Jihadparasol Amber Klijn vond Syrië niet leuk

Justitie eist 3,5 jaar cel
Laatste dag van het proces tegen de vijf jihadparasols (uitspraak zal zijn 13 april, hier een eerdere zitting) die door Yesilgöz Airlines zijn opgehaald zodat ze in Nederland weer kunnen genieten van roomboter op hun brood, i.p.v. coalitiegranaten door het dak van hun stinkgrot. Vandaag op de zitting de staatsgevaarlijke bekeerlinge Amber Charlaine Klijn (Dordrecht, 15-08-1995). Amber toverde in Syrië haar lingeriesetje uit de stoffen gevangenis voor Redouan Dahri (foto, ook een 'persoon jegens wie de Sanctieregeling terrorisme 2007-II van toepassing is') alias Abu Usama Al Ghazi uit Culemborg, die werd vergiftigd door de plaatselijke Taqwa Moskee. Dame Klijn kreeg een opleiding tot sluipschutter, had de beschikking over wapens en een bomgordel, kreeg geld van Pinguïns in Nood-filantroop Samir Azzouz en Islamitische Staat bleef ze eigenlijk altijd zien als een ondeugende ngo met kalifaatambitie: "In elke organisatie zijn er mensen die goede dingen doen en mensen die slechte dingen doen. Ik ga niet de hele organisatie bestempelen als slecht." Een soort Shell! Enfin, toen de hele teringzooi in elkaar donderde wilde ze weer veilig terug naar Nederland. Terug naar papa Bert, die de Nederlandse talkshows afliep om te verkondigen dat hij zijn dochter na die eerdere mislukte poging nu wél wat westerse normen en waarden zou kunnen bijbrengen. Amber wilde zó graag weg uit het door Allah opgegeven kontgat van de aarde dat ze zelfs het 'in de rij staan bij de Albert Heijn miste'. En nu staat vooral in de rij bij de rechtspraak, is Cyril Rosman er weer bij, en piept ze: "Ik wilde weg omdat het daar verschrikkelijk was. Er was haat en verderf, geen mensenrechten. Ze beloven dingen die ze niet waarmaken. Ze dwingen je te trouwen, ook al wil je niet." Joh. Bonus: justitie eist 3,5 jaar cel. Leuk he, islam?
Reaguursels
InloggenIs dit weer een van die isishoeren waarvan Rutte stellig beweerde dat we die niet gingen ophalen? Leiderschap: zachte G, grote L.
Ik zie meer in, een bom gordeltje naar keuze, en dan naar een open veldje bij Beverwijk en Allah akbarren maar.
Iets met pallets op het strand, een toren?, fakkels erbij, mooi feestje.
"Ze beloven dingen die ze niet waarmaken". Welkom thuis meis.
Van een sober en uitzichtloos bestaan in een afgelegen zandbak naar een betonnen woning met beveiliging, dagbesteding en drie fatsoenlijke maaltijden per dag tussen gelijkgestemden en op kosten van de hardwerkende belastingbetaler.
We HeBbEn EeN WiNnAaR....
Als het zo-n kwetsbaar type is die voor wat belonging zich daarnaar toe laat praten door zo'n gast... het zou niet de eerste keer zijn. Het zijn niet allemaal van die saditisch psychopatische vrouwen die zo-n oorlog gewoon ervaren als thuiskomen.
Eigen schuld als je niet zelf nadenkt.
Gevalletje "zeal of the convert".
Wil zich graag bewijzen voor de geloofsgenootjes, ook al zien die haar slechts als een tweederangse hoer.
"Daar is zo'n isisgrietje tot levenslang veroordeeld, wegens misdaden tegen de menselijkheid.''
Ja, samen met haar - op islamitische wijze gehuwde - man. Omdat in dit specifieke geval kon worden bewezen dat ze een 5-jarig Jezidi meisje, als straf omdat het kind in bed had geplast, meen ik, of iets anders volkomen triviaals, voor straf in de brandende zon van dorst hadden laten omkomen.
Maar bij al die andere ratten is niets te bewijzen, eventuele getuigen zijn allang onthoofd of verbrand, en ze ontkennen alles. Daarom had als collectieve straf ook collectief hun Nederlanderschap ingetrokken moeten worden, en hen de toegang tot Nederland voor altijd ontzegd moeten worden.
Wat mij betreft gebeurt dat alsnog, ook met al die ratten die inmiddels zijn 'opgehaald'. Weg met dat smerige tuig uit Nederland.
Oeps. Moet als reactie onder Xaphan | 16-03-23 | 18:45
Klopt, maar ook deze meisjes hebben een spoor achtergelaten. Er ligt een enorme partij aan info in Amerika. Dat is gevonden door journalisten en omdat deze info in Europa standaard voor een lange tijd wordt opgeborgen, is het aan Amerikaanse journalisten in bewaring gegeven. Maar probeer dat maar eens vrij te krijgen, om de puzzelstukjes te kunnen laten passen. En ik heb wel een vermoeden wat er allemaal meespeeld. Als de info vrijgegeben wordt, hangen deze isismeisjes en als colleteral damage gaat ook het Westen door de afvoerpijp. Dan komt automatisch de rol van het Westen aan bod in dit verhaal. Daarom wil ik een tribunaal. Die zijn gemaakt om zich over uitermate complexe zaken te buigen.
“Ik ga niet de hele organisatie bestempelen als slecht.”. Dat zegt alles.
Ik hoop oprecht dat er nog ergens een geitenpaadje blijft bestaan, om dit soort oorlogscriminele uiteindelijk volwaardig te kunnen bestraffen. De pest in dit verhaal, dat dit ook had gekunt, maar dat isis is nooit erkent als mogendheid. Dan valt er geen tribunaal op te richten, waar dit soort lieden 20+ jaar bajes hadden gekregen. Dan moet je het doen met burgerrechtspraak, die geen raad weet met dit soort ernstige oorlogsmisdaden. En daarom komt dit monster weg met 3,5 jaar. Maar als dat achterdeurtje wel is ingebouwd, worden dit soort lieden over een paar jaar alsnog bij hun nekvel gegrepen. Er is gewoon meer tijd nodig om het dossier echt volwaardig te vullen. duitsland heeft het een paar maanden geleden laten zien, dat het kan. Daar is zo'n isisgrietje tot levenslang veroordeeld, wegens misdaden tegen de menselijkheid. Daar kan het dus zonder tribunaal.
Wat vindt de BBB hier eigenlijk van?
Ja, dat zei ik ook al.
En de uil van Minerva?
Hoog tijd voor een 'Amber Alert', en een Ilham Alert, en een Sadaf Alert, en een Meryam Alert, en een mooie Angela Alert, en een Fatima Alert, etc etc.
IS ratten horen niet thuis in de Nederlandse samenleving. De toekomst van al die ratten ligt in een islamitische heilstaat. Er is werkelijk een keur aan dat soort landen. Dus laat ze een keus maken en zet ze op het vliegtuig naar hun Utopia.
Doe als Frankrijk: team commando's in het geheim naar die kampen sturen, alle Nederlandse IS-ers afknallen. Bij vragen stug blijven ontkennen. Of hebben die ook geen munitie en uitrusting meer?
Sterker nog, we kunnen niet eens alle echte vluchtelingen opnemen. Daarvoor is dit land gewoon te klein.
Dat dan uitgerekend de oorlogsmisdadigers *wel* de door hen gecreëerde tyfuszooi mogen ontvluchten is een gotspe.
Edit - was bedoeld voor @Sneerpoets hieronder.
Onmenselijk ! Inhumaan ! Onfatsoenlijk ! Grove schending van de rechtsstaat ! enz
Een ander linksmensen argument : "het helpt niet ! Voor elke die je er uitschakelt staat er weer een nieuwe op"
Lijkt me fantastisch, als (échte) Syrische vluchteling die familie heeft verloren aan ISIS, loopt deze troela straks gewoon naast je in de winkelstraat. Ik zou zomaar begrip voor kunnen opbrengen als die een nylonkoordje om die parasol gooien en een steegje intrekken...
