Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Maar waar ging het nou PRECIES op mis? JA, LASTIG UIT TE LEGGEN WEL. Met je nareisgeneuzel

Semantiek met de S van Slangenkuil

Leden van het kabinet, dat niet meer bestaat, zaten bij een talkshow, die ook al uit elkaar is gevallen, om te praten over semantische details die verschillen moeten verklaren, maar die vooral laten zien hoe diep de navel van het stip op de horizon zettende deel der ambtelijke modeldenkers is. Het ging mis op nareizigers die nareizen omdat ze ergens in de derde lijn van familieverwijdering nog verbonden zijn aan eerdere relaties die als eerste overstaken om een beroep op nareizen te kunnen doen, of zoiets, pin ons er niet op vast wij mijden al decennialang zo veel mogelijk familiefeestjes en zeker van de kouwe kant, dus alles wat wij hier horen is: er komen hoe dan ook op iedere eenzaam overstekende man op een smokkelschip nog zestien oud-tantes van de aangetrouwde kant achteraan, ongeacht huwelijkse status en sfeer in de familie, en de ChristenUnie wilde dat verruimen tot kindbruidjes tot in de zesde verwijderingsgraad, maar de vvd probeerde het terug te brengen tot alleen oud-tantes die binnen een straal van 800 kilometer van het ouderlijk huis van de vierde generatie voorouders zijn blijven wonen. Het is, willen we maar zeggen, allemaal semantiek die de schijn van asielbeleid moet wekken, maar die geen zak betekent voor het ontmantelen van de demografische tijdbom en alles te maken heeft met macht, machtsbelangen en een honger naar macht tot diep in de vijfde generatie nepobabies uit de Rutte-dynastie. De enige in deze video die door lijkt te hebben dat er voor hem alleen nog koffie & cake op een politieke begrafenis lonkt, is Hugo. Maar daar heeft ongeveer heel Nederland de familiebanden al heel lang geleden mee doorgesneden.

In alles een nareiziger van Rutte, deze vrouw

Social

Reaguursels

Inloggen


Ik zie nu maar één echte oplossing: de dijken doorsteken.
Dan moet de rest van Afrika op de Veluwe en in Limburg wonen.

De afschrikkende werking daarvan zal alle vijandelijke invasies keren.
Een select groepje VVD zal worden gehuisvest op Pampus, in houten Tiny Houses van 200 bij 80 cm.

King of the Oneliner | 09-07-23 | 13:31

Cynisch en onbegrijpelijk. Precies de woorden om Rutte te beschrijven. Dat Dili er niet zo in zit betekent niet dat Rutte er niet zo in zit.

Battery!!! | 09-07-23 | 12:44

65 procent wil het anders. Nou stem dan ook eens anders!

Colin.Fart | 09-07-23 | 12:02 | 1

Daar krijg je nog steeds de technocratische en bureaucratische ambtenaren niet mee weg.

Haberdoebas | 09-07-23 | 12:14
-weggejorist-
RGV42 | 09-07-23 | 11:50 | 1

Overleg over asiel instroom beperking,
waarin het woord "quotum" niet gebruikt wordt,
is sowieso niet serieus te nemen...

hotmint | 09-07-23 | 11:50 | 2

vliegquotum, stikstofquotum, visquotum, boerenquotum. Maar geen nareisquotum, geboortebeperkingquotum en asielquotum ja eigenlijk raar ja

HetOorAakel | 09-07-23 | 14:31

@HetOorAakel | 09-07-23 | 14:31:
In Nederland beprijzen we alles, behalve het baren. Dat subsidieren we. Onbegrijpelijk. Terwijl de grootte van de populatie homo sapiens te groot is voor de draagkracht van dit land.

Graaisnaaiert | 09-07-23 | 15:28

We zongen het vroeger al op school: "en m'n tante uit Marokko ja die komt, hiep hoi!" Of is dat tegenwoordig ook racistisch?

Pierke Smulders | 09-07-23 | 11:35 | 4

Ook weer zo'n idioot liedje, bedoeld om kinderen te hersenspoelen.

Asteroid-B612 | 09-07-23 | 14:46

@Zenzeo | 09-07-23 | 11:48: En als u bij "neefje" vermeldt dat hij vroeger een nichtje was dan ben je de rest van je leven binnen.

sallandstrots | 09-07-23 | 17:00
▼ 1 antwoord verborgen

De enige reden dat de VVD tegen nareisregelihngen is, is omdat waar een asielzoeker gaat wonen, geen buitenlandse pretstudent kan wonen met een campuscontract tegen 1200 Euro per maand, of een expat.

m@rkus | 09-07-23 | 11:19 | 2

Dat was ook zo'n mooi idee. Nederland had meer buitenlandse studenten nodig.
Nu is 50% een rijke buitenlandse pretstudent.

McCain | 09-07-23 | 11:28

Of een jong stel dat een gezin wil stichten en dat steeds maar moet uitstellen.

Colin.Fart | 09-07-23 | 12:00

Een familielid coachte een tijdje een vluchteling die kwam met twee kinderen en een ge-kopfod vrouwtje. In het asiel centrum is zij zwanger geworden van nummer 3 en vervolgens daarbuiten nog van nummer 4.

Verantwoordelijkheidsbesef was totaal afwezig naar hen toe die hun verblijf hier mogelijk maken.

Geen skills, geen baan, geen sociale vaardigheden ... zodat het coachende familielid hem maar weer teruggeven heeft aan de overheid.

Deze asielzoeker was kapot en daar kon zelfs vluchtelingenhulp geen beweging meer in krijgen. Dus overheid, een nieuwe graag.

Gemeente zorgde voor een relatief ruim huis want hij had inmiddels 4 kinderen en voor de rest hangt hij tot einde der tijden aan het overheids-infuus.

Deze man had z'n toegang tot dit land verkregen op: 'Medische humanitaire grondslag'.

Ervaringsdeskundige | 09-07-23 | 11:08 | 4

@_pacman_ | 09-07-23 | 11:13:

Dat had ik nog niet verteld: Tandzorg.

Vluchtelingenhulp coach (familielid) ging inderdaad ook met de kinderen naar de tandarts alsmede orthodontist.

Ze vertelde ' de gemeente ' heeft dit zo goed gereld.

Waarop in nog wilde inbrengen: ' Uiteindelijk hebben we maar 1 pot geld in dit land dat maar 1x uitgegeven kan worden.

Dus als die kinderen de ' gold ' behandeling krijgen bij tandarts / orthodontist ..... terwijl hun vader geen enkele bijdrage levert aan de maatschappij ...... dan kan het gebeuren dat er geen geld is voor bijvoorbeeld capaciteit in verzorgingstehuizen voor dementerende bejaarden.

Als je die verhalen van zo dichtbij hoort hoe een grootte voetprint zo een gezin heeft in deze maatschappij, zonder daarbij zelf enig verantwoordelijk gevoel ten toon te spreiden naar diezelfde maatschappij die dat voor hen mogelijk maakt, dan ontstaat er bij mij pure rancune !!

Ervaringsdeskundige | 09-07-23 | 12:16

'Medische humanitaire grondslag', maar neuken kon 'ie nog als de beste...

Sneerpoets | 09-07-23 | 14:03

'' omvolking' mag je het niet noemen maar bij huidige vergrijzing en 2 autochtonen hoesten 1 kind op gaat op den duur wel de samenleving cultuurgodsdienstighistorisch etnografisch substantieel veranderen

HetOorAakel | 09-07-23 | 14:35
▼ 1 antwoord verborgen

Die schijnheilige en leugenachtige uitspraken van de CU over kinderen die in het gezin thuis horen.
Hoe was dat met de kinderen in het toeslagschandaal?
De CU zit/zat toch in regering tijdens de toeslag affaire?
En die Dilan Yesilgöz-Zegerius (Turkse afkomst en Volk Val Dood) blijft maar zeuren en roepen dat ze allemaal 24/7 en kei hard werken.
Dat moet je aan de politie vragen, die hebben een kut salaris en worden dagelijks uitgescholden.
Als bij haar voor de deur een of andere moslim zit te schijten, staat het hele politie korps voor haar deur, zeikwijf.

loekdeleeuw | 09-07-23 | 11:07

De multiculturele samenleving is mislukt, je kunt niet blijven volharden in je sprookjes als dit voor je neus gebeurt. Dit icm met:
2. Eurodisney, de ECB, ons landelijk politiek systeem faalt en is niet in staat om realistisch of adequaat te reageren op problemen.

De rest is prietpraat.

donkieshot | 09-07-23 | 11:01 | 1

Nederland motiveert heel Afrika om hier Gratis en zonder mee te betalen de sociale voorzieningen pot leeg te roven. Neem een Asiel status en je kan 60 man laten na reizen. Die dan allemaal weer 60 man laten na reizen enz. enz. Hier op Geenstijl al 30 jaar duidelijk. Nu vastgesteld door Dilan van de VVD.

McCain | 09-07-23 | 11:12

Okay, dus jarenlang roepen velen dat het asielbeleid niet deugt én dat het kabinet moet vallen. Uiteindelijk gebeurt dat ook en vervolgens gaat men zwaar twijfelen aan het motief voor de val? Haha... cynisme: men laat het zich nimmer afpakken.

Amsterdamsko | 09-07-23 | 10:56 | 5

@Xbitt | 09-07-23 | 11:03:

Wilders wordt bij voorbaat uitgesloten door de VVD. Dan BBB maar een keer de grootste maken en samen met de VVD, CDA, JA21, SGP ?

Nooit meer die schijnheiligen van de ChristenUnie erbij nemen.

Wattman | 09-07-23 | 11:17

Het reaguurders geheugen is beter dan dat van Rutte.

CornholioNL | 09-07-23 | 11:35

@Wattman | 09-07-23 | 11:17: De SGP heeft ook maar een leider en die schijnt 2000 jaar aan het kruis gespijkerd te zijn zegt men.

Nietgek | 09-07-23 | 12:48
▼ 2 antwoorden verborgen

Die Chistenunie is echt gezinspartij. Gezin als hoeksteen van de samenleving. En dan vooral buitenlandse gezinnen. Om hier bij ons te pamperen (en bekeren?)

apek00l | 09-07-23 | 10:53

Voor de Christenunie en andere politici betekent 'family': 'gezin' Maar 'family' betekent voor sjiieten, sjaieten en de mohameds met hun kinship niet noodzakelijkerwijs een Veluws gezinnetje in een doorzonwoning.

J.Hendrikse | 09-07-23 | 10:51 | 1

Precies ..... de ChristenUnie haalt hen binnen uit landen waar de Christelijke minderheid 'vanzelfsprekend' wordt gediscrimineerd dan wel vervolgd.

Het zogenaamde Stockholm syndroom

Ervaringsdeskundige | 09-07-23 | 10:55

Wie heeft eigenlijk ooit dat nareizen verzonnen?

Kowalski11 | 09-07-23 | 10:51 | 2

Artikel 8 van het EVRM.

1 Een ieder heeft recht op respect voor zijn privé leven, zijn familie- en gezinsleven, zijn woning en zijn correspondentie.

Wattman | 09-07-23 | 10:56

Voor een Nederlander bestaat dat concept nergens ter wereld. Omdat ze nergens ter wereld zo idioot gestoord zijn.

McCain | 09-07-23 | 11:15

Ik heb de laatste tijd de Duitse Bundestag een beetje gevolgd. Het is daar net zo erg als in Nederland. Het land wordt overspoeld met Balkan tuig en onduidelijke types uit onder meer Afghanistan. Er is echter een kentering gaande die mij hoop geeft. De AfD groeit er als kool. AfD kan je een vinden aan de rechterkant van het politieke spectrum met een sausje BBB. We hebben nu in 0031 de kans om te laten zien dat we helemaal klaar zijn met de gevestigde fossiele partijen met denkbeelden uit de jaren 50 van de vorige eeuw. Ik zeg HUP Lientje, Joost, Pieter, Martin. Vorm een regering, gebruik je gezonde verstand en maak daarmee dit land weer gezond.

de Jager59 | 09-07-23 | 10:51 | 2

Hadden ze maar denkbeelden uit de jaren 50! Toen was het niet lullen maar poetsen! Aanpakken en schouders eronder!

Wiebenick | 09-07-23 | 11:24

Het is wel duidelijk dat de CU komende verkiezingen geen rol meer gaat spelen. Met principes kom je niet ver als je moet polderen in een democratie. Zulke fundamentalistische partijen verpesten het voor de rest.
Ze willen geen oplossingen bereiken, maar alleen hun eigen belang nastreven. Als het land te vol is, door slecht beleid in het verleden, dan moet je op de rem trappen en niet alleen maar zeggen jammer dan maar we gaan gewoon door en de shit verder laten oplopen puur omdat jouw programma dat wilt.

Caterpillar | 09-07-23 | 10:49

De gespeelde verontwaardiging van Dilan was wel heel erg gespeeld.

nikolaos | 09-07-23 | 10:46 | 1

Ook naar dat ze de "ik was ook een vluchteling" kaart speelt.

pollens | 09-07-23 | 11:04
-weggejorist-
MAD1950 | 09-07-23 | 10:44 | 1

En al die mensen die meekomen (ze worden hier dus nareizigers genoemd wat een soort eufenisme is) willen en moeten ook een uitkering en pensioen. Maar werken ho maar, Lekker op je reedt bij VVD en D66 uitkeringsland. Met dank aan alle volidiote VVD stemmers en sektarische D66 stemmers. Jullie hebbeb ons land voor jullie kleinkinderen in een puinhoop achter gelaten. Maar goed dat jullie jezelf toch vinden... Tuig.

appeltjesgroeneweide | 09-07-23 | 10:43

600.000.000 Afrikanen willen, indien ze daartoe kans zien, naar West-Europa als economisch vluchteling.

En ze fokken als konijnen dus voor iedere 1.000 die we opnemen komen er 5.000 nieuwe geïnteresseerden bij.

population.org.au/video/immigration-w...

_pacman_ | 09-07-23 | 10:40

Gezinshereniging is prima, maar dan wel herenigen in het land waar ze vandaan komen.

dijkbewaker | 09-07-23 | 10:36 | 1

Van hiero naar daaro. Top!

apek00l | 09-07-23 | 10:56

Afrikanen betalen tienduizenden Euro's aan smokkelaars om naar Nederland te komen. Daarna zet de asielzoeker 60 man op zijn na reis wensenlijst. Die strijken tonnen per persoon tot de dood aan sociale zekerheid op van de Nederlandse belastingbetaler.

McCain | 09-07-23 | 10:33 | 3

Doe eens normaal Nederland! Zet het COA computer systeem uit! Niemand meer een asiel status hack om Nederland totaal te flessen!

McCain | 09-07-23 | 10:34

De echte vluchteling heeft geen geld dus gewoon grens dicht voor de gesmokkelde personen.

dijkbewaker | 09-07-23 | 10:39

En niemand die de mensensmokkelaars aanpakt.

ChalinaRosa | 09-07-23 | 12:48

Als Nederlander werk je 60 jaar daarna helpt het sociale systeem je.
Als nep asielzoeker uit de derde wereld reizen 60 familieleden je na om vanaf de 1ste dag te profiteren.

McCain | 09-07-23 | 10:29 | 2

Maar dan houd je wel al die werknemers in de zielige mensen industrie aan het werk die allemaal een hypotheek moeten aflossen.

Osdorpertje | 09-07-23 | 10:35

Gezinshereniging kan ook door betreffend persoon hier naar de familie daar te sturen.

Is dit nog nieuws? | 09-07-23 | 10:28

Dus eigenlijk kunnen we de wekelijkse instroom cijfers van 1000 met een factor 4-6 vermenigvuldigen? Daar kan Hugo inderdaad niet tegen op bouwen.

Geertje W | 09-07-23 | 10:22

Heb even gekeken naar de grote leugenaars van de ex regering.
Heel vaak hoor ik ze tijdens de uitzending zeggen dat ze hard werken, maar dat heeft de Nederlandse bevolking geen flikker van gemerkt.
Als je in het bedrijfsleven ( zoals zei roepen 24/7) heel hard werkt en geen fuck oplevert, kun je vertrekken.
Deze regering werkt al jaren en heeft niks, maar dan ook helemaal niks goed geregeld.

loekdeleeuw | 09-07-23 | 10:22 | 2

Ze hebben 12 jaar lang alle dossiers voor zich uit geschoven. Daar hebben ze heel veel moeite voor gedaan.

Osdorpertje | 09-07-23 | 10:33

Het zijn huichelaars. Den Haag zit al 20 jaar te bakken op dit asielzoeker's ei zonder enig resultaat. Asielzoekers en 60 nareizigers is gewoon een hack naar sociale voorzieningen in Nederland waar niks is aan mee betaalt.

McCain | 09-07-23 | 10:43

Op termijn zullen nog generaties azc -bewoners zich tegen ons keren omdat de hun voorgespiegelde verwachtingen niet bleken overeen te komen met de werkelijkheid van de oorspronkelijke bewoners.

J.Hendrikse | 09-07-23 | 10:20 | 2

Hé, maar over 100 jaar kunnen hun nazaten subsidie krijgen en om geld zeuren omdat ze door "witte" mensen tot asielzoeker gemaakten zijn.

bergsbeklimmer | 09-07-23 | 10:36

Die zijn er nu al. Boze Syriers : "This is not what we were promised !"

Asteroid-B612 | 09-07-23 | 14:54

Als deze regering zich zo druk hadden gemaakt om gezinshereniging, was dan het voorbeeld geweest met het herenigen van gezinnen die door de regering uit elkaar zijn gehaald door de toeslagenaffaire! Neem daar een leidende rol in, niet in mensen die geluk zoeken en uiteindelijk direct een gevaar voor de samenleving vormen.

tis_wat | 09-07-23 | 10:19

Maak alsjeblieft Jan van Beek minister van Asiel en migratie. De roepende in de woestijn, wiens verhaal het verdient elke dag breed uitgemeten in de media te staan.
Er wordt gestrooid met Nederlandse paspoorten alsof het hagelslag is door baantjesjagers als Eric van der Burg, en daar is de VVD 100% verantwoordelijk voor.

Kicksalot | 09-07-23 | 10:16

Handen af van Yezaldus!

Duwbak_Linda | 09-07-23 | 10:16 | 1

Jezusjus.

Zalwelweer | 09-07-23 | 14:33

Wat is "elkaar fundamenteel aankijken" in hemelsnaam?

Quantum Suicide | 09-07-23 | 10:14 | 3

Smerig geil denk ik.
Kan het ook mis hebben.

tis_wat | 09-07-23 | 10:16

Dat doe je als je een pittig gesprek hebt.

JJMS | 09-07-23 | 10:54

Wisten wij al jaren geleden, tis aangekaart alhier en als racisme weggezet.
Wie is dan nu opeens ex volksvertegenwoordiger en nu racist ????

mainman | 09-07-23 | 10:12

Het ligt in de meest logische lijn der verwachting dat een groot deel van het aantal asielzoekers thuis blijft wanneer de hele nareisregeling wordt afgeschaft. Dus meer overbevolking door meer overbevolking. Je hoeft echt niet rechts te zijn om dat gevaarlijk naïef te vinden. Voor hen die de 'oversteek' wagen en voor onze bewegingsvrijheid.
Hier heeft Rutte overigens 0,0 een remmend effect op gehad, in tegendeel. Deze shit is het gevolg van zijn compromissen-doctrine, een beetje vrijheid van de armen voor een beetje extra voor de rijken.

nsfl | 09-07-23 | 10:07 | 2

Ik heb zo het vermoeden dat de tickets van al die 'nareizigers' gewoon door Nederland betaald worden. Niets verbaast je nog in dit gekkenhuis.

Asteroid-B612 | 09-07-23 | 14:56

@Asteroid-B612 | 09-07-23 | 14:56:
Ja in principe kan de familie hier makkelijk wat bij elkaar leggen om een uitverkorene in het thuisland te selecteren welke ze per vliegtuig laten overkomen en weer overnieuw te beginnen. Pijnlijk, zo ondoordacht.

nsfl | 09-07-23 | 15:31
-weggejorist-
Spiderman1 | 09-07-23 | 10:04 | 7
▼ 7 antwoorden verborgen

Alsof de beslissingen nog op Nederlands niveau worden genomen. Alsof Nederland nog soeverein is. Het echte beleid wordt al jaren elders en door andere partijen uitgestippeld. Denk hierbij aan de VN, EU, WHO, WEF, etc. De reden dat Nederland mag mee feesten, is omdat ze een grote portemonnee heeft die keer op keer die feestjes 'mag' betalen. Nederland laat zich keer op keer (mis)(ge)bruiken. Maar dat is slechts mijn gedachten/mening

Slechtsmijngedachten | 09-07-23 | 10:04 | 2

Toch is niet elk EU-lid zo extreem suïcidaal als Nederland. Het zijn onze eigen politici die dit ons land aandoen, ook al wijzen ze soms naar een of ander verdrag.

Dandruff | 09-07-23 | 10:13

Ik denk er precies zo over. En ik denk dat het feitelijk juist is.

ChalinaRosa | 09-07-23 | 12:54

Zullen we gelijk de gewoonte van 'asielzoekers' om zich voor te doen als homoseksueel, wat meestal een verblijfsvergunning oplevert, waarna de 'partner' het huis wordt uitgeschopt en de statushouder naar het land van herkomst reist om daar een bruidje op te halen, eens ter discussie stellen cq. aan banden leggen? Het is namelijk pure oplichting.

Zenzeo | 09-07-23 | 10:03 | 4
▼ 1 antwoord verborgen

Ik noemde gezinshereniging al snel familiehereniging.
Daarbij noemde ik iedereen en z’n kat en het kameel.
Opa en oma en de buren.
Zo kun je idd spreken van een loterij.
Een gok.
De familie zamelt geld in om smokkelaars te betalen en één persoon maakt de reis.
De sterkste van de broers en zussen en neefjes.
De man van tussen 25 en 30.
Een tas met sterke verhalen onder z’n arm.
Door het beleid in NL en de grote welvaart is NL dé magneet.
Van alle veilige landen van Europa is Nederland, samen met Duitsland, het paradijs.
Da’s niet voor niets zo.
Dublin werkt voor geen kudt.
Veilig is veilig zou je zeggen.
Veilig in Spanje, veilig in Griekenland, veilig in Frankrijk etc.
Nee hoor, veilig is pas veilig als er een zak geld beschikbaar is.
Ik begrijp die mensen wel.

Ruimedenker | 09-07-23 | 10:01 | 3

Dié wel, maar onze politici begrijp ik niét. Waarom doelbewust aansturen op je eigen ondergang? Dat snap ik écht niet.

Zenzeo | 09-07-23 | 10:05

Griekenland is de asielzoekers ook meer dan zat en hebben een rechtse regering.

Wattman | 09-07-23 | 10:12

Zonder terugkeerbeleid geen asielbeleid.
Dit is wat de politiek altijd zei maar nooit deed.

J.Hendrikse | 09-07-23 | 09:54

Wanhoopsoffensief van de machtswellustige psychopaat. Geen ontsnappingsmogelijkheid naar een mooie EU- of NAVO-baan, kabinet helemaal vastgedraaid in de zelf veroorzaakte problemen, dus dan maar proberen via verkiezingen nog een keer minpres te worden.
En nog zijn er mensen die willen stemmen op deze gevaarlijke gek.

Schmalz | 09-07-23 | 09:53

Het nareisverhaal hangt als een zwaard van Damocles, boven de hoofden van de nederlandse burger.
Er zijn op geen enkele manier uitsluitingen ingebouwd m.b.t. de instroom en de gevolgen.
Mochten ze er wel zijn, waar blijft de druk om deze ook uit te voeren?
Hier binnenkomen solo, dan het gevolg overlaten komen, daarna op kosten van de maatschappij, gezellig terug op vakantie.
Het nieuwe vak K staat een zware taak te wachten, nl de troep van Pinokkio en zijn trawanten, op te ruimen

Zitvlak | 09-07-23 | 09:52

Serieuze vraag. Ik heb het over al die economische vluchtelingen die naar ons land worden gehaald. Nog afgezien van de gigantische problemen die het veroorzaakt op allerlei voorzieningen zoals de woningmarkt, justitie, gezondheidzorg en onderwijs. WAAROM zou je die mensen hier naartoe halen? Wetende dat het gros nooit gaat werken. Wetende dat er in het land van herkomst families worden verscheurd. Wetende dat het bijzonder slecht is voor de economie van dat land? Wetende dat smokkelaars er veel poen aan verdienen? Wetende dat velen verdrinken?
Wat zit daar achter? Ik begrijp er helemaal niets van.

goedverstaander | 09-07-23 | 09:50 | 11

Vele redenen zoals je hierboven ziet maar dat zijn dan allemaal groepen die aanhaken op een impuls. Namelijk dat de Ander buitensluiten is iets dat alleen foute mensen doen.

nikolaos | 09-07-23 | 10:26

Als zo vaak gezegd: Alleen voor het goede gevoel door schuldbesef. De dominante blanke samenleving moet kostte wat het kost gemengd worden met de arme ontheemde. Een soort ontwikkelingshulp in eigen land ten kostte van de eigen burgers. Een lesje deemoedigheid. Krankzinnig cynisch en samenleving ontwrichtend. Als er iets woke is wat in negatieve zin niet te overtreffen is is het wel de open grenzen tactiek.

dijkbewaker | 09-07-23 | 10:55
▼ 8 antwoorden verborgen

Een economische vluchteling/gelukszoeker laat zijn vrouw en volwassen kinderen achter (zo onveilig is het nou ook weer niet) en na een paar jaar in de ambtelijke molen krijgt ie een verblijfsvergunning en een gratis huurwoning.
Nu mogen zijn vrouw en volwassenen kinderen hem nareizen.
Maar omdat de volwassen kinderen inmiddels ook een partner en eigen kinderen hebben mogen die ook nareizen.
Eenmaal in Nederland gaan opa en oma met hun kinderen en kleinkinderen voor een paar maanden op vakantie in het land van herkomst waar ze blijkbaar niet te vrezen hebben.
Het is bizar dat dit zo lang kon, en het is nog bizarder dat ze liever het kabinet lieten vallen dan hier iets tegen te doen.

Osdorpertje | 09-07-23 | 09:50 | 3

En als ze terugkomen nemen ze nog een aantal gehandicapte en zwakbegaafde dorpsgenoten mee.
Dit heeft jaren kunnen dooretteren, iedereen wist het, niemand deed wat. Dat ze nu een grote broek aantrekken is verkiezingsretoriek.
Trap er niet!

gestoptmetroken | 09-07-23 | 09:55

En nederlandse echtparen die 60 jaar getrouwd zijn en een leven lang netjes voor alles betaald hebben moeten gescheiden gaan leven omdat opa naar het verzorgingshuis moet en oma dan absoluut niet mee kan.Te duur.

Ambiorix | 09-07-23 | 10:06

@Ambiorix | 09-07-23 | 10:06:
Maar wel 34 miljard uit het raam gooien, ettelijke uren voor je het kabinet laat vallen.

Osdorpertje | 09-07-23 | 10:26

Met deze doorzichtige actie is Pinokkio geschiedenis geworden. We zullen hem niet terug zien. De aversie is enorm jegens zijn persoon in het land. Heb zelden op tv, mijn omgeving en hier bij GS zulke negatieve beoordelingen gezien. Johan Derksen die een enorm groot publiek aanspreekt heeft hem volledig afgebrand en dat blijft die doen tot aan November. De telegraaf zette dat filmpje van Johan Derksen ook bij hun filmpjes. Vroeger was het zo als de Telegraaf en VI=johan derksen je als trainer van ajax niet zagen zitten was het einde verhaal. Dat is precies nu ook het geval bij Pinokkio. Het is tijd dat Pinokkio verdwijnt. Dat Bezem Kaag ook verdwijnt is een mooie bijvangst.

Schilder58 | 09-07-23 | 09:49 | 3

De invloed van Johan Derksen is ook maar beperkt, ondanks de kijkcijfers. Bovendien heb ik hem vaker kritiek horen uiten op Rutte en vervolgens verkondigen dat er geen rechts alternatief is voor de vvd, dus overweegt ie er toch weer op te stemmen. Daarnaast overleeft Rutte al jaren ondanks felle kritiek en schandalen. In vrees dat we niet zo snel van hem af zijn.

Guy_Tare | 09-07-23 | 10:02

@Guy_Tare | 09-07-23 | 10:02:

Vrees ik ook inderdaad. Geen enkele politicus heeft zoveel politieke affaires, schandalen en patstellingen overleefd. Hij voert kneiterlinks beleid maar presenteert zich al die tijd als alternatief tegen de PvdA.
Onbegrijpelijk hoe hij dat voor elkaar krijgt.
Want in de peilingen is de VVD nog steeds een van de grootsten.

Dandruff | 09-07-23 | 10:10

Ik denk dat het verdwijnen van Kaag de hoofdvangst is, tenminste wel voor mij.
En ik denk dat Rutte Stoltenberg gaat opvolgen bij de Navo.

ChalinaRosa | 09-07-23 | 13:23

Barmhartigheid en gastvrijheid zijn nobele eigenschappen maar zij moeten niet de structuur van je eigen samenleving aantasten, want dan ben je op den duur zelf degene die barmhartigheid en gastvrijheid nodig heeft.

lekgoot | 09-07-23 | 09:49

Nou Dilan, mensen zijn een beetje cynisch geworden door wat er gaande is in Nederland.
Dat moet je nou toch wel door hebben
Je kunt er wel bij glimlachen maar dat helpt niet.

Dat is aangetoond dat de regering willens en wetens niets gedaan, genegeerd heeft waar het nodig was.
En dat ondanks alle lange lijst waarschuwingen en zwaar kritische conclusies van commissies, Rutte maar blijft zitten, 13 jaar nu.
Het lijkt wel of de democratie niet meer werkt.
Dus dan worden mensen een beetje cynisch.

Dit is Maarten van Rossem die zich opwindt daarover:
'Maarten sloopt Mark Rutte'
www.youtube.com/watch?v=D9TxKkmyjmk

Dat was vlak voor de val.
Na deze val gaat het allemaal nog langer duren voor alles en iedereen.
Dus mensen worden nog cynischer.

Snap je Dilan.
Mensen zijn moe aan het worden.
En boos.
En daar doet de huidige regering helaas aan mee.

AdvocatusDiaboli | 09-07-23 | 09:48

400.000 migranten vorig jaar, met alle nareizigers. Laat dat getal eens rustig inzinken en besef dan dat het voor CU en D66 (en vele oppositiepartijen zoals PvdA, GL, Volt, PVDD) nog te weinig was.

_pacman_ | 09-07-23 | 09:48

moslimvluchtelingen opvangen in moslimlanden win-win

The_Crown | 09-07-23 | 09:46 | 3

U weet dat Shiieten en Soennieten elkaars bloed wel kunnen drinken? O.a. daarom zal bijvoorbeeld Saudi-Arabië nooit vluchtelingen uit Iran opvangen.

Kill_Blinton | 09-07-23 | 09:52

Een compleet andere cultuur dan in Nederland waar mensen constant op de vlucht zijn voor exen , schoonouders en zorgvragende opa’s en oma’s.
What a wonderful world.

Ambiorix | 09-07-23 | 09:44 | 1

Wel veel makkelijker met eerwraak en zo, hoef je niet een verre neef uit Marokko over te laten komen voor de daad, die woont al in Amsterdam.

Sneerpoets | 09-07-23 | 13:53

Die nareizigers gebruiken net als Rutte alle geitenpaadjes die in de wet te vinden zijn. Die gaan straks gewoon weer andere methoden verzinnen om hier te komen mocht de wet veranderd worden.

Ik geeft ze overigens groot gelijk, we leven in een gaaf land.

MrTee | 09-07-23 | 09:43 | 1

Mwah, niet de nareizigers zelf he. Maar de asieladvocaten die verder niets met Nederland lijken te hebben.

VP732 | 09-07-23 | 10:03

Gezinshereniging blijkt op eens een soort familie hereniging in de breedste zin van het woord. En dit soort lieden maken onze wetten. Zo wordt je als kiezer belazerd, wel betalen natuurlijk om deze links geestelijke hobbies te kunnen waarmaken

Tonyvanwychen | 09-07-23 | 09:43

Vroeger had iedere koning een nar in dienst.

De nar moest de koning laten lachen, maar was ook de enige die grappen ten koste van de koning mocht maken.
Het kwam wel eens voor dat de nar het te hoog in de bol kreeg, en begon eisen te stellen.
Hij eiste dan bijvoorbeeld gouden belletjes aan zijn narrenkap, of hij eiste het bed met de prinses te mogen delen.

De koning moest dan altijd hard lachen en riep dan uit: "Haha! Daar heb je hem weer! Mijn nar heeft weer eens een idiote eis! Neen, nar, aan jouw nareis geven wij geen gehoor!".

Soms werd de nar dan boos, nam ontslag en ging wat anders doen.

Kapitein Sjaak Mus | 09-07-23 | 09:41 | 7

@ZomaarEen | 09-07-23 | 09:54: Geen extra woningen, maar wel veel extra regels, dat is Hugo. Een onmogelijke opdracht was het niet, trouwens, maar wel eentje waar de maatregelen pas over een paar jaar zijn vruchten af gaat werken. Daar heeft hij niet zoveel aan. Nee die opdracht was vooral voor Hugo onmogelijk, het ging hem allemaal een beetje boven zijn pet.

Muxje | 09-07-23 | 10:06

@Ichneumonidae | 09-07-23 | 09:48:
Het narrenschip voer naar Narragonia, volgens het gedicht van Sebastian Brand.
Inmiddels is het gearriveerd.

Kapitein Sjaak Mus | 09-07-23 | 10:12
▼ 4 antwoorden verborgen

Een futiliteit in het grote geheel.
Duidelijk op zoek naar de stok om de hond enzeau.
Maakt niet uit, dit was vanaf de doorstart al een bijzonder slecht huwelijk.
Als de VVD goed heeft opgelet, is er behoefte aan een ietwat rechtser geluid.
Ouderwets sociaal liberaal met een licht rechts/conservatief randje.
Scheutje boerensaus erover en hop! Een nieuw recept.
Één ding was wel zeker, Kaag ligt niet lekker, bij zowel links als rechts en de CU is een irritant splintertje dat slechts hier en daar in de weg zit.
Wat ik vooral hoop, is dat het strooien met ons geld eens afgelopen is, er een strak en duidelijk beleid komt vwb instromiërs, veilige voortvluchtelingen zonder pardon retour gezonden worden, oude zaken asap afgehandeld(Grun en toeslagen) de stikstofnormen aangepast zodat er gebouwd kan worden.
Geen 900000 huizen, maar de helft.
Mocht het nodig zijn, nu al locaties aanwijzen voor de toekomst.
Komende maanden maar eens afwachten welke partij het juiste program presenteert.
VVD is niet vanzelfsprekend, BBB zal iets meer minder boer moeten zijn en duidelijk uitspreken over de andere zware onderwerpen.
PVV zal Bosman naar voren moeten schijven en JA21….. tja, wat moeten we met JA?
Pieter laat het allemaal nog in het midden.
Laat dan maar jongen.
Dus…. Ga ervan uit dat VVD de grootste wordt.
Dan met BBB en nog wat. CDA en CU zijn nauwelijks een optie.
D66 lijkt mij uitgesloten.
Dan kan Rutte over extreem knetter links met GlvdA en Volt, horror.
Als dat gebeurt breekt de pleuris uit.
Maar goed, wat moet ik nou stemmen?
Want het hele circus begint bij de kiezer…

Ruimedenker | 09-07-23 | 09:40 | 4

Geen enkele verblijfsvergunning verstrekken. Hooguit een tijdelijk verblijf en de instroom moet volledig op 0. Want ook een druppelende kraan doet de emmer uiteindelijk overstromen. Wie dat niet ziet is knettergek. Echt, gewoon NUL, anders is het gewoon uitstel van executie. We worden overlopen. Het is een sluimerende ziekte, die ons -en vooral onze kinderen- straks keihard zal raken. Nederland moet en mag geen islamland worden.

Graeme Reaper3779 | 09-07-23 | 09:53

Als Bosma de partijleider wordt, zullen de trouwe stemmers van Wilders niet wijken naar andere partijen?

Adriel | 09-07-23 | 09:58

@Adriel | 09-07-23 | 09:58:
Zou kunnen, maar zoals je weet wordt PVV uitgesloten, mede door Geert Wilders.
Wat natuurlijk belachelijk is, maar wel de werkelijkheid.

Ruimedenker | 09-07-23 | 10:13
▼ 1 antwoord verborgen

Recht op asiel(aanvraag) beperken is het enige dat zal helpen. Wij hebben geen enkele plicht om mensen uit willekeurige landen op te vangen en staatsburgerschap te verlenen. Dus verdragen openbreken.

zeeman73 | 09-07-23 | 09:39 | 1

Kan en mag: is een goed begin.

VP732 | 09-07-23 | 10:04

Politiek is ook niks meer dan een probleem creëeren om daarna zelf met de oplossing te komen. Ik ben die koppen iig goed zat.

Mr.Maloonigan | 09-07-23 | 09:39 | 1

Kwam er dan maar een oplossing. Dat is echter helemaal niet de bedoeling.

Timmerfrans verweet zijn PvdA-collega Plasterk ooit "je bent een problem solver". Dat bleek dus helemaal niet de bedoeling; zo lang een probleem bestaat kun je daar namelijk eindeloos veel geld tegen aan smijten. Commissie hier, adviesraad daar, task force zus, werkgroep zo; allemaal uurtje factuurtje. Hoe meer peperdure politici zich er mee bemoeien hoe minder er wordt opgelost.

Het draait allemaal om de baantjesmachines.

Dandruff | 09-07-23 | 09:50

De woorden 'demografische tijdbom' zeggen in feite alles.
Dank voor je stuk, Van Rossem.

Hoop dat er (eindelijk) eens wat meer ogen open gaan.

Ichneumonidae | 09-07-23 | 09:37

Je zat te wachten op de bespreking van het Frankrijk-model, daar waar immigratie, religieuse diversiteit, onderklasse-immigranten exploderen tot burgeroorlog tegen meer autochtone burgers uit de lokale westers-katholieke traditie en cultuur..
Maar gek genoeg was dat niet ter sprake gekomen bij de immigratie model-bouw van het kabinet. Terwijl de ultieme red flag aan de Eieltoren wappert, in de vrorm van verbrande auto's, aangestoken huizen, rellende Franse nazaten van immigranten,... om als waarschuwing gezien te worden. Niet door deze politici. Namelijk, deze immigratie-modelbouw kan sociaal maatschappelijk ontbranden en oorlog inluiden.

adhd-je | 09-07-23 | 09:35 | 1

Je zag de burgeroorlog afgelopen week al in het klein. Een vader van twee kleine kinderen werd om niets in elkaar gemept door twee van die religieus gehandicapten. Zo staan de zaken ervoor: zij zijn 'te gast' en dezelfde gasten gaan onze samenleving nu slopen. Het is al lang aan de gang. Stukje bij beetje: hoofddoekjes, moskeeën, suikerfeestlikkerij door onze eigen overheid. We leggen onze nek op het hakblok in de veronderstelling dat je deze lieden kunt pleasen. Maar niets is minder waar. De dubbele agenda staat als een olifant in de kamer en de overheid maar wegkijken en ons laten terroriseren door aanhangers van een levensgevaarlijke ideologie uit het jaar nul. Mensen, word wakker!

Graeme Reaper3779 | 09-07-23 | 09:57

"Maar het probleem meneer, het probleem dat blijft."

ParaPiet | 09-07-23 | 09:33

"demografische tijdbom". Mooi gezegd.

Der Schnitzeljäger | 09-07-23 | 09:29 | 1

Je was me voor en idd., ligt ten grondslag aan 'Franse feestjes'.

Ichneumonidae | 09-07-23 | 09:39

Dat asielgezeik is klein bier vergeleken bij Groningen, Toeslagen, woningtekort, stikstofgeneuzel, immer stijgende zorgkosten en Oekraïne.
Kortom: gezeur over details en wegkijken over de grote problemen.
Wat een ongelofelijk dom volk zijn wij.

Schadenfreude | 09-07-23 | 09:26 | 5

Dat asiel gezeik zoals jij dat zo mooi bagatelliseert is wel alles bepalend op jou onderstaande lijstje.
Woningentekort
Zorgkosten
Oekraïne kan je bij bovenstaande toevoegen.
En dan het geld wat het kost en de druk op de samenleving.
Leuk geprobeerd.

patrick023 | 09-07-23 | 09:41

@patrick023 | 09-07-23 | 09:41: denk je nou echt dat die andere problemen opgelost waren als er geen vluchtelingen waren? Kijk naar de getallen.

Schadenfreude | 09-07-23 | 09:58

Kijk naar de problemen die 'onze' allochtonen veroorzaken en dat al generaties lang, ondanks opgroeien en onderwijs in Nederland (of Frankrijk wat dat betreft) en je kunt op je klompen aanvoelen wat voor problemen deze nieuwe, totaal onaangepaste instroom gaat veroorzaken op termijn. Dat is geen klein bier, dat is een ramp in wording. Groningen en het toeslagenschandaal kun je 'simpel' afkopen en het is terecht een schande dat dat niet gedaan wordt. Het woningtekort en het bijbehorende stikstofgeneuzel kan ook politiek worden opgelost (in beginsel). De stijgende zorgkosten zijn veroorzaakt door de politiek, Oekraïne is ook een tijdelijk probleem. Maar deze ongebreidelde instroom is over 5 generaties nog steeds of zelfs een veel groter probleem. Kijk naar Frankrijk met zijn instroom vanaf de jaren 50 vanuit de voormalige kolonies en je ziet in welke richting wij ons als land begeven.

FrankVeer | 09-07-23 | 10:24
▼ 2 antwoorden verborgen

De grote afwezige bij dit gesprek was natuurlijk '66. Die zaten nog huilend in de zandbak. Nieuw leiderschap heet dat.

tectonicos | 09-07-23 | 09:26 | 2

D66 is GEEN kamer politiek, maar een veel slimmere politiek.
Burgemeesters, activistische groepen, Media, justitie en zakelijke markt, zo kan je zaken bepalen.
Recent voorbeeld is de Rabobank die geen leningen meer geeft aan niet duurzame boeren, als je even kijkt wie de nieuwe baas bij de Rabo is dan weet je genoeg (D66 politicus)

patrick023 | 09-07-23 | 09:45

@patrick023 | 09-07-23 | 09:45:
Die hebben heel goed bestudeerd hoe de PvdA dat vroeger deed en nog probeert te doen.

seasicksteve | 09-07-23 | 09:54

Het nareizen is natuurlijk een methode om ons te piepelen en op te zadelen met hele gezinnen die verzorgd moeten worden. Het simpelste zou zijn dat de vooruitreizer herenigt met het gezin. Klaarblijkelijk kan het gezin in het land van herkomst gewoon wachten op de procedure. Dwz dat het veilig genoeg is en er geen noodzaak tot vluchten. Dat het er niet zo leuk is geldt voor driekwart van de wereld.
In aantallen gaat het allemaal nergens over ten op zichte van de totale instroom die voor 80% uit asiel vragers op valse verklaring. De totale instroom moet drastisch naar beneden en dat kan alleen maar door de grote stroom te verminderen. Dwz vliegtuigen controleren bij vertrek in het buitenland, Kmar langs de inkomende wegen, EU buitengrens veel strenger bewaken met terugbrengschepen onder marinebegeleiding.

AntiZanicz | 09-07-23 | 09:25

Het voorbeeld "Twee gescheiden ouders". Waarom in godsvredesnaam heeft een volwassene die geen bindinding meer heeft met degene die hier (kennelijk) opgevangen moet worden, recht om hierheen te komen, terwijl in het land van herkomst geen enkel recht meer bestaat op elkaars levens???

marcoplarco | 09-07-23 | 09:25 | 1

De kindertjes, denk toch aan de kindertjes! /cdamodus uit

JanBrel | 09-07-23 | 09:27

Dat God verhoede dat D66 weer in het volgende kabinet zal plaatsnemen. Want wat zouden wij zijn zonder knaapje Rob Jetten en demagoog Tjeerd de Groot? Functie elders graag! En wellicht eindelijk een minister van defensie die weet wat een Laro is…

eerstneukendanpraten | 09-07-23 | 09:24 | 1

En mag de GristenUnie alsjeblieft ook wegblijven uit het volgende kabinet? Ik wil graag mijn cognac via het internet kunnen blijven bestellen.

MAD1950 | 09-07-23 | 09:34

Iemand bij je thuis uitnodigen, die vervolgens een pleidooi gaat houden hoe hij meent je huis te gaan vernielen, vervuilen, kortom onleefbaar te maken en je je leven niet meer zeker bent.
Op1, de gekste!

Normpje | 09-07-23 | 09:23 | 1

Plus dat ondertussen zijn hele familie ook bij je is ingetrokken.

Der Schnitzeljäger | 09-07-23 | 09:32

Misschien dat een nieuwe coalitie ook eens kan nadenken over iets dat met terugwerkende kracht alles repareert wat er mis is aan dat belachelijke asielbeleid sinds 2015. Met terugwerkende kracht, dus zeker die 258.000 uitvreters die er alleen al vorig jaar zijn bijgekomen eens goed uitpluizen en terugsturen.

Conan de Rabarber | 09-07-23 | 09:22 | 7

@gato | 09-07-23 | 09:45: Ergste is, iedereen met een redelijk verstand zag deze tsunami van asieleisers al jaren van te voren aankomen maar werden allemaal weggezet als nazi's en extreem-rechts schorem. Nu worden we letterlijk onder voet gelopen en het enige wat ze kunnen oeverloos doorhannessen. Het land moet en zal kapot van deze incapabele luchtfietsers. Geef de PVV vier jaar en er worden wèl spijkers met koppen geslagen.

Conan de Rabarber | 09-07-23 | 10:57

@gato | 09-07-23 | 09:45: Ik juich wel voorzichtig..... want vergeleken met 13 jaar geleden is er wel wat veranderd.... er is nog steeds de PVV, maar er is nu ook een sterke BBB bijgekomen... dus Rutte (en zijn VVD) zag wel in dat doormodderen met vooral dat arrogante D66 (en de regelrechte HAAT van die partij richting BBB), geen zin meer had.

Want kijk eens naar de Prov. Staten, daar zijn in vrijwel ALLE provincies college's verschenen ZONDER dat D66... daar ben ik Carolientje erg dankbaar voor en Rutte heeft dat natuurlijk ook begrepen, dat regeren met dit stelletje (D66 en CU zijn bijna extreem-links te noemen) geen zin meer had en wist dat het volk er ook zo over denkt.

Wij hebben als de gewone man/vrouw nooit gevraagd om stikstof maatregelen en hebben ook nooit geroepen dat Groningen qua gas op 0 moet worden gezet... er schijnt daar in Slochteren nog voor jaren gas te zitten, dus compenseer die getroffen mensen goed (en snel), bouw daar woningen die wel bestand zijn tegen die lichte aardschokken.

Keyboardspeler | 09-07-23 | 12:44
▼ 4 antwoorden verborgen

Ff doorpakken nu. Willy zit weer in Griekenland. Kabinet is demissionair. Nu de republiek uitroepen. Briefje naar Ursula: wij stappen uit de EU. Grens dicht per direct. Per 1 augustus kan dan worden begonnen met het herstel van Nederland na 13 jaar Pinokkio.

BoerKoekoek | 09-07-23 | 09:19 | 2

Goed plan

Jos Tiebent | 09-07-23 | 10:02

De Republiek hoef je niet uit te roepen (laat Willy en Max maar zitten), maar verder prima punten.

Keyboardspeler | 09-07-23 | 12:32

Denk dat D66 in de komende verkiezingscampagne heel goed haar “pareltjes” weer van stal kan halen, te weten de leus “nieuw leiderschap” en natuurlijk van Drimmelen en Sidney Smeets. Die laatste twee zijn namenlijst de perfecte exponenten van deze door en door verrotte club. Oh ja, “functie elders” nog vergeten…

eerstneukendanpraten | 09-07-23 | 09:18

Ik lees op de Telegraaf dat D66 en CU trots zijn dat ze hun rug recht hielden.
Toen Wilders dat deed in Rutte 2 werd hem verweten dat hij wegliep voor de problemen.
D66 en CU zijn in mijn ogen ook weggelopen voor de problemen of hield Wilders toen ook zijn rug recht?

shimanski | 09-07-23 | 09:18 | 2

D66 en de CU horen bij een volgende formatie overgeslagen te worden. Met hun vieze emo-politiek.

Conan de Rabarber | 09-07-23 | 09:24

Tja, ze proberen er een positieve spin aan geven. "We zijn in de val van Rutte gelopen" klinkt wat minder goed.

Kicksalot | 09-07-23 | 10:01

Meneer Maarten Ooien is een gevaar voor Nederland, door zijn stuitende, domme naïviteit. Staatsgevaarlijk zou je moeten mogen zeggen.

Normpje | 09-07-23 | 09:18 | 2

Zag hem gisteren op TV, die man is zo ontzettend verguld van zichzelf dat hij waarschijnlijk een levensgrote poster van zichzelf op zijn slaapkamer heeft hangen…

eerstneukendanpraten | 09-07-23 | 09:21

Als je nou eens begint met opvang in de eigen regio, dan hoeft er niet zo veel gereisd te worden. Zouden die linkse partijen ook verdraaid blij mee zijn me dunkt. Win - win - win situatie :)

Toede_Le_Dokie | 09-07-23 | 09:14

"georganiseerde misdaad en veiligheid" in de mond nemen en dat op een stopknop zetten om over asielbeleid te praten..?
•ongeschikt
•weet niet
•moet ik zeggen dan de baas

Jos Tiebent | 09-07-23 | 09:13 | 1

Dan=van

Jos Tiebent | 09-07-23 | 09:15

Nareizen? Ik dacht dat het ging om de vakantie in het land waar men uit gevlucht was... Nee, snap ik, dat moet geen probleem zijn.

Stonecity | 09-07-23 | 09:13

15.000! Terug naar waar het asielbeleid echt voor bedoeld was.
En die andere punten... Ook Top!
Wie heeft zo de PVV nog nodig!
(Die maken al sinds hun oprichting het regeren over rechts onmogelijk!)
BBB!

Aristotalloss | 09-07-23 | 10:22

15.000 jaarlijks erin en 30.000 her-beoordeelde-en-ongeschikt-verklaarden jaarlijks eruit. Nadat het gehele geitenwollensokkenpersoneelsbestand van de AOC is vervangen.

Sneerpoets | 09-07-23 | 12:23
▼ 6 antwoorden verborgen

Oh wat zijn we blij
Nederland is eindelijk KAAG vrij
En niet omdat het kan, maar omdat het mot
Is Rutte IV weldra
Dan eindelijk opgerot

DankeSchon | 09-07-23 | 09:10 | 1

Ook ik ben BLIJ dat het kabinet is gevallen (het mag bij de oudere leden bekend zijn dat ik sinds 2006 PVV stem).... maar waarom doet v Rossem zo negatief over Hugo, hij is nu juist de enige waar ik wel blij mee ben want de maatregelen qua vaccinatie zijn (voor mij) heel goed geweest... ik heb alle prikken en boosters gehad en als er dit najaar weer een uitnodiging komt voor een Corona-injectie, sta ik vooraan om die te krijgen, maar dat heeft ook een reden (ik kan er niet te specifiek over zijn ivm indentiteit) :

Ik heb een ziekte waardoor ik elke maand 2 injectie's krijg, dat heeft te maken met weerstand e.d... toen in maart 2020 de Corona uitbrak, heb ik aan 4 verschillende specialisten (waaronder een Internist) in het ziekenhuis de vraag gesteld of ik in mijn geval die injectie's wel moest nemen... JA, was het antwoord, U zeker !!
Ik heb de afgelopen 3 jaar aardig wat mensen (met ongeveer dezelfde problemen) zien overlijden en durf wel te zeggen dat ik als 70+'er blij ben dat die injecties er zijn gekomen, de kans was zeer groot dat ik er anders niet meer zou zijn geweest... dus al die professionals (Medici, Virusdeskundigen enz) ben ik zeer dankbaar dat zij dit werk gedaan hebben, want men mag best weten dat ik nogal nerveus was in die 3 jaar dat die rotziekte over ons heen kwam.

Ik hoor dus duidelijk niet tot de groep van z.g. ''wappies'' (zo noem IK ze NIET), die het over allerlei nadelen hebben, bijwerkingen.... en zich dus niet wilden laten vaccineren, iedereen mmoet zelf weten wat hij doet qua eigen gezondheid, daar heb ik respect voor, zoals ik dus ook respect heb voor Hugo de Jonge.... ga er maar aanstaan met wat de hele wereld is overkomen, met honderdduizenden sterfgevallen.

Keyboardspeler | 09-07-23 | 12:15

Laten we gewoon stoppen met t hele asielverlenen op uitzondering na van Europese Staten gedefinieerd aan de hand vh Songfestival.

Flow82 | 09-07-23 | 09:08 | 1

De organisatoren daarvan nemen het niet zo nauw met geografie dus als je het daar op aan laat komen horen sowieso alle noordelijke Afrikaanse staten er ook snel bij.

BekiekUtMoar | 09-07-23 | 09:22

Yesil is een beetje naïef gehouden. Waarom gaan die 18 jarige asielzoekertjes daar hun land niet verdedigen/opbouwen als er geen oorlog is?

Jos Tiebent | 09-07-23 | 09:08 | 1

De opbouwers blijven ook thuis. Die trouwen met de lokale meiden en doen net als u klagen over dezelfde personen. Namelijk de jongens in de familie die er een potje van maken. Die worden naar West Europa gestuurd. Daar zijn zegeningen. Eenmaal hier zijn er geen meiden uit hun stam, en lopen ze twee decenia achter. Verdedigen/opbouwen? Ze kunnen vaak niet eens lezen.

GeheidEenGeit | 09-07-23 | 09:58

Dus welkom wordt tot ziens?

Plukkieplukkie | 09-07-23 | 09:06

Prachtig die gezichtsuitdrukking van Carola, die was duidelijk te hard aangepakt door Rutte
Daar moeten we, en vooral Rutte, aan gaan wennen, dat vrouwen het spel hard spelen

Rene strijland260746 | 09-07-23 | 09:06 | 1

Krokodillentranen om verlies van de macht,lekker op wachtgeld joh.

Coolcalmcollected | 09-07-23 | 09:07

Als je geen normale en logische beslissingen kan maken en je vreemde beslissingen niet kan uitleggen ben je

1. Onkundig
2. Corrupt
3. Allebei

Is altijd waar.

Kaas de Vies | 09-07-23 | 09:05 | 1

Beslissingen nemen, is ook zo een ding ;)

Smoelensmid | 09-07-23 | 09:09

Als Rutte de aanbieding krijgt om nog vier jaar te blijven plakken, in ruil voor het toelaten van een miljoen profiteurs per jaar, zou hij het doen.

Het kabinet is enkel geklapt omdat Rutte daar qua timing een voordeeltje ziet.

Zoelense Hobbyboer | 09-07-23 | 09:05 | 3

Rutte gaat net zo makkelijk met een kabinet met BBB-SP en PVV aan de slag als hij maar kan blijven zitten. Zou misschien nog wel een leuke optie zijn....?

BekiekUtMoar | 09-07-23 | 09:24

Ik verdenk Dilan Yesidinges ervan een beetje te jokken.

Niet_Van_Hier | 09-07-23 | 09:03 | 8

@AntiZanicz | 09-07-23 | 09:59:
In de ogen van Rutte en Kaagheks is _niets_ controversieel! Wegsturen kan niet meer die gaan los.

Louter Leuter | 09-07-23 | 10:56
-weggejorist-
AntiZanicz | 09-07-23 | 15:03
▼ 5 antwoorden verborgen

En wie durft nog het woord omvolking te gebruiken? Niemand toch? Want cancel!!!!

slowpoke-htb | 09-07-23 | 09:02 | 6

Interessante lectuur. Wat is er eigenlijk mis met een populatie die afneemt en ouder wordt? Iets met economische groei? Zal wel een golfbeweging zijn? Stel een arbeids migratie selectie systeem op oid en implementeer goede ‘kantoorslaaf’ AI. Heb liever minder groei dan een omgevolkt land.

Koekinjeonderbroek | 09-07-23 | 09:35

Maar waarom dan omvolken in agressief crimineel werkschuw tuig? Wat levert dat op?

Calastir | 09-07-23 | 09:53
▼ 3 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland