Een stuk in de Kaag zuipen in het GSTV Kamercafé
Deze GSTV lijkt wel een film van Michael Bay: ALLES zit er in en het is allemaal explosief
"Researchers pioneer revolutionary keg-sized nuclear reactor with a 3D printed core". Nou, you had us at keg, makkers. Schenk nog maar eens bij uit dit vaatje, want er komt een nucleaire verkiezingscampagne aan waarin visverkoopster Mona Keijzer het op hoge hakjes tegen de schoenen van Hugo de Jonge moet opnemen, waarin Lilian Marijnissen altijd de media-Calimero zal zijn tegenover Sigrid Kaag in de strijd om het eerste vrouwelijke premierschap, waarbij jongedame Jesse Klaver met lede ogen moet toezien hoe een paar échte vrouwen al zijn bordkartonnen kansen verkijken en robotje Jetten er bijtijds tussenuit piept, want aan het einde van de strijd, is Mark Rutte voor de vierde keer premier.
Dat is, als we in de tussentijd niet ten onder gaan aan RASSISME & DISKRIMENAASIE, met name in derdehelft-televee op zenders aan het verkeerde eind van de top tien op uw afstandbediening. Tom Staal was vandaag weer bij de Patatbalie en vroeg op anderhalve meter aan de aanwezigen: wordt het Sigrid Kaag, of toch gewoon Johan Derksen, en weten we zeker dat het niet Akwasi is?
P.S. Nu we toch weer alles in zwart/wit bekijken: de witte collectie is nu ook met zwart aangevuld!
Ali B. mag het wel!!1!
"It started with the statues..."
#SORRYJOHAN!
Social
Social
Social
Reaguursels
InloggenValt er al iets inhoudelijks te melden over de standpunten van Sigrid Kaag als lijsttrekker van Dictatuur66 of ontstijgen die nog altijd niet het vrijblijvende gewauwel van een natte scheet?
Kuzu is ook wel echt een dom geleerde. Haalt hij in het interview de uitspraak van Johan erbij en zegt ie ''op het moment dat je een zwart persoon ziet rondlopen, uh, nou als dat Akwasi niet is. Dan vind ik dat niet passen''.
Er werd een zwarte piet geprojecteerd op het scherm. Waar en wanneer was er een zwart persoon aanwezig bij de uitspraak van Johan? Zwarte piet en een zwart persoon zijn 2 compleet verschillende dingen. Kuzu, jij bent zo dom dat je het verhaal niet eens goed kan vertellen.
Ik ben zojuist een fan geworden van Serena Williams. Jammer dat haar boodschap niet meer aandacht krijgt.
Niet zeiken, je hoeft het niet met me eens te zijn, laat anderen in hun waarde.
Zelfs een normaal redelijk mens als Max Pam, hij heeft niet mijn denkstijl maar ok, loopt nu te fluiten als een echte linkse meeloper.
Hoera! toen ik vanochtend de GS nieuwsbrief in de digibrievenbus kreeg kon mijn dag niet meer stuk!
Glam0rama is weer terug! (Zij het in afgeslankte vorm en onderdeel van nieuwnieuws.nl)
Om dit te vieren wil ik graag een GS mok aanschaffen, maar welke moet ik kiezen? Het mag niet té overduidelijk zijn dat het GS is, anders moeilijk moeilijk thuis... Suggesties?
De zwarte.
Mona Keizer zegt de PVV wel uit te sluiten maar Baudet niet. Het kan verkeren.
Maar toch altijd dat moraliserende CDA taaltje... "samenwerking bijzonder slecht bevallen met de PVV, Baudet zegt vreselijke dingen"
Grotendeels dankzij CDA zitten we in een land dat zijn samenhang kwijt is.
Ze zei de PVV in 2012 uit te sluiten. Nu niet meer.
sprietatoom | 24-06-20 | 08:5,
Door deze........
www.youtube.com/watch?v=gBFwlxACoGw
Farizeeër ?!
van Kooten en de Bie hadden dit zelfs niet kunnen verzinnen.
Maar idd, middels het verdrag van Lissabon wist hij de meerderheid van de Nederlandse stem tegen de EU-Grondwet te omzeilen.... oftewel, om zeep te helpen, het begin van het einde.
Met zijn " V.O.C. mentaliteit ".
Deze persoon bedoel je toch Spietatoom ?!
@grietmetgroenefiets | 24-06-20 | 09:08:
Net op WNL zei ze de PVV uit te sluiten want de samenwerking was niet bevallen omdat de PVV een onbetrouwbare partner zou zijn gebleken.
@Bad - Casey | 24-06-20 | 09:11:
Ja die Harry Potter ja.
@sprietatoom | 24-06-20 | 09:13,
Ik denk dat u dit ook wel beter weet hoe het in elkaar stak, ze hebben met een onmogelijke voorstel PVV eruit gewerkt.
CDA, destijds met Maxime Verhagen was dat toch ?!
@Bad - Casey | 24-06-20 | 09:17:
Klopt ja, ik ben sterk geneigd om Wilders te geloven over de juiste versie van hoe het gegaan is. Vertrouw die CDA'ers voor geen meter ondanks de zalvende woorden.
De samenwerking met Wilders en Co is slecht bevallen en gevallen binnen het CDA. Dat is nu eenmaal zo, daaraan is niets gelogen.
@Bad - Casey | 24-06-20 | 09:17: een wedstrijdje slachtofferschap.
@sprietatoom | 24-06-20 | 09:23: Wilders liet zich er wel heel makkelijk uitwerken dan. Eerst half in de coalitie gaan en vervolgens het slachtoffertje spelen. Verder nul waarde toegevoegd.
@sprietatoom | 24-06-20 | 09:13: Interessant. Gisteren DDS, een citaat uit dat Telegraafinterview (?): 'Als ik zie wat Baudet wel eens zegt (..) daar schaadt hij gewoon Nederlandse belangen. Tegelijk zeg ik ook: partijen uitsluiten moet je ook niet doen. dat geldt ook voor de PVV. Dat gaat mij veel te ver. Want dat betekent dat je jezelf uitlevert aan linkse partijen om mee samen te werken. Zoals de PvdA.' Teruggefloten?
Eens,Hans Hillen zei destijds dat het niet de PVV was maar het CDA die de stekkers uit de onderhandelingen trok. Zo is het cordon sanitaire opgezet
@van Oeffelen | 24-06-20 | 09:35:
Ah, dus de PVV had akkoord moeten gaan met die Kunduzmissie??
Ach, n namen andere partijen hun 'verantwoordelijkheid'. Hoe zat het ook weer met die stekkerdoos......?
De opmerking van Derksen was toch ook geen grap. Het leek me eerder een sneer. Een hele relevante zelfs. Als Akwasi vindt dat zwarte piet een verwijzing is naar negers en slavenhandel, dan heeft die hier een gekscherende sneer gehad waar mijn inziens de ironie van af druipt.
Akwasi heeft last van erfzonde zijn voorouders zijn nl er ook rijk van geworden
Akwasi moet opgepakt en berecht worden voor zijn uitspraak. Justitie kom eens in actie.
@likdoorn | 24-06-20 | 09:18: Je bedoelt ouders
Die el Yassini van de VVD heeft wel iets verfrissends. Mogen jullie vaker interviewen. Kuzu blijft een droeftoeter. En goed luisteren naar het meiske uit Venezuela. Daar begon het inderdaad met beelden en straatnamen. Wel knap hoe de marxisten van BLM dat voor elkaar krijgen en hun nuttige idioten van de MSM voor hun karretje spannen
Feitenpliesie | 24-06-20 | 08:29,
Michail Gorbatsjov, had ons ook al gewaarschuwd, maar dan voor dat EU gedrocht.
" Waar wij mee zijn gestopt ( USSR), daar gaan jullie nu mee verder ", volgens mij iets in deze trant ?!
Maar ook dus indirect voor wat er nu allemaal gebeurt zijn zij volgens mij verantwoordelijk ?!
Vrouw uit Venezuela geeft ons een ook een waarschuwing, er staat verdorie al een beeld van Che Guevara in Utrecht, notabene een arts die moorden heeft gepleegd.... die wordt door bepaalde lieden hier in Nederland geëerd ?!
Terwijl b.v. Pim Fortuyn wordt onder gekalkd, hij die nooit een mens kwaad heeft aangedaan.........
Het lijkt idd wel of heel veel mensen knetter zijn geworden ?!
"En goed luisteren naar het meiske uit Venezuela."
En ook goed kijken wat mij betreft. Wat een mooie verschijning.
@Bad - Casey | 24-06-20 | 08:52:
".. er staat verdorie al een beeld van Che Guevara in Utrecht.."
Ja, maar dat moet je dan wel weer allemaal op de juiste wijze interpreteren.
www.duic.nl/cultuur/gemeente-gaat-inf...
“Belangrijk is om vast te stellen dat het hier niet om een monument voor Che Guevara gaat, maar om een beeltenis van een straatartiest die Che Guevara uitbeeldt. Het is niet de intentie van de kunstenaar om Guevara te eren. Het is feitelijk geen beeltenis van Guevara, maar een beeltenis van een straatartiest.”
Ach en wee. Vroeger. Toen kon je nog gewoon zingen over het neuken van zeventien jarige meisjes. Kom daar nu maar eens om....
youtu.be/XVlZrMTJYI0
"Je bent opeens geen kind meer, maar zo mooi en minstens zeventien".
Volgens mij is 'Helene' een stukje jonger nog...
De Dijk - Niemand in de Stad www.youtube.com/watch?v=9kV1OFRf3h8
Goedemorgen allen,
Weet nog goed dat ik van dat op de Dam had gereageerd en dat ik daar een zeer onbestemd gevoel over had en dus ook voor wat nog ging komen.
Welnu zijn deze onbestemde gevoelens dus al verwezenlijkt en we zijn er nog niet.
Rutte nodigt BLM uit voor een gesprek en Trump geeft minimaal 10 jaar voor het omtrekken voor een beeld...... zomaar een verschilletje.
Een idioot op de Dam die oproept tot geweld wordt geknuffeld en begripvol ontvangen in diverse " praat / lul " Programma's ( uitleggen welke Programma's dat zijn ? laat zich vanzelfsprekend hier op GS raden ).
Oudere man die werd door een grap verketterd en verraden en men onderwierp dezelfde oudere man live op TV aan de Spaanse inquisitie......
Nu het woord Spaans toch valt, onze Zeehelden van weleer trokken de Wereldzeeën over toen Nederland 80 jaar lang door de Spanjaarden werden belaagd/aangevallen/belegerd en deels bezet. ( zullen wij dan ook maar naar Spanje of Duitsland gaan ?! DLM, Dutch Lives Matters )
Noem maar eens een land op die zo klein als Nederland was en doch zo machtig en krachtig hierdoor werd ?!
Nederland werd een zeer grote zeemacht, door moed en lef, zekers gezien de omstandigheden, is dat bewonderingswaardig te benoemen.
Hierdoor vergaarde wij veel rijkdom en daar plukken wij nog steeds de vruchten van. Ging dat toen netjes ?!
Nee natuurlijk niet, zoals ieder land zijn fouten had, zekers in die periode, maar het was eten of gegeten worden
Ook voor zij die hier niet vandaan komen, profiteren hiervan ( onze sociale stelsel ), Nederland heeft heel erg hard geknokt voor zijn bestaan en ik accepteer het niet dat dit belangrijke stuk vaderlandse geschiedenis door een stelletje verraders, verwende nesten en beroepsklagers wordt afgebroken.
Want wat ik de afgelopen weken heb gezien, ik word er onpasselijk van, maar ik kon niet reageren, mijn PC was kaduuk, aan de andere kant, was dat maar goed ook, slecht voor mijn bloeddruk, racisme is altijd fout, hoe dan ook, maar het slaat nu te ver door.
Even dit nog, mijn moeder zei altijd, " spuug nooit in de pan waar je uit eet ".
Nogmaals, goedemorgen.
En natuurlijk een liedje ;)
www.youtube.com/watch?v=P8JEm4d6Wu4
het gesprek aangaan, dat doen we te weinig juist. tot compromissen komen. ik begrijp dat u liever in een land met oneerlijke kloven leeft, anders kan u uw dagelijkse sleur niet van u af tikken in de comments.
blijf vooral polariseren, dan komen we precies nergens!
@timmert12 | 24-06-20 | 08:25,
Goedemorgen,
U bent paranormaal ?!
U weet immers wat ik wil/denk en hoe ik leef, knap hoor, ik zou zeggen, maak er uw werk van.
Niks van dat alles wat u zegt heb ik gezegd of denk ik, integendeel.
En ik polariseer ook nog volgens u ?!
Ik vind het werkelijk knap van u, een beetje beter mijn mening/reaguursel lezen zou handig zijn, meer zeg ik niet.
Fijne dag nog timmer.
@timmert12 | 24-06-20 | 08:25:
Ik ga het even oneerbiedig zeggen: zout op met uw "polariseren". Tolerantie heeft zijn grenzen en daarbij gaat het veel meer over gedrag dan huidskleur.
@timmert12 | 24-06-20 | 08:25: Er komt een keer een einde aan met je kont omhoog liggen en je schuldig voelen.
@timmert12 | 24-06-20 | 08:25: Is Akwasi op vakantie naar zijn familie we zien die roeptoeter namelijk nergens.
@MickeyGouda | 24-06-20 | 08:39,
Goedemorgen Mickey, had je voor mij ook nog koffie over.... doe maar niet, mijn bloeddruk is al hoog ;)
Leuk je weer te lezen waarop ik kan reageren, hoe gaat ie ?!
Waar is Calamity ?!
Ik las iets van dat zij was/is gejorrist ?!
@Bad - Casey | 24-06-20 | 08:34: waar staat er dat ik weet hoe jij leef? Jij schetst dat Rutte niet moet praten maar als Trump moet straffen. dat is niet samenwerken he.
het komt goed, alleen niet met overhitte tikgeiten die moeite hebben met kalmte te bewaren. take care buddy!
@timmert12 | 24-06-20 | 09:45,
Ik vind het wel apart, u leest mij reaguursels niet goed, dat kan.
Maar nu wordt het nog vreemder, u leest uw eigen reaguursels dus ook niet ?!
Tja.
@Bad - Casey | 24-06-20 | 09:21:
Môge Casey! De Earl nam net het laatste kopje, maar voor jou zet ik graag een verse pot. Calamity zit helaas nog op het strafbankje. Hopelijk mag ze snel de panelen weer binnen.
Oud nieuws, zou nog relevant kunnen worden; nu heb je al een probleem als je hulphond zwart is...
metro.co.uk/2019/01/10/blind-woman-to...
als je je met dit soort nieuws gaat vullen heb ik erg met je te doen man. probeer er nog wat van te maken verder, je hebt nog even!
@timmert12 | 24-06-20 | 08:17:
Maar het is wel illustratief voor het verwarde denken dat uit alle windhoeken is komen overwaaien en dat mede debet is aan de hallucinante staat waarin Nederland momenteel verkeert.
@timmert12 | 24-06-20 | 08:17: U weet schijnbaar erg veel van diverse reaguurders; zou u dat willen laten?
- u hoeft zich over mij persoonlijk geen zorgen te maken; ik zou zich juist zorgen moeten maken over hetgeen er in het artikel werd geschreven.
- Ik maak er voldoende van, u weet niet hoe lang ik nog heb, sterker nog, hoeveel ik er al op heb zitten? Aan uw zwitsal te zien, loopt u nog niet zo lang rond in deze panelen.
Extra-gratis tip; inhoud, nooit de boodschapper.
Paul Craig Roberts, bekend en populair bij ook de linksige mensen, heeft onlangs een interview gegeven. De linke kruisridders van de Morele Slag hebben Paul Craig Roberts altijd hoog zitten. Blijkt dat hij als het om multikul gaat, een diametraal tegenovergestelde positie inneemt ten opzichte van de multiculturele suprematie. Ben benieuwd wat de linke goegemeente daar weer van vindt:
Paul Craig Roberts (één van de interessantste kerels van het internet):
www.youtube.com/watch?v=z0UUx-15sk0
@Van Duyvenbode
Dank u voor de link, ik moet nu een stukje afkijken, maar eerst even twee duimen geven.
Rutte gaat in gesprek met betogers racisme
Het moet niet veel gekker worden. Bejaarden worden op het Malieveld in elkaar geknuppeld, maar de extremistische BLM beweging wordt op de thee uitgenodigd. Als dit geen rechtsongelijkheid is dan weet ik het niet meer. Volstrekte willekeur. En terecht dat Wilder en Baudet hier vragen over stellen
Premier Mark Rutte ontving woensdag op het Catshuis mensen die deelnemen aan de betogingen tegen racisme en anderen die bijdragen aan het maatschappelijk debat hierover. Het gesprek is naar aanleiding van de Black Lives Matter-demonstraties die de afgelopen weken zijn gehouden op verschillende plekken in de wereld. Ook in Nederland waren betogingen waar vele duizenden mensen op afkwamen.
Voor zover ik weet, gaat Rutte met iedereen in gesprek. Waarom dan niet met anti-racismebetogers? Niks mis mee.
@Bataafje | 24-06-20 | 08:13: Goh, zijn de mensen van Virus Waanzin al op het Catshuis uitgenodigd dan?
Nu dit weer.
Altaar Zwarte Madonna beklad met BLM, Polen in Breda gekrenkt: 'Dit is heel beledigend’
BREDA - De Poolse gemeenschap in Breda is diep gekwetst nu de Mariakapel aan de Wilhelminasingel is beklad met graffiti van Black Lives Matters. ,,Uitgerekend de mozaïek van de Zwarte Madonna. Waarom een religieus monument?”
@Bataafje | 24-06-20 | 08:13: Rutte is een oliemannetje, weet precies welk vuurtje wat olie nodig heeft.
@Bataafje | 24-06-20 | 08:13: wie betaalt u?
BLM en KOZP waren niet uitgenodigd. En er is niks mis met een mp die in gesprek gaat met diverse groepen. Dat doet Rutte altijd en al heel lang.
Er is trouwens weer een schandaal mbt de EC, inhuren van mckinsey mbt migratiecrisis paar jaar geleden. Zullen we het weer over wezenlijke dingen gaan hebben, slecht functionerende EC, ipv wat Rutte wel/niet op onze vierkante millimeter doet?
www.paulcraigroberts.org/2020/06/22/i...
"If it is the Whites who are Racists, Where are the Videos of White Men Beating up Black Girls?"
Paul Craig Roberts! Topper!
Een groet naar de twee grootste rocksterren die het universum ooit heeft voortgebracht. Party on dude!!
youtu.be/0hAL7emClFM
Ali B vs Johan Derksen:
Quod licet nigro, non licet albo.
Nieuwe lijfsrpeuk Rotterdam:
Quod licet mahgreb hominem, non licet Batavica hominem.
Hoog Marcus et Cornelia gehalte vanochtend!
@Watching the Wheels | 24-06-20 | 08:13: les 1 Latijn. Marcus et Cornelia in horto ambulant. Cornelia serpentem videt ed clamat....
@EEnzame SchizofrEEN | 24-06-20 | 07:59: Quod licet Maghrebino, non licet Batavo.
Eros Ramazzotti - Più Bella Cosa
youtu.be/eTOKcxIujgE
Giorgia - Inevitabile ft. Eros Ramazzotti
www.youtube.com/watch?v=2HepSXZXDv0
Eros Ramazzotti - Un'Emozione Per Sempre
youtu.be/iBZaLPEhq04
Fuoco Nel Fuoco - Eros Roma Live
www.youtube.com/watch?v=a4K4FotHhlg
Eros had een leuke vrouw uit Bern, Michelle, maar hij verklootte het. Daarna werd zijn muziek matig.
Vanochtend op Rijnmond; de agent die 10 maanden gelden door ene saïd van achter KO werd geslagen.
De agent kan een andere baan gaan zoeken want kan niet langer 'normaal' werken. Hij krijgt vanmiddag in de rechtbank ruimte zijn verhaal te doen en zal daar vertellen over de gevolgen voor hem en zijn familie, maar ook over het falende beleid.
Wat is er aan de hand? saïd (verdient geen hoofdletter) heeft hem een brief geschreven met excuses (sorry dat ik gepakt ben?) en vooral externaliserende redenen. Het lag allemaal aan anderen. De agent gaat daar in mee, hij geeft aan dat hij vooral boos is op de omgeving van de dader. De dader (die overigens voorwaardelijk vrij werd gelaten om prompt weer te worden opgepakt voor...) zou het zelf niet kunnen helpen want is volgens eigen zeggen (laat dit even op u inwerken) zwakbegaafd en dus niet toerekeningsvatbaar.
Waar de agent helaas stopt, is juist waar de politiek over moet gaan nadenken. De agent stelt dat juist de familie van de dader schuld treft; zij hebben hem keer op keer, zelfs na de arrestatie tijdens verlof, in bescherming genomen.
En daar moet wat aan worden gedaan. De agent stelt dat ze hulp moeten krijgen. Ik denk daar inmiddels, na vele malen met soortgelijke families te maken te hebben gehad, iets anders over. Deze families, waar het echt niet bij één zwakbegaafde familielid blijft, zijn incapabel om in onze huidige samenleving mee te doen. Ze functioneren nog steeds op een niveau dat beter rond de middeleeuwen past. Ze zijn crimineel (en kom niet aan met de drogreden dat dit door de omgeving komt) omdat ze nauwelijks oorzaak en gevolg uit elkaar kunnen houden, zijn zijn agressief omdat dat hele primaire, rudimentaire denkprocessen zijn waar nauwelijks hogere orde processen aan te pas komen. Het zijn gezinnen waar nauwelijks alfabeten zijn te vinden, noch in het Nederlands, noch in hun 'eigen' taal.
Wat moeten we met dit soort mensen? De meeste zijn uiteraard niet inherent crimineel, maar ze zijn ternauwernood in staat zich te ontwikkelen boven basisschoolniveau. Er zijn zeldzame uitzonderingen die dat niveau ontstijgen, maar het overgrote deel gedraagt zich als een parasiet in onze samenleving. Ik maak me daar zorgen over; er komen er steeds meer bij (want het fokt als de konijnen), onze rechtstaat is er niet op ingericht, de politiek, tja, daar zou dit kleinbier voor zijn.
Een onweerlegbare tegel. De waarheid is hard, maar als men hem niet snel onder ogen gaat zien wordt de toekomst nog veel harder. "Incapabel om in deze samenleving mee te doen", maar gehaaid genoeg om systematisch de zwaktes in het systeem te benutten. In dit geval is dat het inzetten van de troefkaart "zwakbegaafd". Ik hoop voor de betreffende agent dat het recht zal zegevieren en verwacht tegelijkertijd het tegenovergestelde.
Als ik een beleidsmaker was, ging ik zorgen dat moslimmeisjes vaker gingen studeren.
Zij hebben voor een belangrijk deel de sleutel in handen, maar zijn in hun eigen omgeving een tweederangsburger..
Dat zou ik graag anders zien..
@NumbNuts | 24-06-20 | 08:02:
Maar daaraan zitten ook haken en ogen, omdat de indoctrinatie vanuit het geloof op de achtergrond onverdroten doorgaat. Als het puntje bij paaltje komt kiezen ook deze meisjes steevast voor de eigen gemeenschap.
Het heeft wel iets vicieus. Ze fokken inderdaad flink door en moeten weer kinderen groot brengen. En dat doen ze op hun eigen niveau, met hun eigen normen en waarden. En dat gaat gewoon door.
@NumbNuts | 24-06-20 | 08:02: Wat ook Mickey schreef; ga er maar aan staan.
Uit de praktijk zie ik voldoende dames uit deze culturen, die (over het algemeen) redelijk goed mee kunnen doen in onze 'westerse samenleving, maar die op enig moment door de familie terug in het keurslijf worden gedwongen. Hardhandig als het moet.
De mannelijke leden van de familie worden hierin gesteund door hun externe geweten, zijnde de imam. Binnen deze ̶i̶n̶d̶o̶c̶t̶r̶i̶n̶a̶t̶i̶e̶ religie wordt geweld aangemoedigd, ook onder de volgers zelf. Tevens word eigen initiatief ontmoedigd, want in het land der blinden is éénoog koning.
Stel je voor, zeg, dat een meisje met feiten aankomt om je meningen te ondermijnen. Brrrr. Dus sla je elk initiatief dood.
Als je al boos wordt op Derksen voor een flauwe grap denk ik niet dat er ooit een goede dialoog op gang komt tussen deugers en de 'gewone' Nederlanders die af en toe gewoon lekker ongenuanceerd willen kunnen roeptoeteren.
Zwart. Wit. Zwart. Wit. Zwart. Wit. Zwart. Wi Aaaargggh, een standbeeld!!!
En dan hang je het vol touwen en trek je gelijktijdig zowel aan de voor- als de achterkant aan die touwen. Vreemd dat het dan nog blijft stand. Puur racisme!
@EEnzame SchizofrEEN | 24-06-20 | 07:41:
Ja hallo! Ik heb ook gevoelens. En dat is een feit want ik voel het toch!! Nou dan. Nee, jij kunt nooit weten wat ik voel. Is mijn waarheid. En daar moeten jullie (allemaal!) van afblijven. Nee, hou op. Je kwetst me. Nu doet u het weer. Stahp! Ik trek hier een grens. Koffie? Ja lekker, zwart graag.
@Dikke_Tammo | 24-06-20 | 07:49: O mijn Gawd! Zwart?!
Helaas, hier schenken wij enkel soy machiato ginger frappuchino, omdat daar niemand aanstoot aan kan nemen (duikt onder toog, wetende dat de roodharige mens zich weer gekwetst voelt).
@EEnzame SchizofrEEN | 24-06-20 | 07:54:
We hebben wel een espressomachine maar daar vind ik wat van. De dag begin ik bij voorkeur met systemisch onderdrukkende filterkoffie. Wegens vroeger was alles beter. Maar dat mag je niet meer zeggen tegenwoordig. Nou, lekker toch gezegd.
Vandaag en de komende dagen doen we maar rustig aan en maken onszelf niet te druk. Een beetje een voorbeeld nemen aan de meneer die dit drankje mateloos populair maakte.
*Heet nieuwe kastelein welkom*
youtu.be/yG7F6q5-vi4
De rijkdom en welvaart in Nederland hebben wij mede te danken aan het in de Gouden Eeuw opgebouwde. Hoe je hier als donkere Nederlander deel van wenst uit te maken snap ik niet.
Ik denk dat de rijkdom voornamelijk komt doordat er in Slochteren een bubbeltje gas zat. We hebben het voor weinig verkocht maar betaalde wel mooi voor de deltawerken.... Den Uyl vond het trouwens een goed idee om overal gasgestookte open lucht zwembaden neer te plempen. Heeft ook aardig wat gas gekost.....
@Zwezerik | 24-06-20 | 07:15: Oh was dat Den Uyl, ik herinner me nog zo'n zwembad in de duinen van Rockanje: De Pinguin. Ironische naam voor een gasgestookt buitenzwembad.
Hi Dries, gij ook hier? En nee mocro's hebben dit land niet opgebouwd...
Waren toch echt tata's die na de oorlog voor een lage loon wilden arbeiten. waarbij de eerste vruchten in de jaren '60 pas konden worden geplukt. Net op tijd zodat hun kinderen in een parkje konden gaan blowen en wippen en dromen over marxisme.
Tel idd de gasbel erbij op en de huidige (of eigenlijk toenmalige) welvaart van de 20e eeuw is verklaard. In rap tempo weggegeven door KVP, CHU, ARP, VVD, PvdA, D66, DS'70 en PPR overigens. Aan een nieuwe vierde rijk en nieuwe medelanders.
Wakker worden! *Champagne ontbijtjes serveert* Waarom zo vrolijk?
Na mijn herseninfarct enkele weken geleden ben ik niet verandert in een plantje. Ja, daar ben ik erg blij om. Is toch niet zo raar?
youtu.be/DMgVS2j05HA
Beterschap Zweezy.
@Earl_of_Doncaster | 24-06-20 | 07:34:
Bedankt!
Pluk de dag, Zwezerik! Heb je toch maar weer mazzel gehad.
Beterschap mijn beste!
@EEnzame SchizofrEEN | 24-06-20 | 07:44:
Zeker, ik heb erg veel geluk gehad. Had uitval aan rechterarm wat alweer is hersteld en ik zal pillen moeten blijven slikken helaas, maar dat is het dan ook wel.
Mooi dat je geen plantje bent geworden. Geniet van alles!
Nee, dat is helemaal niet raar en zeker reden voor champagne. Op je gezondheid! Ik gooi er wat verse aardbeien tegenaan, want ik heb me laten vertellen dat dit de beste partners zijn.
@MickeyGouda | 24-06-20 | 08:06:
Mjammie!
Welkom terug hopelijk gaat het herstel door en dat pillen slikken went wel.
Morgen,zoalsvoorspeldeenhoax:
theconservativetreehouse.com/2020/06/...
Wauw. En Bubba maar vol blijven houden. Dit is opzettelijk anti-blank racistisch fake-news dus, met als enig doel rassenhaat zaaien. Dus fuck Istandwithbubba. Waarom zou ik iemand
die liegt steunen?
Wat ook kan is dat Bubba niet liegt, maar compleet doorgedraaid en geradicaliseerd en compleet paranoide gemaakt door BLM is, waardoor hij in ieder handgeknoopte hendel geen handgeknoopte hendel maar een strop ziet. Net zoals zwarte mensen anno 2020 in iedere uitspraak of gedraging van blanke mensen iets racistisch willen zien. Anti-blanke racisten hebben denk ik echt niet door aan welke (door BLM met opzet gecreëerde) tunnelvisie ze ten prooi zijn gevallen.
twitter.com/CNNTonight/status/1275628...
Ik heb besloten om zwart sanitair- te beginnen met toiletpotten- op de markt te gaan brengen. Want al het sanitair is altijd wit. In alle overheidsinstellingen en andere openbare gelegenheden zullen voortaan ook zwarte toiletpotten aanwezig moeten zijn.
Komt het ook beschikbaar op de zwarte markt?
Kan ik zwart betalen?
Als mijn toiletpot aan de binnenzijde volledig zwart van de poep ziet, kan ik dan nog aantonen dat dit niet met racistische intenties is gedaan?
Och, waarom niet. Bestaat denk ik al, btw.
Net als zwarte mayonaise. En 'zwarte' pleisters.
Heb je ook Zwart Toiletpapier?
"Miljarden euro's zwart geld op Belgische rekeningen" www.tijd.be/politiek-economie/belgie/...
@Mark_D_NL | 24-06-20 | 07:58:
Google erop.
Het wordt tijd dat we de boel eens goed gaan schoonmaken in dit café....
*Tafelkleedjes en gordijnen in wasmachine gooit*
youtu.be/siDguoUQ5Rw
Hier het origineel. het enige wat nog overeind staat is het woord Wasmachine. :-)
www.youtube.com/watch?v=eUMJbCddrSY
Goedemorgen allemaal. *ontbijtjes serveert en terras buiten zet*
youtu.be/73h6Cbj451M
Mogge,
Cappuccino en croissant met wat jam ernaast aub.
En Zwezerik haal het niet in je hoofd om elektrische klusjes te doen. Duurde gisteren 3 uur voordat de elektricien alles weer een beetje op orde had.
Serveren jullie ook ijskoffie?
Is er überhaupt iemand?
Leeway - Born to Expire
www.youtube.com/watch?v=uuefJo9odIw
Slapshot - White Rabbit
www.youtube.com/watch?v=Yx_jY_WbrK8
D.R.I. -"Acid Rain"
www.youtube.com/watch?v=AYKLzHMUhZM
Bad Manners - Pipeline
www.youtube.com/watch?v=8sIE-B9vsPE
Bad Manners - How Big Do You Love Me
www.youtube.com/watch?v=JcWz3Ht06nQ
Muziek van/voor/door boze mensen. Het geluid van iemand die zijn servies in de centrifuge droogt. De verzetsmuziek van een puber die zijn kamertje te klein vindt. Voorzove geluid als muziek mogen definiëren natuurlijk. (Zo, weer een paar vrienden erbij)
The Mighty Mighty Bosstones - Someday I Suppose
www.youtube.com/watch?v=gmOmAuhAQbE
The mighty mighty bosstones picture to prove it
www.youtube.com/watch?v=LwVcULy6_Z8
You Stink But I Love You
www.youtube.com/watch?v=spc4dowpFnY
Kan ik mijn witte hoeslaken van mijn bed na het wassen nog wel veilig laten drogen in mijn tuin? Voor je het weet heb je een legertje NOS-journalisten voor je deur die je aan de schandpaal nagelen omdat ze daarin een KKK-gewaad zien.
Als het wit is, dient u het aan een lange vlaggenstok te hangen, waarmee u aangeeft zich over te geven. De staat van de Nederlandse staat.
Geeft wel mooi weer hoe extreem hysterisch en racistisch die blanke deugers zijn, en hoe hypocriet. Zelfs in een simpel touwtje zien ze een strop als er een neger in de buurt is.
Ja en?
Exact diezelfde mensen zeggen ook dat ze zwarte Piet de das om willen doen. En een das is ook een soort touwtje toch?
Aber ich möchte bitte gerne mal wissen wie es steht mit euer Solvenz, gnädige Frau.
www.youtube.com/watch?v=u1n49F6gPgw
Stars On 45 ~ Stars On 45 Super Megamix Megamix
www.youtube.com/watch?v=CJ3nUMT2NqE
De succesreeks van Jaap van Eggermond. Heel knap hoe hij oude sounds kon nabootsen en ook de vocals kon laten herleven door de goede stemmen te casten en te achterhalen welke mic's en opname app er ooit gebruikt werd.
Die herinner ik me nog goed. Die stem in begin is Jody Pijper.
Een van de meesterwerkjes van Jaap Eggermond.
Echt een soort van leermeester geweest voor mij net als Ben Liebrand.
Maar dit is dus echt heel knap want helemaal zelf gezongen en gespeeld.
Lekker dat het ritme gewoon de hele tijd door gaat.
Grease - You're The One That I Want
www.youtube.com/watch?v=7oKPYe53h78
Toni Willee in de spaghettibandjes en de dames Kowalczyk.
www.youtube.com/watch?v=PvwN2bnu-S8
Ergens heeft dit iets zieligs.
Echt één van de mooiste country songs ooit. Maar alleen Toni is de schijnende ster.
@keestelpro | 24-06-20 | 03:22: Ze had een goede stem, vond ik. Niks snerpens, iets hees. Mooi.
Zou ze nog optreden, net als Heintje Simons?
Waarom Ali B. wel een grapje mag maken over negers en Derksen niet: Derksen is een blanke man dus zal zijn intentie racistisch zijn. Om te kotsen.
De sleutel is: eerst vrienden maken onder kleurlingen net als Wim Kieft.
Ikzelf ook. Mijn gehele familie is van gemend ras. Tijdens feestjes kan ik zeggen wat ik wil. Het interesseert ze geen ene moer. Hapjes & zuipen! Daar gaat het om!
Volgens de politie is dat geen racisme, maar 'willekeur'. Wel ernstig, politie die de wet niet kent.
Ik liep een keer door rood. Toen zei een agent daar wat van waarop ik antwoordde dat ik kleurenblind ben. Maar ja, dan kennen ze wel ineens de wet he? En dat is dan dus weer wel willekeur.
The Archies - Sugar, Sugar
www.youtube.com/watch?v=h9nE2spOw_o
Vanavond Bruce Willis en Samuel L. Jackson gezien in de film "Die Hard with a Vengeance"... De scène waarin die twee elkaar voor het eerst ontmoeten, en Willis midden in Harlem staat met een sandwichbord om zijn nek waarop staat "I Hate Niggers" blijft hilarisch... Deze film zal dan ook wel binnenkort verboden worden, in de Tweede Grote Proletarische Revolutie die nu als een vandaal door onze beschaving trekt...
Was het niet Serena Williams in de 2018 US Open finale die mot had met de mannelijke scheidsrechter en..... jawel daar kwamen de SJW slurs... Want mevrouw werd "getarget" en er was "discriminatie"...
En is de man van Serena niet de eigenaar van Reddit? Waar zo'n beetje alle republikeinen en Trump dagelijks door de stront gehaald worden?
Maar mevrouw vraagt nu iedereen om in redelijkheid met elkaar te praten.
Ha, ha, staat die achterlijke imbeciele faknenews NOS weer mooi voor lul: Die "strop" in die garage van die Nascar-coureur was geen strop maar een touwtje om de garagedeur mee te openen. Genot.
Een Jan Terlouw touwtje uit de brievenbus. Ah goss...
Wat zullen ze teleurgesteld zijn... Heerlijk!
Ik denk dat ze dat vandaag niet gaan corrigeren.
De naam van de beste coureur is dan weer hylarisch; Bubba. Mag ik dat zeggen? Ja dat mag ik zeggen.
www.youtube.com/watch?v=aGajlQvuwHU
Balkenende zal wel trots zijn op zijn werk. Ons de EU in rotzooien en nu tevreden naar de resultaten kijken.
Ik hoop dat als hij straks 30 wordt dat er een project X op zijn verjaardagsfeestje afstormt! Mag ik dat zeggen? Ja want het cynisme druipt er van af.
Over 10 jaar duikt zijn naam plotseling weer op. Als kandidaat voor het voorzitterschap van NAVO/WHO/UNICEF/IPCC/UNPCR whatever. En dan denkt iedereen: oh ja, een Nederlander als hoofd van een internationale organisatie, cool! Hup Jan Peter, hoera, oranje blanje bleu enzo. VOC mentaliteit, TOCH?!
Nog iemand wakker?
Wie kent dit nog? XD
youtu.be/FT9gHLO7xWk
Maar was het grappig?
@Kuifje-naar-Brussel | 24-06-20 | 01:44:
Ome god dit is echt fossiele humor!
Nodeloos kwetsend voor t fenomeen humor.
Maar in ieder geval bedankt voor het plaatsen.
Want dit geeft ons een inkijkje in de ouderwetse perceptie van humor.
Het feit alleen al dat deze 'grappenmakers' mini & maxi heetten geeft al het niveau van volkse humor in de vorige eeuw aan.
Meteen al als ze op komen maken ze een grap over zichzelf: de lange Maxi die niet met zijn benen onder de piano past.
In die tijd was spot jegens lengte, kleinheid, ras, geaardheid etc helemaal bon ton!
Zelfspot was uiteraard de hoogste vorm van coolheid.
Het is totaal niet grappig meer uiteraard maar er zit geen kwaadheid achter.
@keestelpro | 24-06-20 | 02:01:
1 of 2 dagen terug plaatste ik een ander filmpje (how to impress a woman). Als statement tegen al die mensen die klassieke muziek stom vinden, en tegen alle blokfluithaters.
Dit filmpje zat/zit een beetje in dezelfde lijn. Leuk dat je het waardeert. Ik zal proberen vaker/dagelijks zoiets te plaatsen.
Dat word wel zoeken dan. Dit soort pareltjes (de combinatie muziek en humor), daar zijn er niet echt super veel van. Dus, je laatste zin raakte me. Misschien is het juist wel goed, en inspirerend, om 's avonds een biertje open te trekken, pretsigaretje erbij of niet, en dan heel even weer hard kunnen lachen om lekker simpele humor waarvan je later toch altijd weer dacht "toch knap, ik doe het ze niet na".
www.youtube.com/watch?v=7gLiYq4-yaQ Klasgenoten
Jess Roden
www.youtube.com/watch?v=uir5yFjzerw
Haarknotje.
Verwijfd theelurker die jouw dochter naait. Is grootdenker in raciale aberraties op het gebied van andermans grond, en heeft geld nodig. Steeds en veel omdat hij op het punt staat af te studeren, en hem dan een glansrijke toekomst tegemoet treedt met uw dochtertje in het verschiet.
Oja, hij is ook illegaal. Want toen hij moest schijten is het paspoort verloren geraakt ergens boven de zee. En vind dat maar eens terug, he papsie.
Het is niet dat ik honger heb maar ik heb gewoon trek. Trek in een slechte grap en daarnaast wat lekkers.
www.youtube.com/watch?v=idI2wckgmQQ
"Hier hebben we geen trek", zei mijn oma altijd. "In Afrika, daar hebben ze trek. Hier hebben we honger."
Baas Pieter Willem Botha. Mandela is a decoy dove, a captive of the cabal, captive to interests from which he cannot escape... they want to destroy the image of my people, they want to destroy my image & through me humiliate my people”
twitter.com/TheBSBuster/status/127430...
All lives matter.
Bonnie Tyler It's A Heartache
www.youtube.com/watch?v=h8VGQTtENSs
Nice!
@internetnaam | 24-06-20 | 00:55:
Nazareth - Love Hurts
www.youtube.com/watch?v=cOvBk1GuApk
@internetnaam | 24-06-20 | 00:55: twitter.com/TheBSBuster/status/127430...
@internetnaam | 24-06-20 | 00:58: www.youtube.com/watch?time_continue=8...
@Freezzz | 24-06-20 | 00:56:
Zelfde stem. Andere artiest. Ander liedje. Zelfde sfeer.
@Freezzz | 24-06-20 | 00:56: En hier het origineel;
youtu.be/kOtMGVMLET8
Wat een heel mooi land was voordat was alles toelieten. Nu nieuwe samenleving , er blijft nix van ons OVER. Geef je het weg of houd je het. Wij geven hier alles weg met dit kabinet dat houdt van ouderen in elkaar slaan door EM. Hopenlijk zitten deze EM 'ers thuis met een gevoel hoe kan ik zo mijn vader in elkaar slaan. Wordt wakker EM dit komt naar je terug via karma.
EM: electronen microscoop?
Ik pleit voor een standbeeld van Akdwasi.
Kunnen wij eindelijk ook een standbeeld neerhalen.
Hmmm, water erover laten stromen, zo'n krul-ding er omheen en je hebt een openbaar urinoir dat gegarandeerd mateloos populair wordt. Nog populairderder dan die bakken met die Jagger-lippen van vroeger. Waren ook leuk, toch?
@Kinkfactor | 24-06-20 | 03:28: Waarom zijn urinoirs eigenlijk wit? Racisme.
Stand up. Say No!
youtu.be/BKTUQzDFwW4
Niet knielen. Do not bend the knee.
White lives matter.
youtu.be/0X4rwRbJUSI
En hij verontschuldigt zich, net als Johan Derksen helemaal nergens voor.
Held.
Sta op. Zeg nee.
Het AD artikel over het geweld in Den Haag ligt wel een stuk genuanceerder: ‘We laten ons niet zomaar uit de weg slaan. Wij laten ons niet de les lezen.’ Tevens schijnt er een ‘open brief’ op internet rond te zwerven waarin uitgelegd wordt hoe de politie geweld heeft uitgelokt, en ook dit nog: ‘Het eindigt hier niet. Wij stoppen er niet mee. Wij accepteren geen dictatuur’. Tevens is er een foto van zogenaamde ‘relschoppers’ welke uit een ME busje stappen… hoofd popo mag dit best eens uitleggen, zo lijkt mij. Enfin, op rechts is inmiddels dus ook de geest uit de fles, hier kon men natuurlijk op wachten na het precedent wat mev. Halsema in Amsterdam heeft geschapen.
Het is het niet begrijpen van de werkwijze van arrestatieteams dat de speculaties over “uitlokkende” politie in de wereld helpt. Databus namelijk totale onzin. Ik heb de krakersrellen in de jaren 80 van dichtbij meegemaakt en weet precies hoe die teams werken. En geen politie agent die bewust rellen uitlokt. Hou een sop met dat stomme gelul.
@Bigi Bana Boy | 24-06-20 | 00:32: Databus=dat is dus
BBB, een keer is toeval, twee keer verdacht en drie keer is opzet. Ik zuig niet zomaar iets uit mijn duim, er lopen figuranten rond welke dan met veel poeha gearresteerd worden en er via de achterdeur weer uit gaan. Dat zou in een democratie en met een normaal werkend politie apparaat niet zo mogen zijn. Bekijk eerst de verschillende foto nu eens voordat u reageert.
@Bigi Bana Boy | 24-06-20 | 00:32:
Dat was 40 jaar geleden. Tegenwoordig doen ze het wel. Fuck, 30 jaar geleden deden ze het al.
@Bigi Bana Boy | 24-06-20 | 00:32:
BLM, KOZP en al die activistenclubjes worden gesubsidieerd. Door de gemeente 020. Dan vind ik het niet gek dat de popo 020 aangestuurd door de burgemeester met de armen over elkaar alles toelaat. Want wie demonstreert er? De gemeente Amsterdam via de activisten tegen ... tja... de “samenleving” of zo.
Astroturfing pur sang.
Maar Viruswaanzin is niet gesubsidieerd, wordt dus niet gecontroleerd door een overheid. Dat is echte grass-roots. Dus gevaarlijk voor het gezag. Dat moet koste wat kost in een kwaad daglicht komen.
Je snapt het pas als je het ziet.
Mooi man, de toekomst van Nederland: Ben je team Akwasi of team Johan?
De BLM / Antifa / links / ... roeptoeters hebben het land goed verneukt.
Maar goed, de slag om Nederland zal binnenkort wel beginnen. Ik ben benieuwd of er al een locatie en wapenkeuze gedaan is.
Btw: Moet je ook een snor groeien om zichtbaar te horen bij team Johan? (dat groeit bij mij nogal langzaam, zal maar snel beginnen)
Als uw vrouw een snor heeft, telt dat ook.
Grenadiers hadden 200+ jaren geleden meestal een snor, een kolbak en een sabel. Wat een manier om eruit te stappen.
ok, zegt niemand het? Dan offer ik me wel op: wat een leuk koppie heeft die in het filmpje met "it started with the status"... pfoeh hey!
Verder: ik moet bekennen dat Serena Williams net 400 punten op mijn ladder van respect geklommen is. Ze stond vrijwel onderaan, nadat ik een keer haar onsportiviteit op het tennis court mocht aanschouwen, maar kennelijk staat daar een grote dosis gezonde mensen verstand tegenover. Goed gedaan, Serena!
Het schijnt een andere Serena Williams te zijn.
@Knufter | 24-06-20 | 00:11: Yep, heb t net ook gezien. Dus: sorry, Serena, je blijft onderaan de ladder. En dat is niet omdat je zwart bent, maar omdat je onsportief was bij een tennis match. Die andere Serena (van de tweet) heeft duidelijk meer verstand.
@Knufter | 24-06-20 | 00:11:
Oh sh*t weer een fake account. Jammer.
Het zou juist mooi zijn als alle celebs zich tegen BLM zouden keren maar het tegenovergestelde is het geval helaas...
@keestelpro | 24-06-20 | 00:20: Ja, helaas... maar wel begrijpelijk: als er al iemand last van privileges heeft, dan zijn het wel de Hollywood-beroemdheden: miljoenen dollars voor een beetje acteren en belangrijk doen. Tsja, als die zich niet achter BLM en andere activisten scharen zijn ze target nummer 1.
Goed verwoord door Bosma, Derksen is geslacht door Genee. Hopelijk dan ook winde VI, wil er geen fakeversie van!
Winde=einde
Het vervelende aan de hele Derksen-affaire is dit: vroeger zag ik een Zwarte Medemens lopen en dan dacht ik "hee, een Zwarte Medemens" (langer geleden dacht ik "hee, een Rijksgenoot"). Nu kan ik geen Persoon Van Kleur meer zien zonder te denken "is dát 'm dan, die Kakwasi waarover je de laatste tijd zoveel hoort? Zou het hem zijn?". Het is een Kwakwasi-obsessie. Zonder therapie kom ik er niet meer van af. Allemaal de schuld van Derksen.
Wist u dat de A in akwais staat voor Anton? Die uit de tweede wereldoorlog?
www.parool.nl/ps/rapper-akwasi-bitter...
@Knufter | 24-06-20 | 00:10:
Welke van de twee a's?
@JvanDeventer | 24-06-20 | 00:14: Eén voor Anton Kom en één voor Anton Mussert, denk ik.
