Ze weten waar Geert zijn safehuis woont
NAW veilige safehouses liggen op straat. Wilders woest
Alles lekt altijd maar uit en niemand kan zijn mond houden. De geheime adressen van safehouses en beveiligde locaties - waar bedreigde politici, belangrijke getuigen en overige mensen die niet stuk mogen gaan - liggen mogelijk op straat. Dat meldt De Telegraaf. Het vastgoedbedrijf dat onlangs werd opgerold wegens het faciliteren van spookhuisvesting van allerlei gespuis in Ypenburg, blijkt ook zaken te doen met de overheid inzake het veilig opbergen van oa Hirsi Ali en Geert Wilders. Dat uitgerekend een bedrijf dat de heimelijke ’spookhuisvesting’ van zware criminelen faciliteerde ook voor de overheid geheime locaties beheert, is uitermate pikant. Het nieuws is de zoveelste slag in het gezicht van autoriteiten. Eerder kwam de Dienst Wilders Beveiliging in opspraak toen beveiliger Faris K. rond liep te bazuinen over zijn werk als gorilla, en bleek informatie dat een Pakistaanse Wilders-bedreiger ook nog een mogelijke handlanger had niet te zijn doorgegeven. De heer Wilders heeft via twitter verbaasd gereageerd op het zoveelste geknoei rond zijn security.
Social
Reaguursels
InloggenEn trouwens, niemand leest meer om vervolgens zelf even erover na te denken en het daarna nog even door wat hersens te spoelen... ! Want er staat 'mogelijk bij criminewlen bekend. ' Mogelijk. Voor nu is er helemaal NIKS belkend over waar zijn huis echt woont. M O G E L I J K .... De rest kan zo naar onze volgende fabeltjeskrant.
en sdan blablabla...
Maar ja, met roddelnieuws heb jje
Dit gaat niet alleen over of hij gedood/aangevallen kan worden. Dit gaat over ‘enige bewegingsruimte hebben’ om politiek te bedrijven.
Niet monddood zijn.
Mogelijk is dan voldoende. Het moet namelijk ‘onmogelijk’ zijn.
Het doel is: Wilders democratisch recht beschermen en daarmee dat van zijn kiezers’.
Hoe meer hij ‘mogelijk vermoord kan worden’ des te minder kan hij zijn werk doen.
Doel van de Jettens, Jesse’s, etc bereikt.
Nederland = Bananenmonarchie
Precies. Apies van Oranje!
Wilders zijn KluisHuis staat toch al sinds jarenj en dagen in een wat vrij gesectoordse nieuwbouw wijk van Leidsche Rijn?
Komt wel vaak voor die soort "fouten" en rechtszaken vlak voor welke verkiezingen dan ook om Wilders het werken moeilijker te maken dan het al is. Ik zie toch wel een lijn en trend verschijnen.
Dat is express. Want anders precies want toch niet Gemacht und Also so...
De leiders van de politieke partijen in de Tweede Kamer hebben toegang tot de geheimen. Zou ""denk" daar ook bij kunnen?
Denk en iets kunnen? Jij gaat ver.
""Het nieuws is de zoveelste slag in het gezicht van autoriteiten""
@ Pritt Stift | 16-03-19 | 09:05
Onze "autoriteiten" (kuch) bestaan uit een stel (soms corrupte) randdebiele slaafjes van Brussel.
Helaas, een volk krijgt de leiders die het verdient.
Maar vooral wel weer op de kartelpartijen stemmen hoor mensen..!
Ik dacht dat heel Nederland een safehouse was.
Voor boeven dan.
Dit gaat over meer dan geertje. Daarom is het ook een probleem.
Eerste noodoplossing is om het niet langer safe-houses te noemen.
Vandaar dat de naam van het ministerie is aangepast, Veiligheid naar het 2e plan (ervaren wij zelf overigens al jaren) en (klasse) justitie naar voren (vraag het de blokkeerfriezen maar).
Alweer heel wat jaartjes geleden legde een goede Duitse vriend van mij die zijn hele beroepsleven als diplomaat voor de BRD werkte mij uit waarom Nederland (toen al!) sedert jaar en dag geen 'hoogwaardige' veiligheidsinformatie meer kreeg van partnerlanden, (tenzij Nederland iets ' hoogwaaardigs 'in de aanbieding had). De teneur van zijn niet geheel vrolijk stemmende verhaal was dat de drugskartels vat hadden gekregen op de ambtelijke bovenwereld, dat de inlichtingendiensten 'plat' waren, dat er een opmerkelijke hoeveelheid informatie op als bij toverslag en op onverklaarbare wijze bij Turkse overheden bekend bleek te zijn EN dat Nederland het bij de buitenlandse collegae verbruid had door bij een onderzoek naar zwartspaarders de te onderzoeken personen doodleuk voor te doen als 'drugsdealers' - een praktijk die met name bij de Zwitsers enige wrevel veroorzaakte. Het zal er in de afgelopen jaren niet heel veel beter op zijn geworden.
Achmed, Mohammed en Aisha zitten in alle geledingen van de overheid en hebben toegang tot van alles en nog wat. Noem me achterdochtig maar het is de kat op het spek binden. Komt o.a, door dat gelijkheidsdenken van naïef linkse rakkers met een zelf ingebeelde superieure deugdzaamheid.
Gelukkig begreep ik valt Wilders nu niet onder dat bedrijf met zijn huidige safe house? Maar wanneer hij een huis van hen had zal het niet een prettig idee zijn nu voor hem. Naar wel. Wanneer de onderwereld hiermee verweven was, dan moet er bij Binnenlandse zaken en AIVD vandaag behoorlijk achter de oren worden gekrabd?
Kop in de online Telegraaf vanochtend: 'Moslims bang na bloedbad in moskeeën Nieuw-Zeeland'. Subkop: 'Je vraagt je af: zijn we nog veilig?'
Mijn antwoord zou zijn: precíes even veilig als niet-moslims. That good enough?
Zo voelen wij ons al sinds 2001. Altijd maar opletten omdat er een sprookje uit mekka ons leert dat wij de ongelovigen kapot mogen vallen
@Bill Cosby | 16-03-19 | 13:04: Ach, de Telegraaf heeft altijd enorme overdrijvingen. Hoe verschrikkelijk de slachting ook is geweest, moslims hebben van nature wel de neiging dit buiten proportioneel op te blazen (no pun intended). De enige winst die er uit te halen zou zijn is dat moslims inderdaad gaan beseffen dat niet-moslims al jaren zich hetzelfde afvragen en dat moslims zich ook uitspreken als er slachtingen worden uitgevoerd tussen moslims onderling en niet-moslims. Helaas is het dan nog steeds akelig stil.
"De enige winst die er uit te halen zou zijn is dat moslims inderdaad gaan beseffen"....... enz
@Ruikbaard | 16-03-19 | 13:38:
Inderdaad, hoe verschrikkelijk die moorden in N.Zealand ook zijn, nu kunnen moslims ook eens zien hoe westerlingen zich voelen als er keer op keer moorden worden gepleegd door "verwarde" booslims; Hopelijk worden ze wakker en willen nu echt vrede
Maar ach, ik droom maar wat
Ach, de Nederlandse justitie, (opr)echte amateurs. 100.000 euri beloning voor wie zorgt voor de arrestatie van de grootste Marokkaanse boef; ze moeten daar in Marokko toch wel een lachstuip hebben gekregen. Afgelopen week die kale van justitie op de buis over de drugsbestijding in N-Brabant: "we doen er ontzettend veel aan". Een jaar of twee geleden 100 man in dit verband gearresteerd en dan blijken er na 1,5 jaar 2 een absolute veroordeling te hebben opgelopen en de anderen lopen vrij rond. Als ik die minister van justitie was, zou ik er een eind aan maken.
Helaas wel Geert.
Want alles wat je collega’s aanraken veranderd wonderbaarlijk in pure stront.
Soms per ongeluk, maar vaak met opzet.
Heeft Halsema het aan de grote klok gehangen? Net als met die school?
Het zou onderhand wel eens prettig zijn als de bezem eens flink door justitie heen zou gaan. Een foutje maken kan, maar het is werkelijk dag op dag blunder op blunder. Veel van het falen is de voorkomen. Verantwoordelijkheid nemen is er niet meer bij, laat staan dat incompetente medewerkers gewoon worden ontslagen zonder aanzien des persoons en zonder allerlei regelingen en afspraken om die medewerker ergens anders weer te plaatsen en daar te laten falen.
Departement is invloedrijker dan de minister of het vak K. Belangen zijn te groot. Dus geef die bezem maar aan Kajsa.
@Willem_Oltmans | 16-03-19 | 12:24: Ik vermoed dat bij die heks de uiterst milieuvriendelijke bezem al wel bij de voordeur staat.
@Willem_Oltmans | 16-03-19 | 12:24: Die vliegt erop weg.
De Deugmensen van het kartel zien vast geen enkel verschil tussen zware criminelen - en oppositie die hun beleid tegenspreekt.
Dat laatste staat immers op de bucketlist van nog strengst strafbaar te maken delicten.
Als er iets ergs gaat gebeuren hier a la Fortuyn, dan zijn de rapen gaar. Pas dus maar op Timmermans c.s. wat je roept. Speel niet met vuur!
Timmerfrans vertelt ons dat iedereen in Europa het anti vreemdelingenvirus in zich heeft. Het lijkt wel een dokter uit 40/45 die straks nog een antivaccin wilt ontwikkelen, de mafklapper
Een leverancier van safehouses mag toch wel tot op het bot gecheckt worden, zou je denken. Niet dus, blijkbaar. Tevens opvallend dat een adviseur van de politie ook mede-eigenaar van zo'n bedrijf is; dat neigt zwaar naar belangenverstrengeling.
Belangenverstrengeling, machtsmisbruik, meten met twee maten, kartelvorming... welkom in 2019, de globale wereld van eeuwige jacht op groter en meer. En de elite zag dat het goed was.
Je kan je werk doen, je kan je werk niet doen maar wat niet kan is anti-werken. Bij politie en justitie moeten ze mollen en mensen die totaal niet geschikt zijn en hun werk misbruiken zwaar straffen. Je hoort zovaak van een link criminelen/politie. En nu ook (een keer in het nieuws) op hoger niveau. Wat een aanfluiting. Gewoon keihard aanpakken die losers zodat ze geen leven meer hebben. Ik kan hier echt niet tegen.
Weet je hoe groot de onderbezetting dan is? Ze kiezen liever voor bezetting.
Justitie Nederland is al net zo'n zwaar corrupt stel landverraders als de geheime diensen van Amerika met de FBI voorop.
Waarom geen achternaam?
Satishkoemar Fakira
Bij dezen.
Sinds 2011 aldaar actief.
Jij kunt met 100% zekerheid mensen verantwoordelijk houden voor ernstige misstanden die het land ontwrichten. Zou ik altijd even het OM inlichten ipv dat hier te plempen. Dan kunnen ze geslotener actie ondernemen. Gezien je dat niet doet ben je geen knip voor de neus waard en zal je informatie daarom ook wel niet kloppen. Ergo, je bent net zo'n totale slappe zak als waar dit topic over gaat.
@Willem_Oltmans | 16-03-19 | 11:55:
U verwacht enige competentie bij het OM na dit gefaal? De burger mag het zelf oplossen, de politie doet het niet meer, getuige de gefabriceerde misdaadcijfers. Gooi alle info maar op straat er ontstaat vanzelf een parallele samenleving. Het is een kwestie van tijd voordat bedrijven de rol van de overheid gaan overnemen. Als er een inbraak geweest is kunt u de politie bellen of een professional die de sporen in veiligheid brengt EN achter de daders aan gaat. Daarna kunt u altijd nog even de politie informeren voor de verzekering. Er ontstaat een ideale voedingsbodem voor de maffia. De turken en rifratten hebben het al. Nu wij nog.
"Op Wilders zijn twitter feed wordt meerdere malen geroepen dat hij debet is aan de aanslagen in NZ wegens demoniseren. TimmerFrans riep hetzelfde op TV, het kwam door de anti-migratie politiek."
Ook in de Volkskrant van vandaag kom je hier en daar die geluiden tegen. Dat is de reden dat ik zo'n enorme stinkschijthekel heb aan lieden als Anders Breivik en nu weer deze Brenton Tarrant. Er wordt beweerd dat het "xenofobe, islamofobe, anti-migratie klimaat" dat opgestookt wordt door de "populisten", dit soort totaal ontspoorde rechts-extremistische killers voortbrengt. Ik ben van mening dat er éérst grote onvrede is ontstaan - jaren 80 - 90 vorige eeuw - over de verworvenheden (de "verrijking" zoals die destijds vaak genoemd werd) van de zg multiculturele samenleving en de massa-immigratie, en dat pas dáárna politieke partijen zijn ontstaan die die onvrede hebben gekanaliseerd omdat bestaande partijen (het establishment) alleen maar wegkeken, ontkenden en/of bagatelliseerden. Ik was destijds, en nu nog steeds, tegenstander van de massa-immigratie, en ik vind de aanwezigheid in Nederland van de islam met 1.000.000+ aanhangers ook niet heel erg tof, maar door debielen als Brenton Tarrant moet ik voorzichtiger worden met het uiten van mijn opvattingen, omdat Breivik en Tarrant óók tegen massa-immigratie en islamisering zijn ("En iedereen kan zien waar die opvattingen toe leiden"). Dát neem ik die schooiers dus kwalijk.
Peter Giesen in zijn column in de Volkskrant vandaag is een sprekend voorbeeld van dat "framen":
"Natuurlijk draagt Trump of Le Pen niet rechtstreeks schuld aan het bloedbad in Christchurch. Niettemin laat de schanddaad van Brenton Tarrant zien dat politici, media en sociale media een verantwoordelijkheid hebben. Wie consequent negatief over moslims en andere immigranten spreekt, en miskent dat de meesten een vreedzaam bestaan leiden en een nuttige bijdrage aan de samenleving leveren, draagt bij aan een vergiftigd klimaat. Het consequent demoniseren van immigranten leidt tot ontmenselijking, waardoor een dolende geest als Brenton Tarrant het vermoorden van onschuldige mensen kan beschouwen als een rechtmatige daad."
Dus ik ben kennelijk mede-verantwoordelijk, want ik begeef me op sociale media - zoals hier op GS - en ik laat me regelmatig kritisch tot zeer kritisch uit over "moslims en andere immigranten". Mag eigenlijk niet van Giesen, want zo bevorder ik een bepaald "klimaat", waarin de Brievikken en Tarrant's ontstaan. Maar we houden de Partij van de Dieren toch ook niet verantwoordelijk voor het ontstaan van een klimaat waarin "dierenactivisten" nertsen "bevrijden", of nertsenfokkers en hun gezinnen terroriseren?
"De multi-etnische samenleving leidt tot spanningen. Het oplossen of verminderen van die spanningen is een opdracht voor iedereen. Daarover moet een open debat gevoerd worden."
schrijft Giesen in zijn column. Alleen, dat "open debat" is een illusie. Er wordt niet geluisterd naar mensen zoals ik, althans ik mag zeggen en schrijven wat ik wil - want VvMU - maar de gevestigde orde gaat gewoon door met de massa-immigratie: Rutte III ondertekent het Marrakech-pact, handhaaft niet in het geval Howick en Lili, laat zich onder druk zetten door het CDA om (het tigste) ruimere kinderpardon af te kondigen waardoor er weer honderden uitgeprocedeerde klaplopers mogen blijven; de regering heeft nog steeds niet collectief het Nederlanderschap van al die ISers ingetrokken die terug willen keren om hun "tweede kans" hier op te eisen; in Nieuwsuur zag ik vorige week interviews met Syrische "vluchtelingen" die geen van allen - en ik bedoel geen van de 70.000 die hier zitten - terug willen naar Syrië, nu niet, maar dat zal volgend jaar of over 5 jaar niet anders zijn, en de regering gaat ze gewoon allemaal na 5 jaar hier permanente verblijfsvergunningen verstrekken.
En dan vindt Giesen wel vroom dat het oplossen en verminderen van spanningen een opdracht van iedereen is, maar zolang er jaarlijks vele duizenden en nog eens duizenden derdewereldlanders - vnl moslims - binnen blijven golven, en uitgeprocedeerden niet of nauwelijks worden uitgezet, is het dweilen met de kraan open, en zullen "spanningen" alleen maar toenemen. Met als treurige dieptepunten lieden als Breivik en Tarrant, en natuurlijk ook de aanslagplegers van Charlie Hebdo, Bataclan, etc. Dat hebben we in Nederland nog niet gehad, godzijdank (ik laat Theo van Gogh even buiten beschouwing), en dat zou ik althans heel graag zo willen houden.
Ik begon deze post als comment op Geen01 | 16-03-19 | 10:26 | , maar het werd wat lang, dus plaats ik hem toch maar als aparte comment.
Mooie post. Ook de sociale component op particulier niveau, zoals ik om 11.17 beschrijf, is hierbij een belangrijke cumulerende factor.
Het is standaard: na iedere aanslag op moslims roepen dat 'populistische politici' mede verantwoordelijk zijn. Dat an sich is ook populistisch, maar dan wel links populistisch dus deugend. Na iedere aanslag door moslims roept dit soort figuren dat het vooral incidenten zijn, niets aan de hand mensen. Conclusie: lekker laten zwatelen, dit soort pipo's.
Nou , trump hield het kort bij VOX news . Aanslagen zoals in Nieuw-Zeeland zijn een gevolg op immigranten die zich gedragen als invaders . korter kan niet en in essentie ligt daar de crux . geen assimilatie . en links houd het in stand door te pamperen . je ziet Urk .. een behoorlijke opstoot .. en uit alle delen uit het land komen kinderen van immigranten met een taalgebruik alsof ze net 5 maanden in Nederland zijn (!) die zich verzamelen met termen als broeders , strijders incl. het tonen van wapens ..3e .misschien wel 4e genaratie he.
JA mooi geschreven.
Alsmede een verschil in solidairiteit. Waar blijven de drommen moslims na een aanslag? Gaan ze de straat op met spandoeken met daarop; 'Van onze westerse medemensen blijf je af'.
Ik denk het jij zegt het. Bedankt. Krant staat vol met 'moslims bang voor aanslagen op hun moskee'. Ergste is dat alles altijd hun kant oprolt. Als ze aangevallen worden zijn ze slachtoffer. Als ze aanvallen zijn ze slachtoffer van 'één extremist' die het voor hun allemaal zo moeilijk maakt. Verantwoordelijkheid nemen moeten altijd de anderen doen. Kutmentaliteit. En als je het wilt bespreken ben je een rascist fascist.
