar zo en het zou vreemd zijn als dat in dit geval anders loopt.

Grachus | 10-08-20 | 16:52
-weggejorist-
Schriever | 10-08-20 | 09:22 | 1

White lives does not matter.......................

Ikblijfnietstil | 10-08-20 | 09:21 | 1

Do not matter / don't matter

vigilanta | 10-08-20 | 09:47

Dit is in Z-Amerika en Afrika heel normaal, maar nu ook inmiddels in Nederland, het land van de moraalridders.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 09:20 | 3

Dit land gaat er straks dan ook heel anders uitzien.

Mr.Crowley | 10-08-20 | 09:24

In Frankrijk, Engeland, Duitsland en Zweden ook. Je zou verwachten dat het deugvolk na de hel van Bataclan wijzer was geworden. Maar nee. Zelfs 100 jonge Fransen die worden afgeslacht, verminkt en door plassen bloed heen gesleept kan het deugvolk niet vermurwen. Laat staan dat ze schrikken van de moord op blanke jongens als Bas of Rik. De import van Arabieren en Afrikanen zal gewoon blijven doorgaan.

Madame Poitiers | 10-08-20 | 09:24

Dan mogen we god nog op onze knietjes dankbaar zijn dat er niet meerdere slachtoffers zijn gevallen.
Er waren gezinnen met kinderen.
Er zijn minstens 5 kogels afgevuurd.

Mr.Crowley | 10-08-20 | 09:20

"lichte huidskleur"?
Wat moet ik me daarbij voorstellen of heet men "getinte" even weggedeugd?

Overigens is het aan de deugzijde ook oorverdovend stil als het gaat om de gelekte bodycam beelden van de arrestatie van hun held, de crimineel Floyd.

Ikdus | 10-08-20 | 09:20 | 2

Lichte huidskleur, iemand die te lang in de zon heeft gelegen maar nooit gaat vervellen.

Rdock | 10-08-20 | 09:23

Aangezien het geen blank persoon betreft kan ik mij alleen maar voorstellen dat het gaat om iemand die een lichtere huidskleur heeft dan de gemiddelde dader van zulk een misdrijf.

jemagookniksmeer | 10-08-20 | 09:32

Ja maar, onder Nederlanders zitten ook klootzakken hoor.....
Ik hoor mijn buurvrouw al weer reutelen.
71 jaar en blind, doof en links.

Normpje | 10-08-20 | 09:19 | 2

He wat leuk, u bent de buurman van mijn tante?

_pacman_ | 10-08-20 | 10:11

Bas, een Nederlander die ging staan voor de Nederlandse fatsoensnorm en werd doodgeschoten in een gevolg van het enige klimaat, dat van links nog vrijelijk verkankerd mag worden in dit land, het algemene leefklimaat.

netniet | 10-08-20 | 09:18

Mensen die slachtoffer worden van criminaliteit was vroeger een issue, maar is dat al lang niet meer. Het is nu net zoiets als verkeersslachtoffers. Het is erg maar het hoort erbij. Belangrijke issues zijn nu zwarte piet, standbeelden, akwasie en slavenhandel.

Tempolier | 10-08-20 | 09:18

Ook al mag je niet discrimineren, je ziet toch in de statistieken dat telkens maar weer een bepaalde groep (flink) oververtegenwoordigd is. Maar zelfs die statistieken/feiten als basis nemen lukt niet eens, dat mag niet worden genoemd want dat is weer discriminatie. Als die basis niet eens gezien/geaccepteerd wordt, dan kun je ook niet doorpakken met oplossingen.

Het is verder toch ook duidelijk dat het een cultuurprobleem is? Waarom hoor ik die Chinezen praktisch niet negatief in het nieuws of Spanjaarden of Noren? Wil niet zeggen dat ze niet crimineel zijn, maar je hebt er tenminste als buitenstaander geen last van. Waar ik bang voor ben dat bepaalde culturen tuiggedrag er zo hard in gestampt zitten dat we als Nederlanders daar tegenwoordig niet meer voor gemaakt zijn om weerstand te bieden. Het is alsof je in een kudde schapen een wolf los laat lopen. Schapen laten zich wat opjagen en worden aangevallen door de wolf en opgegeten, schapen zullen nooit in de verdediging gaan en zullen ook niets doen tegen de wolf. Zo gedraagt de Nederlander zich ook. De oplossing komt gewoon niet vanuit de schapen zelf.

Wybe Wabes Abbema | 10-08-20 | 09:18 | 1

Je hebt gelijk, volgens mij was het in de jaren '70 en '80 niet anders.

LazyTee | 10-08-20 | 15:31

Dit land glijdt af naar het niveau van een bananenrepubliek. Dat deze lichtgetinters dit -steeds opnieuw- kunnen doen, in ongelooflijk. Dat zouden ze in Marokko of Turkije ook durven?

Wat zou het onderzoek ons kosten, welk leed is de familie aangedaan, een geweldige knul die er niet meer is, hoeveel moet er nog gebeuren voordat iemand dit stopt? Kan het nog wel gestopt worden, of gaan we verder in deze negatieve geweldsspiraal? Ik vrees het.

Is dit nou het voordeel van de EU, met al haar regels die bepalen dat we de andere kant op moeten kijken? Ik zet er steeds meer vraagtekens bij.
-

Bernhard de II | 10-08-20 | 09:18

* tumbleweed*

dhrat | 10-08-20 | 09:17

Afgeslacht als een hond met 5 kogels in de rug, omdat hij wat vond van het stelen van een horloge... volgens mij ligt er geen bom onder deze maatschappij, de spijkerbom is al lang afgegaan. Zware criminaliteit is een te gemakkelijke aantrekkelijke weg blijkbaar geworden en grof geweld en overheersend gedrag op locatie wordt niet langer meer geschuwd. Politiek en media zouden niet langer moeten wegkijken, maar dit veel harder aan moeten pakken en rechters zullen veel strengere straffen moeten gaan opleggen. Want hier is heel fundamenteel iets mis.

Jan, Leiden | 10-08-20 | 09:16

Bas van Wijk heeft er zelf weinig last meer van die zit nu op een wolk. De ouders, de vriendin wel. Maar Bas had een kleur die niemand interesseert. In de V.S. worden nog wel meer knietjes gebruikt en gaan meer jongens dood. Ook die blank zijn en geen strafblad hebben. www.youtube.com/watch?v=_c-E_i8Q5G0 maar ja hij is blank dus geen Lewis Hamilton die het erg vind dat hij dood gaat want hij is blank. Overigens er zijn er meer maar heb nu ff geen tijd om meer filmpjes te vinden van blanken mensen die worden dood gemaakt door politie mensen. Dus waarom er wereldwijd zoveel aandacht aan BLM wordt besteed. Ik zou zeggen ALM maar ja dan zal dat wel niet politiek correct zijn. Overigens er zijn al weer 83 politie mensen dood sinds het incident in Amerika. Dus politie agenten sneuvelen ook als bosjes in de V.S. maar door hoor je niemand over. Overigens ik kom al sinds 1992 in de States en heb nooit een probleem gehad. Ik ben er vaak voor 6 weken achter elkaar en ik zit niet in een toeristisch gebied

Cashforce1 | 10-08-20 | 09:16

Die steden... Nu een hoop mensen er achterkomen dat je met dat thuiswerken dus niet persé op zo’n griebusappartementje hoeft te wonen in een grote stad maar dat je ook een huis met een tuin verderop kunt kiezen zie ik het duister in voor De Grote Stad. Een kern welgestelden in het centrum en daar omheen pauperwijken vol buitenlanders.

Dan zijn deze ‘strandjes’ echt nogo areas gworden. Zo zie ik ze zelf nu al.

LanzVonLiebenfels | 10-08-20 | 09:16 | 1

Er zijn best nog wel stranden 'probleemvrij' maar vaak moet je dan eerst 1/2 uur door de duinen lopen.. Als je vroeg gaat (rond 7 uur) is dat natuurlijk heel goed te doen maar ja, dat is voor velen errug vermoeiend. Liever naar een strand vol gajes - vinden zij - nou veel plezier dan maar.

Lupuslupus | 10-08-20 | 09:22

Ik heb nog niemand gezien die dit geen big deal vind, executie op een druk strand. Wéér één. In Amsterdam uiteraard.
Maar tegen wil je protesten zien? Tegen anonieme moordenaars? Tegen de politie(leiding)? Femke?

noerg | 10-08-20 | 09:15 | 2

Tegen de gemeenteraad èn de burgemeester. De burgemeester stuurt de politie aan en de gemeenteraad dwingt haar (en dus de politie) niet om veel meer actie te onderdernemen tegen het schorem. Als het een gewoonte was geworden om preventief te fouilleren zou dat veel levens hebben gespaard, óók dat van Bas.

Lupuslupus | 10-08-20 | 09:26

U snapt het niet erg hé.
Dit kan overal gebeuren, in de supermarkt, op straat, moet ik nog even de overval op Nikki de Jager vermelden? Zie wat er in Blankenberge is gebeurt.
Wilt u niet dat dit stopt, of alleen maar dat er iets aan gedaan wordt??

Mr.Crowley | 10-08-20 | 09:29

Al die deugers en linkse figuren die u “ de burger” de maat nemen over tolerantie, racisme en discriminatie zijn monddood, helaas niet letterlijk want dit geïndoctrineerde volkje manipuleert de publieke opinie. In en in triest dat Bas, een jonge vent die opkwam voor onrecht zo is vermoord door smerig tuig dat het zonlicht niet waard is. Persoonlijk zie ik deze moord als racistisch en een hate crime. Bizar dat er zo ontzettend veel politici zijn die dit soort ellende niet willen voorkomen door harde maatregelen. Dat is nog triester dan de moord zelf aangezien mo en duizenden in ons land nog meer een wapen op scherp hebben staan.

Hollandse_blauwe | 10-08-20 | 09:15 | 17

@Erikjan79 | 10-08-20 | 11:21: als het een autochtone moordenaar was die dit deed bij een zwarte dan stond jij op je achterste benen Erik, met je tokkie en je whataboutism... snap het simpelweg niet, lijkt wel of velen deugers gewoon niet willen dat mensen gelijk zijn voor de wet en dat ok zo behandeld worden. Jammer Erik, dat je zo in hokjes denkt...

Hollandse_blauwe | 10-08-20 | 11:54

@Erikjan79 | 10-08-20 | 11:21: Jazeker, dan had ik mij net zo druk gemaakt: niemand verdient het immers om te sterven omdat hij of zij het waagde iemand aan te spreken op wangedrag. Dat lijkt mij eigenlijk niet meer dan logisch, maar goed, voor u is dat blijkbaar niet zo: u dicht liever jan en alleman valse motieven en denkbeelden toe om uw eigen vooroordelen en misplaatste superioriteitsgevoel maar in stand te kunnen houden. Over hypocriet gesproken.

Maar goed, aangezien we nu toch op deze tour bezig zijn: je moet niet je eigen mislukkingen en tekortkomingen projecteren op anderen, Erikjan. Dat is niet netjes. Wij kunnen er ook niks aan doen dat je niet in staat bent fatsoenlijk inhoudelijk te reageren en gelijk als een gefrustreerde je afreageert op anderen als iets niet naar jouw zin is. Anderen lukraak "tokkie" o.i.d. noemen werkt misschien bij kleutertjes, maar dit is de grotemensenwereld.

countus | 10-08-20 | 13:07
▼ 14 antwoorden verborgen

Al zouden ze hem te pakken krijgen dan hoeft het nog geen jaar de bak in. In een land als NL zijn we niet voor de doodstraf omdat we dit soort mafkezen niet gewend zijn, misschien heroverwegen. Anders komen we nooit van ze af.

testpilot101 | 10-08-20 | 09:14 | 7

@win | 10-08-20 | 09:59: Bewezen criminelen hebben hun rechten verspeeld. Oog om oog, tand om tand.

Mr_Pikibelly | 10-08-20 | 10:21

@win | 10-08-20 | 09:59 Ik ook, waarom zou je ze snel uit hun lijden willen verlossen.

MoonBeebe | 10-08-20 | 13:03
▼ 4 antwoorden verborgen

Wat gaat dit land toch rap achteruit.

Datgingniegoed | 10-08-20 | 09:14 | 1

Stroomversnelling.

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:41

Zal Halsema nu ook een 1969-button gaan dragen, verwijzende naar het jaar dat Nederland en Marokko een wervingsovereenkomst sloot voor gastarbeiders? Of draagt ze alleen buttons voor George uit Minneapolis?

JohnLocke | 10-08-20 | 09:13

Bas past niet in de verhaallijn van het nieuwe fascisme, dat kan iedere racist onmiddellijk zien.
In de driehoek Hilversum-DenHaag-Brussel heerst voornamelijk begrip voor de daders. Zwarte Piet, daar kan de driehoek wel weer opgewonden tegen worden.

Jan Passant mk2 | 10-08-20 | 09:13

En weer een rascistische roofmoord door een zogenaamde onderdrukte "lichtgetinteling". Zijn er cijfers bekend over hoeveel blanken elk jaar overvallen/vermoord/verkracht worden door lichtgetintiers of zou dat rechts zo erg in de kaart spelen dat er geen links meer overblijft.

Barkruk2 | 10-08-20 | 09:12 | 1

Geen ophef in de media, geen opnames die bewaard blijven, geen opwinding bij de NPO?
Dan is het niet gebeurd en volgend jaar alweer niet eens meer waar.

Jan Passant mk2 | 10-08-20 | 09:15

Doet me denken aan de schietpartij een paar jaar geleden in Groningen. Een Turk vraagt aan een willekeurige voorbijganger om een sigaret. Voorbijganger weigert en wordt gewoon neergeknald.

www.dvhn.nl/groningen/Korrewegschutte...

Onderhand kun je wel spreken van blinde haat van sommige allochtonen tegenover blanke Nederlanders.

halbstark | 10-08-20 | 09:11 | 2

Dat blijkt ook wel uit de geweldstatistieken waaruit de oververtegenwoordiging van allochtonen blijkt. Maar volgens mij hebben onze politici nog nooit van het Centraal Bureau voor de Statistiek gehoord.

Ikblijfnietstil | 10-08-20 | 09:31

Staat in hun woestijn handboek van de pedo profeet, we zijn ongelovigen: bekeren, betalen of dood.

Kladderadatsch | 10-08-20 | 09:54

De MSM zijn nu vooral bezig met Wit-Rusland. Daar is Bas nu al vergeten, binnen een dag, als hij al is opgemerkt. Wit-Rusland, veel belangrijker natuurlijk.

Rest In Privacy | 10-08-20 | 09:11 | 1

Wit-Rusland ligt een kans om een anti-globalistische, anti-eu leider af te zetten (regime-change) dus daar worden alle middelen op ingezet.

paulis | 10-08-20 | 09:22

Dit gaat niet over racisme, dit gaat over het schoonhouden van het blazoen van bepaalde ‘Nederlanders’. Dat is de reden dat het signalement vaag blijft en waarom de linker kant van de samenleving stil blijft.

BozePaarseMan | 10-08-20 | 09:10

Net als rondom de afslachting van blanke boeren in ZuidAfrika, krekeltjes.. Ga nou eens het grotere plaatje zien jongetjes en meisjes. De media, poitiek en Ngo's als BLM en Extention Rebellion zitten in de zak van billionairs als Soros en zijn vriendjes.

Een totaal overtrokken, wereldwijde hype rondom zon zwart drugscrimineeltje is dus geen toevalligheid, maar wordt gecreëerd vanuit bepaalde belangen (ontwrichten westerse samenleving / tegenstellingen vergroten, populisten / antiglobalisten als Trump in verlegenheid brengen, etc).

paulis | 10-08-20 | 09:09 | 2

Helemaal mee eens.

Lupuslupus | 10-08-20 | 09:17

Inderdaad: hard optreden, meer politie, hardere straffen, beter grensbeleid. Nou, ik zou het wel weten als ik in de regering zat.

antonconstandse | 10-08-20 | 09:22

White privilege is werken en belasting betalen. Je moet je ook niet bemoeien als je medelander een horloge jat.

memanta82 | 10-08-20 | 09:09

En die 91 jarige in Amersfoort, verdedigde die zichzelf of wilde die ook wat jatten?

pa_niek | 10-08-20 | 09:08

Jan is spijkergoed, dieptriest dat het nodig is en hij een van de weinige is die dit zo goed kan verwoorden.

Toch fijn voor d66 en dé kliek zo’n gekozen burgemeester (‘heelmeester’). Gekozen door het linkse en wegkijkende deugkartel. Deze kliek bestuurders en burgemeesters maken stinkende steden en een stinkend land.

Alle lagen zijn doordrenkt van deugen en wegkijken. En dit blijft bestaan zolang een groot deel van de kiesgerechtigde Nederlanders het niet meer zinvol acht om te stemmen en het al opgegeven hebben omdat ze wel wat anders aan hun hoofd hebben en er niet meer in geloven. Diegene die wel blijven stemmen op dé kliek dat zijn diegene die het (nu nog) goed hebben en de status-quo en hun bubbeltje willen behouden.

Het is een democratisch theater en iedere stem legitimiteert dat zooitje, zolang alles blijft bij zoals het was. Dus, ja niet stemmen ik begrijp het wel maar is eigenlijk het stomste wat je kunt doen en kunt laten gebeuren want diegene die wel gaan/blijven stemmen die zorgen er dan wel voor dat die kliek uithollers in het zadel blijft zitten. Hoe krijgen we alle mensen die het opgegeven hebben of bang zijn voor corona toch aan het stemmen? Dat is de vraag.

