Alle PvdA'ers gestopt met blowen
Suffe sneuneuzenpartij
Eindelijk! In een Buitengewoon Belangwekkende Blowers Blogpost doet Maurice de Bulldog uit de doeken hoeveel softdrugs aanhangers van politieke partijen eigenlijk gebruiken. Wij van GeenStijl zijn de echte experts en analyseren de achterban van onze politieke partijen.
PvdA - gebruikte nooit: 69%, gebruikte ooit: 28%, gebruikt nu: 3%
De PvdA is eigenlijk precies hetzelfde als haar kiezers: vroeger deden ze nog wel eens wat leuks, maar nu niet meer.
vvd - gebruikte nooit: 79%, gebruikte ooit: 15%, gebruikt nu: 6%
Als ze al hebben geblowd, dan hebben ze daar geen actieve herinnering aan.
D66 - gebruikte nooit: 63%, gebruikte ooit: 19%, gebruikt nu: 18%
Grootste percentage blowers van Nederland. Toch een kutpartij.
GroenLinks - gebruikte nooit: 68%, gebruikte ooit: 17%, gebruikt nu: 15%
Jorrit Nuijens.
PvdD - gebruikte nooit: 67%, gebruikte ooit: 22%, gebruikt nu: 11%
Alleen vegetarische jonko's.
SP - gebruikte nooit: 65%, gebruikte ooit: 19%, gebruikt nu: 16%
Tweede plaats na D66. Allemaal dankzij langharig werkschuw tuig dat zijn uitkering opmaakt bij de coffeeshop.
FvD - gebruikte nooit: 74%, gebruikte ooit: 20%, gebruikt nu: 6%
"Telt het ook als de THC homeopatisch verdund is?"
PVV - gebruikte nooit: 86%, gebruikte ooit: 12%, gebruikt nu: 2%
Vinden blowen vies, maar doen het toch omdat het niet mag van de moslims.
50Plus - gebruikte nooit: 96%, gebruikte ooit: 4%, gebruikt nu: 0%
Gebruiken het minst, zijn al high on de leugens van Henk Krol.
CDA - gebruikte nooit: 92%, gebruikte ooit: 4%, gebruikt nu: 4%
Blowen mag niet van God.
ChristenUnie
Blowen mag echt niet van God.
SGP
Blowen mag heel erg echt niet van God en hoezo leest u dit op zondag we gaan allemaal naar de Hel.
De cijfers
Reaguursels
InloggenHahaha Nederland staat vól coffeeshops maar niemand blowt. En wát een hoop domme opmerkingen hier zeg. Terwijl iedereen kan Googlen stug vol blijven houden dat je van blowen psychoses krijgt. Of dat blowers een laag IQ zouden hebben/krijgen. Of dat je er dood aan gaat. Wel gek eigenlijk dat hasj en wiet onder 'geestverruimende' middelen valt.
Ik deel uw mening al moet ik erbij zeggen dat THC weldegelijk psychoses kan uitlokken, al moet de gebruiker daar dan wel aanleg voor hebben. Met andere woorden zit er bij die mensen al iets niet goed in het koppie (vaak de aanleg of het hebben van schizofrenie). Wiet is dan het laatste zetje dat ze nodig hebben. Ook kan bij deze mensen dit zetje komen van woede, tegenslag, verlies, ongeluk, etc. Deze mensen zijn namelijk al niet stabiel. Bij normale mensen is de kans daarop net zo groot als een delirium van het zuipen... Niet groot dus...
Alle verslavingen zijn expressies van persoonlijkheids problematiek dat door coping wordt "verzacht" met een verslaving of het nu blowen, drinken of iets anders is. Tenzij je met wat vrienden een waterpijp op tafel hebt staan en mortal kombat II in de SNES hebt zitten.
"Stom hè, ik vind het gewoon lekker"
Ah ja... Dus 85% van de mensen zijn in realiteit zielige junkies... Wat een dom gelul...! Roesmiddelen zijn een vorm van ontspanning, al 8000 jaar en dus lang voordat de wereld overspoelt werd door pseudopseudowetenschappelijke psychologische nonsens dat altijd alles maar op ziektebeelden en stoornissen probeert te gooien... Niet alles heeft zo'n reden. Soms vinden mensen het gewoon lekker om uit hun plaat te gaan op een feestje...
Het verbaast me niets dat de meeste gebruikers in de Linkse Kerk te vinden zijn.
Het blijft een hobby van losers natuurlijk. Zolang ze alleen zichzelf ermee beschadigen, heb ik er weinig moeite mee. Helaas worden ze er nog luier van dan ze meestal al zijn waardoor de vraag naar uitkeringen en fopbaantjes bij de overheid en de slurpsidiesector nog meer toeneemt en dat is in het nadeel van nijvere mensen die werken en belasting afdragen. Het blijft een dilemma.
Ik mis DENK
Uit onderzoek is gebleken dat blowers minder gauw dement worden. Het cbd erin dood ook kankercellen.. Marihuana is een plant gewoon uit de natuur niks slechts aankan gebruikt worden voor medicijnen. Bier bijv daarin tegen is gemaakt door de mens en daardoor ook schadelijker. Dronken mensen Geven overlast, blowers hoor je niet.
Ja vast ga je lekker met je psychose of ben je al compleet schizo?
Bij dezelfde leeftijd? Hoe is het onderzoek gedaan? Zijn blowers en niet-blowers met vergelijkbare kenmerken gekoppeld?
Ik kan me voorstellen dat bijvoorbeeld blowers allemaal het loodje leggen voordat ze een dementie-waardige leeftijd bereiken.
Blowers geven overigens wel degelijk overlast, mensen die raar en boos doen met hun rode ogen, danwel nog voor geen meter kunnen sturen in het verkeer.
U doet maar vreemde claims...
@bijna_raak | 27-01-20 | 10:16: jeetje, wéér iemand die ondanks dat er geen enkel wetenschappelijk bewijs is roept dat je psychoses van blowen krijgt. For the record, dat is dus niet zo
Dus 75% van de ondervraagden heeft zogenaamd nooit geblowd? Dat kan toch nooit, volgens mij probeert bijna iedereen dat wel eens
Je beneveld brein kan niet bevatten dat de grote meerderheid er niet over peinst om die rotzooi je longen binnen te laten? Tja....
@ZwarteDag | 27-01-20 | 07:39: Ik heb zeker een jaar of 10 of meer geleden een paar keer een jointje gedeeld. Was niet mijn ding kwam ik toen achter. Ik weet niet of ik daar nog steeds beneveld van ben..
Je hebt duidelijk een totaal eigen referentiekader. In jouw omgeving zal die 75% wellicht niet kunnen. Vanuit mijn referentiekader komen deze cijfers echter zeer plausibel over.
Ik ken weinig mensen die zo dom zijn om dit soort dingen te proberen. Wellicht heb jij stiekem meer D66-ers in je omgeving en is je beeld van wat normaal is daardoor gekleurd?
@Doe_eens_normaal_man | 27-01-20 | 09:15: In studentenkringen is het vrij normaal. En veel studenten zijn uiteraard links. Ik kies mijn vrienden niet per definitie op politieke overtuiging op zich
Behalve 's avonds een biertje en 's weekends een goede wijn is het bij mij in de laatste 25 jaar 0,0.
Maar wat stem ik?
Een gitaar?
@Urotsokudoji | 27-01-20 | 03:44: Lijkt me meer een ukulele typ
Drugs zijn slecht voor je gezondheid. Niet alleen voor de gebruiker, maar ook voor de handelaren en hun hulpjes die wel eens een kogeltje vangen, Niet dat dat laatste erg is. De familie jankt er dan over, maar hebben er vaak wel van meegeprofiteerd.
Only Ludes for me.
Doet mij gelijk denken aan, images.app.goo.gl/eKuGRjZcPyeoAjSb6
En wie kent de goede oude 'Jeffrey' niet meer...?! youtu.be/3c0g_60_3UI
Laten we gewoon ophouden met andere mensen vertellen wat ze wel of niet in hun lichaam mogen stoppen.
Eten, medicijnen: geen epidemieen meer door controles maar laten we bij de onbekende leveranciers van onbekende stoffen er eens flink wat belastinggeld voor controle tegenaan gooien. Ook qua afvalverwerking
Lekker van alles in je lichaam toelaten en als het verkeerd uitpakt dan de gemeenschap er voor op laten draaien. Ooooohhh wacht..... ik denk opeens aan de open grenzen!
Dit is nu waarom een gezond land naar de klote wordt geholpen. Begrijpt u de beeldspraak?
@Eirrah2000 | 27-01-20 | 07:31: je krijgt geen ziektes van blowen. De tabak is een ander verhaal. Er zijn overigens ook nog steeds geen doden door cannabis gevallen, Bayern maakt al medicijn met THC voor MS patiënten en 100 jaar geleden zat sowieso in de US in álle medicijnen THC. Tot de war on drugs. Big pharma krijgt geen patent op plantjes
En toch komen alle 'verwarde' mannen uit het DENK kamp. Het kan verkeren.
FvD 6%? Dan ben ik toch niet zo’n vreemde eend in de bijt als ik dacht..
De socialisten blowen het meest. Ik ben geschokt! Wie zag dat nou aankomen?
Blowen, harstikke leuk in je after-pubertijd, als zeer jong volwassene, een keer of 5, daarna gauW mee stoppen.
Drugs is voor sneuneuzen, net als drinken om dronken te worden.
Drinken voor de gezelligheid en lekkere biertjes, wijnen en overige drankjes is daarintegen wel leuk.
Dus alles wat jij zelf niet wil is meteen kut en alles dat jij doet is goed. :+ Een jointje op z’n tijd, verschillende hasj/wietsoorten is ook hartstikke leuk en relaxt. Pick your own poison en bemoei je verder lekker met je eigen zaken. ;)
Tja, het is maar net hoe serieus je het leven neemt. Wie het ver wil schoppen laat de toxische meuk zo veel mogelijk links liggen na z'n jonge jaren (en misschien ook wel tijdens). Het leidt je af van je doelen.
@Hasj_en_Wietje | 26-01-20 | 20:57:
U lijkt mij niet echt objectief.
Gelul... Dat geldt alleen voor zwakkelingen die drugs gebruiken... Een beetje vent kan er gewoon goed mee omgaan, kiest zijn verstandige momenten uit, houdt zijn mate en lult er verder niet over... De rest is allemaal gelul... Jullie je pilsje en wijntje, ik mijn blowtje, snuifje en pilletje... Niet zo zeiken, ouwe wijven...!
@JJMS | 26-01-20 | 21:09:
Haha. :) Over de serieuze boeg gegooid: ik behoef dan ook weinig objectiviteit te hebben natuurlijk, het is immers een persoonlijke voorkeur. Overigens lust ik ook wel eens een lekker biertje of een goede whiskey hoor. En niet eens perse voor de gezelligheid, louter om te genieten. Ik vind dat men alles recreatief met mate moet kunnen gebruiken. Zolang zij zelf noch anderen in hun omgeving er enige hinder van ondervinden moet men doen wat ze zelf fijn vinden. Ik vind op zijn tijd een jointje en op zijn tijd een goede single malt lekker. De ander wil graag een fles wijn. De ander een pilletje. Ze gaan hung gang maar.
Mensen die drugs bij de dealer kopen houden zelf het criminele circuit in stand. So don't blame the dealer. U bent medeschuldig. En tja. Overheid en gezondheid. Sigaretje en sjekkie eruit en pillen erin. De zoveelste hypocriete bedoeling. Volgens mij verslikken ze zichzelf in de pillen.
bij 50Plus zijn ze gewoon al aan het dementeren. Die zijn blijkbaar nooit jong geweest.
Alcohol is ook vrij en gezien het aantal doden en vroegtijdige overlijdens gewoon een harddrug.
Nu wil D66 iets met harddrugs doen en daar allerlei strenge regels aan verbinden.
Regels, regels, regels, je wordt er onderhand helemaal gek van.
Niemand die het handhaafd. Illegaal vuurwerk, illegaal ,lozen van drugsafval, etc
De hersenverweking
Geloof niets van de lage score van actieve pvv-ers die soms iets gebruiken en bij de rest heb ik ook stevige twijfels. Denk niet dat mensen eerlijk zijn met antwoorden over vragen over hun eventuele drugsgebruik.
Bij een goede peiling worden alle aspecten meegewogen die de betrouwbaarheid van die kunnen verstoren
Ik geloof het wel die dealer is toch uit de partij gestapt bij zijn huidige vriendjes heeft hij waarschijnlijk meer klandizie
Excuus, reactie op de verkeerde tegel...
Van blowen verandert je persoonlijkheid. En de blower zelf vindt van niet. Mensen dichtbij je zien het niet, want die zijn niks anders gewend. Ga er maar aan staan.
True story! Je zakt langzaam weg in t drijfzand. Je vlakt helemaal af. Persoonlijkheid, ambities, motivaties, talent. Alles zakt langzaam naar een 0-punt waar er niks anders overblijft dan een nutteloos wezen.
Ik kan t weten.
Schei toch uit man... Ik blow al sinds mijn 16e, 21 jaar in totaal dus, gemiddeld 5 tot 7 joints per dag. Ik heb er mijn studie mee volbracht en verschillende bedrijven mee opgezet. Personeel, zakenpartners, klanten, niemand heeft iets in de gaten. Geen centje pijn... Ik rook de eerste joint 's ochtends onderweg naar mijn werk. Ik ga niet beweren dat het goed voor een mens is, maar daar doe ik het ook niet voor. Ik functioneer er verder prima mee. Blowen maakt mij oplossingsgericht, creatief en onmogelijk om een burn-out te krijgen. Ik werk 12 uur per dag 6 dagen per week. Er zullen best mensen zijn die er niet tegen kunnen maar die staan gewoon zwak in hun schoenen...
@Nemo_Tenetur | 26-01-20 | 20:41:
Tuurlijk jongen!
@Nemo_Tenetur | 26-01-20 | 20:41: Grappenmaker. Als jij zo sterk in je schoen staat.... Doe het maar een maandje niet dan. En kom dan weer hier opscheppen over hoe goed het is.
@Kniftig; We zijn niet allemaal van die halve wijven die in een cirkeltje collectief gaan zitten janken over hun persoonlijke probleempjes en zich door halfzacht linkse verslavingswerkers laten aanpraten dat ze een 'levenslange ziekte' hebben, heel zielig zijn en er eigenlijk niets aan kunnen doen. Met je 'ik kan het weten' en je 'tuurlijk jongen'! Ga lekker verder zeveren en snotteren...
@ArmeSteunTrekker; Waarom zou ik dat in hemelsnaam doen...?! Kent u het spreekwoord; 'Never change a winning horse'...?! Het is kut hè, als het bij anderen anders blijkt te werken als hoe het in uw belevingswereld zou moeten werken...?!
@Nemo_Tenetur | 26-01-20 | 21:58:
LOL ben verre van dat, jouw gewoonte betaalt mijn salaris.
Toch zeg ik je: Probeer het eens een maandje zonder en kijk eens wat er dan allemaal uit je komt. Je zal er versteld van staan. Tenzij je daar misschien niet sterk genoeg voor in je schoenen staat.
@Re:Kniftig | 26-01-20 | 20:23: hahaha het is 2020 en jij loopt nog met het "reefer madness" gedachtengoed rond.
Kijk eens om je heen wat er gebeurt in de rest van de wereld met cannabis, en welke kennis dat oplevert op wetenschappelijk en maatschappelijk vlak. Dat onze overheid de waarheid niet onder ogen wil zien past precies in hetgeen ze uitstralen, ik verwacht dat een GeenStijlert juist behoefte heeft aan de waarheid, ook als deze afwijkt van het gevestigde beeld.
@Kniftig; Geen enkele interesse in... Mijn leven is in prima in balans, dank je... Maar even losstaand van dat. Uit uw woorden begrijp ik dat u actief bent in de handel. Dat was ik voorheen ook. In tegenstelling tot u verdedigde ik destijds het product (dus mijn activiteiten) tot op het bot. Het probleem van verslaving en bijbehorende problematiek ligt namelijk niet bij drugs, maar bij de gebruiker. Drugs is verslavend, dat hoor je me niet ontkennen, maar de problematiek ontstaat pas wanneer de gebruiker zichzelf niet onder controle heeft. Naast drugs kan dit net zo goed bij alcohol, gokken en zelfs eten of computerspelletjes. Daarvan wordt ook niet beweerd dat het meteen funest is. Dat is drugs ook niet, je moet alleen je mate houden, net als bij alles. Dat gezegd hebbende vind ik het een tikkie hypocriet van u dat u het product niet kan verdedigen, maar het wel kunt blijven verkopen...
@Nemo_Tenetur | 26-01-20 | 22:32:
Is het ook in balans zonder die wiet? Denk het niet.
Met 5 tot 7 joints per dag is er gewoon sprake van een zware verslaving en verre van met "mate". Je zit nog in de ontkenning, terwijl
je weet hoe het zit.
Ik ben ook bezig met een carierreswitch. Heb iets teveel keerzijde van medaille gezien.
Nemo hier nog één!
@Kniftig; Kan allemaal best zo zijn. Mensen mogen me noemen hoe ze willen. Zwaar verslaafd of zelfs een junk, het interesseert me geen reet. De realiteit is dat ik mijn zaken goed georganiseerd heb. Ik verdien een veelvoud van de geitenwollen sokken die me wijs proberen te maken dat ik een probleem heb. Net als u kunnen ze me niet uitleggen wat dat probleem exact is. Dat komt omdat er geen probleem is. En dacht u nu echt dat ik niet zonder mijn jointjes kan?! Ook ik zit af en toe een paar weken in het buitenland, noodgedwongen zondee wiet. Geen enkel probleem. De zon begint echt niet wonderbaarlijk harder te schijnen ofzo. Uw argument houdt dus geen stand...
@Xaffier; En met ons nog vele anderen...!
@Nemo_Tenetur:
Nou nou Nemo_Tenetur, je hebt al heel wat meegemaakt als ik dit zo lees.
En dat voor iemand van 37 jaar!
Even opsommen wat je er allemaal uitgooit hebt.
En dit zijn dus allemaal uitspraken van jezelf:
Je bent met je 16de met blowen begonnen,waarbij je gemiddeld 5 tot 7 joints per dag neemt.
Een normaal denkend mens zegt dan gewoon gemiddeld 6, maar dat geheel terzijde.
Je zit de hele dag door te blowen, waarmee je in de ochtend al begint.
Dat vul je nog aan met een snuifje en een pilletje.
Daarnaast heb je ook nog eens op deze manier je studie afgerond en heb je meerdere bedrijven opgezet.
Je hebt te maken met personeel, zakenpartners en klanten, maar die hebben allemaal NIKS door!
Uiteraard werk je 12 uur per dag, 6 dagen in de week.
En kom je er ineens mee aanzetten dat je 'in de handel' van drugs zat.
Het begint wel steeds geloofwaardiger te worden... NOT!
En je verdient natuurlijk een veelvoud van al die linkse gasten die je veroordelen.
Ik zou zeggen, steek er nog één op en verzin er een Ferrari, een penthouse in New York en een jacht in Monaco bij. En verander je naam in F. Jacobse :P.
Je persoonlijkheid? Je gedrag op zijn hoogst.
@Re:Kniftig | 26-01-20 | 22:44: ik rook er zo'n 15 per dag . Ga 3 x per jaar op vakantie dan rook ik dus weken niks. Kan best op vakantie drink ik. Het enige verslavende aan een joint is de tabak die je erin doet
@Nemo_Tenetur | 26-01-20 | 22:05: Joh prima. Ik heb geen joint nodig om te functioneren. Ik heb daarmee vrijheid gevonden. Ik mis het niet. En toen ik het nog deed merkte ik dat het mijn stemming negatief beïnvloedde. Ik kreeg er een grote bek van. Werd arrogant. Of juist weer angstig. In ieder geval werden m'n emoties minder subtiel wat mijn functioneren uiteindelijk wel belemmerde. Ik ben blij dat ik geen joint meer nodig heb in mijn leven kortom. Als jij zegt dat het voor jou wel werkt, nou daar kan ik tegenover zetten dat ik van alle blowers letterlijk niemand ken die dat hard kon maken. Ik spreek regelmatig ex gebruikers en letterlijk niemand zegt dat je beter/slimmer/creatiever met joint wordt. Het stompt af. Juist door te stoppen wordt je weer je echte zelf en komt al het goede weer uit jezelf naar boven.
@Nemo_Tenetur | 26-01-20 | 20:41: weer een valkuil: ik heb maatschappelijk succes, daarom doe ik het goed. Typisch junkentaal. En het ego dat naar voren wordt geknald hier.. had ik het niet over persoonlijkheid?
@Nemo_Tenetur | 26-01-20 | 21:58: je bent niet wat je doet.
@Nemo_Tenetur | 26-01-20 | 22:05: je verandert hier in een naar mannetje en bevestigt hiermee mijn aanvankelijke statement. Verslaving wordt de ziekte van ontkenning genoemd. I rest my case.
@Xaffier | 26-01-20 | 23:40: verslaafde in ontkenning? Dat is 95%. Je bent geen uitzondering. De vraag: wat zou je presteren zonder drugs is ook niet beantwoord. Realiseer je 1 ding: zelfs met succes ben je een loser, want wat een voorbeeld ben je geworden? Jammer dit.
@peetjoh | 27-01-20 | 07:25: je hersenen leggen al vrij snel andere verbindingen. Niet ten goede. Je persoonlijkheid veranderd. Herstel ervan duurt jaren.
Brokentipi, u praat maar. Ik ben anders van mening, mijn ervaring leert anders. U moet ervaring niet met verslaving verwarren trouwens. Ik krijg een beetje het idee dat u dat wel doet
@Xaffier | 27-01-20 | 10:21: en jij denkt dat meningen gelijk zijn? Vraagje: hoe vaak en hoeveel blow je?
@Tarmac; Tjonge jonge... Ik lees hierboven een hoop gelul maar u spant de absolute kroon... Omdat ik 37 ben dus wat...?! Kan het niet wat ik zeg...?! 37 is een half mensenleven. Ik zal er nog zelfs een schepje bovenop doen, ik heb nog VEEL MEER meegemaakt... Geen Ferrari's gehad ofzo, helaas, maar wel dingen die u in uw bekrompen leventje nooit zal zien of doen. Desondanks ik u helemaal niets te bewijzen heb zal ik het toch in het kort uitleggen. Tijdens mijn studie verkocht ik cocaine in plaats van een normale bijbaan te hebben zoals mijn medestudenten. Na mijn studie heb ik vervolgens een paar jaar wiet gekweekt. Ik heb destijds goed geboerd en het geld heb heb ik in legale bedrijven gestoken (eerst een aannemerij en uiteindelijk een uitzendbureau). In tegenstelling tot een hoop ondernemers had ik geen krediet nodig van de bank. Juist daarom ben ik gaan kweken, zodat ik geen verantwoording aan een paar droplullen bij een bank verschuldigd ben! Creativiteit en visie dus! Hoezo is het zo moeilijk te geloven?! Kijk, dat u een nutteloze uitvreter bent die nooit enige richting in zijn leven heeft gehad, betekend niet dat de rest van de wereld ook zo in elkaar zit. Weet één ding van mij; U kent mij duidelijk niet dus probeer mij ook niet te doorgronden. U slaat de plank lachwekkend mis. Dus droomt u verder rustig verder met uw 'drugs are bad' mindset over dat een drugsvrije wereld veel beter is en iedere gebruiker slecht is en rijp is voor een verslavingskliniek. De realiteit is compleet anders en dat is iets wat de bekrompen medemens zoals u niet in wil zien... Wat een domme lul met een nog dommere tegel..!
@Nemo_Tenetur | 27-01-20 | 12:18: het spijt me, maar hoeveel verslaafden zijn er tot stand gekomen door jouw immorele handelen? En als je toch graag pocht.. geef dan de namen van de bedrijven die jij met drugsgeld hebt gefinancierd hier weer? Dat doe je niet, want je weet dat dat schadelijk is voor je reputatie.
Je bent af, drugsdealer met je grote waffel.
@Brokentipi; Haha...! U kunt uw nick beter veranderen in 'Brokenrecord'. Ik hoor namelijk niets anders dan continu herhaling van hetzelfde hysterische emotionele geouwehoer... Uw woorden doen mij helemaal niets... Ik was een drugsdealer idd. Het is echter de vraag die het aanbod dicteert en niet andersom. Als u toch bezig bent, kunt u mij het verschil noemen tussen Freddie Heineken en mij, of wellicht de grote farmaceuten die kinderen volproppen met drugs on ze handelbaar te maken...?! Zo kan ik nog een paar voorbeelden geven. En excuseert u mij dat ik u niet de namen van mijn door drugsgeld gefinancierde (moehaha!) bedrijven vertel. Ik ben namelijk niet helemaal achterlijk (hallo belastingdienst!). Het heeft weinig te maken met mijn reputatie, mijn omgeving is namelijk dondersgoed op de hoogte van mijn eerdere activiteiten. Als u mij persoonlijk zou kennen zou u daarvan ook op de hoogte zijn. Ik heb geen geheimen daarover, ben niet hypocriet en kom er op persoonlijk vlak gewoon keihard voor uit, ongeacht wat anderen er van vinden. Drugshandel een vorm ondernemerschap, exact zoals al het andere ondernemen. Ik heb er destijds veel door geleerd. Het feit dat ik daar op jonge leeftijd al vrij succesvol in was en er nooit voor opgepakt ben getuigd van capaciteit. Daar ben ik trots op en pakt niemand van mijn af, ook u niet met uw betraande ogen en emotionele betoogjes over goed en slecht...
@Nemo_Tenetur | 27-01-20 | 12:18: Een bedrijf financieren met illegaal kapitaal, waar je geen ruk voor hoeft te doen. Roffel jij maar op je kippenborstje. Op mijn respect hoef je in elk geval niet te rekenen.
@Nemo_Tenetur | 27-01-20 | 14:55: ik ben een verslaafde in herstel. 11 maanden clean nu. Mijn dieptepunt was niet mijn baan of huis kwijt, maar het besef dat het zo niet verder kan. Zodra je op dat punt zit, realiseer je je dat je het niet alleen kan. Dan word je nederig. Begin je je ego te herkennen. Realiseer je je dat de wereld niet om jou draait. Bovenal herken je de issues van anderen, want it takes one to know one.
Houd je gelul maar voor jezelf, want jij bent de enige die jij voor de gek houdt. En, oh ja, je hebt geen gevoel voor humor, je overschreeuwt jezelf gewoon. Verslaafden in herstel zien dat bij elkaar.
Ik houd geen betraand betoog, ik hou het droog. Ik heb medelijden met je, want jij bent niet jezelf. Herstel is ver te zoeken bij jou.
En dat weet je ook wel.
@John_J; En wie bent u precies waarom ik juist van u respect zou willen ontvangen...?!
@Brokentipi; Allemaal heel spijtig voor u... Ik wens niemand kwaad toe dus ook u niet. Wel laat u precies het gedrag zien als wat ik een paar tegels eerder al beschreven heb; Het in een cirkeltje zitten kwijnen met medegebruikers over hun problemen. Ik zal u iets grappigs vertellen, ook ik zat een tijd lang naast wiet dagelijks aan de coke. Ruim 4 jaar snoof ik zo'n 3 gram per dag. Naast blowen merkte mijn omgeving dat evenmin. Op een bepaald moment besloot ik zelf dat het genoeg was en weet je wat ik heb gedaan?! Ik ben er gewoon mee gestopt, althans met dagelijks gebruik van coke. Daar is geen kliniek aan te pas gekomen, geen ondersteuning voor nodig geweest en al helemaal heb ik er ooit met iemand over hoeven praten. Niet lullen maar poetsen, als het ware. Kijk, u moet vooral doen wat u het beste lijkt in uw situatie, maar u moet met één ding oppassen. En dat is de aanname dat uw manier van 'coping' de enige manier is. We zijn allemaal anders. Anders in het bepalen wanneer iets wel of geen probleem is in ons leven en anders in het oplossen van die betreffende problemen. De een staat net even wat harder in het leven als de ander...
Tering, dit moet wel de zondag met de meeste reaguursels aller tijden zijn. En we hebben die Turkse steuntrekker ook niet meer om het gemiddelde naar beneden te halen.
.. stem PVV, dus 86% kans dat ik nu niet uit solidariteit olie & mirre op het altaartje van de drugsbaron ga leggen.
"Blowen"
Klopt geen barst van. Je moet niet blazen, maar zachtjes zuigen.
Heb ik ooit aan een Engelse vriendin uitgelegd. Scheelde een stuk.
Tussendoor even blazen kan ook een louterende ervaring opleveren.
Ik vind die stoerdoenerij rondom drugsgebruik zo vreemd. Ik bedoel, je gebruikt toch gewoon wat je wil en dat is het dan?
Het voegt iets toe aan je image en aan je persoonlijkheid. Als ik tenminste de zware gebruikers mag geloven.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 19:40: VVD-partijvrienden zijn de zware gebruikers?
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 19:40: het is vooral puberaal. Net als het aantal drugssoorten tellen..
Dat D66 de drugspartij is verklaart niet volledig hun achterlijke keuzes.
.. nou ja, psychedelische middelen lijken mij wel noodzakelijk om oprecht te geloven in de dagelijkse klimaat-praat van '66
Het zou pas nieuws zijn als alle PVV en FvD menschen waren gestopt met het voeden van haat. Dan valt blowen wel mee.
We zijn nog druk bezig om de uit Marokije geïmporteerde haat op te lossen. Daarna kijken we wel naar jouw probleempje oké?
Nog even door blowen, begin van brain damage is er al!
@Nederland80 | 26-01-20 | 19:13: Waarom wil je Marokkanen verantwoordelijk stellen voor jouw gebrek aan zelfontplooiing en ontwikkeling. Ik vind het best zielig voor mensen die na hun 50ste nog steeds puberaal gedrag willen vertonen en als Marokkanen er boven staan en het gewoon zien als geestelijk falen van miljoenen Nederlanders... Dan zijn jullie nog knettergek genoeg omdat als een bevestiging van je hersenkronkels te zien. Ernstig ziek en ver van de waarheid waarin we allemaal bevinden. Alle zorgtaken zorgde de overheid in het verleden voor. Door liberalisering is het een puinhoop geworden en geven jullie de Marokkanen de sxhuld voor het ontstaan van miljoenen kneuzen die ver staan van waarden en helemaal niks hebben met kritisch denken en doen. Ik wil best bijdragen aan jullie hulp, en dat heb ik al gedaan door veel belasting te betalen. Nu nog een overheid die burgers die ziek zijn wel helpen.
@Kaan78 | 26-01-20 | 21:18: Nee veel beter om de witte, PVV/FvD man de schuld te geven dat zijn de echte schuldigen, want als die de Marokanen, die zo dapper Nederland bevrijd hebben, niet onderdrukt hadden dan waren ze geen dealer geworden.
@bijna_raak | 27-01-20 | 10:26: Ik ken eigenlijk geen andere grote groep mensen die tijdens hun volwassen jaren zo'n puberaal gedrag vertonen en ontberen aan iedere vorm van ontwikkeling of inzicht. Op deze manier blijft de achterstand van de pvv en fvd menschen op de rest van de wereldbevolking groot.
Je moet eens wat minder blowen, Kaan, er komt alleen nog maar wartaal uit.
@kempenaer | 27-01-20 | 11:29: Dank voor de tip. Ik heb niet gerookt, laat staan geblowd. Maar dit legt wel een morele claim op mij om jou ook van een gratis tip te voorzien. Neem een andere hobby dan pijnigen en pesten van mensen. Word je vanzelf een leuker mens van en verdien je misschien (zelfs van moslims) een beetje respect. Nu hebben jullie enkel medeleven. Ik hoop dat je op een goede manier verlost wordt van jouw geestelijk lijden.
Nu begrijp je ook meteen waarom het met deze politici nooi wat wordt. De hersenverweking heeft al schrikbarend toe geslagen.
Die gristenhonden zitten er niet bij,die zitten aan de opium,opium voor het volk.
Die hebben immers geen drugs nodig want spiritueel verlicht.
Ik heb persoonlijk grote moeite met gebruik van de term gristenhonden. Je kan mensen best in hun waarde laten.
@vanBarchum | 26-01-20 | 19:07:
Stemt u in met het gebruik van de term Jezus Christus verraders?
Kinder misbruikers?
Kinder mishandelaren?
Vult u hem zelf even aan.
Prettige avond
@vanBarchum | 26-01-20 | 19:07:
Dat is dan jammer, vind het eigenlijk een heel mooie benaming.Islamietjes,kamelenneukers,ook prima.
Zandbak geloven die niks waard zijn.
Odin beloofde de aarde vrij te maken van de ijsreuzen Jawhe en Allah het paradijs en wereld vrede,... laatste tijd wel eens een ijsreus gezien?
@F. Jacobse | 26-01-20 | 19:29:
Niet echt een zinnige reactie Jacobse. Tenzij je een linkje hebt met de statistieken die duidellijk laten zien hoeveel erger dat allemaal is in die kringen tov het gemiddelde
@miko | 26-01-20 | 20:40: Weer een slachtoffer van de klimaatverandering.
Al die Hollanders met second home in Frankrijk, daar zit veel SP-volk bij. Het gaat hun erom dat zij het goed hebben en de rijken mogen betalen. Lekker uitkering en toeslagen uit Nederland vangen!
Volgens mij zijn dat meer Groen(s)links volk, zie dat mens met dat gifschip (Marijke Vos).
Die hebben toch geen cannabis daar? De Franse politie is behoorlijk streng, vooral bij Nederlanders.
Geloof er geen zak van gezien het drugsgebruik onder de jugend in de steden. Zitten er een hoop te liegen, Alexander Penthouse stilo.
Lekker stoomhok bouwen daar in die penthouse, dat lijkt me wel wat.
Nou! Ik mag hopen dat BNNVara hier een leuk nationaal quizformatje in ziet!!! Kan niet wachten na de zwangerschaps- en blaastestquiz! Iets voor Kaj misschien!
Bij de SP kun je gerust een schaal met spacecake serveren.
Vlak GroenLinks niet uit.
@LiniaalRectaal | 26-01-20 | 18:36: Zekers. Die graaien die plakken ook als een dolle weg.
Simon Carmiggelt zei ooit over drank: de geheelonthouders hebben gelijk, maar alleen een drinker weet waarom.
Maar dat geldt niet voor af en toe een blowtje, dat is juist goed voor je, het toont andere inzichten, Gelardeerd met een ijskoude red-bull maakt het helemaal onweerstaanbaar.
Ouwe junk :-)
@snapal
Duuzendmaal dank!
Geweldig die Carmiggelt spreuk.
Hebt me geholpen met zoeken , zocht er al een tijd lang naar, en kwam steeds naast een vol glas, met lege handen terug.
Wil ook geen verslaafden kweken, af en toe is een dagje/weekendje. Elke dag blowen is niet ok.
Ah, een Red Bull medestander. Fijn!
Onder Rutte hebben VVD 'ers geen enkele actieve herinnering.
Doe dan maar een passieve herinnering.
@kloopindeslootjijook | 26-01-20 | 18:28:
Hoe staat men hier tegenover een actieve euthanasie?
Jaja, zelf gebruiken.
Eens kijken wat ze er qua programma van maken:
.cannabis-kieswijzer.nl: www.cannabis-kieswijzer.nl/
SGP - gedoogbeleid per direct afschaffen
PVV - Keihard optreden en niet reguleren
CDA - De koffieshops sluiten.
VVD- Het beleid moet slimmer gereguleerd worden (?)
FvD - Modernisering van het soft-en harddrugsbeleid (?)
Denk - Wietteelt reguleren en gebruik ontmoedigen
D66 - Het recht op het streven naar genot
50+ - nederwietteelt te legaliseren onder zeer strenge en strikte voorwaarden en met vergunning. medicinaal gebruik in zorgstelsel
PvdD - tegen een verbod op softdrugs
PvdA - wietteelt legaal
SP - teelt reguleren en de verkoop legaliseren
GL - teelt en handel in softdrugs legaliseren
ChristenUnie - gedoogbeleid volledig afschaffen en alle drugsgerelateerde criminaliteit met wortel en tak uitroeien
ik heb ooit een F16 "gerookt ", valt dat ook onder "blowen "?
Irrelevant. Vraag of ze wel eens snuiven of hebben gesnoven die praatjesmakers.
Ik ben gestopt met blowen nu ik zo'n mondkapje voor moet, vanwege het C-virus.
96 % van 50 plus gebruikte nooit? Wat kunnen die babyboomers liegen zeg, ongelofelijk. Terwijl de jaren '60 juist het drugstijdperk van de ouderen was.
Wat dacht je van die Groen linkschers.
Ha, in de jaren 70 zaten we massaal aan de nepal en de rooie libanon. In het weekend dan he.
Als je zo oud bent vergeet je wel eens wat.
Veel babyboomers komen uit brave gezinnen, puberen rond 1960.
Drugs zijn eng en gevaarlijk.
Als ik de mensen uit die tijd mag geloven, begonnen de 60ies pas in de 70ies.
Babyboomers liegen niet maar zeggen niet altijd de waarheid.
Die verschrikkelijke arrogante, misselijke makende kwallen in de politiek die liegen, de gore leugenaars.
Het is GVD niet te geloven dat die klootzakken uit Den Haag nog een podium krijgen.
Ze brengen Nederland naar de afgrond en ze verrijken zich zelf over de ruggen van de hardwerkende mens.
Ook de slijmerigge Pers en die arrogante kwallen in Hilversum moesten we ook maar eens afscheid van nemen,meelopers.
In de '60 was er nauwelijks drugsgebruik in Nederland. In de '70 waren het vooral hippies die cannabis gebruikten. Ook in '70, een grote groep heroïne spuitende stoephoeren, deze zijn allemaal al jaren dood.
@loekdeleeuw | 26-01-20 | 18:26:
Wat voor pilletje heb jij geslikt?
@loekdeleeuw | 26-01-20 | 18:26:
Boos worden is slecht voor je karma.
Relax.
@Man-Van-De-Rekening | 26-01-20 | 18:30:
Hebt u destijds de landelijke radiouitzendingen van Koos Zwart gehoord? Die maakte toen al de prijzen van diverse hasjies per gram bekend gedurende een minuut of 5.
@F. Jacobse | 26-01-20 | 19:34:
Volgens mij bent u héél oud.
Nu vraag ik mij af, hoe groot is het percentage van blowers die niet gaan stemmen.
Wat een hypocriete kutwereld is het toch. Politici die blowen, en aan de andere kant wel opdracht geven om iedereen met een paar wietplanten op zolder
z'n huis uit te flikkeren en financieel kaal te plukken.
Justitie voert gewoon de huidige regels uit.
En begrijpelijk. Het is alleen zo zonde van de tijd en het geld.
Blowt Kaas de Vries nog wel es?
Vraag het Kaas de Vies eens, die weet dat soort dingen.
Alleen als ie in de buurt van Perron Nul rondhangt.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 18:15: perron 0? U bent al jaren niet in mijn stad geweest?
m.youtube.com/watch?v=vo3aSUct9Sw
Armand - het voormalig boegbeeld van blowend Holland draait zich om in zijn graf als hij de cijfers van de Nederlandse politici zou zien. De roodharige hippie gaf nog aan dat hij na zijn dood liever niet gecremeerd wilde worden, maar liever door zijn vrienden werd opgerookt. Schitterend die epische uitspraak: 'Neem het leven niet te serieus, je overleeft het toch niet".
Ik weet nog dat hij een keer bij ons op school te gast was en met z'n benen op de tafel van de conrector lag te blowen (zonder toestemming). Hierna heeft hij ons getrakteerd op een klein concertje met z'n gitaar, waar ook een smeulende joint tussen de snaren zat geklemd. Geweldig!
De verkiezingsaffiches worden al gedrukt: blowjob, stem Rob.
Astublieft, ik denk dat zelfs ome Arthur nee zou zeggen tegen dat lulletje rozewater.
Ronaldo je vergeet de belangrijkste partij van nederland. CU?
Verdacht. Inderdaad.
Blowen is suf
Goed om te ontspannen, maar weinig inspirerend. Je krijgt er niet de energie van om groots en meeslepend te leven.
beter dan alcohol want je krijgt er geen kater van.
Blowen is heerlijk
Een conclusie kunnen we wel trekken uit deze enquête: er wordt te weinig geblowd in Nederland. Te veel Nederlanders blijven krampachtig hangen in hun bekrompen gedachtegoed.
Ja die vaste klanten in de coffeeshop zien er echt verheven uit. Pfffffrt.
@nieuwe_Deen | 26-01-20 | 17:55: *verlicht*
@nieuwe_Deen | 26-01-20 | 17:56: die in de shop blijven hangen inderdaad niet.
Binnen niet al te lange tijd is 020 vergeven van de cheesebars, waar toeristen zich te buiten gaan aan het gele goud. En kaasdealers op straathoeken met een kaas onder de arm en een kaasschaaf in aanslag.
Kaas de Vies, is dat u ?
Cheesing, je moet het er maar voor over hebben om voor een paar big boobs katte spray/urine te snuiven.
Er bestaat dus een sterke verwevenheid tussen drugsgebruik en aanhangers van GL, D66, SP. Maar hoe loopt de oorzakelijkheid?
Voeren de realiteit ontkoppelde doctrines van genoemde politieke partijen tot het gebruik van realiteit ontkoppelende middelen?
Of voert het gebruik van realiteit ontkoppelende middelen tot het verlangen op warhoofden te stemmen?
In het eerste geval moet omwille van de volksgezondheid er een onmiddellijk verbod komen op GL, D66, SP.
In het tweede geval moet er om wille van de politieke stabiliteit, met onmiddellijke ingang keihard worden opgetreden tegen elke vorm van drugsgebruik.
Allemaal zo stoned,als een Marokko
gepelde garnaal.
Logisch, het meest vergrijsde electoraat zit bij de PvdA. Dat is na 50+ (wat overigens nog een jonger electoraat heeft) de echte babyboomer partij. Vastgeroeste fossielen die nog steeds de maatschappij beschouwen vanuit de tijden van Sonja Barend.,
Mijn conclusie zou zijn dat bij de PvdA de meeste leugenaars rond lopen.
Maar bij dat oordeelt speelt wat meer ervaring bij dan alleen dit "onderzoek".
Denk?
Cu?
Sgp?
Cda?
Christenen blowen niet, roken niet, drinken niet neuken niet. Althans niet met het licht aan. En moslims al helemaal niet.
Denk: daar zijn ze vooral verkopers, denk ik.
@Zapata10 | 26-01-20 | 17:47: Abraham Kuyper?
Mag echt niet van Allah
Uit onderzoek is gebleken dat als je in de toiletten van de Tweede Kamer een bankpasje over de tegeltjes van de vensterbank haalt dat er dan anderhalve gram cokerestjes los komt. Maar dat is niet in de bezoekerstoiletten, maar de toiletten die alleen voor kamerleden toegankelijk zijn.
Tjeemig de peemig. Mozeskriebel. Veruit de meeste politici claimen nog nooit een stickie gerookt te hebben. Ongetwijfeld heeft een veel groter aantal het effect van de Cannabis Sativa Hollandica mogen ervaren. Gezien al die mistige en vage rapporten die ze schrijven moet er toch iets van tetrahydrocannabinol in het spel geweest zijn. Ze zijn gewoon bang voor reputatieschade die gestropdasde fatsoenrakkers.
Ik heb wel geblowd, maar nooit geinhaleerd.
Ik heb dit net andersom. Wel geïnhaleerd maar nooit geblowd. Zo zie je maar.
Heb je wel eens een sigaar gerookt?
AH, ja, een blowjob dus.
Hoe verward ik ook ben, hier niets van dat alles.
@ikbenerweer! | 26-01-20 | 17:38: Nee, geen sigaren. Wel waterpijp.
Jij slikt daarentegen wel alles van de grote Leider.
Ik geloof er niets van. Maar binnenkort krijgen we uitsluitsel. Burgemeester Remkes gaat het Haagse rioolwater testen. Althans, ik denk dat hij het laat doen. Ik kan me niet voorstellen dat hij het zelf gaat proeven, ruiken. (Maar je weet het niet.)
www.ad.nl/den-haag/den-haag-gaat-op-z...
@grapo | 26-01-20 | 17:29:
Ik.
Maar wel een kroontje gekocht. Helpt niet tegen permaban's
@grapo | 26-01-20 | 18:02:
Shit. Maar hij staat me wel.
@Deksmaat | 26-01-20 | 19:30: zeker. een deksmaat met kroon is cool. cooler dan een koning met navy pet. *proost*
@grapo | 26-01-20 | 20:37:
*chin-chin*
Weet je wie ook veel blowt?
De hond van Lil' Kleine ?
@grapo | 26-01-20 | 17:29:
Nee, dat was meer een snuivertje. Tot ie op een morgen dood op de salontafel lag.
Simon Vinkenoog?
@Osdorpertje | 26-01-20 | 17:31: ja was een typo.. ik bedoelde natuurlijk 'die kleine maurice de hond'
Ik.
@ikbenerweer! | 26-01-20 | 17:32:
Simon vinkenoog is al lang geleden gestopt met blowen.
@VanBukkem | 26-01-20 | 17:56: Bob Marley?
Ghandi ?
En hoe scoren onze politici met zuipen?
0% - 100% - 100%?
Dus het meerendeel van de respondenten bestaat uit leugenaars.
De locoburgemeester van Diemen (Groene Khmer) werd in een café tegenover de Stopera (stadhuis van Amsterdam) opgepakt terwijl hij onder invloed van GHB en amphetamine (speed) was. (hij werd opgepakt voor het in het gezicht rochelen van politie-agenten die poolshoogte kwamen nemen na klachten over zijn gedrag)
Hij had al eerder toegegeven altijd te blowen voor raadsvergaderingen omdat "die ander niet door te komen zijn" en blijkbaar is dat normaal en acceptabel in Amsterdam.
A) Diemen is geen onderdeel van Amsterdam
B) Het was geen in het gezicht rochelen, maar schreeuwen met consumptie
C) Het is onduidelijk waar hij door onder invloed was
D) Het blijft wel een lul overigens
@oldandwise | 26-01-20 | 17:32: Is het niet gewoon een halve schizo?
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 17:34: In ieder geval een moeilijk mannetje. Stond in Amsterdam o.m. op de barricades omdat transgender-klanten bij o.m. de Mango niet in de dames kleedhokjes mochten. Onze Joris kwam als vrouw verkleed protesteren, uit solidariteit.
@oldandwise | 26-01-20 | 17:32: E) Die raadsvergaderingen zijn ook niet door te komen.
@oldandwise | 26-01-20 | 17:48: Theatrale man dus. En af en toe zit er een draadje los.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 17:54: Bipolair ? Enfin,over tot de orde van de dag.
Meeste gebruikers bij D66 ,SP en Groenlinks dat verklaart weer alles.
De Nazis waren ook gek op drugs. Ik dacht, ik stel het vragen maar over.
Anders krijg je toch maar zo'n lijst onzin-antwoorden.
Vraag: wat is het overstellen van vragen precies?
@grapo | 26-01-20 | 17:21: Dat is als je te zuinig bent voor een account.
@ikbenerweer! | 26-01-20 | 17:23: wat voor een account ? of overstel ik nu vragen ?
@grapo | 26-01-20 | 17:26: Helemaal niet, daar wijd ik graag over uit. Zo'n kroontjes-ding, maar voor mij dan liever zonder kroontje. Zodat je je typos eruit kunt halen en etterbakken zoals Kuifje kunt weren.
Maar er komt sowieso geen doekoe van mij zolang mijn mysterieus gepermabande hilarische nick niet in ere hersteld wordt.
Ik heb de heren daar een keurige brief over geschreven, niks gehoord. Geen accountmanagers waarschijnlijk.
Qua speed spuiten deed ome Adolf niet onder voor Herman Brood en Jules Deelder. Pervetin heette dat toen nog, en je kon het gewoon bij de apotheek kopen.
@ikbenerweer! | 26-01-20 | 17:29: Ben u wel nieuwsgierig geworden (mag ik nog vragen stellen?), wat was die hilarische nick dan?
Als je niet tegen Kuifje kan, sla je zijn tegeltjes toch gewoon over? Soms heeft hij wel een punt, helemaal negeren is precies wat 'de andere kant' ook vaak doet, zie Joop, wil je daar soms bij gaan horen, lekker in je eigen bubbeltje niet langer luisteren naar anderen?
En doekoe... mijn hemel, dat soort woorden gebruiken slechts een klein gedeelte van mijn VMBO leerlingen uit een bepaald voormalig overzees gebied der Nederlanden.
@Osdorpertje | 26-01-20 | 17:29:
Ik noem een koningin Wilhelmina.... Bernhard.... Koningin Victoria, die regeerde over het grootste rijk dat de wereld ooit gekend heeft: geen moment nuchter.
@EEnzame SchizofrEEN | 26-01-20 | 17:35: Nee dat mag niet.
@ikbenerweer! | 26-01-20 | 17:29: aha.. nou dat kroontje kan er bij mij best vanaf. maar waarom een kopen als ie er af mag. jaja, ik weet .. onafhankelijk blog enzo. maar gratis geld bestaat niet hè. broek ophouden zelf doen. nu maar een jointje draaien, ik wil niet nog vragen over uw wat uw nick dan was. Weet u trouwens wie er ook een gepermabande nick heeft?
@grapo | 26-01-20 | 17:40: Hitler?
Haha echt niet.
Drugsgebruik was raciaal minderwaardig en leidde tot degeneratie.
De nazi’s deden zich voor als grote zedenmeesters en hielden er met veel propagandistisch theater en draconische straffen een ideologisch onderbouwde strikte antidrugspolitiek op na.
In 1926 was Duitsland het land dat de meeste morfine wereldwijd produceerde en daarvan liefst 98 procent exporteerde. In deze periode had Duitsland bijvoorbeeld ook 80 procent van de wereldwijde cocaïnehandel in handen.
Zodra de nazi’s aan de macht waren gekomen in 1933, gingen ze drugsmisbruik hard aanpakken. Verslaafden konden tot twee jaar gedwongen opgenomen worden, artsen die gebruikten konden beroepsverboden van maximaal vijf jaar krijgen en Duitse burgers werden opgeroepen drugsmisbruik te melden bij de officiële instanties.
Pervitin-gebruik rijmt daar niet helemaal mee, maar ze vonden het wel erg handig.
@kloopindeslootjijook | 26-01-20 | 18:58:
bron: historiek.net/drugsgebruik-derde-rijk...
@kloopindeslootjijook | 26-01-20 | 18:59: Voor WO2 bestond er geen penicilline. Wie ontstekingen en dus pijn had, leed. Wie veel leed nam zijn toevlucht tot pervitin, opiumpillen, enzovoorts. Stalin, Hitler en Churchill hadden allen dergelijke klachten en namen dus deze middelen. Churchill was overigens een zuipschuit van de 1e orde en werd door diplomaten omschreven als continu sterk onder de invloed.
@Arachne | 26-01-20 | 23:32: Churchill en Hitler waren familie.
Suck me sideways. Correlatie aangetoond met behulp van horizontale "staafdiagrammen"? Overigens wat die rare GS enquete betreft: waarom stond cafeïne er niet bij? Had ik ook een score van drie gehaald (mede dankzij die hooguit drie pakjes sigaretten op de middelbare school (peer pressure en zo), alhoewel de criterium voor een "leven" bij zeven lag?
Voor de Jellinek kliniek geldt een criterium van frequentie ongeacht nuttiging per "consumptie". Oftewel een breekbaar vaasje van een liter is net zo effectief als ëën zuinig kopstootje (2=1). Wat dat betreft zet een afgetrainde lever dus blijkbaar ook totaal geen zoden aan de dijk.
Op een proostleven: www.youtube.com/watch?v=-BkPm8JIJJQ
Cannabis is een gewoon een plantje en deel van de schepping.
In de Schrift staat het woord Kaneh-bosm, dat is cannabis, kannabus.
Kan = hennep, en bosm = aromatisch.
Het woord kaneh-bosm komen wij 5x in de Bijbel tegen, en in de meeste
vertalingen is het foutief vertaald door kalmoes, calamus. De kalmoes is
een gewone plant van weinig of geen betekenis. De Septuagint begon
met deze foutieve vertaling.
Dus, CU en SGP, maak je geen zorgen.
Bovendien:
In Gen.1 staat het volgende: vers 29
"En God zeide:
Ziet, Ik heb ulieden al het zaadzaaiende kruid gegeven, dat op de ganse aarde
is, en alle geboomte, in hetwelk zaadzaaiende boomvrucht is; het zij u tot spijze!
31 En God zag al wat Hij gemaakt had, en ziet, het was zeer goed. Toen was
het avond geweest, en het was morgen geweest, de zesde dag."
Zeer goed dus. Dus als je de Bijbel serieus neemt, trek je conclusie.
Cocaïne en heroïne komen ook uit 'plantjes' - toch niet bepaald fijn voor je lichaam, zeker niet op de lange termijn.
Maar god zond ook ziekten en gifplanten naar de aarde, na de zondeval, een ernstige voortwoekerende ziekte is vvd, het veroorzaakt ernstig geheugenverlies.
@Goldfinger | 26-01-20 | 17:22: Maar coca blaadjes of opium zijn minder sterk.
Spring maar mooi alleen in die slootbagger van religieuze sprookjesboeken, ik niet!
Kanker, ook uitgevonden door god
@Goldfinger | 26-01-20 | 17:22:
Heroïne is geen natuurlijke stof, maar het acetylaat van morfine.
@IkWilOokWatZeggen | 26-01-20 | 18:07:
Er moeten minimaal 4 dingen misgaan voor een cel een kankercel wordt: een kwaadaardige mutatie, die leidt tot ongecontroleerde groei, waarop de normale regulatiemechanismes geen invloed hebben, en die ook nog eens het celdoodsignaal van killer-T cellen negeert. Het enige wat u God kan verwijten, is een realiteit geschapen te hebben waarin dit tot de mogelijkheden behoort.
Nietblowers, ooitblowers en nublowers.
En nu de drank en harddrugs cijfers graag.
Goed dat jullie me eraan herinnert, ben even de plantjes aan het water geven.
Eigenlijk mis je de categorie van kiezers die thuisblijven.
Als je in het openbaar vraagt wie drugs gebruikt krijg je altijd schijnheilige antwoorden zoals nee of niet meer. Toch worden er in Nederland miljarden verdient... Eén van de twee klopt dus niet... Ik weet wel welke...
Inderdaad worden er miljarden verdiend (niet verdient) met de productie en handel in drugs voor de export.
U weet niks, nada, noppes.
Als God niet wou dat er geblowd werd, dan had hij het niet zo lekker gemaakt. En niet afgeleverd in een plant die overal wil groeien.
Vooral op zoldertjes...
"in een plant die overal wil groeien" Nou, probeer het eens in je tuin - vooral 's winters succes verzekerd!
@Goldfinger | 26-01-20 | 17:23:
Kan best.
Deprimerende'66, GL en SP : de meeste gebruikers...
Denk staat er niet bij.
En hoezo mag blowen niet van God?
God heeft toch zeker niet voor niks de weedplant geschapen!
"Proef alles en behoud het goede." Ofzoiets.
U denkt niet als een gelovige. Het goede komt van god, het slechte is de schuld van de duivel, De weedplant is gecreeerd door de duivel.
@Weerduivel | 26-01-20 | 17:10:
Gelovigen denken niet. Gelovigen volgen gedachteloos.
@VanBukkem | 26-01-20 | 17:21: Ik sta gecorrigeerd.
Ik mis die kromzwaarden van DENK in het lijstje. Lijken me toch blowers bij uitstek.
Hun kiezers spreken geen Nederlands, dus zij hebben de enquête niet ingevuld.
@Reaguurdeskundige | 26-01-20 | 17:06: Hun kiezers zijn doorgaans de verkopers
Enquêtes over dit onderwerp zijn per definitie onbetrouwbaar.
Doe alles maar gewoon keer factor 2. Dan kom je misschien een beetje in de buurt van de waarheid.
*draait er nog een*
Lekker hasje als ik me goed herinner!
Bovendien liegen mensen ook over op welke partij ze stemmen. Dus eigenlijk een dubbel waardeloze uitkomst.
@NeetNormaal | 26-01-20 | 17:08:
Dat heeft u goed onthouden. U blowt zelf zeker niet?
@NeetNormaal | 26-01-20 | 17:08: rode libanon.. helaas bijna niet meer te krijgen.
@VanBukkem | 26-01-20 | 17:16:
Hasj-liefhebbers onder elkaar, dat onthoud je dan makkelijker..
Vanwaar de verkeerde aanname??
@NeetNormaal | 26-01-20 | 17:28:
Omdat u het onthouden heeft. Ik las zojuist namelijk ergens -ik weet niet meer precies waar- dat je van blowen vergeetachtig wordt.
@VanBukkem | 26-01-20 | 17:33:
Oh zo.. Kudt als je een grap moet uitleggen.... excuses moi!
Ha, eindelijk weer eens een topic om te lachen..
Van blowen word je heel vergeetachtig of ze liegen.
Allemaal!
Kwestie van mentale discipline. Extra ruisfilter.
Rutte met een joint, zeker.
Dat je van blowen vergeetachtig wordt is uh... (wat wilde ik ook maar weer zeggen?)
Hieruit durf ik best op te maken dat het aantal blowers in Nederland klein is.
Het is aan het afnemen inderdaad.
yeah goed . ze hebben ook nooit gereden met alcohol op. proest..
Bij dit onderzoek is het wel heel relevant welke kiezers je vraagt natuurlijk om de conclusies vervolgens te kunnen trekken. Als het vooral kiezers uit de jaren '70 zijn... De jongere kiezers zullen toch wat meer harddrugs doen i.p.v. dat softe gedoe. Of trek ik nu een verkeerde conclusie op basis van mijn eigen gebruik?
U bedoelt de generatie die opgegroeid is met de harddrug Ritalin?
@Lineaalrectaal; Goeie....!
@LiniaalRectaal | 26-01-20 | 17:00: Die eventueel, bij twijfels, wordt vervangen door de veel gezondere Concerta. Zelfde werkzame stof...
Als blowen niet mag van God, waarom mocht zijn zoon dan wel wijn drinken? Ook softdrugs.
De definitie van softdrugs is dat je er niet aan kan overlijden...
@LiniaalRectaal | 26-01-20 | 16:57: Volgens mij is die definitie verkeerd. Je kan wel degelijk overlijden aan een overdosis wijn. Maar Jezus was een verstandige kerel en hij genoot met mate. En een beetje alcohol is juist goed voor de gezondheid! Dat is een principieel verschil met alle soorten drugs.
Als alcohol heden ten dage uitgevonden zou worden zou het worden geschaard onder de harddrugs...
@Wladimir 1928 | 26-01-20 | 17:03:
Ik bedoel juist dat alcohol wel een harddrug is... En blowen kan ook goed zijn voor je lichamelijke / psychische / geestelijke gezondheid.
Mwha, er was wel degelijk iets gaande in die tijd.
www.pentahof.nl/Brochures/210-drugsgen... (pdf)
@LiniaalRectaal | 26-01-20 | 17:06: Blowen kan ook schadelijk zijn.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 18:00:
Absoluut. Ook al is het maar een licht psychedelicum.
@LiniaalRectaal | 26-01-20 | 18:13: Bruce Lee. Daarvan wordt beweerd dat hij is overleden als gevolg van de inname van cannabis.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 18:20:
"Doktoren stelden echter, dat de hoeveelheid gevonden cannabis niet van invloed was op Bruce Lees dood."
@LiniaalRectaal | 26-01-20 | 18:27: Begin jaren 70. Daar denkt men inmiddels anders over.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 18:38: Bron?
@LiniaalRectaal | 26-01-20 | 18:40: Internet. Bruce is overleden aan de gevolgen van een overdosis, maar omdat Lee een succesvolle migrant was, weigeren de kartel-media er over te schrijven. Zelfs zijn Wiki is op politiek-correcte wijze aangepast. Jij trapt daar -helaas- in, maar ik kijk daar doorheen.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 19:43: LOL
@Kuifje-naar-Brussel | 26-01-20 | 19:43: Overleden aan een overdosis cannabis?!?!? De spuit zat vast en zeker ook nog in zijn arm?
@Kukooo1 | 26-01-20 | 21:28: kuif lult weer eens ruim uit zijn nek. Bruce Lee hield van cannabis op zijn tijd maar overleed aan overgevoeligheid van een pijnstiller.
Ik heb het ook gehoord van mijn nakomelingen op school: hoe linkser ze zijn, vaak ook hoe dommer ze zijn, hoe groter de kans dat ze roken en/of blowen.
Zoals het spreekwoord gaat: Als je jong en rechts bent heb je geen hart, als je volwassen en links bent heb je geen hersens.
Geen D3NK in de lijst?
Doodzwijgen is het beste.
Die doen alles stiekem en ontkennen alles. Ik ken dr die spek eten met de ramadan.
Die snuiven religie, niet alleen maakt dat jezelf mentaal kapot, maar ook dat van miljoenen anderen.
Nee... De vraag was immers niet of ze regelmatig een geitensterretje uitwonen....
Het was meer een verborgen verlangen, maar fijn dat jullie dit proberen te betrekken binnen de context.
De kiezerspijperij en stemmingmakerij begint nu al zulke ridicule vormen aan te nemen dat je denkt: dat Corona virus kan niet snel genoeg toeslaan in Den Haag en omstreken.
Ik verdenk Kees Verhoeven wel van een periodiek nakje.
FF brainstormen met Alexander.
Ik denk dat er in politiek Den Haag meer gesnoven wordt dan geblowd. Ik weet het eigenlijk wel zeker.
Hee, ze zouden die plees op het Binnenhof voor de gein een keer moeten onderzoeken op sporen van drugs.
Sinds kort mag je in mijn Woonplaats niet meer Blowen in de Coffeeshop.
Alles wat we hier opgebouwd hebben wordt totaal gesloopt door imbecielen met te veel macht..
Lijkt me logisch, het is toch een coffeeshop.
Als ik langs een 'coffeeshop' loopt en kijk wat er binnen zit en bediend, dan is 'opbouwen' niet wat in mijn gedachten komt. Man oh man, wat een suffe bedoening.
En nou met cocaïne. Het wondermiddel om je geweten te sussen (desnoods gerookt als rocks) wanneer je verraad pleegt aan je land en je voorouders.
Rob Jetten is een ervaren coke snuiver - zijn (social media) gedrag verraad het bijna dagelijks.
Bij het lezen van de kop dacht ik heel even dat het Corona virus ontdekt was bij het PvdA partij congres.
50Plus - gebruikte ooit: 4%.... die hebben allemaal de 60's meegemaakt, is wel wat hoger dus.
O, was dat drugs.
Blowen is softdrugs en softdrugs zijn voor losers.
Wel lekker, dat wel.
Yep, en het aantal verwarde personen is in een jaar met 100% gestegen.
Softdrugs zijn voor hippies
**insert Cartman**
PvdA... badzout!
REAGEER OOK