Video. Emmanuel Macron is een BAAS
Tu m'appelles Monsieur le President!
Social
Wij hadden die ene gast die uitgleed over een skateboard en zitten nu met die gozer die zijn eigen koffie opruimt, maar in Frankrijk hebben ze gewoon een president die een president is. Kijk dan hoe Emmanuel Macron, bekend pleiter voor censuur en dergelijke, deze tiener die hem 'Manu' noemt terechtwijst. Zo doe je dat. Voilà.
Reaguursels
InloggenIk had hem gezegd dat hij me niet moet tutoyeren. Maar ik had hem dan ook geen Manu genoemd.
Het is de eerste stap in terugkeer naar de beschaving. Leerlingetjes in de klas weer respect voor de leraar, voor de ambulance medewerkers en brandweer. Geen bier douche meer voor optredende artiesten ( Tenzij het Dries is, dan wel). De politie mag gewoon weer hard optreden tegen tokkies.
Ooit in een banlieue een rondleiding gehad, dat was zowat levensgevaar.
Laat Macron daar de rambo uithangen, smerige socialist bankier kan wel tegen een blanke, die gozer had hem op de slaan moeten bekken.
Voor jou is het ook Meneer de President Macron. Als je behoorlijk Nederlands kunt schrijven / typen, dan kijken we wel verder.
Als je in de rij gaat staan om hem als president een hand te geven moet je ook respect tonen. Voor minister president Rutte zou ik ook niet in de rij gaan staan, niet mijn MP. Maar in het café kan ik er wel een biertje mee drinken denk ik.
Uw bewondering voor, zoals u hem noemt 'Minister President Rutte', is kennelijk toch wel groot ook al gaat u niet in de rij staan, mag hoor.
Maar wie wil er nou een biertje drinken met zo'n mislukte flapdrol.
Neem een dikke beurs mee, de rekening is voor u. Hij zet de deuren open en iedereen is welkom op wat dan zijn feestje heet. Een kater is wel gegarandeerd,
eens. scheiding tussen iemands mening en persoon, en dat onderscheid kunnen maken, is kern van een democratie. Ben t ook niet met m eens, maar zou prima met m aan tafel kunnen zitten
ben het nooit met die stokbrodenbakker eens, maar dit handelt hij wel correct af.
Ik heb nu 177 reacties gelezen en ik denk dat Nederland nu echt een dierentuin is. Misschien moet de GS-redactie een screening van de reacties uitvoeren met als limiet langer dan 10 jaar uit de luiers en het daarbij behorende IQ. Man, man dit is toch niet te harden. Dit begint op Joop.nl te lijken.
I see
het lijkt me overigens prima gerechtvaardigd voor iedere Fransoos om Macron op elk gewenst moment te schofferen. Een president die openlijk in luxe baadt terwijl zijn volk vrijwel wekelijk wordt aangevallen door Islam verdient niet beter.
.
Iedereen al op de hoogte van het laatste nieuws in Frankrijk? Bij Bataclan blijkt een bus vol antiterreur operators vlak naast de geweldadigheden te hebben gestaan. Op politieke orders hebben zij niet ingegrepen. Gezien de tijdlijn hadden zij vele levens kunnen redden. Was niet belangrijk genoeg voor de Franse beslissers.
.
Nu ik er over nadenk. Een fluim in zijn gezicht is ook wel op zijn plaats...
Uhm Parel. Was een ander ventje. Fluim Hollande. Bovendien is de verantwoordelijke burgemeesteres geweest Anne Hidalgo van , u raadt het vast wel, de PS. Macron was toentertijd minister van Economische zaken.
@Langshetrandje | 19-06-18 | 19:04
Ik maak geen onderscheid tussen politiekcorrecte politici. Die marketingvaandels veinzen pluriformiteit. Wij weten nu wel beter.
Macron kwam laatst een echte president tegen. Naderhand dus slijmen, huilen en zeuren in de pers. Vakkundig afgedroogd...
LOL "Emmanuel(le) Macron is een BAAS."
Leipdoos geeft 9.000,- €/maand aan zijn visagiste uit en wil dan ook nog "meneer" worden genoemd.... Moet toch echt niet gekker worden!
Trouwens, hier bij ons is een "Baas" een aardappel ......
Macron is een baas... van het schijthuis dan wel hahaha
In bijzijn van Donald Trump is Macron net een kleine slaafse bitch die weet wanneer the big dog praat! Hahaha
Typisch Franse kudtarrogantie. Maar laten we vooral 1 EU worden.
Zo praat zijn vrouw natuurlijk ook altijd tegen hem. Misschien kan ze hem eens leren de migranten zo aan te spreken als ze weer eens het openbare straatmeubilair van Parijs aan het slopen zijn.
meh, hij is met zijn lerares getrouwd dus zal wel meevallen.
Dat hij de revolutie erbij haalt lijkt toch wel logisch.
''De jongen waagde het als kritiek op het rechtse beleid van Macron om enkele regels van het socialistische strijdlied ‘De Internationale’ te zingen, waarop de president reageert: “De dag dat je een revolutie wil starten, zorg je eerst dat je je studie hebt afgemaakt, zodat je voor jezelf kunt zorgen. Dan kun je anderen de les gaan lezen.”
www.welingelichtekringen.nl/samenlevin...
Gewoon een blank autotochtoontje. Ja, dat durft Macron wel.
Hm. Dat hij die jongen terechtwijst, okee. Maar hij doet het wel op een erg onaangename en onnodig bestraffende manier, met nog een paar lullige kleinerende opmerkingen erachteraan. Dit neemt me niet in voor Macron, integendeel.
Macron, was dat niet die man die plotseling uit het niets naar voren werd geschoven door "de elite" en op raadselachtige wijze in een mum van tijd president werd toen bleek dat Le Pen zou gaan winnen?
Yup!
Voila, beetje maniertjes bijbrengen daar is het waar het omgaat bij dit playstation mannetje.
Zo hoort het. Niet over je heen laten lopen. Respect voor mijnheer de president.
Och dat jochie bedoelde het goed, deed gewoon wat hij anderen had zien doen zoals dat bij pubers gaat. Macron mag hem wel terechtwijzen, maar de Franse revolutie erbij halen gaat veel te ver. Hij moet ook zijn verantwoordelijkheid nemen als volwassene tegenover een puppy.
Hij haalt de Franse revolutie er helemaal niet bij. Hij zegt tegen die gast dat als hij ooit een revolutie wil ontketenen hij eerst voor een diploma moet zorgen en op eigen benen staan. Het is inderdaad een revolutionair idee om te denken dat je als wildvreemde de president met zijn voornaam mag aanspreken, zo werkt dat niet.
Hier in Nederland doen we niet anders, hoor: "Hoi Mark, hoe gaat-ie?"
@Nonkel Frituur
Het is juist een waanidee als je vind dat je altijd met meneer of U moet worden aangesproken, de jongen in het filmpje is verre van onbeschoft.
Dit kneusje was eerst de Internationale aan het zingen, vandaar dat Macron het over revolutie had.
En ziehier nu een voorbeeld van het verschil in omgangsvormen tussen Nederland en waarschijnlijk de rest van de wereld. Alles moet maar kunnen, alles is in orde,het is allemaal niet belangrijk, maar het getuigt wel van een gebrek aan respect of opvoeding.
Macron blijft netjes maar geeft wel de pikorde aan, tja en daar vroeg de student eigenlijk ook wel om, temeer daar Frankrijk nog altijd wat hiërarchischer is dan Nederland, maar ik denk dat Rutte er ook niet van gediend zou zijn.
De student geschoffeerd, binnenkort mag hij gaan stemmen en iets zegt me dat deze jongen niet zal stemmen op dat schertsfiguur van een Macron.
"D'accord?"
"Öui monsieur Le Roi Soleil"
Ik heb helemaal niks met Macron, maar dit doet-ie natuurlijk voortreffelijk.
Ja, hij is vreselijk belangrijk
die Cocosmacroon
Kinderen afzeken altijd -10
Een waar woord BosrandDirk! Kinderen afzeiken = not done!
oeps!
afzeken moet zijn afzeiken
bedankt Accident_Prone
blijft wel -10
Arrogante Fransoos, mag dat ook i.p.v. “monsieur le président”? Hoewel, arrogante Fransoos is wel een pleonasme...
Macron, een nobody. Een bankier die opeens uit het niets vandaan president werd. Alleen maar om te voorkomen dat Le Pen de grootste zou worden.
Was ook doorgestoken kaart
Ceci n'est pas un Manu
Wie herinnert zich Ali B en premier Balkenende?
Of die Antilliaan die Beatrix een hand gaf terwijl hij nog een sigaret beet had...
@wingload
Nee. Beiden niet. Sorry.
Een baas? Nee hoor, gewoon een marionet van onze favoriete bankiersfamilie Rothshild.
www.startpage.com/do/search?cmd=proce...
Dapper tegen een knaap. Poe. En deze auteur zit te glijden op de stoel.... Wat is er met GS gebeurd...?
@Doc,
Mainstream. Gewoon mainstream. De scherpe randjes zijn er een tijdje af.
Blijkbaar sopt @ronaldo helemaal weg van Macron. In Frankrijk ben je dus echt het mannetje als je een iets te enthousiaste puber de les leest. President zijn of president genoemd worden zijn toch wel verschillende dingen.
Had ie zo maar tegen trump gedaan.
Macron heeft als enige Europese regeringsleider een werkbare relatie met Trump en dat levert Frankrijk op dit moment geen windeieren op. Zijn al verschillende grote VS investeringen in Europa in Frankrijk terecht gekomen. Lijkt me tamelijk nuttig.
www.leparisien.fr/economie/investissem...
Macron is een Fransoos en naait dus per default de rest van Europa en zijn vrienden. Trump is niet gek. Die weet exact wat die met die Marcron aan moet.
Lafayette
Trump waardeert het bovendien zeer dat Frankrijk als enig ander NAVO lid de defensiebegroting heeft opgeplust naar de afgesproken 2 procent en zelfs komende jaren daarboven gaat zitten. Frankrijk is de sterke macht van Europa. Wen er maar aan. Merkel is af, alsmede de Duitse sjoemelindustrie.
@Langshetrandje | 19-06-18 | 15:56
Frankrijk is dominant, maar niet sterk. En zonder Duitsland eigenlijk gewoon een zuid-Europees land. Ik ben een groot fan van Napoleon, maar sinds 1870 is het militair vooral grandeur van nostalgische aard, de wapenfeiten zijn diep triest....
Lafayette | 19-06-18 | 16:04
Dan went u er niet aan. Is ook helemaal goed. Als Napoleon zijn zin had gekregen spraken ze in Moskou en Berlijn nu Frans. Zou op zich een goed ding geweest zijn. Beetje boel doden wel gevallen tijdens deze exercitie. Er zijn ruim 6 miljoen fransen omgekomen tijdens zijn ongein.
@Ronaldo
LOL, grappig geschreven, you made my day. Thanks!
Bij een blank langharig arrogant jongetje durft ie dat wel. Nu eens in de banlieus met je grote bek Manu..
Daar mag hij niet komen van z'n beveiligers...
Hahahaha mooie bis.
Macron is een poppetje van de EU. Eigenlijk hoort zoiemand in een kerker weg te liggen rotten.
Ongekroonde koning van de EU is een betere vergelijking. Merkel is inmiddels in die kerker van je terecht gekomen.
Lijkt me een jongetje dat verkering zoekt met burgemeesters zoals Sjonnie Hoes en er opnames met golden showers en #immehaar van maakt en er na die relatie een boek over schrijft. Zo'n jongetje maar dan met MP's.
Stond hij (m/v/x) niet ooit als vermeend meisje bij Pauw&Witteman te dansen op de tafel toen er iets met joden was en liet ie zich later toen verkering met Rutte er niet in zat tot mannetje ombouwen, kom hoeheetie/zeookweer.
Hier Helmut Kohl die door demonstranten met eieren werd bekogeld en zelf even de zaken recht ging zetten, tegen het advies van zijn beveiligers in.
www.youtube.com/watch?v=gbBUj_VRA-Y
Het blijft baas überbaas
Was 'ie maar zo streng voor dat allahoe akbar schreeuwende gespuis.
Emmanuel Macron is een volksverradende globalist met een foute agenda en een ouwe graftak in z'n bed, maar dat hij de jeugd wat fatsoen bijbrengt - met uitleg - waardeer ik dan weer wel. Al vraag ik me net als anderen hierboven af of hij ook zo kordaat had opgetreden tegen een Afrikaan of Arabier met of zonder verblijfsvergunning, want dat was natuurlijk racistisch en denigrerend geweest.
Petit Manu is exclusief voorbehouden voor zijn oppasmoeder om als koosnaampje te gebruiken. Geen wonder dat het verwende manneke zo van streek raakt.
Manu? Ik zou hem met zijn bankiersverleden eerder (monsieur) Maquereau noemen.
"Any man who must say 'I am the King' is no true king." - Tywin Lannister.
www.youtube.com/watch?v=4sJY7BTIuPY
Uhm ondanks mijn nickname spreek ik niet geweldig frans. Los van de duidelijke actie van Macron, kan iemand me de belediging uitleggen?
Manu is 1 van de twee vrouwelijke hoofdpersonen in Baise Moi. Als ik dat ga linken of vertalen krijg ik hopelijk op mijn flikker van Joris.
Manu is gewoon een afkorting van Emmanuel. In Frankrijk wordt het iets minder gewaardeerd als je het staatshoofd zo aanspreekt, zeker bij een herdenking van verzetsstrijders. Op bijv. 4 mei zouden wij het ook minder gepast vinden om Willy naar de koning te roepen.
Manu is gewoon, heel gewoon kort van Emmanuel. Daar zit geen belediging in. Behalve dat hij hem met u, of meneer de president had moeten aanspreken.
Niemand die ooit iemand aanspreekt met em-ma-nu-el, duurt veel te lang.
Manu. Lekker kort en krachtig.
Daar heeft Baise Moi, in deze, geen fluit mee te maken.
E-Burke | 19-06-18 | 15:07 Ik was mijn reactie aanh het typen, terwijl jij de jouwe plaatste.
Nu weet hij het in ieder geval 2 keer. ;)
Noem me Sylvia Kristel maar neem van mij aan dat die Fransen een zeer kort lontje hebben waar ze zeer snel op getrapt zijn. Iets wat Louis de Funes tot in de perfectie gepersifleerd heeft. Maar dan wel met humor dus www.youtube.com/watch?v=kmNIor9E7Fs Ik ken pianospelers die van dat laatste (humor) aanzienlijk minder last hebben. www.youtube.com/watch?v=dOvtlF-k2o0 Pardon deze www.youtube.com/watch?v=iHV3UINTJfY
Langshetrandje | 19-06-18 | 14:38
Ik ken hem als president. Hij eist respect nav zijn positie als president.
Geheel terecht. Overigens is het hier in Frankrijk ook zeer, zeer ongebruikelijk om een oudere die tevens een onbekende van je is, aan te spreken met de afkorting van diens voornaam. Ook zonder dat het de president is. Doe je dat wél wordt de jongere daar ook gewoon op aangesproken, zou in Nederland ook moeten gebeuren.
Waar ik me meer zorgen over maak, is dat mijn vader op hem gestemd heeft.
Onder het mom van: ik wil minder eu, ik wil minder vluchtelingen enz.., maar ik deug ook heel erg.
Nu ziet hij wie Macron echt is en heeft er ontzettend spijt van.
Ik weet nog niet of hij klaar is, om de volgende keer op bijv. Le Pen te stemmen, maar hij zit er in ieder geval serieus over na te denken.
Ik mocht ook stemmen vanwege mijn dubbel paspoort, maar ik aangezien ik al jaren niet meer in Frankrijk woon, heb ik dat maar achterwege gelaten.
Le France, si tu continues comme ça, tu es foutue!
- ik (1x)
Beste WimLex, als je dit ziet en denkt: "dat doe ik de volgende keer ook als ze roepen Willie, Willie". Bedenk dan even hoe het eruit ziet als de jongen vervolgens reageert met het gebaar "gaatje in je hoofd of zo?"
Noem mij gek maar ik zeg ook altijd je/jij. Waarom? Omdat ik geen ene dikke reet respect voor je heb, dat moet je namelijk verdienen. Waardering geef ik je wel maar ik zal nooit respect voor je tonen omdat je een bepaalde status hebt. Ook de koning of keizer moet elke dag zijn reet afvegen en is dus ook maar gewoon een mens. Het hekelt me dat mensen om mij heen om respect gaan eisen. Respect staat namelijk ook voor aanzien en ontzag en dat heb tot nu toe alleen voor mijn ouders. En als ik dan vraag waarom ik respect voor hem/haar moet hebben dan hebben ze standaard geen antwoord.
Er is niet zoveel mis mee om iedereen met respect te behandelen totdat ze een reden geven om het niet meer te hebben. Dat iemand koning, president of wat dan ook is, is dan irrelevant maar als 15 jarig mannetje mag je best gewoon `u´ zeggen tegen iemand die een stuk ouder is ipv een beetje populair te gaan lopen doen.
Lekker Nederlandse houding, Overtwar. En dat is geen compliment.
Manu is met zijn moeder getrouwd, sort of.
Die moet niet te stoer doen.
Dat de Fransen zo’n figuur tot leider kiezen zegt genoeg over die oorlogsverliezende knoflooktenen.
Dat doet dus denken aan Anton Mussert die met zijn tante getrouwd was
Arnold, een Godwin is het argument van iemand die de discussie verloren heeft. /stijl-terechte-terechtwijzingen
Aan de ene kant zie ik een prima pedagogisch momentje. Aan de andere kant zie ik een elitaire smeerlap die geen enkel respect verdient.
U kent hem?
Manu lijkt mij zeer adequaat voor deze gerontofiele profiteur.
Ik zou ook vreselijk boos worden als iemand mij met Elvis Manu vergelijkt. Het idee al.
Rutte had waarschijnlijk stom staan lachen.
Dat die Macron het doet is jammer, want hij zegt het enkel uit zijn elitaire ego. Belerend, en met een goor kapitalistisch EU-slaaf-afsluitertje. Typisch.
Echter, er mag best eens gezegd worden dat de je/jij-cultuur is toegenomen tot het niveau onfatsoenlijk, doordat kinderen/pubers/adolescenten/twintigers zoveel op internet zitten, dat ze blijkens hen met iedereen hebben geknikkerd.
Wanneer iemand die ik nooit heb gezien telefonisch zit te jij-en naar mij, vraag ik altijd "ken ik jou" en daarna hun leeftijd. Het zijn altijd 'kleuters' onder de 30. Vreselijke gespreksvoering heeft die generatie, nooit normaal eerlijk leren praten, alles mooi willen 'verkopen' of excuseren. In dat opzicht was dit weer een goed voorbeeld.
He, he, niet zo generaliseren. Ik zag altijd u tegen mensen die ik niet goed ken, zeker als ze niet mijn generatie zijn. Sommigen worden dan boos.
Wie had het dan moeten zeggen wat u betreft? Le Pen, Melenchon, Fillon, Juppé, Sarkozy...?
"Eerlijk praten" en de aamspreekvorm die gebruikt wordt zijn twee verschillende dingen.
Een "Vous" bak had nog beter geweest dan dat tutoyeren
Merkel en Le Pen zijn "Mademoiselle" voor Macron. Geen probleem.
Doet Manuutje goed.
ne ne ne ne neeeeh, mijn piemel doet er wel toe...
hahah! Denk dat Amrcon die kleinepeimel niet eens mee rgebruikt.. Die vrouw van hem zit al in de tena lady leeftijd..
kleine piemel dus.
Wellicht in scene gezet. Ik geloof niets meer.
Ik vind het een nogal overdreven reactie.
Probeer het eens in een banlieu Macron. Maar dat zal wel niet hè. Voordat je de (ongewassen ongetwijfeld linkse) blanke aanspreekt eerst eens de bevolking in jouw no go zones aanspreken. Daarna kunnen we het over manieren hebben.
www.youtube.com/watch?v=QxcK6EDzhm0
Ephimenco heeft ook weer een onderwerp voor zijn volgende column.
Haha... is die 'je'-, 'jij'- en 'zeg maar Kees ipv meester Kees'-cultuur nu definitief passé?
Macon klinkt nou niet bepaald nivelleerderig. Vroeger noemde je zo'n president elitair.
Denk niet dat hij zich in linkse kringen geliefd maakt.
als het een allochtoon was geweest had MANU echt wel anders gereageerd..
Allochtonen komen niet op dit soort meetings want drugsdistributie.
Zoals het hoort. Punt.
En jullie geloven dat dit NIET geënsceneerd is? Wow. Welkom in 2018.
Ik ben absoluut geen Macron fan maar mooi hoe hij dat snowflake mannetje op z'n plaats zet. "Live and learn". Gewoon respect tonen naar de president. Niks mis mee.
en zo is dat Basil.
Prima gedaan door Macron, even het ventje een lesje leren en en passant wat publicitaire kudos scoren.
Mooi!
"Wil je een revolutie beginnen? Eerst je diploma halen en jezelf onderhouden. Daarna mag je een ander de les lezen."
Pats pats! Hoppa!
Waarom Basil, omdat marcon DE President is? Geeft dat automatisch recht op respect.. Nou dan hebben we dus ook maar respect voor Hitler, die had immers ook een titel?
Omdat het kind (net als sommige guurders) moet leren dat je disputen of meningsverschillen gewoonlijk beschaafd op hoort te lossen ipv middels schelden of dreigen.
Macron is een centrale bank puppet. Tevens iemand die via zijn presidentschap de agenda van de centrale banken en de belangen van het grote geld beschermd.
De Deep State toch was het? L'État Dessus, of zoiets.
Het zou mijn voorkeur ook niet zijn, maar hoe die hier de puistenkop even op zijn plaats zet, vind ik terecht.
Flink hoor! Net een wijkagent die bejaarden en kleine kinderen wel op gepaste toon durft aan te spreken maar tegen het echte tuig geen vuist durft te maken. Van wat moet ik nu achterover vallen van verbazing en respect?
Wat een zielig mannetje die manu.
Een baas? Nou, ik zou hem eerder omschrijven als een iemand van een napoleontische postuur met een oedipuscomplex. Een dwerg die met zijn kleuterjuf is getrouwd.
Macron - hij zou beter Micron genoemd kunnen worden, btw - is door de franse establishment naar voren geduwd, alleen om Marine Le Pen af te wenden. De onderliggende problemen in Frankrijk - endemische groei, vastgeroeste arbeidsvoorwaarden, uit de hand gelopen immigratie van islamieten zonder integratie - zijn volstrekt onopgelost en gaan tot een explosie leiden bij de volgende verkiezingen.
U volgt het nauwgezet begrijp ik. Uw micron heeft al meer structurele wijzigingen doorgevoerd dan welke naoorlogse president dan ook. Bovendien is Frankrijk een land in oorlog. Die oorlog die kennelijk Nederland passeert. Gigaklus.
Eens met glasgow.
Macron laat de echte problemen liggen, lafhartig Frans zullen we dat maar noemen.
Ik ben het met u eens Glasgow Argus. Deze omhoog gevallen kokosmacroon heeft nog nooit iets bereikt, nog opgelost. Hij denkt dat aleen zijn verschijning al de mensen van het gewaarworden van de ontzagwekkende majesteit in zwijm doet vallen. En, dan, als klap op de vuurpijl, het afzeiken van een tiener, wees er maar trots op. Als ''volwassen''
man.
Het is nog even wachten op het rapport van het OCPW over die nep-gifgas aanval in Syrie, maar daarna mag deze man gewoon de cel in wat mij betreft. Minister Presidentje heeft namelijk geen probleem om zonder bewijs kruisraketten te droppen terwijl de hele kritische wereld zei dat het nep was en er geen gifgas aanval had plaatsgevonden.
Geweldig! Wat een staatsman....
La barbe!
la vache!
Papa fait la pipe! Best een goed advies van Louis Funes III trouwens.
Quelle connerie !
Haha die Manu. Die heet nu de rest van zijn termijn Manu.
Dus je moet gestudeerd hebben om een revolutie te kunnen starten... even de geschiedenis nalezen.
Tegenwoordig kan je van de kleuterklas afstuderen dus ja, je moet 'gestudeerd' hebben om een revolutie te kunnen starten..
(maar oprecht, zoek even op wat precies bedoeld wordt met 'je moet gestudeerd hebben'. Ik kan me zomaar voorstellen dat daarmee wordt bedoeld 'haal eerst je examens maar voordat je bijdehand tegen de president gaat doen.'; geen onhaalbare eis lijkt me zo.)
Dat is iemand beoordelen op zijn positie in plaats van op zijn argumenten. Dat is meestal het startpunt van een revolutie of het eindstadium van kartelpolitiek.
@Premier Trutte | 19-06-18 | 14:51
Tuurlijk. Een puber van 14 die de president aanspreekt met 'hey manu' zal wel een inhoudelijk sterk argument willen aandragen. En als dat niet kan is dat kartelliaans en een revolutie gerechtvaardigd. Droom lekker verder kind.
Social justice warriors zoals jij heb ik een broertje dood aan.
Een goed staatsman had gevraagd waarom hij hem manu noemde. Dat is wat anders dan iemand op basis van je machtspositie afblaffen omdat hij jong is of zijn linkse-indoctrinatie-scholing nog moet afmaken. Overigens ging het mij om die zogenaamde wel gestudeerde mening die stelde dat je moet studeren om een revolutie te kunnen starten. Volgens mij is dat een intellectuele misrekening. Maar gecondoleerd met je broertje trouwens.
@Premier Trutte
Mbt het verhaal over die revolutie is het ook wel goed om te weten dat dit blaag eerst een paar zinnen uit de Internationale aan het zingen was.
www.dailymail.co.uk/news/article-58576...
Een puber met een grote mond, goh.
Laten we die even het internet opgooien en bashen en beschadigen voor de rest van zijn leven.
Wees er maar trots op!
'Macron, ik wou dat ik het ook kon' - M. Rutte.
Nou nou, Macron, zijn we blij mee, maar niet heus. en of Mark dat zou kunnen, hahaha, zie net dat hij geen antwoorden wil geven op vragen,i.v.m. Shell, Kamer eiste net dat hij moet komen.
Dus de flinkerd wilde dat een ander antwoorden moest geven, eindelijk greep de kamer in.
Die spreek je gewoon aan met "Lul".....
Dat soort galbakken liet ik ook vroeger altijd het (krijt) bord schoonmaken, 5 minuten voor het einde van de les.
Maar wij hebben een dweil die lacht en koffie opdweilt.
Maar die weigert zelf te komen om een vraag tijdens het Vragenuur te beantwoorden. Vragenuur is daarom geschorst nog voor de eerste vraag gesteld kon worden.
Marcon is een puppet, een malloot die geld, geld geld wilt van Nederland. U betaalt namelijk de boeren in Frankrijk, en de pensioenen een nog wat zaken. En dan juichen voor die marcon, kom op zeg. marcon, rutte, merkel zijn de as van het eu kwaad,.
Bestaat het goede in uw ogen? En wie vertegenwoordigen dat?
Klopt, Macron is een trekpop van Merkel en die Luxemburgse zuiplap Juncker. Een pathetisch figuur met mama-issues.
Ik weet nog dat Ali B bij Pauw en Witteman toenmalig ministerpresident Balkenende schoffeerde, met uitspraken als "die lange moet z'n bek houwe" en zo. Als je daar niet tegenin gaat, tja, dan kweek je dat soort lui.
Of een reporter die vraagt of hij 'nog geneukt' heeft.
LePen had dit misschien net zo goed opgelost, misschien ook niet... maar had wel beter voor het land gezorgd.
Tsja, een blanke Franse jongen durft hij wel te wijzen op ''fout'' gedrag. De overige volkeren die in het land wonen niet. Huichelaar.
Erg laf inderdaad. En zwak. Een bevestiging van wat we eigenlijk al wisten over deze kneus.
En nu, moet ik nu vergeten dat hij ook een boef is?
Nee, maar dat je bij een herdenking je fatsoen houdt is wel een aanrader.
Die man heeft zelf geen fatsoen, iedereen moet hem in zijn gezicht uitschelden.
Voor een Franse president is hij nog redelijk fatsoenlijk, maar dat zegt meer over de rest. Maar alsnog: kies je moment. Er zijn daar nabestaanden van verzetsstrijders die de aanwezigheid van het staatshoofd wel waarderen.
Juist. Eerst een vak leren, dan op eigen benen staan, daarna praten we verder.
Tegen een blanke Franse autochotone lamlul durft hij wel.
Nu even een banlieu in.
Als hij dit tegen een streepje-Fransoos had gezegd was het net zo terecht geweest, maar had hij heel SJW-Frankrijk over zich heen gehad.
Voor eshtablischment propaganda kom ik niet op Geenstijl.
Kom er dan om de spelling wat op te krikken.
Spelling is voor letterknechten, met inhoud heeft het weinig van doen.
Wij hebben merkel.Niet voor lang meer waarschijnlijk.
Boeien. De gehele persoon sowieso.
Zei hij het met van die gebalde vuistjes?
Nou, nou, ego-tje heeft het kleine mannetje. Klein mennekes syndroom noemen wij lange mannen dat. Kleine mennekes willen altijd iets om hun ego op te vijzelen, een titel een grote gevaarlijk hond, een grote flitsende auto noem maar op.
Ja dat klopt. of mensen die je tegenspreken op internetfora. Die ontbreekt hier.
@Kaas Snap je weer eens niet. Heb ik altijd met alles wat je al jaren zegt. Ik snap het nooit. Ligt dat aan mij? En nu lees ik je plempsels al een eeuw ofzo, maar toch.
Precies. Franse president voelt zich aangevallen door minderjarige tiener. Getuigt van ruggengraat en volharding.
Napoleon was ook een klein mannetje
@telelezer
Napoleon had een voor die tijd gemiddelde lengte (1,69m).
@Telelezer Napoleon heeft heel Europa in de fik gezet voor de kat z'n kloten.
Nipplechip | 19-06-18 | 14:14
Maar bracht uiteindelijk meer goed dan kwaad.
Napoleon had grootheidswaanzin, maar verklootte het helemaal. In de 18e eeuw was Frankrijk het grootste land van Europa: economisch, cultureel, demografisch, militair. In de 19e eeuw was dat Groot-Brittannië. Zijn schuld.
Je opwinden over zo’n onschuldige opmerking van een ongewassen puber, komt niet zo sterk over.
Iemand een brutale bek afleren. Altijd+1.
Volwassenen die zich door pubers aangevallen voelen altijd +1, wat een zwakkeling die Macron.
Sukkels die onopgevoede pubers verdedigen -1
Reaguurders die laffe puberjochies verdedigen altijd -1.
Je druk maken om een onschuldige opmerking van een langharige puber. Sneu. Lagaan lagaan. Hij had er om moeten lachen en een hartelijke hand moeten geven.
Hij is een baas, ik ben een Kaas.
Zo hebben we allemaal wel iets.
Mooi man.
Mooi hoor. Ook nog ff een 'clean up your room'-argument op het eind.
Chapeau, weldone ........... zou die ook met z'n beleid moeten doen
Kinderdiscriminassie!
toedels
Want de Geenstijl is dan ook een krant...
Het AD moet je lezen als je geïnteresseerd bent in multiculturele agitprop in jip en janneke taal.
REAGEER OOK