Santoku | 10-08-20 | 09:54

Niet dat broddelwerk van Jan Dijklul zitten pushen a.u.b.
De deugbrigade likt z'n vingers af als er weer iemand het debieltje naar voren schuift als zijnde de spokesperson of het geluid van de niet liberalen.

Onze man in Mockba | 10-08-20 | 11:47

Ik word wel een beetje moe van gedeug in Nederland... hoezo lichte huidskleur? het was gewoon een kutmarokaan.

Karel Kruizenruiker | 10-08-20 | 09:08 | 1

zo is het, vertel dat die hypocriete zakken bij politie en MSM.

sprietatoom | 10-08-20 | 09:11

Zolang iedereen blijft stemmen op de verkeerde partijen waarvan nog geen Golden Retriever heeft gereageerd op deze laffe moord moet er niet gemekkerd worden.

Koonkluk Huis | 10-08-20 | 09:08

Wat een super idioot bord. 'Bas wel en kreeg 5 kogels in zijn rug'. Ik zie dat als een oproep om juist niet te helpen - of je moet ook 5 kogels in je rug willen krijgen-. Maar ja Amsterdam hè? Wat kunnen die prutsers nou eigenlijk wel.

Lupuslupus | 10-08-20 | 09:07 | 3

Dat bord bestaat alleen op internet, is gefotoshopt.

sprietatoom | 10-08-20 | 09:08

Zodra ik een draagverlof krijg, help ik. Nu maak ik geen schijn van kans tegen dat volk. Als ze niet bewapend zijn, dan hebben ze wel de afgelopen jaren door de staat gefinancierde kickbokscursussen gevolgd.
Sorry, maar als ik zie dat er iemand in elkaar geslagen of beroofd wordt, dan hoop ik alleen maar dat ze groenlinks (pvda,d66/vvd) gestemd hebben. Dan is het nog een beetje karma.

TheEgg | 10-08-20 | 11:11

Op het strand niet alleen een mondkapje maar ook verplicht een glock dragen...

Vozz023 | 10-08-20 | 09:06 | 1

Een fatsoenlijk mens WIL niet eens meer naar zo’n strand dat wordt bevolkt door “medelanders” met keihard blèrende muziek.

theo-is-dood | 10-08-20 | 09:19

Serieus niet flauw bedoeld, wel blij da'k een polsklokje draag dat vol mee het wassende water in kan/mag.
Alleen mn pinpas heb ik nog niet zover gekregen.
Vermoord worden om het daad stellen mbt poging afhouden laffe diefstal.
Tjongejongejonge.
Sikmeneer mag van mij een Rolex om z'n kippenek, that is.
Met z'n lichte huidskleur.

chicago river | 10-08-20 | 09:05 | 1

Wij gingen als gezin van 4 samen naar het strand zodat er altijd een volwassene bij de kleding/bezittingen bleef én op de kinderen lette. Mijn man en ik hadden om het uur 'dienst', dan deed je niets(!) anders dan op de kinderen letten. Ze zijn dan ook nooit in de massa strandgangers zoekgeraakt of te ver in zee geweest. Mijn - toen - zoontje kon zich uren vermaken door een stokje in zee te gooien en wachten tot de golven het terugbrachten. En mijn dochter(tje) speelde het liefst met haar emmertje en vormpjes op het harde zand. Geweldige tijd was dat, prachtige herinneringen om te koesteren.

Lupuslupus | 10-08-20 | 09:15

R.I.P Bas.

Ik heb je nooit gekend, maar laten we hopen dat er nog vele Bas-sen zoals jou zijn.

#held

Gizmo579 | 10-08-20 | 09:05
-weggejorist-
wijnvlek | 10-08-20 | 09:03

Is licht getint tegenwoordig vervangen door lichte huidskleur? Of zoeken ze een Ijslander met zwarte krullen en een sik?

Ridde Rogter | 10-08-20 | 09:03 | 1

Newspeak

Hevvlan Demuru | 10-08-20 | 10:17

Verschrikkelijk dit, helemaal als je bedenkt dat lichte krullenkop straks weer een fopstraf krijgt wegens verstandelijke beperking, een
nare jeugd of wegens geen stage kunnen bemachtigen. Wanneer is het eens genoeg Jesse/Rutte en ander politiek tuig?

saidnowomanever | 10-08-20 | 09:03 | 1

natuurlijk ben je verstandelijk beperkt als je met een wapen naar t strand gaat...... mooi die multi culti samenleving.... heeft ons zoveel gebracht; ja een hoop ellende

robdeventer | 10-08-20 | 09:28
-weggejorist-
UpdateAvailable | 10-08-20 | 09:00 | 7
▼ 7 antwoorden verborgen

En de kranten vol met POC die uit mogen leggen hoe door en door racistisch Nederlanders zijn. Surrealisme ten top.

spanarchist | 10-08-20 | 09:00

Vervelend voor Bas en zijn dierbaren. Je hierover opwinden heeft geen enkele zin. Door de mediale aandacht zal de politie de iftar kort onderbreken en een schuchtere poging doen om de vlegel te vinden. De politiek gaat niets doen om Nederland te beschermen tegen dit tuig en zal eerder nog meer importeren. Het gaat al decennia zo en zal niet snel veranderen.

Frau Merkel | 10-08-20 | 08:58 | 5

Ik ben bang dat je gelijk hebt.

MickeyGouda | 10-08-20 | 09:20

@Madame Poitiers | 10-08-20 | 09:03: dit is maximaal doodslag (Max 15 jaar) omdat het schieten in een opwelling gebeurde. Dat is wat ik voorspel, let maar op.

theo-is-dood | 10-08-20 | 09:23
▼ 2 antwoorden verborgen

Een "lichte huidskleur"?!
Wat is deze.
Ik heb nota bene al een donkerderder gekleurder huidskleur dan een "lichte huidskleur."
Zeg dan niets erover.

chicago river | 10-08-20 | 08:58 | 6

@chicago river | 10-08-20 | 09:09: En in Amsterdam ook niet.... 60% van de jongeren is negert of allahtoon.