Zie de rode loper die we voor ze uitrollen. Zij zijn superieur, rest is ongelovig dus gelijk aan honden en varkens. Met de paplepel gieten ze het er in. 3n daarna op door ons of wahabisten betaalde 'scholen' Ohja als je ernaar vraagt mogen ze tegen he liegen van de profeet. Top geregeld.
En wij maar denken wie goed doet goed ontmoet. Tot het bittere einde. Want kijk ons toch deugen, zo mooi. Als een glimmende keutel in de maneschijn.
Ach weet je.. wanneer mensen hun frustraties niet met woorden mogen bespreken, dan ventileert zich dat op een andere manier. Zodra je geen kritiek mag hebben op de islam en de politiek legt de oorzaak niet daar waar het hoort (vrijheid van meningsuiting), maar drukt een ventiel op het enige gaatje waar nog lucht uit loopt, dan klapt de boel. In het hoofd. Ze gooien dus gewoon olie op het vuur nu.
Ja, nu wordt er massaal geroepen dat het wel toevallig is dat het weer vlak voor de verkiezingen is.
Normaal zoek ik ook overal wat achter maar in deze denk ik dat het echt toeval is omdat ze nu eenmaal pas die toko zijn binnengevallen.
Overigens, Wilders is toch ook regelmatig in de Tweede Kamer en nu ook op straat te vinden, gewoon een kwestie van de betreffende auto volgen lijkt me, maar goed, ik hoop maar dat daar ook aan gedacht is.
Als dit waar is moet ie een totaal ander uiterlijk aannemen. Maar ik log nu uit want er is gisteren een lekkere negeres naast me komen wonen.
Kijk maar uit, straks blijkt het gewoon een zangerin-van-koeleur te zijn, die met haar bandje repeteert op het moment dat u wil slapen...
Je zou bijna gaan denken dat ze het erom doen. Wilders wegpesten zoals Hirschi-Ali. Ik twijfel tussen fvd of pvv. Maar nu weet ik wie mijn stem het hardst verdient.
Lekken bij justitie (en andere kwalijke ergernissen) komen door een slappe opvoeding, doorgeslagen prinsen en prinsessen opvoeding en meeverend onderwijs en als die mensen volwassen zijn komt daar de invloed van het voorbeeldgedrag door politici bij: Er zijn te weinig mannen en vrouwen die heel erg straight zijn en ergens vierkant achter gaan staan (en niet draaien). Een optelsom van een maatschappij waarin je niet meer echt aangesproken wordt op je gedrag en de noodzaak die ontbreekt je goed te gedragen.
Ik wou dat ik de gave had om een spijker , kop , raak zo mooi te verwoorden als U !!
Dank.
Joris, Wake up! ;-)
Jottem! Een rebus!
Je leven is dusdanig veranderd dat je nu op websites moet gaan spammen.
Nee dat is aantrekkelijk...
Kirsten Troupe deals in ‘fake-money’
Here nobody likes you ‘honey’
So Stop It! Sister
You are nothing but sinister
Waarom ben ik hier nu niet verbaasd over? De linkse indoctrinatie zit zo ingebakken dat het je alleen opvalt als je erop let. Zo zag ik de aflevering van Gort over de grens in Baskenland en heel vilein kwam daar van hem de opmerking dat de grootste Neanderthaler in de USA aan het hoofd stond. Verder kan je geen radio of televisieprogramma opzetten of de "stille" klimaatcampagne wordt over je heen gestort. Met de verschrikkelijke aanslag in Nieuw Zeeland wordt onmiddellijk de vinger uitgestoken naar niet alleen Wilders maar ook Baudet.
Jinek en Paul probeerde daar gisteravond in hun programma nog een uitspraak over uit te lokken maar ( heel wijs) ging Klaver daar niet op in. De moskeeën krijgen een hartverwarmend bezoek van Halsema en Aboutaleb en extra beveiliging. Mensen , het is aan de andere kant van de wereld gebeurt! Maar nee, onmiddellijk wordt de polarisatie besproken, wil men partijen ( FvD en PVV ) uitsluiten van eventuele kabinetsdeelname. Hé, Wilders wordt al jarenlang zwaar beveiligd, waarom hoor ik daar de vertegenwoordigers van het land zo weinig over? Indertijd werd Pim ook bedreigd, kreeg toen nauwelijks beveiliging en werd uiteindelijk vermoord. De moordenaar loopt inmiddels weer vrij rond, hoeft zich niet meer te melden bij de reclassering dankzij loze beloften over emigratie etc. Dat het adres van de safehouses van Wilders op straat ligt, ach, straks speelt men weer met uitspraken als "we zijn geschokt" en gaan ze verder met het koesteren en uitvoeren van hun onzalige plannen.
En de dader krijgt weer een mooi dealtje van het OM. En of hij nog wat foto's wil signeren voor zijn fans bij het OM. Of zit ik er nu ver naast?
Wat voor uitkering krijgt die Volkert v/d Graaf eigenlijk, is dat Ons geld of heeft hij genoeg verdiend met zijn gepleegde moord op Rust in Vrede Pim Fortuyn en is Volkert v/d Graaf nog steeds lid van Groen Links en heeft hij nog steeds dezelfde Groen Links Advocate?
Vragen, vragen en vragen die nimmer voor 20 maart as beantwoordt zullen worden.
Daarom; www.youtube.com/watch?v=erdtJ2m8H4w
Ff off- topic , kijk wat de overheid nu weer wil verbieden : www.rtlz.nl/algemeen/binnenland/artik...
Boeken minder zichtbaar maken.
Boeken verbieden.
Boeken verbranden.
Het kan allemaal tegenwoordig.
Maar een haatboek vol met onwetenschappelijk geklets mag want is religie. #doublestandards
@Winter_is_coming | 16-03-19 | 10:51: juist. Ik heb ook helemaal niets met die antivaxers, maar een bedrijf verbieden bepaalde boeken te verkopen, dat is een enorme enge glijdende schaal!
@Europees_Aanbesteed | 16-03-19 | 10:56:
Precies dat.
*verschuift langzaam van #stemzeweg naar #schopzeweg*
Bijna 30 mille voor 2 uur werken, wie wil dat nou niet..
"kijk hier" Dus ik kijken...
Oh, zit jij achter het bekend maken van safehouses of zo?
Lol, een amateur spamhoer.
Cocaïnehandel? Vertel!
Het is natuurlijk een groot verschil: professionele criminelen versus staatsmedewerkers, ambtenaren. Dat is eigenlijk het zelfde als Ajax vs Weesperkutteveen 6.
Staatsmedewerkers zijn ook professionele criminelen alleen in een andere tak van sport.
Als je straight bent verdedig je ook je belangen voor weinig geld of voor niks.
Diversiteit en integriteit is kennelijk een nogal fragiele combi, in ieder geval bij de overheid.
En nu willen ze nog meer diversiteit! Gezond verstand begint blijkbaar een zeldzaamheid te worden.
De gegevens van een van de medewerkers van GS lagen ook op straat zo viel te lezen op een website van 3 letters,toen ik zo vriendelijk was om het bij GS te melden kreeg ik een permaban als dank.
Het leven van een klokkenluider gaat niet over rozen.
Een perma ban was het niet zo te zien. Maar apart is het wel
@HaatbaardKnipper | 16-03-19 | 10:46: permabans zijn een tijdje geleden allemaal opgeheven.
Vraag is of je dit in een PM melde of linkte in een tegel.
@Alquest | 16-03-19 | 11:22: Linkje in een tegel,op een plaats die moeilijk te traceren is bij FOK,bij nader inzien had ik en FOK moeten inlichten en GS de schermopname in dit geval prive moeten sturen.
Dus: beter nadenken voor je iets doet. Wel dank aan jou voor het beschermen van de journalistiek (niet sarcastisch bedoeld).
inkoppertje .lol
www.youtube.com/watch?v=C-M2hs3sXGo
Op Wilders zijn twitter feed wordt meerdere malen geroepen dat hij debet is aan de aanslagen in NZ wegens demoniseren. TimmerFrans riep hetzelfde op TV, het kwam door de anti-migratie politiek.
In het manifest van die aanslag-gek zelf geeft hij duidelijk aan dat het juist komt door de aanslagen in Europa toen hij in 2017 een jaar daar doorheen reisde en het gevaar wat hij daardoor zag in de massa immigratie.
Over demoniseren gesproken. Ze wassen hun handen in onschuld en geven de ander de schuld.
Ze zorgen zo gewoon letterlijk voor een Fortuyn 2.0.
"Ze zorgen zo gewoon letterlijk voor een Fortuyn 2.0."
Prima, wordt tijd dat we een nieuwe koers gaan varen.
@ EEnzame SchizofrEEN | 16-03-19 | 10:33
Hij bedoelde een nieuwe aanslag op een Nederlandse politicus.
@Ce ca! | 16-03-19 | 10:42: Zo had ik hem nog niet gelezen. Dat in elk geval nooit meer!
Zo zie je maar weer... wanneer men intern grenzen laat vervagen is dit het resultaat. Aan moraal valt niet te morrelen. Moraal is. Met dank aan onszelf, want de schuld bij een ander neer leggen zorgt niet voor verandering.
Een beter milieu begint bij jezelf. Vraag maar aan de mensen die demonstreren voor een beter milieu. Die leggen het ook bij een ander neer. Niet bij zichzelf. Of deels bij zichzelf.
En het wordt erger. In de V.S. worden acteurs neergezet om senator te spelen. Wij hebben Ologren. Wij hebben een sluier om de waarheid heen gelegd.
Koning Willem Alexander, nu ben jij aan zet.
Oh en by the way.. met acteurs bedoel ik natuurlijk de Democraten. Die zijn zo verstard in hun identiteitspolitiek dat de waarheid er niet meer toe doet, maar slechts hun waarheid. Het waren de Democraten in het zuiden en noorden die slavernij in stand hielden. De republikeinen waren toen alleen in het noorden vertegenwoordigd. De grootste actrice aldaar is Cortez. Met dank aan Cenk van de young Turks. Als je een organisatie benoemd naar een club die verantwoordelijk is voor genocide weet je eigenlijk al genoeg.
Prins Pils is net zo'n grote acteur en graaiert.
@Mark_D_NL | 16-03-19 | 10:42: correct. Heel die oranje bende is een criminele organisatie.
Waar Geert Wilders woont, leer je met een paar minuten googelen. Is ook niet erg: we weten ook waar Trump woont. Het gaat erom dat die beveiliging ram en ram goed is. En dat er geen mensen met namen als "Fariz" rondom hem heen lopen. Ongehoord vind ik dat!
Ik heb het geprobeerd, maar je lult uit je nek. Locatie is niet te vinden.
Idd. We weten waar Trump woont. Maar weten we ook waar Tromp woont? www.trouw.nl/opinie/elfie-tromp-is-de...
@Ongeblustekalk | 16-03-19 | 10:29: Mooi zo. Zal ik maar zeggen .
@Ongeblustekalk | 16-03-19 | 10:29: Google is gepersonaliseerd. Er is dus een reden dat jij het niet kan vinden.
Kadaster is openbaar. Als de staat alle safehouses bij dezelfde commerciële partij afneemt, hoef je alleen op die verkoper te zoeken. Dit is echt extreem dom. Hier moet je gewoon een willekeurige ambtenaar voor gebruiken.
https://www.kadaster.nl/winkel
Wat was het adres van dat "spookpand" waar die inval was?
Succes.
Uit het feit dat het bij de overheid normaal is dat iemand als Rosenmöller in de eerste kamer komt zegt al genoeg over het gemak dat dubieuse figuren in de overheid kunnen infiltreren.
Rosenmöller, een enge marxist uit een steenrijke familie van Vendex-aandeelhouders, is een vurig bewonderaar van massamoordenaars als Pol Pot, Stalin, Mao en Honecker. Hij is ook de figuur die persoonlijk zorgde dat Leefbaar Rotterdam als grootste partij niet mee mocht doen in het college van B&W in Rotterdam. Praatte ook de moord op Fortuyn meteen goed.
Het is onvoorstelbaar dat zulke engnekken in ons landsbestuur mogen meedoen. Komt meer voor. Farid Arzakan, de nummer 3 van DENK was directeur van de Rijksgebouwendienst en als zonodig ook op de hoogte van allerlei geheimen.
Kan allemaal tegenwoordig. We zijn wat dat betreft écht aan de goden overgeleverd.
In dit oude fragment (sorry duurt wel een paar minuten) ziet U de hufterz, die nu nog bloed aan hun handen hebben.
Mijn advies aan de heer Geert Wilders is dan ook, kies voor Uw gezin, U heeft genoeg risico gelopen, emigreer naar Israël, daar zal de mossad U beschermen. Dank en respect voor Uw aanwezigheid in die valkuil waar ze Pim Fortuyn al hebben afgeslacht. Laat ze de rambam krijgen meneer Wilders het ga U goed en geef U kogelwerende kleding maar vast aan de heer Bosma.
www.youtube.com/watch?v=MoRyhqOccqE
Emigreren naar Israël? En dan de kiezer in de steek laten? Is dat niet het doel van bepaalde mensen?
@Hallalieheliaal | 16-03-19 | 10:15:
Ze bespreken aan die tafel problemen die sinds die tijd alleen maar groter zijn geworden.
Misschien kan Geert zich verstoppen en een dagboek schrijven. Word ie wel door miljoenen mensen gelezen later.
"Later" wordt er nog maar 1 boek (voor-) gelezen....
Heel benieuwd wat voor stunt Rutte hier nog tegenover moet stellen om de kiezers vóór woensdag een rad voor ogen te draaien en over te haken op de VVD te stemmen.
Let op, al die NPO kijkers stemmen VVD, PvdA, D66, en ga zo maar door. Propaganda werkt.
Hij belooft weer (dezelfde) 1000 euri en alles komt goed.
Nog meer stemvervalsers in de stemburelen en pertinent niet digitaal veilig stemmen vanuit Uw luie stoel met stemtransparantie, dat moeten we niet willen in dit digitale tijdperk, nee Uw stem moet wel makkelijk vervalst kunnen worden, met een vieze glimlach natuurlijk en een knipoog naar Yasser de man waar hij kennlijk veel om geeft die ettuR.
@Theo-Pim-Riv | 16-03-19 | 11:27: Sorry ik ga stoppen met ettuR en zal het Beestje gewoon bij zijn naam gaan noemen. Gelukkig blijft Rutte toch wel glimlachen, dat dan weer wel.
Kijk naar de peilingen, ook morgen weer de peilingen van Maurice.
De VVD blijft steevast bovenaan staan (ze mogen dan stoeltjes verliezen, ze hebben nog steeds de meeste stoeltjes).
Mensen lijken het allemaal gewoon niet te willen begrijpen.
Stel je eens voor een 2e moord op een prominent politicus in Nederland binnen 20 jaar. Wat zou dat voor implicaties hebben? Het zou ons terugwerpen tot niets meer dan een gemiddeld islamitisch achterlijk land. Waar de ene helft van de bevolking staat te juichen omdat een onwelgevallige mening niet meer te horen is. Want dat is wat er fundamenteel mis is in deze maatschappij. Maak er dan meteen een dictatuur van. Practice and preach the same thing.
Zou niks voor implicaties hebben. Ja dat de media geen zondebok meer heeft.
@Is dit nog nieuws? | 16-03-19 | 10:14:
Jaweeeeeel, Baudet he, de vieze fascist.
Wat voor niet werkende site post u nu?
Het is een beklagenswaardige teringzooi bij de politie. Slechte afstemming, regio's die met elkaar weigeren samen te werken, verkeerde diversiteitsgeilheidfocus en zwakbegaafde security.
Ga dan toch staken
In Den Haag lachen ze om een stel boeroepers op een tochtig grasveld.
Laat ze een maand lang niet flitsen / geen boetes uitschrijven, dan krijgen ze in 070 pas jeuk.
Willen jullie meer of minder gegevens op straat?
Minder, minder, minder.....
Goh, een falende overheid, waar ken ik dat ook al weer van?
Oh ja, de stem telling software is te hacken, aanstaande 20 maart.
Gaaf bananenland.
Onze linksche vrinden willen stemformulieren, die ze kunnen vervalsen en kappen een heel bos voor het stembiljet. Dat is bijna een vierkante meter groot zo langzamerhand.
Handmatig stembiljetten tellen.
Zouden al die Linkse ambtenaren dat eerlijk doen als ze al die PVV stemmen zien ?
Onafhankelijke waarnemers nadrukkelijk gewenst !
@Hallalieheliaal | 16-03-19 | 10:08:
Kan men met een stemcomputer ook blanco stemmen? Of meerdere rondjes inkleuren? Of op een andere manier stembiljet ongeldig door bijvoorbeeld een kleurplaat ervan te maken?
@Bolder | 16-03-19 | 10:15:
Onafhankelijke waarnemers mogen niet aanwezig zijn bij het tellen. Kijk maar bij de vorige verkiezingen en Hiddema, staat hier nog wel ergens een artikel over op GS.
Ja en binnen 3 maanden vernietigen ze het bewijs dus er kan geen onderzoek gedaan worden of er gesjoemeld is.
Gelukkig werd met de papieren stemformulieren booit gefraudeerd. Oh nee, wacht...
Je mag aanwezig zijn bij de telling in de steamburaus. Voorwaarde is dat je bij de sluiting van de stembus aanwezig bent in het stembureau. Tijdens dat tellen worden ongeldige stembiljetten al gefilterd. Ook kun je als waarnemer daar het proces verbaal zien wat naar het hoofdstembureau wordt gestuurd, samen met de stembiljetten.
Echter, kun je vaak op het hoofdstembureau (meestal bij het stadhuis) geen controle uitvoeren. Dit is oo dat plaats waar de biljetten nog een keer automatisch worden geteld met een compute. De uitslag die hier uiteindelijk uitkomt, gaat naar de kiesraad. Er zit dus een hele belangrijke schakel in het proces waar je als burger geen zicht op hebt, denk daar maar eens over na.
Gelukkig komt er in NL nooit een forse aanslag. Dat is het voordeel van een internationaal terroristen-vakantieland. NL, de enige plek in de westerse wereld waar criminelen en terroristen zich vrij en ongemoeid publiekelijk kunnen bewegen.
Was er niet eenzelfde akkefietje met een politicus eerder, ook zo vlak voor de verkiezingen, zodat deze geen campagne meer kon voeren?
Niet Pim. Ik dacht zelfs Wilders. Geheugen laat me helaas weer in de steek.
Yep. Wilders.
ha ha ha. Wat had iemand dan verwacht. Nogal naïef om te veronderstellen dat onze overheid iets goed weet te organiseren. Of wacht. Flitsen werkt wel.
Dacht het al. Bij mij in de buurt woont een lange vent. Altijd schichtig kijkend, Grote snor, vaak een zonnebril. Heb keihard aan zijn snor gerokken. Maar die bleek echt.
natuurlijk aan zijn snor getrokken en niet geroken... moet ook alles uitleggen heh.
Ted de Braak ?
@janleuk | 16-03-19 | 10:00: Vraag met toch af hoe je het verborgen houdt. Komt een zwarte geblindeerde auto de straat in, motor agent er voor, eentje er achter.... Buren wordt gemaand even binnen te blijven, helicopter in de lucht....
@Premier Trutte | 16-03-19 | 10:10:
Luchtalarm wat afgaat in de wijk...
Was het Nico Haak?
Ondertussen in Australië,
Senator Fraser Anning: “De echte oorzaak van het bloedvergieten in de straten van Nieuw-Zeeland vandaag is het immigratiebeleid dat mogelijk heeft gemaakt dat islamitische fanatici konden emigreren naar Nieuw-Zeeland”
www.hln.be/nieuws/buitenland/woede-om...
Het was hoe dan ook een islamgerelateerde aanslag.
Helaas is dat wel zo, alleen dat mag niet gezegd worden!
Waar islam is vloeit bloed!
Die Fraser kan de biezen dus pakken.
Den Haag, take note.
In zekere zin heeft Anning een valide punt. De tientallen jaren van links anti autochtoon beleid heeft een tegenstroming op gang gebracht die uiteindelijk links zal wegvagen, hopelijk zoveel mogelijk met democratische middelen. Of het handig is deze uitspraak op dit moment te doen, vraag ik mij af.
Eerder al geplempt, maar neem nota van het beste advies dat Castro aan Putin heeft gegeven: 'Ik leef nog omdat ik altijd persoonlijk mijn beveiliging regel.' Dus of Wilders krijgt per direct 5,10, 15 miljoen per jaar en laat het hem zelf regelen, of het is slechts wachten op het onvermijdelijke.
In Nederland hebben we echt elitekorpsen, bijvoorbeeld Onze Commando's en daar vind je weinig anti-democratische elementen tussen. Hoezo uitbesteden van beveiliging, geef het aan de elitekorpsen van Nederland, waarschijnlijk kunnen de Commando's het met de helft van het huidige budget doen. En is eens wat anders dan zonder jas een oefening doen op de Noordpool.
@Hallalieheliaal | 16-03-19 | 10:05:
https://www.ad.nl/politiek/minister-onvrede-militairen-komt-mede-door-stuklopen-cao-onderhandelingen~aaf5711e/
En eerder
https://www.ftm.nl/artikelen/zorgwekkende-peiling-onder-defensiepersoneel?share=1
Meh, defensie
Militairen hebben drie taken; voorbereiden op oorlog, oorlog zelf en rampbestrijding. Al het andere is verspild en respectloos naar de soldaat.
Groen Links gaat straks ook nog eens deze man met bloed aan zijn handen van Pim Fortuyn ook nog eens in de Eerste Kamer zetten. Eng, Eng en nog eens Eng, daarom #stemzeweg
www.youtube.com/watch?v=yGKPw0ZKZI0
Je zou bijna gaan denken dat ze willen dat GW iets overkomt...
Natuurlijk, gaan ze gezamenlijk janken met z'n allen. Het volk rustig houden om vervolgens over te gaan tot de orde van de dag = Nederland als kut klein landje verkopen aan de EU zodat je als NL politicus in de grote EU wat te zeggen krijgt.
Die onzichtbare gevaarlijke krachten zijn maar wat blij met de handrem op de PVV (het Fvd), want nu is het nog niet nodig een Fortuyntje te maken, maar ze zijn er klaar voor en VVDgraaf is zijn conditie al weer aan het bijwerken, die wordt niet nog een keer gepakt door een chauffeur.
@Hallalieheliaal | 16-03-19 | 10:00: FVD wint vooral kiezers van het kartel, niet zozeer van Wilders. Op de emigratie standpunten na is de PVV een vrij linkse partij...
Een loksafehouse, is dat een idee?
Mijn dag is weer goed!
Nu al.
Slim van je. En zien wat daar op afkomt. En ik trots op onze overheid zijn als het in dit topic besproken safehouse een loksafehouse zou zijn waardoor nu een vastgoedboef is ontmaskerd. Maar deze manier van schaken is alleen aan de mossad voorbehouden. En waarom begrijp ik niet. Enorm ver gaande boerenslimheid is het in mijn ogen. Meer niet.
Slim van je. En zien wat daar op afkomt. En ik trots op onze overheid zijn als het in dit topic besproken safehouse een loksafehouse zou zijn waardoor nu een vastgoedboef is ontmaskerd. Maar deze manier van schaken is alleen aan de mossad voorbehouden. En waarom begrijp ik niet. Enorm ver gaande boerenslimheid is het in mijn ogen. Meer niet.
Een HindernisHuis
De dubbelzinnige netwerken zitten overal: van vastgoed to politie. Boven- en onderwereld verbonden. Burgemeesters die moeten onderduiken, klokkenluiders massaal kapotstukgemaakt, meer dan 20 miljard omzet in de drugshandel in Nl. Klimaatkleptokraten. En ga zomaar door. We zijn weer een eeuw terug in de tijd. Und der Haifisch, der hat Zähne und die trägt er im Gesicht und Macheath, der hat ein Messer, doch das Messer sieht man nicht. 100 jaar evolutie. En het zag er zo mooi uit in de jaren 60. Waarom hebben de politici ons dit aangedaan?
"De overheid is geen geluksmachine" Dus verantwoordelijkheden zoveel mogelijk over de schutting van burgers. Zoveel mogelijk decentraal en privaat. Dit beleid is eigenlijk al ingezet met de Puinhopen van Paars. De natie is dood, lang leve de markt!
Omdat het altijd beter moet. Goed is niet genoeg. Vrienden vonden zichzelf progressief, kon niet snel genoeg gaan. Barbarij is wat ons rest vrees ik. Of eigenlijk.... zie ik !
@Hollende_Kleurling | 16-03-19 | 10:03: je bent een sukkel, het probleem is niet de 'markt. Het probleem heet overheid. Overal waar de overheid zich mee bemoeit gaat het verkeerd. Minder, minder, minder overheid.
@TheOneWhoKnocks | 16-03-19 | 11:33:
Gelukkig hebben we jou nog. :)
Ach ja, de overheid...
Aan de ene kant wordt een AVG opgetuigd, want stel je voor dat de speeltuinvereniging het adres van Marietje doorgeeft aan de moeder van Sterre.
Maar de zaken die werkelijk streng geheim moeten zijn, die liggen op straat.
Je vraagt je soms af waarom wij eigenlijk nog belasting betalen.
Om de rente op de staatsschulden te kunnen voldoen zodat grond en andere onderpanden niet van eigenaar wisselen?
Wilders is tot twee verkiezingen toe weggehoond, gedemoniseerd, aangevallen en aangeklaagd door zijn collega's in de politiek. Terwijl hij beide keren meer dan 2 miljoen kiezers had. Sindsdien kan men de representatieve parlementaire democratie zien als ware het een religie: een predikende nepzooi, een financiële tranentrekker. een toneelclub van lakeien en schandknaapjes van de EU.
Ondertussen wordt dhr Wilders al langer dan een decennium zwaarder beveiligd dan de president van de VS. Men mag er dus vanuit gaan dat hij uitsluitend in de politiek blijft om zijn eigen leven te waarborgen of te bezegelen met een verantwoordelijkheid van veiligheid. Regeren zit er toch nooit in, maar blijven leven wil hij. En zo is hij gevormd door zijn collega's (met media als achterban) in al die jaren: in de hoek gezet, gevangen in een beroep van oppositie, de vloeker in de kerk, de heks op de brandstapel. Hij kan geen kant op.
Zou hem wat overkomen? Schuld van gebrekkige beveiliging, en natuurlijk hemzelf. Echte schuldige zal weer worden gezien als slachtoffer van.
Blijft hij doorgaan? Gratis zondebok in de religie genaamd democratie. Hahaha, het is Wilders maar, hahaha.
Het stelsel is door en door verrot en dat heeft dhr Geert Wilders mij en vele anderen al langer dan 10 jaar laten zien. Waardoor politiek anarchisten als ondergetekende hun ogen werkelijk konden openen. En alleen al daarom verdient hij het om zeer goed beveiligd te zijn en te blijven. Doch, het krantenbericht hierover lijkt een propagandastuk. Als zijn veiligheid werkelijk in het geding zou zijn staat het niet in de krant. Te opzichtig.
Vroeger was de politie het paradepaardje van Nederland: integer en vooral was het politie-agent zijn een roeping. Alle politie-agenten konden in alle registers, er werd niets gelogd.
Met de komst van het toverwoord ‘diversiteit‘ is het bij de politie misgegaan (en niet alleen bij de politie). Een homofiele illegale invalide Somalier die de Nederlandse taal niet beheerst, heeft meer kans om bij de politie te komen dan een blanke, sterke Nederlandse jongeman. Zover is de overheid al afgedaald.
Daarnaast beseft de Nederlandse overheid (dus ook politie) niet dat allochtonen zich niet wensen te integreren, dus een met ons te zijn. Zij blijven hun eigen bevolkingsgroep bevoordelen ten nadele van ons.
En het dan maar gek vinden dat het steeds uit de hand loopt en de politie geteisterd wordt door tal van incidenten die in het verleden niet voorkwamen?
