Historische afstraffing PvdA SCHULD VAN TRUMP
Social
BREKENDE PRIMEUR van Erik 'Erik Mouthaan, RTL Nieuws, New York' Mouthaan. Hans Spekman haalt opgelucht adem, LoLo Asscher hoeft niet meer op assertiviteitstraining en Maurice de Hond kan wel met vakantie. Het is allemaal de schuld van Donald Trump en/of Hillary Clinton en/of her emails. Wij. Kunnen. Niet. Wachten. Op. Het. Exclusieve. Interview. Met. De. Eerste. Vrouwelijke. President. Dinges. Van. Amerika. Stay tuned!
BEWIJS
Reaguursels
InloggenDe Martha Stewart van de politiek.
Ik denk dat de Nederlandse kiezer en masse het zure, compleet wereldvreemde linkse gelul, o.a. gepredikt door Moutmuil spuugzat was.
Er wordt weleens vergeten dat een 'populistische' stem zomaar een reactieve stem kan zijn op jarenlang falend knuffelbeleid. Met andere woorden: Als de publieke ruimte niet strak was ingekleed door types als Erik Mouthaan en er wat meer ruimte was voor wezenlijk debat, waren mensen het nooit zo zat geworden.
Deze linkse sinxties toverkol was zo fanatiek dat een wereldwijde vernedering van een rondneukende echtgenoot haar niet kon weerhouden voor het presidentschap te gaan at all cost. Werkelijk tot op het bot gegaan. Jammer, niet gelukt.
Hillary Clinton is een leugenachtige feeks. Als zij POTUS was geworden, was de kans op een oorlog met Rusland groter geweest dan vijftig procent. We mogen zo blij zijn dat deze wraakzuchtige heks verloren heeft!
Misschien is wel de schuld van de Europese Trump (Juncker).
Misschien is het wel de eigen stomme schuld van de linkschen door niet op de PvdA te stemmen maar strategisch te stemmen op Rutte, teneinde een zekere partij niet de grootste te laten worden.
Dank u meneer Trump. Next elections 0 votes voor de PieviedieEee please..
Hillary hoefde niets te doen, alleen maar een beetje moeder overste spelen maar dan wel voor iedereen. Een beetje begrip tonen voor mensen zonder trustfund en zo. In plaats daarvan ging ze hoog van de toren blazen, mensen minderwaardig noemen en de moraalridder spelen. Het was bijna onmogelijk om van Trump te verliezen... bijna.
Verder is iedere link tussen het twee partijenstelsel in de VS en de jupilerleague in Nederigland, een provincie van de EU, natuurlijk onzin en de pvda heeft haar marginalisering volledig zelf verdiend.
De werktitel van het boek was oorspronkelijk "WTF happened, the deal was that I was supposed to win", later afgekort to "what happened".
Trump happened. Dat is de antwoord op haar vraag.
Het zal mij niet verbazen als Chelsea Clinton voorgesteld wordt als kandidaat over circa 7 jaar.
Chelsea is de dochter...
Mijn hemel, Hillary Clinton dacht geschiedenis te gaan schrijven maar werd door de kiezer afgeserveerd. En wat doet afgeserveerde Hillary? Ze probeert alsnog zichzelf en ons wijs te maken dat ze geschiedenis schrijft door haar nederlaag op te kloppen tot een gebeurtenis die de wereld deed veranderen. Hoe pathetisch.
Ronaldo ziet het verkeerd: het gaat hier ook volgens Mouthaan niet over Trump's overwinning, maar over Clinton's nederlaag!
Gelukkig heb ik Trump niet nodig om te snappen dat Asscher de bijnaam Komodovaraan verdient.
Ik dacht zelf meer aan bunzing.
Wat zijn ze toch druk met Trump? Heeft hij ze ooit iets misdaan?? Snap het niet.
Natuurlijk de schuld van Trump, want Trump is een lul toch?
Ik ben slap 70 , maar ik heb nog nooit zo'n Amerikaanse president meegemaakt die zo duidelijk was. Ik vind het een wereld vent die eindelijk de boel eens flink opschudt. Maar het is wel een lul, want dat zegt Mathijs van nieuwkerk en humberto tan en jeroentje( the stud) pouw, dus dan is het zo. En die pratende marionet Mouthaan moet helemaal zijn vervelende rotkop dichthouden en doen wat hem wordt gezegd, anders is hij zijn kudtbaantje kwijt.
Kan Mouthaan gelijk even vragen waar dat geld wat de Nederlandse belastingbetaler aan de Clinton Foundation heeft geschonken, eigenlijk voor gebruikt is, want normaliter wordt daar iets voor terug gedaan ( pay voor play), dus voor wiens baantje was dat?
Mouthaan geeft iedereen die minder links is dan hemzelf overal de schuld van.
Links kan democratie niet accepteren, hebben ze ook nooit gekund. Het blijft een radicale religieuze stroming natuurlijk.
Aan die gemaakte en theatrale houding van het mantelpakje Clinton begon ik me hevig te ergeren. Dan liever die Trump ook al ben ik het soms niet met hem eens. Hij is soms een ongecontroleerde flapuit. Een beetje boers. Beter naar je adviseurs luisteren, Donald ! En ook meer belasting betalen !
Die Amerikaanse goeroerin met haar diversiteitswonder. Wat heeft die Nederlandse gekleurde diversiteit voor bijzonders voortgebracht ? Ja, nog meer verdeeldheid en nog meer ellebogenwerk in je gezicht. Succes ermee ! Het Nederlandse "witte" volk was al genoeg verdeeld. Gelukkig hoor ik bij het "blanke ras". Je wordt als man al voldoende in de zeik gezet in dit land.
Dat Catalonië onafhankelijk wil worden is uiteraard de schuld van Thierry !
Die sossen toch, overal hetzelfde, nooit gaan ze zelf in fout.
Consequentie in daden, beloftes of actie is hen totaal vreemd.
En in de meeste gevallen loopt de nul meridiaan van Greenwich door hun reet.
Ben Shapiro - Hillary Has Officially Lost Her Mind!
zie youtube
Wacht, even een lijstje met redenen waarom de Amerikanen niet op Hillary hebben gestemd:
- Ze is het gezicht van gevestigde (en corrupte) partijpolitiek.
- Ze is een Globalist
- Ze is compleet pro collaboratie grote overheid + grote/internationale corporaties.
- Ze is een schaamteloze leugenaar.
- Ze is meest a-transparante politicus in de geschiedenis.
- Ze heeft hersenschade ten gevolge van een beroerte.
- Ze heeft haar man met waarschijnlijk meerdere vrouwen laten uithoeren (andersom zal ook niet verassend zijn).
Ze is HET EVENBEELD van een politicus waar je JUIST NIET op moet stemmen.
Maar wacht, er is meer!
- Ze is van de watergate onderzoekscommissie ontslagen omdat ze loog en onethisch was.
- Ze loog over het vernoemd zijn naar Sir Edmund Hillary.
- Ze heeft blijven liegen over haar Whitewater schandaal.
- Ze loog over het 'onder vuur genomen worden door snipers' tijdens haar Balkan bezoek in de jaren 90.
- Ze heeft gelogen over het Benghazi conflict.
- Ze heeft over haar hele gelekte email affaire gelogen en blijft er over liegen.
- Ze heeft gelogen over "failliet" zijn toen ze het witte huis moesten verlaten.
- Ze heeft gelogen over "(persoonlijk) failliet" zijn na haar Presidentiële campagne. (Als een boost voor haar boek verkoop)
- Ze omschreef donkere mensen als "Super-predators".
- Ze heeft een VP van Goldman-Sachs ingehuurd in 2016 om haar presidentiële campagne te runnen.
- Ze heeft miljoenen dollars gekregen van Goldman-Sachs om te spreken op meerdere plekken.
- Haar "Goede doel" Clinton Foundation heeft meerdere onderzoeken lopen en 'afgesloten zonder vervolging' door de jaren heen door fraude, corruptie en achterlaten van problemen.
- Ze heeft van Goldman-Sachs, JP Morgan, Citigroup en UBS meerdere donaties aan haar "goede doel" mogen ontvangen.
- Ze heeft van China, Saudi Arabië, Oman, Yemen, Qatar en de Arabische Emiraten meerdere donaties aan haar "goede doel" mogen ontvangen.
- Ze heeft het Moslim Broederschap aangejuigd en ondersteund in Egypte en in Turkije.
- Ze heeft voor de amerikaanse "Patriot Act" 2 keer gestemd.
- Ze was alle jaren voor haar presidentiële campagne fel tegen ILLEGALE immigratie. Tijdens campagne opeens vóór.
- Ze was alle jaren voor haar presdientiële campagne fel tegen homohuwelijk. Tijdens campagne opeens vóór.
- Ze was een advocate die een verkrachter moest verdedigen maar zat te lachen over de toestand van het 12-jarige slachtoffer.
- Ze heeft de US naar Russische verkoop van Uranium naar Russische nucleaire corporaties toegestaan in ruil voor donaties aan haar "goede doel".
- Ze heeft 8 "corporate excellence awards" gegeven aan bedrijven, waarvan 7 aan bedrijven die haar miljoenen hebben gegeven voor haar "goede doel".
EN NOG geeft ze in het boek de schuld aan de russen, aan haar campagne team, aan Bernie Sanders, etc, etc, etc. En mensen blijven haar ondersteunen?!
Al met al genoeg redenen om die heks de rest van haar leven achter tralies te gooien..... samen met die vreselijke kerel van haar
@Fatwabuster
En dan heb ik nog niet eens de niet-bewezen 'schandalen' en alu-hoed theoriën over haar benoemd... Is nog zo'n ellendelangelijst.
Haar dochter is getrouwd met een neefje van Soros zo schijnt.
LangeTijdGeleden | 05-10-17 | 16:05 | reageer
Ze heeft één kwaliteit. Ze heeft geen piemeltje.
Toevoeging: ze wou president van alle Amerikanen worden behalve van de "basket of deplorables". Oftewel ze minachte een flink deel van de kiezers openlijk.
Heerlijk die Trump tweet..... +100
PvdA weet donders goed waarom ze een flinke trap onder hun aars hebben gekregen. Maar dat willen ze niet toegeven. Zouden ze dat wel doen dan erkennen ze dat ze jarenlang onder het mom van: "we helpen de armen en de zwakkeren", hun eigen zakken flink hebben gevuld en de goedbetaalde baantjes hebben opgestreken, want dat heet sociaal zijn op de PvdA wijze. Tenslotte kun je aan armoe flink verdienen! Gek toch dat die mensen de PvdA niet meer herkennen cq. geloven.
Het demasqué van de PvdA.
Als je even logisch nadenkt en je tijdlijntjes even terugkijkt weet je dat de uitverkiezing van Trump juist de redding van Links /Pro-EU is geweest in alle verkiezingen binnen Europa die na de uitverkiezing van Trump zijn gehouden. Nergensl hebben " populistische" partijen de macht niet kunnen grijpen. Nergens!
Dus, Mouthaan,. je lult naar je verstand hebt, herstel, naar je baasjes vinden dat je moet lullen. Ongeschikt als verslaggever, geslaagd als opinievervormer. Feli!
Mounthaan: "dat denkt Clinton ook" twitter.com/RiaMaliepaard/status/9158...
Ik denk dat Paul Joseph Watson iets dichter bij de realiteit zit: www.youtube.com/watch?v=yyMhpReL_F4
Een van de meest trieste fenomenen die je in het leven kunt tegenkomen. Slechte verliezers...
.
De agressie waarmee politiekcorrecten zich nu uiten lag natuurlijk voor de hand. Mensen die niet zo goed zijn in het vergaren van kennis, raffineren van een eigen mening en het verwoorden ervan vervallen vaak in frustratie en schelden.
.
Het helpt natuurlijk niet dat de “leiders” van het politiekcorrecte gedachtengoed inmiddels ook niets meer doen dan schelden en miepen. Ook al geen soundbites meer om na te balken.
Dat wordt oppassen geblazen als die kliek over 8 jaar terug in het zadel komt.
als je bij Mouthaan moet aanschuiven voor een beetje aandacht dan gaat het wel heel slecht me je carriere..
Blijkbaar wil niemand haar boekje kopen
Ik denk dat het andersom gegaan is: doordat de pvda zo verrotte slecht is geweest de afgelopen 20 jaar heeft Hillary verloren en Trump gewonnen. De Nederlandse pvda heeft bepaald wie de baas is in de VS.
Moet je eens na gaan zeg... dat hele kleine linkse landje.... een zorg voor tante Hil.... wow wat zijn we toch groot geworden door klein te blijven. Gefeliciteerd met dit hoopvolle nieuws links Nederland! /sarcasme mode off
Klopt. Kleuters denken altijd dat het hele universum om hen draait.
Nondeju zijn ze op de NPO nu nóg niet klaar met dat wassenbeeld Hillary? Dat mens heeft verloren. Er is geen tweede plaats bij presidentsverkiezingen, de reden waarom je tweede bent geworden? Omdat er niet voldoende mensen op jou gestemd hebben. Is dat zo moeilijk dan. Waarom er niet genoeg mensen op Clinton hebben gestemd? Ze zijn die clan zát. Net als NL klaar is met de PvdA. Gewoon moe ervan. Mensen willen verandering. Zeveraars bij de NPO, echt niettedoen die lui.
Maar.. Mouthaan is van RTL?
RTL excuus, voor mij 1 pot nat
Nu zie ik het opeens, hij lijkt verrotte veel op Doug Stamper uit House of Cards. Geheel ontoevallig ook zo'n machtsgeile zuigerd.
Heeft Twan dat interview geregeld?
Ze gaat natuurlijk e.e.a zeggen over Trump en Rusland en al haar standaard bullshit en veel nederlanders zullen haar nog geloven ook.
Ik denk eerder van Sinterklaas, maakt tegenwoordig ook deel uit van de Axis of Evil maar ook Paw Patrol met die honden heeft de uitslag beinvloedt van alle verkiezingen wereldwijd de afgelopen 2 jaar.
Welkom in de Maakbare Samenleving waar het 'nieuws' gewoon om de onaangename feiten bedacht wordt.
NOS, RTL, ja , je kan je er nog druk over maken, maar het is toch een aflopende zaak. Alleen de 2e garnituur journalisten kiezen voor een loopbaan (of zoiets) bij dat soort organisaties. Goede journalisten bedruipen zichzelf wel en worden gevraagd.
Stuur ook eens zo'n tweet naar Kim Jong-un, iets met "Just 5 minutes ago, allied air forces ...", lachen man.
Dacht dat Hillary er al uit was, ze is een vrouw immers dus underpriviliged
Als ik er goed over nadenk is de hele PvdA de schuld van Donald Trump.
Wat zou Wasilla Ha-ha-ha-hatsjie (proost) Hillary allemaal ingefluisterd hebben?
Zie je wel die Trump doet niet alleen maar slechte dingen
De nederlaag van 2002 was met terugwerkende kracht ook de schuld van Donald Trump.
Zie 'm netjes zitten joh, de useful idiot.
He die glibberige mier heet toch Ass to Mouthhaan?
Vraagje, wat heeft Hillary gevraagd voor dit interview? 3 ton of 4 ton?
Denk dat haar tarief wel beetje gezakt is, zou persoonlijk vragen ok, en wat denk je te gaan betalen. Zelfs oer-linkse Talk show hosts in de VS hebben het wel een beetje met haar gehad, komt geen zinnig woord meer uit, ze heeft verloren van een vent die ze zelf uitgezocht hebben, want die was volgens hun het makkelijkst te verslaan, ( zie wikileaks mails) snap wel dat ze een hekel aan DT hebben, maar ze zijn zelf "een beetje dom" geweest.
Het zijn tegenwoordig toch echt ambtenaren he, die journalisten. ook bij RTL
Ik vind die Rick Nieman wel een goeie.
Maar die zit bij WNL.
@Kruisruiker. Daar moet hij ook de eerste kritische vraag nog stellen hoor.
Erik Mouthaan. Is dat niet die gozer die eruitziet alsof hij het debiele broertje van Roel van Velsen had kunnen zijn?
Lol
Nee het is die "journalist" die altijd CNN nablaat, zonder daar zelf nog even over na te denken, en daardoor niet erg gewaardeerd wordt door mensen die wel kunnen denken, en het nieuws via andere kanalen( geen Fake news) in de VS volgen. Maar het is verder wel een teken aan de wand, dat deze maffia miep, een interview aan hem geeft, om met "michelle" te spreken "how low can you go"?
Snap wel dat HRC in de picture wil blijven komen, anders valt het niet eens op, als ze de bak indraait, daar waar ze hoort. Ik hoop dat Mouthaan durft te vragen of ze weet dat ze vermoedelijk de meest gehate vrouw ter de wereld is, dus dat is ook niet mis.
Dat weet ze wel. Ze reageerde ooit: Nederland ligt ergens in Amsterdam I believe?
Evil bitches.
Zal wel een lekker kritisch interview geweest zijn....
Historische afstraffing Hillary Klingon schuld van Hans Speckman.
Dat RTL het jong nog in dienst heeft.
Hillary is een hagedis.
Inderdaad, als je denkt haar te pakken te hebben.... hou je alleen de staart in je handen.
Het is ook heftig, verliezen van zo'n clown als Trump.
Daar kun je iedereen de schuld van geven, of je kijkt even in de spiegel om te concluderen dat je een visieloze, arrogante, kille, regenteske vrouw bent.
Hydrogen Hillary leert het nooit. Eng mens.
Nou nou, dat zal me een objectief en stevig interview worden. Mouthaan zal flink nat geweest zijn in zijn broekje.
Hij is daarna gelijk naar de darkroom gereden en heeft zich in alle gaten laten volspuiten.
Wat een nep nieuws.
Inderdaad. faketrumptweet.com/
Ah ATMhaan heeft wat te melden. Pas maar op Erik, voor je het weet staat de Donald je met keukenrollen te bekogelen.Zucht.
Clinton is gek en die Mouthaan is compleet gestoord!
Alsof het dus heel erg is als PvdA verliest.
Heeft Trump toch een puntje.....
Doordat Mark Rutte zoveel heeft gelogen zijn de verkiezingen in Botswana helemaal misgegaan.
Die invloed was er zeker. Want haar campagneburo is voor sterk gereduceerde prijs voor GroenLinks aan de slag gegaan. Want ze wilden de opkomst van RedelijkRechts tegenhouden. Dat is dus buitenlandse inmenging en... het hoort als gift op de balans van GroenLinks te komen voor een slordige honderdduizend euro of meer. Dus daar moet ook nog een belastingaanslag heen.
Die Hillary toch , 1 jaar na de verkiezingen loopt ze nog te kakelen dat de verkiezingen van haar gestolen zijn. Get over it.
Tja dat krijg je als je het als je recht ziet even Madam President te worden, heel sneu en zielig maar gelukkig schrijft ze het van zich af! LOL
Erik is écht van 't padje af, gerrum.
ergens in de lokale darkroom is het goed fout gegaan
REAGEER OOK