Medialand reageert op #DWDD en Keizer Matthijs
Even hun eigen straatje schoon föhnen
Bijzondere ontwikkelingen op het Gore Matras van het Nederlandse Medialand, waar journalisten, televisiemakers en tafelgasten plotseling iets moeten doen waar ze doorgaans helemaal niet voor betaald worden: boekjes open doen. Omdat slachtofferschap de nieuwe adel is, heeft Keizer Matthijs plotseling geen kleren meer aan en nu moet het Hilversumse incestnest ookmet de billen bloot Zo weet stagiairekeurder Hans Laroes plots van het bestaan van illegale salarisconstructies, worden bij NRC’ers oude wonden opengereten over de angstcultuur onder Peter “Ik was een keer of 70 te gast“ Vandermeersch (klik hier en druk op “quote tweets” voor omerta-doorbrekende openbaringen) en waren studioburen van DWDD eigenlijk altijd al op de hoogte van de misstanden op Matthijs Zijn Eiland, waar Dieuwke Wynia optrad als de Ghislaine Maxwell van de in ongenade gevallen omroepmiljonair. En tot overmaat van ramp gaat de Top 2000 Quiz met Matthijs ook al niet door.
Nou. Dan doen wij ook maar een duit in het zakje: Ook wij wisten het sinds 2011 altijd al, van Matthijs en zijn minihitler.
HAHAHA Persalarm: "Staatssecretaris Uslu wil actieplan NPO tegen grensoverschrijdend gedrag na onthullingen DWDD". (Die is dus van D66 hè. Over onveilige werkomgevingen gesproken)
Social
Social
Social
Het mag noooooit meer gebeuren!
Social
Is wel zo
Social
Ook opvallend: wie er zwijgen
Social
Reaguursels
InloggenUiterst onprofessioneel van Van Nieuwkerk om zich zo te gedragen maar waarom is dit opeens een nationaal probleem? Steve Jobs, Elon Musk, die flapdrol van Amazon. Allemaal gedragen ze zich zo. Zijn er Kamervragen gesteld toen Tesla een fabriek in Nederland ging bouwen? Heeft ook maar iemand getwijfeld of ze een iPhone moesten kopen omdat Jobs een lul was? Ik vind dit vrij hypocriet allemaal. Misschien moeten we aan de bouwvakkers in Qatar vragen wat ze van de werkomstandigheden bij de NPO vinden
Ik moest gewoon, ik was niet meer te houden, ik moest de Volkskrant van vandaag 19 november 2022 hebben waar dat hele verhaal in staat over matthij svan Nieuwkerk en zijn gevolg. Dit is de grootste uitzondering in mijn leven. De laatste keer dat ik De Volkskrant kocht was toen die nog ƒ2,25 kostte. Bij de Jumbo, uitverkocht. Amai, weinig kans dan, hup naar de AH. Die hadden nog twee exemplaren in het schap. 99 Pagina's en de weekendeditie kost €4,60. Ik val helemaal ondersteboven. Zo duur? Nooit geweten. Dan heb ik veel uitgespaard door geen abonnee te zijn.
Ik ben aan het lezen geslagen. Op de voorpagina staat een prent, maar het begint pas bij de derde pagina of zo. Wat een interessant relaas van de journalisten van de Volkskrant, petje af. En die verwijst weer naar pagina 10 van het Zaterdag Katern, de middelste krantenpagina's. Amai, een hoop leesvoer, morgen deel twee maar.
Die kleine letters is wel heel lang geleden dat ik die gelezen heb. Maar hoe de verantwoordelijken die hadden moeten ingrijpen dan draaien, dat ze nu spijt hebben bla bla bla. Allemaal maar hetzelfde lot geven als Jerry Lee Lewis, gewoon cancelen.
De volgende.
Familielid van me kwam hier jaren geleden al mee, werkte toen voor Mathijs, heeft nu een leukere baan bij de BNN uitvreetclub met een vast contract, lachen.
Hilversum snuift dooorrrrrrrr
Is Flappie niet gewoon een sociopaat? Of was het hier meer de coke die meespeelde?
Zojuist keek ik even op De Joop, om te zien of ze al een kik gegeven hadden over dit nu omstreden VARA-idool.
En verdomd, dat viel me alles mee, moet ik eerlijk toegeven!
Een cartoon én een artikel van Han van der Horst, die uitgebreid schrijft over tirannen in de wereld van de media, en Van Nieuwkerk absoluut niet spaart. Vooral de eerste twee alinea's zijn het lezen zeker waard.
Goed stuk van Han. Leuk dat hij af en toe de kont tegen de krib gooit, in eigen parochie.
Maar hij doet wel heel erg aan whataboutism. De reacties onder de cartoon en Van der Horst spreken weer boekdelen. Hoe in vredesnaam kunnen mensen van Nieuwkerk of de gasten die daar aan tafel zaten zien als links? Van Nieuwkerk en zijn tafelgenoten zijn de totale ondergang van wat ooit eens links was. Zoveel mogelijk poen binnen schrapen, neerkijken op mensen die het minder hebben of in een afhankelijke positie zitten, werknemers ronduit schofterig behandelen, als beesten tekeer gaan om zichzelf geldelijk en geestelijk te bevredigen ten koste van anderen.
Het is schorem.
Ik ben links, ze zullen het wel oud links noemen. Maar ik ga over mijn nek van het links van de PvdA, GL, Bij1 en bij tijd en wijle ook van PvdD. Dan kan je nog beter rechts zijn.
@Papa Jones | 19-11-22 | 17:02: Ja, dat doet hij af en toe wel degelijk. Bijvoorbeeld ook in het hele circus rond Zwarte Piet.
Soms ben ik het met hem eens, soms ook faliekant niet, maar hij is in ieder geval iemand die niet te beroerd is om als het zo uitkomt tegen de stroom in te zwemmen.
@Zapata10 | 19-11-22 | 17:08: Hahaha! Ja, Zapata, aan jouw reacties had ik al wel gemerkt, dat je ouderwets links bent. Van het goede soort, zal ik maar zeggen. Beetje ouderwetse sociaaldemocraat uit de tijd van Den Uyl, of nóg eerder?
Hoe dan ook, de sociaaldemocratie en de PvdA zijn járen geleden al om zeep geholpen, te beginnen met Wim Kok, of eigenlijk nóg eerder, toen Nieuw Links opkwam. Ze zijn eigenlijk eerst over links, en daarna over rechts uit de bocht gevlogen. En nu is het al jaren een partij van plucheklevers, baantjesjagers en zakkenvullers.
Wat tegenwoordig als links of links-liberaal te boek staat, zeg maar van D66, via PvdA tot GL en Dierenpartij vind ik ook een verschrikking. Wereldvreemde idioten, en bovendien zo arrogant als de neten.
Of je dan, zoals je aan het eind zegt, nog beter met rechts te maken kunt hebben, weet ik niet zo goed.
Rechts is ook een ruim begrip. En bovendien, wat bakken die rechtse clubs er van? De VVD is corrupt en slap als een dweil. Wat daar weer rechts van zit, PVV, JA21, BBB, om nog maar te zwijgen van FvD zie ik ook niet zitten.
Al met al ben ik eigenlijk al járen een 'politiek dakloze'. Een beetje een verweesde sociaaldemocraat, hoewel ik ook wel zie, dat de sociaaldemocratie gewoon iets uit een andere tijd is, dat zichzelf in zekere zin heeft overleefd.
Laatst stond er een aardig stuk van Arthur van Amerongen hier op GS, die ook een beetje moe was van de politiek en van de teloorgang daarvan, zodat-ie maar helemaal niet meer ging stemmen.
Ik heb ook al een paar keer afgezien van een gang naar de stembus, soms ga ik nog wel stemmen, meestal om tégen te stemmen.
Henry van Loon - DWDD in 3 minuten
www.youtube.com/watch?v=AcUwS90IZ4A
Moest lachen
Zo'n vijftien jaar geleden keken we massaal naar Hell's Kitchen, waar chef Gordon Ramsay de kandidaten afsnauwde en mentaal door de gehaktmolen draaide.
Prachtige televisie. Lachen om al het gescheld en gemopper van de Britse chef.
Tegenwoordig lopen we massaal mee met de jankieboe-fanfare, want: 'ongewenst'.
Kom op zeg.
Grow a pair!
En als Mathijs toen zijn gal op je spuwde, had je TOEN moeten terugflippen.
Je tijd is om. Je hebt verloren. Stop met huilen en ga werken.
Fucking snowflake generatie.
Jammer joh. De tijd van bullebakken is voorbij.
Ok. Dus nu komt de tijd van huilebalken?s
Succes in deze verharde maatschappij.
Wat doen de aandelen Kleenex?
Heb de chefs die ik ken nog niet gehoord over sneeuwvlokjes in hun brigades, maar das een kwestie van tijd waarschijnlijk
@Cannabooze | 19-11-22 | 16:44: Niks huilebalken. De tijd van tokkiegedrag op werk is voorbij.
Mooi, ik mis er niets aan.
Dus wanneer je vanuit een motivatie de lat (te) hoog legt en je daardoor verliest in (te) streng gedrag, naar de mensen die mede verantwoordelijk zijn voor het succes, ben je meteen een tokkie?
Begrijp me niet verkeerd. Ik keur Mathijs z'n gedrag niet goed. (Had ooit iemand het idee dat hij een gelukkige huispapa backstage was?)
Maar dat gejank achteraf.
Krijgen mensen nog in hun opvoeding mee, dat de wereld hard is? U weet wel: wat eelt op de ziel aanbrengen.
Of heeft iedereen de kinderen uitgelegd dat we in een heppie de peppie SBS familie leven?
Ik ken "Mathijs" niet zo goed als jij, die hem bij zijn voornaam noemt.
Maar het is natuurlijk onzin om steeds maar te zeggen dat al die mensen TOEN ze door Van Nieuwkerk werden uitgekafferd terug hadden moeten schelden.
Het kan niet vaak genoeg gezegd worden: Van Nieuwkerk is de baas en BN'er, en dus iemand met macht. Daartegen kan een gewone werknemer, of nog zwakker, een stagiair, weinig inbrengen.
Ja, je kunt het toch doen en gelijk je biezen pakken. Maar hoeveel mensen doen dat?
En die Engelse programma's waarin kandidaten worden afgezeken, daar moet ik al helemaal niets van hebben. Gewoon misselijk leedvermaak van vileine presentatoren die een schop onder hun kont moeten hebben. En het volk dat daar naar kijkt, en ook nog eens van geniet, daar moet ik al helemaal niets van hebben. Het getuigt gewoon van een minne mentaliteit.
@Cannabooze | 19-11-22 | 16:55: Nee, het is heel simpel. Aanspreken op fouten is prima, moét ook. Maar fouten zijn er om van te leren. Ook op tv. Publiekelijk vernederen t.o.v. andere collega's is dan niet de manier. Dan ben je gewoon niet goed bij je hoofd. En je maakt je gehaat bij je ondergeschikten.
Mathijs en ik gaan ver terug. Hij had het allemaal niet zo bedoeld.
Als mensen hun carrière belangrijker vinden dan hun eigenwaarde: soit.
Maar ga dan achteraf niet poepen over je eigenwaarde, die samen met je carrière om zeep is geholpen.
Eigen - het woord zegt het al - waarde, is afhankelijk van eigen gedachten.
KeesBruin, tegengas geven en vertrekken werkt prima. Er is geen andere methode om je eigen waardigheid te behouden. Helaas is daarvoor een ruggengraat nodig.
Wanneer in het politieke spectrum de kamerleden met de wind meewaaien, hebben ze geen ruggengraat. Dan 'durven' ze niet voor hun eigen belangen op te komen.
Vaak spreken we er schande van!
Maar de windvaantjes achter de schermen van DWDD zijn allemaal zielig.
@Cannabooze | 19-11-22 | 17:09: We hebben het hier over Matthijs die zich gedraagt als een enorme tirannieke lul. Hoe ondergeschikten hier dan op zouden moeten reageren, is weer een ander verhaal.
@Drembil | 19-11-22 | 17:15: Ik ben persoonlijk ook vóór tegengas geven. Maar je moet rekening houden met het feit dat niet iedereen daar even goed in is, en even assertief is. Veel mensen denken achteraf, ja, dát had ik moeten doen of zeggen, maar dan is het al weer te laat.
En niet iedereen is in de positie om flink uit te pakken tegen een meerdere. Een stagiair is in principe jong, onervaren en sowieso afhankelijk van zijn meerderen. En een werknemer heeft vermoedelijk een gezin, met opgroeiende kinderen, en een huis met een hypotheek. Dan kun je niet zomaar, pats boem, de stekker uit je baan trekken.
Dus het is niet alleen een kwestie van ruggengraat, ook al speelt dat zeker wel een belangrijke rol.
Ok. Mathijs is een lul. En nu?
In dat verlengde:
Ik ga mijn vader cancelen. Ik kan mij nog voor de geest halen hoe hij in 1994 kenbaar maakte dat het eten die avond niet lekker was. Moeder de vrouw en papa kregen ruzie. Er werd gescholden. Het was lelijk.
Ik weet niet of ik door moet gaan met het van me afschrijven, of naar de doos tissues moet grijpen.
Het was zo intens. Zo heftig! Dit zag je nergens.
De schoft.
@Cannabooze | 19-11-22 | 17:39: En nu? Geen Matthijs meer op tv. En BNN/Vara mag even heel goed in de spiegel kijken.
Mathijs mag niet meer op de buis?
Ah, u bent de gedroomde cancel-heer.
Met uw maliënkolder der moraal trekt u te paard, om iedereen die óóít ook maar iets van ongewenst gedrag heeft getoond, definitief te cancelen.
Uw blazoen is uiteraard schoon. Niet één seconde in uw leven dacht u: “dit heb ik niet goed aangepakt.”
Niet één seconde van spijt. Uw leven kent enkel liefdadigheid.
'Hate to tell ya':
Ondertussen leven we in een wereld, waar mensen de voordeur lakken, om erachter elkaar af te ranselen. (Metafoor)
Het wordt een lege wereld.
@Cannabooze | 19-11-22 | 18:07: Eén keertje 'dit heb ik niet goed aangepakt'? Het schrikbewind van Matthijs duurde 15 jaar!
Dus ja. Ik ben niet snel van het cancellen, maar hier maak ik graag een uitzondering en ben ik zelfs bereid Henk Spaan te citeren:
"Vuilnisman! Mag deze zak óók mee?"
@Cannabooze | 19-11-22 | 18:07: En heb je door dat ik niet inga op jouw jij-bakken, maar de discussie gewoon inhoudelijk over Matthijs blijf houden? Gewoon een kwestie van beschaving. Zo moeilijk is het allemaal niet hoor.
In de Volkskrant - ik heb die 10.000+ woorden allemaal gelezen - draait het niet alleen om Mathijs en wordt (zoals Mathijs zelf schetst) gedaan alsof dit 15 jaar lang dagelijks de tendens was.
Dus tuurlijk: schoot hij uit zijn slof? Zeker!
Meermaals? Ook!
Was het ongepast? Absoluut!
Wanneer hoogdravende mediamensen hun macht (bewust) misbruiken om een ander (seksueel) schade aan te richten, ben ik het volledig met u eens: nooit meer op de buis. Bloeden tot het leeg is.
Maar ik lees dit verhaal als een perfectionist die zijn imago dusdanig hoog heeft zitten, dat hij direct in de aanval gaat wanneer het imago gekrenkt zou kunnen worden. (Wat in de ogen van een perfectionist al snel is.)
Rechtvaardigt dit zijn gedrag?
Zeker niet!
Hij móét zeker het boetekleed aantrekken. En het mag gevoeld worden.
Maar cancelen is in deze kweste naar mijn mening nogal overtrokken.
Cancelen is ook gewoon te makkelijk in deze casus.
Niet meer op de buis en we praten er niet meer over.
Wie is daarmee geholpen?
Ik zeg: juist wél op de buis. En trek dat boetekleed maar openlijk aan. Laat je berouw zien. Wees een vent en beantwoord de vragen.
@Cannabooze | 19-11-22 | 18:30: Ben benieuwd. De reaktie van Mathijs was niet bepaald indrukwekkend, het was zelfs mede een reden om de opnames van vandaag te schrappen. We gaan het zien.
Ik vind de reactie van Mathijs ook te eenvoudig. Al deel ik zijn mening dat het stuk de indruk wekt dat dit “een 15 jaar lange tirade is geweest”
Desalniettemin is het een goed uitgewerkt stuk waar wel wat meer duiding van zijn kant mag komen.
Met “een spiegel die een leven lang in zijn kamer hangt” komt hij er niet.
Laat dan ook maar horen wat die spiegel je nu zegt.
Om te eindigen zoals ik begon:
De chef-kok mag nu zelf weer even terug naar de afwas.
Hij hoeft de keuken niet uit.
Werk je maar weer terug omhoog. Je weet inmiddels welk gedrag daar wél bij hoort.
Leuk die roasts van bekende NL'ers op TV maar gaat deze niet wat te ver?
Nee
Hij kon altijd zo oprecht genieten van die rapmuziek.
Interessant om te kunnen volgen hoe de NPO als links bolwerk nu van alles gaat proberen om deze zaak te bagatelliseren. 'De soep wordt nooit zo heet gegeten...', mogelijk rancune in het spel.. enz.
Deze soep was heel wat heter dan die van de kapitalistische rechtse bazen waar de Vara zo tegen is.
Aan de manier waarop Van Nieuwkerk áltijd op foto's poseert (met één opgetrokken wenkbrauw, klein beetje zuur mondje als een mislukte duckface) - met zijn speciale 'ik-ga-op-de-foto-gezicht', zie je dat het een narcist is. Zonder zelfreflectie; anders zou hij de debiliteit er van inzien.
Maar het is ook geen toeval dat altijd de narcisten boven zitten. Hielenlikkers houden gewoon van narcisten. En hielenlikkers heb je nodig om je boven te handhaven.
Hij zou het als slavenhouder niet slecht hebben gedaan.
* neuriet Djangóóóóó *
Trappen naar onderen en slijmen bij de mensen doe je nodig hebt. Als er misstanden boven water komen snel deugzaam nederig je excuses maken om jezelf te beschermen. Wat een geweldige talentvolle vent is het toch..
Daarom vinden pvda'rs de scheten Timmermans nog steeds zo lekker ruiken.
Werkte dat hele zooitje voor Sturmbannführer Von Neukirche?
Iemand die presenteert; iemand die de camera bedient; iemand die de weg naar de tafel wijst en de catering verzorgt. Dat lijkt mij ruim voldoende personeel om wat te ouwehoeren aan een tafel.
Hoewel Mathijs en DWDD hier in huis best wel geliefd waren door vrouw en kinderen, heb ik vanaf dag 1 een slecht gevoel gehad bij die kerel, ik voelde meteen aan dat hij een hypocriete bully was.
Was een vaste kijker totdat hij zei dat Merkel Time person of the year moest worden om haar 'wir schaffen das' uitspraak.
Toen per direct gestopt met dat propaganda gelul van hem.
Tijd om heel die NPO op te doeken. Geef dat miljard maar aan arme mensen die het niet redden in Nederland.
Kijk, dat is mannenpraat! En helemaal mee eens trouwens
Mee eens. Niet meteen helemaal afschaffen want er zijn nog een aantal oudere mensen die gewend zijn om ernaar te kijken maar die sterven langzaam uit (that's nature) maar beginnen met halveren en allemaal die omroepen afschaffen met hun eigen politieke of maatschappelijke kleur. Nederland is het enige land dat nog steeds die belachelijke archaïsche door belasting centen verzuiling heeft. En als over een jaar of 20 al die mensen zijn gestorven volledig afschaffen (en nee BBC, ARD en ZDF zijn niet vergelijkbaar. Ook inmiddels woke bagger maar zijn niet zoals VaraBNN, VPRO. AVROTROS etc. etc.) En als mensen kwaliteit willen dan moet men maar een eigen non profit digitaal kanaal oprichten die gesteund wordt door donaties van deugmensen (zal dan weinig binnenkomen in Nederland want links is nogal bekrompen zunig) zoals PBS in de VS. Niks mis mee.
Overigens hier in Zwitserland speelt het ook met de SRF (enige zender hier betaald door de belastingbetaler).
NZZ interview met bazin SRF.
"SRF-Direktorin Nathalie Wappler: «Natürlich gibt es jene, die sagen: ‹Jetzt kommen die schon wieder mit ihrem Gender-Blödsinn›»"
www.nzz.ch/feuilleton/srf-direktorin-...
De naam Nathalie Wappler. Lol! Sorry, ik kon het niet laten.
Er is ook geen reet op geen v/d drie netten.
Laat Slagter met Max op rtl 8 gaan uitzenden, waar ook geen hond naar kijkt. Maar ja, dan krijgen ze niks uit de belastingpot.
Kunnen de bejaarden daar naar heul Holland bakt en dat soort onzin kijken.
@Basil Fawlty | 19-11-22 | 15:08:
Overigens meen ik me te herinneren dat er nog niet zo lang geleden een referendum was in Zwitserland over het afschaffen van de publieke omroep en dat toch een aanzienlijke meerderheid het wilde behouden.
@Basil Fawlty | 19-11-22 | 15:08: Ook in Duitsland is er trammelant met ARD en ZDF.
@Wattman | 19-11-22 | 15:23:
Goeie! Weet ik eerlijk gezegd niet. Waarschijnlijk voor mijn tijd. Ghe. Maar als een meerderheid voor behoud is, Zo is het leven. Maar men heeft hier niet de verzuiling zoals in Nederland. Er is 1 staatszender (in 3 talen) en dat is het. Waar ik een tijd geleden wel iets over las dat men toch niet zo'n fan is van de salarissen daar. Maar als men genoeg handtekeningen krijgt zal ook daar een referendum over volgen.
@ChalinaRosa | 19-11-22 | 15:35:
Ja dat heb ik zijdelings gelezen. Volgens mij die Berlijn (staats) omroep bazin die ook weer bazin werd van ARD/ZDF was en daar losging oid. Volgens mij zijn er reaguurders hier die in Duitsland wonen en er veel meer over weten. Ik hou mij aanbevolen.
@Basil Fawlty | 19-11-22 | 15:44: Kijk niet zoveel naar Duitse TV in Duitsland. Eigenlijk niks. Af en toe Arte of US speelfilms die ik al miljard keer gezien heb en nagesynchroniseerd zijn in het Duits zodat ik kan slapen.
Ga er maar vanuit dat dezelfde soort idioten ook daar rondwaren. De ik ben belangrijk en moet gezien en gehoord woorden idioot vindt je vooral vóór camara's. Hebben een update op peuterleeftijd gemist. Daarna blijft het mis gaan en blijven peuter met schaamhaar. Ook op de Duitse TV.
@nobodiesunmighty | 19-11-22 | 16:27:
Hoho nagesynchroniseerd? Ik wist als kind niet beter dat captain Kirk en Dr. Spock vloeiend Duits spraken. Lol!
Ach ja, weinigen zijn opgewassen tegen de weelde. Op een bepaald moment geloof je dat je een halfgod bent en je gaat je ook zo gedragen. Het is moeilijk om nuchter te blijven als iedereen je fantastisch vindt. Opvoeding, karakter etc. kan je daarop voorbereiden. In de VS heb je Ellen en Tom Cruise bijv. die gek zijn hier hebben we Matthijs die komt boven drijven. Het zijn net mensen.
Ik denk dat je wel een soort van narcist moet zijn om uberhaupt met je smoel op tv te willen.
Voor MvN was het heel normaal dat medewerksters voor hem op de knieën gingen. En als ze hun mond afveegden vroegen of het meneer van Nieuwkerk had behaagd.
Dat gedweep met muzikanten in zijn programma's is tenenkrommend, alles ademt dat hij zichzelf als een rockstar beschouwt.
Meeliften op grote carrières of prestaties van anderen kon ie altijd al, het zichzelf toe-eigenen van de allure die daarom heen hing is groot.
Ik kan hier zo van genieten, het is de gekukkigste dag van mijn leven op die paar andere na. De God van de Linkse Kerk is van zijn troon gevallen en zijn gevolg erbij. Mathijs van Nieuwkerk wordt van de tv gehaald. Ik kan hier niet over uitgelezen raken. Ik zuip mijn hele koelkast leeg vanavond zaterdagavond. Die was nog vol vanwege te weinig zetels voor de Republikeinen.
En de hele redactie van BNNVARA is ook heel erg fout, verschrikkelijk gewoon, want er is nieman van kleur op de foto. Slechts twee mensen met zwarte haren (achter die persoon met krukken). Er moet naar evenredigheid minimaal evenveel mensen van kleur in zitten als wij in reclamespotjes en publicaties zien. Dus opzouten die hele redactie!
En die linkse kerkiërs hier in de panelen die het nog proberen goed te oraten . . . Geef mij nog meer koud bier gekoeld op zonnepanelenstroom.
Schuift een zeer goed gekoelde six pack Birra Peroni toe die ik in de ijskast heb.
Maw, hetzelfde hier! Hier kan ook ik echt van genieten vooral omdat ik jaren tussen die vingerwapperende, moralistische hypocrieten heb gewoond in Amsterdam en dat valt nu van het voetstuk en al die mensen die er bij betrokken waren en ervan wisten weten niet hoe snel ze nu hun "ass" moeten redden. Schitterend.
@Basil Fawlty | 19-11-22 | 14:16:
Proost vanavond!
Raar om bier te laten staan voor een land aan de andere kant van de wereld. Maar goed, ieder zijn pad he.
Dus Matthijs gaat als een soor Arib tekeer tegen zijn ondergeschikten die in een afhankelijke loon en salaris machtspositie zitten. VVD en D66 noemen dit gewoon likken naar boven en trappen naar beneden
Deze werkwijze is in Nederland overal binnen de publieke en private sector gaande.
Door meestal hufters van managers is iedere sector naar de kloten geholpen. Nergens proef je ook een leuke werksfeer meer, met als gevolg een hoog verloop, en veel ziekte en uitval.
Van der Meersch en Tim Hofman zeggen van niets te weten, hoewel ze er om de haverklap aanschoven. Dat doet mij toch een beetje denken aan al die BN'ers die niets meegekregen hadden van al dag gevoos bij The Voice of Holland.
Oh ja? Nooit iets van gemerkt, oh, wat schandalig! Jammer, maar het klinkt niet erg geloofwaardig.
Marijn de Vries geeft in die tweet aan, dat het wel degelijk bekend was, dat de sfeer bij DWDD niet zo lekker was. Wel zo eerlijk.
VanderMeersch, pedante arrogante Vlaming, was ooit de vooruitgeschoven marionet van Belgische mediahuis en werd dus hoofredacteur van (Mediahuis) NRC. Onder hem werd alles waar de NRC voor stond vakkundig afgebroken en werd de woke afslag genomen tot genoegen van het hoofkantoor in Belgie want men wilde een EU gezinde eenheidsworst. Die eenheidsworst (ghe) is waarschijnlijk nu te koop is als massagestaaf in de NRC webwinkel (zie GS artikel afgelopen week). Cynisch geintje dat laatste.
Vandermeersch rommelt tegenwoordig aan voor Mediahuis in Ierland. Kan hij samen met co-deuger Dolf Jansen een frappochino leuten in Dublin.
@Basil Fawlty | 19-11-22 | 14:04:
Goed tegeltje.
Gelukkig nooit gezien. Mogelijk hebben ze het ook 'niet gemerkt' omdat ze alleen maar bezig waren dat ze zelf werden opgemerkt. Kijk naar mij, kijk naar mij, kijk naar mij, aandacht, aandacht, aandacht, aandacht! Wat geen aandacht? Achter de rug: mes, steek, pijn! Haha, lul, aandacht ikke! Verder lieg, lieg, lieg lieg.. enz.
Zit weinig tot geen empathisch vermogen in narcisten en sociopaten.
Ik heb al een langere tijd geen televisieabonnement meer. Hoe ik dan ook niet meer mee te betalen aan die onzin van Matthijs van Nieuwkerk?
Dus u betaalt niet mee aan die 88 tv-zenders van uw internet-provuder live op uw pc?
Jawel. De NPO wordt betaald uit de algemene middelen. Als je belasting betaalt in Nederland dan betaal je het salaris van van Nieuwkerk
@DitjaarkrijgikAOW | 19-11-22 | 14:12: Nee, dat heeft u goed gezien! Geen opgedrongen rotzooi meer. Alleen nog maar vrije keuze in wat ik kijk.
@JanVergoor | 19-11-22 | 14:14: Zo is het helaas inderdaad wel. Gek eigenlijk en niet meer van deze tijd. Wie zijn die mensen die nog echt tv kijken en dan specifiek de NPO?
@DankeSchon | 19-11-22 | 14:25:
Kijkers van omroep Max
"Kabinet verbolgen over misstanden bij DWDD, wil grondig onderzoek NPO".
"Staatssecrataris wil actieplan NPO na DWDD-onthullingen"
(Haal s.v.p. de aandacht van ons weg!)
Wat een kabinet, dit. Ongelooflijk.
Inderdaad, belachelijk en zo overbodig.
Laten ze eens een keer gewoon hun mond houden.
Doet ook Chansons.
Spreekt geen Frans.
Mavo 2, toen gestopt, Mathijs?
Rudi Carrel was ook geen lievertje, hoor!
Als 24/7 dagen in de week je rimpelige oude mannenbilletjes worden gekust, wie kan dat weerstaan! Ik niet in ieder geval!
Die DWDD "vriendjes" foto (hashtag weareoneteam, cynische lol!) voor de Westergas fabriek. Ook zo'n Parool-achtige, NPO, en (gemeentelijke) overheid gentrified subsidieput die zonder al die centjes niet zou overleven want dan zijn ze afhankelijk van wat er wordt gezopen en gegeten en volle bak ticketprijs betalen voor bullshit activiteiten en dan zijn de deugers opeens zeer krenterig.
Als toevoeging. Ik las zojuist het persalarm in het GS artikel. Weet je wie ook een leuk baantje heeft in het college B&W Amsterdam die dus zwaar sponsor is van de Westergasfabriek? Yup, ex NPO bazinnetje en D66 Shula Rijxman. Zo vallen alle puzzelstukjes langzaam maar zeker in elkaar. Lol!
En nu moet Usla, Gelegenheids D66 want ze dacht het goed prijkte op haar CV, een onderzoek doen.
Zal mij niet verbazen als ze er nu achterkomt dat ze in haar tomeloze opportunisme toch beter geen staatssecretaris had moeten worden want voor de centen hoeft ze het niet te laten ( Cor en Don opricht familie en ook eigenaren van behoorlijk wat hotels).
@Basil Fawlty | 19-11-22 | 14:45: Sheila werd een paar maanden geleden helemaal afgemaakt in het Parool, omdat ze zo'n slechte wethouder is. Tijdens raadsvergaderingen moest ze zich laten soufleren door een ambtenaar. Ze kwam nauwelijks uit haar woorden en kon op geen enkele vraag uit de gemeenteraad zelf een antwoord geven.
@Après toi | 19-11-22 | 15:18:
Dit artikel bedoel je waarschijnlijk:
www.parool.nl/amsterdam/kritiek-na-ee...
Nee, dat was voor de Bühne en zo nu en dan zijn ze zgn kritisch in die krant. Let wel, ze nemen zelf geen standpunt in (leer mij het Parool kennen, de spreekbuis van de Stopera). Ook interessant aangaande lafheid daar in de Stopera, uit artikel: "Zij willen niet met hun naam of partij in de krant." Right.
Daarna niks meer over gehoord en madamme rommelt nog gewoon aan in het college.
Heb mij decenia lang geleden al ontrokken van die zogenaamde linkse deugers die wel een miljoenen bij een publieke zogenaamde linkse zender verdienen, die mensen hebben gewoon teveel macht en macht corrumpeert. O ja, ook hoe ze muzikanten als behang in hun show zetten en nog erger hoe die muzikanten daar aan meewerken, gatver..
Altijd leuk om de deugbrigade met zichzelf te zien worstelen.
Gaan ze nu allemaal de NPO dumpen en een functie elders zoeken? Nee natuurlijk niet, het grote publieke geld lonkt.
Jammer dat álle mensen van kleur nou net op de dag van de groepsfoto vrij waren hè? Als dat maar geen herstelbetalingen worden!
OK maar waar blijven nou al die avontuurtjes van Matthijs met vrouwelijk schoon?
Iemand al gemeld dat de sfeer 'toxisch' was?
Vooral heel problematisch
Die dame op de poster achter dat schilderij van Metthais.
Wie was dat ook alweer?
Inge Diekman
Ik snap de ophef niet zo goed. Wie Gordon Ramsey wel eens heeft gezien of zich gewoon tussen de mensen die werken heeft begeven weet dat er best wat spanningen zijn waar groots gepreseteerd moet worden. Dat mag dus blijkbaar niet.
Is toch op te lossen met een corrigerende tik? Je laat je toch niet zo behandelen.
Gordon Ramsey heeft talent en is een zelfstandige. Dat is niet het geval bij MvN die uiteindelijk uit de staatsruif vreet.
Een onterechte aanname dat dat de enige wijze is om onder hoge druk prachtige en grootse prestaties neer te kunnen zetten.
Ramsays tirades waren op z'n minst deels gespeeld van zijn kant. De tirade van Christian Bale volledig. In hoeverre is dat het geval met Van Nieuwkerk? Haast niet voor te stellen dat iemand zo doet buiten de SM-kamer.
@letopuwzaak | 19-11-22 | 13:11: niet de enige manier. Maar het is weinigen gegeven altijd beheerst en rustig te blijven.
@Reaaalist | 19-11-22 | 13:18:
Het hoeft niet altijd beheerst en rustig, emotie en bevlogenheid en hier en daar een snauw mag best in the heat of the moment.
In het artikel komt iets anders naar voren, namelijk echte vernederingen en razernij.
@Reaaalist | 19-11-22 | 13:18:
Ramsey is commerciële tv en die leven van ophef. Overigens al die programma's zijn van voren tot achteren gescript. Voordat hij een restaurant binnenstapt is (zijn) een productiebedrijf er al maanden mee bezig en maken ze het erger dan het is want anders verkoopt het niet. Is verder prima want het is commerciële tv.
Ramsey heeft in ieder geval nog het lef om het gewoon voor de camera te doen.
Ramsay was er wel gewoon eerlijk over iig Als je daar aan begon wist je wat je te wachten stond.
Heerlijk, heerlijk vrij naar Toon Hermans.
Wat is de nieuwe stijlfiguur op links in de actualiteit, en toch ook vanaf eind 60er jaren?
Episch
Lyrisch
Dramatiek
Ik denk en ben van mening dat er zeer zeker een nieuwe, sarcastische variant bedacht moet worden!
Het "ook Gij Brutus?" wordt in het niets gezet door de linkse kerk; zeker anno 2022......
- de PvdAer die moest optiefen door tinkbell?!
- het afschmincken en erna kelen van Arib
- Mattthijs en de nacht v.d.lange messen
En dit gebeurt al decennia; in het pvdArrmoe's voorportaal, de FNV en binnenskamers op lokaal, provinciaal & landelijk niveau euh... nivo (aldus de weg-met-ons spelling).
De periferie van deze links utopie planeet wordt omgeven met graaiende satelieten, als uithangbord en kommisarieel aangestuurd propaganda vehikel - op Onze kosten.
Het schilderij met sigaar en pijprokende mannen heeft iets van dr 50er jaren.ee
Wie o wie kan een meesterwerk maken van een inmens bloedig tafereel met vergane lijken in de krochten vd linkse tempel des ego-waanzin?
En wat is een treffende benaming van deze 'steil-figuur?"
U voelt zich anaal verwaarloosd?
@P. Breidel | 19-11-22 | 13:05: Exit only through the backdoor, beste Breidel. Wat mij betreft. Is voor u waarschijnlijk anders.
Maar als nou iedereen straks een keer gecanceld is. Mogen we dat dan tegen elkaar wegstrepen? En dan weer gewoon lekker meedoen?
Er is één ding dat ik Van Nieuwkerk echt enorm kwalijk neem en dat is Halina Reijn.
Hoe bedoel je?
Verklaar u nader !
@hotbrasil | 19-11-22 | 13:15:
Vaste tafeldame, u weet wel. Die verkeert sindsdien in de illusie dat heel Nederland te allen tijde op haar mening zit te wachten. En bedankt, DWDD.
Dit behoeft geen uitleg.
@MickeyGouda | 19-11-22 | 12:58
Wie niet?
Je kunt waarschijnlijk mijn anecdote nog herinneren van die foto van haar in bar Americain in Amsterdam.
@Basil Fawlty | 19-11-22 | 13:44:
Yup. Je weet het, Basil: ik leef voor anekdotes!
Oké, iemand die succesvol is, en de hemel ingeprezen wordt krijgt narcistische trekjes. Opmerkelijk.
Toch beetje het bekende probleem. Als iemand iedere dag op TV is dan gaat de roem naar het hoofd stijgen. Te veel complimenten, te veel in de spotlights, dat doet iets met de psyche. Blijkbaar denken sommigen dan dat ze alles kunnen maken of zeggen.
Maar dan nog. Je weet waar je gaat werken, met wie en hoe hoog de druk is maar ook hoe je mee lift op het succes. Je deelt mee in de roem en soms krijg je dan een veeg uit de pan van zo'n zichzelf te hoog achtende TV meneer. De TV wereld stond er toch om bekend.
Zijn gister in het topic discussies over gevoerd. Over leiderschapsstijl en je medewerkers stuwen naar grote hoogten onder hoge prestatiedruk vs omgangsvormen. Een interessant topic.
Waarom moet zo'n programma elke dag op tv zijn, wat is daar het voordeel van? Leuk als je het een leuk programma vindt, maar wat als je een hekel aan het programma hebt? Waar moet je dan heen?
Het wachten is op het moment dat de 'gekwetsten' elkaar de maat gaan nemen. Wie er nou, achteraf uiteraard, toch echt wel het meest gekwetst is.
Als ik die Tim Hoffman z'n gespeeld chagrijnige kop al zie voel ik dat de grenzen van veilgheid overschreden worden.
Opnames top 2000 afgeblazen:
www.ad.nl/show/opnames-top2000-quiz-m...
Alleen vandaag, staat er.
Was het laat gister?
Het succes van dit soort TV programma's is gebaseerd op verzonnen kijkcijfers.
En die tellen omdat:
Reclame.
Geld.
Dus manipuleren.
Verder nog vragen?
Jammer van de Top2000. Dat was het enige waar ik van Nieuwkerk wel te pruimen vond. In Chansons liep hij eigenlijk alleen maar in de weg en het enige leuke aan DWDD was dat Halina Reijn af en toe geil zat te kijken aan de tafel.
Top 2000...
Muzieksmaak van een ander.
Je kan zelf geen playlist met je eigen smaak in elkaar flansen?
@Is dit nog nieuws? | 19-11-22 | 12:44: Je kunt ook kijken welke nummers je van de Top 2000 nog niet kent. Anders blijf je ook in je eigen bubbel hangen.
@Is dit nog nieuws? | 19-11-22 | 12:44:
Ik vond vooral de achtergrond info aardig.
En verder wat Elbie zegt
Halina komt altijd snollerig over, maar dat komt waarschijnlijk door haar rol in ‘soldaat van oranje ‘.
Die verhaaltjes en docu's van Leo Blokhuis was altijd wel leuk. Matthijs was vooral heel druk. Maar goed, dat er zo'n tiran achter die glimlach zit weten we nu ook weer.
@Hebbiehemookweer | 19-11-22 | 13:15:
Nee hoor, ze hunkerde op de toneelschool al naar bevestiging en daar kon je goed gebruik van maken.
Zo’n ideale schoonzoon uithangen en gewoon een enorme lul zijn. Half Hilversum is zo…
Ik vermoed dat bij Bolke de Beer ook een hoop verborgen ellende onder de grond is gebleven. Altijd moest ie op de voorgrond treden.
Hoge kwaliteit. De lat lag daar hoog.
Ieniemienie schijnt ook zo'n klein snorretje te hebben..
Volgend jaar budget delen door 10.
De heren van De Snijtafel hadden DWDD al zo goed geanalyseerd, dat al duidelijk was dat dit niet "het beste programma van de Lage landen" was.
Ik zou graag naar de YouTube-filmpjes linken, maar met mijn newbie-status mag dat niet.
Welkom op de wereld nieuwe bee.
www.youtube.com/watch?v=Ht1Ahbq1E48&a...
Dat straalt wel heel slecht af op de rest van de omroep-mestvaalt.
Hijisgoed.
Ik was een regelmatige kijker van DWDD. Nooit wat van de misstanden gemerkt maar het komt wel heel dichtbij nu. Ik wil alle getroffen geluidsmensen (any gender) m'n excuses aanbieden, ook namens al m'n destijds meekijkende gezinsleden. Als we dit hadden geweten hadden we natuurlijk nooit gekeken. We zullen ons beraden over ons kijkgedrag want dit mag nooit meer gebeuren.
Ik vind dat herstelbetalingen hier op zn plek zijn.
Die financiële constructies. Hadden wij het hier gisteravond nog over (zie link in artikel) zijn al decennialang bekend (en al vaker door mij aangehaald) en is usance. Ratterig omdat er belastinggeld mee is gemoeid qua NPO en consorten maar zijn helaas niet illegaal want nergens in de NPO regels en mediawet staat dat het niet mag. En het zijn niet alleen types als Blue steel look van Nieuwkerk maar iedereen in die bizz laat zich inhuren. Iedereen weet het en iedereen doet er aan mee. Zo houdt men die wereld kunstmatig in stand.
Blue Steel look Van Nieuwkerk haha. Douze points.
@Kouwe Kees | 19-11-22 | 12:44:
Met dank aan waarde GS reaguurder Usumani. Lol!
@Basil Fawlty | 19-11-22 | 12:59 & Usumani dusss:
Ik krijg het plaatje niet meer uit mijn hoofd!
Nou, hopelijk is iedereen nu weer veilig.
Matthijs is gewon een kut lul, die meelopers zijn ook geen haar beter dan hem.
Kutlul?
Doet me denken aan een medewerker van V&D in Amsterdam. Daar werd gejat als de raven, door Marokkaanse vrouwen met geprepareerde boodschappentassen. Op een gegeven moment was er een ID gevonden van een Marokkaanse mevrouw.
De medewerker, die het hé-le-maal gehad had met deze klanten, zag de achternaam en pakte de microfoon om de klant naar de balie te laten komen. Van de achternaam deed ze geeneens moéite om er iets fatsoenlijks van te maken, ze riep het precies om zoals het er stond: "Wil mevrouw Kutlul naar de servicebalie komen? Wil mevrouw Kutlul naar de servicebalie komen?"
Maar goed, dat was eind jaren 80. Kan nu niet meer natuurlijk.
Oh wacht, deze anekdote had ik een paar jaar eerder gedeeld, maar toen werd ik gejorist. Wellicht vanwege off-topic.
Nou goed, dit dus als reaktie op Matthijs is een kutlul.
Tsja, witte oude man. Zo gaat dat dan.
Waar ik mij dan weer over verbaas, is al die verbazing. Kijk naar het type man en je weet het. Van Nieuwkerk is ongetwijfeld getalenteerd, maar mijn brein zoomt automatisch uit als ik hem zie of hoor. Doe mij maar ongekunsteld mannelijk.
Ik ben klaar met wandelen...!!!
@neonreclame | 19-11-22 | 12:32:
Kijk, dit type bedoel ik nou. ;-))
Ik snap niet waarom MvN als een goede presentator wordt gezien. De paar keer dat ik De Wereld Draait Door gezien heb was als ik op bezoek was bij pa en ma (ma keek, pa niet).
MvW liet zijn gasten niet uitpraten, en was niet geinterresseerd in hun antwoorden. Hij wilde vooral zichzelf graag horen.
Waarom zou je zoiets willen kijken als het overduidelijk niets meer dan een show is om een narcist te bevredigen?
En constant dezelfde gasten. Vroegah van PvdA huize, Felix Rottenberg en naderhand werden het D66ers zoals Baarsma. Niets interessants aan. O ja, die piepmuis zat er ook vaak.
Omdat niemand tegen Matthijs durft te zeggen dat hij zijn muil moet houden wanneer een ander aan het woord is.
Hij trok keiveel tv-toestellen die op DWDD stonden afgesteld.
Ik vond het juist wel goed dat Matthijs zijn gasten niet liet uitpraten. Was toch niet interessant. Die mening deelden we dus.
@DitjaarkrijgikAOW | 19-11-22 | 12:34: Maar waarom dan? Wat was precies zo interressant dat zoveel mensen zich genoodzaakt voelden om daarnaar te kijken?
Tribunalen en herstelbetalingen. Verheug me er nu al op.
Zo oud als de wereld.
En Tim Hofman wist van niks. Hahahaaaaa
Daar zou GS 's in moeten vastbijten.
In de media wordt alleen nog maar gepraat OVER diezelfde media, en dat is al decennia lang. Kunnen we daar eens mee ophouden. Nu gaan we dus tot Sinterklaas over Matthijs lullen. Wederom een teken dat we echt nog niet in een crisis leven, nog steeds geen ene hol te doen, Tv/radio praat over tv/radio. Kunnen jullie programma's noemen die totaal niet over de media gaan ?
Willem O'Duys was ook geen makkelijke man.
Dierenbeul met zijn goudvissenkom
Die had zelfs zijn vis gegijzeld.
@Arnold Layne | 19-11-22 | 12:24:
Dat wisten ze toen nog niet denk ik. Toen was de zee nog rond dachten ze.
Toen mocht dat nog.
Die zat er met z'n vuist diep in.
Inmiddels verschuift het vizier richting Frans Klein: dat zou een keer tijd worden. Ondertussen oorverdovende mediastilte in politiek Den Haag in het algemeen en bij regeringscommissaris Mariette Hamer, het Commissariaat voor de Media en de Ombudsvrouw van de NPO in het bijzonder.
Die hebben het zich lang genoeg laten smaken uit die overvolle staatsruif. Weg ermee!
Laat mij nou denken dat de Volkskrant en de extreem linkse Vara twee handen op èèn buik waren ,
Je verwacht niet dat uitgerekend de Volkskrant dit wanbeleid van die overbetaalde kletskous aankaart..... eigenlijk maar goed ook ,als de Telegraaf dit als eerste had gepubliceerd , was het in de linkse kringen gelogen / overdreven en staken ze hun kop verder in het zand...
De Volkskrant is allang niet links meer maar een opvoedkundig blaadje wat jou divers, vegan en klimaatneutraal wil maken op een woke wijze. Volkskrant is D66. BNNVara ook overigens.
De VARA is helemaal niet extreem links.
Die gasten die de SP er een tijdje geleden uitgeschopt heeft, komen dichter in de buurt.
Meer een beetje heel voorzichtig PvdA.
@AdvocatusDiaboli | 19-11-22 | 12:40: De VARA niet extreem links? Weer wat geleerd.
Nog niks over z’n “neukstoel” waarop ie alle jonge en nieuwe medewerksters aan liep te duwen.. Elke collega van mij die op het mediapark gewerkt heeft kwam met dat verhaal..
Het lijkt mij dat viavia-verkregen verhaaltjes sowieso niet in een journalistiek artikel horen.
En zelfs als die neukstoel zou bestaan dan is aandouwen niet hetzelfde als verkrachten. Alleen dat laatste is strafbaar, het eerste is een privézaak.
@Dandruff | 19-11-22 | 12:27:
Gezagsverhouding.
Zelfs met wederzijds goedvinden verkrachting.
@Kapitein Sjaak Mus | 19-11-22 | 12:31:
Nee. Dit is Qatar niet. Het is hier heel normaal om "nee" te zeggen. Tegen je leraar, tegen je leidinggevende, tegen een agent, tegen een minister, etc.
Het punt is natuurlijk dat veel dames enerzijds vallen op macht; terwijl er ook dames zijn die een M van N als opstapje in hun carrière zien. Dat is de grote makke van de #metoo lobby, dat die geloven dat geen enkele vrouw ter wereld ooit seks zou willen hebben; en zeker niet met een beroemdheid. Dat lijkt me vrij naïef.
"alle jonge en nieuwe medewerksters aan liep te duwen"
Je kunt ook overdrijven he, met framing.
Was die neukstoel niet van Jeroen Pauw?
@JanVergoor | 19-11-22 | 12:46: overgenomen voor een prikkie.
Bizarre reactie van enforcer Dieuwke Wynia op de site die niet genoemd mag worden: shorturl.at/chmyz
Ze blameert vooral haar oud-collega's die haar nooit op hebben aangesproken op haar facistische gedrag.
De Mol had de dezelfde verdediging. Eerst angst cultuur creëren en dan zogenaamd verbaasd zijn dat niemand wat meldt. Missie geslaagd.
Ja, ze zet zichzelf als slachtoffer neer van haar collega's die haar niet op haar gedrag aanspraken.
Tegelijk zegt ze: mensen zijn volwassen genoeg hun eigen beslissingen te nemen. Oftewel, bevalt het je niet, dan vertrek je maar. Klopt wel natuurlijk. Maar dat is geen excuus voor dat deze twee tiranniek bezig waren. Het is een gevolg.
@Deflatiemonster | 19-11-22 | 12:21: Maar De Mol wordt tot de dag van vandaag (en nog vele jaren) hiermee belast terwijl dit overwaait en slechts Matthijs raakt en niet de NPO. Die hele BNNVARA- en NPO-cultuur is zo ziek als de pest denk ik, en dan weer niet qua qoedeuitbarstingen maar qua deugen en machts- en geldmisbruik. Alle pijlen op Matthijs en de NPO kan weer jaren mee lijkt dit meer op en De Volkskrant framet zichzelf als objectief. Mijn jeweetwel. Wat een verschil met hoe De Mol wordt aangepakt.
@Zomaarwat | 19-11-22 | 12:31: Oh dat geloof ik zeker. Het zijn immers enge viespeuken uit Hilversum die nog nooit zelf hun geld hebben verdiend.
@Papa Jones | 19-11-22 | 12:22:
The Dark Force is strong, in this one.
@Papa Jones | 19-11-22 | 12:22:
Exact dat.
Als ik die kleuterklas zo zie zou ik ze ook dagelijks afblaffen.
Je bedoelt volblaffen.
@Komjehiervaker | 19-11-22 | 12:16:
Dan moet ik nog een keer kijken of er iets vrouwelijk staat, links dus dat wordt moeilijk.
Schaamhaar en vette kop.
@J.Cash | 19-11-22 | 12:18: Die kreupele rent niet hard genoeg, die kan je hebben.
En iedereen die destijds had kunnen ingrijpen, tegengas had kunnen geven, de bluf had kunnen callen 'Doe ik niet, en nu?'.. komt achteraf met praatjes alsof ze slachtoffertje zijn van een enge meneer. Ja dit was erg, dat was erg.. pff. Je was niet vastgebonden of wel? Je bek was niet dichtgenaaid of wel?
Als je elke vorm van confrontatie uit de weg gaat, als je niet voor een collega durft op te komen die door een klein tirannetje wordt gekleineerd (1 mannetje), dan ben je onderdeel van de groep die de situatie in stand houdt. Niets meer, niets minder. Dan heb je Matthijs geholpen dus.
Achteraf is veiliger.
Mediamensen willen graag hun overbetaalde baantje houden he.
Ja jongens, volg vooral de Volkskrant, de ayatollah van de woke cultuur, en neem alles wat ze schrijven kritiekloos over als de waarheid. Ik vermoed dat Matthijs een van de hoofdredacteuren daar voor het hoofd gestoten heeft en dat dit zijn straf is. Als we echt gaan graven vrees ik dat helemaal niemand de meetlat van de Volkskrant zal overleven. Zo gaat het namelijk in dat wereldje, iedereen wordt de maat genomen en afgefikt als dat toevallig goed uitkomt.
Met 70 medewerkers gesproken. Degelijke journalistiek.
Zo is dat ook. Zo lang dat soort media de talk of the town bepalen, wat moeten we anders dan daarmee omgaan?
@Après toi | 19-11-22 | 12:18: Vindt men ingewikkeld hier te begrijpen. Een tweet is toch ook genoeg als bron?
Allemaal van die woke figuren met hun tere zieltjes, als er iets flink mis gaat mag daar iets van gezegd worden net zo goed als er eens een perfecte uitvoering is gegeven. Niets mis mee.
Mooi dat hij eindelijk eens van zijn voetstuk donderd rondom de DWDD.
Een vriend van mij heeft jaren geleden als (onderzoeks)journalist op de redactie van DWDD gewerkt. Toen hij een lijstje met pro's en con's (lees zowel linkse als rechtse standpunten) voor een bepaald topic wilde aanleveren heeft hij te horen van Mathijs dat alleen linkse standpunten genoeg waren. Na een zeer korte discussie dat dat geen integere vorm van journalistiek is, is hij op staande voet ontslagen. Heeft vervolgens geresulteerd in een ruim 4 jaar lange rechtsgang waarbij BNN/VARA er ook flink druk op heeft gezet aan de zijde van Mathijs. De problemen waren toen ook al niet nieuw en BNN/VARA heeft dit dus ook gewoon al jaren onder het vloerkleed proberen te vegen omdat ze kennelijk in Mathijs een soort van god zien of zoiets.
'onderzoeksjournalist' bij dwdd? Hahahaha.
Hier gaat iets helemaal mis. Als uw vriend een "echte" journalist zou zijn geweest, was hij zelf opgestapt. Dit vloeit voort uit zijn beroepsethiek.
Verbaast. Mij. Niks.
Sterker: dit verwacht ik bij BNNVARA.
Maar bizar is het wel. Met gemeenschapsgeld hé?! (En dan bedoel ik belastinggeld, geen geld dat naar enthousiaste groupie-stagiaires ging). Hoewel de inhuur van stagiaires ongetwijfeld ook met belastinggeld betaald is.
@Komjehiervaker | 19-11-22 | 12:17:
www.youtube.com/watch?v=DS86Q0l_mSE
Zijn we dan ook van die vervelende Leo Blokhuis af? Dat zou mooi meegenomen zijn.
Ik wil niet veel zeggen, maar als je als volwassen man een andere volwassen man na een foutje dwingt om op de knieën te gaan en "sorry meneer (je achternaam)" te zeggen, dan ben je een völlig bekloppte Vollidiot met een gigantische persoonlijkheidsstoornis. Dat is wel wat anders als "ze moesten hard werken".
Een soort homoscene.
U heeft het over de knieler neem ik aan?
Zoiets zeg je bij wijze van spreke.
Maar de man die daadwerkelijk op de knieën ging kon daarmee ook uitdrukken onredelijk agressief de situatie was.
Dus het was eigenlijk wel een goede actie.
Links weet toch wel in de finesse hoe zij anderen moeten kleineren, manipuleren en overheersen. Dit zie je overal in terug. Nu ook weer met Matthijs van Nieuwkerk, de grootste zakkenvuller bij de publieke omroep. Zonder mededogen als narcist door het leven gaan en anderen de les lezen. En al die lui met boter op de hoofd: "dit mag nooit meer gebeuren" Weet je wat er moet gebeuren: de linkse invloed op het maatschappelijk leven en debat moet drastisch minder worden.. dat moet er gebeuren.
Als een werkgever zich als een hork gedraagt zet je toch je iphone aan om al die gesprekken op te nemen. Dossiertje bouwen zeg maar. Zou me kunnen voorstellen dat ze iphones op we werkplek verbieden, maar dan koop je toch gewoon zo’n klein dicteer-apparaatje.
Zo’n pen cameraatje.
Hoezo een aanbeveling om achterbakse methodes toe te passen? Gewoon wegwezen als gedrag onacceptabel is. De gezagsverhouding met een werkgever aanvechten is kansloos, heb je voor getekend.
@P. Breidel | 19-11-22 | 12:30: Inderdaad, gewoon wegwezen. Opstappen.
Maar ja, dan zit je zonder inkomen. Ergens kan ik mij daar wel iets bij voorstellen. Maar toch, wegwezen is verreweg het beste in zo'n situatie.
Vroeger waren er nog niet echt Yvonne Coldewijers om het naar door te sturen
Maar is er sprake van slavernij?
Dit gezeur is recht evenredig aan de toename van gratis geld en afname van talentontwikkeling.
Evenzo de toename van hogescholen die meer bezig zijn met het opleuken van hun campus dan met de lesstof.
Dat is een hele leuke, en vrees dat je gelijk hebt.
Die stelling ook dat DWDD “de beste TV van de lage landen” is. Diep triest. Het was een succesvol programma, want jarenlang prime-time en iedereen wilde aanschuiven. Het was echter niet meer dan uiterst oppervlakkige babbel-TV. Alleen al die onbeschofte houding naar artiesten die dan 1 minuut (één!!) iets mochten spelen. Alles was gericht op een aandachtsboog van een fruitvlieg.
Je kan zeggen dat het mag, die oppervlakkige TV rond 19.00, waarom niet? In het begin was het daarom ook nog wel leuk. Van Nieuwkerk is ook echt op zijn best als hij oppervlakkig blijft. Zie die programma’s rond de Top 2000. Die zijn leuk omdat ze lekker simpel en gezellig blijven; beetje lullen en spelletjes doen rond muziek. Ik durf te zeggen dat zijn rol als presentator daar heel belangrijk was en op het lijf geschreven. Eigenlijk vrees ik dat Top 2000 café nu ook niet doorgaat en wil je dat met een vervanger doen, dan zou ik niet weten wie.
Maar goed; de man was dus wat de geruchten al lang lieten weten, een zeer onaangenaam narcistische man op de werkvloer. Dat de druk hoog is snap ik, dat er wat geeist wordt en soms harde woorden, dat hoort er bij. Wat er nu uit de beerput komt is echter buiten proporties. Dat blijkbaar alles en iedereen in dat wereldje er van wist is schaamteloos, en dat wereldje was/is klein hoor. Een hoop dezelfde gasten uit een kring van progressieve BNers.
@Nuuk | 19-11-22 | 12:24: Welja, DWDD beschikte over hetzelfde pluche waar de politiek niet van af te branden is.
Zou het zomaar kunnen dat dergelijk angstig en onderdrukt personeel niet meer in staat is om objectieve actualiteitsprogramma's te produceren? Kan iemand even kijken wat de sfeer is bij het NOS journaal?
of op de gemiddelde bouwplaats of het gemiddelde kantoor....... lang leve woke.
Alles maar dan ook alles is fout aan de tweet van Vandermeersch.
Het tirannieke gedrag van Van Nieuwkerk wordt gewoon vergoelijkt.
Pochen dat je meer dan 70x (!) uitgenodigd bent voor DWDD.
De lat ligt niet hoog maar juist heel laag.
Durven beweren dat DWDD het beste programma is getuigt van geestelijke armoede.
Hard uitlachen en weglopen.
Beste reactie op dit soort dictatortjes.
Als het allemaal emperisch is vastgesteld natuurlijk .......
Maar dan met z'n allen tegelijk in een grote zaal met Matthijs, alleen op toneel. Lekker shamen...
@P. Breidel | 19-11-22 | 12:15:
Emperisch?
* moeilijk woord opzoekt maar niet kan vinden *
@Kapitein Sjaak Mus | 19-11-22 | 12:24: Kom, kom heer Mus, emperisch is toch niet moeilijk?
Héééél misschien speelt het feit dat dat misbaksel al 2005 ver over z'n houdbaarheidsdatum was maar gewoon "als ware hij Onze Lieve Heer Zelve" door het kijkvee tot op de dag van vandaag geadoreerd bleef worden. Het is makkelijk centjes verdienen als je kritiekloze zombies als herkauwend rundvee dag in, dag uit ongestraft de zelfde voorgekauwde meuk kunt voeren, dan ga je vanzelf denken dat je blijkbaar een soort God bent.
"En daarom ook maakten ze beste tv van Lage Landen." volgens van der Meersch.
Tering, wat ligt de lat laag dan. En daar mag de belastingbetaler dus 1 miljard euro per jaar voor ophoesten.
Het begon en eindigde met jezelf een cultureel programma noemen maar de band die hun nieuwe nummertje komt spelen mag maar één minuut, anders blijft er niet genoeg tijd over voor Mattie zelf.
Dat zijn toch bedragen hè mensen, en dan wat je op de staatskanalen krijgt voorgeschoteld.
Bij de gratie Gods een oude BBC detective op zaterdag, voor de rest wat budget filmpjes, het liefst regenboog troep of islam getint.
@elfenstein | 19-11-22 | 12:20: Ik kan me het beteuterde gezicht van Lenny Kravitz herinneren. Ergens heeft hij zich laten overtuigen dat het een goed idee was om zo zijn muziek te promoten. Bizar.
@elfenstein | 19-11-22 | 12:20: Of het ongeveer de maximale tijd die mensen willen kijken zonder wegzappen als het kutmuziek gevonden wordt. Zal wel onderzocht zijn.
Ik gok dat dwdd meer binnenbracht dan het kostte. Daarmee blijft het overigens nog steeds kudt-tv.
Is er al een voorstel van D66 om Matthijs te verbieden?
Wat vind Qatar hiervan?
Die zijn zoals de meeste mensen buiten de EU, totaal niet verrast.
Hoeven geen cent te steken in omkopen van journalisten om hun doelen te bereiken.
Geen één transraciaal persoon in het team
Nou dan vraag je er toch wel zelf om hoor.
Jawel, maar niet te zien, indentificeert zich als trans-parent.
@horsteknots | 19-11-22 | 12:10:
OMG - trans-parent. Als de kindertjes er maar niet onder lijden.
@horsteknots | 19-11-22 | 12:10:
LOL, trans-parant houden we erin!
@Dandruff | 19-11-22 | 12:23: vergeef me de tiepfout. Trans-parant.
@horsteknots | 19-11-22 | 12:32:
Was al vergeven, de grap was goed.
En wat is er nou helemaal
Gebeurd dan? Mensen werden boos…en mensen werden daar bang van….nou nou heftig hoor.
Als het je niet bevalt dan stap je toch lekker op ipv blijven zit en 5 jaar naar dato gaan janken, wat een gezeur.
Yesss. Mijn mening. Ook al is die MvN wellicht een lul, who cares.
Behangdelul | 19-11-22 | 12:06 :
Exact dit, waarde collega.
Stikt daar van mensen die blijven plakken, in de hoop dat er ooit een kansje komt om zelf de troon van de belastinggeldvreterij in te pikken.
Geheel volgens Engels spreekwoord: Als je de hitte niet kunt verdragen, blijf dan uit de keuken.
@Baer van Molm | 19-11-22 | 12:33: Exact
Succes bereik je niet door aardig te zijn de gehele tijd. Soms zelfs gewoon niet aardig.
Die woede-uitbarstingen kunnen me gestolen worden, housop mens(en). Laat gaan, jouw probleem niet. En wees dan potjandorie zélf eens empathisch!, blijkbaar heeft MvN er wel een probleem mee.
Het echte probleem is dat de linkse mens wederom boven de gewone wordt gesteld. Enige empathische reactie vanuit MvN heb ik nog niet gezien. Mag best hoor, zoveel jaar na dato. En dat mag best zijn: ik deed mijn best, ben verre van perfect maar wilde top-tv maken en beter dan dit kon ik niet en het lukte vrij aardig was mijn indruk, dus ging ik door op dezelfde manier. Excuus voor wie dat achteraf niet bleek te trekken.
Blijf het een hilarische foto vinden van de voltallige DWDD redactie.
De verschillige VARA heeft altijd de mond vol over diversiteit, inclusiviteit en multikul maar iedereen op de foto is roomblank.
Zo circuleren er op het web ook nog redactiefoto's rond van Jinek en de NRC.
Net zo roomblank.
Leuk hé. Kun je je voorstellen dat MvN zo tekeer was gegaan tegen iemand van kleur ()? Dat was pas lachen geweest. Nee, de eigen soort durft hij aan. Echt links, laf tot op het bot.
Dat ze niet eens voor de foto een excuusneger hebben ingehuurd - wat een arrogantie.
@Zomaarwat | 19-11-22 | 12:12:
Tegen een Marokkaan die gelijk een “slice” gebaar maakt of een Surinamer durft ie het niet.
Een omhoog gevallen presentator met grootheidswaanzin.
Drugs?
Ach ze hielden hem de hand boven het hoofd want *ster*.
Iedereen wist ervan niemand deed wat.
Van uw belastinggeld.
Mooi hè!?
Wat een lulkoek, ex-hoofdredacteur Parool, hoofdredacteur AT5, netcoordinator NL 3. Nova, Holland Sport, oprichter van het blad Hard Gras. Kennelijk is uw cv indrukwekkender.
@P. Breidel | 19-11-22 | 13:03: Wereldberoemd in heel Amsterdam-Hilversum.
Ze stemmen voor het over de schutting flikkeren van een probleem bij de gemeenten die met een woningtekort zitten dankzij.. het woningenbeleid vanuit Den Haag.
Dat is toch niet te geloven.
Dus die VVD gaat overal de credits verspelen.
oeps, verkeerde onderwerp.
Dankzij het woningenbeleid én het asielbeleid.
@Papa Jones | 19-11-22 | 12:06: en Matthijs van N. met balkje.
Geen woord op de Joop.
Slechts een lullig prentje.
Wat een hoop witte mensen op die foto, het lijkt wel een VVD-congres.
D66
Haha zoek de gedoogallochtoon;)
Wat mij vooral ook bezig houdt is dat de Volkskrant ermee komt en Tim Hofman er allang een fikse scoop mee had kunnen scoren voor zijn eigen programmaatje bij BOOS. Of zou dat te maken hebben met omroepbelang?
Heeft Charles Aznavour al gereageerd?
Charles slaapt nog in z'n hemelbed...
@Harrie-Couvert | 19-11-22 | 12:03:
Hij draait door in z'n graf.
Johnny Cash moest niks van hem hebben, en nog steeds niet zegt hij bij onze seances.
Mag ik wel een applaus voor Janine Abbring (zomergasten) die er werkte en na een aanvaring zei de mazzel ik neem ontslag.
Die foto is uit de periode dat de diversiteitsperikelen nog niet aan de orde waren, toch?
Klopt, en zulke snorretjes waren toen de mode.
Alle ellende van de door 1 miljard gesubsidieerde publieke omroep in een notendop. Alle tirades van Bosma ten spijt die net zo onvruchtbaar blijken als het verspilde zaad van Onan op de Hilversumse rotsen laat woke van binnenuit zien dat het een zeer krachtig middel is. Zo zie je maar weer.
Mooie zin.
Misschien dat meneer van Nieuwkerk nog een leuk reisprogramma maken kan.
Of reclame voor Zwitserleven.
"De enkele reis van Matthijs"
De redactie is nog in vergadering of het Paaseiland of Nova Zembla wordt.
Ja, of een programma voor boeren.
De Zeis van Matthijs.
@Papa Jones | 19-11-22 | 12:15:
Zal uiteindelijk wel De Krijs van Matthijs worden.
Mooi optreden van stevig gebouwde verplegers met een kalmerend spuitje en een dwangbuis.
Dit is wel genieten. Blijf wrijven... de top 2000 sneuvelt ook nog. Mijn dag is al goed.
Stairway to "hell" op nummer 1.
Lol!
Wat zijn onze clubjes weer de boel aan het opnaaien ,kantoor gekken kennen niet tegen kritiek zijn gewoon mietjes .Wet vroeger ook verrot gescholden als ik een fout had gemaakt ,maar daar je leer je van ,Wie werkt maakt fouten .wie niet werkt maakt geen fouten.
Ik snap dit niet zo goed. Als het je niet bevalt, ga je toch lekker ergens anders werken. Op de redactie van Sesamstraat oid. Deze hele slachtofferhouding is het probleem, alles moet in goede vrede en met het fluwelen handschoentje. Hou eensop! Hoe denk je dat het er op de Zuidas, in de bouw, in restaurants, op een klantenservice of in de voetballerij aan toegaat? Schreeuwende mannetjes alom. Iets met hitte en keuken.
Slechte managers creëeren een angstcultuur, dat klopt. En persoonlijk ga ik daar mijn tijd niet aan verdoen, er is leuk werk zat.
Het probleem is vooral dat veel mensen, om allerlei redenen, niet weerbaar genoeg zijn om die mannetjes opvoedkundige tik te geven.
@John McClane | 19-11-22 | 11:59:
Exact. Tenzij ik een ontzettende blunder op mijn geweten heb, accepteer ik het ook niet dat er tegen mij geschreeuwd wordt, maar ik trek dan zelf wel de deur achter mij dicht. De keuze is reuze en het leven is te kort om je te laten kleineren door een opgefokt baasje, laat staan erin te blijven hangen.
Zou Gordon Ramsay ook al op cursus zelfbeheersing zijn gestuurd?
Over de redactie van Sesamstraat gaan ook verhalen, hoor! Zo werd er iemand met een banaan in z'n oor gepenetreerd. Lijkt me vrij grensoverschrijdend.
Schreeuwende mannetjes zijn niet normaal.
Johan Derksen knijpt um ook al. En die Turkse jongen- goeie vriend van Matthijs- vindt dat er 'teveel op de persoon' wordt gespeeld.
Francisco is nog steeds muisstil op De Joop. Grensoverschrijdend gedrag is volgens deze extreemlinkse website een groot probleem, behalve als het in eigen kring plaatsvindt. Dan ligt het plotseling 'veel genuanceerder'.
Of bij iets van Oxfam...
Zou de witte onderbroek al met zijn buitensporige activiteiten zijn gestopt? Hij kwam er mee weg, soms geen goed teken voor de toekomst. Ik wens hem evengoed veel succes met zijn karakter.
Er gebeurt al wat op de Joop!
Een tekening, en een reactie 'niets menselijks is ons vreemd'!
www.bnnvara.nl/joop/artikelen/achter-...
Ik kan hier wel van genieten. Aanpakken die narcistjes. Ik heb een bloedhekel aan ze. Bij Van N druipt het eraf. IJdele man die bij ieder bekend persoon in het gevlei probeert te komen.
Toen zijn zoon een tijd Van Houten aanduwde was zij ook een graag geziene gast. Toen zoonlief aan de kant werd geschoven voor een een grotere vis, heb ik haar nooit meer gezien (maar ben uiteraard geen vaste kijker). Incestueus gebeuren die hollandse talkshows.
Ja, dat viel me destijds ook op.
Was altijd al bekend dat het een pedant mannetje was dat per ongeluk in een succesformule rolde en het succes vervolgens volledig aan zichzelf toeschreef. Zeg maar de Amsterdamse manier.
Klopt niet. Fransico van Yolo kreeg het programma totaal niet van de grond, ook met die ene blonde met die tanden was het niks. Het succes lag echt grotendeels aan Van Nieuwkerk.
@John McClane | 19-11-22 | 11:56: hij heeft geluk gehad. Kijk de eerste uitzendingen met MvN er maar op na, net zo houterig als Yolo en De Breij. Het enige wat je hem deels kan toeschrijven is dat net programma en hijzelf zich sterk ontwikkeld hebben. Naar het had bijzonder weinig gescheeld of het was van de buis gehaald. #feit
Hij kon het idd wel, zoals McLane zegt.
En ondertussen fapt ook het roze blog de voorhuid kapotstuk, want mediarelletjes maken mediamannetjes bloedgeyl.
Nou ja, in linkse kringen werd De Mol erg hard aangepakt vanwege misstanden bij The Voice. Maar nu blijkt er in de eigen bejubelde omgeving toch ook het een en ander niet goed te zijn gegaan. Dat leidt tot leedvermaak. Voorspelbaar en voorstelbaar.
@Après toi | 19-11-22 | 12:02: De ophef lijkt mij prima, maar het wordt zo eentonig als een blog zich telkens afzet tegen de gevestigde orde en tegelijkertijd er niet genoeg van kan krijgen. Misschien toch verdrietig dat een carrière in de ‘champions league’ (hahaha) er niet in zat?
@Après toi | 19-11-22 | 12:02: het is niet echt hetzelfde, een keer boe roepen en waar is de koffie of wat schoolmeisjes in de naad willen nemen.
@Komjehiervaker | 19-11-22 | 12:26: ach, vrienden van de dailymail... Overal boos over en overal flink bovenop zitten voor de verontwaardiging.
Je zal je maar door iemand laten dwingen om "sorry meneer..." te zeggen zonder dat er met geweld wordt gedreigd. Dan loop je toch gewoon weg roepende dat diegene gestoord is?
Weglopen?
Ooh nee, nu kunnen mijn bejaarde seniele schoonouders niet meer naar hun favoriete programma kijken, de top2000. En ze keken ook al niet naar het WK, omdat ze zo solidair waren met die zielige Nepaleesjes. Ik hoop niet dat ze nu ineens vaker hier voor de deur staan.
Gut van je familie moet je het hebben nietwaar?
Nou, het succes van de Top2000 is niet uitsluitend te danken aan Mathijs, integendeel zelfs! Het programma wordt naar mijn mening gedragen door de kennis van Leo Blokhuis. Hij kan het solo voortzetten of met Rob Kemps?
Ik had me vorige week voorgenomen om alle afleveringen van seizoen 2 van 'Chansons' snel eens te gaan bingewatchen.
Krijg ik nou ook wel een beetje een smerig smaakje van in m'n mond.
Wat wel jammer is dat de bazen van M.v.N. er, zoals gewoonlijk in dit land mee wegkomen.
Ze zien dwangmatig gedrag bij Matthijs maar zeggen niks.
Ze horen van alles maar doen niks.
Als iemand een afwijking heeft en je laat die persoon zijn gang gaan weet je dat er problemen kunnen komen.
Maar dit is eigen aan links. Want hypocrisie zit daar in het dna.
In de 15 ? jaar dat meneer Van Nieuwkerk DWDD presenteerde heb ik niet één keer dit programma bekeken. Het verheugt me dat de man nu van zijn linkse voetstuk gelazerd is. En de VARA heeft ook nooit iets gedaan aan die andere man, met die witte onderbroek vol pisvlekken. Die zit er nog steeds.
Waarom verheugt je dat?
@John McClane | 19-11-22 | 11:52: Nou, daarom.
loze bluf
Maar de zakken zijn gevuld…
en geleegd...
Die Hans Laroes ook.... lekker gratuit om nu deze kennis te delen, nu hij zelf niet meer uit de NOS ruif vreet.
die is helemaal niet betrokken
Zeldbestuiving, zekfbevlekking, interne fitties, vlekken op de Gooise matras. Regel je vuile was intern en geen columns, tokkietafels of twittertjes hierover, er verandert toch niets.
Op die foto zie je die meid staan wiens voet Mathijs had gebroken als vergelding voor een kop te slappe koffie. Echt erg hoor.
Lol. Zoiets merkte ik ook net op.
meid? = wier
Ketelbinkie.
Met een eerlijk zeemansgraf moet je niet spotten.
Goed argument. Lekker kort. +1 en zo
Alleen al zijn positie op de foto en bijbehorende blik zegt al genoeg over zijn karakter.
Ook weleens meegemaakt dat iemand die overduidelijk een stoornis heeft enorm uitvalt tegen een onzeker, rustig slachtoffer (die zoeken ze vaak) om vrijwel niks. En ik zeg er altijd wat van. Altijd. Herkenbaar dat omstanders niks durven te doen.
Maar dan heb je dus nog nooit meegemaakt dat geen enkele omstander iets durfde te doen in zo'n situatie.
@R. Skickr | 19-11-22 | 11:49: Gvd dat is toch niet wat ik zeg? Wat zít je daar nou man? Kijk me aan!
@SIogra | 19-11-22 | 12:59: R. Bedoelde dat je zelf meetelde als omstander.
Al die drama... en dat van onze belastingcenten...
Die Jim heeft nog de beste reactie.
Deugende propagandamachine werd dus totalitair geleid. Beste tv-programma?
Tuuuurlijk.
@J-van-de-Bontekoe | 19-11-22 | 12:18: Lijkt wel your average communistische staat. Om met filosoof Van Jole te spreken: "Niets socialistisch is ons vreemd."
die?
Op de Joop reageert iemand met 'Niets menselijks is ons vreemd'.
Hahaha!
Over The Voice dachten ze heel anders.
Ik weet uit betrouwbare bron dat veel kritische reacties op dit onderwerp niet worden geplaatst. Dat mag niet van Francisco.
De VARA zit nu in een spagaat. Ze hebben altijd lopen fulmineren over dit soort zaken en nu blijkt dat zij dit zelf 15 jaar lang hebben gefaciliteerd. Briljant gewoon.
En nu stoppen ze ineens met de opnames van een programma. Iedereen wist dat die zwaar (en illegaal) overbetaalde Mattijs een lul met vingers was maar pas als er iets over wordt gepubliceerd, dan doen ze pas wat.
Stelletje Farizeeërs.
@Après toi | 19-11-22 | 11:58: onzin u weet niets
Hilversum staat er bekend om om de incest gevallen pas te openbaren als de buit binnen is.
Begint het WK in Kauthar al?
Zooo smerig hoe de verzetsstrijders altijd pas flink ná de oorlog hun kop boven het maaiveld uitsteken.
Hun ouders en geootouders aangemeld bij het Verzet op 6 Mei 1945. Familietraditie.
inderdaad, dit komt natuurlijk door de voorbeelden zoals de 2e kamer waar men ook al bedreigd is met doorwerken tot 18:00 en een keer roepen waar de stukken blijven.
Daarbij zal de permanente anti publieken zeikstroom van de j de mol media en vrienden er ook wel aan bijgedragen hebben. Met wat rechtse vrinden in het bestuur krijgen we plots streng doen wanneer iemand boos is na te drogen zijn gehangen door blunderend personeel.
REAGEER OOK