Drugsbendes maken de dienst uit in Zwolle
Last night in Zwolle: "Politie denkt aan brandstichting"
En van je...
ENE
TWEEJE
DRIEJE
VIERE
VIJFE
ZESSE
ZEVENE
ACHTE
NEGENE....
"Aangenomen wordt dat de recente autobranden gelieerd zijn aan concurrerende Zwolse drugsbendes."
"Zeker drie branden zouden zijn gericht op een 26-jarige Zwolse Irakees en zijn familie. Deze man heeft een conflict met de broers Idris en Abas M., die op dit moment vastzitten voor een liquidatiepoging in 2016 en een opdracht voor moord, vorig jaar. Idris is ook de man die in september ternauwernood ontsnapte aan een kogelregen in de Zwolse wijk Stadshagen."
Reaguursels
InloggenKomen er nog veel meer Rubberen bootjes met verwarde mensen?
Deze Irakezen zijn toch ooit als tandartsen en hoogopgeleiden ons land binnengekomen of eh...... o wacht... sorry misverstand ....
Nee hoor, dat waren de Syriers.
De Irakezen zijn de gewone kneuzen.
Zwollahu Akbar
Lekker toch, laat dit land maar stukgaan dan kunnen we opnieuw beginnen zonder het islamitische vernielspook.
Foei, toch, Diederik, Jurgen en Joris Jan.
Er zal wel een markt voor zijn die veroverd moet worden. De schuld zal wel weer bij ‘witte’ mannen liggen.
We gaan Zweden achterna
Tijd voor een brandbrief naar Grapperhaus.
Ja jongens, ook daar in Zwolle worden de kleintjes groot..
Malmo 2.0
Nou Margriet van der Linden, kom er maar in.
Kansenparels zat voor in je goedmens show.
Wat een zegen, dat die culturele verrijking zich inmiddels over het hele land heeft uitgespreid! Ook echt iets om trots op te zijn, want nu telt het land buiten de Randstad ook een beetje mee.
In Zweden kunnen ze erover meepraten. Daar zijn ze al een paar jaar verder. 100 liquidaties en bomaanslagen in de eerste 9 maanden van 2019 met 80% allochtonen daders. De overige 20% zal niet bekend zijn.
@Trumme | 18-01-20 | 17:19: Wanneer komen de verantwoordelijken voor deze massa immigratie voor een tribunaal.
@likdoorn | 18-01-20 | 18:13: Niet, die krijgen een leuk baantje zoals burgermeerster of gaan verder met geld graaien in Brussel.
En waar is smeerlap nr. 1, die dit grotendeels op zijn geweten heeft? zeker weer gevlucht naar het buitenland.
Zwolse Irakees of Irakese Zwollenaar?
Irakese irakees.
Soennitische Irakees
Lekker volk. Vluchtelingen zeker?
Nou grapjas Grapperhaus, wat gaan we hier tegen doen?
Jij weet het, ik weet, iedereen in Nederland weet het antwoord hierop maar..... het kwartje is n o g s t e e d s n i e t g e v a l l e n in Den Haag
Iets met wortel en tak. Maar dat mag vast niet. En zo tiert het onkruid welig. En overwoekert het ons zuivere groen. Dat het verstikt en nooit meer opkomt. Maar we doen niet aan onderscheid. Immers, al wat groeit is gelijk. En dus mag beschaving best leiden tot het einde van zichzelf. De eeuwige vrede zij dan met ons. En één of andere god zag dat het goed was...
En het onkruid is moeilijk te bestrijden tussen het mooie groen maar dat weet het onkruid ook!
Hoog tijd dat ze een versie van round up maken voor dit onkruid
Wat een mooie beeldspraak. De gelukzoekers staan gelijk aan CO2 en die zorgen dat inheemse begroeiing (lees Nederlander) steeds meer verdrukt wordt. Het gekke is dat deze CO2 neutrale lijn niet doorgetrokken wordt, waardoor het land weer mooi en vruchtbaar wordt voor de inheemse begroeiing.
Eerst verfucken ze hun eigen land en dan komen ze het kunstje hier nog een keer overdoen. En niemand die het stopt.
Dat is nog het ergste: de onverschilligheid en onwil om dit aan te pakken.
@Toos Bevergeil | 18-01-20 | 14:58: Iets met een Kaart en een Wilders.
@Toos Bevergeil | 18-01-20 | 14:58: Eens, B&W en justitie steken hun kop in het zand voor veel misstanden in de steden. Zoals drugspanden waarvan de hele bevolking weet dat ze er zijn. Ze treden pas op als het mis gaat en de pleuris uitbreekt. Is het nu teveel gevraagd om gewoon je werk te doen en te handhaven i.p.v. te komen met het standaard excuus geen prioriteit, geen mankracht en met name geen geld?
Ik mis de tijd van vroeger dat als er een inbraak was geweest de lokale bromsnor op de motor naar het huisje van de lokale inbreker reed.
Hij stapte dan de woning binnen en vroeg aan pietje “ben jij weer ondeugend geweest?
Waarop pietje bekende onder het genot van een kopje koffie.
Pietje gaf kus aan vrouw en stapte dan achterop de motor om naar het lokale politie bureau te worden gebracht voor verder verhoor en mocht daarna naar de cel in de kelder om zijn zonde te overdenken om na een weekje of wat veenhuizen weer terug te keren.
Wel veel incidenten per dag
Fijn he? die import..
Gelukkig kunnen politici wel beweren dat de de misdaadcijfers flink omlaag gaan. Dat je haast geen aangifte meer kan doen, of dat er een melding wordt gemaakt i.p.v. een aangifte, of dat ze zeggen dat het een civiele zaak is of dat het misdrijf anders in het systeem gezet moet worden!!!! Zo rolt het. Als een politicus wegkijkt van het probleem hoeft hij er ook niets aan te doen. Dat is het makkelijkst. Doe je wel iets (zie de wethouder uit Rotterdam) dan verenigt de hele deugbrigade zich om je, via een omweg, uit te maken voor racist.
Na Duindorp en Amersfoorts is ook Zwolle nu gevallen.
Vandaag premium artikel op de Telegraaf site over de problemen met "migranten" in Zweden. De problemen waarmee de Zweden kampen, hebben we hier ook. Ongecontroleerde massa-immigratie, islam, ongewenste asielzoekers die 'zoek' raken, drugs, bende-oorlogen, hoge werkloosheid. Langzaam begint het besef ook daar te komen dat de problemen met deze criminelen niet meer op te lossen zijn. Het trieste is dat het artikel ook over Nederland anno 2020 zou kunnen gaan. Zo anders is de situatie hier niet. Onze slappe, laffe regering gaat dit niet aanpakken. Wat kunnen we nog doen om dit tij te keren? Visumplicht invoeren? Huurlingen uit Rusland laten komen die die wijken schoon gaan vegen? Is dat te drastisch? Maar wat dan wel?We gaan ten onder aan de tolerantie van links.
Kan er niet mee zitten. De West-Europese Sufkutten hebben al deze ellende over zichzelf afgeroepen. Ik laat geen levende have na. Hier zijn door de week wegwerkers uit de provincie bezig. Weet bijna wel zeker dat ze zich niet (nog niet) drukmaken over de transitie van hun landje. Huh???
Het ruimt zichzelf op. Men laat het gebeuren en men stemt er telkens weer op. De burger moet het zelf weer gaan doen. Een burgerwacht oprichten en zelf handhaven. De politie is hun macht al lang kwijt en de politici dienen slechts het kartelbelang. Een OvJ komt met meineed weg, rechters lappen de wet aan hun laars en zijn veelal corrupt of hebben om zijn minst andere belangen.
Artikel eventueel te openen via de incognito modes (als je geen premium abbo hebt)
Het gaat door tot de NIMBY's IMBY's worden.
Hoewel, het zou kunnen dat alle bovengestelden dan inmiddels in gated communities wonen (met gewapende bewaking).
*ging het trouwens over finnen in zweden, en iets met dat ze het geen no-go area's mogen noemen van de politietop? Aantal dagen geleden al gelezen ergens, geloof via het ad (dat je een artikel van elders 'aanbiedt'l.
@Kleine_Deugniet | 18-01-20 | 14:47: Nee, dit is een ander artikel, vermoed ik.
Welnee, de wil is er gewoon niet, binnen de hele EU niet. Hoe meer mensen, hoe meer consumenten en de lonen kunnen laag gehouden worden. Bovendien: verdeel en heers!
@Rationa | 18-01-20 | 15:48: Zegt het voort:
Een door de europese commissie, afdeling binnenlandse zaken en migratie, besteld rapport uit 2010 stelt dat Nederalnd er 8 miljoen (!!!!!) immigranten bij kan hebben en de europese unie 3,3 miljard (!!!!)
Laat dit even op u inwerken en haal dan de trekker over.
Bron fenixx.news, zie aldaar voor pdf.
In Nederland zijn er in 2019 132.000 immigranten bijgekomen.
Indien op dezelfde voet doorgaand zijn dat er 2060 5 miljoen (40 maal Zwolle) en staat nederland dus op ruim 22 miljoen inwoners.
Vanaf 2060 nog 3 miljoen te gaan dan.
Het wordt nog wel eens wat met ons harteloze kikkerlandje.
Ik heb er zin an.
Zegt het voort.
Is nog maar één oplossing en das massaal op Wilders stemmen. Gaat echter niet gebeuren want hypotheekaftrek is belangrijker dus is Nederland met zo'n 20 a 30 jaar finaal naar de klöten
Bij welke partij is die aftrek dan heilig?
@Sprinkhaan | 18-01-20 | 14:08: Geen idee, heb het overigens over de kiezer waarmee ik slechts wil aanduiden dat die iets van bijvoorbeeld een hypotheekaftrek belangrijker vind dan de toekomst van z'n (klein) kinderen / Holland
@Jan Leul | 18-01-20 | 14:11: Van Wilders mag je op je 60ste met pensioen, dat is lekker vroeg. Wie dat allemaal moet betalen, is een andere vraag.
@Kuifje-naar-Brussel | 18-01-20 | 14:26: Je zou je eerder kunnen afvragen waarom de pot zo leeg aan het raken is. Misschien om mensen te betalen die nog nooit een bijdrage aan het ociale systeem geleverd hebben? Ja, ik weet wie dat uitbetalen onmogelijk maken!