Jafco | 10-08-20 | 09:13

Met die zonhitte heeft iedereen een getinte huidskleur opgelopen.

antonconstandse | 10-08-20 | 09:25
▼ 3 antwoorden verborgen

Dader zit bij de kapper, om het sikje & krullen te laten knippen.
En is nu een skinhead.

H0lland | 10-08-20 | 08:56

Nee joh. In dit land komen de mensen alleen hun holen uit voor een doorgesnoven agressieve Amerikaanse lamlul.

Mokum Kosher | 10-08-20 | 08:56

Hij had z'n smerige witte mening over het jatten van een horloge voor zich moeten houden.. #sarcasme

Johan1235 | 10-08-20 | 08:56 | 1

Inderdaad gaan mensen in de randstad er wel voor oppassen om hun medeburgers aan te spreken op crimineel gedrag. En Bas is niet de eerste die is vermoord omdat hij probeerde een misdaad te verhinderen.
Laten we eens de slachtoffers van de laatste tien jaren hier opsommen

theo-is-dood | 10-08-20 | 09:12

Tijd voor een standbeeld voor alle Nederlandse slachtoffers van links idealisme.

RickTheDick | 10-08-20 | 08:56 | 1

Dat wordt inmiddels al een aardig beeldenpark dan. In 1983 al begonnen toen die Turk 6 man afslachtte in Delft. Loopt inmiddels al weer vrij rond.

UpdateAvailable | 10-08-20 | 09:04

WE HEBBEN ze zelf geïmporteerd...

Verderkijkert | 10-08-20 | 08:55 | 7

@Madame Poitiers | 10-08-20 | 09:00: gastarbeiders.
PvdA: die gaan vanzelf terug.....

Nou.....

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:35

@Jafco | 10-08-20 | 09:14: ook al werd u wat gevraagd, hup, aan de arbeid. Laat de PvdA het land maar leiden. Dat wilden de mensen. "Democratie". Jippie.

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:36

@Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:35: Het was met name het CDA die ze hier wenste te houden.

JanBrel | 10-08-20 | 11:43
▼ 4 antwoorden verborgen

De media zijn hier ook schuldig aan, ik merk het ook aan m’n omgeving. Mensen kennen de criminaliteitscijfers niet, ze kennen de incidenten niet, ze kennen de fraude niet, ze weten niet waar de migratie vandaan komt, ze weten niet wat er in Zweden gebeurt, ze hebben zich niet verdiept in de islam en ze stemmen braaf D66 en kijken je er vies bij aan.

Bvdb | 10-08-20 | 08:55 | 2

Mensen zijn lui. Willen niet verder kijken dan hun volkskrantje of nrctje. Lekker veilig en geborgen.

antonconstandse | 10-08-20 | 09:27

In Oud-Zuid of Wittevrouwen heb je ook geen last van roedel jonge hyenas. Dat D666/GL heeft geen idee waar je het over hebt en voelt zich vooral moreel hoog verheven.

5611 | 10-08-20 | 10:36

Verschrikkelijk voor Bas en alle nabestaanden. Het zoveelste slachtoffer van onze multiculturele samenleving. Signalementen die angstvallig algemeen gehouden worden om de pais en vree maar te bewaren. Het gaat maar door.

BozePaarseMan | 10-08-20 | 08:55

In Engeland laten ze toe dat jaar in, jaar uit duizenden blanke meisjes worden verkracht, geëxploiteerd en vermoord omdat de daders buitenlanders zijn. Ze zullen hier niet malen om de zoveelste moord op een blanke jongen. En dan nog gillen en krijsen de zwarten en de moslims moord en brand dat ze hier zoveel gevaar lopen.

Madame Poitiers | 10-08-20 | 08:54 | 1

Engelsen lijken wel vaker weg te kijken als er kinderen worden misbruikt. Denk aan Saville, die grote kindervriend.

lekgoot | 10-08-20 | 10:00

De NOS neemt wel het signalement van de politie over behalve 'lichte huidskleur' en 'zwarte krullen'.
Zo kennen we de inclusieve, naar diversiteit strevende (én roomblanke) NOS weer.

leo de pejo | 10-08-20 | 08:53 | 1

Het pareltje kan straks wel in de divi-database.

Frau Merkel | 10-08-20 | 09:00

Lichte huidskleur ? Worden ze zo voortaan omschreven ? Minder Minder Minder.

sprietatoom | 10-08-20 | 08:53

Vanuit een vals superioriteitsgevoel wordt de gastpopulatie die hen onderhoudt uitgeroofd. Dit komt voort uit de fascistische ideologie zoals die in de koran beschreven wordt. Het leven van een christenhond is niets waard. Daar ligt de wortel van het probleem. In Oosteuropese landen heeft men hier tijdens de Ottomaanse bezetting ervaring mee vandaar dat men daar geen islam wil importeren.

Der alte Fritz | 10-08-20 | 08:52

Is blank het trefwoord ?

Ikbenhet6 | 10-08-20 | 08:52

Ongelofelijk triest dat we zover zijn in dit land dat dit soort dingen kunnen gebeuren. We wisten al dat dat schorem aanspreken leidt tot een grote bek, intimidatie, spugen, klappen, achtervolgingen, bedreigingen en het optrommelen van familie. Nu weten we ook dat het kan leiden tot directe executie. Er ligt een bom onder onze samenleving, het stemt me ongelofelijk verdrietig.

Bvdb | 10-08-20 | 08:52 | 1

Dit inderdaad. Het stemt mij gigantisch verdrietig te weten dat we afgegleden zijn onder het juk van goedpratende linkse deugmeisjes die nat worden van gezwam van groenlinks omdat ze dan te horen krijgen dat ze deugen.

De tyfus. Bas zal vergeten zijn. NOS laat het gebeuren, de hele media laat het gebeuren. Behalve Geenstijl, maar ja dan is het weer de schuld van Geenstijl.

Hoeveel reaguurders gebruiken coke? Een ieder die coke gebruikt moet zich achter z'n hoofd krabben dat dit gedrag van deze finnen alleen maar erger gaat worden. De fin komt er vast mee weg. Scheert z'n sikje af, gooit z'n blauwe zwembroek weg en krijgt een hogere status binnen z'n groep.

me | 10-08-20 | 08:59

Rip Bas. Verder zeg ik niets want dan is het hier over voor mij.

Poesman | 10-08-20 | 08:51 | 1

Ook hier geen recht van meningsuiting meer?

J-van-de-Bontekoe | 10-08-20 | 10:25

Moet je jezelf voorstellen, om vijf kogels af te vuren op een ongewapende persoon die voor jou geen enkel gevaar vormt.
Het lijkt op een liquidatie. Terwijl er geen enkele reden voor was.

Mr.Crowley | 10-08-20 | 08:49 | 6

Eercultuur.
Niks pikken.
Elke kritiek/belediging/krenking zo hard mogelijk afstraffen.
Wen er maar aan.

noordwal | 10-08-20 | 09:10

@noordwal | 10-08-20 | 09:10: mediterraans machismo-gedrag. Als u in de randstad woont dan kent u het. Als u ooit een stuk onbeschoft heeft aangesproken op asociaal gedrag. Dan volgen de bedreigingen, k*nker dit en k*nker dat.

theo-is-dood | 10-08-20 | 09:32
▼ 3 antwoorden verborgen

De oproepen om in te grijpen worden in hoog tempo verwisseld in oproepen om vooral niets te doen, en weer terug.
De politie is al sinds de import van buitenlands tuig failliet. Ze pakken bij toeval nog wel eens iemand op, maar een serieuze straf zit er dankzij medelevende rechters niet in.
De landelijke overheid roept op geen held te zijn, door te zeggen dat je niet in moet grijpen maar signalementen moet onthouden. De beleid wordt ondersteund door media en justitie; Als zo'n stuk tuig een beuk krijgt, staan de eerste klaar om je als racist af te schilderen, en de tweede om je te vervolgen voor geweld.
En nu probeert nota bene de lafste gemeente van Nederland, die niet eens een hoofddoekenverbod durft te handhaven, daar tegenin te gaan door mensen die wel uitkijken voor ze ingrijpen bij vuurwapengevaarlijke psychopaten als laf af te schilderen?
Rust zacht, Bas. De wereld en vooral Nederland zal je missen. En we hadden al veel te weinig bas-en en andere mensen die ingrijpen als hun rechtsgevoel dat zegt.. Laten we hopen dat de dader gepakt wordt en hard gestraft wordt. Tegen beter weten in.

Chuck the plant | 10-08-20 | 08:48

Er staat nog net niet 'verlichte huidskleur'. Wtf is een lichte huidskleur?

Selassie | 10-08-20 | 08:47 | 4

@Selassie | 10-08-20 | 08:52: omdat hij wit als een Turk of Arabier is. Gasten zijn soms bijna grijs van kleur tint.

P-unit | 10-08-20 | 09:10
▼ 1 antwoord verborgen

Je moet ook gewoon knielen en je zuurverdiende klokkie waar je zo trots op bent zonder morren aan het tuig overhandigen , het liefst in de originele verpakking en met de kassabon voor de eventuele nog geldige garantie. Het zal niet lang meer duren tot het sowieso verboden word om je met een horloge op het strand te begeven , daar gaan de burgemeesters uit de veiligheidsregio's vast voor zorgen nu er door grof geweld en verdrinking in één weekend meer mensen om het leven komen dan in één hele week door het killer virus.

Texacoballletje | 10-08-20 | 08:47 | 1

inderdaad, ze zullen horloges nu wel gaan verbieden.. dat zal ze leren

Johan1235 | 10-08-20 | 08:59

Dit is Nederland, narcostaat aan de Noordzee. Het land met slappe, softe en zichzelf heel erg vindende deugende bestuurders en politici. Het land wat opkomt voor alles en iedereen behalve voor de goede, nette, brave burgers van dit land. Het land waar rechters van de dader het slachtoffer maken en van het slachtoffer de dader en zwaar gestoorde, psychische lieden weer vrolijk de maatschappij instuurt om vervolgens weer iemand te vermoorden of te misbruiken. Dit land dus. DOOR-EN-DOOR verrot. RIP

De Evangelist | 10-08-20 | 08:46 | 2

Dit dus.
Daarom zal de pliesie ook verder geen enkele moeite doen om de dader op te sporen, want muzelman.
En over 2 dagen is alles weer glas, plas, was en, Echt Heul Belangrijk:
1,50 m.

vliegende knorrepot | 10-08-20 | 09:00

Daar is een woord voor: anarcho-tyranny.

Piet Karbiet | 10-08-20 | 11:04

In België zijn ze het zat; ze gaan benoemen. Noord-Afrikaans tuig. Nu hier nog. Turks tuig. Klinkt plausibel.

Normpje | 10-08-20 | 08:46 | 2

Oeh, tuig benoemen. Zozo. Dat helpt. WoW.

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:34

@Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:34: Het begint met erkennen.

Mr_Pikibelly | 10-08-20 | 10:28

Mag ik raden?
Als je wat over de afkomst van de dader zegt ben je een racist en daar brandt de politie liever zijn vingers niet aan. En de politiek ook niet.

Osdorpertje | 10-08-20 | 08:45

#LinkseModeOn
Ja, maar bas is niet zwart en is geen crimineel en niet zielig en heeft geen (homo) heuptasje.
Hij heet ook geen Ali of Mustafa, maar Bas. Bas heeft alles al meegekregen en een goed leven gehad tot zijn einde. Hij wel, Bas is niet zielig.
#LinkseModeOff

Ik kan me niet voorstellen dat er geen camera's hingen. Die stonden vast ook allemaal uit. Of werd er gerecord op een ander tapeje? Voor een of andere hoofdofficier? Tapeje met jonge meisjes op het strand...

boerk | 10-08-20 | 08:45

Braziliaanse praktijken. Akelige ontwikkeling... Het idee van Nederland is ordinaire narcostaat lijkt zo steeds meer gestalte te krijgen...

Kleinejongen | 10-08-20 | 08:44 | 2

Gelukkig hebben we er kebab voor terug gekregen. En inzicht dat zwarte Piet niet meer kan...

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:33

Praktijken van alle tweede wereldlanden. Wie die soort importeert zal wrange vruchten plukken. De ellende voor Nederland na WO2 begon met de import van Chinezen, daarna Surinamers, daarna Marokkanen en Turken, nu Afrikanen en Centraal Amerikanen. Ze brengen de misdaad (drugs) en ondermijnen je rechtsstaat en leiden tot verval en teloorgang van je cultuur en welvaart. Nederland heeft nooit behoefte gehad aan nieuwe inwoners of arbeiders. Immers, het beste deel werd na de oorlog aangespoord om te emigreren. Het waren de reeds failliete bedrijven of de bedrijven die voor de laagste loonkosten gingen die buitenlanders hierheen haalden. Die rekening is nu gigantisch aan het oplopen. Goedkoop=duurkoop=miskoop.

squadra | 10-08-20 | 10:36
-weggejorist-
Ikbenhet6 | 10-08-20 | 08:44 | 1

En daarom is een kreet als ‘White Lives Matters’ ook zo terecht. Want juist bij de deugbn-ers mag wel eens onder de aandacht gebracht worden dat ook blanke levens er toe doen en dat hun morele verontwaardiging zich niet alleen over de dood van zwarten hoeft uit te spreken.

du Roi Soleil | 10-08-20 | 08:44

Je kan wel naar de Dam komen met z’n allen maar alles wat je daar roept en spandoekt zal uitgelegd worden als extreemrechts racisme. Want waar waren jullie in mei bij de antiracismebetoging rond de dood van een zwarte Amerikaan?
Bovendien zal het wel verboden worden door die als burgemeester vermomde activiste.

NoMoreMrNiceGuy | 10-08-20 | 08:43 | 2

Daarom komt er nu ook niemand en stond de Dam met BLM wel vol. Opkomen voor blanke levens is extreemrechts, opkomen voor 'lichte' en zwarte levens niet.

Selassie | 10-08-20 | 08:51

Da's best wel een rake opmerking. Een als burgemeester vermomde activiste. Uiteraard hyper-links.

Nivelleermarionet | 10-08-20 | 10:36

Deugend Nederland zal ‘meeleven’ maar ook melden dat het niet erg verstandig is om met een Rolex naar het strand te gaan. En dan kunnen we weer doorrr!

Normpje | 10-08-20 | 08:43 | 1

Dat is het ook niet maar ls we het over echt slechte ideeen hebben, wat dacht u van massaal importeren van struikrovers en sprinkhanen uit de Halvemaangordel sinds de jaren 70? Slechtere ideeen dan verzin je niet, alhoewel het bewust niet sluiten van grenzen voor kleedjesvolk op een goede 2e plek komt.

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 12:12

Ik lees "lichte huidskleur" en niet "lichtgetinte huidskleur". Wat is een lichte huidskleur? Ben je dan blank? Albino soms?

halbstark | 10-08-20 | 08:43 | 1

Denk niet dat die bij dit weer op het strand te vinden zijn.

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 12:10

Vorige keer moesten, van mevrouw Halsema, de bosjes in het park gesnoeid worden, nu zal de zwemgelegenheid wel gesloten worden.

Probleem opgelost toch ? Toch ?

netniet | 10-08-20 | 08:42 | 1

Oh ja, toen die verpleegster in Amstelveen werd vermoord. Was de schuld van de bosjes.

Osdorpertje | 10-08-20 | 08:48

DLM! Dutch Lives Matter!

Makemyday! | 10-08-20 | 08:41 | 2

BLM! Bas Live Matered!

Immortalles | 10-08-20 | 08:49

Zijn er al massa demonstraties in New York, LA & Londen?
Ik vind deze slachting vele malen gewelddadiger en racistischer dan die fout gelopen inrekening van Floyd.

keestelpro | 10-08-20 | 12:51

De reguliere media en het deugkabinet van BN’ers is rechtstreeks schuldig aan wat gewone Nederlanders zoals Bas nu overkomt. Je kunt enkel hopen dat er op een dag gerechtigheid zal komen.

du Roi Soleil | 10-08-20 | 08:41

Als de moord op deze man zo overduidelijk DeBreij, Jetten, Klaver, de Joop etc. koud laat, dan kan hun sympathie voor die andere man niet oprecht zijn.

Madame Poitiers | 10-08-20 | 08:41

In z'n rug, godverdomme. Vijf kogels in z'n rug!

Han-Xi | 10-08-20 | 08:40 | 2

Stel nou hè, dat ze in de borst waren, was er dan minder ophef?

Is dit nog nieuws? | 10-08-20 | 09:31

WIe zegt dat? Het feitelijk politierapport is niet openbaar en ook hebben zij niet zo verklaard.

AntiZanicz | 10-08-20 | 14:27

Vijf kogels.
Dat moet pure haat zijn geweest.

Mr.Crowley | 10-08-20 | 08:40

Al die hypocriete deugneukers in bestuurlijk en "bekende Nederlanders". Zum kotzen

bart2653 | 10-08-20 | 08:40

We laten het elke keer weer gebeuren. Stop dat tuig.

kneuterzak | 10-08-20 | 08:40

Bas van Wijk zou dezelfde bekendheid moeten krijgen als Joes Kloppenburg. Maar die zal hij niet krijgen. Maar stelt u zich eens voor wanneer de slachtoffer/dader-huidskleuren omgedraaid waren. Dan waren er al vijf straten naar hem vernoemd inmiddels.

JohnLocke | 10-08-20 | 08:39 | 1

En allemaal boos en verontwaardigd zijn als deze verdachte door de politie wordt vastgepakt en hij au en ik kan niet ademen schreeuwt! Want systemisch racisme tegen Rolex jattende moordenaars!

HetGewoneNormaal | 10-08-20 | 08:59

Lobbyen voor ontzetting is in dit geval racisme.

obi1 | 10-08-20 | 08:39 | 3

En als ik nu de stelling “een blank leven telt” poneer ben ik natuurlijk een discriminerende, racistische rechtse nazi, of zoiets.

J-van-de-Bontekoe | 10-08-20 | 10:20

U begrijpt het.

obi1 | 10-08-20 | 13:37

Wat is in godsnaam een lichte huidskleur?

Mr.Crowley | 10-08-20 | 08:38 | 4

Newspeak voor kutallochtoon

Dommelsch | 10-08-20 | 08:45

Dat vroeg ik me ook af. Is het lichtgetint of blank?

Rest In Privacy | 10-08-20 | 08:45
▼ 1 antwoord verborgen

Dit land is ziek.

Treurgrond | 10-08-20 | 08:37 | 1

Ziek gemaakt door linkse deugmensen.

MooseNL | 10-08-20 | 08:55
-weggejorist-
Makemyday! | 10-08-20 | 08:36

Lees de tweet van Eva, en dan krijg ik zomaar een brok in de keel,..

homieguerneville | 10-08-20 | 08:36 | 6

eva overdrijft met de woordkeuze. Feitelijk weet ze niet wat er gebeurd is. Wij ook niet. Hoe werd het klokje ontfutseld. Uit een achtergelaten tas of van de arm van show-bink. Was het feitelijk een echt duur ding of iets van de bazaar? Dat schieten is natuurlijk zwaar fout maar hoe kwam die vogel daartoe. Gewoon gestoord of bedreigd geweest.

AntiZanicz | 10-08-20 | 14:20
▼ 3 antwoorden verborgen

“Lichte huidskleur”, is de verdachte dan blank (of zo u wilt: “wit”), of is dit newspeak voor “lichtgetint”? Ik weet t oprecht niet, het maakt het signalement niet makkelijker.

Seraphin | 10-08-20 | 08:36 | 8

Maar het maakt aan het eind ook niks uit, net zomin als die blauwe zwembroek. Meneer kan morgen in een rode zwembroek op hetzelfde strand zijn en niemand die hem associeert met wat er zaterdag gebeurd is.

Met_baard | 10-08-20 | 13:01

Het is een noord-afrikanen huidstintje. Die vinden zichzelf niet zwart. Maar het kan net zo goed een licht negroïde persoon zijn.

AntiZanicz | 10-08-20 | 14:24
▼ 5 antwoorden verborgen

Kunnen we inmiddels eindelijk eens stellen dat de multiculturele droom mislukt is?
en kunnen we de verantwoordelijken voor deze import de schuld van alle ellende wat dit met zich meebracht toebedelen?

kzou graag zien dat daar nou eens een rechtzaak voor komt.

CrazyDave81 | 10-08-20 | 08:36 | 6

Dit is gewoon beleid hoor ... importeer genoeg vreemd tuig zodat de Europese waarden vanzelf de landen van Finland tot Griekenland verenigen. Voila, daar heb je je Europese heilstaat mét interne vijand zodat het aloude principe "verdeel en heers" kunt toepassen.

James Lastig | 10-08-20 | 09:57

@marcoplarco | 10-08-20 | 08:42:
Dat wou ik zeggen. Niks droom waaruit je op een gegeven moment kunt ontsnappen door wakker te worden. Een everlasting nightmare, daar zitten we in. Nog even en de voertaal hier is arabisch en wij kunnen het nieuws alleen maar tot ons nemen via ondertiteling.

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 12:07

@Makemyday! | 10-08-20 | 08:44: De import van immigranten was vooral een VVD en KVP/CHU/CDA ding. Prijsdruk op de arbeidsmarkt en genoeg aanbod. Vakbond en PvdA zijn altijd tegen geweest.

AntiZanicz | 10-08-20 | 14:16
▼ 3 antwoorden verborgen

De vrienden of ouders van dat pistooltuig zullen 'm wel aangeven bij de politie toch?
Of zal 't weer stil blijven en zit hij ergens op zolder?
Retorische vragen.

filosofem | 10-08-20 | 08:34 | 8

@AntiZanicz | 10-08-20 | 09:32:
Meereizen met de pan-Arabische Jihad- en misdaadkaravaan natuurlijk. Open je ogen eens, vervelende deuger.

Graaisnaaiert | 10-08-20 | 12:05

Eerst maar wat foto's want met zo'n beschrijving kun je niemand vinden. Ook de familie niet.

AntiZanicz | 10-08-20 | 14:22

@Tobi | 10-08-20 | 10:16: Dat weet u helemaal niet. Wanneer hij in de bestanden zit hebben ze hem wel zo gevonden.

AntiZanicz | 10-08-20 | 14:22
▼ 5 antwoorden verborgen

Zou Rutte ook nog komen?
Of is dat wat al te hypocriet...

Aristotalloss | 10-08-20 | 08:34 | 5

Niemand van de politieke elite zal hierover een krachtig statement maken.

En nee, er zal ook niks veranderen totdat iedereen die zegt "het nu zat te zijn" ook eens werkelijk anders gaan stemmen dan de steeds terugkerende kliek.

Zoals altijd in NL is de dader zielig en is Bas niet meer dan een cijfertje in de statistieken van de multicul samenleving.

James Lastig | 10-08-20 | 09:34

Rutte zal er een heel verhaal over kunnen vertellen, over samen, diversiteit, verbinding etc, en daarna zal driekwart van Nederland klappen voor hem. Zo welbespraakt, wat een leider.

Nuchternederland | 10-08-20 | 11:41

zou markiemark ook hebben opgetreden tegen die blauw zwembroekje gast?

Y&T | 10-08-20 | 17:18
▼ 2 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl