Dochter Linda de Mol boos op "leugens" over Linda de Mol van iedereen behalve Linda de Mol
Hoe gaat dit in die hoofden?
Even voor de duidelijkheid: Noa Vahle kan er ook niets aan doen dat ze dochter van Linda de Mol is en ook al kon ze daar wel iets aan doen, dan had ze wat ons betreft nog helemaal niets hoeven te zeggen over het gedoe met haar moeder en Jeroen Rietbergen. Maar Noa Vahle, die dus de dochter is van Linda de Mol, heeft nu zelf iets gezegd over al het gedoe rond Linda de Mol en Jeroen Rietbergen. Ze is namelijk erg boos op buitenstaanders die een mening hebben over het gedoe rond Linda de Mol en Jeroen Rietbergen, zonder dat ze weten hoe het allemaal echt zit.
Misschien kan Noa Vahle, die dus de dochter is van Linda de Mol, maar kennelijk ook journalist wil worden, er even de statements van Linda de Mol en Jeroen Rietbergen van het afgelopen jaar bij pakken. Eerst zei De Mol bijvoorbeeld dat ze niets wist van het gedrag van Rietbergen bij The Voice of Holland, terwijl hij zelf in een statement had laten weten dat het stel vanwege dit gedrag al eens uit elkaar geweest is. Daarna verklaarde Linda de Mol dat ze helemaal niets meer over de zaak ging zeggen tot ze dat zelf wilde. Vervolgens zei ze er inderdaad niets over, totdat ze een zorgvuldig uitgemolken statement in haar eigen blad schreef, waarin ze iedereen (onder meer de nieuwe columnist van de Ditjes en Datjes Rob Goossens) de schuld gaf en stelde dat zij en Jeroen Rietbergen echt niet weer bij elkaar zijn en dat de berichtgeving daarover dus niet klopt. En nu geeft Linda de Mol opeens toe dat ze toch dingen 'aan het uitzoeken' zijn met elkaar.
Wij vragen alleen maar (en misschien had de bekende kritische interviewer Wilfred Genee dat ook kunnen vragen), wie zegt hier nou de hele tijd dingen die helemaal niet kloppen? Of zijn ze dat bij de familie De Mol nog aan het uitzoeken?
Reaguursels
InloggenAh, er wordt dus door de goegemeente verwacht dat dat meisje haar moeder veroordeelt en haar stiefvader door wie zij de afgelopen 15 jaar is grootgebracht maar even afstoot. Wie zou dat in godsnaam doen, ik niet in ieder geval.
Jij zou een bepotelaar door dik en dun steunen natuurlijk...
U denkt gelukkig menselijk!
Deze week in Linda… Doe ook alvast een preorder. Linda en Linda meiden. Mag de naam Linda niet meer horen.
Zou Noa een vergoeding krijgen van de firma de Mol om zich in de situatie waarover ze niets zou zeggen te mengen en dan nog wel in een programma waarvan men weet dat het van de familie de Mol is? Is het wellicht een idee om voortaan de grappen over het koninklijk huis te vervangen door grappen over de familie de Mol?
Ik vraag me af of die Jeroen nou echt schuldbewust is of gewoon baalt dat het bij hem bekend is geworden. Leert hij echt hiervan of past hij slechts zijn gedrag aan vanwege de negatieve consequenties?
... en dat allemaal in een programma van .... John de Mol. Noa als spreekbuis van Linda in het programma van oom John, gewoon een familie-dingetje, comme toujours (a Paris , he Lin?)
Zolang er nog lineaire TV in dit land is, zullen we geterroriseerd worden dat telgen van de familie de Mol. Denk maar niet dat we daar vanaf zijn de komende jaren. En ook van die Linda niet, alle speculaties van dat dit het einde van haar loopbaan betekent ten spijt.
Ik voorzie een sappige Musical..
Als zij hier zichzelf is en dat gevoel had ik, hoop ik dat zij zichzelf blijft. Een carriere in de "media" is misschien veiliger als je niet jezelf bent. Succes met kiezen Noa.
En ineens heeft/kijkt het gros der reaguurders klaarblijkelijk weer televee?
lol, precies dit, als het vingertje gezwaait kan worden dan heeft iedereen het compleet gevolgd en gezien.
Om die pratende föhn zelf maar eens te citeren: 'Dat zijn stevige teksten!'
Ik snap wel dat het voor Noa, zeker als je nog zo jong bent, het heel vervelend moet zijn.
Hoe zit het eigenlijk met die vriend van haar moeder. Is die nou al veroordeeld? Ik hoor eigenlijk vrij weinig veroordelingen van Ali B, Marco B en deze pipo. Of moet er eerst 15 jaar onderzoek gedaan worden of er echt wel iets gebeurd is. Anyway. Leave Noa alone. Ik vind haar leuk.
Iek niet begraipen.
*TV-schotel aanzetten doet voor lekkere Turkse gerechten om te gaan maken*
Kan zich goed verwoorden en heeft een prettige stem. Mag ze vaker doen
Het doet toch wat met zo’n meisje dat haar moeder van bijna 60 het liefdesleven van een bakvis heeft. Verwarrend en niet zelden de oorzaak van een moeizaam liefdesleven bij de kinderen.
De moeder van Noa Vahle is een aandachtshoer
Zo vermoeiend.
De dochter van Linda de Mol had, als enige in die familie, de kans om op eigen kracht haar pad te kiezen in het medialandschap, want de dochter van Linda de Mol heeft best wel talent, hetgeen eerder de grote uitzondering is binnen die clan. Maar nee, de dochter van Linda de Mol moet zich zo nodig profileren als de dochter van Linda de Mol. Als ik haar kop zie en haar stem hoor, vanaf nu zal ik eerst en vooral denken "hee, daar heb je de dochter van Linda de Mol weer". Jammer van de dochter van Linda de Mol.
Ze had beter niks kunnen zeggen. En Linda -ja, ik mag Linda zeggen- had toch beter moeten weten. Ga lekker je Kerstspullen uitzoeken of zo.
Ik wist niet eens dat zij dochter van was. Tot nu.
Dat had verstandiger geweest. of iets vanuit haarzelf, over haar gevoel. Maar geen verwijten en niet verdedigen. Nu ja, het is wat het is.
Ik wist niet dat ze een naam had..
Vraag mij af waar iedereen zich druk over maakt.
Ik zat gister VI te kijken en het ging hier nog geen minuut over.
Dat de 'dochter van' doodmoe wordt van alle vragen en veronderstellingen over (de relatie van) haar moeder kan ik mij best voorstellen en ook dat de 'dochter van' hier haar mond over open trekt.
Dat rubrieken als Shownieuws vervolgens dit breed uitmeten so be it: het is immers een 'roddel en achterklap' medium.
Ik concludeer simpelweg wat moeder doet is moeders zaak en de eventuele gevolgen zijn voor moeder: maar laat 'dochter van' lekker met rust.
En wat ik vaststel is dat de 'rel van BOOS 2022' nog geen enkele veroordeling heeft opgeleverd maar daar hoor je dan weer verdomd weinig over,,.,,,
Ik keek afgelopen zondag naar Buitenhof en daar hadden ze het ook al niet over de priveperikelen van mevrouw De Mol. Blijkbaar heeft dit soort nieuws een beperkt soort publiek.
@Red shirt | 23-02-23 | 11:01: Net als Buitenhof. LOL.
Ik hoorde zelfs dat er nog maar 1 klacht over is van alle klachten jegens 'Vieze Jeroentje'.
Dat hele Boos is precies zoals media werken. Een flinke klap voor je bek krijgen middels een frame met een hoop herrie, en daarna is het stil qua feiten.
Hoewel ik wel geloof, let wel: geloof, dat het allemaal losgeslagen seksueel iets te vrijmoedige types zijn, waar veel meisjes dan weer dol op zijn terwijl anderen het bloedirritant en bedreigend vinden.
Ik wacht het rustig af. Mijn vrienden zijn het niet. En kreeg al niet een echt goed gevoel bij deze mensen vóór 'Boos', dus het zal mij aan mijn spreekwoordelijke jeweetwel roesten verder.
* chips pakt *
PS: wanner komt de volgende advertentie van de vrouwen die werken voor De Mol in de kranten? Met een update zeg maar.
@Red shirt | 23-02-23 | 11:01:
Nou nou wat intellectualistisch van u!
Prima toch, ze mag toch haar moeder verdedigen. Ik zie het probleem niet zo.
Eens.
Geestdodend die televisieprogramma’s tegenwoordig.
Zonde van de tijd.
Ga wat doen
Zoals reaguren
Ja lekker, reaguren, de hele dag. Op het Tweakersforum zitten van die pestkoppen die je post helemaal gaan betwisten op juistheud. Hier is beter.
Of strijken en de was doen. Wel andersom dan natuurlijk.
De jantjes! Hou AUB hier eens op met het spelen van RLT Boulevard. Lekker boeiend allemaal!
Ik zat gister VI te kijken en er gingen hier slechts 3 a 4 zinnen over. Helaas zapte ik daarna wat rond en kwam ik heel even bij shownieuws en ja hoor, gelijk uitgebreide vermelding dat zojuist ene Noah hier wat over het gezegd bij VI. Man man dat mensen zich hier druk over maken, get a life!
Dus jij verdoet je avond met VI kijken en wat rondzappen? En dan de grote tip: get a life? Okay.....
TV en hilversum zijn een stervend medium. Dit zijn de laatste stuiptrekkingen van de laatse generatie. Deze keizerlijke princes hoopt op nog één laatste tv-dynastie waar ze lekker belangrijk mee blijft.
Ja vroeger was TV helemaal het heertje. De nieuwste techniek en de grootste impact op de maatschappij. Een stel mafklappers had al vroeg een monopoly opgebouwd en in handen.
Anyway, TV and hilversum gaan naar het depot en worden opgeslagen naast de bakkelieten telefoon, overschijfkaarten, solex, lavalampen en Pr. Bernard.
Ik kan er niet op wachten!
Als alles is vergaan blijft alleen GeenStijl nog bestaan.
U zou columns moeten schrijven, ik heb hardop moeten lachen om dit reaguursel.
@The Green*Machine | 23-02-23 | 12:40: Bedankt en graag gedaan. Ik hoop nog op een mailtje vanuit GS HQ.
Ik denk dat ze het oprecht meent. Maar die Wilfred, wat een enorme lul is dat zeg. Uit zijn hele houding en vraagstelling blijkt totale desinteresse. Hij heeft geen vrienden
Wat moet ze dán zeggen?
Idd,ze hield het redelijk neutraal en gewoon bij zichzelf.Ook reageerde ze pas toen er specifiek naar gevraagd werd.
Prima volwassen reactie van haar.
Ik geef geen poep om
dit soort gebeurtenissen.
En u?
Ik ben vooral geschokt.
Ik kijk deze 'programma's' helemaal niet .. Niets aan gemist ..
Het gebruikelijke, eigenlijk - Zwakke geesten die niet met 'roem' om kunnen gaan.
goh.. is het echte nieuws op??
Juist. Mijn gedachte.
Henk van der Meijden werkt ook bij GS?
Ze lijkt best wel veel op Jeroen Rietbergen
Zij is een blije verademing in over de data media. Zeer professioneel ook zonder prive zaken waar idd iedereen van weg moet blijven. Jammer dat ze- alleen- nog voetbal doet. Mag wat mij betreft uren op de buis . Zij hakkelt niet, laat oude farten gewoon lullen kent de feiten en bereid zich prima voor etc. Deze tiepjes mogen in grote getalen door.
Ze kent de feiten? Ze heeft in mijn ogen juist behoorlijk weinig feitenkennis, maar goed, misschien kun jij mij van het tegenovergestelde overtuigen.
het kan mij eigenlijk weinig boeien. Als Linda de Mol met Vieze Jeroentje vieze dingen wil doen met zij dat helemaal zelf weten.
Moeders verdedigen komt in de beste culturen voor.
Leuk meisje. Maar ik zie ze graag iets molliger.
Waag een kansje bij onze kroonprinses zou ik zeggen. Denk dat je er een prima schoonvader bij krijgt om een biertje mee te drinken.
Je ziet het weer, veel geld en de koningin van de TV zijn betekend niet automatisch levensgeluk tot in lengte van dagen. En ja, wellicht is alle sores beter te verteren met wat miljoenen achter de hand. Tenminste als je niet in gemeenschap van goederen bent getrouwd in dit geval. In de goede dagen zoeken de "sterren" maar wat graag de media op als onderdeel van hun succes. Als het negatief is dan is het vaak de schuld van de media die alles fout zien.
Het hoort er allemaal bij. Voor de rest is het een cliché. Belangrijk voor de personen in kwestie en wellicht rolt er een betere beveiliging voor slachtoffers uit.
Wat vind de vader hiervan? Dhr Vahle laat ze lekker verder borderlinen en dat lijkt me verstandig.
Wat een namen weer. Ze hebben uren zitten zoeken naar hoe vreemder hoe mooier.
Zoveel gewone mooie meisjesnamen.
Volkomen begrijpelijke reactie vanuit haar positie.
Het interesseert mij geen mol.
Laat dat kind met rust.
Inderdaad, ga haar geen persoonlijke informatie proberen te ontfutselen, maar laat haar verslaggeving doen over sport, waar ze wel goed in is.
Eindelijk!! Zit al vanaf 04.30 vanochtend te F5-en, ik wist dat er nieuws zou zijn hierover.
Precies. Terwijl ook bericht zou kunnen worden dat bepaalde provinciale afdelingen van de VVD en het CDA verkiezingsbeloften maken in de kieswijzer die ze nooit gaan waar maken. Verzet tegen den Haag vanuit de provincie. Laat me niet lachen.
Het gaat toch overschaduwd worden door het Grote Nieuws van vandaag. Over 10 jaar vraagt men nog aan elkaar "waar was jij toen je het hoorde", net als met de Twin Towers of de moord op JFK. (Ik heb het natuurlijk over de uitspraak van de rechter in de erfenis-zaak van Hazes en zijn nabestaande lijkenpikkers)
@Jan Laefcutte | 23-02-23 | 10:30:
Ik weet nog het moment dat Halbe erbij was.
Logisch toch dat ze opkomt voor haar eigen moeder en stiefvader. Zal voor haar als dochter een stuk minder zwart-wit zijn dan voor de roddelpers en de rest van Nederland.
Ik begrijp dat het uithangbord van familie de Mol (Vandaag Inside) weer is gebruikt voor familiepropaganda?
Minpuntje van VI, steeds de Mol in zijn kont kruipen.
Ergens rond de eeuwwisseling ben ik gestopt met het doorbladeren van de Story, de Privé en andere roddelbladeren. Ik sla dus maar weer over.
Ik al in jaren ‘70.
Tot mijn 40e heb ik de story gebruikt al fapmateriaal, totdat een vriend me vertelde dat er ook een Playboy bestond.
@skoftig | 23-02-23 | 10:15: aha, dat verklaart mijn voorliefde voor tijgerprints.
Ik vind het een fijne hardwerkende familie. Alle succes hoor!
Iets met oedipus complex, zo vader zo schoonzoon.
Een dochter die haar moeder niet publiekelijk afvalt.. wat is daar bijzonder aan?
Juist. Snap ook niet waarom dit gs waardig is. Tijd te veel op het hoofdkwartier?
De dochter van Linda de Mol zou natuurlijk nooit zomaar bij de omroep terecht te kunnen en gelijk leuke opdrachten mogen doen en ook nog pluimen in de reet gestoken krijgen van de telegrof en sbs media als ze de dochter van Linda niet was. Het niet zo dat ze extreem goed is en gescout werd.
Een tweede Carrie Ten Napel situatie? Inmiddels doet ze het beter dan Evert.
Ik vraag me altijd af er überhaupt gescout wordt als ik TV kijk.
Vind haar eigenlijk behoorlijk goed uit haar woorden komen en zinnige dingen zeggen. De vraag is hooguit waarom ze dit allemaal op TV moet zeggen.
Nee, ze had het hier moeten verwoorden?
@dathoujetoch | 23-02-23 | 10:15:
Heb jij nog andere hobbies dan op elke tegel van mij een nietszeggende reactie te plaatsen? Wil je wel wat suggesties geven.
@Beste_Landgenoten | 23-02-23 | 10:17: Hahaha, je hebt een groupie.
De vraag in eerste instantie is eigenlijk waarom anderen haar op TV vragen er uitspraken over te doen. Ze had inderdaad ook kunnen zeggen dat ze daar geen antwoord op gaat geven en niet over bevraagd wil worden.
Dat geneuzel allemaal over die heeft is slecht want zus en zo en daarom mag die ander eigenlijk niet meer lief doen tegen die. Hou toch eens op en ga iets wat er toe doet berichten, zoals bijvoorbeeld die provinciale afdelingen van CDA en VVD die weer niet waar te maken verkiezingsbeloften lijken te maken. Ja ze gaan in verzet, maar dat bleek toch vergeefs. En door met het afbraakbeleid.
@Beste_Landgenoten | 23-02-23 | 10:17:
Dat hou jetoch.
Ben jullie dankbaar voor de duiding in de afgelopen topics: hulde!
Die familie interesseert me geen ruk.
Wist niet eens dat Lin een miniMol had..
Gezin uit de publiciteit houden.
Verstandig.
Das geen miniMol te horen aan taalgebruik en te zien aan haar voorkomen. Nette dame lijkt mij. Beetje bijdehand.
Schattig dat je haar 'Lin' noemt. Was je ooit ook een beetje verliefd op haar?
@Ichneumonidae | 23-02-23 | 10:17:
Je stelde de vraag niet aan mij dus sorry dat ik onderbreek maar ik wel!
Vroegâh.
@Flightless bird | 23-02-23 | 10:25: Me2 natuurlijk.
Ik wil maar een ding hier over kwijt.... Boeiuh!
12 handen op een buik!
Boeien wie met wie neukt. Lekker doen als je dat nodig vindt of nodig denkt te hebben.
Die Linda vertelt dat ze dingen aan het uitzoeken is met JR.
Daar lijkt me niet zoveel mis mee. Beter dan oorlog.
Linda de Mol zou eigenlijk Linda de Struisvogel moeten heten omdat ze haar kop in het zand steekt. Sowieso akelige familie die De Mol, OK behalve Noah, die is goed te doen
Smaken verschillen.
En ik moet dit weten omdat???
Ook jij smult hier van. Geef het nu maar toe. Trots is ook maar een dingetje.
In Linda's verdediging: ze is ook helemaal niemand tekst en uitleg verschuldigd. Als zij in een relatie wil zitten met een sneu, vies mannetje dan is dat haar zaak. Hoeveel vrouwen kiezen voor hetzelfde maar staan niet in de schijnwerpers?
Mijn vriendin knikt instemmend.
@BobDobalina | 23-02-23 | 09:56: hahaha, boks Bob
@BobDobalina | 23-02-23 | 09:56: Ha! Zo ken ik je weer, lol.
Haha. Ja, het is zo. Blijkbaar is ze nog verliefd nou ja, dan moet je wachten tot dat over is. En daarna val je nooit meer op sneue mensen. Al doende leert men. (Tenzij je een ziekelijk patroon hebt).
Mickey wil je iets kwijt?
@Beste_Landgenoten | 23-02-23 | 10:05:
Gna, geenszins BL. Ik observeer slechts.
@letopuwzaak | 23-02-23 | 10:03: Maar het is zo een lelijke gozer, waarom vallen die vrouwen op hem.
LOL @ BobDobalina
@gato | 23-02-23 | 10:50:
Omdat ie goed kan pianospelen. Echt, goed musiceren kan op sommigen dezelfde uitwerking hebben als geld en status. Nou ja, dat heeft hij in bepaalde mate ook. En wat ik als 'gladjakkerig' zie -ik heb hem wel eens ontmoet- vinden anderen wellicht charmant.
Ik word zo moe van die Hazes familie. Leefde die ouwe nog maar, die altijd zo leuk De Cock speelde, met ceeooceekaa.
Ja maar die was van de kouwe kant, toch?
REAGEER OOK