Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Paniekzaaien met het AD, in het StamCafé

Het Alpenwater komt naar Nederland: wanneer, waar en hoeveel? BOE!

Landgenoten. Gaat u maar rustig slapen. Er is voorshands nog geen enkele reden om werkelijk ongerust te zijn. Die gletsjers duren nog even, en die monsterhoosbuien des doods in de Alpen met 500mm regen in een paar dagen tijd met kolkende watervallen viesbruin Oostenrijks en Zwitsers naziwatertsunami's DIE ONZE KANT OP KOMEN!!!1! Dat stelt allemaal evenveel voor als het CDA tijdens TK2023. Moeten we rekening houden met hoogwater? Bas Boterman, adviseur watermanagement bij Rijkswaterstaat, legt uit waar we op kunnen rekenen. Antwoord na de break.

Social

LOL, droog

Social

Reaguursels

Inloggen

Het begint steeds meer wetenschappers duidelijk te worden dat klimaat zich zelf al aan het herstellen is zoals dat al 10000e jaren gebeurt.
En dat denken ze nu tegen te kunnen houden.
Alpen zijn eerder vrijwel sneeuw vrij geweest. Klimaat is al decennia stabiel, en weer extremen zijn van alle tijden , en is ook niet toegenomen, wel de berichtgeving dat is wel extreem toe genomen.
Maar aan hysterisch volk is een hoop geld te verdienen.

zoalsikhetzeg | 29-08-23 | 09:33 | 3

Is de teneur van de meeste reacties op GS niet: gewoon doorgaan met fossiele brandstoffen? Terwijl de meeste wetenschappers zeggen dat we ermee moeten stoppen? Is dat niet onwetenschappelijk van rechts? Terwijl ze overal elektrische auto's en laadpalen zien denken zij toch dat het allemaal onzin is. Ik geloof dat er nu al meer warmtepompen geïnstalleerd zijn dan in 2022. Maar daar weet ik verder niets van. Ik heb nog een gas installatie op mijn 3 hoog huurwoning die ik nooit gebruik: gewoon dikke kleding aan in de winter.

cugel | 29-08-23 | 09:40

@cugel | 29-08-23 | 09:40:

Allereerst is de wetenschap lang niet zo eensgezind als de corruptielobby beweert. Zelfs het IPCC is veel terughoudender en verdeelder dan journalisten, activisten en politici (geen wetenschappers dus) steeds beweren. En dan nog; wetenschap is geen kwestie van "meeste stemmen gelden".
Het aantal laadpalen en warmtepompen zegt ook niks over wel of geen klimaatverandering. Die bewijzen alleen dat je rijk moet zijn om voor de subsidies in aanmerking te komen.

Los daarvan, warmtepompen werken nauwelijks, daarom heeft de helft van de gebruikers ook een andere verwarming. Het is alleen maar duur, niet duurzaam.
En die laadpalen met stroom uit kolencentrales lijken "groen" zolang die kolencentrales in andere landen staan (=klimaatlogica). Maar dan nog hebben we in NL helemaal de netcapaciteit niet om auto's en verwarming volledig op buitenlandse (bruin-) kool te laten rijden.
In sommige regio's kunnen bedrijven nu al geen aansluiting krijgen, maar jij wil ons stroomverbruik verhonderdvoudigen?
Dat kan niet.
Met onmogelijke eisen kun je klimaatverandering niet tegenhouden.

Dandruff | 29-08-23 | 09:56

Frans Timmermans krijgt de wind van voren vanwege zijn wachtgeldregeling. Thijs Broer kon alleen maar denken: daar gaan we weer. ‘Alsof een progressieve politicus met een prettig salaris niet voor de armen zou mogen opkomen.’
12ft.io/blendle.com/shared/eyJuIjoiYX...
Ik ben voornamelijk benieuwd of reaguurders met deze link wel massaal het blendle artikel kunnen openen. Ik denk het eigenlijk niet: je komt op de 12ft.io site uit.
Misschien dat dit beter gaat:
blendle.com/shared/eyJuIjoiYXJpYW4iLC...

cugel | 29-08-23 | 09:29 | 4

@Dandruff | 29-08-23 | 09:43:
Volgens mij wil hij geld halen bij de grootverdieners, bedrijven met enorme winsten en aandeelhouders die geld krijgen zonder ervoor te hoeven werken, om dat ten goede te laten komen aan de arme en werkende bevolking.
Overigens had je onder "Arabs for Trump" ook nog op mij gereageerd en ik had jou, maar vooral BASinnic, overal gezocht om je te kunnen antwoorden. Maar het lijkt wel of je vooral verschijnt als ik iets post, tegen de ochtend. Met een aantal van je tegels ben ik het wel eens, wilde ik maar zeggen. Hoewel ik in dit geval Thijs Broer gelijk geef.
Maar dit was vooral om dit 12ft.io te testen omdat Basil niet wil dat ik hele teksten uit Blendle citeer. Maar het lijkt nog steeds niet te werken :(
@Basil Fawlty | 29-08-23 | 09:50:
Ah, daar ben je! En jou lukt het wel! Sorry, ik krijg het niet goed voor elkaar. Te dom natuurlijk. Zoals je me al leek duidelijk te maken ;)

cugel | 29-08-23 | 09:55

@cugel | 29-08-23 | 09:55:

Grootverdieners brengen hun geld veilig onder; zie Timmerfrans. Elke belasting is altijd op de middenklasse gericht. En bedrijven rekenen hun belastingen door aan hun cliënten.

Dandruff | 29-08-23 | 10:01
▼ 1 antwoord verborgen

Moondogs, met Kees Prins, zang (Jiskefet) Cool clear water

Therion | 29-08-23 | 09:10 | 2

Allemaal potentiële groene energie!

Flibbage | 29-08-23 | 08:36

Maar waar koop je nu de beste haring (lekker vet) en straks de beste oliebollen (niet te vet)?

Duwbak_Linda | 29-08-23 | 08:17 | 3

1. Ouwehand
2. Zelf bakken

goedverstaander | 29-08-23 | 08:28

Een keer gegeten op het strand maar niet vergeten... Zeebanket,een bord vol met dalende zon...

periscope | 29-08-23 | 09:31

De hoeveelheid neerslag zou toenemen door de klimaatverandering. Nu kom ik wel eens in die oude pittoreske stadjes in Zuid Duitsland en Oostenrijk en daar zie ik regelmatig de standen van de rivier op de stadsmuur staan van de afgelopen 500 jaar. Allemaal netjes bijgehouden en dan zie je bijvoorbeeld een waterstand van +3 meter in 1643 of + 5 meter in 1792.
Hoe zit dan nu precies dan ?

johnyl | 29-08-23 | 08:03 | 2

Klimaatontkenners hebben die stadsmuren afgebroken en met dezelfde steen weer opgemetseld maar dan met die strepen een paar meter hoger?

goedverstaander | 29-08-23 | 08:31

Goedemorgen nachtploeg!

Moeilijk chocola van te maken..

*Koffie zetten doet..*

Wijze uit het Oosten | 29-08-23 | 07:59 | 2

Ik weet niet eens waar het over gaat.. maar geeft niet, er is koffie, zie ik, dat is fijn want ik neem graag een bakkie. Goedemorgen allemaal, en hou het soepel!

anja | 29-08-23 | 08:44

Red Zebra - I Can't Live In a Living Room
https://www.youtube.com/watch?v=Xvb_oRBjbcw

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 07:58

Man doodgeschoten in Den Haag, man doodgeschoten in Rotterdam... Is 22 november dan eindelijk het moment voor 'Minder minder'?

MickeyGouda | 29-08-23 | 07:53 | 10

@anja | 29-08-23 | 09:02,
Goedemorgen Anja,
Om je even op te beuren.
E.L.O (Electric Light Orchestra) All Over The World.
www.youtube.com/watch?v=wh3i3vWgPyk

Bad - Casey | 29-08-23 | 09:14

@Bad - Casey | 29-08-23 | 09:02:
Môge BC! Wat een onverwacht tijdstip.

MickeyGouda | 29-08-23 | 09:58

@anja | 29-08-23 | 09:02:
Haha... Ik weet dat je een geboren Duitse bent, anja, maar veel Nederlandser wordt het niet. Fijne dag!

MickeyGouda | 29-08-23 | 10:00
▼ 7 antwoorden verborgen

Nieuwe dag nieuwe propaganda. Wat de Nationale Propaganda Omroep u niet vertelt is dat de eerste rechter Devious Don op 4 maart voor het hekje laat komen. Geheel en compleet toevallig voor super Tuesday. Historisch de dag dat de meeste staten gaan stemmen op de Dems/GOP kandidaat. Maw schaamteloze verkiezing beïnvloeding. En vergeet niet, de overige 2 rechters moeten nog hun datums vaststellen zover ik weet. In theorie kunnen ze dat ook op 4 maart zetten. Dit betekent dat Orange Man Bad de eerste veroordeling aan zijn pantalon zal krijgen wegens contempt of court.

Niet dat lil' Donny zoveel te vrezen heeft van de rest van de GOP kandidaten overigens. DeSanctimonious is alleen nog populair bij never Trumpers. Ramaswamy te onbekend bij het grote publiek. Pence alleen populair bij bible thumpers. De rest is een lachertje.

Overigens hopen allen, Dems en neo cons/never Trumpers een ding. Dat staten Tupac Trump van de kieslijst afhalen bij de onvermijdelijke veroordelingen.

Graaf_van_Hogendorp | 29-08-23 | 07:41 | 2

Dat dit de dag voor Super Tuesday is, viel al in meerdere kranten te lezen.

Après toi | 29-08-23 | 07:47

Wie zijn toch al die meneren waar u het over hebt?

Nuchternederland | 29-08-23 | 07:58

@Patje | 29-08-23 | 08:14: Deze clip bevestigt mijn mening over mevrouw. Dat mag u zuur vinden, ik noem het gewoon 'een andere smaak dan de uwe'. Niets mis mee, ik gun u uw Cyrus-muziek van harte.

_pacman_ | 29-08-23 | 08:21
▼ 5 antwoorden verborgen

Als je dit leest ervaar je hoe het ongeveer in de Middeleeuwen moet zijn geweest als je niet gelovig was.

de Voorzittert | 29-08-23 | 07:39

Ruim veertig jaar geleden werd al voorspeld dat er twintig jaar later (dus twintig jaar geleden) geen vlok sneeuw meer in de Alpen zou blijven liggen. Je kunt grote vraagtekens zetten bij de wetenschappelijkheid van het tijdschrift Nature Climate Change. De naam draagt de vooringenomenheid al in zich. Het 'journaille' zou zich beter moeten verdiepen in de bronnen die dergelijk 'nieuws' de wereld in slingeren.

goedverstaander | 29-08-23 | 07:49

@goedverstaander | 29-08-23 | 07:49: in de jaren 70 werd al gewaarschuwd voor de gevolgen van de ontbossing. De longen van de aarde werden ze genoemd, de bossen rondom evenaar. En dat er gevolgen zouden zijn voor het klimaat.

swapper | 29-08-23 | 08:28

Section 25 - Friendly Fires
https://www.youtube.com/watch?v=Vhe5namTRM8

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 07:12

@MickeyGouda | 29-08-23 | 07:36: Ik moest lachen.. maar wat erg natuurlijk voor die vrouw.. waarvoor in de hersens allemaal plaats is! Indrukwekkend. Misschien kan ik in de toekomst mijn hoofd gebruiken ipv een handtas. Scheelt weer sjouwen.

anja | 29-08-23 | 09:05

Cornelis12 | 29-08-23 | 07:11,
Wat een gruwel, maar wel handig als je wilt vissen.

Bad - Casey | 29-08-23 | 09:05
-weggejorist-
Bad - Casey | 29-08-23 | 09:06
▼ 3 antwoorden verborgen

Moggeh!
Dat lek in het kadaster, dat blijkbaar al langer bekend was, is dat een beetje ingewikkeld om na te doen?
Zou wel een giller zijn als je van salonsocialisten kan achterhalen wat zij voor hun paleisje betaald hebben.
Of als je een huis wilt kopen en het idee hebt dat de verkoper er voor jouw gevoel teveel winst over wil rekenen (niet dat je daar wat mee kunt...)

EEnzame SchizofrEEN | 29-08-23 | 07:06 | 7

@goedverstaander | 29-08-23 | 07:56: Timmermans heeft een omheinde vesting in Heerlen. Een riante vrijstaande hut met betere beveiliging dan de Surovikin-linie van de Russen. Kans op huur? Nul procent.
Adres delen mag vast niet dus doe ik niet.

_pacman_ | 29-08-23 | 07:59

@goedverstaander | 29-08-23 | 07:56:

Huur aan zijn eigen BV zeker, hij zei ook dat hij geen miljonair is. Als je 8 jaar 4 ton opstrijkt (inclusief onkosten en andere toeslagen) en dan geen miljonair bent doe je iets verkeerd.

Wattman | 29-08-23 | 08:06

@Wattman | 29-08-23 | 08:06: Het gerucht gaat dat de hut op naam van zijn vrouw staat, en dat ze notarieel hebben laten vastleggen dat hij geen eigenaar is. Mogelijk broodje aap, maar dat is wat 'de straat' in Heerlen zegt.

_pacman_ | 29-08-23 | 08:17
▼ 4 antwoorden verborgen

Hè gelukkig, de F-side geeft toestemming

Wesley Sneijder is toch weer met Ajax in gesprek over een terugkeer bij de club. Dat zei de oud-international, die graag trainer wil worden, maandag in het programma Veronica Offside.

De harde supporterskern van de F-Side zat eerst niet te wachten op een terugkeer van Sneijder, omdat ze niet blij waren met oude uitspraken van hem over Ajax. Na een gesprek, waarin Sneijder excuses maakte, nam de F-Side de oud-speler weer in genade aan.

Cornelis12 | 29-08-23 | 07:01 | 5

Ik heb altijd zo’n medelijden met fanatieke fans. Je de hele dag druk maken over een voetbalclubje. Wat een gedoe.

JJMS | 29-08-23 | 07:33

@de IJsman | 29-08-23 | 07:26:

Dat kan echt alleen in de voetballerij. Dat de kans groot is dat er een troepje van die lui in je voortuin staat als iets ze niet zint zal er ook mee te maken hebben.

JJMS | 29-08-23 | 07:34

@de IJsman | 29-08-23 | 07:26: Amsterdamse domheid!

Kartelmaster2000 | 29-08-23 | 07:52
▼ 2 antwoorden verborgen

Lezersvraag: waarom worden er steeds meer vrouwen vermoord ?

NB: Rotterdam heeft als moordstad de koppositie overgenomen van Amsterdam.
www.ad.nl/binnenland/rotterdam-verdri...

Cornelis12 | 29-08-23 | 06:58 | 7

Omdat vrouwen zich slechter verdedigen?

Hadena | 29-08-23 | 07:33

@Angélica de Sancé | 29-08-23 | 07:26:
Sommige culturen zijn middeleeuwser dan anderen. Wat een vreselijke gedachte dat dit leeft in onze vrije en open samenleving.

MickeyGouda | 29-08-23 | 07:47

Heeft "trans" er iets mee te maken?

Sneerpoets | 29-08-23 | 07:48
▼ 4 antwoorden verborgen

Sneerpoets | 29-08-23 | 06:56,
Echt wel !
Diverse keren zelfs ;D

Bad - Casey | 29-08-23 | 08:40

Man vannacht doodgeschoten in flat Rotterdamse wijk Hoogvliet.

Cornelis12 | 29-08-23 | 06:52 | 1

Aahhhh, de vakanties zijn weer voorbij

Man overleden na schietpartij in Den Haag, dader nog spoorloos

Cornelis12 | 29-08-23 | 06:54

The Presidents Of The United States Of America - We Are Not Going to Make It
https://www.youtube.com/watch?v=2fiWIQXVIAE

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 06:50

Aaron Smith - Dancin
https://www.youtube.com/watch?v=Cjp6RVrOOW0

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 06:24

Haha altijd goed!

"Roadrunner Records released Dog Eat Dog's debut album, the Warrant EP, worldwide on July 13, 1993. The title was a lighthearted jab at the band Warrant for releasing an album titled Dog Eat Dog almost a year before"

Warrant - Hole In My Wall
m.youtube.com/watch?v=wvWDgJXK5BM&...

Patje | 29-08-23 | 06:08

DIT:
Dog Eat Dog - Rocky
https://www.youtube.com/watch?v=1om7UOerT5w
Het enige goeie nr van DAT album.

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 06:15

F vraagje, ben van plan om eindelijk m'n nieuwe GSM in gebruik te nemen. De foto's en 99 tabbladen van browser van oude GSM worden niet automatisch meegenomen veronderstel ik?!

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 05:52 | 4
▼ 1 antwoord verborgen

@keestelpro | 29-08-23 | 05:48:
Ik heb 25 jaar geleden een Filipijnse (Cebu) vriendin gehad en ze vertelde dat ze daar gek waren op karaoke, je kon daar zelfs je eigen plaatje kopen wat je net had ingezongen.

Patje | 29-08-23 | 06:58

Wat een zanger is het ook!

keestelpro | 29-08-23 | 05:31

Vrouw op vliegtuig naar Ibiza gezet, de poes eten gegeven. Ik ga eerst slapen, de wilde plannen komen later wel.
youtu.be/1Np8PX0vCzs?si=M25-I2g9Wimwh...
The Deeper the Love - Whitesnake

R. Skickr | 29-08-23 | 05:23 | 4

@keestelpro | 29-08-23 | 05:29: Vooral geen troep maken, moet het nu zelf opruimen. Maar ook weer niet te netjes zijn, ik wil haar niet het gevoel geven dat ze overbodig is.

R. Skickr | 29-08-23 | 05:52

@R. Skickr | 29-08-23 | 05:52:
Die laatste 11 woorden zijn heel erg waar maar ook gevaarlijk.
Maar goed wat weten vrouwen nou eigenlijk van reversed psychology?
Ik denk dat we er mee weg komen. XD

keestelpro | 29-08-23 | 06:04

@keestelpro | 29-08-23 | 06:04: Absoluut. Wij hebben niks door, schattig dingetje, en laat ons die aanname van jullie ook vooral niet onderuithalen.

anja | 29-08-23 | 09:09
▼ 1 antwoord verborgen

Tasmin Archer - Sleeping Satellite
https://www.youtube.com/watch?v=lOqVQPq8zm8

Weezer - Undone
https://www.youtube.com/watch?v=LHQqqM5sr7g

Thunderball - Channel One
https://www.youtube.com/watch?v=XAnln0sGYSg

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 05:17

Ode aan de Brabanders

Daar stond je dan, met je zandschepje,
onderdeel geworden van de Randstad heb je.

Luid en lomp herinner ik je uit mijn jeugd,
die zachte 'g' is wel een deugd.

Wanneer de varkens carnaval vieren,
gemoedelijkheid onder de rivieren.

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 05:14

Uit de exclusieve platenkast van de liefste en stoutste reaguurderes van GeenStijl:

The Veronicas - Mother Mother (2005)
www.youtube.com/watch?v=B6aTkcoULrM

Live - Dolphin's Cry (1999)
www.youtube.com/watch?v=eBHmcORu4og

Evanescence - Going Under (2003)
▶ youtube.com/watch?v=eBHmcORu4og

Robin Storm - This Way (2020)
www.youtube.com/watch?v=CmJYE6DGDuY

Sweet - Love Is Like Oxygen (1978)
www.youtube.com/watch?v=tXJ4TZSXtzc

Zoveel mooie herinneringen en zoveel mooie muziek leren kennen door jou @lezeres !

keestelpro | 29-08-23 | 04:39 | 8

@Patje | 29-08-23 | 06:15: Waar is @Lezeres? Ik heb haar lang niet gelezen, maar ik had het zelf teringdruk, dus kon niet veel met GS spelen, en weet nou niet of het aan mij ligt of dat zij echt een beetje afwezig is.. nou ja, liefs aan Lezeres, en hopelijk lees ik je weer een keertje hier.

anja | 29-08-23 | 09:10
▼ 5 antwoorden verborgen

Ga er ook zo tussenuit... had het gisteren iets te laat gemaakt en dat bracht mijn dagplanning in de war. Had hierdoor ‘n vliegende start met broodje’s en koffie in de auto. Morgen naar Den Haag. Is dat wat??

Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 04:28 | 9

Grapjas, met een 2.2 Direct 16 klepper.

Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 04:51

@Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 04:47: Ach wie weet, misschien valt het wel mee. Dit weekend gaan wij in ieder geval weer eens naar de Tong-Tong fair in Den Haag. Dat is alweer een paar jaar geleden dat we er waren. Na het weekend kan ik vertellen hoe het was om die kant van het land weer eens te zien.
Met het werk vermijd ik de Randstad al minstens tien jaar.

Verbandmeester | 29-08-23 | 05:02

@Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 04:51: lekker hoor! En niet met haast!

Haast, dat is pas een foute brandstof! Maar daar hoor je niemand over....

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 05:03
▼ 6 antwoorden verborgen

Oleta Adams - Window Of Hope
https://www.youtube.com/watch?v=xc68sRFZ650

The B-52's - Rock Lobster
https://www.youtube.com/watch?v=2uH5AhFh8UI

Sepultura - Roots Bloody Roots
https://www.youtube.com/watch?v=F_6IjeprfEs

Hevvlan Demuru | 29-08-23 | 04:25

Hmmm…het is toch net even anders als je er midden in zit. Moest om een vlucht te halen vandaag van Cerkno,Slovenië naar Trieste vliegveld rijden, en daarbij een onverharde bergpas trotseren met mijn oude mx5…De regen was zo intens dat ik de weg niet meer kon zien en de water stromen maakte de weg vol met geulen waar een 4x4 nog moeite mee zou hebben.. Moraal van het verhaal, je hebt werkelijk geen idee wat een overlast aan water kan doen hier!

enjroe | 29-08-23 | 03:49 | 1

Heftige regenval in de bergen is super eng! Zeker als je in de auto zit.
Wat ik doe is parkeren op een veilige plek ergens hoog in de bergen en zeker niet het dal proberen te bereiken. Het mooie aan heftige buien is dat ze nooit echt lang duren.

keestelpro | 29-08-23 | 04:53

Haddaway - What Is Love
youtu.be/HEXWRTEbj1I?si=pf5MjqkRxY2Yq...
Er is denk ik geen eensluidende definitie. Liefde heeft vele verschijningsvormen. Vriendschap is er één van.

MickeyGouda | 29-08-23 | 03:25 | 4

Liefde is aandacht en attentie. Ware liefde is ware aandacht en attentie. En eeuwige liefde is eeuwige aandacht en attentie. Elkaar niet vergeten, aldus.

Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 04:40
▼ 1 antwoord verborgen

Ook weer zo'n prachtige vrouw, Susanna Hoffs, met haar Unconditional Love.
Mooi liedje om mee in slaap te vallen.
Maar... eerst nog m'n laatste champagne. Sleep well @ all.
youtu.be/IYJ8lBYziJg?si=d7hv8cysqXM8I...

Ichneumonidae | 29-08-23 | 02:44 | 2

Ze lijkt op een van die zangeressen van The Bangles.
-instant update- Dat is ze ook. LOL!

keestelpro | 29-08-23 | 04:57

Afgelopen avond boodschappen bij de Jumbo gedaan.
Daar lag iets nieuws in de schappen: Babybel plant-based kaasjes
retrieval.dam-lite.prod.aws.jumbo.com...
Aangezien mijn dochter een melk allergie heeft dacht ik leuk dat ze ook eens een keer zo'n heerlijk babybel kaasje kan eten. Want lekker zijn die dingen!
Nou dat was even schrikken. Echt niet te vreten en het lijkt nog niet in de verste verte op echte kaas. Vond zij ook trouwens. Het is wel leuk als fop/scherts artikel en ze zien er heel grappig uit.

keestelpro | 29-08-23 | 02:37 | 1

Koemelk allergie, praat me er niet van.
Gelukkig was er een Belgische dokter in Utrecht om mijn zoon te behandelen. Ik twijfelde aan de lokale behandelend arts zijn competentie en werd s' avonds nog stante pede het ziekenhuis uitgeschopt met een ziek kind.
Wat een verademing in Utrecht,hoed af voor fe mensen daar.

Theodorik1 | 29-08-23 | 02:51

Beetje gek verhaal. M'n ex ligt nu in mijn bed te slapen en ik ga er zo naast liggen. Verder geen gedoe of zo, maar blijft toch vreemd na al die jaren.
Ik denk toch altijd aan de mooie tijden die we gehad hebben. Dat heb ik met m'n twee andere exen ook, en eigenlijk met iedereen.
Klinkt misschien wat klef, maar ja, ik heb mezelf ook niet gemaakt.

Zelf zou ik niet reaguren op zo'n comment...

Ichneumonidae | 29-08-23 | 02:13 | 20

Voorheen Twitter?

Beste_Landgenoten | 29-08-23 | 03:48

Als het vriendschappelijk of voor tijdelijke hulp was sliep jij vannacht wel op de bank.

Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 04:02

@Ichneumonidae | 29-08-23 | 03:02:
tûh vroeg
Gewaagd
Ongevraagd
Nie gewacht
Uit gelacht
Voordat u was
metzonder sex
zij dated u al-als Ex
Bloed tekort doet er net nie toe

V.Puffellen | 29-08-23 | 05:04
▼ 17 antwoorden verborgen

Mott the Hoople!

Theodorik1 | 29-08-23 | 02:17

Trust Milton, heel mooi nummer.

TheOne48 | 29-08-23 | 02:18

Wat is dit toch ook weer voor schatje! Are you only dreaming? Gek genoeg hoorde ik haar 'r' nooit zo goed in dat 'dreaming'.
Heeft me jaren gekost.

youtu.be/TLTrtMlNmUQ?si=JWK8STro5BlIG...

Ichneumonidae | 29-08-23 | 02:06

De T. wilt dat er mensen zijn, waaronder mogelijk deskundigen, die zich zorgen maken over bewerkt voedsel. Zelf eet ik sinds kort alleen nog maar veganistische vleesvervangers en voel mij kiplek

Hetkanverkeren | 29-08-23 | 01:56 | 5

@Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 04:08:
Het is een goeie grap maar om hem geloofwaardig te maken mag je daarna niets meer tegelen. Zo'n grap is niks voor mij dus. XD

keestelpro | 29-08-23 | 04:43

hákávé, geen idee over uw gesteld-heid, maar
On-Bewerkt werkt schijnbaar wel.
Pendel al twaalf jaar op en neer naar Rio en na zes/acht weken ben ik acht kilo lichter, ja ja ook portomoneetisch gezien. Eet/zuip véél meer en sjouw minder gwicht mee. Toen m'n Braziliaanse diëtiste mij
twaalf jaar geleden het volgende uitlegde:
als u terugkomt in NL dan kijkt u naar de ingrediënten... Indien niet leesbaar, legt u het terug.
Kanibalisme deaudt mooist

V.Puffellen | 29-08-23 | 04:51
▼ 2 antwoorden verborgen

Harry Mens vertelt vannacht op Radio-1:
Omtzigt en zijn partij zijn binnenkort verdwenen.
Het stelt niets voor.
Alleen zwakke en domme kiezers stemmen op Omtzigt.
En Harry Mens heeft altijd gelijk.

Jan Dribbel | 29-08-23 | 01:50 | 2

T'is half twaalf in Rio, dit lezende icm de bekijk cijfers van iemand die schijnbaar iets van een "bestaans/bestands-recht heeft op téévéé. . .
OnMenschelijk Ont-stemt vee,
punt

V.Puffellen | 29-08-23 | 04:36

Daarentegen baart het gezegde "onkruid vergaat niet" mij zorgen betreffende TImmermans en Rutte.

Sneerpoets | 29-08-23 | 07:11

In the middle of the recording sessions, which took place between October and November 1998, Petrucci had to leave the studio when he got word that his pregnant wife had gone into labor. This left the other three band members to carry on recording by themselves. This is how "When the Water Breaks" got its name, as it was the song the band were working on when Petrucci got the news. The song contains a baby sound effect (a "baby soundscape", as described by keyboardist Jordan Rudess) at 12:48 to mark the particular section the band had been writing upon Petrucci's departure.

Een mooie aansluiting op de vorige tegel Theodorik1, waarin in deze song, nieuw leven de inspiratie vormde voor een prachtige compositie vol blije levenslust.

Milton_Styx | 29-08-23 | 02:02

Water,
Overstroming,
Wie kent dat en die niet?

Het leven bestormt ons,
Af en toe,
Vaak incidenteel,
Of regelmatig vaker,
Meer dan eens,
Met een ongekende tranenvloed,
Waarbij de wereld die vergaat,
Blijft bestaan,
Als herinnering,
Aan wat achter ons ligt,
Omdat we hebben geleerd te zwemmen,
Om te leven,
Omdat verdrinken geen optie is,
Om grote verhalen,
Tot het einde der tijden,
Te kunnen blijven vertellen,
Want ze zijn een reddingsboei,
Voor hen die slechts water zien,
Aan de horizon,
Zelfs te weten dat,
Daarachter de biertap staat.

@TheOne48
@AldNuut

Dream Theater - Hollow Years
youtu.be/Xc5tRUkiAe8?si=OPSdIIHoHkfpr...

Ergens ga je door de branding,
Om daarna vaste grond
onder de voeten te voelen.

Milton_Styx | 29-08-23 | 01:32 | 7

De zeer oude zingt...
Maar het raakt een snaar, dus daarom is het goed. Mag ik een gedicht er achteraan plaatsen:
DAGSLUITING

Eigenlijk geloof ik niets,
en twijfel ik aan alles, zelfs aan U.
Maar soms, wanneer ik denk dat Gij waarachtig leeft,
dan denk ik, dat Gij Liefde zijt, en eenzaam,
en dat, in dezelfde wanhoop, Gij mij zoekt
zoals ik U.

Gerard van het Reve
uit: 'Nader tot u', "Geestelijke Liederen"

King of the Oneliner | 29-08-23 | 03:26

@Milton_Styx | 29-08-23 | 01:54:
Hoe mooi om
niet te zien verwoorden
drie zijden
twee spinnen
te ont-webben
hoe onzichtbaar draden
verbonden zijn
zo klein en fijn
ongemerkt afgewerkt
de horizon aftasten
om uw beiden
te
ontlasten, van iets
van niets

V.Puffellen | 29-08-23 | 04:08
▼ 4 antwoorden verborgen

Vind je? Dat hoor ik er niet in terug.

seasicksteve | 29-08-23 | 01:39

Bij dat lied mijn pik ook. Ga je nu weer normaal doen?

Ichneumonidae | 29-08-23 | 01:22

Toch zijn het de kleine dingen die het doen. Ongelooflijk geyl nummer. Voor de liefhebber van het soort dan.
Zijn ze al doodt?
youtu.be/g3GWvDw3uWs?si=imT20guD4O2RW...

Ichneumonidae | 29-08-23 | 01:12 | 1

De doodgewoonste dingen.
Die brengen mij tot zingen.

Sjiek | 29-08-23 | 01:28

@Xaphan | 29-08-23 | 01:39: Waarom zou je denken vanuit doemscenario's? Je kunt morgen ook naar de feestwinkel en een leuke rode neus kopen met pipohaar.
Zou niet al te moeilijk doen.

Ichneumonidae | 29-08-23 | 01:48

@vanvandaag | 29-08-23 | 01:23:
G'woon nieuwsgierigheid, hoe ziet u dan
twaallûf jaar Rutje prutje, die is/was toch noch nie seniel, onze maagdelijke pastoor ?

V.Puffellen | 29-08-23 | 03:50
▼ 3 antwoorden verborgen

@Ichneumonidae | 29-08-23 | 01:34: U kunt me niet paaien met lieve hipsterliedjes. Die laten ze altijd los op de onwetenden. ALTIJD! Ook u doet dit geintje weer. Maar er is ook een liedje dat wat minder hoopvol is. Dat is: Eve of destruction, is ook grappig, maar niet lief en zeker niet hoopvol. En toch snap ik ergens uw zoetsappige liedje wel. Maar dan heb ik wel een fles wodka achter de kiezen om het echt te begrijpen. Nu heb ik die fles niet achter de kiezen.

Xaphan | 29-08-23 | 01:49

@Xaphan | 29-08-23 | 01:49: No sweat bro, vind het ook een kutnummer, of ik nou nuchter ben of niet.
Tsja, wat mot een mens? Boven elk leven hangt de welbekende schaduw. Denk daar natuurlijk ook wel eens aan (godzijdank niet dagelijks) en we moeten maar moedig voorwaarts gaan.

Wat zou je anders ook moeten?

Life’s but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.

In dit sublunarische is het helaas niet anders.
Het lot wil dat ik nog champagne in huis heb. Ga ik nu opentrekken, vind het verder wel best.

Ichneumonidae | 29-08-23 | 02:23
▼ 2 antwoorden verborgen

Volgens mij is er geen sterveling die het AD ooit serieus genomen heeft. Veel erger is de teloorgang van de Volkskrant. Lang de minst zielige krant van Nederland, maar inmiddels Trouw voorbij gestreefd als opinieblaadje dat dan weer wel dagelijks meent te moeten verschijnen.

Het in alle opzichten zeer interessante Spanje kenschetsen: die hebben machismo en feminisme tegelijk. Hoe bestaat het! Zulks heet dan Analyse. De definitie daarvan moet ik zelf helaas nog steeds een keer zien te googelen.

Afijn: www.youtube.com/watch?v=q6AkQnQYKsQ Olé!

Hetkanverkeren | 29-08-23 | 01:03 | 1

U bent misschien een van de laatste der mohikanen. Maar zelfs dat is misschien niet waar.
Er zijn nog enkele mensen die best aan de goede kant staan. Niet omdat ze kwaadaardig zijn, maar de lol is gewoon weg. Vroeger bestreden we de Spaanse furie op een koe als tegenstand en riepen we collectief Ole, waarna de spanjolen afdropen. (Wij zuiderlingen dachten er ietsje anders over, maar goed.) En nu is dat alles weg, finito en kapot. Maar u staat nog fier overeind. We gaan gewoon hossend het nieuwe jaar in. En volgend jaar gaan we weer met zijn allen tenonder. Dat leidt me naar deurdonderen. Dat is een klassieker onder de niet randstedelijke mensen onder ons. Dat is van Normaal. Een band die nooit hun achtergrond verloochend hebben. www.youtube.com/watch?v=3FIqWS6Uosc
En nu klok ik uit en ga pitten.

Xaphan | 29-08-23 | 02:40

Hè gezellig,

De Chemours en DuPont zomermiddagwandelingen zijn op 4 vrijdagmiddagen in september. Het duurt van 13.00 tot 15.30 uur. Aan iedere wandeling kunnen 20 gasten deelnemen en u moet 10 jaar of ouder zijn om het terrein op te mogen. Wilt u graag meer weten over onze manier van werken en neemt u graag een kijkje op ons terrein? Schrijf u dan in en wandel mee, vol = vol!
www.wandelenbijchemoursendupont.nl/?u...

Cornelis12 | 29-08-23 | 00:59

Wel nu. Nu echt de laatste, een lied van de tweede beste band van Nederland.
www.youtube.com/watch?v=3GUUb0x1o3Y
Rowwen Heze - Eiland in de regen (Denk er het accent maar bij)

chicago river | 29-08-23 | 00:39

“ „Het epicentrum van het jihadistische geweld is duidelijk van het Midden-Oosten naar West-Afrika verschoven de laatste jaren”, constateert Pieter van Ostaeyen, een Belgische jihadisme-expert”:
www.nrc.nl/nieuws/2023/08/27/jihadist...
Zie de bijgevoegde illustratie met staafdiagram en titel (sinds 1 januari 2022 ruim 6.600 jihadische aanslagen in Sahellanden). Gaat lekker daar.

Met uitspraken als dat ‘jihadisten in de Sahel geen mondiale ambities’ voor een universeel kalifaat zouden hebben en dat ‘de kans dat substantiële aantallen West-Europese moslims of moslims uit andere werelddelen worden meegezogen in de chaos van de Sahel en daar willen meevechten’ “klein” is, moeten wij dan wat gerustgesteld zijn.

Wanneer ik dan in dezelfde krant lees dat afgelopen zondag 4200 migranten op Lampedusa zijn aangekomen, en dat er dit jaar al meer dan honderdduizend migranten in Italië zijn aangekomen, voel ik me alleen ineens een heel stuk minder gerustgesteld.

Maar da’s vast ‘hysterie’.

Een tijdje terug (2013) las ik over de toegenomen invloed van het Wahabisme:
www.nrc.nl/nieuws/2013/08/10/hoe-de-i...
Landen als Saoedi-Arabië, Qatar en Pakistan financierden (en doen dit wellicht nog steeds) deze toenemende invloed van de fundamentalistische islam.

Even om een idee te krijgen hoelang die invloed in dus 2013 al bezig was en wat het resultaat was:
“Vóór 1991 werkten er zes islamitische ontwikkelingsorganisaties in Mali, in 2000 waren dat er al 106. Van de Malinezen is 90 procent moslim, van hen heeft 20 procent zich tot de wahabitische stroming bekeerd.”

20 procent, in 2013 dus. Hoeveel procent zal dat thans inmiddels geworden zijn in Mali? En de rest van de Sahellanden?

Dus ze nu wel of geen ‘kalifaat’ willen (hoe extremer - richting IS-gedachtengoed dus - ze worden, hoe ‘internationaler’ ze zullen worden in mijn optiek) en of de kans dat “substantiële aantallen” extremistische moslims uit Europa daar zouden willen vechten nou “klein” is of niet, veel van die Afrikaanse geïndoctrineerde lui zullen hun weg weten te vinden richting Europa. Want minachting voor anders- en niet-gelovigen is absoluut geen belemmering voor migratie indien er geld te krijgen valt. Kijk maar naar die Pakistanen en Afghanen. Zeker niet wanneer er ‘gratis’ (naar de maatstaven van Afrikaanse shithole countries) heel veel geld op zo’n doodeenvoudige manier (= simpelweg uit een gebied afkomstig zijn waar je van zegt uit te zijn weggevlucht voor oorlog en geweld) te halen valt.

Steevast bespeur ik een soort ‘schadenfreude’ in krantenartikelen van ‘linkse’ journalisten wanneer het over Meloni gaat die deze Afrikaanse exodus niet zou weten te stoppen (zo van: ‘zie je nu wel, het lukt haar niet’). Punt is dat je grenzend aan zekerheid kunt stellen dat haar ‘linkse’ opponenten het al helemaal niet voor elkaar hadden gekregen, en vermoedelijk de influx een heel stuk hoger was geweest, en dat Meloni tenminste 100% gemotiveerd is om er met gestrekt been in te gaan.

Binnen Europa moeten we op dit vlak samen optrekken met (Meloni’s) Italië. Even goed opletten dus op wie je gaat stemmen, aankomend november.

Kompromat | 29-08-23 | 00:21 | 3

Een slechte ontwikkeling voor continent Africa en haar inwoners. De mensen zijn er nog tribaal ingesteld en deze Abrahamitische sekte speelt daar handig op in via de welbekende down-top methode (sabotage en terreur a.d. onderzijde). Het zal veel toekomstig leed veroorzaken en nog veel meer ellende om het ongedaan te maken. Overigens is het Westen nog niet eens begonnen dit gevaar in kaart te brengen, zelfs niet eens in eigen regionen. Een nog veel groter gevaar dan het vermeende klimaat verhaal. Immers, eenmaal gesetteld is er geen weg meer terug.

Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 00:47

"Landen als Saoedi-Arabië, Qatar en Pakistan financierden" en u mag, enig ongerust mag, dit in de
tegenwoordige tijd aanpassen: Financieren
( psst bijv voetballetje doet )

V.Puffellen | 29-08-23 | 01:05

Ik heb 't idee dat Algerije en Libië voor het oprapen ligt voor ISIS.

Sneerpoets | 29-08-23 | 07:19

And don't call me Shirley !!

Papa Jones | 29-08-23 | 00:23

Slaap lekker Smoelensmid.

lezeres | 29-08-23 | 00:32

Insgelijks, Smoelensmid. Je opgewektheid, na toch een bepaald turbulent leven, waardeer ik altijd.
Wel die BMW's wegdoen;).

Ichneumonidae | 29-08-23 | 01:26

Dat glazen scherm stond er niet voor niets dus, morgen willen de hotelgasten ook weer ongehinderd buiten op het terras kunnen frühstucken .

Smoelensmid | 29-08-23 | 00:22

Leuke vriendin

vanvandaag | 29-08-23 | 00:52

Misschien heb ik dit nummer al eens eerder geplempt, maar what the hell. Ella Fitzgerald - Bewitched, Bothered, and Bewildered

www.youtube.com/watch?v=1fzZ4l2H5-w

Tashtego | 29-08-23 | 00:17

Voor de klimaat gekkies:

Precipitation Trend Change In Germany Since Recordings Began In 1881

notrickszone.com/2023/08/18/no-signif...

More drought and more extreme rainfall are occurring : that’s what Germans are often told by the climate hysterical media and activists. Yet, a look at precipitation data for Germany over the past 140 years shows no significant change at all.

Zwizalletju | 29-08-23 | 00:11 | 3

Het regent als de lucht verzadigd is met water, er kan natuurlijk maar een maximale hoeveelheid water in de lucht he;)

Smoelensmid | 29-08-23 | 00:16

Het komt nu wel heel dichtbij, 3x de toilet moeten doortrekken om een flinke bolus door te spoelen vervolgens raakt de toilet verstopt en is de pot bijna overgelopen.
Toch wat minder fris dan het Alpenwater.

Reebensteeltje | 29-08-23 | 00:09 | 1

Ik heb regelmatig een "floater", die zelfs na drie keer spoelen niet weg wil. Zou er piepschuim in m'n muesli verwerkt zitten?

Sneerpoets | 29-08-23 | 07:28

Amsterdam: In de nieuwe volautomatische garage op de Vijzelgracht parkeert een robot de auto’s: het nieuwste middel in een stad waar schaarse ruimte meer en meer een probleem wordt.

Rotterdam: Auto zakt door lift ondergrondse garage, 45 geparkeerde auto's kunnen voorlopig geen kant op.
www.rijnmond.nl/nieuws/1706836/auto-z...

Cornelis12 | 29-08-23 | 00:08 | 3

Ik voorzie geen enkel probleem in de toekomst met deze garage….

P-unit | 29-08-23 | 00:21

Ik parkeerde in een vorig leven op het dak v d V&D via de autolift. Was wel even wat beter uitgevoerd als de flimsy parkeerliftjes die ze tegenwoordig maken.

Zwizalletju | 29-08-23 | 00:22

Ingenieurs van tegenwoordig kunnen helemaal niets.
Zie Hefbrug construct Rotterdam, 1928

Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 01:18

Nog een dan , nu we het toch over water hebben
www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0
Justin T. - Cry me River.
Normaal genomen niet mijn type music, maar vind dees wel goed.

chicago river | 29-08-23 | 00:05

Dan was die hittegolf in Oostenrijk vorige week zo erg niet. Blij dat ik nu lekker thuis nog een weekje heb. Zal de beek hierachter wel in de gaten houden als ik met de hond loop.

Skillpad | 29-08-23 | 00:05

@Papa Jones | 29-08-23 | 00:09:
Die scene moet opgenomen zijn in Marokko want het zwaard wordt meteen gejat nadat Indiana Jones die Arabier neergeschoten heeft. XD

keestelpro | 29-08-23 | 00:17
▼ 1 antwoord verborgen

Voor duizenden jaren hebben de pinguïns op Antarctica het rijk alleen gehad maar sinds kort zijn er vreemde wezens bij hen komen wonen: wetenschappers.
Sommige pinguïns trekken dat niet. Sommige pinguïns willen een plek voor zichzelf zonder indringers. Daar het is antwoord op je vraag Werner Herzog.

keestelpro | 29-08-23 | 02:18

Op achtergrond tv aan op NPO1. Herhaling van OP1 met o.a. Andre Rieu die komt neuzelen over gister bij de F1. Ben niet alleen Max moe maar ook van Rieu. Das toch bejaarden in hun laatste levensfase muziek.

Cornelis12 | 29-08-23 | 00:03 | 2

@Papa Jones | 29-08-23 | 00:20: Wat leuk, m'n overgrootvader (zat bij het verzet) had alle platen van de Ramblers.
*traantje wegpinkt*

Cornelis12 | 29-08-23 | 00:23

We kunnen Timmerfrans toch gebruiken als dam in de Maas om Limbabwe te redden?

Fatboy’s - Fatboy’s are Back
youtu.be/sRkKfKYxvdE?feature=shared

P-unit | 28-08-23 | 23:56

Nog zo'n bangmaker. De klimaatverandering komt door verschuiving van de wereldbol, die schommelt al meer dan 4,5 miljard jaar, 23,5graden uit het lood, rond de zon . En die schommeling gebeurt volgens de link door het oppompen van grondwater. Het staat er echt. Wie is er verdomme met pompen begonnen een paar miljard jaar geleden?
innovationorigins.com/nl/grondwateron...

hero_of_heaven | 28-08-23 | 23:55 | 4

Waarom geloof je dit? Is er een andere onafhankelijke, wetenschappelijke bron, die dit bevestigt? Je wordt in de zeik genomen en je ruikt nergens onraad? Ik vind dit best fascinerend.

BobDobalina | 29-08-23 | 00:09

Op de site heb ik Opinie aangeklikt.
¨Hoe morele afgunst tegen ‘deugers’ een barrière vormt voor verandering¨
of deze:
¨Hoe akoestische signalen ons kunnen helpen om tomaten te telen¨.
Duidelijker kan niet.

vanvandaag | 29-08-23 | 01:12

Ach ja, precessie en nutatie. Blijft lastig voor sommigen.

Pardoes | 29-08-23 | 01:39
▼ 1 antwoord verborgen

Zo naar Schiphol om mn broer te halen, kort nachtje in het verschiet. Stamcafe helpt gelukkig wel tegen verveling.

Baksteenbakker | 28-08-23 | 23:53 | 3

Mooi man.

Koppig | 28-08-23 | 23:55

@Baksteenbakker. gezien uw nickname icm Schiphol schoot opeens de naam van Benno Baksteen, voormalig Nederlands vakbondsbestuurder en piloot, door m'n hoofd. Vond ik zo apart, een piloot die Baksteen heet :)

Cornelis12 | 29-08-23 | 00:00

@cornelis12 dat is inderdaad een mooie combinatie, schipper had de beste man ook goed gelegen.

Baksteenbakker | 29-08-23 | 00:03

Niet denken 'O kut de Carpenters'

Gewoon ff kijken en luisteren

Papa Jones | 29-08-23 | 00:02

@Papa Jones | 29-08-23 | 00:02: Ze heeft een prachtige stem. Heel mooi Papa. Niets mis met The Carpenters.

lezeres | 29-08-23 | 00:10

@ichneumodiae, niet mijn band maar dit niet onaardige nummer gekozen omdat ik na al het zeikweer een blauwe lucht wens als ik zaterdag op vakantie ga!

At_Dawn_They_Sleep | 29-08-23 | 00:07

@Ichneumonidae, rustgevende zalf aanreikt!

At_Dawn_They_Sleep | 29-08-23 | 00:11
▼ 4 antwoorden verborgen

Midnight oil-Antarctica.
youtube.com/watch?v=keLIiMi7ttI
Ooit cd gekocht vanwege andere nummer. Vond deze mooier. Samen gekocht met een cd van Weber. Die gast die door US GI tijdens W.O. 2 doodgeschoten was, omdat ie 's avonds buiten een sigaretje rookte.
Wat een wereld.

nobodiesunmighty | 28-08-23 | 23:47 | 1

Het was een eikel, maar dit nummer is zo mooi

Koppig | 28-08-23 | 23:46

Chinees spreekwoord ( passend opgedragen aan timmerkluns met zijn klimaatgeneuzel en mega- ego) :
Wil je weten hoe belangrijk je ècht bent, schrijf je naam in het water en zie, hoe lang die blijft staan.

vladimirows | 28-08-23 | 23:43 | 1

Hebben eskimo”s hier mooi een voordeeltje te halen.

borgmonster | 29-08-23 | 00:09

Wel goeie herinneringen aan Ötztal Arena. Hopelijk hebben ze over 4 maanden de boel opgeruimd.
https://youtu.be/vloUhu7QxmU?feature=shared

TurpinDick | 28-08-23 | 23:42 | 1

Scheiss Egal.
Mooi.

reservebelgië | 28-08-23 | 23:47

Prachtig. En blijf maar ontkennen. Ik vind helemaal mooi. Half Nederland in de water. Komt in ieder geval niet door klimaatverandering. Dat is een hele troost.

Bigi Bana Boy | 28-08-23 | 23:38 | 7

@lezeres | 28-08-23 | 23:55: kweet het.. Ik riep ook tegen de patienten , ga maar liggen ik kom zo! allemaal grootspraak:)

Smoelensmid | 29-08-23 | 00:02
▼ 4 antwoorden verborgen

Nou, nu wel klaar met dat water.
Hoppetee, Bobby Brown.
youtu.be/ZUq_T_Bhau8?si=N1p_DCFG6MJ0C...

"Hey there, people, I'm Bobby Brown
They say I'm the cutest boy in town
My car is fast, my teeth are shiny
I tell all the girls they can kiss my heine
Here I am at a famous school
I dressin' sharp and I'm acting cool
I've got a cheerleader here
Wants to help with my paper
Let her do all the work
And maybe later I'll rape her"

Is dat allemaal wel helemaal woki-proof? Ik vraag het jullie af.

"Women's liberation
Came creepin' all across the nation
I tell you, people, I was not ready
When I fucked this dyke by the name of Freddie
She made a little speech then
Oh, she tried to make me say when
She had my balls in a vice but she left the dick
I guess it's still hooked on but now it shoots too quick"


Ichneumonidae | 28-08-23 | 23:38 | 1

Frank was een kei in goede teksten. Niet even woke, maar wel heel erg goed gekozen woorden en beelden.

borgmonster | 29-08-23 | 00:12

AD: De Pakistaanse ex-cricketprof die Geert Wilders heeft bedreigd, is zelf dinsdag niet aanwezig bij de rechtszaak tegen hem. De verdachte Khalid Latif loofde 21.000 euro uit voor de moord op de PVV-leider. Andere onderzoeken naar bedreigingen uit Pakistan lopen nog.

Wilders is dinsdag wel bij de rechtszitting op Schiphol en zal gebruikmaken van het spreekrecht voor slachtoffers. Latif wordt verdacht van bedreiging, opruiing en het uitlokken van moord. De ex-cricketprof plaatste in 2018 een video online, waarin hij een prijs van ruim 20.000 euro op het hoofd van de PVV-leider zette.

Cornelis12 | 28-08-23 | 23:33 | 4

Wat een held, die prof.

vladimirows | 28-08-23 | 23:46
▼ 1 antwoord verborgen

Mooi nummer

Koppig | 28-08-23 | 23:44

Oud-Tweede Kamervoorzitter Arib probeert via een civiele procedure het onderzoek dat naar haar wordt gedaan te stoppen. Ook wil ze niet dat de uitkomsten van dat onderzoek openbaar worden gemaakt. Dat schrijft de huidige Kamervoorzitter Bergkamp in een brief van het presidium (het bestuur van de Tweede Kamer) als antwoord op vragen van Kamerleden.
nos.nl/artikel/2488402-arib-zet-stapp...

Cornelis12 | 28-08-23 | 23:30 | 2

Ze probeert het alleen te stoppen, omdat haar advocaten en zijzelf geen informatie krijgen wat er is geschreven en besproken en door wie. Hij lijkt inderdaad geen open en eerlijk onderzoek zo. Ik heb ook het gevoel dat ze een oor aangenaaid krijgt.

jan huppeldepup | 28-08-23 | 23:37

Ze weet zelf nog niet eens waar er onderzoek naar gedaan wordt...

ReyNemaattori | 28-08-23 | 23:47

Waar kan ik een klimaatvakantie boeken? Hoe kom ik aan een klimaatpaspoort? Zijn klimaatcondooms beter dan gewone condooms? Komt Sint Nicolaas dit jaar met klimaatpieten? Is het AD de beste klimaatkrant van Nederland? Gaat de verplichte invoering van klimaat-wc's wel snel genoeg? Is het raar om je pasgeboren kind "Klimatia" te noemen om ouders die hun kind Sterre, Komete of Planete hebben genoemd stof tot nadenken te geven? En is dit dan gewoon stof, of klimaatstof? En bestaat er zoiets als klimaatseks? Zo ja, bestaat er dan een klimaatorgasme? Moeten veroordeelde moordenaars voortaan klimaatstrafvermindering krijgen? Zomaar wat vrije gedachten op klimaatmaandagavond...

Rhenium | 28-08-23 | 23:29 | 7

@Botte Hork | 28-08-23 | 23:33: Klimaatsex is toch als de handen van je vrouw aan de vloer vastplakt en je haar van achteren....

jan huppeldepup | 28-08-23 | 23:41

@jan huppeldepup | 28-08-23 | 23:41: ... aanrijdt op de A12.

vladimirows | 28-08-23 | 23:47

@jan huppeldepup | 28-08-23 | 23:41: Plak haar dan aan de douche mengkraan vast en vlak voor het moment supreme even op koud.. had een dispuutsgenoot die zo de geile one night stand veroveringen op een kruk in de douche een lange nacht lang kon bezighouden ;)))

Smoelensmid | 28-08-23 | 23:57
▼ 4 antwoorden verborgen

@Après toi | 28-08-23 | 23:30: Ik vraag jou af, At, dragen wij niet, at the end of the day, allen water naar de zee?
Mooi nummer trouwens, zoals wel meerdere van BdG.

Ichneumonidae | 28-08-23 | 23:32

Moest laatst met de pont over de Lek, van Streefkerk naar Bergambacht en later weer terug. Heb nl. een nieuwe nav. (Gramin) en deze vond de route over de lek met het pondje het allerbeste. Werd netjes bediend a.h. autoraam door een alleraardigste jongedame. Was binnen no-time a.d. overkant, dus koffie zat er helaas net niet in. Op de terugtocht uitgewuifd door de crew met een prachtige ‘pweeeeep’. www.veerdienst-bergstoep.nl ‘n Aanrader dus!

Unsinkable-Sam | 29-08-23 | 01:57

Regen is liefde, alle seizoenen:
Rain Song-Led Zeppelin
youtube.com/watch?v=BeDylD8dV7U
(verdomme... net flinke ruzie met mn vrouw....).

nobodiesunmighty | 28-08-23 | 23:27 | 2

Er schijnt een ritme in de regen te zitten, als t op n zolderraam valt.....

vladimirows | 28-08-23 | 23:32

Misschien nu een goed moment om Limburg af te stoten. Als die moffen het eenmaal doorhebben is het te laatZ

de IJsman | 28-08-23 | 23:26

Nou ja, ik vetrouw het toch niet helemaal, voor alle zekerheid twee lege emmers naast mijn bed gezet. Stel dat het AD toch gelijk krijgt.

jan huppeldepup | 28-08-23 | 23:26 | 2

Beter zet je twee volle emmers neer. Dan denkt de regen:" Oh, hier ben ik al geweest" en gaat ergens anders vallen.

vladimirows | 28-08-23 | 23:33

Volgens nu nl gaan we er allemaal aan, code rood, code rood, code rood, code rood, code rood, code rood, code rood, dus.

Blaffendehond | 28-08-23 | 23:24 | 1

Ik wacht ff op zwart en dan ga ik eerst plassen.

Koppig | 28-08-23 | 23:29

Ja, leuke samenwerking.

letopuwzaak | 28-08-23 | 23:42

Dat is lang geleden dat ik dit nummer heb gehoord. Super leuk en mooi nummer Papa. :-))

lezeres | 28-08-23 | 23:52

@Smoelensmid: Het is hem ook, dus dat heb je goed gehoord.

LaPachanga | 29-08-23 | 04:29
▼ 2 antwoorden verborgen

Afgelopen vrijdag was het cOdE gEeL !!1! in Zuid-Holland. Geen fuck van gemerkt. Ze kunnen het dak op met hun spookverhalen.

de IJsman | 28-08-23 | 23:24 | 1

Want je woont in Noord Holland?

vladimirows | 28-08-23 | 23:34

Ze moeten meer zingen in de Alpen, niet jodelen.
https://www.youtube.com/watch?v=swloMVFALXw

TurpinDick | 28-08-23 | 23:21

Sade-like a tattoo live
youtube.com/watch?v=b0KOAeHpH80
Na in oorlog te zijn geweest, veranderen betekenissen en veranderen illusies. Het blijft er in gebrand, de onrust.

nobodiesunmighty | 28-08-23 | 23:19

I approve this post!

At_Dawn_They_Sleep | 28-08-23 | 23:37

U snapt het...!!!!!!

PielePiePie | 28-08-23 | 23:39

Altijd lekker!

At_Dawn_They_Sleep | 28-08-23 | 23:39

Nog even voor de dames @louz en @Mickey >die strot van John Fogerty van CCR daar zou je als dame toch meteen plat voor gaan?

chicago river | 28-08-23 | 23:17 | 2

Nee, niet echt! Of, nee! Maar ik vind de band -de nummers- wel geweldig.

letopuwzaak | 28-08-23 | 23:18

Plat gaan?.. @Mickey gaat liever rennen ;))

Smoelensmid | 28-08-23 | 23:19

Snel; vluchten naar de woestijn! Per boot de omgekeerde weg afleggen van die nepvluchtelingen! Waanzin. Madness: www.youtube.com/watch?v=lLLL1KxpYMA

vladimirows | 28-08-23 | 23:15

Helmond Sport verliest met 2-1 van Jong PSV. De Limburgers zijn slecht aan de Keuken-competitie begonnen.

Après toi | 28-08-23 | 23:14 | 3

Limburgers?

docks | 28-08-23 | 23:19

We hebben er weer een hahahaha

At_Dawn_They_Sleep | 28-08-23 | 23:39

Maastricht: gelukkig hebben we de fotos nog.

Lifecanbesimple | 28-08-23 | 23:14

Ze smelten de gletsjers!

vladimirows | 28-08-23 | 23:12 | 2

Ik heb geinvesteerd in een paraplu

Schijnwerper | 28-08-23 | 23:15

Bridge over troubled water. (geen link, want zeiknummer)

TurpinDick | 28-08-23 | 23:11 | 5

@Papa Jones | 28-08-23 | 23:28: hahaha. Moest lachen Twee Bidens.

vladimirows | 28-08-23 | 23:38
▼ 2 antwoorden verborgen

https://youtu.be/ro8ys2Px_8g?feature=shared
Terence Trent D'Arby - Rain

TurpinDick | 28-08-23 | 23:05

In video 3 zag ik een glimp van Halbe. Die is er in elk geval bij.

Botte Hork | 28-08-23 | 23:05

Och ja. De Duitse taal. Kreeg altijd 2'en en 3'en voor Duits (serieus) maar voor Frans kreeg k een 8. Nou, en dan had je ook nog een lieftallige lerares Frans. Met een pittig rokje aan. Het was flirten geblazen.
Maar; k ben de Duitsers dankbaar, want die geven mij halve liters 12% Landerbrau. Ja!

chicago river | 28-08-23 | 23:04 | 11

@de IJsman | 28-08-23 | 23:33: U legt m voor open doel.

vladimirows | 28-08-23 | 23:39

@de IJsman | 28-08-23 | 23:33: Ach het was idd een uitdaging, omdat we allebeide niet hoeven werken hadden we de kans het in goede banen te leiden, maar soms denk ik hoeveel van die kinderen lopen vast .. eenzaam in hun intellect.. een neefje van 13 met hardwerkende specialistenouders heeft zich 13 jaar opgehangen , dat was voor mij de drijfveer door te gaan tot het gaatje om hem goed af te leveren dat is hem nu, getrouwd slimme vrouw kind mooie baan als onderzoeker statisticus en heel veel wereld fietsplezier gegund #trots ;)

Smoelensmid | 28-08-23 | 23:43
▼ 8 antwoorden verborgen

Kees van der Staaij zijn vertrek uit de Kamer is nu verklaarbaar: die timmert nu een ark in elkaar.

Guy_Tare | 28-08-23 | 23:03 | 1

Als hij al zijn stagiaires mee wil nemen, moet het wel een groot schip worden.

jan huppeldepup | 28-08-23 | 23:28

@letopuwzaak | 28-08-23 | 23:08: onvoorstelbaar hoe veel klassiekers John Fogerty heeft gemaakt binnen een jaar of 3. Was opeens voorbij toen de andere bandleden ook materiaal gingen schrijven. Toch iets minder talent

Grumpy_Old_Ed | 28-08-23 | 23:20

@Grumpy_Old_Ed | 28-08-23 | 23:20:
Ik weet niet zo goed wie wat heeft geschreven en chronologisch, maar ik geloof meteen dat het succes aan hem te danken is.

letopuwzaak | 28-08-23 | 23:22

@letopuwzaak | 28-08-23 | 23:22: Fogerty schreef al het originele materiaal, maar kreeg daardoor ook het meeste geld. Dat stak nogal bij de rest. Pas op Mardi Gras kreeg ieder evenveel ruimte. Dat album is dan ook verreweg de minste van het stel.

Grumpy_Old_Ed | 28-08-23 | 23:28
▼ 5 antwoorden verborgen

Die waterval in de Kuip gisteren vond ik indrukwekkender.

keestelpro | 28-08-23 | 23:03

https://youtu.be/xZCU7bxxtsw?feature=shared
Elvis - All I Needed Was the Rain

TurpinDick | 28-08-23 | 23:03

Mooi nummer Louz!

lezeres | 28-08-23 | 23:59

Altijd leuk.

letopuwzaak | 28-08-23 | 23:08

Terug naar vroeguh,

In het Vroeg-Eoceen was Nederland grotendeels bedekt door zee, alleen Limburg was vasteland. De zeebodem was op veel plaatsen vrij diep (mogelijk zo'n 200 meter) en er werden kleipakketten afgezet.

Cornelis12 | 28-08-23 | 22:59 | 1

Dat kun je zien waar er waterstromen ontstaan door ondoordringbare kleilagen waar het water op een heuvel een uitweg zoekt zoals de www.visitzuidlimburg.nl/te-doen-in-zu...

Smoelensmid | 28-08-23 | 23:06

https://youtu.be/DksSPZTZES0?feature=shared
Justin Timberlake - Cry Me A River

TurpinDick | 28-08-23 | 22:59

Ruim 200 jaar geleden stierven er nog 8 mensen door een overstroming in Engeland. door BIER.
London Beer Flood (1814)
https://en.wikipedia.org/wiki/London_Beer_Flood

TurpinDick | 28-08-23 | 22:57

Als het morgen niet meer regent: Water in de grote rivieren zakt, hoe bedreigend is dat voor de binnenvaart?

Blauwpetje | 28-08-23 | 22:56 | 5

@Smoelensmid | 28-08-23 | 23:12:
Minder electriciteit, maar als er problemen komen zijn normen slechts richtlijnen hoor.

reservebelgië | 28-08-23 | 23:35
▼ 2 antwoorden verborgen

@de IJsman | 28-08-23 | 23:38: Dank voor deze link. Zeer interessant.

Arnold Layne | 29-08-23 | 00:08
▼ 3 antwoorden verborgen

Er wordt echt enorm lekker gedraaid vanavond Nuuk. Super! Heb trouwens nog wat films voor je uitgezocht. Ga ze in ettapes aan je doorgeven als je het leuk vind. Ik moet namelijk alles intypen op mijn telefoon. Mijn computer is gecrasht.
Eerst even kijken of je er nog bent :-))

lezeres | 29-08-23 | 00:05

Mooi, zin om te kanoën nu.

Sinterbikske | 28-08-23 | 22:54

Schitterend nummer dit Roos! Het roept diverse emoties bij me op. Ga gewoon terug in de tijd. Super!

lezeres | 28-08-23 | 23:38

@Smoelensmid | 28-08-23 | 23:16:
Was inderdaad mind-killing.
Weet niet of u Dr Judy Wood kent, zo niet dan 'n uurtje of 2&half van uw leven om iets een beetje te begrijpen.
Ben verre van "wap" maar na honderden, ja duizenden videos en fotos begrijp ik een beetje wat daar is gebeurd.
Het woord: De-moleculisatie bestond nog niet.
(een keer Zuid Limburg aandoen doet :)

V.Puffellen | 29-08-23 | 00:08
▼ 3 antwoorden verborgen

HET BIER IS OP!!!!!

Zo, nu is er paniek in het café.

Nuuk | 28-08-23 | 22:51 | 1

Doe dan maar een wodka jus. Zeg er eerlijk bij dat ik na een paar glazen vreemd gedrag kan gaan vertonen.

Cornelis12 | 28-08-23 | 22:54

Het nummer Rain is hier toepasselijk, en tegelijk de leukste Beatles b-kant ooit met die gitaarsolo backwards. Helaas nog steeds Zwitsal, maar misschien is iemand zo vriendelijk me met een link te helpen...

Grumpy_Old_Ed | 28-08-23 | 22:48 | 2

Mr. Bauke Geersing, voormalig directeur NOS, vraagt aan het Commissariaat van de Media om onderzoek te doen naar stelselmatige eenzijdige berichtgeving van de NOS.

Op basis van zijn analyse en correspondentie van tien maanden met de Hoofdredacteur van NOS Nieuws blijkt, dat het NOS-Journaal stelselmatig, structureel, doelbewust onevenwichtig bericht over een aantal belangrijke maatschappelijke vraagstukken: stikstof, klimaat, energie, immigratie, slavernijgeschiedenis en de dekolonisatiegeschiedenis.
www.climategate.nl/2023/08/voormalig-...

Cornelis12 | 28-08-23 | 22:47 | 4

Van elk journaal gaat voor mijn gevoel tegenwoordig de helft over die onderwerpen, desnoods bij de haren bijgesleept en ongeacht wat er nog meer in de wereld gebeurt. Maakt het journaal kwalitatief minder. Minder journalistiek, meer activistische infotainment.

Lijkvocht | 28-08-23 | 23:01

Dit manipulatieve, semi-activistische karakter is ingezet onder Hans Laroes en verder ontwikkeld door Marcel Gelauff, beide van die weeïge NPO-ambtenaren. Zij hebben een cultuur gevestigd en ik vraag me af of de huidige hoofdredacteur Giselle van Cann dit kan keren.

LD69 | 28-08-23 | 23:02

En de rijksoverheid zet die eenzijdige berichtgeving doodleuk om in beleid.

Nieuwe spotje al gezien over 'klimaatverandering', met vader en dochter?

Walgelijk tendentieus.

Papa Jones | 28-08-23 | 23:10
▼ 1 antwoord verborgen

Water??….
Niet zo gek doen Roos, alsjeblieft, een heerlijk glaasje wijn.

The Dream Syndicate - The Day Of Wine And Roses
www.youtube.com/watch?v=KnAwSreFqvg

Nuuk | 28-08-23 | 23:01

Geyl!

vander F | 28-08-23 | 22:40

Van Oeffelen, waar zijt u?

Adriel | 28-08-23 | 22:38 | 3

Ergens op de strafbank van Joris vermoedelijk. In afwachting van een nieuwe voorraad handgeplukte citrusvruchten uit het Spaanse.

SunKilMoon | 28-08-23 | 22:42

Geen idee, en volgens mij zit ie ook niet onder een zwitsalkoppie verstopt. Dus ja: Joehoe, waar bent u gebleven!

Xaphan | 28-08-23 | 22:45

Adriel | 28-08-23 | 22:38
In het bejaardenhuis, zijn Bentley heeft ie moeten verkopen.

Der Schnitzeljäger | 28-08-23 | 23:26

Huh, Kaagpoort ?

,,Een groepje van tien man ligt bij de Kaagpoort"

Tijdens het blokkeren van drie belangrijke toegangspoorten van Tata Steel zijn actievoerders van Extinction Rebellion en Kappen met Kolen belaagd door werknemers van de staalfabriek.

De actie van de twee groepen begint aanvankelijk vrij rustig. Toch lopen de emoties bij sommige werknemers van Tata Steel hoog op. Dat resulteert in een handgemeen tussen medewerkers van de staalfabriek en actievoerders.
www.haarlemsdagblad.nl/cnt/dmf2023082...

Cornelis12 | 28-08-23 | 22:35 | 1

Opmerkelijk, bij de meeste bedrijven wordt het personeel duidelijk verteld zich niet met dit soort figuren te bemoeien.

Grumpy_Old_Ed | 28-08-23 | 22:56

Puur natuur! Heerlijk, in je blote piem in die ijskoude waterval staan te basten!

jan cioran | 28-08-23 | 22:35

Pogingkje 2. Mijn eksterogen zeggen ook dat er een zeer hardnekkige nazomer aan komt. Maar, veel belangrijker, de deconfiture van Lewis Hamilton: www.formula1.com/en/latest/article.we...

Wat rijdt een god als ik toch eigenlijk voor een zooitje kneuzen.

Hetkanverkeren | 28-08-23 | 22:33

Een zomer vol bangmakerij. In de zomer is het warm en als het warm is geweest krijg je onweer en neerslag des doods. Is zelden anders geweest, maar nu het klimaat hip is, is het natuurlijk het perfecte komkommertijd nieuws. Met als meest sneue berichtgeving die van het AD over waar je vooral niet je tent op moet zetten als er regen op komst is (in een kuil). Als er werkelijk animo voor dit soort “nieuws” is en mensen (onwetenden die geen betaalmuur kunnen omzeilen) hierdoor zich abonneren op deze onzin, is het droevig gesteld met dit gave land.

SunKilMoon | 28-08-23 | 22:30 | 2

Was eerst het Millieu, daarvoor zure regen, ozon. :D

Koppig | 28-08-23 | 22:41

Die hele DPG, inclusief het vijandelijke AD mag wegspoelen door een flinke storm. Er is geen regionale en onafhankelijke krant meer te bekennen in het krantenland. Ik mis serieus mijn simpele stadskrantje. Nu heb je hier het AD, maar dan met een blauw kafje. Zit niks stads meer aan. Het is allemaal speelgoed van DpG geworden, en niemand die ik ken is daar gelukkig mee. Ik kan met dat grote verlies niks bedenken in liedvorm, maar Steely Dan lijkt wel op het stelen van onze stadskrant en vele regiokranten. Het liedje doet er verder niet toe. www.youtube.com/watch?v=GCX635Z7_PE

Xaphan | 28-08-23 | 22:59

Toen Bannon de radicaal-rechtse website Breitbart News overnam, was hij vastbesloten om deze sociaal geïsoleerde gamers tot de stoottroepen van alt-right te maken, door ze vol te pompen met samenzweringstheorieën en haatzaaiende taal. Hetzelfde doel streefde Bannon na als leidinggevende bij Cambridge Analytica, het beruchte online datamining- en beïnvloedingsbedrijf, dat grotendeels in handen was van de rechtse miljardair Robert Mercer. Volgens een voormalig Cambridge Analytica-technicus, die zich ontpopte tot klokkenluider, richtte Bannon zich op ‘incels’ – involuntary celibates oftewel onvrijwillig celibataire mannen – omdat die makkelijk zijn te manipuleren en geneigd zijn in samenzweringstheorieën te geloven. ‘Dat leger kan geactiveerd worden’, vertelde Bannon aan journalist Joshua Green van Bloomberg. ‘Ze komen binnen via Gamergate of wat dan ook en raken vervolgens gericht op de politiek en op Trump.’
Lees dit artikel uit The Atlantic by 360 Magazine: Eenzaamheid als wapen blendle.com/i/360theatlantic/eenzaamh...
blendle.com/shared/eyJuIjoiYXJpYW4iLC...
12ft.io/Lees dit artikel uit The Atlantic by 360 Magazine: Eenzaamheid als wapen blendle.com/i/360theatlantic/eenzaamh...
archive.ph/Lees dit artikel uit The Atlantic by 360 Magazine: Eenzaamheid als wapen blendle.com/i/360theatlantic/eenzaamh...
Sorry, 4x een linkje, om te zien of 12ft.io/ of
archive.ph/ werken als je het voor de blendle link zet.

cugel | 28-08-23 | 22:29 | 12

Hi Cugel :-)) De eerste link werkt. Fijn dat je die moeite hebt gedaan. Hoop dat de link morgen ook nog werkt, dan heb ik meer tijd om het te lezen. Fijne avond nog!

lezeres | 29-08-23 | 00:27

@V.Puffellen | 28-08-23 | 23:50:
Heel erg bedankt! Als ik op je linkje klik kom ik een betaalmuur tegen, maar toen ik op de website van 12ft.io/ keek zag ik dat je het niet voor http: (hier zijn twee slashes weggevallen dat je kennelijk niet in een tekst kan zetten, net als gister toen er ook twee hele reacties van me verdwenen) moest zetten, maar erna en voilá:
"In Palo Alto beschrijft hij gedetailleerd hoe de hebzucht van grote kapitalisten die via de spoorlijn massaal richting de westkust trokken, leidt tot de uitputting van de aarde. Terwijl de techmiljardairs fantaseren over reizen naar Mars, bepleit Harris dat we door collectieve actie de aarde kunnen redden: ‘Het enige thuis dat we kennen.’"
Ik kon het hele artikel lezen: dank je wel.
@Xaphan | 28-08-23 | 23:30:
Archive.xx genoteerd: dank je wel: ga ik ook mee experimenteren.
@lezeres | 29-08-23 | 00:27:
Dank je, jij een prettige dag!

cugel | 29-08-23 | 09:02

@cugel | 29-08-23 | 09:02:
Ja, http: bleef wel staan maar // niet, als je op aanpassen klikt. Want in de geprinte tekst is ook http: weg, als de // erachter staan.

cugel | 29-08-23 | 09:07
▼ 9 antwoorden verborgen

Overdreven gedoe. Dat gebeurt ieder jaar wel in tientallen dorpjes. Heb daar 5 jaar gewoond en vaak meegemaakt, meestal zeer lokaal en niks bijzonders.
Paniekzaaiers

laurentius | 28-08-23 | 22:27 | 1

Net zoals ze komen filmen als de uiterwaarden onder water staan. Dramatische muziek, verstilde beelden van lantaarnpalen die uit het water steken. Gebeurt elk jaar in ons rivierengebied, de ene keer wat hoger dan de andere keer. Maar ja, een sensatie/rampachtige sfeer verkoopt beter.

Lijkvocht | 28-08-23 | 22:37

Vind het wel mooi, dit soort dingen.
Is gewoon natuurlijk. Je kunt ook naar de schoonheid ervan kijken.

Ichneumonidae | 28-08-23 | 22:26 | 2

Prachtig natuurgeweld inderdaad. Af en toe spoelt er een huis weg, had je kunnen weten als er geen andere huizen zo dicht bij de rivier gebouwd zijn. Een enkele kelder loopt weer eens vol, maar verder loopt het wel met een sisser af. Het echte geweld zie je vooral rond de evenaar of tornado alley in de VS, daar kan het af en toe onvoorspelbaar zijn. Desalniettemin wonen daar ook Amerikanen in houten huisjes (want goedkoop) die eens in de zoveel jaar weer aan de slag moeten.

SunKilMoon | 28-08-23 | 22:34

Kom maar door met dat water

I'm playing the game
The one that will take me to my end
I'm waiting for the rain
To wash who I am

Infected Mushroom I Wish [Brutal Remix By Skazi]
www.youtube.com/watch?v=kqLt8izzfDY

Trekhaas | 28-08-23 | 22:26 | 1

Hey! Jij hebt het begrepen! Lekker!

Sinterbikske | 28-08-23 | 22:58

Over klimaatschaamte gesproken, it's More Than I Can Bear - Matt Bianco
https://youtu.be/r1RK25XleEE?feature=shared

TurpinDick | 28-08-23 | 22:25

Vroeger moesten eens in de twee jaar alle meubels naar de bovenverdieping omdat het water een halve meter in de woonkamer stond. Als het water gezakt was werd alles schoongemaakt en werden de meubels weer teruggezet, ik snap nog steeds niet hoe we het overleefd hebben.

Mr_Natural | 28-08-23 | 22:25 | 8

De slimme mensen gingen op een terp of op een dijk wonen.

TurpinDick | 28-08-23 | 22:32

Jullie snappen het niet, toen begon de klimaatverandering al en niemand had het door. Ja wij, maar wie luisterde naar ons? En nu zitten we met de gebakken peren, dit had allemaal niet gehoeven.

Mr_Natural | 28-08-23 | 22:34
▼ 5 antwoorden verborgen

Alles om die waterval heen heeft er geen last van, dus dit komt vaker voor...

wilderst | 28-08-23 | 22:23 | 3

Wasserfall, het woord zegt het al.

J.P.Drapeau | 28-08-23 | 22:27

Je ziet dat ze ergens wel wisten dat daar een hoop water naar beneden zou komen. Die brug verraadt de voorkennis die ze hebben.

keestelpro | 28-08-23 | 22:28

Je kunt even geen kanovaren, da's alles.

Papa Jones | 28-08-23 | 22:31

"Het Alpenwater komt naar Nederland: wanneer, waar en hoeveel?''

Ach, die watertsunami's vallen op een enkele uitzondering inderdaad wel mee. Twee jaar geleden of zo, die tamelijke ramp in Limburg - en België, en Duitsland - was wel erg, en uiteraard die hele grote in 1953, maar verder?

Wij hebben veel meer last van mensentsunami's, die gaan maar onbeperkt door en door. Niemand zal het gemerkt hebben maar vandaag hebben we de 17,9 miljoen inwoners aangetikt:

"Hoeveel mensen wonen nu in Nederland?
1 7 9 0 0 3 1 2
Realtime prognose maandag 28 augustus 2023
22:09:32 GMT +02:00Bron: CBS''

Vorig jaar eind november tikten we de 17,8 miljoen aan. Laten we zeggen dat dat op 28 november was (kan iets eerder geweest zijn), dan hebben we precies 9 maanden gedaan over een bevolkingsgroei van 100.000 mensen. Een groei die uitsliutend is toe te schrijven aan immigratie (waaronder asiel). Met nog drie maanden te gaan kunnen er dus nog eens ca 33.000 bij komen tot 28 november; dan is de groei ca 130.000+ in één jaar tijd geweest.

In 2022 was de bevolkingsgroei ca 220.000, maar daar zat toen die hele bups van ca 100.000 Oekraïners bij. In totaal stroomden er dat jaar ca 400.000 mensen Nederland binnen; ca 180.000 verlieten Nederland, ergo het migratieoverschot was 220.000. Want het aantal geboortes kun je praktisch wegstrepen tegen het aantal sterfgevallen.

Over weer 9 maanden, dus eind mei volgend jaar, zullen we de 18 miljoen aantikken. In 2017 haalden we de 17 miljoen, dus in 7,5 jaar (alles een beetje uit de losse pols berekend) hebben we er een miljoen bij gekregen. Ik vermoed dat we er iets korter over gaan doen om de 19 miljoen te bereiken (zeg 6,5 jaar), en nog iets korter om de 20 miljoen te bereiken (zeg 5,5 jaar). Mijn prognose is dat we in 2035 met zijn 20 miljoenen zullen zijn, waarvan nog maar minder dan 13 miljoen oorspronkelijke, autochtone Nederlanders, want die groep krimpt al jaren licht (van 13,2 miljoen 10 jaar geleden oid, naar 13 miljoen op dit moment).

Moeten wij dit wel willen? is uiteraard de grote vraag. Ik persoonlijk vind het een desastreus idee, maar wie ben ik?

Dr_Johnson | 28-08-23 | 22:23 | 6

Niet wenselijk en je zou verwachten dat politici dit sommetje kunnen maken en belangrijker; benoemen. Woningen, zorg, het staat allemaal al een tijdje onder druk en er komen maatregelen die we onNederlands vinden.

letopuwzaak | 28-08-23 | 22:43

Krijg heimwee naar het liedje 15 Miljoen mensen..

Kartelmaster2000 | 28-08-23 | 22:52

@Dr johnson. Ik pik even uw begin van uw epistel eruit. een paar jaar geleden ging alles mis. Niet door de mensen, maar door mafklappers die weigerden te luisteren naar de mensen die in de onderloop woonden. Een hoop blabla verder was het resultaat dat tientallen mensen onnodig zijn opgeofferd, want dat is het eindresultaat in het verhaal en de Valkenburgers hadden pure mazzel in de onnozelheid. Maar daarboven is werkelijkwaar alles wat voorkomen had kunnen worden compleet misgegaan. Ergens heeft een of andere dwaas in België een sluis niet een stukje, maar compleet opengezet. Dat waren al tientallen doden achteraf, terwijl er meermaals is gewaarschuwd. Ook vanuit Nederland. In Duistland luisterde ook helemaal niemand en zaten er uiteindelijk mafklappers achter de waterknoppen. Daar vielen nog veel meer doden. Wij, als gekke Henkie waren gelukkig niet zo dwaas of in paniek, dus hier geen doden. Maar dit had nooit never ooit mogen gebeuren. België en Duitsland hadden op hun vingers getikt moeten worden. We hadden namelijk al in de jaren 90 een dikke vette waarschuwing gekregen van moeder Natuur. En tot op de dag van vandaag probeert België, maar ook Duitsland zich te verstoppen achter hol geneuzel. Er is meermaals gewaarschuwd, maar dan moet er wel iets of iemand luisteren. En nu zijn we minimaal 200 onzinnige doden verder, maar er is geen spat veranderd in België en zeker niet in Duitsland. Deze ellende kan en zal opnieuw gaan gebeuren. Maarja, klimaatgeneuzel wint het tot nu toe van die paar honderd arme drommels die verzopen zijn door dom handelen. Het is en blijft een grof schandaal. Wij hebben in Nederland niet de perfecte waterverdediging, maar hier verzuipt sinds 1953 niemand meer. En ja, het kan beter, en dan moet dat klimaatgeblaat en de arrogantie van België een stapje terug terug zetten in het hogere belang. En dat gebeurt dus niet, en daarom gaat dit ooit opnieuw gebeuren.

Xaphan | 29-08-23 | 00:16
▼ 3 antwoorden verborgen

Leuk filmpje, enge mensen. Ik zou vragen: Noem eens 3 rechten die LHBTQ-mensen niet hebben die andere mensen wel hebben...

TurpinDick | 28-08-23 | 22:39

We lachen erom maar dit is niet leuk voor iedereen die daar woont.

Plukkieplukkie | 28-08-23 | 22:21 | 5

Ik lach nergens om. Er moet héél véél water door een héél smal plekkie. Gebeurt wel vaker hoor.

Papa Jones | 28-08-23 | 22:55
▼ 2 antwoorden verborgen

Wat is het toch weer oneerlijk verdeeld.

Veepert | 28-08-23 | 22:20

Zou die Horeca in Mayrhofen net zo klagen als de uitbaters in Valkenburg doen...

Smoelensmid | 28-08-23 | 22:20 | 1

In Valkenburg mogen ze gerust klagen over wat Waalse (natuurlijk) ambtelijke sufferds die hun werk niet doen en liever slapen ofzo. En het peilbeheer van hun stuwmeren gewoon aan hun reed lieten roesten. (You had one job....!!).
Nou is Oostenrijk een beetje het België van Midden-Europa, maar dat soort dingen zijn toch degelijk geregeld.
Daar staan de stuwen etc op maximaal debiet met zo min mogelijk overlast.
Zie ook hoe ze kraantjes e.d. paraat hebben om de bruggen te beschermen.
Hebben ze in Valkenburg en zeker in Wallonië nog nooit van gehoord.

reservebelgië | 28-08-23 | 22:48

Op vakantie in Frankrijk weer eens bij stilgestaan: Elk streepje is klimaatverandering of een catastrophe.
https://img.yumpu.com/24445504/1/500x640/the-three-main-methods-used-to-date-sedimentary-rocks-.jpg

TurpinDick | 28-08-23 | 22:19 | 1

Daar hoef ik niet helemaal voor naar Frankrijk, in de mergelwanden hier onder aan het dal staat ook geschiedenis geschreven..

Smoelensmid | 28-08-23 | 22:22

Andrew Gold - Lonely Boy (1976)
https://m.youtube.com/watch?v=iq2TxnlWunw

Montgomery Burns | 28-08-23 | 22:17

RIP aan alle klimaatslachtoffers.

Reebensteeltje | 28-08-23 | 22:15 | 2

Heeft Franz al rouwkaartjes besteld?

Milton_Styx | 28-08-23 | 22:20

De klimaatslachtoffers die zijn afgeslacht door de klimaatbeulen, dat zijn mensen die een vliegreis hebben gemaakt.

Rhenium | 28-08-23 | 23:15

Als dat hier gebeurd klaagt de NOS de volgende dag over een te laag grondwaterniveau.

keistad | 28-08-23 | 22:15

Ik weet niet wat ik verontrustender vind aan klimaatverandering,
droogte of overstromingen.

keestelpro | 28-08-23 | 22:15 | 2

Overstromingen zijn schadelijker.
Er blijft zoveel rotzooi achter
..... en je kan verdrinken ......

Kijk naar Nederland !!!

Milton_Styx | 28-08-23 | 22:25

@Milton_Styx | 28-08-23 | 22:25: De één z'n rotzooi is de ander z'n schat. Droogte is niet goed voor de voedselproductie en doet me daarnaast altijd aan de islam denken..

Sneerpoets | 29-08-23 | 06:51

De klimaatverandering buigt af naar de Noordzee.

BrutusBosch | 28-08-23 | 22:12

Benieuwd of er veel gemor is nu de Fransen ook traditionele kledingstukken op scholen verbieden. En als dat gemor niet zo lang duurt, is het voor ons ook misschien een goed idee.
Aangezien niet-islamitische mensen in sommige klassen al een minderheid zijn.

letopuwzaak | 28-08-23 | 22:08 | 6

@Après toi | 28-08-23 | 22:09:
Komt dat even uit;-)

letopuwzaak | 28-08-23 | 22:45
▼ 3 antwoorden verborgen

Prachtig, de Duitsers weten er weer wat van te maken.

Nuuk | 28-08-23 | 22:48

Ik ken wel Alpenmelk waar ze chocola van maken met een paarse koe op de verpakking. Verrassing, die Alpenmelk komt dus niet uit de bergen maar uit de valleien. Dat Alpenwater zal heus wel lekker zijn, maar ga er maar vanuit dat het in een vallei gebotteld wordt vanuit een kraan.

Osdorpertje | 28-08-23 | 22:06 | 3

Chocola inderdaad, want de naam chocolade is die industriële bagger reep niet waard. laderach.com/eu-en/

Smoelensmid | 28-08-23 | 22:13

Rauwe alpenmelk is vervuilder dan rauwe laaglandmelk!

steekmug | 28-08-23 | 22:16

Alpenwater is yetiplas!
Nooit drinken.

Het heeft op facebook gestaan! Gesigneerd!

Kaas de Vies | 28-08-23 | 22:06 | 10

@Hadena | 28-08-23 | 22:36:
Kaas kan zichzelf een hoop moeite besparen als hij simpelweg zijn handtekening op zijn snikkel zet en daar een foto van maakt. XD

keestelpro | 28-08-23 | 23:09
▼ 7 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland