Syriërs snijden elkaar de strot af in Maastricht. Geen terreur, benadrukken politie en premier
Steekwoorden: Syriërs, messteken, moord, moskee, Maastricht. Je zou het zuidelijk temperament kunnen noemen, maar dat is misschien wat cru als er een man en een vrouw dood zijn. Geen zorg, het was geen terreur, zegt de politie. Gewoon een nieuweburenruzie.
Social
We hebben het wegens vage (en incomplete) berichtgeving allemaal even afgewacht, maar dit is wat er nu min of meer bekend is. Donderdagavond zijn op diverse locaties in Maastricht diverse mensen neer- en doodgestoken. Bij een vrouw is de keel doorgesneden. Een verdachte is in een nabijgelegen moskee aangehouden. Het zou gaan om Syriërs. Dat laatste schrijft de politie NIET, maar weet de Telebelg WEL. Die spreken van een groep Syrische jongeren, messen, knuppels & zwaarden, die een Syrische man en een Syrische vrouw hebben gedood, en meer gewonden hebben gemaakt dan tot nu toe bekend is gemaakt door de politie. De/een verdachte is enkele straten verderop aangehouden in een moskee. Volgens de straatnaam in de Telebelg is dat de Marokkaanse Tevhid-moskee (maps), maar pal daarnaast staat de Marokkaanse El-Fath-moskee (die onlangs in het nieuws was vanwege een salafistische coup), en die laatste duikt ook op bij ANP Foto. Ook in de moskee zou nog iemand in z'n been gestoken zijn. Rutte heeft ook al gereageerd om het volk rustig te houden zijn medeleven te betuigen. Ironisch genoeg is de MinPres in Brussel om Oost-Europese landen uit te kafferen voor hun onwil om meer migranten op te nemen, dus die zag zijn asiel-argumenten mogelijk enigszins verkruimelen. Gelukkig weet het FD dat 2018 het jaar van de inclusie wordt, dus ff doortbijten mensen volgend jaar wordt alles beter. Wachten is nu tot de politie stopt met zwijgen.
"Allah akbar!" - - "Hallo. Niet doen."
Social
Social
Reaguursels
InloggenSyrie is weer zo goed als veilig.
In ieder geval veilger dan hier voor ze. Dat zie je wel.
Dus enkele reis terug graag!! ZSM.
Ben ik verkeerd geïnformeerd of is Wilders inderdaad oorverdovend stil? Ik zit hier in gedachten gewoon de vlammende speech te geven die hij had moeten presenteren. En ik zou het helemaal sensationeel vinden als Arib het lef zou hebben om zijn microfoon ook dicht te draaien.
Nee, Neerlands laatste hoop in terreurdagen valt me erg tegen. Misschien is ie teruggegaan naar Indonesië?
Het strafrecht zal u beschermen
De snelle reactie van Rutte op de steekpartijen in Maastricht, was zeer opvallend, maar als je er goed over nadenkt, te verwachten. De EU is aan het bakkeleien met de Visegradlanden over het toelaten van immigranten en gisteren gaf Rutte Hongarije onder uit de zak. Ik vermoed (en hoop in ieder geval) dat de Hongaarse ambassadeur vanmorgen nog met zijn premier heeft gebeld en hem deze steekpartij onder de aandacht heeft gebracht, zodat Orban Rutte met zijn neus door deze drol kon wrijven met zo van: "bij ons hollen de Syriërs niet met messen door de straten om elkaar de strot af te snijden. En wat Maastricht betreft: het zal wel weer een verwarde persoon zijn.
Graag meer, meer, meer cultuurverrijkers.
Gelukkig het is gewoon de cultuur waar wij op verlegen zitten.
Een heerlijk gevoel moet ik zeggen
Jemig. Twee mensen vermoord is erg. Maar moet een voor heel Nederland schokkende gebeurtenis geweest zijn want zo'n beetje de hele ochtend las onze premier een verklaring voor in alle radiobulletins op SKY - BNR etc etc.
Wordt dat standaard? Dat onze premier een radiobulletin van amper 3 minuten het hele land toe gaat spreken als er ergens twee mensen zijn overleden?
Want dit is nogal vreemd. 2 doden komt regelmatig voor bij familie drama's en verkeersongevallen. En nooit breekt onze premier daarvoor in bij alle radio bulletins om zijn mening er over te geven. Waarom nu dan wel?
Vond die opmerking dat er in Maastricht nu 'heel veel leed is' ook nogal kras. Alsof de Limburgers zich huilend over het Vrijthof slepen. (Of hij moet de kerstmarkt bedoelen, die inderdaad om te janken is.)
pure jaloezie van een raketgeleerde versus een apotheker omdat ze dit jaar weer eens naast de Nobelprijs grijpen. Net zoals alle andere arabieren de voorgaande eeuw net misgrepen. Alleen Arafat kreeg een prijs voor het bijelkaarsmokkelen van 1miljard usd, ik bedoel het opblazen van tientallen schoolkinderen... ik bedoel voor... laat maar zitten
Op een doordeweekse donderdagavond in twee straten 2 mensen aan een mes rijgen waarvan de vrouw op zijn Arabisch nog net niet onthoofd wordt. gaat lekker in Nl de ene dag een allah hakbar een Joods restaurant belagen en vervolgens op een doordeweekse dag wat mensen kelen. Nog meer van deze cultuurverrijkers graag, brengt wat leven oh wacht moord in de straten, die hadden we nog niet de laatste jaren.
"moord in de straten, die hadden we nog niet de laatste jaren"
En al die Mocrose afrekeningen dan? Lees je niets meer over, maar dat is omdat er niet meer over geschreven mag worden.
Zijn die anderhalf miljoen Afrikanen al door Timmerfrans over de Grebbeberg Nederland ingeduwd? Hij had ze beloofd dat ze nog voor de feestdagen hier zouden zitten in hun huis met aparte gebedskamer, wasmachine, superbreedbeeldscherm en winterfeestboom. Voorraadje vuurwerk hoeven ze niet, dat hebben ze al van thuis meegebracht.
Rutte denkt dat de gemiddelde Nederlander achterlijk is. Natuurlijk had dit tijdens carnaval een stel kampers ook kunnen overkomen, maar de laatste tijd is er duidelijk wat anders aan de hand met een groep nieuwe Nederlanders die ons gezongen welkom snel zijn vergeten en zich hier al meer dan thuis voelen. Al hebben enkele betrokkenen allicht ook wel begrepen dat het hier niet zo normaal is om vrouwen en kinderen te mishandelen - dat was misschien wel de kern van het conflict.
Hoor Rutte net ook te keer gaan tegen de Russen die -volkomen terecht- de onafhankelijkheid van het MH17 onderzoek in twijfel trekken.
Ja, leuk Rutte om die hardwerkende jongens en meisjes van het JIT te verdedigen, maar daar gaat het niet om. Het gaat om de politieke onderzoeksopdracht die ze hebben meegekregen die Rusland uitsluit van deelname aan het onderzoek, Kiev veto-recht geeft op de uitkomsten en op een of andere manier heeft bepaald dat het onderzoek uitsluitend dient te geschieden op basis van materiaal van de Oekraïense veiligheidsdienst en soms wat knutselwerk van Bellingcat. Leg daar van nu maar eens uit wat er zo onafhankelijk is.
Schokkend dat de politie mensen die de journalisten aanvallen verdedigen. De wereld op zijn kop. Mijn respect voor de Nederlandse politie blijft dalen en is inmiddels ver beneden nul aangeland.
Krijgen we dat grondige onderzoek ook te zien? Nu we weten dat het bestaat moet een wob ook kunnen. Ik ben wel benieuwd of er ook dingen gevonden zijn waaruit bleek dat het géén terrorisme was.
Zelden zo snel bevestiging gekregen van wat ik de vorige dag als onnozele 'reaguurder' hier in deze panelen schreef. HET.IS.BELEID. Vraag me niet waarom, dat is op dit moment slechts gissen, maar dat het beleid is om deze terreur zoveel mogelijk te faciliteren en te gedogen, is zonnenklaar. Verwacht niets van Rutte, hij is het uitvoerend orgaan van Soros.
ordo ab chao. dat dus. de boel uit de klauwen laten escaleren en dan een Europees leger uit de hoge hoed toveren onder het mom van orde handhaving( want de politie kan het niet....) en we zijn allemaal weer netjes terug slaaf.
Zo hée, staat die Rutte daar bij die EU-top even voor paal. Had geen slechtere week kunnen kiezen om zijn favoriete apothekersgezinnen bij Orban en vrienden aan de man te brengen. Eerst die terrorist in Amsterdam en nu dit. Gaat lekker. Lange wachtrijen nu bij de Maastrichtse apotheken, mensen krijgen hun medicatie niet op tijd, resultaat: nog meer verwarden.. God help ons.
Break: zojuist alweer een verwarde messentrekker. Ditmaal wel neergeschoten door de marechaussee. Het zal toch niet weer een alluh-akbar schreeuwende fijne apotheker zijn? Prachtig dit voor de oost-Europese landen om hun terechte vrees voor het islamisme kracht bij te zetten.
Er mensen die denken dat de maatschappelijke dienstplicht ervoor kan zorgen dat dit soort dingen niet gebeuren. Bovendien moet je problemen die bestuurders veroorzaken niet afwentelen op jongeren. In de prullenbak dat plan.
Mooie sjaal.
Vreemd relaas in de Telebelg.
Man die eerst is vermoord is bullebak, mishandelde de vrouw en zijn kinderen die inmiddels in een blijf van mijn lijf huis zouden zitten. Vervolgens gaat deze man óók nog naar het adres van die vrouw en kinderen en vermoord de vrouw, verwondt de kinderen?
Dat is toch raar? Dit verhaal klopt van geen kan lijkt me? Die man en vrouw zijn om bepaalde redenen vermoord die noch de politie, noch het OM, noch de regering ooit zullen prijsgeven vrees ik.
Hoeveel van dit soort gruwelijke moorden kunnen er dan nog komen met vermeende doofpotaffaires terwijl het mogelijk toch iets van doen heeft met religieuze overtuigingen die onze samenleving en wetten niet dulden?
Het verhaal vind ik niet raar, het feit dat deze mensen hier zijn, tegen journalisten tekeer kunnen gaan en dat oom agent ze nog eens in onverstaanbaar Opperbelgs de journalisten waarschuwt, dat vind ik raar.
Even dat filmpje bekeken maar deze aanwinsten voor onze samenleving hebben kennelijk nog niet zo heel veel ervaring met vrije nieuwsgaring.
Oftewel, trap die kolonisten terug naar Halvemanie.
Verdikkeme, weer die lage bloedsuikerspiegel.
Zo te zien woonden ze in een prachtige eensgezin woning. Ik weet ook dat er jonge mensen zijn in NL die nooit zo'n woning zullen krijgen of misschien als ze een jaar of 30 zijn en dus 10 jaar op een wachtlijst gestaan hebben. Daarbij mogen de jonge NL-ers tot hun 70-ste waarschijnlijk zich te pletter werken om de uitkeringen voor dat geïmporteerde plebs mogelijk te maken. Ik begrijp dus werkelijk niet dat er nog mensen zijn die op die partijen stemmen die wegkijken, goedpraten, alles maar weggeven enz. en de NL-er uitknijpen. Zijn de NL-ers achtelijk? In mijn kring zijn ze redelijk bij hun verstand en stemmen op PVV of straks op FVD wanneer gaat dat achtelijke volk in NL dat ook eens doen?
vader had apart van moeder ook een woning, ja twee omdat het kan!
Gs hebben jullie een mirri want filmpje is te harde waarheid dus verdwenen om ons te beschermen tegen rechtse politieke gedachten denk ik.
@johnelec,
"Zijn de NL-ers achtelijk?"
Een volmondig Ja! Ik ga maandag mijn staatsburgerschap opzeggen! Ik drink ook geen water uit de kraan meer - het smaakt naar Rutte's gebitsbruistabletten - en ik koop een heleboel hoofddoekjes bij de HEMA om mijn incontinentiën mee op te dweilen en daarna gooi ik ze bij Klaver in de brievenbus. Dat zal die grasvreter en zijn migrantoïden leren.
Was de vrouw wel met haar hoofd richting het oosten afgeslacht. Zoiets moet natuurlijk wel halal gebeuren.
- Nederland is ziek
- als je de feiten benoemd ben je rascist etc
- zachte heel meesters maken stinkende wonden
- allah akbar wordt het nieuwe goedemorgen
Zo, en nu een biertje en een bitterbal
Bitterballen zijn niet haram; de koran zegt niks over paardenvlees...
Ja, de buitengrenzen zijn er nu maar het voelt als een openlucht gevangenis. Wij leveren onze vrijheden in, het is nooit genoeg... steeds meer geld naar inlichtingendiensten en toch kunnen ze het niet voorkomen. Het lijkt wel een industrie van Infinite Wars. Ik wil ook mijn veiligheid en zekerheid graag!
Zullen wel van concurrerende apotheek praktijken geweest zijn...
Afijn. Nog even terug naar Nederland, want jongens, jongens, wat hebben wij deze Syrische vrouw toch geweldig goed kunnen helpen met ons prachtige immigratiebeleid! Zo heeft zij samen met haar partner toch maar mooi afscheid kunnen nemen van haar leven in dit gave land, in plaats van dat verschrikkelijke Syrië!
*sigaretje in zijn hoofd steekt vanwege frustratie-stress en kokend-borrelbloed*
Als ze hier niet waren geweest - maar in een vluchtelingenkamp in Turkije hadden gezeten-
was dit hier niet gebeurd.
Nu kunnen we weer een paar miljoen belastinggeld pompen in politieonderzoek, berechting en detentie van de dader.
Fijn hoor, al die nieuwe medelanders.
Ze hadden zeker concurrerende apotheek zaken...
Twee doden en meerdere gewonden op diverse locaties: het is maar wat je een 'incident' wilt noemen? In Zweden doen ze ook al jarenlang aan 'incidenten', zo was er onlangs weer een Zweedse vrouw urenlang verkracht door twintig nieuwe aanwinsten die tegenover de politie hebben verklaard het als ''een grapje'' te beschouwen en het allemaal wel ''lollig'' vonden. Op het moment dat de vrouw na deze seksuele ''verrijking'' van haar leven op zoek ging naar hulp en een aantal van haar lieve, maar vooral deugende
dorpsgenoten op straat aanhield werd zij voor ''walgelijk'' uitgemaakt. Het positieve van dit alles is dat ik nu eindelijk begin te begrijpen waarom ik niet spoor volgens mijn medemens. Ik vind dit namelijk geen 'incidenten' en ook de slachtoffers weiger ik ''walgelijk'' te noemen. Geef mij maar een spuitje.
Heb het specifieke verhaal even opgezocht, kom enkel complot-theorie sites tegen. Niet alles wat op het internet staat is waarheid hé...
"2018 wordt het jaar van inclusie."
Uh-huh, ja, tuurlijk en 2019 wordt het jaar van sociale gerechtigheid toch?
Ein-de-lijk de inclusie. Hele generaties hebben smachtend uitgekeken naar het jaar van inclusie! Want potverdikkie wat zijn we toch al lang racistisch geweest jegens jan-en-alleman. Allemaal! Institutioneel weet je.
Ik moest het mijn buitenlandse vrienden wel vaak uitleggen trouwens, dat ik een enorme racist ben, maar er ook niet alles aan kan doen omdat het aangeboren is. Hun ontkenningen helpen mij totaal niet bij het acceptatieproces en uiteraard het vervolgtraject: eeuwige boetedoening hiervoor. Shame and repent, sinner!
Serieus: in welke moddersloot werp je ons in het jaar 2018, Rutte? Totale fuck-up dat je bent. Met ons bedoel ik iedereen in Nederland, want met dit SJW beleid help je de arabische gemeenschap ook geen steek vooruit.
'Jaar van de inclusie'.
Weer zo'n stompzinnige linkse bezweringsformule. Die natuurlijk niets verandert, behalve dat u vervolgd kunt worden als u niet 'inclusief' genoeg praat of uw bedrijfje niet 'inclusief' genoeg bevonden wordt.
Inderdaad, dan ben je 'niet inclusief' omdat je kijkt naar competenties. En dat is dus niet de bedoeling heh! Op sociaal vlak niet kijken of je iemand als persoon mag of niet, neeneenee meneertje. Als je die persoon niet mag, dan bedoel je automatisch de hele bevolkingsgroep.
Veeleer het jaar van de incisie.
Standaard antwoord 1: "Dit is een incident".
Standaard antwoord 2: "Er is geen sprake van een terroristisch motief".
De laatste tijd regent het standaard antwoorden. Premier Rutte kijkt verbaasder/knulliger/'kan ik er wat aan doen?'/ Brussellulliger als nooit tevoren en minister Grapperhaus heeft nu een chanoeka kandelaar in de regeringsdoofpot geplant. Religieuze rituelen bevorderen immers de stabiliteit.
Gister ook steekpartij in Sneek. Jonge jongens 16/17 jaar. Marokkaans en drugs gerelateerd schijnbaar. Verder gaat het allemaal super in NL.
"Artikel 83a geeft de definitie van een terroristisch oogmerk: Onder terroristisch oogmerk wordt verstaan het oogmerk om de bevolking of een deel der bevolking van een land ernstige vrees aan te jagen, dan wel een overheid of internationale organisatie wederrechtelijk te dwingen iets te doen, niet te doen of te dulden, dan wel de fundamentele politieke, constitutionele, economische of sociale structuren van een land of een internationale organisatie ernstig te ontwrichten of te vernietigen. Bij diverse misdrijven geldt in geval van een terroristisch oogmerk een hogere maximumstraf."
De maatschappij in west europa is aardig ontwricht, veel mensen hebben geen vrij gevoel meer in dit land, redelijke aantallen nederlanders zijn maatregelen aan het treffen inzake veiligheid. Treurig gewoon.
Door het geen terrorisme te noemen kan je dus lagere straffen uitdelen: achtergrondiërs first, the netherlands second.
De kersthit: "Welkom in mijn land."
Dat is wat me bij het lezen hiervan steeds door het hoofd bijft zingen.
.
Maar "zij" zijn echt anders dan "wij", kwa religie en moraal daarnaast.
En dit "anders" uit zich in (voor hier) *crimineel* gedrag.
.
Dus: Grenzen (verder) dicht. De oorlog daar is voorbij.
Geeft ze maar een miljard ofzo mee voor de wederopbouw.
Toedeledokie en succes.
Neen. Burgemeester, dit is echt stukken en stukken beter. Onze bestuurders zijn echt goed van het padje.
www.ad.nl/binnenland/burgemeester-maa...
Nadat ik die opgewonden standjes bij de grens van Hongarije met hun vuisten zag zwaaien
Nadat ik zag dat het ontvangen eten en drinken op straat werd gegooid
Nadat ik zag hoe ze bivakkeerden bij het station van Boedapest
Nadat ik las dat deze mensen in Duitsland aan de noodrem van de treinen trokken en in de nacht verdwenen
Duizenden van hen, misschien wel tienduizenden
Nadat ik hoorde dat de wel-geregistreerden niet tevreden waren over hun opvang, zelfs als ze een mooi ingericht huis kregen
Nadat ik zag dat ze logen over achtergrond en leeftijd
Nadat ik las dat zelfs de eerste de beste journalist een vals paspoort kon kopen in Syrie
Nadat ik zag dat zelfs terroristen, bekende terroristen, een warm welkom geheten werd.
Nadat ik filmpjes zag van plunderende bendes in Zuid-Europa die het leven van de plaatselijke bevolking onmogelijk maakten
Nadat ik doorkreeg dat ze onze tradities en cultuur niet zouden omarmen
Nadat ik begreep dat zij hun tradities en cultuur hier willen introduceren
. . . enz
Had ik geen vertrouwen meer in het opvangen van vluchtelingen.
Weet ik dat de politiek ons in de maling neemt, andere doelen dan de veiligheid van de burgers voor ogen heeft.
Of de politiek is dom.
Zegt u het maar.
Uw naam doet uw geweldige reactie geen eer aan. Misschien veranderen in 'open ogen'?
Daar is geen woord onnozel aan. Rake woorden!
Vluchtelingen zijn wapens... Rutte zal ze dan ook zodanig gaan inzetten wanneer het hem te heet onder de voeten wordt.
in welk rapport stond ook weer dat wij Nederlanders ons veiliger voelen ? mij is niets gevraagd en ik vind het hier steeds enger
ik onderschrijf dan ook bovenstaande volledig.
Heeft niks met Islam te maken. Hoort alles bij de verrijking van Nederland. 2 Mensen zijn dood, dus kostenbesparing, dus rijker.
En ja: moord volgens onze nieuwe cultuur betekent niet wurgen, steken of schieten, maar iemand het hoofd afsnijden. Je moet er maar opkomen.
Nu weer wachten op het volgende berichtje!
Fijne Kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar!
Misschien met Kerstmis toch nog naar de kerk. Misschien leer ik dan door nog hoe ik eventueel een been moet amputeren, want geloof is iets, iets, iets .. kwam ik nu maar op een woord.
Om te leren hoe u anderen kunt vermoorden moet u niet in de kerk maar in de moskee zijn.
Als politie moet je bij delicten toch alle opties openlaten? Waarom roepen ze altijd binnen 24 uur dat het niks met terrorisme te maken heeft?
Het kan wel... in Tunesie.
www.ad.nl/buitenland/als-de-politie-z...
'Tunesier' kan nu dus ook een zeer gevaarlijke jihadist zijn.
@Marjen, èlke islamiet kan een zeer gevaarlijke jihadist zijn.
Ik moest lachen om het cynisme van het eerste woord van dit artikel: steekwoorden
En ook zei iemand dat het zonder Syriërs een dooie boel is in Maastricht. Nou met Syriërs ook hoor.
quote "Syriërs snijden elkaar de strot af in Maastricht"
Ik kan het alleen maar een goedkeurend knikje geven. Of ben ik dan nazi-onalistisch? Maar als die er niet zijn wordt het hier nóg koeltoerverstikkender en kan ik me in mijn eigen cultuur helemaal niet meer terugvinden. Daarom heb ik mijn voornemens om volgend jaar eens een joods eetgelegenheid te bezoeken maar geschrapt. Weet iemand in de Randstad een niet al te dwingend Syrisch restaurantje?
Ik woon gelukkig al heel lang niet meer in de Randstad dus ik kan u n.a.v. uw verzoek helaas niet van dienst zijn maar zou u zelfs kunnen aanraden helemaal geen buitenlandse eetgelegenheden te bezoeken. Véél beter voor uw gezondheid.
@Lupuslupus,
Ik ben al bij De Ballentent aan de Parkkade geweest! Degelijk en lekker oerhollands eten en geen hoofddoekje over een zwangere buik te bekennen. Al zie je ze vanuit die serre wel voorbij strompelen. Maar dan kijk je gewoon weer snel naar je Bal.
Hoe lang pikken wij het wanbeleid van de overheid nog! Overigens, de domme kiezer staat dit soort drama's toe en stemt verkeerd! 2 keuzes, Wilders of Baudet!
Ik stem al jaren - vanaf het begin, dus lijst Wilders -, op de PVV. Daarvoor op Pim en daarvoor op Hans Janmaat. Dat wil ik toch wel even gezegd hebben.
Ook Hans Janmaat had het al 100% goed gezien. Kijk eens wat filmpjes terug op YT hoe de beste man behandeld werd in de 2e kamer. Je gelooft je ogen niet, zó verschrikkelijk onbeschoft en dat van hen die zich 'volksvertegenwoordigers' noemden. Maar hetzelfde soort tuig zit nu wéér in de 2e kamer. Na hun peilen - met succes - op Pim Fortuyn te hebben afgeschoten, zijn ze nu druk doende om datzelfde te herhalen op Wilders (waarmee ze na 10 jaar(!) nog steeds geen succes hebben, de losers) en vandaag de dag op FvD. Want elke stem die vóór de autochtone Nederlander is, moet en zal kapot. Maar wij, de autochtone Nederlanders, zijn met meer. Véél meer.
Lupus wat schrijf je nú toch: peilen???
Wij? In oorlog bestaat geen wij meer. Dan is het ieder voor zich en god voor ons allen. Wen er maar aan je zal snel je eigen huis en haard moeten gaan beschermen... Dat is West-Europa 2.0
Het journaal van 12 uur spreekt over een zeer verward persoon.
Hadden ze ook nog iets over lage bloedsuikerspiegel?
Net als die Syriër die de ruiten ingooide van het Joodse restaurant! Eruit met dat schorem! Rutte en Grappenhauser zijn verward en storten ons land in het ongeluk!
Het kan natuurlijk best zijn dat dit geen terrorisme is. Niet iedere moordpartij is terreur. Dat wordt het pas op basis van het motief: wanneer het bedoeld is om beleid of handelen van derden te beïnvloeden.
Als dit gewoon een familieruzie is die in conform de eigen koeltoerele traditie is afgehandeld, dan is het dat ook gewoon en moet je er niet meer achter zoeken.
Zo blij met die multiculturele samenleving. Een verrijking.
Daar hebben we de verwarde man weer eens. Bij allerlei gelegenheden duikt hij op. Als bij Amsterdam CS de camera's toevallig net allemaal zijn uitgeschakeld. Als er een Joods restaurant wordt gesloopt. En nu is hij dus in Maastricht. Heeft hij weer een te lage suikerspiegel? Of is hij nog steeds wanhopig vanwege Trump?
Verward zijn is het nieuwe terrorisme. Klinkt minder erg.
Ik geloof dat Hiddema al een offerte voor de verdediging heeft gestuurd. Kan iemand at checken?
En Rutte spreekt niet tot de Nederlanders maar tot de zelfverkozen Eu kliek. Hoe bedoelt hij: 2018 wordt het jaar van inclusie. Hoe dan Rutte? Een F-cultuur gaar niet samen met de G- cultuur die Nederland is. Dus conclusie: Rutte praat poep als hij over inclusie spreekt. Ook omdat er geen geld is om vluchtelingen met een status normaal Nederlands te leren. Ik ben maatschappelijk begeleider bij VWN geweest en heb ervaren hoe slecht er Nederlands wordt gesproken, ook na een aantal jaren.
Ghe: Gisteren schreef ik er nog dit over (voor de gebeurtenissen als boven beschreven):
"Nog meer MO en Afrika graag: www.telegraaf.nl/nieuws/1432207/rutte...
Slappe dweil Rutte 'woest' op Orban.
Nee, dweil, wij willen deze levensgevaarlijk import óók niet!!
echt_links | 14-12-17 | 15:19 | reageer"
Levensbedreigende import dat is het.
Uit ervaring weet ik dat de politie van Zuid Limburg niet in staat is om zelfs een diefstal te kwalificeren. Dus ik kan er blind van uit gaan dat ze ook hier weer niet in staat zijn om de situatie in al zijn facetten juist in te schatten. Ze zijn bovendien heel snel om de situatie te 'downplayen'.
Typisch weer die Randstedelijke arrogantie.
Gelukkig staan de bewakingscamera's van Amsterdam in de preset modus, loopt de verdachte die het Joodse restaurant aan puin geslagen heeft weer vrij rond, en wapperen de ISIS vlaggen in de Shariadriehoek van Den Haag.
Het downplayen geldt niet alleen voor de Zuid-Limburgse politie maar voor de politie in het hele land. Verder denk ik dat u de zaken overdrijft wanneer u stelt dat de politie in Zuid Limburg bestaat uit idioten. Dat benoemt u niet zo maar is wel de intentie van uw bericht. Laten we de (weinige) agenten die nog wèl hun werk doen, een hart onder de riem steken.
Het bestuur van de Nederlandse politie organisatie is oliedom en eng-links. Dat is een probleem. Die moet weg en snel. Laat ze niet lopen, zeggen die engnekken van links in zo’n geval.
Hadden ze geen buurthuis, of was het gewoon de lage bloedsuikerspiegel?
NOS interviewt zojuist minutenlang de woordvoerder van politie Limburg. Geen enkele maal wordt het woord Syriërs gebruikt.
Wel benadrukt de politie dat de verdachte is aangetroffen BIJ de moskee, en niet IN de moskee, en zeker niet in de gebedsruimte. First things first.
Die roept waarschijnlijk ook alleen maar wat er van hogerhand is opgedragen. Alhoewel je je wel kunt afvragen hoelang je als spreekbuis van de politieke correctheid wilt dienen.
De broekpoeperd doet het in de broek voor de islam, Goldfinger.
NOS moet vooral zo door gaan, de geloofwaardigheid van ze zal zakken tot een historische dieptepunt en iedereen zal afhaken. Dan valt er op den duur niemand meer voor te liegen.
NOS is misselijkmakend met het weglaten van feiten.
Geen terrorisme nee, gewoon dagelijkse kost in opkomst. Die lui lossen alles met geweld op. He, kut-Rutte: grenzen dicht, kastheaumeau. We moeten die lui niet.
Het lijkt op een sharia-gebeuren.
Ook heel erg.
Mooi dat die stammenstrijd ongehinderd door kan gaan hier, zo tolerant.
Wat een aanwinst toch voor Nederland. En Grappenmaker weet te vertellen dat de dader heel erg verward is.
Maar zolang zij elkaar afmaken vindt ik het best.
Nederland moet echt eens de straat op, laten zien dat wij het niet meer pikken, maar dan met heel heel veel. Ik ben er dan bij , waar het ook is.
Nederlanders en demonstreren? In de jaren tachtig voor het laatst en dat was allemaal links tuig.
Op 20 januari is uw kans, dan demonstreert Wilders in Rotterdam tegen dit kabinet.
Goed getimed Greet. Veels te koud om buiten te staan. Honderd man max (derde PVV derde politie derde pers)
Zonder Syriërs zou het in Maastricht maar een dooie boel zijn.
Precies. Want zonder moslims gaat er niets mis in Limburg. Oh wacht.
Och gut, het 'Nederlanders' (echte) doen ook stomme dingen-argument. Sterk hoor.
@De Koreaanse Slet | 15-12-17 | 12:00 Inderdaad, puur toeval dat de grootste overlastgevers in Venlo en Maastricht criminele Marokkanen zijn.
En de massa speelt de halve dag wat met de telefoon, beetje netflixen o ja en de nieuwe Star Wars is uit...... slaap rustig verder allemaal, Rutte lost het allemaal op!
Net even Nostradamus gebeld. Er schijnt in 2018 een enorme beerput open te gaan en nog iets over een paar aanslagen, maar toen hing ik al op.
Geen terreur, bezweren de boven ons gestelden haastig. Alsof dat geruststellend is, alsof dit soort daders niet zijn rechtvaardigingsgrond vindt in een volstrekt achterlijk geloof, alsof islamitisch geweld op straat een onafwendbaar natuurverschijnsel is waar we maar aan moeten wennen, alsof de vaststelling dat je meer kans hebt om door de bliksem te worden getroffen dan het slachtoffer te worden van terreur geen gestoorde, perverse vergelijking is.
We plukken dagelijks de wrange vruchten van het feit dat we 40 jaar geleden gastarbeiders uit Marokko verwelkomt hebben.
Dit weerhield onze bestuurders niet een nieuwe brok ellende binnen te halen..
@ Feynman
Prachtig verwoord en omschreven.
Een verwarde. Maar de rest van dat groepje jongeren dan, zijn die opgelost in het niets?
Gelukkig, geen terrorisme. Het is slechts eerwraak volgens islamitisch Nederlands recht.
Gelukkig niet meer dan dan een steek incident, ook nog eens een verward persoon.
Niets aan de hand dus net als in Amsterdam waar sprake was van onschuldige vernieling.
De media doen het keurig hoor, vooral daarover zwijgen wat inmiddels iedereen al weet en wat alleen de telegraaf benoemt.
Valt niet op hoor ... .
Koren op de molens van Orban en de andere Visegrad landen, die wèl begrijpen dat als je de hond mee naar bed neemt, je met vlooien wakker wordt. Rutte's ongelijk wordt bewezen door zijn media performance van vannacht. Poten onder zijn stoel weg gezaagd door syrische messentrekkers.
Roze_bril_drager | 15-12-17 | 11:15
Dat heet een arrestatie-team. Diezelfde gasten krijg jij ook bij je voordeur als je mensen de keel doorsnijd. Voor anti-terreur eenheden moet je zoeken in de meer elitaire eenheden in o.a. De marechaussee, mariniers en commando’s en dat zijn de bikkels. De echte anti-terreur helden dragen een brilletje en een drie-delig pak. In o.a. De AIVD.
Niet dat de AT gasten geen professionals zijn hoor. Gewoon van een andere kaliber.
Dacht even dat je Rutte een echte anti-terreur held noemde zeg. Maar gewone politie agentjes dus net als een tijdje terug in Rotterdam bij die Turkse minister ?
Dks. Je lijkt te veel Amerikaanse tv series. Je hebt echt geen idee waarover je het hebt.
Heb de beelden van Rotterdam nog eens teruggekeken en de Dienst Speciale Interventies zien er net nog even anders uit met helmen en zo. Dus ik was abuis.
Verward persoonsmans stak recentelijk al iemand in zijn been. Dus het verwarde OM en RB dachten, da's een man die zo snel mogelijk de samenleving weer gaat verrijken.
Grapperhaus doet zijn naam eer aan.
War is over. Byebye gasten !
Kennelijk is de belangrijkste vraag bij de behandeling van 'alles gratis ontvangst' in dezen niet gesteld: "heeft u nog (oude) rekeningen te vereffenen?" .....
Verwarde personen zijn de dooddoeners van 2017.
Punt is dat alle inkomende personen " verward " zijn.
We gaan spannende tijden tegemoet!!
Hoe lang denken die achterlijke Rutte en consorten dat de doofpot gesloten kan blijven? Die loopt zo langzamerhand over.
Ga zo door, tot iedereen er genoeg van heeft! Kan niet lang meer duren, vrees (hoop) ik.
Ik denk dat die Grappenhaussss een beetje verward is eerder :p
Rutte en ook Grapperhaus zijn verantwoordelijk! Moslims horen hier niet! het is een wreed barbaars woestijn volk! Met duizenden komen ze binnen, integreren nooit! De moslims cultuur (De islam) vormt een existentieel gevaar voor onze samenleving en internationale veiligheid! Orban heeft gelijk en Rutte is een EU meeloper!
ze moeten juist binnen komen om een gevoel van onveiligheid aan te wakkeren. Wat is daar niet duidelijk aan?
Je bedoelt dat de EU niet wreed en barbaars is? Ik denk van wel.
@Betweetert
Jij hebt 'm door; dit is allemaal doelbewust *geregeld*
En zo is het
marjen | 15-12-17 | 11:06
Apart dit. Visegrad landen zijn juist de landen die enorm pro-EU zijn en enorm anti-Poetin. Ik weet het. Ik woon in Slowakije.
Niemand, die dat interesseert...
Misschien kun je met die expertise beter een Slowaaks forum gaan bezoeken
Dan ga weg hier. Wij zijn niet van u gediend. Grote bek hebben , en niet eens in NL wonen.
Bergbloempje is vast geworteld op almerese klei. Dromen van Bergen en van bloemen. Nederlandersch in den vreemde zijn ausradiert. Ik vind u niet echt vriendelijk.
Blbost! 80% van de bevolking in PL, CZ, SK & HU steunt de anti-migratie maatregelen. Wat betreft islam is de antipathie vrijwel 100%. Lees de grootste website Seznam.cz elke dag. De reaguurders daar zijn net als GeenStijl, misschien zelfs nog uitgesprokener.
Vlakbij Poprad?
Dader is verward volgens de telegraaf.
Niks aan de hand.
laat maar weer los lopen
En Rutte ontkent weer. The usual suspects lachen weer. Rutte gaat praten over "hoe om te gaan met de verdeling van vluchtelingen in Europa". Ten eerste: hou nou eens OP met die immigranten consequent "vluchtelingen" te noemen want het word een beetje zielig om te zien. Iedereen weet allang dat het geen vluchtelingen zijn. Ten tweede: de oplossing is toch supersuperduidelijk? Je laat ze gewoon niet binnen of je flikkert ze eruit en vangt ze op in het land van herkomst. Is humaan. niet racistisch enz. kun je dus gewoon uitvoeren zonder je goedmens status te verliezen. Daarbij heeft de EU het hele probleem zelf gecreëerd door de licht demente frau Merkel als schoothondjes te volgen. er had dus helemaal geen probleem hoeven te zijn om "op te lossen". Liever kiest men voor een ongecontroleerde instroom van maffe figuren. Niemand weet wat die gaan doen, niemand weet wat ze wel of niet opleveren, niemand ziet er enig nut van in sowieso behalve de gewoonlijke emotionele drogredenen van politiek correcte meelopers. Het is zo éng aan het worden. Die permanente ontkenningsfase waarin Europa al jaren verkeert. Ik ben het ook echt zat om voorgelogen te worden alsof ik, en wij met zn allen, een soort van domme kindertjes zijn die de grote meneer op zn blauwe ogen geloven. Het blijkt tekens en telkens weer; als je de intussen zo goed als heilige titel "statushouder" hebt gekregen dan gaan de poorten naar Luilekkerland wágenwijd open. Alles waar de autochtoon voor moet betalen, ofwel voor moet boeten, geld niet voor de statushouder/vluchteling. Alles mag dan. Maar echt alles dus dat blijkt nu weer. En dan verwachten ze dat de autochtone bevolking dit allemaal maar blijft pikken. Dat er nooit een laatste druppel in de emmer zal vallen. Natuurlijk gaat dat gebeuren man! Snap dat dan en wees het voor! Niemand zit te wachten op nog meer ellende, nog meer immigranten, nog meer kosten en lasten voor de middenklasse. Niemand. Behalve de EU top en hun slaafse volgelingen.
Helemaal waar! Naast het voorliegen wordt elk realistisch kritisch geluid op bijna dictatoriale wijze onderdrukt. Eng.
Wat ik mis is een uitleg tot welke richting de dader(s) en slachtoffer(s) behoren.
Sjiieten, soennieten, moefti's of een van de andere tig richtingen in die vrede brengende en maan aanbiddende zooi.
Zijn dit nou de verwarde mensen waar Jesse klavert zich zo boos over maakt dat hij van kantine naar kantine reist om zijn verhaal te doen over minder centjes naar het globalisme?
@P- Ze zijn verward met normale mensen. Dat bedoelt Jesse Kadaver.
Onze premier Rutte zal zo spoedig mogelijk de onderste steen boven krijgen.
Joehoe, Brussel is twee uur rijden; stuur even Tom of Rutger om even lekker Markie's EU top te saboteren!
Mark Rutte! Lekker gewerkt pik!
Haat heeft geen analyse of argumenten nodig. Wel of geen terreur is dus niet eens interessant.
Niks aan de hand hoor mense, het gaat gewoon weer om een 'verward persoon':
www.telegraaf.nl/nieuws/1434541/verda...
*KOTS*
Zegt onze eigen grapjanus hahaha
Verward = religieus geïnspireerd = boven de wet staand. Berbaar kom er maar in met je 'we moeten gewoon de wet handhaven' mantra.
www.1limburg.nl/minister-verdachte-st...
Je verwacht het niet. (of juist wel degelijk)
Het lef. #kotsmisselijk
Natte krant Rutte bericht vanuit Brussel, waar ze nota bene overleg voeren omdat een aantal Oost-Europese lidstaten weigert nog langer asielzoekers op te nemen, 'dat er veel leed is', maar ook dat er geen sprake is van terrorime.
Nou, Markje, dat is wel een hele geruststelling hoor! Dat je nieuwe Syrische buren elkaar de keel doorsnijden en elkaar doodsteken. Dat het dan gewoon maar 'relationele problemen in de familiesfeer' zijn. Gelukkig maar, geen terrorisme! Maar de buurvrouw ligt wel met doorgesneden keel op je stoep.
Het zijn dan geen terroristenvolgens bord soep Rutte, maar ze hebben er geen enkel probleem mee hun eigen famikie met messen af te slachten. Kun je nagaan hoeveel moeite ze hebben om jou, Nederlandse buurman of buurvrouw je kop eraf te snijden.
Snap je nu, Rutte, waarom die oost-europese landen weigeren dit soort 'asielzoekers' op te nemen? Het zijn dan in jouw achterlikke visie geen terroristen, masr eel degelijk koelbloedige moordenaars. En dir soort uitschot in een nette Nederlandse eoonwijk plaatsen, wat jij doet, is de Nederlandse samenleving terroruseren. Door moordmachines tussen normale mensen in te zetten. Dit soort uitschot hoort, net als jij en het ongekozen zooitje in Brussel niet in Europa thuis.
Rutte zal zijn domme spelletje door moeten spelen. Er is geen weg meer terug.
Turbocharger | 15-12-17 | 11:05
.
Mooi gesproken.
Politie Limburg: Er is voorhands geen enkele reden om ongerust te zijn.
Als je niet in Limburg woont klopt het.
Zijn de nieuwe opnames Flikken al afgerond?
Mag ik het misschien niet zo erg vinden , zolang ze elkaar uitmoorden vind ik het best .
we zijn er uit, volgens Grapperhaus is de dader een heel verward persoon.
Waarom reageert Rutte eigenlijk?
Doet hij dat steeds als er ergens een moord gepleegd wordt.
Omdat hij weet dat hij een failliete inboedel onder de hoede heeft.
En wat zien wij? Ons lokale schaamdeel Rutte die in ‘de aanloop naar een EU-werkdiner te Brussel’, kuch, volkomen schaamteloos kritiek denkt te mogen hebben op het verstandige voornemen van oa de Hongaarse MP Orbán wat betreft migratie
Hongarije,Tsjechië,Slowakije en Polen willen nl geld uittrekken om ter plaatse in Afrika, dáár proberen te voorkomen dat mensen naar Europa willen vertrekken.
Lijkt me een uitstekend plan
Het gaat niet over oorlog vluchtelingen maar over landverhuizers, let hier op het verschil!
Het gaat om gelukszoekers die makkelijk geld willen en niet de moeite willen nemen hun eigen geboorteland op te bouwen, en te proberen er daar iets van te maken
Orban is een lul maar hier heeft hij gelijk.
Die Visegrad landen houden hun poot wel stijf. Ze hebben ervaring met een opstand tegen de USSR. Brussel kunnen ze ook wel aan.
En als Rutte Orban een veeg uit de pan geeft, heeft hij voor mij afgedaan; uit met de pret.
De Koreaanse Slet | 15-12-17 | 11:05 : De enige echte lul is u ! niet Orban.
Orban handelt in het belang van de burgers van het land dat hij bestuurt.
Die zou ik niet willen uitschelden, maar eren.
Hadden wij maar zo’n MP ipv die natte wind Rutte die slaafs uitvoert wat de eurocraten te Brussel hem opdragen.
DKS houdt niet van nationalisme en Orban is een nationalist. Zo moet u zijn opmerking duiden. Ik ben een patriot en ondersteun Orban in deze volledig, willekeurig wat ik verder van de man vind.
Goh SS' ers die politie spelen. Wie had dat ooit gedacht?
Rutte wordt nog druk vandaag... Hij zal zijn tijd moeten verdelen tussen het uitkafferen van Oostblok-landen omdat die geen verrijking willen, en het sussen van zijn eigen bevolking omdat er plotseling een grote toename is van 'verwarde' mannen.
Denk dat de Polen hem vandaag eenvoudig van repliek kunnen dienen.
Hoop dat de Poolse geheime dienst hier te lande de delegatie inderdaad even wat ISlamgerelateerde actualiteiten toespeelt, gewoon, als extra argumenten om te ondersteunen wat iedereen al wel weet, namelijk dat meer ISlam automatisch veel meer ellende, intolerantie, haat en geweld betekent.
#JeSuisVisegrad.
Onze media en regering behandelen het volk als domme knuppels. Denken ze werkelijk dat we allemaal achterlijk zijn? Het binnenhalen van islam-Midden-Oostiërs is natuurlijk vragen om ellende. Told you so.
Niet allemaal. Maar eerlijk is eerlijk. De gemiddelde versie van het volk is weinig intelligent.
Verder heb je gelijk. Nog meer domme knuppels binnenhalen heeft weinig te bieden. En zeker niet voor de domme knuppels waar we nu al last van hebben.
Daarom immigratie op basis van wat je te bieden hebt. Men heeft rechten en vooral plichten. Niets te bieden? Dan bent u niet welkom.
Ja. Maar niet allemaal. Daar hebben we concentratiekamp NL voor, waar protesterende NL'ers waarschijnlijk het nieuws nooit zullen halen... en de islam de bewaker is. Et voilá! Het is echt ergah dan je denkt.
@DKS: daar is de Zieligemensjesindustrie het diametraal met u oneens.
Het land en de cultuur waarin je geboren wordt en leeft is iets wat je erft. Terwijl je leeft, probeer je zaken te verbeteren waar dat kan. De mooie en goede dingen en de onderdelen die nuttig en prettig zijn gebleken, moet je bewaken voor de volgende generaties.
Wat mij betreft ben je een culturele crimineel als je dat niet doet.
Mooie woorden. En waar ook. Maar doe ff het verband uitleggen met het nieuws waarop je reageert.
Francieux | 15-12-17 | 10:59
Ik spring meteen in de houding voor jou, goed? Mijn reactie gaat over het ons en degenen na ons laten samenwonen met barbaren die met messen en zwaarden zwaaien en steken en, gemotiveerd door culturele, ideologische of religieuze motieven onze samenleving verpesten.
'Houding' *lol*.
Maar het was me echt ff niet duidelijk voor welk belang je opkwam. Nu snap ik het.
Francieux | 15-12-17 | 11:29
Leuk dat je het nog leest ook!
@Poesmobiel: Inderdaad, dit land is zo geworden omdat onze voorouders het zo hebben gemaakt, een welvarend, relatief tolerant en vredig en vrij land, waar iedereen kan zeggen wat hij wil, vinden wat hij vindt, geloven wat hij wil, worden wat hij wil en houden van wie hij wil, alles natuurlijk binnen de zeer ruime grenzen van onze Grondwet. Het is niet de ISlamitsiche cultuur en/of ideologie die ons zover heeft gebracht, sterker nog, kijk wat er van komt als de ISlamitische cultuur/ideologie het voor het zeggen heeft, de kranten staan er vol van, de dagelijkse portie hel uit Halvemanie. En toch halen wij die mensen hier dus naartoe en er wordt doodleuk nog beweerd ook dat het een aanwinst voor ons is. Ben ik nou gek of hoe zit dat?
Tja als je serieus dacht dat mensen uit Syrië met tenminste 5-6 versies van islam en diepe oorlogswonden hier perfect zouden settelen ben je blind.
Hoe dan ook het klinkt als een vete.
Daarom opvang in de regio. Ik kan het niet vaak genoeg zeggen.
Goh, voor het eerst ben ik het met je eens...
Klassenfeind | 15-12-17 | 10:51
Voor het eerst? Wow. Dat is slecht want ik heb vrij vaak gelijk. Ik moet iets aan mijn PR doen.
*Knijpt zichzelf, knippert twee keer met de ogen. Het staat er echt. *
Nieuwe medicijnen?
De Koreaanse Slet | 15-12-17 | 10:56
Hahaha! +1
@ sletje
De behandeling slaat eindelijk aan zie ik. Complimenten aan je psychiater!
Heb je het licht gezien, Slet?
DKS roept dat inderdaad al wat langer, eerlijk is eerlijk.
De doofpot pruttelt op een hoog gasfornuis en Rutte roert in de pot en staat op de onderste steen om er goed bij te kunnen!
Ingrediënten lijstje:
1 Auto op stationsplein,
1 Steekpartij in Sneek,
1 Steekpartij in SudWest Fryslan,
1 Vernieling joods restaurant,
Groot Bloedbad in Maastricht,
En wat 'onder pet specerijen'
Paar uur laten sudderen en iedereen vind het oke.
Waren het in Fryslan ook stekende apothekers?
Ik woon er zelf vlak bij, er is nooit toezicht. En met de politie in Maastricht is het al helemaal belabberd gesteld. Daar zijn in het weekend op 160.000 inwoners twee tractors of politieauto's beschikbaar, dus opgeteld vier snorren op de weg. Ze hangen op het bureau, of in de buurt bij het gemeentehuis. Als mijn kinderen iets overkomt scheur ik naar Den Haag,want daar zitten de veroorzakers van deze ellende. Vuile stropdassenlikkers.
Je hebt in grote lijnen gelijk vind ik. Vergeet niet dat bromsnor juist graag wilt optreden in de buurt maar de hele korps is wegbezuinigd. Dat een hoofdagent 'snachts in Adam staat te werken voor 1340 euro per maand door dat kuttige stropdasgebroed. Stropdassen , geld binnenharken en vluchten naar optrek in zonland en ons ermee laten zitten. Wil je hier van af dan heb je een intern probleem.... NL heeft veel stropdassen
Ik weet niet hoeveel gradaties er zijn van terreur, net als bij de gradaties over de islam.
Maar in mijn ogen is dit geïmporteerde terreur uit een ander land.
Zeur niet hysterisch kreng. Dit is overduidelijk geen terreur. Doe jezelf een plezier en zoek de definitie op van terreur.
Wie denk jij wel dat je bent, rare schreeuwlelijk.
Tja als je publiekelijk onzin wil verkopen moet je niet raar opkijken als mensen je corrigeren.
Dat en oh. Ik ben DKS.
DKS is zo iemand die wel 100 spookrijders op de snelweg hem tegemoet ziet komen.
De anti terreur eenheid staat niet voor de lol op de onderste foto.
Een man bebloed en met mes aangetroffen in een moskee. Schande! Zo'n godshuis hoort immuniteit te kennen.
Rutte drukt de bovenste steen "de islam" weer naar onderen.
Ik kreeg gisteravond al 2 berichtjes op mijn telefoon, een van RT en die andere van Sputnik. Gek dat die Russen beter geïnformeerd zijn dan de NOS...
Hoe lang wil men het Nederlandse volk nog voor de gek houden? "Camera's in de pre-set modus," een aanval op Joodse restaurant, "suikerspiegel," en nu weer deze steekpartij die 'geen terroristisch motief heeft.'
Die Visegradlanden hebben 100% gelijk, en ik hoop dat ze stug doorgaan met het negeren van het linkse PoliCor Politbureau van Rutte, Merkel, Junckers, Verhofstadt, Timmermans & Co.
Zie je. De Russen winnen de informatie oorlog. Als je vertrouwt op dit soort bronnen. Tsja.
Die Russische bron is dus betrouwbaarder dan de NOS. Tot zover dus de linkse "fake news" hypothese...
@DKS.. De Russen hebben niet gewonnen, maar het EU clubke heeft wel verloren... Snapie?
--
En daarnaast de EU club agitprop doet niet onder voor de Russische Agitprop. En dat ben jij met mij eens DKS...
Maar zijn ze wel halal geslacht?
Een ooggetuige vertelt aan De Telegraaf dat de vader en een moeder van een Syrisch gezin apart van elkaar wonen dus één Syrisch gezin dat niet één maar twee huizen krijgt toegewezen???
Dat heet Inclusie
Nederlanders zien maar hoe ze het redden
Dat is heel normaal bij (voormalig) vluchtelingen bij mijn moeder in de buurt bij Somaliërs daar komt de vader altijd rond 21:00 en gaat s'morgens vroeg naar zijn eigen huis. Alleenstaand krijg je veel meer geld.
U wacht gewoon nog maar 10 jaar langer op een woning, want Rutte en zijn kameraden heeft daar geen enkel probleem mee, zeg maar geen geweten.
Mooi , dat levert 2x huur en bijkomende kosten op , geldig voor iedere Nederlander...... of is niet iedereen in Nederland gelijk ?
Kunnen ze 2 keer uitkering en huursubsidie etc cashen.
Syriërs, terreur, dooie boel. Maastricht heeft het.
Jammer dat die neurochirurgen uit Syrië hun werk en vrije tijd niet gescheiden kunnen houden.
Het begint inmiddels schandelijk lachwekkend te worden. Noem eender welk scenario waarbij ook kinderen zwaar gewond raken en alle kranten en journaals pakken groots uit om hierover te berichten.
Het goede nieuws is dat ze elkaar de strot afsnijden! Wanneer wordt Rutte en de andere landverraders nu eens wakker? De oorlog in Syrië is voorbij stuur ze terug naar huis!
Nee, er gaat niemand terug, zelfs die illegalen gaan niet het land uit. Sterker nog, ons Nep Parlement laat er nog wagonladingen het land in komen. Persloot van rekening hebben de burgers van Nederland daar niets over in te brengen. Ja, het allemaal wel betalen (levenslange uitkering) moet de bevolking het natuurlijk wel.
Gaan niet terug, die mensen zijn wapens/tools in de handen van de EU club, dus Rutte. Ze hebben ze niet voor niest binnengehaald zonder enige vorm van overleg of planning.
--
Je hebt echt teveel vertrouwen in figuren zoals Rutte. Moet je niet hebben, houd die man recht voor je. En begrijp dat die overheid er niet is voor jouw, jij bent een horige die hen moet dienen...
Zelfs als Rutte z,n moeder d,r strot zou worden afgesneden zou hij het nog downplayen. de Rat wil zo graag dat baantje straks bij de EU.
Heeft hij nog geluk en wij pech gehad, want vaak eet de moeder haar jong op.
Vooral dit maakt duidelijk dat de Syrische kolonisten geen nieuwe burgers van dit land gaan worden:
"Daarna trof de politie in een moskee in de buurt een derde gewonde aan. Op straat ontstond later een grimmige sfeer. Een cameraman werd belaagd."
www.nu.nl/binnenland/5050085/twee-dod...
Beslissend voor de waarde van een religie is de kwaliteit van de moraal die je erop kunt baseren....
Natuurlijk is dit geen terreur. Dit is de Arabische wijze van oplossen van vetes. Heel normaal in die regio. Misschien toch een keer op wijzen tijdens de inburgeringscursus...
ISlamitisch debat. Grapperhaus is druk bezig met een omscholingscursus.
Theo Hofstee klaagt iedereen aan die hierover praat !
En gaat dan een Freisler doen......
Wie heeft er nu gelijk Orban of Rutte?
Kan "Bonje met de buren" geen itempje maken ?
Ik mis Eva van Dongen eigenlijk...
In een artikel van NOS over het verbieden van homo theater in Turkije:
Mican spreekt over de homobeweging als een 'structuur' die bewust probeert de 'moraliteit in de samenleving te bederven'. "Dit is een aanval op ons geloof en onze waarden", legt hij uit. "Onze natie is een tolerante samenleving. Maar dat houdt op waar je waarden worden aangevallen. Onze vrienden zijn loyaal aan hun geloof en waarden, en doen op dat punt geen concessies."
Misschien dat Nederland zich ook eens kan houden aan de eigen waarden en geen concessies doen?? Andere landen met een grote bek doen dit immers ook gewoon
Gewoon Claudia de Breij op toernee door Turkije sturen, eens zien of ze dan nog dagelijks jankt over die zielige arme ISlamitische vluchtelingetjes daar...
Maak je toch niet zo druk mensen! Kijkt u wel uit voor het keukenktrapje.
Waar allah geprezen wordt duwt men graag een mes in een ander zn strot.
Misschien kunnen Rutte en de politie alvast één bericht maken dat ieder geweld in de toekomst door moslims nooit te maken heeft met terreur en dat er voor deze groep immer verzachtende omstandigheden gelden. Het nieuwe normaal voor de toekomst.
Je vraagt er ook om nietwaar, als je daar nog geen hoofddoekenbrigade bij de politie hebt....
Dat zijn dan de zogenaamde astronauten en kwantumtheorie professoren uit Syrie...... als het even tegenzit, hup terug naar de middeleeuwen en met de botte bijl erover. Wat ik uit de Telegraaf verneem, waren het ook nog een stel jongeren...... achterlijkheid ten top.
Een ISlamitische astronaut is iemand die zichzelf opblaast. Was gewoon een vertaalfoutje van de EU.
De oorlog heeft zich gewoon naar Nederland verplaatst, maar niets aan de hand hoor, zegt onze zeer betrouwbare oppersmurf Mark Rutte, nou dan weet je het wel.
Eindelijk in dit theater, komt dat zien. Welkom,Welkom,Welkom.
Eindelijk is de stammenstrijd van zwaar achterlijke islamieten vanuit Syriërs hier beland. Wij mogen ons gelukkig prijzen dat wij en onze kinderen dit allemaal lijfelijk mogen aanschouwen.
In 2018 mag Rutte van mij all inclusive oprotten naar de Doggersbank in een afgesloten zeecontainer.
Heeft de politie de man zijn suikerspiegel al gecontroleerd?
Miskoop Rutte komt wel erg snel met de conclusie dat terrorisme iet in het spel is, vooral als je kijkt naar de verschillende achtergronden
Geen grenscontroles maar wel vrijwillige buurt preventie.. waar gaat het fout.
G'd zij dank betreft het hier zeer hoogstwaarschijnlijk gematigde mohammedanen die zo dankbaar zijn voor de gastvrije ontvangst die hen ten deel is gevallen dat ze razendsnel inburgeren....
Nee, het melden van de waarheid speelt Wilders in de kaart...
5 min van me vandaan. Had het idee dat het een feestje was zo dat er zo met m’n naam gescandeerd werd. Blijkt dat feestje een beetje uit de klauwen gelopen te zijn.
Laat maar gaan. Er zijn gelukkig geen Nederlanders gewond geraakt/gedood en hopelijk is deze gebeurtenis voor een aantal mensen een eye-opener. Laat het moslimtuig elkaar maar de strot afsnijden, wij zorgen wel het nieuws wordt verspreid (en dan heb ik het niet over MSM, ook over het dingetje in Sneek werd met geen woord gerept over licht getinte mannen ) opdat dit hopelijk bij meer Nederlanders de ogen zal openen. Ik voorspel in 2018 een flinke ruk naar rechts.
I second this. Zolang ze mekaar maar afslachten gaat het goed. Weer meevallers op de begroting.
Even een kleine aanvulling: er zijn wel Syrische kinderen gewond geraakt toen de moeder - voor hun ogen - werd afgeslacht. Dat gun je natuurlijk geen een kind. Die lopen straks bij de psychiater.
Lupuslupus | 15-12-17 | 10:22 : die kinderen worden net zo. Die zijn al gehersenspoeld. Niets meer aan te doen.
Die kinderen zijn hun ankers om in dit land te mogen blijven, hoe veilig Syrie ook is. Ik snap uw gevoelens, Lupuslupus, maar kleine Syriers worden groot, net als elke IS-killer ook het kind van zijn ouders was....
1:Amsterdam moslim rijd mensen aan gevalletje bloedsuiker en geen camera s
2: overal betonblokken niks aan de hand we zijn ze voor
3: man bij de Balie blijkt te hebben mee gevochten (syrie)
4: Joods restaurant dader na 2 dagen vrij ( komt nu veel info over) plus advocaat heeft gelekt
5: het steekincident van vandaag wat niets met vluchtelingen van doen heeft
en dan nog de zaken die onder het tapijt liggen ..
de bom de ontploffing komt dichterbij daar is het wachtten op
Maar gelukkig zijn we met meer toch meneer Rutte in dat hele Gave Nederland
Door wat er allemaal onder is geschoven heeft het tapijt zo langzamerhand de hoogte van de Mount Everest bereikt.
Mensen die op Schiphol werken weten allang dat er bommen worden gevonden die af hadden moeten gaan, maar zijn verijdeld en gedoofd-pot.
Keine anung maar dit stinkt naar een incel die toevallig iemand geneukt heeft
Rutte haalt Merkel links in. Deze verkrampte charlatan is kennelijk nu woordvoerder van migratie bij de EU, meneer loopt al straffen uit te delen naar de Oostbloklanden, we gaan nog veel horen van deze dictatortje in spe!
Ook de Amsterdamse politie, wat hier gebeurt is van een walgelijke antisemitische aanval op de Joodse gemeenschap. Het onverteerbare openlijk kiezen voor de islam is nu wel heel erg open en bloot. Een goed stuk hierover van Nausica Marbe gisteren in de Telegraaf. Het is verontrustend wat er gebeurt, en we staan erbij en we kijken ernaar!
Tegen alle waarschuwingen in, tegen de wens van de meerderheid van de bevolking, heeft Rutte de grenzen opengezet. Het zijn zijn gasten en Rutte is verantwoordelijk voor hun gedrag.
Rutte heeft daarbij hulp gekregen van duizenden andere landverraders. Ook zij zijn verantwoordelijk voor het gedrag van hun gasten.
Het wordt tijd dat we die mensen persoonlijk gaan aanspreken.
Het zijn geen incidentele ongelukjes.
Het zijn de logische gevolgen van hun beleid.
In plaats dat Rutte onder excuses aftreedt, in afwachting van een proces, gaat hij andere landen de les lezen.
Hoe misdadig kun je zijn.
Waar zijn eigenlijk de usual suspectrollen? Van Whiskymerk tot vies water enzo?
Topic niet interessant genoeg? Of eindelijk de ogen opengegaan?
Toch begrijp ik niet hoe dit kan. Toen we eraan begonnen, leerden we dat het multiculturalisme één groot feest zou zijn, 'een uitkomst groter dan de som der delen'. We zouden pioniers zijn, en helden en paradijsvogels
Een dag in het multiculturele westen en je zou weten hoe het er in de hemel aan toe ging.
Nou, lieve mensen bij de overheid, ik weet het niet hoor, ik moet het nog zien allemaal. En die hemel, laat die maar. Een tandje lager is ook goed. Gewoon m'n dochters alleen door onze wijk, dan zou ik al heel tevreden zijn.
Bestond er maar een tijdmachine , gewoon 40 jaar terug in de tijd.
40 jaar terug in de tijd zou iemand je geloofd hebben als je dit zou vertellen. Maar inderdaad, als we de gastarbeiders steeds contracten voor 8 maanden hadden aangeboden en nul verblijfsvergunningen, nul gezinsherenigingen, dan waren we nu het beste land ter wereld. De grootste humor van deze tijd vind ik in het feit dat de grondstof die iedereen nodig had de afgelopen honderd jaar, komt uit de regio met de meest verrotte mensen. Dat heeft er via het verdrag van Strassbourg toe geleid dat we ons nu in deze ellende bevinden.
Ook 40 jaar geleden waren er mensen die voor deze islamitische en immigratie ellende waarschuwden. Onder andere Hans Janmaat. Maar die werd verketterd door de zogenaamde fatsoenlijke elite van toen en fysiek aangevallen door linkse activisten en ook dat werd oogluikend toegestaan.
Het probleem van niet-links is dat ze te beschaafd is. Te weinig links geweld beantwoordend met contra geweld. En dat is zwak gebleken.
En nu zitten we met de ellende van zwakzinnig en geretardeerd links in combinatie met een groeiende populatie gedegenereerde moslims.
Een slechte situatie.
Overduidelijk nog niet goed ingeburgerd want anders hadden ze geweten dat ze ook de rijdende rechter hadden kunnen bellen. Punt is dat ik er geen probleem mee heb dat ze elkaar afslachten want ja, je kunt de Syrier wel uit de stammenoorlog halen maar de stammenoorlog nooit uit de Syrier, maar het wachten is op het moment dat ze op de faciliterende Nederlander los gaan. Ik haat die lui en de lui die dit mogelijk maken. NSB Judith moet wel heel erg van besneden houden om dit allemaal te rechtvaardigen.
Misschien willen ze in Oost Europa nog wat West Europese vluchtelingen toelaten
Geen terroristisch motief waarschijnlijk? Dat kan natuurlijk. Een politiek motief kan natuurlijk ook nog altijd.
Of drugs gerelateerd, moskeeën draaien op drugs
Gevalletje voor je kijken en doorlopen mensen. Blijft kalm, uw regering waakt over u mocht er niets anders opzitten
Zet 45000 afgereisde Catalanen neer in Brussel voor een betoging: geen incidentje, geen enkel gesneuveld ruitje.
Zet enkele honderden pedo-aanbidders gelijk waar bijeen en kijk wat er gebeurt.
In Maastricht hadden ze er zelfs maar enkele nodig.
Vragen, iemand?
Ach culturele verrijking in actie ik word er warm van mensen dit voegt veel waarden toe aan het anders zo grijze Holland
Zolang niet met naam en toenaam de achtergrond van de daders genoemd wordt, want onderdeel van het probleem, zijn media die hierover niet berichten bezig met censuur.
Censuur, om het draagvlak voor import niet te verkleinen.
Censuur , om die inclusiviteit niet tegen te werken.
Welnu, beste kranten exclusief de Telegraaf, jullie zijn laakbaar bezig en uiteindelijk graven jullie je eigen graf.
Betreft het laakbaar bezig zijn van kranten ... dat is iets dat altijd al was in NL. Dat NL na de oorlog standrechtelijk duizenden Indonesiërs afknalde werd met geen pen beschreven. Dat NL in de oorlog honderden duitse burgers lieten verzuipen werd met geen pen beschreven. Dat NL in zuid Afrika de pluknegers lieten doodwerken werd met geen pen beschreven..... doorgaan ? Het geeft aan dat cencuur een onderdeel is van onze samenleving en worden we monddood gehouden met brood en spelen.
Ze hebben er een heel team naar toegestuurd : hoofdofficier Theo Hofstee, Jacobus Marinus Cohen en een groep die zich "bekende" Nederlanders noemt.... codenaam: "PickWick".
Fijne nieuwe buren. Klaag erover op Twitter en de politie staat even later op je stoep. i.pinimg.com/736x/78/65/8e/78658efcc9...
Ja, het zijn mes-artiesten, hoor!
Nou gelukkig maar, gewoon een stukje cultuurverrijking.
Ondertussen -even off topic- is men, als men de anti-democratische bewegingen in de EU in het algemeen en in Nederland in het bijzonder hekelt, kennelijk een brenger van Russisch nepnieuws?
www.trouw.nl/opinie/rusland-wil-onvre...
Hoe bestaat het eigenlijk? Het gaat er bij de framende en volksverlakkende regenten niet in dat de wereld niet zwart-wit is. Zijn ze nu echt zo dom? Of denken ze dat je met een studietje geschiedenis in Leiden verheven bent boven alle weldenkende belastingslaven.
Je kan Rusland toch echt ook ruk vinden, maar daarnaast niet neerleggen bij de asociale uitverkoop van ons land en de blinde minachting van de EUlite.
Ze willen ons dwingen om te kiezen, goed tegen kwaad. Vijandsdenken, weetuwel? En Rusland, in de persoon van Poetin, is het kwaad, dus moeten wij ons als 1 man scharen achter Rutte, Brussel en de EU. Persoonlijk heb ik niks met Poetin, geen haar op mijn hoofd die eraan denkt om richting Rusland te vertrekken, ik woon hier, heb hier mijn wortels en richt mijn verbale pijlen op Den Haag en Brussel, die hier middels hun beleid de samenleving vergallen, verzuren en onbetaalbaar - letterlijk - maken. Komt geen Poetin aan te pas.
Daar lig je dan op de grond met je nek doorgesneden. Terwijl je langzaam leeg bloedt weet je dat Rutte en heel politiek correct Nederland je gaat doofpotten.
Ach ze snijden elkaar de strot af, maar dank zij slappelingen als Rutte glijden we in rap tempo af naar de middeleeuwen. Laat de dader maar meteen vrij kan het OM beginnen met de advocaten van de slachtoffers te gaan berechten.
Tsja, die mohammedanen zijn nou eenmaal nog niet aan de rijdende rechter gewend....
In Syrie hebben ze geen recht van overpad.
Is geen terreur, is hysterie.
Hey Rutte, snap je nu waarom Victor Orban dat soort tuig niet in z'n land wil of heb je nog meer voorbeelden nodig?
Tja je moet wat zeggen he als poedel van Merkel.
dat snapt die pinokio wel maar wil hij onder die steen verbergen !de sukkel
deze landen willen die kansenpareltjes niet ,ze zien de ellende in west europa dus liever niet,hun eigen bevolking heeft ook nog wat te zeggen !ze weren't dat er grote problemen komen als er een horde kansenpareltjes binnen gelaten wordt
[Kwoot] de Marokkaanse Tevhid-moskee (maps), maar pal daarnaast staat de Marokkaanse El-Fath-moskee [/Kwoot]. Ook de telebelg zit er naast. De Tevhid-moskee is de Toerkse moskee, wordt hier in Maastricht in de volksmond "d'n Turketempel" genoemd, daarnaast ligt de Marokkaanse El-Fath-moskee. Heb er zelf jaren tegenover gewoond in een luxe appartement, die in de volksmond "de sterrenflat" wordt genoemd. En ach, zo lang ze zich onderling akbarren...
Hoor in mijn hoofd steeds fragmenten van denkula: 'Nederland ís niet meer het Nederland van 50 jaar geleden, wen d'r maar aan.' 'Nederland is van ons allemaal.' 'Wederzijdse acceptatie en inclusiviteit.'
De werkelijkheid: er lopen duizenden mensen met messen of knuppels. Of zwaarden. Zwaarden! Elke dag gaat er wel een barbaar los op iemand en ik schat in dat maar de helft van de 'incidenten' in de openbaarheid komt. De steekpartij die daar eerder in de moskee was, is onder de pet gehouden. Meisjes die in ziekenhuizen bewaakt moeten worden, worden toch met doorgesneden keel in hun bed gevonden. Ik weet dat alleen omdat ik iemand in een ziekenhuis ken. En wat was er nou eigenlijk aan de hand met die zuuraanval van een paar maanden terug?
Het is allemaal wel terreur. Terreur is namelijk onrechtmatig gebruik van geweld dat andere mensen bang kan maken.
Hoe moeten we het in vredesnaam anders noemen? Acceptatie?
Overgave. Islam
www.telegraaf.nl/nieuws/1434541/twee-...
Hier nog wat meer duiding in de Telegraaf.
Met dank aan vvd d66 cda pvda
"De/een verdachte is enkele straten verderop aangehouden in een moskee."
Die zal na het weekend wel weer op straat staan, en uiterlijk eind februari een permanente verblijfsvergunning hebben, waarna er voor gratis huisvesting, gratis gezondheidszorg, een gratis opleiding (tandheelkunde?), en gratis geld gezorgd kan worden.
Tik... tak... tik... tak... tik... tak... tik... tak...
Omdat mensen rechten hebben en kankercellen niet?
Omdat zelfs kanker nog beter is dan witte autochtonen Nederlanders. Weg ermee.
atheïstisch stemvee | 15-12-17 | 09:52
Mensen hebben helemaal geen rechten. Ga eens naar Saoedie of Noord-Korea en daar even roepen dat je rechten hebt enzo. Rechten gelden alleen binnen bepaalde territoria, mits een meerderheid van de bevolking dit en wil en kan handhaven. En in de laatste zit de crux en het gevaar voor die vrijheden wanneer je je grenzen openstelt voor elke achterlijke barbaar die op deze planeet rondloopt.
Re:Kniftig
Wonen wij in Saoedi Arabië of Noord Korea? Of speelt dit geheel zich af binnen een bepaald territorium waar het Nederlands recht van toepassing is en dat onderdeel uitmaakt van de EU? (Al zou je dat soms niet denken)
Met de waarschuwing in je laatste zin ben ik het eens. De draagkracht is beperkt.
Nee daar wonen wij niet. Punt was dat je je rechten vooral verbonden zijn aan het territorium waar je je in begeeft en niet aan je mens zijn. En als die mensen uit Syrie van hun rechten willen genieten dan moeten ze dat binnen hun eigen territorium organiseren. Kunnen of willen ze dat niet, dan hebben ze hier ook niks te zoeken aangezien die rechten dus afhankelijk zijn van de meerderheid en de bereidwilligheid om deze te erkennen en mensen die niet kunnen of willen hier niks aan toevoegen maar vooral afbraak zullen doen aangezien het voor hun geen stevig bevochten verworvenheid is maar een gratis kadootje die ze krijgen.
Re:Kniftig | 15-12-17 | 10:26
"Allen die zich in Nederland bevinden, " BW 1:1, GW 1
Dus ook Syriërs die elkaar de strot afsnijden.
je verwacht het niet: NRC.nl doet geen melding van maastrichtse moorden, bij AD is e.e.a. al bijna verdwenen. 09h50, next!
En voor de rest van ons slimme volk is het belangrijk met wie Gordon trouwt tering nog aan toe..!
Inclusie is hetzelfde als je eigen normen en waarden moeten verlagen en versoepelen ten gunste van groepen die zich zelf niet willen/hoeven/moeten aanpassen aan de rrst van de maatschappij!
Heeft allemaal met het domme en naïeve gelijkheidsdenken te maken. Alsof er geen waardeverschillen zijn tussen mensen, culturen en religies.
Het heeft ook te maken met het feit dat de democratie domme mensen die geen patronen kunnen zien, hetzelfde stemgewicht geeft als de minderheid van mensen die dat wel kan.
Ideologisch vastgeroeste wegkijkers die het vanzelfsprekende blijven ontkennen uit koppigheid, niet in staat hun fouten toe te geven. Zelfs als zij zelf en hun familieleden aan het islamitische mes worden geregen, blijven ze ontkennen en hebben ze het over incidenten uitgevoerd door verwarde moslims.
Levensgevaarlijke gekken dus, deze realiteitsblinde dwazen.
Massa immigratie, de import van islam en cultuurrelativisme, allemaal hele slechte ideeën.
Ja hoor, grapperhaus heeft het alweer over een verward persoon...
Grapperhaus is een kwaadaardige idioot.
En weer wordt geprobeerd het stilletjes te houden en wordt het als een incidentje afgedaan. Ga zo door politici! Want de gewone burger is toch dik tevreden in ons land en heeft geen problemen met moslims. Het zijn alleen maar een paar gestoorde populisten, neonazi's die de boel op hitsen en proberen onze lieve, vredelievende islamitische medeburgers zwart te maken. Puur racisme. Hoeveel moslimincidentjes zijn er trouwens in de afgelopen weken geweest? Toch wel opvallend veel. Maar ja, dat komt vast door Trump.
Nou dit is een kwestie die toch de nodige kanttekeningen oproept:
Één Syrisch gezin dat niet één maar twee huizen krijgt toegewezen.
Blijkens de berichtgeving van politie, is een terroristisch oogmerk niet nodig voor dergelijke lieden om tot dergelijke daden te komen.
Is het correct dat, volgens weergave in De Telegraaf, één van de daders, verantwoordelijk voor deze daad, ook verantwoordelijk is voor de eerdere steekpartij in de moskee, waar officieel niets van naar buiten is gebracht ?
Hoeveel meer vluchtelingen, die misdaden hebben gepleegd, zijn heengezonden zonder dat er officieel melding is gemaakt enis hier sparke van actief beleid ?
Beste heer Rutte, u noemt de Hongaarse president schaamteloos inzake het niet willen opvangen van economische migranten, met islamitische achtergrond, door u ook wel genoemd vluchtelingen. Uverwijt de heer Orban solidariteit en laten we bij dat woord eens stil blijven staan.
Meneer Orban loopt overvan solidariteit en weljegens het Hongaarse volk, waarvan hij democratisch gekozen leider is, een soortgelijke positie die u bekleedt. Solidariteit binnen de EU begint bij de lidstaten en de geschiedenisboeken van Hongarije verhalen over 150 islamitische onderdrukking, waarbij dus letterlijk hele generaties, geboren en gestorven zijn onder dat juk. Is het in het kadervan solidariteit niet eenstijd dat u de geschiedenisboieken van uw EU-partner eens gaat raadplegen en serieus gaat nemen.
Een volgend teken van solidariteit van de kant van de heer Orban blijkt uit een verbod tot het bouwen van zelfs een enkele moskee in zijn land omdat het in geding is met de nationale veiligheid. Misschien dat u uw eigen gedragingen eens kunt bezien in context tot en in het licht van het voorval als beschreven in dit artikel.
Solidariteit is een woord dat u wel bezigt maar uit uw gedragingen blijkt nergens dat u ook maar enigszins weet wat dat woord betekent en zeker niet in het kader van uw functie. Solidariteit begint bij het land dat u bestuurt en de bevolking die u verkozen heeft. En solidariteit betekent niet een maatschappij, die is opgebouwd door talloze generaties die opeenvolgend, hun werkbare leven hebben geofferd ten bate van de Staat der Nederlanden, in luttele tijd te vernietigen omdat u bezig bent uzelf een positie te verschaffen binnen een socialistisch en dictatoriaal apparaat.
Het zou u sieren indien u in staat bleek uw veelte grote mond te houden vandaaginzake de kwestie Orban en u eens fatsoenlijk te gaan richten op de belangen van Nederland en Nederlanders. U bent met afstand de meest schandelijk MP, die dit land ooit heeft voortgebracht.
De oostbloklanden willen zich niet laten verzwakken en verdelen door de import van leipe moslims met een inteeltverleden. En dat is heel erg slim van ze. Dat wel doen, wat hier dus is gebeurd, is oliedom gebleken. En daar is voldoende voor gewaarschuwd.
Mooi gesproken.
Hear hear netniet, wat een geweldig commentaar !
Orban is er voor de Hongaarse burgers, Rutte voor Brussel, Shell en Unilever. Nuff said.
2018 wordt het jaar van de inclusie van gezond verstand. Meer mensen gaan inzien dat dit kabinet, de leugenaar Rutte, Merkel, en de hele EU kan ophoepelen.
Trouwens, qua terreur zou je eerder verwachten dat er geweld tegen het een of ander westers symbool (denk kerstmarkt) zou zijn gebruikt... Dus hoe noem je het als die "nieuwe Medelanders" elkaar te lijf gaan? Bloedwraak? Eerwraak?...
Sektarisch geweld... Zo noem je het ook als ze het in Syrie uitoefenen
Cultuur.
Terreur.
Niet van de psychotisch islamitische martelaar.
Maar van de "gewone, gematigde" islam.
1 pot nat, andere verpakking, het blijft islamitisch geïnspireerde terreur.
Nieuwe verworven Nederlandse traditie
Oh gelukkig, het was geen terrorisme.
Eh, wat is nu de stand (?), twee doden, drie, vier?
Eh, wat was de reden (?);
*gevalletje eerwraak*?
*gevalletje islamitische soennieten-sjiieten-jihad*?
*drugshandelmoord*?
*discussie binnen de ISIS-vrienden-fanclub*?
Oh, gelukkig, want dan is het geen terrorisme.
Doorlopen mensen, niks aan de hand hier, gewoon wat niet geïntegreerde, en dus nog steeds uiterst primitieve importmensen.
(dat zijn de valse honden onder de mensheid, die bijten niet, als je niet toevallig in de buurt bent)
En de politiek, die blijft ons voorliegen.
En de media, die blijft ons voorliegen.
En de politie, die blijft ons voorliegen.
We, de brave burgers, worden als domme hoeren misbruikt; deze liegende politici, media en politie zijn 'n ons voorliegende kongsi van pooiers.
In de middeleeuwen waren het de koning, de kerk en de adel die hetzelfde deden; toen zei men tegen elkaar; 'hou jij ze arm, dan hou ik ze onwetend'.
En eigenlijk gaat het in Nederland nog op dezelfde manier)
Mij is 't nu de beroepsbenoeming van asielzoekers door onze regering duidelijk.
Met 'apothekers' bedoelen ze de drugshandelaren want die handelen ook in pillen.
'Chirurgen' zijn die gasten die regelmatig iemand aan het mes rijgen want ook erg bedreven met het hanteren hiervan.
'Raketgeleerden' zijn bomterroristen want erg bedreven in het omgaan met springstoffen.
Newspeak, bedoelt u?
Sociale en economische verrijking kan misschien ook met het injecteren van tradities van vroegmiddeleeuwse woestijnnederzettingen. Ja toch?
SSSssssttttttt. GEENSTIJL. Niet zo hard. Je maakt de mensen iets wijs. Dat mag niet, want dan zou Geert gelijk krijgen!
Waarom ophef? Weet je wat een Syriër per jaar kost...
Ga zo door zou ik zeggen, dan lost het probleem zichzelf op.
Moslims die elkaar afslachten: geen terreur. Een plakje bacon neerleggen bij een moskee: terreur. Op zo'n manier de zaken aanpakken zal niet gaan leiden tot inclusie.
"Welkom, welkom.., welkom in mijn land..."
www.youtube.com/watch?v=ylZqvNHRHzI
wat een zooitje
Die lui horen hier niet, en dat is wat telt.
Wat een snelle conclusie, van zelfs de premier notabene. Het MAG gewoon niet duidelijk worden dat Merkel's kinderen voor problemen zorgen
Maar wie waren nou de omstanders die de pers met knuppels en zwaarden hebben weggejaagd zodat ze geen verslag kon doen? Zij die bang zijn dat de pers toch niet de waarheid gaat schrijven of juist diegenen die niet willen dat de waarheid wordt opgeschreven? Of waren het knuflims die racisten wegjoegen? of bestond de pers alleen uit mannen die door de vrowuen werden weggestuurd vanwege sexisme? vragen,vragen,vragen.
2018 wordt het jaar waarop de eerste Syriërs terug naar huis kunnen; in 2019 volgt de rest. De oorlog is voorbij en ons vluchtelingenbeleid kent een tijdelijk visum van 5 jaar, dat alleen omgezet wordt in een permanent visum als er nog steeds sprake is van een oorlogssituatie. Geen oorlog = geen recht op asiel in Nederland.
U wilt niet weten hoe veel zogenaamde 'vluchtelingen' al een huis hebben gekregen dus die krijg je daar nooit meer uit.
Eens, en dat wil het huidige kabinet ook, maar de christenunie ligt dwars.
En jij gelooft dat? Hebben allang kindjes gemaakt en die zijn dan opeens Nederlands, alsof een schaap die werpt in een paardenstal opeens paarden werpt. Het asielrecht is gewoon een manier om illegaal een Europees paspoort te bemachtigen. Dat is ook met medeweten van onze staat, die niet voor niets huizen met gratis inboedel weggeven en taallessen eisen. Dit volk gaat nooit meer weg, dat willen de omvolkers van de EU ook helemaal niet.
@ Lupuslupus
Nederlandse ambtenaren hebben anders een voortreffelijke reputatie als het aankomt op het oppakken onteigenen en deporteren van ingezetenen. En als kers op de taart stuurt ze ook nog een naheffingsaanslag OZB. BAM zo rollen we in Nederland....
Lupuslopus, dat mag geen enkel argument zijn! Alles is op basis van tijdelijkheid, alleen in specifieke, uitzonderlijke gevallen mag een Syriër hier blijven, omdat ie bijvoorbeeld zelf om politieke redenen nog gevaar loopt. (Zoals het asielbeleid eigenlijk is bedoeld! Dat alles en iedereen uit oorlogsgebied er aanspraak op mag maken is een rare kronkel, aangezien het overal altijd wel ergens oorlog is. Nederland zal dus tot in de eeuwigheid jaarlijks massa's vluchtelingen moeten toelaten).
Rutte is niet al te best in damage control. Deze week zijn er veel meer moorden en steekpartijen geweest. Daar hoor je hem niet over. Juist deze wat "geen terreur" is hoor je hem wel over.
Het zal ook wel geen klassiek terrorisme zijn, gewoon eerwraak of afrekening. In Algerije was het enige tijd erg hip om vrouwen en meisjes zonder kopvod de hals af te snijden, wellicht is dat nu onder Syriërs de mode. Achterlijk blijft achterlijk.
Ja of wat dacht je van sektarisch geweld. Een beetje de hele oorzaak van die oorlog daar...
Eerwraak komt juist voor in die regionen: Turken, Libanezen (lees de verslagen van Nederlandse VN soldaten maar) Syriers, Irakezen...
Wie dat soort mensen een verrijking vinden, horen op in ballingschap te leven op Nova Zembla
Geen klassiek terrorisme, wel islamitische terreur in een andere verschijningsvorm.
Hoe harder de NOS en Rutte roepen dat het geen terreur is, hoe meer ik er aan ga twijfelen.
Dit wordt het laatste kabinet Rutte. En links gaat de lacune niet opvullen.
Daar zult u nog versteld van gaan staan Denk ik.
Ik denk dat dit uberhaupt het laatste kabinet van een soeverein Nederland wordt. Het volgende zal een puppetregime zijn, aangesteld door Brussel.
Zal wel iets met eer te maken hebben, je weet toch. ..
Onze politiek correcte schijnelite moet van Brussel meer meer meer chirurgen binnenhalen huisvesten en pamperen.
Inclusie, is dat een soort van inquisitie?
"Inclusitie" zou inderdaad geen gekke omschrijving zijn voor wat men ons wil opdringen. Aardig woord om toe te voegen aan de "Bingokaart" ook trouwens.
Moeilijk woord voor grenzen open houden.
Wolveshead | 15-12-17 | 09:57
Geweldig! INCLUSITIE zou wel eens het woord van 2018 kunnen worden!
OoOstblokkers steek een hele lang tong uit naar Rutte en laat hem de rambam krijgen, of je zegt gewoon ja en doe nee, want dat spelletje speelt Rutte namelijk ook en idem dito naar dat achterlijke wijf Merkel en haar hele EU.
Laten we ook de moordpartij niet vergeten waarin twee tieners "die in Sudwest-Fryslan" wonen de dader zijn. Elk nieuwsbericht herhaalt dat het inwoners zijn van dat dorp, maar om een of andere reden kunnen de ongetwijfeld oer-friesse voornamen van het tweetal niet genoemd worden...
Ze zijn weggevlucht op een scooter.
Het zal verder mijn rommelende onderbuik wel zijn. Ik ga maar eens even iets eten.
www.lc.nl/friesland/Steekpartij-in-Sne...
Zijn inderdaad niet Hielke en Sietse. Verrassend.
Zeggen dat het Hielke en Sietske zijn is zo stigmatiserend voor die zielige blonde jongemannen.
Overigens: dit soort incidentjes haalt nauwelijks het landelijke nieuws.
@Voorjaarsmoe | 15-12-17 | 09:43
Wat mij vooral stoort is dat de landelijke media (nu.nl) er zo de nadruk op leggen dat het inwoners van een fries dorpje zijn. Vooral suggereren dat de daders niet het gebruikelijke profiel hebben. Zeg dan gewoon niets.
Was toch 1e bericht donker getint in oproep politie.
@MarcS | 15-12-17 | 10:09
Dat was de oproep van de politie toen ze nog op zoek waren naar de daders. Maar in het nu.nl verhaal blijft het zorgvuldig buiten beeld.
Incidentje. Gewoon doorlopen mensen!
Ik heb het al jaren gezegd; er zijn gebieden in de wereld waar de stammen de ene week de ene kant op rennen en de andere week de andere.
Gelijk de oude Tarzanfilms vroeger.
Als je dus de ene week de vluchtelingen van de ene stam opneemt en de daarop volgende week de vluchtelingen van de andere weet je uiteindelijk wel hoe laat het is zeker?
Nou, politici klaarblijkelijk niet dus.
Ik denk dat ze nooit Tarzanfilms heben gezien.
Nu viel het overigens ook niet mee om zulks te concluderen natuurlijk daar de strijdende stammen veelal bestonden uit geschminkte witmensen natuurlijk.
Walt Disney zette in Tarzanfilms leeuwen en tijgers bij elkaar. Dat werd natuurlijk knokken want dat gaat natuurlijk niet goed, twee zoogdieren uit verschillende continenten bij elkaar zetten.
Felicitaties aan het parlement. Ook dit door jullie veroorzaakte bloedbad is weer een daverend succes!
Draaiboek suikerhypo en de camera's stonden toevallig ook uit?
Er is geen enkele reden om aan te nemen dat Rutte deze keer wel de waarheid spreekt.
lol
Yep!
Misschien wilde de vrouw gaan werken en was haar broer het daar niet mee eens,
www.youtube.com/watch?v=VtYyarrCk_k
Die vrouw werken? Natuurlijk niet, die willen ook niet werken.
Ze nemen hun 'heilige' oorlog gewoon mee hoor.
zomaar op 1 dag in de krant: Maastricht en Sneek. In Sneek ook een Nederlandse man z'n darmen eruit gehaald met een mes en hartstikke dood. Daders zijn twee donkergetinte mannen op een Scooter. In Almere 2 daders van een fataal incident met als gevolg de dood van een 15 jarige jongen.
De daders in Sneek waren 15 + 16 jaar.... Alleen als ze nog in de kinderwagen zitten zijn ze ongevaarlijk, dat blijkt wel.
Waanzin inderdaad. In bloody Sneek. En ethnisch profileren mag niet meer, zelfs niet in de nieuwsberichten. Hier zit meer achter...
Geachte mede-burgers:
De Nederlandse (Rijks)overheid heeft al eerder gecapituleerd en schroomden niet om meer dan 150.000 Nederlanders op te laten pakken en te deporteren omdat het centraal Europese gezag van die tijd dat beviel. En niemand is er ooit voor veroordeeld, tenzij die lid was van de NSB ongeacht of dit gepaard ging met (oorlogs)handelingen of actieve inzet of niet. Mind you het hele politieapparaat, Openbaar Ministerie, de Rechtsspraak en alle ambtenaren van gemeentes en ministeries hebben hier 5 jaar aan meegewerkt en gingen na de bezetting gewoon door met hun werk.
Dat vind ik geen goede vergelijking. We waren bezet door een vijandig leger en op de knieën gedwongen door o.a. het bombardement op Rotterdam. Nu zitten we met een vijandige 5e colonne die door onze regering is binnengelaten: 'verplicht' islam importeren in ruil voor olie want anders krijgen we weer autoloze zondagen enzo.
Lupuslupus | 15-12-17 | 09:52
Je bent slecht geinformeerd vrees ik.
We zijn niet op de knieen gedwongen... De Koningin vluchtte het land uit en vervolgens capituleerde onze overheid en kregen alle ambtenaren de opdracht om in dienst te staan van de bezetter. En zo geschiedde ook.
Nederland werd in de eerste 3 jaar van de oorlog, slechts administratief bezet, door niet meer dan 1000 soldaten (wat echt niks is). Van verzet was in tegenstelling tot andere landen in Nederland geen sprake. Nederlandse ambtenaren voerden uit wat het "bevoegd" gezag hun opdroeg en hield hiermee voor de Duitsers de handen vrij om ze elders in te zetten waar mensen toch wat minder gesteld waren op die Duitse aanwezigheid dan de Nederlanders.
Het Oosten was bezet, de Vesting Holland zou de mof teveel tijd kosten ( afsluitdijk kwamen ze niet over ) dus pas nadat er werd gedreigd met nieuw bombardementen op steden heeft het opperbevel besloten tot capitulatie. De strijd was sowieso kansloos geweest, wegens onze langjarige neutraliteitspolitiek en de gebroken geweertjesmentaliteit. Maar goed, andere tijden, laten we zorgen dat we dat niet opnieuw gaan krijgen hier...
¡ hup Orban ! En Rutte ? Laat die asjeblieft weer pakkies zeeppoeier en boter gaan verkopen. Heeft ie de vaseline ook weer tegen fabrieksprijs, scheelt toch niettan ?
Ies koeltoer. Geen terreur.
Is islam.
Wat was de suiker waarde van het slachtoffer (lees de 'dader' voor witte racistische mannen). Dit zou wel eens de oorzaak kunnen zijn namelijk!
En in de telegraaf gaat het om "schermutselingen". Hoe erg kun je het bagatelliseren.
Gisteravond was er wel een normaal verslag op hun website, o.a. 'bloedbad' maar daar zijn ze zeker van geschrokken (en teruggefloten). Dus nu maar weer met de wolven in het bos meehuilen.
Exact.
En sinds wanneer lopen agenten met bivakmutsen bij een gewone moordpartij. Ja jongens de islam heeft de politiek bij de ballen. Rutte mode on / "hahahaha welnee, gewoon een incident. laten we het vooral niet groot maken" / Rute mode off
Nee hoor. Nederlanders zijn gewoon domme, makke, laffe honden en die verdienen het dus ook om als domme makke en laffe honden behandeld te worden.
Ik zie meer agenten zonder bivakmuts, dus ik ga er vanuit dat die twee een goede reden hebben. Dat het stillen zijn, bijvoorbeeld? Over het algemeen zitten er in de reaguurderspanelen best wat mensen met kennis van militaire/politie operaties, dus wellicht kunnen die dit ophelderen?
Zal wel AT zijn geweest, ivm 'jongeren met zwaarden' en dergelijke..
Dat zijn er van een arrestatie team. Op zich geen gek idee zolang de dader rond loopt. Dit zijn de jongens die, als de nood aan de man komt en er geschoten moet worden, wel hun doel ipv. hun eigen voet raken. Overigens ook als er niet geschoten wordt wil je ze niet tegenover je hebben. Die zijn van het type, eerste handboeien, en daarna gaan we praten.
Verder dragen ze veel betere bescherming. Precies de mensen die je wil hebben als iemand met een mes mensen aan het doodsteken is.
Dankjewel Frau Merkel.
OT, is weensie beetje jokkebrok in brommermeneerkwestie?
ff een toevoeg zet ze allemaal in volendam bij mona kijzer lol die loop te zuren dat er teveel geld binnen kom lopen in volendam
Ik stuur alle buitenlandse mensen die bij mij komen naar Volendam, en nu helemaal.
Links (dwepend met moslims) en rechts gaan nog eens zo hard clashen. De linkse gedachte dat je een eenheid zou kunnen vormen (net als die achterlijke EU droom), kan je echt vergeten. Hoe meer duidelijk moet het worden dat de geldende standaarden in ons land, niet gerespecteerd worden en dan de ruimte die men krijgt, verkeerd word opgepakt. Het vervelende is dat de groep de hier nu dominant aanwezig is, beschikt over geld, wapens en drugs. Als burger begin je hier niet veel tegen. Want dat is keiharde mafia, met de koran op schoot. De veiligheid kan al langer niet meer gewaarborgd worden, dat blijkt wel. De vraag is, moet de politiek dit oplossen, die NIET WIL.... of de burger dan maar zelf, met blote handen, tegenover de wapens die alom verspreid in het land gebruikt kunnen worden. Het lijkt bijna wel of de strijd al gestreden is. Dat de politiek nog immer blind is en een downplay beleid voert, dat nog achterlijker is dan het sprookjesboek waar hele meuten achteraan lopen.
Je zou het maar in de buurt hebben zitten... Er kan dan beter een soort weerbericht komen...
"Bij de AZC's in het noorden vandaag drie steekpartijen. In het Midden van het land kans op drive by shootings en zes steekpartijen en ook in het zuiden is de dooi ingezet, daar verwachten we vier zuuraanvallen, twee eerwraken en vier steekpartijen".
Naar mijn mening wordt 2018 zeker niet het jaar van inclusie.
2019 ook niet trouwens.
Maar van de circumcisie
@ Langshetrandje: gelijk heb je, en in deze context een toepasselijke nick ook nog.
Heb onlangs maar alvast een afknipstrook laten tatoeëren.
Ik las eerst "2018 wordt het jaar van illusie". Zal ook wel weer wensdenken zijn dat ze zo eerlijk worden op tv.
De politie en Openbaar Ministerie/OvJ zullen het wel bagatelliseren: "We hebben met de man verhoord en hij heeft plechtig beloofd het nooit meer te doen". Dus binnenkort weer op straat (of klein taakstafje eisen).
Waarom zou je ook verwachten dat als Syriërs/Islamiërs in Syrië/Islamië elkaar onderling afmaken, ze dat hier niet zouden doen? Alleen een dictatuur schijnt zoeiets enigszins kunnen tegen, dus wanneer en wie wordt de eerste Nederlandse/Europese dictator? Hopelijk niet iemand uit islamië.
Dat wordt ik. Ik voel dat dat mijn roeping is. Mijn therapeut noemt het narcisme, maar wat weet hij nou.
Die hebben wel al. Juncker.
De oorlog gaat gewoon door hoor. Alleen nu in ons kneuterige landje. Krijg je ervan als je maar barbaars volk blijft importeren.
Zo lang iedereen blijft hopen dat hij/zij nog niet aan de beurt is, gebeurt er niets dat het tij kan keren.
Rutte zijn darmen lopen volledig leeg van dit indident. Het sirenegezang richting de de onwillige Oostbloklanden (inzake migratie) wordt terplekke ontmaskert. Heeft U immers Rutte anders ooit zich zo snel zien reageren n.a.v. een "reguliere moord". Man , man laten we in godsnaam stoppen met Brussel. De Eu , immigratie en de islam maken meer kapot dan we ooit kunnen herstellen.
de zorgkosten blijven maar stijgen met dit soort incidenten.
Rutte: Veel leed in Limburg, dat delen we allemaal in Nederland.
Nou, nee hoor, maat. Ik heb meer iets van: Bedankt elite voor het importeren van deze cultuur.
Gelukkig weigert mijn laptop om dit filmpje af te spelen: 'kan media niet afspelen'. Tja.
Lupuslupus is niet alleen. Sinds gisteren twee maal tegengekomen: "Kan media niet afspelen"
Mijn desktop heeft dat ook. Op mijn telefoon speelt alles echter wel af. Geen idee waarom. Want zowel mijn desktop als mijn telefoon zijn Fort Knox qua beveiliging...
En dan nog een grote gore bek hebben tegen Polen en Hongarije. Je moet maar durven.
Die hebben de enige verstandige regeringen in Europa en dat kan natuurlijk niet hè? Ik hoop dat die landen nu nòg steviger de hakken in het zand zetten.
Zolang de EU geen draconische financiële strafmaatregelen tegen de Oost-Europeanen neemt, wat ik overigens niet verwacht, zullen Orban cum suis geen krimp geven. Daar zijn het de politici niet voor. Die laten zich de wet niet voorschrijven.
Oorlog is toch voorbij in Syrie? Kunnen ze toch weer terug?
U heeft die hordes arme, doodsbange vluchtelingen toch gezien die over Oosteuropese akkertjes naar het westen liepen? Die kunnen we niet zomaar laten gaan hoor, die moeten tot rust komen, trauma's verwerken, hun nagekomen kinderen zijn inmiddels geworteld en verwesterd, kortom, nee, dat kan absoluut niet, ze terugsturen. Zou misdadig zijn.
/Sargentini modus.
Ik raak al helemaal in de kerstsfeer van verdraagzaamheid voor een ieder *neuriet 'midden in de winternacht' en steekt kaarsjes aan voor dit gave land*
De politie weet dat het steek'incident' geen terroristisch motief heeft (wel knap, normaal is alles in onderzoek maar dit staat vast)
Rutte voelt zich geroepen te zeggen dat het niet terroristisch is.
Dan is het dus ......
Oplossingspercentage is laag, maar hier is de conclusie vrij snel boven water.
Ik hoop met heel mijn hart dat de Oost-Europeanen, ondanks al hun ondemocratische tendenzen, hun poot stijf houden in de migrantenkwestie. Orban mag een engnek zijn?, maar mijn hooo is in deze op hem gevestigd zijn.
Klopt helemaal, maar hij doet wat een regering moet doen, namelijk zijn burgers beschermen tegen kwaadaardige en/of destaniliserende invloeden van buitenaf. Voor een studentje geschiedenis pretendeert Rutte wel heel weinig begrip te tonen voor de 400 jaar strijd en onderdrukking die de Visegradlanden tegen de Saraceen hebben moeten doorstaan....
De Polis heeft toch wel netjes de schoentjes uitgedaan voordat ze de moskee in gingen mag ik hopen!!! Anders gaan die agenten op het NPO hakblok!!
Toen een moslim plankgas acht Joden omverreed en na drie dagen weer werd vrijgelaten want "ramadan" en "alle 20 camera's stonden nét even een andere kant op" wist ik het: dit land is niet meer te redden want helemaal ingesteld op volledige islamisering. In Turkije lukte dit in pakweg 100 jaar, wij zijn nog niet halfweg...
Wat de boven ons gestelden gemakshalve maar vergeten is dat een ISlamitische samenleving vele malen gewelddadiger is dan een seculier democratische, en meningsverschillen niet middels debat worden opgelost. Lijkt me daarom geen slecht idee als de omvolkingskliek in Den Haag en Brussel toch nog maar eens een keertje gaan kijken of ze echt door willen gaan met dat Olie voor Moslimsprogramma. Ze hoeven maar naar een willekeurig Halvemaanland te kijken om te beseffen hoe het daar met leiders afloopt waar het volk op uitgekeken is, terwijl wij hier hoogstens op internet lopen te fulmineren of eens een keer een boze brief versturen naar een krant.
wtf eigen volk eerst rutte binnen een paar uurtjes een pers conferentie geven voor dit om de angst weg te hallen mooi niet JOU schuld mannetje je kom er nu hoopelijk snel achter en dat je berecht wordt voor jou daden............................
Het offerfeest is al vroeg begonnen.
Barbaren.
Ik hoop dat Orban dit nieuws ook leest zodat hij wat munite heeft als Rutte Orban gaan "aanpakken".
Bed, brood en bloedbad.
Sterk.
Ik vraag Judith Sargentini wel om dit te duiden.
Vroeger werd iemand die vervelend was, of een groep die vervelend was, zoals nu aanhangers van de islam, verwijderd, uitgesloten. Maar dat was vroeger. Toen het nog leuk was in ons kleine landje. Nu worden ze toegezongen, omarmd, van alle gemakken voorzien en geen strobreed in de weg gelegd. Hoe krijgen we de goede oude tijd terug? Weg met die fukking islam!
Vroeger zei men realistich: het zijn slechte mensen. Nu vraagt men zich af: waar hebben wij als deugmaatschappij gefaald?
Gewoon uit nieuwsgierigheid, over welke tijd heb je het nou? Welk decennium was het wel leuk?
Vroeger was het leuk. Ik kan er over meepraten. Ik hoop maar dat de mensen die mensen zoals mij systematisch veroordeeld hebben tot een sociaal isolement nu stuk voor stuk dolgelukkig zijn met deze nieuwe aanwinsten.
*gevoelige snaar weer opbergen doet*
Tegenwoordig begrijpen we in plaats van dat we verbieden en vinden we criminele nieuwkomers zielig in plaats van dat we ze straffen.
Viktor Orban wil het verplicht opnemen van asielzoekers afkopen.
"‘En dan niet meer bijdragen aan de solidariteit? Een schaamteloos verhaal’, zei Rutte in Brussel voorafgaand aan een EU-top" (Elsevier)
Rutte = PvdA
Orban is een beschaafd en verstandig man.
Rutte is een verraderlijke engnek die knettergek is en beter teruggedreven kan worden naar de darkrooms waar hij vandaan komt.
Rutte wil onschuldige en kwetsbare Nederlandse burgers best blootstellen aan islamitische haat, geweld en barbarij. Om in het gevlei te komen bij zijn zieke bazen in Brussel.
Orban wil dat niet doen met zijn Hongaarse burgers.
Orban is een goed mens, Rutte is een slecht mens.
En over niet al te lange tijd wordt Orban natuurlijk beschuldigt van bijvoorbeeld (belasting)fraude en dan zet de eigen bevolking hem eigen handig af en zo kan men een EU-minnende persoon de plaats van Orban laten innemen.
* Alufolie bestellen doet, ben er door heen *
kempenaer
De vraag komt op voor welke belangen deze man hier nu eigenlijk staat: die van de Nederlandse bevolking of de Europese Unie. En of die belangen wel te combineren zijn. Die vraag moet eenieder voor zichzelf maar beantwoorden.
Het enige schaamteloze in deze is de reactie van Rutte. We zien alle ellende in Halvemanie, we weten dat integratie lijkt verworden tot segregatie en we plukken er dagelijks de zure vruchten van. Van kleine criminaliteit via intimidatie en enorme kostenposten tot inperking van onze vrijheid en het moeten leven met het idee dat die aanslag er gaat komen. En dan heb ik het nog niet over specifiek geweld tegen bepaalde bevolkingsgroepen als vrouwen, Joden en de holebicommunity. Dit gaat niet goed zo, maar Kabinet "maskers af" laat duidelijk zien dat er bewust op een nieuw Paneuropees conflict wordt ingezet. En dan hoop ik dat Visegrad ons opnieuw van de Saraceen zal redden.
Net op MSM: "zielig voor die slachtoffers, proberen ze de ellende in Syrie te ontlopen en worden ze hier afgeslacht".
Nee zielig voor iedere autochtoon die nooit om deze zandbakcultuur gevraagd heeft. Dit gaat dagelijkse kost worden.
Oost europese landen zien dit gebeuren en komen tenminste voor hun eigen bevolking op. Bah Rutte wat ben jij een lafbek.
Ik vraag me wel eens af, wie wil dit nou. Hoe kan je hier het gevaar niet van inzien en maar blijven ontkennen. Wie kan ik straks verantwoordelijk houden, als mijn kinderen later gebukt gaan onder de islam. vragen vragen
Als het om het belang van je kinderen gaat kun je beter nu ingrijpen dan over 10 jaar.
We leven in unieke tijden. Een minister-president, die allerwegen bekend staat om zijn betrouwbaarheid, geeft persconferenties na een steekpartij en weet al meteen hoe de vork in de steel zit, nl. een 'gewone' steekpartij. In de toekomst elke keer een bemoedigend en troostend woordje van de premier na moorden en doodslagen? Of alleen als er Syriërs bij zijn betrokken?
Je moet je maar eens afvragen waarom hij midden in de nacht dit statement afgeeft. Waarom niet wachten tot de volgende ochtend. Wat is zijn belang?
Precies, dat was ook mijn gedachte. De EU wil graag deze verdeeldheid, want een volk in angst kan je alles opleggen. Dan smeken ze er zelfs bijna om. En dat is precies wat er gaande is, naar goed voorbeeld van 9-11 en Patriot Act in de USA, waar precies hetzelfde gebeurde. Gelukkig voor de Amerikanen was er toen Trump, die deze plannetjes dwarsboomde. Dat zouden we hier nu ook goed kunnen gebruiken.
Dat ze zo slecht zijn, die moslims!!!!!Wat erg!!!
Niet slecht, maar anders. Andere cultuur, mentaliteit, karakter, ideologie, mores, type samenleving, noem maar op. Die 1400 jaar "recht van de sterkste"-cultuur emancipeer je er niet zo maar uit. Niet met een Miele, niet met een vrouwelijke welzijnswerker en niet met een ander chassisnummer ( a.k.a. verblijfsvergunning/nationaliteit ). Dus moet je de opvang tijdelijk maken, ze niet laten mengen met onze samenleving en terug als het kan ( als in: nu ). Maar ja, de Olie voor ISlamdoctrine zegt wat anders...
Je medeleven betuigen als islamitisch tuig elkaar afmaakt? Bijzonder.
Bijzonder achterlijk.
Hoezo? U vind meer tweets van Rutte met vrolijk vasten dan happy Chanoeka of fijne kerst. In de slip is Rutte reeds lang besneden.
Rutte moet natuurlijk wel zijn periodieke omvolkingsquotum halen en dan helpen onderlinge slachtpartijen tussen Halvemaniers niet echt mee. Snapst?
"De premier betuigt zijn medeleven aan de nabestaanden van de slachtoffers. ‘De politie laat weten dat er geen enkele reden is om aan te nemen dat hier terroristische motieven voor waren,’ aldus Rutte."
Waar blijft het medeleven jegens de Nederlandse bevolking waar je dit gedoe mee opscheept?
Woon vrij dichtbij, had al iets op internet gelezen, kwam nog even buiten en hoorde nog meer sirenes.
Dacht toen " ik hoop dat het naffers zijn En hopelijk heeft geen enkele Nederlander letsel", maar realiseerde me ook dat zelfs in die situatie de Nederlander last heeft en misschien wel trauma's krijgt van zo'n scenario.
Opbokken met die middeleeuwïers!
Rutte ontpopt zich meer en meer tot de nieuwe Quisling, gelardeerd met een toefje Goebbels. En ja, dat is een Godwin.
@Graaisnaaiert | 15-12-17 | 13:53
*snufje Chamberlain toevoegen doet*
Dus? Minder minder minder chirurgen importeren. Die vinden hier immers geen baan, maar moeten wel hun vaardigheden op peil houden. Gelukkig zijn hun patiënten ook hierheen gekomen.
Een mooie. +++
Dat zou kunnen verklaren waarom ze de zorg gratis krijgen.
Locatie technisch is het ook niet heel voor de hand liggend.
Donderdagavond vlak voor kerst is het natuurlijk stampvol in het centrum. Dit gebeurde in een wijk buiten het centrum.
Lijkt dus eerder op iets van eerwraak, anders is het wel de domste terrorist ooit.
En sharia-eigenrichting tussen de islamieten onderling is geen islamitische terreur?
@TisNieZoMoeilijk | 15-12-17 | 09:24
Tja dan krijg je die discussie. Maar het lijkt niet op een terroristische daad zoals we die de laatste tijd wel vaker zien. Een idioot die wat mensen neer gaat steken in de hoop om in het beloofde land terecht te komen.
Dit is waarschijnlijk een idioot die mogelijk wel door het zelfde geloof, maar met iets andere motieven, een iets andere daad pleegt. Wat ik al zei, ik verwacht iets van eerwraak.
Doet verder niets af aan de daad. Maar lijkt me toch verstandig om dat in te zien, voordat half Nederland denkt dat het een terroristische aanslag was.
Daar wringt hem nou net de schoen mijn waarde. Politiek en msm zijn al decennia bezig om de "gewone, gematigde " islam los te koppelen van elkaar.
En het werkt gezien uw uiteenzetting.
De praktijk is dat zowel de idioot als de eerwraker volledig islam geïnspireerd zijn en derhalve 1 pot nat. Islamitische terreur.
We zagen simpelweg de "gewone, gematigde islam aan werk gisteravond en boef Rutte probeert dit uit alle macht los te koppelen van islamitisch terrorisme.
1 pot nat, andere verpakking.
Dat geloof, die cultuur, die gewoonten, hun gebruiken en het opvliegende karakter van die mensen gaat ervoor zorgen dat dit soort problemen blijft bestaan. Gaat ook niet weg met het omkatten van het chassisnummer door ze te naturaliseren. En terug gaan ze toch niet dus gaan we dit soort berichten nog heel vaak lezen & zien.
Agressieve apothekers, je verwacht het toch niet van zulke mensen.
Oorlogsmisdadigers, terroristen en jihadisten accepteren als "vluchtelingen" betekent dat we de meest basale belofte aan echte vluchtelingen niet nakomen. Als wij de oorlog importeren, ontnemen we vluchtelingen de kans hun oorlog te ontvluchten. Met open armen ontvangen is niet alleen een knuffel geven, maar daarmee ook de tere ziel afschermen tegen zijn achtervolgers.
Het is een gotspe dat het VN vluchtelingenverdrag de mond vol heeft over hoe mensen moeten worden toegelaten en nooit mogen worden teruggeduwd, maar zwijgt over de noodzaak tot het detineren en doden van hen die de oorlog starten. De facto ontstaat dan een vrij verkeer van verkeerde personen die het asielsysteem ondermijnen.
Oh, en voor de onder de voet gelopen plaatselijke bevolking is het ook minder prettig.
Volledig eens. Hoewel het in structurele crisisgebieden elkaar snel afwisselt. Daders worden slachtoffers en omgekeerd. In langlopende conflict en heeft eigenlijk iedereen wel vuile handen.
We hebben al vaker problemen gehad met Afghanen, die hun eigen beulen tegenkwamen in het AZC, Niets van geleerd, zoals gebruikelijk.
“Echte vluchtelingen” moet je in de veilige regio opvangen. Absoluut niet naar hier halen. Dat is een recept voor ellende.
De hele nacht koortsachtig vergaderen om een plausibel scenario te breinstormen. Randvoorwaarden: geen terrorisme, geen islam-gerelateerde uitwassen, Syriërs zijn slachtoffer, de onderste steen blijft onder.
Je zult bij de hulpdiensten werken en deze gore tyfusbende moeten gaan opruimen en oplossen. Heb heel veel medelijden met de dames en heren. Zo'n tafereel is een trauma voor het leven.
De belangrijkste vraag wordt wat makkelijker is om te leren Hongaars of Pools.
Hongaars is niet te leren.
De Hongaren lukt dat uitstekend
Wat is er eigenlijk met die 'tien gewonden' bij de moskee gebeurt?
Iemand nog iets van vernomen?
Die zijn plotseling genezen door Allah.
Rutte betrokken, Schoof betrokken, hard géén terrorisme roepen. Zal wel kloppen. Tis namelijk nog erger. Dit is Islam aan het werk. Beste vermoorde man heeft in moskee gemeld dat ie gescheiden leeft van zijn vrouw en dat kan in Nederland. Reactie moskeegenoten: "dat zullen we nog wel eens zien". Even een klein signaaltje afgeven aan alle lotgenoten. Sharia at work.
Tja, weer een geval 'lage bloedsuikers'. Gaap.
Of de dader is een bakker met #parkinson die brood wilde snijden.
Met dei ziekte heb je nu eenmaal niet zoveel controle waar je handen heen gaan. Toevallig waren de vrouw en het andere slachtoffer (of is het een broodoffer in deze?) nu eenmaal op de verkeerde tijd op de verkeerde plaats #nietsaandehand
of......
#salafisme #fascisme #terreur?
Ik denk een "particulier " .
Ik begrijp niet meer waarom alles maar getolereerd word, ook niet waarom niemand wordt aangesproken op dit soort zaken. Als het over motorbendes gaat: alle motorbendes zijn crimineel (wat waarschijnlijk ook zo is). Als het over rechts gaat: alles wat rechts is heeft eigenlijk een fascistische inslag. Noem er nog maar een paar. Zodra het over Islam, Arabieren, Palestijnen gaat mag er niets gezegd worden.
Of er is een alles overheersende angst, of er is een groter plan, of de uitgangspunten zijn zo dat men het gewoon toestaat om niet nader te definieren redenen. Nou, niet met mij.
Grotere kader: islammigratie in -cultuur in EU worden beschermd door oliebelangen. Sinds de oliecrisis in 1972 staat Europa onder druk van Saoudie-Arabië/OPEC. We werden middels de olieboycot gechanteerd om moslimimmigratie te accepteren. In de EEG-resolutie van straatsburg van 1975 (googelen) werd eveneens vastgelegd dat moslims hier hun cultuur mogen behouden (dus niet hoeven te integreren) en hun religie mogen uitdragen. Zelfs staat er dat politiek, wetenschap en media pro-islam standpunten moeten bevorderen. Ongelofelijk he. Er wordt geen ruchtbaarheid aan deze resolutie gegeven. En dat is volgens mij de oorzaak van de huidige schizofrene situatie dat er voor moslims uitzondering op de handhaving van allerlei regels en wetten wordt gemaakt terwijl men doet alsof dat niet zo is.
Gewoon wegkijken niks aan de hand doorlopen, niks met islam te maken, onbegrepen jongens geen kansen gehad driewieler gestolen denk ik.
Het wordt tijd dat de Nederlanders hun land terug pakken, daarna iedereen welkom die zich aanpast en gedraagt, zo niet opzouten
Hoezo moet Rutten hier op reageren?
Pooltjes en Hongaren: "Trap er niet in!"
Wellicht een gevalletje eerwraak wat weer helemaal niets met
Gaat Rutte nu alle voorkomende misdrijven becommentarieren in speciale persconferenties? Dan zal er van regeren wel niet veel meer komen.
Rutte doet een rondje downplayen van islamitische gebruiken en veegt tegelijkertijd Orban de mantel uit omdat hij zijn land wil vrijwaren van de geneugten van de Levant.
Het gaat nooit vervelen om te constateren waar de belangen van onze regering liggen.
Puur het feit dat hij er iets over zegt, zegt alles imho
Het geweld is nu nog tussen Syriërs onderling, blijkbaar. Moeten we hier trouwens ook niet willen.
Anyway, een echte vluchteling wil terug zodra de oorlog voorbij is. Dat is nu zo goed als het geval.
DOEI !
Lijkt wel zo'n twietje van Judith "is allemaal hysterie" Sargentini.
Helaas weer een nieuuw voorbeeld van de toegevoegde waarde van deze 'migranten' voor dit land. Wanneer gaan de ogen nu eens echt open?
Ik hoop dat de MOE landen de poot stijf houden.
"Ja maar jullie in de Visegrad moeten ook Syriers opnemen zodat jullie ook van deze inclusieve cultuur kunnen genieten" aldus Rutte op de top.
Eerwraak? Afvalligen? Kom op om, antwoorden en beetje pronto
Ze zoeken geen vrede. Ze brengen hun oorlog mee en vechten hier verder.
Fijn.
Oh wacht, ik zat er naast. Volgens Grappenmaker was het een 'hele verwarde man'.
Excuus..
Het wachten is op de 'eigenlijk is hij het slachtoffer van.....' excuus in 3..2..1..
Ezeltje prik is moeilijker dan die 'nieuwe Nederlanders' dachten #misluktespelletjesavond
ach toch wat is er nu weer mis met al die vredelievende kanspareltjes die uit naam van de koran elkaar de strot doorsnijden. zal wel iets mis zijn gegaan in de miljoenen verslindende opvang.
REAGEER OOK