Vrouwelijke scooterbende actief in Het Gooi
Bonnie & Bonnie dragen hoofddoeken
Landgenoten, en die in Bussum en Hilversum in het bijzonder. Kijkt u uit naar & past u op voor TWEE SCOOTERKLOODTZAKJES van vrouwelijke kunne (wij assumen geen gender dat doet de pliesie - red). Gaan in het zwart gekleed en hebben een zwarte hoofddoek als helm. Mogelijk gewapend. Gelieve niet benaderen. Dat doet D66 wel, en dan krijgen ze een talkshow en/of een verfilming. De recherche is een onderzoek gestart en is op zoek naar getuigen en camerabeelden. Uploaden HIERRR.
Voorbeeld (niet de scooter uit dit verhaal)
Reaguursels
InloggenJa, het Gooi. Ook dat is Nederland.
Voor hun veiligheid droegen de scooter kechjes een integraalhoofddoek.
Volgens mij waren het gewoon vermomde witte jongens , die buitenlanders verdacht willen maken.
Jan Joris en Gijsbert ja. De kornuiten.
ha mo en mo hebben gewoon ff het uniform van hun zusjes geleend
Lichte huisdkleur???
Dus geen donkere. Ook geen blanke.
Dus wat dan?
Aha,een mocra dus.
Zeg dat dan gewoon.
Zoef zoef Habibi!
Ze maken wel lange werkdagen die dames. Misschien zijn ze wel aan het sparen om een oude belastingschuld in te lossen. Allemaal de schuld van de overheid.
Of zijn ze vakantiegeld aan te verdienen voor een onbezorgde vakantie in Marokko.
Een erfzonde schuld zul je bedoelen, voor alle blanke slaven die naar Marocco zijn gebracht een paar eeuwen terug.
Binnenkort ook te zien bij u in Bloemendaal.
Boontje komt om z'n loontje .
'..het jonge vrouw..'???
Kan zo'n hoofddoek tussen de spaken komen?
Je moet er toch niet aan denken... nou ja, even dan.
(Inderdaad, dat was een grapje van Wim Kan.)
Mondige trotse moslima’s met hoofddoek ipv recent verplichte helm. Moet kunnen
"Vrouw". Ze concluderen dat wel erg makkelijk. Dat wordt hommeles met lgbsdhjdtfetfh +_ gemeenschap!
Die blaffer zullen ze wel even van hun jongere broertje geleend hebben.
In "kwetsbare" buurten zijn ze meestal vrij goed bewapend. Moet ook wel, met al die gewelddadige witte mensen om je heen.
Dus nog steeds ''jongeren '' met pistool op scooter. Dus kijk in het open riool Amsterdam..... op iedere hoek.....
Moslimemancipatie heet dit, geloof ik.
Lichte huidskleur = "Licht Getint"
want anders is het "Wit" in de terminologie van de politie.
Lichte huidskleur als in "lichtgetinte huidskleur" zoals jongeren als in "jongeren"?
Die kleur ja
Als die hoofdoek vermeld wordt weet ik hoe ik lichte huidskleur moet invullen.
De politie kan het ook houden bij slechts, de verdachten hadden een huidskleur, dat is nòg neutraler.
Nederland is af, de integratie is voltooid.
We hebben toch op elke straathoek een camera? Zeker daar.
Normale meisjes op een scooter vind ik zelf dan weer erg leuk om te zien. Vooral met dit weer.
Gewoon lekker op een oude oma fiets met kort rokje. En dan bidden dat de wind de rest doet!
Allemaal de schuld van de mislukte integratie, wat dan weer volledig de schuld is van de NL samenleving.
www.ad.nl/buitenland/kwart-europese-j...
Ai! , 25% gemiddeld al! Om alleen al het gemiddelde te halen zitten er ook landen bij waar dus bijna geen buitenlandse jeugd is zoals Polen, Hongarije etc. Wat kan er fout gaan?
Als je dat leest dan is het duidelijk: de tijdbom gaat binnenkort ontploffen. Het is gedaan met het Europa waarin de meesten van ons zijn opgegroeid. Respect voor- en solidariteit met anderen bestaat nu al nog nauwelijks. Voortaan beweeg je alleen in je eigen bubbel en doe je een extra slot op de deur, bang voor de straat en bang voor de repressie van de surveillancestaat.
I cut down trees, I wear high heels
Suspenders and a bra
I wish I were a girlie
Just like many braaa….
Is het niet “just like my dear papa”
youtu.be/FshU58nI0Ts
youtu.be/FshU58nI0Ts
@Borrom | 15-06-23 | 14:35: psies ouwe lumberjackert
Woke krijgt zijn zin; A trans moslim is a woman! En nu de vrouwen niet klagen, ook voor vrouwelijke rovers is het glazen plafond nog niet bereikt. Goed bezig zo!
Lichte huidskleur is vandaag welke RAL-kleur, beste politie?
Als de bewoners met hun RAL-waaiers in Bussum hun geachte medelanders gaan scannen horen daar natuurlijk wel onderbouwde cijfers bij.
Ergens vind ik het wel geyl, maar goed, ik spoor dan ook niet helemaal.
Vergeef mij.
Lol!
Ik weet sinds kort wie jij echt bent, zoals jij weet dat Goethe weet wie jij echt bent.
Mannen hebben het er maar druk mee, zoals je mij laatst bekende.
Dus ja lol, het zij je vergeven, laat je gedachten gerust de vrije loop.
Ik wil nu iets heel ondeugends melden maar doe dat toch maar niet. Misschien ooit nog wel eens in het Stamcafe. Wat ik te melden heb, vind ik achteraf leuk en is eigenlijk ook erg schattig.
Ik ben niet jong meer maar wel jong geweest en ben niet vergeten hoe dat was.
Menstruerende scootermensen.
Zouden mannen niet mogen menstrueren dan?
@funda | 15-06-23 | 14:31: Het overkwam mij wel eens vroeger door een week lang dwangmatig te blijven door masturberen. Toen bleef ik heel veel zu Hause!
Dat was het achtergrondkoortje van Robert Jacketti en de Scooter. Die waren op weg naar een optreden. En een hoofddoekje boven een huidstrakke spandex outfit is om de mannen niet te verleiden.
Wel een strakke schatting, 1 meter 68 en een van tussen de 1,65 en 1,70.
Het zou zomaar andersom kunnen zijn, is er dan nog wel een zaak?
Ik denk dat ze al geheel bekend zijn, alleen kan niemand de namen lezen.
Ik zie nu al de vormfout ; elkaar gaan tegenspreken wie er links en wie er rechts stond!
rond 1.68. en lang of rond en 1.68 lang? en hebben we het bij rond 1.68 dan over de diameter of de omtrek?
strookt dan weer niet met 'slank prostuur' maar dat is dan misschien weer in lijn met 'lichte huidskleur'
vragen, vragen....
De vrouwen zijn rond, 168 lang.
Komma vergeten. Billen en borsten dus.
Voor lieden met snode plannen is het duidelijk kinderspel om vuurwapens te bemachtigen. Het lijkt wel alsof al die figuren bewapend rondlopen, er moeten in dit land dus honderdduizenden illegale vuistvuurwapens circuleren. Vooral bij bepaalde bevolkingsgroepen, ben ik geneigd te denken. Maar waar komen al die wapens vandaan ?
Uzi's uit de wapenkamer van de Landmacht 90 jaren. Belgie, Spanje diverse jachtwinkels waar je Glock kan kopen of goedkopere Star Firestar zoals die van Volkert. Skorpions en AK47 varianten uit wapenkamers voormalig Joegoslavie . Nu met Oekraine stroom vanuit die kant waarschijnlijk. Vraag aan een taxichauffeur (geen Uber) , loop een kroeg of theehuis binnen . Overdracht bij een benzinepomp langs de snelweg
@HetOorAakel | 15-06-23 | 14:35: Loop een bar in de hoerenbuurt van een grote stad binnen, geef een meier aan degene achter de bar met je verhaal dat je bedreigd wordt en of hij daar een oplossing voor weet. Of kijk eens wie er aan de stamtafel zitten, meestal pooiers en/of penoze en geef die een paar rondjes.
Lid worden van een schietsportclub kan ook, maar dan ben je jaren verder voordat je een verlof kunt aanvragen.
Stoute meiskes.
Thelma Bakker en Louise Groetenman
Goh, lees net op AD dat we enorm racistisch zijn en dat de falende integratie allemaal onze schuld is.
Briljant, hoe wegkijkers oorzaak en gevolg omdraaien.
Je moet ook het AD niet lezen, slecht voor je bloeddruk..
Juist! Allemaal de schuld van het diepgewortelde racisme in dit land. Ik ben blank, man en hetero, bij voorbaat schuldig dus.
Kijk bv naar Netflix, schurken zijn meestal blanke mannen van middelbare leeftijd. Negers daarentegen zijn hoofdofficier van politie, rechters, en sympathieke verdraagzame mensen.
Ook in het AD: "Corona voor Mohamed gouden kans om mensen op te lichten: ‘Tonnen verdienen zonder m’n bed uit te komen". Wat zijn we toch rascistisch he.
@meneer Q | 15-06-23 | 14:30: Netflix is totaal het spoor bijster. Echt, als je al die excuustrutten en -mannen ziet; totaal ongeloofwaardig.
Jammer, in het begin was het wel aardig, dat Netflix.
Je kunt nog beter NPO kijken of zoiets. Beter nog, gaan gamen.
En - dit staat er ook - in NL is discriminatie het ergst van heel Europa ! Ja nogal wiedes dat die indruk ontstaat, als je mensen 40 jaar blijft voorhouden dat ze vreselijk gediscrimineerd worden, op elke hoek een gesubsidieerd "anti discriminatie meldpunt" neerzet. Maar het is natuurlijk totale flauwekul. Ik kan me nauwelijks een land indenken waar minder sprake is van discriminatie. Schei toch eens uit met dat slachtoffer gezanik en realiseer je dat mensen zelf verantwoording kennen voor hun eigen doen en laten.
In het Gooi? Dan komen ze vast uit het Raqqa van het Gooi, de gemeente Huizen. Met dit signalement heb je zo een regiment bijelkaar.
Deze twee kan je dagelijks overal in Nederland zien rijden. Ik vermoed meestal zonder pistool overigens, maar dat is een aanname.
Verwarde vrouwen
De ene was ongeveer 1,68 en de ander tussen de 1,65 en 1,70. Dat verduidelijkt de boel aanzienlijk.
"Zwarte hoofddoek, haar mond was niet bedenkt"
Hoerrrr!!
Ik zeg duct tape eroverheen!
Lichte huidskleur, als in licht paars? Licht groen?
Conservatieve meiden... altijd oppassen.
lichte huidskleur met hoofddoek, ah moslima's dus.
Fijn dat de Islam ook eindelijk aan emancipatie doet en vrouwen een kans geeft in hun beroepsgebied.
Ze worden steeds jonger, Baby Doc even buiten beschouwing gelaten.
Zouden het 2 (extreem-)(rechtse) jonge vrouwen kunnen zijn, die zich voordoen als moslima's, om zo moslima's in een kwaad daglicht te willen zetten?
Wat wordt tegenwoordig in de politie newspeak bedoeld met "lichte huidskleur" ?
@Wattman | 15-06-23 | 14:18: Finse meiden uit Finland? als je kutfin zegt dan is dat een careerlimited move echter
Dan eerder Poolse schoonmaaksters.
@Wattman | 15-06-23 | 14:18: Dat vraag ik me dus ook altijd af. Ik weet het oprecht niet.
@Frits de Vriez | 15-06-23 | 14:27:
Politieke correctheid gaat bij de politie blijkbaar boven opsporing.
Mogelijk bewapend.
Moppie, doe snel je roze barbie-pistooltje weg voordat je een klap met m’n ringhand krijgt.
meiden die rijden , verdienen een tweede kans . Maar lichte huidskleur is dat licht roze of gewoon lichtgetint Noord-Afrikaans of Arabisch. Hierdoor ontstaat onnodig verwarring bij Opsporing Verzocht maar is wel politiek correct. Kunnen namenlijk ook de kakkerkinderen zijn van een omroepbobo
Als het blanke meiden waren hadden ze wel 'witte huidskleur' gezegd
@WimCock | 15-06-23 | 14:10: Wat ook raar is, want ik heb nog nooit een wit mens gezien. 'Lichte huidskleur' slaat nergens op, 'licht' is immers een subjectief begrip.
"Wij zijn Fada en Fatima, samen op de Sita"
m.youtube.com/watch?v=ktuHhyg9sLg
Thelma & Louise strike again!
Kijk anders ff Baise-moi,
Wel ander kopje thee.
@Ichneumonidae | 15-06-23 | 14:43:
Gezien, heftig.
Uit betrouwbare bron verneem ik dat niet om vrouwen, maar om moslima's gaat.
Een dame is een vrouw met zekere beschaving. Bijzonder dat de politie deze vrouwen een zekere beschaving toedicht.
Nee, nee, nee. Je hebt mannen en niet-mannen, want non-binairen kunnen zich ook identificeren als vrouw, waardoor de aanwijzing vrouw nu geregistreerd is voor de alfabet+ groep. Dus "een dame is een niet-man..."
@Met_baard | 15-06-23 | 16:37: Laat J.K. Rowling het maar niet horen... oh, wacht. Die is niet gek en laat zich niet cancellen door de wappies.
De imam zal ze wel uitleggen dat roven mannenwerk is. Paar zweepslagen eroverheen als straf en door naar de orde van de dag.
Is het vrouw nu de officiële wijze van de politie?
Mond niet bedekt
Dat is wel schandalig
Daar is over nagedacht, natuurlijk zodat ze duidelijk te verstaan zijn voor de slachtoffers. Anders versta je ze niet.
Iets anders dan: ze dragen een zwarte hoofddoek als helm, dus geen echte helm? Dat gaat zo maar niet, wat zijn wij hier aan het doen? Een wonder dat ze nog niet gepakt zijn.
Een meisje van 17 met een pistool, hoe komt ze daaraan?
Iek sweer die was van me neef.
@knutsel_ | 15-06-23 | 14:01:
Stel dat ik wapens zou verkopen, zou ik dan wapens verkopen aan minderjarigen?
Aan een meisje van 17 dat na 5 minuten good cop, bad cop doorslaat?
@Mr_Natural | 15-06-23 | 14:03: Ja maar wie heeft het over verkopen?
@knutsel_ | 15-06-23 | 14:19:
Geleend?
Uit de keukenla.
"Haar mond niet bedekt". Had ze haar snor laten staan?
Opvoeding: mislukt,
Dochters van Moslima Baker?
in die cultuur is het in dit geval toch "opvoeding: geslaagd"...
Ze identificeerden zich gewoon als witte cismannen. En wat is daar mis mee, stelletje regenboogfoben?
/X66 modus.
Het jonge vrouw. Tjonge.
In mijn tijd beheerste het politie de Nederlands beter.
Amazones die hun natuurlijke habitat zijn ontvlucht omdat de aarde opwarmt dus het is onze eigen schuld.
Precies. Net als de jonge leeuwen die tekeer gaan op het strand tegenwoordig.
Ik dacht dat dit soort types opgesloten zaten in de keuken en 1x per dag door haar analfabete man worden gelucht.
Deze zijn al 17/18, dat ligt al jaren achter hen.
Of voor in de toekomst.
Haar mond was niet bedekt. Dus wat moet ik daar mee.
Misschien is ze wel into-the-lord.
met een burka of chador wel
Maar het scootermantra dan?
"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
Ik dacht dat zijn mantra "Move your Ass" was
@TurpinDick | 15-06-23 | 13:58:
Lol, daar was ie ook wel redelijk hyper over inderdaad.
Zie je wel, die meiden durven dus echt wel het glazen plafond te doorbreken.
#Empowerment #FemForce #Kaag #spierballenemoticon #Weesjezelf #X66 #Stoeremeiden
Waarom geen blanke i.p.v. een zwarte scooter (niet de scooter uit het verhaal)
Scooter van kleur.
Scooterkopvodden!
Moet ''lichte huidskleur'' niet zijn: ''lichtgetinte huidskleur''? Of is die term te stigmatiserend?
Ja, een lichte huidskleur is iedereen van Bill Burr tot Dries Roelvink.
Een heel aparte manier om 'geslaagd' (Of juist niet) te vieren.
Zie je nou wel.. Die mosselmannen houden hun vrouwen niet voor niets binnen!
Waarschijnlijk Urban mensen, dat zie je wel vaker de laatste tijd.
Kijk aan, vrouwen emancipatie onder de gehoofddoekten. Het gaat vooruit.
"Het jonge vrouw"???
Ja, of die meisje.
Nee, hettieten.
Niet lachen nu, het is bloedserieus.
Naar het oude volk : nl.wikipedia.org/wiki/Hettieten.
Een finse connectie, ook nog !
Ik struikel daar ook over.
Jeugd van tegenwoordig.
REAGEER OOK