Het is van achter die persoon al goed te zien, trapt hij iemand in zijn gezicht is het kwanazi, heeft hij een kleurig hoedje en een grote gouden oorbel is het kwanazi niet. Hoop dat u zo van uw obsessie afkomt.
Vraag van de dag:
Waarom heten asielzoekers eigenlijk zo?
Waarom heten ze geen asielvinders? Of asielvragers? Het is toch niet zo dat ze onder stenen kijken waar dat asiel toch gebleven is?
Misschien asiel-misbruikers? Maar ja dat is zo eerlijk, dat mag vast niet.
Het is de zoveelste politiek correcte term nadat het vorige woord een negatieve connotatie had gekregen. Vroeger ging het over allochtonen. Nu zijn het plotseling marokaanse-Nederlanders of Nederlanders met een migratie-achtergrond. Het zijn nog steeds allochtonen en zolang ze twee paspoorten hebben zijn het geen Nederlanders.
@jan huppeldepup | 24-06-20 | 00:39: Ik vond dobbernegers eerlijk gezegd wel leuk klinken.
AD "Politie laaiend: ‘Politici verspreiden nepnieuws met video van agenten in burger"
",,Wat is dit?! Relschoppers komen arrestatiebusje uit?”, twittert Baudet voor zijn 225.000 volgers. ,,Zeker weten we op dit moment nog niets. Maar de beelden zijn verbijsterend. FVD gaat dit tot de bodem uitzoeken!”, belooft de partijleider."
Gut-oh-got, meneer Baudet, misschien bent u aan de jonge kant. Tijdens mijn jeugdig optreden wel eens van de motoragent de lange lat gekregen per paard "achteruitgedrongen" en ook nog wel eens opgepakt. Zelfs bureau jeugdpolitie van binnen verkend wegens vermeend ruitje ngooien bij de melkboer, hoek Derde Helmerstraat - Albertdingk Thijmstraat.
Da's het risico met agenten en stillen tegenover je.
Ach heden men. Baudet u schiet zich weer eens in de vo ... nee in beide voeten, wat een sukkelar bent u toch, met hulp van Joost Niemöller en ene Marvin Spruit trouwens.
VerbijsteRund kinderachtig. Evocatus
.
Als Thierry dat werkelijk getweet heeft dan is het een godgeklaagde idioot die geen idee heeft hoe de politie werkt.
Zijn de verkiezingsdebatten al begonnen in Nederland?
Dan is het tijd voor Het Lijsttrekkerslied en begin ik maar met hem...
Liggend op ’n vleugel
Lavendel tussen zijn beugel
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
‘Nemo solus satis sapit!’
Eva, grijp die teugel!
Sigrid Kaag
Meer islam graag!
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
Wordt ze de premier of niet?
Da’s ‘n referendumvraag!
Doodzieke longen
‘n Adembenemende Jonge
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
Hugo danst op de Corona beat
En maakt rare sprongen
Jesse Feras Klaver
’n Communistisch kadaver
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
Bij GL zijn ze vaak antisemiet
Racisten dus, maar ‘braver’
Mark onze premier:
Wilt u leugens of ‘n cliché?
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
Nu is hij weer tégen Zwarte Piet
Merkels poedel, weg ermee!
Azarkan van DENK
Lijkt wel een gekke Henk
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
Wil Erdogan dat hij ons bespiedt?
Voor ’n Trojaans geschenk…!
Jan Segers
Gelooft in des Heils legers
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
En onderscheid maakt hij niet
Hij zíet geen negers
In een Achterhuis
Woont Geert, hij’s nooit thuis
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
En de enige die hij wel eens ziet
Is Arib of hij zit voor de buis
Zielig toch, die Lodewijk
Hij gaat zo huilen denk ik gelijk
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
Maar of hij ooit wel ‘ns geniet
Hij staat ook altijd in de zeik
Lilian lijkt ‘n debater
Maar ’t loopt voor geen meter
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
En Jan heeft toch zo’n verdriet:
Karl Marx deed ’t veel beter!
Oké, ze is geen lijsttrekker maar had het wel kunnen worden...
Stijgende huren
Demonstrerende buren
Ieder vogeltje zingt zijn eigen lied
Fakenews deelt ze met ‘n ‘tweet’
Ach ja, Kajsa wil ook besturen…
VerbijsteRund hoe NL achteruit holt.
Dat ben ik niet met je eens. De politie heeft, al dan niet legaal, lucht gekregen van mogelijke verstoringen door voetbalsupporters. Remkes is er een van het oude stempel met korte lijntjes naar het Kabinet en de ambtelijke top. Amsterdam is gierend uit de klauwen gelopen door het overgewaaide marxisme en de jarenlang onweersproken linkse terreur, wat een groot deel van het publieke leven verziekt heeft. Het onderwijs en de media zijn volledig vergiftigd met de wanen van een paar idioten die denken dat twatter de wereld is.
Overal in Europa beginnen rellen uit te breken omdat de EU het leven van veel mensen kapot maakt. De koopkracht in Nederland is sinds de invoering van de euro niet gestegen, de lasten wel. De import van asielzuigers en zandbaktuig heeft het leefklimaat in de grote steden tot een hellhole gemaakt waar iedereen met een beetje verstand en geld vertrekt, zeker zodra er kinderen komen. Zelfs Halalsema haalde haar kinderen van school omdat haar kinderen geen sociaal experiment zijn. Dat wil geen enkele ouder. Het broeit dus aan alle kanten. Door corona en de volledig chaotische aanpak is het nog veel sterker geworden. De overheid probeert nu via allerlei apps in de gaten te houden waar de mensen zijn en waar ze mee bezig zijn. Reken maar dat er profielen zijn van mensen waarvan de overheid denkt dat ze bereid zijn tot actie. Zodra deze mensen in groepen bij elkaar komen gaat het alarm af bij de overheid en het enige antwoord dat de overheid nog heeft is geweld. Men negeert de media omdat er geen hout van klopt. Men wantrouwt de overheid omdat de bevolking keer op keer beknot en genegeerd wordt. Het kan best zijn dat het AT niet die bedoeling had, maar het optreden was excessief en onnodig. Ik wil eerst wel eens ALLE beelden openbaar hebben en ik wil weten waarom deze meneer zo gevaarlijk was dat hij er zo uit gehaald moest worden. Er was niemand stenen aan het gooien en het ging er vredig aan toe. Als de geitendrukkers de Erasmusbrug blokkeren doet de overheid niets. Als Antifa weer boeren bedreigt doet de overheid niets. Als bedrijven plat gelegd worden door beroepsactivisten, zoals Greenpeace en ander tuig krijgen ze alle ruimte. De politie is gewoon niet meer te vertrouwen. Voor een aangifte van verkrachting kun je een afspraak maken en mocht je het geluk hebben dat er een rechercheur tijd heeft en zelfs nog iemand weet te pakken komt je zaak over een paar jaar een keer voor. Pas als je via faecesbook en twatter ophef veroorzaakt kun je eerder langs komen. Voor een inbraak komt de politie niet meer.
Als Baudet dat dan aan de kaak stelt en opheldering wil hebben geef ik hem groot gelijk. De politie krijgt niet meer het voordeel van de twijfel, zeker als ze wederom op senioren en kinderen los gaan.
@Frau Merkel | 24-06-20 | 01:23: Met Twitter en Facebook red je dat niet, als onbekende Nederlanders. We hebben dit nauwkeurig getimed, aan de orde gesteld, via een krachtig landelijk dagblad. Aangifte van de verkrachting was na 14 dagen, een gotspe. Vandaag is er een definitief eindrapport gekomen, waar het slachtoffer 100 % in het gelijk wordt gesteld, en haar ervaringen. De politie zou de eigen knopen moeten gaan tellen, er gaat veel goed, maar ook word er veel te veel het eigen straatje schoon geveegd. Ik heb het bij deze over de Hoornse zedenzaak. Als ik er nu weer op terugkijk, wat is er veel fout gegaan. Te bizar voor woorden.
FBI: strop in pitbox zwarte autocoureur Wallace lag er al in 2019
www.telegraaf.nl/sport/645864079/fbi-...
Ouch!
Nascar volgens family guy: www.youtube.com/watch?v=fmINtb6WbFg
Wat een strop voor BLM.
@Basil Fawlty | 24-06-20 | 00:18: Nascar, sponsored by vagisil. For people who menstruate
@grapo | 24-06-20 | 00:37:
Lol! Blijft geniaal. www.youtube.com/watch?v=En88gSpLz6E
Ik maak me al jaren zorgen over het Nederland van de toekomst. Het zijn geen barbaren die aan de grenzen staan die onze verwoesting wensen waar ik bang voor ben. Het zijn de ‘onzen’. Het zijn de Nederlanders die u dagelijks indoctrineren via onderwijs, kranten en televisie. De Nederlanders die diversiteitsquota loslaten op bedrijven, werknemers op diversiteitscurussen sturen, foute meningen bestraffen met ontslag etc. Het dagelijks demoraliseren en beschimpen van de Nederlander en de waarden waarop onze samenleving is gebouwd. Het geloven in niks. Alles is gelijk. Het marxistische idee dat hiërarchie iets slechts is. Het extreme liberale individuele gedrag wat aangemoedigd wordt. Paradoxaal genoeg. Politiek-correcte verdwaalden in een marxistischgrijs loofbos is wat we verworden zijn. Logisch ook: we weten niet meer waar we zijn, wie we zijn of wat we zijn. Het is een proces wat al decennia aan de gang is. Demagogen zijn de politici en het volk is de magistraat. Logischer wijze ontbonden van enig vertrouwen naar de ander gebaseerd op politieke kleurtjes. Iedereen zit zo in zijn eigen liberale-zelf verzonnen persoontje dat we de ander niet meer zien en voelen. Vooral triest omdat we het zelf zijn die het doen. Zelfmoord kun je het noemen of mag dat niet? Enfin, beeldenstormen en velen anarchistische wijken en steden zijn tekenen van revolutie. Het zijn niet eens tekens. Het is de revolutie.
Het letterlijk beginnen met een nieuw normaal waarin we het verleden ontkennen. Een van de aller-aller domste dingen om te doen. Zonder verleden heb je geen toekomst. Dat er geldstromen zijn die veel invloed hebben is een gegeven en de helft weten we niet eens. Vraag me wel is af waarom die mensen zo’n achterlijke zelfhaat bezitten. Als je erop gaat googelen krijg je allemaal vage shit van satanisme, lucifer en andere duivelse shit met families die de wereld bezitten. Heeft me wel aan het denken gezet. Jullie weten toch ook dat met vrijwel alle sociale bezigheden van mensen er hiërarchie in het spel is; sowieso dat het einde van de hiërarchie niet stopt bij de overheid. We hersenspoelen onszelf de afgrond in terwijl we het goed bedoelen. Je kan er een tragedie over schrijven.
Even een bericht uit de tuinbouw.
Snoop Dogg ft. Willie Nelson - My Medicine
www.youtube.com/watch?v=fWCa3GvbNUE
Aantoonbare leugens van Dries Boussatta gister bij VI,
"In maart 2001 stapte Van der Lem op na een serie nederlagen. Hij werd opgevolgd door Henk van Stee. Volgens Boussatta waren de gevolgen direct zichtbaar, zei hij maandag. „In de eerste de beste wedstrijd zat ik op de bank. Naast me zaten Ervin Lee, Youssef Fertout, Robin Nelisse, Karim el Hadrioui en die week erop kwam Ali Elkhattabi erbij. Dat was een aardig ’donker’ bankie."Het is een erg zwak punt in het verhaal van Boussatta. Hij stond in die periode, mei en april 2001, ook onder Van Stee namelijk wekelijks in de basis, net als Ervin Lee en meestal ook Robin Nelisse. Elkhattabi was er nog niet. Hij kwam een paar maanden later over van Sparta. Ook in het seizoen daarna werden zij niet structureel buiten het elftal gelaten en al helemaal niet allemaal tegelijk. Boussatta zelf stond in 8 van de 15 wedstrijden in de basis, totdat hij in december 2001 zijn contract inleverde"
Bron: HDCMedia
Wat is kanker eigenlijk ontzettend kudt. Mijn bijdrage voor vanavond, ik ga ff in een donker hoekje cola-tics hijsen.
Grappig dat ben ik ook aan het doen. Kanker is gewoon een coronaziekte.
Eh... gezondheid dan maar?
We zijn door covid ' het-is-maar-een-griepje" 19 helemaal vergeten waar we daadwerkelijk voor moeten vrezen.
Er zijn VELE honderden ziektes veel gevaarlijker en dodelijker dan die corona kuch. Als we al die ziektes net zo serieus gaan nemen wordt ieders leven een complete hel. Want. Dat kan blijkbaar al met één totaal niet dodelijk virus voor 99,99% van de mensheid.
Heel veel sterkte Binnenbaan. Kanker is echt ontzettend klote maar laat angst niet je leiden maar geloof in strijdbaarheid en hoop.
Ik kende iemand die heette Sigrit en die vond het teveel klinken als secreet en toen heeft ze d'r naam veranderd. Moet ik steeds aan denken als ik aan Sigrid Kaag denk.
Sowieso vind ik Kaag ook zo'n naam van niks. Zaag. Klaag. Kech. Maag. Het woord is gewoon niet lekker. En qua betekenis... buitendijks land. Zo van ik hoor wel bij het land maar lig wel buiten jullie dijken.
De Ruijter. Coen. Dát zijn namen.
Ik post nog maar wat countryrock of hoe je het wilt noemen. Het kan zo maar binnenkort verboten zijn wegens te wit en zo. Dusssss zo lang het nog kan:
Maria McKee - If Love Is a Red Dress, Hang Me In Rags
m.youtube.com/watch?v=Vst6c_cTqrY
Sam Phillips - When I Fall
m.youtube.com/watch?v=_mEq6EVFmcA
Social distancing kost naar verhouding teveel in onze maatschappij. Iemand had tijdens het NOS Journaal zelfs het briljante idee om in theater Carré dan maar 75% van alle stoeltjes eruit te slopen totdat iedereen automatisch op 150 centimeter afstand zit. Bespottelijk. Het idee van social distancing is door het CDC zelf in het leven geroepen in November 2006 in de publicatie "Targeted Social Distancing Design for Pandemic Influenza" door Robert J. Glass en Laura M. Glass [1]. "At the start of an influenza pandemic, effective vaccine and antiviral drugs may not be available to the general population (1,2). If the accompanying illness and death rates of the virus strain are high, how might a community respond to protect itself? Closing roads, restricting travel, and community-level quarantine will enter discussions (3,4). However, within a community, influenza spreads from person to person through the social contact network. Therefore, understanding and strategically controlling this network during a period of pandemic is critical." Nu er geen corona doden en amper meer corona infecties door het RIVM worden gerapporteerd is het tevens tijd om met dit "highschool science" project te stoppen. Het kost de maatschappij nl. te veel, in alle aspecten. Social distancing is namelijk een handbrake en totale paniek rescue strategie die alleen word toegepast wanneer er een virus is uitgebroken waarover niets bekend is (gemaakt). Inmiddels is COVID-19 aardig goed onderzocht, en weten dat het zich gedraagt als een mild influenza virus. Het sterftecijfer is zelfs nog minder dan dat van influenza a,b of c gedurende een gemiddelde griep golf. Geen reden om de maatschappij met 150 centimeter op tilt zetten. Tenminste wanneer de verspreiding kan worden ingedamd. En dat kan door bv. chlorix bleek middel als desinfectie middel te gebruiken, in toiletten, badkamers, douches en zwembaden. Door de chloor lucht worden ook luchtwegen virus vrij. Mocht je desondanks COVID-19 hebben opgelopen is er zelfs een werkende medicatie, hydroxy-chloroquine in combinatie met azithromycine https://drive.google.com/file/d/186Bel9RqfsmEx55FDum4xY_IlWSHnGbj/view
[1] Glass - Targeted Social Distancing Designs
http://theinfounderground.com/smf/index.php?board=14.0
[1] Glass - Targeted Social Distancing Designs
http://theinfounderground.com/smf/index.php?topic=26572.0
De anderhalve meter is een vuistregel voor de reikwijdte van grote vochtdeeltjes uit 1933 en is in 1955 gepubliceerd. Sindsdien is er geen verder onderzoek naar gedaan. Corona verspreidt zich via aerosolen, niet via direct contact. Ventileren is veel belangrijker dan de anderhalve meter.
www.maurice.nl/2020/06/22/wells-prove...
Sluit af met de goddelijke Donna.
En trusten allemaal.
Donna Summer - Nobody (from VH1 Presents Live & More Encore!)
www.youtube.com/watch?v=wWWtaKWuz8U&a...
Proost kroegtijgers!
Mijn 1e linkpost is vandaag speciaal voor Ron Jeremy en voor alle Bubba's in de bajes. Kunnen ze het leren voor de karaoke avond. Met een beetje mazzel (Bubba's) of pech (Ron) moeten jullie het 90 jaar met elkaar doen.
m.youtube.com/watch?v=NNouA3a-3bM
Aknazi heeft publiekelijk 'we will fuck you up' tegen witmansen gezegd.
In Amerika willen ze standbeelden van Jezus naar beneden rauzen.
Ik leer elke dag wat nieuws.
Het moet niet gekker worden, nog even en ze gaan massaal korans verbranden.
@Knufter | 24-06-20 | 00:01: Denkt u? Dat zou toch wat zijn. Misschien als de varkens voorbij uw raam vliegen.
m.youtube.com/watch?v=Y8MFqJ22kSs
Briljant
They all went to Mexico
youtu.be/Mn_JuvLjLe8
Mooi! Tequila Sunrise Eagles www.youtube.com/watch?v=ws-YqUcD0LY
youtu.be/tsUMa3yeYYc
Erg mooi liedje van Jefferson Airplane. Over Mexico. En Richard Nixon komt nog ter sprake.
Lezeres...
m.youtube.com/watch?v=8ThyEPRO_Rw
Je bent er nog! (draait een rondje van puur plezier). Hallo Neon, lieve neon!
Hier een nummer voor jou neon.
David Guetta Feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over (Official Video)
@lezeres | 23-06-20 | 23:52:
Kan de slaap niet vatte...!!
@lezeres | 23-06-20 | 23:55:
m.youtube.com/watch?v=zudbz4hOcbc
@lezeres | 23-06-20 | 23:55:
Na een lange lange dag.::/
m.youtube.com/watch?v=WNfq4cRCuK4#
@neonreclame | 24-06-20 | 00:04: Schat, het licht mag uit, als jij me maar in je armen sluit! Slaap lekker lieverd!
Blues Brothers, Sweet Home Chicago Movie Scene
www.youtube.com/watch?v=YK43kV3QwnA
En deze?
www.youtube.com/watch?v=RdR6MN2jKYs
Soul man youtu.be/FTWH1Fdkjow?t=57
@komtdatschot | 23-06-20 | 23:49:
Met dat gaas, lol
www.youtube.com/watch?v=EHV0zs0kVGg
Animal House:
youtu.be/DZN4r8p6KbU
@smdyasc | 23-06-20 | 23:53:
John Belushi was gezellig in de war.
@Watching the Wheels | 23-06-20 | 23:58:
Maar wel ook een briljante film met geweldige muziek ook.
1941
youtu.be/vVR2pPFnkDU
Oproep aan de blanken die schoon genoeg hebben van de blm wappies.
www.youtube.com/watch?v=HdNn5TZu6R8&a...
nattepoepsteek - https://www.veronicainside.nl/nieuws/fragment_wilfred-blikt-terug-op-eigen-optreden-in-veelbesproken-uitzending
Ik ga morgen de hele dag zonnen, wil ook zwart worden.
Ik heb nog een pot zwarte schmink, vanuit mijn duistere racistische verleden, toen december nog leuk was.
Alleen het Zuidwesten van Noorwegen heeft morgen nog bewolking.
@Eric Newby | 23-06-20 | 23:45:
En het begon allemaal met een negerzoen.
@van Oeffelen | 23-06-20 | 23:46: bandung anders ook
Ja en dan lekker klagen wat er 500 jaar geleden gebeurd is en ik daarom geen carriere kan maken en dat ik daarom in poeder handel, bitches!
Hahahahaha
www.telegraaf.nl/nieuws/1704121342/ut...
De mensen die Nederland hebben gemaakt tot wat het is moeten verdwijnen en de mensen en hun "nazaad" die momenteel Nederland in een neerwaartse spiraal werpen krijgen een standbeeld. Ik lach me de ballen uit mijn broek!
Hebben we eindelijk ook iets te bekladden en om te trekken.
Bij mij springen de tranen in mijn broek.
Pot rode verf gekocht.
Standbeeld voor zorgmedewerkers - is er niet.
Standbeeld voor wetenschappers - is er niet.
Standbeeld voor onze soldaten van de afgelopen 30 jaar - is er niet
Standbeeld voor politie - is er niet
Standbeeld voor onderwijzers - is er niet
Standbeeld voor de belastingbetaler - is er niet
Maar de gástarbeider joh. Díe moet een standbeeld.
Prima toch? Iedereen zijn eigen standbeeld van zijn of haar held lijkt mij ’n goed plan. Dat is pas evenwichtigheid in de samenleving. Bij mij in de omgeving is een standbeeld van een vent met een gun in z’n hand en een stalen koekenpan op z’n knar. Liggen dagelijks verse bloemen bij…
@Sw.Dwaallicht | 24-06-20 | 00:09: Holman had er laatst een mooie column over. Te lui om hem er nou bij te zoeken maar ca een week geleden. Dat alle standbeelden maar op elkaar moeten lijken. Geslachtloos, gezichtloos, sexloos, allemaal hetzelfde. Dat zou pas een mooie oplossing zijn.
Ze zijn wel solidair. Nu hebben de Nederlanders ook wat om omver te trekken.
Het kunstwerk is klaar:
images.app.goo.gl/5B1JLYmwo9DdNdwh9
Zag ik letopuwzaak net voorbij komen?
Ik kon het niet goed zien. Het ging te snel. Ze reed 280 km/h.
@keestelpro | 23-06-20 | 23:40: Ha schat, zou me echt niet verbazen van haar. Het is een stille ondeugd die vrouw, lol. Zo leuk dat ze er is! Jeetje Kees, sloeg echt pure wartaal uit gisteren. Beetje beschaamd vanavond. Maar moest ook wel lachen toen ik het teruglas. ;-))
@keestelpro | 23-06-20 | 23:40:
Aiaiaiai zo snel? Hopelijk let ze wat op haar zaak.
Ik heb een hekel aan mensen die te hard rijden!!
Hee lezeres! Ik had een liedje voor je, maar dat komt morgen wel. Deze stille ondeugd gaat alweer slapen:-) heb je ze weer op een rij, viel toch wel mee?
@letopuwzaak | 23-06-20 | 23:53:
Oh sorry ik hoop mijn grap je niet gekwetst heeft. ;-)
@lezeres Je was waarschijnlijk niet aan het slaapwandelen maar slaapreaguren. Zoiets bestaat echt als je in een halve slaapdronken toestand achter je toetsenbord in sukkelt en opeens een soort van opleving krijgt qua bewustzijn. Dat heeft Trump zelfs een keer meegemaakt met zijn cofveve tweet. Kan gebeuren. Ik vind helemaal mooi. x
@keestelpro | 24-06-20 | 00:00:
Nee hoor, ik heb geen gekwetste persoonlijkheidsstoornis:-)
@keestelpro | 24-06-20 | 00:00: Haha Kees, je schrijft naar letopuwzaak.
Natuurlijk ben ik niet gekwetst! Je bent altijd zo lief voor me.
@letopuwzaak | 23-06-20 | 23:53: Nou... het was wel heel raar. Maar ik was echt enorm moe. Slaap lekker lieverd. Tot gauw! ;-))
At Vance - The Winner Takes It All(metal cover)
www.youtube.com/watch?v=EsBmcuk87VQ
Een dag niet geKaagd is een dag niet gedeugd.
Is een dag niet gemanipuleerd. Dat is 't devies
bij de NPO c.q. BNNVARA.
Hedenavond Kaag belicht door Vetje ook wel
bekend als Frank Evenblij.
Zijn wij even NIET blij! Evocatus
.
Politie is zelf ook schuldig, ze nemen graag macho s in dienst, ook in Nederland.
Die moet je juist helemaal niet hebben in een korps, maak die maar ME er, past beter bij zijn karakter.
Paar rare dingen gezegd gisteren.... hmm..
The Offspring - "Self Esteem"
youtu.be/Abrn8aVQ76Q?t=5
Zelfde vibe als Nirvana www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg
@Watching the Wheels | 23-06-20 | 23:37: Bedankt voor het plaatsen Watching the Wheels. Ga even luisteren naar je nummer van Nirvana, (love them), met dezelfde vibe :-))
@Watching the Wheels | 23-06-20 | 23:37:
Interessant studie materiaal!
The Offspring - Self Esteem (1995)
nl.wikipedia.org/wiki/The_Offspring#D...
Nirvana - Smells Like Teen Spirit (1991)
nl.wikipedia.org/wiki/Nirvana_(Amerik...
Nirvana is dus de inspiratie.
Maar wat The Offspring er aan toegevoegd heeft is dat 'nanananaaa nanaa' in het begin. Dat maakt het nummer echt tot een earwurm.
Gvd het is al middernacht geweest ik zit gewoon weer puur professioneel muziek te analyseren. Waarom kan ik gewoon niet achterover leunen en genieten....
Onderstaand zomaar wat quotes uit de toespraak die de ondankbare 'vluchteling' Abdulrazik Khamis afgelopen zaterdag hield tijdens een demo op het Museumplein.
'We komen naar Europa om ons het geld dat van onze voorouders is gestolen, opnieuw toe te eigenen'
'Ik ben zo trots dat ik zwart ben. Zwart is mooi en ik ben zo blij dat ik niet wit ben. Niet vanwege de kleur van de huid, maar vanwege de bloedige geschiedenis die ik zou hebben'
www.doorbraak.eu/we-komen-naar-europa...
Hoeveel koloniën had Nederland ook al weer in Afrika?
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 23:32: Zuid Afrika ?
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 23:32:
Het opzoeken kost minder tijd dan het typwerk.
@AntonJansen | 23-06-20 | 23:36: filmtip Zulu met Michael Cain
@AntonJansen | 23-06-20 | 23:36:
Vergeet de Goudkust niet. Daar hadden we een paar forten...
@SterF... | 23-06-20 | 23:38: Maar komen er ook Zuid Afrikaanse asielzoekers richting Nederland ?
3 man en een paardenkop bijeenkomst. Wat maatjes van de spreker en voor de rest verdwaasde oude kort pittig kapsel beroepsdemonstranten, altijd moeilijk uit elkaar te houden wie er nou man of vrouw is, en natuurlijk de sosjiale studie huppelkutjes M/V/X, ook niet uit elkaar te houden wie wat is. D'r was een tijd dat dit als absurdistisch cabaret werd gezien maar nu neemt menigeen die nonsens serieus. Ik zie het nog steeds als absurdistisch cabaret.
Weer een nieuw woord erbij: een doorbraak-activist.
Het houdt niet op.
jeugdherinneringen.
Without you- Can't live - Harry Nilsson (with lyrics)
www.youtube.com/watch?v=VTDSoUI7LIE
Gelukkig lees ik op de site van Bij1, dat ze ook weer mee gaan doen aan de Tweede Kamer verkiezingen. Ik had nog nooit op die site gekeken. Geweldig beeld van ons land schetst mevrouw Simons ook, 5g gekkies zijn er niets Bij. Leuke kleurstelling wel: geel en zwart, van de bij. Dus zal wel iets betekenen van wij delen steken uit. Ik denk alleen maar aan wat ik normaliter doe als geel/zwarte bijen met steekoptie bij mij in de buurt komen.
Dat is het hem> je denkvermogen is minimaal.
Bijen sla je niet dood, die komen ook niet bij je in de buurt.
Whatever, een wesp is ook een bij, zelfde kleuren.
En nou niet gaan typen dat je niet van insecten houdt die steken, want je bent er toe in staat.
@snapal | 23-06-20 | 23:45: Ik wil gewoon niet dat ze bij mijn glaasje multivitaminesap in de buurt komen. Ik kan niet zien of ze er ook toevallig in schijten. Dat is het probleem.
Judas
media.dumpert.nl/foto/f30204db_FB_IMG...
Ik lolde! XD
Fascinerend om te zien dat de politie ernstig bezwaar maakt tegen mensen ( doorsnee nederlanders ) die vraagtekens zetten bij het pittige politie-optreden tijdens demonstraties.Maaarrr we horen ze niet als in BLM-demonstraties de gehele politie wordt verweten racistisch te zijn en de ACAB’s je om de oren vliegen. Raaaarrrrrr
In Helmond (Brabant) blijven ze ook weer de-escalerend naar de groep Marokkanen van 150 man.
www.omroepbrabant.nl/nieuws/3223438/g...
@sprietatoom | 23-06-20 | 23:24: Helmond ligt in Limburg.
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 23:33:
Haha, tuurlijk. Overigens lijkt me dat filmpje geschoten vanaf een appartement boven de Lidl in de Heistraat.
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 23:33: Helmond ligt in Brabant nl.wikipedia.org/wiki/Helmond ,maar niet tot genoegen. Andere Brabo's noemen het ook wel de aars van Brabant. Ander oud grapje dat hier rondgaat : waarom is de ligging van Helmond, links en rechts van het kanaal, niet zo gunstig ? Antwoord : het had IN het kanaal moeten liggen.
@sprietatoom | 23-06-20 | 23:24:
Wij hebben in Helmond in ieder geval wel een eigen sportcultuur.
Bokswedstrijden op iedere hoek van de straat.
Dat gaat vele kampioenen opleveren in de toekomst.
@keestelpro | 23-06-20 | 23:43:
Bajesklanten, dat is wat het oplevert. Tenminste als de politie haar werk een keer gaat doen. Op zich trouwens vrij onschuldig een eerlijke bokswedstrijd. Maar dat stenen naar politie gooien en dan niet ingrijpen is weer jammer.
@sprietatoom | 23-06-20 | 23:48:
Hier pal tegenover de Jumbo in Helmond heeft wereldkampioen kickboksen Nieky Holzken een kast van een huis gekocht en het is nu al een soort van bedevaartsoord voor jonge fans.
Je agressie willekeurig op straat botvieren levert bajesklanten op maar je vechtlust kanaliseren en serieus en sportief met boksen bezig zijn is alleen maar goed. Boksen en kickboksen is echt booming in Helmond en als er op straat gevochten wordt is dat compleet volgens de spelregels.
Zie het als straatvoetbal vs eredivisievoetbal.
Ik woon in de binnenstad van Helmond en de sfeer tussen allochtone en autochtone jongeren is gewoon zeer gemoedelijk.
@keestelpro | 24-06-20 | 00:15:
Oude Postkantoor is toch een boksschool tegenwoordig ?
Ging vroeger toen ik er woonde regelmatig op stap in Helmond, eerst wat volkskroegjes in de Heistraat en dan door naar het centrum. Maar wat is die Heistraat veranderd zeg. Maar mooi dat je het een goede sfeer noemt, ik noem het een gesegregeerd stuk Helmond die nieuwe Heistraat. Is ook maar net waar je precies woont natuurlijk.
@sprietatoom | 24-06-20 | 00:25:
De Heistraat in Helmond is mijn oude buurt. Ik woonde in de Beverstraat tussen Polen, hippies, Spanjaarden, junks, Marokkanen en Turken. Dat was niet altijd even gezellig want een praatje maken was soms moeilijk met zo'n half uitgeflipte of zo'n nieuwkomer die de taal niet sprak. Maar als er wat was hielp iedereen elkaar zo goed en kwaad als het kon.
Maar dat was 30 jaar geleden. De meeste oude huizen zijn gesloopt en de hele binnenstad rondom de Heistraat is spiksplinternieuwbouw.
De sfeer is er nu ook echt veel beter want die verpauperde buurt van vroeger ziet er nu heel gerenoveerd en geordend uit. Ja er wonen nog steeds veel verschillende etniciteiten maar die leven echt wel vreedzaam met en naast elkaar.
Interessant mapje:
www.google.nl/maps/search/boksschool/...
@keestelpro | 24-06-20 | 00:53:
Ja nieuwe huizen dat wel, en op de uiteinden van de straat staan de jochies op de uitkijk voor wat dan ook...
Maar het verdwijnen van die volkscafeetjes, stuk of 4 is het grootste gemis !
Verder niets verloren daar tegenwoordig, kom er nog maar zelden. Maar je bent dus een echte multi-culti man, toch wel licht verrassend.
PS, vanavond was het dus even niet zo vreedzaam.
@sprietatoom | 24-06-20 | 01:12:
Ik ben geen multi-culti man. Zeker niet. Ik ben het soort low-life dat moest dealen met het multi-culti beleid zoals uitgestippeld door de Marcel van Dams en de Joop den Uyls die zelf in hun ivoren toren zaten. Zoals Gerard Cox zei: en wij in de buitenwijken moesten maar even die multiculturele samenleving gaan zitten uitvinden.
Nou dat was zoals gezegd echt geen pretje.
Wat mij betreft was alles bij het oude gebleven.
Maar dingen zijn uiteindelijk zoals ze nu zijn en de positieve boodschap die ik wil verkondigen is dat de saamhorigheid tussen de nieuwe etniciteiten er voor heeft gezorgd dat ze nu niet meer elkaar random de hersens in slaan uit rassenhaat maar dat ze gezamenlijk de agressie in sportief verband kanaliseren en er eigenlijk een soort van feestje van maken.
En mooi detail is dat Nieky Holzken een autochtoon is en hij de held is van de hele multiculturele binnenstad van Helmond.
Ze willen allemaal hem worden.
Samenvattend: Ik accepteer de nieuwe status quo die mij is opgelegd en probeer daar de zegeningen van in te zien.
Neemt niet weg dat de politiek van de afgelopen 4 decennia dit mooie land buiten spel heeft gezet.
De marxisten knagen as-we-speak verder en verder aan onze vrijheden en verworvenheden.
drogepoepsteek - https://www.youtube.com/watch?v=_tcf3_BXXFg
It’s a beautiful day - Bombay Calling
youtu.be/mFP-rYQb3ts
Ah, die kan ik via Jeroen Soer.
Deze ook maar dan?
www.youtube.com/watch?v=XUNgQ03D2qA
Ik begin een beetje allergisch te worden voor het woord akwasie.
Bedankt hoor voor dat laatste woord. Nu heb ik jeuk en overal rode bultjes.
Quiz vraagje, door wie is dit geschreven en geproduceerd.
Bij goed antwoord de hele avond zuipen op mijn kosten.
Jackie Cornell - Everyday's Toture
youtu.be/Q2ZM6bhy6F8
Manson ?
Wel lekkere rauwe stem.
@dhrat | 23-06-20 | 23:18:
youtu.be/gushnHnSWBY
Golden Earring
@Animals | 24-06-20 | 01:15:
Componist G. Kooymans
Producer Jaap Eggermont
Nu op RTL 7, die van “meer voor mannen”! (Kan niet meer denk ik) Sharknado 2. En er komen er 7 in totaal. De complete waanzin en slechte special effects, dus..... zien!
m.youtube.com/watch?v=ZGcwd0XbuzU&...
Ik hou er van!
No one here gets out alive!
youtu.be/oOzpncIHCLs
Heerlijke jonge dame, Lesley Gore:
youtu.be/JDUjeR01wnU
Dit foute grapje was vooropgezet om dit tegengegaan. Stop slavernij stop twitter.com/roadto2022 www.youtube.com/watch?v=hTkG8p9e6WA
The Doors - "People Are Strange" 1967 HD
www.youtube.com/watch?v=sezc05A4s2g
Die hoes van dat album -Strange Days- is erg fraai.
youtu.be/jz-z4O97WnA
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 23:13:
Opgeslagen bij mn favorieten en tnx.
Gecoverd door Infected Mushroom: youtu.be/JZzf_wGQAac
Je bent de beste !
Een rondje Nederland vanavond:
Sweet D'Buster - One Way or Another
www.youtube.com/watch?v=hcjTJVERc4A
L'dia on Bass - Little Bro
www.youtube.com/watch?v=yCUKaay0gSo
Junkbeat - You can't slow me down
www.youtube.com/watch?v=j5v1mKjHP7Y
Am I Black Enough For You?—/—Schoolly D
www.youtube.com/watch?v=fFXED_dnZ_Y
@keestelpro | 23-06-20 | 23:27:
King of New York,met de onvergetelijke Christopher Walken in de hoofdrol
vleermuis ziet er slecht uit, zeker lang op de bank geslapen.
Je moet ervan houden,maar o zo mooi.
WHERE DO WE GO WHEN ALL FALLS DOWN | by End Of Silence
www.youtube.com/watch?v=1B0MFckMKho
VIDEO: Aziatische jongen (16) krijgt uit racistische motieven keiharde trap van bepaalde 'onverlaten'. Waar zijn gvd nu alle (media) deugers van Nederland ?
www.nhnieuws.nl/nieuws/269132/aziatis...
En de daders zijn weer eens Marokkanen (ook al staat het er niet letterlijk).
Volgens een paar gasten bij Beau zijn het allemaal vriendelijke mensen in Grunn. Totale bullshit volgens van Oef. Veel ultra hypocriet volk, vooral bij Be Quick.
Be Kwak, volgens de aanhangers van Forward.
De Groningers.
Aardappelhoofdig stugvolk, geperst uit arremoe en sloanpa.
@Oprisp | 23-06-20 | 23:11: en hun deaude peerd van ome Loeks
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 23:09: Forward daar ga je naar de 1e klas, omdat er in de tweeheede geen plaats meer was....
@van Oeffelen | 23-06-20 | 23:14: Te bibberen op die gasbel, wachten tot de hele boel 4 mtr naar beneden flikkert.
@Oprisp | 23-06-20 | 23:16: achterstallig onderhoud van jaaaren afwentelen op de staat of de NAM
@van Oeffelen | 23-06-20 | 23:21: episch centrum van het roken van zware van Nelle.
@van Oeffelen | 23-06-20 | 23:21: Laten we wat zuurstof terug pompen. Met een lange lont, je weet maar nooit wat voor effect je kunt verwachten op de schaal van Richter.
@van Oeffelen | 23-06-20 | 23:21:
In Grunn is veel "op staal" gebouwd, dat wil zeggen, niet onderheid tot op een dragende zandlaag, maar de fundering zwevend op de klei.
Dat heeft nogal wat gevolgen bij heftige schokgolven in de ondergrond.
@overhetrandje | 23-06-20 | 23:33: in Uithuizermeeden?
@De Briemusketier | 23-06-20 | 23:38: die hele klei-zand discussie iedere keer in Grunn is van Oef niet ontgaan. De zandfiguren vinden zichzelf daar beter dan de kleitypes.
@Oprisp | 23-06-20 | 23:34: bij "2" worden ze daar al woedend en gaan ze lopen bellen.
@van Oeffelen | 23-06-20 | 23:41:
De zandfiguren vinden zichzelf daar beter dan de kleitypes.
Het lijkt Den Haag wel.
@van Oeffelen | 23-06-20 | 23:44: Als het Aardappelvolk suukerbiet'n geet smiet'n, wordt het tijd om de F35 een keer uit te testen.
Ik ga even vloeken in de kerk. *Jukebox en stereo een schop geeft*
youtu.be/U13xOvDa19U
Je maakte mij al blij met de Doors, dit is ook leuk.
Vind persoonlijk de mash up van Play that funky music Rammstein nog beter, van DJ Cummerbund.
Youutube het maar eens, echt waanzinnig.
In Nederland maken we gelukkig ook grafherrie
www.youtube.com/watch?v=d34VFQzkAss
Bezwering - Aan de Wormen Overgeleverd
m.youtube.com/watch?v=Gy3BOmvLf2w&...
Raining bĺood
Bubba Nascar ook even niet blij.
Seriemuziek?
The Wire
www.youtube.com/watch?v=1wZZu93VsNA
Tom Waits
Waltzing Matilda
youtu.be/vGpwgHqlfWo
Indrukwekkende docu.
The Keepers (NTFLX Soundtrack) - Blake Neely
www.youtube.com/watch?v=gxla8v5Smiw
Ik probeer het nog een keer: hieronder meent iemand het Nederlanderschap van Akwasi in twijfel te trekken (nee, ik ben waaratje geen Akwasi fan, au contraire ik moet hem echt niet). Ik lees in de Grondwet, artikel 1: "Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld.". Ik vraag me oprecht af of een opmerking van die veelvoudige scribent (ik noem zijn naam niet, hij zou gaan zitten fappen) daarmee strookt: "Goeie vraag: is hij Nederlander? Hij heeft wel een boel praatjes." en "Lijkt me toch wel een puntje in de discussie." Dit gaat dan over Akwasi. Ik vind het zwaar insinuerend, het is strijdig met althans de geest der Grondwet, zoals nader omschreven in lid 2 van dit artikel. Het is een even bedenkelijke poging om iemands status geweld aan te doen, zoals indertijd Trump probeerde bij de geboorte-akte van Obama. Af en toe maar eens een serieuze tegel in dit geheel zelfs als het een VVd'ertje betreft. Ik zie wel of ik gejorist word. Zo, nu ga ik tukjes doen.
www.youtube.com/watch?v=DBHJOGUG2q8
Het woord ‘Nederlander’ en de betekenis hierachter wordt al decennia lang misbruikt door de linkse politiek en de MSM. Het bezit van een paspoort (of twee) maakt iemand nog geen Nederlander, maar een in Nederland woonachtig iemand.
Voorts ben ik van mening dat de mate van taalbeheersing iets zegt over integratie. En lieden welke een ‘dathoujetoch’ nick hebben kunnen ze beter het Nederlanderschap afnemen.
Waarom denk je dat je hiervoor gejorist zou worden?
Het houdt je in ieder geval van de straat en van mij mag je dit allemaal schrijven, niet iets waar ik me heel erg druk over kan maken. Slaap lekker en vergeet je pilletjes niet. Morgen gezond weer op!
Tactische kruiperigheid om vermeend racisme op een blog alvast ’n een voorzet en een kans te geven. Want nergens meent iemand het Nederlanderschap van dhr. Akwasi in twijfel te trekken.
Zo stel ik hier tegenover dat ‘dathoujetoch’ best z’n paspoort mag inleveren. Het is hier immers racistisch en rechts tot en met. Daar wil een commie zeker niet bijhorend.
@Theo-Pim-Riv | 23-06-20 | 22:59: Heerlijke flauwekul met Van Duin en Ischa Meijer.
Machurian candidate Obama heeft een vals geboortecertificaat ja.
Ik probeer kleding en die fantastische Cortes mokken te bestellen, account speciaal aangemaakt, maar schijnbaar lukt het niet om dit in 1 bestelling te krijgen..
GS, hoe gaan we dit oplossen?
Making A Murderer - Theme Song [Full Length]
www.youtube.com/watch?v=bTaYXUhjKmM
Dees is voor Wilfred Genee,
Buk nog een keer - Margreet Dolman
www.youtube.com/watch?v=NFFdaGE5GSw
Wilfred Quisling
Even denken...
07:30 op...
23:30 slapen, Half een, half twee, half drie, half vier, half vijf, half zes, hal zeven, half acht...
Truste neon
@RickyLaRue | 23-06-20 | 22:55:
Thanks...
Nu ga ik echt...
www.youtube.com/watch?v=ahJ6Kh8klM4
@neonreclame | 23-06-20 | 23:06: Slaap lekker lieve neon... zucht.
Nightswimming.
Ik zie het debat nog liever door de flanken gekaapt worden dan door de heer Yassini.
VIDEO: Een van de vier agenten die betrokken was bij de dood van George Floyd, voor wie het destijds zijn derde dag als agent was, is op borgtocht vrij. Als hij boodschappen doet in een supermarkt wordt hij lastiggevallen.
www.youtube.com/watch?v=QmYwGmLVxgY
Het is ook een horror voor die agent.
Aan de andere kant> hij had de mogelijkheid om de doodslag/moord te voorkomen.
Lijkt me ook een fout in de opleiding van de politie.
Er moet meer op gehamerd worden wat de risico s zijn van elke greep of handeling.
Duidelijk uitleggen wat dodelijk (kan) aflopen, zodat later niemand meer kan zeggen dat hij dat niet wist.
Maar misschien is dat ook wel gebeurd, in dat geval is strafverzwaring wenselijk.
@snapal | 23-06-20 | 23:18:
George "patron saint of pistol whipping black pregnant women" Floyd is gestorven aan een hartaanval door overmatig drugsgebruik.
Relativeren beste Reaguurders, kent u die uitdrukking?
Het betrekkelijke van zaken inzien, Henk Fraser kan het wel, Wijnaldum en zijn voetbalmaatjes niet. Relativeren is een belangrijke sociale vaardigheid, niet kunnen relativeren is een sociale handicap.
Waar vroeger de sociale vaardigheid werd gewaardeerd, heeft deze het onderspit gedolven ten faveure van de sociale handicap, want die ligt beter bij de media (opinie) en politiek (beslissers).
Maar daarom is het nog niet ok beste mensen, hoed u dus voor sociaal gehandicapten en hun medestanders, want ze brengen niets dan ellende en misere, in ruil voor uw geld, have en goed.
Dominee Gremdaat - Beledigen
www.youtube.com/watch?v=VNWmzwHCIRE
Ach in het vorige topic nog een hele flamewar, omdat wij als vrienden elkaar flink voor de gek zitten houden.
Krijg ik als reactie van reaguurders dat we elkaar zouden beledigen.
Dominee Gremdaat altijd +1
@kees1386 | 23-06-20 | 22:48:
Hopelijk kunt u een en ander relativeren, wat weet men er nu helemaal van af, en men kent u niet eens, nou dan!
Lyle Lovett: Nobody Knows Me
www.youtube.com/watch?v=VQbTRcUbHwY
@De Briemusketier | 23-06-20 | 22:55:
Ik relativeer alles, daarom ben ik ook niet gevoelig voor de reaguursels...
Dominee Nostradamus. Hear! Hear!
The Doors - Peace Frog
youtu.be/22GEvDupWGo
Gay Frogs.....
youtu.be/9JRLCBb7qK8
Lekker liedje, van het album Morrison Hotel. Met het fantastische nummer :
youtu.be/L2zfBNRfeZ4
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 22:46:
Jaaa, goed nummer. Ik heb alleen een voorliefde voor de jazz-versie.
Vraag me niet waarom.....
youtu.be/wfkEgEqbwTw
@Zwezerik | 23-06-20 | 22:53: Die kende ik niet, bedankt!
Zelfs een roetvegenpiet is weer niet goed.
In hun deugdelijke overijver moet en zal elk stukje zwart sneuvelen, terwijl elk kind weet dat piet door de schoorsteen moet om de zooi af te leveren.
De hypocrieten! Als roetvegen een kleur zouden hebben gehad zou het wel "mogen".
Lucette: Bobby Reid ft. Sturgill Simpson & JD Wilkes
www.youtube.com/watch?v=Fn6N1icMU2Y&a...
Dat glimachje van Kuzu, wat zitten daar ongelooflijk veel negatieve signalen in. Braak.
En dan die suggestieve opmerkingen over racisme, maar als hij concreet moet worden dan staat hij te stamelen.
Hij gooit niet-policor directheid en echt racisme op een hoop. Want ze hebben wel loopgraven en kanten nodig bij DENK, anders zijn ze nergens.
Nee dus.
Kan je nagaan hoe het gaat op de Denk-partij-meetings.
Nee, die zijn echt met racisme bezig te bestrijden. Met zichzelf op een voetstuk zetten zullen ze bedoelen.
@kloopindeslootjijook | 23-06-20 | 22:45: Het begin mij vandaag ook op te vallen.Ik hoor heel veel "Racisme is echt heel erg in Nederland. Ja nee zelf heb ik er niet zo'n last van." Iedereen is een underdog aan het beschermen maar ik krijg zo langzamerhand de indruk dat die er helemaal niet is,
Die vrouw uit Venezuela begrijpt het!
Ali B. Ook goed bezig. Ik wacht af...
Ze hebben allemaal gps. Gekwetste Persoonlijkheid Stoornis.
Klinkt zo gek nog niet.
Mag ik die VVD-meneer laf vinden? Ja, dat mag ik.
En Bosma een eindbaas? Ja, dat ook.
True Detective - Intro / Opening Song - Theme
www.youtube.com/watch?v=p4zluA60hjs&a...
Lekkah
Fantastisch liedje uit een geweldige serie.
North and South - https://www.youtube.com/watch?v=uM_EB1aZgy0
Bestaat er ook zoiets als institutioneel narcisme? Zo ja, dan wil ik wel een paar mensen nomineren voor een bokaaltje of trofeetje hier of daar...
Wel binnen de organisatie waar ik voor werk, hoor.
Hej, ook in deze kroeg een jukebox zie ik. Ik heb nu een viertal keren Bon Iver live gezien. Een geweldig gezelschap van prachtige muzikanten. Ze maken vaak verschillende varianten van een nummer. Deze versie van "29 #Strafford APTS" is zoveel mooier dan de studioversie. Geniet ervan!
www.youtube.com/watch?v=gE5-EclQdLo
Hans Teeuwen ziet het goed, het is natuurlijk achteraf best hilarisch dat over iemand die een zwarte piet "op z'n gezicht" wil trappen gevraagd wordt of hij toevallig zelf geen kinky hobby heeft door in juni als zwarte piet door het leven te gaan. Derksen zei het al: "als die man een andere huidskleur had gehad dan had hij die grap ook gemaakt". Ze zijn overgevoelig.
Aansteker leeg...
Ik pak even een nieuwe..
www.youtube.com/watch?v=WXcjPHL44ec
Iets leuks voor Kaag en haar eurofiie: McKinsey heeft tijdens de migratiecrisis van een paar jaar geleden in het geheim de EC geadviseerd en miljoenen verdiend daarmee.
Private consultants en managers hebben dus het EU vluchtelingenbeleid voor een groot deel bepaald.
Ook de follow up werd door mckinsey gedaan.
Uiteraard dit alles zonder openbare, Europese aanbestedingen.
Wanneer zal dat hier de MSM bereiken? Op1? M? NOS journaal?
Ik verdenk Sigrid Kaag van een lichte stoornis in het autisme-spectrum.
Lichte stoornis? Een steen heeft meer empathie.
Dus Serena Williams is een racist??
Dat sowieso.
Weer een mooie mix @van Rossem. Beide voeten op de grond, nuchter en Hans Teeuwen erbij. Toptopic.
Niemand wordt vergeleken met Zwarte Piet.
Er worden wel constant verbanden gelegd die er helemaal niet zijn.
Zwarte Piet zou blackfacing zijn want een blanke maakt zijn gezicht zwart.
Klaar.
Nee dus.
Blackfacing is niet aardig omdat een blanke een zwarte gaat spelen en in die rol zwarten belachelijk gaat maken. Bij zwarte piet gebeurt dat helemaal niet, integendeel. Zwarte piet is cool.
Dus niet iedereen die z'n gezicht een kleurtje geeft doet aan racisme.
Maar via dat blackfacing-verhaal wordt dat dus heel handig aan elkaar geknoopt. Het is een drogreden. Een misfit.
Het vreemde is dat er mensen zijn die dat helemaal niet kan schelen. Er is een schijnbaar verband dus zie je wel, zwarte piet is fout. Als je zo slordig bent neem je je eigen zaak ook niet serieus. Dan neem je racisme dus niet serieus, vreemd genoeg.
Helemaal correct.
Zwarte Piet huppelt in het rond, strooit met snoepgoed, deelt cadeautjes uit, zingt liedjes en is er alleen voor de allerkleinsten. Waar in godsnaam is de intentie tot racisme? Ik zie alleen een zwart gekleurd iemand die zich niet racistisch gedraagt. Alleen dat stomme linkse volk ziet racisme omdat ze niet verder kunnen kijken dan hun neus lang is en dus alleen maar kleur zien. Dat ons bloed allemaal even rood is ontgaat ze even. Oppervlakkige sukkels.
Zijn de grenzen Turkije en Marokko alweer geopend? Eind volgende week is het weer vakantie en ik zie graag mijn mede Nederlanders een tijdje niet.
Ik vraag dit voor mijzelf.
Mij vinden ze niet in dat soort landen.
St Patrick's Day Flashmob in Sydney by Tourism Ireland
www.youtube.com/watch?v=jxEB48jY3F8
Prachtig!
youtu.be/jxEB48jY3F8?t=192 -> en gaan over tot de orde vd dag.
Gek, gekker, knettergek. In de VS zijn studenten overgaan tot zelfkastijding zo schuldig voelen ze zich nml als witten. Zie en huiver, binnenkort waarschijnlijk ook in Nld te zien.
twitter.com/stillgray/status/12752043...
Ik ben hier echt te dom voor geloof ik.
Wow ik heb weleens grappen gemaakt tegen extreem linkse zelf-hatende NPCs dat ze zich zouden moeten zwepen over de rug voor de spiegel. Nu wordt het werkelijkheid.
Ik heb nog 1 wens voor links: Drink collectief aub de KoolAid. Dan pas zal de Cult van Woke de wereld een beter plek maken.
Het moet ook niet gekker worden. Het zal wel niet lang duren voordat er een "Jim Jones" opstaat die aan de SJW's vraagt of ze een bekertje willen leegdrinken......
Kan nooit waar zijn...
Dat is nep, die millennials gaan al janken als ze een schaar vasthouden. Dat ze daar überhaupt zo onderdanig staan is hun lot. Wat kunnen ze anders.
Nou, daar zijn die zwarte slaven van toen en nu echt mee geholpen.
Ga eens echt iets doennnnn.
te dom om te poepen.
Vanochtend bij WNL sloeg Adjiedj Bakas wel de spijker op z'n kop tegenover een beteuterde Jan Paternotte.:
www.youtube.com/watch?v=okG_M_pzGis&a...
o, heerlijk dit!!! Dankjewel!
Net even gekeken, Patternote kwam niet echt uit de verf.
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 22:33:
Wat een zielepiet die Paternotte zeg.
Had het op Twitter voorbij zien vliegen twitter.com/Gerard1945X/status/127533...
Alleen het eerste uur WNL gezien. Heb uitsluitend naar die heerlijke ti*ten van de presentatrice gekeken. Ben ik nu een seksist ?
Adjiedj Bakas: De oorlog om aandacht en geld.
www.wyniasweek.nl/de-oorlog-om-aandac...
Dank. Wat een fijne man.
Grappig om te zien hoe Jan P een probleem probeert te vinden bij zijn D666 racisme oplossing... Goed dat Adjiedj B dit gewoon moeiteloos omver duwt...
Die Paternotte is prototype nietszeggende D66 talking head. De opening: "Het is hartstikke fijn dat u dat zo beleefd." Sorry maar dat is zeer neerbuigend. En natuurlijk een paar zinnen later de klassieker: "Dat moeten WE met z'n allen niet willen." Man man man.
En Bakas heeft gelijk. Veel Molukkers en vooral de al wat oudere zijn blijven hangen in het verleden. Het "romantische idee" van hun eigen staat. Sorry maar dat gaat nooit gebeuren. Deal with it en kijk vooruit.
@Basil Fawlty | 23-06-20 | 23:30:
Stop Making Sense youtu.be/4xL7Ilh1DFI?t=110
@Watching the Wheels | 23-06-20 | 23:43:
Ghehehe! Mooi.
VI gaat eindigen,oranjevedetten zijn ook niet meer wat ze geweest zijn Ik moet afkicken van mijn hobby voetbal
Is badminton een alternatief?
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 22:23: Driebanden?
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 22:23: ik vrees van niet maar wandelen kan overal en is ook gezond, voetbal kijken vanuit een luie stoel is echter ontspannend en rustgevend
@lingo star | 23-06-20 | 23:38: Je moet je gewoon op andere competities oriënteren. De Britse bijvoorbeeld. Daar hebben ze ook een soort Johan Derksen en die heet Roy Keane. Iedereen is bang voor hem.
De tweet van "Russia" is echt schandalig als je weet hoe de USSR zich in het Ukraine gedroeg en de grote Holodomor genocide die daar gepleegd is onder communisme. Natuurlijk weten ca. 99% van westerlingen daar niets vanaf want dat ligt gevoelig bij de linkse conditionering op school.
"Russia" liegt en bedriegt net als sommige hardnekkige linkse ideologen in de comments.
Stalin had na WO2 nog een oude rekening te vereffenen.
Dezelfde Holodomor vond gelijktijdig ook in andere delen van Rusland plaats. Daarnaast probeerde Stalin in die periode zoveel mogelijk 'vijanden' uit te schakelen. Ik zie niet in wat links met uw opmerking te maken heeft. Uw verhaal is 'spekkie voor het bekkie' voor de huidige D66/GL'ers.
@Grachus | 23-06-20 | 22:34: Nee. Er waren de USSR voor WO2 hongersnoden, beter te classificeren als georganiseerde voedseltekorten. De Holodomor is er een aparte.
De Holodomor werd georganiseerd door Trotski en Stalin, die beide NIET Russisch waren, in de Oekraïne. Dat was een van de belangrijkste graan producerende provincies(?) van de USSR. Alle graan werd verzameld en de boeren mochten geen korrel voor eigen gebruik houden. Een deel van dat graan werd verkocht aan...... USA. De bedoeling van deze operatie was het breken van de kleine boeren, die zich verzetten tegen de landbouwcoöperaties welke van staatswege werden opgelegd.
De Holodomor is een genocide vanwege a) door de staat gecreëerd voedseltekort, B) het oppakken, verbannen naar Siberië en/of executie aan ieder die maar een worteltje achterhield, C) het verplaatsen van inwoners naar een ander deel van de USSR.
Dit laatste vernietigt gemeenschappen en familiebanden. En dat was precies de bedoeling. De hongersnood was dermate erg, dat er kannibalisme plaats vond. Daarnaast werden weeskinderen, die in de stad op zoek gingen naar eten, vermoord en gegeten.
De gewone Rus, die zelf de gesel van het communisme voelde, krijgt de schuld. Het is onvoorstelbaar dat Lenin de revolutie heeft gewonnen met een paar honderd man. Je vraagt je af wie zijn financiers waren.
@Arachne | 23-06-20 | 23:25: Nou, niet de aandeelhouders van de Russische Spoorwegen.
@Arachne | 23-06-20 | 23:25:
Daar heeft Aleksandr Solzjenitsyn het een en ander over te vertellen.
@LiniaalRectaal | 24-06-20 | 00:50: Ik heb alleen Archipelag Gulag van hem gelezen. Dus vertel...
@Kuifje-naar-Brussel | 24-06-20 | 00:57:
external-preview.redd.it/J8a7o_vOVJvE...
Johan Derksen be like:
youtu.be/8KciRaANKmo
Het beeld wat ik van BLM had is inmiddels allang omver getrokken.
Hulde! #tegelwaardig
tegelizr.nl/tegeltje/het-beeld-wat-ik...
Die overigens goede tekst van ene Serena Williams lijkt niet van de beroemde tennisster met dezelfde naam te zijn. Die laatste heeft wel een 'blauw vinkje'.
Zou heel goed kunnen, Williams vertoont normaliter eerder gedrag wat je associeert met de extreme flank van BLM / Black Panthers.
@_pacman_ | 23-06-20 | 22:10: Denk het niet, ze heeft haar miljoenen/miljarden geheel te danken aan het blanke ras, dat immers als enige van tennis houdt.
@Zenzeo | 23-06-20 | 22:39: ik kan deze tekst niet vinden op een account dat aan haar toebehoort. Ik ben het wel met je eens, trouwens
@_pacman_ | 23-06-20 | 22:10: Er was ooit een geruchtmakende zaak in de VS. Twee meisjes van 14/15 waren verkracht op een feest. Toen Serena om haar mening werd gevraagd zei ze dat het verschrikkelijk was maar dat ze zich ook afvroeg wat zulke jonge meisjes zo laat op zo’n feest deden. Daar ging de SJW gemeenschap volledig op los. Zo’n vraag mocht ze niet eens stellen. Vervolgens gaf ze in en is ze compleet SJW/BLM geworden.
'Weet je wel zeker dat het Akwasi niet is' zei Johan Derksen met betrekking tot de Zwarte Piet. Daarmee vergelijkt hij een man met een donkere huidskleur met Zwarte Piet volgens velen. Juist niet, hij zegt dat hij niet kan zien wie de Zwarte Piet is en dat het dus best Akwasi zou kunnen zijn. Dat is het fijne van Zwarte Piet, je kunt niet zien wie er achter schuil gaat. Hij vergelijkt Akwasi dus juist niet met Zwarte Piet want hij kan het niet zien vanwege het kostuum en de schmink. Als hij had gezegd dat de Zwarte Piet lijkt op Akwasi dan was er een punt te maken. Nu is het een valse beschuldiging naar Johan Derksen toe. En velen trappen er in.
Ook al vergelijkt hij die kwast wel met Zwarte Piet, who cares. Akwasi vergelijkt een heel blank ras met racisten en zet aan tot geweld. Mag hij wel zeggen maar dan kan hij de bal terug verwachten (mooi, dat zeggen de deugneuzen ook allemaal)
De mensen die hem beschuldigen weten dit. En het heeft ook geen zin om met tegenargumenten te komen.
We zitten in een cultuuroorlog en de oude blanke man zal als eerste sneuvelen.
Ik las trouwens dat die ene waar de sex van kapot was, het weer heeft laten maken...
Ze probeert het weer met die gast die we nog in het Corona- café hebben gezien, hoe heet ie ook al weer?
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 22:11: Wat?! Doet ze het nu met Kees de Kort?
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 22:11:
Dinges...
Nee weet ik wel, die van...
Ik heb die aflevering niet gezien , maar ik zie em zo voor me...!!
Edit: Tin Hoffman...!!
Geen mening, maar lijkt me een aardige snuiter....
@Turbulentie? | 23-06-20 | 22:13: De aandeelhouder wint.
@Grachus | 23-06-20 | 22:36:
Ha..!!
Toevallig hoorde ik die vandaag ook..!!
Een (virtuele) knuffel voor Serena Williams!
Te laat, ze is al jarig geweest.
Dit is gewoonweg prachtig....
Mason Williams - Classical Gas
youtu.be/mREi_Bb85Sk
Mooi stuk inderdaad.
Voor diegene die van goede series houden heb ik er nog eentje.
Ben nu bij aflevering 4 van het eerste seizoen en het zit allemaal goed in elkaar.
Beter dan die meuk uit de VS.
Het dodelijke woud
Zone Blanche speelt zich af rondom het afgelegen bergstadje Villefranche. De serie opent met de introductie van de excentrieke openbaar aanklager (officier van justitie) Franck Siriani (Laurent Capelluto), die – zodra hij de blinde vlek in de ondoordringbare bossen binnenrijdt – autopech krijgt, uitstapt, gestoken wordt door een insect en door zijn allergieën al bijna overlijdt. Daarna ontmoeten we snel hoofdrolspeelster Laurène Weiss (Suliane Brahim), de politiechef van Villefranche, die samen met haar team van drie agenten de dagelijkse misdaden in dit vergeten gebied probeert op te lossen. Naast elke aflevering een nieuw mysterie is de rode draad in de serie de vermissing van de dochter van burgemeester Bertrand Steiner (Samuel Jouy), die Laurène wakker houdt. Net als elk personage in Zone Blanche bewaart Laurène haar eigen geheimen en heeft ze een traumatische geschiedenis met het eeuwenoude woud. De vraag blijft lange tijd of het de inwoners van Villefranche zelf zijn die de duisternis met zich meedragen of dat er meer rondwaart in het berggebied. De streek kent een rijke, Keltische geschiedenis en het lijkt erop dat niet alles daarvan enkel mythologie en legende is…
www.modernmyths.nl/zone-blanche/
Ik kijk liever De Zevensprong.
Die serie is geweldig inderdaad!
Om een tipje van de sluier op te lichten: een gebeurtenis in de Romeinse tijd in dat gebied heeft tot in het heden vrij dramatische gevolgen...
En als u van dit soort series houdt kan ik u er nog drie aanbevelen (2 Franse series en 1 Belgische): Glace, La Forêt, en Le Chalet.
@staat het bier koud? | 23-06-20 | 22:11:
Opgeschreven en bedankt voor de tip.
Ga er morgen naar op zoek
@komtdatschot | 23-06-20 | 22:26: De series die ik opgenoemd heb zijn alle Frans maar erg de moeite waard. De franstalige Belgische serie die ik ook zeer kan aanbevelen is La Trêve.
Allemaal ietwat duister en somber.
@staat het bier koud? | 23-06-20 | 22:41:
Zone Blanche is ook een Frans-Belgische productie.
Hou wel van die duistere series met een goed verhaal.
Alhoewel.The outsider van HBO is ook goed.(Stephen King)
Maar nogmaals dank voor de aanbeveling.
Ps.la Treve heb ik al gezien.Waren 2 seizoenen als ik het goed heb.
Ik snap Clay wel, zou ook voor Hannah door het vuur zijn gegaan.
De lachende Nigel Farage doet me aan Gerrit Zalm denken. Niet dat Gerrit ook maar in de buurt kwam van het formaat van Farage, overigens.
Al dat gezeik, ik ben het eventjes helemaal zat. Kastelijn! mag ik een glaasje prikkel en een tosti pindasaus?
youtu.be/OIgq9spZnhk
Doe eens hete chilisaus erbij, ook lekker.
@BozePaarseMan | 23-06-20 | 22:07:
Geen gek idee....
Een tosti pindasaus. Nog nooit gehad. Gewoon wel witbrood en ham en kaas? Ik ga het een keer eten, klinkt geweldig!
Pindakaas met tomatenpuree en wat kruiden. Dat op je tosti.
@letopuwzaak | 23-06-20 | 22:37: Ga ik morgen meteen proberen.
@Quib | 23-06-20 | 22:43:
Eigenlijk moet het met kip, maar op een tosti is het vast ook lekker.
@letopuwzaak | 23-06-20 | 23:18: Mmmm, klinkt erg lekker!
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 23:39:
Juiste verhouding is wel van belang.
Dus we dineren binnenkort met pindasaustosti en champagne?
@letopuwzaak | 23-06-20 | 23:48: Ik ben zeker van de partij.
@Kuifje-naar-Brussel | 24-06-20 | 00:36:
Dan maak ik het extra pittig!
@letopuwzaak | 24-06-20 | 01:03: Ik sta nu al in vuur en vlam.
Die Sandra Beckerman is behoorlijk afgevallen...
Waar is ze vanaf gevallen?
Hoogste tijd dat de Koning het volk weer toespreekt. Met op de achtergrond de hele multiculturele hofhouding en multiculturele lakeien in traditionele kleding. En vergeet vooral niet de anders geëtniciteerde chauffeur van de Gouden Koets. Onze Koning weet hoe het hoort.
Die bolle heeft het te druk met zijn speedbootje met dit weer,dat gelul over verbinden en diversiteit horen we met de Kerst wel weer.
Wat zit jij nou weer te bazelen man, waarom is het de hoogste tijd voor Willem?
Wat maakt het nou uit of zijn personeel multicultureel is?
Onze koning weet hoe het hoort> hoe hoort het dan? Je kan net zo goed stellen dat de multiculturelen weer de knechtenrol moeten spelen.
Dom typwerk weer.
Het is nog slechter als je het twee keer leest.
Wat dacht je, gebruik wat moeilijke woordjes, dat maakt vast indruk?
Het bericht slaat helemaal nergens op. De samenhang van het geheel ontbreekt totaal.
"want aan het einde van de strijd, is Mark Rutte voor de vierde keer premier."
Maar kan Nederland nog vier jaar Rutte overleven?
Rutte die word het niet meer die heeft al wat anders aangeboden gekregen. Op Eu
@kuus | 23-06-20 | 21:59:
Denk het niet. Sommige mensen schijnen niet door te hebben wanneer het tijd is om iets anders te gaan doen. Na twee periodes is de jeu er wel vanaf. Lubbers, Kok, Balkenende; allemaal te lang doorgegaan.
@Dikke_Tammo | 23-06-20 | 22:05: Achteraf had Balkenende nooit moeten beginnen...
@kuus | 23-06-20 | 21:59: Hij heeft altijd gezegd dat hij pas Nederland kon verlaten, als hij zijn moeder er niet meer was.
Die Kwasika zal wel geen Nederlands staatsburger zijn, maar ik zou hem nog liever aan het hoofd van D66 zien dan die verschrikkelijke Kaag.
Verjaag Kaag; doe het niet morgen maar vandaag.
Goeie vraag: is hij Nederlander? Hij heeft wel een boel praatjes.
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 21:57: doet dat er toe? Hij heeft een kleurtje, dat is tegenwoordig genoeg.
@BozePaarseMan | 23-06-20 | 22:04: Lijkt me toch wel een puntje in de discussie.
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 22:11: Hier geboren uit net in Nederland aangekomen Ghanese ouders.
@Grachus | 23-06-20 | 22:38: Dan heeft hij waarschijnlijk wel de Nederlandse nationaliteit.
www.bbc.com/news/world-europe-5307275...
Winden laten in het openbaar is misschien een sociaal taboe, maar het komt niet vaak voor dat mensen geconfonteerd worden met financiële consequenties.
Maar dat was het geval voor één man in Oostenrijk, die een boete van € 500 (£ 448, $ 564) kreeg nadat hij eerder deze maand bij de politie in Wenen was opgetreden.
De politie van de stad heeft de boete verdedigd en zei dat het om meer ging.
"Natuurlijk wordt niemand gemeld voor het per ongeluk" één keer laten gaan "," zei de Weense politie op Twitter.
Reagerend nadat een foto van het lastenblad - uitgegeven voor "schending van het openbaar fatsoen" - werd gedeeld op sociale media, zei de politie dat verdachte "zich al provocerend en niet-coöperatief had gedragen" toen hij werd benaderd door de politie in de vroege uren van 5 juni.
Vervolgens stond hij op van een bankje in het park, 'keek naar de agenten en liet blijkbaar opzettelijk een enorme darmwind los in de directe omgeving van de agenten'.
En, zoals de verdachte op eigen kosten ontdekte, leden van de politie van de stad "laten zich liever niet scheten laten".
Verschil tussen Ali B en Johan D? Johans grapje was niet grof genoeg.
Serena williams is verfrissend.
Ja, niet wat je zou verwachten van een bekendheid hè. Het neemt me erg voor haar in.
Game, set and match.
@staat het bier koud? | 23-06-20 | 21:52: Maar helaas, toch niet de bekendheid. Die valt dus toch tegen, zie hieronder bij Sprietatoom.
Erg jammer.
@staat het bier koud? | 23-06-20 | 21:52: het enige is dat dit goede stukje niet door de bekende tennisster is geschreven, maar door iemand met dezelfde naam.
Dennis Brown vertelt het u even....
youtu.be/8TiCACKvEtg
Hey wie zie ik daar in het Chestnut Tree Cafe.
Johan Derksen!
Seyss Inquart en Kaag, twee van dezelfde gezichten.
Met Genee als persvoorlichter.
Die post van Serena Williams (zus van, trouwens?) is mooi. Die levenshouding zouden veel meer mensen moeten overnemen.
De wereld zou er beter van worden.
Zelfs Serena zal te horen krijgen dat ze niet weet hoe het is in hun schoenen te staan...
Dacht eindelijk een verstandige beroemdheid, is ze niet de tennisspeelster.
Die post dan weer dingen zoals:
"Watch an illustration of EJI's new report. While the 12 years after enslavement initially held great hope, the era gave way to devastating violence by white people against Black communities. Our history of racial injustice requires more attention to address the issues of today."
@neonreclame | 23-06-20 | 21:52: Ze wordt waarschijnlijk binnenkort wel voor Bounty of Oreo uitgescholden (bruin van buiten maar wit van binnen).
Stel je voor, een zwarte die blijkbaar geen blanken haat. Ja, dat gaat zomaar niet!
Zij werd toch ooit eens heel boos van een cartoon?
@Mastiff | 23-06-20 | 21:57: verrek, ja.
@staat het bier koud? | 23-06-20 | 21:56:
Daar dacht ik aan idd..
@spriet zegt iets anders....
Ik zit niet op social media you see...
Maybe i'm wrong...
www.youtube.com/watch?v=pyHLpWhL3QQ
"... I'm sick of black versus white.."
Ja, ze is echt consequent bezig, die Serena.
www.sportskeeda.com/tennis/news-i-wou...
Maar ik heb inmiddels door dat deze Serena Williams niet de altijd agressieve, immer klagende tennismiep is.
Een witte glimlach mag natuurlijk ook niet meer.
Vanavond zet ik het op een zuipen. Wordt gek van al dat marxistische geouwehoer. Er telt maar èèn ding. Stay cool, take it easy.
youtu.be/Cz-eChJG81k
Esther, we trappen af met een oud liedje. Enjoy!
youtu.be/LRb8_4dQkBM
Wijntje?
www.youtube.com/watch?v=5vO9qp9cx4Q
Mooi inderdaad!
@neonreclame | 23-06-20 | 21:43: Leuk, kende ik nog niet.
Als we toch in de 'Modern country'-sfeer zijn beland: Keith Urban.
youtu.be/7P5l7rjsOuw
@neonreclame | 23-06-20 | 21:43: Mooi, deze kende ik nog niet.
@staat het bier koud? | 23-06-20 | 21:46: Geschreven door Paul McCartney. Hij was een enorme fan.
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 21:59:
Kom nou. Paul heeft nog nooit iets in het Nederlands geschreven. Straks schrijft u hem het Verzameld Werk van Pierre Kartner nog toe.
@JvanDeventer | 23-06-20 | 22:11: On the wings of a nightengale is van Sir Paul, meneer Foppe.
Steeds als ik denk dat je niets mooiers kan uitzoeken... dat is een vlucht die ik graag beleef. Ja, graag een wijntje! Het was een lange dag, en helaas niet gewandeld of gezwommen:-) Wel bijzonder gedroomd vannacht, maar ja wie daar wat van begrijpt. youtu.be/j_CtNJK4bu0
Proost, Kuifje!
@letopuwzaak | 23-06-20 | 22:21: Esther en Abi Ofarim.... dat is jeugdsentiment... Mijn ouders hadden een LP van hun... *traantje wegpinken doet*
@staat het bier koud? | 23-06-20 | 22:27:
Ah, mooie muziek he! Moet je van genieten met een traan en een lach:-)
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 22:13:
Foutje; ik zag reaguurder "staat het bier koud" aan voor de titel van een carnavalsliedje.
@letopuwzaak | 23-06-20 | 22:21: Wauh, mooi liedje! Is Esther nog opgeroepen voor het Israëlische leger?
Ik doe alsof ik begrijp waar je over hebt gedroomd. Als je me kunt volgen...
youtu.be/FfF7dP41U58
Op je gezondheid!
@JvanDeventer | 23-06-20 | 22:32: Ik ben dol op bier maar carnaval is niet echt aan mij besteed...
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 22:39:
Ze heeft het weten af te wenden, heb ik gehoord!
Ik doe ook net of ik dat begrepen heb:-) Dromen zijn maar ingewikkeld uit te leggen youtu.be/lgwkXpgiYuE
Proost! En een nootjesmix erbij.
@letopuwzaak | 23-06-20 | 23:11: Ik geloof dat ik het begrijp. Zal haar opa ook blij mee zijn geweest. Liggen er nog ergens kaasstengels?
youtu.be/cNEdxZURTaI
@Kuifje-naar-Brussel | 23-06-20 | 23:18:
Je hebt het nu helemaal begrepen, denk ik! Het volgende liedje bevat ook een essentieel en belangrijk element van de droom
youtu.be/NK1QJu4Eubk
Is het in Afrika ook een warme avond? Proost! Laatste wijntje nog?
@letopuwzaak | 23-06-20 | 23:44: Heerlijk toeven hier, en ik lust nog wel een drankje. Met wat nootjes graag.
youtu.be/X7FQGbLxWgM
Rondje van de zaak?
@Kuifje-naar-Brussel | 24-06-20 | 00:43:
Mooie uitvoering! Graag, en proost op een goeie nacht! youtu.be/Cp-1t9B62zc
Tot gauw! Slaap lekker.
@letopuwzaak | 24-06-20 | 01:02: Mooie muziek, lekker gitaartje.
youtu.be/CsfOR2hpgRg
Over kusten gesproken...
@Kuifje-naar-Brussel | 24-06-20 | 01:14:
Oh, hoe kom je daar nou aan! Dat is zeker zo. Op de fiets had ik nightingale aan, heel veel dank. Een fijne dag en tot gauw!
Bij de islamofascisten van de Jeaup mag een DENK raadslid verkondigen dat de beeldenstorm maar moet losbarsten. En Kuzu die alleen het Akwasi-grapje uit zijn geheugen kon opvissen i.c.m. het rabiate racisme van V.I. Die man is echt nog dommer dan het paard van Christus. Zeggen de woorden “genocide” en “zetelrover” u misschien nog iets, meneer Kutzu?
Alle extremisten krijgen daar een podium. Heeft ook nog wel eens iemand daar een opiniestuk geplaatst die later naar Syrië vertrok, om er te strijden voor een Kalifaat.
Kuzu en al die andere gefrustreerde zanikers zijn vooral erg nijdig dat ze bij de blanken moesten aankloppen voor een normaal leven omdat hun eigen landen mislukt zijn. En ze weten dat ze geen dag zonder ons kunnen.
Multicultuur en democratie gaan niet samen. Ieder groep gaat uiteindelijk strijden in hun eigen belang en eigen overheersing. Wie nog denkt dat ze wel samen kunnen gaan heeft een grote plaat voor de kop. Wie wil dan ze samengaan en de uitkomst weet is een Marxistische oorlogsvoerder.
Ik las trouwens dat John Bolton in zijn boek vertelt dat Erdogan en Trump dikke vrienden zijn. Dat moet heel moeilijk zijn voor linkserds. Erdogan is een islamofascistische dictator, dus helemaal geweldig in linkse ogen. Bovendien steunt hij organisaties die in linkse ogen ook helemaal geweldig zijn, zoals de Islamitische Staat, Al Noesra, Hamas en de Moslimbroederschap. Een Dubbele Deuger dus! Erdogan kan voor links niet kapot. En dan is uitgerekend die geweldige man bevriend met Trump, die in linkse ogen de baarlijke duivel is en geen goed kan doen! Hebben we een linkserd in ons midden die wil uitleggen hoe hij hiermee omgaat? Deugt Erdogan nu een ietsepietsie minder? Deugt Trump nu toch een heel klein beetje? Ik ben heel benieuwd!
@MAD1950 | 23-06-20 | 22:25: Is Erdogan populair bij links? Dat dacht ik toch niet.... Of is DENK ook links?
@MAD1950 | 23-06-20 | 22:25: Erdogan is voor hen absoluut geen held. Wegkijken en ontkennen is het devies, zodat een paar pijnlijke waarheden niet erkend behoeven te worden.
Heb je een probleem (kut) ?
youtu.be/tBBw1MEOMWI
Maak er een mooie nacht van mensen!
Hallo...
Zijn Ratten ook hitsig met dit weer...??
Zag er net eentje de andere achtervolgen, tewijl er genoeg op straat ligt om te knagen..
Misschien hadden ze ruzie.. Kan ook..
*Proost* @ King...!!
Ik heb wel eens gelezen dat ratten eigenlijk maar drie dingen doen in hun leven: slapen (heel veel), seksen (heel veel), en eten (heel veel).
Niet slecht toch, zo'n leven?
@staat het bier koud? | 23-06-20 | 22:23: je vergeet: vechten, een andere basisbehoefte van de meeste diersoorten (vooral als er teveel op 1 plaats zijn)
Rondje voor de hele zaak!
1x Bloedige Maria.
Ik heb er 50 op. Geef je me bankrekeningnummer maar.
Grapje natuurlijk. Ik heb er maar 2 op en iedereen wil weten waar de GeenStijl Stamcafé Mix mee moet beginnen...
REAGEER OOK