‘Get a live!’ Mr. Akerboom. Open uw ogen. Datzelfde geldt voor de politiek natuurlijk ook, maar dat duurt ongetwijfeld langer alvorens zij hun kop helemaal uit het zand hebben getrokken (minstens nog een jaar of 10).
Goede verwoord!
Zoiets dus...
www.telegraaf.nl/nieuws/351546/corrup...
En, als je dat probleem aankaart dan wordt je zo de WIlders/Baudet trein in geschoven. Racist dat je bent.
@ Ommezwaai | 16-03-19 | 09:48
Het zou zomaar de aangifte bereidheid kunnen verklaren bij bepaalde zaken (minder) en de mogelijkheid om GEEN aangifte te kunnen doen.
En hoeveel van die 60.000 zaken op de plank, zijn gefilterd op kleur?
@Ce ca! | 16-03-19 | 10:46: Het is nog veel erger: waarom zou je aangifte doen bij iemand aan de politiebalie die de Nederlandse taal niet beheerst en niet snapt hoe ze een aangifte moet opnemen? Daar ga je toch geen tijd aan verspillen en daar ga je toch geen 3 dagen op wachten om aangifte te doen en dan nog eens in de hal van het politiebureau moeten wachten ondanks je tijdafspraak?
@Ommezwaai | 16-03-19 | 09:48: Ja, zoiets. Maar dat speelt al vanaf het eerste moment dat allochtone politieagenten werden aangenomen. Dus dat zou nu geen nieuws meer moeten zijn maar een ervaringsfeit (= is niet hetzelfde als racisme by the way).
Misschien is het een idee om Geert onder te brengen in een woonwagenkamp. Daar durft zelfs de politie niet te komen.
Haga Lyceum ook een onneembare vesting.
Of het brommerhok van de Hell's Angels.
Bij Frans Bauer? Niet verkeerd denk ik.
Valt er op een regenachtige zaterdagmorgen nog meer te lachen ? Best wel,
Parool : "Ouders Haga Lyceum weten niet van radicale predikers"
www.parool.nl/amsterdam/ouders-haga-l...
Die reactie is dezelfde als bij de buren van een pedofiele moordenaar> "Hij? Onbegrijpelijk, zo'n aardige man en ook altijd behulpzaam en rustig..."
En dat gecombineerd met het superioriteitsgevoel van de islam die nooit schuld bekennen en hun relieslaven die mogen liegen. Stuur daar dan iemand van de linkse propaganda pers op af..... en je hebt een mooi krantenbericht.
Moslims liegen ook noooooiiit. Echt waar.
Nee, de inlichtingendienst zit er helemaal naast.
Lees nav het Cornelius Haga gedoe de uitstekende column van Aleid Truijens in de Volkskrant van vandaag.
Ik ben over het algemeen bepaald geen fan van Truijens met haar toch voornamelijk policor opvattingen over het onderwijs, maar met haar column van vandaag kan ik het niet anders dan van harte eens zijn:
www.volkskrant.nl/columns-opinie/god-...
De onvermijdelijke nieuwskop in de Volkskrant: As-Soennah-moskee: In Den Haag voelt de Nieuw-Zeelandse moskee als hún moskee.
Ooit iets gehoord van As Soennah over islamitische aanslagen? Bataclan, Charly Hebdo? Over de terreur van IS? Alleen dat ze er niets mee te maken hebben. Verder alleen stilte. Maar nu hoor je ze wel.
@Dr_Johnson | 16-03-19 | 10:44:
Geen religie tot het 18e jaar zou al heel veel helpen.
@Sitting_targets | 16-03-19 | 10:44: 1 november 2006,
Vragen van het lid Wilders (Groep Wilders) aan de ministers van Justitie en voor Vreemdelingenzaken en Integratie over de uitspraken van imam Fawaz Jneid in de As Soennah-moskee een paar weken voor de moord op Theo van Gogh.
zoek.officielebekendmakingen.nl/kv-20...
Tja, wat moet/mag je er nog van zeggen? Alles van wat je wist dat er zou komen komt er dus ook. Geweldig.
www.youtube.com/watch?v=7U9lVjZg-Kg
Hossanna Meus
Fortuna Deus
Aeterna Teus
Mystrie, Morte, Sancte Prior!
Fortuna, Hossana meus
Legionus ab comae
Fortuna, fortuna equis
Ad pugnatoris in veritae
Hossana meus, fortuna deus
Protego causa in sanctus
Geert kan ook nog bij heel veel reaguurders veilig onderduiken...
Ik woon in geen Achterhuis maar we hebben hier wel nog een achterkamertje... Met vier meiden die allemaal wel van bier houden zal hij zich niet snel vervelen...
Hij wordt wel ingepland voor de poetsbeurten en moet stoppen met roken...
Laatste vier woorden zouden verkeerd kunnen opgevat ;-)
@Langshetrandje | 16-03-19 | 09:45:
Ik wilde er niet over beginnen...
Geert en zijn vrouw zijn ook welkom bij mij, maar Pluisje en Snoetje moeten wel kunnen opschieten met Max en Tommy.
@Langshetrandje | 16-03-19 | 09:45: Zal wel aan mijn haarkleur liggen maar wat is er verkeerd aan stoppen met roken? Jullie maken me nieuwsgierig...
@Angélica de Sancé | 16-03-19 | 10:07:
Weet u wie er ook gestopt zijn met roken?
@Langshetrandje | 16-03-19 | 10:10: ???
@Angélica de Sancé | 16-03-19 | 10:15:
www.geenstijl.nl/44499/allen_carr_ges...
@Langshetrandje | 16-03-19 | 10:23: Oh... Maar daarom is het toch juist goed voor hem als hij stopt...? Dank voor je geduld... en je uitleg.
@Angélica de Sancé | 16-03-19 | 10:31:
Er zijn dingen te benoemen die potentieel nog gezonder voor zijn hem....
Stoppen met roken?
Geweldig die privatisering! Ik ga meteen mijn server aanbieden aan de AIVD voor on-line data opslag, 1 euro per jaar voor 100 TB, daar kunnen ze toch geen nee tegen zeggen?
Alsof de beveiliging bij de overheid zo goed zou gaan. Overheden bestaan gewoon uit mensen en ambtenaren kunnen ook lekken of corrupt zijn. Of domweg incompetent...
@Graaf_van_Hogendorp | 16-03-19 | 09:40: ja, houd het maar op het laatste.
Er is wel degelijk een opvang voor joden. Heet Israel. In Europa zijn ze vogelvrij verklaard, dat dan weer wel.
Erg genoeg wat er gebeurd is, maar hier hoor je nauwelijks iets over...
www.ad.nl/buitenland/zeker-20-doden-e...
Misschien een ideetje dat de Mossad wordt ingehuurd om een penetratietest te laten uitvoeren en die speeltuinbeveiligers van de DBB een keer te auditen.....
Dan blijft er geen DBB over vrees ik.
Onze overheid komt overeen met malafide lui, die langs de deuren gaan, om zich aan te bieden voor klussen. Het resultaat van hun "werk" is 0,0, maar de rekening is peperduur!
Handen af van Geertje Wilders!
"... liggen mogelijk op straat." Daarna ben ik gestopt met lezen.
Ollongren, Klaver en Robbie Jetten zijn opgelucht te horen dat ook op die geheime locaties hun “vijand op rechts” niet veilig is......
Zeg maar de Thom de Graaf , Marcel van Dam en Paul Rosenmöller 2.0
Het is dan ook van groot belang dat Wilders en bij extensie aanhang of mensen die op aantal punten dezelfde opinie op nahouden er periodiek aan herinnerd worden dat je dood mag voor die opinie. Dat houdt netjes klein en stil, maar is ook een goed signaal naar fatsoensburgertjes die inmiddels ook neigen naar een proteststem zodat deze netjes een kruisje blijven zetten bij 1 van politiekcorrecte vijf.
.
Totdat die dreiging niet meer werkt. Dan wordt de trekker overgehaald zoals in 2002.
.
Hoe dan ook. Dit land, haar volk en historie, haar verworvenheden, ze moeten allemaal stuk.
Laat dat maar aan onze STAATS TV over
Met namen als Satishkoemar F. en Faris.K heb je een beveiliging die klinkt als een klok.
Dit soort figuren bezitten complete woonwijken, maar Bernard Jr. moet en zal de schuld krijgen.
Nope, ik kruip m'n bed weer in, tot maandag....
Beveiliging Geert is niet safe maar zeef.
Inderdaad, intens en intens triest. NL is failliet.
Pica wel goed gekozen, net de haardos van Geert.
Dat kun je toch geen safehouse noemen...
Vast het huis van het jongste van de 3 biggetjes
Ja, maar..... Geert Wilders is natuurlijk verantwoordelijk voor het klimaat waardoor er aanslagen zoals in Nieuw Zeeland kunnen plaatsvinden. Wie wind zaait, zal storm oogsten. Aldus de "betere" mensen boven ons.
daaraan zie je hoe ziek die bovenkamer is van de “betere” mensen......
Hoe kan een gewoon mens nog vertrouwen in onze regering hebben.!? Het is de laatste maanden faal op faal, de incompetentie ligt er duimendik op. Ik ben er zo klaar mee. Je zal maar in de schoenen van Wilders staan, want alleen hij is schuldig eraan, toch!?
Hey, als je niet functioneert in de maatschappij ga je de politiek in.
@tragic1911 | 16-03-19 | 09:26: of richting leger des heils
Wie of wat is een gewoon mens?
Hoe kan een gewoon mens nog vertrouwen in onze regering hebben.!? Het is de laatste maanden faal op faal, de incompetentie ligt er duimendik op. Ik ben er zo klaar mee. Je zal maar in de schoenen van Wilders staan, want alleen hij is schuldig eraan, toch!?
"de laatste maanden" ? In kan me de laatste 30 jaar niet ander herinneren en uit geschiedenis boeken krijg ik ook niet de indruk dat het ooit anders geweest is.
Verbaasd me helemaal niks. Wij zijn echt wel Mickey mouse op veiligheidsgebied.
Onze overheid (incl. veiligheidsdiensten) installeren lukraak buitenlandse software updates zonder de broncode te kunnen controleren. Één update en het hele overheidssysteem moet terugvallen op netjes geordende archiefkasten en handgeschreven briefjes per fiets versturen.
Krankzinnig, hoe een land kan afglijden, niet alleen de bodem zakt hier.
Gelukkig hebben de waterschappen goed voor die bodem gezorgd... Oh, wacht even...
@EEnzame SchizofrEEN | 16-03-19 | 09:38:
Jeej binnenkort mag u uw verontwaardiging uiten door op een andere partij voor het waterschap te stemmen! Jeej!
Iedereen in de linkse kerk geeft af op Geert maar niemand beseft dat die kerel al bijna 20 jaar in gevangenschap leeft. Of ze beseffen het wel maar hij is geen Nelson Mandela.
Geert heeft geen strafblad.
@SlimmeBelg | 16-03-19 | 09:42: Even 'minder marokkanen' uitspraak afwachten dan.
Directeur Satishkoemar F.
Naam wordt bewust door de Telegraaf / Wierd Duk geplaatst om een tweedeling aan te zwengelen aldus AD, DENK, JOOP enz.
Vast niet geboren en getogen in Oosterhesselen. Zijn grootouders ook niet...
Hoge deugfactor om je zaakjes bij een allochtoon onder te brengen....
Zal wel een Surinaams/Hindoestaanse naam zijn. Op zich helemaal niets mis mee. De roverheid had zich gewoon meer moeten verdiepen in de mensen met wie ze zaken doen. Abject dom...
Hij woont dus niet in Safeningen.
Geertje mag bij mij wonen in Maastricht.
Wél zo veilig en let’s face it, die Hollanders hebben de schurft aan het mooie zuiden.
Lieden die Geertje wat aan willen doen wonen ook in het zuiden.
Heb jij dan een grote zolder?
Blauwe moskee (Grote smurf als oppergod ?) in 020 schijnt nogal veilig te zijn.
@Rudolph_Hesje | 16-03-19 | 09:24:
Absoluut!
@janleuk | 16-03-19 | 09:24:
Er worden moskeeën beschoten .
Geen goed idee!
@Graaf_van_Hogendorp | 16-03-19 | 09:23:
Maar niet in maastricht !
Hij kan beter in Urk gaan wonen. Alleen de gereformeerden hebben daar nog meer bescherming tegen de mohammedaan.
nee, niet het mooie zuiden, alleen de limburgers zelf, ouwe duitser :)
Waarom verbaast mij dit niet?
Kerel leeft al 20 jaar in beveiliging omdat hij zijn grondrecht gebruikt. Het is schandalig.
Zat Geert gisteren niet in het spookhuis op de kermis in A'dam?
Veel jongens met een lage suikerspinspiegel daar opeens.
Marokaantjes die de boel aan het schijten brengen dus. Doen ze ook bij ons op de kermis
Waarom heeft de overheid voor een van haar kerntaken een extern bedrijf nodig? Waarom zou dat bedrijf moeten weten wie daar ondergebracht wordt? Hoe kan dat bedrijf over alle adressen beschikken?
Wederom een leuke bijwerking van het 'markt-denken'? Was de pandjesbaas wellicht een VVDer?
Vraag het Pim Fortuyn. Ze kunnen ineens plotseling er niet zijn op het moment dat je een radio station uit loopt bijv.
Ach ja, dat is een beetje typerend voor deze tijd he. Alles waarvan je denkt van 'hee, hier ligt een taak voor de overheid' daar trekt de overheid haar handen ervan af, besteden ze uit, want 'marktwerking' en 'bezuinigingen'. En allerlei zaken waarvan je denkt van 'wat heeft de overheid daar nou weer mee te maken?' daar kunnen ze het weer niet laten om zich ertegenaan te bemoeien, middels subsidies of verboden.
@VanBukkem | 16-03-19 | 09:27: Haha, zeer herkenbaar. Ze hoeven niks te doen uiteraard maar ze krijgen op basis van de wet de verantwoordelijkheid en vervolgens zeggen ze: geen geld, geen kennis.
@VanBukkem | 16-03-19 | 09:27: Ik zie het eerder als een teken dat de politiek volledig gekaapt is; alle maatschappelijke instanties zijn onder het mom van 'marktwerking maakt het goedkoper' onder de vleugels van de overheid gehaald, snel bezet door (relaties van) politici. Die hebben er eerst goed aan verdiend als voorzitter RvB, vervolgens via aandelenpakketten en doorverkopen zichzelf nog meer verrijkt en aangebleven als commissaris om nog steeds een dikke vinger in de pap te houden.
De Nederlandse burger had geen idee en inmiddels is Nederland allang niet meer zo'n sociaal nest meer voor de inwoners.
Dat is eenvoudig uit te leggen. Niemand binnen de overheid wil verantwoording nemen noch kunnen ze iets wegens totaal gebrek aan competenties. Men is druk bezig met genderneutraal, diversiteit, Trump, overleg, overleg en overleg. Ze willen niks en kunnen niks behalve politiek correct zijn.
@EEnzame SchizofrEEN | 16-03-19 | 09:33:
Helemaal mee eens.
Enandere zaken waarvan je zegt van 'besteed dat nou uit', zoals bijvoorbeeld de publieke omroep -het is geen overheidstaak om de mensen te amuseren en/of te informeren!- daar houden ze halsstarrig aan vast.
Je zou bijna denken dat dit met opzet is gebeurt. Helaas is dat niet waar, het geeft slechts aan hoe volledig incompetent Justitie, OM en de Nederlandse regering is. Nederland is qua technologie, infrastructuur, wetenschap en sport een eerste wereldland. Op gebied van rechtspraak, justitie, overheid, sociale voorzieningen, aanbestedingen en zorg een groot corrupt bovennest en een derde wereldland waardig.
Tja, kom op, u weet toch ook wel dat flitsen de hoogste prioriteit heeft? Je kunt niet overal in uitblinken.
Nee dit gebeurt niet met opzet en dat is het allerergste.
@Graaf_van_Hogendorp | 16-03-19 | 09:21: Het systeem is, zo vermoed ik, wel opzettelijk kapot gemaakt (privatiseren had nooit mogen gebeuren), inmiddels hebben de veroorzakers de schaapjes op het droge en zitten er nu alleen nog maar incapabel personeel ('maar we zijn wel lekker divers!!") en worden we telkens weer 'opgeschrikt' door dit soort berichten.
@Graaf_van_Hogendorp | 16-03-19 | 09:21:
De timing ivm de komende verkiezingen is toch zeker wel opmerkelijk...
Misschien moet Geert een andere indentiteit aannemen, en wat aan zijn uiterlijk veranderen.
Vandaar zijn nimmer veranderende kapsel; als hij één keer naar de kapper gaat, herkent vrijwel niemand hem meer.
@EEnzame SchizofrEEN | 16-03-19 | 09:28:
Dat kon wel eens het idee achter dat kapsel zijn. Ooit zal hij er de brui aangeven, kan hij toch nog enigzins leven met zo’n ander uiterlijk.
Moet, want tsja Nederland is een fatssoensland waar dingetjes als politieke moorden op begrip kunnen rekenen...
Je bedoelt zoiets? www.youtube.com/watch?v=JUmeclMpCk4
Misschien is die hoogblonde coupe wel gewoon een pruik, ziet hij er thuis en misschien wel op straat amders uit dan tijdens zijn politieke uren.
Dat moet bijna wel. Toen de dochter van Poetin nog hie vlakbij in een penthouse in Voorschoten woorden, kwam je Poetin met z'n dochter tegen in de Hoogvliet waar ze de wekelijkse boodschappen kwamen doen.
Kan me niet voorstellen dat hier geen plan achter zit. Die man is al decennia lang 24/7 bewaakt vanwege zijn... WOORDEN. Anno 2019. Uitzonderlijk kwalijk.
Eens
Hoe gaat het met Salman Rushdie ondertussen?
Toen hij net opkwam was dat misschien nog wel leuk voor 'm. Beetje vanuit het underdog-idee. Maar als je inderdaad, al decennia lang, elke minuut van de dag bewaakt wordt? Dat maakt je toch een heel ander mens van je. En waar doe je het dan in vredesnaam allemaal voor?
@Quib | 16-03-19 | 09:36:
Voor volk en vaderland?
@MickeyGouda | 16-03-19 | 10:12: welk volk??
Het PvdA, VVD en CDA stemmende gedeelte?
Als je de beveiliging van Nederlands meest bedreigde politicus onderbrengt bij een Satishkoemar F. dan ben je óf aan het wensdenken, óf je neemt gecalculeerde risico's met andermans leven. Gezonde reserves redden levens.
U kunt ervan uitgaan dat veel lieden die een ruim aanbod aan vastgoed beheren nogal louche zijn. Autochtoon of allochtoon, afkomst maakt in vastgoedbeheer ineens weinig uit qua integriteit...
@Graaf_van_Hogendorp | 16-03-19 | 09:19: Volledig gelijk. Geldt ook voor de autohandel; mijn opa (hele leven automonteur geweest) zei altijd: 'Geen smeriger handel dan autohandel'.
@Graaf_van_Hogendorp | 16-03-19 | 09:19:
Desondanks zou ik gekozen hebben voor Jan F. Die regelt zijn zaakjes misschien ook onderhands, maar geeft statistisch gezien minder kans op lijntjes naar morbide gekant anti-Wilders ressentiment.
@MickeyGouda | 16-03-19 | 09:27:
antifa leden zijn 99% autochtoon, en die willen Geertje wel wat aandoen. Volkert van milieu defensie is ook toch echt een witte man. Zou Geertje waarschijnlijk zo poppen als hij de kans zou krijgen. Kortom genoeg tata's die een afkeer hebben voor Geert - en niet alleen twatter helden als Leo Lucassen en Elfie Tromp.
Daarnaast is het maar de vraag of je veel veiliger bent bij een witte huisjesmelker. Hier 2 witte vastgoedbonsen met een zeer twijfelachtige reputatie in Den Haag alleen al:
haagsestadspartij.nl/beerput-ado-moet...
www.omroepwest.nl/nieuws/3061686/Hond...
Die hele Dienst Bewaken Beveiligen (DBB) is gewoon een lachertje. Elke idioot komt daar zo binnen, study history. Ze zijn toe aan een naamsverandering: Russian Roulette Security (RRS).
Die naam hoor bij Riool Reinigings Service maar dat lijkt gerelateerd op de een of andere manier.
Als je de voornamen probeert uit te spreken, weet je toch hoe betrouwbaar het is. Het is geen discriminatie meer maar statistiek.
Passen dan eerder bij de stadswacht.
Er staat toch ook dat ze meerdere bedrijven gebruiken voor de aankoop van safehouses?
Is zou dat geen risicospreiding noemen, eerder een vergroot risico.
Hoe meer schakels in de ketting, des te groter de kans dat er een kapotte schakel in zit.
Tsja het ministerie Justitie is door en door rot. Dus dit soort amateuristisch gepruts kan toch niet meer onverwacht zijn? Heeft overigens weinig zin ministers hierop aan te spreken. De grote schoonmaak zou onder die ambtenaren moeten plaatsvinden.
Zo waar.
De ministeries zijn de afgelopen jaren volgestroomd met verplichte diversiteiten, wat ongetwijfeld ten koste is gegaan van kwaliteit, ervaring en / of inzicht.
Van de baliemedewerkster die (in gebrekkig Nederlands) mijn moeder vraagt of ze wel Nederlandse is (het arme mens bleef er haast in) tot 'goed geïntegreerde Medelanders' die binnen het politiekorps toegang krijgen tot gevoelige informatie, vrijwel alle belangrijke openbare instellingen zijn volledig verrot.
Voor het mooie én omdat het de ware ellende dekt, wordt een liefst vrouwelijke, blanke als verantwoordelijke aangewezen, wetende dat als de kak omhoog komt drijven, er altijd een nieuw baantje in het netwerk zal zijn.
Kortom, iedereen blij. Nou ja, behalve degene die nog steeds denkt dat de politie er voor de burger is, dat geheimen ook echt geheim blijven, kortom de naïevelingen onder ons.
@EEnzame SchizofrEEN | 16-03-19 | 09:22: een geheim blijft alleen geheim als je er niemand over vertelt. Hou het dus voor jezelf Schozo en vertel Freen er niets over, dan horen/weten wij het ook een keer ;)
@EEnzame SchizofrEEN | 16-03-19 | 09:22: ja zo zijn we ook erg naïef althans de AIVD om een Iranees op een universiteit met kernenergie zijn gang te laten gaan,waarschijnlijk is er al informatie gelekt naar Iran,maar dat is met zoveel vraagstukken in Nederland,mensen worden niet goed genoeg gescreend en in de gaten gehouden,er wordt maar vanuit gegaan dat iedereen moet kunnen leren,werken of wat dan ook met welke nationaliteit dan ook,ook in het leger zat iemand die geheime informatie doorspeelde en op eens een Jihadist was geworden.We weten nu eenmaal dat we voorzichtiger moeten zijn.
@bluemoon49 | 16-03-19 | 10:19: Herinner me nog dat Dr.Kahn veel fotocopieerde toen,viel niemand op.
De onderste steen moet gelekt worden. Politici moeten natuurlijk niet al te bedreigend worden voor de bestaande deugorde.
Je zou bijna denken dat het ambtenarenapparaat hem dood wil hebben.
bijna zeg je?
Kom op zeg niets zo integer als ons Openbaar Ministerie.
In de NPO-speeltuin gehoord Elfie Tromp: "eigen schuld dikke bult".
Hij zit wel dik boven zeeniveau.
@Langshetrandje | 16-03-19 | 09:17: Kan nooit hoger dan 322 meter zijn. Of hij moet elke dag op en neer vliegen naar Saba...
@EEnzame SchizofrEEN | 16-03-19 | 09:24: zendmast van Lopik heeft een portacabin op de nok staan.
Iedere keer weer sta je met volle verbazing naar dit soort berichtgeving te kijken.
Het lijkt wel alsof ze het gewoon niet kunnen begrijpen.
Misschien begrijpen ze het wel maar kunnen ze gewoon niet zoveel. Prutsers prutsen.
@J-van-de-Bontekoe | 16-03-19 | 09:15: De bovenonsgestelden “willen”het niet begrijpen,hebben ze een reden voor.
Denk hoe ging met Pim.
Nog niet zo lang geleden koketteerde Berbaar hier op GS dat hij wist waar Geert Wilders zat en hintte naar de locatie. Zou eens bij die Scheveningse trol informeren.
Die zag de bui al hangen en is vannacht stiekem met zijn boot vertrokken. Berbarend Botje...
U denkt dat het niet opvalt, zo'n konvooi iedere dag uit hetzelfde gebouw?
Eng figuur. Laatst weer met Mona K in bikini.
Ze gaf alleen het huisnummer niet, de locatie is nog steeds leesbaar in haar comments. Ook al heb je dit gehoord van familia, dan nog ben je knettergek om de veiligheid van een politicus in gevaar te brengen door dit te posten op een weblog.
Klopt.
@Langshetrandje | 16-03-19 | 09:16: Dat, dus. Lijkt mij geen onmogelijke opgaaf om dit te achterhalen.
Wat is Berbaar stil ineens... is hij alvast het bloed van zijn handen aan het wassen?
Ik weet al jaren waar Wilders woont maar zelfs tegen PVV’ers heb ik dat nooit gezegd.
Goed van je hoor.
Held. Wil je een lollie?
Wat ben jij een goeierd zeg, ik wil contact met je......
Hehehe. Moest ‘huis woont’ zijn en ik zal de volgende keer /sarcasme erbij toevoegen.
Het wordt hoog tijd dat Gristen Grapperhaus als verantwoordelijk minister af geserveerd wordt na weer een zeperd.
Arme Wilders. Dit is echt gevaarlijk spel en ongelooflijk.
Wilders heeft toch ook wel op elke schouder een engeltje zitten zeg. Kijk er gewoon van op dat hij met al die malversaties nog kan praten...
Ik ben nu al benieuwd naar de onderste steen.
Hirsi Ali woont toch in de VS?
'verzorgde'.
Zeker, weggejaagd uit ons kikkerland want te vrouw, te slim, te realistisch en anti islam.
@Mammeloe | 16-03-19 | 10:46: Te vrouw? Misschien even aan je baas menstruatieverlof aanvragen. Dat gezeik altijd.
Hoe Dan!?
Volgens mij niet helemaal waar. Het bedrijf dat de safehouses levert is in opspraak.
Dat betekent niet meteen dat de eigenaar van dat bedrijf, ene Satishkoemar, alle vertrouwelijke gegevens prijs heeft gegeven.
wat denk je zelf met deze 'integere' import?
Zegt het woord naïef je iets?
Het is ongelooflijk dat dergelijke zaken worden uitbesteed aan commerciële partijen. Als je iets geheim wilt houden dan moet je er voor zorgen dat zo weinig mogelijk mensen er kennis van dragen. Als je het uitbesteedt aan bedrijven waarvan je niet eens weet wat ze doen en dus niet weet wie wat in kan zien zeg dan maar dag met je handje tegen de veiligheid. Het moet een rijksdienst zijn die rechtstreeks onder Binnenlandse Zaken of Justitie valt.
@goedverstaander | 16-03-19 | 09:21: Ja precies dat dus. Oftewel de overheid faalt weer eens gruwelijk.
@goedverstaander | 16-03-19 | 09:21: Ik zou voor de zekerheid moslims ook buiten de deur houden. Triest dat het moet maar toch verstandiger.
@Rheia | 16-03-19 | 09:35: Het buiten de deur houden van moslims hoeft geen doel op zich te zijn. Bij een serieuze screening/antecedenten onderzoek zullen zij mijns inziens sowieso geen kans maken. Ikzelf heb in een grijs verleden een functie gehad bij Defensie waarbij ik een hoge screening had. Je wordt binnenstebuiten gekeerd en zelfs verre familie wordt tegen het licht gehouden.
Indien die screening dan maar niet plaats vindt onder druk van diversiteitsquota........
REAGEER OOK