@Kuifje-naar-Brussel | 18-01-20 | 14:26: u bent niet de rekenmeester van uw club. Dat is duidelijk.
@Eirrah2000 | 18-01-20 | 14:56: De pensioenpot? Alleen mensen die inleggen krijgen uitgekeerd.
Zien wêh u ook eens Zwolle? Zwolle, ut Dè Haag van Ooooowverijssel youtu.be/W65YNDz00cI
Het klimaat verandert in Nederland. Nu al last van kogelregens.
Das een goeie!
Wat mij de laatste tijd opvalt de laatste tijd is dat er gesproken wordt over "jongeren" worden steeds gewelddadiger, "jongeren" hebben messen bij zich, "jongeren" gooien vuurwerk naar politie. Ik vind dat nogal beledigend voor jongeren omdat de media niet durven op te schrijven dat het om jonge Marokkaanse bendes gaat in de hoofdsteden. Jammer en discriminerend dat lieve/leuke en welwillende jongeren over 1 kam wordt geschoren met dat gajes.
Wen er maar aan, het is nog lang niet ernstig genoeg.
U heeft gelijk.
In Engeland is het Asians. Ook best lullig voor de Jappen, Chinezen en andere Aziaten aangezien het gewoon het gebruikelijke tuig is natuurlijk.
In Zwolle nota bene... Zwolle...!
Voordat je het weet stuurt Twamp een tweet de wereld in: "Look at what happened last night in Zwolle!" Dan staan we er mooi op.
De vruchten der multiculturele verrijking. Nederland wordt een grote tyfuszooi.
wordt...?!
Mijn vrouw is multicultureel. Heb jij je lagere scholesterol afgemaakt. Mijn vrouw weet meer bij te drage dan die paupers in de achterstandswijken, het volk dat we moeten bijvoerderen.
@Red shirt | 18-01-20 | 13:49: uw taalgebruik heeft weekend?
@Red shirt | 18-01-20 | 13:49: Je vrouw is multicultureel? hoe moet ik dat zien? Chinees van onderen en engels van boven of zoiets? En je eigen Nederlands is ook niet al te best. Het leest als tokkie/achterbuurt/laag opgeleid.
@Red shirt | 18-01-20 | 13:49: Welke culturen heeft je vrouw? Welke van deze culturen is haar dominante cultuur? Welke cultuur krijgt voorrang als haar culturen botsen? Wat is "scholesterol"?
@Red shirt | 18-01-20 | 13:49:
Isan ban hao....
@Red shirt | 18-01-20 | 13:49: Dat je multiculturele vrouw iets bijdraagt aan de maatschappij lijkt mij een vanzelfsprekend of moet ze daar extra voor gecomplimenteerd worden omdat ze juist multicultureel is?
@The6001 | 18-01-20 | 20:11: vanzelfsprekendheid
Irakezen, Marokkanen, Turken en wat al niet meer. Allemaal mensen met dubbele nationaliteit. Gewoon bij een veroordeling de 2e nationaliteit afpakken en het land uitzetten.
Zo'n wet zou inderdaad moeten worden toegevoegd aan het wetboek van strafrecht. Pas als PVV en FvD met eventueel een derde partij de meerderheid hebben zou dat realiteit kunnen worden.
Dubbele mentaliteit vaak ook
Ben bang dat 'Europa' daar dan wel weer een stokje voor zal steken, iets met EVRM.
Je weet wel, Bescherming van de Rechten van de Mens, behalve dan die rechten van de oorspronkelijke, allochtone bevolking....
Islamieten hier zijn blijlbaar niet zo creatief als het om ondernemen gaat.
Waar zullen we in gaan doen? Drugs!
Cultuurverrijking. Niet zo piepen dus, is goede zaak.
Vraag me serieus af hoe ver criminaliteit nog kan verharden.
Met Mexico als voorbeeld......
Aangezien de politie in Nederland onmachtig is en voor elk schot dat ze lossen een dossier aan documenten moeten indienen zal het hier heel snel kunnen escaleren. Het is gewoon een kwestie van tijd tot de import door heeft hoe zwak we zijn hier en ze echt alles kunnen maken.
@frank4444 | 18-01-20 | 13:29:
Ik zeg nooit nooit.
We hebben genoeg lantaarnpalen waar men ze onderste boven aan kan hangen. Met de geslachtsdelen in de mond. Dus daar ligt het niet aan.
@Dirk III: kwestie van tijd? Ze zijn afgelopen 20 jaar totaal niet dwars gezeten door Politie of Justitie. Die 'boefjes' weten héél goed hoe ons "apparaat" werkt. Dat er nu wat weerstand komt vanuit de 'sterke arm' maakt de kleine jongens bang, want concurreren wordt steeds lastiger met oogjes in je nek. Je hoeft maar naar Zweden te kijken om te weten hoe het hier binnen korte tijd aan toe zal gaan. De grote jongens lachen iedereen (Justitie, Politie, concurrentie) recht in de bek uit. Die ontspringen de dans toch wel.
Als je maar genoeg van dat tuig naar binnen haalt, dan gaat het die kant wel op. Mocro tuig heeft al aardig de gangstermores opgerekt, de volgende stap is niet eens zo ver weg.