Dat is wel een prima stel halal lippen van die Amber Charlaine....
Irak had toch een betere oplossing voor dit soort tuig.
Zou Ambertje de koran wel goed gelezen hebben voor ze ging? Daar staan genoeg onfrisse passages in die haar op de complete teringzooi hadden kunnen voorbereiden. Religie is kudt. Altijd. Overal.
ISLAM, altijd positief in het nieuws.
Toch?
In de buurtsuper liggen de dadels enzo al in een mand bij de ingang, voor hullie ramadan gedoe.
@bqbq | 16-03-23 | 17:56: www.maghreb.nl/wp-content/uploads/Ram...
Wat vinden de ouders van Amber en vermoedelijk grootouders van Amber haar kinderen ervan?
Ze hadden ze beter daar opgehangen.
Spijker op zijn kop....
Natuurlijk wel met inname van het Nederlands paspoort?
www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/nede...
.
Waarom laten we dat soort niet ter plaatse berechten in syrie, Irak of door de koerden. Waarom gaan wij dat hier doen?
Omdat na de straf er behandeling komt. We (ik niet) denken nog steeds dat we gestoorden of het godsdienst idioten of "gewone" criminelen zijn kunnen verbeteren
1) Om ze daar de doodstraf kennen en uitvoeren 2) omdat NL de Koerdische autoriteiten niet erkend, laat staan de Koerdische jurisdictie (als die al bestaat), of waarop die wetten gestoeld mogen zijn 3) Omdat die landen daar ook geen zin in hebben. 4) Omdat NL ze dolgraag "naar huis" wil halen "want de kinderen". En straks zijn "onze" haatlarfjes een jaar of 18, dat worden vast gezellige knullen. Er hoeft er maar 1 de mist in te gaan, en met suxes een aanslag te plegen. Vroeg of laat gaat dat ook lukken. Dat kan niet anders. Maar de NL overheid is willens en wetens bereid om dat risiko te nemen. Schijt aan de eigen burger.
Ik vind dat die lui in Syrie berecht moeten worden.
Dat hele hiernaartoe halen en een misschien een paar jaar zitten hier (3.5 jaar eis..) doet een beetje afbreuk aan het leed van ISIS slachtoffers.
Nederland 'doet niet aan mensonterende straffen'.
Hooguit wordt er 3 maal daags een kalimijn zout in de wonden van Isis-slachtoffers gewreven door het échte slachtoffer (Amber dus) na 2 jaar vrij te laten wegens 'goed gedrag', zielig, onbegrepen, 34e kans etc.
Als ik nog s snap waarom NL zo dol is op (fanatieke) moslims word ik op slag gek.
Laat dat tuig toch wegrotten. Is dat nou zo moeilijk?
De naam Amber is afkomstig van het Arabische woord Ambar dat reukstof of barnsteen betekent. Verder interesseert mij die dame amper iets.
Die kan na het uitzitten van haar fopstraf mooi aansluiten in het VVD-werkgroepje van Soumaya Sahla. Lekker deugen bij die linkse partij.
Dat was toch dat kamerlid waar een geladen machinepistool in de kofferbak werd aangetroffen ? Hoe is dat toch in hemelsnaam mogelijk ? O wacht.. Nederland.
Handdoeken op de strandbedjes laten liggen, slecht buffet en belabberd entertainment. Kamers worden niet goed opgeruimd en te harde bedden.
Terwijl de Yezidi’s wegrotten in vluchtelingenkampen in het midden-oosten, worden de niet zielige Isis-kippen door AirKaag teruggehaald.
De slachtoffers van Isis zouden dromen van een ticket naar Nederland inclusief uitkering, huurwoning, toeslagen. Rutte IV is knettergek!
Inderdaad, het is gewoon pervers.
Gisteren heeft de kiezer laten weten het geheel met u eens te zijn.
@marcoplarco | 16-03-23 | 17:24: Nou... zou graag het standpunt van BBB vernemen.
U heeft 100% gelijk. Het is een schandvertoning dat je Yezidi's laat wegrotten, maar tonnen uitgeeft om ordinaire landverraders terug te halen en dadelijk weer los te laten in de samenleving. Dit geeft een vrijbrief aan anderen om ook een keer de beest uit te gaan hangen.
Het gaat wel weer over. Kijk naar science fiction films, alles wat zich in de toekomst afspeelt is zonder moslims.
lol
Ha, ha, moslims in een science fiction film: Dat lijkt nu nog als onmogelijk maar dat zal ongetwijfeld veranderen..
Shit, deze planeet is haram! Vlieg maar weer door.
3,5 jaar cel in Nederland is gewoon een gratis opleiding volgen in een gratis internaat. Dat is het lokkertje waarmee alle criminelen hun aapjes overhalen tot misdaad.
Iemand met een klein beetje hersens doet zo gratis een HBO of universitaire studie in die tijd, op kosten van de staat.
@J.Cash | 16-03-23 | 17:15:
Maar zou jij haar aannemen?
@J.Cash | 16-03-23 | 17:15: maar.iemand met een klein beetje hersens zou toch niet eerst naar het kalifaat reizen?
Mag toch hopen dat inteelt knaapje Redouan Dahri aldaar in woestijn kapot geschoten is.
Het moet allemaal van Allah en daarom weten die stumperds niet wat ze doen, In mijn perceptie is hun Allah de wederopstanding van de duivel
Google op de cartoon: Ok but stop calling me Allah
Fop strafjes voor oorlog misdadigers dan hadden ze de drie van Breda ook wel wat eerder vrij kunnen laten.Dit land is ziek tot op het geraamte en helaas damaged beyond repair.
Maar dat ze een oorlogsmisdadiger is zal de rechter moeten bepalen en daarvoor moeten ze dus teruggehaald worden anders oordeelt de rechter niet
Verder is er het detail van bewijs, dat ligt lastig want oorlogstijd en gebied
Dus verre van ideaal maar 3,5 jaar lijkt het hoogst haalbare
Het alternatief was haar daar laten zitten maar dan loopt ze over een tijdje straffeloos NL weer binnen
Catch22
@SilverCrest | 16-03-23 | 16:43:
Als appjes kunnen wegraken, dan kan zo'n plofkip dat ook.
Ik zal er geen actieve herinnering aan hebben.
Voor deze keer zal ik het oogluikend toestaan dat het spoorloos verdwijnen van deze 'verwarde dame' het gevolg is van een TECHNISCH probleem tijdens transport van deze lieverd.
"Ik wilde weg omdat het daar verschrikkelijk was. Er was haat en verderf", gaat dat over dat Syrië of over Dordrecht?
Inmiddels zou dit op elke grote stad in NL van toepassing kunnen zijn.
Dat gaat over de landgenoten aldaar denk. Het 'daar' waar geen mens is, doet geen vlieg kwaad.
Hoe dichter bij Dordt..
Islam maakt meer kapot dan je lief is.
Vond het niet fijn? Gossie, ach. Zelf er naartoe gegaan, bewust. Onderga het relatief milde straffen hier en mekker niet.
Deze #metoo verhalen blijven altijd indrukwekkend. Dapper.
***Advo Saey: 'Amber wilde al in 2016 weg bij IS, dus toen maakte eigenlijk al geen onderdeel meer uit van IS. Ze zat ook nog 4 jr vast in Koerdisch detentiekamp. Welke straf past hier nou? Ik verzoek u dat lange verblijf in het kamp te laten meewegen.'***
Dat moet ook als een soort voorarrest worden gezien of zo? Nog even en Jammeramber gaat als dit vonnis geveld wordt compensatie eisen voor 'te veel gezeten gevangenisdagen'.
Het kunnen mij er niet genoeg zijn.
Beste GeenStijl. Leer het nu eens. Dit is geen islam. Dit zijn geen echte moslims.
De islam is namelijk perfect.
Alle rottigheid die moslims uithalen KAN dus niets met de islam te maken hebben.
Dit zijn juist de meest echte moslims.
Dit zijn nu echt de pure moslims die de geboden naleven.
Een onvoldoende werkend geweten. Dat is een ziekte. heel erg.
Ik maak me nog steeds boos over het feit dat we dit tuig daar ophalen en hier zogenaamd met de rechtsstaat laten spelen.
Laat deze badjakkers toch daar achter de typhus krijgen en zorg dat de paspoorten ongeldig zijn.
Exact. Te zot voor woorden.
Paspoort ongeldig verklaren kan als ze meer dan 1 paspoort heeft maar dan zal ze eerst veroordeeld moeten worden
Nu heeft de rechter bepaald dat er geen veroordeling zal plaatsvinden als de Staat zich niet inspant om ze terug te halen
Dus daar laten is een optie maar dan loopt ze zo weer het land in bij de eerste beste gelegenheid en volgt er geen straf
Het is allemaal helaas niet zo simpel
@SilverCrest | 16-03-23 | 16:31: Dat is het wel, maar dat moet je wel achter de schermen durven te doen. De CIA had dit probleem met 1 vent met een retourticket Washington-Damascus opgelost. Wij maken er een hele dure show van en lossen niets op.
Je kunt een samenleving niet "redden" als je em niet eerst sloopt. Enter Rutte I-IV.
Ze lijkt er weinig van geleerd te hebben
Misschien dat een paar jaar achter de tralies inzicht gaat bieden
Ze zal zich na de gevangenis iig op de warme aandacht van de AIVD kunnen verheugen
"Ze"??
Mevrouw bedoelt "we".
Ze was onderdeel van die samenleving.
Manipulatief taalgebruik van haar om zich zogenaamd te distantiëren. Erg doorzichtig.
Haar in dat kamp laten zitten is volgens mij een ergere straf dan die ze hier moeten uitzitten , dus dat gelul over dat ze anders haar straf ontloopt slaat nergens op.
Mogen die wijven trouwens in boerka tegenover de rechter zitten? Zou me niets verwonderen met die D66-rechters.
De rechters hebben een zwarte toga aan. Even een lapje aan de bovenkant naaien en klaar.
Nope, daar geldt een verbod.
Lijkt me een Scooby Doo ervaring, het moment dat ze de burka van haar hoofd trekken.
Ja, ze identificeren zich met hun linker tiet, dus geen reden om uit de tent te kruipen.
Die taqwa moskee gaat gewoon verder neem ik aan
Hebben we al subsidie gegeven?
Ach Amber, in de rechtspraak gaat ook heus weleens wat mis. Slechts Allah is perfect.
"In elke organisatie zijn er mensen die goede dingen doen en mensen die slechte dingen doen. Ik ga niet de hele organisatie bestempelen als slecht". Tuurlijk. Zo waren er ook "goede Nazi's" en "slechte Nazi's". Toch? Laat me niet lachen.
Min voorarrest dus gelijk weer terug op straat.
Natuurlijk, ze is al genoeg gestraft. iedereen verdient een zoveelste kans en eigenlijk is zijzelf toch ook wel slachtoffer.
Ach ja, wie het vertikt om z'n foute onderdanen te denaturaliseren wanneer het mogelijk is en er ook geen speciiale troepen op afstuurt ( wat de Britten en de Fransen wel deden ), sja, die vraagt er gewoon om. Iedereen is welkom, beulen en slachtoffers naast elkaar in de doorzonwoning en dan hophop, gezellig samen bbqen op burendag.
*bof*
Schuld van de ouders. Direct een achterstand. Iedereen die zijn kind 'Amberrrj' noemt zou direct uit de ouderlijke macht ontzet moeten worden.
zoveel voorbeelden van 'slechte' Ambers zijn er niet (behalve Amber Heard). Die paar die ik ken zijn wel ok.
Eens. Amber is een kleur. Geen naam.
Groetjes, een schilder.
@UnderTheDevil | 16-03-23 | 16:19:
Amber is ook onverteerd restvoedsel in een darm van een potvis (wel kostbaar overigens)
REAGEER OOK