@Jackson | 18-01-20 | 14:06: De EU is druk bezig Albanië binnen te halen. Nederland heeft wat geprobeerd, maar laat het gewoon gebeuren. De mocro's zijn kleine jongens vergeleken met het oostblokkerig tuig.
@Frau Merkel | 18-01-20 | 14:32: yep. En Turkije wordt ook nog steeds gesponsored om 'de rechtsstaat aan te passen aan de Eu door de EU. Maw, het heeft geen enkele zin om je druk te maken. Het gebeurt toch wel.
Autobranden in Rotterdam
In de afgelopen jaren zijn flink wat wagens van Rotterdammers in vlammen opgegaan. Om een goed overzicht te krijgen, zie je hier het aantal autobranden van de afgelopen vijf jaar op een rij:
•2015: 174
•2016: 198
•2017: 200
•2018: 208
•2019: 215
Goed om te weten: branden als gevolg van ongevallen, autobranden op snelwegen en loze meldingen zijn in dit onderzoek buiten beschouwing gelaten.
Dat is zo ongeveer de lijst voor Amsterdam Noord. Maar daar wonen bijna geen politici.
Dat is nog geen auto per dag! Waar hebben we het over?
@ikbenerweer! | 18-01-20 | 13:40: Zodra het uw auto betreft piept u wel anders.
Dit is puur de opkomst van Tesla in beeld gebracht.
@Langshetrandje | 18-01-20 | 14:05:
Het duurt niet lang meer voordat het pyromanenvolkje ontdekt dat die Tesla's het hardste, mooiste en langste fikken. Niet uit te krijgen!
Dit is Nederland, Irakees, Marokkanen of is het een bericht uit een land uit den vreemde. Oh nee, dit is Nederland, anno 2020. Een geruststellende gedachte is dat het allemaal nog veel erger wordt. Dank aan hen die dit mogelijk gemaakt hebben.
GL, D66, PvdA... oh eigenlijk hebben alle heersende partijen een brevet van onkunde verdiend.
Interessant dat als het een Irakees is, het geen Zwollenaar is. Indien Marokkaan, was het zekers weten wel een 'Zwollenaar'.
Je kunt Abas wel uit een tribale Irakese islamitische cultuur halen, maar de tribale islamitische Irakese cultuur niet uit Abas...
De oplettende lezer ziet dat rondom; liquidaties, drugshandel en terreur, er erg veel daders niet westerse import zijn. En ondertussen in linksdragend Nederland. Goh, ik lees net in de VK dat er een golf aan liquidaties is in Malmö. Over de oorzaak tast men nog in het duister. Zal wel iets met de lange winters en korte dagen te maken hebben...
Oude Viking-vetes zijn weer opgelaaid waarschijnlijk.
@ikbenerweer! | 18-01-20 | 13:20: Hahahaha lol
@ikbenerweer! | 18-01-20 | 13:20:
Lol :)
Tsja met een gemeentebestuur bestaande uit groenSSlinks, vvd en cu vertegenwoordiging bestaat de kans dat het finaal uit de klauwen loopt. Zet aan het hoofd een vvd burgemeester met dito ruttengraat dan heb je al gauw een onbestuurbare stad.
Wacht maar totdat ze beginnen Tesla's op te stoken.
Henk Mul zou zeggen: Zet er een paar Albanese families bij, met voorrang in wat doorzonwoningen. Moehaaa, lache!!
Boeien, laat ze elkaar lekker in de brand steken en afschieten, inclusief uitgebreide familie.
Is cultuur, moet kunnen, en ruimt lekker op.
De prostitutie in West-Europa is grotendeels overgenomen door turken en Oost-Europeanen. De dames komen uit Oost-Europa en tegenwoordig Zuid-Amerika. Spanje, Italië en Griekenland leveren ook nog altijd een bijdrage. Wat is de EU toch geweldig.
The sudden death of Zwolle
en dan ook nog tijd hebben voor een tandartspraktijk, of waren die gereserveerd voor Syriërs
Zwollah!
Ghe +1
Iedere dag weer...
wordt het nieuws gedomineerd door immigratie-gerelateerde problemen.
En het houdt niet op, wordt alleen maar erger.
Triest.
Triest , jammer en zonde.
Zo zonde van dit mooie Nederland
Eeuwig zonde....
Ik krijg er huilbuien van
( vrij naar lau van Tiny)
Ah? Volg het gevestigde nieuws niet, maar zelfs een relatief vrij van Deugpraat outlet als "classic fm" heeft nog reclameblokken. Reclame waarin CO2- en stikstof kortingen geboden worden, media-laven denken blijkbaar daar consumenten mee te lokken.
Kan mij niet voorstellen dat functionarissen met soortgelijk gespoelde denkramen een link kunnen leggen tussen (echte)oorzaak-(echt)probleem.
@Jan Passant mk2 | 18-01-20 | 13:21:
Ik luister alleen nog digitaal naar Klara Continuo of NPO-radio 4 Concerten. Geen gezwam, geen spelletjes, geen interviews, geen nieuwsblokken, noch reclame. Classic FM ligt er bij allang uit: geen zin in drie maal per dag 'Eine kleine Nachtmusik', 7 dagen per week.
Stadshagen, het Almekka van Zwolle. Een Vinex-wijk in het kwadraat. Daar wil je dood niet gevonden worden.
Levend liever ook niet.
Volgens mij een heel normale Nederlandse wijk. Met veel dure woningen ook.
Maar die gasten zouden eens dankbaar kunnen zijn met het huis dat ze hier kunnen bewonen. Je kunt niet elke immigrant een vrijstaand huis geven.
Het ligt NIET aan de wijk, dat het gajes zich misdadig gedraagt.
@arie-hoax | 18-01-20 | 13:24:
Al vestig je de oorzakelijke cultuur in een gouden paleis, dan nog wordt het op zeker moment nodig daar een bom op te gooien.
Ik denk aan Malmö.
Zwølle
Het erge aan Malmö is dat het al een jaar of 10 een grote pleuriszooi is. In sommige wijken durft de politie niet te handhaven en komen alleen bij noodgevallen. Als je in Zweden hier een kritisch woord over zegt, en dus immigratie koppelt aan de problemen, wordt je nog net niet op de brandstapel gegooid, maar ben je wel een nazi.
Zwallah, echt een walhalla voor onze importdobberaars.
Gelukkig hebben de meeste 2 paspoorten en kunnen we ze er allemaal uitzetten als Baudet1 met Wilders gaat regeren.
Zwolle: vroeger hanzestad, tegenwoordig brandzestad.
I
Grapjeshuis al bezig met een totaalverbod op aanstekers?
En aanmaakblokjes?
Brandstichting? Nee, volgens Gretha is dat klimaatverandering.
Leuk hè? Dat multiculturele eten weegt echt op tegen elk potentieel nadeel.
Welkom welkom welkom
Zouden ze niet beter 1000 miljard besteden aan het uitroeien van de criminaliteit?
How dare you!
Milleuracist!
Lijkt me toch wel een goede reclame om buitenlanders die drugs willen kopen aan te trekken. Rij naar Zwolle en daar waar een afgebrande auto voor de deur staat kun je drugs kopen.
Nu de provinciestad.
Geen land is zo royaal geweest voor immigranten als Zweden.
En als dank zit het land nu opgescheept met uit de hand lopende criminaliteit (ook drugsbendes), op een schaal die het land niet kende.
Zwolle was nooit bekend vanwege alle criminaliteit.
Binnenkort ook bij u. Overal.
Al die DigiCriminaliteit, hackers etc. heeft dit ook raakvlakken met werkeloze slimme nieuwe-nederlanderssssss? Of ben ik nu discriminatoir bezig???
Nb. Moeten toch ook brood op de plank....
@BinAardig | 18-01-20 | 13:07: Ging het maar om brood. Brood moet men delen volgens culturen en religie. Nike's, Iphone's e.d echter is een andere kwestie.
Het is best logisch om bij brandstichting aan brandstichting te denken.
Nou, het zou ook best wel eens brandstichting kunnen zijn.
@jan huppeldepup | 18-01-20 | 12:53:
Nee ik denk dat het aangestoken is
@Botte Hork | 18-01-20 | 13:01: Nee, in brand gezet.
Mispoea, het benne in fik gezet!
Nee man. Je ziet toch duidelijk dat iemand het in de hens heeft laten vliegen.
Tuurlijk moet je niet iedereen over 1 kam scheren maar lieve god zeg, wat zorgen die mensen uit die specifieke cultuur toch voor een onevenredige bak misere hier zeg. Gaat echt helemaal nergens meer over...
"De politie neemt aan". Juist ja. Dat scheelt weer een rit naar de plaats delict. Dan komt er personeel vrij dat de flitslocaties kan bemannen (m/v/x). Moet ook gebeuren hoor.
De politie neemt véél aan, behalve aangiftes.
@demaup | 18-01-20 | 12:57: Goeie tegel!
tegelizr.nl/tegeltje/de-politie-neemt...
Wacht dan?
3,2,1...
Geen onzin toch? Ik ben dan ook een Schiedams-Maassluische-Wassenaarse-Hagenese Hollandert
Hij zei natuurlijk: "Zwolla, wat is deze?"
Gewoon platbranden, heel dat Zwolle,
missen we niks aan.
Klote gat.
Platbranden, as resten in betonblokken gieten en ten westen van Ierland afstorten,
voor de zekerheid.
Net als Denhagistan, Islamsterdam, Dufentur, Roffa, Tuterecht en ga zo maar door....?
@Is dit nog nieuws? | 18-01-20 | 12:59:
Welnee,
Zwolle kan ongezien worden afgefakkeld, ook 80 of 40 jaar geleden reeds,
daar hebben Türken en finnen geen reedt mee te maken.
youtu.be/2XnxxpkxXXI
Gaat lekker in Zwollywood. Zwolle, wereldstad, zeiden we vroeger altijd schertsend en kijk nu eens. Cali aan het Zwarte Water.
KOZW !
Zwollywood, was iets beter geweest dan; Wisselende reacties op plan voor #Opgezwolle-letters: ‘Klinkt als ziek of obesitas’
www.destentor.nl/zwolle/wisselende-re...
Ik prijs me zo gelukkig met de import van al deze verrijkende culturen. Je maakt nog eens wat mee of leest nog eens wat. Stel je voor dat ze er niet waren, dan zou alles netjes lopen, geen vervuilde parkeerplaatsen, geen autobranden, geen of bijna geen liquidaties. Oh wat een geluk!
Wordt of is Zwolluh het nederlandse Malmö, rape / bombscapital of Swediah??
Is dit nog het Nederland van weleer? Ik mis de goede oude, blanke, gemoedelijke tijd
Irakees is toch een brandbaar goedje?
De politieke maffia,die dit land regeert en ontregelt in al zijn geledigen,trekt duidelijk zakelijke collegae aan. Of koestert ze zelfs.
Dit zijn dus alleen maar 3 Iraki. Geeft al best wat overlast. Als het nu een wijkje betreft met bijvoorbeeld 600 Iraki (of in ieder geval volk uit het midden oosten), dan zijn er al snel wetenschappelijk gerekend 600 : 3 = 200 x meer autobranden en problemen mogelijk. Holy, wat een gelazer met dat tering volk.
Ineens weet je het, je wordt autohandelaar in het internet. Auto verbrand?? Morgen brengen we u ( tegen betaling ) een anderen auto. Gouden handel en handje contantje.
En "drugsbendes". Krijg de indruk dat het om een paar asociale en criminele families gaat die zich helemaal thuis voelen in ons Pamperparadijs. Ik ga maar weer eens de eekhoorntjes voederen.
Vroeger had je de beruchte familie Van L. in Zwolle. Daar hoor je nooit meer iets over. Benieuwd hoe het hen vergaan is. Als ze nog leven....
.. waar is den tijd dat Koot&Bie nog schampere grapjes konden maken over het saaie Zwolle, waar nooit iets mulitKultureels gebeurde ..
En toch is er niks mis met Zwolle. Geweldige plek om te wonen. Overal is wel eens wat......
@Normpje | 18-01-20 | 12:39: Je hebt gelijk normpje, overal is wel is wat met jongeren, ondersuikerde of verwarde mannen dus waarom niet in Zwolle.
@Normpje | 18-01-20 | 12:39:
Zijn er nog leuke kroegen in Zwolle tegenwoordig? Ken Sally o Briens en de Irish Inn en vroeger had je de Big Bull en er zit nog ergens zo;n Hardrock cafe dacht ik maar verder?
@Normpje | 18-01-20 | 12:39: Ach ja, niks aan de hand, gewoon de andere kant op blijven kijken.
@Datsun_Cherry | 18-01-20 | 12:56: lieve jongen, als er hier eentje is die een hekel heeft aan wegkijkers dan ben ik dat wel. Maar de ironie was je ontgaan. Daar kan ik verder niet zoveel aan doen.
@Graaisnaaiert | 18-01-20 | 12:52: kroegen zat, alleen mij zul je er niet meer aantreffen. Ik heb mijn kroegleven buiten Zwolle gehad. Ik ben hier ook ‘import’. Geen echte Blauwvinger.
Maar ook hiervoor kwam ik niet in het Zwolse uitgaansgebied. Waarom niet? Geen idee.
@Datsun_Cherry | 18-01-20 | 12:56: gewoon CU stemmen en in het Gemeentebestuur brengen - maken automatisch alles kapot - leuke anti autochtone mix met VVD en GL. Goed bezig Kartel.
Geweldig die open grenzen en de opvang van 'vluchtelingen'. Nederland is al hard op weg, een shithole te worden. Daadkracht in de vorm van, welkom welkom!
Misschien is dat de reden waarom we allemaal aan de elektrische auto moeten.
Symptoombestrijding: Die zijn een stuk moeilijker in de hens te zetten.
Daag die lui nou niet uit !
Maakt niets uit, 9 van de 10 autobranden begint met een band die in brand gestoken word.
@Peter1985 | 18-01-20 | 12:45: Dan maken we de banden niet meer van brandbaar rubber maar.......... maar......... maar van plastic bijvoorbeeld.
Ben blij dat FC Utreg heelhuids is thuisgekomen vanuit Zwolle.
Je weet maar nooit als je een punt steelt.
LOL! Maar even de juiste context: Zwolle heeft twee punten gestolen van Utrecht.
@keestelpro | 18-01-20 | 12:32:
Juist
@keestelpro | 18-01-20 | 12:32:
Klopt, maar dan is het verhaal minder spannend.
@Ruimedenker | 18-01-20 | 12:42:
In Zwolle denken ze daar waarschijnlijk anders over.
Misschien waren die autobranden wel het werk van PEC hooligans die het verlies van twee punten niet konden verkroppen.
Topicmuziek: youtu.be/j0fv36c1F9U
Irakees, abas, idris.... hey die wonen ook in Zweden
Irakezen kunnen gewoon terug naar Irak..... wie heeft het onzalige idee gehad om al dat gajes hier te laten blijven......
Het houdt niet op.....
Prima geïntegreerde gelukszoekers in de Nederlandse samenleving zou ik zo zeggen. Goede aanwinst voor de handel met de juiste VOC mentaliteit.
Ja je zou denken, waarom hangen de buurtbewoners hem niet zelf aan een boom voordat een onschuldigen wordt getroffen, dan keert de rust weer terug in de wijk. Zoiets doen we in Nederland natuurlijk niet. Het wachten is dus op de poging die wel lukt en dan is de volgende erraan.
Gewoon verbieden, opgelost!
Of meer stageplaatsen, clubhuizen en subsidie. Werkt ook altijd.
Wen er maar aan, we krijgen gewoon zweedse toestanden.
We gaan al aardig in de richting van zweden. Dat met gezang verwelkomen van criminelen gaat ons nog eens lelijk opbreken.
Welkom *kaboem* welkom in mijn *pang pang pang * land. *ratakatakatkatak* Welkom, welkom in mijn *boem boem boem* land.
" Wat er nog van over blijft natuurlijk, de Zweden zijn al goed op weg".
Ben benieuwd hoeveel van deze trutten al zijn overvallen of seksueel geïntimideerd. www.youtube.com/watch?v=ylZqvNHRHzI
@jan huppeldepup | 18-01-20 | 12:38:
Ja, het zou hun wel verdiende straf zijn - want straf verdienen is inmiddels echt nu wel aan de orde- als zij slachtoffer worden van hun lichtzinnigheid waarmee ze de rest van Nederland ook zomaar even opzadelden.
Wel goed voor de huizenprijs dan lijkt me
Uiteindelijk ook de autoprijzen als er schaarste ontstaat.
@Watching the Wheels | 18-01-20 | 12:22:
Kortom, wat lopen we nou te klagen? Gaat helemaal goed hier wollah!
Je bent niet goed geïnformeerd over de huizenprijzen in die wijk. Wanneer je dat wel was geweest had je dat nooit gezegd. Ik zou zo zeggen: google het eens en bekijk vooral ook de plaatjes die erbij horen.
Niks aan de hand mensen.
Wat. Een. Gaaf. Land!
Zwolle is een middelgrote stad... daar heb je zware criminaliteit.
Ja, zo'n lichtgetint gevoel had ik ook al.
Zware criminaliteit probeert meestal niet de aandacht op zich te vestigen, dit is meer rare criminaliteit.
Dus het is een (soort van) natuurkundige wetmatigheid?
Kleine dorpjes ook...
@Je_zeulende_zusje | 18-01-20 | 12:21: Klopt. Niet natuurkundig, maar wel een wetmatigheid.
Wanneer gaan de Irakezen terug naar het veilige deel van Irak? Wat zegt de Chef Terugkeer van het COA hierover?
Om het daar weer onveilig te maken?
Die is pas tevreden als heel NL een grote ghetto is geworden. Geduld dus nog heel even bitte
Die chef zegt: schei 'uit. Ik zoek geen werk !
En een lucratieve drugshandel in Zwolle opgeven?
En dan heb je als land dus een van de beste socialezekerheidsstelsels ter wereld.
Lompenproletariaat is het.
Ook gisteravond een steekpartij. Slachtoffer steekincident Holtenbroek in Zwolle is 40-jarige Kampenaar
www.destentor.nl/zwolle/slachtoffer-s...
En dan in Kampen, vlakbij: Steekpartij in Kampen: twee arrestaties, gewonde naar ziekenhuis
www.destentor.nl/kampen/steekpartij-i...
100 meter bij mij vandaan ja. Zoveelste keer.
@Parsons | 18-01-20 | 12:24: maar ze hebben nu weer iets: Merdan I. (19) aangehouden in Zwolle voor moordpoging op Idris M. in Stadshagen
www.destentor.nl/zwolle/merdan-i-19-a...
Maar dat wist jij natuurlijk ook al. We moeten maar eens afspreken...
Iedereen de Nederlandse nationaliteit afpakken, ook de ouders.
Je kunt er van alles van vinden, maar het is wel inclusief, dat dan weel wel.
Altijd hetzelfde. De politie DENKT aan brandstichting en daarmee wordt op lafhartige wijze een link gelegd naar prachtige mensen die uit oorlogsgebieden met een schitterende cultuur zijn gevlucht.
Iedereen weet natuurlijk dat die auto’s in de fik vliegen door de opwarming van de Aarde.
Dat zeggen ze altijd als er nog geen hard bewijs voor is gevonden. Net zoals die keer dat iemand langs de weg een paar vuilniszakken met in stukken gezaagde lichaamsdelen vond: "De politie sluit een misdrijf niet uit"...
Nee, er heerst hier een drugsoorlog. Denken staat bij jou synoniem aan lukraak dingen verzinnen en dat is precies wat je doet, immers: alles is uiteindelijk projectie. Stick with the facts. En probeer die eerst te begrijpen. Dat scheelt je invulwerk.
@BrokenTipi | 18-01-20 | 12:38:
Serieus? Is het zo erg in Zwolle nu?
@Graaisnaaiert | 18-01-20 | 12:46: woke....
@Graaisnaaiert | 18-01-20 | 12:46: ach zo erg.. zo erg... kennelijk zijn er een aantal partijen die elkaar beconcurreren. Je moet het zo zien: je hebt een aantal mensen die "uitzendkrachten" van drugs en adressen voorzien, noem de uitzendkrachten de 1e laag en de mensen die het aansturen de 2e laag. Laag 2 heeft mot met een andere laag 2 en steken de auto's van laag 1 andere partij in de fik, schieten op personen in laag 2 en laatst is er een leider van 1 van de bendes doodgeschoten, maar dat kan rustig uit zijn eigen organisatie komen, want hij zat vast en was vrij gekomen in afwachting van zijn hoorzitting.
Ik speculeer maar een beetje, want ik baseer dit op de tijd dat ik nog gebruikte en ben al een tijdje clean en heb net zolang afstand genomen van die wereld.
@BrokenTipi | 18-01-20 | 14:24: Daar doe je goed aan. Met die types uit Laag 1 en Laag 2 schiet je weinig op.
@Kuifje-naar-Brussel | 18-01-20 | 14:29: het zijn ook mensen, maar als je echt een goed leven wil leiden is je omgeving van levensbelang en moet je afstappen van het idee dat iedereen gelijk is voor jou.
@BrokenTipi | 18-01-20 | 14:24:
Check, dank voor de info. Enne, stay clean, die rotzooi is het niet waard allemaal.
@Is dit nog nieuws? | 18-01-20 | 13:01:
Sja, sorry, ik heb 0 komma 0 ervaring met harddrugs in mijn leven en in totaal nog geen 1,5 joint gedraaid dus ik ken de signalen niet. Had teveel hobbies ( muziek, modelbouw, verzamelen en bieren ), daar ging mijn geld aan op. Dus je kunt voor mijn neus willekeurig wat neerleggen, ik herken het echt niet. Ken ook niemand in mijn omgeving die gebruikt en in de vriendenkring zitten geeneens blowers dus ja, noem me naief maar ik weet niet hoe de vlag erbij hangt wat betreft snuif, slik en spuit. En blij toe.
@Graaisnaaiert | 18-01-20 | 16:14: ik ga naar meetings. Verslaving is een ziekte, maar je bent zelf verantwoordelijk voor je herstel. Ik kan het iedereen aanraden die eerlijk genoeg is om zijn of haar verslaving te onderkennen voor wat het is en te erkennen dat je er machteloos en stuurloos tegenover staat.
De mensen die daar misbruik van maken zijn dus eigenlijk dubbel zo fout.
In Spanje gaat het de komende dagen hard regenen, en in China is een zak rijst omgevallen.
Anekdote: als alle Chinezen tegelijk een zak rijst laten vallen komt er in Los Angeles een aardbeving.
(zing) je bent welkom in mijn land (zing)
Welkom bij mijn brand.
Ik heb de daders (twee naffer pubers) van een van die branden trouwens gezien. Doorgegeven aan de politie. And not a single fuck was given.
Het is dan ook een vrij algemeen - om nog niet te zeggen: standaard - signalement.
Dat is omdat de politie de baas niet meer is op straat. Al lang niet meer. Pas als de belangrijke politieke figuren in dit land dit zelf aan den lijve gaan ondervinden zal er iets aan worden gedaan.
@goedverstaander | 18-01-20 | 12:19:
Dat klopt. Kan er inmiddels een boek over schrijven. Aan de agenten op straat ligt het trouwens niet. Die willen wel. Probleem is dat ze niets mogen.
Je zit in Holtenbroek toch? In het mindere gedeelte? De oplossing voor de Palestrina flats is voor miljoenen de 1e verdieping opleuken. Succes!
fijn dat import klote volk. wij die den ze op onze kosten bescherming want in hun land was het o zo gevaarlijk. en dit is hun dank dus. zullen we maar wat kalmer aan gaan doen met opvang. want zoals nu weer eens blijkt is dat volk een en al ellende. nu gaan de goede maar eens boete voor de kwade. jammer dan.
Beste-Landgenoten gaat jou zo vertellen dat je er helemaal naast zit.
En dat het zelfs een beetje jou schuld is.
@Ray69 | 18-01-20 | 12:14: Ja, en iets met een keukentrapje.
@Ray69 | 18-01-20 | 12:14:
Schuld is een bezit hè.
Wat is de relatie tussen brandende auto's, Irakezen en drugs? Ik snap er niks van.
Dit zijn de auto's van de dealers. Zonder auto is het bezorgen van drugs wat lastiger.
Zwolle staat in brand.
Nederland staat in brand.
Europa staat in brand.
Vergeet Australië niet!
gister nog in zwolle geweest leuke stad, en elke stad heeft zo zijn paupers... so be it
Had ik al gezegd dat Zwolle een shithole is?
Ja volgens mij wel. En 'ik zou haar doen' heb je ook al eens gezegd maar dat is hier niet van toepassing.
Dat geldt voor jouw gedeelte. Gewoon verhuizen uit Holtenbronx. Naar Assendorp bijvoorbeeld.
Tip: www.funda.nl
Doe er je voordeel mee.
Bij een autobrand denken aan brandstichting. Enige logica kan men niet ontzegd worden!
Het zou ook een productiefout kunnen zijn waardoor die auto's spontaan in brand vliegen.
Inderdaad, ik heb zelf al eens rijdend een spontane ontbranding gehad. Iets met een gasklep met een fout erin. Zacht plofje en niet meer te redden.
REAGEER OOK